Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Криворізької РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120147 с.Софіївка, с.Іванівка(Софіївська с/р) вул.Центральна, 100, с.Софіївка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53050 (школа, фойє) Середня
120148 с.Вільне, с.Надія вул.Меліоративна, 2А, с.Вільне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53032 (Червоношахтарська школа, фойє) Велика
120149 с.Гейківка, с.Іванівка(Гейківська с/р), с.Кривбас, с.Новий Кременчук, с.Павлівка, с.Ранній Ранок вул.Шкільна, 10, с.Ранній Ранок, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054 (школа, фойє) Середня
120150 с.Грузьке, с.Анастасівка, с.Тернівка вул.Молодіжна, 2А, с.Грузьке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021 (адміністративно-торгівельний комплекс, спортивна зала) Середня
120151 с.Новолозуватка вул.Центральна, 108, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Центральна, 108А, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021
мала
120152 с.Зелений Гай, с.Кудашівка, с-ще Мусіївка, с.Новий Мир, с-ще Червона Поляна вул.Ставкова, 54, с.Зелений Гай, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53061 (школа, фойє) Середня
120153 с.Данилівка, с.Зелений Луг вул.Шкільна, 5, с.Данилівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53060 (школа, фойє) Середня
120154 с.Лозуватка – вул.Богуна, вул.Гвардійська, вул.Казанська, вул.Козача, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Нова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18–29; вул.Новосільська, вул.посьолок Завода, вул.Свято-Миколаївська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Центральна: 30–93; вул.Широка, вул.8-го Березня, пров.Гвардійський, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Первомайський, пров.Свято-Миколаївський, пров.Степовий 1 квартал, пров.Толстого, пров.Український вул.Толстого, 52, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (школа №2, фойє) Середня
120155 с.Лозуватка – вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Дружби, вул.Калачевського, вул.Кривбасівська: 1–51; вул.Лікарняна, вул.Миру 4 квартал, вул.Приймака, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Центральна: 1–28; вул.Шевченка, вул.Юбілейна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Калачевського, пров.Лікарняний, пров.Марічка, пров.Миру, пров.Набережний 4 квартал, пров.Нижній, пров.Пушкіна, пров.Річковий, пров.Святковий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.2-й Зелений вул.Миру 4 квартал, 40, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Криворізька районна музична школа", к.3) Середня
120156 с.Лозуватка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вербна, вул.Глінки, вул.Енергетиків, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Кривбасівська: 52–95А; вул.Миру 3 квартал, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1А, 3А, 4А–5, 9–10; вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.станція Гряковата, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Тимофієва, вул.Трофіменка, вул.Троянд, вул.Центрально-Міська, вул.Чкалова 5 квартал, вул.Южна, пров.Вербний, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Театральний, пров.ІІ Шкільний, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Набережний 6 квартал, пров.Суворова, пров.Театральний, пров.Троянд, пров.Шкільний, с.Мар’янівка вул.Миру 3 квартал, 1Б, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (школа №1, фойє) Велика
120157 с.Лозуватка – вул.Виноградна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Набережна: 1, 2–3, 4, 7–8; вул.Нова: 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А; вул.Павла Проценка, вул.Чкалова 8 квартал, вул.Щастя, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.ІІ Матросова, пров.Кам’яний, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Набережний 8 квартал, пров.Нагорного, пров.Осипенко, пров.Садовий, пров.Світлова, пров.Степовий 8 квартал, пров.Чкалова, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Чкалова, с.Базарове, с.Новоганнівка, с.Раєво-Олександрівка вул.Чкалова 8 квартал, 31, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (будинок культури, фойє) Середня
120158 с.Чкаловка вул.Гагаріна, 12, с.Чкаловка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (сільська рада, фойє) мала
120159 с.Грузька Григорівка, с.Дружба, с.Інгулець, с.Радіонівка вул.Театральна, 1А, с.Радіонівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53031 (школа, фойє) Середня
120160 смт Радушне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська: 5–13; вул.Залізнична, вул.Марчука, вул.Матросова, вул.Нікопольська: 1, 7, 9, 11; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Транспортна: 34–82; вул.Нікопольська, 7, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081 (селищна рада, фойє) Середня
120161 смт Радушне – вул.Антимонова, вул.Артеменка, вул.Барагаєва, вул.Будівельна, вул.Васильця, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вокзальна, вул.Газовиків, вул.Гожі, вул.Григорія Гайдара, вул.Дубкова, вул.Заводська: 1–4; вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Карпенка, вул.Квіткова, вул.Клубна, вул.Криворізька, вул.Лікарняна, вул.Лісна, вул.Медвицького, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нікопольська: 3–6А, 8, 10, 14–50; вул.Носкова, вул.Південна, вул.Підстепна, вул.Попова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Спічака, вул.Транспортна: 1–10; вул.Центральна, вул.Цика, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.40 років Перемоги вул.Шкільна, 15, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081 (школа, спортзал) Велика
120162 смт Христофорівка вул.Азарнова, 19, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052 (школа, фойє, 1-й поверх)
/
вул.Азарнова, 22, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052
Середня
120163 с.Веселе, с.Бурлацьке, с.Львів, с.Нова Зоря, с.Новий Шлях, с.Новомар’янівське вул.Центральна, 1Б, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 1А, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080
Велика
120164 с.Глеюватка, с.Веселий Кут, с.Красна Балка, с.Новоіванівка вул.Українська, 2Б, с.Глеюватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53001 (школа, фойє) Велика
120165 с.Златоустівка, с.Андрусівка, с.Кам’янське, с.Новогригорівка вул.Руденка, 76, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073 (будинок культури, фойє)
/
вул.Підстепна, 29А, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073
Середня
120166 с.Водяне, с-ще Нові Садки, с.Новожитомир, с.Трудове вул.Центральна, 65В, с.Новожитомир, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53072 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
120167 с.Красівське, с.Красне, с.Садове, с.Суворовка вул.Центральна, 59Д, с.Красівське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53071 (будинок культури, фойє) Велика
120168 с.Надеждівка, с.Братсько-Семенівка, с.Маяк, с-ще Пичугине вул.Садова, 24, с.Надеждівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53042 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
120169 с.Недайвода, с.Зоря, с.Тернуватка вул.Рората, 101, с.Недайвода, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53012 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
120170 с.Новопілля, с.Дніпровка, с-ще Лісопитомник, с.Червоні Поди вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 (сільська рада, обрядова зала) Велика
120171 с.Златопіль, с.Золота Поляна, с.Коломійцеве, с.Новомайське, с.Степове вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 (сільська рада, фойє) Середня
120172 с.Шевченківське, с.Кам’яне Поле вул.Березова, 8, с.Шевченківське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53040 (початкова школа-сад, музична зала) Середня
120173 с.Високе Поле, с.Зелене Поле, с.Лісове, с.Новопокровка вул.Південна, 44, с.Зелене Поле, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53041 (школа, фойє) Середня
120174 с.Червоне, с-ще Рудничне, с.Чабанове вул.Гагаріна, 11, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010 (Червонозабійницька школа, актова зала) Середня
120175 с.Гомельське, с.Калинівка вул.Гагаріна, 18, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010 (будинок культури, фойє) мала
120176 с.Запорожець вул.Овсяннікова, 21А, с.Запорожець, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 52181 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
120177 с.Широке, с.Вільний Посад, с.Вільний Табір, с.Новоселівка, с.Романівка, с.Шевченкове вул.Центральна, 1К, с.Широке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53070 (школа, фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120178 Комунальний заклад "Гейківська психоневрологічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Вишнева, 31А, с.Кривбас, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054 Мала
120179 Комунальний заклад "Криворізька центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Вишнева, 1А, с.Новомайське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 Мала