Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Соборної районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
121162 м.Дніпро – вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Акінфієва, вул.Мусліма Магомаєва, вул.Набережна Перемоги: 2Р; вул.Яворницького, вул.Яружна, пл.Соборна: 7–9А; пров.Феодосія Макаревського пл.Шевченка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 (Палац студентів, хол, 1-й поверх) 1679 1680 1678

121163 м.Дніпро – вул.Архітектора Дольніка, вул.Володимира Вернадського: 10–12, 16, 18–18А, 20–35Т; вул.Сергія Єфремова: 15–21К; пров.Євгена Коновальця: 4; вул.Сергія Єфремова, 25, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 (Дніпропетровський державний аграрний університет, ауд.140, 1-й поверх) 1747 1748 1752

121164 м.Дніпро – вул.Барнаульська, вул.Кам’яна, вул.Колодязна, вул.Ламана, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Павла Нірінберга, вул.Поля, вул.Різнична, вул.Січеславська Набережна: 37, 39, 45, 47, 49, 49А; пров.Тісно-кам’яний, узвіз Струківський вул.Ливарна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровська консерваторія ім.М.Глінки, хол, 1-й поверх) 1423 1421 1420

121165 м.Дніпро – вул.Барикадна: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17А, 20, 21, 21А, 21Б, 21Д, 22, 24; вул.Ливарна, вул.Шолом-Алейхема, вул.Якова Самарського, пл.Успенська, пров.Барикадний, узвіз Крутогірний: 7–33; вул.Якова Самарського, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (навчально-виховний комплекс №100, хол, 1-й поверх) 1632 1632 1630

121166 м.Дніпро – вул.Володимира Винниченка, вул.Сергія Єфремова: 1–14Д, 22–26; пл.Соборна: 1–6, 14/27; пл.Шевченка, пров.Євгена Коновальця: 8–13; просп.Дмитра Яворницького: 20, 20Д, 26, 26Б, 30, 32; узвіз Крутогірний: 3–5; пл.Соборна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровська медична академія, хол, 1-й поверх) 1797 1799 1802

121167 м.Дніпро – вул.Володимира Вернадського: 1–8А(гурт 2), 13–15, 17, 19/21; просп.Дмитра Яворницького: 34, 36; вул.Володимира Вернадського, 2/4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Академія митної служби України, хол, 1-й поверх) 1074 1074 1071

121168 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 1–6, 7, 9–15, 17, 19, 21; вул.Володимира Моссаковського: 1–5, 7; вул.Олеся Гончара: 2–6, 10, 12, 14; вул.Паторжинського: 6Б, 8, 10; вул.Шевченка: 3, 4, 5, 6, 9, 11; просп.Дмитра Яворницького: 23, 25, 29, 31, 33; вул.Володимира Моссаковського, 2А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки, хол, 1-й поверх) 1306 1304 1301

121169 м.Дніпро – бульв.Катеринославський, вул.Виконкомівська: 1Б; вул.Гоголя: 1–14А, 17; вул.Паторжинського: 14/16, 18, 22, 24, 30; вул.Південна: 7, 9, 11; вул.Шевченка: 12, 16, 18, 18Б, 22, 23, 25, 26, 28, 33, 35, 37А, 39, 41, 41А, 45, 47; пров.Шевченка, просп.Дмитра Яворницького: 41, 45, 45А, 45Б; вул.Гоголя, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (ДРІДУ НАДУ при Президентові України, коридор, 1-й поверх) 1475 1473 1474

121170 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 6А(гурт 2), 21А, 25–35А; вул.Володимира Моссаковського: 6А, 8–12, 14–24; вул.Гоголя: 16, 19–27А; вул.Довга балка: 2–33; вул.Олеся Гончара: 7–9, 11, 13, 15–32; вул.Паторжинського: 3, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29Б, 31; вул.Василя Жуковського, 6А(гурт 2), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, гуртожиток №2, актова зала, 1-й поверх) 1758 1757 1759

121171 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 8, 16, 18, 20–20Б, 22–24, 39А–45; вул.Володимира Моссаковського: 13А(гурт 6)–13(гурт 5), 26–40; вул.Гоголя: 41–70; вул.Гусенка, вул.Олеся Гончара: 36–44; вул.Чернишевського: 15, 20, 24–47; пров.Гоголя вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, 1-й хол, 1-й поверх) 1461 1463 1462

121172 м.Дніпро – вул.Писаржевського, вул.Чернишевського: 11–14, 16–18, 21–23; просп.Гагаріна: 10, 12, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 20, 24; вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, хол, 3-й поверх) 1390 1389 1387

121173 м.Дніпро – вул.Полігонна: 21, 23–27А; вул.Телевізійна: 1–8, 10, 12, 14–16А, 20; пров.Університетський, просп.Гагаріна: 38А(гурт 3); просп.Гагаріна, 38А(гурт 3), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №3, к.113, 2-й поверх) 1470 1468 1466

121174 м.Дніпро – вул.Кольцова, вул.Полігонна: 2–20; вул.Родини Зубкових: 7–10, 16; вул.Сірка: 1–21, 48; вул.Скеляста, вул.Феодосіївська: 2; вул.Чонгарська, пров.Біологічний, пров.Прилуцький, пров.Реактивний, пров.Сірка, просп.Гагаріна: 28(гурт 1); просп.Гагаріна, 28(гурт 1), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №1, хол, 1-й поверх) 1787 1792 1801

121175 м.Дніпро – вул.Акмолинська, вул.Армійська, вул.Баскетбольна, вул.Ботанічна, вул.Бронетанкова, вул.Глазунова, вул.Довга балка: 78–104; вул.Достоєвського, вул.Кишинівська, вул.Маневрова, вул.Миколи Гнатюка, вул.Олександра Рейнгарда, вул.Олени Ган, вул.Полігонна: 22–22А; вул.Полкова, вул.Родини Зубкових: 11; вул.Сірка: 30А–46, 52–134; вул.Телевізійна: 9, 11–11Б, 13–13А, 17–19, 21–23; просп.Гагаріна: 26(гурт), 30, 32, 36, 38(гурт 2), 46, 48, 58, 60, 64, 66, 68А, 68/1, 68/2, 70, 70А, 70А/1, 70А/2; просп.Гагаріна, 38(гурт 2), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №2, актова зала, 1-й поверх) 1714 1713 1712

121176 м.Дніпро – вул.Генерала Пушкіна: 1Б; вул.Казакова: 4, 4А, 13А, 30(гурт 5), 32(гурт 7), 36(гурт 4), 38(гурт 6); вул.Університетська вул.Казакова, 36(гурт 4), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050 (гуртожиток №4 Дніпровського національного університету, кім.139, 1-й поверх) 1376 1378 1375

121177 м.Дніпро – вул.Абхазька: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10; просп.Гагаріна: 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169 к.1, 169 к.2, 169 к.3, 169 к.4, 171, 173, 175, 177; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107 (школа №20, коридор, 1-й поверх) 1542 1538 1537

121178 м.Дніпро – вул.Високовольтна, шосе Запорізьке: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107 (школа №20, коридор, 3-й поверх) 1735 1734 1733

121179 м.Дніпро – вул.Аеродромна, вул.Гаражна, вул.Городна, вул.Лісогорська, вул.Муромська, вул.Надії, вул.Соколина, вул.Тунельна, пров.Гаражний, пров.Пермський, тупик Гаражний, тупик Лісогорський, шосе Запорізьке: 19; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107 (школа №20, коридор, 2-й поверх) 1562 1560 1562

121180 м.Дніпро – вул.Вінницька, вул.Володі Дубініна: 1–57; вул.Зої Космодем’янської, вул.Казакова: 1А; вул.Лізи Чайкіної: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Льотчиків, вул.Обсерваторна, вул.Остапа Вишні: 1–26; вул.Станична, вул.Танкістів, вул.Черняховського, пров.Льотчиків, просп.Гагаріна: 101 к.1, 101 к.2, 101 к.3, 101 к.4, 101 к.5, 101А, 101Д, 101К, 105, 107, 109, 111, 117, 119; вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050 (навчально-виховний комплекс №28, хол, 1-й поверх) 1887 1886 1878

121181 м.Дніпро – вул.Аксакова, вул.Володі Дубініна: 59–103; вул.Лізи Чайкіної: 2(гурт 5), 4–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–47; вул.Марії Заньковецької, вул.Міськдачі: 7, 9, 11, 11А; вул.Олега Кошового, вул.Олександра Матросова, вул.Остапа Вишні: 27А–84; вул.Отаманська, вул.Панфілова, вул.Радіо, вул.Снайперська, вул.Хортицька, пров.Радіо, просп.Гагаріна: 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143; вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050 (навчально-виховний комплекс №28, хол, 2-й поверх) 1950 1950 1949

121182 м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 5)–2(гурт 6), 2 к.1–2 к.10, 22; вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Палац культури ДНУЗТ, дзеркальна зала, 1-й поверх) 1184 1184 1189

121183 м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 1)–2(гурт 4), 2(гурт 1 КВП); вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (палац культури ДНУЗТ, хол, 2-й поверх) 1043 1043 1048

121184 м.Дніпро – вул.Алупкинська, вул.Борислава Брондукова, вул.Горяна, вул.Дернова, вул.Джерельна, вул.Крута балка, вул.Лабораторна, вул.Лешко-Попеля, вул.Переможна, вул.Південна: 1, 5; вул.Променева, вул.Сташкова, вул.Тихвінська, вул.2-а Горяна, вул.9 Січня, пров.Бузиновий, пров.Крута балка, пров.Лоцманський, тупик Крута балка, узвіз Лоцманський, станція Лоцманська вул.Лазаряна, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (навчально-виховне об’єднання технічного профілю №79, спортивна зала, 1-й поверх) 2122 2119 2114

121185 м.Дніпро – вул.Баха, вул.Білгородська, вул.Марії Кюрі, вул.Матроса Кошки, вул.Морська, вул.Севастопольська: 17(гурт), 21, 23–25, 27, 29, 31–73; пров.Героїв Крут, пров.Диканьський, пров.Морський, просп.Гагаріна: 63, 65(гурт 1), 65/67(гурт 3), 67(гурт 2), 69/1, 71, 71А, 73, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 75, 75/1, 79, 81, 81/2, 83, 85, 85Б, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95А, 97, 99; тупик Ігарський просп.Гагаріна, 95, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету, хол, 1-й поверх) 1295 1296 1295

121186 м.Дніпро – просп.Гагаріна: 57(гурт 5), 59(гурт 4), 61(гурт 3); вул.Медична, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (їдальня №33 Національного гірничого університету, банкетна зала, 2-й поверх) 1317 1322 1333

121187 м.Дніпро – вул.Академіка Чекмарьова, вул.Бригадна, вул.Героїв Крут: 8, 10, 12, 14; вул.Глобинська, вул.Медична, вул.Севастопольська: 1–16, 18–20, 22, 26–26А, 28, 30; вул.Феодосіївська: 8–13; вул.Чернишевського: 1–10; просп.Гагаріна: 11(гурт 2), 13/15(гурт 5), 17, 21, 23, 31; вул.Бригадна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (школа №10, коридор, 1-й поверх) 1898 1897 1902

121188 м.Дніпро – просп.Гагаріна: 1А, 2, 3, 5, 7, 33(гурт 1), 35(гурт 4); просп.Дмитра Яворницького: 11, 13/15, 17(гурт 2), 21(гурт 1); просп.Дмитра Яворницького, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 (Національний гірничий університет, корпус №4, хол, 1-й поверх) 1572 1579 1585

121189 м.Дніпро – вул.Героїв Крут: 1–7, 9, 11, 13; вул.Горбиста, вул.Обручева, вул.Сімферопольська, вул.Спаська, пров.Інгулецький, пров.Кипарисний, пров.Льотний, пров.Люблинський, пров.Обручева, пров.Сімферопольський, пров.Чернівецький, просп.Дмитра Яворницького: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; узвіз Балашовський: 2–26; узвіз Селянський: 5–10; вул.Сімферопольська, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Інститут геотехнічної механіки, лабораторний корпус, хол, 1-й поверх) 2020 2020 2015

121190 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 2А–78Г; вул.Набережна Перемоги: 44А(гурт 7 ДДМА), 44(гурт 6 ДДМА)–44Д; вул.Набережна Перемоги, 40А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (спортивний комплекс Українського державного хіміко-технологічного університету, хол, 1-й поверх) 1630 1636 1635

121191 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 42(гурт 4 ДДАУ)–42Ю, 44(гурт 6 ДДАУ), 44Л–44/4(гурт 2 ДДАУ), 50; узвіз Балашовський: 27–36; узвіз Благодатний, узвіз Мандриківський, узвіз Севастопольський, узвіз Селянський: 16–22; вул.Набережна Перемоги, 42(гурт 4 ДДАУ), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (Дніпропетровський державний аграрний університет, гуртожиток №4, бібліотека, 1-й поверх) 2355 2365 2383

121192 м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 3–14; вул.Мандриківська: 80–142А, 150–154А, 160–160А, 162А, 164–166Б, 168–168Б, 170, 172–172А, 174–194А; вул.Набережна Перемоги: 76–80; вул.Переяславська вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №76, коридор, 1-й поверх) 2041 2039 2037

121193 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 46–48, 54–72; вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №76, коридор, 2-й поверх) 2373 2366 2364

121194 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 143–149, 155–159; вул.Набережна Перемоги: 98; вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №140, вестибюль, 1-й поверх) 1687 1684 1680

121195 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 161, 163, 167, 169, 171, 173, 220–222; вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №140, хол, ліва сторона, 1-й поверх) 2007 2006 2004

121196 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 196–218Б, 230–242; вул.Набережна Перемоги: 108 к.1–108 к.11; пров.Землеробський, пров.Мандриківський, узвіз Кодацький вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №140, хол, права сторона, 1-й поверх) 1762 1763 1761

121197 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 92(гурт 6)–96, 100–106А, 110; вул.Набережна Перемоги, 92(гурт 6), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (Український державний хіміко-технологічний університет, гуртожиток №6, хол, 1-й поверх) 1738 1739 1742

121198 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 112 к.1–112Д, 120, 124А; просп.Героїв: 1–3, 7; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (навчально-виховний комплекс №66, спортивна зала, 1-й поверх) 2075 2073 2069

121199 м.Дніпро – бульв.Слави: 2А–2Д, 4–6; вул.Набережна Перемоги: 116(гурт)–118 к.6, 124, 126–126А; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (навчально-виховний комплекс №66, вестибюль, 1-й поверх) 2217 2213 2210

121200 м.Дніпро – вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 4; просп.Героїв: 9, 11, 15–17; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (школа №73, спортивна зала, 1-й поверх) 2094 2092 2091

121201 м.Дніпро – бульв.Слави: 8; вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 8–14; просп.Героїв: 19; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (школа №73, вестибюль, 1-й поверх) 2031 2026 2027

121202 м.Дніпро – просп.Героїв: 25–27, 33, 37, 45; просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (навчально-виховний комплекс №111, хол, ліва сторона, 1-й поверх) 1852 1850 1848

121203 м.Дніпро – бульв.Слави: 13, 15; просп.Героїв: 21–23; просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (навчально-виховний комплекс №111, хол, права сторона, 1-й поверх) 1753 1752 1748

121204 м.Дніпро – бульв.Слави: 3, 7, 9; вул.Набережна Перемоги: 130 к.1–130 к.7; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (школа №35, хол, 1-й поверх) 2131 2130 2128

121205 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 134 к.1–134 к.5, 140; просп.Героїв: 31, 35; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (школа №35, спортивна зала, 1-й поверх) 1808 1805 1805

121206 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 136А; пров.Добровольців, просп.Героїв: 43; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (школа №35, хол початкової школи, 1-й поверх) 1920 1920 1912

121207 м.Дніпро – бульв.Слави: 19–27; пров.Штабний: 2, 4, 6–8; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, ліва сторона, 1-й поверх) 2141 2137 2133

121208 м.Дніпро – просп.Героїв: 30, 32, 34; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, права сторона, 1-й поверх) 1658 1657 1661

121209 м.Дніпро – просп.Героїв: 40, 46; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, 2-й поверх) 1833 1833 1830

121210 м.Дніпро – пров.Штабний: 1, 3, 5; просп.Героїв: 48–50; просп.Героїв, 34, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (музична школа №19, актова зала, 1-й поверх) 1565 1562 1562

121211 м.Дніпро – вул.Байкова, вул.Бакинська: 184–188; вул.Верхоянська, вул.Воїнової, вул.Володимира Сосюри, вул.Глиняна, вул.Григорія Омельченка, вул.Далека, вул.Дружинників, вул.Загребельного, вул.Капітальна, вул.Корсакова, вул.Лоцманська, вул.Мільмана, вул.Паустовського, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Чехова, вул.Яснополянська, пров.Камський, пров.Різничний, пров.Рокитний, пров.Садовий, пров.Салтикова-Щедріна, узвіз Дніпровський вул.Мільмана, 63, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (Лоц-Кам’янський Будинок культури, хол) 2334 2336 2336

121212 м.Дніпро – вул.Бакинська: 10–16; вул.Гайсинська, вул.Гаріна, вул.Дорожна, вул.Євпаторійська: 2–99, 101–103, 108–129; вул.Єреванська, вул.Камська, вул.Миру, вул.Радісна, вул.Слов’янська, вул.Холмогорська, пров.Дніпровський вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (школа №107, хол, 1-й поверх) 1873 1872 1871

121213 м.Дніпро – вул.Маршала Судця, вул.Новорічна вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (школа №107, спортивна зала, 1-й поверх) 2122 2123 2126

121214 м.Дніпро – бульв.Слави: 10–12, 14, 16–18; просп.Героїв: 18А, 20; просп.Героїв, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 2-й поверх) 1721 1717 1716

121215 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 336–340; просп.Героїв: 6, 10, 14А, 18; просп.Героїв, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 1-й поверх) 1516 1516 1514

121216 м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 155; вул.Космічна: 3–9А; вул.Мандриківська: 260(гурт 7)–329; вул.Писарева, вул.Шокальського, пров.Переяславський, просп.Героїв: 4; вул.Космічна, 9, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Територіальній центр соціального обслуговування, актова зала, 1-й поверх) 2027 2028 2027

121217 м.Дніпро – просп.Героїв: 12; вул.Мандриківська, 276, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпропетровський державний аграрний університет, хол, 1-й поверх) 2097 2093 2090

121218 м.Дніпро – пров.Екіпажний: 3; ж/м Сокіл: 1 к.1–1 к.11; вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (школа №83, коридор, 1-й поверх) 1927 1921 1918

121219 м.Дніпро – вул.Космічна: 13–29; вул.Недєліна, пров.Екіпажний: 2–2 к.1, 10–12; ж/м Сокіл: 5–10; вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (школа №83, коридор, 2-й поверх) 1829 1830 1826

121220 м.Дніпро – бульв.Слави: 28–44, 46, 48–58; вул.Євпаторійська: 106; вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, права сторона, 1-й поверх) 2069 2068 2071

121221 м.Дніпро – бульв.Слави: 45–45К, 47; вул.Євпаторійська: 100 к.1–100 к.3, 104–104А; вул.Космодромна вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, ліва сторона, 1-й поверх) 2096 2089 2093

121222 м.Дніпро – вул.Трудових резервів, просп.Праці вул.Трудових резервів, 4(гурт 1), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49041 (Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, гуртожиток, актова зала, 1-й поверх) 548 547 551

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Кількість виборців
(ліжкомісць для лікарень)
станом на
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
121223 Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 1175 1175 1175
121224 Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 200 200 200
121225 Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 150 150 150
121226 Державна установа "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України" пров.Феодосія Макаревського, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 300 300 300
121227 Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Дніпропетровській області" вул.Полігонна, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 90 90 90
121228 Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 170 170 170
121229 "Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №8" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 135 135 135
121230 Комунальний заклад "Клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 21, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 245 245 245

Всього по відділу ведення ДРВ виконавчого комітету Соборної районної у м.Дніпрі ради

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
69 61 8 107046 0 107007 0 106999 0