Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №5

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Ленінської РДА

26

Відділ ведення ДРВ Керченської міської ради

72

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010346 с.Бєлінське, с.Станційне вул.Южна, 34, с.Бєлінське, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98223 (будинок культури, актова зала) мала

010347 с.Верхньозаморське, с.Золоте, с.Нижньозаморське, с.Нововідрадне вул.Центральна, 16, с.Нововідрадне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98224 (сільська рада, актова зала) мала

010348 с.Войкове – вул.Боровикова, вул.Вишнева, вул.Гагарина, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Інтернаціональна, вул.Керченська, вул.Комарова, вул.Кримська, вул.Лихачева, вул.Мірна, вул.Нагорна, вул.Полева, вул.Пряма, вул.Річкова, вул.Рудняковська, вул.Самойлова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Черешнєва, вул.Шкільна, пров.Вільний, пров.Шкільний, с.Курортне вул.Центральна, 11, с.Войкове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98221 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

010349 с.Войкове – вул.Абрикосова, вул.Катерлезька, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Логвинова, вул.Первомайська, вул.Приміська, вул.Середня, вул.Чадир-Лар, вул.Шемі-Заде, вул.Шосейна, пров.Комсомольський, пров.Шосейний вул.Логвинова, 102, с.Войкове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98221 (лікарська амбулаторія, коридор) Середня

010350 с.Бондаренкове, с-ще Єгорове вул.8 Березня, фельдшерсько-акушерський пункт, с.Бондаренкове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98222 (фельдшерсько-акушерський пункт, коридор) мала

010352 с.Виноградне, с.Романове вул.Мічуріна, 42, с.Виноградне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98231 (будинок культури, актова зала) Середня

010353 с.Глазівка вул.Караханяна, 49, с.Глазівка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98220 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

010354 с.Осовини, с.Юркине вул.Жовтнева, сільський клуб, с.Осовини, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98220 (сільський клуб, хол) мала

010355 с.Горностаївка вул.Леніна, школа, с.Горностаївка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98241 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

010356 с.Завітне, с.Костиріне, с.Набережне, с.Яковенкове вул.Коренкова, 3, с.Завітне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98245 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

010358 с.Красногірка, с.Корольове вул.Шкільна, 36Б, с.Красногірка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98233 (будинок культури, фойє 2, 1-й поверх)
/
вул.Шкільна, 36, с.Красногірка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98233
Середня

010360 с.Кірове, с.Вулканівка, с.Ярке вул.Шкільна, 1, с.Кірове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98234 (школа, коридор, 1-й поверх)
/
вул.Леніна, 27, с.Кірове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98234
Середня

010362 с.Ленінське вул.Леніна, 13, с.Ленінське, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98232 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

010363 с.Фонтан вул.Виноградна, 23, с.Фонтан, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98232 (дитячий садок, фойє, 1-й поверх) мала

010365 с.Марфівка, с.Новоселівка, с.Прудникове вул.Побєди, 10, с.Марфівка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98244 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

010366 с.Мар’ївка, с.Борисівка, с.В’язникове, с.Пташкине вул.Шкільна, 1А, с.Мар’ївка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98246 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

010370 с.Новомиколаївка вул.Октябрська, 18А, с.Новомиколаївка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98240 (адміністративна будівля, актова зала) Середня

010371 с.Октябрське вул.Київська, 52А, с.Октябрське, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98228 (будинок культури, глядацька зала) Середня

010372 с.Останіне вул.Титаренко, 1А, с.Останіне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98230 (школа, фойє, 1-поверх) Середня

010373 с.Зелений Яр, с.Пісочне вул.Ватутіна, 75А, с.Пісочне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98230 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

010374 с.Приозерне вул.Шкільна, 73А, с.Приозерне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98242 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика

010379 с.Челядінове, с.Огоньки вул.Южна, 1, с.Челядінове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98243 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Середня

010380 с.Чистопілля, с.Затишне, с.Лібкнехтівка, с.Тасунове вул.Бр.Хомко, 37, с.Чистопілля, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98225 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Велика

010382 смт Багерове – вул.Виноградна, вул.Зелена, вул.Комсомольська, вул.Космонавтів, вул.Крайняя, вул.Леніна: 1–5, 5Б, 6, 7–70А; вул.Московська, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Переїзна, вул.Пряма, вул.Радянська, вул.с.Андріївка, вул.Севастопольська, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Шосейна, вул.1Травня, с.Іванівка вул.Шосейна, 15, смт Багерове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98227 (будинок культури, мала зала, 1-й поверх) Середня

010383 смт Багерове – вул.Вокзальна, вул.Казарма, вул.Кар’єр, вул.Кримська, вул.Леніна: 71–135; вул.Мира, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна, вул.Центральна (в/г): 51–71; вул.Степна, 1, смт Багерове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98227 (школа, учбовий клас, 1-й поверх) Середня

010384 смт Багерове – вул.Азовська, вул.Воїнська, вул.Госпітальна, вул.Комсомольська (в/г), вул.Леніна: 5А, 5В, 6А; вул.Леніна (в/г), вул.Лісконоженко, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Паркова, вул.Саранчева, вул.Центральна (в/г): 1–49; вул.Черноріза, вул.1 Проїзд, вул.1 Тупик, вул.2 Проїзд, вул.2 Тупик, вул.3 Проїзд вул.Леніна, 1, смт Багерове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98227 (будинок офіцерів, актова зала, 1-й поверх) Велика

010831 м.Керч – вул.Бахчева, вул.Восьмого Березня, вул.Гірська, вул.Десантна, вул.Єрмака, вул.Катерна, вул.Каширіна, вул.Красная, вул.Крісті, вул.Маяк Башня, вул.Низинна, вул.Новорічна, вул.Підгорна, вул.Підполковника Рудя, вул.Сигнальна, вул.Старостіна, вул.Тургенєва, вул.Холмиста, пров.Підгорний, пров.Підмаячний, пров.Степний тупік вул.Десантна, 1, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98313 (колишня будівля школи №21, фойє) Середня

010832 м.Керч – вул.Берегова, вул.Грібоєдова, вул.Жуковського, вул.Комсомольська, вул.Крест’янська, вул.Кубанська, вул.Міжнародна: 64(військове містечко); вул.Мініна, вул.Ново-Баксянська, вул.Приміська, вул.Прохолодна, вул.Радищева, вул.Рєпіна, вул.Сіпягіна, вул.Собіна, вул.Тарасенка, вул.Чапаєва, вул.Шкільна, вул.1 Берегова, вул.2 Берегова, пров.Раскової, пров.Стасова вул.Мініна, 2А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98307 (ТОВ "Південний торгівельний дім", актова зала) Середня

010833 м.Керч – вул.Абденнанової, вул.Азізова, вул.Амет-Хана Султана, вул.Андрія Сахарова, вул.Ашик Умера, вул.Велика: 137–167; вул.Генерала Кулакова: 111–113, 115, 117/2, 119, 131–174; вул.Дмитра Челядінова: 5, 7, 9, 11, 13–46; вул.Дніпровська, вул.Ескі Крим, вул.Каменка, вул.Кипчак, вул.Костенка, вул.Куртіханова, вул.Міжнародна: 1–57; вул.Отвальна, вул.Сараймін, вул.Степна, вул.Учнівська, вул.Шмідта: 72–93; вул.Ярошенка, пров.Єфанової, пров.Кривуляк, пров.Печонкіної, пров.Рясіної, пров.5 Степний: 1–3, 5–9, 17/14–19, 21, 23; пров.6 Степний вул.Міжнародна, 44, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98307 (школа №10, фойє) Середня

010834 м.Керч – вул.Ватутіна, вул.Велика: 1А–131; вул.Генерала Кулакова: 1–110, 114, 116/18, 118, 120А–124; вул.Дмитра Челядінова: 2–4А, 6, 8, 10–10А, 12/18; вул.Заводська, вул.Крайня, вул.Лєвіщева, вул.Мусієнко, вул.Новоселів, вул.Провалова, вул.Сержанта Єгорова, вул.Шмідта: 4–59; пров.Балтійський, пров.Виноградний, пров.Лагірний, пров.Марунченка, пров.Павлова, пров.Свободи, пров.Стратейчука, пров.Чернявського, пров.1 Степний, пров.1 Шкільний, пров.2 Степний, пров.2 Шкільний, пров.3 Степний, пров.4 Степний, пров.5 Степний: 4, 10–12, 20, 22–22А; вул.Провалова, 37, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (дошкільний заклад №16 "Золота рибка", музична зала) Середня

010835 м.Керч – вул.Бардіна: 7–9, 11, 13, 15–17; вул.Больнічний городок, вул.Ванцетті, вул.Войкова: 4, 20, 22; вул.Енгельса, вул.Нова дача, вул.Окремої Приморської Армії, вул.Пушкаренка, вул.Радіо: 1–17; вул.Рози Люксембург: 1–18, 20–23; вул.Сакко: 1–3, 5, 7, 9, 11, 19–29; вул.Соф’ї Перовської: 5–25; вул.Спартака, вул.Стара дача, вул.Степана Разіна: 3–15; вул.Суворова: 2А–22; вул.1 П’ятирічки: 11–21; вул.1 Травня: 6–24; вул.12 квітня 1961 року: 1–20 к.ГУРТ; пров.Радіо, пров.Чайковського вул.Войкова, 1А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98306 (політехнічний коледж, актова зала) Велика

010836 м.Керч – вул.Бардіна: 1–5, 10, 12, 14, 18–40/7; вул.Войкова: 15–19, 21, 23/35; вул.Желєзняка, вул.Казакова: 35А–39, 43, 45, 51; вул.Калініна, вул.Московська, вул.Пляжна, вул.Радіо: 18–23; вул.Сакко: 4, 6, 8, 10/16, 12/19–16; вул.Слави: 2–8/47; вул.1 П’ятирічки: 32, 34, 36–52; вул.2 П’ятирічки вул.Войкова, 13, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98306 (ТОВ "Утьос-Керч", актова зала) Велика

010837 м.Керч – вул.Болотникова, вул.Голубіна, вул.Кооперативна, вул.Красная Керч, вул.Лозова, вул.Рози Люксембург: 19, 28; вул.Соф’ї Перовської: 28–37; вул.Степана Разіна: 17–23; вул.Суворова: 24–25; вул.Сурікова, вул.1 Сотня, вул.1 Травня: 25–38; вул.12 квітня 1961 року: 25–53; вул.3 Самострой, вул.5 Самострой вул.1П’ятирічки, 12, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98306 (ПАТ "Жилстрой-99", актова зала) Середня

010838 м.Керч – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Генерала Петрова: 70–78; вул.Голощапова, вул.Капітана Алієва, вул.Назаренка: 11, 18–20; вул.1П’ятирічки, 58/5, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98306 (навчально-консультаційний пункт Кримського інженерно-педагогічного університету, фойє) Велика

010839 м.Керч – вул.Аджимушкайська, вул.Братів Мальченків, вул.Бурміна, вул.Видна, вул.Висотна, вул.Карпекіна, вул.Комунарів, вул.Краснопартизанська, вул.Курганна, вул.Лізи Чайкіної, вул.Макарова, вул.Марії Молчанової, вул.Парахіна, вул.Печерна, вул.Пожарського, вул.Рязанова, вул.Сім’ї Данченків, вул.Тельмана, вул.Царський Курган, вул.Чебаненка, вул.Ягунова, пров.Аджимушкайський, пров.Марії Молчанової, пров.Металургів, пров.Оборонний, пров.Рязанова, пров.Спартака, пров.1 Парахіна, пров.2 Парахіна, пров.3 Парахіна, пров.4 Парахіна вул.Комунарів, 49, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98328 (школа №22, фойє) Середня

010840 м.Керч – вул.Войкова: 31; вул.Всесоюзна: 7–10; вул.Генерала Петрова: 64–68; вул.Казакова: 44, 46–48; вул.Слави: 9–11, 13, 15, 17, 19–25/12; вул.Студентська: 2–13 к.ГУРТ; вул.Фестивальна, вул.1 П’ятирічки: 27А–27Б, 27Г–27Ж, 60–62/1; вул.Войкова, 30, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98306 (школа мистецтв імені Р.Сердюка, фойє) Велика

010841 м.Керч – вул.Войкова: 25/38–29/18, 32–38; вул.Казакова: 40–42/10; вул.Назаренка: 10, 12; вул.Сергія Лазо, вул.Слави: 12, 14, 16, 18/14; вул.Студентська: 16; вул.1 П’ятирічки: 27В, 31, 33, 35; вул.Войкова, 24, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98306 (школа №17 імені В.Бєлік, фойє) Середня

010842 м.Керч – вул.Всесоюзна: 1–5; вул.Генерала Петрова: 22–24; вул.Кірова: 163–165; вул.Сморжевського: 1–2; вул.Кірова, 165, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (бібліотека імені М.Некрасова, читальна зала) Велика

010843 м.Керч – вул.Генерала Петрова: 16–20; вул.Сморжевського: 3–8; вул.Студентська, 5, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (гімназія №1, фойє) Велика

010844 м.Керч – вул.Генерала Петрова: 10–12; вул.Кірова: 60, 62–64Б, 66–66А, 68–74, 80, 82, 92, 94, 96–98, 100–136; вул.Прибойна вул.Кірова, 113, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (школа №26, фойє) Велика

010845 м.Керч – вул.Генерала Петрова: 2–8, 14; вул.Кірова: 93, 95, 99; вул.Кірова, 89, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (центр дитячої та юнацької творчості, фойє, 1-й поверх) Велика

010846 м.Керч – вул.Будівельників, вул.Воловодова, вул.Горького: 21А, 27, 30; вул.Київська, вул.Кірова: 65, 67, 77–79, 81, 83–87/54; вул.Краснофлотська: 6А–21/2; вул.Лоцманська, вул.Мачтова, вул.Переїздна, вул.Пошивальникова, вул.Прокоп’євої, вул.Северна, вул.Сєдова: 11; вул.Штурманська, пров.Київський, пров.Міжміський, пров.Прорезний вул.Кірова, 75А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98319 (школа №25, фойє) Велика

010847 м.Керч – вул.Гагаріна: 3 к.ГУРТ, 32–32 к.2; вул.Горького: 4, 6–21, 22–26, 28; пров.Гагаріна, пров.1 Новокарантінний вул.Гагаріна, 3, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98312 (готель-гуртожиток "Моряк", актова зала, 1-й поверх) Велика

010848 м.Керч – вул.Вишнева: 1–12/13; вул.Горького: 3 к.ГУРТ, 3Е; вул.Кірова: 43–57, 61; вул.Фурманова: 4–20, 22, 24, 26, 28; вул.Щорса: 38А к.В\Ч 2161; пров.1 Портовий, пров.2 Портовий вул.Кірова, 28, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (клуб морського торгівельного порту, актова зала) Велика

010849 м.Керч – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна: 1, 25–31, 33–123; вул.Горького: 5; вул.Громозди, вул.Карташова: 3–40, 42–46, 48А, 50, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66/64; вул.Короленка: 2/57–38, 40, 42; вул.Краснофлотська: 2–5А; вул.Лучева: 1А–20; вул.Правди: 2; вул.Сєдова: 5Б–8, 20–182; вул.Сєрова, вул.Толбухіна: 2–10; вул.Уріцького: 3–46; вул.Фурманова: 21, 23А, 25, 27, 29–30, 32–32А, 34–38; вул.Шевченко: 3–36; вул.Широка, вул.Щорса: 3–38; пров.Магістральний, пров.Сєдова, пров.1 Щорса, пров.2 Щорса вул.Гагаріна, 29, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98312 (школа №5 імені І.Франка, вестибюль) Велика

010850 м.Керч – вул.Більшовицька, вул.Володарського, вул.Генерала Львова, вул.Дальня, вул.Дружби, вул.Кутузова, вул.Лучева: 21–80; вул.Марсова, вул.Ноябрська, вул.Островського: 99 к.ГУРТ, 110–115; вул.Переяславська, вул.Правди: 5–78; вул.Руська, вул.Толбухіна: 11–27; вул.Українська, пров.Каменський, пров.Марсовий, пров.Привітний вул.Островського, 115, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98311 (бібліотека імені М.Ю.Лермонтова, абонементська зала) Велика

010851 м.Керч – вул.Вишнева: 14–116; вул.Івана Франка, вул.Карташова: 41А, 47, 49–49А, 51–53, 55, 57, 59, 61, 65, 68–100; вул.Климанова, вул.Короленка: 39, 41, 43–68; вул.Островського: 2–98А, 100–108; вул.Сміжна, вул.Уріцького: 51–72; вул.Фурманова: 31, 33, 40–124; вул.Шевченко: 39–57; пров.Весняний, пров.Івана Франка, пров.Климанова, пров.Нідова, пров.Скляний вул.Фурманова, 67, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98312 (школа №15 імені Ж.Руднєвої, актова зала) Середня

010852 м.Керч – вул.Андрєюшкіна, вул.Братів Хроні, вул.Волжська, вул.Глінки, вул.Єлізарова, вул.Інтернаціональна, вул.Карла Лібкнехта, вул.Котовського, вул.Огородня, вул.Перекопська, вул.Попова, вул.Сімферопольська, вул.Топольова, вул.Шевякова: 82–84, 86–90, 92, 94–94А, 96, 100, 102–172; пров.Андрєюшкіна, пров.Інтернаціональний, пров.Огородний, пров.1 Вигонний, пров.2 Вигонний вул.Котовського, 3, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98305 (ЗАТ Керченський завод будівельної кераміки "Сармат", фойє) Середня

010853 м.Керч – вул.Андрія Мірошника: 2Б–5, 7, 11–51; вул.Баумана, вул.Бодні, вул.Бориса Тасуя, вул.Братів Перепелиця, вул.Братів Стрижевських, вул.Керченська, вул.Красногвардійська, вул.Левіна, вул.Петра Корольова: 19–55; вул.Польова, вул.Пржевальського, вул.Прикордонна, вул.Роз’їздна, вул.Сільська, вул.Фрунзе, вул.Шевякова: 27–81, 85, 91, 93, 95, 97–99, 101; вул.Щаслива, вул.Щорса: 39–54; вул.Юності, пров.Алібастровий, пров.Братів Стрижевських, пров.Гвардійський, пров.Гіпсовий, пров.Глиняний, пров.Каховський, пров.Кирпичний, пров.Лермонтова, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Малий, пров.Паши Ангеліної, пров.Перекопський, пров.Першотравневий, пров.Фрунзе вул.Андрія Мірошника, 26А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98305 (коледж економіки та інформаційних технологій, фойє) Велика

010854 м.Керч – вул.Борзенка: 2–25; вул.Бувіна: 4, 6–7; вул.Гайдара: 5–9; вул.Маршала Єрьоменка: 28; вул.Петра Корольова: 14–18; вул.Самойленка: 10, 12–14; вул.Андрія Мірошника, 1А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98305 (автомобільна школа ТСОУ, фойє) Велика

010855 м.Керч – вул.Вокзальне шосе: 33–41 к.1; вул.Горбульського, вул.Госпітальна: 30–39; вул.Жені Дуднік: 11; вул.Зарєчна: 2–10; вул.Курсантів: 14–17/27; вул.Маршала Єрьоменка: 7Г; вул.Шлагбаумська: 52–69/1; пров.Сєнной вул.Жені Дуднік, 11, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (медичний коледж імені Г.Петрової, актова зала) Велика

010856 м.Керч – вул.Вокзальне шосе: 43–49А; вул.Жені Дуднік: 53–73; вул.Зарєчна: 16–36; вул.Жені Дуднік, 4, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (школа №4 імені О.С.Пушкіна, фойє) Велика

010857 м.Керч – вул.Александровського, вул.Бершанської, вул.Ващенка, вул.Галкіна, вул.Глухова, вул.Доєва, вул.Елеваторна, вул.Залізнична, вул.Кокоріна, вул.Локомотивна, вул.Путейська, вул.Станціонна, вул.Тимирязєва, вул.Тракторна, вул.Цимбал, вул.1 Залізнична, вул.450 Квартал, пров.Абрикосовий, пров.Внутріквартальний, пров.Восьмого Березня, пров.Машиністів, пров.Міндальний, пров.МТС, пров.Прогресивний, пров.Станціонний, пров.Тупік середньої дороги, пров.Урожайний, пров.Фруктовий, пров.Хлопковий, пров.1 Вокзальний вул.Кокоріна, 65, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98302 (ЗАТ "Керчавтогазсервіс", актова зала) Велика

010858 м.Керч – вул.Вокзальне шосе: 51–139; вул.Привокзальна площа, вул.Станція Керч 1, вул.Станція Керч 2, пров.Флотський, пров.Шосейний вул.Вокзальне шосе, 76, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (відокремлений структурний підрозділ "Керченська дистанція шляху", актова зала) Велика

010859 м.Керч – вул.Аеропорт, вул.Богаєвського, вул.Векшинського, вул.Верхнєсадова, вул.Грушева, вул.Жені Руднєвої, вул.Золотокурганна, вул.Капітана Бутрімова, вул.Крута, вул.Москаленка, вул.Нижнєсадова, вул.Парусна, вул.Патініоті, вул.Скассі, вул.СТ ’Комунальник’, вул.Тиритакський Вал, вул.Фонтанна, пров.1 Садовий, пров.2 Садовий, пров.3 Садовий вул.Вокзальне шосе, 140, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (КП "Аеропорт Керч", зал очікування) Середня

010860 м.Керч – вул.Блюхера: 19–25; вул.Восход, вул.Індустріальне шосе: 21–27; вул.Феодосійське шосе: 9КМ; вул.Чкалова: 143–143А; вул.Чкалова, 143, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (Керченська філія ДЕД ДП "Кримавтодор", актова зала) Велика

010861 м.Керч – вул.Бабушкіна, вул.Бєлінського, вул.Воровського, вул.Гєрцена, вул.Гладкова, вул.Гоголя, вул.Години, вул.Декабристів, вул.Дзержинського, вул.Комарова: 37, 39, 41, 45, 47, 49–49А, 51, 53/2, 55–135; вул.Крилова, вул.Маяковського, вул.Нєкрасова, вул.Паровозна, вул.Пахомова, вул.Пушкіна, вул.Симафорна, вул.Трофімова, вул.Турчинського, вул.Федяєва, вул.Фролова, вул.Чкалова: 53, 55, 57–57А, 59, 61–141А, 144–154; вул.2 Нагорна: 29–67; пров.Артилеристів, пров.Гоголя, пров.Загорний, пров.Короткий, пров.Краснодонський, пров.Литвинський, пров.Льотчиків, пров.Світлий, пров.Тупіковий, пров.1 Чкаловський, пров.2 Вокзальний, пров.2 Чкаловський вул.Пушкіна, 10, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98327 (Керченський факультет Херсонського державного національного технічного університету, фойє) Велика

010862 м.Керч – вул.Вокзальне шосе: 12–32 к.ГУРТ; вул.Желябова, вул.Жені Дуднік: 6–8, 12–47; вул.Зелена, вул.Комарова: 2–36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52–52А, 54; вул.Крупської: 2–18А, 20, 28, 32, 34, 38; вул.Чернишевського, вул.Чкалова: 2–51, 54, 56, 58, 60; вул.Шлагбаумська: 1–45; вул.1 Еспланадна: 48, 50, 55–95; вул.1 Нагорна, вул.2 Нагорна: 1–27; вул.23 Травня 1919 р.: 1–38; пров.Батьківщини, пров.Больнічний, пров.Вільний, пров.1 Нагорний, пров.2 Нагорний, пров.3 Вокзальний вул.Комарова, 4, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98302 (міська СЕС, актова зала) Середня

010863 м.Керч – вул.Верхнємитридатська, вул.Госпітальна: 1–28; вул.Еспланадна, вул.Ємельяна Пугачова, вул.Крупської: 19, 21, 31, 33, 35/9–37, 39–86; вул.Курсантів: 1–3, 20; вул.Миколи Рибакова: 70–88; вул.Пирогова, вул.Самойленка: 11, 27; вул.Челова, вул.1 Еспланадна: 1–47А, 49, 51; вул.23 Травня 1919 р.: 39–102, 104–112; пров.Новий прохід, пров.1 Еспланадний, пров.1 Пугачовський, пров.2 Еспланадний, пров.2 Пугачовський, пров.3 Еспланадний, пров.3 Пугачовський, пров.4 Еспланадний, пров.4 Пугачовський вул.Пирогова, 8А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98302 (спеціалізована школа №1 імені В.Дубініна, фойє) Середня

010864 м.Керч – вул.Андрія Мірошника: 6, 8; вул.Бувіна: 3, 5; вул.Горького: 2Б–2Г; вул.Маршала Єрьоменка: 36–38; вул.Маршала Єрьоменка, 27, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98302 (ПАТ Крименерго "Керченський РЕМ", актова зала) Середня

010865 м.Керч – вул.Гайдара: 15/17; вул.Горького: 2Д, 3Б–3В; вул.Гудованцева, вул.Кірова: 31–35/1; вул.Маршала Єрьоменка: 39–43; вул.Юних ленінців: 8–21; вул.Юних Ленінців, 23, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (школа №2 імені Желябова, фойє) Велика

010866 м.Керч – вул.Борзенка: 44; вул.Володі Дубініна: 30–40/48; вул.Карла Маркса, вул.Кірова: 3–27; вул.Пролетарська, вул.Юних ленінців: 1–7/42; вул.Кірова, 22, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (клуб ДП "Керченський СРЗ", фойє) Велика

010867 м.Керч – вул.Володі Дубініна: 9–25; вул.Козлова, вул.Леніна, вул.Миколи Рибакова: 1–69; вул.Пантікапейська, вул.Радянська, вул.Свердлова: 7–19, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40–48, 50; вул.Театральна, вул.Циолковського, вул.23 Травня 1919 р.: 103, 114–178; вул.51 Армії, пров.Кооперативний, пров.Кривий, пров.Міліцейський, пров.Пантікапейський, пров.Поля Дюбрюкса, пров.Спортивний, пров.1 Митридатський, пров.2 Митридатський, пров.23 Травня 1919 р. вул.Театральна, 36, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (гімназія №2 імені В.Г.Короленка, фойє) Велика

010868 м.Керч – вул.Адміралтейський проїзд, вул.Айвазовського, вул.Набережна, вул.Петра Алєксєєва, вул.1 Митридатська: 10–52, 54–54А, 56–58А; вул.2 Митридатська: 2–68; вул.3 Митридатська, пров.1 Морський, пров.2 Босфорський, пров.2 Морський вул.Свердлова, 2, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98320 (Південний науково-дослідний інститут морського рибного господарства та океанології, актова зала) Середня

010869 м.Керч – вул.Коробкова, вул.Павліка Морозова, вул.Південна, вул.Свердлова: 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 56–86; вул.Толпіна, вул.Ушинського, вул.1 Митридатська: 53–53А, 55–55А, 59–96; вул.2 Митридатська: 74–124А; пров.Клабукова, пров.Митридатський тупік, пров.4 Босфорський, пров.5 Босфорський, пров.6 Босфорський, пров.7 Босфорський вул.Свердлова, 6, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98320 (міський культурний центр імені Ю.Богатікова, фойє) Велика

010870 м.Керч – вул.Марата: 1–11; вул.Рибаков, вул.Свердлова: 49; вул.Свердлова, 49, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98320 (морський рибний порт, фойє підприємства "Керчрибпром") Велика

010871 м.Керч – вул.Дмитра Донського, вул.Марата: 13–20; вул.Плеханова вул.Марата, 17, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98320 (дошкільний заклад №15 "Дельфін", музична зала) Середня

010872 м.Керч – вул.Будьонного: 2/5; вул.Верхня, вул.Енергомістечко, вул.Нижня, вул.Свердлова: 55 к.ГУРТ; вул.Середня, вул.Цементна Слободка вул.Свердлова, 55, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98320 (гуртожиток Керченського вищого морського професійного училища, актова зала) Середня

010873 м.Керч – вул.Будьонного: 3–6; вул.Ворошилова: 1А к.ГУРТ–3; вул.Новоросійська, вул.Одеська, вул.Херсонська, шосе Героїв Сталінграду: 3, 21; вул.Свердлова, 55, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98320 (Керченське вище морське професійне училище, фойє) Велика

010874 м.Керч – вул.Будьонного: 7–10; вул.Ворошилова: 3А–5, 11–17; вул.Ворошилова, 7, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98330 (школа №12, фойє) Велика

010875 м.Керч – вул.Блюхера: 4–8; вул.Будьонного: 11–19; вул.Ворошилова, 7, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98330 (школа №12, вестибюль) Велика

010876 м.Керч – вул.Блюхера: 3; вул.Будьонного: 20–24; вул.Ворошилова: 21–37 к.2; вул.Ворошилова, 27А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98330 (дошкільний заклад №55 "Кришталик", актова зала) Велика

010877 м.Керч – вул.Будьонного: 26–30; вул.Ворошилова: 6–10; вул.Індустріальне шосе: 1–8 к.2; вул.Ворошилова, 29, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98330 (школа №23, фойє 1, 1-й поверх) Велика

010878 м.Керч – вул.Блюхера: 13–17; вул.Будьонного: 31–40; вул.Ворошилова: 45–47; вул.Індустріальне шосе: 9–17 к.ГУРТ, 17А–17Б; вул.Ворошилова, 29, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98330 (школа №23, фойє 2, 1-й поверх) Велика

010879 м.Керч – шосе Героїв Сталінграду: 4–16; шосе Героїв Сталінграду, 8А, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98329 (міський центр розвитку національних культур "Тавріка", спортивна зала) Велика

010880 м.Керч – шосе Героїв Сталінграду: 44–64; шосе Героїв Сталінграду, 46, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98329 (школа №24, фойє) Велика

010881 м.Керч – вул.Афанасьєва, вул.Геологів, вул.Головна, вул.Ж/д казарма, вул.Жовтневої Революції, вул.Зябрєва: 66, 68, 70–70А, 72, 76, 83–91; вул.Котова, вул.Кримська, вул.Куйбишева, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Модіна, вул.Науменка, вул.Об’їздна, вул.Орджонікідзе: 127–161; вул.Панкратова, вул.Східна, вул.Феодосійське шосе: 2А–9, 10–59; вул.Холмогорська, вул.Юз-обинська, вул.9 Січня 1905 року, пров.Кримський, пров.Менделєєва, пров.Мічуріна вул.Феодосійське шосе, 32, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98327 (ДП "Укрчерметгеологія", актова зала) Велика

010882 м.Керч – вул.Колгоспна: 68; вул.Колгоспна, 68, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98324 (психоневрологічний інтернат, фойє) мала

010883 м.Керч – вул.Олега Кошового: 25–34; вул.Павловський маяк, вул.Ульянових: 1Д; пров.Повєткіна: 16 к.ГУРТ–27; вул.Олега Кошового, 27, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98324 (дошкільний заклад №14 "Кораблик", актова зала) Велика

010884 м.Керч – вул.Олега Кошового: 7/9, 16–20; вул.Ульянових: 1–1Б, 2Б–3А; вул.Поліни Осипенко, 2, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98324 (спеціалізована школа №19, фойє 1, 1-й поверх) Велика

010885 м.Керч – вул.Верхнєприморська, вул.Зябрєва: 1–65, 67, 69, 71–71А, 73–75, 77–79; вул.Колгоспна: 1А–67, 69–75; вул.Кузьми Мухлиніна, вул.Матросова, вул.Нижнєприморська, вул.Олега Кошового: 2–6, 8; вул.Поліни Осипенко, вул.Скала, вул.Ульяни Громової, вул.Ульянових: 2, 4–22, 25, 27, 31А; вул.Ушакова, вул.Чехова, вул.Шахматна, пров.Агломератчиків, пров.Колгоспний, пров.Молодогвардійців, пров.Повєткіна: 1–12А; пров.Рибацький, пров.1 Приморський, пров.2 Приморський вул.Поліни Осипенко, 2, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98324 (спеціалізована школа №19, фойє 2, 1-й поверх) Середня

010886 м.Керч – вул.Дачна, вул.Клари Цеткін, вул.Нова, пров.Травневий, пров.Юннатів: 3–20; пров.Юннатів, 6, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 (школа "Морський технічний ліцей", фойє) Велика

010887 м.Керч – вул.Курортна, вул.Ульянових: 24, 26, 28–30, 33–74; пров.Юннатів: 1/7; вул.Курортна, 4, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98309 (Республіканський навчальний заклад "Ліцей мистецтв", фойє) Середня

010888 м.Керч – вул.Корабельна, вул.Льва Толстого: 170А–179; вул.Орджонікідзе: 90, 92, 98, 110, 112–114, 118–126; вул.Орджонікідзе, 123, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98313 (судомеханічний технікум КДМТУ, фойє) Велика

010889 м.Керч – вул.Льва Толстого: 130, 132, 136, 138; вул.Орджонікідзе: 103/2 к.ГУРТ–107, 111, 115–117А; вул.Садбаза, вул.Тениста: 2–6 к.ГУРТ, 8 к.ГУРТ; пров.Кам’яний, пров.Корабельний, пров.Кузнечний, пров.Мельнічний, пров.Орджонікідзе вул.Орджонікідзе, 88, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98310 (палац культури "Корабел", фойє) Велика

010890 м.Керч – вул.Нестєрова: 3–12; вул.Орджонікідзе: 38/10–40, 44, 46/9, 49–60, 62, 64/2; вул.Паркова, вул.Перемоги: 4, 6, 8; вул.Перших Космонавтів, вул.Петрухіна, вул.Чорноморська: 2/1–6/2; пров.Харківський вул.Орджонікідзе, 50, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98310 (Керченський державний морський технологічний університет, 2-й навчальний корпус, фойє) Середня

010891 м.Керч – вул.Героїв, вул.Льва Толстого: 64/18–129, 131, 133–135, 137, 141–169; вул.Нестєрова: 14, 22–48/2; вул.Орджонікідзе: 61, 63, 65–89, 91, 93–97, 99–101/1; вул.Севастопольська, вул.Тениста: 7, 9–38; вул.Черняховського, вул.Шумського, пров.Аршинцева, пров.Балаклавський, пров.Гастелло, пров.Енергетиків, пров.Лінійний, пров.Майкопський, пров.Слов’янський, пров.Таврійський, пров.Цвіточний вул.Льва Толстого, 139, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98310 (школа №13, фойє) Велика

010892 м.Керч – вул.Льва Толстого: 46 к.ГУРТ, 54/20, 56, 58 к.ГУРТ, 60, 62/19; вул.Нестєрова: 13, 15–17; вул.Орджонікідзе: 36/11, 43/12, 45А–45/4, 47/11; вул.Перемоги: 5, 7, 9–21; вул.Орджонікідзе, 45, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98310 (будинок дитячої та юнацької творчості, фойє) Середня

010893 м.Керч – вул.Архітектурна: 8, 10; вул.Клінковського: 5/15–14; вул.Миру, вул.Орджонікідзе: 22/7–35/5; вул.Чорноморська: 8/1–16; вул.Орджонікідзе, 24, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98313 (школа №11, фойє) Велика

010894 м.Керч – вул.Архітектурна: 3 к.ГУРТ, 9, 11–13; вул.Бульвар Піонерів, вул.Кавказька: 15 к.ГУРТ–17, 19, 21; вул.Орджонікідзе: 1, 5, 7–7Б, 9–20; вул.Петра Дейкала: 1–4, 6/1, 14, 16–18; вул.Архітектурна, 4, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98327 (колишній палац культури ЖРК, фойє) Велика

010895 м.Керч – вул.Клінковського: 20–27; вул.Льва Толстого: 1А–43/2, 47–53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Молодіжна, вул.Петра Дейкала: 5, 7–11, 15, 19–34; вул.Фабрична: 9/33–44, 46, 48–50, 54, 58–68; вул.1 Самострой, пров.Сонячний, пров.Технічний, пров.Фабричний вул.Льва Толстого, 2, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98313 (ЗАТ "Стройкомплекс 23", фойє) Середня

010896 м.Керч – вул.Аршинцевська коса, вул.Кавказька: 2–14/8, 18, 20, 22/5; вул.Лугова, вул.Маяка, вул.Орджонікідзе: 2 к.ГУРТ, 6, 8; вул.Павла Бутова, вул.Пархоменка, вул.Рудказарма, вул.Танкістів, вул.Фабрична: 45/7, 47, 51–53, 55, 70–110; вул.Цибізова, пров.Пархоменка, пров.Ремесляний, пров.Робочий, пров.Середній вул.Орджонікідзе, 2, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98313 (професійний будівельний ліцей, фойє) Середня

010897 м.Керч – вул.Галіни Петрової, вул.Генерала Косоногова, вул.Громадянська, вул.Денисова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Озерна Площа, вул.Рубіжна, вул.Углова, пров.Генерала Косоногова вул.Генерала Косоногова, 2, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98313 (музей Ельтигенського десанту, фойє) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010898 Керченська міська лікарня №2 вул.12 квітня 1961 року, 1, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 Мала
010899 Керченська міська лікарня №1 ім. М.І. Пирогова вул.Жені Дуднік, 1, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 Середня
010900 Керченська міська лікарня №3 вул.Орджонікідзе, 53, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98310 Мала
010901 Керченська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі (№126) вул.Індустріальне шосе, 17, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98330 Середня
011247 Керченський виправний центр Управління Державної пенітенціарної служби України в Автономній Республіці Крим та м.Севастополі (№139) вул.Кірова, 75, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98318 Мала