Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Соборної районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121162 м.Дніпро – вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Акінфієва, вул.Мусліма Магомаєва, вул.Набережна Перемоги: 2Р; вул.Яворницького, вул.Яружна, пл.Соборна: 7–9А; пров.Феодосія Макаревського пл.Шевченка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 (Палац студентів, хол, 1-й поверх) Велика
121163 м.Дніпро – вул.Архітектора Дольніка, вул.Володимира Вернадського: 10–12, 16, 18–18А, 20–35Т; вул.Сергія Єфремова: 15–21К; пров.Євгена Коновальця: 4; вул.Сергія Єфремова, 25, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 (Дніпропетровський державний аграрний університет, ауд.140, 1-й поверх) Велика
121164 м.Дніпро – вул.Барнаульська, вул.Кам’яна, вул.Колодязна, вул.Ламана, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Павла Нірінберга, вул.Поля, вул.Різнична, вул.Січеславська Набережна: 37, 39, 45, 47, 49, 49А; пров.Тісно-кам’яний, узвіз Струківський вул.Ливарна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровська консерваторія ім.М.Глінки, хол, 1-й поверх) Середня
121165 м.Дніпро – вул.Барикадна: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17А, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 24; вул.Ливарна, вул.Шолом-Алейхема, вул.Якова Самарського, пл.Успенська, пров.Барикадний, узвіз Крутогірний: 7–33; вул.Якова Самарського, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (навчально-виховний комплекс №100, хол, 1-й поверх) Велика
121166 м.Дніпро – вул.Володимира Винниченка, вул.Сергія Єфремова: 1–14Д, 26; пл.Соборна: 1–6, 14/27; пл.Шевченка, пров.Євгена Коновальця: 8–13; просп.Дмитра Яворницького: 20, 20Д, 26, 26Б, 30, 32; узвіз Крутогірний: 3–5; пл.Соборна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровська медична академія, хол, 1-й поверх) Велика
121167 м.Дніпро – вул.Володимира Вернадського: 1–8А(гурт 2), 13–15, 17, 19/21; просп.Дмитра Яворницького: 34, 36; вул.Володимира Вернадського, 2/4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Академія митної служби України, хол, 1-й поверх) Середня
121168 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 1–6, 7, 9–15, 17, 19, 21; вул.Володимира Моссаковського: 1–5, 7; вул.Олеся Гончара: 2–6, 10, 12, 14; вул.Паторжинського: 6Б, 8, 10; вул.Шевченка: 3, 4, 5, 6, 9, 11; просп.Дмитра Яворницького: 23, 25, 29, 31, 33; вул.Володимира Моссаковського, 2А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровський технікум зварювання та електроніки, хол, 1-й поверх) Середня
121169 м.Дніпро – бульв.Катеринославський, вул.Виконкомівська: 1Б; вул.Гоголя: 1–14А, 17; вул.Паторжинського: 14/16, 18, 22, 24, 30; вул.Південна: 7, 9, 11; вул.Шевченка: 12, 16, 18, 18Б, 22, 23, 25, 26, 28, 33, 35, 37А, 39, 41, 41А, 45, 47; пров.Шевченка, просп.Дмитра Яворницького: 41, 45, 45А, 45Б; вул.Гоголя, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49044 (ДРІДУ НАДУ при Президентові України, коридор, 1-й поверх) Середня
121170 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 6А(гурт 2), 21А, 25–35А; вул.Володимира Моссаковського: 6А, 8–12, 14–24; вул.Гоголя: 16, 19–27А; вул.Довга балка: 2–33; вул.Олеся Гончара: 7–9, 11, 13, 15–32; вул.Паторжинського: 3, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29Б, 31; вул.Василя Жуковського, 6А(гурт 2), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, гуртожиток №2, актова зала, 1-й поверх) Велика
121171 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 8, 16, 18, 20–20Б, 22–24, 39А–45; вул.Володимира Моссаковського: 13А(гурт 6)–13(гурт 5), 26–40; вул.Гоголя: 41–70; вул.Гусенка, вул.Олеся Гончара: 36–44; вул.Чернишевського: 15, 20, 24–47; пров.Гоголя вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, 1-й хол, 1-й поверх) Середня
121172 м.Дніпро – вул.Писаржевського, вул.Чернишевського: 11–14, 16–18, 21–23; просп.Гагаріна: 10, 12, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 20, 24; вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, хол, 3-й поверх) Середня
121173 м.Дніпро – вул.Полігонна: 21, 23–27А; вул.Телевізійна: 1–8, 10, 12, 14–16А, 20; пров.Університетський, просп.Гагаріна: 38А(гурт 3); просп.Гагаріна, 38А(гурт 3), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №3, к.113, 2-й поверх) Середня
121174 м.Дніпро – вул.Кольцова, вул.Полігонна: 2–20; вул.Родини Зубкових: 7–10, 16; вул.Сірка: 1–21, 48; вул.Скеляста, вул.Феодосіївська: 2; вул.Чонгарська, пров.Біологічний, пров.Прилуцький, пров.Реактивний, пров.Сірка, просп.Гагаріна: 28(гурт 1); просп.Гагаріна, 28(гурт 1), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №1, хол, 1-й поверх) Велика
121175 м.Дніпро – вул.Акмолинська, вул.Армійська, вул.Баскетбольна, вул.Ботанічна, вул.Бронетанкова, вул.Глазунова, вул.Довга балка: 78–104; вул.Достоєвського, вул.Кишинівська, вул.Маневрова, вул.Миколи Гнатюка, вул.Олександра Рейнгарда, вул.Олени Ган, вул.Полігонна: 22–22А; вул.Полкова, вул.Родини Зубкових: 11; вул.Сірка: 30А–46, 52–130; вул.Телевізійна: 9, 11–11Б, 13–13А, 17–19, 21–23; просп.Гагаріна: 26(гурт), 30, 32, 36, 38(гурт 2), 46, 48, 58, 60, 64, 66, 68А, 68/1, 68/2, 70, 70А, 70А/1, 70А/2; просп.Гагаріна, 38(гурт 2), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпропетровський національний університет, гуртожиток №2, актова зала, 1-й поверх) Велика
121176 м.Дніпро – вул.Генерала Пушкіна: 1Б; вул.Казакова: 4, 4А, 13А, 30(гурт 5), 32(гурт 7), 36(гурт 4), 38(гурт 6); вул.Університетська вул.Казакова, 36(гурт 4), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050 (гуртожиток №4 Дніпровського національного університету, кім.139, 1-й поверх) Середня
121177 м.Дніпро – вул.Абхазька: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10; просп.Гагаріна: 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169 к.1, 169 к.2, 169 к.3, 169 к.4, 171, 173, 175, 177; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107 (школа №20, коридор, 1-й поверх) Велика
121178 м.Дніпро – вул.Високовольтна, шосе Запорізьке: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107 (школа №20, коридор, 3-й поверх) Велика
121179 м.Дніпро – вул.Аеродромна, вул.Гаражна, вул.Городна, вул.Лісогорська, вул.Муромська, вул.Надії, вул.Соколина, вул.Тунельна, пров.Гаражний, пров.Пермський, тупик Гаражний, тупик Лісогорський, шосе Запорізьке: 19; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49107 (школа №20, коридор, 2-й поверх) Велика
121180 м.Дніпро – вул.Вінницька, вул.Володі Дубініна: 1–57; вул.Зої Космодем’янської, вул.Казакова: 1А; вул.Лізи Чайкіної: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Льотчиків, вул.Обсерваторна, вул.Остапа Вишні: 1–26; вул.Станична, вул.Танкістів, вул.Черняховського, пров.Льотчиків, просп.Гагаріна: 101 к.1, 101 к.2, 101 к.3, 101 к.4, 101 к.5, 101А, 101Д, 101К, 105, 107, 109, 111, 117, 119; вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050 (навчально-виховний комплекс №28, хол, 1-й поверх) Велика
121181 м.Дніпро – вул.Аксакова, вул.Володі Дубініна: 59–103; вул.Лізи Чайкіної: 2(гурт 5), 4–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–47; вул.Марії Заньковецької, вул.Міськдачі: 7, 9, 11, 11А; вул.Олега Кошового, вул.Олександра Матросова, вул.Остапа Вишні: 27А–84; вул.Отаманська, вул.Панфілова, вул.Радіо, вул.Снайперська, вул.Хортицька, пров.Радіо, просп.Гагаріна: 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143; вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49050 (навчально-виховний комплекс №28, хол, 2-й поверх) Велика
121182 м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 5)–2(гурт 6), 2 к.1–2 к.10, 22; вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (Палац культури ДНУЗТ, дзеркальна зала, 1-й поверх) Середня
121183 м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 1)–2(гурт 4), 2(гурт 1 КВП); вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (палац культури ДНУЗТ, хол, 2-й поверх) Середня
121184 м.Дніпро – вул.Алупкинська, вул.Борислава Брондукова, вул.Горяна, вул.Дернова, вул.Джерельна, вул.Крута балка, вул.Лабораторна, вул.Лешко-Попеля, вул.Переможна, вул.Південна: 1, 5; вул.Променева, вул.Сташкова, вул.Тихвінська, вул.2-а Горяна, вул.9 Січня, пров.Бузиновий, пров.Крута балка, пров.Лоцманський, тупик Крута балка, узвіз Лоцманський, станція Лоцманська вул.Лазаряна, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (навчально-виховне об’єднання технічного профілю №79, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121185 м.Дніпро – вул.Баха, вул.Білгородська, вул.Марії Кюрі, вул.Матроса Кошки, вул.Морська, вул.Севастопольська: 17(гурт), 21, 23–25, 27, 29, 31–73; пров.Героїв Крут, пров.Диканьський, пров.Морський, просп.Гагаріна: 63, 65(гурт 1), 65/67(гурт 3), 67(гурт 2), 69/1, 71, 71А, 73, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 75, 75/1, 79, 81, 81/2, 83, 85, 85Б, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95А, 97, 99; тупик Ігарський просп.Гагаріна, 95, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49010 (коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету, хол, 1-й поверх) Середня
121186 м.Дніпро – просп.Гагаріна: 57(гурт 5), 59(гурт 4), 61(гурт 3); вул.Медична, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (їдальня №33 Національного гірничого університету, банкетна зала, 2-й поверх) Середня
121187 м.Дніпро – вул.Академіка Чекмарьова, вул.Бригадна, вул.Героїв Крут: 8, 10, 12, 14; вул.Глобинська, вул.Медична, вул.Севастопольська: 1–16, 18–20, 22, 26–26А, 28, 30; вул.Феодосіївська: 8–13; вул.Чернишевського: 1–10; просп.Гагаріна: 11(гурт 2), 13/15(гурт 5), 17, 21, 23, 31; вул.Бригадна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (школа №10, коридор, 1-й поверх) Велика
121188 м.Дніпро – просп.Гагаріна: 1А, 2, 3, 5, 7, 33(гурт 1), 35(гурт 4); просп.Дмитра Яворницького: 11, 13/15, 17(гурт 2), 21(гурт 1); просп.Дмитра Яворницького, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 (Національний гірничий університет, корпус №4, хол, 1-й поверх) Велика
121189 м.Дніпро – вул.Героїв Крут: 1–7, 9, 11, 13; вул.Горбиста, вул.Обручева, вул.Сімферопольська, вул.Спаська, пров.Інгулецький, пров.Кипарисний, пров.Льотний, пров.Люблинський, пров.Обручева, пров.Сімферопольський, пров.Чернівецький, просп.Дмитра Яворницького: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; узвіз Балашовський: 2–26; узвіз Селянський: 5–10; вул.Сімферопольська, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 (Інститут геотехнічної механіки, лабораторний корпус, хол, 1-й поверх) Велика
121190 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 2А–78Г; вул.Набережна Перемоги: 44А(гурт 7 ДДМА), 44(гурт 6 ДДМА)–44Д; вул.Набережна Перемоги, 40А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (спортивний комплекс Українського державного хіміко-технологічного університету, хол, 1-й поверх) Велика
121191 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 42(гурт 4 ДДАУ)–42Ю, 44(гурт 6 ДДАУ), 44Л–44/4(гурт 2 ДДАУ), 50; узвіз Балашовський: 27–36; узвіз Благодатний, узвіз Мандриківський, узвіз Севастопольський, узвіз Селянський: 16–22; вул.Набережна Перемоги, 42(гурт 4 ДДАУ), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (Дніпропетровський державний аграрний університет, гуртожиток №4, бібліотека, 1-й поверх) Велика
121192 м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 3–14; вул.Мандриківська: 80–142А, 150–154А, 160–160А, 162А, 164–166Б, 168–168Б, 170, 172–172А, 174–194А; вул.Набережна Перемоги: 76–80; вул.Переяславська вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №76, коридор, 1-й поверх) Велика
121193 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 46–48, 54–72; вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №76, коридор, 2-й поверх) Велика
121194 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 143–149, 155–159; вул.Набережна Перемоги: 98; вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №140, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121195 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 161, 163, 167, 169, 171, 173, 220–222; вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №140, хол, ліва сторона, 1-й поверх) Велика
121196 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 196–218Б, 230–242; вул.Набережна Перемоги: 108 к.1–108 к.11; пров.Землеробський, пров.Мандриківський, узвіз Кодацький вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (школа №140, хол, права сторона, 1-й поверх) Велика
121197 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 92(гурт 6)–96, 100–106А, 110; вул.Набережна Перемоги, 92(гурт 6), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49094 (Український державний хіміко-технологічний університет, гуртожиток №6, хол, 1-й поверх) Велика
121198 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 112 к.1–112 к.3, 120, 124А; просп.Героїв: 1–3, 7; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (навчально-виховний комплекс №66, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121199 м.Дніпро – бульв.Слави: 2А–2Д, 4–6; вул.Набережна Перемоги: 116(гурт)–118 к.6, 124, 126–126А; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (навчально-виховний комплекс №66, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121200 м.Дніпро – вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 4; просп.Героїв: 9, 11, 15–17; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (школа №73, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121201 м.Дніпро – бульв.Слави: 8; вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 8–14; просп.Героїв: 19; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (школа №73, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121202 м.Дніпро – просп.Героїв: 25–27, 33, 37, 45; просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (навчально-виховний комплекс №111, хол, ліва сторона, 1-й поверх) Велика
121203 м.Дніпро – бульв.Слави: 13, 15; просп.Героїв: 21–23; просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (навчально-виховний комплекс №111, хол, права сторона, 1-й поверх) Велика
121204 м.Дніпро – бульв.Слави: 3, 7, 9; вул.Набережна Перемоги: 130 к.1–130 к.7; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (школа №35, хол, 1-й поверх) Велика
121205 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 134 к.1–134 к.5, 140; просп.Героїв: 31, 35; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (школа №35, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121206 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 136А; пров.Добровольців, просп.Героїв: 43; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (школа №35, хол початкової школи, 1-й поверх) Велика
121207 м.Дніпро – бульв.Слави: 19–27; пров.Штабний: 2, 4, 6–8; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, ліва сторона, 1-й поверх) Велика
121208 м.Дніпро – просп.Героїв: 30, 32, 34; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, права сторона, 1-й поверх) Велика
121209 м.Дніпро – просп.Героїв: 40, 46; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, 2-й поверх) Велика
121210 м.Дніпро – пров.Штабний: 1, 3, 5; просп.Героїв: 48–50; просп.Героїв, 34, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49106 (музична школа №19, актова зала, 1-й поверх) Велика
121211 м.Дніпро – вул.Байкова, вул.Бакинська: 184–188; вул.Верхоянська, вул.Воїнової, вул.Володимира Сосюри, вул.Глиняна, вул.Григорія Омельченка, вул.Далека, вул.Дружинників, вул.Капітальна, вул.Корсакова, вул.Лоцманська, вул.Мільмана, вул.Паустовського, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Чехова, вул.Яснополянська, пров.Камський, пров.Різничний, пров.Рокитний, пров.Садовий, пров.Салтикова-Щедріна, узвіз Дніпровський вул.Мільмана, 63, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (Лоц-Кам’янський Будинок культури, хол) Велика
121212 м.Дніпро – вул.Бакинська: 10–16; вул.Гайсинська, вул.Гаріна, вул.Дорожна, вул.Євпаторійська: 2–99, 101–103, 108–129; вул.Єреванська, вул.Камська, вул.Миру, вул.Радісна, вул.Слов’янська, вул.Холмогорська, пров.Дніпровський вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (школа №107, хол, 1-й поверх) Велика
121213 м.Дніпро – вул.Маршала Судця, вул.Новорічна вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49049 (школа №107, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121214 м.Дніпро – бульв.Слави: 10–12, 14, 16–18; просп.Героїв: 18А, 20; просп.Героїв, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 2-й поверх) Велика
121215 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 336–340; просп.Героїв: 6, 10, 14А, 18; просп.Героїв, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 1-й поверх) Велика
121216 м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 155; вул.Космічна: 3–9А; вул.Мандриківська: 260(гурт 7)–329; вул.Писарева, вул.Шокальського, пров.Переяславський, просп.Героїв: 4; вул.Космічна, 9, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Територіальній центр соціального обслуговування, актова зала, 1-й поверх) Велика
121217 м.Дніпро – просп.Героїв: 12; вул.Мандриківська, 276, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпропетровський державний аграрний університет, хол, 1-й поверх) Велика
121218 м.Дніпро – пров.Екіпажний: 3; ж/м Сокіл: 1 к.1–1 к.11; вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (школа №83, коридор, 1-й поверх) Велика
121219 м.Дніпро – вул.Космічна: 13–29; вул.Недєліна, пров.Екіпажний: 2–2 к.1, 10–12; ж/м Сокіл: 5–10; вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (школа №83, коридор, 2-й поверх) Велика
121220 м.Дніпро – бульв.Слави: 28–44, 46, 48–58; вул.Євпаторійська: 106; вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, права сторона, 1-й поверх) Велика
121221 м.Дніпро – бульв.Слави: 45–45К, 47; вул.Євпаторійська: 100 к.1–100 к.3, 104–104А; вул.Космодромна вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49126 (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, ліва сторона, 1-й поверх) Велика
121222 м.Дніпро – вул.Трудових резервів, просп.Праці вул.Трудових резервів, 4(гурт 1), м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49041 (Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, гуртожиток, актова зала, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121223 Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова" пл.Соборна, 14/1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 Середня
121224 Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 Мала
121225 Комунальний заклад "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" пл.Соборна, 14/3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 Мала
121226 Державна установа "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України" пров.Феодосія Макаревського, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49027 Мала
121227 Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Дніпропетровській області" вул.Полігонна, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49005 Мала
121228 Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 Мала
121229 "Комунальний заклад "Дніпропетровська міська клінічна лікарня №8" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 19/1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 Мала
121230 Комунальний заклад "Клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 21, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49100 Мала