Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №27

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради

70

Відділ ведення ДРВ Центрального району Центральної адміністрації Дніпровської міської ради

13

Відділ ведення ДРВ Самарського району Лівобережної адміністрації Дніпровської міської ради

4

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
121162 м.Дніпро – вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Акінфієва, вул.Мусліма Магомаєва, вул.Набережна Перемоги: 2Р; вул.Яворницького, вул.Яружна, пл.Соборна: 7–9А; пров.Феодосія Макаревського пл.Шевченка, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49027 (Палац студентів, хол, 1-й поверх, хол) Велика

121163 м.Дніпро – вул.Архітектора Дольніка, вул.Володимира Вернадського: 10–12, 16, 18–18А, 20–35Т; вул.Сергія Єфремова: 15–21К; пров.Євгена Коновальця: 4; вул.Сергія Єфремова, 25, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49027 (Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, 1-й поверх, ауд.) Велика

121164 м.Дніпро – вул.Барнаульська, вул.Кам’яна, вул.Колодязна, вул.Ламана, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Павла Нірінберга, вул.Поля, вул.Різнична, вул.Січеславська Набережна: 37, 39, 45, 47, 49, 49А; пров.Тісно-кам’яний, узвіз Струківський вул.Ливарна, 10, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпропетровська академія музики ім. М.Глінки, 1-й поверх) Середня

121165 м.Дніпро – вул.Барикадна: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17А, 20, 21, 21А, 21Б, 21Д, 22, 24; вул.Ливарна, вул.Шолом-Алейхема, вул.Якова Самарського, пл.Успенська, пров.Барикадний, узвіз Крутогірний: 7–33; пл.Успенська, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (навчально-виховний комплекс №100, хол, 1-й поверх) Велика

121166 м.Дніпро – вул.Володимира Винниченка, вул.Сергія Єфремова: 1–14Д, 22–26; пл.Соборна: 1–6, 14/27; пл.Шевченка, пров.Євгена Коновальця: 8–13; просп.Дмитра Яворницького: 20, 20Д, 26, 26Б, 30, 32; узвіз Крутогірний: 3–5; пл.Соборна, 4, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49044 (Державний заклад "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", 1-й поверх) Велика

121167 м.Дніпро – вул.Володимира Вернадського: 1–8А(гурт 2), 13–15, 17, 19/21; просп.Дмитра Яворницького: 34, 36; вул.Володимира Вернадського, 2/4, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (Державний заклад "Університет митної справи та фінансів", хол, 1-й поверх) Середня

121168 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 1–6, 7, 9–15, 17, 19, 21; вул.Володимира Моссаковського: 1–5, 7; вул.Олеся Гончара: 2–6, 10, 12, 14; вул.Паторжинського: 6Б, 8, 10; вул.Шевченка: 3, 4, 5, 6, 9, 11; просп.Дмитра Яворницького: 23, 25, 29, 31, 33; вул.Володимира Моссаковського, 2А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49044 (Дніпровський технікум зварювання та електроніки імені Є.О.Патона, 1-й поверх, лаб. корп.1, вестибюль) Середня

121169 м.Дніпро – бульв.Катеринославський, вул.Виконкомівська: 1Б; вул.Гоголя: 1–14А, 17; вул.Паторжинського: 14/16, 18, 22, 24, 30; вул.Південна: 7, 9, 11; вул.Шевченка: 12, 16, 18, 18Б, 22, 23, 25, 26, 28, 33, 35, 37А, 39, 41, 41А, 45, 47, 51Д; пров.Шевченка, просп.Дмитра Яворницького: 41, 45, 45А, 45Б; вул.Гоголя, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49044 (ДРІДУ НАДУ при Президентові України, 1-й поверх) Середня

121170 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 6А(гурт 2), 21А, 25–35А; вул.Володимира Моссаковського: 6А, 8–12, 14–24; вул.Гоголя: 16, 19–27А; вул.Довга балка: 2–33; вул.Олеся Гончара: 7–9, 11, 13, 15–32; вул.Паторжинського: 3, 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 29Б, 31; вул.Василя Жуковського, 6А(гурт 2), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, гуртожиток №2, 1-й поверх) Велика

121171 м.Дніпро – вул.Василя Жуковського: 8, 16, 18, 20–20Б, 22–24, 39А–45; вул.Володимира Моссаковського: 13А(гурт 6)–13(гурт 5), 26–40; вул.Гоголя: 41–70; вул.Гусенка, вул.Олеся Гончара: 36–44; вул.Чернишевського: 15, 20, 24–47; пров.Гоголя вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, вхід до старого корпусу,1-й поверх, хол) Середня

121172 м.Дніпро – вул.Писаржевського, вул.Чернишевського: 11–14, 16–18, 21–23; просп.Гагаріна: 10, 12, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 20, 24; вул.Чернишевського, 24А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, центр. вхід, 3-й поверх) Середня

121173 м.Дніпро – вул.Полігонна: 21, 23–27А; вул.Телевізійна: 1–8, 10, 12, 14–16А, 20; пров.Університетський, просп.Гагаріна: 38А(гурт 3); просп.Гагаріна, 38А(гурт 3), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, 2-й поверх) Середня

121174 м.Дніпро – вул.Кольцова, вул.Полігонна: 2–20; вул.Родини Зубкових: 7–10, 16; вул.Сірка: 1–22А, 48; вул.Скеляста, вул.Феодосіївська: 2; вул.Чонгарська, пров.Біологічний, пров.Прилуцький, пров.Реактивний, пров.Сірка, просп.Гагаріна: 28(гурт 1); просп.Гагаріна, 28(гурт 1), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, 1-й поверх) Велика

121175 м.Дніпро – вул.Акмолинська, вул.Армійська, вул.Баскетбольна, вул.Ботанічна, вул.Бронетанкова, вул.Глазунова, вул.Довга балка: 78–104; вул.Достоєвського, вул.Кишинівська, вул.Маневрова, вул.Миколи Гнатюка, вул.Олександра Рейнгарда, вул.Олени Ган, вул.Полігонна: 22–22А; вул.Полкова, вул.Родини Зубкових: 11; вул.Сірка: 30А–46, 52–134; вул.Телевізійна: 9, 11–11Б, 13–13А, 17–19, 21–23; просп.Гагаріна: 26(гурт), 30, 32, 36, 38(гурт 2), 46, 48, 58, 60, 64, 66, 68А, 68/1, 68/2, 70, 70А, 70А/1, 70А/2; просп.Гагаріна, 38(гурт 2), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, гурт №2, 1-й поверх) Велика

121176 м.Дніпро – вул.Генерала Пушкіна: 1Б; вул.Казакова: 4, 4А, 13А, 30(гурт 5), 32(гурт 7), 36(гурт 4), 38(гурт 6); вул.Університетська вул.Казакова, 36(гурт 4), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49050 (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, гурт.№4, 1-й поверх) Середня

121177 м.Дніпро – вул.Абхазька: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 10; просп.Гагаріна: 145, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 169 к.1, 169 к.2, 169 к.3, 169 к.4, 171, 173, 175, 177; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49107 (КЗО "СЗШ №20" ДМР, коридор:1-й поверх) Середня

121178 м.Дніпро – вул.Високовольтна, шосе Запорізьке: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49107 (КЗО "СЗШ №20" ДМР, коридор, 3-й поверх) Велика

121179 м.Дніпро – вул.Аеродромна, вул.Гаражна, вул.Городна, вул.Лісогорська, вул.Муромська, вул.Надії, вул.Соколина, вул.Тунельна, пров.Гаражний, пров.Пермський, тупик Гаражний, тупик Лісогорський, шосе Запорізьке: 19; вул.Високовольтна, 30, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49107 (школа № 20, коридор, 2-й поверх) Велика

121180 м.Дніпро – вул.Вінницька, вул.Володі Дубініна: 1–57; вул.Зої Космодем’янської, вул.Казакова: 1А; вул.Лізи Чайкіної: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Льотчиків, вул.Маргелова, вул.Обсерваторна, вул.Остапа Вишні: 1–26; вул.Станична, вул.Танкістів, вул.Черняховського, пров.Льотчиків, просп.Гагаріна: 101 к.1, 101 к.2, 101 к.3, 101 к.4, 101 к.5, 101А, 101Д, 101К, 105, 107, 109, 111, 117, 119; вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49050 (КЗО "НВО № 28" ДМР, 1-й поверх, хол) Велика

121181 м.Дніпро – вул.Аксакова, вул.Володі Дубініна: 59–103; вул.Лізи Чайкіної: 2(гурт 5), 4–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–47; вул.Марії Заньковецької, вул.Міськдачі: 7, 9, 11, 11А; вул.Олега Кошового, вул.Олександра Матросова, вул.Остапа Вишні: 27А–84; вул.Отаманська, вул.Панфілова, вул.Радіо, вул.Снайперська, вул.Хортицька, пров.Радіо, просп.Гагаріна: 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 137А, 139, 141, 143; вул.Володі Дубініна, 12, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49050 (КЗО "НВО №28" ДМР, 1-й поверх, хол) Велика

121182 м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 5)–2(гурт 6), 2 к.1–2 к.10, 22; вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (Палац культури ДНУЗТ,1-й поверх, дзеркальна зала) Середня

121183 м.Дніпро – вул.Лазаряна: 2(гурт 1)–2(гурт 4), 2(гурт 1 КВП); вул.Лазаряна, 2, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (Палац культури ДНУЗТ, 2-й поверх, хол) Середня

121184 м.Дніпро – вул.Алупкинська, вул.Борислава Брондукова, вул.Горяна, вул.Дернова, вул.Джерельна, вул.Крута балка, вул.Лабораторна, вул.Лешко-Попеля, вул.Переможна, вул.Південна: 1, 5; вул.Променева, вул.Сташкова, вул.Тихвінська, вул.2-а Горяна, вул.9 Січня, пров.Бузиновий, пров.Крута балка, пров.Лоцманський, тупик Крута балка, узвіз Лоцманський, станція Лоцманська вул.Лазаряна, 7А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (КЗО "НВО № 79" ДМР, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121185 м.Дніпро – вул.Баха, вул.Білгородська, вул.Марії Кюрі, вул.Матроса Кошки, вул.Морська, вул.Севастопольська: 17(гурт), 21, 23–25, 27, 29, 31–73; пров.Героїв Крут, пров.Диканьський, пров.Морський, просп.Гагаріна: 63, 65(гурт 1), 65/67(гурт 3), 67(гурт 2), 69/1, 71, 71А, 73, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 75, 75/1, 79, 81, 81/2, 83, 85, 85Б, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95А, 97, 99; тупик Ігарський просп.Гагаріна, 95, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49010 (коледж електрифікації ДДАЕУ, хол, 1-й поверх) Середня

121186 м.Дніпро – просп.Гагаріна: 57(гурт 5), 59(гурт 4), 61(гурт 3); вул.Академіка Георгія Дзяка, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 (їдальня №33 НТУ"Дніпровська політехніка", хол, 2-й поверх) Середня

121187 м.Дніпро – вул.Академіка Георгія Дзяка, вул.Академіка Чекмарьова, вул.Бригадна, вул.Героїв Крут: 8, 10, 12, 14; вул.Глобинська, вул.Севастопольська: 1–16, 18–20, 22, 26–26А, 28, 30; вул.Феодосіївська: 8–13; вул.Чернишевського: 1–10; просп.Гагаріна: 11(гурт 2), 13/15(гурт 5), 17, 21, 23, 31; вул.Бригадна, 10, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 (КЗО "СЗШ №10" ДМР, коридор, 1-й поверх) Велика

121188 м.Дніпро – просп.Гагаріна: 1А, 2, 3, 5, 7, 33(гурт 1), 35(гурт 4); просп.Дмитра Яворницького: 11, 13/15, 17(гурт 2), 21(гурт 1); просп.Дмитра Яворницького, 19, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49027 (Національний технічний університет "Дніпровська політехніка", корп.№4, 1-й поверх) Середня

121189 м.Дніпро – вул.Героїв Крут: 1–7, 9, 11, 13; вул.Горбиста, вул.Обручева, вул.Сімферопольська, вул.Спаська, пров.Інгулецький, пров.Кипарисний, пров.Льотний, пров.Люблинський, пров.Обручева, пров.Сімферопольський, пров.Чернівецький, просп.Дмитра Яворницького: 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; узвіз Балашовський: 2–26; узвіз Селянський: 5–10; вул.Сімферопольська, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 (Інститут геотехнічної механіки, 2-й поверх) Велика

121190 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 2А–78Г; вул.Набережна Перемоги: 44А(гурт 7 ДДМА), 44(гурт 6 ДДМА)–44Д; вул.Набережна Перемоги, 40А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (спортивний комплекс Українського державного хіміко-технологічного університету,1-й поверх) Середня

121191 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 42(гурт 4 ДДАУ)–42Ю, 44(гурт 6 ДДАУ), 44Л–44/4(гурт 2 ДДАУ), 50; узвіз Балашовський: 27–36; узвіз Благодатний, узвіз Мандриківський, узвіз Севастопольський, узвіз Селянський: 16–22; вул.Набережна Перемоги, 42(гурт 4 ДДАУ), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (Дніпровський державний аграрно-економічний університет, 1-й поверх, бібліотека) Велика

121192 м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 3–14; вул.Мандриківська: 80–142А, 150–154А, 160–160А, 162А, 164–166Б, 168–168Б, 170, 172–172А, 174–194А; вул.Набережна Перемоги: 76–80; вул.Переяславська вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (КЗО "СЗШ № 76" ДМР, коридор, 1-й поверх) Велика

121193 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 46–48, 54–72; вул.Набережна Перемоги, 46Б, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (КЗО "СЗШ № 76" ДМР, коридор, 2-й поверх) Велика

121194 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 143–149, 155–159; вул.Набережна Перемоги: 98; вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (КЗО "СЗШ № 140" ДМР, коридор, 1-й поверх) Велика

121195 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 161, 163, 167, 169, 171, 173, 220–222; вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (КЗО "СЗШ № 140" ДМР, хол, 1-й поверх) Велика

121196 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 196–218Б, 230–242; вул.Набережна Перемоги: 108 к.1–108 к.11; пров.Землеробський, пров.Мандриківський, узвіз Кодацький вул.Мандриківська, 151, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (КЗО "СЗШ № 140" ДМР, хол, 1-й поверх) Велика

121197 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 92(гурт 6)–96, 100–106А, 110; вул.Набережна Перемоги, 92(гурт 6), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49094 (Український державний хіміко-технологічний університет, гурт. №6, 1-й поверх) Велика

121198 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 112 к.1–112Д, 120, 124А; просп.Героїв: 1–3, 7; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (КЗО "НВК № 66" ДМР, 1-й поверх) Велика

121199 м.Дніпро – бульв.Слави: 2А–2Д, 4–6; вул.Набережна Перемоги: 116(гурт)–118 к.6, 124, 126–126А; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (КЗО "НВК № 66" ДМР,1-й поверх) Велика

121200 м.Дніпро – вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 4; просп.Героїв: 9, 11, 15–17; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (КЗО "СЗШ № 73" ДМР, 1-й поверх, спортивна зала) Велика

121201 м.Дніпро – бульв.Слави: 8; вул.Гетьмана Петра Дорошенка: 8–14; просп.Героїв: 19; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 5, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (КЗО "СЗШ № 73" ДМР, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121202 м.Дніпро – просп.Героїв: 25–27, 33, 37, 45; просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49106 (КЗО "НВК №111" ДМР, хол, 1-й поверх) Велика

121203 м.Дніпро – бульв.Слави: 13, 15; просп.Героїв: 21–23; просп.Героїв, 29, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49106 (КЗО "НВК №111" ДМР, спортзал, 1-й поверх) Велика

121204 м.Дніпро – бульв.Слави: 3, 7, 9; вул.Набережна Перемоги: 130 к.1–130 к.7; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49106 (КЗО "СЗШ № 35" ДМР, центральний хол, 1-й поверх) Велика

121205 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 134 к.1–134 к.5, 140; просп.Героїв: 31, 35; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49106 (КЗО"СЗШ №35" ДМР, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121206 м.Дніпро – вул.Набережна Перемоги: 136А; пров.Добровольців, просп.Героїв: 43; вул.Набережна Перемоги, 132, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49106 (КЗО"СЗШ №35" ДМР, хол початкової школи, 1-й поверх) Велика

121207 м.Дніпро – бульв.Слави: 19–27; пров.Штабний: 2, 4, 6–8; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (Навчально-виховний комплекс №130, коридор, ліва сторона, 2-й поверх) Велика

121208 м.Дніпро – просп.Героїв: 30, 32, 34; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (Навчально-виховний комплекс №130, коридор, 1-й поверх) Велика

121209 м.Дніпро – просп.Героїв: 40, 46; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (Навчально-виховний комплекс №130, коридор, 2-й поверх) Велика

121210 м.Дніпро – пров.Штабний: 1, 3, 5; просп.Героїв: 48–50; просп.Героїв, 38, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (навчально-виховний комплекс №130, коридор, ліва сторона, 1-й поверх) Велика

121211 м.Дніпро – вул.Байкова, вул.Бакинська: 184–188; вул.Верхоянська, вул.Воїнової, вул.Володимира Сосюри, вул.Глиняна, вул.Григорія Омельченка, вул.Далека, вул.Дружинників, вул.Загребельного, вул.Капітальна, вул.Корсакова, вул.Лоцманська, вул.Мільмана, вул.Паустовського, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Чехова, вул.Яснополянська, пров.Камський, пров.Різничний, пров.Рокитний, пров.Садовий, пров.Салтикова-Щедріна, узвіз Дніпровський вул.Мільмана, 63, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (Лоц-Кам’янський Будинок культури, хол) Велика

121212 м.Дніпро – вул.Бакинська: 10–16; вул.Гайсинська, вул.Гаріна, вул.Дорожна, вул.Євпаторійська: 2–99, 101–103, 108–129; вул.Єреванська, вул.Камська, вул.Миру, вул.Радісна, вул.Слов’янська, вул.Холмогорська, пров.Дніпровський вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (КЗО "СЗШ №107, хол, 1-й поверх) Велика

121213 м.Дніпро – вул.Маршала Судця, вул.Новорічна вул.Холмогорська, 7А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 (КЗО "СЗШ №107", спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121214 м.Дніпро – бульв.Слави: 10–12, 14, 16–18; просп.Героїв: 18А, 20; вул.Набережна Перемоги, 126, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (бібліотека-філія №24, зал галузевої літератури, 1-й поверх) Велика

121215 м.Дніпро – вул.Мандриківська: 336–340; просп.Героїв: 6, 10, 14А, 18; вул.Гетьмана Петра Дорошенка, 8, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (Міський КЗ культури "Дніпровська дитяча музична школа №15" , хол, 1-й поверх) Велика

121216 м.Дніпро – вул.Дмитра Байди-Вишневецького: 155; вул.Космічна: 3–9А; вул.Мандриківська: 260(гурт 7)–329; вул.Писарева, вул.Шокальського, пров.Переяславський, просп.Героїв: 4; вул.Космічна, 9, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (Територіальній центр соціального обслуговування, актова зала, цокольний поверх) Велика

121217 м.Дніпро – просп.Героїв: 12; вул.Мандриківська, 276, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 (Дніпровський державний аграрний університет, хол, 1-й поверх) Велика

121218 м.Дніпро – пров.Екіпажний: 3; ж/м Сокіл: 1 к.1–1 к.11; вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49126 (КЗО "СЗШ №83", коридор, 1-й поверх) Велика

121219 м.Дніпро – вул.Космічна: 13–29; вул.Недєліна, пров.Екіпажний: 2–2 к.1, 10–12; ж/м Сокіл: 5–10; вул.Недєліна, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49126 (КЗО "СЗШ №83, коридор, 2-й поверх) Велика

121220 м.Дніпро – бульв.Слави: 28–44, 46, 48–58; вул.Євпаторійська: 106; вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49126 (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, 1-й поверх) Велика

121221 м.Дніпро – бульв.Слави: 45–45К, 47; вул.Євпаторійська: 100 к.1–100 к.3, 104–104А; вул.Космодромна вул.Космодромна, 7, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49126 (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, хол, 1-й поверх) Велика

121222 м.Дніпро – вул.Трудових резервів, просп.Праці вул.Трудових резервів, 4(гурт 1), м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49041 (Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, гуртожиток, актова зала, 1-й поверх) Середня

121299 м.Дніпро – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 11, 13–15, 19; вул.Михайла Драгоманова, 50, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (школа №13, хол, північне крило, 1-й поверх) Середня

121300 м.Дніпро – вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 1–7, 9; просп.Олександра Поля: 43, 45; вул.Володимира Антоновича, 13, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №148, хол, ліве крило, 1-й поверх) Середня

121301 м.Дніпро – вул.Володимира Антоновича: 4, 6, 10Б, 17; вул.Менахем-Мендл Шнеєрсона: 8, 10, 12; вул.Ульянова: 1–9; вул.Херсонська: 28–46; просп.Олександра Поля: 1/9–5, 10/9, 11А–13, 17, 21, 25, 27Д–33; вул.Володимира Антоновича, 13, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (школа №148, хол, праве крило, 1-й поверх) Середня

121302 м.Дніпро – вул.Воскресенська: 44, 44А, 46; вул.Костомарівська, вул.Святослава Хороброго: 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 40; вул.Херсонська: 1–19; пров.Ушинського, просп.Пушкіна: 1, 3, 5, 11, 11А, 13, 15, 15 к.1, 15 к.2, 19, 21; пров.Ушинського, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (Дніпровський державний коледж технологій та дизайну, хол, 1-й поверх) Середня

121303 м.Дніпро – бульв.Батальйону Дніпро: 1А, 4–6В; вул.Андрія Фабра: 4, 8, 10, 14; вул.Старокозацька: 50, 52, 52А, 52Б, 54, 60, 62, 62А, 63, 64, 64/66, 65, 66, 66Д, 68, 68Б, 70, 70А, 71, 74, 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 78Б, 78В, 80, 82; вул.Шмідта: 9, 15, 17; просп.Дмитра Яворницького: 91, 99, 101, 101А, 101В, 101Г, 105, 109; бульв.Батальйону Дніпро, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №2,фойє, 1-й поверх) Велика

121304 м.Дніпро – вул.Князя Ярослава Мудрого: 16–22, 32; вул.Столярова: 8; пров.Скориківський, просп.Дмитра Яворницького: 72, 72А, 72Б, 74, 76 ГУРТ, 78, 82; вул.Столярова, 8, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (Монтажний коледж, хол, 1-й поверх) Середня

121305 м.Дніпро – вул.Князя Володимира Великого: 20, 22, 24, 33, 34, 36, 40; вул.Князя Ярослава Мудрого: 6–8; вул.Січеславська Набережна: 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 17 ГУРТ, 17А; вул.Січеславська Набережна, 17, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 (ДП "Український інститут по проектуванню металургійних заводів", вестибюль, 1-й поверх,) Середня

121306 м.Дніпро – вул.Василя Чапленка, вул.Вокзальна, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Ярослава Мудрого: 29, 43–63А; вул.Мостова, вул.Пастера: 6–30; вул.Січеславська Набережна: 6 ГУРТ, 7, 8; вул.Столярова: 5, 9А; просп.Дмитра Яворницького: 88, 90, 94, 94А, 96, 96А, 98, 98А, 100, 102; вул.Мостова, 3, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49038 (школа №9, їдальня, 1-й поверх) Велика

121307 м.Дніпро – вул.Академіка Белелюбського, вул.Боброва: 21А; вул.Курчатова, вул.Пастера: 2; вул.Привокзальна, пл.Вокзальна, пл.Старомостова, просп.Дмитра Яворницького: 104, 108, 113, 115, 117, 119, 119А к.ГУРТ, 121, 123, 125; вул.Привокзальна, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49038 (школа №1, хол, 1-й поверх) Велика

121308 м.Дніпро – бульв.Батальйону Дніпро: 3–3А, 7–40; вул.Володимира Антоновича: 16, 18, 20А, 22, 24, 26, 30А, 30/32, 34, 35, 36А, 36Б, 36Д, 36К, 36Л, 36М, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49А; вул.Кавалерійська: 2, 4, 6, 8, 12, 12А; вул.Шмідта: 19, 21, 23, 25, 25А, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39; просп.Олександра Поля: 6–8А, 10/12; просп.Пушкіна: 25/27, 29/31, 31Б, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 47, 51, 53, 57; бульв.Батальйону Дніпро, 1, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49006 (школа №2, фойє , 2-й поверх) Велика

121309 м.Дніпро – вул.Ульянова: 12–29; просп.Олександра Поля: 14–16, 18–20, 22–24, 26, 42А; просп.Олександра Поля, 37, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49101 (КПНЗ "Міська станція юних техніків" ДМР, коридор, 1-й поверх) Велика

121464 м.Дніпро – вул.Берсенівська, вул.Василя Симоненка: 18–24; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Електрична: 21–21А, 23, 25–36; вул.Зеленоградська, вул.Кольська: 2–2З, 4, 6, 8, 12, 14, 16–44; вул.Марії Приймаченко, вул.Олександра Галича, вул.Прибережна, вул.Роторна: 14–16, 18, 20, 22; вул.Світанкова: 15–15А, 17, 19, 21; пров.Прибережний вул.Електрична, 36, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49112 (професійний ліцей, їдальня, 1-й поверх) Велика

121465 м.Дніпро – вул.Василя Симоненка: 1А–17; вул.Електрична: 9–19, 22, 24; вул.Енергетиків: 7–12; вул.Кольська: 3, 5, 7, 9–11, 13, 15; вул.Космонавта Волкова: 13, 15–26; вул.Роторна: 2–12А; вул.Світанкова: 9–14, 16, 18–18А, 20, 22; вул.Станіславського: 7–15; вул.Космонавта Волкова, 11А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49112 (БК "Енергетик", мала зала, 2-й поверх) Велика

121466 м.Дніпро – вул.Василя Симоненка: 1; вул.Вознюка, вул.Гаванська: 11А–11Д; вул.Електрична: 3–7; вул.Енергетиків: 1–6; вул.Євгена Маланюка, вул.Космонавта Волкова: 1–12, 14; вул.Світанкова: 2–8; вул.Станіславського: 1–5; вул.Космонавта Волкова, 6А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49112 (енергобудівний технікум, їдальня, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121223 Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова" Дніпропетровської обласної ради" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 Середня
121224 Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни" Дніпропетровської обласної ради" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 Мала
121225 Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" пл.Соборна, 14, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 Мала
121226 Державна установа "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України" пров.Феодосія Макаревського, 1А, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49027 Мала
121227 Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Дніпропетровській області" вул.Полігонна, 16, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49005 Мала
121228 Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 17, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 Мала
121229 Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня №8" Дніпровської міської ради вул.Космічна, 19, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 Мала
121230 Комунальне підприємство "Дніпровський обласний клінічний онкологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради" вул.Космічна, 21, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49100 Мала
121315 Комунальне підприємство "Обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром" Дніпропетровської обласної ради" вул.Мільмана, 87, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49049 Мала
121316 Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" Дніпропетровської обласної ради" вул.Князя Володимира Великого, 28, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 Мала
121317 Військовий госпіталь м.Дніпро (військова частина А 4615) вул.Старокозацька, 63, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49000 Мала
121480 Комунальний заклад "Дніпровська міська лікарня №12" Дніпровської міської ради вул.Електрична, 15, м.Дніпро, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 49112 Мала