Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №7

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Алуштинської міської ради

37

Відділ ведення ДРВ Ялтинської міської ради

68

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010717 м.Алушта – вул.Глазкрицького, вул.Комсомольська, вул.Набережна, пров.Комсомольський вул.Набережна, 6, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98500 (санаторій "Морський куточок", хол, 1-й поверх) мала

010718 м.Алушта – алея Декабристів, вул.Західна, вул.Карла Маркса, вул.Леніна: 1–5А; вул.Сергєєва-Ценського, вул.Червонофлотська, пров.Червонофлотський вул.Жовтнева, 10, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98515 (пансіонат "Польот", хол, 1-й поверх) Середня

010719 м.Алушта – вул.Артилерійська, вул.Горького, вул.Жовтнева: 5–29; вул.Саранчова, вул.Танкістів, вул.Шкільна, пров.Саранчова, шосе 2 км Ялтинського шосе, в/ч 2161 ’Щ’ вул.Жовтнева, 16, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98515 (малий клуб санаторію "Алуштинський", хол) Середня

010720 м.Алушта – вул.Жовтнева: 30–71; вул.Жовтнева, 50, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98515 (готель "Алушта", конференц-зала №2, 1-й поверх) Велика

010721 м.Алушта – вул.Ялтинська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–25В; вул.Ялтинська, 19А, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98517 (школа №3, хол, 1-й поверх) Велика

010722 м.Алушта – вул.Виноградна, вул.Зелена, вул.Іллічівка, вул.Сімферопольська: 3–5, 7, 9, 11/1–11/2; вул.Ялтинська: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; пров.Зелений вул.Виноградна, 26, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98517 (художня школа, вестибюль) Велика

010723 м.Алушта – вул.60 років СРСР вул.60 років СРСР, 3А, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98517 (СЕС, актова зала, 1-й поверх) Велика

010724 м.Алушта – вул.Ювілейна вул.Ювілейна, 16, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98517 (комітет самоорганізації населення мікрорайону №4, хол, 1-й поверх) Велика

010725 м.Алушта – вул.Берегова, вул.Гвардійська, вул.Зарічна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.50 років Жовтня, пров.Гвардійський, пров.Кооперативний, пров.Кругляка вул.Партизанська, 11, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98517 (фізико-математичний ліцей, актова зала) Велика

010726 м.Алушта – вул.Багликова, вул.Верхня, вул.Володарського, вул.Енгельса, вул.Леніна: 10–38, 40, 42; вул.Паркова, вул.Піонерська, вул.Р.Люксембург, вул.Свєрдлова, вул.Урицького, вул.Хромих, вул.15 Квітня, пров.Базарний, пров.Калядіна Бориса, пров.Крапивного, пров.Спортивний, пров.Урицького, тупик Генуезський, тупік Верхній вул.15 Квітня, 4, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98500 (клуб пансіонату "Північна Двіна", танцювальна зала) Велика

010727 м.Алушта – вул.Колективна, вул.Лісова, вул.Перекопська, вул.Платанова, вул.Червоноармійська, пров.Заводський, пров.Колективний, пров.Перекопський, пров.Харчовий, пров.Червоноармійський, в/городок № 5 в/ч 48589 ’Ф’, в/ч А 4489 ’Ф’, в/ч К-1401, в/ч 48589 ’Ф’, в/ч 48589 ’Ф’ - 5, в/ч 72019 ’Ф’, Очисні споруди вул.Червоноармійська, 20, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98510 (клуб санаторію "Славутич", хол, 1-й поверх) Середня

010728 м.Алушта – вул.Судацька, пров.Іванова, 3 км Судацького шосе вул.Червоноармійська, 11, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98510 (ТОК "Чайка", хол, 1-й поверх) Велика

010729 м.Алушта – вул.Кипарисна, вул.Леніна: 39, 41, 43–127; вул.Сімферопольська: 41–43; вул.Таврійська, пров.Овражний, шосе 4й км Сімферопольського вул.Леніна, 55, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98500 (клуб бази відпочинку "Старий замок", актова зала) Велика

010730 м.Алушта – вул.Горбачової, вул.Ізобільна, вул.Костичева, вул.Північна, вул.Прикордонна, вул.Пуцатова, вул.Сімферопольська: 2–2А, 6, 8–8А, 10, 12–30; вул.Снєжкової, пров.Прикордонний вул.Партизанська, 42, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98510 (адміністративна будівля Кримського природного заповіднику, конференц-зала) Велика

010731 м.Алушта – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Кримська, вул.Приміська, вул.Радгоспна, вул.Туристів, пров.Туристів вул.Туристів, 3А, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98514 (ОСОУ, хол, 1-й поверх) Велика

010732 смт Партеніт – вул.Будівельна, вул.Васильченко, вул.Ламбатська, вул.Фрунзенське шосе: 6–22; вул.Васильченко, 1А, смт Партеніт, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98542 (клуб будинку відпочинку "Айвазовське", хол) Середня

010733 смт Партеніт – вул.Нагірна, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Сонячна: 14; вул.Перемоги, 1, смт Партеніт, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98542 (школа, актова зала) Середня

010734 смт Партеніт – вул.Гірська, вул.Партенітська, вул.Прибріжна, вул.Сонячна: 1–13, 15; вул.Фрунзенське шосе: 1–5; пров.Крутий, пров.Скелястий вул.Паркова, 4, смт Партеніт, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98542 (амбулаторія, фойє) Середня

010735 с-ще Утьос вул.Гагариної, 5, с-ще Утьос, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98541 (санаторій "Утьос", хол) мала

010736 с.Лаврове вул.Фрунзенська, 16, с.Лаврове, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98545 (ФАП, приймальня) мала

010737 с.Запрудне, с.Нижнє Запрудне вул.Спортивна, 1, с.Запрудне, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98545 (сільський клуб, хол) Середня

010738 с.Кипарисне, с.Пушкіне вул.Алуштинська, 2, с.Пушкіне, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98545 (гуртожиток ДП "Таврида", вестибюль, 1-й поверх) мала

010739 с-ще Бондаренкове, с-ще Чайка, с.Малий Маяк, с.Виноградний вул.Таврійська, 5, с.Малий Маяк, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98540 (школа, хол) Велика

010740 с.Лазурне вул.Головкінського, 17, с.Лазурне, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98500 (установа дирекції будівництва оздоровниць, хол) мала

010741 с.Ізобільне – вул.Гірська, вул.Лавандова, вул.Мирна, вул.Річкова, вул.Розова, вул.Садова, вул.Самшитова, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Виноградний, пров.Гірський, пров.Зелений, пров.Кузнечний, пров.Північний, пров.Поштовий, пров.Річковий, пров.Табачний, пров.Тихий, пров.Фруктовий, кордон ’Світла поляна’ вул.Центральна, 1/2, с.Ізобільне, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98531 (сільський будинок культури, хол) Середня

010742 с.Ізобільне – вул.Виноградна, вул.Ізобільненська, вул.Нова, вул.Східна пров.Поштовий, 10, с.Ізобільне, м.Алушта, Автономна Республика Крим, 98531 (школа, хол) Середня

010743 с-ще Розовий вул.Ароматна, 9, с-ще Розовий, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98531 (ВАТ Алуштинський ефіромасличний завод, фасовочний цех, хол) мала

010744 с.Верхня Кутузовка вул.Поштова, 3А, с.Верхня Кутузовка, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98533 (ФАП, хол) Середня

010745 с.Нижня Кутузовка вул.Центральна, 3, с.Нижня Кутузовка, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98532 (контора відділення ДП "Алушта", хол) Середня

010746 с.Лучисте, с-ще Лаванда, с-ще Семидвір’я вул.Шосейна, 22А, с.Лучисте, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98530 (магазин №58, хол) Середня

010747 с.Сонячногірське вул.Коцюбинського, 3, с.Сонячногірське, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98532 (сільський клуб, актова зала) Середня

010748 с.Генеральське вул.Клубна, 12, с.Генеральське, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98524 (сільський клуб, актова зала) мала

010749 с.Малоріченське вул.Комсомольська, 7, с.Малоріченське, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98520 (сільський клуб, актова зала) Середня

010750 с.Рибаче вул.Центральна, 1, с.Рибаче, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98522 (сільський клуб, актова зала) Середня

010751 с.Привітне пров.Поштовий, 5А, с.Привітне, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98521 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

010752 с.Зеленогір’я вул.Шкільна, 4А, с.Зеленогір’я, м.Алушта, Автономна Республика Крим, 98521 (сільський будинок культури, актова зала) мала

011012 м.Ялта – вул.Архівна, вул.Архівна/Володарського, вул.Балаклавська, вул.Балаклавська/Щербака, вул.Володарського, вул.Володарського/Таврійська, вул.Володарського/Щербака, вул.Гоголя, вул.Гоголя/Архівна, вул.Гоголя/Зарічна, вул.Гоголя/Червоноармійська, вул.Зарічна, вул.Зарічна/Архівна, вул.Зарічна/Володарського, вул.Комунарів, вул.Парк ім. Гагаріна, вул.проїзд Парковий/Комунарів, вул.Севастопольська, вул.Севастопольська/Зарічна, вул.Севастопольська/Кубанський, вул.Таврійська, вул.Таврійська/Балаклавська, вул.Таврійська/Таврічеський тупик, вул.Червоноармійська: 1–13; набережна ім.Леніна: 2, 4, 6, 8, 12, 22, 35–41; пров.Кубанський, проїзд Парковий, тупик Таврічеський вул.Архівна, 6, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (коледж, зала) Велика

011013 м.Ялта – вул.Бірюкова, вул.Бірюкова/Піонерська, вул.Блюхера: 1–5А; вул.Кірова: 55, 57–57 к.Б, 59–61, 63–63/1, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Кірова/пров.Халтуріна: 63/1; вул.Котельникова, вул.Кучера, вул.Ломоносова, вул.Ломоносова/Булевського Яна, вул.Пироговська: 11–11/14, 13А–13/7, 15, 17–26 к.П; вул.Пироговська/Кучера: 11/14–13/7; вул.Піонерська: 10–57; вул.Піонерська/Кучера, вул.Соханя, пров.Крайній, пров.Ломоносова вул.Ломоносова, 27, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (управління праці і соціального захисту, зала) Велика

011014 м.Ялта – вул.Верхньо-Слобідська, вул.Данченка, вул.Данченка/Нижньо-Слобідська, вул.Данченка/Середньо-Слобідська, вул.Дражинського, вул.Дражинського/Данченка, вул.Дражинського/Масандрівська, вул.Дражинського/пров.Матроський, вул.Ігнатенка, вул.Ігнатенка/Маркса К., вул.Маркса К.: 4 к.Г–8, 10, 12, 14–14/19, 16, 18–18Б; вул.Маркса К./Ігнатенка, вул.Масандрівська, вул.Масандрівська/Дражинського, вул.Массандровський парк, вул.Московська: 1/6; вул.Нижньо-Слобідська, вул.Нижньо-Слобідська/Данченка, вул.Нижньо-Слобідська/Середньо-Слобідська, вул.Полікурівська, вул.Полікурівська/Басейна, вул.Полікурівська/пров.Толстого, вул.Полікурівська/Толстого, вул.Руданського: 1–5; вул.Руданського/Маркса К., вул.Рузвельта Ф., вул.Рузвельта Ф./Ігнатенка, вул.Садова: 1–1А; вул.Свердлова: 2–15/7, 17–17 к.3, 19, 21, 23; вул.Свердлова/Дзержинського, вул.Свердлова/Дражинського, вул.Свердлова/Ігнатенка, вул.Свердлова/Толстого, вул.Середньо-Слобідська, вул.Толстого, вул.Толстого/Нагірна, вул.Толстого/Полікурівська, вул.Толстого/Свердлова, вул.Фонтанна, набережна ім.Леніна: 1, 3, 5–5Г, 7, 11, 13/3–15/1; пров.Матроський, пров.Матроський/Дражинського, пров.Толстого вул.Рузвельта Ф., 5, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (морський порт, хол) Велика

011015 м.Ялта – вул.Басейна: 1–10; вул.Басейна/Полікурівська, вул.Васильєва: 9–25; вул.Васильєва/Треньова, вул.Київська: 4–6, 8, 10, 12, 14, 16–20; вул.Ленінградська: 2–2 к.2, 4–4 к.Г, 6–8 к.А, 10; вул.Лібкнехта К.: 2–9; вул.Маркса К.: 1А; вул.Московська: 3–19, 21–29; вул.Московська/Дзержинського: 23–23/2; вул.Нагірна, вул.Нагірна/Басейна, вул.Нагірна/Толстого, вул.Руданського: 7–41; вул.Садова: 42, 44–44 к.У, 46, 48–48А, 50, 54, 56–56А; вул.Свердлова: 16, 18, 20, 22–22Б, 27–27Б, 29–29/8, 31, 33; вул.Свердлова/Нагірна: 29/8, 31–31/10 к.3; вул.Треньова, вул.Треньова/Васильєва, пров.Лібкнехта К. вул.Московська, 19, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа-ліцей №9, зала) Велика

011016 м.Ялта – в’їзд Дарсанівський, вул.Васильєва: 4; вул.Горіхова, вул.Заміська, вул.Ленінградська: 1, 3, 5, 9–9Б, 11; вул.Лібкнехта К.: 1–1 к.А; вул.Маркса К.: 9–9/2, 11–11 к.2, 13, 15, 17/7, 19–27; вул.Маркса К./Васильєва, вул.Маркса К./Садова, вул.Павленка, вул.Садова: 8–32 к.А, 34, 36, 38–40; вул.Садова/Куйбишева: 20/4; вул.Садова/Маркса К., вул.Садова/Павленка, пл.Радянська вул.Садова, 13, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (музична школа, зала) Велика

011017 м.Ялта – вул.Городня, вул.Київська: 24–88; вул.Куйбишева, вул.Куйбишева/Лісанової Наді, вул.Куйбишева/Мічуріна, вул.Лісанової Наді, вул.Макаренка, вул.Макаренка/Перемоги, вул.Макаренка/Підйомна, вул.Мічуріна, вул.Мічуріна/Ословського Павла, вул.Перемоги, вул.Перемоги/Макаренка, вул.Перемоги/Трудова, вул.Першотравнева, вул.Підйомна, вул.Підйомна/Макаренка, вул.Підйомна/Перемоги, вул.Садова: 33–33Б, 35, 37–37 к.А, 41, 43, 45, 47, 49–49 к.А, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 74/1–82/25; вул.Садова/Куйбишева: 82/25–82/28; вул.Трудова, вул.Трудова/Перемоги, вул.Ширяєва, вул.Ширяєва/Макаренка, пров.Київський, пров.Кузнечний, пров.Куйбишева вул.Київська, 62, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (вечірня школа, зала) Велика

011018 м.Ялта – вул.Жовтнева, вул.Комсомольська, вул.Ленінградська: 13–86; вул.Ленінградська/Робоча, вул.Ленінградська/Садова, вул.Ословського Павла, вул.Ословського Павла/Мічуріна, вул.Робоча, вул.Робоча/Черкасова, вул.Садова: 52–52А, 58, 60, 62–62В, 64, 66–72; вул.Ударника, вул.Ударника/Робоча, вул.Цеткін К., вул.Цеткін К./Черкасова, вул.Черкасова вул.Ленінградська, 49, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа-колегіум №1, хол) Велика

011019 м.Ялта – вул.Басейна: 11–30; вул.Мухіна, вул.Мухіна/Басейна, вул.Руданського: 43–51; вул.Свердлова: 24–26, 28–28 к.М, 30, 32–32/13, 34–41, 43–43/1, 45 к.А, 47–47 к.3, 49–49 к.А, 51–53А; вул.Свердлова/Нагірна: 30/10; пров.Свердлова вул.Руданського, 45, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа "Веселка", зала) Велика

011020 м.Ялта – вул.Весняна: 7–24; вул.Весняна/Дзержинського: 9–45/1; вул.Дзержинського: 26–46; вул.Дзержинського/Московська, вул.Квіткова, вул.Квіткова/Дзержинського, вул.Московська: 2–2Е, 20, 49–59; проїзд Бакунінський, проїзд Видовий, шосе Південнобережне: 7–7Е, 19–25; вул.Московська, 51, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (комерційний технікум, хол) Велика

011021 м.Ялта – вул.Свердлова: 42–42/1, 44, 46–46Б, 48–48Д, 50, 55–97; вул.Свердлова/Бакунінський проїзд, шосе Південнобережне: 2А–6, 8–12; вул.Південнобережне шоссе, 2А, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа №11, хол) Велика

011022 м.Ялта – вул.Весняна: 1/12–6А; вул.Весняна/Дзержинського: 1/12–2/10; вул.Дзержинського: 1/12–25А; вул.Дзержинського/Весняна, вул.Дзержинського/Квіткова, вул.Калинникова, вул.Малишева, вул.Московська: 33 к.А–47/2 к.2; вул.Московська/Дзержинського: 35/1–47/2; вул.Московська/Калинникова, вул.Тепла Балка, тупик Світлий вул.Калинникова, 14, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа №10, хол) Велика

011023 м.Ялта – вул.Бєлобродського, вул.Василівка, вул.Виноградна, вул.Гірська, вул.Гірська/Ульянова Д., вул.Дачна, вул.Джафера Сайдамета імені, вул.Донська, вул.житловий масив ’Айвасил’, вул.Казанцева А.І., вул.Казанцева А.І./Ульянова Д., вул.Номана Челебі Доїнхана імені, вул.П.Григоренко, вул.Південний портал, вул.Пролетарська, вул.Просмушкіних Братів, вул.Рєпіна, вул.Субхі, вул.Ульянова Д., вул.Умера Акмолли Адаманова імені, вул.Уч-кош, вул.Ялибойська, пров.Пролетарський, пров.Рєпіна, пров.Ульянівський вул.Казанцева, 9, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа №8, хол) Велика

011024 м.Ялта – вул.Вергасова Іллі, вул.Ізобільна, вул.Київська: 7, 9, 11–11 к.Б, 13, 15; вул.Кривошти: 1–6А; вул.Прибрежна, вул.Прибрежна/пров.Тупий, вул.Спендіарова імені, пров.Тупий вул.Спендіарова імені, 1, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (медичний коледж, зала) Велика

011025 м.Ялта – вул.Кривошти: 7–27; вул.Мустафи Селімова, вул.Найдьонова: 2–19, 21, 23; шосе Південнобережне: 6,ЗЕМ.ДІЛ.,ГАЗОЗАП.СТАНЦ., 27–27И; вул.Кривошти, 12, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (дошкільний учбовий заклад №19, зала) Велика

011026 м.Ялта – вул.Веселкова, вул.Жадановського, вул.Місхорська, вул.Найдьонова: 20, 22, 24–51; вул.Орлина, вул.Фадєєвой А.Н., вул.Чкалова, тупик Місхорський, шосе Південнобережне: 30–40А, 49 к.А–51В; шосе Південнобережне, 32, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа тенісу, зала) Велика

011027 м.Ялта – вул.Аверкіна, вул.Булевського Яна, вул.Верхньодарсанівська, вул.Ветеранів, вул.Дарсан гора, вул.Дарсанівська, вул.Єні-Дерекой, вул.Єні-Дерекой, ЗЕМ.ДІЛ., вул.Кірова: 11–11/1, 13–36/1, 38–38А к.А, 40, 42–42А, 44–44 к.С, 46–46 к.Б, 48–48 к.А, 50, 52, 54–54 к.Б, 56, 58, 62, 64–64/5; вул.Кірова/Котельникова, вул.Кірова/Маршака: 28/3–38/3; вул.Кірова/Партизанська: 14/6; вул.Кірова/пров.Лавровий, вул.Лукомського П.І., вул.Маршака, вул.Мошкаріна Д.Г., вул.Нижньо-Дарсанівська, вул.Попової О.П., вул.Середньо-Дарсанівська, вул.Халтуріна: 38–87 к.Б; вул.Щорса, пров.Дарсанівський, пров.Крутий, пров.Лукомського, пров.Новий, тупик Володимирський, тупик Олександрівський, шосе Південнобережне: 55–63; узвіз Північний, вул.б/н вул.Кірова, 31, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (інститут "Магарач", хол) Велика

011028 м.Ялта – вул.Кірова: 37, 39–39А, 41–41/2 к.Г, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53/2 к.В; вул.Кірова/пров.Селянський, вул.Кірова/пров.Халтуріна: 53/2; вул.Халтуріна: 3–35 к.2; вул.Халтуріна/пров.Безіменний, пров.Безіменний, пров.Селянський, пров.Халтуріна, пров.Халтуріна/Безіменний вул.Кірова, 39, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (санаторій, клуб) Велика

011029 м.Ялта – вул.Боткинська, вул.Боткинська/Кірова, вул.Войкова, вул.Войкова/Дмітрієва, вул.Войкова/Українки Л., вул.Дмітрієва, вул.Дмітрієва/Войкова, вул.Катерининська, вул.Катерининська/ім.Леніна, вул.Катерининська/пров.Потьомкінський, вул.Кірова: 5–10, 12–12/7; вул.Кірова/Дмітрієва, вул.Кірова/Маршака: 6/1; вул.Кірова/Партизанська: 12–12/7; вул.Краснова Н.П. архітектора імені, вул.Манагарова, вул.Морська, вул.Морська/Чехова А.П., вул.Партизанська, вул.Партизанська/пров.Партизанський, вул.Пушкінська, вул.Садова: 4–6В; вул.Тольятті, вул.Тольятті/Пушкінська, вул.Українки Л., вул.Чехова А.П., вул.Чехова А.П./Катерининська, вул.Чехова А.П./Морська, вул.Чехова А.П./пров.Чорноморський, набережна ім.Леніна: 17–21/7, 23/2–31; набережна ім.Леніна/Морська, набережна ім.Леніна/пров.Чорноморський, пров.Лавровий, пров.Партизанський, пров.Потьомкінський, пров.Чорноморський вул.Боткинська, 6, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа №6, хол) Велика

011030 м.Ялта – вул.Блюхера: 6–36, 42–95; вул.Блюхера/Піонерська, вул.Грібоєдова, вул.Українська вул.Грібоєдова, 3, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (стоматологічна поліклініка, хол) Велика

011031 м.Ялта – в’їзд Червоноармійський, вул.Горького М., вул.Горького М./Червоноармійська, вул.Достоєвського: 1–10; вул.Достоєвського/пров.Спортивний, вул.Пироговська: 1–10А, 12, 14–14 к.А, 16–16А; вул.Пироговська/Кучера: 14/11А; вул.Пироговська/Піонерська, вул.Піонерська: 2–9; вул.Червоноармійська: 14–26Б, 28, 30, 32–32 к.2, 34–34А, 36–38/29А, 40–40Б к.1; вул.Шеломіївська, вул.Шеломіївська/пров.Пішохідний, пров.Пішохідний, пров.Пішохідний/Достоєвського, пров.Спортивний, пров.Червоноармійський вул.Червоноармійська, 30, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа №2, хол) Велика

011032 м.Ялта – вул.Будівельників, вул.Достоєвського: 11–33; вул.Достоєвського/Будівельників, вул.Сєченова: 1–13Б, 15, 17, 19/24, 21/31, 23–27 к.4; вул.Сєченова/Достоєвського, вул.Сєченова/Комунарів, вул.Соснова: 1, 7, 9–9 к.З, 11, 13–15, 17, 21, 23–23Б, 25, 27–27А; вул.Щербака, вул.Щербака/Володарського, пров.Достоєвського вул.Щербака, 15, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (санаторій, хол) Велика

011033 м.Ялта – вул.Сєченова: 14–14 к.2, 16–16 к.43, 18, 20, 22 к.3, 29–47/66; вул.Сєченова/Червоноармійська, вул.Соснова: 2–6А, 8–8В, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 26–26А, 28Б–52; вул.Червоноармійська: 27–27 к.В, 29, 31, 33, 35–35В, 39, 41–86; вул.Червоноармійська/Лівадійська, пров.Сосновий вул.Червоноармійська, 56, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (курси цивільної оборони, зала) Велика

011034 м.Ялта – вул.Блюхера: 40–40В к.3; вул.Лівадійська, вул.Об’їздна дорога, вул.Сєченова: 49–79/2; вул.Суворівська вул.Суворівська, 10, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (відділення Укртелеком, зала) Велика

011035 м.Ялта – вул.Григор’єва: 1–22, 37–74; вул.Кірова: 65–65/1, 67–67А, 69–69А, 71–71/1А, 73–73 к.А, 75, 77–129, 131–131 к.Г, 133, 135, 137, 139, 141–141/2, 143–143/1 к.1, 147, 149–149 к.А,Б; вул.Кірова/Соханя, вул.Кірова/Чернова Д.К.: 77/4–103/38; вул.Музейна, вул.Нахимова, вул.Чернова Д.К., пров.Вузький, пров.Клубний, пров.Колгоспний, пров.Короткий, пров.Музейний, пров.Нахимова, пров.Фонтанний, пров.Чернова вул.Кірова, 113, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (школа мистецтв, зала) Велика

011036 м.Ялта – вул.Григор’єва: 23–36; вул.Крупської: 1–19, 21–21 к.А, 23, 25, 27–31, 35; вул.Міцько, вул.Савельева майора імені, вул.Тимирязєва: 2–29 к.3; пров.Крупської, шосе Південнобережне: 46; вул.Григор’єва, 36, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (пологовий будинок, хол) Велика

011037 м.Ялта – в’їзд Санаторний, вул.Більшовистська, вул.Більшовистська/Кірова, вул.Богдановича Максима, вул.Ворошилова, вул.Кірова: 130, 132, 134, 136–136Б, 138–138А, 140, 142, 144–146, 148А–148А к.А, 150Б–165; вул.Кірова/Чернова Д.К.: 138/38; вул.Річкова, вул.Тарвацького Яна, вул.Фурмана, вул.Червоних партизан: 2–8/10, 10; вул.Червоних партизан/Кірова, пров.Проїзджий, пров.Ступінчатий, шосе Південнобережне: 73–75; вул.Фурмана, 4, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (хол будівлі) Велика

011038 м.Ялта – вул.Аутка-2, вул.Аутка-3, ЗЕМ.ДІЛ., вул.ЗЕМ.ДІЛ., вул.Крупської: 20–20А, 22, 24–24Ж, 26–26 к.3, 32; вул.Муси Мамута імені (Аутка мікрорайон), вул.Османова Ейбазера Мустафи імені, вул.Османова Ейбазера Мустафи імені, зем.діл., вул.Поселкова, вул.с.Аутка, вул.с.Аутка, зем.діл., вул.с.Аутка-2, вул.с.Аутка-2, зем.діл., вул.Червоних партизан: 9–9/2, 11–92, ЗЕМ.ДІЛ.; пров.Енергетиків (Аутка мікрорайон), пров.Карпатський (Аутка мікрорайон), пров.Мічуріна (Аутка мікрорайон), пров.Муси Мамута (Аутка мікрорайон), пров.Червоних партизан, шосе Південнобережне: 52; вул.Червоних партизан, 26, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (КП ЯМР РЕО-1, зала) Велика

011039 м.Ялта – вул.Крупської: 34, 36–481 к.702; вул.Тимирязєва: 31–47; вул.Крупської, 48, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (дитячий молодіжний центр, зала) Велика

011040 смт Краснокам’янка вул.Алуштинська, 16, смт Краснокам’янка, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98646 (школа, актова зала) Середня

011041 смт Гурзуф – вул.Будівельників, вул.Гайдара А., вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Кримських партизан, вул.Лазурна, вул.Ленінградська(урочище ’Куропатка’): 29–29В, 31–31,ЖИЛФОНД., 33, 37, 43–45, 47, 49–49 к.ГУРТ., 55–55В, 60–108; вул.Червоних Галстуків, вул.Ялтинська, пров.Сонячний, В/Ч, 73419 вул.Ленінградська, 41, смт Гурзуф, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98645 (палац СУУК-СУ, зала) Велика

011042 смт Гурзуф – вул.Виноградна, вул.Міцкевича Адама, вул.М.Петіпа, вул.Пролетарська, вул.Соловйова: 1–2 к.ГУРТ., 4–30; вул.60 років СРСР, пров.Зелений, пров.Пролетарський вул.Соловйова, 30, смт Гурзуф, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98640 (школа, актова зала) Велика

011043 смт Гурзуф – вул.Артеківська, вул.Артеківська/Подвойського, вул.Горіхова, вул.Подвойського, вул.Соловйова: 3; вул.Артеківська, 12, смт Гурзуф, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98640 (будинок культури, хол) Велика

011044 смт Гурзуф – вул.А.Вагули, вул.Галата, вул.Комунальна, вул.Коровіна Костянтина, вул.Ленінградська(урочище ’Куропатка’): 1–28, 30, 32,В/Ч2161, 34, 38–42, 46, 48, 50–54А, 56–58 к.ГУРТ.; вул.Лінійна, вул.Нікітіна Афанасія, вул.Привітна, вул.Санаторна, вул.Скельна, вул.Чехова, вул.Шосейна, вул.9-го Травня, набережна ім.О.С.Пушкіна, пров.Ленінградський, пров.Чехова, шосе Гурзуфське, шосе Південнобережне, вул.б/н, кордон ’Горне озеро’, мікрорайон, с-ще Партизанське вул.Ленінградська, 10, смт Гурзуф, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98640 (клуб, хол) Велика

011045 с-ще Данилівка, с-ще Лінійне вул.Лісова, 4, с-ще Данилівка, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98647 (адміністративний будинок санаторію, хол) мала

011046 смт Нікіта 12А, смт Нікіта, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98648 (клуб, хол) Велика

011047 смт Восход 9, смт Восход, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98652 (клуб, хол) мала

011048 смт Відрадне пансіонат, смт Відрадне, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98654 (пансіонат, актова зала) мала

011049 смт Совєтське шосе Долоське, 2, смт Совєтське, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98653 (адміністративний будинок, хол) мала

011050 смт Масандра – вул.Висоцького, вул.ЗЕМ.ДІЛ., вул.Миру, вул.Мухіна, вул.Радгоспна, вул.Туристська, вул.Шевченко, вул.16 квітня 1944р.: 1–3А, 5–6Г к.2, 11, 13–17А, 98; пров.Туристський, шосе Південнобережне, шосе Сімферопольське, шосе Туристів, зем.діл., пит.Восход вул.Миру, 6, смт Масандра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98650 (адміністративний будинок НВАО "Масандра", хол) Велика

011051 смт Масандра – вул.Стахановська: 2–48; вул.16 квітня 1944р.: 4, 12, 19; вул.б/н, 26, зем.діл. вул.16 квітня 1944р., 19, смт Масандра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98650 (училище, хол) Велика

011052 смт Масандра – вул.Винороба Єгорова, вул.Стахановська: 1–1А; вул.Умільців, вул.16 квітня 1944р.: 7–9; вул.Винороба Єгорова, 13, смт Масандра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98650 (хол будівлі) Середня

011053 смт Виноградне, с-ще Куйбишеве, с-ще Охотниче шосе Бахчисарайське, 1, смт Виноградне, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98657 (санаторій, клуб-їдальня) Середня

011054 смт Лівадія вул.Батуріна, 6, смт Лівадія, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98655 (санаторій, клуб-їдальня) Середня

011055 с-ще Високогірне, с-ще Гірне вул.Лісова, 6, с-ще Високогірне, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 (санаторій, клуб-їдальня) мала

011056 смт Ореанда 42А, смт Ореанда, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98658 (хол будинку) Середня

011057 смт Курпати шосе Алупкинське, 4, смт Курпати, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98659 (санаторій, хол) мала

011058 смт Гаспра – вул.Лісова, шосе Алупкинське: 3А–50Е; В/Ч А-4014, ЗЕМ.ДІЛ. шосе Алупкинське, 13, смт Гаспра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98660 (санаторій, їдальня) Середня

011059 смт Гаспра – вул.Маратівська: 1–19, 21, 25–25А, 27–27А к.4, 29–72; шосе Алупкинське: 52–88; вул.Маратівська, 14, смт Гаспра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98660 (школа, актова зала) Середня

011060 смт Гаспра – вул.ім. М.Горького: 3, 5–38; вул.ім. М.Горького, ЗЕМ.ДІЛ., вул.Рієцька: 8–28; пров.Радгоспний, пров.Східний вул.ім.М.Горького, 10, смт Гаспра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98660 (бібліотека, зала) Середня

011061 смт Гаспра – вул.Вітрильна, вул.Миру, вул.40 років Жовтня, вул.40 років Жовтня, ЗЕМ.ДІЛ., пров.Вітрильний, пров.Вітрильний, зем.діл., шосе Південнобережне, шосе Севастопольське: 1А–7А; вул.Миру, 5, смт Гаспра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98660 (школа, актова зала) Велика

011062 смт Гаспра – вул.ім. М.Горького: 1–2, 4; вул.Краснозорська, вул.Рієцька: 2–7; вул.Субхі, вул.Фруктова, вул.Шкільна, вул.Шкільна, ЗЕМ.ДІЛ., вул.Шкільна/Н.Тамарлі, шосе Севастопольське: 8–31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 48Б–49/39; шосе Севастопольське, 8, смт Гаспра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98660 (санаторій, їдальня) Велика

011063 смт Гаспра – вул.Маратівська: 20–20Ж, 22–24, 26, 28–28А; вул.Н.Тамарлі, вул.Н.Тамарлі/Шкільна, пров.Комунальний, шосе Севастопольське: 32, 34, 36–38Б, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50–75В; шосе Севастопольське, 52, смт Гаспра, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98660 (санаторій, камінна зала) Середня

011064 смт Кореїз – вул.В.Г.Шкляревича, вул.Володимира Маяковського, вул.Горемикіних, вул.Горемикіних, зем.діл., вул.Джерельна, вул.Джерельна, зем.діл., вул.К.М.Петровського, вул.К.М.Петровського, зем.діл., вул.Комсомольська, вул.Костровська, вул.Лікарів Михайлових, вул.Осіння, вул.Осіння, зем.діл., вул.Османова Юрія Бекіровича, вул.Османова Юрія Бекіровича, зем.діл., вул.Самота, зем. діл., вул.Токмакових, вул.Токмакових, зем.діл., вул.Челебі Джихана (с.Чатал-Кая), вул.Челебі Джихана (с.Чатал-Кая), зем.діл., вул.16-е Вересня, вул.16-е Вересня, зем.діл., вул.16-е Вересня (с.Чатал-Кая), вул.50 років Перемоги, вул.50 років Перемоги. зем. діл., пров.Джерельний, пров.Поштовий, проїзд Лікарняний, шосе Севастопольське, узвіз Межидорожній, узвіз Межидорожній, зем. діл., вул.б/н, зем.діл. шосе Севастопольське, 4, смт Кореїз, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98670 (селищний клуб, хол) Велика

011065 смт Кореїз – вул.Водовозових, вул.Єгерська, вул.Курортна, вул.парк Місхорський, вул.Південна, вул.спуск Місхорський, вул.спуск Місхорський, зем. діл., пров.Лазурний, пров.Південний, пров.Предгірський, пров.Таврійський, пров.Юсуповський, шосе Алупкинське, шосе Кореїзьке, узвіз Парковий шосе Алупкинське, 9, смт Кореїз, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98670 (санаторій, клуб-їдальня) Велика

011066 м.Алупка – вул.ім.Братів Говиріних, вул.ім.К.Маркса, вул.ім.Леніна: 1–10, 12, 14, 16, 17А, 18, 20, 22–22А, 35Х–35Ц; вул.ім.П.В.Ізергіна, вул.ім.П.В.Ізергіна, ЗЕМ.ДІЛ., вул.ім.Рози Люксембург, вул.Нагірна, вул.Привільна, вул.Приморська, вул.Революції, вул.Сонячна, пров.ім.П.В.Ізергіна, пров.Нагірний, пров.Приморський, пров.Слободський, пров.Холодний, шосе Севастопольське: 19, 21, 23–23А, 27, 29, 31–31А, 33, 35–35В, 37–37Г, 39, 41, 45, 47–95Б, В/Ч А-0956, В/Ч А-0957, ЗЕМ.ДІЛ., к.2; шосе Севастопольське, зем. діл. вул.ім.Братів Говиріних, 2А, м.Алупка, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98676 (школа №1, актова зала) Середня

011067 м.Алупка – вул.Амет-Хана Султана, вул.ЗЕМ.ДІЛ., вул.ім.М.С.Щепкіна, вул.ім.Павла Асаулюка, вул.Калініна, вул.Касимівка мікрорайон, ЗЕМ.ДІЛ., вул.Кузеріних, вул.Фрунзе М.Ф., вул.Червоногвардійська, вул.Ялтинська, вул.Ялтинська/Калініна, пров.Жовтневий, пров.Калініна, пров.Севастопольський, пров.Тихий, пров.Щепкіна, шосе Палацове, шосе Паркове, шосе Південнобережне: 16–16Г; шосе Севастопольське: 1–18, 20–20А, 22–22А, 26, 28–28Б, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42–44, 46; шосе Севастопольське/Калініна, узвіз Виноградний, узвіз Крутий, узвіз Парковий, вул.б/н вул.Амет-Хана Султана, 31, м.Алупка, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98676 (клуб, хол) Середня

011068 м.Алупка – вул.Західна: 1–12В; вул.ім.Леніна: 11–11/13, 13–13В, 15Б, 17–17 к.Б, 17В–17Д, 19, 21–21В к.А, 23–35У, 35/7–66Б; вул.ім.Ульянових, вул.Лісницство, вул.Першого Травня, вул.Середня, вул.Сурикова Василя, тупик Лікарняний, шосе Свободи: 1–10/2; шосе Свободи/вул.Середня вул.ім.Леніна, 42, м.Алупка, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98676 (школа №2, спортивна зала) Велика

011069 м.Алупка – вул.Західна: 13–29; вул.ім.Олега Кошового, вул.Левітана І., тупик Санітарний, шосе Південнобережне: 2–9, 18–77; шосе Свободи: 11–23; узвіз Південнобережний вул.ім.Олега Кошового, 1, м.Алупка, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98676 (школа-інтернат, актова зала) Велика

011070 смт Сімеїз вул.Радянська, 46, смт Сімеїз, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98680 (клуб смт Сімеїз, зала) Велика

011071 смт Голуба Затока вул.Ароматна, 6, смт Голуба Затока, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98684 (сільський клуб, хол) мала

011072 с.Оползневе шосе Севастопольське, 33, с.Оползневе, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98685 (сільська бібліотека, зала) мала

011073 смт Кацівелі, смт Понизівка вул.Шулейкіна В.В. Академіка, 13, смт Кацівелі, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98688 (клуб-їдальня, зала) Середня

011074 смт Паркове шосе Паркове, 2, смт Паркове, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98683 (клуб відпочинку, зала) мала

011075 смт Берегове клуб-столова, смт Берегове, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98687 (клуб-столова, зала) мала

011076 смт Санаторне вул.Гагаріна, 3, смт Санаторне, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98692 (клуб, зала) мала

011077 смт Форос вул.Терлецького, 17, смт Форос, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98690 (школа, зала) Середня

011078 с-ще Олива вул.Жовтнева, 4, с-ще Олива, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98691 (клуб, зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010753 Комунальний заклад "Алуштинське територіальне медичне об’єднання" вул.Партизанська, 13, м.Алушта, Автономна Республіка Крим, 98517 Мала
011079 Ялтинська міська лікарня шосе Севастопольське, 2, смт Лівадія, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 Мала