Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №8

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Білогірської РДА

61

Відділ ведення ДРВ Нижньогірської РДА

30

Відділ ведення ДРВ Сімферопольської РДА

5

Відділ ведення ДРВ Совєтської РДА

35

Відділ ведення ДРВ Судацької міської ради

23

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010076 м.Білогірськ – вул.Авдєт, вул.Виноградна, вул.Відродження, вул.Гагаріна: 39–75; вул.Запрудна, вул.Котельникова, вул.Краснодонська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Маяковського, вул.Миколи Бойка, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Свердлова, вул.Спаї, вул.Тайганська, вул.Улькер, вул.Умют, вул.40 років Перемоги, пров.Спаї вул.Миколи Бойка, 16, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (коопзаготпром, фойє) Велика

010077 м.Білогірськ – вул.Гагаріна: 1–38; вул.Гаховича, вул.Гаховича/Миру, вул.Гоголя, вул.Гоголя/Пушкіна, вул.Лавандова, вул.Лугова, вул.Луначарського: 56, 80; пров.Гаховича, мкр. Західний вул.Луначарського, 48, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (ДЮСШ, спортивна зала) Середня

010078 м.Білогірськ – вул.Бекіра Чобан-заде, вул.Мірошниченка героя, вул.Островського, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.Щолкіна, вул.Щорса, пров.Бекіра Чобан-заде, пров.Мірошниченка героя, пров.Островського, пров.Щолкіна, пров.Щорса вул.Луначарського, 46, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (УВК "Школа-гімназія" №1, фойє) Середня

010079 м.Білогірськ – вул.Котовського, вул.Луначарського: 1–55, 70; вул.Миру, вул.Сімферопольська, пров.Котовського, пров.Миру, пров.Сімферопольський вул.Луначарського, 37, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (будинок культури, фойє) Середня

010080 м.Білогірськ – вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Жовтнева/Кримська, вул.Жуковського, вул.Інтернаціональна, вул.Красна, вул.Кримська, вул.Нагорна, вул.Перекопська, вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.Рилєєва, вул.Старокримська, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Фурманова, вул.8 Березня, пл.Червоного Жовтня, пров.Горького, пров.Жуковського, пров.Інтернаціональний, пров.Клубний, пров.Старокримський, пров.Тургенєва, пров.8 Березня вул.Садова, 2А, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (КП "Білогірське ДЖКП", червоний куток) Середня

010081 м.Білогірськ – вул.Нижньогірська: 1–45, 49А–49Б, 51А; вул.Садова, пров.Садовий, тупик Садовий вул.Нижньогірська, 13, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (райпо, актова зала) Середня

010082 м.Білогірськ – вул.Дубініна, вул.Калініна, вул.Ключова, вул.Комунарів, вул.Крилова, вул.Некрасова, вул.Піонерська, вул.П.Морозова, вул.Попова, вул.Семашка, вул.Сєрова, вул.Суворова, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Чкалова/Ключовий, вул.Шабаліна, пров.Зелений, пров.Калініна, пров.Ключовий, пров.Комунарів, пров.Крилова, пров.Піонерський, пров.Семашка, пров.Суворова, пров.Чехова, пров.Шабаліна вул.Семашка, 37, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (школа №2, фойє) Середня

010083 м.Білогірськ – вул.Б. Хмельницького, вул.Багликова, вул.Грибоєдова, вул.Індустріальна, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Красна Гірка, вул.Лихачова, вул.Мостова, вул.Мостова/Шосейна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Продольна, вул.Річкова, вул.Руська, вул.Степова, вул.Тимохіна, вул.Топольова, вул.Феодосійська, вул.Шосейна, пров.Багликова, пров.Грибоєдова, пров.Першотравневий, пров.Продольний, пров.Шосейний, мкр. Новий вул.Набережна, 1, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (школа №3, фойє) Велика

010084 м.Білогірськ – вул.Нижньогірська: 48, 50, 52–113; вул.Нижньогірська, 95, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (ЦДЮТ, фойє) Середня

010085 м.Білогірськ – вул.Абденанової Алімє, вул.Абдураманова Амєта, вул.Акімова Джепара, вул.Аметхан Султана, вул.Арзу, вул.Ат-чапар, вул.Бірлік, вул.Достлук, вул.Ебасанова Османа, вул.Ереджепової Сабріє, вул.Зеленогірська, вул.Ібраїмова Велі, вул.Кадиєва Ролана, вул.Кара-киш, вул.Карасубазарська, вул.Курєшчилєр, вул.Мамута Муси, вул.Мартинова Муарема, вул.Наврєз, вул.Нова, вул.Об’їзне шосе, вул.Приміська, вул.Сєльбі, вул.Чадир-Кєрмєн, вул.18 Травня вул.Мамута Муси, 1, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (школа №4, фойє) Середня

010086 с.Зеленогірське, с.Новогригорівка вул.Леніна, 1, с.Зеленогірське, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97640 (будинок культури, мала зала) Велика

010087 с.Балки, с.Яковлівка вул.Гагаріна, 24А, с.Балки, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97640 (сільський клуб, зала) Середня

010088 с.Міжгір’я, с.Овражки, с.Пасічне вул.Леніна, 8А, с.Міжгір’я, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (сільський клуб, зала) мала

010089 с.Новокленове, с.Пчолине вул.Радянська, 30Б, с.Новокленове, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (сільський клуб, фойє) Середня

010090 с.Олександрівка вул.Садова, 1, с.Олександрівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 (лікарня, зала) мала

010091 с.Зибини вул.Кірова, 60, с.Зибини, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97610 (будинок культури, мала зала) Середня

010092 с.Мельники вул.Мельнична, 10, с.Мельники, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97610 (сільський клуб, велика зала) мала

010093 с.Мельничне вул.Підгірна, 13, с.Мельничне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97622 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

010094 с.Ударне вул.С.Кляцької, 16, с.Ударне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97622 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

010095 с.Чорнопілля, с.Дозорне вул.Шкільна, 2, с.Чорнопілля, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97642 (школа, спортивна зала) Середня

010096 с.Кизилівка, с.Ульяновка вул.Центральна, 1, с.Ульяновка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97642 (сільський клуб, зала для глядачів) мала

010097 с.Василівка, с.Малинівка, с.Некрасове, с.Пролом вул.А.Каманська, 50, с.Василівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97611 (будинок культури, фойє) Середня

010098 с.Павлівка, с.Сєверне вул.Володі Здорових, 16, с.Павлівка, Білогірський р-н, Автономна Респубілка Крим, 97612 (магазин, торговельна зала) Середня

010099 с.Русаківка вул.Черкаська, 106А, с.Русаківка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97626 (школа, актова зала)
/
вул.Київська, 81А, с.Русаківка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97626
Середня

010100 с.Лугове вул.Теніста, 2, с.Лугове, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97626 (сільський клуб, зала для проведення заходів) мала

010101 с.Ароматне пров.Мира, 1, с.Ароматне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97635 (будинок культури, фойє) Середня

010102 с.Красногірське, с.Курортне вул.70 років Жовтня, 8, с.Красногірське, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97637 (школа, фойє)
/
вул.Нікітіної, с.Курортне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97637
Середня

010103 с.Цвіточне вул.Чернігівська, 2А, с.Цвіточне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97624 (будинок культури, зала для глядачів) Велика

010104 с.Долинівка вул.Садова, 4, с.Долинівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97625 (школа, фойє) Середня

010105 с.Вишенне вул.Шкільна, 9Б, с.Вишенне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97613 (будинок культури, мала зала) Середня

010106 с.Миронівка вул.Центральна, 50, с.Миронівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97613 (магазин, торговельна зала) мала

010107 с.Біла Скеля вул.Садова, 32, с.Біла Скеля, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97614 (сільський клуб, зала для глядачів) Середня

010108 с.Аннівка вул.Леніна, 3, с.Аннівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97621 (школа, актова зала) мала

010109 с.Тургенєве вул.Леніна, 17, с.Тургенєве, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97621 (школа, актова зала) мала

010110 с.Новожилівка, с.Новоолександрівка вул.Леніна, 1, с.Новожилівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97620 (будинок культури, фойє) Середня

010111 с.Криничне, с.Кирпичне вул.Першотравнева, 43, с.Криничне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97643 (школа, фойє) Середня

010112 с.Голованівка, с.Красноселівка вул.Леніна, 14А, с.Голованівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97644 (сільський клуб, фойє) мала

010113 с.Яблучне вул.Кільцева, 3, с.Яблучне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97614 (сільський клуб, зала) мала

010114 с.Алексєєвка вул.Центральна, 19, с.Алексєєвка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97644 (клуб, зала) мала

010115 с.Карасівка вул.Центральна, 20, с.Карасівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97643 (магазин, фойє) мала

010116 с.Курське вул.Леніна, 18, с.Курське, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97653 (школа, фойє) Середня

010117 с.Тополівка вул.Миру, 2, с.Тополівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97652 (поштове відділення, зала) мала

010118 с.Багате, с.Мелехове, с.Руське вул.Московська, 38, с.Багате, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97650 (будинок культури, фойє) Середня

010119 с.Горлинка, с.Черемисівка вул.Молодіжна, 13, с.Черемисівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97650 (магазин, торговельна зала) мала

010120 с.Красна Слобода, с.Поворотне вул.Кирилова, 1А, с.Красна Слобода, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97650 (сільський клуб, зала) мала

010121 с.Кримська Роза, с.Вишневе вул.Павліченко, 5, с.Кримська Роза, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97633 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

010122 с.Мічурінське вул.Садова, 31, с.Мічурінське, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97645 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

010123 с.Лічебне вул.Мічурінська, 15А, с.Лічебне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97646 (сільський клуб, зала для глядачів) мала

010124 с.Володимирівка, с.Литвиненкове, с.Українка вул.Житомирська, 1, с.Литвиненкове, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97632 (школа, фойє) Середня

010125 смт Зуя – вул.Абабіль, вул.Абрикосова, вул.Братів Целіо, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Джафер Сейдамет, вул.Донська, вул.Западна, вул.Керченська, вул.Київська, вул.Колоскова, вул.Комунальна, вул.Лазурна, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Ново-Садова, вул.Номан Челябі Джихан, вул.Об’їздна, вул.Огуз-хан, вул.Октябрська, вул.Олімпійська, вул.Партизанська, вул.Піонерська, вул.Подпольщиків, вул.Просторна, вул.Радісна, вул.Російська, вул.Садова, вул.Сиренева, вул.Сімферопольська, вул.Таврійська, вул.Уютна, вул.Цвіточна, вул.Ярка, пров.Лісной, с.Нижні Орішники вул.Ново-Садова, 26, смт Зуя, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97630 (контора радгосп-заводу "Гурзуфський", фойє) Середня

010126 смт Зуя – вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Первомайська, вул.Переселенська, вул.Привітна, вул.Річна, вул.Шосейна: 60А–60/1; вул.Шосейна, 76, смт Зуя, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97630 (будинок культури, фойє) Середня

010127 смт Зуя – вул.Бокова, вул.Больнична, вул.Виноградна, вул.Грідасова, вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кооперативна, вул.Миколи Островського, вул.Молодіжна, вул.Монтажників, вул.Павлика Морозова, вул.Тиха, вул.Шосейна: 1–60, 63–99; вул.Юбілейна, вул.Южна, пров.Больничний, пров.Шосейний вул.Шосейна, 39, смт Зуя, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97630 (школа №1, фойє) Середня

010128 смт Зуя – вул.Авдет, вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Вербовського, вул.Восточна, вул.Дружби Народів, вул.Заречна, вул.Кулявіна, вул.Курганна, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Огородна, вул.Підгорна, вул.Польова, вул.Придорожна, вул.Приозерна, вул.Сеіт-Небі, вул.Совєтська, вул.Солнечна, вул.Урожайна, вул.Шалфейна, вул.Шкільна, вул.Шосейна: 100–200; вул.8 Марта, пров.Мирний, пров.Совєтський вул.Шосейна, 39, смт Зуя, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97630 (школа №1, фойє) Середня

010129 с.Баланове, с.Барабанове, с.Верхні Орішники, с.Петрове вул.Миру, 37, с.Петрове, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97634 (будинок культури, фойє) Середня

010130 с.Земляничне, с.Оленівка, с.Опитне, с.Радісне, с.Учебне вул.Леніна, 4, с.Земляничне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97651 (сільська рада, молодіжний центр) Середня

010131 с.Родники, с.Синьокам’янка вул.Садова, 5, с.Синьокам’янка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97651 (ФАП, зала) мала

010132 с.Муромське вул.Поштова, будинок культури, с.Муромське, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97615 (будинок культури, фойє) Середня

010133 с.Дивне, с.Кривцове, с.Сінне вул.Підгірна, сільський клуб, с.Сінне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97615 (сільський клуб, фойє) мала

010134 с.Хлібне вул.Центральна, сільський клуб, с.Хлібне, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97615 (сільський клуб, фойє) мала

010395 смт Нижньогірський – вул.Басейная, вул.Гагаріна, вул.Городня, вул.Ізумрудна, вул.Квіткова, вул.Крилова, вул.Перемоги: 3 к.А–23, 25–31; вул.Степова, вул.Фестивальна, пров.Гагаріна вул.Гагаріна, 4, смт Нижньогірський, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97100 (школа-гімназія №3, спортивна зала) Велика

010396 смт Нижньогірський – вул.Дачна, вул.Дьяченко, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Комунальна, вул.Красіна, вул.Кренкеля, вул.Леніна, вул.Луначарського, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Нижньогірська, вул.Новоселів, вул.Перемоги: 24, 35–108; вул.Плодова, вул.Річкова, вул.Салгірна, вул.Спортивна, вул.Таврійська, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Базарний, пров.Чехова вул.Шкільна, 14, смт Нижньогірський, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97100 (будинок культури, дискозала) Велика

010397 смт Нижньогірський – вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Кримська: 3–86; вул.Матросова, вул.М.Горького: 2–66; вул.Папаніна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Садова, вул.Фонтанна, вул.Фрунзе: 4–22; вул.Червоноармійська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.40 км. залізничної колії, вул.50 років Жовтня: 41–117; пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Кримський, пров.Малий тупик, пров.М.Горького, пров.Північний тупик, пров.Східний вул.Фонтанна, 2, смт Нижньогірський, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97100 (музична школа, актова зала) Середня

010398 смт Нижньогірський – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Желябова, вул.Кримська: 87–105; вул.Крупської, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.М.Горького: 68–78; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Південна, вул.Полярна, вул.Придорожня, вул.Пушкіна, вул.Фрунзе: 25–52; вул.Ювілейна, вул.50 років Жовтня: 3–37; пров.Советський вул.Придорожня, 3, смт Нижньогірський, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97100 (школа №2, вестибюль) Середня

010399 с.Зелене, с.Лінійне вул.Мічуріна, 2, с.Зелене, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97105 (початкова школа, ігровий клас) Середня

010400 с.Дрофине, с.Стрепетове, с.Яструбки вул.Паркова, 7, с.Дрофине, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97152 (школа, рекреація) Середня

010401 с.Желябовка вул.Придорожня, 3А, с.Желябовка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97140 (будинок культури, фойє) Велика

010402 с.Ломоносове вул.Пушкіна, 14, с.Ломоносове, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97141 (нежитлове приміщення, каб.1)
/
вул.Пушкіна, 2, с.Ломоносове, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97141
мала

010403 с.Жемчужина, с.Піни, с.Прирічне вул.Ханіна, 13, с.Жемчужина, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97154 (Жемчужинська загальноосвітня школа, спортивна зала)
/
вул.40 років Перемоги, 5, с.Жемчужина, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97154
Середня

010404 с.Зоркіне, с.Межове, с.Ніжинське, с.Широке вул.Кримська, 2, с.Зоркіне, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97114 (школа, фойє) Середня

010405 с.Іванівка, с.Заріччя, с.Тамбовка, с.Тарасівка вул.Леніна, 3, с.Іванівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97143 (будинок культури, фойє)
/
вул.Шкільна, 3, с.Тамбовка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97143
Велика

010406 с.Ізобільне вул.Ювілейна, 2А, с.Ізобільне, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97120 (будинок культури, фойє) Середня

010407 с.Кісточківка, с.Фрунзе вул.Паркова, 1А, с.Кісточківка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97150 (будинок культури, фойє) Середня

010408 с.Листвинне, с.Кирсанівка, с.Цвітуще вул.Советська, 15, с.Листвинне, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97124 (школа, хол) Середня

010409 с.Митрофанівка, с.Буревісник, с.Червоне вул.50 років Жовтня, 75, с.Митрофанівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97133 (сільський клуб, концертна зала) Велика

010410 с.Плодове, с.Розливи вул.Лікарняна, 1А, с.Плодове, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97134 (Нижньогірське РТМО, червоний куток) Середня

010411 с.Михайлівка просп.Черфаса, 30, с.Михайлівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97115 (будинок культури, фойє) Велика

010412 с.Кунцеве, с.Уютне вул.Першотравнева, 36А, с.Михайлівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97115 (школа, хол) Середня

010413 с.Новогригорівка, с.Корінне вул.Мічуріна, 63, с.Новогригорівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97130 (будинок культури, фойє) Середня

010414 с.Владиславівка вул.Леніна, 79А, с.Владиславівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97131 (сільський клуб, зала) Середня

010415 с.Омелянівка вул.Центральна, 144, с.Омелянівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97121 (будинок культури, фойє) Середня

010416 с.Охотське, с.Родники вул.Леніна, 106, с.Охотське, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97123 (будинок культури, фойє)
/
вул.Леніна, 113Б, с.Охотське, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97123
Середня

010417 с.Пшеничне, с.Слив’янка вул.50 років Жовтня, 8, с.Пшеничне, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97110 (сільський клуб, фойє) Середня

010418 с.Дворове, с.Любимівка вул.Шкільна, 17, с.Любимівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97111 (сільський клуб, зала) мала

010419 с.Садове – вул.Гагаріна, вул.Генова, вул.Леніна, вул.Мира, вул.Мичуріна, вул.Молодіжна, вул.Поштова, вул.Прирічна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Теплична, пров.Прирічний вул.Генова, 1, с.Садове, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97152 (школа, хол) Середня

010420 с.Садове – вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Ломоносова, вул.Першотравнева, вул.Чехова, вул.40 років Перемоги, с.Кукурудзяне, с.Сєрове вул.Генова, 3, с.Садове, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97152 (будинок культури, фойє) Середня

010421 с.Уварівка, с.Новоіванівка, с.Сім’яне вул.Набережна, 12А, с.Уварівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97136 (школа, хол) Велика

010422 с.Чкалове, с.Заливне, с.Коврове, с.Лугове, с.Степанівка вул.Параллельна, 9А, с.Чкалове, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97112 (сільський клуб, мала зала) Середня

010423 с.Великосілля вул.Леніна, 90, с.Великосілля, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97113 (дитячий садок, кабінет виховника) мала

010424 с.Якимівка, с.Дворіччя, с.Лужки вул.Лугова, 72Б, с.Якимівка, Нижньогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97122 (будинок культури, хол) Велика

010608 с.Новоандріївка – вул.Бартоши, вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Садова, вул.Сумська, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, с.Сухоріччя, с.Харитонівка вул.Перемоги, 36, с.Новоандріївка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97511 (адміністративна будівля, агроцех №3, актова зала, 2-й поверх) Середня

010609 с.Новоандріївка – вул.Бригадна, вул.Василя Осипова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Київська, вул.Мар’євська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Новоселівська, вул.Огородна, вул.Перемоги, вул.Салгірна, вул.Сонячна, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.50 років Перемоги, пров.Тепличний, ДРП вул.Перемоги, 43А, с.Новоандріївка, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97511 (будинок культури, фойє) Велика

010612 с.Первомайське вул.Дьяченко, 1А, с.Первомайське, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97520 (будинок культури, фойє) Велика

010613 с.Красне вул.Комсомольська, 28, с.Красне, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97522 (будинок культури, актова зала) Середня

010614 с.Чайкине вул.Заводська, 13, с.Чайкине, Сімферопольський р-н, Автономна Республіка Крим, 97521 (школа, фойє) Середня

010649 смт Совєтський – вул.Енергетиків, вул.Красіна, вул.Манукалова, вул.Матросова: 15–98; вул.Паркова, вул.Спортивна, вул.Строітєлєй, вул.Студєнческа, вул.Чорноморська, вул.40 років Перемоги, пров.Красіна, пров.Матросова, пров.Спортивний, пров.Южний пров.Южний, 1, смт Совєтський, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97200 (ТОВ "Агробуд", кабінет бухгалтерії, 1-й поверх) Середня

010650 смт Совєтський – вул.Бабічева, вул.Ветеринарна, вул.В.Коробкова, вул.Гагаріна, вул.Желізнодорожна, вул.Заозьорна, вул.Матросова: 0–14; вул.Молодьожна, вул.Набережна, вул.Новая, вул.Овражна, вул.Октябрська, вул.Придніпровська, вул.Фонтанна, вул.Шевченка, вул.60 км ж/д, пров.Ветеринарний, пров.Комунальний, пров.Краснофлотський, пров.Мартинова, пров.Мирний, пров.Молодьожний, пров.Овражний, пров.Октябрський, пров.Родніковий вул.Желізнодорожна, 17, смт Совєтський, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97200 (школа-гімназія №1, їдальня, 1-й поверх) Велика

010651 смт Совєтський – вул.Аметхан Султана, вул.Бахчисарайська, вул.Взльотна, вул.Висоцького, вул.Гаспрінського, вул.З.Космодем’янської, вул.Золотової, вул.Ічкінська, вул.Кримських партизан, вул.Окреченська, вул.Польова, вул.Присивашна, вул.Пролетарська: 83–103; вул.Тургенєва, вул.Чирчикська, пров.Ічкінський вул.З.Космодем’янської, 1, смт Совєтський, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97200 (технікум гідромеліорації, вчительська) Середня

010652 смт Совєтський – вул.Кірова, вул.Степна, вул.Чуба, вул.50 років СССР, пров.Больнічний, пров.Кірова, пров.Комсомольський, пров.Совєтський вул.Кірова, 25, смт Совєтський, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97200 (будинок дитячого мистецтва, актова зала, 2-й поверх) Велика

010653 смт Совєтський – вул.Дівінського, вул.Механізаторів, вул.Пролетарська: 1–82; вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Юбілєйна, вул.63 км ж/д, пров.Дівінського, пров.Пролетарський, пров.Сташевського, пров.Чкалова вул.Пролетарська, 10, смт Совєтський, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97200 (СЕС, актова зала) Середня

010654 смт Совєтський – вул.Абдураманова, вул.Гастелло, вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Некрасова, вул.Ново-Садова, вул.Об’їздна, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Чехова, вул.Шалфейна, вул.30 років Перемоги, пров.Кримський, пров.Мотяхіна, пров.Некрасова, пров.Рєчной, пров.Сєвєрний, пров.Чехова, пров.Школьний вул.30 років Перемоги, 21, смт Совєтський, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97200 (районний будинок культури, актова зала) Середня

010655 с.Іллічеве вул.Шкільна, 1, с.Іллічеве, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97230 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

010656 с.Восточне, с.Дятлівка, с.Річне вул.Перемоги, 1Б, с.Восточне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97232 (будинок культури, актова зала) Середня

010657 с.Надежда вул.Паркова, 1А, с.Надежда, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97223 (сільський клуб, фойє) мала

010658 с.Шахтине вул.Суворова, 5А, с.Шахтине, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97231 (сільський клуб, актова зала) мала

010659 с.Чапаєвка вул.Гагаріна, 1, с.Чапаєвка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97225 (будинок культури, фойє) Середня

010660 с.Новий Мир вул.Гагаріна, 59А, с.Новий Мир, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97227 (сільський клуб, зал) Середня

010661 с.Хлібне вул.Зелена, 6, с.Хлібне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97225 (ФАП, процедурна кімната) мала

010662 с.Миколаївка, с.Новоселівка вул.Леніна, 46А, с.Миколаївка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97226 (будинок культури, фойє) мала

010663 с.Коломенське вул.Н.Курченко, 15А, с.Коломенське, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97225 (ФАП, процедурна кімната) мала

010664 с.Пушкіне вул.Городня, 1В, с.Пушкіне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97241 (будинок культури, фойє) Середня

010665 с.Маківка вул.Леніна, 25А, с.Маківка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97241 (сільський клуб, фойє) мала

010666 с.Краснофлотське вул.Перемоги, 1А, с.Краснофлотське, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97221 (школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

010667 с.Маркове вул.Нова, 2А, с.Маркове, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97221 (сільський клуб, фойє) мала

010668 с.Варварівка, с.Лебединка вул.Виноградна, 2А, с.Варварівка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97222 (сільський клуб, фойє) мала

010669 с.Дмитрівка вул.Львівська, 7Б, с.Дмитрівка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97210 (сільський будинок культури, фойє) Середня

010670 с.Ровенка вул.Паркова, 23, с.Ровенка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97210 (сільський клуб, зоровий зал) мала

010671 с.Некрасовка вул.Жовтнева, 2, с.Некрасовка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97211 (будинок культури, танцювальний зал, 1-й поверх) Середня

010672 с.Октябрське вул.Кооперативна, 26А, с.Октябрське, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97212 (будинок культури, службове приміщення, 1-й поверх) мала

010673 с.Завітне вул.Жовтнева, 40, с.Завітне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97223 (будинок культури, актова зала) Середня

010674 с.Пчільники вул.Першотравнева, 49, с.Пчільники, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97224 (сільський клуб, актова зала) мала

010675 с.Пруди вул.Садова, 72, с.Пруди, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97240 (дитячий садок, актова зала) Велика

010676 с.Привільне вул.Механізаторів, 25, с.Привільне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97251 (сільський клуб, хол) мала

010677 с.Красногвардійське вул.Дзержинського, 1, с.Красногвардійське, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97242 (будинок культури, фойє) Середня

010678 с.Лохівка, с.Лучове вул.Свердлова, 19, с.Лохівка, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97243 (сільський клуб, актова зала) мала

010679 с.Урожайне вул.Миру, 82А, с.Урожайне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97220 (сільська рада, фойє) Середня

010680 с.Присивашне вул.Леніна, 23, с.Присивашне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97220 (ФАП, приймальний покій) мала

010681 с.Чорноземне, с.Дем’янівка вул.Центральна, 18, с.Чорноземне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97213 (будинок культури, фойє) Середня

010682 с.Алмазне вул.Клубна, 1, с.Алмазне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97214 (сільський клуб, фойє) мала

010683 с.Корніївка, с.Роздольне вул.Шкільна, 22, с.Роздольне, Совєтський р-н, Автономна Республіка Крим, 97215 (школа, фойє, 1-поверх) Середня

010939 м.Судак – вул.Абрикосова, вул.Генуезька крепость, вул.Істрашкіна, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Консульська, вул.Купечеська, вул.Можевелова, вул.Морська, вул.Приморська, вул.Рибальська, вул.Севастопольська, вул.Ушакова, вул.Шосе Туристів, вул.Южна, вул.Якова Кушніра, квартал Перчемний, квартал Халє, квартал Юго-западний, мк. Акрополь вул.Приморська, 46, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (ВП "Пансіонат "Львівський залізничник"" ДТГО "Львівська залізниця", бар "Скеля") Середня

010940 м.Судак – вул.Бірюзова, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Поштова, вул.Танкістів, вул.Тениста алея, Теріторія Санаторія вул.Набережна, 59, м.Судак, Автономна республіка Крим, 98000 (Центр медичної реабілітації, СЛ та СП ОС Повітряних та Військово-Морських Сил ЗС України, клуб) Середня

010941 м.Судак – вул.Айвазовського, вул.Курортне шосе, вул.Леніна: 63А–98Ж, 102–106; вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Пограничників, вул.Спендіарова, пров.Звьоздний, пров.Октябрьський, пров.Санаторний, в/ч 2161 вул.Леніна, 81, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (ПрАТ "Пансіонат "Зоряний"", фойє) Середня

010942 м.Судак – вул.Гагаріна: 2–6; вул.Леніна: 30, 32, 34, 44, 54, 58; вул.Партизана Сисоєва, вул.Первомайська, вул.Проїзна, вул.14 апреля, пров.Автомобільний, пров.Басейний, пров.Сонячний вул.Леніна, 72, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (кінотеатр "Чайка", актова зала) Середня

010943 м.Судак – вул.Адміральська, вул.Ачиклар, вул.Ашик-Умєр, вул.Бака-Таш, вул.Ботанічеська, вул.Вернадського, вул.Восточне шосе: 8–120; вул.Гагаріна: 9–77; вул.Гаспринського, вул.Георгіївська, вул.Гора Фірейна, вул.Гуль-Тепе, вул.Долинна, вул.Земляничний проїзд, вул.Комунальна, вул.Кунешлі, вул.Куш-Кая, вул.Лучиста, вул.Манджил, вул.Нова, вул.Оріховий бульвар, вул.Сари-Кая, вул.Сімеренко, вул.Сірєнєва, вул.Слов’янська, вул.Сурожська, вул.Таврічеська, вул.Хаджи Герай, вул.Чобан-заде, вул.Шакір Селім, вул.Ювес, вул.Южнобережна, вул.Юнус Кандим, пров.Колхозний, пров.Пихтовий, в/ч А0156, в/ч А1138, в/ч А2246, в/ч А4489’Б’, квартал Алчак, мк. Шельф, СОТ Ветеран вул.Гагаріна, 39, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (Судацька філія Кримського РПТНЗ "Сімферопольське ВПУ ресторанного сервісу та туризму" каб.2) Середня

010944 м.Судак – вул.А.Князєва, вул.Гвардійська, вул.Майора Хвостова, вул.Маяковського, вул.Октябрьська: 1–35, 39–53; вул.Подгорна, вул.Рикова, вул.Савельєва, пров.Електриків, пров.Сєрний, пров.Сім’ї Сацюк, пров.Советський вул.Маяковського, 2, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (школа-гімназія №1, актова зала) Велика

010945 м.Судак – вул.Виноградна, вул.Леніна: 29, 31, 33, 35–43, 45–53, 57, 59–61; вул.Ломоносова, вул.Маршала Єрьоменка, вул.Миру, вул.Октябрьська: 36; вул.Цвіточна, вул.Яблунева вул.Леніна, 47, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (міський будинок культури, актова зала) Середня

010946 м.Судак – вул.Арзи, вул.Братська, вул.Волошина, вул.Зарічна, вул.Ініціативних, вул.Кримська, вул.Лазурна, вул.Леніна: 2–25, 100; вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Міщенка, вул.Потьомкинська, вул.Пушкіна, вул.Радонезька, вул.Тиха, вул.Тополина, вул.Торгова, вул.Умера Адаманова, вул.Уральська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Кузнечний, МЖСК Май вул.Яблунева, 9, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (школа №2, хол) Середня

010947 м.Судак – вул.Алуштинська, вул.Ароматна, вул.Асрєт Маалесі, вул.Кутузова, вул.Сосновий бір, вул.Суворова, вул.Чехова, пров.Майський, пров.Строїтелів, пров.Суворова, квартал Асрєт, квартал Долина Роз, квартал Ефіромасличний, квартал Лавандовий, квартал Молодіжний, квартал Платановий, кордон Караджа, Урочище Карагач вул.Алуштинська, 15А, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (ГП "Судак", будинок культури) Середня

010948 м.Судак – вул.Вишнева, вул.Десантників, вул.Заводська, вул.Механізаторів, вул.Олександрівський спуск, вул.Партизана Єгорова, вул.Пищевиків, вул.Сєверна, вул.Феодосійське шосе, квартал Енергетиків вул.Механізаторів, 13, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (ГП "Судак", червоний куток будівельного цеху) Середня

010949 м.Судак – вул.Авдєт, вул.Аджібей, вул.Айбатил, вул.Верхня, вул.Восточне шосе: 1–5; вул.Джамі, вул.Емірхан Юсуфов, вул.Мамеді, вул.Мектеп, вул.Нижня, вул.Номан Челебі Джихан, вул.Полярний тупик, вул.Придорожня, вул.Сеїт Оглу Сейдамет, вул.Сейтосман Ісаєв, вул.Склонна, вул.Суук-Су, вул.Таракташ, вул.Умют, вул.Чалаш Смаїл, вул.Шахмурза, вул.Юзюмлік, квартал Яни Мааллє вул.Східне шосе, 7, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 (ООО "Автолайн", актова зала) Велика

010950 с.Холодівка вул.Керченська, сільський клуб, с.Холодівка, м.Судак, Автономной Республіки Крим, 98021 (сільський клуб, актова зала) мала

010951 с.Веселе вул.Леніна, 7, с.Веселе, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98031 (будинок культури, актова зала) Середня

010952 с.Міжріччя, с.Ворон вул.Шкільна, 10, с.Міжріччя, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98030 (ДП "Морське", каб.2) мала

010953 с.Морське, с.Громівка вул.Маяковського, 1, с.Морське, м. Судак, Автономной Республіки Крим, 98033 (будинок культури, актова зала) Велика

010954 смт Новий Світ вул.Л.Голіцина, 18, смт Новий Світ, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98032 (селищний клуб, актова зала) Середня

010955 с.Багатівка, с.Миндальне вул.Виноградна, 1А, с.Багатівка, Автономной Республіки Крим, 98026 (сільський клуб, актова зала) Середня

010956 с.Сонячна Долина, с.Прибережне вул.Чорноморська, 23Б, с.Сонячна Долина, Автономной Республіки Крим, 98025 (сільський клуб, актова зала) Середня

010957 с.Дачне вул.Садова, 1, с.Дачне, Автономной Республіки Крим, 98023 (школа, спортивна зала) Велика

010958 с.Лісне вул.Голуба, 6, с.Лісне, Автономной Республіки Крим, 98024 (сільський клуб, актова зала) мала

010959 с.Перевалівка вул.Леніна, сільський клуб, с.Перевалівка, м.Судак, Автономной Республіки Крим, 98022 (сільський клуб, актова зала) мала

010960 с.Грушівка вул.Ласкіна, 30, с.Грушівка, м.Судак, Автономной Республіки Крим, 98020 (школа, спортивна зала) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010135 Кримська Республіканська установа "Клінічна психіатрична лікарня" №1 вул.Садова, 1, с.Олександрівка, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 Мала
010136 Білогірська центральна районна лікарня пл.Червоного Жовтня, 6А, м.Білогірськ, Білогірський р-н, Автономна Республіка Крим, 97600 Мала
010961 Територіальне медичне об’єднання Судацької міської ради вул.Гвардійська, 1, м.Судак, Автономна Республіка Крим, 98000 Мала