Автономна Республіка Крим - одномандатний виборчий округ №9

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць
Відділ ведення ДРВ Красноперекопської РДА 24
Відділ ведення ДРВ Первомайської РДА 35
Відділ ведення ДРВ Роздольненської РДА 32
Відділ ведення ДРВ Чорноморської РДА 33
Відділ ведення ДРВ Армянської міської ради 14
Відділ ведення ДРВ Красноперекопської міської ради 13

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
010319 с.Братське вул.Леніна, 16, с.Братське, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96050 (будинок культури, фойє) Середня
010320 с.Полтавське, с.Сватове вул.Виноградна, 18, с.Полтавське, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96050 (сільський клуб, глядацька зала) мала
010321 с.Вишнівка, с.Кріпке вул.Леніна, 58, с.Вишнівка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96030 (контора, актова зала) Середня
010322 с.Зелена Нива, с.Уткіне вул.Добровольська, 1, с.Зелена Нива, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96031 (школа, фойє) Середня
010323 с.Воїнка – вул.Комсомольська, вул.Пирогова, вул.Садова, вул.Сивашська, вул.Чапаєва, вул.Щасливцева, вул.Ювілейна вул.Леніна, 40А, с.Воїнка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96033 (школа, актова зала) Середня
010324 с.Воїнка – вул.Будівельна, вул.Гагарина, вул.Дніпровська, вул.Елеваторна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.ім. В.І.Карамелева, вул.Кондратових, вул.Леніна, вул.Островського, вул.Північно-Кримська, вул.Поштова, вул.Проектна, вул.Фрунзе, вул.50 років Перемоги, тупик Вузловий, тупик Залізничний, тупик Фрунзе, Жилмістечко елеватора вул.Леніна, 56, с.Воїнка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96033 (будинок культури, фойє) Велика
010325 с.Істочне вул.Садова, 40А, с.Істочне, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96033 (навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня
010326 с.Іллінка, с.Воронцівка, с.Курганне, с.Трактове вул.Конституції, 1А, с.Іллінка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96052 (школа, фойє) Велика
010327 с.Ішунь вул.Леніна, 46, с.Ішунь, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96025 (будинок культури, фойє) Велика
010328 с.Новорибацьке, с.Пролетарка, с.Танкове вул.Дніпровська, 6А, с.Танкове, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96025 (сільський клуб, фойє) мала
010329 с.Красноармійське, с.Надеждине, с.Смушкине вул.Бєловодова, 1А, с.Красноармійське, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96032 (будинок культури, фойє) Середня
010330 с.Новоіванівка вул.Смоленська, 56А, с.Новоіванівка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96042 (сільський клуб, гримерна) мала
010331 с.Магазинка вул.Севастопольська, 10А, с.Магазинка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96040 (будинок культури, зала для дискотеки) Середня
010332 с.Богачівка, с.Новоолександрівка вул.Інтернаціональна, 72А, с.Новоалександрівка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 40001 (сільський клуб, глядацька зала) мала
010333 с.Новопавлівка, с.Привільне вул.Набережна, 2А, с.Новопавлівка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96035 (будинок культури, глядацька зала) Середня
010334 с.Долинка вул.Городня, 1, с.Долинка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96036 (сільський клуб, глядацька зала) мала
010335 с.Орлівське, с.Знам’янка, с.Шатри вул.Ювілейна, 2, с.Орлівське, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96043 (школа, фойє) Середня
010336 с.Новомиколаївка вул.Ювілейна, 23, с.Новомиколаївка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96044 (сільська бібліотека, фойє) мала
010337 с.Почетне вул.Леніна, 37А, с.Почетне, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96020 (центральна контора, зала засідань) Середня
010338 с.П’ятихатка вул.Північно-Кримська, 36, с.П’ятихатка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96021 (будинок культури, фойє) мала
010339 с.Совхозне вул.Зелена, 5А, с.Совхозне, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96022 (будинок культури, фойє) Середня
010340 с.Таврійське вул.Шкільна, 24, с.Таврійське, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96024 (школа, фойє) Середня
010341 с.Рисове вул.Шкільна, 5, с.Рисове, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96023 (школа, фойє) мала
010342 с.Філатівка, с.Карпова Балка вул.Кримська, 24, с.Філатівка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96017 (будинок культури, танцювальна зала, 2-й поверх)
/
вул.Кримська, 18, с.Філатівка, Красноперекопський р-н, Автономна Республіка Крим, 96017
Середня
010425 смт Первомайське – вул.Героїв Підпільників: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 28; вул.Едуарда Корпана: 7–13; вул.Жовтнева: 1–79, 81, 83, 85–85А; вул.Паркова, вул.Радянська, вул.Спортивна, вул.Травнева, пров.Садовий вул.Радянська, 9, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 (районний будинок культури, фойє) Середня
010426 смт Первомайське – вул.Героїв Підпільників: 3, 5, 7, 9–9А, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21–25; вул.Дружби, вул.Едуарда Корпана: 3–5; вул.Жовтнева: 80, 82, 84, 86–177; вул.Робоча вул.Жовтнева, 118, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 (ЗАТ "Агропромсервіс", приміщення для сборів, 1-й поверх) Середня
010427 смт Первомайське – вул.Гагаріна, вул.Далека, вул.Кооперативна, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Об’єздна, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Таврійська, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Мічуріна, с.Макарівка вул.Шкільна, 7, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Середня
010428 смт Первомайське – вул.Автодорожня, вул.Весняна, вул.Висоцького, вул.Достлук, вул.Квіткова, вул.Комсомольська, вул.Красноперекопська, вул.Леніна: 1–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; вул.Лориндорфська, вул.Насосна станція 13, вул.Насосна станція 14, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Севастопольська, вул.Тіниста, вул.Чорноморська, вул.87ї Дівізії, пров.Промисловий вул.Леніна, 62, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 (будівля РАЙПО, хол) Середня
010429 смт Первомайське – вул.Богдана Хмельницького: 19–39; вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Єрьоменко, вул.Зелена, вул.Із’ясловська, вул.Карла Маркса, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Переселенська, вул.Станіславська, вул.Степова, вул.Толбухіна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Південно-Західний вул.Богдана Хмельницького, 13, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 (контора радгоспу ім.1 Травня, зал засідань) Середня
010430 смт Первомайське – вул.Богдана Хмельницького: 2–18А; вул.Інтернаціональна, вул.Калініна, вул.Комарова, вул.Кримська, вул.Леніна: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–168; вул.Молодіжна, вул.Пєтухова, вул.Польова, вул.Рєзникова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Урожайна, вул.Фрунзе, пров.Кримський вул.Пєтухова, 1, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 (школа №2, їдальня) Середня
010431 с.Пшеничне, с.Упорне вул.Бичкова, 15, с.Пшеничне, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96305 (будинок культури, фойє) Середня
010432 с.Абрикосове вул.Жовтнева, 18Б, с.Абрикосове, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96316 (школа, фойє) Середня
010433 с.Войкове, с.Відкрите, с.Дмитрівка вул.Леніна, 1, с.Войкове, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96343 (школа, фойє) Велика
010435 с.Гвардійське вул.Шкільна, 2, с.Гвардійське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96340 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
010436 с.Братське вул.Шкільна, 19, с.Братське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96340 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
010437 с.Оленівка вул.Шкільна, 24, с.Оленівка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96340 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
010438 с.Гришине вул.Октябрська, 1, с.Гришине, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96324 (школа, фойє) Середня
010439 с.Випасне, с.Фрунзе вул.Ворошилова, 1Б, с.Фрунзе, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96324 (сільський клуб, фойє) мала
010440 с.Калініне, с.Левітанівка вул.Леніна, 1А, с.Калініне, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96314 (школа, фойє) Середня
010441 с.Кормове, с.Чапаєве вул.Виноградна, 1, с.Кормове, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96331 (школа, фойє) Середня
010442 с.Тихонівка вул.Соняшна, 11А, с.Тихонівка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96331 (магазин РАЙПО, хол) мала
010443 с.Крестянівка вул.Мічурина, 40, с.Крестянівка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96312 (школа, фойє) Середня
010444 с.Нова Деревня вул.1 Травня, 8, с.Нова Деревня, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96312 (сільський клуб, фойє) мала
010445 с.Октябрське, с.Кам’янка вул.Леніна, 23, с.Октябрське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96323 (школа, фойє) Середня
010446 с.Олексіївка, с.Привільне вул.Дзюбана, 48, с.Олексіївка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96330 (школа, спортивна зала) Середня
010447 с.Островське вул.Первомайська, 5, с.Островське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96315 (школа, спортивна зала) Середня
010448 с.Мельничне вул.Жуковського, 4, с.Мельничне, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96315 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
010449 с.Снігурівка пров.Магазинний, 2А, с.Снігурівка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96315 (ФАП, приймальня) мала
010450 с.Правда, с.Арбузове вул.Шкільна, 40, с.Правда, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96310 (будинок культури, фойє) Середня
010451 с.Матвіївка вул.Терешкової, 16, с.Матвіївка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96310 (їдальня СВК "Грузія", хол) мала
010453 с.Сари-Баш вул.Зелена, 32, с.Сари-Баш, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96322 (школа, їдальня) Середня
010454 с.Стахановка, с.Дальнє вул.Леніна, 4, с.Стахановка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96346 (школа, фойє) Середня
010455 с.Степне вул.50 років ВЛКСМ, 36, с.Степне, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96320 (школа, спортивна зала) Середня
010456 с.Криловка вул.А.Колесника, 21, с.Криловка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96320 (сільський клуб, фойє) мала
010457 с.Сусаніне, с.Панфіловка вул.Молодіжна, 1, с.Сусаніне, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96332 (школа, фойє) Середня
010458 с.Рівне вул.Інтернаціональна, 12, с.Рівне, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96332 (ФАП, приймальня) мала
010459 с.Чернове, с.Свердловське вул.Свердлова, 24, с.Чернове, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96344 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
010460 с.Каштанівка вул.Кірова, 22, с.Каштанівка, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96344 (ФАП, приймальня) мала
010462 смт Роздольне – вул.Баштова, вул.Гоголя: 15–99; вул.Горького, вул.Західна, вул.Кірова, вул.Красноперекопське шосе, вул.Леніна: 41–78; вул.Л.Рябіки, вул.Прикордонна, вул.Пушкіна, вул.Тургенєва, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги, пров.Поштовий, пров.Спортивний, просп.30 років Перемоги вул.Леніна, 39, смт Роздольне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96200 (будинок культури, актова зала) Велика
010463 смт Роздольне – вул.Аеродромна, вул.Антона Кіма, вул.Ботанічна, вул.Гаспринського, вул.Гоголя: 2/2–14; вул.Зелена, вул.Калініна, вул.Каркінітська, вул.Кримська, вул.Леніна: 2–40; вул.Миру, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Польова, вул.Різдвянна, вул.Роздольненська, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Червона, вул.Червоноармійська, вул.1-го Травня, пров.Будівельний, пров.Дніпровский, пров.Кооперативний, пров.Лікарняний, пров.Південний, пров.Ринковий, пров.Шкільний вул.Леніна, 9, смт Роздольне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96200 (районна бібліотека, фойє) Велика
010464 смт Роздольне – вул.Гагаріна, вул.Євпаторійське шосе, вул.Заводська, вул.Інтернаціональна, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Світла, вул.Східна, вул.Фурманова, вул.Чорноморське шосе, вул.Ювілейна, пров.Комсомольський, пров.Космонавтів, пров.Механізаторів, пров.Фурманова вул.Євпаторійське шосе, 21, смт Роздольне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96200 (СПМК-73, актова зала) Велика
010465 смт Новоселівське – вул.Будівельна, вул.Весела, вул.Даниліна, вул.Інтернаціональна, вул.Кільцева, вул.Кудрявицького, вул.Леніна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Промислова, вул.Робочий проїзд, вул.Степова, вул.Східна, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, пров.Кооперативний вул.Леніна, 13, смт Новоселівське, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96274 (школа, спортивна зала) Середня
010466 смт Новоселівське – вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Колгоспна, вул.Маєвська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Полтавська, пров.Жовтневий, пров.Колгоспний, с.Сєверне вул.Маєвська, 17, смт Новоселівське, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96274 (ПСП "Монтанай", актова зала) Середня
010467 с.Березівка, с.Ульяновка вул.Гагаріна, 56, с.Березівка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96260 (будинок культури, фойє) Середня
010468 с.Нива вул.Леніна, 41, с.Нива, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96261 (дитячий садочок, актова зала) Середня
010469 с.Ботанічне, с.Червоне вул.Дубініна, 12, с.Ботанічне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96213 (будинок культури, зала) Середня
010470 с.Кумове вул.40 років Перемоги, 42, с.Кумове, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96214 (будинок культури, зала) Середня
010471 с.Зимине вул.Гагаріна, 24, с.Зимине, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96270 (школа, фойє) Середня
010472 с.Воронки, с.Красноармійське, с.Овражне вул.Жовтнева, 8, с.Красноармійське, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96273 (сільський клуб, зала) мала
010473 с.Ковильне, с.Вітрянка вул.30 років Перемоги, 10, с.Ковильне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96240 (школа, фойє) Середня
010474 с.Волочаївка вул.Кірова, 1, с.Волочаївка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96240 (будинок культури, зала) мала
010475 с.Молочне, с.Сінокісне вул.Шкільна, 1, с.Сінокісне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96241 (школа, фойє) Середня
010476 с.Кукушкіне вул.Молодіжна, 30, с.Кукушкіне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96236 (школа, фойє) Середня
010477 с.Вогні вул.Комарова, 13, с.Вогні, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96234 (сільський клуб, зала) мала
010478 с.Руч’ї вул.Паркова, 1, с.Руч’ї, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96220 (школа, фойє) Середня
010479 с.Комишне вул.З.Космодем’янської, 36, с.Комишне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96220 (сільський клуб, зала) мала
010480 с.Городнє, с.Комунарне, с.Федорівка вул.Фрунзе, 26, с.Федорівка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96220 (магазин, торгова зала) мала
010481 с.Максимівка вул.Чкалова, 28, с.Максимівка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96220 (сільський клуб, зала) мала
010482 с.Славне, с.Стерегуще вул.Леніна, 13, с.Славне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96230 (будинок культури, зала) Середня
010483 с.Котовське вул.Комсомольська, 7, с.Котовське, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96232 (школа, фойє) мала
010484 с.Рилєєвка вул.Мічуріна, 18, с.Рилєєвка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96230 (сільський клуб, зала) мала
010485 с.Слов’янське вул.Гагаріна, 1А, с.Слов’янське, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96233 (школа, їдальня) Середня
010486 с.Аврора вул.Гагаріна, 1А, с.Аврора, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96231 (сільський клуб, зала) мала
010487 с.Серебрянка вул.Севастопольська, 38, с.Серебрянка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96250 (школа, фойє) Середня
010488 с.Орлівка пров.Шкільний, 5, с.Орлівка, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96251 (школа, спортивна зала) Середня
010489 с.Бахчівка, с.Каштанівка, с.Соколи вул.Гагаріна, 17А, с.Соколи, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96250 (сільський клуб, зала) мала
010490 с.Чехове вул.Водна, 19, с.Чехове, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96260 (сільський клуб, зала) мала
010491 с.Чернишове вул.Кірова, 1, с.Чернишове, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96210 (школа, фойє) Середня
010492 с.Кропоткіне, с.Портове вул.Гагаріна, 43, с.Кропоткіне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96212 (дитячий садочок, фойє) Середня
010684 смт Чорноморське – вул.Будівельна, вул.Дорожня, вул.Кооперативна, вул.Кримська, вул.Кунанська, вул.Морська, вул.Північна, вул.Поштова: 47, 49–49/2, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 70–90/8, Гуртожиток; вул.Прикордонна, вул.Революції: 72–93; вул.Садова, вул.Салгирська, вул.Чорноморська, вул.Шкільна, пров.Будівельний, пров.Героя, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Чорноморський вул.Поштова, 82, смт Чорноморське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96400 (дитячий садок "Вогник", актова зала) Середня
010685 смт Чорноморське – вул.Армійська, вул.Арсенальна, вул.Головна, вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Інтернаціональна, вул.Калашникова, вул.Катерна, вул.Кипарисова, вул.Кленова, вул.Ковильна, вул.Лазурна, вул.Лізи Чайкиної, вул.Миколи Жердєва, вул.Миколи Кудрі, вул.Молодіжна, вул.Мускатна, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Очеретна, вул.Полинна, вул.Поштова: 5–46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68; вул.Райдужна, вул.Ракетна, вул.Революції: 9–71; вул.Рибальська, вул.Різдвяна, вул.Російська, вул.Тиха, вул.Тополина, вул.Чапаєва, вул.Шавлієва, вул.Шевченка, вул.Якірна, вул.1-го Вересня, вул.9-го Травня, пров.Безіменний, пров.Західний, пров.Корабельний, пров.Лікарняний, пров.Новоселів, пров.Очеретний, пров.Ракетний, пров.Революції, пров.Рибальський, пров.Тихий, проїзд Промисловий, СОТ ’Бриз’ Вишнева, СОТ ’Бриз’ Тарханкутська, СОТ ’Геолог’, СОТ «Кипарис», СОТ ’Прометей’, СОТ ’Сонячний’, СОТ ’Тарханкут’, СОТ ’Чорноморець’, СТ ’Олімп’, 2161Б, 2370Ю, 65318Є вул.Кірова, 17, смт Чорноморське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96400 (будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика
010686 смт Чорноморське – вул.Агафонова, вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Воронцова, вул.Заводська, вул.Історична, вул.Калос-Лімен, вул.Квіткова, вул.Кірова, вул.Лугова, вул.Некрасова, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Приморська, вул.Сигнальна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Фрунзе, вул.60 років Жовтня, вул.8 Березня, пров.Агафонова, пров.Виноградний, пров.Фрунзе вул.60 років Жовтня, 32, смт Чорноморське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96400 (школа-ліцей №1, актова зала, 1-й поверх) Велика
010687 смт Чорноморське – вул.Абрикосова, вул.Адмірала Лазарєва, вул.БАМівська, вул.Бєлінського, вул.Котовського, вул.Куандинська, вул.Кубанська, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Павленка, вул.Персикова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Піонерів, вул.Пушкіна, вул.Тиндинська, вул.Фруктова, вул.Чарська, вул.Челебіджихана, вул.Чехова, вул.Яблучна, пров.Антоновський, пров.Котовського, пров.Першотравневий, пров.Південний, пров.Тиндинський, пров.Чехова, А2091, А4233, 65318Ю вул.Південна, 16, смт Чорноморське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96400 (школа №2, їдальня, 1-й поверх) Середня
010688 смт Чорноморське – вул.Дімітрова, вул.Енергетиків, вул.Євпаторійська, вул.Євпаторійське шосе, вул.Індустріальна, вул.Польова вул.Дімітрова, 2, смт Чорноморське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96400 (школа-гімназія №3, фойє, 1-й поверх) Велика
010689 смт Чорноморське – вул.Ак-Мечеть, вул.Амосова, вул.Горького, вул.Грушова, вул.Зелена, вул.Караїмська, вул.Карлеуцька, вул.Кефесська, вул.Кімерійська, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Мрія, вул.Овражна, вул.Паустовського, вул.Сонячна, вул.Таврійська, вул.Таманська, вул.Тарханська, вул.Тельмана, вул.Шейхларська, вул.Щаслива, вул.Щорса, пров.Ак-Мечеть, пров.Ломоносова, пров.Мостовий, пров.Мрія, пров.Піски, пров.Скелястий, пров.Сонячний вул.Щорса, 20, смт Чорноморське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96400 (Чорноморський райавтодор, актова зала, 1-й поверх) Середня
010690 с.Далеке вул.Радянська, 36, с.Далеке, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96412 (будинок культури, фойє) Середня
010691 с.Журавлівка вул.Травнева, 7, с.Журавлівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96412 (сільський клуб, фойє) мала
010692 с.Зоряне вул.Комарова, 34, с.Зоряне, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96412 (сільський клуб, фойє) мала
010693 с.Володимирівка вул.Жовтнева, 20, с.Володимирівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96412 (сільська бібліотека, читальна зала) мала
010694 с.Сєверне вул.Леніна, 37, с.Сєверне, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96412 (сільський клуб, фойє) мала
010695 с.Кіровське – вул.Будьонного, вул.Ворошилова, вул.Квіткова, вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Котовського, вул.Кухтіна, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Фрунзе, вул.Цілинна, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.50 років СРСР, с-ще Низівка вул.Леніна, 8, с.Кіровське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96423 (школа, фойє) Середня
010696 с.Кіровське – вул.Биковського, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Комсомольська, вул.Кримська, вул.Ніколаєва, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Полтавська, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Терешкової, вул.Тітова, вул.Торгова, вул.Трудова, вул.Чорноморська, пров.Першотравневий вул.Леніна, 8А, с.Кіровське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96423 (початкова школа, фойє) Середня
010697 с.Задорне вул.Леніна, фельдшерсько-акушерський пункт, с.Задорне, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96423 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала
010698 с.Дозорне вул.Урожайна, 4, с.Дозорне, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96423 (будинок культури, фойє) мала
010699 с.Красна Поляна вул.Леніна, 14, с.Красна Поляна, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96430 (будинок культури, фойє) Середня
010700 с.Внукове вул.Леніна, сільський клуб, с.Внукове, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96430 (сільський клуб, фойє) мала
010701 с.Кузнецьке вул.Леніна, сільський клуб, с.Кузнецьке, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96430 (сільський клуб, фойє) мала
010702 с.Красноярське вул.Гагаріна, 8, с.Красноярське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96434 (школа, фойє) Середня
010703 с.Ленське вул.Інтернаціональна, 14, с.Ленське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96434 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала
010704 с.Медведеве, с-ще Озерівка вул.Нова, 26, с.Медведеве, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96447 (агрофірма "Прибрежна", контора) Велика
010705 с.Міжводне вул.Приморська, 23, с.Міжводне, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96420 (сільська рада, актова зала) Велика
010706 с.Водопійне, с.Новоульяновка вул.Островського, 11А, с.Водопійне, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96421 (будинок культури, актова зала) Середня
010707 с.Зайцеве, с.Сніжне вул.Клубна, 9, с.Зайцеве, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96422 (сільський клуб, актова зала) мала
010708 с.Новоіванівка вул.Леніна, 1А, с.Новоіванівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96433 (будинок культури, актова зала) Середня
010709 с.Хмельове вул.Зелена, 20, с.Хмельове, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96435 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1) мала
010710 с.Новосільське вул.Леніна, 25, с.Новосільське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96410 (будинок культури, фойє) Велика
010711 с.Артемівка вул.Виноградна, 49А, с.Артемівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96410 (сільський клуб, фойє) мала
010712 с.Окунівка, с.Мар’їне вул.Першотравнева, 1А, с.Окунівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96433 (школа, актова зала) Середня
010713 с.Красносільське вул.Леніна, 11А, с.Красносільське, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96444 (сільський клуб, актова зала) мала
010714 с.Громове, с.Знам’янське вул.Шкільна, 5, с.Громове, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96445 (школа, класна кімната) мала
010715 с.Оленівка вул.Леніна, 39, с.Оленівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96440 (школа, фойє) Середня
010716 с.Калинівка вул.Чернігівська, 20, с.Калинівка, Чорноморський р-н, Автономна Республіка Крим, 96441 (адміністративна будівля, фойє) Середня
010754 м.Армянськ – вул.Залізнична: 3 к.Б, 4 к.А–91; вул.Іванова, вул.Лікарняна, вул.Перекопська, вул.Садова, вул.Сімферопольська: 25; вул.Шкільна: 17–111; пров.Залізничний, мікрорайон ім.Генерала Корявко: 3–4; вул.Лікарняна, 2, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (Армянське ВПУХП №16, фойє) Велика
010755 м.Армянськ – вул.Гайдара: 1–10; вул.Залізнична: 1–1 к.А, 2 к.А, 3 к.А, 4; вул.Шкільна: 1–16; вул.Шкільна, 7А, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (територіальний центр, каб.1) Велика
010756 м.Армянськ – вул.Залізнична: 2, 3; вул.Іваніщева: 1–10ГУРТОЖ.16; вул.Чумакова вул.Іваніщева, 7, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (дитяча музична школа, мала зала) Середня
010757 м.Армянськ – вул.Гайдара: 14–16; вул.Іваніщева: 11ГУРТОЖ.12–21; вул.Шкільна, 8, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (школа №1, актова зала) Середня
010758 м.Армянськ – вул.Сімферопольська: 1–9; вул.Сімферопольське шосе, мікрорайон ім.Генерала Васильєва: 1ГУРТОЖ.15, 5, 7, 9; вул.Сімферопольська, 4, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (центр культури та дозвілля, фойє) Велика
010759 м.Армянськ – вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Володимирська, вул.Воронцовська, вул.Дніпровська, вул.Історична, вул.Каховська, вул.Польова, вул.Потьомкінська, вул.Скадовська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Херсонська, мікрорайон ім.Генерала Васильєва: 10–19, 27; мікрорайон ім.Генерала Васильєва, 14, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (школа-ліцей №2, фойє) Велика
010760 м.Армянськ – мікрорайон ім.Генерала Васильєва: 2–4, 6, 8, 21–26, 28; мікрорайон ім.Генерала Васильєва, 2, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (управління ЖКГ, зала засідань) Велика
010761 м.Армянськ – мікрорайон ім.Генерала Корявко: 16–17; мікрорайон ім.Генерала Корявко, 8, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (яслі-сад "Ластівка", спортивна зала) Велика
010762 м.Армянськ – мікрорайон ім.Генерала Корявко: 18–22, 24; мікрорайон ім.Генерала Корявко, 21А, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (школа-гімназія №3, каб.19) Велика
010763 м.Армянськ – вул.Братиславська, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Гайдара: 20; вул.Каркінітська, вул.Преображенська, вул.Степанова, вул.Чорноморська, мікрорайон ім.Генерала Корявко: 23, 25–31; мікрорайон ім.Генерала Корявко, 21Б, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (дитячо-юнацька спортивна школа, фойє) Велика
010764 м.Армянськ – вул.Бистрова, вул.імені В’ячеслава Чорновіла, вул.Кириліна, вул.Кримська, вул.Сивашська, вул.Фонтанна, вул.Южна, вул.Ярмаркова, мікрорайон ім.Генерала Корявко: 11–12, 32–35; мікрорайон ім.Генерала Корявко, 12А, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (школа №4, вчительська) Середня
010765 м.Армянськ – вул.Велика Морська, вул.Велика Степова, вул.Мінаретна, вул.Морська, вул.Сімферопольська: 11–11 к.А, 25А–29; мікрорайон ім.Генерала Корявко: 10, 13–15; мікрорайон ім.Генерала Корявко, 9, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96012 (яслі-сад "Білосніжка", музична зала) Середня
010766 с.Суворове, с.Волошине вул.Жовтнева, 45А, с.Суворове, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96010 (школа №8, каб.4) Середня
010767 с.Перекоп вул.Театральна, 1, с.Перекоп, м.Армянськ, Автономна Республіка Крим, 96011 (школа №7, фойє) Середня
010902 м.Красноперекопськ – вул.Електропідстанція, вул.Північна, м-н.1: 1–5, 27–28, 30–31; мікрорайон 1, буд.3, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (вечірня змінна школа, актова зала, 1-й поверх) Середня
010903 м.Красноперекопськ – м-н.1: 7–26, 29; вул.Захарова, 4, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 ("школа-гімназія" №3, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
010904 м.Красноперекопськ – вул.Озерна, вул.Таврійська: 2А–3; вул.Толбухіна, м-н.2 мікрорайон 2, буд.8, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (учбово-консультаційний центр КІЕХП, актова зала, 1-й поверх) Велика
010905 м.Красноперекопськ – вул.Кірова: 1–20, 22; вул.Менделєєва: 2–16/19; вул.Мічуріна: 1–70, 73А–74, 76–78; вул.Ново-Зелена, вул.Папаніна: 1–6, 8–12, 14; вул.Первушина, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Чапаєва, пров.Пирогова, пров.Степовий, пров.Степовий/Кримська вул.Менделєєва, 3, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 ("школа-ліцей" №2, актова зала, 1 поверх) Велика
010906 м.Красноперекопськ – вул.Гекала, вул.Ломоносова: 3–6, 8; вул.Таврійська: 9–11; вул.Чапаєва, 12, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 ("школа-УАК" №1, актова зала, 1 поверх) Середня
010907 м.Красноперекопськ – вул.Зелений тупик, вул.Калініна: 5–12; вул.Ломоносова: 7; вул.Менделєєва: 17–30, 48/10; вул.Чкалова: 2, 4; вул.Менделєєва, 15, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (міський будинок культури, 2-й поверх, фойє) Велика
010908 м.Красноперекопськ – вул.Калініна: 13–47; вул.Кірова: 21–21/15, 23–60, 62, 64; вул.Кримська, вул.Мічуріна: 73, 75, 79–85, 88, 90; вул.Папаніна: 7, 13, 15–56; вул.Фрунзе: 20–63/41; вул.Чкалова: 3, 5–10; вул.Шевченка, пров.Танковий вул.Калініна, 22, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (школа №4, актова зала, 1-й поверх) Велика
010909 м.Красноперекопськ – вул.Гоголя: 15–17, 19–52; вул.Кірова: 61, 63, 65–102; вул.Мічуріна: 87, 89, 91–140; вул.Папаніна: 60–98/42; вул.Східна: 18–40; пров.Гоголя, пров.Поштовий, пров.Проїзний, м-н.10: 5–7; м-н.8: 13; мікрорайон 10, буд.25, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (дитячий садок "Золушка", актова зала, 1-й поверх) Середня
010910 м.Красноперекопськ – вул.Дорожна, м-н.8: 1–12, 14; мікрорайон 8, буд.12, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (гуртожиток ВАТ "КСЗ", актова зала, 1-й поверх) Велика
010911 м.Красноперекопськ – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Квіткова, вул.Курнакова, вул.Лазурна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перекопська, вул.Перлинна, вул.Південна, вул.Північно-Кримська, вул.Привітна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Таврійська: 105–141; вул.Тиха, вул.50 років Перемоги, пров.Каштановий, пров.Сиваський, тупик Сонячний, м-н.10: 1–4, 9–17; вул.50 років Перемоги, 7, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (центральна міська лікарня, актова зала, 1-й поверх) Велика
010912 м.Красноперекопськ – вул.Гоголя: 3–14, 18–18/2; вул.Ішунська, вул.Калініна: 2; вул.Менделєєва: 35–47А, 49–118; вул.Механізаторів, вул.Східна: 2Б–10; вул.Таврійська: 21–97/2; вул.Фрунзе: 3–15; пров.Дорожний, пров.Південний, пров.Східний, м-н.10: 18–33; мікрорайон 10, буд.21, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (школа №5, фойє, 1-й поверх) Велика
010913 м.Красноперекопськ – вул.Бромзаводська, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Каркінітська, вул.Морська, вул.Промислова, вул.Промислова-2, вул.Промислова-3, вул.Сімферопольська, вул.Скіфська, вул.Спендіарова, вул.Транспортна, вул.Чорноморська, вул.Ювілейна, вул.3 Промислова 4, пров.Рибальський, тупик Ветеринарний вул.Залізнична, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 (гідробуд – 5, актова зала, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
010461 Первомайська центральна районна лікарня вул.Леніна, 162, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 Мала
010493 Роздольненська центральна районна лікарня Автономної Республіки Крим вул.Леніна, 15, смт Роздольне, Роздольненський р-н, Автономна Республіка Крим, 96200 Мала
010914 Красноперекопська центральна міська лікарня вул.50 років Перемоги, 7, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000 Мала