Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Самарської районної у м.Дніпрі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
121444 м.Дніпро – вул.Іларіонівська: 3А; вул.Липова, вул.Лісозахисна, вул.Лісопаркова, вул.Магаданська вул.Липова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124 (ПК "Північний", лекційний зал, ліве крило, 2-й поверх) 1956 1951 1952

121445 м.Дніпро – вул.Буковинська, вул.Залізноводська: 2; вул.Іларіонівська: 5–21; вул.Красноводська, вул.Семафорна: 2–13; вул.Липова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124 (ПК "Північний", лекційний зал, праве крило, 2-й поверх) 2057 2056 2057

121446 м.Дніпро – вул.Генерала Радієвського, вул.Залізноводська: 2А–11; вул.Іларіонівська: 3, 22–30; вул.Кондукторська: 1–5; вул.Ладозька, вул.Семафорна: 14–22А; вул.Генерала Радієвського, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124 (школа №70, їдальня, 1-й поверх) 1608 1606 1604

121447 м.Дніпро – вул.Семафорна: 24–28А, 30А, 31–36, 52; вул.Семафорна, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124 ("ДТШМЛ", їдальня, 1-й поверх) 1923 1921 1921

121448 м.Дніпро – вул.Семафорна: 30, 38–50; вул.Семафорна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124 (Гуртожиток Придніпровської залізниці, актова зала, 1-й поверх) 2033 2027 2029

121449 м.Дніпро – вул.Анапська, вул.Вагонна, вул.Деповська, вул.Дирижабельна, вул.Електровозна, вул.Іларіонівська: 32–144; вул.Кабельна, вул.Конградська, вул.Кондукторська: 6–55; вул.Котельна, вул.Локомотивна, вул.Мазана, вул.Олексіївська, вул.Переїзна, вул.Пісочна, вул.Планерна, вул.Путійська, вул.Рибальська, вул.Семафорна: 30Б; вул.Синельниківська, вул.Шляхова, пров.Кондукторський, пров.Синельниківський вул.Синельниківська, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124 (школа №39, рекреація, 1-й поверх) 1823 1821 1820

121450 м.Дніпро – вул.Аграрна, вул.Білоцерківська, вул.Голосіївська, вул.Елеваторна, вул.Заозерна, вул.Івана Андрощука, вул.Кадрова, вул.Каракумська, вул.Коломенська, вул.Магістральна, вул.Новаторська, вул.Новгородська, вул.Олександрійська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Памірська, вул.Пензенська, вул.Роксолани, вул.Столярна, вул.Таймирська, вул.Таращанська, вул.Транспортна, вул.Фонвізіна, вул.Хасанська, узвіз Самарський: 15, 17–28; Садівниче товариство "Локомотив", Садівниче товариство "Озеленитель" вул.Аграрна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49043 (навчально-виховний комплекс №125, спортивний зал, 2-й поверх) 1647 1641 1639

121451 м.Дніпро – вул.Масивна, вул.Механічна, вул.Молодогвардійська: 7–9, 39–102; вул.Сортувальна вул.Молодогвардійська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49022 (школа №24, вестибюль, 2-й поверх) 1388 1387 1384

121452 м.Дніпро – вул.Єлисєєвська, вул.Кренкеля, вул.Люблянська, вул.Молодогвардійська: 10–31; вул.Нерівна, вул.Океанська, вул.Порцелянова, вул.Снігова, пров.Безимянний, тупик Океанський, узвіз Самарський: 7–14, 16; вул.Молодогвардійська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49022 (школа №24, вестибюль, 1-й поверх) 1837 1834 1830

121453 м.Дніпро – вул.Виставочна, вул.Горіхова, вул.Гречихіна, вул.Джамбульська, вул.Дніпробуду, вул.Дніпрогесу, вул.Жовтоводська, вул.Здоров’я, вул.Кокчетавська, вул.Наставників, вул.Пальмова, вул.Порт-Артурська, вул.Пролісків, вул.Пушкарська, вул.Томська, пров.В’язовий, пров.Джамбульський, пров.Дніпробуду, пров.Здоров’я, пров.Порт- Артурський, пров.Пушкарський, пров.Томський вул.Здоров’я, 45А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49117 (навчально-виховне об’єднання №109, спортивний зал, 2-й поверх) 1972 1972 1968

121454 м.Дніпро – вул.Автопаркова, вул.Богатирська, вул.Дежньова, вул.Івана Виговського, вул.Нагатинська, вул.Нижньогородська, вул.Норильська, вул.Окська, вул.Омеляновича-Павленка, вул.Палісадна, вул.Піщана, вул.Пономарчука, вул.Радіальна, вул.Шереметьєвська, вул.Ярової, вул.Ярославни, пров.Івана Купали, пров.Михайла Дідевича вул.Дежньова, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (Самарський РСТК ТСОУ, учбовий клас, 1-й поверх) 1452 1451 1448

121455 м.Дніпро – вул.Бехтерева: 1–4, 16А–79; вул.Бузкова, вул.Винахідників, вул.Владивостоцька, вул.Гостинна, вул.Дитинства: 110–161; вул.Ковтуненка, вул.Мостобудівельників, вул.Немирівська, вул.Профспілкова, вул.Сержанта Литвищенка: 47–198; вул.Тетяни Пати, вул.Щоглова: 103, 107, 109, 111–115, 117, 119, 121–146; пров.Малосамарський, пров.Порічковий вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 (Клуб "Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня", актовий зал, 1-й поверх) 1834 1836 1837

121456 м.Дніпро – вул.Академіка Корольова: 11–123; вул.Баштанна, вул.Вільногірська, вул.Волошкова, вул.Довженка, вул.Курська, вул.Лелеча, вул.Маячки, вул.Одинківська, вул.Орлина, вул.П’ятигорська, вул.П’ятихатки, вул.Соняшникова, вул.Трояндова, вул.Черемхова, пров.Квітневий, пров.Любистковий, пров.Ромашковий, Садівниче товариство "Любисток" вул.Спогадів, 177, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49116 (школа №110, спортивний зал, 1-й поверх) 1642 1642 1643

121457 м.Дніпро – вул.Азербайджанська, вул.Академіка Корольова: 1–7; вул.Броньова, вул.Історична, вул.Лебедина, вул.Новобогородицька, вул.Новоміська, вул.Пристань, вул.Рильського, вул.Самарська, вул.Сержанта Литвищенка: 2–46; вул.Спогадів, вул.Стефаника, пров.Пристань вул.Спогадів, 177, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49116 (школа №110, спортивний зал, 1-й поверх) 1667 1667 1666

121458 м.Дніпро – вул.Апостолівська, вул.Батуринська, вул.Гайова: 1–36, 37, 39–45, 47, 49; вул.Гвая, вул.Гвая - Кожедуба, вул.Гур’ївська, вул.Дитинства: 1–109; вул.Івана Піддубного, вул.Кожедуба, вул.Тарасова: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15, 17, 21–39; вул.Туполєва, вул.Фіалок, вул.Човнова, вул.Щоглова: 1–102, 104–106, 108, 110, 116, 118, 120; пров.Апостолівський, пров.Гороховський, пров.Короткий, пров.Парковий, тупик Гайовий вул.Кожедуба, 49, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 (навчально-виховний комплекс №122, каб.16, 2-й поверх) 1499 1498 1493

121459 м.Дніпро – вул.Автодорожна, вул.Біловодська, вул.Ветеранів, вул.Відпочинку: 50–135; вул.Гайова: 36А, 38, 46, 48, 52–110; вул.Зоопаркова: 64–120; вул.Керамічна, вул.Командира Юніна: 63, 65, 69, 71, 75, 77–114; вул.Липнева, вул.Мальовнича: 65–65А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111–178; вул.Північнодонецька, вул.Поповича, вул.Роз’їзна, вул.Романовського: 75, 77–77А, 79, 81–122; вул.Солов’їна: 41–70, 72–173; вул.Тарасова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20–20А; вул.Туркменська: 71–153; вул.Червнева, вул.Червоногірська, пров.Відпочинку, пров.Гайовий, пров.Ігренський, пров.Ніколаєва, пров.Стефаника, пров.Тарасова вул.Кожедуба, 49, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 (навчально-виховний комплекс №122, каб.12, 2-й поверх) 1650 1649 1650

121460 м.Дніпро – вул.Антарктична: 1–82, 84–86, 90, 92, 94, 96; вул.Бестужева, вул.Відпочинку: 1–49; вул.Дачна: 1–30; вул.Євгена Сердюкова, вул.Залізнична: 2–17, 19–21; вул.Зоопаркова: 1–63; вул.Князя Костянтина Острозького, вул.Командира Юніна: 1–62, 64, 66–68, 70, 72–74, 76; вул.Косогірна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51; вул.Мальовнича: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 79–80, 82, 84–86, 88–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–110; вул.Маршала Тимошенка, вул.Олександра Серебрякова, вул.Оранжерейна, вул.Прорізна, вул.Романовського: 2–74, 76–76А, 78, 80; вул.Солов’їна: 1–40, 71; вул.Сонячногірська, вул.Таджицька, вул.Туркменська: 1–69; вул.Цілиноградська, Казарма 205 км вул.Мальовнича, 55, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49114 (школа №87, хол, 1-й поверх) 2325 2322 2320

121461 м.Дніпро – вул.Адлерська, вул.Активістів, вул.Андрія Сахарова, вул.Антарктична: 83, 87–89, 91–91А, 93–93А, 95, 97–166; вул.Богородицька, вул.В’єтнамська, вул.Героїв Дніпра, вул.Дачна: 31–332; вул.Естафетна, вул.Залізнична: 18, 22–74; вул.Календарна, вул.Косогірна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52–121; вул.Листопадна, вул.Луцька, вул.Марійська, вул.Олешківська, вул.Прохорова, вул.Псковська, вул.Пшенична, вул.Таврійська, вул.Чебоксарська, пров.Героїчний, пров.Дачний, пров.Марійський, пров.Ягідний вул.Календарна, 20А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49114 (школа №127, спортивний зал, 1-й поверх) 2366 2361 2357

121462 м.Дніпро – вул.Домодєдовська: 31–128; вул.Житня, вул.Підгірна: 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74–123; вул.Польова, вул.Сергія Кульчицького: 23, 25, 27–27А, 29, 33, 35–119; вул.Халхінгольська, вул.Чаплинська: 124, 126, 128, 130, 132–132Б, 134, 136–138, 142, 144, 146, 150, 152–154, 156, 158–158А, 160, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 174, 177–385; Садівниче товариство "Шиянка" вул.Чаплинська, 203, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49118 (школа №108, хол, 1-й поверх) 1318 1318 1317

121463 м.Дніпро – вул.Акацієва, вул.Білокам’яна, вул.Домодєдовська: 1–30; вул.Дубінінська, вул.Зелена, вул.Каширська, вул.Любимівська, вул.Нектарна, вул.Підгірна: 1–47, 51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Сергія Кульчицького: 1–22, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Спортивна, вул.Тюльпанова, вул.Чаплинська: 2–123, 125, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 139–141, 143, 145, 147–149, 151, 155, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Ялинова, пров.Дербентський вул.Чаплинська, 139, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49118 (будинок культури села Чаплі, хол, 1-й поверх) 1971 1963 1950

121464 м.Дніпро – вул.Берсенівська, вул.Василя Симоненка: 18–24; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Електрична: 21–21А, 23, 25–36; вул.Зеленоградська, вул.Кольська: 2–2З, 4, 6, 8, 12, 14, 16–44; вул.Марії Приймаченко, вул.Олександра Галича, вул.Прибережна, вул.Роторна: 14–16, 18, 20, 22; вул.Світанкова: 15–15А, 17, 19, 21; пров.Прибережний вул.Електрична, 36, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112 (професійний ліцей, їдальня, 1-й поверх) 2225 2221 2219

121465 м.Дніпро – вул.Василя Симоненка: 1А–17; вул.Електрична: 9–19, 22, 24; вул.Енергетиків: 7–12; вул.Кольська: 3, 5, 7, 9–11, 13, 15; вул.Космонавта Волкова: 13, 15–26; вул.Роторна: 2–12А; вул.Світанкова: 9–14, 16, 18–18А, 20, 22; вул.Станіславського: 11–15; вул.Космонавта Волкова, 11А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112 (БК "Енергетик", малий зал, 2-й поверх) 1621 1619 1616

121466 м.Дніпро – вул.Василя Симоненка: 1; вул.Вознюка, вул.Гаванська: 11А–11Д; вул.Електрична: 3–7; вул.Енергетиків: 1–6; вул.Євгена Маланюка, вул.Космонавта Волкова: 1–12, 14; вул.Світанкова: 2–8; вул.Станіславського: 1–5; вул.Космонавта Волкова, 6А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112 (енергобудівний технікум, їдальня, 1-й поверх) 1726 1723 1720

121467 м.Дніпро – вул.Адмірала Макарова, вул.Карагандинська: 1–9; вул.Лівобережна, вул.Немировича-Данченка: 2–22А; вул.Педагогічна, вул.Роторна: 17–17Г, 19–19Д, 21, 23–23Д; вул.Череповецька вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (школа №98, хол, 1-й поверх) 1363 1364 1364

121468 м.Дніпро – вул.Дрогобицька, вул.Роторна: 25–27; вул.Рудниченка, вул.20-річчя Перемоги: 1–15, 30; Садівниче товариство "Придніпровець" вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (школа №98, спортивний зал, 1-й поверх) 2125 2133 2130

121469 м.Дніпро – вул.Карагандинська: 9А–13; вул.Космонавтів: 1–5, 9–11, 15; вул.20-річчя Перемоги: 17; вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (школа №98, хол, 2-й поверх) 2009 2004 2003

121470 м.Дніпро – вул.Космонавтів: 14, 16–26; вул.Немировича-Данченка: 26/1–32, 46; вул.Космонавтів, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (спеціалізована школа №129, спортивний зал, 2-й поверх) 2058 2055 2054

121471 м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 2–7, 13; вул.Немировича-Данченка: 36–44; вул.Космонавтів, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (спеціалізована школа №129, рекреація, 2-й поверх) 2054 2054 2055

121472 м.Дніпро – вул.Космонавтів: 6; вул.Немировича-Данченка: 60; вул.20-річчя Перемоги: 23–29, 31–35, 43–47; Садівниче товариство "Енергетик" вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (гімназія №136, рекреація, 1-й поверх) 1900 1897 1898

121473 м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 18–19; вул.Немировича-Данченка: 64–68; вул.20-річчя Перемоги: 49–55; вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (гімназія №136, рекреація молодшої школи, 2-й поверх) 2119 2115 2114

121474 м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 10–12, 17, 39; вул.Немировича-Данченка: 48–56; вул.20-річчя Перемоги: 37; вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (гімназія №136, рекреація старшої школи, 2-й поверх) 2102 2100 2101

121475 м.Дніпро – вул.Гаванська: 15–17; Садівниче товариство "Мічурінець-1" вул.Гаванська, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127 (КЗ "Дніпропетровський геріатричний пансіонат", актовий зал, 1-й поверх) 582 570 567

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Кількість виборців
(ліжкомісць для лікарень)
станом на
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
121477 Комунальне підприємство "Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 1666 1666 1666
121478 Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом" Дніпропетровської обласної ради" вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 30 30 30
121479 Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради" вул.Бехтерева, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 360 360 360
121480 Комунальний заклад "Дніпровська міська лікарня №12" Дніпровської міської ради вул.Електрична, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49112 90 90 90
121481 Державна установа "Ігренський виправний центр (№133)" вул.Бехтерева, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115 165 161 158

Всього по відділу ведення ДРВ Самарської районної у м.Дніпрі ради

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
37 32 5 58017 0 57939 0 57884 0