Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Апостолівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120001 м.Апостолове – вул.Аеродромна, вул.Бабаєва, вул.Будівельників, вул.Визволення: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–81; вул.Волошкова, вул.Гагаріна: 41, 43–117; вул.Гетьмана Сагайдачного: 43, 45, 47, 49, 51–98; вул.Комарова, вул.Лебедина, вул.Мисливська, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–13А, 15, 17–19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Нагірна, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Перемоги, вул.Прибрежна, вул.Робоча, вул.Степова, вул.територія комбінату промбудматеріалів, вул.територія Цегельного заводу, вул.Тімірязєва, вул.Трояндова, вул.Центральна: 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156–181; вул.Чернишевського, вул.Шевченко: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–81; вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Воронезький, пров.Квітневий вул.Мічуріна, 8, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, їдальня, 1-й поверх) 2033 2028 2024

120002 м.Апостолове – вул.Визволення: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47; вул.Голобородько, вул.Дмитра Яворницького, вул.Ентузіастів, вул.Єсеніна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Кошового, вул.Леоніда Глібова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Медична, вул.Музична: 29–134; вул.Набережна: 2; вул.Незалежності, вул.Персикова, вул.Свободи, вул.Тениста, вул.Фартушного, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 75, 77, 79–145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Чехова, вул.Шкільна: 4, 8, 10–94; вул.Яблунева, вул.Ярмаркова, пров.Армійський, пров.Березовий, пров.Валентини, пров.Верхній, пров.Весняний, пров.Мінський, пров.Північний, пров.Сонячний, пров.Ювілейний, пров.Ясний вул.Визволення, 30, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (школа №3, фойє, 1-й поверх) 2202 2200 2199

120003 м.Апостолове – вул.Ветеранів, вул.Визволення: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34А, 37, 38; вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Кашпурова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Криворізька, вул.Кухарєва, вул.Миру, вул.Музична: 1–28; вул.Набережна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58Б, 60–60Б, 62, 64, 66, 68–68А; вул.Нахімова: 2, 4, 5А–25; вул.Олеся Гончара: 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 32А–46Б; вул.Першотравнева, вул.Покровська: 1–111, 113, 115, 117, 119, 121; вул.Соснова, вул.Толстого, вул.Центральна: 6, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–74, 76, 78; вул.Шитова, вул.Шкільна: 1–3, 5–7, 9–9Б; вул.Шмідта, вул.Щаслива, пров.Васильковий, пров.Горіховий, пров.Дніпровський, пров.Крутий, пров.Олімпійський, пров.Осінній: 6–6Б, 8–14; пров.Сміливий, пров.Червоний, пров.Чумацький вул.Центральна, 74, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (будинок культури " Сучасник ", фоє, 1-й поверх) 2118 2117 2114

120004 м.Апостолове – вул.Авангардна, вул.Барвінкова, вул.Вокзальна: 1–28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92А, 98–104; вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Івана Франка, вул.Каманіна, вул.Кашпурова: 2, 4; вул.Квіткова, вул.Київська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–38; вул.Медова, вул.Набережна: 31–31Д, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–93; вул.Нахімова: 1, 3, 5; вул.Олеся Гончара: 1–12Б, 14, 16, 18, 20, 22А, 24А–24Б, 26–26Б, 28–30А; вул.Остапа Вишні, вул.Рекордна: 1–110, 112, 114, 116–136; вул.Садиба РОСТ, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Центральна: 2–5, 8–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Чкалова, вул.Шевченко: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; пров.Осінній: 1–5, 7; пров.Спортивний вул.Олеся Гончара, 13, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (школа №4, актова зала, 1-й поверх) 2202 2203 2203

120005 м.Апостолове – вул.Вокзальна: 29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–96, 106–126; вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Казарма, вул.Казарма 36 км., вул.Казарма 365 км., вул.Казарма 368 км, вул.Казарма 370 км, вул.Казарма 38 км, вул.Казарма 40 км, вул.Казарма 47 км, вул.Кашпурова: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51–69; вул.Козацька, вул.Локомотивна, вул.Лугова, вул.Нєкрасова, вул.Нова, вул.Олександра Довженка, вул.Пожарського, вул.Покровська: 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–136; вул.Рекордна: 111, 113, 115, 138–140; пров.Брянський, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Плодовий, пров.Тупий вул.Вокзальна, 51, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (будинок науки і техніки, фойє) 1604 1601 1595

120006 м.Апостолове – вул.Богдана Хмельницького, вул.Визволення: 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 83–95; вул.Гагаріна: 1–40, 42; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–42, 44, 46, 48, 50; вул.Енергетична, вул.Київська: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Пушкіна, вул.Ремзаводська, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Титова, вул.Тополина, вул.Шевченко: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–39, 40А–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; пров.Нижній вул.Богдана Хмельницького, 106, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (школа №1, фойє, 1-й поверх) 1725 1726 1727

120007 с-ще Українка, с.Новомар’янівка вул.Східна, 1А, с-ще Українка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53805 (будинок культури, вестибюль) 633 634 633

120008 м.Зеленодольськ – вул.Будівельна: 13–17; вул.Дубки, вул.Енергетична: 1, 7, 9–11, 16; вул.Наташи Малаєвої, вул.Петропавлівська, просп.Незалежності: 1–6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; с.Мала Костромка просп.Незалежності, 5, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (ліцей, актова зала, 1-й поверх) 2127 2128 2130

120009 м.Зеленодольськ – вул.Будівельна: 1–7А; вул.Енергетична: 2–6, 8, 12; вул.Паркова, вул.Святкова: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; пров.Молодіжний вул.Спортивна, 3, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (школа №1, їдальня, 1-й поверх) 2147 2145 2141

120010 м.Зеленодольськ – вул.Рибалко: 1–9, 11; вул.Садова: 11–25; вул.Рибалко, 7, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (школа №2, спортзал, 1-й поверх) 2188 2186 2182

120011 м.Зеленодольськ – вул.Набережна, вул.Садова: 1–9В; вул.Святкова: 2–2 к.24, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; просп.Незалежності: 7, 9, 11–13А к.45, 15, 17–17А к.45, 19, 21–23; вул.Спортивна, 6, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (палац культури " Ювілейний", хол, 2-й поверх) 2255 2250 2246

120012 м.Зеленодольськ – вул.Енергетична: 14, 18–30; вул.Рибалко: 10, 12–16; вул.Енергетична, 10, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (центр позашкільної роботи, актова зала) 1867 1870 1869

120013 с.Володимирівка, с.Сергіївка, с.Шевченко вул.Шкільна, 200, с.Володимирівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (навчально-виховний комплекс, вестибюль, 1-й поверх) 608 607 605

120014 с.Велика Костромка вул.Фартушного, 21, с.Велика Костромка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53861 (школа, хол) 1620 1617 1621

120015 с.Вільне, с.Веселі Чумаки, с.Єлизаветпілля, с.Новоукраїнське вул.Центральна, 36, с.Вільне, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53811 (школа, спортзал) 992 991 993

120016 с.Кам’янка вул.Центральна, 17, с.Кам’янка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53830 (школа, хол, 1-й поверх) 1092 1094 1092

120017 с-ще Жовте, с.Червона Колона вул.Залізнична, 2, с-ще Жовте, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (школа, хол) 701 702 701

120018 с.Новоіванівка, с.Слов’янка, с.Тарасо-Григорівка вул.Центральна, 37, с.Новоіванівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53831 (школа, актова зала) 457 454 455

120019 с.Грушівка – вул.Богдана Хмельницького: 1–111; вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Віталія Короля, вул.Зелена: 1–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Козацька: 1–22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34–48; вул.Кутянська, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113, 115; вул.Ніколенко, вул.Олега Литвина, вул.Олександра Довженка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–69; вул.Південна, вул.Придніпровська, вул.Приморська, вул.Садова, вул.Титова, вул.Українська, вул.Шосейна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–60; вул.Ювілейна, вул.Яблунева: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–51; вул.Садова, 22, с.Грушівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850 (школа, хол) 1798 1794 1795

120020 с.Грушівка – вул.Базарна, вул.Бахірєва, вул.Богдана Хмельницького: 112–185; вул.Грушівська, вул.Зелена: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–229; вул.Івана Сірка, вул.Козацька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 50–64; вул.Мирна, вул.Набережна: 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–114А, 116–153; вул.Олександра Довженка: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 143А; вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Шосейна: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 62–116; вул.Яблунева: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 53–78; пров.Макара Ткачова, пров.Петра Карамушка вул.Шкільна, 3, с.Грушівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850 (школа, хол) 1014 1014 1014

120021 с-ще Гранітне вул.Центральна, 15, с-ще Гранітне, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850 (початкова школа, хол) 371 369 369

120022 с.Усть-Кам’янка вул.Степова, 36, с.Усть-Кам’янка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53853 (школа-сад, спортзал) 224 224 223

120023 с.Мар’янське – вул.Анатолія Краснобаєва, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вузлова, вул.Глінки, вул.Дніпровська, вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Кам’яна, вул.Левадна, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олеся Гончара, вул.Петра Дорошенка, вул.Рибацька, вул.Терешкова, вул.Тернівка, вул.Трикутника, вул.Центральна, вул.Червона вул.Центральна, 20, с.Мар’янське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53842 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) 1019 1020 1021

120024 с.Мар’янське – вул.Бережного, вул.Вишнева, вул.Всеволода Нестайка, вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Громова, вул.Дмитра Черевка, вул.Житселища, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Кооперативна, вул.Кошового, вул.Кузнечна, вул.Лесі Українки, вул.Леуса, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Першого Травня, вул.Петра Сагайдачного, вул.Прибалочна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.8 Березня вул.Шкільна, 5, с.Мар’янське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53842 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) 1820 1818 1818

120025 с.Михайлівка вул.Вишнева, 9, с.Михайлівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53820 (школа, їдальня) 982 984 981

120026 с.Михайло-Заводське вул.Шкільна, 22, с.Михайло-Заводське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (школа, їдальня, 1-й поверх) 576 575 572

120027 с.Катеринівка, с.Широчани вул.Калинова, 21А, с.Широчани, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (школа, актова зала) 434 433 433

120028 с.Нива Трудова – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 1–7; вул.Шкільна: 1, 3, 5–42; с.Садове, с.Солдатське, с.Зоряне вул.Каштанова, 8, с.Нива Трудова, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53810 (будинок культури "Юність", танцювальний зал) 1730 1725 1725

120029 с.Нива Трудова – вул.Південна, вул.Шевченка: 8–42; вул.Шкільна: 2, 4; вул.Південна, 7, с.Нива Трудова, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53810 (школа, фойє, 1-ий поверх) 1687 1684 1678

120030 с.Перше Травня, с.Нова Січ, с.Новосеменівка вул.Центральна, 86, с.Перше Травня, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53840 (сільський клуб,танцювальний зал) 740 738 740

120031 с.Запорізьке вул.Плющенка, 5, с.Запорізьке, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53841 (будинок культури, концертний зал) 854 852 854

120032 с-ще Токівське вул.Світла, 59, с-ще Токівське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53853 (школа, хол, 1-й поверх) 1197 1193 1195

120033 с-ще Тік, с-ще Червоний Запорожець, с.Червоний Тік вул.Шкільна, 90, с.Червоний Тік, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53852 (школа, актова зала) 742 742 739

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Кількість виборців
(ліжкомісць для лікарень)
станом на
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120034 Комунальний заклад "Апостолівська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради вул.Медична, 63, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 207 207 207

Всього по відділу ведення ДРВ апарату Апостолівської РДА

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
34 33 1 43759 0 43718 0 43687 0