Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Криворізької РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120147 с.Софіївка, с.Іванівка(Софіївська с/р) вул.Центральна, 100, с.Софіївка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53050 (школа, фойє) 946 948 949

120148 с.Вільне, с.Надія вул.Меліоративна, 2А, с.Вільне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53032 (Червоношахтарська школа, фойє) 1655 1656 1658

120149 с.Гейківка, с.Іванівка(Гейківська с/р), с.Кривбас, с.Новий Кременчук, с.Павлівка, с.Ранній Ранок вул.Шкільна, 10, с.Ранній Ранок, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054 (школа, фойє) 1255 1255 1252

120150 с.Грузьке, с.Анастасівка, с.Тернівка вул.Молодіжна, 2А, с.Грузьке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021 (адміністративно-торгівельний комплекс, спортивна зала) 495 494 491

120151 с.Новолозуватка вул.Центральна, 108, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Центральна, 108А, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021
257 256 258

120152 с.Зелений Гай, с.Кудашівка, с-ще Мусіївка, с.Новий Мир, с-ще Червона Поляна вул.Ставкова, 54, с.Зелений Гай, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53061 (школа, фойє) 754 754 752

120153 с.Данилівка, с.Зелений Луг вул.Шкільна, 5, с.Данилівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53060 (школа, фойє) 556 557 556

120154 с.Лозуватка – вул.Богуна, вул.Гвардійська, вул.Казанська, вул.Козача, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Нова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18–29; вул.Новосільська, вул.посьолок Завода, вул.Свято-Миколаївська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Центральна: 30–93; вул.Широка, вул.8-го Березня, пров.Гвардійський, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Первомайський, пров.Свято-Миколаївський, пров.Степовий 1 квартал, пров.Толстого, пров.Український вул.Толстого, 52, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (школа №2, фойє) 1281 1287 1288

120155 с.Лозуватка – вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Дружби, вул.Калачевського, вул.Кривбасівська: 1–51; вул.Лікарняна, вул.Миру 4 квартал, вул.Приймака, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Центральна: 1–28; вул.Шевченка, вул.Юбілейна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Калачевського, пров.Лікарняний, пров.Марічка, пров.Миру, пров.Набережний 4 квартал, пров.Нижній, пров.Пушкіна, пров.Річковий, пров.Святковий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.2-й Зелений вул.Миру 4 квартал, 40, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Криворізька районна музична школа", к.3) 1179 1179 1181

120156 с.Лозуватка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вербна, вул.Глінки, вул.Енергетиків, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Кривбасівська: 52–95А; вул.Миру 3 квартал, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1А, 3А, 4А–5, 9–10; вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.станція Гряковата, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Тимофієва, вул.Трофіменка, вул.Троянд, вул.Центрально-Міська, вул.Чкалова 5 квартал, вул.Южна, пров.Вербний, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Театральний, пров.ІІ Шкільний, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Набережний 6 квартал, пров.Суворова, пров.Театральний, пров.Троянд, пров.Шкільний, с.Мар’янівка вул.Миру 3 квартал, 1Б, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (школа №1, фойє) 1508 1507 1501

120157 с.Лозуватка – вул.Виноградна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Набережна: 1, 2–3, 4, 7–8; вул.Нова: 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А; вул.Павла Проценка, вул.Чкалова 8 квартал, вул.Щастя, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.ІІ Матросова, пров.Кам’яний, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Набережний 8 квартал, пров.Нагорного, пров.Осипенко, пров.Садовий, пров.Світлова, пров.Степовий 8 квартал, пров.Чкалова, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Чкалова, с.Базарове, с.Новоганнівка, с.Раєво-Олександрівка вул.Чкалова 8 квартал, 31, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (будинок культури, фойє) 1212 1207 1208

120158 с.Чкаловка вул.Гагаріна, 12, с.Чкаловка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (сільська рада, фойє) 461 460 459

120159 с.Грузька Григорівка, с.Дружба, с.Інгулець, с.Радіонівка вул.Театральна, 1А, с.Радіонівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53031 (школа, фойє) 801 803 803

120160 смт Радушне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська: 5–13; вул.Залізнична, вул.Марчука, вул.Матросова, вул.Нікопольська: 1, 7, 9, 11; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Транспортна: 34–82; вул.Нікопольська, 7, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081 (селищна рада, фойє) 494 492 492

120161 смт Радушне – вул.Антимонова, вул.Артеменка, вул.Барагаєва, вул.Будівельна, вул.Васильця, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вокзальна, вул.Газовиків, вул.Гожі, вул.Григорія Гайдара, вул.Дубкова, вул.Заводська: 1–4; вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Карпенка, вул.Квіткова, вул.Клубна, вул.Криворізька, вул.Лікарняна, вул.Лісна, вул.Медвицького, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нікопольська: 3–6А, 8, 10, 14–50; вул.Носкова, вул.Південна, вул.Підстепна, вул.Попова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Спічака, вул.Транспортна: 1–10; вул.Центральна, вул.Цика, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.40 років Перемоги вул.Шкільна, 15, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081 (школа, спортзал) 2198 2196 2200

120162 смт Христофорівка вул.Азарнова, 19, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052 (школа, фойє, 1-й поверх)
/
вул.Азарнова, 22, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052
1018 1016 1016

120163 с.Веселе, с.Бурлацьке, с.Львів, с.Нова Зоря, с.Новий Шлях, с.Новомар’янівське вул.Центральна, 1Б, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 1А, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080
1498 1494 1490

120164 с.Глеюватка, с.Веселий Кут, с.Красна Балка, с.Новоіванівка вул.Українська, 2Б, с.Глеюватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53001 (школа, фойє) 1730 1729 1726

120165 с.Златоустівка, с.Андрусівка, с.Кам’янське, с.Новогригорівка вул.Руденка, 76, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073 (будинок культури, фойє)
/
вул.Підстепна, 29А, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073
645 646 641

120166 с.Водяне, с-ще Нові Садки, с.Новожитомир, с.Трудове вул.Центральна, 65В, с.Новожитомир, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53072 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) 244 245 245

120167 с.Красівське, с.Красне, с.Садове, с.Суворовка вул.Центральна, 59Д, с.Красівське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53071 (будинок культури, фойє) 1590 1587 1584

120168 с.Надеждівка, с.Братсько-Семенівка, с.Маяк, с-ще Пичугине вул.Садова, 24, с.Надеждівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53042 (навчально-виховний комплекс, фойє) 1044 1046 1044

120169 с.Недайвода, с.Зоря, с.Тернуватка вул.Рората, 101, с.Недайвода, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53012 (навчально-виховний комплекс, фойє) 900 899 894

120170 с.Новопілля, с.Дніпровка, с-ще Лісопитомник, с.Червоні Поди вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 (сільська рада, обрядова зала) 2015 2020 2020

120171 с.Златопіль, с.Золота Поляна, с.Коломійцеве, с.Новомайське, с.Степове вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 (сільська рада, фойє) 1186 1185 1181

120172 с.Шевченківське, с.Кам’яне Поле вул.Березова, 8, с.Шевченківське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53040 (початкова школа-сад, музична зала) 1101 1099 1100

120173 с.Високе Поле, с.Зелене Поле, с.Лісове, с.Новопокровка вул.Південна, 44, с.Зелене Поле, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53041 (школа, фойє) 571 572 571

120174 с.Червоне, с-ще Рудничне, с.Чабанове вул.Гагаріна, 11, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010 (Червонозабійницька школа, актова зала) 690 689 687

120175 с.Гомельське, с.Калинівка вул.Гагаріна, 18, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010 (будинок культури, фойє) 230 230 228

120176 с.Запорожець вул.Овсяннікова, 21А, с.Запорожець, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 52181 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) 113 113 113

120177 с.Широке, с.Вільний Посад, с.Вільний Табір, с.Новоселівка, с.Романівка, с.Шевченкове вул.Центральна, 1К, с.Широке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53070 (школа, фойє) 1520 1512 1515

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Кількість виборців
(ліжкомісць для лікарень)
станом на
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120178 Комунальний заклад "Гейківська психоневрологічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Вишнева, 31А, с.Кривбас, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054 380 380 380
120179 Комунальний заклад "Криворізька центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Вишнева, 1А, с.Новомайське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 165 165 165

Всього по відділу ведення ДРВ апарату Криворізької РДА

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
33 31 2 31147 0 31133 0 31103 0