Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №10

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Бахчисарайської РДА

75

Відділ ведення ДРВ Сімферопольської РДА

55

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010001 м.Бахчисарай – вул.Басенко, вул.Маріампольське вущілля, вул.Чуфут-Кале вул.Басенко, 39, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98405 (школа інтернат, їдальня) мала

010002 м.Бахчисарай – вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Хмельницького/К.Маркса, вул.Б.Хмельницького/Угловий, вул.Восточна, вул.Гаспринського, вул.З.Космодем’янської, вул.К.Лібкнехта, вул.К.Маркса, вул.Комсомольців-Підпільщіків, вул.Островського, вул.Підгірна, вул.Пролетарська, вул.Р.Люксембург, вул.Ромашкова, вул.Сізова, вул.Сізова/Островського, вул.Скалиста, вул.Шмідта, вул.Шмідта/Коцюбинського, пров.Історичний, пров.Київський, пров.Короленко, пров.Короленко/Польовий, пров.Коцюбинського, пров.Луначарського, пров.Польовий, пров.Угловий, пров.Челюскінців вул.Леніна, 95, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98405 (школа майстрів, актова зала) Середня

010003 м.Бахчисарай – вул.Базарна, вул.Більшовик, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Затрубченко, вул.Краснофлотська, вул.Леніна: 73, 75, 89–124; вул.Менделеєва, вул.М.Спаі, вул.Октябрська, вул.Пушкіна, вул.Річна: 58, 60, 62, 64–66, 68, 70–74, 80, 82–82/1, 84, 86, 88, 107–127; вул.Толбухіна, вул.Уютна, вул.Шкільна, пров.Банний, пров.Гірний, пров.Комунарів, пров.Л.Українки, пров.Московський, пров.Московський/вул.Горького, пров.Ушинського вул.М.Спаї, 24, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98405 (товариство сліпих, їдальня) Велика

010004 м.Бахчисарай – вул.Гайдара, вул.Кільцева, вул.Красноармійська, вул.Леніна: 1–72, 74, 78, 125; вул.Партизанська, вул.Річна: 1–57, 59, 61, 63, 67–67/2, 69, 79, 81, 83, 85, 87, 89–103; вул.Севастопольська, вул.Севастопольська/Спортивний, вул.Сіренєва, вул.Танкистів, вул.Танкистів/Леніна, пров.Крутий, пров.Спортивний вул.Сімферопольська, 5, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98403 (РАЙПО, актова зала) Середня

010005 м.Бахчисарай – вул.Жданова, вул.Куйбишева, вул.Лісна, вул.Македонського, вул.Македонського/Оборонний, вул.Македонського/Сімферопольська, вул.Новогородська, вул.Сімферопольська, вул.Суворова, вул.С.Чекаліна, вул.Чехова, пров.Оборонний, пров.Піонерський, пров.Советський, пров.Український вул.Сімферопольська, 7, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98403 (школа №1, актова зала) Середня

010006 м.Бахчисарай – вул.А.Абденнанової, вул.А.Ільмі, вул.А.Ільмі/А.Азамата, вул.А.Ільмі/М.Рефата, вул.Айсерез, вул.А.Науменко, вул.А.Тейфук, вул.Бахчали, вул.Бахчисарайська, вул.Бахчисарайська/Бельбекська, вул.Бельбекська, вул.Бельбекська/Бахчисарайська, вул.Бельбекська/С.Ереджепової, вул.В.Чорного, вул.В.Чорного/Генерала Булатова, вул.Генерала Булатова, вул.Достлук, вул.Едіє Топчі, вул.Едіє Топчі/Бахчисарайська, вул.Кірова, вул.Коккоз, вул.Кьара лез, вул.Молодіжна, вул.М.Татаріна, вул.О.Ак’чокракли, вул.О.Ак’чокракли/Айсерез, вул.О.Ак’чокракли/Достлук, вул.О.Ак’чокракли/Ш.Алядіна, вул.Підворко, вул.Підворко/Принца Уельського, вул.Принца Уельського, вул.С.Абдураманова, вул.С.Ереджепової, вул.С.Ереджепової/Урал Дагги, вул.Тинчликь, вул.Тинчликь/Ш.Алядіна, вул.У.Баданінського, вул.У.Баданінського/Достлук, вул.Узбекистанська, вул.Умер Іпчі, вул.Урал Дагги, вул.Урожайна, вул.Февзі Белялова, вул.Центральна, вул.Чокрак, вул.Ш.Алядіна, вул.Яшлик, 7 мкр-н вул.Яшлик, 110, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (ПРІК ПР ООН, хол) Середня

010007 м.Бахчисарай – вул.Висовіна, вул.Грізодубової, вул.Задорожна, вул.Котовського, вул.Панфілова, вул.Ракітського, вул.Садова, вул.Свідерського, вул.Серова, вул.Серова/Фрунзе, вул.Стадіонна, вул.Строітельна, вул.Шевченко, вул.Щорса, пров.Садовий вул.Сімферопольська, 15, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98403 (будинок культури, хол) Велика

010008 м.Бахчисарай – вул.Б.Істочник, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Громова, вул.Є.Симона, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Залізничний будинок, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Підгородня, вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Степна, вул.Чкалова, вул.8 Марта вул.Македонського, 88, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98403 (приміщення червоного кута споживчого товариства) Велика

010009 м.Бахчисарай – вул.Альмінська, вул.Альмінська/Ялтинська, вул.Бортнікова, вул.Герасимова, вул.Гордієнко, вул.Гурзуфська, вул.Закарпатська, вул.Закарпатська/Якутська, вул.ім.Болека, вул.Інтернаціональна, вул.Качинська, вул.Кооперативна: 12А–25; вул.Кооперативна/Інтернаціональна, вул.Лазурна, вул.Миндальна, вул.Моісеєва, вул.Моісеєва/Закарпатська, вул.Моісеєва/пров.Тінистий, вул.Пирогова, вул.Румянцева, вул.Руська, вул.Самохвалова, вул.Селімова, вул.Таврійська, вул.Хрустальова, вул.Чепуріна, вул.Шестак, вул.Южна, вул.Якутська, вул.Якутська/Закарпатська, вул.Ялтинська, вул.Яновського, пров.Сосновий, пров.Тінистий, 5 мкр-н, 5А мкр-н вул.Строітельна, 23, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (ОПФК "Контакт" зал) Середня

010010 м.Бахчисарай – вул.А.Азамата, вул.Авдєт, вул.А.Кримського, вул.Ашик Умера, вул.В.Ібраіма, вул.Герайлар, вул.Джесарєт, вул.Д.Сейдамета, вул.Ешиль ада, вул.Ешиль ада/Улькюсала, вул.М.Рефата, вул.Перша, вул.Самойленко, вул.Судак, вул.Терджиман, вул.Тердісіліні, вул.Тугай бея, вул.Улькюсала, вул.Уррієт, вул.Фіданлар, 6 мкр-н вул.Фіданлар, 575, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (дитячий садок, хол) Велика

010011 м.Бахчисарай – вул.Будьонного, вул.Жуковського, вул.Комарова, вул.Крупської, вул.Маяковського, вул.Маяковського/Будьонного, вул.Нахімова, вул.Свердлова, вул.Стрельнікова, вул.Фрунзе: 2–43, 45, 47–47Б, 49А, 51, 53, 53/1–53/1Б; вул.Фрунзе/Грізодубової, вул.Чапаєва: 1–24, 25–45, 47, 49, 51–53, 54/28–55А, 57–57А, 59–59Б; вул.Чапаєва/Комарова, пров.Жуковського, пров.Комсомольський, пров.Первомайський вул.Ломоносова, 9/17, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98404 (зрошувальні системи, фойє) Середня

010012 м.Бахчисарай – вул.Білоусова, вул.Калініна, вул.Калініна/Білоусова, вул.Калініна/Лермонтова, вул.Калініна/Ломоносова, вул.Кримська, вул.Лермонтова, вул.Лермонтова/Будьонного, вул.Ломоносова, вул.Мальцева, вул.Мальцева/Грузінова, вул.Мальцева/Лермонтова, вул.Мальцева/Чапаєва, вул.Фрунзе/Мальцева, вул.Чапаєва: 24/18, 46/6, 48, 50, 54, 56, 58, 61–114; вул.Кримська, 12, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98404 (гуртожиток, хол) Велика

010013 м.Бахчисарай – вул.Миру: 1–1А, 3, 9, 10А–11, 14–20; пров.Музичний: 7; вул.Советська, 4, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (музична школа, фойє) Середня

010014 м.Бахчисарай – вул.Гагаріна, вул.Грузінова, вул.Макаренко, вул.Фрунзе: 81–99; вул.Макаренко, 3, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98404 (школа №3, їдальня) Велика

010015 м.Бахчисарай – вул.Миру: 2–2В, 4–8, 10, 12–12Б; вул.Мічуріна, вул.Фрунзе: 52–52Б, 54, 56; вул.Миру, 1, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (школа №4, їдальня) Велика

010016 м.Бахчисарай – вул.Кооперативна: 1А–9; вул.Советська, вул.Фрунзе: 53Б, 55–55/2, 57–78; пров.Музичний: 3–5; вул.Советська, 9, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (будівельний технікум, хол) Середня

010017 м.Бахчисарай – вул.Водосховищна, вул.Фрунзе: 44–44Б, 46–46А, 48–48Б, 50–50Б; вул.Советська, 11, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (будівельний ліцей, хол) Велика

010018 смт Научний обсерваторія, смт Научний, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 (обсерваторія, хол) Середня

010019 с.Ароматне, с.Рєпіне, с.Розове вул.Скальна, 29А, с.Ароматне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98444 (клуб, хол) Середня

010020 с.Вікторівка, с.Маловидне вул.Золоте Кільце, 3, с.Вікторівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98445 (школа, їдальня) Середня

010021 с.Прохладне вул.Студентська, 46А, с.Прохладне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98443 (будинок представництва РГГРУ, хол) мала

010022 с.Трудолюбівка вул.Садова, 15, с.Трудолюбівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98441 (ФАП, хол) мала

010023 с.Скалисте вул.Леніна, 57, с.Скалисте, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98440 (будинок культури, хол) Велика

010024 с.Глибокий Яр вул.50 років ВЛКСМ, 14, с.Глибокий Яр, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98442 (клуб, хол) мала

010025 с.Малинівка, с.Приятне Свідання, с.Тополі вул.Партизанська, 3, с.Малинівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98420 (клуб, актова зала) Середня

010026 с.Новопавлівка, с.Севастянівка вул.Севастопольська, 219, с.Новопавлівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98482 (магазин, торговельна зала) Середня

010027 смт Поштове – вул.Альмінська, вул.Гірна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.зем.діл, вул.Леніна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Миру/Шевченко, вул.Морська, вул.Озерна, вул.Первомайська, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Сонячна, вул.Таврійська, вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Чкаловська, вул.Шевченко, вул.Шевченко/Альмінська, вул.Шевченко/Южний, вул.Шкільна, вул.Ягідна, пров.Альмінський, пров.Больничний, пров.Восточний, пров.Гірний, пров.Заводський, пров.Кільцевий, пров.Озерний, пров.Садовий, пров.Урожайний, пров.Южний вул.Леніна, 2, смт Поштове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98420 (школа, спортивна зала) Велика

010028 смт Поштове – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Севастопольська, вул.Совхозна, пров.Совхозний, с.Нововасилівка вул.Гагаріна, 46, смт Поштове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98420 (бібліотека, читальна зала) Середня

010029 с.Казанки вул.Першотравнева, 5, с.Казанки, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98424 (магазин, торговельна зала) мала

010030 с.Завітне, с.Самохвалове вул.Зелена, 18, с.Завітне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98420 (магазин, торговельна зала) Середня

010031 с.Зубакіне, с.Ростуче, с-ще Стальне вул.Гагаріна, 23, с.Ростуче, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98410 (клуб, хол) мала

010032 с.Плодове вул.Леніна, 60, с.Плодове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98410 (будинок культури, актова зала) Середня

010033 с.Дібрівка вул.Павленко, 20, с.Дібрівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98412 (клуб, хол) мала

010034 с.Брянське, с.Дорожнє вул.Чорноморська, 4А, с.Брянське, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98411 (клуб, актова зала) Середня

010035 с.Каштани вул.Виноградна, 1, с.Каштани, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98413 (будинок культури, хол) Середня

010036 с.Шевченкове вул.Леніна, 6, с.Шевченкове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98415 (дитячий садок, хол) Середня

010037 с.Відрадне вул.Альмінська, 60А, с.Відрадне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98414 (клуб, хол) Середня

010038 с.Кочергіне вул.Панфілова, 18, с.Кочергіне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98413 (клуб, хол) мала

010039 с.Віліне – вул.Брянська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Ворошилова, вул.Гагаріна, вул.Дзержинського, вул.Донецька, вул.Дорожна, вул.Клубна, вул.Колхозна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Красноармійська, вул.Крилова, вул.Леніна: 1–74; вул.Лугова: 1А–31А; вул.Малиновського, вул.Миру, вул.Павленко, вул.Пархоменко, вул.Приходько, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Теплична, вул.Толбухіна, вул.Тракторна, вул.Треньова, вул.Шалаєва, вул.Шевченко, пров.Вигонний, пров.Восточний, пров.Гречко, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Новий, пров.Почтовий, пров.Сонячний, пров.Степний, пров.Строітелей, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Леніна, 45А, с.Віліне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98433 (будинок культури, актова зала) Велика

010040 с.Віліне – вул.Абрікосова, вул.Алма-Тархан, вул.Балатук, вул.Білоусова, вул.Бурлюк, вул.Достлук, вул.З.Космодем’янської, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Крупської, вул.Кулиняк, вул.Леніна: 75–242; вул.Лугова: 34–61; вул.Луначарського, вул.Некрасова, вул.Новоселівська, вул.О.Кошевого, вул.Пирогова, вул.Плодова, вул.Польова, вул.Сахарова, вул.Севастопольська, вул.С.Лазо, вул.Спортивна, вул.Федько, вул.Челебіджихан, вул.Щорса, вул.Южна, пров.Больничний, пров.Красіна, пров.Севастопольський, пров.Советський, с.Розсадне вул.Леніна, 128А, с.Віліне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98433 (будинок культури, актова зала) Велика

010041 с.Віліне – вул.Євпаторійська, вул.Мічуріна, вул.Научна, вул.Тіниста, вул.Фрунзе, вул.Фурманова, вул.Чапаєва, пров.Ароматний вул.Чапаєва, 16А, с.Віліне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98433 (будинок культури, актова зала) Середня

010042 с.Піщане вул.Річкова, 6А, с.Піщане, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98431 (будинок культури, актова зала) Середня

010043 с.Берегове вул.Велика Морська, 8, Берегове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98432 (будинок культури, актова зала) Середня

010044 с.Табачне вул.Сотника, 9, с.Табачне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98430 (будинок культури, хол) Велика

010045 с.Углове – вул.Бурнашова, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.Гунько, вул.Данилова, вул.Івушкіна, вул.Кисельова, вул.Космонавтів, вул.Леніна, вул.Свідерського, вул.С.Лазо, вул.Франко, вул.Шкільна, вул.Шкребко, пров.Гагаріна, пров.Гайдара, пров.Свідерського, пров.С.Лазо вул.Леніна, 65, с.Углове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98435 (будинок культури, актова зала) Велика

010046 с.Углове – вул.Аграрна, вул.Комарова, вул.Лугова, вул.Массив №8, вул.Молодіжна, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Приморська, пров.Комарова, пров.Приморський вул.Леніна, 68, с.Углове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98435 (сільська рада, фойє) Середня

010047 с.Суворове вул.Центральна, 30, с.Суворове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98453 (клуб, актова зала) мала

010048 с.Айвове вул.Ворошилова, 22, с.Айвове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98452 (клуб, хол) мала

010049 с.Тінисте вул.Зарічна, 27, с.Тінисте, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98452 (клуб, актова зала) Середня

010050 с.Некрасовка вул.Гагаріна, 26, с.Некрасовка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98454 (ферма, адміністративний корпус) мала

010051 с.Красна Зоря вул.Фрунзе, 18, с.Красна Зоря, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98452 (контора, актова зала) мала

010052 с.Новеньке вул.Куйбишева, 50, с.Новеньке, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98450 (клуб, хол) мала

010053 с.Фурмановка вул.Ювілейна, клуб, с.Фурмановка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98451 (клуб, хол) Середня

010054 с.Долинне вул.Леніна, 36, с.Долінне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98450 (амбулаторія, хол) Середня

010055 с.Залізничне, с.Мостове, с.Річне, с-ще Сирень вул.Каштанова, будинок культури, с.Залізничне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98462 (будинок культури, актова зала) Середня

010056 с.Білокам’яне, с.Дачне, с.Тургенєвка вул.Леніна, клуб, с.Тургенєвка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98463 (клуб, актова зала) Велика

010057 с.Баштанівка, с.Машине, с.Передущельне вул.Гагаріна, 55А, с.Передущельне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98461 (сільський клуб, хол) Середня

010058 с.Верхоріччя, с.Кудрине, с.Синапне вул.Содова, 22А, с.Верхоріччя, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98460 (будинок культури, хол) Середня

010059 с.Красний Мак вул.Леніна, 34, с.Красний Мак, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98464 (клуб, хол) Середня

010060 с.Залісне, с.Ходжа Сала вул.Радянська, 6, с.Залісне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98464 (клуб, хол) мала

010061 с.Холмівка вул.Центральна, 7, с.Холмівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98465 (будинок культури, хол) Велика

010062 с.Танкове вул.Гагаріна, 21А, с.Танкове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98471 (школа, актова зала) Середня

010063 с.Велике Садове, с.Мале Садове вул.Хрустальова, 13, с.Мале Садове, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98470 (бібліотека, читальна зала) Середня

010064 смт Куйбишеве – вул.Амет-Хана Султана, вул.Бахчисарайська, вул.Больнична, вул.Верещагіна, вул.Гірна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Заря, вул.Клари Цеткін, вул.Куйбишева, вул.Леніна, вул.Лісна, вул.Лісна/Советська, вул.Ломоносова, вул.Октябрська, вул.Підгірна, вул.Підгірний тупік, вул.Советська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.70 лєт Октября, пров.Зарічний, пров.Миру вул.Леніна, 9, смт Куйбишеве, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98470 (будинок культури, хол) Середня

010065 смт Куйбишеве – вул.Гагаріна, вул.Колхозна, вул.Маршала Жукова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Річний Тупік, вул.Родникова, вул.Садова, вул.Серьогіна, вул.Старателей, вул.Строітелей, вул.Тітова, вул.Тополева, вул.40 лєт Побєди вул.Леніна, 50, смт Куйбишеве, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98470 (школа, актова зала) Середня

010066 с.Високе вул.Куйбишевська, 13, с.Високе, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98470 (будинок культури, хол) мала

010067 с.Новоульяновка вул.Джерельна, 1А, с.Новоульянівка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98470 (ФАП, актова зала) мала

010068 с.Голубинка, с.Аромат, с.Нижня Голубинка, с.Сонячносілля вул.Леніна, 27А, с.Голубинка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98474 (будинок культури, зал)
/
вул.Леніна, 12А, с.Голубинка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98474
Велика

010069 с.Багата Ущелина, с.Новопілля, с.Поляна, с.Путилівка вул.Молодіжна, 9, с.Голубинка, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98474 (Голубинська середня школа) Середня

010070 с.Соколине – вул.Вишнева, вул.Гірна, вул.Зелена, вул.Карбишева, вул.Леніна, вул.Лісна: 1; вул.Молодіжна, вул.Нижня Річна, вул.Прохладне, вул.Тітова, вул.Фрунзе, вул.Щорса, вул.Юбілейна, вул.Юбілейний, вул.Ялтинська, пров.Зелений вул.Леніна, 1А, с.Соколине, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98475 (школа, актова зала) Середня

010071 с.Соколине – вул.Лісна: 2; вул.Лісова, 2, с.Соколине, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98475 (КРУ "Соколинський інтернат", спортивна зала) мала

010072 с.Нагірне, с.Плотинне вул.Леніна, 18А, с.Плотинне, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98473 (будинок культури, хол) Середня

010073 с.Зелене, с.Богатир вул.Поштова, 3, с.Зелене, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98472 (сільська рада, кімната засідань) мала

010074 с.Многоріччя, с.Щасливе вул.Леніна, 28А, с.Щасливе, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98476 (ФАП, хол) мала

010564 смт Гвардійське – вул.Єфимова, вул.Карла Маркса: 47–140; вул.Кооперативна, вул.Леніна, вул.Поштова, вул.Пролітарська: 2–31, 33, 35, 37, 39; вул.Річна, вул.Салгірна, вул.Салгірна/Совєтська, вул.Стадіонна, вул.Хаджиєва, пров.Веселий, пров.Річний, пров.Тихий вул.Єфімова, 5, смт Гвардійське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97513 (школа №3, актова зала) Велика

010565 смт Гвардійське – вул.Березовського, вул.Бірюкова: 14–40; вул.Ботанічна, вул.Жовтнева: 1–40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 56, 58–58А, 62; вул.Карла Маркса: 2–2Б, 4, 6–8, 10, 14–14/2, 16, 18–24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36–38А, 40, 42–44, 46; вул.Ковильна, вул.Набережна, вул.Новосадова, вул.Привітна, вул.Садова: 1–17, 19, 23, 25–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–51; вул.Свободна, вул.Севастопольська, вул.Совєтська: 2–6, 10, 12, 14–16, 18–20, 22–26, 30, 32, 34–34А, 36–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66–66В, 68А, 70, 74–92А, 94–116; вул.Совєтська, 1445 км, вул.Фруктова, вул.Шевченка, пров.Ботанічний, пров.Совєтський вул.Березовського, 10, смт Гвардійське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97513 (територіальний центр, актова зала) Середня

010566 смт Гвардійське – вул.Алейна, вул.Бірюкова: 2–12; вул.Гагаріна, вул.Карла Маркса: 1, 3, 5, 9, 11–13Б, 15, 17–17А, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35–35А, 39, 41, 45; вул.Лавандова, вул.Орєхова, вул.Сумська, вул.Тітова, вул.Ювілейна, пров.Медичний, пров.Мельничний, пров.Сумський, квартал Каштановий вул.Карла Маркса, 97, смт Гвардійське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97513 (школа №1, спортивна зала) Велика

010567 смт Гвардійське – вул.Авдет, вул.Ак-Мечеть, вул.Аметхана Султана, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Генчлик, вул.Гірська, вул.Достлук, вул.Жовтнева: 41–43А, 45, 47–47А, 49, 51, 53–55, 57, 59–61, 63–100А; вул.Інтернаціональна, вул.Кірова, вул.Курганна, вул.Лікарняна, вул.Лугова, вул.Магістральна, вул.Московське шосе, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Пролітарська: 32–32Б, 34, 36–36А, 38, 40–67; вул.Пушкіна, вул.Рожева, вул.Садова: 18, 20–22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 57–81; вул.Світла, вул.Совєтська: 1, 7/2–9/1, 11А–11В, 13А, 17, 21–21А, 27–29, 31, 33, 35, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 93; вул.Станціонна, вул.Тавричеська, вул.Ташкентська, вул.Толбухіна, вул.Южна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.50 років Перемоги, пров.Кримський, пров.Лікарняний, пров.Мирний, пров.Перемоги, пров.Сімферопольський, пров.Чапаєва, пров.Шалфейний, квартал Совєтський вул.Вишнева, 11, смт Гвардійське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97513 (школа-інтернат, спортивна зала) Велика

010568 с.Софіївка – вул.Арзи, вул.Берегова, вул.Василевського, вул.Воронезька, вул.Восточна, вул.Горького, вул.Западна, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Роздольна, вул.Сонячна, вул.Центральна вул.Центральна, 76, с.Софіївка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97518 (будинок культури, актова зала) Велика

010569 с.Маленьке – вул.Тиха, с.Софіївка – вул.Зарічна, вул.Космічна, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Фрунзе вул.Шкільна, 6, с.Маленьке, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97517 (школа, фойє) Середня

010570 смт Гвардійське – Желєзнодорожний будинок Євпаторійської вітки, с.Новий Сад квартал Цвєточний, 17, с.Новий Сад, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97517 (ВСР Нікітського ботанічного саду, адміністративна будівля, фойє) мала

010571 с.Красна Зорька вул.Московська, 23, с.Красна Зорька, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97516 (школа, фойє) Велика

010572 с.Маленьке – вул.Дружби, вул.Київська, вул.Комунальна, вул.Крайня, вул.Новослободська, вул.Пархоменка, вул.Помологічна, вул.Студентська, вул.Шкільна, пров.Комунальний вул.Шкільна, 30, с.Маленьке, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97513 (будинок культури, актова зала) Середня

010573 смт Гвардійське – вул.Будівельна, вул.Жуковського, вул.Зенітна, вул.Казмирчука, вул.Колхозна, вул.Лінія 5, вул.Лінія 6, вул.Острякова, вул.Рикова, Військова частина вул.Острякова, 1, смт Гвардійське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97515 (школа №2, актова зала) Велика

010574 смт Миколаївка вул.54-ї Батареї, 2А, смт Миколаївка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97546 (будинок культури, фойє) Велика

010575 с.Роздолля вул.Дружби, 49А, с.Роздолля, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97547 (клуб, фойє) Середня

010576 с.Вінницьке вул.Терешкової, 8, с.Вінницьке, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97549 (школа, актова зала) Середня

010577 с.Ключове, с.Олександрівка, с.Петрівка, с.Теплівка вул.Будівельників, 5А, с.Теплівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97548 (клуб, фойє) Велика

010578 смт Молодіжне – вул.Будівельників: 9–10, 12–14; вул.Шкільна вул.Шкільна, 2, смт Молодіжне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97501 (школа №2, фойє) Велика

010579 смт Молодіжне – вул.Азовська, вул.Арм’янська, вул.Афінська, вул.Будівельників: 1–8, 11; вул.Верхня, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Євгена Бикова, вул.Єреванська, вул.Запрудна, вул.Зелена, вул.Землянична, вул.Івана Краснова, вул.Калинова, вул.Керченська, вул.Київська, вул.Клубнична, вул.Крайня, вул.Кримська: 13, 15; вул.Кубанська, вул.Лавандова, вул.Ламброзо, вул.Лісна, вул.Малинова, вул.Миколаївська, вул.Миндальна, вул.Мінська, вул.Московська, вул.Об’їзна, вул.Озерна, вул.Орєхова, вул.Персикова, вул.Підгірна, вул.Польова: 5; вул.Родникова, вул.Рябинова, вул.Світла, вул.Сімферопольська, вул.Сливова, вул.Сонячна, вул.Феодосійська, вул.Ювілейна, вул.Ягідна, вул.Ялтинська вул.Кримська, 7, смт Молодіжне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97501 (селищна рада, актова зала) Велика

010580 смт Молодіжне – вул.Абрикосова, вул.Авдет, вул.Аджібулат, вул.Азатлик, вул.Ай-Петрі, вул.Ак’яр, вул.Алуштинська, вул.Аметхана Султана, вул.Балаклава, вул.Бирлик, вул.Ветан, вул.Вишнева, вул.Гаспрали, вул.Грушева, вул.Гузель, вул.Даглик, вул.Джамі, вул.Джевезлі, вул.Достлук, вул.Дуванкой, вул.Єшиллик, вул.Іргат-Кадир, вул.Карасу, вул.Комсомольська, вул.Кримська: 3–12, 14; вул.Миру, вул.Місхор, вул.Орманли, вул.Планеристів, вул.Польова: 1–2, 7–63; вул.Порт-Артур, вул.Садова, вул.Сімеїзька, вул.Черкез-Алі, вул.Яшлик, Комплекс будівель та споруд "Підстанція Комунар", Московське шосе, Переїзд вул.Кримська, 6, смт Молодіжне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97501 (клуб, актова зала) Велика

010581 с.Сонячне вул.Центральна, 11, с.Сонячне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97502 (клуб, фойє)
/
вул.Центральна, 21, с.Сонячне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97502
Середня

010582 с-ще Шкільне вул.Миру, 32, с-ще Шкільне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97540 (Кубанська школа, спортивна зала)
/
вул.Миру, 29, с-ще Шкільне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97540
Велика

010596 с.Журавлівка, с.Сторожеве, с.Сумське вул.Миру, 41, с.Журавлівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97512 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

010597 с.Кольчугине – вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вінницька, вул.Завітна, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Кримська, вул.Куйбишева, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Пролетарська, вул.Тіниста, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.Ювілейна, вул.Янтарна, пров.Новоселів вул.Чехова, 15, с.Кольчугине, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97551 (будинок культури, фойє) Велика

010598 с.Кольчугине – вул.Гагаріна, вул.Гаспрали, вул.Горького, вул.Джамі, вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Нова Кошара, вул.Новосадова, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Поповича, вул.Радянська, вул.Революції, вул.Свободи, вул.Стара Кошара, вул.30 років Перемоги, пров.Горького, пров.Перемоги вул.Шкільна, 21, с.Кольчугине, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97551 (школа, фойє) Велика

010599 с.Прудове пров.Лермонтова, 3, с.Прудове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97553 (клуб, фойє) Середня

010600 с.Рівнопілля вул.Калініна, 19А, с.Рівнопілля, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97552 (клуб, фойє) Середня

010604 с.Мирне – вул.Балаклавська, вул.Березова, вул.Бєлова, вул.Виноградна, вул.Володимирська, вул.Вольна, вул.Восточна, вул.Вчительська, вул.Грушева: 85; вул.Єгорівська, вул.Західна, вул.Інтернаціональна, вул.Кипарисна, вул.Клубнична, вул.Миколаївська, вул.Михайлівська, вул.Нікольська, вул.Нова, вул.Орєхова, вул.Перемоги, вул.Піонерська, вул.Ростовська, вул.Руська, вул.Світла, вул.Слави, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Софіївська, вул.Тавричеська, вул.Тіниста, вул.Труда, вул.Українська, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Червона, вул.Чорноморська, вул.Южна, вул.Янтарна, пров.Желєзнодорожний, пров.Інтернаціональний, пров.Красний, пров.Сонячний, пров.Училищний вул.Бєлова, 17, с.Мирне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97503 (школа №1, спортивна зала) Велика

010605 с.Мирне – вул.Абрикосова, вул.Ак-Меджит, вул.Алма-Тамак, вул.Висотна, вул.Вишнева, вул.Григоренко, вул.Грушева: 1–42; вул.Долинна, вул.Дорожна, вул.Євпаторійська: 3–57А, 59–59А; вул.Євпаторійська/Лугова, вул.Зарічна, вул.Каранфіль, вул.Кезлєв, вул.Костеріна, вул.Крайня, вул.Крута, вул.Курганна, вул.Лугова, вул.Марчика, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Молочна, вул.Мусса-Мамут, вул.Переселенська, вул.Підгірна, вул.Пісчана, вул.Робітнича, вул.Родникова, вул.Сейдалієва, вул.Фонтанна, вул.Шкільна, пров.Абрикосовий, пров.Будівельний, пров.Грушевий, пров.Дальній, пров.Колхозний, пров.Луговий, пров.Фонтанний, пров.Фруктовий вул.Бєлова, 3, с.Мирне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97503 (районний будинок культури, фойє) Велика

010606 с.Мирне – вул.Будівельна, вул.Дружби, вул.Євпаторійська: 58–58Б, 60–178; вул.Зелена, вул.Кузнечна, вул.Садова, вул.Совхозна, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Теплична, пров.Лісний, пров.Маленький вул.Стадіонна, 1, с.Мирне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97503 (школа №2, актова зала) Велика

010607 с.Мирне – вул.Лісна, вул.Персикова, вул.Річна, вул.Соснова, с.Білоглинка, с.Грушеве вул.Київська, 6А, с.Білоглинка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97507 (козацький ліцей, фойє) Велика

010610 с.Новоселівка вул.Молодіжна, 68, с.Новоселівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97550 (будинок культури, актова зала) Середня

010611 с.Лікарственне – вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Дзержинського, вул.Зарічна., вул.Кільцева, вул.Миру, вул.Паркова., вул.Садова., вул.Сонячна, вул.Шкільна. вул.Паркова, 14, с.Лікарственне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97557 (клуб, актова зала) Середня

010615 с.Веселе, с.Дубки, с.Ключі вул.Шкільна, 26А, с.Дубки, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97561 (клуб, актова зала)
/
вул.Спеціалістів, 2А, с.Дубки, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97561
Велика

010616 с.Залісся, с.Новомиколаївка, с.Обрив вул.Перемоги, 23, с.Залісся, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97567 (школа, актова зала, 2-й поверх) Середня

010617 с.Каштанове, с.Кизилове вул.Богданова, 2, с.Каштанове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97564 (клуб, актова зала) Середня

010618 с.Клинівка, с.Костянтинівка, с.Тепле вул.Первомайська, 1Б, с.Костянтинівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97563 (клуб, фойє) Середня

010619 с.Партизанське, с.Топольне вул.Сумська, 11А, с.Партизанське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97566 (школа, актова зала) Велика

010620 с.Перове – вул.Леніна, вул.Паркова, вул.Хачирашвілі вул.Леніна, 1А, с.Перове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97560 (будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика

010621 с.Перове – вул.Банна, вул.Миру, вул.Пригородна, вул.Северна, вул.Стадіонна, вул.Тавричеська, вул.Шкільна, пров.Желєзнодорожний, с.Молочне вул.Шкільна, 7, с.Перове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97560 (сільська рада, актова зала, 2-й поверх) Велика

010622 с.Українка вул.Осіпова, 1, с.Українка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97562 (школа, їдальня, обідня зала) Велика

010623 с.Пожарське, с.Водне, с.Дем’янівка вул.Перемоги, 115, с.Пожарське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97554 (будинок культури, фойє) Велика

010624 с.Лікарственне – вул.Агачелевський спуск, вул.Ботанічна, вул.Булганак, вул.Верхнєпрудна, вул.Верхня, вул.Восточна, вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Полярна, вул.Предгірна, вул.Профсоюзна, вул.Садова, вул.Северна, вул.Спортивна, вул.Центральна, пров.Булганак, пров.Зарічний вул.Центральна, 1, с.Лікарственне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97557 (літній клуб, актова зала)
/
вул.Садова, 15, с.Лікарственне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97557
Середня

010625 с.Родникове – вул.Абрикосова, вул.Авдет: 1А–32; вул.Аліме Абденнанової, вул.Аметхана Султана, вул.Апрельська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Воронезька, вул.Денисова, вул.Долинна, вул.Едіє Топчі, вул.Ентузіастів, вул.Євпаторійська, вул.Ісмаїл бей Гаспрали: 1–63; вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Кооператорів, вул.Космічна, вул.Кримська, вул.Курганна, вул.Майська, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Об’їзна, вул.Овочева, вул.Озерна, вул.Орєхова, вул.Родникова, вул.Садова, вул.Селімових: 1–33; вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Стадіонна, вул.Сумська, вул.Теплична, вул.Учительська, вул.Уютна, вул.Цвєточна, вул.Южна, вул.40 років Перемоги, пров.Аерофлотський, пров.Дзеркальний, пров.Тополевий вул.40 років Перемоги, 10, с.Родникове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97540 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

010626 с.Родникове – вул.Авдет: 39–65; вул.Бахчисарайська, вул.Дружби, вул.Ісмаїл бей Гаспрали: 64–112; вул.Кизилова, вул.Селімових: 37–80; вул.Чокрак, вул.Шкільна, с.Курганне, с.Новий Мир вул.Проїздна, 20, с.Курганне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97543 (магазин, торговельна зала) Середня

010627 с.Аркадіївка, с.Кубанське вул.Роздольна, 9А, с.Аркадіївка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97542 (клуб, актова зала) мала

010628 с.Шафранне вул.Широка, 62Б, с.Шафранне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97540 (колишня контора КСП "Родникове", фойє) мала

010629 с.Скворцове, с.Міжгірне вул.Калініна, 58, с.Скворцове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97544 (будинок культури, актова зала) Велика

010630 с.Колодязне, с.Передове вул.Мічуріна, 38, с.Колодязне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97545 (клуб, актова зала) Середня

010638 с.Укромне – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 69–235; вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 60, 62–78; вул.Нова, вул.Путилинська, вул.Салгірна, вул.Сонячна, вул.Стадіонна, вул.Степна: 1–37; вул.Студентська, вул.Театральна, вул.Шкільна, пров.Жовтневий, пров.Кооперативний, пров.Салгірний, пров.Степний, роз’їзд 1450 км, роз’їзд 1451 км, роз’їзд 1452 км вул.Путилинська, 20, с.Укромне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97536 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

010639 с.Укромне – вул.Дегтяря, вул.Жовтнева: 1–68; вул.Зарічна, вул.Каралезька, вул.Кезлевська, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Набережна: 1–59, 61; вул.Степна: 38–73; вул.Тарахташська, вул.Тиха, вул.Ясна, пров.Кадровий, пров.Ускутський, с.Совхозне вул.Совхозна, 6, с.Совхозне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97536 (ГПСГ "Плодовод", їдальня, обідня зала) Велика

010640 с.Урожайне – вул.Варлигіна, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Прудова, вул.Совєтська, вул.Степна, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги: 1–50, 52, 54, 56–58, 60–62, 64–64А, 68, 70, 72, 74; вул.60 років СРСР, квартал Молодіжний вул.Шкільна, 2А, с.Урожайне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97535 (будинок культури, фойє) Середня

010641 с.Урожайне – вул.Аметхана Султана, вул.Виноградна, вул.Зарічна, вул.Кримська, вул.Лавандова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Миру, вул.Підгірна, вул.Тавричеська, вул.Ювілейна, вул.Южна, вул.40 років Перемоги: 51, 53, 55–55А, 59, 63, 65–67, 69А, 71, 73, 75–146; вул.8 Березня, с.Живописне вул.40 років Перемоги, 1, с.Урожайне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97535 (школа, фойє) Середня

010642 с.Чистеньке – вул.Калініна: 1А; вул.Свиридова: 16, 18, 20, 22, 33; вул.Совєтська: 75(ГУРТ), 86–112; вул.Чапаєва: 53–57; ж/кв Верхній, ж/кв Нижній, с.Левадки вул.Чапаєва, 54, с.Чистеньке, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97570 (Чистенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія", фойє) Велика

010643 с.Чистеньке – вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Желєзнодорожна, вул.Калініна: 1, 2–40; вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Орєхова, вул.Садова, вул.Свиридова: 1–15, 17, 19, 21, 23–32, 34–41; вул.Совєтська: 3–74, 78–82; вул.Чапаєва: 1–52; вул.45 років Перемоги, вул.50 років СРСР, шосе Севастопольське, ж/кв Чокрак, ст. Чистенька, с.Трипрудне вул.Совєтська, 20, с.Чистеньке, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97570 (будинок культури, актова зала) Велика

010644 с.Фонтани вул.Чкалова, 65, с.Фонтани, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97573 (ТОВ "Пересувна механізована колона-69", адміністративний корпус, фойє) Велика

010645 с.Комишинка, с.Новозбур’ївка, с.Трудолюбове вул.Миру, 1А, с.Новозбур’ївка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97570 (Новозбур’ївська школа, фойє) Середня

010646 с.Широке, с.Дивне, с.Купріне, с.Пролітне вул.Жовтнева, 3, с.Широке, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97510 (будинок культури, фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010075 Бахчисарайська центральна районна лікарня вул.Советська, 13, м.Бахчисарай, Бахчисарайський р-н, Автономна Республіка Крим, 98400 Мала