Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Чечелівської районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121318 м.Дніпро – вул.Голуб’яча: 1–11, 14, 16; вул.Звивиста: 2–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кавалерійська: 9, 9А, 16, 18, 22; вул.Кронштадська: 4–10; вул.Талліннська, вул.Філософська: 1, 1А, 3, 4/6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36А, 36/38, 37, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 50, 52, 54, 56, 56А, 57А, 60; вул.Шмідта: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 22, 26; пров.Голубиний, просп.Пушкіна: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22Б, 24, 59, 61, 67, 67А, 69; вул.Філософська, 56, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №82, актова зала, 1-й поверх) Велика
121319 м.Дніпро – вул.Громова, вул.Надії Алексєєнко: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14Б, 15, 16, 18, 22, 22А, 27, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 40А, 40Б, 40Д, 43, 74Б; просп.Пушкіна: 71, 73, 75, 75Б; просп.Пушкіна, 75, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (навчально-виховний комплекс №12, коридор, ліве крило, 1-й поверх) Велика
121320 м.Дніпро – вул.Аптекарська балка: 6, 10А–12, 16, 18–18А, 20, 24, 26, 28–28В, 32–32Б, 38, 40; вул.Боброва: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12 ГУРТ, 16, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30; вул.Голуб’яча: 13, 15–15В, 20–30; вул.Звивиста: 31, 33–33А, 35–35А, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–72; вул.Ігнатьєва, вул.Казанська, вул.Кронштадська: 10А–39; вул.Леваневського: 7Б–46; вул.Олександра Верховцева, пров.Аптекарський, пров.Грецький, пров.Ігнатьєва, пров.Січовий, пров.Стальний, просп.Пушкіна: 30, 32, 32А, 38, 40, 42, 77; узвіз Озерний, узвіз Турбінний, узвіз Ярмарковий просп.Пушкіна, 75, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (навчально-виховний комплекс №12, коридор, праве крило, 1-й поверх) Велика
121321 м.Дніпро – вул.Василя Шинковського, вул.Володимира Антоновича: 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56Б, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Канатна: 1–18, 20–20/22 ГУРТ, 22–22А, 26, 28, 34, 36, 38–38А, 40–42А, 46–48, 50, 52–78А; вул.Леваневського: 47–94; пров.Жоржинський, просп.Сергія Нігояна: 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; вул.Володимира Антоновича, 72, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №32, спортивна зала, ліве крило, 2-й поверх) Велика
121322 м.Дніпро – вул.Виноградова, вул.Кабардинська, вул.Кавалерійська: 3, 5, 7, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44; вул.Надії Алексєєнко: 42; вул.Робоча: 2–21, 23–24, 26–32; вул.Володимира Антоновича, 72, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №32, спортивна зала, праве крило, 2-й поверх) Велика
121323 м.Дніпро – вул.Аптекарська балка: 1–5, 9, 15–15Б, 17–17Б, 19–19А, 21, 25, 27, 31, 33А–35А, 39, 41–145; вул.Богданова: 1–33А, 35, 37, 39, 41, 43–71; вул.Ігоря Клюєва, вул.Канатна: 19–19А, 21, 23–25А, 27, 29–33, 35–35А, 37, 39–39Д, 43–44, 49, 51, 80–124; вул.Надії Алексєєнко: 46; вул.Наримська: 4–78; вул.Ньютона, вул.Патона: 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15; вул.Робоча: 34–62, 66–70А, 72, 74, 76, 80–80Б; вул.Токарна, пров.Орлика, пров.Токарний вул.Робоча, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №6, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121324 м.Дніпро – вул.Олександра Чернікова, вул.Романа Шухевича вул.Алтайська, 6А ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 (Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти, актова зала, 2-й поверх) Середня
121325 м.Дніпро – вул.Алтайська: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 6А ГУРТ, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19А ГУРТ, 20, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; вул.Виборзька: 4–23, 25–27, 29, 33–33В; вул.Гомельська: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 10, 10А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Камчатська: 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 56А, 58; вул.Леоніда Жебуньова, вул.Нестерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19; пров.Альпійський: 1–16В, 18; вул.Алтайська, 6А ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 (Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
121326 м.Дніпро – вул.Братів Бестужевих, вул.Залізнична, вул.Івана Езау, вул.Павлова: 7, 7А, 8, 9, 13, 15, 15 ГУРТ; вул.Тісна, вул.Щепкіна: 2–15; пров.Чумацький, просп.Сергія Нігояна: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/26, 23, 25, 25А, 27, 27А, 28, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43; вул.Романа Шухевича, 28/32, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064 (територіальний центр соц. обслуговування, зал, 1-й поверх) Середня
121327 м.Дніпро – вул.Виборзька: 24–24Б, 28–28В; вул.Могилевська, вул.Щепкіна: 17–62; пров.Альпійський: 17–17Б, 18А–33; вул.Алтайська, 4А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 (школа №51, коридор, 1-й поверх) Велика
121328 м.Дніпро – вул.Бобруйська, вул.Валентина Ларіонова, вул.Виборзька: 30–32, 36–109А; вул.Галілея, вул.Камчатська: 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 19; вул.Карбишева, вул.Липецька, вул.Орловська: 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 13Б, 13Д, 17, 17А, 27, 31А, 31Б, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Павла Полуботка, вул.Челябінська, пров.Виборзький, пров.Орловський вул.Виборзька, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 ("Центр дитячої творчості "Альтаїр", фойє, 2-й поверх) Велика
121329 м.Дніпро – вул.Андріяна Кащенка, вул.Василя Сидоренка: 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Давидова: 1, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 15/17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 83-85, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149/151, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Новицького, вул.Прокатна, вул.Ставропольська, вул.Сухумська, вул.Чухновського: 75–142А; пров.Давидова, пров.Пташиний, тупик Давидова, тупик Чухновського вул.Амбулаторна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49015 (школа №65, коридор, 1-й поверх) Середня
121330 м.Дніпро – вул.Амбулаторна, вул.Балістична, вул.Басейна, вул.Батайська, вул.Бесемерівська, вул.Васильківська: 1–29, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61–63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; вул.Водоп’янова, вул.Доменна, вул.Ізюмська 2-а, вул.Керченська, вул.Манісманівська, вул.Мартенівська, вул.Силова, вул.Співдружності, вул.Трофима Романченка, вул.Тютюнова, вул.Чухновського: 2–74; вул.Шляхівська, тупик Басейний, тупик Полуничний, тупик Шкільний, узвіз Гірськолижників вул.Амбулаторна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49015 (школа №65, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121331 м.Дніпро – вул.Васильківська: 34–34А, 38, 42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–60А, 64–66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–80, 82–161; вул.Криворізька: 22, 22А, 22Б, 24, 26, 28, 30, 32, 33П, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; пров.Громадський, пров.Зимовий, пров.Ізюмський, пров.Ізюмський 2-й, пров.Крамського вул.Крамського, 12А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (школа №30, коридор, 1-й поверх) Середня
121332 м.Дніпро – вул.Автозаводська, вул.Зимова, вул.Ізюмська, вул.Крамського, вул.Олексія Тищика, вул.Переможців, вул.Пржевальського, вул.Сєдова вул.Крамського, 12А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (школа №30, приміщення шкільної їдальні, 1-й поверх) Середня
121333 м.Дніпро – вул.Кленова, вул.Криворізька: 1 ГУРТ, 16 ГУРТ, 16А, 18 ГУРТ, 20 ГУРТ; вул.Надбалківська, пров.Криворізький, пров.Північний, проїзд Тупиковий, проїзд Шаховий, тупик Криворізький вул.Криворізька, 18 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (житлова будівля коридорного типу "Південний машинобудівний завод ", хол Червоного кутка, 1-й поверх) Середня
121334 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 53А–56А, 59, 62–64А; вул.Макарова: 1, 2, 3–4, 5–9, 11, 13, 15, 17–21, 23–25; вул.Театральна: 3А; вул.Холодноярська: 1–24; пров.Листяний, пров.Ялицевий вул.Дмитра Кедріна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №15, коридор, 2-й поверх) Велика
121335 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 36–44А, 48, 50; вул.Макарова: 1А–1Б, 2А, 4А; вул.Надії Алексєєнко: 108; вул.Робоча: 83–87; вул.Дмитра Кедріна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №15, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
121336 м.Дніпро – вул.Актюбінська, вул.Байрона, вул.Богданова: 34–34А, 36–36А, 38–38Б, 40–40Б, 42–42А, 75А–99; вул.Волховська, вул.Гончарова, вул.Ізмайлівська, вул.Каверіна: 24А; вул.Крута, вул.Лісова, вул.Наримська: 80–128; вул.Робоча: 89, 160–164А; вул.Тимірязєва вул.Робоча, 166, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (Палац культури Машинобудівників, фойє, 1-й поверх) Велика
121337 м.Дніпро – вул.Арбатська, вул.Михайла Комарова, вул.Робоча: 166А–178; вул.Чиркова вул.Робоча, 166, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (Палац культури Машинобудівників, фойє малого залу, 1-й поверх) Велика
121338 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 52–52А, 58, 60, 66; вул.Криворізька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 14А; вул.Павла Чубинського, вул.Робоча: 91–99А; вул.Театральна: 2, 5–5А; вул.Холодноярська: 26; пров.Верстатобудівельний вул.Дмитра Кедріна, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (школа №34, коридор, 1-й поверх) Велика
121339 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 47, 49, 51; вул.Каверіна: 1, 26–28; вул.Робоча: 79, 81; вул.Каверіна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (дільничний пункт міліції, зал, 1-й поверх) Велика
121340 м.Дніпро – вул.Робоча: 75, 152; вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, хол, 1-й поверх) Велика
121341 м.Дніпро – вул.Робоча: 71, 73, 148, 154; вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, хол, 1-й поверх) Велика
121342 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 29–31; вул.Надії Алексєєнко: 94, 100, 106; вул.Робоча: 25–25Б, 65; вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, коридор центрального корпусу, 2-й поверх) Велика
121343 м.Дніпро – вул.Гродненська: 2, 4, 6, 15, 19, 19А, 22; вул.Надії Алексєєнко: 104; вул.Робоча: 146; вул.Уральська вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, коридор західного корпусу, 2-й поверх) Велика
121344 м.Дніпро – вул.Титова: 8, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 22А, 23А, 24, 26, 28; вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №120, хол, 1-й поверх) Велика
121345 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 1–5; вул.Новокримська: 4А; вул.Титова: 17, 17А, 21, 23, 27, 30; вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №120, їдальня, 1-й поверх) Середня
121346 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 6–9, 11, 13; вул.Суворова: 7–9; вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №120, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121347 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 10, 12, 14 ГУРТ–16, 18; вул.Суворова: 11–13А, 15–19; вул.Будівельників, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №62, актова зала, 1-й поверх) Велика
121348 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 22; вул.Будівельників: 13, 15–15А, 17, 19–19А, 21; вул.Лихачова, вул.Малахова, вул.Прикордонна, вул.Юності: 1–100А; вул.Будівельників, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №62, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121349 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 17, 19–21, 23–33; вул.Брестська, вул.Будівельників: 27–31; вул.Енергетична: 8–10, 12–14; вул.Литовська, вул.Промислова, вул.Суворова: 10, 14, 26–26А, 33; вул.Фабрично-заводська: 54–62; вул.Будівельників, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (індустріально-педагогічний технікум, хол, 1-й поверх) Велика
121350 м.Дніпро – вул.Автобуду, вул.Академіка Янгеля: 37–81; вул.Будівельників: 1–11; вул.Донська: 7; вул.Енергетична: 1–7, 11, 43–77; вул.Івана Франка: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Матроська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52; вул.Молодіжна: 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; вул.Новокримська: 47, 49–56А; вул.Софіївська, пров.Архітектурний, пров.Ключовий, просп.Богдана Хмельницького: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тупик Будівельний вул.Будівельників, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (індустріально-педагогічний технікум, актова зала гуртожитку, 1-й поверх) Велика
121351 м.Дніпро – вул.Будівельників: 33–35, 41; вул.Енергетична: 18; вул.Макарова: 10, 12–12А, 14–14А, 16, 22, 27–37А; вул.Призаводська, вул.Суворова: 28–28А, 30–32А, 34–39; пров.Енергетичний вул.Будівельників, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №62, актова зала, 1-й поверх) Велика
121352 м.Дніпро – вул.Будівельників: 12, 14–14Б; вул.Фабрично-заводська: 3–25; вул.Фабрично-заводська, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №31, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121353 м.Дніпро – вул.Новокримська: 2–2Б, 4, 5–8; вул.Фабрично-заводська, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №31, хол, 1-й поверх) Середня
121354 м.Дніпро – вул.Будівельників: 16, 18, 20–20А, 22–26А, 38А; вул.Новокримська: 42–46, 48; вул.Суворова: 29–29А; вул.Фабрично-заводська: 30–37; пров.Новокримський вул.Фабрично-заводська, 35 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (гуртожиток №5 "Дніпропетровської міської ради", Червоний куток, 1-й поверх) Велика
121355 м.Дніпро – вул.Новокримська: 1, 3; вул.Титова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Титова, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055 (школа №89, коридор, 1-й поверх) Середня
121356 м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38; вул.Титова, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055 (школа №89, коридор, 2-й поверх) Середня
121357 м.Дніпро – вул.Краснопільська, просп.Богдана Хмельницького: 104, 106, 108, 108А, 110 ГУРТ, 110А ГУРТ, 112, 114, 116; вул.Краснопільська, 8Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49033 (Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти, хол, 1-й поверх) Велика
121358 м.Дніпро – вул.Безлісна, вул.Вугільна, вул.Гімалайська, вул.Заповідна, вул.Зеленогірська, вул.Костя Пестушка, вул.Левадна, вул.Новосічнева, вул.Острозька, вул.Перлинна, вул.Промінь, вул.Ставкова, вул.Шахтарська, пров.Жасминовий, пров.Заповідний, пров.Зеленогірський, пров.Костя Пестушка, пров.Перлинний, Краснопілля, «Садівницьке товариство «Струмок», «Садівниче товариство «Росинка-9» вул.Дзеркальна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (навчально-виховний комплекс №102, хол, 1-й поверх) Велика
121359 м.Дніпро – вул.Банківська, вул.Велика, вул.Дзеркальна, вул.Зональна, вул.Кипуча, вул.Крутий яр, вул.Кульчева, вул.Мала, вул.Новопартизанська, вул.Новопотічна, вул.Новошахтинська, вул.Окружна, вул.Партизанська, вул.Південмашівська, вул.Путівцева, вул.Ракетобудівників, вул.Уткіна, вул.Яготинська, пров.Адамчика, пров.Будника, пров.Дзеркальний, пров.Кипучий, пров.Конюхова, пров.Новопотічний, пров.Скаутський, пров.Смирнова, пров.Тепличний, тупик Абрикосовий, тупик Кипучий вул.Дзеркальна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (навчально-виховний комплекс №102, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121360 м.Дніпро – вул.Високогірна: 1–89А; вул.Віддалена, вул.Новопавелецька, вул.Новошкільна: 1–40А, 43–43В, 45А, 47–47А, 49, 50А–51, 53, 55; вул.Павелецька, вул.Сорокового, вул.Стадіонна, вул.Тилова, пров.Біломорський, пров.Кривий, проїзд Кривий вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (школа №101, хол, 1-й поверх) Велика
121361 м.Дніпро – вул.Балка мальовнича, вул.Високогірна: 90–118; вул.Глибока, вул.Загорянська, вул.Новошкільна: 42–42В, 44–44А, 46–46А, 48, 50, 52, 54, 56–195; вул.Полинна, вул.Потічна, вул.Соснова, вул.Фесенка, пров.Ранковий, пров.Шипшиновий вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (школа №101, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121362 м.Дніпро – вул.Балакірева, вул.Гавриїла Розанова, вул.Хвойна, вул.Юності: 101–185; пров.Малий вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (школа №101, хол, 2-й поверх) Середня
121363 м.Дніпро – вул.Василівська, вул.Відважних, вул.Всенародна, вул.Дивізіонна: 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6В, 6Г, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Д, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 86А, 88, 89, 89В, 90, 91, 92, 94, 94А, 96, 98, 98А, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 119А, 125, 125А; вул.Козацька, вул.Новоукраїнська, вул.Ратна, вул.Татарська, пров.Білих акацій, тупик Відважних вул.Татарська, 44Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49073 (дільничний пункт міліції, хол, 1-й поверх) Велика
121787 м.Дніпро – вул.Робоча: 22А, 24А; вул.Робоча, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №6, хол, 2-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121364 Державний заклад "Спеціалізована багатопрофільна лікарня №1 Міністерства охорони здоров’я України" вул.Титова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 Середня
121365 Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії "Центр охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця" вул.Дмитра Кедріна, 55, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 Мала
121366 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової" Дніпровської міської ради вул.Канатна, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Мала
121367 Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради" вул.Богданова, 2А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Мала
121369 Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради". вул.Володимира Антоновича, 65, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Середня
121370 Дніпровська філія"Спеціальний заклад з надання психіатрічної допомоги"Державної установи"Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України" вул.Надії Алексєєнко, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 Середня
121786 Державна установа "Дніпровська установа виконання покарань (№4)" вул.Надії Алексєєнко, 80, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Мала