Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Інгулецької районної у м.Кривому Розі ради

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121611 м.Кривий Ріг – вул.Айвазовського, вул.Будівельників, вул.Гжатська, вул.Григорівська, вул.Журнальна, вул.Земнухова, вул.Мотронівська, вул.Наливайка, вул.Новомосковська, вул.Новоселівська, вул.Переяславська, вул.Правобережна, вул.Прохолодна, вул.Скалевата, вул.Твардовського, вул.Турінська, вул.Шпака, вул.Югоківська вул.Переяславська, 6, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (школа №67, коридор, 1-й поверх) Велика
121612 м.Кривий Ріг – вул.Іжевська, вул.Кармелюка: 11, 13, 19–31; вул.Поштова, вул.Салтиківська: 9–38; вул.Кармелюка, 33, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (Політехнічний коледж КНУ, фойє, 1-й поверх) Велика
121613 м.Кривий Ріг – вул.Добролюбова: 4–9, 13–17; вул.Кармелюка: 1–9; вул.Макаренка: 10; вул.Салтиківська: 2–6; просп.Південний: 3–6, 8–10, 12, 14; вул.Кармелюка, 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (гуртожиток, к.59, 1-й поверх) Велика
121614 м.Кривий Ріг – вул.Кармелюка: 10, 12, 14–16; вул.Макаренка: 4; вул.Панаса Мирного: 2–4; вул.Подлєпи: 1–7, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54–56; вул.Савицького: 3–5; просп.Південний: 7, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27–29, 31, 33; пл.Гірницької Слави, 2, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (Палац культури ПАТ"ПІВДГЗК", к.26, 2-й поверх) Велика
121615 м.Кривий Ріг – вул.Добролюбова: 19–35; вул.Панаса Мирного: 5–13; вул.Подлєпи: 8, 10, 14, 16, 18, 31, 33; вул.Савицького: 11; просп.Південний: 16, 18–20, 24, 26, 30, 32, 37–44; пл.Гірницької Слави, 2, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (Палац культури ПАТ"ПІВДГЗК", ігрова кімната, 1-й поверх) Велика
121616 м.Кривий Ріг – вул.Груні Романової: 4–17; вул.Добролюбова: 10; вул.Панаса Мирного: 14–31; вул.Подлєпи: 20, 22; вул.Таганська: 3; вул.Добролюбова, 7, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (школа №73, коридор, 1-й поверх) Велика
121617 м.Кривий Ріг – вул.Аварська, вул.Алма-атинська: 9–47; вул.Андижанська, вул.Ачинська, вул.Ашгабадська, вул.Йосипа Пачоського: 1–39; вул.Ліста, вул.Льоні Голікова, вул.Новокриворізька, вул.Подлєпи: 24, 26, 28, 32, 34–41, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Таганська: 11–13; вул.Ярославська: 8, 10, 12, 14; вул.Таганська, 1, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (школа №92, коридор, 1-й поверх) Велика
121618 м.Кривий Ріг – вул.Груні Романової: 18–26; вул.Ярославська: 1–7, 9, 11, 13, 15–23; вул.Груні Романової, 21А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (Дитячо-юнацька спортивна школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
121619 м.Кривий Ріг – вул.Аглобудівська, вул.Алма-атинська: 2–8, 48–175; вул.Алуштинська, вул.Ангарська, вул.Аральська, вул.Громової, вул.Збагачувальна, вул.Йосипа Пачоського: 41–160; вул.Кронштадтська, вул.Лисенка, вул.Лумумби вул.Кронштадтська, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 (школа №82, коридор, 1-й поверх) Велика
121620 м.Кривий Ріг – вул.Багратіона, вул.Березнегувата, вул.Геодезична, вул.Гоголя, вул.Горлівська, вул.Киргизька, вул.Кочубея, вул.Льотна, вул.Наукова, вул.Ніколокозельська, вул.Нова, вул.Павла Чубинського, вул.Панфьорова, вул.Салютна, вул.Таджицька, вул.Уральська, вул.Флобера, вул.Хутірська, вул.Церетелі, вул.Чавдара, вул.Чайок, вул.Чапека, вул.Чернишевського, вул.Шаляпіна, вул.Шевцової, вул.Шувалова, пров.Єршова вул.Ніколокозельська, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (центр туризму, фойє, 1-й поверх) Середня
121621 м.Кривий Ріг – вул.Біла гірка, вул.Бузкова, вул.Гданська, вул.Героїзму, вул.Дубова Гора, вул.Жовтонога, вул.Листопадова, вул.Мордовська, вул.Надії, вул.Ненецька, вул.Половецька, вул.Прохідна, вул.Сім’ї Демиди, вул.Тиха, вул.Удегейська, вул.Фіалкова, вул.Філіппова, вул.Червоногірська, вул.Чуковського вул.Прохідна, 44А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50052 (амбулаторія загальної практики - сімейної медицини № 1, фойє, 1-й поверх) Середня
121622 м.Кривий Ріг – вул.Абрикосова, вул.Вереснева, вул.Весела, вул.Зеленівська, вул.Зимівникова, вул.Калинова, вул.Кампанелли, вул.Овочеводів, вул.Робітнича, вул.Родини Добровольських, вул.Спортивна, вул.Щедра, вул.Яновського, вул.Ясна вул.Абрикосова, 1А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50073 (школа №101, фойє) Середня
121623 м.Кривий Ріг – вул.Будівельна, вул.Бурщицька, вул.Бухарестська, вул.Веселкова, вул.Відводівська, вул.Гімалайська, вул.Гуренка, вул.Дворжака, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Каткова: 1–5; вул.Макіївська, вул.Нижня, вул.Новорічна, вул.Остапа Вишні, вул.Переможців, вул.Садова, вул.Староінгулецька, вул.Сухомлинського, вул.Юна, вул.Ялинкова вул.Остапа Вишні, 6А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (дільниця № 3 ТОВ"УЮТ-2011", актова зала, 1-й поверх) Середня
121624 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 7, 9–15, 25; вул.Рудна: 3–40; просп.Седнєва вул.Каткова, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №100, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
121625 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 21–23; вул.Сонячна: 12, 14–24; просп.Перемоги: 1, 3, 5–7, 9, 13; просп.Перемоги, 2А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Палац культури "Інгулець", танцювальна зала, 1-й поверх) Велика
121626 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 1/2–26; вул.Сонячна: 3–9, 13; вул.Сонячна, 10, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №102, їдальня, 2-й поверх) Велика
121627 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 28–34, 50–52; просп.Перемоги: 15, 19, 21, 23–27, 33–33А, 35; вул.Гірників, 30, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №59, вестибюль, 1-й поверх) Велика
121628 м.Кривий Ріг – просп.Перемоги: 8, 10–12, 16–18, 20, 22, 30–30А, 34, 36; просп.Перемоги, 2А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Палац культури "Інгулець", дзеркальна зала, 2-й поверх) Велика
121629 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 31–55; просп.Перемоги: 2, 4; вул.Каткова, 35, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №114, фойє, 1-й поверх) Велика
121630 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 6, 8А, 57; вул.Левицького, вул.Мартовича, вул.Мирослава Андрущука, вул.Найденка, вул.Недєліна: 20–32, 51–53; вул.Панкова, вул.Плємяшова вул.Каткова, 8, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Інгулецький коледж КНУ, фойє, 1-й поверх) Велика
121631 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 44; вул.Каткова: 59–61; вул.Недєліна: 2–12, 55–59; просп.Перемоги: 38–38А; вул.Недєліна, 25, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Центр дитячо-юнацької творчості "Ріднокрай", к.8, 1-й поверх) Велика
121632 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 48; просп.Перемоги: 37–37А, 39–41, 43, 45, 47; вул.Недєліна, 25, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Центр дитячо-юнацької творчості "Ріднокрай", фойє, 2-й поверх) Велика
121633 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 63–65; вул.Недєліна: 37–49; просп.Перемоги: 42, 44, 46; вул.Недєліна, 41А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №99, фойє, 1-й поверх) Велика
121634 м.Кривий Ріг – вул.Олександра Станкова: 9, 17–23; просп.Перемоги: 48–55; вул.Олександра Станкова, 7А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (гімназія №127, фойє, 1-й поверх) Велика
121635 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 69–71; вул.Озерна, вул.Олега Купріянця, вул.Олега Ричкова, вул.Олександра Станкова: 1–7, 13–15; вул.Рудна: 49; вул.Сергія Заїки, вул.Федора Дацка, вул.Юрія Кажанова вул.Олександра Станкова, 7А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (гімназія №127, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121636 Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №11" Криворізької міської ради вул.Добролюбова, 6, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50026 Мала
121637 Комунальний заклад "Криворізька міська лікарня №17" Криворізької міської ради вул.Каткова, 2, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 Мала