Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Новомосковської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120295 с.Багате, с.Рівне вул.Козиря, 1, с.Багате, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51224 (будинок культури, фойє) Середня
120296 с.Панасівка вул.Гагаріна, 14, с.Панасівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51225 (школа, вестибюль) Середня
120297 с.Василівка вул.Українська, 2, с.Василівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51273 (навчально-виховний комплекс, хол) Середня
120298 с.Всесвятське вул.Центральна, 1, с.Всесвятське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51275 (школа, хол) мала
120299 с.Андріївка вул.Кооперативна, 60, с.Андріївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51274 (школа, клас початкової школи) мала
120300 с.Вільне вул.Перемоги, 37Б, с.Вільне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51260 (будинок культури, актова зала) Середня
120301 с.Хащеве вул.Шевченка, 61, с.Хащеве, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51262 (Хащівський Будинок культури, актова зала) Середня
120302 смт Гвардійське – вул.Буркіна: 1–2; вул.Гагаріна, вул.Десантна, вул.Курсантська, вул.Осіння, вул.Спортивна вул.Зенітна, 5, смт Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51270 (будинок офіцерів, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика
120303 смт Гвардійське – вул.Зенітна, вул.Кучерявого, вул.Танкова, вул.Ювілейна вул.Зенітна, 5, смт Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51270 (будинок офіцерів, фойє, 2-й поверх) Велика
120304 смт Гвардійське – вул.Буркіна: 8; вул.Сітьова, військова частина вул.Ювілейна, 12, смт Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51270 (школа, вестибюль, 2-й поверх) Середня
120305 с.Голубівка – вул.Базарна: 1–9, 11–13, 17; вул.Весела: 1–50Б, 52–74, 76–114А; вул.Вигінна, вул.Запорізька, вул.Козача, вул.Кравченка, вул.Крайня, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1, 3–17, 18; вул.Нагорна, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Українська: 1–43А, 45, 47, 49–63; вул.Цвіткова: 1–3, 5, 7А; вул.Центральна: 1–59; вул.32-ої танкової бригади, пров.Вишневий, пров.Південний, пров.Північний, пров.Спортивний вул.Лесі Українки, 17, с.Голубівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51230 (школа, вестибюль) Велика
120306 с.Голубівка – вул.Базарна: 10, 14, 23–29; вул.Весела: 51, 75, 124; вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Лисенка, вул.М.Ведмідя, вул.Межева, вул.Миру, вул.Набережна: 2, 17А, 19–31; вул.Низова, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Українська: 44, 46, 48; вул.Упорна, вул.Цвіткова: 4, 6–7, 8–79; вул.Центральна: 60–139; вул.Шевченка вул.Цвіткова, 25, с.Голубівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51230 (початкова школа, класна кімната) Середня
120307 с-ще Кільчень вул.Привокзальна, 12, с-ще Кільчень, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51233 (фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий кабінет) мала
120308 с-ще Миролюбівка, с.Воскресенівка, с.Троїцьке вул.Шкільна, 6, с-ще Миролюбівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51232 (школа, вестибюль) Середня
120309 смт Губиниха – вул.Базарна: 2–2А, 4, 6, 10, 12–41; вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зразкова, вул.Короленка, вул.Космічна, вул.Кузнечна, вул.Кущова, вул.Межева, вул.Набережна, вул.Надії: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–114; вул.Нова, вул.Осипенка, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Побережна, вул.Пожарна, вул.Польова, вул.Свічкаренка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Трикутна, вул.Українська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Центральна: 105, 107, 109–232; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–4, 6, 8, 12; вул.Шосейна: 3, 5, 7; вул.Ювілейна, пров.Залізничний, пров.Осипенка, пров.Першотравневий вул.Шевченка, 3, смт Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51250 (школа №2, вестибюль) Середня
120310 смт Губиниха – вул.Базарна: 3, 5, 7–9, 11; вул.Байдукова, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Надії: 1–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Тупа, вул.Українська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–80; вул.Урожайна, вул.Центральна: 1–104, 106, 108; вул.Шевченка: 1, 5, 7, 11, 13–23; вул.Шосейна: 4, 6, 8–12; пров.Шкільний вул.Шевченка, 26, смт Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51250 (будинок культури, глядацька зала) Велика
120311 смт Губиниха – вул.Байкальська, вул.Берегового, вул.Заводська, вул.Липова, вул.Лісова, вул.Молодіжна вул.Берегового, 19, смт Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51251 (школа №1, вестибюль) Середня
120312 с.Євецько-Миколаївка вул.Гагаріна, 2, с.Євецько-Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51253 (початкова школа, вестибюль) мала
120313 с.Новотроїцьке вул.Герасименко, 79, с.Новотроїцьке, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51291 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
120314 с.Знаменівка – вул.Гетьманська, вул.Лебедина, вул.Ломана, вул.Набережна: 1–150, 152, 154–154А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–198А; вул.Першотравнева: 1–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Петра Сагайдачного, вул.Польова: 1–66, 68, 70–72Б, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А, 118, 120; вул.Українська: 1–163, 165, 167–167А, 169, 171–173, 175, 177; вул.Центральна: 1–134, 136, 138, 140; вул.Петра Сагайдачного, 1, с.Знаменівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51281 (школа №2, фойє) Велика
120315 с.Знаменівка – вул.Колонна, вул.Межева, вул.Набережна: 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199–256; вул.Павлоградська, вул.Першотравнева: 142, 144, 146, 148, 150, 152–152А, 154–154А, 156–223; вул.Польова: 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121–196; вул.Приозерна, вул.Ракіша Шарми, вул.Тиха, вул.Українська: 164, 166, 168, 170–170А, 174, 176, 178–264; вул.Центральна: 135, 137, 139, 141–227; вул.Шевченко, вул.Широка, пров.Бунчуковий, пров.Калиновий, пров.Кооперативний, пров.Новотроїцький, пров.Упорний вул.Українська, 217, с.Знаменівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51281 (ЗОШ №1, теплий перехід із школи до їдальні) Велика
120316 с.Підпільне вул.Центральна, 20, с.Підпільне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51282 (Фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала
120317 с.Керносівка, с.Ганнівка, с.Орілька вул.Калинова, 20, с.Керносівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51226 (Керносівська школа, фойє) Середня
120318 с.Мар’янівка, с.Новоскотувате, с-ще Мирне, с.Скотувате пров.Шкільний, 1, с.Мар’янівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51261 (Мар’янівська школа, вестибюль) Середня
120319 смт Меліоративне – вул.Молодіжна: 1–15; вул.Молодіжна, 31, смт Меліоративне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51217 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120320 смт Меліоративне – вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Колонна, вул.Молодіжна: 16–24; вул.Польова, вул.Садова, вул.Станційна, вул.Центральна вул.Молодіжна, 31, смт Меліоративне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51217 (школа, хол) Середня
120321 с.Затишне, с.Королівка, с.Нове вул.Рахівнича, 28, с.Королівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51256 (культурно-спортивний центр, танцювальна зала) Середня
120322 с.Миколаївка – вул.Зоряна, вул.Колективна, вул.Коцюби, вул.Кривошеї, вул.Низова, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Українська, вул.Хижняка, вул.Центральна: 37, 39, 41, 43, 46А, 48–74; вул.Шевченка вул.Коцюби, 1, с.Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51254 (адміністративна будівля агрофірми ім.Горького, зала) Середня
120323 с.Миколаївка – вул.Берегова, вул.Весела, вул.Господарська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Космічна, вул.Литвиненка, вул.Лісова, вул.Моторна, вул.Назаренка, вул.Новоукраїнська, вул.Подільна, вул.Садова, вул.Снігова, вул.Степова, вул.Тракторна, вул.Філоненка, вул.Центральна: 1–36А, 38, 40, 42, 44–46, 47; вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.50-річчя Перемоги вул.Центральна, 31А, с.Миколаївка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51254 (будинок культури, фойє) Середня
120324 с.Левенцівка вул.Центральна, 72, с.Левенцівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51241 (школа, їдальня) Середня
120325 с.Михайлівка вул.Центральна, 1А, с.Михайлівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51240 (школа, їдальня) Середня
120326 с.Новостепанівка, с.Веселе вул.Мороза, 50, с.Новостепанівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51234 (школа, 1-й поверх) мала
120327 с.Івано-Михайлівка вул.Соборна, 12, с.Івано-Михайлівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51209 (навчально-виховний комплекс, коридор) мала
120328 с.Варварівка, с.Гнатівка вул.Шкільна, 12, с.Гнатівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51236 (Гнатівська школа, їдальня) мала
120329 с.Герасимівка вул.Гагаріна, 2В, с.Герасимівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51235 (фельдшерсько-акушерський пункт, коридор) мала
120330 с.Орлівщина – вул.Дачна, вул.Журавлина, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Національної Гвардії, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.О.Кушіля, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Суверенна, вул.Упорна, вул.Шевченка вул.О.Кушіля, 57, с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51215 (початкова школа, спортивна зала) Середня
120331 с.Орлівщина – вул.Водоп’янова, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Коккінакі, вул.Крайова, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Осіння, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Тупик, вул.Чкалова, вул.Шефська, вул.Ягідна, вул.40 років Перемоги, СТ «Каштан», вул.Дачна, СТ «Узлісся», вул.Узлісся вул.Покровська, 3, с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51215 (будинок культури, фойє) Середня
120332 с.Орлівщина – вул.А. Болтушенко, вул.Аеродромна, вул.Берегова, вул.Будівельна, вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Крива, вул.Курортна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Осипенка, вул.Паркова, вул.Проліскова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Самарська, вул.Санаторна, вул.Сербиненка, вул.Середня, вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шмідта, садове товариство «Мічурінець» вул.Покровська, 18, с.Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51215 (школа, фойє) Середня
120333 м.Перещепине – вул.Проектна, мікрорайон Кільченський, мікрорайон Орільський вул.Калинова, 2А, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220 (приміщення Перещепинської міської ради, конференц-зал) Велика
120334 м.Перещепине – вул.Базарна, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Запорізька: 2–44, 46, 48; вул.Кільченська, вул.Кутузова, вул.Набережна, вул.Огородня, вул.Орденоносна, вул.Полтавська, вул.Приорільська, вул.Робоча, вул.Світанкова, вул.Соборна: 1–86, 88, 90, 92, 94–96; вул.Суворова, вул.Українська, вул.Хорошуна, вул.Шевченка: 9–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103–105, 107, 109; пров.Вишневий, пров.Кустарний, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Парківський, пров.Упорний вул.Шевченка, 29, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220 (будинок школяра, фойє) Велика
120335 м.Перещепине – вул.Барвиста, вул.Весела, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Запорізька: 45, 47, 49–104; вул.Кайдацька, вул.Козача, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Межева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Нахімова, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Ярослава Мудрого: 1–38, 40, 42–44, 46–52, 54–58, 60, 62–98; вул.Ярослава Мудрого, 1, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220 (школа №2, спортивна зала) Середня
120336 м.Перещепине – вул.Верхня, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Мотуза, вул.Незалежності, вул.Соборна: 87, 89, 91, 93, 101–127; вул.Степова, вул.Шевченка: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110–197; вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого: 39, 41, 45, 53, 59, 61, 100–144; вул.40 років Перемоги, пров.Затишний вул.Шевченка, 114, м.Перещепине, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51220 (професійний ліцей, спортивна зала) Середня
120337 м.Перещепине – вул.Вербна, с.Козирщина, с.Малокозирщина, с.Олександрія, с.Свічанівка, с-ще Вишневе вул.Ломоносова, 2А, с.Малокозирщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51223 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
120338 с.Піщанка – вул.Абрикосова, вул.Андрія Болтушенко, вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.Клубнична, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Максима Зозулі, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Оріхова, вул.Осіння, вул.Персикова, вул.Першотравнева, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Соснова, вул.Теплична, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.40 років Перемоги, садове товариство «Трубник» вул.Центральна, 5, с.Піщанка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51283 (будинок культури, фойє) Велика
120339 с.Піщанка – вул.Гагаріна, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Лиманська, вул.Мазниченко, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Степова, вул.Харченко, вул.Ялинкова вул.Центральна, 1, с.Піщанка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51283 (школа, спортивна зала) Середня
120340 с.Новоселівка вул.Шкільна, 2, с.Новоселівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51284 (школа, фойє) Середня
120341 с.Соколове вул.Шкільна, 21, с.Соколове, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51285 (школа, кабінет світової літератури та російської мови) мала
120342 с.Ягідне вул.Центральна, 43, с.Ягідне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51286 (сільський клуб, зала) мала
120343 с.Попасне вул.Центральна, 63, с.Попасне, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51242 (сільська рада, обрядова зала) Середня
120344 с.Надеждівка, с.Привільне, с.Тарасове вул.Центральна, 10, с.Надеждівка, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51243 (початкова школа, спортивна зала) мала
120345 с.Спаське – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кільченська, вул.Козинця П., вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Омельченко, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Світличного, вул.Тиха, вул.Ударна, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Комарова, пров.Луговий, пров.Покровський вул.Козинця П., 74Б, с.Спаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51263 (школа, спортивна зала) Велика
120346 с.Спаське – вул.Амурська, вул.Водоп’янова, вул.Дружби, вул.Заливна, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Крайня, вул.Малиновського, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Сахалінська, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Червоний кут, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Ясенова, пров.Запорізький, пров.Козацький, пров.Набережний, пров.Партизанський вул.Маяковського, 1А, с.Спаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51263 (будинок культури, зала для глядачів) Середня
120347 с.Дмитрівка, с.Хуторо-Губиниха вул.Садова, 5, с.Хуторо-Губиниха, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51264 (школа, фойє) Середня
120348 смт Черкаське – вул.Лісна: 1, 2–12; вул.Гагаріна, 5, смт Черкаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51272 (будинок офіцерів, хол, 1-й поверх) Велика
120349 смт Черкаське – вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Лісна: 1А–1Б, 13–20; військова частина вул.Гагаріна, 5, смт Черкаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл., 51272 (будинок офіцерів, зала, 2-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120350 Комунальний заклад "Новомосковська центральна районна лікарня" вул.Гетьманська, 238, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл., 51200 Мала