Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №24

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Індустріального району Лівобережної адміністрації Дніпровської міської ради

52

Відділ ведення ДРВ Самарського району Лівобережної адміністрації Дніпровської міської ради

31

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121233 м.Дніпро – вул.Березинська: 41, 43, 45; вул.Генерала Захарченка: 12–14; пров.Вільний: 3, 5, 7; вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121234 м.Дніпро – вул.Генерала Захарченка: 2–6; просп.Миру: 18; Садівниче товариство "Золотий Ренет", Садівниче товариство "Трубосталь" вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, корпус шестирічок, коридор, 1-й поверх) Велика

121235 м.Дніпро – пров.Вільний: 4, 6 к.1–6 к.2; просп.Миру: 12; вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, вестибюль, 2-й поверх) Велика

121236 м.Дніпро – вул.Березинська: 33, 35, 37, 39; пров.Фестивальний: 3, 14–16; вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №135, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

121237 м.Дніпро – пров.Фестивальний: 2, 4; просп.Миру: 2–2К, 6; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (КЗО "НВК №138"ДМР, коридор, 2-й поверх) Велика

121238 м.Дніпро – пров.Фестивальний: 6–12, 20–24; просп.Миру: 4–4А; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (КЗО "НВК №138"ДМР, коридор, 2-й поверх) Велика

121239 м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 11–31; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (КЗО "НВК №138"ДМР, спортивна зала №2, 2-й поверх) Велика

121240 м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 9; шосе Донецьке: 123, 123А, 129, 131; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (КЗО "НВК №138"ДМР, коридор, 3-й поверх) Велика

121241 м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 2–7; просп.Миру: 3, 5; шосе Донецьке: 107, 109, 111; вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (КЗО "НВК №138"ДМР, коридор, 3-й поверх) Велика

121242 м.Дніпро – вул.Усенка: 1–11; шосе Донецьке: 97, 97А, 99, 103; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор В-1, 1-й поверх) Велика

121243 м.Дніпро – вул.Рилєєва: 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 34А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Усенка: 13–23А; шосе Донецьке: 113, 115, 119, 121, 121А; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор Б-1, 1-й поверх) Велика

121244 м.Дніпро – бульв.Кобзаря, вул.Гетьманська, вул.Січеславська, просп.Миру: 7–11, 13–17, 19–37; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор Б-2, 2-й поверх) Велика

121245 м.Дніпро – просп.Миру: 43–71; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор Б-3, 3-й поверх) Велика

121246 м.Дніпро – просп.Миру: 73–95; просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (школа №147, коридор А-2, 2-й поверх) Велика

121247 м.Дніпро – вул.Березинська: 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49108 (школа №63, вестибюль, 2-й поверх) Велика

121248 м.Дніпро – вул.Березинська: 10, 12, 14, 24; вул.Янтарна: 71 к.1, 71 к.2, 71 к.3, 73 к.1, 73 к.2, 73 к.3, 73 к.4, 73 к.5, 73 к.6; вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49108 (школа №63, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121249 м.Дніпро – вул.Холодильна: 79; вул.Янтарна: 73А; шосе Донецьке: 128, 130, 132, 134, 136, 140, 144, 146, 148; вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49108 (школа №63, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121250 м.Дніпро – вул.Рєпіна, вул.Холодильна: 57; вул.Янтарна: 77 к.1, 77 к.2, 77 к.3, 77 к.4, 79 к.1, 79 к.2, 79 к.3, 79 к.4, 79 к.5, 79 к.6, 79 к.7, 79 к.8, 79 к.9, 79 к.10, 79 к.11, 79 к.12, 79А; вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 1-й поверх) Велика

121251 м.Дніпро – вул.Холодильна: 59–75; вул.Янтарна: 81 к.1, 81 к.2, 81 к.3, 81 к.4, 81 к.5, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4; вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 2-й поверх) Велика

121252 м.Дніпро – вул.Ашхабадська: 35–80, 82, 84, 86; вул.Байкальська: 78–84; вул.Верещагіна: 1–79, 81; вул.Менделєєва: 1–68, 70, 72, 74, 76, 78; вул.Янтарна: 54, 56А, 58, 58А, 60, 62, 75 к.1, 75 к.2, 75 к.3, 75 к.4, 75А к.1, 75А к.2, 75А к.3, 75А к.4, 77А, 81А; вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49130 (Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 2-й поверх) Велика

121253 м.Дніпро – вул.Амурська: 85, 87–190; вул.Ашхабадська: 81, 83, 85, 87–194; вул.Варшавська, вул.Верещагіна: 80, 82–150; вул.Змагання: 112–185; вул.Менделєєва: 69, 71–71А, 73, 75А, 77, 79–133; вул.Травнева: 138–172; вул.Холодильна: 55 к.1–55 к.2; пров.Базавлуцький, пров.Дуговий, пров.Кальміуський, пров.Протавчанський, пров.Федосєєва вул.Верещагіна, 103, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49108 (Центр професійної освіти, актова зала, 1-й поверх) Велика

121254 м.Дніпро – вул.Балтійська: 22–141; вул.Волонтерська, вул.Воронезька: 65–86; вул.Змагання: 36–111; вул.Кубинська, вул.Кузбаська, вул.Льоні Голикова, вул.Мелітопольська, вул.Поштова, вул.Софії Ковалевської: 84, 86, 88, 90; вул.Тополина, вул.Травнева: 110–136; вул.Воронезька, 67, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №47, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121255 м.Дніпро – вул.Змагання: 1–35; вул.Калинова: 94, 96, 96А, 98, 100, 100А, 102 к.1, 102 к.2, 102 к.3, 104, 106, 108, 116; вул.Софії Ковалевської, 88А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №45, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121256 м.Дніпро – вул.Амурська: 1–34; вул.Ашхабадська: 1–34; вул.Балтійська: 1–21; вул.Софії Ковалевської: 69, 71, 71А, 72, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Софії Ковалевської, 88А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №45, коридор, 1-й поверх) Велика

121257 м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 1/1, 1/2, 1-3, 1/3, 3А, 4А, 5/7, 9/11, 13/15, 17/19, 21/23, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; вул.Калинова: 82, 82А, 82Б, 84, 86, 88, 88А, 90; вул.Кримська, вул.Софії Ковалевської: 67; вул.Софії Ковалевської, 86А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №69, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121258 м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/65, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.Амурська: 35–84, 86; вул.Араратська: 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180; вул.Байкальська: 64/66–76; вул.Василя Макуха: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56А, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 155, 157; вул.Воронезька: 55–64; вул.Ізмаїла Срезневського, вул.Кривоноса, вул.Софії Ковалевської: 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Травнева: 74–108; вул.Воронезька, 67, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49087 (школа №47, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121259 м.Дніпро – вул.Байкальська: 3–6, 10/180, 16А–60/62; вул.Броварська, вул.Вологодська: 1–104, 106, 108, 110, 112–112Б, 114, 116, 118; вул.Воронезька: 19, 21–21А, 23, 25–54; вул.Всеволода Нестайка, вул.В’яземська, вул.Далекосхідна: 1–127, 145–155А; вул.Єнісейська, вул.Іркутська: 1–101А, 103, 105/107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 129, 131–133А; вул.Карельська, вул.Марка Вовчка, вул.Новосибірська: 1–53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Оренбурзька: 1–78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Саратовська, вул.Смоленська: 2–35, 38, 40–42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Софії Ковалевської: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Хабарівська: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50-52, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62А, 63, 65, 67, 68А, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 101А; вул.Холодильна: 13, 15, 17Б–17В, 19, 21–24, 31–41, 43, 49; вул.Смоленська, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 (школа №17, коридор, 1-й поверх) Велика

121261 м.Дніпро – вул.Вологодська: 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–155; вул.Воронезька: 1, 3–18, 20, 22–22/24, 24Б–24Д; вул.Радищева, вул.Сакко, вул.Тихоокеанська, просп.Слобожанський: 111, 111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 127Б; вул.Смоленська, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 (школа №17, обідня зала, 1-й поверх) Велика

121262 м.Дніпро – вул.Байкальська: 7; вул.Батумська: 1–7; вул.Софії Ковалевської: 2, 8, 10, 12; просп.Слобожанський: 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А; вул.Тверська, 18, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 ("Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов", коридор, 1-й поверх) Велика

121263 м.Дніпро – вул.Архімеда, вул.Блакитна, вул.Верхня, вул.Ветеринарна, вул.Дзвінка, вул.Журавлина, вул.Збройна, вул.Кільченська, вул.Кринична, вул.Лобачевського, вул.Ракетна, вул.Туристів вул.Лобачевського, 17А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49045 (навчально-виховне об’єднання №113, коридор, 1-й поверх) Середня

121264 м.Дніпро – вул.Бутова, вул.Висока, вул.Єсеніна, вул.Лісозаводська, вул.Літня, вул.Святкова, вул.Шахтинська, пров.Богуславський, пров.Добрий, пров.Лісозаводський, пров.Надії, пров.Шахтинський, пров.Шляхетний, станція Самарівка вул.Лобачевського, 17А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49045 (Навчально-виховне об’єднання №113, їдальня, 1-й поверх) Середня

121265 м.Дніпро – вул.Воронезька: 2; вул.Далекосхідна: 129–143; вул.Киснева, вул.Оренбурзька: 79–79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 120А–180; вул.Холодильна: 2–12А, 14, 16–16А, 18, 20, 26–30, 42, 44–48; просп.Слобожанський: 98, 100, 104, 129, 135, 137, 139, 141, 143, 145; просп.Слобожанський, 137А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 (Будинок дитячої творчості, кабінет №16, 2-й поверх) Велика

121266 м.Дніпро – вул.Запасна, вул.Іркутська: 102, 104, 106–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–124, 126–128, 130, 134–203; вул.Магдалинівська, вул.Новосибірська: 54–54А, 56, 58–60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79А–129; вул.Одеська, вул.Смоленська: 37А, 39, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82А–138; вул.Травнева: 1–72; просп.Слобожанський: 106, 108; просп.Слобожанський, 137А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 (Будинок дитячої творчості, кабінет №4, 1-й поверх) Велика

121267 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 16А, 18, 20–28; вул.Осіння: 9–9Б, 11–11А; вул.Осіння, 9Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (КП "Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю" , червоний куток, 1-й поверх) Середня

121268 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 27; вул.Осіння: 4–8А, 10, 12, 14; просп.Петра Калнишевського: 41, 43, 57, 59, 61; вул.Гулі Корольової, 14Г, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №121, коридор, 1-й поверх) Велика

121269 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 10, 12–12В, 14–14А, 16, 16Б; просп.Петра Калнишевського: 29–29Б, 37–37А, 39; вул.Гулі Корольової, 14Г, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №121, коридор, 1-й поверх) Велика

121270 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 25–25Б; просп.Петра Калнишевського: 33, 35, 45–45А, 47–47А, 49, 51, 53; вул.Гулі Корольової, 14Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (гімназія №3, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121271 м.Дніпро – вул.Батумська: 8–32; просп.Петра Калнишевського: 2, 4–4А, 6, 8, 10; вул.Батумська, 20А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №14, коридор, 1-й поверх) Велика

121272 м.Дніпро – вул.Байкальська: 11–13; вул.Сагайдачного, просп.Слобожанський: 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 72, 74, 76, 78, 82, 88, 90; Садівниче товариство "Металург" вул.Батумська, 20А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №14, коридор, 2-й поверх) Велика

121273 м.Дніпро – вул.Батумська: 34–60; вул.Гулі Корольової: 11, 15, 17, 19; вул.Журналістів вул.Батумська, 64, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №29, коридор, 1-й поверх) Велика

121274 м.Дніпро – вул.Калинова: 1, 10; вул.Пулковська, вул.Тверська: 29–37; просп.Петра Калнишевського: 12–14, 16, 20, 22, 26, 28, 34; просп.Слобожанський: 60, 62, 62А, 64, 66, 66А; вул.Тверська, 18, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (спеціалізована школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121275 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 13; вул.Осіння: 13–13Б к.2, 15–19; просп.Петра Калнишевського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 15, 27–27А; вул.Батумська, 64, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №29, коридор, 2-й поверх) Велика

121276 м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 1–9; просп.Петра Калнишевського: 17–19А, 21, 23–25, 30–32, 36, 38; просп.Петра Калнишевського, 27, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (Палац культури "Металург", вестибюль, 1-й поверх) Велика

121277 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 8, 10, 12, 14, 19–24, 26; вул.Осіння: 3; вул.Гулі Корольової, 14Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (гімназія №3, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121278 м.Дніпро – вул.Калинова: 12; просп.Петра Калнишевського: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58–58А, 60, 62–66; вул.Богдана Хмельницького, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №118, коридор, 1-й поверх) Середня

121279 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 7, 9, 11А, 13, 17; вул.Тверська: 2–5, 9–13, 19; просп.Петра Калнишевського: 70–72; вул.Богдана Хмельницького, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (школа №118, коридор, 2-й поверх) Велика

121280 м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 2; вул.Калинова: 11А, 11Б; вул.Тверська: 7–8, 15–17; просп.Слобожанський: 34, 40А, 40Б, 44, 46, 48, 52, 54, 56; вул.Богдана Хмельницького, 3А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49051 (Дніпропетровське вище професійне училище будівництва, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121281 м.Дніпро – вул.Ванцетті, вул.Коротка, вул.Кропоткіна, вул.Степана Разіна: 2, 3, 4, 5Н, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23/25, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/36, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 61, 63, 63Б, 75, 77, 79, 81; вул.Столєтова, пров.Московський, пров.Новомосковський, просп.Слобожанський: 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/3, 14Б, 16, 18, 26; вул.Бердянська, 5, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49081 (Машинобудівний коледж, хол, 1-й поверх) Велика

121282 м.Дніпро – вул.Бердянська: 1, 7; просп.Слобожанський: 2, 4, 6, 6А, 10, 10/1, 10/2, 12, 14; вул.Бердянська, 5, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49081 (Машинобудівний коледж, хол, 1-й поверх) Середня

121444 м.Дніпро – вул.Іларіонівська: 3А; вул.Липова, вул.Лісозахисна, вул.Лісопаркова, вул.Магаданська вул.Липова, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49124 (ПК "Північний", лекційний зал, ліве крило, 2-й поверх) Велика

121445 м.Дніпро – вул.Буковинська, вул.Залізноводська: 2; вул.Іларіонівська: 5–21; вул.Красноводська, вул.Семафорна: 2–13; вул.Липова, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49124 (ПК "Північний", лекційний зал, праве крило, 2-й поверх) Велика

121446 м.Дніпро – вул.Генерала Радієвського, вул.Залізноводська: 2А–11; вул.Іларіонівська: 3, 22–30; вул.Кондукторська: 1–5; вул.Ладозька, вул.Семафорна: 14–22А; вул.Генерала Радієвського, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49124 (школа №70, їдальня, 1-й поверх) Велика

121447 м.Дніпро – вул.Семафорна: 24–28А, 30А, 31–36, 52; вул.Семафорна, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49124 ("ДТШМЛ", їдальня, 1-й поверх) Велика

121448 м.Дніпро – вул.Семафорна: 30, 38–50; вул.Семафорна, 30, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49124 (Гуртожиток Придніпровської залізниці, актова зала, 1-й поверх) Велика

121449 м.Дніпро – вул.Анапська, вул.Вагонна, вул.Деповська, вул.Дирижабельна, вул.Електровозна, вул.Іларіонівська: 32–144; вул.Кабельна, вул.Конградська, вул.Кондукторська: 6–55; вул.Котельна, вул.Локомотивна, вул.Мазана, вул.Олексіївська, вул.Переїзна, вул.Пісочна, вул.Планерна, вул.Путійська, вул.Рибальська, вул.Семафорна: 30Б; вул.Синельниківська, вул.Шляхова, пров.Кондукторський, пров.Синельниківський вул.Синельниківська, 5, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49124 (школа №39, рекреація, 1-й поверх) Велика

121450 м.Дніпро – вул.Аграрна, вул.Білоцерківська, вул.Голосіївська, вул.Елеваторна, вул.Заозерна, вул.Івана Андрощука, вул.Кадрова, вул.Каракумська, вул.Коломенська, вул.Магістральна, вул.Новаторська, вул.Новгородська, вул.Олександрійська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Памірська, вул.Пензенська, вул.Роксолани, вул.Столярна, вул.Таймирська, вул.Таращанська, вул.Транспортна, вул.Фонвізіна, вул.Хасанська, узвіз Самарський: 15, 17–28; Садівниче товариство "Локомотив", Садівниче товариство "Озеленитель" вул.Аграрна, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49043 (НВК №125, каб.206 рекреація, 2-й поверх) Велика

121451 м.Дніпро – вул.Масивна, вул.Механічна, вул.Молодогвардійська: 7–9, 39–102; вул.Сортувальна вул.Молодогвардійська, 18, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49022 (школа №24, стара будівля, 2-й поверх) Середня

121452 м.Дніпро – вул.Єлисєєвська, вул.Кренкеля, вул.Люблянська, вул.Молодогвардійська: 10–31; вул.Нерівна, вул.Океанська, вул.Порцелянова, вул.Снігова, пров.Безимянний, тупик Океанський, узвіз Самарський: 7–14, 16; вул.Молодогвардійська, 18, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49022 (школа №24, старої будівлі, 1-й поверх) Велика

121453 м.Дніпро – вул.Виставочна, вул.Горіхова, вул.Гречихіна, вул.Джамбульська, вул.Дніпробуду, вул.Дніпрогесу, вул.Жовтоводська, вул.Здоров’я, вул.Кокчетавська, вул.Наставників, вул.Пальмова, вул.Порт-Артурська, вул.Пролісків, вул.Пушкарська, вул.Томська, пров.В’язовий, пров.Джамбульський, пров.Дніпробуду, пров.Здоров’я, пров.Порт- Артурський, пров.Пушкарський, пров.Томський вул.Здоров’я, 45А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49117 (навчально-виховне об’єднання №109, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121454 м.Дніпро – вул.Автопаркова, вул.Богатирська, вул.Дежньова, вул.Івана Виговського, вул.Нагатинська, вул.Нижньогородська, вул.Норильська, вул.Окська, вул.Омеляновича-Павленка, вул.Палісадна, вул.Піщана, вул.Пономарчука, вул.Радіальна, вул.Шереметьєвська, вул.Ярової, вул.Ярославни, пров.Івана Купали, пров.Михайла Дідевича вул.Дежньова, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (Самарський РСТК ТСОУ, учбовий клас, 1-й поверх) Середня

121455 м.Дніпро – вул.Бехтерева, вул.Бузкова, вул.Винахідників, вул.Владивостоцька, вул.Гостинна, вул.Дитинства: 110–161; вул.Ковтуненка, вул.Мостобудівельників, вул.Немирівська, вул.Профспілкова, вул.Сержанта Литвищенка: 47–198; вул.Тетяни Пати, вул.Щоглова: 103, 107, 109, 111–115, 117, 119, 121–146; пров.Малосамарський, пров.Порічковий вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49115 (Клуб "Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня", актовий зал, 1-й поверх) Велика

121456 м.Дніпро – вул.Академіка Корольова: 11–123; вул.Баштанна, вул.Вільногірська, вул.Волошкова, вул.Довженка, вул.Курська, вул.Лелеча, вул.Маячки, вул.Одинківська, вул.Орлина, вул.П’ятигорська, вул.П’ятихатки, вул.Соняшникова, вул.Трояндова, вул.Черемхова, пров.Квітневий, пров.Любистковий, пров.Ромашковий, Садівниче товариство "Любисток" вул.Спогадів, 177, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49116 (школа №110, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121457 м.Дніпро – вул.Азербайджанська, вул.Академіка Корольова: 1–7; вул.Броньова, вул.Історична, вул.Лебедина, вул.Новобогородицька, вул.Новоміська, вул.Пристань, вул.Рильського, вул.Самарська, вул.Сержанта Литвищенка: 2–46; вул.Спогадів, вул.Стефаника, пров.Пристань вул.Спогадів, 177, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49116 (школа №110, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121458 м.Дніпро – вул.Апостолівська, вул.Батуринська, вул.Гайова: 1–36, 37, 39–45, 47, 49; вул.Гвая, вул.Гвая - Кожедуба, вул.Гур’ївська, вул.Дитинства: 1–109; вул.Івана Піддубного, вул.Кожедуба, вул.Тарасова: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15, 17, 21–39; вул.Туполєва, вул.Фіалок, вул.Човнова, вул.Щоглова: 1–102, 104–106, 108, 110, 116, 118, 120; пров.Апостолівський, пров.Гороховський, пров.Короткий, пров.Парковий, тупик Гайовий вул.Кожедуба, 49, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49115 (навчально-виховний комплекс №122, каб.16, 2-й поверх) Середня

121459 м.Дніпро – вул.Автодорожна, вул.Біловодська, вул.Ветеранів, вул.Відпочинку: 50–135; вул.Гайова: 36А, 38, 46, 48, 52–110; вул.Зоопаркова: 64–120; вул.Керамічна, вул.Командира Юніна: 63, 65, 69, 71, 75, 77–114; вул.Липнева, вул.Мальовнича: 65–65А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111–178; вул.Північнодонецька, вул.Поповича, вул.Роз’їзна, вул.Романовського: 75, 77–77А, 79, 81–122; вул.Солов’їна: 41–70, 72–173; вул.Тарасова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20–20А; вул.Туркменська: 71–153; вул.Червнева, вул.Червоногірська, пров.Відпочинку, пров.Гайовий, пров.Ігренський, пров.Ніколаєва, пров.Стефаника, пров.Тарасова вул.Кожедуба, 49, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49115 (навчально-виховний комплекс №122, каб.12, 2-й поверх) Велика

121460 м.Дніпро – вул.Антарктична: 1–82, 84–86, 90, 92, 94, 96; вул.Бестужева, вул.Відпочинку: 1–49; вул.Дачна: 1–30; вул.Євгена Сердюкова, вул.Залізнична: 2–17, 19–21; вул.Зоопаркова: 1–63; вул.Князя Костянтина Острозького, вул.Командира Юніна: 1–62, 64, 66–68, 70, 72–74, 76; вул.Косогірна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51; вул.Мальовнича: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 79–80, 82, 84–86, 88–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–110; вул.Маршала Тимошенка, вул.Олександра Серебрякова, вул.Оранжерейна, вул.Прорізна, вул.Романовського: 2–74, 76–76А, 78, 80; вул.Солов’їна: 1–40, 71; вул.Сонячногірська, вул.Таджицька, вул.Туркменська: 1–69; вул.Цілиноградська вул.Мальовнича, 55, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49114 (школа №87, хол, 1-й поверх) Велика

121461 м.Дніпро – вул.Адлерська, вул.Активістів, вул.Андрія Сахарова, вул.Антарктична: 83, 87–89, 91–91А, 93–93А, 95, 97–166; вул.Богородицька, вул.В’єтнамська, вул.Героїв Дніпра, вул.Дачна: 31–332; вул.Естафетна, вул.Залізнична: 18, 22–74; вул.Календарна, вул.Косогірна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52–121; вул.Листопадна, вул.Луцька, вул.Марійська, вул.Олешківська, вул.Прохорова, вул.Псковська, вул.Пшенична, вул.Таврійська, вул.Чебоксарська, пров.Героїчний, пров.Дачний, пров.Марійський, пров.Ягідний вул.Календарна, 20А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49114 (школа №127, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121462 м.Дніпро – вул.Домодєдовська: 31–128; вул.Житня, вул.Підгірна: 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74–123; вул.Польова, вул.Сергія Кульчицького: 23, 25, 27–27А, 29, 33, 35–119; вул.Халхінгольська, вул.Чаплинська: 124, 126, 128, 130, 132–132Б, 134, 136–138, 142, 144, 146, 150, 152–154, 156, 158–158А, 160, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 174, 177–385; Садівниче товариство "Шиянка" вул.Чаплинська, 203, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49118 (школа №108, хол, 1-й поверх) Середня

121463 м.Дніпро – вул.Акацієва, вул.Білокам’яна, вул.Домодєдовська: 1–30; вул.Дубінінська, вул.Зелена, вул.Каширська, вул.Любимівська, вул.Нектарна, вул.Підгірна: 1–47, 51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Сергія Кульчицького: 1–22, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Спортивна, вул.Тюльпанова, вул.Чаплинська: 2–123, 125, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 139–141, 143, 145, 147–149, 151, 155, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Ялинова, пров.Дербентський вул.Чаплинська, 139, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49118 (будинок культури села Чаплі, хол, 1-й поверх) Велика

121467 м.Дніпро – вул.Адмірала Макарова, вул.Карагандинська: 1–9; вул.Лівобережна, вул.Немировича-Данченка: 2–22А; вул.Педагогічна, вул.Роторна: 17–17Г, 19–19Д, 21, 23–23Д; вул.Череповецька вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (школа №98, хол, 2-й поверх) Середня

121468 м.Дніпро – вул.Дрогобицька, вул.Роторна: 25–27; вул.Рудниченка, вул.20-річчя Перемоги: 1–15, 30; Садівниче товариство "Придніпровець" вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (школа №98, перехід, 1-й поверх) Велика

121469 м.Дніпро – вул.Карагандинська: 9А–13; вул.Космонавтів: 1–5, 9–11, 15; вул.20-річчя Перемоги: 17; вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (школа №98, хол, 2-й поверх) Велика

121470 м.Дніпро – вул.Космонавтів: 14, 16–26; вул.Немировича-Данченка: 26/1–32, 46; вул.Космонавтів, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (спеціалізована школа №129, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121471 м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 2–7, 13; вул.Немировича-Данченка: 36–44; вул.Космонавтів, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (спеціалізована школа №129, рекреація, 2-й поверх) Велика

121472 м.Дніпро – вул.Космонавтів: 6; вул.Немировича-Данченка: 60; вул.20-річчя Перемоги: 23–29, 31–35, 43–47; Садівниче товариство "Енергетик" вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (гімназія №136, рекреація, 1-й поверх) Велика

121473 м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 18–19; вул.Немировича-Данченка: 64–68; вул.20-річчя Перемоги: 49–55; вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (гімназія №136, рекреація молодшої школи, 2-й поверх) Велика

121474 м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 10–12, 17, 39; вул.Немировича-Данченка: 48–56; вул.20-річчя Перемоги: 37; вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (гімназія №136, рекреація старшої школи, 2-й поверх) Велика

121475 м.Дніпро – вул.Гаванська: 15–17; Садівниче товариство "Мічурінець-1" вул.Гаванська, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49127 (КЗ "Дніпропетровський геріатричний пансіонат", актовий зал, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121283 Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №6" Дніпровської міської ради. вул.Батумська, 13, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 Мала
121284 Державна установа "Інститут гастроентерології НАМН України" просп.Слобожанський, 96, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 Мала
121477 Комунальне підприємство "Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги" Дніпропетровської обласної ради" вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49115 Велика
121479 Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради" вул.Бехтерева, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49115 Мала
121785 Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради". вул.Батумська, 13, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49074 Мала