Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Нікопольської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120264 смт Червоногригорівка – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Княжа: 1–18, 20, 28, 30; вул.Новікова, вул.Партизанська, вул.Підстепна, вул.Руднична, вул.Соборна, вул.Упорна, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Зірковий, пров.І Соборний, пров.ІІ Соборний, пров.ІІІ Соборний, пров.імені Ю.Тертичного, пров.Підстепний, пров.Шевченка вул.Соборна, 105, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (сільське споживче товариство, к.2) Середня
120265 смт Червоногригорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.І.Сірка, вул.Каховська, вул.Княжа: 19, 21–27, 29, 31–144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Приморська, вул.Рибацька, вул.Чкалова, вул.Ярмарочна, пров.І Підгорний, пров.ІІ Підгорний, пров.Рибацький, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Ярмарочна, 43, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (школа, фойє) Середня
120266 смт Червоногригорівка – вул.Аграрна, вул.Берегова, вул.Вузлова, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Княжа: 145, 147, 149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161–244; вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Петра Троня, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Соколи, вул.Суворова, вул.Черешнева, вул.Чернишева, вул.Шаркуна, пров.Вокзальний, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Транспортний, пров.Центральний, пров.Чарівний, пров.Черняховського, пров.Ясний вул.Залізнична, 28, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (будинок культури, глядацька зала) Велика
120267 с.Привільне вул.Миронюка, 8А, с.Привільне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53262 (дитячий садок, к.1) мала
120268 с.Дмитрівка вул.Центральна, 94В, с.Дмитрівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53261 (будинок культури, фойє) Середня
120269 с.Борисівка вул.Шкільна, 1, с.Борисівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53263 (школа, фойє) мала
120270 с.Чистопіль, с.Високопіль, с.Бекетівка, с.Мар’ївка, с.Олександрівка, с.Підгірне, с.Таврійське вул.Соборна, 23, с.Чистопіль, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53253 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
120271 с.Криничувате, с.Голубівка, с.Довгівка, с.Дружба, с.Менделєєвка, с.Охотниче, с.Томаківське вул.Центральна, 8, с.Криничувате, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53244 (школа, фойє) Середня
120272 с.Веселе, с.Змагання, с.Лебединське, с.Лукіївка, с.Пахар вул.Центральна, 9А, с.Веселе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53245 (будинок культури, світлиця) Середня
120273 с.Лошкарівка, с.Головкове, с.Зелене, с.Межуївка, с.Сорочине, с.Христофорівка вул.Центральна, 13, с.Лошкарівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53240 (будинок культури, фойє) Середня
120274 с.Приміське, с.Старозаводське вул.Шкільна, 35, с.Приміське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53270 (будинок культури, глядацька зала) Велика
120275 с.Олексіївка – вул.Берегова, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Овочева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 р. Перемоги вул.Чкалова, 198А, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272 (будинок культури, глядацька зала) Середня
120276 с.Олексіївка – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Казарма, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Патона, вул.Першотравнева, вул.Сірка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.8-ого Березня вул.Мостова, 31, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272 (школа, фойє) Середня
120277 с.Новоіванівка вул.Шкільна, 3, с.Новоіванівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53260 (школа, спортивна зала) Середня
120278 с.Високе, с.Новоселівка вул.Центральна, 40Б, с.Високе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53257 (фельшерсько-акушерський пункт, к.3) мала
120279 с.Новософіївка, с.Степове, с.Путилівка, с.Хмельницьке вул.О.Копаниці, 4, с.Новософіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53252 (будинок культури, фойє) Середня
120280 с.Павлопілля, с.Водяне, с.Звізда, с.Іванівка, с.Маринопіль, с.Приют, с.Шишкине вул.Українська, 29, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250 (школа, їдальня)
/
вул.Центральна, 22Б, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250
Середня
120281 с.Першотравневе, с.Західне, с.Східне вул.Дідика, 13, с.Першотравневе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53264 (будинок культури, фойє) Середня
120282 с.Південне вул.Центральна, 12, с.Південне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53265 (школа, фойє) Середня
120283 с.Капулівка вул.Маяковського, 24А, с.Капулівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53275 (будинок культури, фойє) Середня
120284 с.Покровське – вул.Безіменна, вул.Гагаріна, вул.Галайди: 1–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; вул.Горького: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Господарська, вул.Громова, вул.Дружби, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Каховська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–50, 53, 55, 57, 59, 61–113; вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 4–18; вул.Покровська, вул.Приморська, вул.Рожкова: 2, 4, 6, 8, 16–70; вул.Степна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Новий, пров.Сонячний, пров.Тихий, с.Красне, с.Набережне вул.Шкільна, 16А, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273 (школа, їдальня) Середня
120285 с.Покровське – вул.Вишнева, вул.Галайди: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–198; вул.Горького: 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–123; вул.Калнишевського, вул.Каховська: 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52–52А, 54А, 56, 58, 60, 115–209; вул.Кооперативна, вул.Малухіна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 19–111; вул.Погрищука, вул.Рожкова: 1, 3, 5, 7, 10–14, 72–146; вул.Сагайдачного, вул.Січового, вул.Шевченка, вул.Шепотинника, вул.Шкільна, вул.8-Березня вул.Калнишевського, 18Д, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273 (будинок культури, фойє) Середня
120286 с.Катеринівка, с.Шахтар вул.Зонова, 17, с.Катеринівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53284 (сільський клуб, фойє) мала
120287 с.Придніпровське, с.Мусіївка вул.Дніпростроївська, 47А, с.Придніпровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53280 (школа, спортивна зала) Велика
120288 с-ще Кам’янське вул.Будівельників, 22, с-ще Кам’янське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53282 (школа, спортивна зала) Велика
120289 с.Чкалове вул.Центральна, 70А, с.Чкалове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53271 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
120290 с.Крутий Берег, с.Максимівка, с.Олександропіль, с.Шевченкове вул.Шкільна, 9, с.Шевченкове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53242 (школа, спортивна зала) мала
120291 с.Шолохове – вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Зоряна: 1–91; вул.І. Сірко: 1–80; вул.Івана Котляревського, вул.Івана Франка, вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Максимчука, вул.Марії Тикви, вул.Молдавська, вул.М.Раскової, вул.Осипенко, вул.Папаніна, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкаря, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Таврійська, вул.Федорова, вул.Чуйкова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ярова, вул.40р. Перемоги, пров.Вільний, пров.Крутий, пров.Ломаний вул.Шкільна, 1, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254 (школа, фойє) Середня
120292 с.Шолохове – вул.Зоряна: 92–194; вул.І. Сірко: 82–278А; вул.Кренкеля, пров.Прямий вул.Зоряна, 146, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254 (дитячий садок, к.1) мала
120293 с.Шолохове – вул.Висока, вул.Горна, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Світла вул.Козацька, 1А, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254 (Базавлуцький клуб, фойє) мала
120294 с.Миронівка, с.Улянівка вул.Шкільна, 1А, с.Миронівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53255 (сільський клуб, фойє) мала