Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Магдалинівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120209 с.Бузівка вул.Шкільна, 2, с.Бузівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51120 (школа, вестибюль) мала
120210 с.Ковпаківка вул.Центральна, 40, с.Ковпаківка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51121 (школа, вестибюль) мала
120211 с.Йосипівка вул.Шкільна, 2, с.Йосипівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51123 (фельдшерський пункт, фойє) мала
120212 с.Гупалівка вул.Романа Савченко, 40А, с.Гупалівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51110 (будинок культури, вестибюль) Середня
120213 с.Дмухайлівка вул.Пушкіна, 4, с.Дмухайлівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51115 (сільська рада, актова зала) Середня
120214 с.Жданівка, с.Грабки, с.Деконка вул.Центральна, 27, с.Жданівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51142 (школа, вестибюль) Середня
120215 с.Дудківка, с.Крамарка вул.Центральна, 34, с.Крамарка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51142 (школа, вестибюль) мала
120216 с.Заплавка, с.Кременівка вул.Шкільна, 1, с.Заплавка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51113 (школа, спортивна зала) Середня
120217 с.Краснопілля, с.Минівка вул.Нестеренка, 5, с.Минівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51114 (школа, вестибюль) мала
120218 с.Казначеївка вул.Назаренка, 147, с.Казначеївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51153 (будинок культури, зала) Середня
120219 с.Котовка, с.Степанівка вул.Садова, 1Г, с.Котовка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51112 (будинок культури, великий зал) Велика
120220 с.Личкове, с.Великокозирщина вул.Центральна, 37А, с.Личкове, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51140 (будинок культури, велика зала) Велика
120221 смт Магдалинівка – вул.Зарічна, вул.ім. Генерала Орлова, вул.Історична, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Магдалинівська, вул.Медична, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Придорожня, вул.Редакційна, вул.Центральна: 27В–121; вул.Чапського, вул.Шевченка, вул.50 років Перемоги, пров.Ветеринарний, пров.Каштановий, пров.Кооперативний, пров.Осінній, пров.Садовий вул.Центральна, 61, смт Магдалинівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51100 (районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика
120222 смт Магдалинівка – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Висоцького, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Космонавтів, вул.Лівобережна, вул.Мар’ївська, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Рудника, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тітова, вул.Транспортна, вул.Центральна: 1–17; вул.Чаплинська, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Дорожний, пров.Набережний, пров.Транспортний, с.Дубравка вул.Центральна, 1Б, смт Магдалинівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51100 (спорткомплекс "Мрія", спортивна зала) Велика
120223 смт Магдалинівка – вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Прозорова, вул.Свободи, вул.Тимура Фрунзе, вул.Українська, пров.Новий вул.Прозорова, 2, смт Магдалинівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51100 (адміністративна будівля ПТУ №88, фойє, 1-й поверх) Середня
120224 с.Кільчень вул.Шкільна, 1, с.Кільчень, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51106 (школа, вестибюль) мала
120225 с.Мар’ївка, с.Олянівка, с.Трудолюбівка вул.Адміністративна, 6, с.Мар’ївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51141 (будинок культури, великий зал) мала
120226 с.Новопетрівка, с.Виноградівка вул.Шкільна, 1, с.Новопетрівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51130 (школа, вестибюль) Середня
120227 с.Водяне, с.Шевське вул.Гагаріна, 6Б, с.Шевське, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51130 (будинок культури, великий зал) Середня
120228 с.Олександрівка, с.Запоріжжя, с.Малоандріївка вул.Шкільна, 3, с.Олександрівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51166 (школа, спортивна зала) мала
120229 с.Оленівка вул.Широка, 13А, с.Оленівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51105 (школа, вестибюль) Середня
120230 с.Очеретувате вул.Поштова, 1, с.Очеретувате, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51165 (будинок культури, кабінет директора) Середня
120231 с.Першотравенка вул.40 років Перемоги, 2А, с.Першотравенка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51163 (школа, вестибюль) Середня
120232 с.Поливанівка, с.Веселий Гай, с.Калинівка, с.Новоіванівка вул.Центральна, 18, с.Поливанівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51150 (школа, вестибюль) Середня
120233 с.Почино-Софіївка вул.Центральна, 61Б, с.Почино-Софіївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51151 (будинок культури, великий зал) Середня
120234 с.Січкарівка, с.Тарасівка(Почино-Софіївська с/р) вул.Центральна, 1, с.Січкарівка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51152 (школа, вестибюль) мала
120235 с.Приют, с.Веселе, с.Вишневе, с.Іванівка, с.Новоспаське вул.Центральна, 3, с.Приют, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51164 (будинок культури, великий зал) мала
120236 с.Нововасилівка, с.Тарасо-Шевченківка вул.Центральна, 3, с.Тарасо-Шевченківка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51160 (будинок культури, вестибюль) мала
120237 с-ще Приорільське, с.Гавришівка, с.Зоряне вул.Молодіжна, 8, с-ще Приорільське, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51122 (будинок культури, великий зал) Середня
120238 с.Топчине, с.Тарасівка(Топчинська с/р) вул.Центральна, 3, с.Топчине, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51132 (школа, спортивний зал) Середня
120239 с.Чернеччина, с.Мусієнкове вул.Миру, 40А, с.Чернеччина, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51111 (будинок культури, фойє) Середня
120240 с.Шевченківка вул.Кутузова, 38А, с.Шевченківка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51160 (сільська рада, вестибюль) мала
120241 с.Євдокіївка, с.Тарасівка(Шевченківська с/р) вул.Євдокіївська, 4, с.Євдокіївка, Магдалинівський р-н, Дніпропетровська обл., 51161 (школа, вестибюль) мала