Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Солонянської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120523 с.Башмачка, с.Кам’яно-Зубилівка, с.Панькове вул.Горького, 9, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462 (школа, їдальня)
/
вул.Горького, 10, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462
Середня
120524 с.Любимівка, с.Любов, с.Перше Травня, с.Широкополе вул.Шевченко, 18А, с.Любимівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52463 (бібліотека, читальна зала) мала
120525 с.Березнуватівка, с.Грушівка, с.Костянтинівка, с.Межове вул.Адміністративна, 1А, с.Березнуватівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52412 (будинок культури, актова зала) Середня
120526 с.Василівка, с.Антонівка, с.Дороганівка вул.Стремського, 1, с.Василівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52460 (будинок культури, фойє) Середня
120527 с.Кам’яне, с.Новоселівка, с.Червонокам’яне вул.Шевченко, 86, с.Кам’яне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52461 (бібліотека, читальна зала) Середня
120528 с.Військове вул.Миронова, 9, с.Військове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52472 (сільська рада, актова зала, 2-й поверх) Середня
120529 с.Вовніги, с.Гроза, с.Калинівка, с.Петро-Свистунове вул.Компанійця, 70А, с.Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52473 (школа, вестибюль) Середня
120530 с.Іверське, с.Розтання, с.Ганно-Мусіївка вул.Шкільна, 1, с.Іверське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421 (школа, фойє) мала
120531 с.Мала Калинівка, с.Осипенко вул.Центральна, 1, с.Мала Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421 (школа, коридор) мала
120532 с.Кашкарівка, с.Миколо-Мусіївка, с.Миропіль, с.Олександрівка вул.Шкільна, 41, с.Миропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52422 (школа, фойє) мала
120533 с-ще Святовасилівка, с.Орлове, с.Рясне, с.Чорнопарівка, с.Шульгівка вул.Центральна, 8Б, с-ще Святовасилівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52433 (амбулаторія, хол) Середня
120534 с.Малозахарине, с.Сонячне вул.Нова, 1, с.Малозахарине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52451 (школа, коридор) мала
120535 с.Микільське-на-Дніпрі, с.Олексіївка вул.Центральна, 13, с.Микільське-на-Дніпрі, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470 (школа, фойє) Середня
120536 с.Звонецьке вул.Центральна, 1, с.Звонецьке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470 (контора СТОВ "Прогрес", актова зала) мала
120537 с.Оріхове вул.Нова, 13, с.Оріхове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471 (будинок культури, актова зала) мала
120538 с.Звонецький Хутір вул.Кооперативна, 2А, с.Звонецький Хутір, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471 (школа, фойє) мала
120539 с.Багате, с.Водяне, с.Суданівка, с.Товариський Труд вул.Центральна, 1, с.Багате, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52450 (школа, коридор) Середня
120540 с.Григорівка, с.Тракторне вул.Центральна, 59А, с.Григорівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52452 (будинок культури, актова зала) мала
120541 с.Наталівка, с.Барвінок, с.Незабудине, с.Хижине вул.Центральна, 35А, с.Незабудине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52432 (школа, хол) Середня
120542 с.Новомар’ївка, с-ще Незабудине, с.Томаківка, с.Чернігівка вул.Молодіжна, 30Г, с.Новомар’ївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52420 (бібліотека, читальна зала) Середня
120543 смт Новопокровка вул.Молодіжна, 1, смт Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441 (школа, вестибюль) Середня
120544 с.Дружелюбівка, с.Котлярівка, с.Малинове вул.Малинова, 13, с.Котлярівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441 (школа, коридор) мала
120545 с.Олександропіль вул.Головка, 8А, с.Олександропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423 (будинок культури, актова зала) Середня
120546 с.Долинське, с.Петриківка, с-ще Тихе вул.Садова, 1, с.Петриківка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423 (контора ФГ "Сонячне", актова зала) Середня
120547 с.Бутовичівка, с.Вільне, с.Гаркушине, с.Кринички, с.Михайлівка, с.Новоандріївка вул.Зелена, 18А, с.Кринички, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52424 (школа, фойє) мала
120548 с.Павлівка, с.Квітуче, с.Мирне, с.Пропашне вул.Центральна, 42Б, с.Павлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52434 (будинок культури, кімната для голосування) Середня
120549 с.Письмечеве, с.Безбородькове, с.Круте, с.Пшеничне, с.Стародніпровське вул.Шкільна, 67, с.Письмечеве, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52440 (школа, фойє) Середня
120550 с.Привільне вул.Центральна, 21А, с.Привільне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413 (школа, їдальня) Середня
120551 с.Микільське, с.Новотернуватка вул.Центральна, 33А, с.Микільське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
120552 с.Малинівка, с.Петрівське, с.Трудолюбівка, с.Маяк, с.Гайдамацьке вул.Центральна, 2А, с.Маяк, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52414 (школа, їдальня) Середня
120553 с.Голубинівка, с.Дальнє, с.Карайкове, с.Матросове, с.Промінь, с.Якимівка вул.Артюха, 28Б, с.Промінь, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52431 (школа, коридор) Середня
120554 смт Солоне – вул.Миру, вул.Українська, вул.Шевченко: 3–45; с.Гончарка вул.Шевченко, 33, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (школа №1, вестибюль) Велика
120555 смт Солоне – вул.Братів Бєльченко, вул.Гагаріна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Терентьєва, вул.Усенко, вул.Чукмарьова, вул.Шевченко: 1–2; пров.Березовий, с.Сергіївка вул.Строменко, 4, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (Солонянський професійний аграрний ліцей, вестибюль, 1 поверх) Велика
120556 смт Солоне – вул.Голуба, вул.Задернюка, вул.Комарова, вул.Креміня, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Самойлова, вул.Строменко, пров.Спортивний вул.Строменко, 50, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
120557 с.Аполлонівка – вул.Весняна, вул.Військове містечко: 10–36, 38, гуртожиток; вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Юбкіна, пров.Бригадний, пров.Красний, пров.Центральний, с.Дніпровське вул.Військове містечко, 29, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406 (дитячий садок, актова зала) Середня
120558 с-ще Надіївка вул.Шкільна, 2А, с-ще Надіївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52405 (школа, фойє) Середня
120559 с.Сурсько-Михайлівка, с.Богданівка, с.Новотарасівка вул.Миру, 1, с.Сурсько-Михайлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52410 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика
120560 с.Широке вул.Сорокіна, 58, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445 (школа, спортивна зала)
/
вул.Сорокіна, 42, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445
мала
120561 с.Вишневе, с.Тритузне, с.Шестипілля вул.Центральна, 12, с.Тритузне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52446 (будинок культури, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120562 Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)" вул.Військове Містечко, 37, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406 Середня