Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Амур-Нижньодніпровської районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121046 м.Дніпро – вул.Бережна: 146–148, 150, 152, 154, 156, 158–158А, 160–160А, 164, 166, 168–168А, 170, 172, 174А, 176, 178–178А, 180–180А, 182, 184–184В, 200–373; вул.Березанівська, вул.Епіка, вул.Загірська: 36–36А, 38, 40–63А; вул.Кінноспортивна, вул.Моторна: 187, 189–191А, 193–193А, 195, 197, 201, 203–203А, 205, 207, 209–209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223А, 225, 227, 229–229А, 235, 240–296А; вул.Мохова: 90–92, 96–96А, 98, 100, 102–102А, 104–104А, 106–106А, 108–246; вул.Новоставкова, вул.Передова: 673–677, 683–685, 687–689, 691, 693, 695, 698–699В, 701, 703, 705, 707, 709, 711–713А, 715, 717, 719, 721, 723, 725, 727, 729, 731, 733, 735–735А, 737–737А, 745, 747–749, 751, 753–755, 757, 759, 761, 763–763А, 765, 767, 769–771, 773, 779–781, 783–783А, 785–785А, 787, 789, 791, 793, 795, 797, 799–820; вул.Робкорівська: 26–26А, 28, 30, 32–194; вул.Шпакова, пров.Касьянівський, пров.Моховий, пров.Новоставковий, шосе Полтавське, Обслуговуючий кооператив «Садове товариство «Озерне», садівниче товариство «Березка», садівниче товариство «Родник», садівниче товариство «Росинка-5» вул.Передова, 800А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №117, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
121047 м.Дніпро – вул.Арсенальна, вул.Бережна: 48, 50–50А, 52, 54–54А, 56–56А, 58, 60–60А, 62, 64, 66–68А, 70, 72, 74–74А, 76, 78–78Б, 80–80А, 82, 84–145, 149, 151, 153–153А, 155–155А, 157–157А, 159, 161–161В, 165–165Б, 167, 169–169А, 171А, 173–174, 175–175А, 177А, 179, 181–181А, 183–183А, 185–199; вул.Дмитренка, вул.Загірська: 1–35, 37–37А, 39–39А; вул.Крайова, вул.Лужникова, вул.Моторна: 59–61А, 63–63А, 65–67, 69–69А, 71–71Б, 73–73А, 75, 79, 81–81А, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 101, 103–103А, 105, 107, 113–128, 131–186, 188, 192–192А, 194–194А, 196–196А, 198–198А, 202–202А, 204–204А, 206, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220, 222, 224–224А, 226, 228, 230–234А, 236–238; вул.Новоозерна, вул.Обласна: 10–10Г, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26–28Б, 30, 32, 34–101; вул.Попудренка: 82–114, 116–140, 146–158; вул.Сільська, пров.Арсенальний, пров.Дмитренка, пров.Загірський вул.Передова, 800А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №117, каб.24, 2-й поверх) Велика
121048 м.Дніпро – вул.Бережна: 1–47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А; вул.Братства тарасівців, вул.Гіляровського, вул.Гуртова: 41, 43, 45, 47А–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 82–140; вул.Житомирська: 263–406; вул.Злагоди, вул.Іжевська: 167–247; вул.Інгульська: 113, 115–115А, 117–117А, 119, 121–121А, 123–123Б, 125–125Є, 127–127А, 129, 131–131А, 133–133Б, 135–135А, 137–139, 141, 143, 147; вул.Мінусинська: 149, 151, 153, 155–155А, 157–159А, 162–362А; вул.Моторна: 1–58Б, 62, 64–64А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80–80А, 82, 84–84А, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100А, 102, 104, 106, 108–112, 130; вул.Обласна: 1–9, 11, 13–13А, 15–15А, 17–17Б, 19, 21, 23, 25–25А, 29, 31–31А, 33–33А; вул.Попудренка: 1–80, 115, 143; вул.Читинська, пров.Гуртовий, пров.Моторний, пров.Променистий вул.Передова, 601, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №116, хол, 1-й поверх) Велика
121049 м.Дніпро – вул.Атлетична, вул.Бєлградська: 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65–177; вул.Гуртова: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35; вул.Казахстанська: 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 87–266; вул.Лєскова, вул.Невська, вул.Олексія Неживого, вул.Передова: 513, 517, 519–519А, 523, 525–525А, 527–531, 533, 535, 537, 539, 541–541А, 543, 545, 547, 549, 551, 555, 557, 559, 561, 563, 565–567А, 569–569А, 571–571З, 573–573Б, 575, 577–577А, 579, 581–581А, 583, 585, 587, 589, 591, 593, 599–599В, 601, 603, 605, 607–609, 611–669, 678, 686, 690, 692, 694, 696, 700, 702, 704–704А, 706, 708, 710, 714–714А, 716–716А, 718, 720, 722, 724, 726, 728, 730, 732, 734, 736–736А, 740–744, 746, 750–750А, 752, 756, 758, 760, 762, 764, 766, 768, 772–772А, 776А–778, 782, 784, 786, 788–788А, 790, 792, 794–794А, 796, 798–798А; вул.Петриківська, вул.Східна, вул.Царичанська, пров.Лук’яненка, пров.Східний вул.Передова, 601, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №116, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121050 м.Дніпро – вул.Алуштинська, вул.Анадирська, вул.Арктична, вул.Башкирська, вул.Бєлградська: 1–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Верховинська, вул.Вітряна, вул.Гуртова: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–40, 42, 44, 46–46А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70, 72, 74–78Б; вул.Джгутова, вул.Кубанська, вул.Лейтенанта Роя, вул.Межова, вул.Мохова: 1–89, 93–95Г, 97А–97Г, 99А, 101, 103, 105–105А, 107; вул.Приозерна, вул.Резервна, вул.Робкорівська: 1–25, 27, 29, 31–31А; вул.Стародубцева, вул.Таганрозька: 306Б–306Д, 308–308А, 310, 312, 314, 316, 318–318А, 324–326, 328, 330, 332–334А, 338, 340–348А, 358, 364–374; вул.Тайгова, вул.Чарівна, вул.Чернявського, вул.Широка: 82, 84, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124Б, 126, 128–319; вул.Шлюзова, пров.Вітряний, пров.Джгутовий, пров.Тайговий, пров.Шпаковий вул.Башкирська, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046 (школа №114, корпус №2, спортивна зала, 1 поверх) Велика
121051 м.Дніпро – вул.Дубовика, вул.Житомирська: 1–262А; вул.Іжевська: 1–163; вул.Кемеровська, вул.Охтирська, вул.Рилєєва: 76, 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/129, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 169А, 171, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 212А, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 245А, 247, 249, 251; вул.Чернігівська: 132А–429; вул.Шовковична, вул.230-ї стрілецької дивізії, пров.Визволення, пров.Донецький, пров.Житомирський, пров.Сміливий, пров.Чернігівський вул.Петрозаводська, 377, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49075 (школа №64, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121052 м.Дніпро – вул.Вільхова, вул.Георгієвського, вул.Глущенка, вул.Інгульська: 198–320; вул.Новгород-Сіверська, вул.Петрозаводська: 184–188, 190–519; вул.Прянишникова, вул.Седнєва, вул.Сподівань: 111–111Д, 113, 115, 117–117А, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–190; вул.Трансформаторна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–176; вул.Чернігівська: 4, 6, 8, 10–16, 18, 20–108; пров.Трансформаторний вул.Петрозаводська, 377, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49075 (школа №64, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121053 м.Дніпро – вул.Водопровідна, вул.Заярська, вул.Інгульська: 61–61Б, 63, 65–67А, 69, 71, 73–73А, 75–75Б, 77, 79–79А, 81, 83А–85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111А–111Б; вул.Казахстанська: 1–70, 72, 74, 76–76А, 78, 80, 82, 84–86; вул.Лазарева, вул.Мінусинська: 1–148, 150, 152, 154–154А, 156, 160–160А; вул.Передова: 313–319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 339, 341, 343, 345, 347–347А, 349, 351, 353–355А, 357–357А, 359, 361–363, 367, 369, 371, 373–373А, 375, 377, 379–379А, 383, 385, 389–389А, 391, 393–395, 397, 399, 401, 403–512, 514–516, 518–518А, 520–522, 524, 526–526Б, 532, 534, 536, 538, 540–540А, 542, 544, 546, 548, 550, 552–554А, 556, 558, 560, 562, 564, 568, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582–582А, 584, 586, 588, 590, 592, 594–598, 600, 602–602А, 604, 606, 610; вул.Шефська, пров.Арктичний, пров.Балканський, пров.Водопровідний, пров.Казахстанський, пров.Мінусинський, пров.Окопний, пров.Шефський вул.Передова, 427, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046 (школа №115, хол, 1-й поверх) Велика
121054 м.Дніпро – вул.Вишнева, вул.Інгульська: 2–60; вул.Клубна, вул.Новочеркаська: 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–211; вул.Опанаса Ковпака, вул.Передова: 93, 95, 97, 99, 102–312А, 320–320А, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336–338, 340, 342, 344–344А, 346–346А, 348–348А, 350–350Є, 352–352А, 356–356А, 358, 360, 364–366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380–382, 384–384А, 386–388А, 390, 392, 396, 398, 400, 402; вул.Пестеля, вул.Райніса, вул.Славгородська, вул.Тернова, вул.Широка: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–105А, 109, 111, 113–113А, 115, 117, 119, 121–121А, 123, 125, 127; вул.Штормова: 154–154А, 156–206; пров.Бурятський, пров.Клубний, пров.Олевський, пров.Передовий, пров.Поетичний, пров.Покришкіна, пров.Райніса, пров.Славгородський, пров.Снайперський, пров.Шатурський, пров.Широкий, пров.Штормовий вул.Передова, 253, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (КПНЗ "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" ДМР, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121055 м.Дніпро – вул.Балхаська, вул.Бєляєва: 10, 20; вул.Гусяча: 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–142; вул.Інгульська: 62–62А, 64–64А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82–82А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144–146, 148–196Г; вул.Параски Ангеліної, вул.Робесп’єра, вул.Руставелі, вул.Сподівань: 19–110, 112, 114, 116, 118–118А, 120–122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–134А; вул.Таганрозька: 283–305/307, 307А, 309–309А, 311, 313, 315–315А, 317, 319–323, 327–327А, 329–329А, 331, 335, 339, 351–357А, 359–363; вул.Щитова, пров.Інгульський, пров.Новочеркаський, пров.Полєнова, пров.Робесп’єра вул.Передова, 253, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (КПНЗ "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" ДМР, 1-й поверх) Велика
121056 м.Дніпро – вул.Бєляєва: 8, 12; шосе Донецьке: 2, 3, 7, 9; вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №142, хол ліворуч, 1-й поверх) Велика
121057 м.Дніпро – вул.Бєляєва: 16–19, 21–35; шосе Донецьке: 15; вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №142, хол праворуч, 1-й поверх) Велика
121058 м.Дніпро – вул.Бєляєва: 4; вул.Висоцького: 2, 4; шосе Донецьке: 1; вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №142, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121059 м.Дніпро – вул.Берегова: 204; вул.Висоцького: 2А; вул.Дементьєва: 6–8; вул.Шолохова: 5–7; шосе Донецьке: 6, 10; вул.Шолохова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №134, хол, 1-й поверх) Велика
121060 м.Дніпро – вул.Шолохова: 11–15, 25–29; шосе Донецьке: 12; вул.Шолохова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №134, боковий коридор, 1-й поверх) Велика
121061 м.Дніпро – вул.Дементьєва: 2, 12–14; вул.Шолохова: 19–23, 35–39А; пров.Вишневий вул.Шолохова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №134, боковий коридор, 2-й поверх) Велика
121062 м.Дніпро – вул.Крюкова, вул.Осипенко, вул.Передова: 1–92, 94, 96, 98, 100; вул.Придніпровська, вул.Саранська, пров.Бахчисарайський, пров.Осипенко, пров.Тульчинський вул.Саранська, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (навчально-реабілітаційний центр №12, хол, 1-й поверх) Велика
121063 м.Дніпро – вул.Бальзака, вул.Берегова: 1–198; вул.Волго-Донська, вул.Івана Сокульського, вул.Підвітряна, вул.Пожежна: 32–32А, 34, 36–40, 44–46, 50–52, 54–54А, 56, 58–66; вул.Поздовжня, вул.Самійла Величка, вул.Таганрозька: 1–232; вул.Штормова: 1–153А, 155; пров.Прохолодний, пров.Таврійський, пров.Таганрозький, пров.Терновий, пров.Шосейний, тупик Береговий, тупик Волго-Донський, тупик Самійлівський вул.Скрябіна, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №56,актова зала, 1-й поверх) Велика
121064 м.Дніпро – вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Березова, вул.Бокова, вул.Васнецова, вул.Верстова, вул.Вузлова, вул.Генічеська, вул.Дар’яльська, вул.Долинська, вул.Жвава, вул.Кінцева, вул.Ковальська, вул.Колоскова, вул.Лебединська, вул.Лісопильна, вул.Муравйова, вул.Обхідна, вул.Олександра Потебні, вул.Осетинська, вул.Павлоградська, вул.Пожежна: 1–31, 33, 35, 41–43, 47, 53, 55, 57; вул.Портова, вул.Прохолодна, вул.Ротна, вул.Скрябіна, вул.Сормовська, вул.Тобольська, вул.Торговельна, вул.Халтуріна, вул.Хустівська, вул.Яна Гуса: 36–97; пров.Ковальський, пров.Муравйова, пров.Обхідний, пров.Пожежний, пров.Портовий, пров.Чернишевського, тупик Верстовий, тупик Шосейний вул.Скрябіна, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №56, хол, 1-й поверх) Велика
121065 м.Дніпро – вул.Артюшенка, вул.Афанасьєва-Чужбинського, вул.Вітчизняна: 1–59; вул.Волоколамська, вул.Волочаєвська, вул.Галі Андрусенко, вул.Голубовського, вул.Гребінки, вул.Груднева, вул.Желябова, вул.Заводська, вул.Кільцева, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Миколи Кузьменка, вул.Минакова, вул.Михайлова, вул.Некрасова, вул.Новоросійська, вул.Північнодвінська, вул.Піскова, вул.Промислова, вул.Проміжна, вул.Пушкіна, вул.Роздільна, вул.Сизранська, вул.Тагільська, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Яна Гуса: 10–35; пров.Василівський, тупик Чайковського вул.Волоколамська, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №18, коридор, 1-й поверх) Велика
121066 м.Дніпро – вул.Бойова, вул.Варварівська, вул.Весела, вул.Галі Мазуренко, вул.Гусяча: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Делегатська, вул.Індустріальна, вул.Новочеркаська: 1–79, 81–81А, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Очеретяна, вул.Полєнова, вул.Симиренківська, вул.Швидкісна, вул.Щукіна, пров.Весняних конвалій, пров.Делегатський, пров.Очеретяний вул.Симиренківська, 76, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №68, хол, 1-й поверх) Велика
121067 м.Дніпро – вул.Архангельська, вул.Богомаза: 52–135, 137; вул.Гагринська: 27, 29, 31–158; вул.Дмитровградська, вул.Мольєра: 1–28, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Райдужна, вул.Семипалатинська, вул.Солончакова, вул.Спартака: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Трипільська, вул.Ферганська, вул.Янтарна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 47, 49; пров.Гагринський, пров.Орільський, пров.Семипалатинський, пров.Солончаковий, тупик Орільський, тупик Солончаковий вул.Янтарна, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (школа №86, хол праворуч, 1-й поверх) Велика
121068 м.Дніпро – вул.Богомаза: 136–136А, 138–184; вул.Вітчизняна: 62–95; вул.Грінченка: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–220А, 222, 224–459А; вул.Данила Заболотного, вул.Декабристів, вул.Дружня, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Новоковальська, вул.Петра Бикова, вул.Петрозаводська: 1–167А, 189; вул.Рилєєва: 15, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Універсальна: 22–24, 26, 28, 30–69; вул.Чернігівська: 1–3А, 5, 7, 9, 17, 19; пров.Одеський, пров.Петрозаводський, тупик Грінченка вул.Вітчизняна, 93, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (фінансово-економічний ліцей, хол ліворуч, 2-й поверх) Велика
121069 м.Дніпро – вул.Алма-Атинська, вул.Лозова, вул.Мольєра: 29–31, 33–33/35, 35, 37, 39, 41, 43–162; вул.Онезька, вул.Ризька, вул.Спартака: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–98; вул.Трансформаторна: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51–51А, 53, 55, 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; пров.Онезький вул.Вітчизняна, 93, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (фінансово-економічний ліцей, хол праворуч, 2-й поверх) Велика
121070 м.Дніпро – вул.Грінченка: 55–203, 205, 207, 209, 211, 213–213А, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Янтарна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 34, 38, 40, 42, 50; вул.Янтарна, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (школа №86, хол ліворуч, 1-й поверх) Велика
121071 м.Дніпро – вул.Брацлавська, вул.Каруни: 24/26–125, 127А; вул.Ростовська: 1–46; вул.Трамвайна: 1–22; пров.Ростовський, просп.Мануйлівський: 3–11, 13, 15, 19; вул.Каруни, 129, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (школа №26, коридор, 1-й поверх) Велика
121072 м.Дніпро – вул.Бажова: 28, 32, 34, 36; вул.Джузеппе Гарібальді, вул.Євгена Вирового, вул.Каруни: 127; вул.Лаврова, вул.Луговська: 1–74В, 76–76А, 78, 80, 82, 84; вул.Миколи Сумцова, вул.Просвітянська, вул.Радистів: 1–11А; вул.Серафимовича, вул.Софії Русової, вул.Ялтинська, вул.Ясельна, пров.Вирового вул.Каруни, 129, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (школа №26, коридор, 2-й поверх) Велика
121073 м.Дніпро – вул.Василя Каразіна, вул.Лесі Українки, вул.Луговська: 168, 170, 172, 174, 176–176А, 178–255; вул.Маріупольська, вул.Новозаводська, вул.Проскурівська, вул.Радистів: 12–21; вул.Смарагдова, вул.Спортивна, вул.Ясна, пров.Луговський, пров.Новозаводський, пров.Проскурівський, пров.Смарагдовий, просп.Мануйлівський: 12, 14, 16, 20–48, 50–50А, 52, 54, 56, 58–62; вул.Ростовська, 88, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (навчально-виховний комплекс №42, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121074 м.Дніпро – вул.Балаклавська, вул.Балашовська, вул.Братиславська, вул.Бутлерова, вул.Виноградна, вул.Водників, вул.Дмитра Марковича, вул.Зарічна, вул.Карпенка-Карого, вул.Карпова, вул.Краківська, вул.Луганська, вул.Луговська: 75, 77, 79, 81, 83, 85–167, 169, 171–171А, 173, 175–175А, 177–177А; вул.Майбороди, вул.Обухівська, вул.Парадна, вул.Празької весни: 26–28, 30–44; вул.Ростовська: 48–201; вул.Саперна: 2–94; вул.Трамвайна: 23–57; вул.Фруктова, вул.Чернівецька, пров.Водників, пров.Каразінський, пров.Шкільний, тупик Німанський, тупик Ростовський вул.Ростовська, 88, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (навчально-виховний комплекс №42, хол, 1-й поверх) Велика
121075 м.Дніпро – вул.Бажова: 2–27, 29–30, 33, 35, 37–53; вул.Військова, вул.Каруни: 1, 2А–2Б, 6–23; вул.Полонської-Василенко: 2, 12–113; вул.Тьоміна, пров.Желваківського, просп.Мануйлівський: 49, 51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 64–78; вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (школа №55, спортивна зала ліворуч, 1-й поверх) Велика
121076 м.Дніпро – вул.Каруни: 2, 4; вул.Котляревського: 2, 5–9Б; вул.Полонської-Василенко: 4–6Б; просп.Слобожанський: 19, 21; вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (школа №55, спортивна зала, праворуч, 1-й поверх) Велика
121077 м.Дніпро – вул.Костонаєва, вул.Котляревського: 4, 11–63; вул.Побєжимова, вул.Празької весни: 1–25, 29; вул.Саперна: 96–138; вул.Сарматська, пров.Озерний, просп.Слобожанський: 1, 7, 11, 13, 15, 15А, 17, 17А к.1, 17А к.2, 17А к.3; вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (школа №55, хол, 1-й поверх) Велика
121078 м.Дніпро – шосе Донецьке: 104, 106, 108, 110, 114, 116; пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (школа №133, хол, 1-й поверх) Велика
121079 м.Дніпро – вул.Богомаза: 188А–204; пров.Крушельницької: 7; пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (школа №133, коридор, 1-й поверх) Велика
121080 м.Дніпро – вул.Терещенківська: 25, 27; пров.Крушельницької: 5, 12–20; пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (школа №133, хол, 2-й поверх) Велика
121081 м.Дніпро – вул.Березинська: 23, 25, 27; пров.Крушельницької: 2–4, 6, 8; шосе Донецьке: 124; пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (навчально-виховний комплекс №131, рекреація, 2-й поверх) Велика
121082 м.Дніпро – вул.Марії Лисиченко, вул.Терещенківська: 2–12; пров.Крушельницької: 1; пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (навчально-виховний комплекс №131, рекреація молодшої школи, 1-й поверх) Велика
121083 м.Дніпро – вул.Терещенківська: 14–24, 26; шосе Донецьке: 120, 122; пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (навчально-виховний комплекс №131, рекреація старшої школи, 1-й поверх) Велика
121084 м.Дніпро – вул.Богомаза: 1–51; вул.Гагринська: 1–26, 28, 30; вул.Григорія Граб’янки, вул.Грінченка: 1–54; вул.Громадянська, вул.Депутатська, вул.Комунальна, вул.Скворцова, вул.Універсальна: 1–21, 25, 27, 29; вул.Ціолковського, вул.Яхненківська, пров.Березовий, пров.Богомаза, пров.Грінченка, пров.Радомський, пров.Янтарний вул.Універсальна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (АТ "Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів", хол, 1-й поверх) Велика
121085 м.Дніпро – вул.Будапештська, вул.Георгія Камінського, вул.Івана Труби, вул.Калинова: 73, 75, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4, 85; вул.Ломоносова, вул.Меліоративна, вул.Микитинська, вул.Парникова, вул.Підгороднянська, вул.Сашка Мірошниченка, вул.Урожайна, вул.Федеративна, вул.Янтарна: 44, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; пров.Універсальний пров.Універсальний, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (Дніпровський професійний залізничний ліцей, хол, 1-й поверх) Велика
121086 м.Дніпро – вул.Калинова: 76, 77, 79, 79А к.1, 79А к.2, 81; вул.Калинова, 81, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (Дніпровська дитяча художня школа №2, каб.8, 1-й поверх) Середня
121087 м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 14/16, 17, 20/18, 22/24, 24; вул.Араратська: 4, 6, 8, 10, 11; вул.Василя Макуха: 1, 3, 5, 6, 7; вул.Калинова: 74, 78, 80; вул.Софії Ковалевської: 63, 65, 78, 80; вул.Софії Ковалевської, 53А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8, хол, 2-й поверх) Велика
121088 м.Дніпро – вул.Калинова: 66, 70, 72; вул.Софії Ковалевської: 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 74, 76; вул.Хабарівська: 24, 26, 28, 30, 30/32, 32, 34, 36, 38, 40, 40/42, 42, 44, 44/46, 46, 48, 50, 52; вул.Софії Ковалевської, 53А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8, хол, 2-й поверх) Велика
121089 м.Дніпро – вул.Артеківська: 11–25, 29; вул.Дівоча, вул.Калинова: 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/27, 27; вул.Путилівська, вул.Срібна, просп.Слобожанський: 89, 91, 93; вул.Софії Ковалевської, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (школа №44, велика спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121090 м.Дніпро – вул.Артеківська: 26–27; вул.Калинова: 26, 28; вул.Обоянська, вул.Решетилівська, вул.Софії Ковалевської: 1, 3, 5, 7, 7А, 11, 17, 17/19, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/31, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/43, 43, 45, 45/47, 47; вул.Софії Ковалевської, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (школа №44, хол, 1-й поверх) Велика
121091 м.Дніпро – вул.Василя Тютюнника: 1–9, 15–19, 28–39; вул.Запорізька, вул.Калинова: 37, 65, 67, 71, 77А к.1, 77А к.2; вул.Лисичанська, вул.Шепетівська, пров.Тютюнника вул.Калинова, 49А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (дошкільний навчальний заклад №90, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121092 м.Дніпро – вул.Калинова: 64, 68; вул.Софії Ковалевської: 49; вул.Хабарівська: 1, 3; вул.Калинова, 68, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (клуб "Дніпро", актова зала, 1-й поверх) Середня
121093 м.Дніпро – вул.Калинова: 29/31, 32, 33, 33/35, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/46, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 60/62, 61, 62; вул.Калинова, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (Дніпровський центр професійної освіти, актова зала, 1-й поверх) Велика
121094 м.Дніпро – вул.Андрюшинська, вул.Арбузова, вул.Аржанова, вул.Гірничорудна, вул.Дарницька: 4–19, 24–28; вул.Доватора, вул.Іванівська, вул.Магнітна, вул.Новосамарська, вул.Новоселівська, вул.Перовської, вул.Приміська, вул.Самарська, вул.Тбіліська, вул.Тимчасова, вул.Шостинська, вул.Юр’ївська, пров.Перовської, пров.Прапорний, пров.Срібний вул.Аржанова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (Університет митної справи та фінансів, гуртожиток №4, диско-зал, 1-й поверх) Велика
121095 м.Дніпро – вул.Кожем’яки: 1, 9, 17; вул.Мінська, вул.Новомосковська, вул.Шукліна, пров.Дорожній, просп.Слобожанський: 65, 69, 71, 73, 77; вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (школа №8, хол, 1-й поверх) Велика
121096 м.Дніпро – вул.Генерала Кравченка, вул.Глухівська, вул.Дарницька: 21; вул.Динника, вул.Дмитра Багалія, вул.Івана Пулюя, вул.Канівська, вул.Левітана, пров.Івана Пулюя, просп.Слобожанський: 63, 67, 79, 81, 83, 83А, 85, 85А; вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (школа №8, коридор праворуч, 1-й поверх) Велика
121097 м.Дніпро – вул.Василя Тютюнника: 11–12, 21–27; вул.Кожем’яки: 3–7, 11, 22–77; вул.Куликовська, вул.Полтавська, вул.Прапорна, вул.Симеїзька, вул.Тиха, вул.Углицька, вул.Юридична, пров.Динника, пров.Кожем’яки, пров.Приміський, пров.Тагільський, просп.Слобожанський: 87, 87А; тупик Тютюнника вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (школа №8, коридор ліворуч, 1-й поверх) Велика
121098 м.Дніпро – вул.Бердянська: 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 55, 56, 57, 59; вул.Любарського: 6–59, 61; вул.Маршала Малиновського: 16, 18; вул.Нестора Махна, вул.Олени Пчілки, вул.Прогресивна: 1–5, 17; вул.Степана Разіна: 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; пров.Любарського вул.Прогресивна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49098 (навчально-виховний комплекс №57, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121099 м.Дніпро – вул.Маршала Малиновського: 6, 8, 10, 12, 34; вул.Прогресивна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49098 (навчально-виховний комплекс №57, хол, 1-й поверх) Велика
121100 м.Дніпро – вул.Маршала Малиновського: 14, 20, 22, 26, 38, 54; вул.Прогресивна: 6–10; вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034 (школа №43, коридор, 1-й поверх) Велика
121101 м.Дніпро – вул.Бердянська: 58, 65, 66; вул.Любарського: 60, 62–85; вул.Маршала Малиновського: 44, 48, 48А, 58; вул.Мурманська, вул.Планетна вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034 (школа №43, коридор, 2-й поверх) Велика
121102 м.Дніпро – вул.Каспійська, вул.Любарського: 86–141; вул.Маршала Малиновського: 36, 42, 60, 62, 80, 80К; вул.Стрілочна вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034 (школа №43, хол, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121103 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №9" Дніпровської міської ради просп.Мануйлівський, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 Мала
121104 Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня №11" Дніпровської міської ради вул.Широка, 222, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046 Мала