Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Індустріальної районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121233 м.Дніпро – вул.Березинська: 41, 43, 45; вул.Генерала Захарченка: 12–14; пров.Вільний: 3, 5, 7; вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121234 м.Дніпро – вул.Генерала Захарченка: 2–6; просп.Миру: 18; Садівниче товариство «Золотий Ренет», Садівниче товариство «Трубосталь» вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, коридор, 1-й поверх) Велика
121235 м.Дніпро – пров.Вільний: 4, 6 к.1–6 к.2; просп.Миру: 12; вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, вестибюль, 2-й поверх) Велика
121236 м.Дніпро – вул.Березинська: 33, 35, 37, 39; пров.Фестивальний: 3, 14–16; вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
121237 м.Дніпро – пров.Фестивальний: 2, 4; просп.Миру: 2–2А, 6; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (гімназія №138, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121238 м.Дніпро – пров.Фестивальний: 6–12, 20–24; просп.Миру: 4–4А; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (гімназія №138, коридор, 1-й поверх) Велика
121239 м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 11–31; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (гімназія №138, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
121240 м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 9; шосе Донецьке: 123, 123А, 129, 131; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (гімназія №138, коридор, 2-й поверх) Велика
121241 м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 2–7; просп.Миру: 3, 5; шосе Донецьке: 107, 109, 111; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (гімназія №138, коридор, 3-й поверх) Велика
121242 м.Дніпро – вул.Усенка: 1–11; шосе Донецьке: 97, 97А, 99, 103; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, рекреація, 1-й поверх) Велика
121243 м.Дніпро – вул.Рилєєва: 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 34А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Усенка: 13–23А; шосе Донецьке: 113, 115, 119, 121, 121А; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор, 3-й поверх) Велика
121244 м.Дніпро – бульв.Кобзаря, вул.Гетьманська, вул.Січеславська, просп.Миру: 7–11, 13–17, 19–37; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор, 2-й поверх) Велика
121245 м.Дніпро – просп.Миру: 43–71; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор, 2-й поверх) Велика
121246 м.Дніпро – просп.Миру: 73–95; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор, 1-й поверх) Велика
121247 м.Дніпро – вул.Березинська: 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108 (школа №63, вестибюль, 2-й поверх) Велика
121248 м.Дніпро – вул.Березинська: 10, 12, 14, 24; вул.Янтарна: 71 к.1, 71 к.2, 71 к.3, 73 к.1, 73 к.2, 73 к.3, 73 к.4, 73 к.5, 73 к.6; вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108 (школа №63, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121249 м.Дніпро – вул.Холодильна: 79; вул.Янтарна: 73А; шосе Донецьке: 128, 130, 132, 134, 136, 140, 144, 146, 148; вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108 (школа №63, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121250 м.Дніпро – вул.Рєпіна, вул.Холодильна: 57; вул.Янтарна: 77 к.1, 77 к.2, 77 к.3, 77 к.4, 79 к.1, 79 к.2, 79 к.3, 79 к.4, 79 к.5, 79 к.6, 79 к.7, 79 к.8, 79 к.9, 79 к.10, 79 к.11, 79 к.12, 79А; вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 1-й поверх) Велика
121251 м.Дніпро – вул.Холодильна: 59–75; вул.Янтарна: 81 к.1, 81 к.2, 81 к.3, 81 к.4, 81 к.5, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4; вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 2-й поверх) Велика
121252 м.Дніпро – вул.Ашхабадська: 35–80, 82, 84, 86; вул.Байкальська: 78–84; вул.Верещагіна: 1–79, 81; вул.Менделєєва: 1–68, 70, 72, 74, 76, 78; вул.Янтарна: 54, 56А, 58, 58А, 60, 62, 75 к.1, 75 к.2, 75 к.3, 75 к.4, 75А к.1, 75А к.2, 75А к.3, 75А к.4, 77А, 81А; вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130 (Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 2-й поверх) Велика
121253 м.Дніпро – вул.Амурська: 85, 87–190; вул.Ашхабадська: 81, 83, 85, 87–194; вул.Варшавська, вул.Верещагіна: 80, 82–150; вул.Змагання: 112–185; вул.Менделєєва: 69, 71–71А, 73, 75А, 77, 79–133; вул.Травнева: 138–172; вул.Холодильна: 55 к.1–55 к.2; пров.Базавлуцький, пров.Дуговий, пров.Кальміуський, пров.Протавчанський, пров.Федосєєва вул.Верещагіна, 103, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108 (Центр професійної освіти, актова зала, 1-й поверх) Велика
121254 м.Дніпро – вул.Балтійська: 22–141; вул.Волонтерська, вул.Воронезька: 65–86; вул.Змагання: 36–111; вул.Кубинська, вул.Кузбаська, вул.Льоні Голикова, вул.Мелітопольська, вул.Поштова, вул.Софії Ковалевської: 84, 86, 88, 90; вул.Тополина, вул.Травнева: 110–136; вул.Воронезька, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №47, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121255 м.Дніпро – вул.Змагання: 1–35; вул.Калинова: 94, 96, 98, 100, 100А, 102 к.1, 102 к.2, 102 к.3, 104, 106, 108, 116; вул.Софії Ковалевської, 88А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №45, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121256 м.Дніпро – вул.Амурська: 1–34; вул.Ашхабадська: 1–34; вул.Балтійська: 1–21; вул.Софії Ковалевської: 69, 71, 71А, 72, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Софії Ковалевської, 88А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №45, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121257 м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 1/1, 1/2, 1-3, 1/3, 3А, 4А, 5/7, 9/11, 13/15, 17/19, 21/23, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; вул.Калинова: 82, 82А, 82Б, 84, 86, 88, 88А, 90; вул.Кримська, вул.Софії Ковалевської: 67; вул.Софії Ковалевської, 86А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №69, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121258 м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/65, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.Амурська: 35–84, 86; вул.Араратська: 4, 8, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180; вул.Байкальська: 64/66–76; вул.Василя Макуха: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56А, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 155, 157; вул.Воронезька: 55–64; вул.Ізмаїла Срезневського, вул.Кривоноса, вул.Софії Ковалевської: 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Травнева: 74–108; вул.Воронезька, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №47, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121259 м.Дніпро – вул.Байкальська: 3–6, 10/180, 16А–60/62; вул.Броварська, вул.Вологодська: 1–104, 106, 108, 110, 112–112Б, 114, 116, 118; вул.Воронезька: 19, 21–21А, 23–54; вул.Всеволода Нестайка, вул.В’яземська, вул.Далекосхідна: 1–127, 145–155А; вул.Єнісейська, вул.Іркутська: 1–101А, 103, 105/107, 109, 111, 113, 115, 117–119, 121, 125, 129, 131–133А; вул.Карельська, вул.Марка Вовчка, вул.Новосибірська: 1–53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Оренбурзька: 1–78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Саратовська, вул.Смоленська: 2–35, 38, 40–42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Софії Ковалевської: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Хабарівська: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50-52, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62А, 63, 65, 67, 68А, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 101А; вул.Холодильна: 13, 15, 17Б–17В, 19, 21–24, 31–41, 43, 49; вул.Смоленська, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 (школа №17, коридор, 1-й поверх) Велика
121261 м.Дніпро – вул.Вологодська: 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–155; вул.Воронезька: 1, 3–18, 20, 22–22/24; вул.Радищева, вул.Сакко, вул.Тихоокеанська, просп.Слобожанський: 111, 111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 127Б; вул.Смоленська, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 (школа №17, їдальня, 1-й поверх) Велика
121262 м.Дніпро – вул.Байкальська: 7; вул.Батумська: 1Б–7; вул.Софії Ковалевської: 2, 8, 10, 12; просп.Слобожанський: 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А; вул.Тверська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 ("Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов", вестибюль, 1-й поверх) Велика
121263 м.Дніпро – вул.Архімеда, вул.Блакитна, вул.Верхня, вул.Ветеринарна, вул.Дзвінка, вул.Журавлина, вул.Збройна, вул.Кільченська, вул.Кринична, вул.Лобачевського, вул.Ракетна, вул.Туристів вул.Лобачевського, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49045 (навчально-виховне об’єднання №113, коридор, 1-й поверх) Середня
121264 м.Дніпро – вул.Бутова, вул.Висока, вул.Єсеніна, вул.Лісозаводська, вул.Літня, вул.Святкова, вул.Шахтинська, пров.Богуславський, пров.Добрий, пров.Лісозаводський, пров.Надії, пров.Шахтинський, пров.Шляхетний, станція Самарівка вул.Лобачевського, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49045 (Навчально-виховне об’єднання №113, їдальня, 1-й поверх) Велика
121265 м.Дніпро – вул.Воронезька: 2; вул.Далекосхідна: 129–143; вул.Киснева, вул.Оренбурзька: 79–79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 120А–180; вул.Холодильна: 2–12А, 14, 16–16А, 18, 20, 26–29, 42, 44–48; просп.Слобожанський: 98, 100, 104, 129, 135, 137, 139, 141, 143, 145; просп.Слобожанський, 137А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 (Будинок дитячої творчості, хол, 1-й поверх) Велика
121266 м.Дніпро – вул.Запасна, вул.Іркутська: 102, 104, 106–108, 110, 112, 114, 116, 120, 122–124, 126–128, 130, 134–203; вул.Магдалинівська, вул.Новосибірська: 54–54А, 56, 58–60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79А–129; вул.Одеська, вул.Смоленська: 37А, 39, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82А–138; вул.Травнева: 1–72; просп.Слобожанський: 106, 108; просп.Слобожанський, 137А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 (Будинок дитячої творчості, хол, 1-й поверх) Велика
121267 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 16А, 18, 20–28; вул.Осіння: 9–9Б, 11–11А; вул.Осіння, 9Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (КЖЕП №26, червоний куток, 1-й поверх) Середня
121268 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 27; вул.Осіння: 4–8А, 10, 12, 14; просп.Петра Калнишевського: 41, 43, 57, 59, 61; вул.Гулі Корольової, 14Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №121, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121269 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 10, 12–12В, 14–14А, 16, 16Б; просп.Петра Калнишевського: 29–29Б, 37–37А, 39; вул.Гулі Корольової, 14Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №121, коридор, 1-й поверх) Велика
121270 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 25–25Б; просп.Петра Калнишевського: 33, 35, 45–45А, 47–47А, 49, 51, 53; вул.Гулі Корольової, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (гімназія №3, коридор, 1-й поверх) Велика
121271 м.Дніпро – вул.Батумська: 8–32; просп.Петра Калнишевського: 2, 4–4А, 6, 8, 10; вул.Батумська, 20А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №14, коридор, 1-й поверх) Велика
121272 м.Дніпро – вул.Байкальська: 11–13; вул.Сагайдачного, просп.Слобожанський: 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 72, 74, 76, 78, 82, 88, 90; Садівниче товариство «Металург» вул.Батумська, 20А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №14, коридор, 2-й поверх) Велика
121273 м.Дніпро – вул.Батумська: 34–60; вул.Гулі Корольової: 11, 15, 17, 19; вул.Журналістів вул.Батумська, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №29, коридор, 1-й поверх) Велика
121274 м.Дніпро – вул.Калинова: 1, 10; вул.Пулковська, вул.Тверська: 29–37; просп.Петра Калнишевського: 12–14, 16, 20, 22, 26, 28, 34; просп.Слобожанський: 60, 62, 62А, 64, 66, 66А; вул.Тверська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (спеціалізована школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121275 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 13; вул.Осіння: 13–13Б к.2, 15–19; просп.Петра Калнишевського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 15, 27–27А; вул.Батумська, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №29, коридор, 2-й поверх) Велика
121276 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 1–9; просп.Петра Калнишевського: 17–19А, 21, 23–25, 30–32, 36, 38; просп.Петра Калнишевського, 27, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (Палац культури "Металург", вестибюль, 1-й поверх) Велика
121277 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 8, 10, 12, 14, 19–24, 26; вул.Осіння: 3; вул.Гулі Корольової, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (гімназія №3, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121278 м.Дніпро – вул.Калинова: 12; просп.Петра Калнишевського: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58–58А, 60, 62–66; вул.Богдана Хмельницького, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №118, коридор, 1-й поверх) Середня
121279 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 7, 9, 11А, 13, 17; вул.Тверська: 2–5, 9–13, 19; просп.Петра Калнишевського: 70–72; вул.Богдана Хмельницького, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №118, коридор, 2-й поверх) Велика
121280 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 2; вул.Калинова: 11А, 11Б; вул.Тверська: 7–8, 15–17; просп.Слобожанський: 34, 40А, 40Б, 44, 46, 48, 52, 54, 56; вул.Богдана Хмельницького, 3А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051 (Дніпропетровське вище професійне училище будівництва, хол, 1-й поверх) Велика
121281 м.Дніпро – вул.Ванцетті, вул.Коротка, вул.Кропоткіна, вул.Степана Разіна: 2, 3, 4, 5Н, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23/25, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/36, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 61, 63, 63Б, 75, 77, 79, 81; вул.Столєтова, пров.Московський, пров.Новомосковський, просп.Слобожанський: 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/3, 14Б, 16, 18, 26; вул.Бердянська, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (Машинобудівний коледж, хол, 1-й поверх) Велика
121282 м.Дніпро – вул.Бердянська: 1, 7; просп.Слобожанський: 2, 4, 6, 6А, 10, 10/1, 10/2, 12, 14; вул.Бердянська, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (Машинобудівний коледж, хол, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121283 Комунальний заклад "Дніпропетровська шоста міська клінічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради вул.Батумська, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 Мала
121284 Державна установа "Інститут гастроентерології НАМН України" просп.Слобожанський, 96, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 Мала
121285 Комунальне підприємство "Обласний шкірно-венерологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради". вул.Байкальська, 9А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 Мала
121785 Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради". вул.Батумська, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074 Мала