Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Криничанської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120180 смт Кринички – вул.Будівельників, вул.Виконкомівська, вул.Грушевського Михайла, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Степова, вул.Сурська, пров.Грушевського Михайла, пров.Заводський, с.Червоний Яр – вул.Миру, пров.Миру вул.Центральна, 13, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (районний будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика
120181 смт Кринички – вул.Абрикосова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.І.Богатиря, вул.Й.Журавля, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, с.Суворовське, с.Чернече вул.Героїв Чорнобиля, 33, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (центр учнівської молоді, фойє, 1-й поверх) Велика
120182 смт Кринички – вул.Відпочинку, вул.Зарічна, вул.Зв’язківців, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Сковороди Григорія, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.8-го Березня, пров.Каштановий, пров.Лісовий, пров.Сковороди Григорія, пров.Центральний вул.Центральна, 24, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
120183 с.Гримуче, с.Одарівка вул.Шевченка Тараса, 48А, с.Одарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52306 (сільський клуб, хол) Середня
120184 с.Новопідгірне, с.Новопушкарівка, с.Червоний Яр – вул.Горянська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Петра Сагайдачного, с.Яблуневе вул.Широка, 19А, с.Новопушкарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (бібліотека, читацька зала) Середня
120185 смт Аули – вул.Березова, вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Героїв, вул.Горького, вул.Джерельна: 199–254; вул.Дмитра Вишневецького, вул.Зіркова, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Межева, вул.Меморіальна, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Пушкіна Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.станція Воскобійня, вул.Суворова, вул.Шевченко, пров.Пушкіна: 1–4; пров.Сквозний, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 8, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (школа №1, спортивна зала, 2-й поверх) Середня
120186 смт Аули – вул.Героїв Крут, вул.Джерельна: 1–42; вул.Дніпрова, вул.Івана Франка, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Патріотів, вул.Успішна, вул.Челюскіна, вул.Челюскіна Нова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Пушкіна: 5–20; вул.Шкільна, 31, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (виробничі класи Аульської школи, к.1, 1-й поверх) Середня
120187 смт Божедарівка вул.Поштова, 2А, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) Велика
120188 с.Веселе, с.Вільне, с.Людмилівка, с.Надія, с.Олексіївка, с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове вул.Лагерна, 14Б, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
120189 с.Адамівка, с.Зелена Долина вул.Центральна, 33А, с.Адамівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52334 (школа, актова зала) Середня
120190 с.Бикове, с.Василівка, с.Водяне вул.Шкільна, 60, с.Бикове, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52321 (школа, спортивна зала) мала
120191 с.Болтишка, с.Калинівка, с.Олександрівка вул.Ватутіна, 42А, с.Болтишка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52362 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
120192 с.Гуляйполе, с.Березине, с.Благодатне, с.Бузулуки, с.Козаче, с.Первомайське, с.Смоленка, с.Удачне вул.Центральна, 39, с.Гуляйполе, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52370 (сільський клуб, фойє) Середня
120193 с.Високе, с.Малософіївка, с.Українське, с.Тарасівка вул.Центральна, 5, с.Малософіївка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52371 (Малософіївська школа, к.1) мала
120194 с.Дружба, с.Кам’янчани, с.Мирне, с.Первозванівка, с.Сухий Хутір, с.Улянівка, с.Малярщина, с.Червоний Став вул.Київська, 40, с.Дружба, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52331 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) Середня
120195 с.Саксаганське, с.Божедарівка, с.Теплівка вул.Шкільна, 1, с.Теплівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, спортивна зала) Середня
120196 с.Затишне, с-ще Гранітне, с.Лугове вул.Центральна, 36, с.Затишне, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52363 (школа, актова зала) Середня
120197 с.Катеринопіль, с.Зоря, с.Нова Праця, с.Новогурівка, с.Павлівка, с.Привілля вул.Гагаріна, 16Б, с.Катеринопіль, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52320 (сільський клуб, хол) Середня
120198 с.Кудашівка, с.Андріївка, с.Благословенна, с.Катеринівка, с.Ковалівка, с.Новожитлівка, с.Поляна вул.Виконкомівська, 46, с.Кудашівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52350 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
120199 с.Маломихайлівка, с.Діброва, с.Новокалинівка, с.Шмакове вул.Центральна, 17, с.Маломихайлівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52342 (школа, коридор правого крила) Середня
120200 с.Новоселівка, с.Барвінок, с.Зелений Кут, с.Іллінка, с.Рогівське, с.Степанівка вул.Центральна, 8, с.Степанівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52314 (школа, вестибюль) Середня
120201 с.Покровка, с.Весела Долина, с.Грузинівка, с.Зелений Яр, с.Крута Балка, с-ще Милорадівка, с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка, с.Червоний Орлик вул.Центральна, 11, с.Покровка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52351 (Покровський будинок культури, фойє) Середня
120202 с.Преображенка, с.Черкаське, с.Лозуватка, с.Лозуватське, с.Червона Балка вул.Центральна, 36А, с.Преображенка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52360 (школа, спортивна зала) Середня
120203 с.Вітрівка, с.Михайлівка, с.Червоне вул.Кооперативна, 51, с.Вітрівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52361 (будинок культури, глядацька зала) мала
120204 с.Світлогірське вул.Богатиря І., 11, с.Світлогірське, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52340 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня
120205 с.Семенівка, с.Весела Роща, с.Котлярівка, с.Любимівка, с.Любомирівка, с.Підгірне, с.Прапор вул.Миронівська, 21А, с.Семенівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52315 (будинок культури, фойє) Середня
120206 с.Українка, с.Вишневе вул.Шевченка, 59Б, с.Українка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52313 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
120207 с.Червоноіванівка, с.Козодуб, с.Коробчине вул.Центральна, 7, с.Червоноіванівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52330 (сільський клуб, актова зала) Середня
120208 с.Промінь, с.Володимирівка, с.Грушівка, с.Єгорівка, с.Оленівка вул.Шкільна, 1А, с.Промінь, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52341 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
121782 смт Аули – вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Олексієнка, вул.Героїв Переправи, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Сірка, вул.Лєрмонтова, вул.Медицинська, вул.Мєчнікова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Якова Новицького, пров.Богдана Хмельницького І, пров.Богдана Хмельницького ІІ, пров.Богдана Хмельницького ІІІ, пров.Віктора Олексієнка, пров.Желєзнодорожний, пров.Космонавтів, пров.Медицинський, пров.Соборний вул.Івана Сірка, 43, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (селищний будинок культури, хол) Середня