Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №4

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Сакської РДА

70

Відділ ведення ДРВ Євпаторійської міської ради

42

Відділ ведення ДРВ Сакської міської ради

24

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010494 с.Оріхове – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гуртожиток, вул.Дружби народів, вул.Євпаторійське шосе, вул.Зелена, вул.Зіркова, вул.Кірова, вул.Магістральна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Продольна, вул.Профспілкова, вул.Садова, вул.Уютна, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.50 років Жовтня, вул.50 років Перемоги, пров.Зелений, пров.Зірковий, пров.Садовий, просп.60 років СРСР: 4–8; пл.ім.Степанова, 1, с.Оріхове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96570 (будинок культури, хол) Середня

010495 с.Оріхове – вул.Гагаріна, вул.Кримська, вул.Левинського, вул.Молодіжна, вул.Нижня, вул.Новоселів, вул.Овочева, вул.Паралельна, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Проїжджа, вул.Середня, вул.Степанова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Фруктова, вул.40 років Перемоги, пров.Спортивний, пров.Степанова, пров.Тракторний, пров.40 років Перемоги, просп.60 років СРСР: 1–3; 29 км вул.Шкільна, 1, с.Оріхове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96570 (Оріховська школа, хол) Середня

010496 с.Михайлівка – вул.Будівельна, вул.Верхньо-Продольна: 3–20; вул.Виноградна, вул.Гарнізонна, вул.Гірська, вул.Інтернаціональна, вул.Кара Деніз, вул.Кримська, вул.Леніна, вул.Лінійна, вул.Лісова, вул.Маліновського: 1–11; вул.Миру, вул.Морська, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Проїжджа, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Середня, вул.Слов’янська, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Фонтанна, вул.Фруктова, вул.Широка, вул.1-Західна, пров.Виноградний, пров.Гарнізонний, пров.Широкий вул.Верхньо-Продольна, 2А, с.Михайлівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96573 (сільський клуб, актова зала) Середня

010497 с.Михайлівка – вул.Верхньо-Продольна: 22–64; вул.Вільна, вул.гуртожиток, вул.Долинна, вул.Житкова, вул.Жовтнева, вул.Комсомольска, вул.Космонавтів, вул.Маліновського: 13–83А; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Парникова, вул.Советська, вул.Сонячна, вул.Червоноармійська, вул.Шкільна, пров.Набережний, пров.Парниковий, пров.Сонячний, пров.Шкільний, Садовий кооператив "Труд" вул.Шкільна, 1, с.Михайлівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96573 (Михайлівська школа, спортивна зала) Середня

010498 с.Червоне вул.Широка, 4, с.Червоне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96572 (Червонівська школа, хол) Велика

010499 с.Чоботарка вул.Шкільна, 7, с.Чоботарка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96584 (Чоботарська школа-інтернат, хол) мала

010500 с.Іванівка, с.Жайворонки пл.Леніна, 5, с.Іванівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96575 (ТОВ "Набіс", їдальня)
/
пл.Леніна, 2, с.Іванівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96575
Велика

010501 с.Фрунзе вул.Гагаріна, 2А, с.Фрунзе, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96576 (палац культури, хол)
/
вул.Гагаріна, 2, с.Фрунзе, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96576
Велика

010502 с.Крайнє вул.Леніна, 32, с.Крайнє, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96546 (Крайненська школа, актова зала) Середня

010503 с.Вершинне, с.Трудове вул.Шкільна, 43, с.Трудове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96547 (Трудовська школа, актова зала) Середня

010504 с.Кримське пл.Центральна ім.М.П.Ушакова, 2, с.Кримське, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96533 (будинок культури, хол) Середня

010505 с.Степове вул.Шкільна, контора ВАТ"ПЗ Кримський", с.Степове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96584 (контора ВАТ"ПЗ Кримський", хол) мала

010506 с.Валентинове, с.Ігорівка вул.Паркова, дитячий садок, с.Валентинове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96584 (дитячий садок, група №1) мала

010507 с.Зернове вул.Радянська, 10, с.Зернове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96534 (будинок культури, хол) Середня

010508 с.Низинне вул.Паркова, сільський клуб, с.Низинне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96584 (сільський клуб, актова зала) мала

010509 с.Геройське вул.Єршова, 52, с.Геройське, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96564 (будинок культури, фойє) Середня

010510 с.Ярке вул.Леніна, 20А, с.Ярке, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96584 (сільський клуб, актова зала) мала

010511 с.Митяєве вул.Верхня, 2, с.Митяєве, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96542 (будинок культури, хол) Велика

010512 с.Шовковичне вул.Ювілейна, 2, с.Шовковичне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96545 (Шовковичненська школа, актова зала) Середня

010513 с.Журавлі вул.Виноградна, 1А, с.Журавлі, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96544 (Журавлинська школа, фойє) Середня

010514 с.Долинка вул.Ювілейна, 21, с.Долинка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96585 (приміщення контори, хол) Середня

010515 с.Листове вул.Клубна, 3, с.Листове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96544 (сільський клуб, актова зала) мала

010516 с.Ліснівка вул.Шкільна, 4, с.Ліснівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96560 (будинок культури, актова зала) Велика

010517 с.Володимирівка вул.Виноградна, 2, с.Володимирівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96562 (сільський клуб, актова зала) Середня

010518 с.Гаршине вул.Новоселів, 4, с.Гаршине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96540 (бібліотека, читальна зала) мала

010519 с.Куликівка вул.Терешкової, 12, с.Куликівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96540 (сільський клуб, актова зала) мала

010520 с.Прибережне вул.Студенчеська, учбовий корпус коледжу, с.Прибережне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96563 (учбовий корпус коледжу, фойє) Середня

010521 смт Новофедорівка – вул.в/ч А1100, вул.В/ч А2505, вул.Героїв, вул.Лобозова, вул.Марченко, вул.Морська, вул.Сердюкова, вул.Шкільна, пров.Марченка вул.Марченко, 1, смт Новофедорівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96574 (культурний центр, актова зала) Велика

010522 смт Новофедорівка – вул.Дачна, вул.Зелена, вул.Кірова, вул.Лісна, вул.Літня, вул.Південне містечко, вул.Приморська, вул.Світла, вул.Севастопольська, вул.Спортивна вул.Севастопольська, 7, смт Новофедорівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96574 (школа-ліцей №5, актова зала) Велика

010523 с.Сизівка вул.Садова, 2, с.Сизівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96531 (будинок культури, хол) Середня

010524 с.Іллінка вул.Леніна, 20, с.Іллінка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96532 (будинок культури, хол) Середня

010525 с.Водопійне вул.Куйбишева, 2А, с.Водопійне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96585 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

010526 с.Лугове вул.Космонавтів, 14, с.Лугове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96585 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

010527 с.Виноградове, с.Вітрівка вул.Шкільна, 2, с.Виноградове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96530 (Виноградівська школа, хол) Середня

010528 с.Охотникове вул.Ювілейна, 5, с.Охотникове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96540 (сільська рада, зала засідань) Середня

010529 с.Орлянка вул.Миру, 1, с.Орлянка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96540 (дитячий садок, зала) мала

010530 с.Наумівка вул.Гагаріна, 6, с.Наумівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96548 (сільський клуб, актова зала) мала

010531 с.Рунне вул.Сонячна, 7, с-ще Рунне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96548 (сільський клуб, актова зала) мала

010532 с.Громовка, с.Кар’єрне вул.Центральна, 1, с-ще Кар’єрне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96548 (Кар’єрненська школа, хол) Середня

010533 с.Воробйове, с.Шаумян вул.Полтавська, 14Б, с.Воробйове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96513 (будинок культури, хол) Середня

010534 с.Фурманове, с.Шишкине вул.Інтернаціональна, 39, с.Шишкине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96513 (початкова школа, спортивна зала) мала

010535 с.Веселівка, с.Порфирівка пров.Шкільний, 14, с.Веселівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96515 (будинок культури, фойє) Середня

010536 с.Владне, с.Наташине вул.Шкільна, 1, с.Наташине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96512 (Наташинська школа, хол) Середня

010537 с.Добрушине вул.Шкільна, 33, с.Добрушине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96510 (Добрушинська школа, фойє) Середня

010538 с.Ізвесткове вул.8 Березня, 2, с.Ізвесткове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96582 (адміністративне приміщення СВК "Урожайне", вестибюль) мала

010539 с.Єлизаветове вул.Шкільна, 28, с.Єлизаветове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96511 (Єлизаветовська школа, їдальня) Середня

010540 с.Солдатське, с.Шалаші вул.Зелена, 10, с.Шалаші, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96511 (адміністративне приміщення радгоспу, вестибюль) мала

010541 с.Кольцове, с.Нива вул.Миру, 5, с.Кольцове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96522 (Кольцовська школа, хол) Середня

010542 с.Вогневе вул.Шкільна, 27, с.Вогневе, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96583 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Шкільна, 25, с.Вогневе, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96583
мала

010543 с.Молочне вул.Піонерська, 3, с.Молочне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96552 (будинок культури, хол) Велика

010544 с.Абрикосівка вул.Гагаріна, 47, с.Абрикосівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96581 (сільський клуб, актова зала) мала

010545 с.Вітине – вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Морська вул.Гагаріна, 1А, с.Вітине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96581 (база відпочинку "Вітине", фойє) мала

010546 с.Вітине – вул.в/ч А1528, вул.в/ч 189, вул.Степна, в/ч 34436 вул.Степна, в/ч 189, с.Вітине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96581 (будинок культури, хол) мала

010547 с.Ромашкине вул.Мічурина, 14, с.Ромашкине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96516 (Ромашкінська школа, хол) Середня

010548 с.Колоски вул.Леніна, 25, с.Колоски, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96517 (сільський клуб, актова зала) Середня

010549 с.Суворовське вул.Суворівська, 1, с.Суворовське, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96526 (будинок культури, актова зала) Велика

010550 с.Каменоломня, с.Лиманне вул.Леніна, 1, с.Каменоломня, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96528 (сільський клуб, актова зала) Велика

010551 с.Жовтокам’янка, с.Побєдне, с.Тунельне вул.Комсомольська, 29, с.Жовтокам’янка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96583 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

010552 с.Велике вул.Зелена, 30А, с.Велике, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96582 (сільський клуб, актова зала) мала

010553 с.Стовпове вул.Совєтська, 12, с.Стовпове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96520 (сільська рада, хол) Середня

010554 с.Лушине вул.Первомайська, 18, с.Лушине, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96583 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

010555 с.Вересаєве вул.Шкільна, 3, с.Вересаєве, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96524 (Вересаєвська школа, хол) Середня

010556 с.Глінка вул.Радянська, 12, с.Глінка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96524 (сільський клуб, актова зала) мала

010557 с.Уютне – вул.Вільна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Євпаторійська: 1–39А; вул.Кірова: 1, 3, 5; вул.Кримська, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морська, вул.Надії, вул.Прибережна, вул.Приморська, вул.Садова: 2–49; вул.Терешкової, вул.Чорноморське шосе, 6 км, пров.Степовий, проїзд Прибережний вул.Садова, 42, с.Уютне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96555 (Уютненська школа-гімназія, хол) Велика

010558 с.Уютне – вул.Горького, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Євпаторійська: 41–57; вул.Кірова: 2, 4, 6–100; вул.Нова, вул.Отар-Мойнак, вул.Перемоги, вул.П.Миколаїва, вул.Садова: 51; пров.Аксабай вул.Садова, 44, с.Уютне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96555 (будинок культури, актова зала) Велика

010559 с.Уютне – вул.Сонячна вул.Сонячна, 2, с.Уютне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96555 (гуртожиток, хол) мала

010560 с.Штормове вул.Леніна, 10, с.Штормове, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96550 (Штормівська школа, хол) Середня

010561 с.Привітне вул.Льотчиків, 49, с.Привітне, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96581 (сільський клуб, актова зала) мала

010562 с.Хуторок вул.Степова, 2, с.Хуторок, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96581 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

010563 с.Криловка, с.Попівка вул.Рибалко, 41, с.Попівка, Сакський р-н, Автономна Республіка Крим, 96581 (сільський клуб, актова зала) мала

010789 м.Євпаторія – алея 7 СВТ’Затишок’, вул.Ескадронна, вул.Інтернаціональна: 2–28, 30, 32; вул.Караєва: 14, 16–22/29; вул.Лиманна, вул.Лісова, вул.Матвєєва, вул.Перекопська: 1–8, 13; вул.Поворотна, вул.Поперечна, вул.Поперечна 1, вул.Поперечна 2, вул.Поперечна 3, вул.Революції: 1–13; вул.Сімферопольська, вул.Татарська: 1, 3–5, 7, 17, 18 к.А, 21, 25; вул.Хлібна: 3–15/13; набережна ім.Терешкової, пров.Пляжний, пров.Поворотній, тупик Матвєєва, шосе Раздольненське, в/ч 3055, Ізвестковий завод, Сільпром вул.Ескадронна, 9, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (поштове відділення №2, "Ощадбанк", 2-й поверх) Велика

010790 м.Євпаторія – алея 2 СВТ ’Авіатор’, вул.Громадянська: 1–36/48, 38, 42–46, 57; вул.Далека, вул.Заводська: 22, 24, 30–34/54, 40–40/1 к.А, 42, 48–48/48/21, 84; вул.Коротка, вул.Партизанська: 10/40–12, 14–55; вул.Перекопська: 9–11, 15–41; вул.Петриченка, вул.Проездна, вул.Середня: 28, 32–32/20, 34, 36, 38 к.А, 40–65; вул.Слобідська, вул.СТ ’Сосновий бір’ Лиманна, вул.СТ ’Сосновий бір’ Садова, вул.СТ ’Сосновий бір’ Соснова, вул.СТ ’Сосновий бір’ Центральна, вул.Східна, вул.Татарська: 2, 6, 10 к.А–16 к.А, 17 к.А–18, 19, 24, 26–27, 30–48, 52, 54–56, 63–64, 75–81; вул.Тучина: 56–118 к.А; вул.Хлібна: 16–49 к.А; вул.Червона, вул.Шмідта: 1–18; пл.Катик-Базар: 6–29; пров.Партизанський, пров.Роздільний, пров.Середній, в/ч А1727, СТ’Буревестнік’ вул.Хлібна, 51, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №12, спортивна зала) Велика

010791 м.Євпаторія – вул.Заміська, вул.29-е Містечко, вул.5-е Містечко, пров.Заміський, пров.Лісовий, пров.5-е Містечко, тупик Загородній, в/ч А2708, в/ч А3360, в/ч А4519, 50-й кілометр, 56 -й кілометр, 57-й кілометр, 59-й кілометр вул.Привокзальна, 8, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (станція Товарна, актова зала) Велика

010792 м.Євпаторія – вул.Водорозбірна, вул.Володарського: 2/7–8/14; вул.Господарська: 13/4; вул.Дьомишева: 4 к.А–8/2; вул.Іванова, вул.Інтернаціональна: 29, 31–31/26, 40/54, 42–44, 46; вул.Караєва: 3–13/34, 15/25; вул.Караїмська: 29–37, 43–50, 51–53, 56 к.А–57/12, 59/24, 62, 64–75, 80, 83, 83 к.Б–84, 96–98/4; вул.Комісарівська: 2–2/10, 4, 6–12/18, 14–16/63; вул.Нижня: 6 к.А–16 к.А; вул.Пролетарська: 2 к.А–2/10, 4, 6, 8–16; вул.Просмушкіних: 1 к.Б–32/4; вул.Революції: 15–44/7; вул.Тучина: 1/2–29, 31, 33, 35–35/26; вул.Училищна: 3–15/41; вул.Червоноармійська: 11 к.А–31/43; пров.Банний, пров.ім. І.Чепуріна, пров.Льотний, пров.Типографський, пров.Училищний, пров.Червоноармійський вул.Інтернаціональна, 55, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №1, фойє) Велика

010793 м.Євпаторія – вул.Військова, вул.Вільна: 9; вул.Городницька, вул.Дм. Ульянова: 19 к.А–19 к.6, 52–52/14; вул.Заводська: 21, 23, 25; вул.Збірна, вул.Інтернаціональна: 33 к.А–37/16, 41, 45, 47–64/7, 68 к.Б, 70–70 к.А, 72, 74, 76; вул.Караїмська: 40/18, 50/28/1, 54/33–56, 58/2, 60–61/17, 63/24; вул.Л. Українки: 6; вул.Лікарняна: 4 к.А, 10, 18–20, 22, 26–28, 30; вул.Лінійна, вул.Мілєра: 3–37 к.А; вул.Партизанська: 3–5, 13; вул.Просмушкіних: 35–49; вул.Середня: 1–27, 29–31, 33, 35, 37–37 к.А, 39; вул.Татарська: 29, 50–51, 53, 62, 65–74, 82–100; вул.Трудова: 1/68–21, 26, 34, 36, 40, 52–68/33, 70/46–82; вул.Тучина: 30, 32, 34, 40/49–55; вул.Училищна: 17–27 к.А; вул.Червоноармійська: 32–49/43; пл.Катик-Базар: 48; пров.Воєнний, пров.Інтернаціональний, пров.Колгоспний, пров.Кривий, пров.Ламаний, пров.Лінійний, пров.Малий, пров.Пролітний, пров.Промисловий, пров.Проміжуточний, пров.Просмушкіних, пров.Скрізний, пров.Степовий, Лінейний Дім вул.Інтернаціональна, 55, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №1, спортивна зала) Велика

010794 м.Євпаторія – вул.Вільна: 3–4; вул.Громадянська: 37, 39, 48/47–52, 58–60/20; вул.Дм. Ульянова: 60–66; вул.Желябова: 3–43; вул.Заводська: 19–19/39, 35–37, 41/23, 43–47/92-96, 49–60/1; вул.Кропоткіна: 1–41, 43; вул.Лікарняна: 9/2, 15, 32, 34, 36, 38, 40/55, 46 к.Б–50/15; вул.Немічевих: 1–14 к.Б, 16–18/45; вул.Перовської: 1–50; вул.Пестеля: 1–42; вул.Рилєєва: 1–46 к.Б, 48; вул.Сельвінського, вул.Середня: 81–99; вул.Трудова: 25–25 к.А, 27–33, 35, 39–39/1, 45–47, 69; вул.Тухачевського, вул.Халтуріна: 1–44, 46–46/8; вул.Шмідта: 19/49–40, 42–42/24, 44–44/17; вул.2-ї Гвардійської Армії: 1–43; пров.Астраханський, пров.Вільний, пров.Громадянський, пров.Заводський, пров.Лікарняний, пров.Піхотинський, пров.Трудовий, пров.Тухачевського вул.Немічевих, 13А, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (філія педагогічного Кримського гуманітарного інституту, фойє) Велика

010795 м.Євпаторія – вул.Бєлогубця: 41/1, 43, 45, 47–47 к.А, 49, 51–72; вул.Вільна: 18, 28–28/49, 30/51–92; вул.Дм. Ульянова: 23/50, 25–29, 31–37, 43–43/2, 45–47, 49–49 к.А, 51–51 к.А, 78–82; вул.Желябова: 44–71 к.А; вул.Короленко: 36–56; вул.Кропоткіна: 42, 44–63 к.А; вул.Лікарняна: 21/40, 23 к.А, 29, 31, 33/71, 35–35/70, 37/67, 39, 41–43/61, 56/59–78/66; вул.Немічевих: 15/39/18, 19/43–56; вул.Перовської: 53–113/74; вул.Пестеля: 44–57/80; вул.Привокзальна, вул.Рєпіна, вул.Рилєєва: 47, 49–64; вул.Робоча: 66–109/103; вул.Товарна, вул.Транспортна, вул.Халтуріна: 45, 47–70; вул.Шишкіна, вул.Шмідта: 41, 43, 45/24–66/58; вул.2-ї Гвардійської Армії: 47 к.А–125; пров.Дм. Ульянова, пров.Залізничний, пров.Товарний, проїзд Перовської, проїзд Рєпіна, проїзд Станційний, проїзд Шишкіна, проїзд 1 Залізничний, проїзд 2 Залізничний вул.Дм. Ульянова, 39, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №7, фойє) Велика

010796 м.Євпаторія – вул.Бартенєва, вул.Белінського, вул.Бр. Буслаєвих, вул.Володарського: 9/9–14/37, 17/40–19 к.А, 21, 23, 27, 33; вул.Володі Дубініна, вул.Гоголя: 44, 46–48; вул.Господарська: 3–12/15; вул.Дм. Ульянова: 1 к.А–5/29, 10–18, 20–22, 24, 30/35; вул.Дьомишева: 3, 10/1/2–47; вул.Комісарівська: 3, 5; вул.Комсомольська, вул.Коробкова: 2, 6–8, 10, 12–14, 16, 18; вул.Краєвського, вул.Лукічева, вул.Назарівська, вул.Піонерська, вул.Приморська, вул.Пролетарська: 3, 5, 7–7/2, 17 к.А–17/17, 23, 25, 27, 29–29 к.А, 31, 33–35 к.А, 38–44; вул.Революції: 50–75; вул.Рибацька, вул.Чернишевського, вул.13-го Листопада: 2–19; вул.8-го Березня: 1–8; пл.Моряків, пров.Голікова, пров.Колінний, пров.Лукичева, пров.Театральний, пров.Тісний, проїзд А. Ахматової вул.Бартенєва, 3, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (гімназія ім.Сельвінського, спортивна зала) Велика

010797 м.Євпаторія – вул.Володарського: 16, 20, 22, 24–26, 28–30/2, 34/2–60/62; вул.Героїв Десанту, вул.Дм. Ульянова: 7–9/28, 38–42, 44–44 к.Б, 48, 50–50/23 к.А; вул.Ефета, вул.Інтернаціональна: 65–65 к.А, 69, 71, 73, 75, 77–79; вул.Караїмська: 76/1–79, 81–82, 83 к.А, 85–94, 100–102; вул.Колгоспна, вул.Комісарівська: 13; вул.Коробкова: 15, 17, 19–70; вул.Кримська, вул.Мілєра: 41/31–47; вул.Моріса Тереза: 1–5, 9, 11–11/13, 13; вул.Некрасова: 1–12; вул.Нижня: 18–22; вул.Північна, вул.Пролетарська: 22, 24, 26, 28, 30–30 к.А, 32–32/3, 36; вул.Профспілкова, вул.Робоча: 3–18/44; вул.Руська, вул.Чекіста Галушкіна: 1–8, 14, 16, 18–18/40; вул.Червонофлотська, вул.8-го Березня: 9/11–22, 24, 26, 28; пров.Комсомольський, пров.Тихий вул.Дм. Ульянова, 28, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, клуб, актова зала) Велика

010798 м.Євпаторія – вул.Бєлогубця: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50–50 к.А; вул.Вільна: 11/43–17, 23–27 к.А, 29/52; вул.Дзержинського, вул.Інтернаціональна: 81–98, 100/2, 102, 104, 106–106 к.А, 108–108 к.А, 110, 116, 118, 120–120 к.А, 122; вул.Короленко: 2–34 к.А; вул.Л. Українки: 3–5, 9–41 к.А; вул.Робоча: 23–65/23; вул.Ситникова: 2–6, 8, 10, 18; вул.Чехова, пров.Дзержинського, пров.Короленко, пров.Кутузова, проїзд Малолінійний вул.Ситнікова, 16, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №13, фойє) Велика

010799 м.Євпаторія – вул.Баштова, вул.Давулджар: 11; вул.Дьомишева: 53–82, 84–84 к.А, 86, 88, 90; вул.Інтернаціональна: 99, 101, 103, 105, 107/50; вул.Комсомольців-підпільників, вул.Комунальна, вул.Коробкова: 5, 9, 11/9; вул.Моріса Тереза: 8–8 к.А, 10–10 к.А, 12, 14–23; вул.Некрасова: 14/2–42/23, 44; вул.Ситникова: 7/13, 9, 11–17, 19, 21–25, 27, 29–37 к.А; вул.Токарєва: 32, 38/81, 40–122; вул.Толстого, вул.Федька, вул.Фрунзе: 25, 28, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55; вул.Чекіста Галушкіна: 11–13, 15, 17, 19–36; вул.Ясельна, вул.8-го Березня: 23, 25, 27, 29–48; пров.Новий, проїзд Некрасова, тупик Некрасова вул.Некрасова, 37, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (санепідемстанція, клуб, фойє) Велика

010800 м.Євпаторія – вул.Гагаріна, вул.Гоголя: 1/10–43, 45; вул.Дувановська, вул.Дьомишева: 83–83 к.А, 85, 87–87 к.А, 89, 91–99; вул.Кірова: 1–32 к.Б; вул.Поповича, вул.Пушкіна: 1–37, 41; вул.Санаторська, вул.Токарєва: 9–31/23, 34–35 к.А, 39–39/50; вул.Урицького, вул.Фрунзе: 14; вул.13-го Листопада: 20/39–74; просп.Леніна: 2–32 к.А, 40/12; просп.Леніна, 18, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (СКЛ центр "Феміда", фойє) Велика

010801 м.Євпаторія – вул.Дьомишева: 100–104, 111, 115, 119, 121, 123; вул.Фрунзе: 17–23, 27, 29, 33; вул.Шевченка, вул.13-го Листопада: 79–83; пров.Дьомишева, просп.Леніна: 48/4–49, 52–68 к.17; вул.Фрунзе, 21, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №2, актова зала) Велика

010802 м.Євпаторія – вул.Дьомишева: 106–110А к.2, 112, 116–116 к.В, 120, 122, 124–127 к.А; вул.Казаса: 9–17; вул.Некрасова: 45–47, 51, 55, 57, 59–59 к.А, 61, 63; вул.Дьомишева, 126, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа-інтернат, фойє) Велика

010803 м.Євпаторія – вул.Дьомишева: 118, 129 к.А–140; вул.Некрасова: 65, 67; просп.Перемоги: 6/126–23; просп.Перемоги, 11, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (палац спорту, фойє) Велика

010804 м.Євпаторія – вул.Горького, вул.Дьомишева: 152/1; вул.Київська, вул.Кірова: 35 к.А–86; вул.Косицького, вул.Маяковського, вул.Морозова П., вул.Московська, вул.Пушкіна: 38, 52–79 к.А; вул.Радянська: 2 к.А–4; вул.Франка, проїзд Радянський: 1–3; просп.Леніна: 39/35, 44–47, 50–51/50; просп.Перемоги, 1/64, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (туристсько-оздоровчий комплекс "Євпаторія", фойє) Велика

010805 м.Євпаторія – вул.Дьомишева: 154–160; вул.Некрасова: 85, 87, 89–91, 93, 95–99; вул.Полупанова: 38/162–76 к.А, 80/112–92; вул.Радянська: 5 к.А; проїзд Радянський: 4–8; вул.Дьомишева, 129, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа мистецтв, фойє) Велика

010806 м.Євпаторія – вул.Некрасова: 75, 77, 79, 81, 86, 92; вул.Радянська: 5, 6–16; просп.Перемоги: 23 к.А–27; просп.Перемоги, 21, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №11, фойє) Велика

010807 м.Євпаторія – вул.Заславського, вул.Казаса: 21–100 к.А; вул.Кільцева, вул.Крупської: 8–28; вул.Некрасова: 43, 49–50/61, 52–54, 56, 58, 60/8, 62/19, 66, 68–74 к.А, 76, 78, 80/6, 106; вул.Ситникова: 20, 26, 28, 39–81; вул.Фрунзе: 30/48, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/12, 46, 48, 50/107, 52, 57–81; ЕЦ ст. Євпаторія курорт вул.Ситнікова, 22, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (гімназія №8, фойє, права частина) Велика

010808 м.Євпаторія – вул.Некрасова: 94, 102/66–104, 108–110; вул.Полупанова: 78; вул.60 Років ВЛКСМ: 2/112–14, 22–24; вул.Некрасова, 98, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №6, спортивна зала) Велика

010809 м.Євпаторія – вул.Інтернаціональна: 135–137; вул.Некрасова: 88–88 к.А; просп.Перемоги: 29, 33–37, 39, 43, 45/125, 47; просп.Перемоги, 22, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (управління охорони здоров’я, актова зала) Велика

010810 м.Євпаторія – вул.Інтернаціональна: 127–131, 133, 139-141, 143–144, 147–155 к.А; вул.60 Років ВЛКСМ: 16–20, 26/151; в/ч А0879 вул.Некрасова, 98, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №6, блок 1 ступені) Велика

010811 м.Євпаторія – вул.60 Років ВЛКСМ: 32–36; вул.9 Травня: 53, 55, 67–67 к.А, 73, 75, 77–79, 98, 102, 106–120; Міськпитомник вул.60 років ВЛКСМ, 30, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №16, блок 1 ступені) Велика

010812 м.Євпаторія – вул.Інтернаціональна: 132–132 к.А, 134–134 к.3, 138, 140 к.1–140 к.3, 146, 156–162; вул.60 Років ВЛКСМ: 26 к.А, 28; вул.9 Травня: 69–69 к.А, 71–71 к.А, 100, 122; просп.Перемоги: 55–55 к.А, 57; вул.60 років ВЛКСМ, 30, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №16, фойє) Велика

010813 м.Євпаторія – вул.Інтернаціональна: 109, 111–113, 117, 119, 121–121/30; вул.Крупської: 7, 32–44; вул.Фрунзе: 83; вул.60 Років Жовтня: 9, 26, 44–44 к.А; просп.Перемоги: 30; вул.Крупської, 7, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (професійно-технічний будівельний ліцей, актова зала) Велика

010814 м.Євпаторія – вул.Крупської: 50–60; вул.60 Років Жовтня: 24, 28–30; вул.9 Травня: 39–39 к.Ж, 43, 45 к.А–45 к.В, 47; вул.Ситнікова, 22, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (гімназія №8, приміщення початкової школи) Велика

010815 м.Євпаторія – вул.Конституції: 7–11, 30–36; вул.Мирна, вул.Новоселівська: 1–22; вул.Першотравнева: 3–7/1; вул.60 Років Жовтня: 2/3–8 к.А, 12; вул.9 Травня: 1/11, 3 к.А, 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15, 19/23, 21, 23–25, 27, 29/22, 37, 41–41 к.Б; пров.Мирний, проїзд Новоселівський, проїзд Першотравневий, проїзд 9 Травня вул.Крупської, 52, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (медичне училище, ауд.205, 2-й поверх) Велика

010816 м.Євпаторія – вул.Конституції: 3–5 к.А; вул.60 Років Жовтня: 14–23, 32; вул.60 років Жовтня, 26А, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (фізично-оздоровчий комплекс "Ярослав", перша зала) Велика

010817 м.Євпаторія – вул.Зої Космодем’янської, вул.Конституції: 19–29, 39–64; вул.Матросова, вул.Новоселівська: 27–49; вул.Островського: 1/27–39; вул.Першотравнева: 15–29; вул.Серова: 1/19–36/11, 46/4; вул.Тімірязєва: 2–26; вул.Чапаєва: 1–31; вул.51 Армії, вул.9 Травня: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20–20/26, 22/25, 26/2, 28, 30–36/2, 38/33/9, 42, 44, 46; пров.Блюхера, пров.Тімірязєва, пров.Якіра, проїзд Островського, проїзд Серова, шосе Чорноморське вул.Чапаєва, 1, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (гуртожиток, перша зала) Велика

010818 м.Євпаторія – вул.Будівельників, вул.Лугова: 11, 15; вул.Мічуріна: 18–20/33, 35–39/35; вул.Тімірязєва: 28, 30–40; вул.Чапаєва: 39–79; пров.Семашка, просп.Перемоги: 68–70; вул.Лугова, 13, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №14, фойє) Велика

010819 м.Євпаторія – вул.Кобилянської, вул.Коцюбинського, вул.Лугова: 3–9, 14, 16–38; вул.Мічуріна: 3–17, 21/51–29; вул.Островського: 40–71 к.А; вул.Павленка, вул.Полтавська, вул.Серова: 42–46, 53/9–89/7; вул.Суворова, вул.Тімірязєва: 27–27 к.А, 29, 43–61; вул.9 Травня: 48/1–52, 54, 56/2–66/2, 68–68/1, 70–70 к.А, 72–72/2, 74 к.А–74/1, 76 к.А, 80–88; пров.Василевської, пров.Кобилянської, пров.Суворова, пров.Чорноморський, просп.Перемоги: 56, 64; вул.Полтавська, 8, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №15, фойє) Велика

010820 м.Євпаторія – вул.Балатукова Кая-бея, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Врожайна, вул.Західна, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Клінова, вул.Людвигсбургська, вул.Малинова, вул.Надії, вул.Південна, вул.Світла, вул.Сиренева, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Чапаєва: 81–89; вул.Шаміля Алядіна, вул.9 Травня: 104, 124–142; пров.Світлий, просп.Перемоги: 58, 81–85; вул.Чапаєва, 12, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (ТОВ "Крименерго", фойє) Велика

010821 м.Євпаторія – вул.9 Травня: 92–96; просп.Перемоги: 38, 40, 44, 46, 48–54, 60–63, 65–67, 71; вул.Полтавська, 8, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №15, спортивна зала) Велика

010822 м.Євпаторія – алея 1 СВТ’Дружба’, алея 3 СВТ’Дружба’, вул.Азатлик, вул.Ак’яр, вул.Алім Айдамака, вул.Амєта Озєнбашли, вул.Ашика Омєра, вул.Бєкіра Чобан-заде, вул.Велі Ібраїмова, вул.Дегєрмєнкой, вул.Джафєра Сейдамєта, вул.Міллет, вул.Молла-Елі, вул.Ногай, вул.Номана Челебіджана, вул.Хаджи Дєвлєт Гірєя, вул.Хайрі Емір-заде, вул.Чокрак, вул.27 Серпня, Уч-к Новий Суворовське шосе, 2 км, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №18, к.3) Велика

010823 м.Євпаторія – вул.Абдураїма Рєшидова, вул.Абляміт Аджи, вул.Айдаргази, вул.Акмолла, вул.Аксабай, вул.Аксарай, вул.Актачі, вул.Аметхана Султана, вул.Аріфа Абдураманова, вул.Бакчалик, вул.Бекіра Османова, вул.Болєкаджі, вул.Генерала І.Булатова, вул.Давулджар: 1–8, 29; вул.Джан маалє, вул.Джафєра Акімова, вул.Достлук, вул.Есми Уланової, вул.Ешрефа Шем’ї-заде, вул.Кайтарма, вул.Каклик, вул.Кангил, вул.Кєфє, вул.Кулджакин, вул.Кумлик, вул.Мемета Нузета, вул.Муси Мамута, вул.Одун Бозар, вул.Османа Аміта, вул.Отуз, вул.Решіта Медієва, вул.Ролана Кадиєва, вул.Садрбагай, вул.Салгир, вул.Салтаба, вул.Сіліфке, вул.Суворівське шосе, вул.Тумен, вул.Умєра Іпчі, вул.Шукурулла ефенді, вул.Юрія Османова, вул.Якуба Мемета, вул.Якуба Тархана, проїзд Садрбагай, проїзд Салтаба, проїзд Умєра Іпчі Суворовське шосе, 2 км, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 (школа №18, каб.4) Велика

010824 смт Заозерне – вул.Гайдара: 60, 62; вул.Добровольського, вул.Зелена, вул.Каламітська, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Садова: 1, 5; пров.Зелений вул.Алея Дружби, 91, м.Євпаторія, смт Заозерне, Автономна Республіка Крим, 97493 (школа №10, коридор, 1-й поверх, ліве крило) Велика

010825 смт Заозерне – вул.Алея Дружби, вул.Гайдара: 1–59, 61, 63–63 к.А; вул.Жовтнева, вул.Камишова, вул.Кошового, вул.Курортна, вул.Могилєвська, вул.Морська, вул.Олімпійська, вул.Пісчана, вул.Прибрежна, вул.Садова: 2–4, 6–90; вул.Сонячна, вул.Чкалова, вул.Штормова, вул.Ювилейна, пров.Вишневий, пров.Цвангер, в/ч А4249 Б, Євпаторійський маяк вул.Алея Дружби, 91, м.Євпаторія, смт Заозерне, Автономна Республіка Крим, 97493 (школа №10, актова зала, 1-й поверх, праве крило) Велика

010826 смт Мирний – вул.Льотчиків: 10; вул.Сирнікова: 6–9, 18 к.А, 22, 25, 30, 32; вул.Шкільна: 5; просп.Миру: 1–4, 15; вул.Шкільна, 1, м.Євпаторія, смт Мирний, Автономна Республіка Крим, 97492 (школа №3, спортивна зала) Середня

010827 смт Мирний – вул.Льотчиків: 11; вул.Сирнікова: 18, 19–21, 23–24, 25 к.А–29, 31; вул.Шкільна: 2, 12–14; просп.Миру: 14 к.А, 16–17; вул.Шкільна, 1, м.Євпаторія, смт Мирний, Автономна Республіка Крим, 97492 (школа №3, фойє) Середня

010828 смт Новоозерне – вул.Героїв Десантників: 1, 3, 5, 7, 9–9 к.А, 17–25; вул.Молодьожна, вул.Морська вул.Героїв Десантників, 14, м.Євпаторія, смт Новоозерне, Автономна Республіка Крим, 97491 (школа смт Новоозерне, спортивна зала) Велика

010829 смт Новоозерне – вул.Героїв Десантників: 2, 4–4 к.А, 6–6 к.А, 8, 10–15; вул.Енергетиків, вул.Паркова, Підстанція вул.Героїв Десантників, 14, м.Євпаторія, смт Новоозерне, Автономна Республіка Крим, 97491 (школа смт Новоозерне, актова зала) Середня

010830 смт Новоозерне – вул.Кантура, в/ч А2506, в/ч А2865, в/ч А3343, в/ч А3791, в/ч А3795, в/ч А4249, в/ч А4288, в/ч А4290, ПДРК’Феодосія’, ТЛ’Херсон’ вул.Героїв Десантників, 15Г, м.Євпаторія, смт Новоозерне, Автономна Республіка Крим, 97491 (школа мистецтв, актова зала) Середня

010915 м.Саки – вул.Іванової, вул.Морозова, вул.Морська, вул.Сенченка, вул.Фещенка Ю.І., вул.Хімзавод посьолок вул.Іванової, 1, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (школа №3, спортивна зала) Середня

010916 м.Саки – вул.Заводська, вул.Кримська, вул.Менделєєва, вул.Фестивальна, пров.Робочий, пров.Юний вул.Фещенка Ю.І., буд.1/62, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (спортивна школа, спортивна зала) Середня

010917 м.Саки – вул.Набережна, пров.Виноградний, пров.Набережний вул.Заводська, 52, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (професійний ліцей, вестибюль) Середня

010918 м.Саки – вул.Курортна: 77/11–89/6; вул.Леніна: 27, 29–31, 35, 37, 39, 41–72; вул.Курортна, 61, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (товариство інвалідів, актова зала) Середня

010919 м.Саки – вул.Бурденка, вул.Інтернаціональна: 37, 38, 43–57; вул.Курортна: 91–101/6; вул.Леніна: 11–17, 38–38/12, 40/7; вул.Леніна, 30, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (центр дитячо-юнацької творчості, актова зала) Середня

010920 м.Саки – вул.Кузнєцова: 1А–15; вул.Курортна: 51–75/16; вул.Леніна: 18, 24–26, 28, 32, 36; пров.Курортний: 1–1/53; вул.Курортна, 55, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (дитяча консультація, вестибюль) Середня

010921 м.Саки – вул.Леніна: 3/7–10/1, 20–22; вул.Совєтська: 21, 23–23А, 28–32/8; пров.Курортний: 4; ул.Леніна, 5, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (школа №1, вестибюль) Середня

010922 м.Саки – вул.Інтернаціональна: 5/2–23, 25, 27–35А, 37Б; вул.Красноармійська, вул.Приозерна, вул.Совєтська: 16–20, 22, 24–27, 33–33А; вул.13-го Апрєля, пров.Ветеринарний, пров.Приозерний, пров.Тихий, пров.Фонтанний вул.Інтернаціональна, 10, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (дитячий садок "Зірочка", актова зала) Середня

010923 м.Саки – вул.Революції: 1; вул.Совєтська: 2–15/12/19; вул.Старикова, пров.Совєтський вул.Революції, 2, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (районний палац культури, вестибюль) Середня

010924 м.Саки – вул.Гагаріна: 3–28, 35–35Б; вул.Первомайська, вул.Піонерська, вул.Сімферопольська, вул.Терешкової, вул.9-ти Героїв, пров.Галушкіна, пров.Ковальова, пров.Піонерський, пров.Пролетарський, пров.Трудовий вул.Піонерська, 4, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (школа №4, вестибюль) Середня

010925 м.Саки – вул.Гагаріна: 30–34А, 36–46; вул.Курортна: 4–4Г, 23–25, 27, 33–45; вул.Революції: 7–33/37; вул.сан. Саки, пров.Дачний вул.Курортна, 21, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (музей історії грязелікування, вестибюль) Середня

010926 м.Саки – вул.Воєнстрой 69, вул.Гоголя, вул.Комсомольська, вул.Курортна: 5–21, 25А, 31–31/26; вул.Михайлівське шосе, вул.Тертишного І., вул.Трудова, вул.Чкалова, пров.Воєнний вул.Курортна, 4, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (Центральний військовий кліничний санаторій ім.Пірогова, вестибюль) Середня

010927 м.Саки – вул.Гайнутдінова: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Лобозова, вул.Санаторна, пров.Лобозова вул.Лобозова, 22, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (поліклініка територіального медичного об’єднання, вестибюль) Середня

010928 м.Саки – вул.Гайнутдінова: 1–1А, 3–3Б, 5, 7, 9, 13–16А; вул.Мічуріна, вул.Тімірязєва вул.Гайнутдінова, 11, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (фізіотерапевтична лікарня, вестибюль) Середня

010929 м.Саки – вул.Аметхан-Султан р-н, вул.Ашик Умера, вул.Бекір Чобан-Заде, вул.Виставочна, вул.Вишнева, вул.Достлук, вул.Дружби, вул.Євпаторійське шосе: 82Г–98; вул.Ізета Юнусова, вул.Ісмаїла Гаспринського, вул.Кленова, вул.Лучиста, вул.Миру, вул.Номана Челебіджихана, вул.Плодородна, вул.Польова, вул.Промишлена, вул.Свободи, вул.Северо-Восточний р-н, вул.Солнечна, вул.Степна, вул.Тіниста, вул.Яшлик вул.Промишлена, 1А, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (районне управління водного господарства, вестибюль) Середня

010930 м.Саки – вул.Верхньо-Крестянська, вул.Євпаторійське шосе: 78–80Б; вул.Колхозна, вул.Нова, вул.Севастопольська, вул.Северна, вул.Франка, вул.Чехова, вул.Южна, пров.Колхозний, пров.Севастопольський вул.Новоселівське шосе, 5, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (районне споживче товариство, вестибюль) Середня

010931 м.Саки – вул.Елеваторна, вул.Євпаторійське шосе: 51–77; вул.Калініна, вул.Новоселівське шосе, вул.Полтавська, вул.Прохорова вул.Новоселівське шосе, 16, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (гімназія, спортивна зала) Середня

010932 м.Саки – в’їзд Желєзнодорожний дім, в’їзд тер. Нафтобази, вул.Вокзальна, вул.Євпаторійська, вул.Євпаторійське шосе: 1–50А; вул.Желєзнодорожна, вул.Октябрьська, вул.Привокзальна, вул.Садова, пров.Євпаторійський, пров.Желєзнодорожний, пров.Западний, пров.Чорноморський вул.Євпаторійське шосе, 35, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (вечірня школа, вестибюль) Середня

010933 м.Саки – вул.Вільна, вул.Дегтярьова, вул.Інтернаціональна: 24, 26/19; вул.Кузнєцова: 18–93; вул.Строітельна: 17/20; пров.Куліди, пров.Профсоюзний вул.Строітельна, 22, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (школа-ліцей, їдальня) Середня

010934 м.Саки – вул.Строітельна: 14–16, 18–21; вул.Строітельна, 5, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (музична школа, вестибюль) Середня

010935 м.Саки – вул.Інтернаціональна: 39–41; вул.Строітельна: 2–13; пров.Береговий, пров.Новий вул.Строітельна, 1, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 (школа №2, вестибюль) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010936 Комунальна установа "Сакське районне територіальне медичне об’єднання" вул.Лобозова, 22, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 Мала
010937 Кримська республіканська установа "Сакська фізіотерапевтична лікарня" пров. Бурденко, 3, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 Мала
010938 ДП "Спеціалізований спинальний санаторій ім.ак.М.М. Бурденка" ЗАТ "Укрпрофздравниця" вул.Курортна, 10, м.Саки, Автономна Республіка Крим, 96500 Мала