Дніпропетровська область - Відділ ведення ДРВ апарату Синельниківської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120481 смт Іларіонове – вул.Благовіщенська, вул.Бузкова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зіркова, вул.Казкова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Приваблива, вул.Радісна, вул.Ранкова, вул.Робоча, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Солов’їна, вул.Туполева, вул.Франка, вул.Центральна, пров.Мічуріна, пров.Центральний вул.Робоча, 19, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (селищна рада, зала засідань) Середня
120482 смт Іларіонове – вул.Абрикосова, вул.Армійська, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Вокзальна: 4–4А; вул.Волошкова, вул.Гастелло, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Запорізька, вул.Західна, вул.Київська, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Л.Українки, вул.Придніпровська, вул.Самарська, вул.Світанкова, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Янтарна, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Шевченка вул.Придніпровська, 10, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (червоний куток КМС №6, фойє) Велика
120483 смт Іларіонове – вул.Барвиста, вул.Весела, вул.Горіхова, вул.Європейська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Медиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Осипенко, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перспективна, вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Толстого, вул.Травнева, вул.Чарівна, вул.Шмідта, вул.Щастя, вул.Яблунева, вул.8-го Березня, пров.Квітковий вул.Європейська, 3, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика
120484 смт Іларіонове – вул.Аграрна, вул.Бердянська, вул.Березова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 2–2А, 6–100А; вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Липнева, вул.Некрасова, вул.Осіння, вул.Павлоградська, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Тупікова, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Павлоградський, пров.Чкалова, с.Іванівка(Іларіонівська селищна громада) вул.Вереснева, 9, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика
120485 смт Сад вул.Маяковського, 100Б, смт Сад, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
120486 с.Знаменівське, с.Лозуватка, с.Старолозуватка вул.Центральна, 19, с.Старолозуватка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52522 (фельдшерський пункт, фізіотерапевтичний кабінет) мала
120487 смт Роздори, с.Гострий Камінь вул.Центральна, 21, смт Роздори, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532 (будинок культури, вестибюль) Середня
120488 с.Нововознесенка, с.Роздолля вул.Урожайна, 2А, с.Роздолля, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532 (сільський клуб, зала) мала
120489 смт Славгород – вул.Адаменко, вул.Весела, вул.Відродження, вул.Героїв, вул.Заводська, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Ральченко, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, пров.Заводський, пров.Запорізький, пров.Славгородський, пров.Театральний, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Заводська, 65, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580 (Славгородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню, спортивна зала) Середня
120490 смт Славгород – вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Майська, вул.Маяковського, вул.Транспортна, вул.Чкалова, пров.Транспортний вул.Транспортна, 12, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580 (відділення залізниці ПЧ-5, вестибюль) мала
120491 с.Новоолександрівське, с.Новоолександропіль, с.Польове, с.Тургенєвка вул.Гагаріна, 1, с.Тургенєвка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52582 (школа, вестибюль) мала
120492 с.Бегма, с.Першозванівка вул.Ральченко, 1, с.Бегма, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580 (червоний куток МТФ ТОВ "Нива", вестибюль) мала
120493 с.Варварівка, с.Грякувате, с.Дубо-Осокорівка, с.Зелене, с.Мар’ївське, с.Попове вул.Ювілейна, 12А, с.Варварівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня
120494 с.Андріївка(Славгородська селищна громада), с.Обоянівське, с.Олександропіль, с.Осокорівка вул.Придніпровська, 1А, с.Андріївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550 (їдальня ТОВ "Нива", вестибюль) мала
120495 с.Воронове, с.Василівка-на-Дніпрі, с.Мар’ївка(Раївська сільська громада), с.Ненаситець вул.Яворницького, 44, с.Василівка-на-Дніпрі, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551 (будинок культури, вестибюль) Середня
120496 с.Великомихайлівка, с.Заяче, с.Київське, с.Кодацьке, с.Носачі вул.Центральна, 54, с.Великомихайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52571 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх) мала
120497 с.Вільне, с.Новоолексіївка вул.Центральна, 134, с.Вільне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52513 (сільський клуб, актова зала) Середня
120498 с.Бурханівка, с.Володимирівське, с.Гірки, с.Запорізьке, с.Надеждине, с.Третяківка, с.Троїцьке вул.Шевченка, 9, с.Гірки, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52562 (сільський клуб, вестибюль) Середня
120499 с.Дерезувате, с.Дороге, с.Лугове, с-ще Степове, с.Широкосмоленка вул.Ходарєва, 2В, с.Дерезувате, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52510 (будинок культури, вестибюль) Середня
120500 с.Веселе(Дібровська с/р), с.Воронівка, с.Діброва вул.Шкільна, 1, с.Діброва, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52542 (будинок культури, вестибюль) мала
120501 с.Зайцеве, с.Калинівка вул.Центральна, 4, с.Зайцеве, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514 (школа, вестибюль) Середня
120502 с.Красне, с.Очеретувате, с.Тернове вул.Ювілейна, 2, с.Красне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514 (будівля ТОВ "Дніпроагротрейд", вестибюль) мала
120503 с.Кислянка, с.Кам’януватка, с.Надеждівка, с.Хорошеве вул.Виконкомівська, 8, с.Кислянка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52512 (будинок культури, вестибюль) Середня
120504 с.Луб’янка, с.Березнуватка, с.Калинівське, с.Садове, с.Токове, с.Циганівка, с.Ясне вул.Центральна, 3, с.Луб’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
120505 с.Майське, с.Козачий Гай, с.Нове, с.Новомиколаївка, с.Максимівка, с.Романівка вул.Шевченко, 2А, с.Майське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52511 (будинок культури, вестибюль) Середня
120506 с.Мар’ївка(Іларіонівська селищна громада), с.Мар’їнка, с.Ракове вул.Українська, 59, с.Мар’ївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52540 (сільська рада, зала засідань) мала
120507 с-ще Первомайське, с-ще Хорошеве вул.Центральна, 18, с-ще Первомайське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52541 (навчально-виховний комплекс, актова зала, 1-й поверх) Середня
120508 с-ще Шахтарське – вул.Миру: 1–7, 8–18; вул.Миру, 10А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
120509 с.Миролюбівка, с.Андріївка(Раївська сільська громада), с.Новий Посьолок, с.Новочернігівське, с.Партизани, с.Терса вул.Миру, 24, с.Миролюбівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52570 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня
120510 с.Василівка, с.Михайлівка, с.Павлівка вул.Центральна, 40, с.Михайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52552 (сільський клуб, каб.2, вестибюль) Середня
120511 с.Новогніде, с.Іванівка(Раївська сільська громада) вул.Центральна, 15, с.Новогніде, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52524 (сільський клуб, актова зала) Середня
120512 с.Вербове, с.Дубове вул.Центральна, 2Б, с.Вербове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543 (сільський клуб, актова зала) мала
120513 с.Грушувато-Криничне, с.Запорожець, с.Суха Калина вул.Котляревського, 1, с.Грушувато-Криничне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551 (сільський клуб, актова зала) мала
120514 с.Новоолександрівка, с.Панасівка, с.Вербки-Осокорівка вул.Центральна, 4А, с.Новоолександрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52561 (будинок культури, фойє) Середня
120515 с.Писарівка, с.Зелений Гай, с.Мар’ївка(Писарівська с/р), с.Новоіларіонівське, с.Пристень вул.Некрасова, 43А, с.Писарівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52534 (будинок культури, вестибюль) Середня
120516 с.Раївка, с.Богуславка, с.Георгіївка, с.Морозівське вул.Бугаєнка, 3, с.Раївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52523 (сільський клуб, актова зала) Середня
120517 с.Веселе(Раївська сільська громада) вул.Гагаріна, 4, с.Веселе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52502 (бібліотека, вестибюль) Середня
120518 с.Старовишневецьке вул.Шевченко, 36В, с.Старовишневецьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530 (будинок культури, вестибюль) Середня
120519 с.Водяне, с.Новопавлоградське вул.Центральна, 48А, с.Водяне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530 (сільський клуб, вестибюль) мала
120520 с.Катражка, с.Парне, с-ще Вишневецьке вул.Зелена, 12, с-ще Вишневецьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560 (фельдшерський пункт, вестибюль) мала
120521 с.Дніпровське, с.Котлярівське, с.Мажари, с.Рудево-Миколаївка, с.Шевченківське вул.Центральна, 45А, с.Шевченківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52572 (Шевченківський сільський клуб, фойє) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120522 Державна установа "Синельниківська виправна колонія (№ 94)" вул.Миру, 7А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543 Середня