Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Дніпровської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120103 м.Підгородне – вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Івана Бута, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Комплексна, вул.Лагідна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Робоча, вул.Тиха, вул.Ясенева, пров.Калиновий, пров.Робочий, пров.1-й Дніпровський, пров.2-й Дніпровський, пров.3-й Дніпровський, СТ «Ювілейний-2», с.Перемога вул.Партизанська, 58, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52002 (школа № 4, фойє) Велика
120104 м.Підгородне – вул.Джерельна, вул.Каштанова, вул.О.Литвишка, вул.Перемоги, вул.Пісенна: 1–94, 96, 98–98А, 100; вул.Полтавська, вул.Сагайдачного: 1–100, 101; вул.Севастопольська, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Харківська: 1–107, 120Б–120В, 122А, 165А, 191А, 199А; вул.Яворницького, пров.Джерельний вул.Каштанова, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 3, фойє) Велика
120105 м.Підгородне – вул.Вишнева, вул.Енергетиків, вул.Жукова, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Майдан Героїв, вул.Межова, вул.Мирна, вул.Низова, вул.Первомайська, вул.Пісенна: 95, 97, 99, 101–228; вул.Поштова, вул.Сагайдачного: 100А, 101А–243; вул.Тюменська, вул.Харківська: 109–120А, 121, 123–165, 165Б–191, 192–199, 200–239В; пров.Зарічний, пров.Первомайський, пров.Пісенний, пров.1-й Сагайдачного, пров.2-й Сагайдачного, Військове містечко 76 ВЧ А-4608 вул.Каштанова, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 3, актова зала) Велика
120106 м.Підгородне – вул.Весіння, вул.Восточна, вул.Горького, вул.Донська, вул.Журавлина, вул.Кільченська, вул.Лебедина, вул.Майська, вул.Мостова, вул.Озерна, вул.Орловська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Чарівна, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Горького, пров.Орловський, пров.Садовий, пров.1-й Залізничний, пров.1-й Кільченський, пров.1-й Мостовий, пров.2-й Залізничний, пров.2-й Кільченський, пров.2-й Мостовий, пров.3-й Залізничний, пров.3-й Мостовий, пров.4-й Залізничний, СТ «Черешня» вул.Щаслива, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 1, фойє) Велика
120107 м.Підгородне – вул.Березова, вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Кобзарська, вул.Липова, вул.Новомосковська, вул.Рубінова, вул.Ювілейна, СТ «Будівельник металургії», СТ "Дари природи", СТ «Експрес», СТ «Левада», СТ «Озерний-3», СТ «Перевали-1» вул.Шосейна, 90, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (міська лікарня, коридор) Велика
120108 м.Підгородне – вул.Балтійська, вул.Басейнова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Державна, вул.Запорізька, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Крайня, вул.Молодіжна, вул.Образцова, вул.Різдвяна, вул.Сєвєрна, вул.Сєрєнєва, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Українська, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Янтарна, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-а Сірєнєва, вул.3-я Сірєнєва, пров.Придорожній, пров.Шкільний, пров.Шосейний, пров.1-й Стуса, пров.2-й Стуса вул.Державна, 2А, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 2, фойє) Велика
120109 м.Підгородне – вул.А.Вусика, вул.Базарна, вул.Грушова, вул.Дорожників, вул.Казкова, вул.Коваля, вул.Кооперативна, вул.Коротка, вул.Криворізька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Центральна, вул.Червона, вул.Широка, пров.1-й Базарний, пров.1-й Набережний, пров.1-й Широкий, пров.2-й Базарний, пров.2-й Набережний, пров.2-й Широкий, пров.3-й Набережний, СТ «Колос» вул.Центральна, 44, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (Будинок культури, фойє) Велика
120110 смт Обухівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Ломана, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Солідарності: 76–78, 80–84, 86, 88, 94–96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 118–118А, 122–124, 126–126Б, 128, 132, 134–136, 138–140, 142–144, 146, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164–247, 249–249А, 251, 253, 257, 261, 263, 265, 267, 271–273, 277, 283, 285, 287–289, 293, 295, 297, 299–301, 303–318; вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.Янтарна, пров.Кільцевий, пров.Обухівський, пров.Партизанський, пров.Первомайський, пров.Янтарний вул.Центральна, 36, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030 (школа, спортзал) Велика
120111 смт Обухівка – вул.Березанівська, вул.Журавлина, вул.Лужнікова, вул.Малинова, вул.Паркова, вул.Рябінова, вул.Святкова, вул.Солідарності: 248, 250, 252–252А, 254–256А, 258–260, 262, 264, 266, 268–270, 274–274А, 278–282, 284, 286, 290–292, 294, 296, 298, 302, 319–557; вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Ясна, вул.Яснополянська вул.Солідарності, 543, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031 (птахофабрика, фойє) Середня
120112 смт Обухівка – вул.Білякова, вул.Братів Волошиних, вул.Братів Сугаків, вул.Будівельників, вул.Джерельна, вул.Дніпрова, вул.Долинська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Національна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Придніпровська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Солідарності: 1–75, 79, 85–85А, 87, 89–93, 97, 99, 101–103, 105, 109, 111, 113–117, 119, 125, 127, 129–131, 133, 137, 141, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157–159, 161, 163; вул.Темпівська, вул.Тернова: 1–13, 15, 17, 23, 25–25А, 29–29Б, 31, 33–37А, 39, 41А, 43, 45, 49, 51–59, 63–78; вул.Українська, вул.Харківська: 1–85, 87, 89; вул.Чарівна: 1–80В, 82–84, 86; вул.Широка, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Набережний, пров.Садовий, пров.Терновий, Садівниче товариство "Геотехнік", СТ "Будівельник", СТ «Оріль», СТ «Придніпровець», СТ "Темп" вул.Солідарності, 49, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030 (школа №2, спортзал) Велика
120113 смт Обухівка – вул.Вознесенська, вул.Європейська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Золотоосіння, вул.Кооперативна, вул.Лебедина, вул.Прибережна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Толстого, пров.Вознесенський, пров.Глухий вул.Вознесенська, 62, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52032 (еколого-натуралістичний центр, фойє) Середня
120114 с.Горянівське вул.Успенська, 20, с.Горянівське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031 (школа, фойє) Середня
120115 смт Слобожанське – вул.Абрикосова, вул.Авіаційна, вул.Апельсинова, вул.Березова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вишнева Долина, вул.Володимирська, вул.Гранатова, вул.Грушова, вул.Ентузіастів, вул.Єкатеринославська, вул.Зарічна, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Канальна, вул.Київська, вул.Коралова, вул.Лазурна, вул.Лимонна, вул.Липова, вул.Лісна, вул.Літня, вул.Майська, вул.Межова, вул.Мелітопольська, вул.Миколаївська, вул.Нова, вул.Паркова: 1–25; вул.Полтавська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Рябинова, вул.Севастопольська, вул.Сирєнєва, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Теплична: 1–3А; вул.Тополина, вул.Феодосійська, вул.Харківська, вул.Шахтинська, вул.Шосейна, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, вул.8 Марта: 2–10, 12, 14, 16, 18, 20–24; пров.Канальний, пров.Кленовий, пров.Меліоративний, пров.Новий, пров.Рубіновий, пров.Самарський, СТ "Авіатор", СТ «Будівельник», СТ "Восход", СТ "Зоря", СТ «Івушка-3», СТ «Кільчень», СТ «Курган», СТ «Лаванда», СТ «Ландиш», СТ «Ландиш», вул.Апельсинова, СТ "Ландиш", вул.Виноградна, СТ «Ландиш», вул.Вишнева, СТ «Ландиш», вул.Горіхова, СТ «Ландиш», вул.Лісна, СТ "Ландиш", вул.Мандаринова, СТ «Ландиш», вул.Ромашкова, СТ «Ландиш», вул.Тернова, СТ «Ландиш», вул.Центральна, СТ «Ландиш», вул.Чернична, СТ "Ландиш", вул.Янтарна, СТ «Лотос», СТ «Меліоратор», СТ "Меліоратор-2", СТ "Поліграфіст", СТ "Ранет", СТ "Рассвет-2", СТ «Ренет», СТ «Роднічок», СТ "Рубін", СТ «Самаровка», СТ «Самарське», СТ «Сільський будівельник», СТ «Слива», СТ «Строитель», СТ «Троянда», СТ «Ювілейний», станція Самарівка вул.Теплична, 23, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (будинок культури, фойє) Велика
120116 смт Слобожанське – вул.Будівельників: 18–28; вул.Будівельників, 1, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (школа №1, їдальня) Середня
120118 смт Слобожанське – вул.Теплична: 31–37; вул.Теплична, 30, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (початкова школа №2, актова зала) Велика
120119 смт Слобожанське – вул.Василя Сухомлинського: 44–72; вул.Будівельників, 10, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (дитсадок "Червона Шапочка", актова зала) Велика
120120 смт Слобожанське – вул.Будівельників: 4–16; вул.Василя Сухомлинського: 1–40; вул.Будівельників, 7А, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (дитсадок "Берізка", актова зала) Середня
120121 смт Слобожанське – вул.Весіння, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Лесі Українки, вул.Магістральна, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Робочий, станція Березанівка вул.Мічуріна, 41, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (ФАП "Нижньодніпровський", фойє) Середня
120122 с.Сурсько-Литовське – вул.Аптечна, вул.Березова, вул.Білоруська, вул.Енергетична, вул.Задунайська, вул.Зарічна, вул.Ізвіліста, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Решетнікова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Станціонна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.50 років Перемоги, пров.Аптечний, пров.Білоруський, пров.Желєзнодорожний, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шевченко, садове товариство ’Геолог’, станція Сурське вул.Центральна, 6, с.Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064 (будинок культури, фойє) Велика
120123 с.Сурсько-Литовське – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Депутатська, вул.Джерельна, вул.Катеринославська, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лисогорська, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Сурська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Джерельний, пров.Набережний, пров.Український, пров.Шкільний вул.Шкільна, 33, с.Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064 (школа, фойє) Середня
120124 с.Волоське, с.Майорка, с.Ракшівка, с.Червоний Садок вул.Набережна, 42, с.Волоське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52043 (школа, фойє) Середня
120125 с.Долинське, с-ще Горького вул.Дружби, 7, с-ще Горького, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52052 (сільська рада, каб.1) Середня
120126 с-ще Шевченко, с.Пашена Балка вул.Шкільна, 2, с-ще Шевченко, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52053 (школа, актова зала) Середня
120127 с.Степове(Слобожанська селищна громада) вул.Робоча, 14, с.Степове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52021 (будинок культури, фойє) Середня
120128 с.Любимівка – вул.Будівельників, вул.Зінаїди Збарах, вул.Зоряна, вул.Іванова, вул.Калинівка, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Передова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Ялинкова, пров.Північний вул.Садова, 2, с.Любимівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042 (будинок культури, мала зала) Велика
120129 с.Любимівка – вул.Богданова, вул.Центральна, СТ "Лісний", с.Перше Травня, с.Придніпрянське вул.Садова, 1, с.Любимівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042 (школа, фойє) Середня
120130 с.Олександрівка – вул.Білорецька, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Мілегіна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Опитна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Рибача, вул.Самарська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шкільна, с.Василівка вул.Центральна, 1, с.Олександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041 (школа, фойє) Велика
120131 с.Олександрівка – вул.Вавілова, вул.Генерала Сучкова, вул.Дніпровська, вул.Доновського, вул.Переможців, вул.Південна, вул.Садова, вул.Студентська, вул.Тополина, вул.Хмельницького Б., вул.Шевченка, вул.Янтарна, СТ "Жемчужина", СТ «Самарський» вул.Центральна, 1Б, с.Олександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041 (будинок культури, святкова зала) Середня
120132 с.Чумаки вул.Шкільна, 14, с.Чумаки, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52024 (школа, спортзал) Середня
120133 с.Виноградне, с.Маївка пров.Мирний, 13, с.Маївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52022 (мехмайстерня СПП "Чумаки", хол) мала
120134 с-ще Зоря вул.Центральна, 1А, с-ще Зоря, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52011 (школа, спортзал) Середня
120135 с.Миколаївка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Генерала Пушкіна, вул.Зелена, вул.Криворізька: 1, 3, 5, 6, 8, 9–10, 11, 14, 15, 16–149; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Пашена Балка, вул.Педагогічна, вул.Переможна, вул.П’ятихатки, вул.Садова: 1, 2, 3–6, 13, 15, 16–17, 20–76; вул.Центральна: 1, 2–3, 4, 5, 6–7, 8–9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19–20, 21–22, 23–25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37–41, 44, 45, 46, 47–48, 49, 50–51, 53, 54А, 55, 56, 59–61, 62, 63–64, 66, 68, 69, 70–71, 72–73, 74–75, 76, 78–79, 80, 81, 82, 83, 84, 85–86, 87–88, 89, 91, 95–96, 97, 99, 100, 103, 108–109, 110–111, 112, 113–114, 115–116, 118, 120, 121–122, 123, 129, 131–134, 135–136, 137–139, 140, 141–142, 143–145, 146–150, 150А, 152, 155, 156А–157, 158, 159, 161, 162–165, 166, 167–168, 169, 170, 171, 172–173, 175–176, 178, 179–181, 183, 185, 186, 187–188, 190, 191, 196, 197, 202, 204, 206, 208; пров.Переможний, пров.Річковий 1, пров.Річковий 2, пров.Тихий, пров.Черемушки, с.Сурське вул.Генерала Пушкіна, 1, с.Миколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52061 (школа №1, спортзал) Середня
120136 с.Балівка вул.Калинова, 52Б, с.Балівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52010 (школа, фойє) Велика
120137 с.Партизанське вул.Шкільна, 18, с.Партизанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52012 (школа, фойє) Велика
120138 с.Новомиколаївка, с.Зелений Гай, с.Сурсько-Клевцеве вул.Центральна, 16А, с.Новомиколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52066 (будинок культури, фойє) Середня
120139 с.Миколаївка – вул.Василівська, вул.Дружби, вул.ім.Юліана Гунька, вул.Київська, вул.Криворізька: 2, 4, 6, 7–8, 9, 11, 13–14, 15, 16; вул.Львівська, вул.Нагірна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Портова, вул.Садова: 1, 3, 7–11, 13, 15, 17; вул.Степова, вул.Тиха, вул.Центральна: 1, 3, 4, 5, 7–8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20–21, 22, 25, 26–26А, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34–36, 41–43, 44, 45–46, 47, 48–49, 50, 51–53, 54, 55, 56, 57–59, 61, 62–63, 64–66, 67, 68–68А, 69, 71, 73, 75, 76–78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 88, 89–90, 93–95, 96–97, 98, 99, 102, 103–104, 110, 111, 112, 114, 117, 118, 120, 122, 123–129, 130, 134–135, 136, 139, 140, 142–143, 145–146, 150, 150А–151, 152–154, 156, 157, 159, 160, 162, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 173–174, 176–178, 179, 181–182, 183–185, 186, 187, 188А, 190, 192–195, 196–197, 198–201, 203, 204–206, 206А, 209–326; вул.Шкільна, вул.Янтарна, пров.Дачний, пров.Річний, пров.Сонячний вул.Центральна, 105, с.Миколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52060 (сільський клуб, зала) Середня
120140 с.Новотаромське вул.Березова, 11, с.Новотаромське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52063 (гуртожиток, фойє) мала
120141 с.Степове(Степова с/р), с.Благовіщенка пров.Шкільний, 2, с.Степове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52050 (школа, фойє) Середня
120143 с.Новоолександрівка – вул.Агрономічна, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Кооперативний, пров.Тихий, с.Братське, с.Дороге вул.Центральна, 46, с.Новоолександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070 (Новоолександрівська АЗПСМ, вестибюль) Велика
120144 с.Новоолександрівка – вул.Балкова, вул.Берези, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавлина, вул.Зустрічна, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Малинова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Профспілкова, вул.Розова, вул.Світла, вул.Слав’янська, вул.Сонячна, вул.Сурська, вул.Телевізійна, вул.Яблунева, вул.Янтарна, вул.50-річчя Перемоги, пров.Арендний, пров.Рубіновий, СТ «Восход», с.Кам’янка вул.Паркова, 1А, с.Новоолександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070 (школа, фойє) Велика
120145 с.Дніпрове, с.Старі Кодаки вул.Клубна, 2, с.Старі Кодаки, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52072 (будинок культури, фойє) Велика
120146 с-ще Дослідне, с.Чувилине вул.Наукова, 20, с-ще Дослідне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52071 (сільський клуб, фойє) Велика
121781 смт Обухівка – вул.Байдукова, вул.Берегова, вул.Братів Цапко, вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Запорізька, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Лісна, вул.Набережна площа, вул.Обухівська, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкінський спуск, вул.Світла, вул.Солов’їна, вул.Солона, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тернова: 14, 16–16Е, 18–22, 24, 26–28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 62А, 79–175; вул.Харківська: 86, 88, 90–255; вул.Чарівна: 81, 85, 87–180; вул.Чкалова, вул.Шевченківська, вул.Щаслива, пров.Зоряний, пров.Кривий, пров.Мужності, пров.Новий, пров.Польовий, пров.Солов’їний, пров.Щасливий, СТ «Аронія», СТ "Ізумруд", СТ «Метро», СТ «Оріль-2», СТ «Промтепловоз» вул.Центральна, 46, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030 (Будинок культури, зал) Середня
121784 смт Слобожанське – вул.Паркова: 29; вул.Співдружності, вул.Спортивна, вул.8 Марта: 11, 13, 15, 17, 19, 28–30; вул.Сімейна, 1, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (дитсадок "Дивосвіт", дитяча група) Велика