Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ Петропавлівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120392 смт Петропавлівка – вул.Берегова, вул.Благодатна: 1–91, 95А, 97, 99; вул.Героїв України: 1–68, 74, 78, 80; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Калинова: 1В–116, 118, 120–122, 124–124А, 126, 128; вул.Лермонтова, вул.Лугова: 1–11, 13, 15; вул.Миру: 2–71, 75, 77, 79; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–62; вул.Набережна 2-а, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Самарська, вул.Свободи: 1–66А, 68; вул.Соборна: 4–66, 68, 70; вул.Сонячна: 1–57; вул.Урожайна: 1–54, 56, 58–60, 62; вул.Червона: 1–100, 102; вул.Щаслива: 1–17; вул.8 Березня, пров.Світлий, пров.Тихий, пров.8 Березня вул.Героїв України, 70, смт Петропавлівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52700 (будинок культури, фойє) Велика
120393 смт Петропавлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Енергетична, вул.Калинова: 117, 119, 123, 125, 127–127А, 129–264; вул.Козацька, вул.Озерна, вул.Польова: 2–121; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свободи: 67, 69–97, 99–99А, 101, 103; вул.Соборна: 67, 69, 71–212; вул.Сонячна: 60–128; вул.Урожайна: 55, 57–57А, 61–61А, 63–142, 144, 146; вул.Центральна, вул.Шахтарська, вул.Шевченка: 37А, 39–103; вул.Шкільна: 33–33А, 35–37, 41, 43–47, 49–51, 53, 55–55А, 57А, 59, 63, 65, 67, 69, 71–71А, 73, 75А–77, 79–138; вул.Щаслива: 18–95; пров.Дружби, пров.Сонячний, пров.Степовий вул.Садова, 79, смт Петропавлівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52700 (Відділення Державного професійно-технічного училища "Межівське професійно-технічне училище", зал) Велика
120394 смт Петропавлівка – вул.Благодатна: 94, 96–96А, 98, 100–169; вул.Героїв України: 69–73, 75–77, 79, 81–116; вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Лугова: 12, 14–14А, 18–194; вул.Миру: 74, 76, 78, 80–257; вул.Набережна: 62А–91; вул.Польова: 123–175; вул.Свободи: 98, 100, 102, 104–206; вул.Східна, вул.Травнева, вул.Трудова, вул.Урожайна: 143, 145, 149–171; вул.Червона: 101, 103–226; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–36, 38–38А; вул.Широка, вул.Шкільна: 1–32, 34, 38, 42, 48, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–78А; вул.Шкільна, 11, смт Петропавлівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52700 (школа №1, зал) Велика
120395 смт Залізничне вул.Польова, 25, смт Залізничне, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52730 (школа, актовий зал) мала
120396 с.Богинівка, с.Богдано-Вербки, с.Зелений Гай(Брагинівська с/р), с.Нововербське, с.Олександрівка, с.Сонцеве, с.Шевченка вул.Шкільна, 1, с.Богинівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52705 (школа, вестибюль) Середня
120397 с-ще Васильківське, с.Запоріжжя, с.Кунінова, с.Русакове, с.Сидоренко вул.Центральна, 1А, с-ще Васильківське, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52751 (будинок культури, глядацька зала) Середня
120398 с.Відродження, с.Кардаші, с.Чумаки вул.Центральна, 48, с.Чумаки, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52743 (школа, їдальня) мала
120399 с.Дмитрівка – вул.ак.Сайгака, вул.Базарна, вул.Барвінкова, вул.Весняна, вул.Вигінна, вул.Гагаріна: 77, 79–148; вул.Героїв Космосу, вул.Козацька: 13, 15, 17–51; вул.Комарова, вул.Левадна, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Прилужна, вул.Пушкіна, вул.Світанкова, вул.Станційна, вул.Степова, вул.Тимошівського, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шкільна, пров.Пушкінський вул.Шкільна, 30, с.Дмитрівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52740 (середня школа, вестибюль) Велика
120400 с.Дмитрівка – вул.Аграрна, вул.Берестяна, вул.Вільна, вул.Гагаріна: 2–76, 78; вул.З. Космодем’янської, вул.Козацька: 1–12, 14, 16; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Осипенко, вул.Піщана, вул.Польська, вул.С.Булави, вул.Слобідська, вул.Соснова, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, пров.Довгий, пров.Короткий вул.Гагаріна, 29А, с.Дмитрівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52740 (будинок культури, фойє) Середня
120401 с.Бажани, с.Олефірівка вул.Шевченка, 1, с.Олефірівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52742 (школа, їдальня) Середня
120402 с.Лозове, с.Роздори, с.Росішки вул.Центральна, 70, с.Лозове, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52750 (школа, актовий зал) Середня
120403 с.Миколаївка – вул.Весела, вул.Водяна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Зеленогайська, вул.Калинова, вул.Кооперативна: 46, 48, 50–52, 54, 56–66; вул.Кримська, вул.Крутоярська, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Осіння, вул.Охотнича, вул.Очеретяна, вул.Першотравнева: 178, 180, 184, 186, 188–188А, 190, 192–225; вул.Піщана, вул.Польова: 184–198; вул.Садова, вул.Свободна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27, 31, 33, 35, 46–160; вул.Снайперська, вул.Центральна: 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29Б, 31–31А, 33–33А, 35, 37–53; вул.Чаплинка, вул.Шахтарська: 33–33Б, 35–35Б, 37, 39, 42–76А; вул.Шевченка: 37–57; вул.Шкільна: 13–13А, 15, 17–17А, 19–46; пров.Очеретяний вул.Водяна, 47А, с.Миколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52744 (дитсадок "Берізка", ігровий зал) Середня
120404 с.Миколаївка – вул.Вокзальна: 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123–125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 169, 188–258; вул.Кооперативна: 1–43, 47, 49, 53–53А, 55; вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Остапенківська, вул.Першотравнева: 106, 108–110, 112, 114–177, 179, 181–183, 185, 187, 189, 191; вул.Польова: 35, 39, 43, 57, 67, 69, 73, 75, 77, 81, 102–176; вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Роздольна, вул.Самарна, вул.Свободна: 2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14А, 16–18, 20, 22, 24, 28–30, 32, 34, 36–42; вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна: 2А–2Л, 4, 6–8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30–30А, 32–32А, 34, 36; вул.Шахтарська: 1–32, 34, 36, 38, 40; вул.Шевченка: 1–36А; вул.Широка: 1–5А, 7, 9–9А, 11, 13–13Б, 15–15А, 17–23; вул.Шкільна: 1–12А, 14–14А, 16, 18–18А; пров.Весняний, пров.Кузнечний вул.Першотравнева, 174, с.Миколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52744 (будинок культури, фойє) Велика
120405 с.Миколаївка – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 1–102, 104, 106, 108, 110–110А, 112, 116, 118, 120–122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–148, 150, 152, 154–168, 170–186; вул.Першотравнева: 1–105, 107, 111, 113; вул.Польова: 1–34, 36–38, 40–42, 44–56, 58–66, 68, 70–72, 74, 76, 78–80, 82–100Б; вул.Трудова, вул.Широка: 6, 8, 10, 12, 14, 16; пров.Водний, пров.Польовий вул.Першотравнева, 52, с.Миколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52744 (дитсадок "Малятко", ігровий зал) Середня
120406 с.Олександропіль, с.Новодмитрівка, с.Озерне, с.Товсте, с.Успенівка вул.Центральна, 3, с.Олександропіль, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52713 (будинок культури, фойє) Середня
120407 с.Осадче, с.Водяне, с.Добринька пров.Центральний, 1, с.Осадче, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52711 (будинок культури, фойє) мала
120408 с.Маломиколаївка, с.Новопричепилівка вул.Вишнева, 23А, с.Маломиколаївка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52733 (будинок культури, фойє) мала
120409 с.Петрівка вул.Центральна, 23А, с.Петрівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52732 (будинок культури, фойє) мала
120410 с.Катеринівка, с.Мар’їна Роща вул.Лісова, 39, с.Мар’їна Роща, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52732 (будинок культури, актовий зал) Середня
120411 с.Самарське, с.Васюківка, с.Лугове вул.Центральна, 2А, с.Самарське, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52722 (сільська рада, актовий зал) Середня
120412 с.Троїцьке – вул.Весела: 1–53; вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Лиманна, вул.Лугова, вул.Майстерська, вул.Мєрєс’єва, вул.Миру: 1–42, 44; вул.Молочна, вул.Польова: 1–25; вул.Пуста, вул.Соборна: 1–23, 25, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–25; вул.Широка: 1–25, 27, 29, 31, 33–35, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Шкільна: 1–37; пров.Короткий, пров.Криничний, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Шкільний вул.Соборна, 14, с.Троїцьке, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52723 (сільська рада, актовий зал) Середня
120413 с.Троїцьке – вул.Весела: 55–59; вул.Героїв, вул.Городня, вул.Матросова, вул.Миру: 43, 45–67; вул.Набережна, вул.Польова: 26–46; вул.Соборна: 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56–81; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Франка, вул.Шевченка: 26–35; вул.Широка: 26, 28, 30, 32, 36–38, 40–42, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 55–113; вул.Шкільна: 37А–39; вул.Широка, 103, с.Троїцьке, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52723 (офіс ТОВ "Гарант-Агро4", зал) мала
120414 с-ще Українське, с.Зелений Гай(Українська сільська громада), с.Новоселівка, с.Новохорошевське вул.Центральна, 1, с-ще Українське, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52720 (будинок культури, фойє) Середня
120415 с.Василівка, с.Вереміївка, с.Мар’янка вул.Гагаріна, 31А, с.Мар’янка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52720 (контора СВК "Мрія", актовий зал) мала
120416 с.Хороше, с.Старий Колодязь вул.Центральна, 17, с.Хороше, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52710 (будинок культури, зал) Середня
120417 с.Коханівка вул.Першотравнева, 1, с.Коханівка, Петропавлівський р-н, Дніпропетровська обл., 52712 (школа, актовий зал) мала