Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Солонянської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120523 с.Башмачка, с.Кам’яно-Зубилівка, с.Панькове вул.Горького, 9, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462 (школа, їдальня)
/
вул.Горького, 10, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462
1177 1176 1173

120524 с.Любимівка, с.Любов, с.Перше Травня, с.Широкополе вул.Шевченко, 18А, с.Любимівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52463 (бібліотека, читальна зала) 354 354 355

120525 с.Березнуватівка, с.Грушівка, с.Костянтинівка, с.Межове вул.Адміністративна, 1А, с.Березнуватівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52412 (будинок культури, актова зала) 653 655 655

120526 с.Василівка, с.Антонівка, с.Дороганівка вул.Стремського, 1, с.Василівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52460 (будинок культури, фойє) 900 899 900

120527 с.Кам’яне, с.Новоселівка, с.Червонокам’яне вул.Шевченко, 86, с.Кам’яне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52461 (бібліотека, читальна зала) 565 565 561

120528 с.Військове вул.Миронова, 9, с.Військове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52472 (сільська рада, актова зала, 2-й поверх) 620 620 619

120529 с.Вовніги, с.Гроза, с.Калинівка, с.Петро-Свистунове вул.Компанійця, 70А, с.Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52473 (школа, вестибюль) 513 513 512

120530 с.Іверське, с.Розтання, с.Ганно-Мусіївка вул.Шкільна, 1, с.Іверське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421 (школа, фойє) 493 492 493

120531 с.Мала Калинівка, с.Осипенко вул.Центральна, 1, с.Мала Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421 (школа, коридор) 308 307 308

120532 с.Кашкарівка, с.Миколо-Мусіївка, с.Миропіль, с.Олександрівка вул.Шкільна, 41, с.Миропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52422 (школа, фойє) 291 291 287

120533 с-ще Святовасилівка, с.Орлове, с.Рясне, с.Чорнопарівка, с.Шульгівка вул.Центральна, 8Б, с-ще Святовасилівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52433 (амбулаторія, хол) 1224 1223 1224

120534 с.Малозахарине, с.Сонячне вул.Нова, 1, с.Малозахарине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52451 (школа, коридор) 239 239 238

120535 с.Микільське-на-Дніпрі, с.Олексіївка вул.Центральна, 13, с.Микільське-на-Дніпрі, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470 (школа, фойє) 574 572 571

120536 с.Звонецьке вул.Центральна, 1, с.Звонецьке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470 (контора СТОВ "Прогрес", актова зала) 211 212 210

120537 с.Оріхове вул.Нова, 13, с.Оріхове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471 (будинок культури, актова зала) 336 335 335

120538 с.Звонецький Хутір вул.Кооперативна, 2А, с.Звонецький Хутір, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471 (школа, фойє) 284 284 284

120539 с.Багате, с.Водяне, с.Суданівка, с.Товариський Труд вул.Центральна, 1, с.Багате, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52450 (школа, коридор) 505 505 509

120540 с.Григорівка, с.Тракторне вул.Центральна, 59А, с.Григорівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52452 (будинок культури, актова зала) 210 209 209

120541 с.Наталівка, с.Барвінок, с.Незабудине, с.Хижине вул.Центральна, 35А, с.Незабудине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52432 (школа, хол) 564 565 564

120542 с.Новомар’ївка, с-ще Незабудине, с.Томаківка, с.Чернігівка вул.Молодіжна, 30Г, с.Новомар’ївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52420 (бібліотека, читальна зала) 631 629 629

120543 смт Новопокровка вул.Молодіжна, 1, смт Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441 (школа, вестибюль) 1254 1253 1250

120544 с.Дружелюбівка, с.Котлярівка, с.Малинове вул.Малинова, 13, с.Котлярівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441 (школа, коридор) 254 255 255

120545 с.Олександропіль вул.Головка, 8А, с.Олександропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423 (будинок культури, актова зала) 650 651 653

120546 с.Долинське, с.Петриківка, с-ще Тихе вул.Садова, 1, с.Петриківка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423 (контора ФГ "Сонячне", актова зала) 578 577 575

120547 с.Бутовичівка, с.Вільне, с.Гаркушине, с.Кринички, с.Михайлівка, с.Новоандріївка вул.Зелена, 18А, с.Кринички, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52424 (школа, фойє) 449 449 449

120548 с.Павлівка, с.Квітуче, с.Мирне, с.Пропашне вул.Центральна, 42Б, с.Павлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52434 (будинок культури, кімната для голосування) 542 542 540

120549 с.Письмечеве, с.Безбородькове, с.Круте, с.Пшеничне, с.Стародніпровське вул.Шкільна, 67, с.Письмечеве, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52440 (школа, фойє) 710 707 705

120550 с.Привільне вул.Центральна, 21А, с.Привільне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413 (школа, їдальня) 837 839 840

120551 с.Микільське, с.Новотернуватка вул.Центральна, 33А, с.Микільське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413 (сільський клуб, танцювальна зала) 215 215 214

120552 с.Малинівка, с.Петрівське, с.Трудолюбівка, с.Маяк, с.Гайдамацьке вул.Центральна, 2А, с.Маяк, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52414 (школа, їдальня) 685 682 681

120553 с.Голубинівка, с.Дальнє, с.Карайкове, с.Матросове, с.Промінь, с.Якимівка вул.Артюха, 28Б, с.Промінь, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52431 (школа, коридор) 528 528 528

120554 смт Солоне – вул.Миру, вул.Українська, вул.Шевченко: 3–45; с.Гончарка вул.Шевченко, 33, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (школа №1, вестибюль) 1850 1854 1856

120555 смт Солоне – вул.Братів Бєльченко, вул.Гагаріна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Терентьєва, вул.Усенко, вул.Чукмарьова, вул.Шевченко: 1–2; пров.Березовий, с.Сергіївка вул.Строменко, 4, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (Солонянський професійний аграрний ліцей, вестибюль, 1 поверх) 2142 2140 2144

120556 смт Солоне – вул.Голуба, вул.Задернюка, вул.Комарова, вул.Креміня, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Самойлова, вул.Строменко, пров.Спортивний вул.Строменко, 50, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) 2332 2331 2326

120557 с.Аполлонівка – вул.Весняна, вул.Військове містечко: 10–36, 38, гуртожиток; вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Юбкіна, пров.Бригадний, пров.Красний, пров.Центральний, с.Дніпровське вул.Військове містечко, 29, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406 (дитячий садок, актова зала) 1306 1306 1305

120558 с-ще Надіївка вул.Шкільна, 2А, с-ще Надіївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52405 (школа, фойє) 895 897 895

120559 с.Сурсько-Михайлівка, с.Богданівка, с.Новотарасівка вул.Миру, 1, с.Сурсько-Михайлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52410 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) 1827 1828 1825

120560 с.Широке вул.Сорокіна, 58, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445 (школа, спортивна зала)
/
вул.Сорокіна, 42, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445
464 465 465

120561 с.Вишневе, с.Тритузне, с.Шестипілля вул.Центральна, 12, с.Тритузне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52446 (будинок культури, актова зала) 413 414 411

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Кількість виборців
(ліжкомісць для лікарень)
станом на
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120562 Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)" вул.Військове містечко, 37, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406 873 865 858

Всього по відділу ведення ДРВ апарату Солонянської РДА

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
40 39 1 29456 0 29443 0 29411 0