Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Новокодацької районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
121371 м.Дніпро – вул.Бібліотечна, вул.Бунчукова, вул.Висоцького, вул.Вишнева, вул.Віри Міляєвої, вул.Водяна, вул.Горького, вул.Громадянська, вул.Дачна, вул.Депутатська, вул.Дорофіївська, вул.Євгенії Василенко, вул.Залізнична, вул.Золотоосіння: 1–83, 85–85Б, 87–107; вул.Коротка, вул.Коханівська: 77–118; вул.Крутогірна, вул.Ламана, вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Михайла Лояна: 120–148; вул.Місячна, вул.Осіння, вул.Паланкова, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Піщана, вул.Снігова, вул.Соснова, вул.Стадіонна, вул.Тернівська, вул.Торговельна, вул.Ударна, вул.Учительська, вул.Шкільна, пров.Вузький, пров.Горького, пров.Дачний, пров.Депутатський, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Золотоосінній, пров.Ламаний, пров.Лермонтова, пров.Місячний, пров.Парковий, пров.Сніговий, пров.Спускний, пров.Стадіонний, пров.Торговельний, пров.Шкільний вул.Золотоосіння, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49028 (школа № 105, спортивна зала, 1-й поверх) 2488 2484 2477

121372 м.Дніпро – вул.Василя Хитя, вул.Гайова, вул.Генерала Волівача, вул.Декоративна, вул.Козирева, вул.Коханівська: 1–76; вул.Лікарняна, вул.Мальвова, вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Лояна: 2–116; вул.Природна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сєрова, вул.Таромська, пров.Декоративний, пров.Зоряний, пров.Миколи Зерова, пров.Назарія Яремчука, пров.Робітничий, пров.Червоний вул.Старий шлях, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49020 (школа №124, коридор, 1-й поверх) 2012 2013 2008

121373 м.Дніпро – вул.Берегова, вул.Гірська, вул.Заборинська, вул.Звивиста, вул.Золотоосіння: 84–84Б, 86, 109–121; вул.Кошова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселівська, вул.Поперечна, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Сержанта Андрющенка, вул.Станційна, вул.Старий шлях, вул.Хизовська, вул.Ювілейна, пров.Івана Сохача вул.Старий шлях, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49020 (школа №124, коридор, 2-й поверх) 2334 2327 2323

121374 м.Дніпро – вул.Айдарівська, вул.Академіка Вавилова, вул.Академіка Іванова, вул.Академіка Кисловського, вул.Академіка Лискуна, вул.Академіка Павлова, вул.Академічна, вул.Бортницька, вул.Дарвіна, вул.Дібровська, вул.Інститутська, вул.Казкова, вул.Кулішова, вул.Лісова, вул.Народна, вул.Наукова, вул.Пушкіна, пров.Академіка Павлова, пров.Виконкомівський, пров.Кулішова, пров.Лісовий, пров.Лояна, пров.Марти Головіної, пров.Пушкіна вул.Академіка Кисловського, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49131 (школа №123, коридор, 2-й поверх) 2044 2036 2031

121375 м.Дніпро – вул.Болбочана, вул.Волобуєва, вул.Генерала Ткаченка, вул.Данили Будницького, вул.Долинська, вул.Електрична, вул.Єфрейтора Пирогова, вул.Космічна, вул.Курака, вул.Металургів, вул.Нова, вул.Одарівська, вул.Олімпійська, вул.Рильського, вул.Ріжкова, вул.Славна, вул.Степова, вул.Футбольна, вул.Шевченка, вул.Шмідта, вул.8 Березня, пров.Генерала Ткаченка, пров.Новий, пров.Олімпійський, пров.Рильського, пров.Футбольний, пров.8 Березня вул.Академіка Кисловського, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49131 (школа №123, коридор, 3-й поверх) 2132 2126 2122

121376 м.Дніпро – вул.Богуна, вул.Василя Капніста, вул.Вишивана, вул.Гастелло, вул.Геологічна, вул.Гурзуфська, вул.Дальньоуральська, вул.Зелена балка, вул.Івана Гонти, вул.Кам’яногірська, вул.Курильська, вул.Майстрів, вул.Мукачівська: 121, 123, 125–125А, 127, 129–129Б, 131, 135–135А, 137, 141–141Б, 143–143Б, 145, 147–147Б, 149, 151, 153, 155–210; вул.Невельського, вул.Підгірна, вул.Попова, вул.Преси, вул.Проїжджа, вул.Простора, вул.Професійна, вул.Республіканська, вул.Сахалінська, вул.Хорольська, вул.Шушинська, пров.Берегині, пров.Дальньоуральський, пров.Майстрів, пров.Оберігу, пров.Преси, пров.Просторий, пров.Різдвяний, пров.Усть-Ілімський, пров.Хорольський, узвіз Крутий вул.Проїжджа, 2Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49086 (навчально-виховний комплекс №92, спортивна зала, 2-й поверх) 2416 2413 2416

121377 м.Дніпро – вул.Батальйонна, вул.Білецького, вул.Болятка, вул.Григорія Сковороди, вул.Нижня, вул.Новопокровська, вул.Полунична, вул.Похила, вул.Цілинна, вул.Широкий степ, вул.Ясенова, пров.Батальйонний, пров.Лощинний, садове товариство "Рассвет" вул.Ясенова, 65, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49020 (навчально-виховний комплекс №104, коридор, 1-й поверх) 1805 1800 1798

121378 м.Дніпро – вул.Абая, вул.Базарна, вул.Василя Стуса, вул.Дружби, вул.Задніпровська, вул.Заслонова, вул.Зоряна, вул.Івана Вишенського, вул.Кедрова, вул.Костромська, вул.Металоконструкцій, вул.Мукачівська: 1–120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–134, 136, 138–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; вул.Олени Теліги, вул.Очаківська, вул.Поліська, вул.Приморська, вул.Прияружна: 1, 6, 8, 11–63; вул.Слави, вул.Товариська, вул.Фермерська, пров.Абая, пров.Білоруський, пров.Варязький, пров.Прияружний, пров.Слави, пров.Товариський вул.Велика Діївська, 463, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49016 (школа №94, добудова, хол, 1-й поверх) 2153 2149 2148

121379 м.Дніпро – вул.Андрійченка, вул.Біла балка, вул.Братська, вул.Велика Діївська: 466, 468, 470, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 494, 496, 498, 502, 506, 508, 510, 512, 531–561; вул.Двінська, вул.Дніпрельстанівська: 191–193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 217–260А; вул.Доблесна: 1–30; вул.Дорогобузька, вул.Леся Танюка, вул.Навігаційна, вул.Покровська, вул.Руднична, пров.Андрійченка, пров.Братський, пров.Двінський, пров.Діївський, пров.Крутий, пров.Леся Танюка, пров.Львівський, пров.Покровський, пров.Тихорецький вул.Велика Діївська, 463, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49016 (школа №94, основна будова, хол, 2-й поверх) 1861 1853 1848

121380 м.Дніпро – вул.Вагнера, вул.Велика Діївська: 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306–308, 310, 312, 314, 316–316А, 318–318Б, 320–320В, 322, 324–326, 328, 330–462, 467, 469, 471–473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 491, 495, 497, 499–501, 503–505, 507, 509, 511, 515–529; вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Десантна, вул.Десняка, вул.Криштофа Косинського, вул.Лавандова, вул.Миколи Куліша, вул.Миколи Садовського, вул.Наливайка, вул.Яблунева, пров.Вагнера, пров.Відродження, пров.Герцена, пров.Глібова, пров.Яблуневий вул.Велика Діївська, 463, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49016 (школа №94, основна будова, хол, 1-й поверх) 2185 2178 2176

121381 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 210, 212–214, 216, 218–218А, 222–222,224, 224, 226, 228, 230, 232, 236–238, 240–242, 244, 246, 248–248А, 250, 252–252Б, 254–254А, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270–270А, 272, 274, 276, 278; вул.Відродження, вул.Вільямса: 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67–111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139–139Б, 141, 143–143В; вул.Галицька, вул.Гулака-Артемовського, вул.Єрмака, вул.Квіткова, вул.Костюшка, вул.Міська, вул.Омська, вул.Повстанська, вул.Прияружна: 1, 2–6, 7–8, 8А–10; вул.Таганська, пров.Галицький, пров.Квітковий, пров.Ніжинський, пров.Повстанський вул.Велика Діївська, 213Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (КПНЗ "Міська флотілія юних моряків і річковиків" ДМР, коридор, 2-й поверх) 1647 1641 1634

121382 м.Дніпро – вул.Адмірала Макарова, вул.Велика Діївська: 165, 171–203, 211, 215, 217–217А, 219–221, 223, 225–225А, 227–227А, 229, 231, 233–235, 239, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–257В, 259–259Б, 261–261А, 263–263А, 265–265А, 267–267А, 269, 271, 273, 275, 277, 279–281, 283А–283Б, 285, 287, 289, 291–293, 295, 297, 299–299А, 301, 303, 305–305Б, 309, 311, 313–313А, 315, 317, 319–319А, 321, 323А, 327, 329; вул.Вільямса: 12–46, 48–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66; вул.Дніпрельстанівська: 2–190, 194, 196, 198, 200, 202–204, 206, 208, 210, 212, 214; вул.Заливна, вул.Лірницька, вул.Міцкевича, вул.Ніжинська, вул.Перспективна, пров.Короленка, пров.Міцкевича вул.Велика Діївська, 213Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (КПНЗ "Міська флотілія юних моряків і річковиків" ДМР, коридор 1-й поверх) 1555 1550 1551

121383 м.Дніпро – вул.Діївська, вул.Доблесна: 31–402; вул.Мисова, вул.Мінеральна, вул.Назарова, вул.Нарвська, вул.Рівна, вул.Ромоданівська, вул.Сухачівська, вул.Трифона Гладченка, вул.Фартушного, пров.Глухий, пров.Казахський, пров.Косинський, пров.Кривий, пров.Манежний, пров.Мінеральний, пров.Оксамитний, пров.Придорожний, пров.Ревіна, пров.Стрілецький, військове містечко №80, садівниче товариство "Надежда" вул.Доблесна, 164, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49053 (навчально-виховний комплекс №103, коридор, 2-й поверх) 2277 2266 2267

121384 м.Дніпро – вул.Академіка Задонцева, вул.Василя Дерев’янка, вул.Весела, вул.Вільямса: 112–112Л, 114, 116–116А, 118–118А, 120, 124–124А, 126–126Б, 128–128Б, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 147–167; вул.Данила Сахненка, вул.Дунайська, вул.Колективна, вул.Люби Шевцової, вул.Лютнева, вул.Марка Озерного, вул.Мисливська, вул.Рудна, вул.Спокійна, вул.Фронтова, вул.Чугуївська, вул.9 Травня, пров.Боткінський, пров.Джамбула Джабаєва, пров.Донбаський, пров.Курсовий, пров.Лютневий, пров.Народний, пров.Німанський, пров.Першотравневий, пров.Тюменський вул.Юрія Кондратюка, 264, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49072 (школа №84, роздягальня, 1-й поверх) 1952 1948 1946

121385 м.Дніпро – вул.Весняна, вул.Зернова, вул.Юрія Кондратюка: 122, 124, 126, 128, 130, 134–343; вул.30-ї Іркутської дивізії, пров.Валдайський, пров.Зеленодольський, пров.Зенітний, пров.Рязанський, пров.Фронтовий вул.Юрія Кондратюка, 264, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49072 (школа №84, мала зала, 1-й поверх) 1132 1128 1130

121386 м.Дніпро – вул.Автобусна, вул.Алчевська, вул.Біломорська, вул.Валдайська, вул.Гайдамацька, вул.Добровільна, вул.Ентузіастів, вул.Жигулівська, вул.Забайкальська, вул.Ільюшина, вул.Квітуча, вул.Ключова, вул.Лисенка, вул.Митищинська, вул.Новостепова, вул.Першотравнева, вул.Писемського, вул.Порохова, вул.Приазовська, вул.П’ятихатська, вул.Сонячна, вул.Толбухіна, вул.Тригірна, вул.Юпітерна, пров.Валуйський, пров.Гайдамацький вул.Юрія Кондратюка, 264, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49072 (школа №84, коридор, 2-й поверх) 2362 2355 2348

121387 м.Дніпро – вул.Ватутіна, вул.Велика Діївська: 3, 7, 18, 26–28, 51, 112–164, 167–169; вул.Гвоздична, вул.Кармалюка, вул.Можайського, вул.Орська, вул.Сталеварівська, вул.Чорногірська, вул.Юрія Кондратюка: 56–121, 123, 125, 127, 129, 131–133; пров.Брянський, пров.Вірменський, пров.Кленовий, пров.Кутаїський, пров.Лікарняний, пров.Малахітовий, пров.Рубіжний, пров.Червонокалиновий вул.Юрія Кондратюка, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (палац творчості дітей та юнацтва, к.4, 1-й поверх; актова зала, 2-й поверх) 2265 2266 2264

121388 м.Дніпро – бульв.Рубіновий: 8–12; вул.Шодуарівська: 3–5; вул.Юрія Кондратюка: 11; ж/м Покровський: 5А–5В, 5П; вул.Юрія Кондратюка, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (палац творчості дітей та юнацтва, к.1, 1-й поверх) 2145 2139 2138

121389 м.Дніпро – вул.Амундсена, вул.Волинська: 1–4, 7–7А; вул.Дагестанська, вул.Данила Галицького: 20–22, 24, 26–28, 30–40, 42, 44, 46, 48–50; вул.Зелена, вул.Кустанайська, вул.Сочинська, вул.Фосфорна: 1–10, 12, 14; вул.Данила Галицького, 52, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 (школа №91,фоє, 2-й поверх) 2235 2231 2234

121390 м.Дніпро – вул.Волинська: 5–5В, 11; вул.Данила Галицького: 25, 29, 51–57, 71–85; вул.Данила Галицького, 52, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 (школа №91, фоє, 1-й поверх) 2102 2102 2094

121391 м.Дніпро – вул.Ближня: 29; вул.Данила Галицького: 41, 43, 45, 47, 59–65; тупик Упертий вул.Данила Галицького, 54, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 (школа №93, вестибюль, 1-й поверх) 1733 1727 1726

121392 м.Дніпро – вул.Ближня: 7–27, 33; вул.Брюллова, вул.Данила Галицького: 8, 12, 14, 16–18, 23; вул.Фосфорна: 11, 13, 15; вул.Данила Галицького, 54, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 (школа №93, вестибюль, 1-й поверх) 1725 1724 1724

121393 м.Дніпро – вул.Волинська: 6, 9, 20–75; вул.Данила Галицького: 1, 1К–7, 9А–11, 13, 15, 19; вул.Деземовська, вул.Електрозварна, вул.Правобережна, вул.Пряма, вул.Узбецька, вул.Уссурійська, вул.Шаляпіна, пров.Брюллова, пров.Волинський, пров.Дагестанський, пров.Прямий, тупик Волинський вул.Данила Галицького, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 (міський дитячо-молодіжний центр, зала, 1-й поверх) 2289 2284 2287

121394 м.Дніпро – вул.Алтайська: 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51 к.2, 51ГУРТ к.2; вул.Володимира Самодриги: 1–3, 5–28, 30, 32; вул.Гомельська: 55, 57, 59; вул.Камчатська: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 62А, 62В, 64; вул.Караваєва: 1, 2–2А, 4, 6, 10–12; вул.Кості Гордієнка: 1–5; вул.Нестерова: 20, 20А, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 27; вул.Олександрова: 2, 4–26; вул.Орловська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22; пл.Металургів, просп.Івана Мазепи: 1, 2–2А, 7, 9; просп.Сергія Нігояна, 55, корп.1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064 (Дніпровський індустріальний коледж, фойє, 1-й поверх) 2191 2189 2185

121395 м.Дніпро – вул.Бельгійська, вул.Володимира Івасюка: 1–5; вул.Качалова, вул.Марата, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Олександрова: 1, 3; вул.Тиверська, вул.Юнацька, пров.Тиверський, просп.Івана Мазепи: 1А, 2Б–3ГУРТ; просп.Сергія Нігояна: 50, 52, 52ГУРТ, 54, 55ГУРТ, 58, 61, 67, 74, 77А; просп.Сергія Нігояна, 55, корп.2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064 (Дніпровський індустріальний коледж, фойє, 1-й поверх) 1678 1673 1672

121396 м.Дніпро – вул.Володимира Івасюка: 11–25, 29, 33, 35–37, 39–43; вул.Володимира Самодриги: 4ГУРТ; вул.Кості Гордієнка: 7–25; вул.Полковника Горленка, просп.Івана Мазепи: 6, 8, 10–26, 28, 30; вул.Володимира Самодриги, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064 (Дніпровський центр професійно-технічної освіти, коридор, 1-й поверх) 1223 1224 1223

121397 м.Дніпро – вул.Володимира Самодриги: 33–34, 36, 38, 40, 42; вул.Караваєва: 1А, 3–3Б, 5, 7–9; вул.Орловська: 24, 24А, 28, 28А, 30; вул.Солідарності, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (КЗО "Гімназія №1" ДМР, вестибюль, 2-й поверх) 1083 1083 1085

121398 м.Дніпро – вул.Авіаційна: 31–35; вул.Володимира Самодриги: 29, 31; вул.Дунаєвського: 32, 34; вул.Караваєва: 13ГУРТ–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Орловська: 32, 32А, 34, 34А, 36; вул.Солідарності, просп.Івана Мазепи: 27ГУРТ, 29, 31, 33ГУРТ, 35; вул.Солідарності, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (КЗО "Гімназія №1" ДМР, вестибюль, 1-й поверх) 1764 1765 1763

121399 м.Дніпро – вул.Авіаційна: 16, 18; вул.Володимира Самодриги: 35, 37, 39, 41; вул.Кутузова: 12–17; вул.Новоорловська: 2–3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21; вул.Орловська: 38, 40, 42, 44, 46; вул.Повітрофлотська: 13–18; вул.Талаліхіна, вул.Юркевича вул.Новоорловська, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (навчально-виховний комплекс №59, вестибюль, 1-й поверх) 1852 1852 1851

121400 м.Дніпро – вул.Авіаційна: 14; вул.Віктора Мерзленка: 1, 3, 5–7, 9–11, 13, 15; вул.Караваєва: 15, 17, 40, 42, 44–58; вул.Кутузова: 8–11; вул.Новоорловська: 4, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18; вул.Повітрофлотська: 1–12; просп.Івана Мазепи: 37–39, 41, 43ГУРТ, 45, 47, 49; вул.Караваєва, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (школа №5, коридор, 1-й поверх) 2023 2022 2021

121401 м.Дніпро – вул.Василя Сидоренка: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; вул.Віктора Мерзленка: 2, 4, 8, 12, 14, 17–40; вул.Давидова: 60; вул.Караваєва: 17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58А–62; вул.Новоорловська: 17, 20, 22–41; вул.Караваєва, 60, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (школа №74, коридор, 2-й поверх) 1920 1913 1907

121402 м.Дніпро – вул.Ажурна, вул.Данила Апостола, вул.Зовнішня, вул.Кам’янська: 30–38; вул.Машукова, вул.Рельєфна, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Юдіна, пров.Черкаський, тупик Черкаський вул.Караваєва, 60, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (школа №74, спортивна зала, 1-й поверх) 1485 1484 1476

121403 м.Дніпро – вул.Андрія Штогаренка, вул.Ахматової, вул.Гарнізонна, вул.Діамантна, вул.Кропивницького, вул.Петра Сокальського, вул.Станіслава Оріховського вул.Західна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035 (школа №85, коридор, 1-й поверх) 1164 1165 1162

121404 м.Дніпро – вул.Берінга: 1–35; вул.Білоріченська, вул.Демократична, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Західна, вул.Київська: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 103, 105, 107, 109; вул.Сергія Параджанова, вул.Сумська: 1–35; вул.Флангова вул.Західна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035 (школа №85, коридор, 1-й поверх) 1909 1904 1901

121405 м.Дніпро – вул.Володимира Корецького, вул.Іси Мунаєва, вул.Паралельна, вул.Сіверянська, вул.Тупикова, вул.Хотинська, пров.Проектний, просп.Металургів просп.Металургів, 43, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035 (школа №50, їдальня, 2-й поверх) 1530 1527 1526

121406 м.Дніпро – вул.Берінга: 36–155; вул.Ковельська, вул.Криворізька: 70; вул.Погодіна, вул.Проектна, вул.Сєченова, вул.Сумська: 36–89; вул.Шишкіна, пров.Берінга, пров.Дністровський, проїзд Новокозловський, тупик Степовий просп.Металургів, 43, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035 (школа №50, хол, 1-й поверх) 1554 1553 1551

121407 м.Дніпро – вул.Азовська, вул.Аральська, вул.Грозненська, вул.Кавказька, вул.Карпатська, вул.Київська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 40, 42; вул.Металургійна, вул.Мужності, вул.Олександра Красносельського, вул.Старокоротка, вул.Ташкентська, вул.Тираспільська, вул.Уляни Громової, вул.Чеботарьова, вул.Якова Острянина: 1–20; вул.Олександра Красносельського, 30А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035 (навчально-виховний комплекс №4, коридор, 2-й поверх) 1672 1665 1669

121408 м.Дніпро – вул.Армавірська, вул.Військових залізничників, вул.Водіїв, вул.Гебріна, вул.Київська: 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–98, 100–102, 104, 106, 108, 110–124; вул.Конструктивна, вул.Машиністів, вул.Миргородська, вул.Олександра Невського, вул.Пам’ятна, вул.Піхотинців, вул.Сугака, вул.Тіниста, вул.Якова Острянина: 21–88; пров.Водіїв, шосе Криворізьке, військова частина вул.Олександра Красносельського, 30А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035 (навчально-виховний комплекс №4, коридор, 3-й поверх) 2002 1902 1884

121409 м.Дніпро – вул.Авіаційна: 8, 12, 29; вул.Військовоморська, вул.Волзька, вул.Дунаєвського: 1–31, 33, 35; вул.Кам’янська: 1–27, 40; вул.Володимира Івасюка, 51, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (Дніпровський індустріально-педагогічний технікум, вестибюль, 2-й поверх) 1295 1294 1292

121410 м.Дніпро – вул.Володимира Івасюка: 26–28, 30–32, 34, 38, 45, 53А–53ГУРТ; вул.Кутузова: 1–7; пров.Кам’янський, пров.Яровий, просп.Івана Мазепи: 32ГУРТ, 34, 36–36АГУРТ, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50–56ГУРТ; вул.Володимира Івасюка, 51, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (Дніпровський індустріально-педагогічний технікум, вестибюль, 1-й поверх) 1996 2002 1999

121411 м.Дніпро – вул.Авіаційна: 1–7, 9–11, 13, 15, 17, 19–27; вул.Володимира Івасюка: 49; вул.Коксова вул.Авіаційна, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017 (гуртожиток Дніпровського технолого-економічного коледжу, хол, 1-й поверх) 1161 1163 1164

121412 м.Дніпро – вул.Байдаківська, вул.Баллінська, вул.Гвардійська, вул.Грузинська, вул.Деревлянська, вул.Дороніна, вул.Єлагінська, вул.Миколи Хвильового, вул.Підпільна, вул.Семена Бардадима, вул.Сухий острів, пл.Вереснева, пров.Грузинський, пров.Кіріна: 5; пров.Нагорний, просп.Свободи: 87, 95–97, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113–115, 117–117Б, 119–131, 133–133,135, 135, 137–202, 204–212, 214–216; просп.Свободи, 147, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068 (вечірня школа №11, кабінет хімії, 1-й поверх) 1528 1525 1522

121413 м.Дніпро – вул.Вербова, вул.Каховки, вул.Коккінакі, вул.Купріна, вул.Курінна, вул.Лубенська, вул.Марії Грінченко, вул.Павла Бута, вул.Платона Петряєва, вул.Числова, пров.Кіріна: 1–4, 7; пров.Лемешева, пров.Металургів, пров.Педюменський, пров.Проїзний, пров.Ризький, пров.Чорновусівський, просп.Свободи: 2–86, 88–94, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 110, 112–112А, 116, 118–118А, 132, 134, 136; просп.Свободи, 89А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49019 (гуртожиток ПАТ "Дніпропетровський трубний завод", червоний куток, 1-й поверх) 1848 1845 1843

121414 м.Дніпро – вул.Алеутська, вул.Кайдацька, вул.Крамнича, вул.Річкова, вул.Сибірська, вул.Старобазарна, вул.Фортечна, вул.Якірна, пров.Білозерський, пров.Бірюзовий, пров.Гребьонкіна, пров.Кибальчича, пров.Мармуровий, пров.Монтажників, пров.Рекордний, пров.Скадовський, пров.Сонячний, пров.Тайшетський, пров.Танковий, проїзд Вільний, проїзд Сурський вул.Фортечна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49019 (навчально-виховний комплекс № 72, фойє перед актовою залою, 2-й поверх) 2198 2193 2188

121415 м.Дніпро – вул.Горобинова, вул.Кобзарська: 1АГУРТ–2; вул.Романа Мстиславовича, вул.Якутська, пл.Новокодацька, пров.Вербний просп.Свободи, 222, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068 (Філіал КЗК "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький", фоє, 1-й поверх) 1406 1400 1396

121416 м.Дніпро – вул.Водостічна, вул.Ганни Барвінок, вул.Гранітна, вул.Зорі, вул.Кар’єрна, вул.Кобзарська: 12–19; вул.Корсунська, вул.Макіївська, вул.Орбітальна, вул.Панаса Мирного, вул.Північна, вул.Погоріла, вул.Скелювата, вул.Стройова, вул.Тарана, вул.Трудова, вул.Успенських, вул.Фатіми Гафурової, вул.Чорноземна, вул.Чукотська, пров.Кар’єрний, просп.Свободи: 203, 213, 217–409; просп.Свободи, 218, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068 (школа №88, вестибюль, 1-й поверх) 2188 2182 2178

121417 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 4 к.1–4 к.5; ж/м Червоний Камінь: 12–12А; вул.Коробова, 3Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №143, хол, 1-й поверх) 2229 2227 2223

121418 м.Дніпро – бульв.Рубіновий: 5–6; вул.Велика Діївська: 22–24Б; вул.Юрія Кондратюка: 7; вул.Коробова, 3Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №143, хол, 1-й поверх) 2076 2073 2073

121419 м.Дніпро – вул.Коробова: 5–12, 16–20, 24; вул.Шодуарівська: 7; ж/м Червоний Камінь: 5; вул.Коробова, 3Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №143, хол, 1-й поверх) 2218 2211 2213

121420 м.Дніпро – вул.Коробова: 1–2; вул.Набережна Заводська: 80К; вул.Шодуарівська: 1; ж/м Червоний Камінь: 3–4Г, 8–10; ж/м Червоний Камінь, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (міський комунальний заклад "Бібліотека-філія №4", вестибюль, 1-й поверх) 2102 2089 2075

121421 м.Дніпро – бульв.Рубіновий: 7; вул.Коробова: 4, 14, 22; вул.Савкіна: 2; ж/м Червоний Камінь: 13–22; вул.Коробова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №96, коридор, 1-й поверх) 2231 2224 2221

121422 м.Дніпро – вул.Савкіна: 4–8; вул.Шодуарівська: 9; вул.Коробова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №96, хол, 1-й поверх) 2064 2063 2059

121423 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 4Б–6, 8–12; вул.Юрія Кондратюка: 1–5; вул.Коробова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №96, їдальня, 1-й поверх) 2234 2230 2229

121424 м.Дніпро – вул.Метробудівська: 5; ж/м Покровський: 4А–4Д; вул.Метробудівська, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (навчально-виховний комплекс №106, початкова школа, коридор, 2-й поверх) 2105 2094 2090

121425 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 44–46; вул.Максима Дія: 2; вул.Метробудівська: 1, 13, 17; ж/м Покровський: 4Ж–4З, 22Б; вул.Метробудівська, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (навчально-виховний комплекс №106, коридор, 2-й поверх) 2128 2121 2114

121426 м.Дніпро – вул.Метробудівська: 3; ж/м Покровський: 3А–3П; вул.Метробудівська, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (навчально-виховний комплекс №106, хол, 1-й поверх) 2083 2079 2077

121427 м.Дніпро – вул.Максима Дія: 8–15; вул.Юрія Кондратюка: 12–14; вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 1-й поверх) 2147 2142 2136

121428 м.Дніпро – вул.Максима Дія: 2Б–5; вул.Юрія Кондратюка: 10; ж/м Покровський: 5Д–5Н, 5Т–22А; вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 2-й поверх) 2093 2086 2081

121429 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 32–34; вул.Максима Дія: 21; вул.Юрія Кондратюка: 24–30; вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 1-й поверх) 2158 2153 2153

121430 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 36–40; вул.Юрія Кондратюка: 16; вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 (школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 2-й поверх) 2156 2149 2152

121431 м.Дніпро – пров.Парусний: 9–13; пров.Штурманський: 1, 7; вул.Моніторна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №141, коридор, 1-й поверх) 1985 1981 1978

121432 м.Дніпро – вул.Метробудівська: 8; вул.Моніторна: 2, 6; пров.Парусний: 19; вул.Моніторна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №141, коридор, 2-й поверх) 1633 1627 1627

121433 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 52–56; вул.Метробудівська: 12, 14; вул.Моніторна: 1; вул.Моніторна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №141, коридор, 2-й поверх) 2060 2058 2059

121434 м.Дніпро – вул.Гідропаркова: 11; вул.Моніторна: 10; пров.Парусний, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №132, рекреація, 2-й поверх) 2008 2005 1999

121435 м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 62; вул.Гідропаркова: 13–17; вул.Моніторна: 5, 7; пров.Парусний, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №132, рекреація, 2-й поверх) 2068 2069 2075

121436 м.Дніпро – вул.Гідропаркова: 1–9; вул.Набережна Заводська: 213–213А; пров.Парусний, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №54, вестибюль, 1-й поверх) 1839 1835 1831

121437 м.Дніпро – вул.Метробудівська: 4; вул.Набережна Заводська: 143А; ж/м Парус: 1, 1Б–6; пров.Парусний, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №54, рекреація, 2-й поверх) 2046 2044 2045

121438 м.Дніпро – пров.Парусний: 6–8; пров.Штурманський: 5; ж/м Парус: 1А; пров.Парусний, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018 (школа №54, рекреація, 3-й поверх) 1189 1188 1187

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Кількість виборців
(ліжкомісць для лікарень)
станом на
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
121439 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №2" Дніпровської міської ради просп.Сергія Нігояна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064 195 195 195
121440 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №4" Дніпровської міської ради вул.Ближня, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 745 745 745
121441 Комунальний заклад "Міська лікарня №5" Дніпровської міської ради вул.Велика Діївська, 111, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128 200 200 200
121442 Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня №11" Дніпровської міської ради вул.Ганни Барвінок, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068 280 280 280
121443 Державна установа "Дніпровська виправна колонія (№89)" вул.Данила Галицького, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102 547 547 545

Всього по відділу ведення ДРВ Новокодацької районної у м.Дніпрі ради

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
73 68 5 130918 0 130560 0 130390 0