Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №25

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Амур-Нижньодніпровської районної у м.Дніпрі ради

27

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Чечелівської районної у м.Дніпрі ради

54

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121063 м.Дніпро – вул.Бальзака, вул.Берегова: 1–198; вул.Волго-Донська, вул.Івана Сокульського, вул.Підвітряна, вул.Пожежна: 32–32А, 34, 36–40, 44–46, 50–52, 54–54А, 56, 58–66; вул.Поздовжня, вул.Самійла Величка, вул.Таганрозька: 1–232; вул.Штормова: 1–153А, 155; пров.Прохолодний, пров.Таврійський, пров.Таганрозький, пров.Терновий, пров.Шосейний, тупик Береговий, тупик Волго-Донський, тупик Самійлівський вул.Скрябіна, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №56,актова зала, 1-й поверх) Велика

121064 м.Дніпро – вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Березова, вул.Бокова, вул.Васнецова, вул.Верстова, вул.Вузлова, вул.Генічеська, вул.Дар’яльська, вул.Долинська, вул.Жвава, вул.Кінцева, вул.Ковальська, вул.Колоскова, вул.Лебединська, вул.Лісопильна, вул.Муравйова, вул.Обхідна, вул.Олександра Потебні, вул.Осетинська, вул.Павлоградська, вул.Пожежна: 1–31, 33, 35, 41–43, 47, 53, 55, 57; вул.Портова, вул.Прохолодна, вул.Ротна, вул.Скрябіна, вул.Сормовська, вул.Тобольська, вул.Торговельна, вул.Халтуріна, вул.Хустівська, вул.Яна Гуса: 36–97; пров.Ковальський, пров.Муравйова, пров.Обхідний, пров.Пожежний, пров.Портовий, пров.Чернишевського, тупик Верстовий, тупик Шосейний вул.Скрябіна, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №56, хол, 1-й поверх) Велика

121071 м.Дніпро – вул.Брацлавська, вул.Каруни: 24/26–125, 127А; вул.Ростовська: 1–46; вул.Трамвайна: 1–22; пров.Ростовський, просп.Мануйлівський: 3–11, 13, 15, 19; вул.Каруни, 129, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (школа №26, коридор, 1-й поверх) Велика

121072 м.Дніпро – вул.Бажова: 28, 32, 34, 36; вул.Джузеппе Гарібальді, вул.Євгена Вирового, вул.Каруни: 127; вул.Лаврова, вул.Луговська: 1–74В, 76–76А, 78, 80, 82, 84; вул.Миколи Сумцова, вул.Просвітянська, вул.Радистів: 1–11А; вул.Серафимовича, вул.Софії Русової, вул.Ялтинська, вул.Ясельна, пров.Вирового вул.Каруни, 129, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (школа №26, коридор, 2-й поверх) Велика

121073 м.Дніпро – вул.Василя Каразіна, вул.Лесі Українки, вул.Луговська: 168, 170, 172, 174, 176–176А, 178–255; вул.Маріупольська, вул.Новозаводська, вул.Проскурівська, вул.Радистів: 12–21; вул.Смарагдова, вул.Спортивна, вул.Ясна, пров.Луговський, пров.Новозаводський, пров.Проскурівський, пров.Смарагдовий, просп.Мануйлівський: 12, 14, 16, 20–48, 50–50А, 52, 54, 56, 58–62; вул.Ростовська, 88, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (навчально-виховний комплекс №42, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121074 м.Дніпро – вул.Балаклавська, вул.Балашовська, вул.Братиславська, вул.Бутлерова, вул.Виноградна, вул.Водників, вул.Дмитра Марковича, вул.Зарічна, вул.Карпенка-Карого, вул.Карпова, вул.Краківська, вул.Луганська, вул.Луговська: 75, 77, 79, 81, 83, 85–167, 169, 171–171А, 173, 175–175А, 177–177А; вул.Майбороди, вул.Обухівська, вул.Парадна, вул.Празької весни: 26–28, 30–44; вул.Ростовська: 48–201; вул.Саперна: 2–94; вул.Трамвайна: 23–57; вул.Фруктова, вул.Чернівецька, пров.Водників, пров.Каразінський, пров.Шкільний, тупик Німанський, тупик Ростовський вул.Ростовська, 88, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 (навчально-виховний комплекс №42, хол, 1-й поверх) Велика

121075 м.Дніпро – вул.Бажова: 2–27, 29–30, 33, 35, 37–53; вул.Військова, вул.Каруни: 1, 2А–2Б, 6–23; вул.Полонської-Василенко: 2, 12–113; вул.Тьоміна, пров.Желваківського, просп.Мануйлівський: 49, 51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 64–78; вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (школа №55, спортивна зала ліворуч, 1-й поверх) Велика

121076 м.Дніпро – вул.Каруни: 2, 4; вул.Котляревського: 2, 5–9Б; вул.Полонської-Василенко: 4–6Б; просп.Слобожанський: 19, 21; вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (школа №55, спортивна зала, праворуч, 1-й поверх) Велика

121077 м.Дніпро – вул.Костонаєва, вул.Котляревського: 4, 11–63; вул.Побєжимова, вул.Празької весни: 1–25, 29; вул.Саперна: 96–138; вул.Сарматська, пров.Озерний, просп.Слобожанський: 1, 7, 11, 13, 15, 15А, 17, 17А к.1, 17А к.2, 17А к.3; вул.Луговська, 211, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081 (школа №55, хол, 1-й поверх) Велика

121084 м.Дніпро – вул.Богомаза: 1–51; вул.Гагринська: 1–26, 28, 30; вул.Григорія Граб’янки, вул.Грінченка: 1–54; вул.Громадянська, вул.Депутатська, вул.Комунальна, вул.Скворцова, вул.Універсальна: 1–21, 25, 27, 29; вул.Ціолковського, вул.Яхненківська, пров.Березовий, пров.Богомаза, пров.Грінченка, пров.Радомський, пров.Янтарний вул.Універсальна, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (АТ "Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів", хол, 1-й поверх) Велика

121087 м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 14/16, 17, 20/18, 22/24, 24; вул.Араратська: 4, 6, 8, 10, 11; вул.Василя Макуха: 1, 3, 5, 6, 7; вул.Калинова: 74, 78, 80; вул.Софії Ковалевської: 63, 65, 78, 80; вул.Софії Ковалевської, 53А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8, хол, 2-й поверх) Велика

121088 м.Дніпро – вул.Калинова: 66, 70, 72; вул.Софії Ковалевської: 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 74, 76; вул.Хабарівська: 24, 26, 28, 30, 30/32, 32, 34, 36, 38, 40, 40/42, 42, 44, 44/46, 46, 48, 50, 52; вул.Софії Ковалевської, 53А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №8, хол, 2-й поверх) Велика

121089 м.Дніпро – вул.Артеківська: 11–25, 29; вул.Дівоча, вул.Калинова: 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/27, 27; вул.Путилівська, вул.Срібна, просп.Слобожанський: 89, 91, 93; вул.Софії Ковалевської, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (школа №44, велика спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121090 м.Дніпро – вул.Артеківська: 26–27; вул.Калинова: 26, 28; вул.Обоянська, вул.Решетилівська, вул.Софії Ковалевської: 1, 3, 5, 7, 7А, 11, 17, 17/19, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/31, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/43, 43, 45, 45/47, 47; вул.Софії Ковалевської, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (школа №44, хол, 1-й поверх) Велика

121091 м.Дніпро – вул.Василя Тютюнника: 1–9, 15–19, 28–39; вул.Запорізька, вул.Калинова: 37, 65, 67, 71, 77А к.1, 77А к.2; вул.Лисичанська, вул.Шепетівська, пров.Тютюнника вул.Калинова, 49А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (дошкільний навчальний заклад №90, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121092 м.Дніпро – вул.Калинова: 64, 68; вул.Софії Ковалевської: 49; вул.Хабарівська: 1, 3; вул.Калинова, 68, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (клуб "Дніпро", актова зала, 1-й поверх) Середня

121093 м.Дніпро – вул.Калинова: 29/31, 32, 33, 33/35, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/46, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 60, 60/62, 61, 62; вул.Калинова, 41, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49026 (Дніпровський центр професійної освіти, актова зала, 1-й поверх) Велика

121094 м.Дніпро – вул.Андрюшинська, вул.Арбузова, вул.Аржанова, вул.Гірничорудна, вул.Дарницька: 4–19, 24–28; вул.Доватора, вул.Іванівська, вул.Магнітна, вул.Новосамарська, вул.Новоселівська, вул.Перовської, вул.Приміська, вул.Самарська, вул.Тбіліська, вул.Тимчасова, вул.Шостинська, вул.Юр’ївська, пров.Перовської, пров.Прапорний, пров.Срібний вул.Аржанова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (Університет митної справи та фінансів, гуртожиток №4, диско-зал, 1-й поверх) Велика

121095 м.Дніпро – вул.Кожем’яки: 1, 9, 17; вул.Мінська, вул.Новомосковська, вул.Шукліна, пров.Дорожній, просп.Слобожанський: 65, 69, 71, 73, 77; вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (школа №8, хол, 1-й поверх) Велика

121096 м.Дніпро – вул.Генерала Кравченка, вул.Глухівська, вул.Дарницька: 21; вул.Динника, вул.Дмитра Багалія, вул.Івана Пулюя, вул.Канівська, вул.Левітана, пров.Івана Пулюя, просп.Слобожанський: 63, 67, 79, 81, 83, 83А, 85, 85А; вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (школа №8, коридор праворуч, 1-й поверх) Велика

121097 м.Дніпро – вул.Василя Тютюнника: 11–12, 21–27; вул.Кожем’яки: 3–7, 11, 22–77; вул.Куликовська, вул.Полтавська, вул.Прапорна, вул.Симеїзька, вул.Тиха, вул.Углицька, вул.Юридична, пров.Динника, пров.Кожем’яки, пров.Приміський, пров.Тагільський, просп.Слобожанський: 87, 87А; тупик Тютюнника вул.Прапорна, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49083 (школа №8, коридор ліворуч, 1-й поверх) Велика

121098 м.Дніпро – вул.Бердянська: 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 55, 56, 57, 59; вул.Любарського: 6–59, 61; вул.Маршала Малиновського: 16, 18; вул.Нестора Махна, вул.Олени Пчілки, вул.Прогресивна: 1–5, 17; вул.Степана Разіна: 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; пров.Любарського вул.Прогресивна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49098 (навчально-виховний комплекс №57, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121099 м.Дніпро – вул.Маршала Малиновського: 6, 8, 10, 12, 34; вул.Прогресивна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49098 (навчально-виховний комплекс №57, хол, 1-й поверх) Велика

121100 м.Дніпро – вул.Маршала Малиновського: 14, 20, 22, 26, 38, 54; вул.Прогресивна: 6–10; вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034 (школа №43, коридор, 1-й поверх) Велика

121101 м.Дніпро – вул.Бердянська: 58, 65, 66; вул.Любарського: 60, 62–85; вул.Маршала Малиновського: 44, 48, 48А, 58; вул.Мурманська, вул.Планетна вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034 (школа №43, коридор, 2-й поверх) Велика

121102 м.Дніпро – вул.Каспійська, вул.Любарського: 86–141; вул.Маршала Малиновського: 36, 42, 60, 62, 80, 80К; вул.Стрілочна вул.Любарського, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49034 (школа №43, хол, 1-й поверх) Велика

121318 м.Дніпро – вул.Голуб’яча: 1–11, 14, 16; вул.Звивиста: 2–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Кавалерійська: 9, 9А, 16, 18, 22; вул.Кронштадська: 4–10; вул.Талліннська, вул.Філософська: 1, 1А, 3, 4/6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36А, 36/38, 37, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 50, 52, 54, 56, 56А, 57А, 60; вул.Шмідта: 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 20Б, 22, 26; пров.Голубиний, просп.Пушкіна: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22Б, 24, 59, 61, 67, 67А, 69; вул.Філософська, 56, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №82, актова зала, 1-й поверх) Велика

121319 м.Дніпро – вул.Громова, вул.Надії Алексєєнко: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14Б, 15, 16, 18, 22, 22А, 27, 28А, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 40А, 40Б, 40Д, 43, 74Б; просп.Пушкіна: 71, 73, 75, 75Б; просп.Пушкіна, 75, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (навчально-виховний комплекс №12, коридор, ліве крило, 1-й поверх) Велика

121320 м.Дніпро – вул.Аптекарська балка: 6, 10А–12, 16, 18–18А, 20, 24, 26, 28–28В, 32–32Б, 38, 40; вул.Боброва: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 12 ГУРТ, 16, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30; вул.Голуб’яча: 13, 15–15В, 20–30; вул.Звивиста: 31, 33–33А, 35–35А, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–72; вул.Ігнатьєва, вул.Казанська, вул.Кронштадська: 10А–39; вул.Леваневського: 7Б–46; вул.Олександра Верховцева, пров.Аптекарський, пров.Грецький, пров.Ігнатьєва, пров.Січовий, пров.Стальний, просп.Пушкіна: 30, 32, 32А, 38, 40, 42, 77; узвіз Озерний, узвіз Турбінний, узвіз Ярмарковий просп.Пушкіна, 75, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (навчально-виховний комплекс №12, коридор, праве крило, 1-й поверх) Велика

121321 м.Дніпро – вул.Василя Шинковського, вул.Володимира Антоновича: 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 56Б, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71А, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Канатна: 1–18, 20–20/22 ГУРТ, 22–22А, 26, 28, 34, 36, 38–38А, 40–42А, 46–48, 50, 52–78А; вул.Леваневського: 47–94; пров.Жоржинський, просп.Сергія Нігояна: 2, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; вул.Володимира Антоновича, 72, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №32, спортивна зала, ліве крило, 2-й поверх) Велика

121322 м.Дніпро – вул.Виноградова, вул.Кабардинська, вул.Кавалерійська: 3, 5, 7, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44; вул.Надії Алексєєнко: 42; вул.Робоча: 2–21, 23–24, 26–32; вул.Володимира Антоновича, 72, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №32, спортивна зала, праве крило, 2-й поверх) Велика

121323 м.Дніпро – вул.Аптекарська балка: 1–5, 9, 15–15Б, 17–17Б, 19–19А, 21, 25, 27, 31, 33А–35А, 39, 41–145; вул.Богданова: 1–33А, 35, 37, 39, 41, 43–71; вул.Ігоря Клюєва, вул.Канатна: 19–19А, 21, 23–25А, 27, 29–33, 35–35А, 37, 39–39Д, 43–44, 49, 51, 80–124; вул.Надії Алексєєнко: 46; вул.Наримська: 4–78; вул.Ньютона, вул.Патона: 8, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 15; вул.Робоча: 34–62, 66–70А, 72, 74, 76, 80–80Б; вул.Токарна, пров.Орлика, пров.Токарний вул.Робоча, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №6, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121324 м.Дніпро – вул.Олександра Чернікова, вул.Романа Шухевича вул.Алтайська, 6А ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 (Дніпровський центр професійно-технічної освіти, актова зала, 2-й поверх) Середня

121325 м.Дніпро – вул.Алтайська: 1, 2, 3, 4А, 5, 6, 6А ГУРТ, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19А ГУРТ, 20, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; вул.Виборзька: 4–23, 25–27, 29, 33–33В; вул.Гомельська: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 10, 10А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Камчатська: 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 56А, 58; вул.Леоніда Жебуньова, вул.Нестерова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17, 18, 18А, 19; пров.Альпійський: 1–16В, 18; вул.Алтайська, 6А ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 (Дніпровський центр професійно-технічної освіти, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121326 м.Дніпро – вул.Братів Бестужевих, вул.Залізнична, вул.Івана Езау, вул.Павлова: 7, 7А, 8, 9, 13, 15, 15 ГУРТ; вул.Тісна, вул.Щепкіна: 2–15; пров.Чумацький, просп.Сергія Нігояна: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/26, 23, 25, 25А, 27, 27А, 28, 31, 32, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43; вул.Романа Шухевича, 28/32, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064 (територіальний центр соц. обслуговування, зал, 1-й поверх) Середня

121327 м.Дніпро – вул.Виборзька: 24–24Б, 28–28В; вул.Могилевська, вул.Щепкіна: 17–62; пров.Альпійський: 17–17Б, 18А–33; вул.Алтайська, 4А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 (школа №51, коридор, 1-й поверх) Велика

121328 м.Дніпро – вул.Бобруйська, вул.Валентина Ларіонова, вул.Виборзька: 30–32, 36–109А; вул.Галілея, вул.Камчатська: 1, 3, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 19; вул.Карбишева, вул.Липецька, вул.Орловська: 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 13Б, 13Д, 17, 17А, 27, 31А, 31Б, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Павла Полуботка, вул.Челябінська, пров.Виборзький, пров.Орловський вул.Виборзька, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49052 ("Центр дитячої творчості "Альтаїр", хол, 1-й поверх) Велика

121329 м.Дніпро – вул.Андріяна Кащенка, вул.Василя Сидоренка: 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Давидова: 1, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15А, 15/17, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 83-85, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 99А, 101, 103, 103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 149/151, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Новицького, вул.Прокатна, вул.Ставропольська, вул.Сухумська, вул.Чухновського: 75–142А; пров.Давидова, пров.Пташиний, тупик Давидова, тупик Чухновського вул.Амбулаторна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49015 (школа №65, коридор, 1-й поверх) Середня

121330 м.Дніпро – вул.Амбулаторна, вул.Балістична, вул.Басейна, вул.Батайська, вул.Бесемерівська, вул.Васильківська: 1–29, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61–63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; вул.Водоп’янова, вул.Доменна, вул.Ізюмська 2-а, вул.Керченська, вул.Манісманівська, вул.Мартенівська, вул.Силова, вул.Співдружності, вул.Трофима Романченка, вул.Тютюнова, вул.Чухновського: 2–74; вул.Шляхівська, тупик Басейний, тупик Полуничний, тупик Шкільний, узвіз Гірськолижників вул.Амбулаторна, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49015 (школа №65, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121331 м.Дніпро – вул.Васильківська: 34–34А, 38, 42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–60А, 64–66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–80, 82–161; вул.Криворізька: 22, 22А, 22Б, 24, 26, 28, 30, 32, 33П, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; пров.Громадський, пров.Зимовий, пров.Ізюмський, пров.Ізюмський 2-й, пров.Крамського вул.Крамського, 12А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (школа №30, коридор, 1-й поверх) Середня

121332 м.Дніпро – вул.Автозаводська, вул.Зимова, вул.Ізюмська, вул.Крамського, вул.Олексія Тищика, вул.Переможців, вул.Пржевальського, вул.Сєдова вул.Крамського, 12А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (школа №30, приміщення шкільної їдальні, 1-й поверх) Середня

121333 м.Дніпро – вул.Кленова, вул.Криворізька: 1 ГУРТ, 16 ГУРТ, 16А, 18 ГУРТ, 20 ГУРТ; вул.Надбалківська, пров.Криворізький, пров.Північний, проїзд Тупиковий, проїзд Шаховий, тупик Криворізький вул.Криворізька, 18 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (житлова будівля коридорного типу "Південний машинобудівний завод ", хол Червоного кутка, 1-й поверх) Середня

121334 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 53А–56А, 59, 62–64А; вул.Макарова: 1, 2, 3–4, 5–9, 11, 13, 15, 17–21, 23–25; вул.Театральна: 3А; вул.Холодноярська: 1–24; пров.Листяний, пров.Ялицевий вул.Дмитра Кедріна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №15, коридор, 2-й поверх) Велика

121335 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 36–44А, 48, 50; вул.Макарова: 1А–1Б, 2А, 4А; вул.Надії Алексєєнко: 108; вул.Робоча: 83–87; вул.Дмитра Кедріна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №15, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121336 м.Дніпро – вул.Актюбінська, вул.Байрона, вул.Богданова: 34–34А, 36–36А, 38–38Б, 40–40Б, 42–42А, 75А–99; вул.Волховська, вул.Гончарова, вул.Ізмайлівська, вул.Каверіна: 24А; вул.Крута, вул.Лісова, вул.Наримська: 80–128; вул.Робоча: 89, 160–164А; вул.Тимірязєва вул.Робоча, 166, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (Палац культури машинобудівників, фойє, 1-й поверх) Велика

121337 м.Дніпро – вул.Арбатська, вул.Михайла Комарова, вул.Робоча: 166А–178; вул.Чиркова вул.Робоча, 166, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (Палац культури машинобудівників, фойє малого залу, 1-й поверх) Велика

121338 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 52–52А, 58, 60, 66; вул.Криворізька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 14А; вул.Павла Чубинського, вул.Робоча: 91–99А; вул.Театральна: 2, 5–5А; вул.Холодноярська: 26; пров.Верстатобудівельний вул.Дмитра Кедріна, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 (школа №34, коридор, 1-й поверх) Велика

121339 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 47, 49, 51; вул.Каверіна: 1, 26–28; вул.Робоча: 79, 81; вул.Каверіна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (дільничний пункт поліції, зал, 1-й поверх) Велика

121340 м.Дніпро – вул.Робоча: 75, 152; вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, хол, 1-й поверх) Велика

121341 м.Дніпро – вул.Робоча: 71, 73, 148, 154; вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, хол, 1-й поверх) Велика

121342 м.Дніпро – вул.Дмитра Кедріна: 29–31; вул.Надії Алексєєнко: 94, 100, 106; вул.Робоча: 25–25Б, 65; вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, коридор центрального корпусу, 2-й поверх) Велика

121343 м.Дніпро – вул.Гродненська: 2, 4, 6, 15, 19, 19А, 22; вул.Надії Алексєєнко: 104; вул.Робоча: 146; вул.Уральська вул.Робоча, 75А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 (школа №46, коридор західного корпусу, 2-й поверх) Велика

121344 м.Дніпро – вул.Титова: 8, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 22А, 23А, 24, 26, 28; вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №120, хол, 1-й поверх) Велика

121345 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 1–5; вул.Новокримська: 4А; вул.Титова: 17, 17А, 21, 23, 27, 30; вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №120, їдальня, 1-й поверх) Середня

121346 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 6–9, 11, 13; вул.Суворова: 7–9; вул.Академіка Янгеля, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №120, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121347 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 10, 12, 14 ГУРТ–16, 18; вул.Суворова: 11–13А, 15–19; вул.Будівельників, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №62, актова зала, 1-й поверх) Велика

121348 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 22; вул.Будівельників: 13, 15–15А, 17, 19–19А, 21; вул.Лихачова, вул.Малахова, вул.Прикордонна, вул.Юності: 1–100А; Садове товариство "Луч УТОС" вул.Будівельників, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №62, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121349 м.Дніпро – вул.Академіка Янгеля: 17, 19–21, 23–33; вул.Брестська, вул.Будівельників: 27–31; вул.Енергетична: 8–10, 12–14; вул.Литовська, вул.Промислова, вул.Суворова: 10, 14, 26–26А, 33; вул.Фабрично-заводська: 54–62; вул.Будівельників, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (індустріально-педагогічний технікум, хол, 1-й поверх) Велика

121350 м.Дніпро – вул.Автобуду, вул.Академіка Янгеля: 37–81; вул.Будівельників: 1–11; вул.Донська: 7; вул.Енергетична: 1–7, 11, 43–77; вул.Івана Франка: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Матроська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52; вул.Молодіжна: 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; вул.Новокримська: 47, 49–56А; вул.Софіївська, пров.Архітектурний, пров.Ключовий, просп.Богдана Хмельницького: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тупик Будівельний вул.Будівельників, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (індустріально-педагогічний технікум, актова зала гуртожитку, 1-й поверх) Велика

121351 м.Дніпро – вул.Будівельників: 33–35, 41; вул.Енергетична: 18; вул.Макарова: 10, 12–12А, 14–14А, 16, 22, 27–37А; вул.Призаводська, вул.Суворова: 28–28А, 30–32А, 34–39; пров.Енергетичний вул.Будівельників, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №62, актова зала, 1-й поверх) Велика

121352 м.Дніпро – вул.Будівельників: 12, 14–14Б; вул.Фабрично-заводська: 3–25; вул.Фабрично-заводська, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №31, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121353 м.Дніпро – вул.Новокримська: 2–2Б, 4, 5–8; вул.Фабрично-заводська, 22, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (школа №31, хол, 1-й поверх) Середня

121354 м.Дніпро – вул.Будівельників: 16, 18, 20–20А, 22–26А, 38А; вул.Новокримська: 42–46, 48; вул.Суворова: 29–29А; вул.Фабрично-заводська: 30–37; пров.Новокримський вул.Фабрично-заводська, 35 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 (гуртожиток №5 Дніпровської міської ради, Червоний куток, 1-й поверх) Велика

121355 м.Дніпро – вул.Новокримська: 1, 3; вул.Титова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Титова, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055 (школа №89, коридор, 1-й поверх) Середня

121356 м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38; вул.Титова, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055 (школа №89, коридор, 2-й поверх) Середня

121357 м.Дніпро – вул.Краснопільська, просп.Богдана Хмельницького: 104, 106, 108, 108А, 110 ГУРТ, 110А ГУРТ, 112, 114, 116; вул.Краснопільська, 8Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49033 (Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти, хол, 1-й поверх) Велика

121358 м.Дніпро – вул.Безлісна, вул.Вугільна, вул.Гімалайська, вул.Заповідна, вул.Зеленогірська, вул.Костя Пестушка, вул.Левадна, вул.Новосічнева, вул.Острозька, вул.Перлинна, вул.Промінь, вул.Ставкова, вул.Шахтарська, пров.Жасминовий, пров.Заповідний, пров.Зеленогірський, пров.Костя Пестушка, пров.Перлинний, Краснопілля, "Садівницьке товариство "Струмок", "Садівниче товариство "Росинка-9" вул.Дзеркальна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (навчально-виховний комплекс №102, хол, 1-й поверх) Велика

121359 м.Дніпро – вул.Банківська, вул.Велика, вул.Дзеркальна, вул.Зональна, вул.Кипуча, вул.Крутий яр, вул.Кульчева, вул.Мала, вул.Новопартизанська, вул.Новопотічна, вул.Новошахтинська, вул.Окружна, вул.Партизанська, вул.Південмашівська, вул.Путівцева, вул.Ракетобудівників, вул.Уткіна, вул.Яготинська, пров.Адамчика, пров.Будника, пров.Дзеркальний, пров.Кипучий, пров.Конюхова, пров.Новопотічний, пров.Скаутський, пров.Смирнова, пров.Тепличний, тупик Абрикосовий, тупик Кипучий вул.Дзеркальна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (навчально-виховний комплекс №102, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121360 м.Дніпро – вул.Високогірна: 1–89А; вул.Віддалена, вул.Новопавелецька, вул.Новошкільна: 1–40А, 43–43В, 45А, 47–47А, 49, 50А–51, 53, 55; вул.Павелецька, вул.Сорокового, вул.Стадіонна, вул.Тилова, пров.Біломорський, пров.Кривий, проїзд Кривий вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (школа №101, хол, 1-й поверх) Велика

121361 м.Дніпро – вул.Балка мальовнича, вул.Високогірна: 90–118; вул.Глибока, вул.Загорянська, вул.Новошкільна: 42–42В, 44–44А, 46–46А, 48, 50, 52, 54, 56–195; вул.Полинна, вул.Потічна, вул.Соснова, вул.Фесенка, пров.Ранковий, пров.Шипшиновий вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (школа №101, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121362 м.Дніпро – вул.Балакірева, вул.Гавриїла Розанова, вул.Хвойна, вул.Юності: 101–185; пров.Малий вул.Високогірна, 29Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49048 (школа №101, хол, 2-й поверх) Середня

121363 м.Дніпро – вул.Василівська, вул.Відважних, вул.Всенародна, вул.Дивізіонна: 1, 1А, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 6В, 6Г, 7, 7А, 8, 9, 9А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 17В, 17Г, 17Д, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 86А, 88, 89, 89В, 90, 91, 92, 94, 94А, 96, 98, 98А, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 119А, 125, 125А; вул.Козацька, вул.Новоукраїнська, вул.Ратна, вул.Татарська, пров.Білих акацій, тупик Відважних вул.Татарська, 44Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49073 (дільничний пункт поліції, хол, 1-й поверх) Велика

121787 м.Дніпро – вул.Робоча: 22А, 24А; вул.Робоча, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №6, хол, 2-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121103 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №9" Дніпровської міської ради просп.Мануйлівський, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49023 Мала
121364 Державний заклад "Спеціалізована багатопрофільна лікарня №1 Міністерства охорони здоров’я України" вул.Титова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49089 Середня
121365 Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії "Центр охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця" вул.Дмитра Кедріна, 55, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49047 Мала
121366 Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №21 ім. проф. Є.Г. Попкової" Дніпровської міської ради вул.Канатна, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Мала
121367 Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради" вул.Богданова, 2А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Мала
121369 Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради вул.Володимира Антоновича, 65, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Середня
121370 Дніпровська філія"Спеціальний заклад з надання психіатрічної допомоги"Державної установи"Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України" вул.Надії Алексєєнко, 84, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008 Середня
121786 Державна установа "Дніпровська установа виконання покарань (№4)" вул.Надії Алексєєнко, 80, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49006 Мала