Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №6

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць
Відділ ведення ДРВ Кіровської РДА 38
Відділ ведення ДРВ Ленінської РДА 19
Відділ ведення ДРВ Феодосійської міської ради 50

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010215 смт Кіровське – вул.Геройська, вул.Дзержинського, вул.Заводська, вул.Кірова, вул.Краснобаєва, вул.Красносельського, вул.Польова, вул.Султана А., вул.Трудова, вул.Фрунзе: 12, 14; вул.Люксембург Рози, 8, смт Кіровське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97300 (будинок культури "Дружба", фойє) Велика
010216 смт Кіровське – вул.Абденнанової, вул.Авдєт, вул.Азатлик, вул.Бірлик, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Комарова, вул.Люксембург Рози, вул.Радянське шосе, вул.Сахарова, вул.Сув-Баші, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Якутська, вул.Яни-Дунья вул.Люксембург Рози, 47, смт Кіровське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97300 (центр ДіЮТ, актова зала) Велика
010217 смт Кіровське – вул.Вокзальна, вул.Жовтнева, вул.Набережна, вул.Насосна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Східна, вул.Франка І., вул.Фрунзе: 1Д–11, 13, 15–90; вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Піонерський, вч А0156, вч А0167 вул.Шкільна, 7, смт Кіровське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97300 (школа №1, фойє) Велика
010218 м.Старий Крим – вул.Лібкнехта К., вул.Лібкнехта К./Пушкіна, вул.Люксембург Р., вул.Осипенко П., вул.Свободи, вул.Свободи/12 Квітня, вул.Чапаєва, вул.Чапаєва/227-й ТСК Дивізії, вул.12 Квітня, пров.Жовтневий, пров.Чапаєва вул.Леніна, 141, м.Старий Крим, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97345 (Старокримський СТК ОСОУ, вестибюль) Середня
010219 м.Старий Крим – вул.Горького/Ларишкіна П., вул.Гріна, вул.Гріна/Шевченка, вул.Жовтнева, вул.Жовтнева/Пушкіна, вул.Ларишкіна П., вул.Сонячна, вул.Стоянових Братів, вул.Стоянових Братів/Луначарського, вул.Суворова, вул.Суворова/Пушкіна вул.Павлика Ларишкіна, 1, м.Старий Крим, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97345 (школа-ліцей №3, спортивна зала) Середня
010220 м.Старий Крим – вул.Ванєєва, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Косенка П., вул.Леніна: 66–66А, 84, 86–88, 92–92А, 94, 98–102, 104–106, 108–110, 112, 114–116А, 118–213; вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Лугова/Халтуріна, вул.Луначарського, вул.Перемоги, вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.Радянська/Перемоги, вул.Садова, вул.Халтуріна, вул.Холода, вул.Холода/Чапаєва, вул.227-й ТСК Дивізії, пров.Перемоги вул.Леніна, 135, м.Старий Крим, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97345 (центр ДіЮТ, танцювальна зала) Середня
010221 м.Старий Крим – вул.Абденнанова Алімє, вул.АбдульТейфука, вул.Виноградна, вул.Воровського, вул.Восьмого Березня, вул.Гагаріна, вул.Гаспринського, вул.Георгіївська, вул.Гірська, вул.Дачний тупик, вул.Друга Дачна, вул.Золотополенське шосе, вул.Ісаєва, вул.Комуни, вул.Котовського, вул.Красива, вул.Крупської, вул.Леніна: 1–65, 67–79, 85, 89, 93, 95, 103, 107, 111, 113, 117–117А; вул.Ліванського, вул.Логвинова, вул.Можжевелова, вул.Островського, вул.Партизанська, вул.Партизанська/Комуни, вул.Річкова, вул.Свердлова, вул.Свердлова/Суворова, вул.Селянська, вул.Спартака, вул.Стамова, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Фонтанна, вул.Фрунзе, вул.Червона Площа, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.Шевченка/Воровського, вул.Яни Дунья, пров.Дачний, пров.Дачний 2, пров.Короткий, пров.Ліванського, пров.Логвинова, пров.Піонерський, пров.Свердлова, Водосховище, Підстанція вул.Леніна, 101, м.Старий Крим, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97345 (будинок культури, мала зала) Велика
010222 м.Старий Крим – вул.Абрикосова, вул.Айргуль, вул.Амосова, вул.Горького, вул.Давидова, вул.Інтернаціональна, вул.Калініна (с. Красне), вул.Квартал Будівельників, вул.Кримська, вул.Мустафаєва, вул.Південна, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Піонерська/Третій Провулок, вул.Пушкіна, вул.Тринадцяте Квітня, вул.Ювілейна, Другий Провулок, Перший Провулок, П’ятий Провулок, Сьомий Провулок, Третій Провулок, Четвертий Провулок, Шостий Провулок вул.Карла Лібкнехта, 33, м.Старий Крим, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97345 (школа-гімназія №1, хол) Велика
010223 с.Журавки – вул.Бахт, вул.Виноградна, вул.Джамі, вул.Київська, вул.Набережна: 1–36; вул.Садова, вул.Советська: 1–97, ГУРТ; вул.Степна, вул.Ювілейна: 1–45; вул.Яшлик, с.Видне, с.Маківське, с.Тутівка вул.Советська, 84, с.Журавки, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97321 (сільський клуб, фойє) Середня
010224 с.Журавки – вул.Гагаріна, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Набережна: 39–122; вул.Нова, вул.Октябрьська, вул.Польова, вул.Советська: 98–201; вул.Шкільна, вул.Ювілейна: 50–82; пров.Северний вул.Советська, 139, с.Журавки, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97321 (школа, фойє)
/
вул.Советська, 84, с.Журавки, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97321
Середня
010225 с.Новопокровка вул.Ювілейна, 2, с.Новопокровка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97322 (сільський клуб, зала) Середня
010226 с.Ярке Поле – вул.Виноградна, вул.Висоцького, вул.Врожайна, вул.Десантників, вул.Ентузіастів, вул.Зарічна, вул.з/д переїзд, вул.Зелена, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Лєнська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Новоселов, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Солнєчна, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Строітелей, вул.Учительська, вул.Фрунзе, вул.Шевченка вул.Леніна, 28Б, с.Ярке Поле, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97313 (школа, фойє старого корпусу) Велика
010227 с.Ярке Поле – вул.Айвазовського, вул.Брянська, вул.Горіхова, вул.Городня, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Курська, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Піддубного, вул.Привокзальна, вул.Сільська, вул.Ювілейна, просп.ім. Красносельського вул.Леніна, 28В, с.Ярке Поле, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97313 (школа, фойє нового корпусу) Велика
010228 с.Красносільське вул.Радянська, 24Б, с.Красносільське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97351 (ФАП, фойє) мала
010229 с.Трудолюбівка вул.Калініна, 29А, с.Трудолюбівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97308 (сільський клуб, фойє) мала
010230 с.Новофедорівка, с.Оріхівка, с.Софіївка вул.Клубна, 1А, с.Оріхівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97313 (сільський клуб, фойє) мала
010231 с.Владиславівка – вул.Будівельників, вул.В. Коробкова, вул.Гоголя, вул.Дубиніна, вул.Захарова, вул.Кооперативна, вул.Леніна, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Східна, вул.Червоноармійська, пров.Олімпійський, пров.Пушкіна, с-ще Вузлове вул.Леніна, 41А, с.Владиславівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97320 (будинок культури, фойє) Середня
010232 с.Владиславівка – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Кірова, вул.Кримська, вул.Курська, вул.Нова, вул.переїзд 100-й км, вул.Садова, вул.Степова, вул.Федосєєва, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.30 років Перемоги, пров.Залізничний вул.Федосєєва, 1, с.Владиславівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97320 (школа, фойє) Середня
010233 с.Партизани, с.Спасівка вул.Суворова, 3, с.Партизани, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97340 (школа, актова зала) Середня
010234 с.Синицине вул.Гоголя, 5А, с.Синицине, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97312 (будинок культури, зала одружень) Середня
010235 с.Краснівка вул.Виноградна, 7А, с.Краснівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97312 (ФАП, фойє) мала
010236 с.Василькове вул.Нова, 2А, с.Василькове, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97312 (сільський клуб, фойє) мала
010237 с.Токарєве вул.Шкільна, 3А, с.Токарєве, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97310 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Шкільна, 3, с.Токарєве, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97310
Середня
010238 с.Шубине вул.Леніна, 67, с.Шубине, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97311 (дитячий садок "Ивушка", зала) Середня
010239 с.Привітне, с.Айвазовське вул.Трудова, 13А, с.Привітне, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97341 (будинок культури, мала зала) Велика
010240 с.Золоте Поле вул.Центральна, 16А, с.Золоте Поле, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97330 (школа, актова зала) Велика
010241 с.Відродження вул.Набережна, 10, с.Відродження, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97331 (сільський клуб, фойє) Середня
010242 с.Льговське, с.Долинне вул.Гагаріна, 11, с.Льговське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97332 (будинок культури, фойє) Середня
010243 с.Добролюбовка вул.Некрасова, 39, Добролюбовка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97333 (ФАП, фойє) мала
010244 с.Пруди вул.Жовтнева, 9, с.Пруди, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97333 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
010245 с.Абрикосівка вул.Леніна, 12, с.Абрикосівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97342 (будинок культури, фойє) Середня
010246 с.Бабенкове, с.Матросівка вул.Кооперативна, 2А, с.Бабенкове, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97344 (дитячий садок, фойє) Середня
010247 с.Кринички вул.Шкільна, 15, с.Кринички, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97344 (сільський клуб, фойє) мала
010248 с.Первомайське – вул.Виноградна, вул.Гаспринського, вул.Гірська, вул.Горіхова, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Курортна: 5; вул.Леніна, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Мічуріна 1-й провулок, вул.Мічуріна 2-й провулок, вул.Мічуріна 3-й провулок, вул.Приозерна, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Совєтська: 1–29; вул.Сонячна, вул.Спортивна, пров.Комарова вул.Совєтська, 2А, с.Первомайське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97323 (школа, фойє) Середня
010249 с.Первомайське – вул.Армійська, вул.Бешуй, вул.Бурульча, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Кримська, вул.Курортна: 2–4, 6–62; вул.Парашутна, вул.Парашутне поле, вул.Речна, вул.Совєтська: 31–124; вул.Цвіточна, вул.Шкільна, вул.Яни-Сала, вул.1 Мая, пров.Курортний вул.Совєтська, 63А, с.Первомайське, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97323 (будинок культури, глядацька зала) Середня
010250 с.Ізюмівка вул.Клубна, 4А, с.Ізюмівка, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97326 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
010251 с.Жемчужина Криму, с.Ізобільне, с.Садове вул.Кооперативна, 5Б, с.Жемчужина Криму, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97327 (бібліотека, зала) Середня
010252 с.Відважне, с.Ключове вул.Спортивна, 9, с.Відважне, Кіровський р-н, Автономна Республіка Крим, 97328 (ФАП, приймальня) мала
010343 с.Батальне, с.Южне, с.Ячмінне вул.Шкільна, 57, с.Батальне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98216 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня
010357 с.Іллічеве вул.Шкільна, будинок культури, с.Іллічеве, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98205 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
010359 с.Калинівка вул.Леніна, 49, с.Калинівка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98204 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Велика
010364 с.Лугове, с.Єрофєєве вул.Лугівська, будинок культури, с.Лугове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98206 (будинок культури, актова зала 1-й поверх) Середня
010367 с.Мисове, с.Азовське вул.Шкільна, 41, с.Мисове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98210 (будинок культури, мала зала, 1-й поверх) мала
010368 с.Заводське вул.Приморська, 23, с.Заводське, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98212 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала
010369 с.Семенівка вул.Центральна, 2, с.Семенівка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98211 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала
010375 с.Семисотка, с.Петрове, с.Фронтове пров.Шкільний, 3, с.Семисотка, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98214 (КООО"Семисотка і Ко", кімната засідань) Середня
010376 с.Кам’янське, с.Львове, с.Соляне вул.Набережна, 2А, с.Кам’янське, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98215 (база відпочинку "Вимпел", фойє) мала
010378 с.Уварове вул.Шкільна, 1, с.Уварове, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98207 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
010386 смт Леніне – вул.Пушкіна: 51–75; вул.Шосейна вул.Пушкіна, 69А, смт Леніне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98200 (музична школа, актова зала, 2-й поверх) Велика
010387 смт Леніне – вул.Геологічна, вул.Горького, вул.Дзержинського, вул.Енгельса: 14–35; вул.Кірова, вул.К.Маркса, вул.Куйбишева, вул.Лісна, вул.Парельського, вул.Привокзальна, вул.Шевченко, пров.Лечебний, пров.Поштовий, просп.Леніна вул.Пушкіна, 20, смт Леніне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98200 (будинок культури, фойє 2, 1-й поверх) Середня
010388 смт Леніне – вул.Висоцького, вул.Вишнева, вул.Г.Перемещенко, вул.Енгельса: 2–9А; вул.Звездна, вул.Землянична, вул.Квіткова, вул.Кизил Кия, вул.Комсомольська, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Приозерна, вул.Пушкіна: 2А–41А; вул.Рожева, вул.Сиренєва, вул.Скіфська, вул.Сонячна, вул.Строітельна, вул.Фрунзе, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Ясна, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 2Б, смт Леніне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98200 (школа гімназія №2, фойє, 1-й поверх) Середня
010389 смт Леніне – вул.Азовська, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Курчатова, вул.Мичуріна, вул.Садова, вул.Советська, вул.Тітова, пров.Новий, ж/д казарма 38 км вул.Азовська, 12, смт Леніне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98200 (Районне дорожньо-будівельне управління, актова зала, 2-й поверх) Велика
010390 м.Щолкіне – вул.б/н: 48, 59, 82А–85, 86А–106; школа №1, м.Щолкіне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98213 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика
010391 м.Щолкіне – вул.б/н: 40–47, 48А–57Б; будинок культури "Арабат", м.Щолкіне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98213 (будинок культури "Арабат", фойє, 1-й поверх) Велика
010392 м.Щолкіне – вул.б/н: ГУРТ2, ГУРТ3, ГУРТ5–ГУРТ5 к.18, 10, 19–33, 34–37, 60–60Б, 60/1А–60/2Б; школа №2, м.Щолкіне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98213 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
010393 м.Щолкіне – вул.б/н: 1–СКД1А, СКД2–СКД2А, СКД3, 7–9, 11–14, ВПЧ33, 60В, 63–78В-3, 86; ДЛОЗ "Казка", м.Щолкіне, Ленінський р-н, Автономна Республіка Крим, 98213 (ДЛОЗ "Казка", музична зала, 1-й поверх) Велика
010962 м.Феодосія – вул.Барсова, вул.Барсова/вул.Лісова, вул.Барсова/пров.Барсова, вул.Башенна, вул.Більшовицька, вул.Водосточна: 3, 5, 10, 14–44; вул.Гірська, вул.Горького: 29, 31–48; вул.Желябова: 5–16, 18; вул.Зелена, вул.К.Богаєвського, вул.Комсомольська: 8–20; вул.Комсомольська/вул.Партизанська, вул.Комсомольська/вул.Прогінна, вул.Корабельна, вул.Корабельна/пров.Корабельний, вул.Коротка, вул.Леніна: 1, 3, 5–5А, 9, 11–34, 35–48; вул.Леніна/вул.Башенна, вул.Леніна/вул.Водосточна, вул.Леніна/пров.Рибальський, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Мічуріна/вул.Леніна, вул.Нагірна: 3–17; вул.Партизанська: 1–7, 9–11А, 15; вул.Портова, вул.Потьомкінська: 1, 3, 5, 7, 9, 12–25; вул.Потьомкінська/вул.Прогінна, вул.Потьомкінська/пров.Прогінний, вул.Прогінна: 1–19; вул.Прогінна/пров.Прогінний, вул.Робоча: 4–8, 10; вул.Робоча/вул.Стаханівська, вул.Сиренна, вул.Старокарантинна, вул.Стаханівська, вул.Стаханівська/пров.Водосточний, вул.Щорса: 13; пров.Барсова, пров.Башенний, пров.Більшовицький, пров.Водосточний, пров.Гірський, пров.Квітковий, пров.Корабельний, пров.Крупської, пров.Лікарняний, пров.Лісовий, пров.Маячний, пров.Мічуріна, пров.Партизанський: 9, 15; пров.Прогінний, пров.Рибальський, Військова частина А 2246, Військова частина А 4489 ’В’, Військова частина 2161, Військове містечко 64, Іллінський маяк, Робоче містечко порту вул.Леніна, 18, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №10, вестибюль) Велика
010963 м.Феодосія – вул.Айвазовського: 11, 13, 19–27; вул.Айвазовського/пров.Айвазовського, вул.Вірменська: 4–8, 10–14, 16–20; вул.Вірменська/вул.Прогінна, вул.В.Коробкова: 23–25; вул.Водосточна: 2, 4, 6–8, 12; вул.Горького: 17А, 26–28, 30; вул.Грецька: 4–18; вул.Єврейська, вул.Єврейська/вул.Партизанська, вул.Желябова: 17, 19–34; вул.Караїмська, вул.Комсомольська: 1–4; вул.Леніна: 2, 4, 6–8, 10, 34А; вул.Морська: 4–12; вул.Нагірна: 21–42А; вул.Новокарантинна, вул.Партизанська: 8, 12–14, 16–23; вул.Потьомкінська: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Потьомкінська/вул.Водосточна, вул.Прогінна: 21–37; вул.Робоча: 9, 11–33; вул.Робоча/вул.Єврейська, вул.Робоча/вул.Комсомольська, вул.Сейсмічна: 29; вул.Ціолковського: 11; вул.Червоноармійська: 12–33; вул.Щорса: 1–12; вул.8-го Березня, пл.Фонтанна, пров.Айвазовського, пров.Вузький, пров.Зелений, пров.Новокарантинний, пров.Партизанський: 3–6, 10–12; пров.Піонерський, пров.Сейсмічний, пров.Фонтанний, пров.Фурманова, пров.Щорса вул.В.Коробкова, 19, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №4, хол) Велика
010964 м.Феодосія – бульв.Адміральський: 18–56; вул.Айвазовського: 2–10, 12–12А, 14; вул.Борисова, вул.Борисова/вул.Поперечна, вул.Верхня, вул.Вірменська: 9, 15, 24–66; вул.Вірменська/вул.Нахимова, вул.В.Коробкова: 14–14В, 18, 33; вул.Гоголя, вул.Грецька: 20–22; вул.Десантників: 7А–9, 11; вул.Митридатська, вул.Морська: 14–16; вул.Назарова, вул.Назарова/вул.Жовтнева, вул.Нахимова: 37, 39–125; вул.Нахимова/вул.Верхня, вул.Нахимова/вул.Поперечна, вул.Нахимова/вул.Ціолковського, вул.Очаківська, вул.Пелюхні, вул.Піменова, вул.Поперечна, вул.Сакка, вул.Сейсмічна: 1–27А; вул.Східна, вул.Ціолковського: 12–27; вул.Чехова: 21–115Б; вул.Чехова/вул.Гоголя, вул.Чехова/вул.Шмідта, вул.Чехова/пров.Ціолковського, вул.Шмідта, пров.Ванцетті, пров.Верхній, пров.Демидюка, пров.Демидюка/вул.Верхня, пров.Демидюка/пров.Пелюхні, пров.Нахимова: 3–3А, 5, 7, 9–11; пров.Очаківський, пров.Пелюхні, пров.Потьомкіна, пров.Сакка, пров.Форштадський, пров.Ціолковського, пров.Шмідта, тупик Кирпичний бульв.Адміральський, 34, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (фінансова академія, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
010965 м.Феодосія – бульв.Адміральський: 1–14; вул.В.Коробкова: 3–10, 15, 21–21А; вул.Горького: 2–12, 20; вул.Десантників: 2–6, 10, 16–18, 20, 22, 26, 28, 30А–32; вул.Краснобаєва, вул.Назукіна: 1; вул.Нахимова: 4–17, 23, 25–27, 31–33; вул.Червоноармійська: 1–9; вул.Чехова: 4–20; вул.Чехова/вул.Десантників, вул.Чехова/вул.Краснобаєва, Військове містечко 45 вул.Горького, 24, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (клуб морського порту, зала, 2-й поверх) Велика
010966 м.Феодосія – вул.Виноградна, вул.Виноградна/пров.Лінійний, вул.Галерейна: 17; вул.Десантників: 19, 21, 23–25, 27, 29, 34–38; вул.Десантників/пров.Бульварний, вул.Жовтнева, вул.Жовтнева/пров.Менжинського, вул.Колодяжного: 2, 4, 6–10, 12, 14, 16–67; вул.Л.Самаріної: 1–21; вул.Л.Самаріної/вул.Щебетовська, вул.Нафтова, вул.Нахимова: 18, 24, 28, 34–36, 38; вул.Неглинна, вул.Неглинна/вул.Свободи, вул.Овражна, вул.Осоавіахіму, вул.Осоавіахіму/пров.Тельмана, вул.Панова, вул.Панова/вул.Щебетовська, вул.Панова/пров.1-й Сумський, вул.Південна, вул.Північна, вул.Прикордонна, вул.Пряма, вул.Радянська: 15А–15Б, 19А–21В; вул.Свободи, вул.Свободи/вул.С.Разіна, вул.Свободи/вул.Тельмана, вул.Свободи/пров.Дімітрова, вул.С.Разіна, вул.Ст.Халтуріна, вул.Судацька: 4–6; вул.Українська: 26–45, 47–107; вул.Челнокова: 1–61, 63, 69; вул.Челнокова/пров.2-й Щебетовський, вул.Черепична, вул.Щебетовська: 23, 25, 27–75; пров.Бульварний, пров.Виноградний, пров.Дімітрова, пров.Дімітрова/вул.Осоавіахіму, пров.Леваневського, пров.Лінійний, пров.Менжинського, пров.Нафтовий, пров.Нахимова: 4, 6, 8; пров.Осводівський, пров.Островського, пров.Північний, пров.Підгірний, пров.Пролетарський, пров.Свободи, пров.Тельмана, пров.Черепичний, пров.1-й Овражний, пров.2-й Овражний, проїзд 2-й Підгірний, проїзд 3-й Підгірний, проїзд 4-й Підгірний, проїзд 5-й Підгірний, тупик Прямий, шосе Кирпичне вул.Українська, 44, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (управління пенсійного фонду, зала засідань) Велика
010967 м.Феодосія – вул.Бойова: 17–19, 21, 23–25, 27, 29, 31, 33–35А, 37; вул.Галерейна: 7А, 11, 13; вул.Д.Пономарьової: 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 44; вул.К.Маркса: 2–37А, 40, 42, 44, 46–48; вул.Кочмарського: 14–16, 26, 28, 30–50; вул.Куйбишева: 27–57А; вул.Куйбишева/пров.Кінцевий, вул.Мокроуса, вул.Обухової, вул.Перемоги: 4–12; вул.Перемоги/пров.Галерейний, вул.Пушкіна, вул.Пушкіна/вул.Обухової, вул.Радянська: 14, 18, 24, 26–28Б, 30, 34, 36, 38, 44, 46–87; вул.Революційна: 1Б–3А, 5, 7–11, 19–21, 23–33; вул.Революційна/пров.Боєнський, вул.Руська: 20–77А; вул.Семашка, вул.Стамова: 1–28; вул.Стамова/вул.Кочмарського, вул.1-го Травня: 3–21, 24, 26, 28, 34; вул.1-го Травня/пров.Першотравневий, вул.3-го Кавалерійського корпусу, пров.Біломорський, пров.Військово-морський, пров.Воїнський, пров.Воїнський/вул.Руська, пров.Галерейний, пров.Кінцевий, пров.Куйбишева, пров.Мопровський, пров.Першотравневий, пров.Радянський, пров.Слов’янський вул.Куйбишева, 23, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа-ліцей №19, вестибюль) Велика
010968 м.Феодосія – вул.Базарна, вул.Галерейна: 10, 12, 14; вул.Земська, вул.Кірова, вул.Куйбишева: 1–26; вул.Назукіна: 2–15А; вул.Перемоги: 3; вул.Радянська: 1–10; вул.Руська: 1–16А; вул.Українська: 3–19, 23; пров.Свердлова, пров.30-ї Стрілецької Дивізії, просп.І.К.Айвазовського просп.І.К.Айвазовського, 7, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (будинок культури, зала, 2-й поверх) Велика
010969 м.Феодосія – вул.Володарського: 15–15А; вул.Гріна, вул.Західна, вул.Київська, вул.Краснодарська, вул.Ленінградська, вул.Судацька: 8; вул.Харківська, вул.Харківська/вул.Щебетовська, вул.Харківська/пров.1-й Щебетовський, вул.Челнокова: 62–62А, 64; вул.Ялтинська, пров.1-й Щебетовський, пров.2-й Щебетовський, пров.3-й Щебетовський, пров.3-й Щебетовський/вул.Челнокова вул.Гріна, 4, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (пансіонат "Забота", хол) Велика
010970 м.Феодосія – вул.Челнокова: 66–68, 70–72, 86–90, 96–100; вул.Челнокова, 86, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (спортклуб "Секрет", борцовська зала) Велика
010971 м.Феодосія – вул.Акманай, вул.А.Сахарова, вул.Берекет, вул.Ворун, вул.Г.Менглі, вул.Лялелер, вул.П.Григоренка, вул.Сараймен, вул.Сариголь, вул.Челнокова: 74–82Б, 94, 102–110; вул.Челнокова, 82, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (МЖК "Прометей", зала) Велика
010972 м.Феодосія – вул.Бойова: 39, 41, 43, 49–54; вул.Володарського: 1–8, 16–32, 38; вул.Галерейна: 15, 18–28; вул.Д.Пономарьової: 1–27, 29–29А, 31, 33, 35, 37; вул.Д.Пономарьової/вул.Перемоги, вул.Колодяжного: 1, 3, 5, 11, 13, 15; вул.Кочмарського: 1–13, 21–25, 27, 29; вул.Л.Самаріної: 22–62; вул.Перемоги: 15–63; вул.Перемоги/вул.Володарського, вул.Перемоги/вул.Колодяжного, вул.Перемоги/вул.Кочмарського, вул.Перемоги/вул.Л.Самаріної, вул.Перемоги/вул.Радянська, вул.Радянська: 12–13, 15, 16–17, 19, 23А, 25, 29, 31, 35, 37, 41–43, 45; вул.Садова, вул.Садова/вул.Перемоги, вул.Стамова: 29–40; вул.Стамова/вул.Володарського, вул.Стамова/вул.Л.Самаріної, вул.Українська: 22, 46; вул.Щебетовська: 2–22, 24, 26; вул.1-го Травня: 23, 25, 27, 31–33, 35–53; вул.1-го Травня/вул.Володарського, вул.1-го Травня/вул.Л.Самаріної, пров.Андріївський, пров.Д.Пономарьової, пров.Кочмарського, пров.Лисогірський, пров.Червонофлотський, пров.Червонофлотський/пров.Андріївський, Військова частина А 1133 вул.Перемоги, 13, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №2, вестибюль) Велика
010973 м.Феодосія – бульв.Старшинова: 10, 19–21А; вул.Барановська, вул.Гарнаєва: 2, 4, 8, 10, 16, 18–20, 22, 26–28, 30, 32, 36, 38; вул.Гарнаєва/вул.Барановська, вул.Генерала Горбачова: 5; вул.Зернівська: 1–42; вул.Зернівська/вул.Клементіївська, вул.Клементіївська, вул.К.Маркса: 50–52; вул.Листовничої, вул.Московська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18–20; вул.Народна, вул.Профспілкова: 38–40, 42, 44–46, 48–54; вул.Революційна: 4, 6; вул.Севастопольська, вул.Степова: 1–12; вул.Степова/проїзд Московський, вул.Суворівська: 4–31; вул.Федька: 5–23; вул.Фестивальна, вул.Фестивальна/вул.Народна, вул.Чкалова: 67–87А, 91, 93–93А, 101–105, 109–111, 113–113Б; вул.Чкалова/вул.Барановська, вул.Чкалова/вул.Севастопольська, вул.Чкалова/Клементіївська, проїзд Зернівський, проїзд Московський: 19–27; проїзд Московський/вул.Степова, проїзд 3-й Степовий, проїзд 3-й Степовий/вул.Степова, проїзд 4-й Степовий: 3–15; вул.Федька, 7, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №14, спортивна зала) Велика
010974 м.Феодосія – вул.Баранова: 2–54; вул.Баранова/вул.Гольцманівська, вул.Богданової, вул.Богданової/проїзд 3-й Боєнський, вул.Бойова: 1–14Б, 20, 22–22А, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44–48А; вул.Вересаєва, вул.Вересаєва/вул.Гольцманівська, вул.Вересаєва/пров.Дачний, вул.Володарського: 42–66; вул.Гарнаєва: 3, 5–7, 9, 11–15, 17, 21, 23–25, 29, 31; вул.Генерала Горбачова: 4; вул.Гольцманівська, вул.Д.Пономарьової: 39–41, 48–50; вул.Зернівська: 46–65; вул.К.Маркса: 39, 41, 43, 45; вул.Кочмарського: 54–64А; вул.К.Цеткін, вул.Московська: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21–52; вул.Московська/вул.Зернівська, вул.Московська/вул.Суворівська, вул.Профспілкова: 19–30; вул.Профспілкова/проїзд 2-й Профспілковий, вул.Профспілкова/проїзд 3-й Профспілковий, вул.Революційна: 12–16, 22; вул.Суворівська: 34–63; вул.Федька: 1–1Б; вул.Хасанівська: 3; вул.Чкалова: 1–66; пров.Боєнський, пров.Дачний, пров.2-й Кочмарський, проїзд Московський: 18; проїзд 1-й Боєнський, проїзд 1-й Боєнський/вул.Володарського, проїзд 1-й Профспілковий, проїзд 2-й Боєнський, проїзд 2-й Профспілковий, проїзд 3-й Боєнський, проїзд 3-й Профспілковий, шосе Сімферопольське: 1–24; вул.Карла Маркса, 47, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа-гімназія №5, вестибюль) Велика
010975 м.Феодосія – бульв.Старшинова: 3–5, 9, 13, 15; вул.Д.Ульянова, вул.Курортна, вул.Федька: 26–37, 39, 41, 45, 47–47А; вул.Чкалова: 88–90, 92, 94–98, 108; вул.Шаумяна: 1–3; пров.Колгоспний, пров.Шаумяна просп.І.К.Айвазовського, 4, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (наукова база "Ай-Петрі", їдальня) Велика
010976 м.Феодосія – вул.Автобусна, вул.Калініна: 15А–31; вул.Комісарова: 21, 34–42; вул.Кримська: 27–27А, 29, 31; вул.Маяковського: 13, 17, 19, 21, 25–25А, 27, 33А, 39–39А, 43–47; вул.Маяковського/вул.Калініна, вул.Маяковського/пров.Автобусний, вул.Одеська: 2, 4, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 24, 26–28; вул.Одеська/вул.Степаняна, вул.Сєдова, вул.Сільська, вул.Сільська/вул.Автобусна, вул.Сільська/вул.Степаняна, вул.Сільська/вул.Цілинна, вул.Степаняна: 1–10; вул.Степаняна/проїзд Московський, вул.Цілинна: 7; вул.Чкалова: 118, 124, 149–179; вул.Шевченка: 34–46; вул.Шевченка/вул.Маяковського, пров.Автобусний, пров.Калініна, пров.Калініна/вул.Комісарова, пров.Річковий, пров.Сільський, пров.Сільський/вул.Степаняна, пров.Сільський/пров.Червоний вул.Калініна, 18, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №13, вестибюль) Велика
010977 м.Феодосія – бульв.Старшинова: 8–8Д, 10А–12, 14; вул.Кримська: 82Б; вул.Маяковського: 5, 9–10; вул.Чкалова: 112, 115–117, 121–123, 129–139; вул.Шаумяна: 4–30В; пров.Консервний, пров.Танкістів, пров.Червоний, пров.2-й Сільський вул.Д.Ульянова, 6, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (центр дитячої творчості, танцювальна зала) Велика
010978 м.Феодосія – вул.Головіна, вул.Головіна/вул.Шевченка, вул.Енгельса: 1–39А, 41–45; вул.Залізнична, вул.Залізнична/пров.Інтернаціональний, вул.Інтернаціональна, вул.Калініна: 1А–11; вул.Клубна: 3, 5–9, 15, 17, 19, 21–21А, 23–25; вул.Комісарова: 1–20, 22А–30; вул.Комісарова/вул.Головіна, вул.Луначарського, вул.Маяковського: 4, 6–8, 12, 14–16, 18, 20, 22–24, 26, 28–30, 36–38, 41; вул.Насипна, вул.Партизанки Прокопенко, вул.Федька: 38–38І, 40, 44, 46, 49–61, 63–63А, 65–65А, 67, 69, 73–101; вул.Федька/вул.Луначарського, вул.Чернишевського, вул.Чернишевського/вул.3-го Інтернаціоналу, вул.Шевченка: 2–33; вул.Шевченка/вул.3-го Інтернаціоналу, вул.3-го Інтернаціоналу, вул.3-го Інтернаціоналу/вул.Залізнична, набережна Чорноморська: 6–16; пров.Водопровідний, пров.Інтернаціональний, пров.Селянський, пров.Шевченка, пров.3-го Інтернаціоналу, Військова частина А 4489 вул.Насипна, 2, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (спортивний комплекс, гімнастична зала) Велика
010979 м.Феодосія – вул.Будівельна, вул.Геологічна, вул.Енгельса: 40, 49–54; вул.Клубна: 2, 4, 10–14, 16, 18, 20, 22; вул.Федька: 62, 64, 66, 68, 70, 103–119; вул.114-й км, вул.116-й км, набережна Чорноморська: 20–39; пров.Будівельний, пров.Геологічний, пров.Клубний, Військова частина А 2272, мікрорайон Северний вул.Геологічна, 2, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (Феодосійська нафтобаза, їдальня) Велика
010980 м.Феодосія – вул.Анюнаса: 3; вул.О.Нікітіна, пров.О.Нікітіна, шосе Сімферопольське: 27, 39А–39Г, 41–41Д, 43, 47, 57–69; шосе Сімферопольське, 27, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа-інтернат №1, вестибюль) Велика
010981 м.Феодосія – вул.Анюнаса: 2, 4; вул.Володарського: 33–37З; шосе Сімферопольське: 29А, 31–33Г, 35, 39; шосе Сімферопольське, 26, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (політехнікум, вестибюль, 1-й поверх) Велика
010982 м.Феодосія – вул.Анюнаса: 10–61; вул.Баранова: 56–58; вул.Волинкіна, вул.Гарнаєва: 33, 37, 39, 41, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59–63, 66, 68; вул.Гарнаєва/проїзд Новомосковський, вул.Дорожня, вул.Дорожня/вул.Волинкіна, вул.Кримська: 1А–10, 12, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32–44; вул.Лугова, вул.Лугова/вул.Маршала Єрьоменка, вул.Маршала Єрьоменка, вул.Московська: 54–77; вул.Профспілкова: 1–12; вул.Хасанівська: 2, 4–12; вул.2-га Польова, пров.Індустріальний, пров.Луговий, пров.Шкільний, пров.2-й Заводський, пров.2-й Заводський/проїзд Дорожний, пров.3-й Заводський, проїзд Дорожний, проїзд Новомосковський: 2–29; проїзд Новомосковський/проїзд 4-й Профспілковий, проїзд 2-й Дорожний, проїзд 4-й Профспілковий, проїзд 4-й Профспілковий/проїзд Новомосковський, проїзд 5-й Профспілковий, проїзд 6-й Профспілковий, проїзд 6-й Профспілковий/проїзд Новомосковський, проїзд 7-й Профспілковий, проїзд 7-й Профспілковий/проїзд Новомосковський, проїзд 8-й Профспілковий, проїзд 9-й Профспілковий, шосе Сімферопольське: 24А–24Є, 29, 30–30В, 34–34/35, 36–38, 40, 42–42А, 44–46, 48А; Військова частина А 2934 шосе Сімферопольське, 26, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (політехнікум, вестибюль, 2-й поверх) Велика
010983 м.Феодосія – вул.Гарнаєва: 40, 42–44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 64, 72; вул.Кримська: 21, 23, 25, 56–66А; вул.Одеська: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15–17; вул.Первушина: 1–12; вул.Профспілкова: 35Б, 41, 43, 47; вул.Профспілкова/проїзд 4-й Степовий, вул.Річкова: 3–24; вул.Річкова/пров.Одеський, вул.Степаняна: 23–37; вул.Степова: 15–32; вул.Степова/вул.Профспілкова, пров.Одеський, пров.Полтавський: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26; проїзд Новомосковський: 33–59А; проїзд 1-й Степовий, проїзд 1-й Степовий/вул.Степова, проїзд 4-й Степовий: 19–34; вул.Гарнаєва, 70, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа-гімназія №17, хол) Велика
010984 м.Феодосія – вул.Гарнаєва: 74–74В, 76–104; вул.Гарнаєва/вул.Свиридових, вул.Річкова: 43; вул.Свиридових, вул.Степаняна: 49–63; вул.Сурожська, вул.Шевченка: 55–61; шосе Керченське: 1–7; шосе Керченське, 16, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (Феодосійський високовольтний РЕМ, їдальня) Велика
010985 м.Феодосія – вул.Гарнаєва: 63А–63Л, 65–65А, 67, 69–71А, 73–73А, 75–75В; вул.Гарнаєва, 70, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа-гімназія №17, вестибюль) Велика
010986 м.Феодосія – вул.Одеська: 19–21, 23, 25; вул.Первушина: 16–36А; вул.Степаняна: 16–18; вул.Тамбовська, вул.Тамбовська/вул.Степаняна, вул.Цілинна: 15–17; вул.Чкалова: 179А–187; вул.Шевченка: 78; пров.Полтавський: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29; пров.Тамбовський, шосе Керченське: 20–22; вул.Первушина, 24, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №9, вестибюль) Велика
010987 м.Феодосія – бульв.Старшинова: 23–27; вул.Кримська: 11, 13–15, 17, 82А, 82Г–86; вул.Кримська, 15, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (бібліотека №4, читальна зала) Велика
010988 м.Феодосія – вул.Дружби: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30В, 34–34А, 36–38, 40, 42–42Є; вул.Дружби, 44, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №12, вестибюль, 1-й поверх) Велика
010989 м.Феодосія – вул.Дружби: 1–15А, 17, 19–19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 39, 41, 43–105; вул.Комунальників, вул.Крилова, вул.Меліораторів, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Нова, вул.Озерна, вул.О.Кошового, вул.О.Кошового/вул.Станційна, вул.Проїзна, вул.Радгоспна, вул.Станційна, вул.Трудова, вул.Учительська, пров.Комунальний, пров.Мирний, пров.Озерний, пров.О.Кошового, пров.Радгоспний, пров.Станційний вул.Дружби, 44, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 (школа №12, танцювальний зал) Середня
010990 смт Приморський – вул.Авіаційна, вул.Гагаріна: 1–2, 4–12, 14–17, 19, 21, 23–24; вул.Десантників, вул.Київська, вул.Морська, вул.Садова вул.Гагаріна, 11, смт Приморський, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98177 (школа №11, хол, 1-й поверх) Велика
010991 смт Приморський – вул.Гагаріна: 3, 13, 18, 20, 22, 25; вул.Керченська: 62–64, 68–70, 72, 74–74А, 76, 80–80А, 82–139; вул.Куусінніна, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Промислова, вул.Просвіти, вул.Сімферопольська, вул.Сімферопольська/вул.Київська, вул.Сімферопольська/пров.Степовий, пров.Степовий, Військова частина А 0156, Військова частина А 4489 ’А’, Військове містечко 17 вул.Гагаріна, 11, смт Приморський, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98177 (школа №11, хол, 2-й поверх) Велика
010992 смт Приморський – вул.Набережна: 6; вул.Перемоги, вул.Південна: 5–7, 13; вул.Приморська, вул.Радянська: 1–18; вул.Ювілейна вул.Радянська, 6, смт Приморський, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98176 (будинок культури, хол, 2-й поверх, ліворуч) Велика
010993 смт Приморський – вул.Залізнична, вул.Керченська: 56; вул.Молодіжна, вул.Південна: 11, 13Б–24; вул.Прорізна, вул.Тупикова вул.Радянська, 6, смт Приморський, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98176 (будинок культури, хол, 2-й поверх, праворуч) Велика
010994 смт Приморський – вул.Абденанової, вул.Абдураманова, вул.Авдет, вул.Адаманова, вул.Аджигольська, вул.Аметхана Султана, вул.Бусіна, вул.Бусіна/вул.Морозова, вул.Вервищенка, вул.Вижулл, вул.Гайдара, вул.Гайдара/вул.Чернигівська, вул.Гаспринського, вул.Дружби, вул.Дружби/вул.Маяковського, вул.Заводська, вул.Кафа, вул.Керченська: 1А–55, 57–59А, 65–67, 71, 73, 75, 79, 81; вул.Коктебельська, вул.Кооперативна, вул.Кримська, вул.Леніна, вул.Леніна/вул.Керченська, вул.Леонова, вул.Маяковського, вул.Морозова, вул.Моспан, вул.Набережна: 14–24; вул.Піонерська, вул.Приозерна, вул.Радянська: 20–42; вул.Радянська/вул.Керченська, вул.Решидова, вул.Робоча, вул.Савченкова, вул.Сейтвелієва, вул.Спортивна, вул.Тейфука, вул.Тодуа, вул.Торгова, вул.Транспортна, вул.Чапаєва, вул.Чапаєва/вул.Морозова, вул.Чернигівська, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Заводський, пров.Керченський, пров.Леонова, пров.Робочий, пров.Червоний, пров.Чехова вул.Керченська, 10, смт Приморський, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98176 (школа №7, хол, 1-й поверх) Велика
010995 с.Берегове, с.Степове вул.Приморська, 11Б, с.Берегове, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98179 (будинок культури, хол) Середня
010996 смт Орджонікідзе вул.Леніна, 8, смт Орджонікідзе, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98184 (будинок культури, блакитний зал) Велика
010997 с.Насипне вул.Леніна, 10, с.Насипне, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98180 (клуб, хол) Середня
010998 с.Ближнє вул.Шкільна, 8, с.Ближнє, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98181 (школа №15, актова зала) Велика
010999 с.Підгірне, с.Южне вул.Нова, 10, с.Підгірне, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98183 (клуб, зала) Середня
011000 с.Сонячне вул.Таврійська, 4, с.Сонячне, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98105 (винзавод, бібліотека, читальна зала) Середня
011001 с.Виноградне, с.Піонерське вул.Гірська, 31, с.Виноградне, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98109 (клуб, хол) мала
011002 смт Коктебель вул.Леніна, 70, смт Коктебель, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98186 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика
011003 с.Нанікове вул.Центральна, 17, с.Нанікове, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98185 (сільський клуб, хол) мала
011004 смт Щебетовка – вул.Леніна: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 19–21, 23, 25, 31–35, 37, 39–41, 43–47, 49, 51, 53; вул.Лісова: 1–1А, 3, 5; вул.Лугова, вул.Македонського, вул.Миру, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.14-го Квітня, пров.Заводський вул.Леніна, 33, смт Щебетовка, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98187 (будинок культури, хол, 2-й поверх) Середня
011005 смт Щебетовка – вул.Абдураїмова, вул.Аметхана Султана, вул.Бринцевої, вул.Виноградна, вул.Джеміль оджа, вул.Достлук, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Карадазька, вул.Леніна: 2–6Г, 8, 10, 12, 14, 16, 22А, 24, 26, 36, 38, 42, 48, 50, 52, 54–118; вул.Лісова: 2, 4, 6; вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.М.Османова, вул.Отузька, вул.Партизанська, вул.Персикова, вул.Першотравнева, вул.Сахарова, пров.Карадазький, пров.Кизилташський, пров.Отузький, проїзд Сулейманова, Ульянова Балка вул.Леніна, 33, смт Щебетовка, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98187 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика
011006 смт Курортне вул.Морська, 1, смт Курортне, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98188 (пансіонат, хол) мала
011007 с.Краснокам’янка вул.Кримська, 45, с.Краснокам’янка, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98186 (школа №18, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010394 Ленінська центральна районна лікарня вул.Пушкіна, 48, смт Леніне, Ленінськиий р-н, Автономна Республіка Крим, 98200 Мала
011008 Феодосійська міська лікарня №1 вул.Корабельна, 33, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 Мала
011009 Феодосійський міський пологовий будинок просп.І.К.Айвазовського, 51, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 Мала
011010 Феодосійська міська станція швидкої медичної допомоги вул.Гріна, 27, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 Мала
011011 Феодосійська міська психоневрологічна лікарня №3 вул.Десантників, 5, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 Мала