Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №26

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Шевченківської районної у м.Дніпрі ради

56

Відділ ведення ДРВ Центральної районної у м.Дніпрі ради

18

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121105 м.Дніпро – вул.Барикадна: 3; вул.Володимира Мономаха: 23–31; вул.Воскресенська: 1А, 1А к.1, 1А к.2, 1Б, 2А, 4; вул.В’ячеслава Липинського: 10–14; вул.Князя Володимира Великого: 10А, 12, 12А, 14; вул.Магдебурзького права, вул.Січеславська Набережна: 19, 19А, 20, 27, 27А; вул.Харківська: 2–5; вул.Юліуша Словацького, просп.Дмитра Яворницького: 42, 46, 46А; вул.Юліуша Словацького, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №81, хол, 2-й поверх) Велика

121106 м.Дніпро – бульв.Європейський, вул.Андрія Фабра: 1А; вул.Володимира Мономаха: 2–21; вул.Воскресенська: 1, 4А, 6, 8, 9, 11, 12; вул.В’ячеслава Липинського: 1–9; вул.Глинки, вул.Європейська, вул.Князя Володимира Великого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 15А, 15Б, 15К; вул.Харківська: 6–21; вул.Центральна, вул.Шолом-Алейхема: 3; просп.Дмитра Яворницького: 54, 54А, 58, 68, 70, 70А; вул.Князя Володимира Великого, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №19, хол, 1-й поверх) Велика

121108 м.Дніпро – вул.Андрія Фабра: 3, 5, 13, 15, 17, 19, 19Д, 21, 21А, 23, 25, 27; вул.Воскресенська: 15, 20, 21, 21А, 25, 27, 27М, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40; вул.Мечникова, вул.Святослава Хороброго: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50А, 52, 54А, 60, 62; вул.Старокозацька: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 41, 41/43, 42, 44, 45, 46А, 48, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Челюскіна, просп.Дмитра Яворницького: 67, 69, 77, 79, 81, 83; вул.Старокозацька, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №21, актова зала, 2-й поверх) Велика

121109 м.Дніпро – вул.Бородинська: 4–35А; вул.Короленка: 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 14/16, 15, 16В, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Михайла Грушевського: 4Б, 10, 12; вул.Паторжинського: 33; вул.Південна: 2Б, 4, 6, 8, 8Г; вул.Старокозацька: 7, 9, 10, 12, 12А, 12Д, 13, 14, 15, 16/18, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 30, 32; вул.Троїцька: 3А–20; пл.Троїцька, просп.Дмитра Яворницького: 55; тупик Свєтлова вул.Троїцька, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №33, хол, 1-й поверх) Велика

121110 м.Дніпро – вул.Виконкомівська: 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24А, 24Б, 25, 27, 27А, 29, 31, 33; вул.Михайла Грушевського: 1–3Б, 5/7–9, 11–11А, 13; вул.Олександра Кониського: 1–38; вул.Свєтлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 20А, 20В; вул.Святослава Хороброго: 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; вул.Січових стрільців: 1–19; вул.Старокозацька: 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6; вул.Шевченка: 36, 36А, 38, 53, 55, 55А; пл.Цегляна, пров.Іртиський, пров.Павлодарський, пров.Південний, пров.Цегляний, просп.Дмитра Яворницького: 49, 53, 53А; вул.Троїцька, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №33, хол, 2-й поверх) Велика

121111 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 20, 22, 22А, 24, 26; вул.Бородинська: 37, 39–43А; вул.Виконкомівська: 44, 46, 48, 52А, 54, 54А, 56, 56Б, 58, 58А, 60, 62, 62А, 64, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 77А, 79, 81, 83А, 85, 87, 91Б, 93; вул.Вознесенська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39; вул.Ігоря Сікорського: 21, 23, 27Б, 29; вул.Михайла Грушевського: 14, 28–28Б, 30, 36, 40, 42, 46, 48, 50–50А, 54, 58–73; вул.Михайла Драгоманова: 20, 22, 26, 26А, 28; вул.Свєтлова: 21, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 42А, 45; вул.Симона Петлюри: 1, 1В, 1Д, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 5, 5Г, 6, 7, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 42; вул.Січових стрільців: 32–52; вул.Троїцька: 21А, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45–47А, 49А, 51–51А, 53–53А, 55, 61А, 63–63А; вул.Українська: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13/15, 13/15А, 14, 16, 17/19, 18, 20, 21, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 36, 38, 40; тупик Виконкомівський вул.Олександра Кониського, 79, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №48, актова зала, 2-й поверх) Велика

121112 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 30, 32, 34, 36, 36Б, 40; вул.Бородинська: 38–38А, 45–51; вул.Виконкомівська: 26, 28, 32, 34, 36, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Вознесенська: 34, 36, 36А, 36Б, 38, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Ігоря Сікорського: 18, 18А, 20, 31, 35, 37; вул.Короленка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 69Б, 71, 71А, 71Б, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 81Б, 83, 85, 89, 91; вул.Михайла Грушевського: 15–27, 29–29А, 31–35, 39, 41, 43–45, 47, 49, 52–53А, 55А–57А; вул.Михайла Драгоманова: 17, 19, 19А, 21, 30, 32, 32А, 36; вул.Свєтлова: 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б; вул.Святослава Хороброго: 23; вул.Сергія Подолинського: 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 16; вул.Січових стрільців: 21–31, 53–61; вул.Троїцька: 20А–20Д, 22–22А, 24, 26, 28, 32–34, 36, 38–40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56А–60А, 62, 64–74; вул.Яна Ходоровського: 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 47, 49, 53; пров.Виконкомівський вул.Троїцька, 21, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (КП "Дніпроводоканал", хол, 3-й поверх) Велика

121113 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 2, 2А, 4, 6, 6А; вул.Виборна, вул.Володимирська, вул.Дегтярьова, вул.Заміська, вул.Ігоря Сікорського: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 8, 9, 11, 13; вул.Карабинівська, вул.Курганська, вул.Леонтовича, вул.Михайла Грушевського: 85, 87А–87В; вул.Михайла Драгоманова: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; вул.Олександра Кониського: 39–67А, 69–77Б, 79–79А, 97; вул.Пирогова, вул.Повітова, вул.Рибалкова, вул.Рівненська, вул.Саксаганського, вул.Сергія Подолинського: 1 к.1, 1А, 2, 3, 4, 5А, 6, 7, 8, 10, 10А, 10Б; вул.Січових стрільців: 62–87, 89–89Б; вул.Слобідська, вул.Товстикова, вул.Яна Ходоровського: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 11А, 11В, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 27, 28, 29, 31, 31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; пров.Олександра Блока, пров.Сорочинський, просп.Пилипа Орлика: 2; вул.Олександра Кониського, 79, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №48, хол, 1-й поверх) Велика

121114 м.Дніпро – вул.Куп’янська, вул.Михайла Грушевського: 87; вул.Олександра Кониського: 68, 78, 80–96, 98–195; вул.Призаводська, вул.Пугачова, вул.Січових стрільців: 88, 90–147 к.В/Ч 4608; просп.Богдана Хмельницького: 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 9, 11, 13А, 15, 23А; просп.Богдана Хмельницького, 23, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Медичне училище, хол, 1-й поверх) Велика

121115 м.Дніпро – вул.Абхазька: 9, 9А, 10А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22; вул.Батарейна, вул.Болгарська: 1А–10, 12, 14–20; вул.Генерала Пушкіна: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Д, 2Е, 2К, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 16Б, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Динамо: 1–32, 35, 37; вул.Казакова: 1, 3, 5, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Катерини Мессарош: 1–34, 36, 38–38А, 40; вул.Миколаївська, вул.Одоєвського, вул.Рибінська: 1–14А, 17, 19, 21–23А, 27, 31–33, 37, 41, 43, 46–47, 49, 51/53, 55, 57, 61, 63–63А, 65, 71, 73, 75; вул.Толстого, вул.Ярославська: 1–34; пров.Абхазький, пров.Одоєвського, пров.Рибінський, просп.Гагаріна: 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84А, 86, 88; тупик Казакова, тупик Одоєвського 1-й, тупик Одоєвського 2-й, тупик Одоєвського 3-й, тупик Рибінський 1-й, тупик Рибінський 2-й, тупик Толстого вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №49, хол, 1-й поверх) Велика

121116 м.Дніпро – вул.Абхазька: 17, 19, 26; вул.Болгарська: 11–11А, 13–13А; вул.Великолуцька, вул.Генерала Пушкіна: 26, 26А, 26Д, 28, 28А, 32, 32А, 34, 36, 36Б, 36Д, 38, 38А, 38Б, 47, 49, 51, 53А, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 121А, 122А, 123, 123А; вул.Динамо: 34, 36, 38–123; вул.Катерини Мессарош: 35, 37, 39, 41–86А; вул.Рибінська: 16, 18, 20, 24–26, 28–30, 34–36, 40, 42, 44, 48, 50, 52–54, 56, 58–60, 62, 64, 66–68, 72, 74, 76–148; вул.Ярославська: 36–130; просп.Гагаріна: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №49, коридор, 1-й поверх) Велика

121117 м.Дніпро – бульв.Зоряний, просп.Гагаріна: 104, 108, 112, 118, 120, 122, 124; вул.Одоєвського, 16, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №49, хол, 2-й поверх) Велика

121118 м.Дніпро – вул.Міськдачі: 25; шосе Запорізьке: 2А, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 28П, 28Р, 28С, 28Ф, 28Х, 28Ц, 28Ш, 28Ю, 28Я, 30Х, 30Ц; просп.Гагаріна, 118, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (бібліотека №5 Шевченківського району, читальний зал, 1-й поверх) Велика

121119 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 56; ж/м Тополя-1: 18 к.1–20 к.2; вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №52, хол, 1-й поверх) Велика

121120 м.Дніпро – вул.Мукаша Салакунова, шосе Запорізьке: 60; ж/м Тополя-1: 10–13, 25; вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №52, коридор, 1-й поверх) Велика

121121 м.Дніпро – ж/м Тополя-1: 6, 15 к.1–17, 23–24; вул.Мукаша Салакунова, 11, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №52, спортзал, 2-й поверх) Велика

121122 м.Дніпро – пров.Джинчарадзе, ж/м Тополя-1: 1–5; ж/м Тополя-1, 8А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (центр позашкільної роботи, хол, 1-й поверх) Велика

121123 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 48; ж/м Тополя-1: 7–9, 14; шосе Запорізьке, 48, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (клуб школярів "Фенікс", хол, 1-й поверх) Велика

121124 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 38, 40; шосе Запорізьке, 40, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (клуб школярів "Гармонія", хол, 1-й поверх) Велика

121125 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 2 к.1–3 к.6, 5; вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №78, хол, 1-й поверх) Велика

121126 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 1 к.1–1 к.3, 4, 6–7А, 43; вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №78, коридор, 1-й поверх) Велика

121127 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 10 к.1–14, 34; вул.Тополина, 37, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №78, спортзал, 1-й поверх) Велика

121128 м.Дніпро – бульв.Платонова, вул.Тополина: 14, 16, 18, 26; ж/м Тополя-2: 16, 32–33, 40–42; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, хол №2, 1-й поверх) Велика

121129 м.Дніпро – вул.Паршина, ж/м Тополя-2: 27 к.1–28 к.7, 35–37; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, хол, 1-й поверх) Велика

121130 м.Дніпро – вул.Тополина: 1–13, 15, 17, 19, 33; ж/м Тополя-2: 20, 39; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, коридор, 1-й поверх) Велика

121131 м.Дніпро – ж/м Тополя-2: 22 к.2–26, 38; вул.Тополина, 35, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №53, спортзал, 1-й поверх) Велика

121132 м.Дніпро – вул.Панікахи: 57, 75; ж/м Тополя-3: 1 к.1–2 к.2, 4 к.1–9, 56–57; вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №99, хол, 2-й поверх) Велика

121133 м.Дніпро – вул.Комбрига Петрова, ж/м Тополя-3: 3, 47 к.1–49; вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №99, хол, 1-й поверх) Велика

121134 м.Дніпро – вул.Панікахи: 65; шосе Запорізьке: 62, 66; ж/м Тополя-3: 10–12 к.2, 14, 51 к.1–55; вул.Комбрига Петрова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №99, спортзал, 1-й поверх) Велика

121135 м.Дніпро – вул.Панікахи: 36, 77А к.1–77А к.3; ж/м Тополя-3: 13 к.1–13 к.4, 19–19А, 21 к.1–21 к.2; вул.Комбрига Петрова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №137, хол, 1-й поверх) Велика

121136 м.Дніпро – вул.Панікахи: 91–109; ж/м Тополя-3: 18, 20 к.1–20 к.4, 22–24; вул.Комбрига Петрова, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №137, 1-й поверх) Велика

121137 м.Дніпро – шосе Запорізьке: 78, 80, 82; ж/м Тополя-3: 30 к.1–31Б; вул.Комбрига Петрова, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №80, спортзал, 1-й поверх) Велика

121138 м.Дніпро – вул.Панікахи: 117–121; шосе Запорізьке: 68, 72, 74; вул.Комбрига Петрова, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №80, хол, 1-й поверх) Велика

121139 м.Дніпро – вул.Грушова, вул.Єрмолової: 1–34; вул.Івана Франка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31А, 33, 37, 39; вул.Корейська, вул.Матроська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Молодіжна: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 14; вул.Осипа Бодянського, вул.Панельна, вул.Перемоги: 202–216; вул.Ржевська, вул.Шинна, вул.1 Травня, пров.Івана Франка, пров.Матроський, пров.Молодіжний, просп.Богдана Хмельницького: 29, 31, 35, 39, 41, 45, 47, 49Б; просп.Богдана Хмельницького, 49А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Коледж економіки та бізнесу ДНУ ім.О.Гончара, хол, 1-й поверх) Велика

121140 м.Дніпро – вул.Донська: 1, 5А; вул.Киргизька, просп.Богдана Хмельницького: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111; вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №61, хол, 1-й поверх) Велика

121141 м.Дніпро – вул.Гладкова: 43–45; вул.Єрмолової: 36–52; вул.152-ї дивізії, просп.Богдана Хмельницького: 113; вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №61, коридор, 1-й поверх) Велика

121142 м.Дніпро – вул.Ангарська, вул.Астраханська, вул.Березнева, вул.Відрадна, вул.Гладкова: 47; вул.Говорова, вул.Дніпровська, вул.Естонська, вул.Костянтинівська, вул.Ленська, вул.Макаренка, вул.Монтажна: 1–24, 26; вул.Моцарта, вул.Новикова-Прибоя, вул.Олександри Риндовської, вул.Патріотична, вул.Перемоги: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 87–198; вул.Печорська, вул.Привільна, вул.Серпнева: 7–36; вул.Серпуховська, вул.Старицького, вул.Старова, вул.Сурська: 29–143; вул.Тичини, вул.Філатова вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №112, хол, 1-й поверх) Велика

121143 м.Дніпро – вул.Гладкова: 36–39; вул.Інженерна: 1, 3–7А, 9, 11; вул.Солідарна вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №112, їдальня, 1-й поверх) Велика

121144 м.Дніпро – вул.Гладкова: 26, 30; вул.Інженерна: 8, 10, 12; вул.Казакевича: 5, 9; вул.Козака Мамая: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Єрмолової, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №61, хол, 1-й поверх, праве крило) Велика

121145 м.Дніпро – вул.Гладкова: 12, 16, 19, 22–24, 32; вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №119, спортзал, 1-й поверх) Велика

121146 м.Дніпро – вул.Гладкова: 17, 21, 25, 27–29, 31, 33–35; вул.Інженерна: 2–2А; вул.Казакевича: 1–4; просп.Богдана Хмельницького: 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126А, 127; просп.Богдана Хмельницького, 118А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (КСЦ "Шинник", хол, 1-й поверх) Велика

121147 м.Дніпро – вул.Гладкова: 3–5, 7–11, 13; просп.Богдана Хмельницького: 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 133Б, 134, 136; просп.Богдана Хмельницького, 118А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (КСЦ "Шинник", коридор, 1-й поверх) Велика

121148 м.Дніпро – вул.Агрономічна, вул.Ачинська, вул.Волгоградська, вул.ВОХР, вул.Гладкова: 20; вул.Зоологічна, вул.Зустрічна, вул.Казакевича: 6; вул.Каховська, вул.Квітнева, вул.Козака Мамая: 1–1А, 3, 5–5А, 7–7Б, 9–9А, 11–11А, 13А, 15–15А, 17–17Б, 19–19А, 21–25А, 27–27А, 29–29А, 31–33Б; вул.Марганцевська, вул.Мирна, вул.Перемоги: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82, 84, 86; вул.Серпнева: 1–6; вул.Сурська: 1–28; вул.Чорноморська, вул.Шпакова, пров.Агрономічний, пров.Анжерський, пров.Пожарського, пров.Студентський вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №119, хол, 1-й поверх) Велика

121149 м.Дніпро – вул.Бориса Мозолевського: 2–6; вул.Екскаваторна, вул.Звенигородська, вул.Калузька, вул.Кисловодська, вул.Козака Мамая: 26, 35–46; вул.Магнітогорська, вул.Майкопська, вул.Машинобудівна, вул.Монтажна: 25, 27–73; вул.Подільська, вул.Пресова, вул.Старобєльська, вул.Тракторна, вул.Уманська, пров.Новомиргородський, пров.Пресовий вул.Козака Мамая, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №119, хол, 2-й поверх) Велика

121150 м.Дніпро – вул.Бориса Мозолевського: 1, 11–15; вул.Гладкова: 6, 19А; вул.Козака Мамая: 28, 30; вул.Михайла Максимовича, просп.Богдана Хмельницького: 138, 140Г, 142, 148; вул.Солідарна, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №112, хол, 1-й поверх) Велика

121151 м.Дніпро – вул.Данили Нечая: 4–8; вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №25, хол, 1-й поверх) Велика

121152 м.Дніпро – вул.Бутакова, вул.Веселки, вул.Данили Нечая: 9–15; вул.Дивізіонна: 108, 114, 126, 130, 135, 139, 143, 145, 147, 157; вул.Дорога, вул.Земська, вул.Оранжева, вул.Підмогильного, вул.Солом’янська, вул.Татарська: 141; вул.Яхонтова, пров.Блакитний, пров.Бурштиновий, пров.В’ячеслава Тютіна, пров.Рожевий, пров.Смарагдовий, пров.Фіалковий вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №25, коридор, 1-й поверх) Велика

121153 м.Дніпро – вул.Данили Нечая: 17–31; вул.Бориса Кротова, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №25, спортзал, 1-й поверх) Велика

121154 м.Дніпро – вул.Антіна Синявського: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28–30, 32, 34, 36–38, 40–42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А; вул.Блока, вул.Бурденка, вул.Весніна: 58А, 60–111; вул.Гнучка, вул.Денисова, вул.Єгорова, вул.Затишна: 1–3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 22–29А, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Леся Курбаса: 52–66А; вул.Платова, вул.Россі: 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–78; вул.Струмкова, вул.Суміжна, вул.Супутника: 21–57; вул.Сурикова: 46, 48, 54, 56–69; вул.Черешнева, пров.Астронавтів, пров.Баженова: 41–59; пров.Бурденка, пров.Весніна 1-й, пров.Весніна 2-й, пров.Весніна 3-й, пров.Вечірній, пров.Денисова, пров.Карамзіна, пров.Кінцевий, пров.Малий, пров.Нарвський, пров.Паганіні, пров.Платова, пров.Чудський вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, їдальня, 1-й поверх) Велика

121155 м.Дніпро – вул.Адміральська, вул.Альвінського, вул.Антіна Синявського: 3, 5, 7, 9, 11–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; вул.Баженова, вул.Весніна: 1–58, 58Б; вул.Затишна: 3А–4, 5А–6, 7А–8, 9А–12, 14, 15А–16, 17А–18, 19А–20, 21А–21Б, 29Б, 31А, 33А, 35, 37–37А, 39–39А, 41; вул.Леся Курбаса: 2–50; вул.Россі: 1–20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38; вул.Супутника: 1–20; вул.Сурикова: 1–45, 47, 49–53, 55; вул.Штрауса, пров.Баженова: 1–40; пров.Весніна, пров.Затишний, пров.Молодості, пров.Привільний, пров.Россі, пров.Синявського, пров.Старова, пров.Сурикова, пров.Штрауса вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, хол, 1-й поверх) Велика

121156 м.Дніпро – вул.Августина Волошина, вул.Антіна Синявського: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165–167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191–193, 195, 197, 199, 201–205, 207, 209–209А, 211–213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231; вул.Бориса Познанського, вул.Вадима Сідура: 57, 59–72, 74, 76; вул.Василя Кука: 1–37; вул.Вдовенка, вул.Геофізична, вул.Добра, вул.Михайла Вербицького: 1–8А, 10–10А; вул.Рум’янцева, вул.Семена Скляренка: 11–72, 76; вул.Стасова, вул.Терпигорева, вул.Тонконіг, пров.Августина Волошина, пров.Бориса Познанського, пров.Вдовенка, пров.Стасова, пров.Терпигорева, пров.Тонконіг, просп.Богдана Хмельницького: 164Д, 167; садівниче товариство "Троянда-2" вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, хол, 2-й поверх) Велика

121157 м.Дніпро – вул.Антіна Синявського: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162–164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190, 194, 196, 198, 200, 206, 208, 210, 214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228, 230, 232–234; вул.Берестова, вул.Вадима Сідура: 58, 73, 75, 77–90; вул.Василя Біднова, вул.Василя Кука: 38–79А; вул.Гомоненка, вул.Івана Сулими, вул.Курака, вул.Маковського, вул.Манжури, вул.Михайла Вербицького: 9, 11–104; вул.Семена Скляренка: 73–75, 77–125; вул.Струннікова, пров.Азіатський, пров.Вербицького, пров.Дубовий, пров.Маковського, пров.Привабливий, пров.Скляренка, пров.Сулимівський, пров.Улюблений, пров.Ювілейний, пров.Яворницького вул.Альвінського, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №40, хол, 3-й поверх) Велика

121158 смт Авіаторське вул.Аеродром, 268, смт Авіаторське, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49032 (школа №137, спортзал, 1-й поверх) Велика

121286 м.Дніпро – вул.Титова: 2, 2А, 6; просп.Олександра Поля: 129, 129Б–143А; просп.Олександра Поля, 133, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (Вальдорфська школа, фойє, 1-й поверх) Велика

121287 м.Дніпро – просп.Олександра Поля: 96А, 98–104, 106–106Г, 108, 110; вул.Гавриленка, 8А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №75, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121288 м.Дніпро – вул.Гавриленка, вул.Леоніда Стромцова: 3, 5А, 7–7А; просп.Богдана Хмельницького: 22А, 24, 24А; просп.Олександра Поля: 119–127, 129А к.ГУРТ; вул.Гавриленка, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №128, актова зала, 1-й поверх) Велика

121289 м.Дніпро – вул.Закарпатська, вул.Кулагіна, вул.Над’ярна, вул.Нахімова, вул.Нікопольська, вул.Новосільна, вул.Політехнічна, вул.Ужгородська, вул.Ушакова, пров.Іжорський, пров.Кременчуцький, пров.Протипохилий, пров.Самаркандський вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №22, мала спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121290 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 6, 8–26; просп.Олександра Поля: 82А, 84–84А, 86, 88, 90–90А, 92–94Г, 96, 96Б–96Г; вул.Нахімова, 57, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 (школа №22, хол, 1-й поверх) Велика

121291 м.Дніпро – вул.Полєтаєва, просп.Олександра Поля: 48–58А, 60–82; просп.Олександра Поля, 70А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 (дитячо-юнацький центр, каб.10, 1-й поверх) Велика

121293 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 4, 4Б–4Г; просп.Богдана Хмельницького: 10Г, 12Г; просп.Олександра Поля: 95, 105, 107А–107Г, 109, 111А ГУРТ–117; просп.Пилипа Орлика: 21, 21А; просп.Олександра Поля, 111, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 (Автотранспортний технікум, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121294 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 1–2А, 4А; просп.Богдана Хмельницького: 16, 18, 20, 20А, 20Б, 20В, 22; просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №16, вестибюль, 1-й поверх) Середня

121295 м.Дніпро – вул.Леоніда Стромцова: 2Б–2Г; просп.Богдана Хмельницького: 10, 10Б, 12А, 12Б, 12В, 14, 14А, 16А; просп.Богдана Хмельницького, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №16, їдальня, 1-й поверх) Середня

121296 м.Дніпро – просп.Богдана Хмельницького: 1Б, 2, 2А, 4, 4Б, 4В, 4Г, 6, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Д, 8Е, 10А; просп.Пилипа Орлика: 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А; просп.Богдана Хмельницького, 8Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49069 (школа №37, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121297 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 1, 2, 3, 7, 9, 11, 11А, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 25–58; вул.Михайла Драгоманова: 33, 33А, 35, 37, 37Б, 39Б, 39Д, 41, 41А, 43, 43А; вул.Сергія Подолинського: 24, 26, 26А, 26Б, 28, 28А, 30, 30А, 30Б, 32, 32А; просп.Олександра Поля: 59, 83 ГУРТ, 85, 87, 89, 91; просп.Олександра Поля, 83 ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (Дніпропетровський педагогічний коледж, хол, 1-й поверх) Середня

121298 м.Дніпро – вул.Барвінківська: 38, 40, 43, 46, 48, 48А, 50А, 56, 57, 70; вул.Вознесенська: 40, 40А, 42, 44, 46, 50, 51, 51А, 53, 57, 59; вул.Ігоря Сікорського: 26, 28, 32, 34, 36, 41, 43, 49, 51; вул.Короленка: 24, 24А, 24Б, 26, 26А, 28, 30, 30А, 32, 32А, 32Б, 32Г, 34, 36, 36А, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Кулишівська, вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 17, 19А; вул.Михайла Драгоманова: 25, 27, 29, 29А, 31, 38, 40, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Свєтлова: 53, 55, 57А, 59, 61, 63, 63А, 65, 66, 67, 69, 71, 71А; вул.Сергія Подолинського: 18, 18А, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 25, 27, 29; вул.Симона Петлюри: 41, 43, 45, 47, 48, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 58, 58А; вул.Українська: 35, 37, 37А, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47; вул.Яна Ходоровського: 48, 50, 52, 54А, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67; вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (школа №13, хол, 1-й поверх) Середня

121310 м.Дніпро – вул.Михайла Драгоманова: 64; просп.Олександра Поля: 42, 42В, 44–44Г; просп.Олександра Поля, 50Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 (технічна школа, хол, 1-й поверх) Середня

121311 м.Дніпро – вул.Миколи Руденка: 88–136; вул.Філософська: 65, 73, 75; вул.Юрія Савченка: 67–82, 86–88; пров.Кооперативний вул.Миколи Руденка, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (Їдальня трамвайного депо №3 КП "Дніпровський електротранспорт" ДМР, зала, 1-й поверх) Середня

121312 м.Дніпро – вул.Бардіна, вул.Кошута, вул.Миколи Руденка: 4–84; вул.Надії Алексєєнко: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А; вул.Патона: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6; вул.Петра Григоренка, вул.Тамбовська, вул.Філософська: 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 63А, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 82; вул.Флотська: 1–10; вул.Шмідта: 30, 30А, 32, 34, 34А, 36, 36А, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 53; вул.Юрія Савченка: 27–65; вул.Миколи Руденка, 106, корп.ГУРТ, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49101 (Гуртожиток №5 КП"Дніпровський електротранспорт" ДМР, актова зала, 1-й поверх) Велика

121313 м.Дніпро – вул.Багрицького, вул.Гродненська: 2А; вул.Надії Алексєєнко: 65, 67, 69, 71, 73, 74Б, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 81А, 83, 85, 85А, 87, 89, 89А, 89Б, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 163Б, 165, 165А, 167, 167А, 171, 171Б, 187; вул.Пластівська, вул.Русанівська, вул.Сунична, вул.Філософська: 94, 94А; вул.Флотська: 12–141; вул.Юрія Савченка: 83, 90–121А; пров.Європейський, пров.Похилий 3-й, пров.Червонополянський, пров.1-й Похилий вул.Надії Алексєєнко, 167, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 (будинок-інтернат, хол, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121159 Комунальний заклад "Дніпровський міський пологовий будинок №1" Дніпровської міської ради вул.Воскресенська, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 Мала
121160 Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №16" Дніпровської міської ради просп.Богдана Хмельницького, 19, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 Мала
121161 КЗ "Міська клінічна лікарня №15" ДОР вул.Перемоги, 113, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000 Мала
121314 Комунальний заклад "Клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Гавриленка, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49061 Мала
121315 Комунальне підприємство "Дніпропетровський наркологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Новосільна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49054 Мала