Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №2

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Сімферопольської РДА

25

Відділ ведення ДРВ Київської районної у м. Сімферополі ради

73

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010583 с.Лозове, с.Петропавлівка, с.Ферсманове вул.Ялтинська, 88А, с.Лозове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97576 (ресторан, обідня зала) Середня

010584 с.Андрусове – вул.Асана Айвазова, вул.Ісмаїла Гаспрінського, вул.Номана Челебіджихана вул.Гаспринського, 22, с.Андрусове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97576 (ресторан, обідня зала) мала

010585 с.Андрусове – вул.Верхня, вул.Весела, вул.Лісна, вул.Парникова, вул.Річна, вул.Ялтинська, пров.Лісний, пров.Тихий, с.Піонерське – вул.Алуштинська: 2–32, 34, 36, 38–38А, 40, 42–42А, 44–46, 48, 50, 54; вул.Амурська, вул.Валентини Терешкової, вул.Верхня, вул.Висока, вул.Гірська, вул.Жовтнева, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Нижня, пров.Озерний, пров.Тихий, пров.Трудовий вул.Жовтнева, 9, с.Піонерське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97577 (клуб, актова зала) Середня

010586 с.Піонерське – вул.Азізлер, вул.Ай-Петрі, вул.Алейна, вул.Алуштинська: 33, 35, 37, 39, 41, 43А, 47–47А, 49, 51–53, 55–200; вул.Андіжанська, вул.Арабатська, вул.Арзи, вул.Аристотеля, вул.Афінська, вул.Бай Асана, вул.Балаклавська, вул.Безіменна, вул.Велі Ібрагімова, вул.Візантійська, вул.Гіппократа, вул.Ескі-Джамі, вул.Есми Уланової, вул.Забайкальська, вул.Константинопольська, вул.Костянтина Треньова, вул.Кримська: 2–20; вул.Лісна, вул.Майська, вул.Маріупольська, вул.Мевляне, вул.Меркезій, вул.Михайла Македонського, вул.Монетна, вул.Нагірна, вул.Одеська, вул.Олімпійська, вул.Парникова, вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Просторна, вул.Річна, вул.Ролана Кадиєва, вул.Садова, вул.Санджак, вул.Сільська, вул.Совєтська, вул.Совхозна, вул.Сонячна, вул.Спартанська, вул.Степна, вул.Сумська, вул.Тотайкой, вул.Херсонеська, вул.Чокрак, пров.Короткий, пров.Крутий, пров.Маленький, пров.Молочний, пров.Ручейний, пров.Салгірний, пров.Сонячний, пров.Широкий вул.Алуштинська, 60А/10, с.Піонерське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97577 (клуб, актова зала) Велика

010587 с.Піонерське – вул.Абдурашита Медієва, вул.Ак-Сарай, вул.Амзи Аблаєва, вул.Ана-Юрт, вул.Аян, вул.Байирли, вул.Бирлик, вул.Бориса Чичибабіна, вул.Будівельна, вул.Джалман, вул.Джамі-Йолу, вул.Джилг’а, вул.Дружби, вул.Жемчужна, вул.Ідріса Асаніна, вул.Кирим-Герай-Хан, вул.Козайдин, вул.Кримська: 21–82; вул.Кунешлі, вул.К’утлу, вул.Лазурна, вул.Лучиста, вул.Мамут-Султан, вул.Мераба, вул.Мер’єм Озенбашли, вул.Орталан, вул.Османа Ебасанова, вул.Підгірна, вул.Прибрежна, вул.Ремзі Воєнного, вул.Рефата Аппазова, вул.Решата Джамілева, вул.Сабріє Сєутової, вул.Софійська, вул.Сув-Баши, вул.Тахта-Джамі, вул.Тесселі, вул.Тогай-Бей, вул.Усеїна Тохтаргази, вул.Фуата Аблямітова, вул.Хаджи Фазила, вул.Хаджи-Герай-Хан, вул.Хайтарма, вул.Чатир-Даг, вул.Чора-Батир, вул.Юксек, пров.Безіменний, пров.Дюльбер, пров.Єшиль, пров.Киска, пров.Мектеп, пров.Санаат, пров.Тинч вул.Безіменна, 22, с.Піонерське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97577 (магазин, торговельна зала) Велика

010588 с.Добре вул.40 років Перемоги, 8, с.Добре, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97571 (будинок культури, актова зала) Велика

010589 с.Краснолісся вул.Паркова, 69Б, с.Краснолісся, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97579 (клуб, актова зала) Середня

010590 с.Зарічне, с.Мраморне вул.Мраморна, 9Б, с.Зарічне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97571 (клуб, актова зала) Велика

010591 с.Перевальне – вул.Жовтнева, Військова частина, с.Чайковське вул.Жовтнева, 45А, с.Перевальне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97578 (будинок культури, актова зала) Велика

010592 с.Перевальне – вул.Берегова, вул.Верхня, вул.Висотна, вул.Геннадія Калужина, вул.Гірська, вул.Дачна, вул.Краснопещерна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Нижня, вул.Партизанська, вул.Переселенська, вул.Полігонна, вул.Річна, вул.Стадіонна, вул.Фруктова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.70 років Жовтня, пров.Лісний, пров.Салгірний, пров.Славний, с.Привільне вул.Дачна, 105, с.Перевальне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97578 (клуб, актова зала) Середня

010593 с.Донське, с.Спокійне вул.Комсомольська, 87, с.Донське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97523 (школа, їдальня) Велика

010594 с-ще Давидове, с.Кленівка вул.Степна, 65, с.Кленівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97525 (школа, спортивна зала) Середня

010595 с.Верхньокурганне, с.Дмитрове, с.Нижньокурганне вул.Підгірна, 1, с.Верхньокурганне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97524 (дитячий садок, спортивна зала)
/
вул.Зарічна, 49, с.Верхньокурганне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97524
Середня

010601 с.Мазанка вул.Шкільна, 1А, с.Мазанка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97530 (будинок культури, фойє) Велика

010602 с.Краснівка вул.Фонтанна, 30А, с.Краснівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97531 (клуб, фойє) мала

010603 с.Лісносілля, с.Опушки, с.Солов’ївка вул.Ягідна, 1, с.Лісносілля, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97532 (їдальня ПАТ "Ягідне", обідня зала) Середня

010631 с.Трудове вул.Зелена, 1В, с.Трудове, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97533 (будинок культури, фойє) Велика

010632 с-ще Айкаван, с.Акрополіс, с.Ана-Юрт пров.Тинчлик, 1, с.Акрополіс, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97533 (культурний центр "Легенда", банкетна зала) Середня

010633 с.Строгонівка – вул.А.Абденнанової, вул.Азатлик, вул.Ай-Петрі, вул.Айригуль, вул.Ак’яр, вул.Алупка, вул.Ана-Юрт, вул.Армут, вул.А.Тейфука, вул.Аувдаг, вул.Бадемлі, вул.Бахчисарайська, вул.Берекет, вул.Бієль, вул.Булганак, вул.Васієт, вул.Генчлик, вул.Девлет Герай, вул.Дегерменкой, вул.Демерджі, вул.Дерекой, вул.Дер’яли, вул.Джамі, вул.Джанкой, вул.Дуванкой, вул.Дюльбер, вул.Ізмаїла Гаспрали, вул.Калга-Султан, вул.Карабаш, вул.Каралез, вул.Каранфіль, вул.Кара-Су, вул.Кезлев, вул.Керменчик, вул.Кестане, вул.Кефе, вул.Кизилташ, вул.Кисметлі, вул.Коккоз, вул.Коктебель, вул.Кореїз, вул.Крим Герай, вул.Куванчли, вул.Курман, вул.Кутлак, вул.Лікувальна, вул.Мамак, вул.Мектеп, вул.Мелевше, вул.Меркезій, вул.Міллет, вул.Мінаре, вул.Місхор, вул.Нуман Челебі Джихан, вул.Нурлу, вул.Озенбаш, вул.Оркапи, вул.Орталан, вул.Отарчик, вул.Отешель, вул.П.Григоренка, вул.Рамазан, вул.Роман-Кош, вул.Сарабуз, вул.Сарибаш, вул.Сарисув, вул.Сімеїз, вул.Солхат, вул.Судак, вул.Таракташ, вул.Тюзлюк, вул.Уркуста, вул.Фоті-Сала, вул.Хаджі Герай, вул.Хапсихор, вул.Чалтемір, вул.Чингіз Дагджі, вул.Чобан-Кале, вул.Шаміль Алядін, вул.Юкари, пров.Аджибей, пров.Аккая, пров.Албат, пров.Алушта, пров.Байдар, пров.Бельбек, пров.Боскурт, пров.Бузак, пров.Гарбій, пров.Гаспра, пров.Гурзуф, пров.Дагли, пров.Караїм, пров.Керч, пров.Кучук Салгір, пров.Роман-Кош, пров.Татар, пров.Тинч, пров.Чамлик, пров.Чатирдаг, пров.Чель, пров.Шума, пров.Ялта, САП вул.Лікувальна, 1А, с.Строгонівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534 (психіатрична лікарня №5, фойє) Середня

010634 с.Строгонівка – вул.Авдет, вул.Амет-Хан Султан, вул.Верхня, вул.Ветан, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дагджі, вул.Дагли, вул.Достлух, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кипарисна, вул.Кримська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Північна, вул.Підгірська, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Фруктова, вул.Шкільна, вул.Яни Єр, вул.18 Травня, пров.Гірський, пров.Кунешлі, пров.Салгірний, пров.Шкільний вул.Польова, 33, с.Строгонівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534 (магазин, торговельна зала) Середня

010635 с.Іванівка, с.Лазарівка вул.Зелена, 45А, с.Іванівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534 (кафе-бар, обідня зала)
/
вул.Шкільна, 5А, с.Іванівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534
Середня

010636 с.Денисівка вул.Шкільна, 14, с.Денисівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534 (школа, фойє) Середня

010637 с.Дружне вул.Річна, 1, с.Дружне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534 (гуртожиток, фойє) мала

011128 смт Аграрне – вул.Наукова, вул.Паркова, вул.Спортивна: 5–7; вул.Спортивна, 2, смт Аграрне, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95492 (палац студентів, фойє) Середня

011129 смт Аграрне – вул.Спортивна: 2–4, 9–12; вул.Спортивна, 1А, смт Аграрне, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95492 (школа №1, актова зала) Середня

011130 м.Сімферополь – вул.Київська: 135, 151, 163, 165, 167, 169, 171/1, 173, 179, 179А, 179Б, 179Г; вул.Никанорова: 2–5; вул.Ростовська: 3, 5; вул.Київська, 177, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (Українська школа-гімназія, зимовий сад) Велика

011131 м.Сімферополь – вул.Ростовська: 4, 6–9, 12–30/13; вул.Ростовська, 16, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (школа №18, хол) Велика

011132 м.Сімферополь – вул.Київська: 147, 149, 153, 153А, 155, 155А, 157, 159, 161, 163А; вул.Смольна, пров.Лавандовий вул.Смольна, 25, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (гуртожиток заводу "Фіолент", їдальня) Велика

011133 м.Сімферополь – вул.Болгарська, вул.Вишнева: 40–119/9; вул.Геологічна, вул.Камська, вул.Куйбишева: 144–152/1, 154–199/2; вул.Любима, вул.Молодіжна: 100–116; вул.Радіо: 3–11, 13–17, 19–21, 23, 27, 31, 39; вул.Ростовська: 11; вул.Славна, вул.Уютна, вул.Чайкіної Лізи: 3–3/23, 5–7, 9Б–9/10, 13, 15–15Г, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31; вул.Шалфейна: 22–120/16; пров.Вишневий вул.Камська, 14, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (гуртожиток Сімферопольського коледжу харчових технологій, хол) Велика

011134 м.Сімферополь – вул.Кечкеметська: 2–10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38Б–38/65, 40–40/68, 42, 44, 48–50, 52, 54, 58, 60–62, 64, 68–76, 78А–78/2, 82, 84, 88, 90, 92; вул.Київська: 131, 133, 137, 139, 139А, 139/2, 141, 141А, 143, 145; вул.Кечкеметська, 4А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (школа №20, хол) Велика

011135 м.Сімферополь – вул.Никанорова: 6–24; вул.Стрілкова: 67–124/1; вул.Чайкіної Лізи: 4, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32, 34, 38, 40, 42–42А, 44–44/164, 48, 50, 52, 58, 62–64, 66; пров.Трамвайний: 16–39; вул.Стрілкова, 91, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (гуртожиток №1 Національної академії природоохоронного та курортного будівництва, фойє) Середня

011136 м.Сімферополь – вул.Авангардна, вул.Вишнева: 121–159; вул.Гастелло, вул.Донська: 25–27, 29–33, 41, 45, 47; вул.Макаренка, вул.Молодіжна: 121–159; вул.Обществена: 74–85; вул.Радіо: 2–2/121, 12–12А, 18–18/121, 22, 24–24/72, 28–30, 32/20–38, 48/23; вул.Чайкіної Лізи: 33, 35, 39, 41, 43–43А, 45/25, 49, 51, 53–57, 59–61/25, 65, 67–108; вул.Чонгарська: 77–79; вул.Шалфейна: 122–158; вул.Кечкеметська, 114, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95038 (Кримський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, фойє) Середня

011137 м.Сімферополь – вул.Кечкеметська: 67, 77, 79, 83, 85–87, 89, 91, 93–99, 101, 103, 105; вул.Кечкеметська, 94А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95038 (Кримська республіканська установа "Юнацька бібліотека", читальна зала) Велика

011138 м.Сімферополь – вул.Алтайська, вул.Арабатська, вул.Волочаївська, вул.Добросмислова, вул.Єфімової, вул.Каширіна, вул.Кечкеметська: 100–100А, 102–102А, 104–104А, 106–106А, 108, 118, 122, 124, 128, 130–130/128, 132–132/25, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–152/25, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170/89; вул.Лазо С., вул.Николаевська: 4; вул.Панфіловців, вул.Парникова, вул.Пасічна, вул.Полюсна, вул.Северна, вул.Сельвинського: 98–100; вул.Сотова, вул.Судакська: 21–69; вул.Трудова, вул.Хабаровська, вул.Щаслива, пров.Косогірний вул.Лазо С., 1, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95038 (Сімферопольська дорожна експлуатаційна дільниця, актова зала) Велика

011139 м.Сімферополь – вул.Бела Куна: 4–7, 21; вул.Кечкеметська: 174, 176, 180, 184А, 186, 192А, 194А; вул.Бела Куна, 13, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №23, кімната рекреації) Велика

011140 м.Сімферополь – вул.Вілар, вул.Дорожна: 2–94; вул.Кечкеметська: 11–13, 15–15 к.4, 17, 19, 21–21А, 23А–23/14, 25, 29–29А, 31А, 33, 35, 37, 39–39/2, 41, 43, 45–47, 51, 53, 55–57, 59, 63, 65; вул.Київська: 127, 129; вул.Молодих Підпільників: 2–69/45, 71/40–71/70, 75–75Б, 77, 79–81, 83, 85–87А, 89–89А, 91, 93, 95–109; вул.Польова: 55, 57/1, 79–79Б, 83, 91, 95/1–109; вул.Рєпіна: 121–125, 127–127/10, 129–129/1, 131–148/10; вул.Садова: 60–103/9; вул.Стрілкова: 19А–21А, 23, 25, 27–27Б, 29, 31, 33–33Б, 35, 39–66/51; пров.Дорожний, пров.Молодих Підпільників, пров.Трамвайний: 1А–13; вул.Кечкеметська, 2, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95050 (коледж "Київського Національного економічного університету", фойє, 1-й поверх) Велика

011141 м.Сімферополь – вул.Ковильна: 36, 38, 42, 44–46, 54–64, 68–70/48; вул.Ковильна, 82, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95038 (музична школа №5, каб.1, 2, 3, хол) Велика

011142 м.Сімферополь – вул.Бела Куна: 25–35; вул.Запрудна, вул.Ковильна: 1–35, 37, 39–41, 43–43Б, 47–53; вул.Межева, вул.Николаевська: 3, 5–7; вул.Огородна, вул.Приусадібна, просп.Победи: 214А; вул.Бела Куна, 23, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа-ліцей імені 10-річчя Незалежності України, актова зала) Велика

011143 м.Сімферополь – вул.Бела Куна: 1–3, 8–15; вул.Бела Куна, 13А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №33, хол) Велика

011144 м.Сімферополь – вул.Бела Куна: 17–19; вул.Кечкеметська: 188, 190, 192, 194; вул.Бела Куна, 13А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №33, хол) Середня

011145 м.Сімферополь – вул.Ковильна: 66, 72–92; вул.Ковильна, 82, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95038 (клуб "Ритм", к.1) Велика

011146 м.Сімферополь – вул.Кечкеметська: 143/8, 145/1, 147–147/4, 149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171–173, 175, 177–179, 181–183, 185, 187–187А, 189–189/1, 191, 193, 195–201; вул.Острякова, пров.Зуйський: 38–63; проїзд Скалистий: 39–66; просп.Победи: 159–159/2, 163, 167–167/2, 169, 171, 173, 175–177/2, 179, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201–201Б, 203, 205–207А, 209–210, 214, 216–216А, 218; вул.Кечкеметська, 198, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (Інститут гідротехніки і меліорації, хол) Велика

011147 м.Сімферополь – вул.Бородіна, вул.Виноградна, вул.Глинки, вул.Ізвестковий кар’єр, вул.Пригородна: 43–78/2; вул.Сімєізна, вул.Скалиста, проїзд Скалистий: 2/30–37/34; просп.Победи, 176/2, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №6, хол, 2-й поверх) Велика

011148 м.Сімферополь – вул.Надінського вул.Надінського, 20, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (Сімферопольський геріатричний пансіонат, хол) мала

011149 м.Сімферополь – вул.Автомобільна: 50–60; вул.Артезіанська, вул.Баришева: 24А–78/36; вул.Зуйська, вул.Кар’єрна, вул.Кечкеметська: 107, 113–115, 119–121, 123, 125–127А, 129–129А, 131–131А, 133, 135–137, 139, 141; вул.Комунарів, вул.Краснодарська: 45, 51, 53, 57–57А, 59, 61–61А, 65, 67, 69/1; вул.Новосергіївська, вул.Октябрят, вул.Перегонець, вул.Пригородна: 2А–41; заїзд Новосергіївський, пров.Автобусний, пров.Ветеринарний, пров.Зуйський: 1–36; пров.Кар’єрний, пров.Ливенський, пров.Листяний, пров.Новосергіївський, пров.Огородний, пров.Піщаний, проїзд Краснодарський, просп.Победи: 107–107И, 113, 115, 121, 123–125, 127–127/1, 129–129/2, 131–131В, 133–158/2, 160–162, 164–166, 168, 170, 172, 174, 178, 180–184/2, 186/1, 188, 190, 192–192А, 194–194/2, 196–196/1, 198–200, 202, 204–204А; просп.Победи, 176/2, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №6, хол, 1-й поверх) Велика

011150 м.Сімферополь – вул.Куйбишева: 27–34; пров.Северний, просп.Победи: 24, 28; вул.Лермонтова, 14А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (школа-ліцей №3, хол початкової школи №3) Велика

011151 м.Сімферополь – вул.Лермонтова: 13, 16–18; просп.Победи: 13–19, 21, 25–25/2, 29–45А; вул.Лермонтова, 14А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (школа-ліцей №3, хол старшої школи №2) Велика

011152 м.Сімферополь – вул.Автомобільна: 1–46/21; вул.Баришева: 3–22; вул.Дачна: 6–14; вул.Камиш-Бурунська, вул.Краснодарська: 1/39–44/1, 46–50, 52, 54–56, 58, 60, 62–64, 66, 68, 70–114; вул.Озерова, вул.Савватєєва, вул.Сельвинського: 2–94; вул.Солдатська, вул.Судакська: 2–17/70; вул.Тітова: 3–19А, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35/1, 37–39/1, 41/2–77А; вул.Чечеткіна, вул.Яковлевої, пров.Краснодарський, пров.Розовий, пров.Савватєєва, пров.Шелковичний, проїзд Красногірський вул.Тітова, 12, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №31, хол, 1-й поверх) Середня

011153 м.Сімферополь – просп.Победи: 74–74А, 76, 82, 92, 112–112/20, 114, 116–120, 122, 126, 128, 130, 132–132/2, 208А–208Б; вул.Тітова, 14, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (сад-школа №6, хол) Середня

011154 м.Сімферополь – вул.Донська: 1–24/30, 28, 34–40, 42–44, 46, 48–52/24; вул.Дорожна: 102/6–106; вул.Куйбишева: 40–141/98, 153; вул.Молодих Підпільників: 70/38, 72–74, 76, 78, 82, 84, 88, 90, 92–92/2, 94; вул.Обществена: 49–71/38; вул.Стрілкова: 2, 4, 6–6А, 8, 10–10А, 12–12/2, 14–14/1, 16, 18, 22–22А, 24А, 26–26/49, 28, 30, 32/2, 34, 38А–38В; вул.Тітова: 20, 22, 26, 28, 30/2, 32, 34, 36, 40/11А; вул.Чонгарська: 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 45/19–71А; пров.Бокуна, пров.Донський, пров.Колективний, пров.Совхозний, пров.Стрілковий, пров.Фруктовий вул.Тітова, 12, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (школа №31, спортивна зала) Велика

011155 м.Сімферополь – вул.Алмазарська, вул.Андижанська, вул.Апрельська, вул.Багчалик, вул.Бархатна, вул.Безіменна, вул.Берекетлі, вул.Біла, вул.Босфорська, вул.Братів Айвазовських, вул.Вешня, вул.Генічеська, вул.Генуезька, вул.Гірна, вул.Готська, вул.Дружних, вул.Дунайська, вул.Едебіят, вул.Журавлина, вул.Заповідна, вул.Казаряна, вул.Карадазька, вул.Каспійська, вул.Кедрова, вул.Кіммерійська, вул.Кубанська, вул.Кузнечна, вул.Куруджи, вул.Лучиста, вул.Мазанська, вул.Майська, вул.Механізаторів, вул.Нижньогірська, вул.Отважних, вул.Партенітська, вул.Поштова, вул.Решидова, вул.Сакінлєр просп.Победи, 211, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (Сімферопольський автотранспортний технікум, центральний корпус, хол) Велика

011156 м.Сімферополь – вул.Сакська, вул.Самохвалова, вул.Степова, вул.Сторожилов, вул.Талая, вул.Таманська, вул.Тесленко, вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Уральська, вул.Фестивальна, вул.Шималій, вул.Шкільна, вул.Ягідна, вул.Ясна, вул.Яшлар, заїзд Майський, пров.Апрельський, пров.Дунайський, пров.Майський, пров.Урожайний, пров.Фестивальний, просп.Победи: 4КМ., 213–213/3А, 215, 217, 219–454; тупик Тінистий, Біле-1 просп.Победи, 211, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95022 (Сімферопольський автотранспортний технікум, центральний корпус, хол) Середня

011157 м.Сімферополь – вул.Аблякима Гафарова, вул.Аблякима Керимова, вул.Акташ, вул.Амєтова, вул.Арекет, вул.Асана Сулейманова, вул.Асіє Аметової, вул.Бекира Османова, вул.Бекира Умерова, вул.Бірлік, вул.Велієвої, вул.Водоймна, вул.Достлук, вул.Есми Уланової, вул.Закіра Мустафаєва, вул.Іджерет, вул.Іпчи, вул.Ісмаїла Булатова, вул.Койдешлер, вул.Космонавтів, вул.Лютфіє Софу, вул.Міллет, вул.Моллаєва, вул.Муси Мамута, вул.Пшенична, вул.Сеіт-Османа Іслямова, вул.Сейдамета Іслямова, вул.Сінокосна, вул.Умера Адаманова, вул.Хатідже Чапчакчи, вул.Юсуфа Таірова вул.Хатідже Чапчакчи, 1, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95049 (Будинок культури, фойє) Велика

011158 м.Сімферополь – вул.Афінська, вул.Березова, вул.Братів Іванових, вул.Восточна, вул.Гречеська, вул.Гридасова, вул.Дачна: 2–3; вул.Дмитрієва, вул.Колоскова, вул.Озима, вул.Осіння, вул.Пахотна, вул.Понтійська, вул.Привітна, вул.Рибалка Маршала, вул.Рождественська, вул.Сільська, вул.Тракторна, вул.Черних, тупик Понтійський проїзд Сільський, 33, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95049 (школа №42, їдальня) Велика

011159 м.Сімферополь – вул.Абдулли Дагджі, вул.Азізлер, вул.Аліме Абденнанової, вул.Бекіра Амєтова, вул.Біла Скеля, вул.Золотиста, вул.Іслама Тамакчі, вул.Лекарствена, вул.Мамеді Емір-Усеїна, вул.Мемета Аппазова, вул.Наратли, вул.Новий Мир, вул.Самаркандська, вул.Сарматська, вул.Сейдалі Курсеітова, вул.Старокримська, вул.Ташкентська, вул.Усєіна Усєін-Заде, вул.Хаджи Гєрай, вул.Хідірлез, вул.Челебі-Джихан, вул.Шеітлєр, пров.Новий мир, пров.Сільський, проїзд Сільський, проїзд 1-й проїзд Наратли, проїзд 2-й проїзд Наратли, проїзд 3-й проїзд Наратли, просп.Победи: 456–486; тупик Аметова Бекіра, тупик Шеляле, Біле-2, Біле-3, Біле-4 проїзд Сільський, 33, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95049 (школа №42, хол початкової школи) Велика

011160 м.Сімферополь – вул.Будьонного: 3–30; вул.Грибоєдова: 43, 45–47, 49–49А, 51–51А, 53/19–132; вул.Дачна: 24–61; вул.Комсомольська: 46, 48, 50, 52–71/31; вул.Льовкіна, вул.Малорєченська, вул.Партизанська, вул.Рубцова, вул.Смірнова, вул.Снайперів: 27–42/41; вул.Стахановців: 47А–59/13; вул.Терлецького, вул.Федотова: 11–62/6; вул.Федька, вул.51-ї Армії: 4, 6–8, 10, 12, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30–30А, 32–32А, 34–36А, 38, 40/44, 42–42/53, 44/14, 46/13–57; пров.Вільний, просп.Победи: 47, 49–51, 53–53А, 55–59/1, 61Б–61/2, 63, 67, 69–73/3, 75, 77–81/1, 83/2–91А, 93–101/1; вул.Будьонного, 28, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (Сімферопольський професійний будівельний ліцей, корпус №2, хол) Велика

011161 м.Сімферополь – вул.Бетховена: 62, 64, 66–68/44, 70/41–70/71, 74, 76, 78/32, 82, 84–113; вул.Мате Залки: 23–29; вул.Суходольна: 6–38, 161–169/105А; вул.Фурманова: 1–35; вул.Чапаєва: 1–13; вул.51-ї Армії: 107, 109, 111; вул.Суходольна, 165А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95053 (міський дитячий будинок, їдальня) Велика

011162 м.Сімферополь – вул.Бетховена: 1–61, 63, 65, 69/53, 73–73/1, 75/44, 77/51, 79–81, 83/54; вул.Бітакська, вул.Будьонного: 38–65/88; вул.Коцюбинського, вул.Ладигіна: 21, 25–52 к.4; вул.Лебедєва: 28/51–60; вул.Суходольна: 50/122–100; вул.Федотова: 1/36–10; вул.Фурманова: 36–91; вул.Чайковського, вул.Чапаєва: 18–81А; вул.Щорса, вул.51-ї Армії: 58–106, 108/16, 110, 112–122; пров.Гравійний, пров.Гранітний, пров.Ладигіна, пров.Юний вул.Будьонного, 32, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (ТОВ "Автотранспортне підприємство "Хімпромсоюз", диспетчерська, хол) Велика

011163 м.Сімферополь – вул.Блюхера, вул.Грибоєдова: 1/7–42, 44, 48, 50, 52; вул.Київська: 14, 15, 15/2, 16, 17, 19-21, 23, 24, 25, 27, 29, 36/6, 38, 40/23, 44, 59/2, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 65/1, 67А, 67Б, 67/2, 69; вул.Комсомольська: 4–45, 47, 49, 51/37; вул.Крупської, вул.Скрипниченко, вул.Снайперів: 1–1/38, 3, 5–7, 9–11А, 13–15, 17, 19, 21; вул.Стахановців: 1–44А; вул.51-ї Армії: 3–3А, 5, 9, 11, 17–19, 21, 23–23/15, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 37А–37/51, 39, 41/12, 43–43/11, 45; пров.Скрипниченко вул.Блюхера, 7, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (школа №12, їдальня) Велика

011164 м.Сімферополь – вул.Бабушкіна, вул.Ладигіна: 1–20, 24/102; вул.Лебедєва: 1–27/53; вул.Мате Залки: 1–7А; вул.Сонячна, пров.Клінічеський, пров.Щорса, пров.Ялтинський вул.Федька, 4/29, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (спеціальна школа-інтернат, спортивна зала) Велика

011165 м.Сімферополь – вул.Алексєєва, вул.Гурзуфська: 14/2–74; вул.Інкубаторна, вул.Київська: 1, 1 к.1, 1 к.2, 1/1, 1/2, 3, 3/1, 5, 5/2; вул.Клубна, вул.Лісгоспна, вул.Малосадова, вул.Оленчука, вул.Стевена, пров.Водозбірний, пров.Дальній, пров.Інкубаторний, пров.Малосадовий, тупик Центральний вул.Гурзуфська, 5, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95053 (виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, фойє, 1-й поверх) Середня

011166 м.Сімферополь – вул.Гурзуфська: 3–12; вул.Київська: 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/36 к.1, 6/36 к.2, 6/36 к.3, 6/36 к.4, 6/36 к.5, 6/36 к.6, 7А, 7Б, 9А, 9А/2А, 9/2, 11, 12; вул.Мате Залки: 7Б–7К; вул.Гурзуфська 6А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95053 (школа-ліцей №41, хол №1) Велика

011167 м.Сімферополь – вул.Александровська, вул.Камчатська, вул.Кременчуцька, вул.Мате Залки: 9–21А; вул.Осипенко П., вул.Раснєцова, вул.Центральна, проїзд Ближній, мкрн Пригородний вул.Гурзуфська, 6А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95053 (школа-ліцей №41, хол №2) Велика

011168 м.Сімферополь – вул.Беспалова: 45А–45Б; вул.Лєскова, вул.Радіщева: 76, 82–88; вул.Рилєєва: 2; вул.Радіщева, 76, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95053 (гуртожиток №3 Таврійського національного університету, зала засідань) Велика

011169 м.Сімферополь – вул.Беспалова: 91, 93, 95А, 97, 99–99А, 101, 150–174/1; вул.Волошинових, вул.Голубца, вул.Громової Уляни, вул.Дацуна Володимира: 26–47А; вул.Космодем’янської Зої, вул.Кошевого, вул.Кудряшова, вул.Матросова, вул.Народна, вул.Носенка вул.Беспалова, 79, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 (школа №28, актова зала) Велика

011170 м.Сімферополь – вул.Промишленна: 1/2, 3/1, 5–5/2, 7/1, 9–9/2, 11–11/2, 13, 15, 17, 19/20, 21/2, 23, 25, 27; вул.Сімферопольська, вул.Туркенича, вул.Тюленіна, вул.Хохлова Б.: 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56, 58/66, 60, 62, 64, 66, 70, 72–130; вул.Чекістів, вул.Шевцової Люби, пров.Народний, пров.Промишленний, пров.Сімферопольський, проїзд Лісний, шосе Ялтинське: 1–31; вул.Беспалова, 79, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 (школа №28, хол) Середня

011171 м.Сімферополь – вул.Ана Юрт, вул.Арендна, вул.Багратіона, вул.Бадемлик, вул.Водників, вул.Генерала Григоренка, вул.Джамі, вул.Джієн-Софу, вул.Джума, вул.Єшиль, вул.Землянічна, вул.Кастеріна, вул.Кірпічна, вул.Кошелі, вул.Лазурна, вул.Лісна, вул.Лунна, вул.Мектеп, вул.Менлі Герай, вул.Меркезій, вул.Мінаре, вул.Морська, вул.Орта, вул.Посівна, вул.Промишленна: 2–2/2, 4, 6, 8, 10–10/2, 12/1, 14, 16, 18, 20, 22/1, 24–24А, 26, 30–44А; вул.Роднікова, вул.Соснова, вул.Чобан-Тепе, вул.Юкари, пров.Водників, пров.Менлі Герай, пров.Морський, проїзд Землянічний, проїзд Сосновий, проїзд Яблуневий вул.Морська, 5, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 (гімназія-школа-садок "Консоль", спортивна зала) Велика

011172 м.Сімферополь – вул.Брестська, вул.Труда, вул.Щаденка, пров.Абрикосовий, пров.Брестський, пров.Родніковий, пров.Щаденка, пров.Яблуневий, шосе Ялтинське: 33/2–75; вул.Ялтинська, 189, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95007 (диспетчерська КРВП "Кримтролейбус", актова зала) Середня

011173 м.Сімферополь – вул.Автомобілістів, вул.Давидова В.К., вул.Дальня, вул.Єрошенка, вул.Косухіна, вул.Лугова, вул.Овощна, вул.Совхозна, вул.Теплична, вул.Хачатряна вул.Лугова, 97, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95033 (школа №19, спортивна зала) Велика

011174 м.Сімферополь – вул.Вернадського, вул.Войтенка І.Ф., вул.Заклюкі, вул.Когемлі, вул.Луцького, вул.Мамак, вул.Матвєєва, вул.Раатлік, вул.Северського, вул.Селіванова, вул.Стаценко, вул.Талдали, вул.Тинч, вул.Федоренка, вул.Чамли, вул.Чукурча, вул.Шєфталілік, пров.Мамак, пров.Софійський, пров.Тинч, пров.Шєфталілік, мкрн Сонячна долина вул.Автомобілістів, 3, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95004 (Сімферопольське спеціалізоване автопідприємство №1202, аудиторія) мала

011175 м.Сімферополь – вул.Беспалова: 37, 39, 41, 45, 47А–47В, 51–53, 57–59, 61–63, 65, 67, 69, 73, 75/13, 79–79А/65, 83, 114–148; вул.Генерала Родіонова, вул.Ломоносова: 14/6 к.5–18, 20, 22, 24, 28–28/8, 30, 32, 34, 38–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70–72; вул.Первомайська: 3, 3Б–73/3; вул.Беспалова, 43/1, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 (школа №8, хол) Велика

011176 м.Сімферополь – вул.Гончарова: 15–62; вул.Дацуна Володимира: 2А–24; вул.Ломоносова: 3–13, 19–19А, 21, 23, 25–27, 29, 31, 33, 35–37, 41, 43–43/1, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59–59А, 61–63/2, 65, 67, 69; вул.Перовської Софії, вул.Пирогова, вул.Радіщева: 1–75, 77–79; вул.Рилєєва: 4–21; вул.Рухадзе Зої, вул.Хохлова Б.: 1/6–29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 55–55А, 57–57А, 59–59А, 61–61А, 63–63А, 65–65/101, 67–69А, 71–71В; пров.Первомайський, пров.Пирогова вул.Беспалова, 43/1, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 (школа №8, актова зала) Велика

011177 м.Сімферополь – вул.Беспалова: 4, 6, 8, 10, 12–12/7, 14, 16–16А, 18, 20–22, 24, 26, 28, 32, 34–34/2, 38, 40, 44–44А, 46, 48–50, 54–56, 60, 64, 66–66/1, 68, 70–72, 74, 76–78А, 82, 84–90, 92А–92Б, 94, 96, 98, 100, 102–110/2; вул.Гончарова: 3–12; вул.Курортна, вул.Кусакіна, вул.Ломоносова: 1–1 к.2; вул.Миру, вул.Первомайська: 1–1А, 3А; вул.Плотинна, вул.Ялтинська, пров.Алуштинський, пров.Гудронний, пров.Інститутський, проїзд Молодіжний, просп.Вернадського просп.Вернадського, 4, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95007 (Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського, хол) Велика

011178 м.Сімферополь – вул.Лермонтова: 1/46–3, 5, 7–12, уч.3; просп.Победи: 46/1, 48, 52, 54; вул.Лермонтова, 3А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95004 (Друга міська поліклініка, хол) Велика

011179 м.Сімферополь – вул.Лермонтова: 15, 20–35; вул.Фруктова, просп.Победи: 60–60/27, 62, 64, 68; просп.Победи, 58, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95004 (школа-гімназія №25, хол) Велика

011180 м.Сімферополь – вул.Автомагістральна, вул.Красна, вул.Московська, вул.Польова: 13–54, 56, 58–78, 80–82, 84–90, 92–94/59; вул.Садова: 3–59; вул.Стрілкова: 3–3Б, 5–5А, 7–7А, 9, 11, 13, 15, 17–17/32; вул.Тролейбусна, вул.Чонгарська: 2А, 4–6/132, 8А–10А, 16, 18–20А, 22, 24, 26–28/23, 30А–30/15, 32А; пров.Краснооктябрський, пров.Підводників, пров.Садовий вул.Київська, 115, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (Кримський республіканський палац культури профспілок, виставкова зала, 1-й поверх) Велика

011181 м.Сімферополь – вул.Київська: 117, 117/2, 119, 121, 121А, 123, 123А, 125; вул.Лермонтова: 14; вул.Обществена: 1–48; вул.Рєпіна: 16/104–120, 126, 128, 130; вул.Свободна, вул.Чонгарська: 1–1/75, 3–3Б, 7, 11–15, 17, 21–21Б, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37–37/25, 39, 41А, 43, 44А–45А; вул.Рєпіна, 66/18, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95004 (Будинок культури імені Т.Г.Шевченка, глядацька зала) Велика

011182 м.Сімферополь – вул.Київська: 71, 71/12, 75, 75/1; вул.Куйбишева: 9–21, 23–25; вул.Лермонтова: 4–4В, 6; вул.Куйбишева, 3, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (територіальний центр соціального обслуговування, актова зала) Велика

011183 м.Сімферополь – бульв.Франка, вул.Дзержинського, вул.Шполянської вул.Морозова Георгія, 18, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (школа №40, кабінет рекреації, 2-й поверх) Велика

011184 м.Сімферополь – вул.Декабристів, вул.Менделєєва, вул.Морозова Георгія, вул.Набережна: 23, 37, 37/56, 39, 51, 51/1; вул.Хмельницького Богдана вул.Морозова Георгія, 18, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (школа №40, кабінет рекреації, 1-й поверх) Велика

011185 м.Сімферополь – вул.Генерала Попова, вул.Київська: 83, 103/5, 103/8, 105, 105/2, 107, 109, 111, 113/1; вул.Куйбишева: 4, 22; вул.Треньова, вул.Февральська, пров.Февральський, просп.Победи: 7–12, 20, 22–22/51; вул.Київська, 66, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (міська стоматологічна поліклініка, хол, 1-й поверх) Велика

011186 м.Сімферополь – вул.Алуштинська, вул.Воровського: 22–65; вул.Тургенєва, 27А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (школа №24, основна школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

011187 м.Сімферополь – вул.Археологічна: 2/84, 4А, 4/1, 6А; вул.Батаєва, вул.Беспалова: 3/1–3/2, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19–19А/65, 23, 25, 27, 29–31А, 33, 35А–35/13; вул.Неапольська, вул.Нестерова: 2А, 8, 32, 54; вул.Петровська Балка: 1А, 3, 3Е, 3/1, 3/3, 5, 6, 6/1, 7, 9, 10-5, 11, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20/13, 21А, 22, 23, 23А, 23/1, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36-38, 38/1, 39, 40, 41, 43, 48, 50, 54, 59, 60, 61, 62, 63, 63/4, 64, 65, 65/6, 67, 67/8, 68, 69/1, 70, 71, 71А, 71-12, 72, 74, 76, 76А, 76/3, 76/8, 78/6, 80, 82; вул.Тургенєва: 56–56/1; вул.Фрунзе: 36–43/2; пров.Лестнічний спуск, пров.Петровський, пров.Прольотний вул.Тургенєва, 27А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (школа №24, початкова школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

011188 м.Сімферополь – вул.Воровського: 6–6/3, 10–10А, 12–12А; вул.Гаспринського, вул.Жильцової З., вул.Леніна: 1/7–5, 9-11, 11–11-13, 13, 15–15/1; вул.Фрунзе: 3–35/7; вул.Шмідта: 3, 13, 15–25; просп.Кірова: 23, 37, 39, 39/35, 41, 43, 43А, 56/37/2, 60, 60/1, 60/2, 66, 66/1/7, 68, 70/2, 74, 76, 76/2, 82; вул.Набережна, 31, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 (Сімферопольське музичне училище імені П.І.Чайковського, фойє концертної зали) Велика

011189 м.Сімферополь – вул.Аксакова, вул.Воровського: 1/2–5, 7, 11, 13–15; вул.Ленінградська, вул.Мокроусова, вул.Петропавловська, вул.Пролетарська, вул.Снайперів: 2, 4/21, 8А, 12–12А, 16/51, 18–18/40, 20, 22–26; вул.Тургенєва: 3А–52; вул.Шмідта: 4–10, 14–14А, 31–35/50; пров.Смєжний, пров.Шмідта вул.Аксакова, 10, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 (школа №7, актова зала) Велика

011190 м.Сімферополь – вул.Артилерійська: 2/57, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 30; вул.Братська: 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19/2, 20, 20А, 21/3, 21/3А, 22, 23, 24, 25, 26, 26/41, 27, 27А/74А, 28, 30, 32, 32/47, 34; вул.Долетова: 6, 36А; вул.Інге: 2, 2А, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14Б, 16, 17, 18, 19, 19-8, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39/6, 49; вул.Красноармійська: 2/5, 3, 4, 4/30, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/6, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 31А, 32, 32А, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38/3, 39, 40, 40/2, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/10, 56, 56/49, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Кримська, вул.Нижньогоспітальна: 2, 2/7, 3, 4, 5, 5/15, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24/22, 25, 27; вул.Перевальна: 1, 2, 2/17, 3, 4/2, 6, 6/1, 7, 8, 9, 11, 13, 18/2, 21; вул.Погранічників, вул.Студенчеська: 10–29; вул.Фабричний спуск, вул.8-го Марта: 12, 13, 13/2, 15, 16, 17, 18, 18/2, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40/3, 40/6, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/53, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 69, 73, 77/51, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91; пров.Артилерійський, пров.Верхній, пров.Делегатський, пров.Красноармійський, пров.Кримський, пров.Обривной, пров.Підгірний, пров.Погранічників, пров.Скалистий: 38, 39, 45, 47А, 51, 53, 62; пров.Скіфський, пров.Телевізіонний, проїзд Перший Петровський: 1, 3, 7; вул.Студенчеська, 13, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95001 (факультет фізичної культури Таврійського національного університету, ауд.3) Велика

011191 м.Сімферополь – вул.Володарського, вул.Єфремова, вул.Курчатова, вул.Леніна: 6–8, 10, 12, 14, 16–41; вул.Одеська, вул.Ремеслена, вул.Студенчеська: 2–9; вул.Тавричеська: 1А, 1/11, 2, 2/13, 3, 4, 5, 6, 8, 8/3, 10, 12; вул.8-го Марта: 4, 6-8, 6/8, 7, 8, 8/31, 9, 10, 10А, 11; пров.Боковий, пров.Большой, пров.Єфремова, пров.Круглий, пров.Курчатова, пров.Малий, пров.Прямий, пров.Сивашський, пров.Сквозной, пров.Спендіарових, пров.Тихий, пров.Фельдшерський вул.Єфремова, 4, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95001 (школа "Злагода", актова зала) Велика

011192 м.Сімферополь – вул.Білогірська, вул.Більшовицька, вул.Кавказька, вул.Краснознаменна: 2/48, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 15, 16, 17, 17/19, 18, 20, 20А, 21/17, 22, 23/17, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 42/2, 46; вул.Мало-Фонтанна: 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20/13, 22/24, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/33, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54/43, 56, 58, 58А, 60, 60А, 60А/15, 60/66, 64, 65, 65А, 66, 68, 68/3, 68/10, 70, 72, 74, 76; вул.Некрасова: 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38/15, 39, 39/2, 43, 43/1; вул.Сергєєва-Ценського: 20, 20/20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/27, 32, 34, 36, 36/2, 36/21, 38, 38/20, 39/41, 40, 40/18, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 50/3, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 70, 70/21; вул.Тавричеська: 11, 13, 14, 14/12, 15Б, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 28/2, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Чехова: 38, 38/40, 40, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; пров.Білогірський, пров.Керченський, пров.Кримчакський вул.Кавказька, 5, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95001 (спеціальна школа №16, хол) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010647 Кримська республіканська установа "Територіальне медичне об’єднання"Протитуберкульозний диспансер" вул.Майська, 1А, с.Піонерське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97577 Мала
010648 Кримська республіканська установа "Психіатрична лікарня №5" вул.Лікувальна, 1А, с.Строгонівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97534
/
вул.Лікувальна, 1А, с.Строгонівка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97533
Мала
011193 Сімферопольське районне територіальне медичне об’єднання "Сімферопольська центральна районна клінічна лікарня" вул.Лугова, 73, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95033 Мала
011194 Кримська республіканська установа "Клінічне територіальне медичне об’єднання "Університетська клініка" вул.Київська, 69, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 Середня
011195 2-га міська клінічна лікарня соматичного профілю просп.Кірова, 72/2, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 Мала
011196 Кримська республіканська установа "Наркологічний диспансер" вул.Февральська, 13, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95034 Мала
011197 Кримська республіканська установа "Дитяча клінічна лікарня" вул.Тітова, 77, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95004 Мала
011198 Міський клінічний пологовий будинок №1 вул.Воровського, 8, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95017 Мала
011199 Кримська республіканська установа "Онкологічний клінічний диспансер" вул.Беспалова, 49А, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 Мала
011200 Кримська республіканська установа "Дитяча інфекційна клінічна лікарня" вул.Генерала Родіонова, 3, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95023 Мала