Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Криничанської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Кількісь виборців
станом на
На карті
30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
120180 смт Кринички – вул.Будівельників, вул.Виконкомівська, вул.Грушевського Михайла, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Степова, вул.Сурська, пров.Грушевського Михайла, пров.Заводський, с.Червоний Яр – вул.Миру, пров.Миру вул.Центральна, 13, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (районний будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) 1836 1835 1835

120181 смт Кринички – вул.Абрикосова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.І.Богатиря, вул.Й.Журавля, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, с.Суворовське, с.Чернече вул.Героїв Чорнобиля, 33, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (центр учнівської молоді, фоє, 1-й поверх) 1930 1931 1944

120182 смт Кринички – вул.Відпочинку, вул.Зарічна, вул.Зв’язківців, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Сковороди Григорія, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.8-го Березня, пров.Каштановий, пров.Лісовий, пров.Сковороди Григорія, пров.Центральний вул.Центральна, 24, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) 764 766 766

120183 с.Гримуче, с.Одарівка вул.Шевченка Тараса, 48А, с.Одарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52306 (сільський клуб, хол) 530 529 528

120184 с.Новопідгірне, с.Новопушкарівка, с.Червоний Яр – вул.Горянська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Петра Сагайдачного, с.Яблуневе вул.Широка, 19А, с.Новопушкарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (бібліотека, читацька зала) 501 499 498

120185 смт Аули – вул.Березова, вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Героїв, вул.Горького, вул.Джерельна: 199–254; вул.Дмитра Вишневецького, вул.Зіркова, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Межева, вул.Меморіальна, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Пушкіна Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.станція Воскобійня, вул.Суворова, вул.Шевченко, пров.Пушкіна: 1–4; пров.Сквозний, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 8, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (школа №1, спортивна зала, 2-й поверх) 1228 1226 1221

120186 смт Аули – вул.Героїв Крут, вул.Джерельна: 1–42; вул.Дніпрова, вул.Івана Франка, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Патріотів, вул.Успішна, вул.Челюскіна, вул.Челюскіна Нова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Пушкіна: 5–20; вул.Шкільна, 31, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (виробничі класи Аульської школи, к.1, 1-й поверх) 747 745 745

120187 смт Божедарівка вул.Поштова, 2А, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) 2243 2236 2236

120188 с.Веселе, с.Вільне, с.Людмилівка, с.Надія, с.Олексіївка, с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове вул.Лагерна, 14Б, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, фоє, 1-й поверх) 581 578 577

120189 с.Адамівка, с.Зелена Долина вул.Центральна, 33А, с.Адамівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52334 (школа, актова зала) 1007 1005 1004

120190 с.Бикове, с.Василівка, с.Водяне вул.Шкільна, 60, с.Бикове, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52321 (школа, спортивна зала) 477 476 474

120191 с.Болтишка, с.Калинівка, с.Олександрівка вул.Ватутіна, 42А, с.Болтишка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52362 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) 502 505 505

120192 с.Гуляйполе, с.Березине, с.Благодатне, с.Бузулуки, с.Козаче, с.Первомайське, с.Смоленка, с.Удачне вул.Центральна, 39, с.Гуляйполе, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52370 (сільський клуб, фойє) 931 932 932

120193 с.Високе, с.Малософіївка, с.Українське, с.Тарасівка вул.Центральна, 5, с.Малософіївка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52371 (Малософіївська школа, к.1) 376 375 374

120194 с.Дружба, с.Кам’янчани, с.Мирне, с.Первозванівка, с.Сухий Хутір, с.Улянівка, с.Малярщина, с.Червоний Став вул.Київська, 40, с.Дружба, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52331 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) 1076 1072 1072

120195 с.Саксаганське, с.Божедарівка, с.Теплівка вул.Шкільна, 1, с.Теплівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, спортивна зала) 519 518 516

120196 с.Затишне, с-ще Гранітне, с.Лугове вул.Центральна, 36, с.Затишне, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52363 (школа, актова зала) 909 908 907

120197 с.Катеринопіль, с.Зоря, с.Нова Праця, с.Новогурівка, с.Павлівка, с.Привілля вул.Гагаріна, 16Б, с.Катеринопіль, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52320 (сільський клуб, хол) 611 612 610

120198 с.Кудашівка, с.Андріївка, с.Благословенна, с.Катеринівка, с.Ковалівка, с.Новожитлівка, с.Поляна вул.Виконкомівська, 46, с.Кудашівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52350 (школа, фойє, 1-й поверх) 1114 1115 1116

120199 с.Маломихайлівка, с.Діброва, с.Новокалинівка, с.Шмакове вул.Центральна, 17, с.Маломихайлівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52342 (школа, коридор правого крила) 618 618 618

120200 с.Новоселівка, с.Барвінок, с.Зелений Кут, с.Іллінка, с.Рогівське, с.Степанівка вул.Центральна, 8, с.Степанівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52314 (школа, вестибюль) 1078 1076 1077

120201 с.Покровка, с.Весела Долина, с.Грузинівка, с.Зелений Яр, с.Крута Балка, с-ще Милорадівка, с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка, с.Червоний Орлик вул.Центральна, 11, с.Покровка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52351 (Покровський будинок культури, фоє) 786 786 784

120202 с.Преображенка, с.Черкаське, с.Лозуватка, с.Лозуватське, с.Червона Балка вул.Центральна, 36А, с.Преображенка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52360 (школа, спортивна зала) 522 520 521

120203 с.Вітрівка, с.Михайлівка, с.Червоне вул.Кооперативна, 51, с.Вітрівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52361 (будинок культури, глядацька зала) 335 335 332

120204 с.Світлогірське вул.Богатиря І., 11, с.Світлогірське, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52340 (школа, їдальня, 1-й поверх) 1289 1291 1288

120205 с.Семенівка, с.Весела Роща, с.Котлярівка, с.Любимівка, с.Любомирівка, с.Підгірне, с.Прапор вул.Миронівська, 21А, с.Семенівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52315 (будинок культури, фойє) 1105 1103 1102

120206 с.Українка, с.Вишневе вул.Шевченка, 59Б, с.Українка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52313 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) 860 862 864

120207 с.Червоноіванівка, с.Козодуб, с.Коробчине вул.Центральна, 7, с.Червоноіванівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52330 (сільський клуб, актова зала) 667 665 666

120208 с.Промінь, с.Володимирівка, с.Грушівка, с.Єгорівка, с.Оленівка вул.Шкільна, 1А, с.Промінь, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52341 (школа, фойє, 1-й поверх) 635 634 636

121782 смт Аули – вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Олексієнка, вул.Героїв Переправи, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Сірка, вул.Лєрмонтова, вул.Медицинська, вул.Мєчнікова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Якова Новицького, пров.Богдана Хмельницького І, пров.Богдана Хмельницького ІІ, пров.Богдана Хмельницького ІІІ, пров.Віктора Олексієнка, пров.Желєзнодорожний, пров.Космонавтів, пров.Медицинський, пров.Соборний вул.Івана Сірка, 43, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (селищний будинок культури, хол) 1306 1308 1307

Всього по відділу ведення ДРВ апарату Криничанської РДА

Кількість дільниць
(без ліквідованих)
Кількість виборців
станом на
Всього Звичайних Спеціальних 30.04.2020 31.05.2020 30.06.2020
Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць Віднесених до дільниць Не віднесених до дільниць
30 30 0 27083 0 27061 0 27055 0