Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №3

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Джанкойської РДА

78

Відділ ведення ДРВ Красногвардійської РДА

65

Відділ ведення ДРВ Джанкойської міської ради

21

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010137 смт Азовське – вул.Амбулаторна, вул.Весняна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Калайська, вул.Квіткова, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Новоамбулаторна, вул.Новосадова, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Приходька, вул.Проїздна, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Російська, вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Щорса, пров.Леніна, пров.Щорса, роз’їзд Без назви вул.Леніна, 43, смт Азовське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96178 (будинок творчості, зала) Велика

010138 смт Азовське – вул.Ветеринарна, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Інтернаціональна, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Кримська, вул.Миру, вул.М.Савви, вул.Новопоштова, вул.Промислова, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Спортивна, вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Ювілейна, пров.М.Савви вул.Гагаріна, 1, смт Азовське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96178 (школа, фойє) Середня

010139 смт Вільне вул.Чкалова, 6, смт Вільне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96186 (будинок культури, фойє) Велика

010140 с.Єрмакове, с.Копані вул.Гагаріна, 1А, с.Єрмакове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96123 (будинок культури, актова зала) Середня

010141 с.Солоне Озеро вул.Тітова, 1, с.Солоне Озеро, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96124 (сільський клуб, актова зала) Середня

010142 с.Стовпове вул.Шкільна, 4, с.Стовпове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96125 (школа, навчальний клас) мала

010143 с.Вітвисте, с.Островське, с.Придорожнє вул.Кримська, 47А, с.Придорожнє, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96125 (сільська бібліотека, читальна зала) Середня

010144 с.Завіт-Ленінський, с.Мілководне вул.Шевченко, 42, с.Завіт-Ленінський, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96126 (школа, вестибюль) Велика

010145 с.Пушкіне вул.Житомирська, 6, с.Пушкіне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96127 (сільська бібліотека, бібліотечна зала) мала

010146 с.Зелений Яр, с.Мартинівка вул.Гагаріна, 59, с.Мартинівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96128 (школа, спортивна зала) Середня

010147 с.Солонцеве вул.Леніна, 3Б, с.Солонцеве, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96128 (сільська бібліотека, бібліотечна зала) мала

010148 с.Зарічне, с.Болотне вул.Київська, 22А, с.Зарічне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96160 (школа, фойє) Велика

010149 с.Армійське, с-ще Митюрине, с.Низинне вул.Армійська, 11А, с.Низинне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96160 (сільська бібліотека, читальна зала) мала

010150 с.Перепілкине, с.Суміжне вул.Шкільна, 18, с.Перепілкине, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96161 (будівля дитячого садка, роздягальня) мала

010151 с.Ізумрудне вул.Вільна, 28, с.Ізумрудне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96116 (палац культури, фойє) Велика

010152 с.Новостепове вул.Бульварна, 11, с.Новостепове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96119 (школа, фойє 1-го поверху) Середня

010153 с.Калинівка вул.40 років Перемоги, 2А, с.Калинівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96117 (професійно-технічне училище, фойє 1-го поверху навчального корпусу) Середня

010154 с.Овочеве вул.Центральна, 21, с.Овочеве, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96115 (школа, фойє-коридор початкової школи) Середня

010155 с.Дмитрівка, с.Мічурінівка вул.Центральна, 10А, с.Дмитрівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96118 (сільський клуб, зала) Середня

010156 с.Кіндратове, с-ще Дорожнє вул.Учительська, 1А, с.Кіндратове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96169 (школа, фойє) Середня

010157 с.Рубинівка вул.Гагаріна, 23, с.Рубинівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96169 (баня, приміщення 1) мала

010158 с.Совєтське вул.Леніна, 47, с.Совєтське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96169 (сільський клуб, фойє) мала

010159 с.Кримка вул.Шкільна, 11, с.Кримка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96154 (будинок культури, актова зала) Середня

010160 с.Лобанове, с.Жилине, с-ще Ясне вул.Леніна, 3, с.Лобанове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96150 (сільський будинок культури, фойє) Середня

010161 с.Мар’їне, с.Орденоносне вул.Дніпровська, 57, с.Мар’їне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96152 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

010162 с.Луганське, с.Пробудження вул.Леніна, 99, с.Луганське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96140 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

010163 с.Ковильне, с.Ударне вул.Тельмана, 20, с.Ковильне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96142 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

010164 с.Тутове вул.Виноградна, 34, с.Тутове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96141 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

010165 с.Майське, с.Ближнє вул.Травнева, 54А, с.Майське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96173 (будинок культури, фойє) Велика

010166 с.Польове вул.Гагаріна, 2А, с.Польове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96175 (сільський клуб, фойє) мала

010167 с.Октябр вул.Гагаріна, 55, с.Октябр, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96176 (початкова школа, спортивна зала) Середня

010168 с.Ларине вул.Чапаєва, 31, с.Ларине, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96178 (сільський клуб, фойє) мала

010169 с.Маслове пров.Шкільний, 5, с.Маслове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96143 (сільський будинок культури, актова зала) Велика

010170 с.Комсомольське вул.Першотравнева, 25, с.Комсомольське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96144 (дошкільний навчальний заклад, актова зала) мала

010171 с.Суботник вул.Курченка Н., 17, с.Суботник, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96145 (ФАП, кабінет для прийому громадян) мала

010172 с.Медведівка, с.Тургенєве вул.Леніна, 14, с.Медведівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96121 (сільський будинок культури, фойє) Середня

010173 с.Передмістне вул.Енгельса, 40, с.Передмістне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96100 (сільський будинок культури, фойє) мала

010174 с.Мирнівка вул.Інтернаціональна, 45А, с.Мирнівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96180 (будинок культури, фойє) Середня

010175 с.Дніпровка вул.Піонерська, 69, с.Дніпровка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96181 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

010176 с.Рисакове вул.Садова, 33, с.Рисакове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96182 (дошкільний навчальний заклад, каб.1) Середня

010177 с.Костянтинівка, с.Тимофіївка вул.Згоди, 74, с.Тимофіївка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96103 (школа, клас) Середня

010178 с.Новокримське вул.Кримська, 32, с.Новокримське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96133 (сільський будинок культури, фойє) Середня

010179 с.Павлівка вул.Мічуріна, 52, с.Павлівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96133 (сільський клуб, фойє) мала

010180 с.Істочне вул.Леніна, 10, с.Істочне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96134 (ФАП, фойє) мала

010181 с.Пахарівка вул.Танкістів, 12, с.Пахарівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96132 (сільський будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Тітова, 24, с.Пахарівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96132
Середня

010182 с.Випасне вул.Леніна, 3, с.Випасне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96132 (сільська бібліотека, читальна зала)
/
вул.Леніна, 1, 3, с.Випасне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96132
мала

010183 с.Побєдне – вул.Айвазовського, вул.Амет хана Султана, вул.Гріна О., вул.Житомирська, вул.Інтернаціональна, вул.Котвицького, вул.Леніна, вул.Меліораторів, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Піонерська, вул.Побєди: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25; вул.Полтавська, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Танкістів, вул.Феодосійська, пров.Житомирський, пров.Первомайський вул.Леніна, 53А, с.Побєдне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96167 (сільський будинок культури, читальна зала) Середня

010184 с.Побєдне – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Кутузова, вул.Маркса К., вул.Матросова, вул.Нахімова, вул.Октябрська, вул.Пирогова, вул.Побєди: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–93; вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Фрунзе, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.8-го Марта, пров.Маркса К., с.Тарасівка вул.Леніна, 58, с.Побєдне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96167 (школа, актова зала) Середня

010185 с.Нове Життя вул.Садоводів, 10, с.Нове Життя, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96168 (сільський будинок культури, фойє) Середня

010186 с.Бородіно вул.Нова, 52, с.Бородіно, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96170 (сільський клуб, зала) Середня

010187 с.Просторне вул.Першотравнева, 6, с.Просторне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96170 (сільська рада, зала засідань) Середня

010188 с.Нижні Отрожки вул.Леніна, 28, с.Нижні Отрожки, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96170 (сільський клуб, зала) мала

010189 с.Апрелівка, с.Слов’янське вул.Будьоного, 28А, с.Апрелівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96171 (сільський клуб, зала) мала

010190 с.Антонівка, с.Стефанівка вул.Леніна, 15, с.Стефанівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96171 (сільський клуб, зала) мала

010191 с.Розкішне вул.Леніна, 37, с.Розкішне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96155 (дитячий сад, спортивна зала) мала

010192 с.Зернове вул.Учительська, 11, с.Зернове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96156 (сільський клуб, І корпус, глядацька зала)
/
вул.Учительська, 9, с.Зернове, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96156
Середня

010193 с.Рощине вул.Ювілейна, 15, с.Рощине, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96183 (школа, актова зала) Середня

010194 с.Ближньогородське, с.Озерне вул.Центральна, 19, с.Ближньогородське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96184 (сільський клуб, мала зала для засідань) Середня

010195 с.Краснодольне вул.Матросова, 21, с.Краснодольне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96183 (ФАП, долікарняний кабінет) мала

010196 с.Сєрноводське вул.Шевченка, 18, с.Сєрноводське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96183 (сільський клуб, мала зала для засідань) мала

010197 с.Світле вул.Леніна, 21, с.Світле, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96172 (сільська рада, зала для урочистостей) Середня

010198 с.Благодатне вул.Леніна, 8, с.Благодатне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96172 (ФАП, оглядовий кабінет) мала

010199 с.Стальне, с.Озерки вул.Гагаріна, 48, с.Стальне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96163 (будинок культури, дискотечна зала) Середня

010200 с.Многоводне вул.Новосадова, 36А, с.Многоводне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96164 (ФАП, фойє) мала

010201 с.Новокостянтинівка, с.Новопавлівка, с.Новофедорівка, с.Рідне, с.Прозрачне вул.Кримська, 30, с.Новопавлівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96165 (будинок культури, фойє) Середня

010202 с.Табачне, с.Хлібне вул.Гагаріна, 23, с.Табачне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96177 (сільський будинок культури, вестибюль) Середня

010203 с.Новосільцеве, с.Федорівка вул.Леніна, 40, с.Новосільцеве, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96174 (сільський клуб, вестибюль) мала

010204 с.Цілинне вул.Калініна, 4А, с.Цілинне, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96130 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

010205 с.Колоски вул.Леніна, 50А, с.Колоски, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96130 (сільський клуб, глядацька зала) мала

010206 с.Томашівка вул.Танкістів, 21А, с.Томашівка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96130 (сільський клуб, глядацька зала) мала

010207 с.Чайкине, с.Мисове вул.Леніна, 1, с.Чайкине, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96162 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

010208 с.Ярке вул.Леніна, 2А, с.Ярке, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96153 (будинок культури, кабінет художнього керівника) Середня

010209 с.Яструбці вул.Садова, 19А, с.Яструбці, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96153 (сільський клуб, глядацька зала) мала

010210 с.Ярке Поле, с.Арбузівка, с.Відрадне, с-ще Дібрівка, с.Тімірязєве вул.Садова, 54Б, с.Ярке Поле, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96185 (будинок культури, вестибюль) Середня

010211 с.Нахідка, с.Слов’янка вул.Переможна, 36, с.Нахідка, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96185 (СКП "Астра", зала засідань) мала

010212 с.Веселе вул.Жовтнева, 16А, с.Веселе, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96185 (сільський клуб, актова зала) мала

010213 с.Яснополянське вул.Леніна, 30А, с.Яснополянське, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96120 (сільська рада, актова зала) Середня

010214 с-ще Володине, с.Рюмшине вул.Гагаріна, 47, с.Рюмшине, Джанкойський р-н, Автономна Республіка Крим, 96120 (ФАП, кабінет для прийому громадян) мала

010253 смт Красногвардійське – вул.Вокзальна, вул.Енгельса: 3–49; вул.ім.Б.Хмельницького: 1–20, 22–24, 26, 28, 30; вул.ім.Крупської: 1–47 к.А, 49; вул.ім.Крупської/Радянська, вул.ім.Леніна, вул.ім.Шевченка: 2–10; вул.Комсомольська, вул.Матросова: 1–10; вул.Матросова-2, вул.Мічуріна: 1–34, 36, 38–38 к.А, 40; вул.Мічуріна-2, вул.Паркова, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Спортивна: 1–11; вул.Тельмана, вул.Фрунзе: 2–35, 37–39, 45, 47, 49–49 к.А; вул.Чкалова: 1–15, 19, 25, 27–29; вул.20 років Жовтня: 1–48, 50, 52–52А, 54; вул.20 років Жовтня-2, вул.60 років Жовтня: 5–8, 12–14, 18–23, 28–30; км. 1393 ПК 4, км. 1397 ПК 10 вул.Леніна, 4, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (ЦДЮТ, хол) Велика

010254 смт Красногвардійське – вул.Енгельса: 51–67; вул.Енгельса/Островського, вул.ім.Б.Хмельницького: 21 к.А, 25, 27–27 к.А, 29, 31–103, 105–115; вул.ім.Крупської: 48 к.А, 50–129; вул.ім.Чапаєва, вул.ім.Шевченка: 11–109; вул.ім.Шевченка/Чапаєва, вул.Київська: 2–26, 28, 30, 32–54, 62–72; вул.Матросова: 12–74; вул.Мічуріна: 35, 37, 39, 41–124; вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Першотравнева/Фрунзе, вул.Спортивна: 13–100; вул.Фрунзе: 36, 40–44, 46, 48, 50–101; вул.Чкалова: 16–18, 20–24, 26, 30–83; вул.20 років Жовтня: 49, 51, 53, 55–157; пров.Північний вул.Островського, 23, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (ПТУ, фойє) Велика

010255 смт Красногвардійське – вул.ім.Б.Хмельницького: 104; вул.Київська: 27, 29, 31–31 к.А, 56–60; вул.Спортивна: 101–123; вул.СТ Меліоратор, вул.50 років Жовтня, пров.Кримський вул.50 років Жовтня, 3, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (Республіканський будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика

010256 смт Красногвардійське – вул.Автодорожня, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дорожня, вул.Достлук, вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.ім.Дзержинського, вул.ім.У.Адаманова, вул.Інтернаціональна, вул.Кооперативна, вул.Красногвардійська, вул.Молодіжна, вул.Молодіжна/пров.Сонячний, вул.Нова, вул.Нова/пров.Сонячний, вул.Об’їзна, вул.Персикова, вул.Пролетарська, вул.Світла, вул.Степова, вул.Східна, вул.Татарська, вул.Тітова, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.60 років Жовтня: 10, 16, 26; вул.8-го Березня, пров.Дорожній, пров.Маленький, пров.Південний, пров.Поштовий, пров.Робочий, пров.Середній, пров.Сонячний, проїзд 1-й проїзд, тупик Верхній, тупик Елеваторний, тупик Садовий, тупик Степовий вул.Тітова, 60, смт Красногвардійське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (РайПО, зала засідань) Велика

010257 с-ще Видне вул.Миру, 31, с-ще Видне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97000 (будинок культури, хол) Середня

010258 смт Октябрське – вул.Кондрашина, вул.Кржижанівського вул.Кондрашина, 27, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (РЕМ, актова зала) Велика

010259 смт Октябрське – вул.Западна, вул.Кірова, вул.Курчатова, вул.Маяковського, вул.Робоча, вул.Строїтелів, вул.Тягова підстанція, вул.Цурцумія, пров.Водопровідний, пров.Желєзнодорожний, пров.Лєсний, пров.Польовий вул.Леніна, 50, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (будинок культури, фойє) Велика

010260 смт Октябрське – вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.К. Маркса, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чехова, пров.Вокзальний, пров.Степний вул.Гагаріна, 27, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (УВК №1, фойє) Велика

010261 смт Октябрське – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Калініна, вул.Керменчі, вул.Кленова, вул.Лєсна, вул.Лінєйна, вул.Мічуріна, вул.Тельмана, вул.Фрунзе, вул.Ф.Солов’я, вул.Центральна, вул.Чапаєва, пров.Вєсєнній, пров.Кіровський, пров.Садовий вул.Тельмана, 70, смт Октябрське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97060 (школа №3, фойє) Велика

010262 с.Восход – вул.Гагаріна, вул.Спортивна, вул.Строїтелів, с.Доходне вул.Переверзєва, 2, с.Восход, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97020 (школа, фойє) Велика

010263 с.Восход – вул.Виноградна, вул.Климівське шосе, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Переверзєва, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Юбілейна вул.Суворова, 17, с.Восход, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97020 (будинок культури, фойє) Велика

010264 с.Знам’янка вул.Чкалова, 36А, с.Знам’янка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97021 (ФАП, зала) мала

010265 с.Климове, с.Нахімове вул.Гагаріна, 17, с.Климове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97022 (школа, кабінет) Середня

010266 с.Володимирове, с.Новосільці вул.8 Марта, 23, с.Новосільці, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97025 (ФАП, кабінет фельдшера) мала

010267 с.Чапаєве вул.Свердлова, 52А, с.Чапаєве, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97025 (ФАП, процедурна) мала

010268 с.Зоря вул.Молодіжна, 3А, с.Зоря, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97020 (ФАП, процедурна) мала

010270 с.Плодородне вул.Пархоменка, 21, с.Плодородне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97025 (ФАП, кабінет фельдшера) мала

010271 с.Калініне, с.Вишняківка, с.Побєдине вул.Калініна, будинок культури, с.Калініне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97006 (будинок культури, зала) Середня

010272 с.Комунари вул.Широка, 36А, с.Комунари, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97006 (будинок культури, зала) мала

010273 с.Клепиніне, с.Яструбівка вул.Октябрський масив, 7, с.Клепиніне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97010 (школа, хол) Велика

010274 с.Карпівка вул.Шкільна, 2, с.Карпівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97011 (школа, хол) Середня

010275 с.Мар’янівка вул.ім. 77 Дивізії, 12, с.Мар’янівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97023 (сільська рада, зала реєстрації шлюбів) Велика

010276 с.Щербакове вул.Спортивна, 20А, с.Щербакове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97024 (приміщення дитячого садка, актова зала) мала

010277 с.Ульяновка вул.Брянська, 5, с.Ульяновка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97023 (ФАП, кабінет фельдшера) мала

010278 с.Олександрівка вул.Октябрська, 63, с.Олександрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97007 (сільська рада, зала засідань) Середня

010279 с.Краснодарка вул.Зелена, 16, с.Краснодарка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97008 (ФАП, процедурна) мала

010280 с.Тимашівка вул.Садова, 27А, с.Тимашівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97009 (будівля колишнього дитячого садка, робоча кімната) мала

010281 с.Петрівка – вул.кварт.І.А.Єгудіна: 1–21 к.А, 69; вул.кварт.Новий вул.кварт.Суспільний центр, 5, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (будинок культури, фойє) Середня

010282 с.Петрівка – вул.кварт.І.А.Єгудіна: 42–54; вул.кварт.Суспільний центр, 1, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (школа №1, спортзал) Середня

010283 с.Петрівка – вул.Горького, вул.Дачна, вул.кварт.І.А.Єгудіна: 22–41; вул.Лінєйна, вул.Миру, вул.Русинська, вул.Солнечна, пров.Шкільний вул.Горького, 13, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (школа №2, актова зала) Середня

010284 с.Петрівка – вул.Виноградна, вул.Дальня, вул.Желєзнодорожна, вул.Карла Маркса, вул.Леніна, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Промишлена, вул.Садова, вул.Юбілейна, пров.Аптечний, пров.Желєзнодорожний, пров.Клубний пров.Желєзнодорожний, 16, с.Петрівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97012 (лісосклад СТОВ "Дружба народів", глядацька зала) Середня

010285 с.Пушкіне вул.Желєзнодорожна, 29, с.Пушкіне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97013 (сільський клуб, зала) Середня

010286 с.Ближнє вул.Пролетарська, 64, с.Ближнє, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97014 (сільський клуб, кабінет завідуючого) Середня

010287 с.Новоестонія вул.Центральна, 51А, с.Новоестонія, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97015 (сільський клуб, кабінет завідуючого) Середня

010288 с.Красна Поляна вул.Урожайна, 25, с.Красна Поляна, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97017 (сільський клуб, танцювальна зала) Середня

010289 с.Кремнівка вул.Первомайська, 1, с.Кремнівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97018 (школа, спортзал) мала

010290 с.Миролюбівка вул.Мічуріна, 78, с.Миролюбівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97016 (школа, спортзал) Середня

010291 с.Ізвесткове вул.Київська, 21А, с.Ізвесткове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97018 (сільський клуб, гримерна) мала

010292 с.Рівне вул.Центральна, 2, с.Рівне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040 (будинок культури, фойє) Середня

010293 с.Молочне вул.Центральна, 1, с.Молочне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040 (сільський клуб, фойє) мала

010294 с.Новомикільське вул.Лєсна, 26, с.Новомикільське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040 (магазин, торгівельна зала)
/
вул.Садова, 11, с.Новомикільське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97040
мала

010295 с.Некрасове вул.Мічуріна, 3, с.Некрасове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97041 (магазин, торгівельна зала) Середня

010296 с.Янтарне вул.Кубракова, 1, с.Янтарне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97030 (школа, зала) Велика

010297 с.Красний Партизан вул.Первомайська, 23, с.Красний Партизан, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97032 (будинок культури, зала) Середня

010298 с.Григорівка вул.Шкільна, 1, с.Григорівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97031 (будинок культури, зала) мала

010299 с.Удачне вул.Садова, 1, с.Удачне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97033 (будинок культури, зала) Середня

010300 с.Амурське, с.Цвіткове вул.Амурська, 33, с.Амурське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97055 (сільська рада, хол) Велика

010301 с.Новоіванівка, с.Новоолексіївка вул.Весела, 53А, с.Новоолексіївка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97057 (сортодослідницька станція, робоча кімната) Середня

010302 с.Іскра, с.Новозуївка вул.Чикаренка, 55, с.Новозуївка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97056 (сільський клуб, зала) Середня

010303 с.Зернове вул.Юбілейна, 33, с.Зернове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97043 (сільська рада, актова зала) Середня

010304 с.Новокатеринівка вул.Центральна, 24, с.Новокатеринівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97043 (сільський клуб, глядацька зала) мала

010305 с.Колодязне вул.Леніна, 45, с.Колодязне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Леніна, 49, с.Колодязне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061
Середня

010306 с.Докучаєве вул.Шкільна, 25Б, с.Докучаєве, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061 (контора ТОВ "Сибир", робоча кімната) мала

010307 с.Пологи вул.Рєчна, 40А, с.Пологи, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97061 (ФАП, кабінет фельдшера) мала

010308 с.Котельникове вул.Московська, 7, с.Котельникове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97034 (будинок контори, зала засідань) Середня

010309 с.Дібрівське, с.Машине вул.Шкільна, 8, с.Дібрівське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97035 (будинок дитячого садка, зала) Середня

010310 с.Краснознам’янка, с.Радужне, с.Рогове, с.Тимошенко вул.Шкільна, 2, с.Краснознам’янка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97050 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

010311 с.Симоненко, с.Трактове вул.Шкільна, 1, с.Трактове, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97051 (школа, ігрова кімната) мала

010312 с.Ленінське, с.Звіздне, с.Пряме вул.Леніна, 18, с.Ленінське, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97053 (адміністративне приміщення, зала реєстрації шлюбів) Велика

010313 с.Найдьонівка, с.Золоте, с.Орлівка вул.Комсомольська, 145, с.Найдьонівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97062 (будинок культури, фойє) Середня

010314 с.Новопокровка, с.Миронівка, с.Новодолинка, с.Проточне вул.Леніна, 52, с.Новопокровка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97026 (будинок культури, більярдна) Середня

010315 с.Красна Долина, с.Мускатне, с.Невське вул.50 лєт Октября, 1А, с.Мускатне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97027 (школа, спортзал)
/
вул.50 лєт Октября, 1, с.Мускатне, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97027
Середня

010316 с.Полтавка вул.Центральна, 3, с.Полтавка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97036 (будинок культури, хол) Велика

010317 с.Комарівка, с.Курганне вул.Красноармійська, 14, с.Комарівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97037 (сільський клуб, зала)
/
пров.Кооперативний, 3, с.Комарівка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97037
Середня

010318 с.П’ятихатка, с.Азов, с.Зарічне, с.Менделєєве, с.Салгирка, с.Холмове вул.Леніна, 8, с.П’ятихатка, Красногвардійський р-н, Автономна Республіка Крим, 97045 (сільська рада, зала реєстрації шлюбів) Велика

010768 м.Джанкой – вул.Гаспринського, вул.Драгомирової, вул.Єфремова, вул.Зарічненська: 17, 19–66; вул.Керченська: 17, 19–82; вул.Керченська / пров. Керченський, вул.Ново-Садова: 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232–259; вул.Оборонна, вул.Проїзна: 85–87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 122–164; вул.Рюмшина: 77–79, 81, 83–90; вул.Рюмшина/Проїзна, вул.Таврійська, пров.Дружби, пров.Керченський: 3–6, 10–10А, 16–20, 22; пров.Набережний: 20–55; пров.Продольний: 47–59, 62–67; проїзд Набережний вул.Проїзна, 142, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (дитячий садок №8, актова зала, 1-й поверх) Велика

010769 м.Джанкой – вул.Крупської: 141, 143–143А, 145, 147, 149–151, 170–212; вул.Маяковського: 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–178; вул.Радянська: 45, 53, 59, 61, 63, 65; вул.Садова: 152–251; вул.Шевченка, пров.Керченський: 24–38; пров.Керченський, 38, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа-інтернат, актова зала, 1-й поверх) Велика

010770 м.Джанкой – вул.Ватутіна: 59, 61, 63, 65–88; вул.Крупської: 75, 77, 79, 81, 83–85, 87, 89–91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–137, 139–140, 142, 144, 146, 148, 152–168; вул.Маяковського: 81, 83, 85, 87–124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; вул.Ново-Садова: 164–217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231–231А; вул.Радянська: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 42–44, 46–52, 54–58, 60, 62, 64; вул.Рюмшина: 23–23А, 27–27А, 29–75А, 80, 82; вул.Рюмшина / пров. Керченський, вул.Шмідта: 26–32, 38–56; пров.Керченський: 9, 15, 21; пров.Продольний: 2А–46, 61; вул.Радянська, 39, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа №8, фойє) Велика

010771 м.Джанкой – вул.Ватутіна: 1А–58, 60, 62, 64; вул.Ватутіна / пров. Матросова, вул.Крупської: 2–74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 138; вул.Крупської / пров. Крупської, вул.Радянська: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40; вул.Садова: 80–151; вул.Садова / пров. Волзький, вул.Садова / пров. Матросова, вул.Садова / Шмідта, вул.Толстого: 44–70; вул.Шмідта: 35А; пров.Крупської, пров.Матросова: 15–16; вул.Радянська, 5, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (гуртожиток професійного ліцею, актова зала, 1-й поверх) Велика

010772 м.Джанкой – вул.Зарічненська: 1–16, 18; вул.Зарічненська / Шмідта, вул.Керченська: 1–16, 18; вул.Керченська / Шмідта, вул.Маяковського: 1–80, 82, 84, 86; вул.Маяковського / пров. Матросова, вул.Маяковського/Толстого, вул.Набережна, вул.Ново-Садова: 40–163; вул.Першотравнева: 2, 4, 6, 10, 12–105; вул.Проїзна: 73Б, 79, 81, 83А; вул.Рюмшина: 1–22, 24, 28; вул.Садова: 43–78; вул.Садова / Толстого, вул.Толстого: 21, 23, 25–36А; вул.Федора Приходька: 27–60; вул.Шмідта: 2–13; вул.Шмідта / Набережна, вул.Шмідта / пров. Набержний, пров.Волзький, пров.Матросова: 2; пров.Набережний: 1–16; пров.Першотравневий, пров.Піонерський: 6–8, 10–18, 24, 28; вул.Першотравнева, 66, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (житлове експлуатаційне об’єднання, актова зала, 1-й поверх) Велика

010773 м.Джанкой – вул.Комсомольська, вул.Кошового Маршала, вул.Кошового Маршала / пров.Піонерський, вул.Леніна: 38, 40–44, 48, 50, 52–54, 56; вул.Ново-Садова: 1–38; вул.Першотравнева: 1, 3, 5, 7, 11; вул.Садова: 3А–42А; вул.Ударна, вул.Федора Приходька: 1–25; пров.Городній, пров.Комсомольський, пров.Піонерський: 1–5, 9, 19, 25; пров.Садовий вул.Леніна, 46, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа №6, фойє, 1-й поверх) Велика

010774 м.Джанкой – вул.Московська вул.Московська, 142, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (Корейський центр, актова зала, 1-й поверх) Велика

010775 м.Джанкой – вул.Заводська: 4–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Леніна: 29, 31–31Б, 33, 39, 47, 49, 51, 55, 57–75; вул.Ломоносова: 1–70; вул.Нестерова: 3–27; вул.Островського: 3–64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 90; вул.Островського / пров. Чехова, вул.Островського/пров. Заводський, вул.пров. Леніна / Степова, вул.Степова, вул.Східна: 1–13, 15–17, 19, 21–23, 25–69; вул.Східна / пров. Заводський, вул.Фрунзе: 3–68; вул.Чайковського, вул.Чайковського / пров. Заводський, вул.Чехова: 3–44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 60, 62–64, 66, 70; вул.Чехова / пров. Заводський, пров.Заводський, пров.Леніна, пров.Річковий, пров.Чехова: 1–4; вул.Леніна, 45, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (центр культури та дозвілля, малий актовий зал, 2-й поверх) Велика

010776 м.Джанкой – вул.Нестерова: 29–39; вул.Островського: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 92, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Східна: 14, 18, 20, 24–24А, 71–121; вул.Фрунзе: 69–84, 120–121; вул.Чехова: 45, 47, 49, 51, 53, 72, 74, 76, 78, 80, 82–86; вул.Чехова / Східна, пров.Островського: 8, 10, 12, 14; пров.Чехова: 9–22; тупик Зелений вул.Нестерова, 33, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (технічна школа, актова зала, 1-й поверх) Велика

010777 м.Джанкой – вул.Джанкойська, вул.Заводська: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–116; вул.Інтернаціональна: 5, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19–23, 25–27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 43–45; вул.Ломоносова: 103–107; вул.Островського: 81–85, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99, 101, 103–105, 107, 109, 111, 113, 115–144; вул.Островського / пров. Лермонтова, вул.Путійська, вул.Удовицького: 3–45, 47, 49; вул.Удовицького/пров.Фабричний, вул.Фрунзе: 85–118; вул.Чехова: 57–59, 61, 65, 67–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 88–124; вул.Чехова/пров. Островського, пров.Лермонтова, пров.Островського: 7, 9, 11А, 13; пров.Удовицького: 1А–23; пров.Фабричний: 4, 10; вул.Чехова, 122, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, м.Джанкой, 96100 (Кримський інженерно-педагогічний університет, фойє, 1-й поверх) Середня

010778 м.Джанкой – вул.Інтернаціональна: 6, 10; вул.Кримська: 5, 7–7А, 9–11; вул.Кримських Партизанів: 78–88; пров.Спортивний: 3–5, 7, 9; пров.Фабричний: 3, 5–7; вул.Кримських Партизанів, 82, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (філія "Кримтеплокоммуненерго", актова зала, 1-й поверх) Середня

010779 м.Джанкой – вул.Дзержинського, вул.Жовтнева: 1А–22; вул.Інтернаціональна: 4, 8, 12, 16–16А, 18, 24, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 47–65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 85, 87–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 129, 131–133, 135, 137, 139–139А; вул.Інтернаціональна / Пушкіна, вул.Кримська: 2–4, 6, 8, 13–43; вул.Кримська/Пушкіна, вул.Кримських Партизанів: 1–74; вул.Кримських Партизанів / Пушкіна, вул.Пушкіна, вул.Удовицького: 46, 48, 50–72; пров.Спортивний: 6, 8, 12–16; пров.Удовицького: 29Б–37; пров.Удовицького / Фабричний, пров.Фабричний: 11–13; пров.Шкільний, пров.Шкільний / Спортивний вул.Інтернаціональна, 22, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

010780 м.Джанкой – вул.Жовтнева: 27–38, 40; вул.Інтернаціональна: 147, 149; вул.Калініна: 1–13; вул.Карла Маркса: 1, 3, 5, 11, 13, 23–25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–53; вул.Кірова: 2–19; вул.Леніна: 1–28, 30, 32, 34–36; вул.Леніна/Жовтнева, вул.Рози Люксембург: 3–14, 18; пров.Інтернаціональний, пров.Соколиний вул.Карла Маркса, 14, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

010781 м.Джанкой – вул.Жовтнева: 39, 41–85; вул.Жовтнева / Калініна, вул.Жовтнева / Червоноармійська, вул.Інтернаціональна: 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82–84, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177; вул.Інтернаціональна / пров. Ленінградський, вул.Калініна: 19–65; вул.Калініна / Жовтнева, вул.Карла Маркса: 2, 4, 6–8, 12, 22, 26–26А, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54; вул.Карла Маркса/Інтернаціональна, вул.Кірова: 20–69; вул.Кірова/Червоноармійська, вул.Кримська: 45–125; вул.Перекопська: 4–21, 23, 29–35, 37; вул.пров. Карла Маркса / Кірова, вул.Пролетарська, вул.Пролетарська/Р.Люксембург, вул.Рози Люксембург: 17, 19–139; вул.Рози Люксембург / Сімферопольська, вул.Свердлова: 4–6, 10, 14, 16, 18, 22, 26, 28, 30, 32–34, 36; вул.Сімферопольська: 3–3А, 5, 9–11; вул.Червоноармійська, вул.Червоноармійська/Кірова, пров.Жовтневий, пров.Карла Маркса, пров.Кірова, пров.Кримський, пров.Ленінградський, пров.Рози Люксембург вул.Рози Люксембург, 15, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (будинок школяра, тенісний зал, 1-й поверх) Велика

010782 м.Джанкой – вул.Жовтнева: 93; вул.Інтернаціональна: 86, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–120, 122–122А, 124, 126–128, 130, 179, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 193, 195–197, 199, 201, 203, 207–209, 211–235; вул.Кірова: 71–106, 108, 110, 112–112А; вул.Свердлова: 7–9, 11–13, 15, 17, 19–21, 23–25, 27, 29, 31, 35, 37–40, 42, 44–44А, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Сімферопольська: 4, 6, 16–24, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Сімферопольська / Інтернаціональна: 39/130; вул.Толстого: 1–18, 22, 24; вул.Ярмаркова: 5, 7, 9, 13, 15, 19, 21, 23, 27–29; пров.Толстого вул.Інтернаціональна, 88, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа №5, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

010783 м.Джанкой – вул.Елеваторна, вул.Жовтнева: 90–92, 94–239; вул.Жовтнева / Проїзна, вул.Інтернаціональна: 134, 136, 138, 140–146, 148–148А, 150–154, 156, 158–160, 162, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176А, 178, 180–182, 184А, 186, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 202, 204–206, 210, 237–303; вул.Інтернаціональна / Перекопська, вул.Інтернаціональна / Ярмаркова, вул.Кірова: 107, 109, 111, 113–230; вул.Кірова / Проїзна, вул.Перекопська: 22, 24–28, 36, 38–100; вул.Перекопська / Жовтнева, вул.Перекопська / пров. Відрадний, вул.Північна, вул.пров. Ярмарковий / вул. Проїзна, вул.Проїзна: 3–73А, 74–78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 96, 98–108; вул.Свердлова: 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63–127; вул.Свердлова / Перекопська, вул.Свердлова/Ярмаркова, вул.Сімферопольська: 28, 30, 32, 34, 36, 40–68А; вул.Сімферопольська / Інтернаціональна: 38/239; вул.Сімферопольська / пров. Жовтневий, вул.Ярмаркова: 2–4, 6, 8, 10–12, 14, 16–18, 20, 22, 24–26, 30–85; вул.Ярмаркова / Р.Люксембург, пров.Відважних, пров.Відрадний, пров.Елеваторний, пров.Мирний, пров.Перекопський, пров.Північний, пров.Свердлова, пров.Тупиковий, пров.Ярмарковий, проїзд Жовтневий вул.Жовтнева, 160, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа №7, актова зала, 1-й поверх) Велика

010784 м.Джанкой – вул.Бєляєва: 4, 6–8, 10–16, 20, 22, 26, 28; вул.Вишнева, вул.Водопровідна: 1–65; вул.Водопровідна/Паризької Комуни, вул.Гагаріна: 1–46, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82–84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Гастелло: 12, 14–124; вул.Енгельса, вул.Енгельса / Водопровідна, вул.Енгельса / Олександрівська, вул.Залізнична: 7–9, 11–11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–27, 29–31, 33, 35, 37, 39–39/2, 41–43, 45, 47–49, 51; вул.Київська: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Кутузова: 1–37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52А–55, 57, 59, 61–123; вул.Кутузова / пров. Дніпропетровський, вул.Некрасова: 1–28; вул.Некрасова / Водопровідна, вул.Некрасова / Орджонікідзе, вул.Ново-Олександрівська, вул.Олександрівська: 36, 40–42, 44, 46–48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62–153; вул.Орджонікідзе, вул.Паризької Комуни, вул.Паризької Комуни / Кутузова, вул.Паркова, вул.Поштова, вул.пров. Дніпропетровський / Кутузова, вул.Радгоспна, вул.Сиваська, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Чапичева: 4–6, 10, 12, 14, 16, 18, 20–38; пров.Азовський: 3, 5–7, 9–11; пров.Дніпропетровський: 1–9, 13, 15, 17–21, 25; пров.Дніпропетровський/ Гагаріна, пров.Енгельса, пров.Кутузова, пров.Ново-Олександрівський, пров.Паризької Комуни, пров.Радгоспний, пров.Скрізний вул.Ново-Олександрівська, 2, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (школа №3, кабінет початкових класів, 1-й поверх) Велика

010785 м.Джанкой – вул.Бєляєва: 3, 5, 9, 17–19, 21, 25, 27, 29–31, 37–41, 47–49, 51–55, 57–63А; вул.Бєляєва / Куйбишева, вул.Водопровідна: 66–116; вул.Гагаріна: 47, 49–51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95–170; вул.Гагаріна / пров.Дніпропетровський, вул.Гоголя: 35–94; вул.Горького: 37–122; вул.Енергетиків, вул.Залізнична: 50, 52–101; вул.Залізнична / Тітова, вул.Західна, вул.Колгоспна, вул.Крайня, вул.Куйбишева: 47, 51–136; вул.Куйбишева / Тітова, вул.Кутузова: 38–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60–60А, 125–199А; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Південна: 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80–115; вул.Суворова, вул.Тітова: 2–53; вул.Тітова / Залізнична, вул.Тітова / Чкалова: 35/72; вул.Транспортна: 49–51, 53–121/1; вул.Чапичева: 7–9, 11, 13, 15, 17, 19, 42–58; вул.Чапичева/Бєляєва, вул.Чкалова: 73–105; вул.Щорса: 60, 62–75; пров.Азовський: 4, 8, 15–17; пров.Виноградний, пров.Дніпропетровський: 10, 14, 16, 22–24, 26; вул.Луначарського, 1, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (дорожньо-експлуатаційна ділянка, актова зала, 1-й поверх) Велика

010786 м.Джанкой – вул.Артема, вул.Бєляєва: 32–36, 42–44, 50, 56, 66–86; вул.Будівельників, вул.Гастелло: 1–10, 13; вул.Гоголя: 3–33; вул.Горького: 1–36; вул.Залізнична: 2–6, 10, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46; вул.Київська: 13, 15, 17, 19, 21, 23–68; вул.Київська/Куйбишева, вул.Куйбишева: 1–46, 50; вул.Нахімова, вул.Нахімова / Тітова, вул.Нахімова/вул. Бєляєва, вул.Некрасова: 29–73; вул.Олександрівська: 3–35, 37–39, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Олександрівська / Куйбишева, вул.Південна: 4–57, 59, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79; вул.Південна/Олександрівська, вул.Південна/Тітова, вул.пров. Нахімова / Південна, вул.Северний пост, вул.Тітова: 54–90; вул.Тітова / Південна, вул.Тітова / Чкалова: 72/6; вул.Транспортна: 1–48, 52; вул.Транспортна / Бєляєва, вул.Чапаєва, вул.Чкалова: 1–71; вул.Щорса: 1–59, 61; пров.Нахімова вул.Некрасова, 54, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (локомотивне депо, червоний куток, 1-й поверх) Велика

010787 м.Джанкой – вул.Промислова вул.Промислова, 13, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 (завод "Водоприбор", кабінет охорони праці, 1-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010788 Джанкойська центральна районна лікарня вул.Радгоспна, 3, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 Мала