Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №29

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Дніпровської РДА

44

Відділ ведення ДРВ Петриківської РДА

14

Відділ ведення ДРВ Амур-Нижньодніпровської районної у м.Дніпрі ради

28

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120103 м.Підгородне – вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Івана Бута, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Комплексна, вул.Лагідна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Робоча, вул.Тиха, вул.Ясенева, пров.Калиновий, пров.Робочий, пров.1-й Дніпровський, пров.2-й Дніпровський, пров.3-й Дніпровський, СТ "Ювілейний-2", с.Перемога вул.Партизанська, 58, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52002 (школа № 4, фойє) Велика

120104 м.Підгородне – вул.Джерельна, вул.Каштанова, вул.О.Литвишка, вул.Перемоги, вул.Пісенна: 1–94, 96, 98–98А, 100; вул.Полтавська, вул.Сагайдачного: 1–100, 101; вул.Севастопольська, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Харківська: 1–107, 120Б–120В, 122А, 165А, 191А, 199А; вул.Яворницького, пров.Джерельний вул.Каштанова, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 3, фойє) Велика

120105 м.Підгородне – вул.Вишнева, вул.Енергетиків, вул.Жукова, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Майдан Героїв, вул.Межова, вул.Мирна, вул.Низова, вул.Первомайська, вул.Пісенна: 95, 97, 99, 101–228; вул.Поштова, вул.Сагайдачного: 100А, 101А–243; вул.Тюменська, вул.Харківська: 109–120А, 121, 123–165, 165Б–191, 192–199, 200–239В; пров.Зарічний, пров.Первомайський, пров.Пісенний, пров.1-й Сагайдачного, пров.2-й Сагайдачного, Військове містечко 76 ВЧ А-4608 вул.Каштанова, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 3, актова зала) Велика

120106 м.Підгородне – вул.Весіння, вул.Восточна, вул.Горького, вул.Донська, вул.Журавлина, вул.Кільченська, вул.Лебедина, вул.Майська, вул.Мостова, вул.Озерна, вул.Орловська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Чарівна, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Горького, пров.Орловський, пров.Садовий, пров.1-й Залізничний, пров.1-й Кільченський, пров.1-й Мостовий, пров.2-й Залізничний, пров.2-й Кільченський, пров.2-й Мостовий, пров.3-й Залізничний, пров.3-й Мостовий, пров.4-й Залізничний, СТ "Черешня" вул.Щаслива, 1, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 1, фойє) Велика

120107 м.Підгородне – вул.Березова, вул.Геологів, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Кобзарська, вул.Липова, вул.Новомосковська, вул.Рубінова, вул.Ювілейна, СТ "Будівельник металургії", СТ "Дари природи", СТ "Експрес", СТ "Левада", СТ "Озерний-1", СТ "Озерний-3", СТ "Перевали-1" вул.Шосейна, 90, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (міська лікарня, коридор) Велика

120108 м.Підгородне – вул.Балтійська, вул.Басейнова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Державна, вул.Запорізька, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Крайня, вул.Молодіжна, вул.Образцова, вул.Різдвяна, вул.Сєвєрна, вул.Сєрєнєва, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Українська, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Янтарна, вул.Ярослава Мудрого, вул.2-а Сірєнєва, вул.3-я Сірєнєва, пров.Придорожній, пров.Шкільний, пров.Шосейний, пров.1-й Стуса, пров.2-й Стуса вул.Державна, 2А, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (школа № 2, фойє) Велика

120109 м.Підгородне – вул.А.Вусика, вул.Базарна, вул.Грушова, вул.Дорожників, вул.Казкова, вул.Коваля, вул.Кооперативна, вул.Коротка, вул.Криворізька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Центральна, вул.Червона, вул.Широка, пров.1-й Базарний, пров.1-й Набережний, пров.1-й Широкий, пров.2-й Базарний, пров.2-й Набережний, пров.2-й Широкий, пров.3-й Набережний, СТ "Колос" вул.Центральна, 44, м.Підгородне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001 (Будинок культури, фойє) Велика

120110 смт Обухівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Ломана, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Солідарності: 76–78, 80–84, 86, 88, 94–96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 118–118А, 122–124, 126–126Б, 128, 132, 134–136, 138, 140, 142–144, 146, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164–247, 249–249А, 251, 253, 257, 261, 263, 265, 267, 271–273, 277, 283, 285, 287–289, 293, 295, 297, 299–301, 303–318; вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.Янтарна, пров.Кільцевий, пров.Обухівський, пров.Партизанський, пров.Первомайський, пров.Янтарний вул.Центральна, 36, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030 (школа, спортзал) Велика

120111 смт Обухівка – вул.Березанівська, вул.Журавлина, вул.Лужнікова, вул.Малинова, вул.Паркова, вул.Рябінова, вул.Святкова, вул.Солідарності: 248, 250, 252–252А, 254–256А, 258–260, 262, 264, 266, 268–270, 274–274А, 278–282, 284, 286, 290–292, 294, 296, 298, 302, 319–557; вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Ясна, вул.Яснополянська вул.Солідарності, 543, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031 (птахофабрика, фойє) Середня

120112 смт Обухівка – вул.Білякова, вул.Братів Волошиних, вул.Братів Сугаків, вул.Будівельників, вул.Джерельна, вул.Дніпрова, вул.Долинська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Національна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Придніпровська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Солідарності: 1–75, 79, 85–85А, 87, 89–93, 97, 99, 101–103, 105, 109, 111, 113–117, 119, 125, 127, 129–131, 133, 137, 139, 141, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157–159, 161, 163; вул.Темпівська, вул.Тернова: 1–13, 15, 17, 23, 25–25А, 29–29Б, 31, 33–37А, 39, 41А, 43, 45, 49, 51–59, 63–78; вул.Українська, вул.Харківська: 1–85, 87, 89; вул.Чарівна: 1–80В, 82–84, 86; вул.Широка, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Набережний, пров.Садовий, пров.Терновий, Садівниче товариство "Геотехнік", СТ "Будівельник", СТ "Оріль", СТ "Придніпровець", СТ "Темп" вул.Солідарності, 49, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030 (школа №2, спортзал) Велика

120113 смт Обухівка – вул.Вознесенська, вул.Європейська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Золотоосіння, вул.Кооперативна, вул.Лебедина, вул.Прибережна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Толстого, пров.Вознесенський, пров.Глухий вул.Вознесенська, 62, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52032 (еколого-натуралістичний центр, фойє) Середня

120114 с.Горянівське вул.Успенська, 20, с.Горянівське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031 (школа, фойє) Середня

120115 смт Слобожанське – вул.Абрикосова, вул.Авіаційна, вул.Апельсинова, вул.Березова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вишнева Долина, вул.Володимирська, вул.Гранатова, вул.Грушова, вул.Ентузіастів, вул.Єкатеринославська, вул.Зарічна, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Канальна, вул.Київська, вул.Коралова, вул.Лазурна, вул.Лимонна, вул.Липова, вул.Лісна, вул.Літня, вул.Майська, вул.Межова, вул.Мелітопольська, вул.Миколаївська, вул.Нова, вул.Паркова: 1–25; вул.Полтавська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Рябинова, вул.Севастопольська, вул.Сирєнєва, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Теплична: 1–3А; вул.Тополина, вул.Феодосійська, вул.Харківська, вул.Шахтинська, вул.Шосейна, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, вул.8 Марта: 2–10, 12, 14, 16, 18, 20–24; пров.Канальний, пров.Кленовий, пров.Меліоративний, пров.Новий, пров.Рубіновий, пров.Самарський, СТ "Авіатор", СТ "Будівельник", СТ "Восход", СТ "Зоря", СТ "Івушка-3", СТ "Кільчень", СТ "Курган", СТ "Лаванда", СТ "Ландиш", СТ "Ландиш", вул.Апельсинова, СТ "Ландиш", вул.Виноградна, СТ "Ландиш", вул.Вишнева, СТ "Ландиш", вул.Горіхова, СТ "Ландиш", вул.Лісна, СТ "Ландиш", вул.Мандаринова, СТ "Ландиш", вул.Ромашкова, СТ "Ландиш", вул.Тернова, СТ "Ландиш", вул.Центральна, СТ "Ландиш", вул.Чернична, СТ "Ландиш", вул.Янтарна, СТ "Лотос", СТ "Меліоратор", СТ "Меліоратор-2", СТ "Поліграфіст", СТ "Ранет", СТ "Рассвет-2", СТ "Ренет", СТ "Роднічок", СТ "Рубін", СТ "Рябина", СТ "Самаровка", СТ "Самарське", СТ "Сільський будівельник", СТ "Слива", СТ "Строитель", СТ "Троянда", СТ "Ювілейний", станція Самарівка вул.Теплична, 23, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (будинок культури, фойє) Велика

120116 смт Слобожанське – вул.Будівельників: 18–28; вул.Будівельників, 1, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (школа №1, їдальня) Середня

120118 смт Слобожанське – вул.Теплична: 31–37; вул.Теплична, 30, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (початкова школа №2, актова зала) Велика

120119 смт Слобожанське – вул.Василя Сухомлинського: 44–72; вул.Будівельників, 10, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (дитсадок "Червона Шапочка", актова зала) Велика

120120 смт Слобожанське – вул.Будівельників: 4–16; вул.Василя Сухомлинського: 1–40; вул.Будівельників, 7А, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (дитсадок "Берізка", актова зала) Середня

120121 смт Слобожанське – вул.Весіння, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Лесі Українки, вул.Магістральна, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Робочий, станція Березанівка вул.Мічуріна, 41, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (ФАП "Нижньодніпровський", фойє) Середня

120122 с.Сурсько-Литовське – вул.Аптечна, вул.Березова, вул.Білоруська, вул.Енергетична, вул.Задунайська, вул.Зарічна, вул.Ізвіліста, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Решетнікова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Станціонна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.50 років Перемоги, пров.Аптечний, пров.Білоруський, пров.Желєзнодорожний, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шевченко, садове товариство ’Геолог’, станція Сурське вул.Центральна, 6, с.Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064 (будинок культури, фойє) Велика

120123 с.Сурсько-Литовське – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Депутатська, вул.Джерельна, вул.Катеринославська, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лисогорська, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Сурська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Джерельний, пров.Набережний, пров.Український, пров.Шкільний вул.Шкільна, 33, с.Сурсько-Литовське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064 (школа, фойє) Середня

120124 с.Волоське, с.Майорка, с.Ракшівка, с.Червоний Садок вул.Набережна, 42, с.Волоське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52043 (школа, фойє) Середня

120125 с.Долинське, с-ще Горького вул.Дружби, 7, с-ще Горького, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52052 (сільська рада, каб.1) Середня

120126 с-ще Шевченко, с.Пашена Балка вул.Шкільна, 2, с-ще Шевченко, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52053 (школа, актова зала) Середня

120127 с.Степове(Слобожанська селищна громада) вул.Робоча, 14, с.Степове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52021 (будинок культури, фойє) Середня

120128 с.Любимівка – вул.Будівельників, вул.Зінаїди Збарах, вул.Зоряна, вул.Іванова, вул.Калинівка, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Передова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Ялинкова, пров.Північний вул.Садова, 2, с.Любимівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042 (Будинок культури, мала зала) Велика

120129 с.Любимівка – вул.Богданова, вул.Центральна, СТ "Лісний", с.Перше Травня, с.Придніпрянське вул.Садова, 1, с.Любимівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042 (школа, фойє) Середня

120130 с.Олександрівка – вул.Білорецька, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Мілегіна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Опитна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Рибача, вул.Самарська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шкільна, с.Василівка вул.Центральна, 1, с.Олександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041 (школа, фойє) Велика

120131 с.Олександрівка – вул.Вавілова, вул.Генерала Сучкова, вул.Дніпровська, вул.Доновського, вул.Переможців, вул.Південна, вул.Садова, вул.Студентська, вул.Тополина, вул.Хмельницького Б., вул.Шевченка, вул.Янтарна, СТ "Жемчужина", СТ "Самарський" вул.Центральна, 1Б, с.Олександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041 (будинок культури, святкова зала) Середня

120132 с.Чумаки вул.Шкільна, 14, с.Чумаки, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52024 (школа, спортзал) Середня

120133 с.Виноградне, с.Маївка пров.Мирний, 13, с.Маївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52022 (мехмайстерня СПП "Чумаки", хол) мала

120134 с-ще Зоря вул.Центральна, 1А, с-ще Зоря, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52011 (школа, спортзал) Середня

120135 с.Миколаївка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Генерала Пушкіна, вул.Зелена, вул.Криворізька: 1, 3, 5, 6, 8, 9–10, 11, 14, 15, 16–149; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Пашена Балка, вул.Педагогічна, вул.Переможна, вул.П’ятихатки, вул.Садова: 1, 2, 3–6, 13, 15, 16–17, 20–76; вул.Центральна: 1, 2–3, 4, 5, 6–7, 8–9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19–20, 21–22, 23–25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37–41, 44, 45, 46, 47–48, 49, 50–51, 53, 54А, 55, 56, 59–61, 62, 63–64, 66, 68, 69, 70–71, 72–73, 74–75, 76, 78–79, 80, 81, 82, 83, 84, 85–86, 87–88, 89, 91, 95–96, 97, 99, 100, 103, 108–109, 110–111, 112, 113–114, 115–116, 118, 120, 121–122, 123, 129, 131–134, 135–136, 137–139, 140, 141–142, 143–145, 146–150, 150А, 152, 155, 156А–157, 158, 159, 161, 162–165, 166, 167–168, 169, 170, 171, 172–173, 175–176, 178, 179–181, 183, 185, 186, 187–188, 190, 191, 196, 197, 202, 204, 206, 208; пров.Переможний, пров.Річковий 1, пров.Річковий 2, пров.Тихий, пров.Черемушки, с.Сурське вул.Генерала Пушкіна, 1, с.Миколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52061 (школа №1, спортзал) Середня

120136 с.Балівка вул.Калинова, 52Б, с.Балівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52010 (школа, фойє) Велика

120137 с.Партизанське вул.Шкільна, 18, с.Партизанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52012 (школа, фойє) Велика

120138 с.Новомиколаївка, с.Зелений Гай, с.Сурсько-Клевцеве вул.Центральна, 16А, с.Новомиколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52066 (будинок культури, фойє) Середня

120139 с.Миколаївка – вул.Василівська, вул.Дружби, вул.ім.Юліана Гунька, вул.Київська, вул.Криворізька: 2, 4, 6, 7–8, 9, 11, 13–14, 15, 16; вул.Львівська, вул.Нагірна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Портова, вул.Садова: 1, 3, 7–11, 13, 15, 17; вул.Степова, вул.Тиха, вул.Центральна: 1, 3, 4, 5, 7–8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20–21, 22, 25, 26–26А, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34–36, 41–43, 44, 45–46, 47, 48–49, 50, 51–53, 54, 55, 56, 57–59, 61, 62–63, 64–66, 67, 68–68А, 69, 71, 73, 75, 76–78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 88, 89–90, 93–95, 96–97, 98, 99, 102, 103–104, 110, 111, 112, 114, 117, 118, 120, 122, 123–129, 130, 134–135, 136, 139, 140, 142–143, 145–146, 150, 150А–151, 152–154, 156, 157, 159, 160, 162, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 173–174, 176–178, 179, 181–182, 183–185, 186, 187, 188А, 190, 192–195, 196–197, 198–201, 203, 204–206, 206А, 209–326; вул.Шкільна, вул.Янтарна, пров.Дачний, пров.Річний, пров.Сонячний вул.Центральна, 105, с.Миколаївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52060 (сільський клуб, зала) Середня

120140 с.Новотаромське вул.Березова, 11, с.Новотаромське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52063 (гуртожиток, фойє) мала

120141 с.Степове(Степова с/р), с.Благовіщенка пров.Шкільний, 2, с.Степове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52050 (школа, фойє) Середня

120143 с.Новоолександрівка – вул.Агрономічна, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Кооперативний, пров.Тихий, с.Братське, с.Дороге вул.Центральна, 46, с.Новоолександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070 (Новоолександрівська АЗПСМ, вестибюль) Велика

120144 с.Новоолександрівка – вул.Балкова, вул.Берези, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавлина, вул.Зустрічна, вул.Кленова, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Малинова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Профспілкова, вул.Розова, вул.Світла, вул.Слав’янська, вул.Сонячна, вул.Сурська, вул.Телевізійна, вул.Яблунева, вул.Янтарна, вул.50-річчя Перемоги, пров.Арендний, пров.Рубіновий, СТ "Восход", с.Кам’янка вул.Паркова, 1А, с.Новоолександрівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070 (школа, фойє) Велика

120145 с.Дніпрове, с.Старі Кодаки вул.Клубна, 2, с.Старі Кодаки, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52072 (будинок культури, фойє) Велика

120146 с-ще Дослідне, с.Чувилине вул.Наукова, 20, с-ще Дослідне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52071 (сільський клуб, фойє) Велика

120378 смт Петриківка – вул.Гагаріна, вул.Гончара, вул.Дорожників, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Западна, вул.Івана Франка, вул.Історична, вул.Київська, вул.Кирпична, вул.Кооперативна, вул.Ломоносова, вул.Майданна, вул.Матросова, вул.Межева, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Нова, вул.Переможна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Світлоярська, вул.Свободи, вул.Семена Данилейка, вул.Сонячна, вул.Федора Панка, пров.Вербний, пров.Грушевий, пров.Дорожників, пров.Кирпичний, пров.Мирний, пров.Музейний, пров.Переможний, пров.Поштовий, пров.Сонячний, пров.Тарасівський, пров.Тихий, пров.Тупіковий, просп.Петра Калнишевського просп.Петра Калнишевського, 36, смт Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51800 (селищний будинок культури, зал) Середня

120379 смт Петриківка – вул.Барабаша, вул.Будівельників, вул.Буртова, вул.Виноградна, вул.Волкова, вул.Герцена, вул.Горіхова, вул.Дніпрова, вул.Дорожня, вул.Дружня, вул.Залізна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Космічна, вул.Краєвидна, вул.Крутогорна, вул.Кутузова: 2–37, 38, 40, 42, 44А; вул.Лагерна, вул.Леваневського, вул.Малинова, вул.Медова, вул.Мостова, вул.Нахімова, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Сінна, вул.Сніжна, вул.Солов’їна, вул.Чаплинська, вул.Южна, вул.Юності, вул.Ясна, пров.Глухий, пров.Комбайновий, пров.Короткий, пров.Робочий, пров.Сипний, пров.Український, пров.Щасливий, пров.Юності, с.Сотницьке просп.Петра Калнишевського, 73, смт Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51800 (професійно-технічне училище №79, фойє, 1-й поверх) Середня

120380 смт Петриківка – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дніпровська, вул.Індустріальна, вул.Калнишевського, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Кутузова: 37А, 39–39А, 41, 42А–44, 44Б–81; вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Оборонна, вул.Осіння, вул.Покровська, вул.Республіканська, вул.Соснова, вул.Чечелівська, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Береговий, пров.Березовий, пров.Великий, пров.Веселий, пров.Парковий, пров.Трамвайний, пров.Ювілейний вул.Шевченка, 3, смт Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51800 (школа, вестибюль) Середня

120381 с.Кулішеве, с.Мала Петриківка вул.Шкільна, 3А, с.Мала Петриківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51805 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Велика

120382 с.Іванівка, с.Клешнівка, с.Куліші, с.Радісне вул.Центральна, 78, с.Іванівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51812 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Велика

120383 с.Гречане вул.Вишнева, 48А, с.Гречане, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51813 (будинок дозвілля, фойє) Середня

120384 с.Шульгівка, с.Плавещина, с.Сорочине, с.Судівка вул.Центральна, 105А, с.Шульгівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51810 (навчально-виховний комплекс, 1-й клас)
/
вул.Центральна, 102, с.Шульгівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51810
Середня

120385 с.Хутірське вул.Шкільна, 4, с.Хутірське, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51822 (навчально-виховний комплекс, спортзал, 1-й поверх) Середня

120386 с.Чаплинка вул.Дружби, 1, с.Чаплинка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51820 (будинок культури, фойє) Середня

120387 с.Улянівка вул.Плахоті, 2, с.Улянівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51823 (будинок дозвілля, вестибюль) мала

120388 с.Єлизаветівка пл.Центральна, 3, с.Єлизаветівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51831 (школа, спортзал) Велика

120389 смт Курилівка вул.Макаренка, 2, смт Курилівка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51840 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика

120390 смт Миколаївка вул.Центральна, 55, смт Миколаївка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51842 (навчально-виховний комплекс, фойє, 1-й поверх) Середня

120391 с.Лобойківка вул.Центральна, 92, с.Лобойківка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл., 51830 (сільська рада, зала засідань) Велика

121046 м.Дніпро – вул.Бережна: 146–148, 150, 152, 154, 156, 158–158А, 160–160А, 164, 166, 168–168А, 170–170Б, 172, 174А, 176, 178–178А, 180–180А, 182, 184–184В, 200–373; вул.Березанівська, вул.Епіка, вул.Загірська: 36–36А, 38, 40–63А; вул.Кінноспортивна, вул.Моторна: 187, 189–191А, 193–193А, 195, 197, 201, 203–203А, 205, 207, 209–209А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223А, 225, 227, 229–229А, 231А, 235, 240–296А; вул.Мохова: 90–92, 96–96А, 98, 100, 102–102А, 104–104А, 106–106А, 108–246; вул.Новоставкова, вул.Передова: 673–677, 683–685, 687–689, 691, 693, 695, 698–699В, 701, 703, 705, 707, 709, 711–713А, 715, 717, 719, 721, 723, 725, 727, 729, 731, 733, 735–735А, 737–737А, 745, 747–749, 751, 753–755, 757, 759, 761, 763–763А, 765, 767, 769–771, 773, 779–781, 783–783А, 785–785А, 787, 789, 791, 793, 795, 797, 799–820; вул.Робкорівська: 26–26А, 28, 30, 32–194; вул.Шпакова, пров.Касьянівський, пров.Моховий, пров.Новоставковий, шосе Полтавське, Обслуговуючий кооператив "Садове товариство "Озерне", садівниче товариство "Березка", садівниче товариство "Родник", садівниче товариство "Росинка-5" вул.Передова, 800А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №117, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121047 м.Дніпро – вул.Арсенальна, вул.Бережна: 48, 50–50А, 52, 54–54А, 56–56А, 58, 60–60А, 62, 64, 66–68А, 70, 72, 74–74А, 76, 78–78Б, 80–80А, 82, 84–145, 149, 151, 153–153А, 155–155А, 157–157А, 159, 161–161В, 165–165Б, 167, 169–169А, 171–171А, 173–174, 175–175А, 177А, 179, 181–181А, 183–183А, 185–199; вул.Дмитренка, вул.Загірська: 1–35, 37–37А, 39–39А; вул.Крайова, вул.Лужникова, вул.Моторна: 59–61А, 63–63А, 65–67, 69–69А, 71–71Б, 73–73А, 75, 79, 81–81А, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 101, 103–103А, 105, 107, 113–129, 131–186, 188, 192–192А, 194–194А, 196–196А, 198–198А, 202–202А, 204–204А, 206, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220, 222, 224–224А, 226, 228, 230–230А, 234–234А, 236–238; вул.Новоозерна, вул.Обласна: 10–10Г, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28–28Б, 30, 32, 34–101; вул.Попудренка: 82–114, 116–140, 146–158; вул.Сільська, пров.Арсенальний, пров.Дмитренка, пров.Загірський, пров.Орільський вул.Передова, 800А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №117, каб.24, 2-й поверх) Велика

121048 м.Дніпро – вул.Бережна: 1–47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 69–69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А; вул.Братства тарасівців, вул.Гіляровського, вул.Гуртова: 41, 43, 45, 47А–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 82–140; вул.Житомирська: 263–406; вул.Злагоди, вул.Іжевська: 167–247; вул.Інгульська: 113, 115–115А, 117–117А, 119, 121–121А, 123–123Б, 125–125Є, 127–127А, 129, 131–131А, 133–133Б, 135–135А, 137–139, 141, 143, 147, 149; вул.Мінусинська: 149, 151, 153, 155–155А, 157–159А, 162–362А; вул.Моторна: 1–58Б, 62, 64–64А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80–80А, 82, 84–84А, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100А, 102, 104, 106, 108–112, 130; вул.Обласна: 1–9, 11, 13–13А, 15–15А, 17–17Б, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31–31А, 33–33А; вул.Попудренка: 1–80, 115, 143; вул.Читинська, пров.Гуртовий, пров.Моторний, пров.Променистий вул.Передова, 601, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №116, хол, 1-й поверх) Велика

121049 м.Дніпро – вул.Атлетична, вул.Бєлградська: 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65–177; вул.Гуртова: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35; вул.Казахстанська: 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 87–266; вул.Лєскова, вул.Невська, вул.Олексія Неживого, вул.Передова: 513, 517, 519–519А, 523, 525–525А, 527–531, 533, 535, 537, 539, 541–541А, 543, 545, 547, 549, 551, 555, 557, 559, 561, 563, 565–567А, 569–569А, 571–571З, 573–573Б, 575, 577–577А, 579, 581–581А, 583, 585, 587, 589, 591, 593, 599–599В, 601, 603, 605, 607–609, 611–669, 678, 686, 690, 692, 694, 696, 700, 702, 704–704А, 706, 708, 710, 714–714А, 716–716А, 718, 720, 722, 724, 726, 728, 730, 732, 734, 736–736А, 740–744, 746, 750–750А, 752, 756, 758, 760, 762, 764, 766, 768, 772–772А, 776А–778, 782, 784, 786, 788–788А, 790, 792, 794–794А, 796, 798–798А; вул.Петриківська, вул.Східна, вул.Царичанська, пров.Лук’яненка, пров.Східний вул.Передова, 601, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49082 (школа №116, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121050 м.Дніпро – вул.Алуштинська, вул.Анадирська, вул.Арктична, вул.Башкирська, вул.Бєлградська: 1–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Верховинська, вул.Вітряна, вул.Гуртова: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–40, 42, 44, 46–46А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70, 72, 74–78Б; вул.Джгутова, вул.Кубанська, вул.Лейтенанта Роя, вул.Межова, вул.Мохова: 1–89, 93–95Г, 97А–97Г, 99А, 101, 103, 105–105А, 107; вул.Приозерна, вул.Резервна, вул.Робкорівська: 1–25, 27, 29, 31–31А; вул.Стародубцева, вул.Таганрозька: 304А, 306Б–306Д, 308–308А, 310, 312, 314, 316, 318–318А, 324–326, 328, 330, 332–334А, 338, 340–348А, 358, 364–374; вул.Тайгова, вул.Чарівна, вул.Чернявського, вул.Широка: 82, 84, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124Б, 126, 128–319; вул.Шлюзова, пров.Вітряний, пров.Джгутовий, пров.Тайговий, пров.Шпаковий вул.Башкирська, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046 (школа №114, корпус №2, спортивна зала, 1 поверх) Велика

121051 м.Дніпро – вул.Дубовика, вул.Житомирська: 1–262А; вул.Іжевська: 1–163; вул.Кемеровська, вул.Охтирська, вул.Рилєєва: 76, 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/129, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 169А, 171, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 206А, 207, 208, 209, 210, 211, 211А, 212, 212А, 213, 214, 214А, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 245А, 247, 249, 251; вул.Чернігівська: 132А–429; вул.Шовковична, вул.230-ї стрілецької дивізії, пров.Визволення, пров.Донецький, пров.Житомирський, пров.Сміливий, пров.Чернігівський вул.Петрозаводська, 377, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49075 (школа №64, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121052 м.Дніпро – вул.Вільхова, вул.Георгієвського, вул.Глущенка, вул.Зачепилівська, вул.Інгульська: 198–320; вул.Новгород-Сіверська, вул.Петрозаводська: 184–188, 190–519; вул.Прянишникова, вул.Седнєва, вул.Сподівань: 111–111Д, 113, 115, 117–117А, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–190; вул.Трансформаторна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–176; вул.Чернігівська: 4, 6, 8, 10–16, 18, 20–108; пров.Трансформаторний вул.Петрозаводська, 377, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49075 (школа №64, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121053 м.Дніпро – вул.Водопровідна, вул.Заярська, вул.Інгульська: 61–61Б, 63, 65–67А, 69, 71, 73–73А, 75–75Б, 77, 79–79А, 81, 83А–85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107, 109, 111А–111Б; вул.Казахстанська: 1–70, 72, 74, 76–76А, 78, 80, 82, 84–86; вул.Лазарева, вул.Мінусинська: 1–148, 150, 152, 154–154А, 156, 160–160А; вул.Передова: 313–319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 339, 341, 343, 345, 347–347А, 349, 351, 353–355А, 357–357А, 359, 361–363, 367, 369, 371, 373–373А, 375, 377, 379–379А, 383, 385, 389–389А, 391, 393–395, 397, 399, 401, 403–512, 514–516, 518–518А, 520–522, 524, 526–526Б, 532, 534, 536, 538, 540–540А, 542, 544, 546, 548, 550, 552–554А, 556, 558, 560, 562, 564, 568, 570, 572, 574, 576, 578, 580, 582–582А, 584, 586, 588, 590, 592, 594–598, 600, 602–602А, 604, 606, 610; вул.Шефська, пров.Арктичний, пров.Балканський, пров.Водопровідний, пров.Казахстанський, пров.Мінусинський, пров.Окопний, пров.Шефський вул.Передова, 427, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046 (школа №115, хол, 1-й поверх) Велика

121054 м.Дніпро – вул.Вишнева, вул.Інгульська: 2–60; вул.Клубна, вул.Новочеркаська: 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–211; вул.Опанаса Ковпака, вул.Передова: 93, 95, 97, 99, 102–312А, 320–320А, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336–338, 340, 342, 344–344А, 346–346А, 348–348А, 350–350Є, 352–352А, 356–356А, 358, 360, 364–366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380–382, 384–384А, 386–388А, 390, 392, 396, 398, 400, 402; вул.Пестеля, вул.Райніса, вул.Славгородська, вул.Тернова, вул.Широка: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–105А, 109, 111, 113–113А, 115, 117, 119, 121–121А, 123, 125, 127; вул.Штормова: 154–154А, 156–206; пров.Бурятський, пров.Клубний, пров.Олевський, пров.Передовий, пров.Поетичний, пров.Покришкіна, пров.Райніса, пров.Славгородський, пров.Снайперський, пров.Шатурський, пров.Широкий, пров.Штормовий вул.Передова, 253, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (КПНЗ "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" ДМР, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121055 м.Дніпро – вул.Балхаська, вул.Бєляєва: 10, 20; вул.Гусяча: 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–142; вул.Ернеста Хемінгуея, вул.Інгульська: 62–62А, 64–64А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82–82А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144–146, 148, 152–196Г; вул.Параски Ангеліної, вул.Робесп’єра, вул.Руставелі, вул.Сподівань: 19–110, 112, 114, 116, 118–118А, 120–122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–134А; вул.Таганрозька: 283–303, 305–305/307, 307А, 309–309А, 311, 313, 315–315А, 317, 319–323, 327–327А, 329–329А, 331, 335, 339, 351–357А, 359–363; вул.Щитова, пров.Інгульський, пров.Новочеркаський, пров.Полєнова, пров.Робесп’єра вул.Передова, 253, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (КПНЗ "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" ДМР, 1-й поверх) Велика

121056 м.Дніпро – вул.Бєляєва: 8, 12; шосе Донецьке: 2, 3, 7, 9; вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №142, хол ліворуч, 1-й поверх) Велика

121057 м.Дніпро – вул.Бєляєва: 16–19, 21–35; шосе Донецьке: 15; вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №142, хол праворуч, 1-й поверх) Велика

121058 м.Дніпро – вул.Бєляєва: 4; вул.Висоцького: 2, 4; шосе Донецьке: 1; вул.Бєляєва, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080 (школа №142, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121065 м.Дніпро – вул.Артюшенка, вул.Афанасьєва-Чужбинського, вул.Вітчизняна: 1–59; вул.Волоколамська, вул.Волочаєвська, вул.Галі Андрусенко, вул.Голубовського, вул.Гребінки, вул.Груднева, вул.Желябова, вул.Заводська, вул.Кільцева, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Миколи Кузьменка, вул.Минакова, вул.Михайлова, вул.Некрасова, вул.Новоросійська, вул.Північнодвінська, вул.Піскова, вул.Промислова, вул.Проміжна, вул.Пушкіна, вул.Роздільна, вул.Сизранська, вул.Тагільська, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Яна Гуса: 10–35; пров.Василівський, тупик Чайковського вул.Волоколамська, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №18, коридор, 1-й поверх) Велика

121066 м.Дніпро – вул.Бойова, вул.Варварівська, вул.Весела, вул.Галі Мазуренко, вул.Гусяча: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Делегатська, вул.Індустріальна, вул.Новочеркаська: 1–79, 81–81А, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Очеретяна, вул.Полєнова, вул.Симиренківська, вул.Швидкісна, вул.Щукіна, пров.Весняних конвалій, пров.Делегатський, пров.Очеретяний вул.Симиренківська, 76, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021 (школа №68, хол, 1-й поверх) Велика

121067 м.Дніпро – вул.Архангельська, вул.Богомаза: 52–135, 137; вул.Гагринська: 27, 29, 31–158; вул.Дмитровградська, вул.Мольєра: 1–28, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Райдужна, вул.Семипалатинська, вул.Солончакова, вул.Спартака: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Трипільська, вул.Ферганська, вул.Янтарна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 47, 49; пров.Гагринський, пров.Семипалатинський, пров.Солончаковий, тупик Орільський, тупик Солончаковий вул.Янтарна, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (школа №86, хол праворуч, 1-й поверх) Велика

121068 м.Дніпро – вул.Богомаза: 136–136А, 138–184; вул.Вітчизняна: 62–95; вул.Грінченка: 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–220А, 222, 224–459А; вул.Данила Заболотного, вул.Декабристів, вул.Дружня, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Новоковальська, вул.Петра Бикова, вул.Петрозаводська: 1–167А, 189; вул.Рилєєва: 15, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Універсальна: 22–24, 26, 28, 30–69; вул.Чернігівська: 1–3А, 5, 7, 9, 17, 19; пров.Одеський, пров.Петрозаводський, тупик Грінченка вул.Вітчизняна, 93, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (фінансово-економічний ліцей, хол ліворуч, 2-й поверх) Велика

121069 м.Дніпро – вул.Алма-Атинська, вул.Лозова, вул.Мольєра: 29–31, 33–33/35, 35, 37, 39, 41, 43–162; вул.Онезька, вул.Ризька, вул.Спартака: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–98; вул.Трансформаторна: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51–51А, 53, 55, 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; пров.Онезький вул.Вітчизняна, 93, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (фінансово-економічний ліцей, хол праворуч, 2-й поверх) Велика

121070 м.Дніпро – вул.Грінченка: 55–203, 205, 207, 209, 211, 213–213А, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Янтарна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 34, 38, 40, 42, 50; вул.Янтарна, 39, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (школа №86, хол ліворуч, 1-й поверх) Велика

121078 м.Дніпро – шосе Донецьке: 104, 106, 108, 110, 114, 116; пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (школа №133, хол, 1-й поверх) Велика

121079 м.Дніпро – вул.Богомаза: 188А–204; пров.Крушельницької: 7; пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (школа №133, коридор, 1-й поверх) Велика

121080 м.Дніпро – вул.Терещенківська: 25, 27; пров.Крушельницької: 5, 12–20; пров.Крушельницької, 5А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (школа №133, хол, 2-й поверх) Велика

121081 м.Дніпро – вул.Березинська: 23, 25, 27; пров.Крушельницької: 2–4, 6, 8; шосе Донецьке: 124; пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (навчально-виховний комплекс №131, рекреація, 2-й поверх) Велика

121082 м.Дніпро – вул.Марії Лисиченко, вул.Терещенківська: 2–12; пров.Крушельницької: 1; пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (навчально-виховний комплекс №131, рекреація молодшої школи, 1-й поверх) Велика

121083 м.Дніпро – вул.Терещенківська: 14–24, 26; шосе Донецьке: 120, 122; пров.Крушельницької, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49125 (навчально-виховний комплекс №131, рекреація старшої школи, 1-й поверх) Велика

121085 м.Дніпро – вул.Будапештська, вул.Георгія Камінського, вул.Івана Труби, вул.Калинова: 73, 75, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4, 85; вул.Ломоносова, вул.Меліоративна, вул.Микитинська, вул.Парникова, вул.Підгороднянська, вул.Сашка Мірошниченка, вул.Урожайна, вул.Федеративна, вул.Янтарна: 44, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; пров.Універсальний пров.Універсальний, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49024 (Дніпровський професійний залізничний ліцей, хол, 1-й поверх) Велика

121086 м.Дніпро – вул.Калинова: 76, 77, 79, 79А к.1, 79А к.2, 81; вул.Калинова, 81, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087 (Дніпровська дитяча художня школа №2, каб.8, 1-й поверх) Середня

121781 смт Обухівка – вул.Байдукова, вул.Берегова, вул.Братів Цапко, вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Запорізька, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Лісна, вул.Набережна площа, вул.Обухівська, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкінський спуск, вул.Світла, вул.Солов’їна, вул.Солона, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тернова: 14, 16–16Е, 18–22, 24, 26–28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 62А, 79–175; вул.Харківська: 86, 88, 90–255; вул.Чарівна: 81, 85, 87–180; вул.Чкалова, вул.Шевченківська, вул.Щаслива, пров.Зоряний, пров.Кривий, пров.Мужності, пров.Новий, пров.Польовий, пров.Солов’їний, пров.Щасливий, СТ "Аронія", СТ "Ізумруд", СТ "Метро", СТ "Оріль-2", СТ "Промтепловоз" вул.Центральна, 46, смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030 (Будинок культури, зал) Середня

121784 смт Слобожанське – вул.Паркова: 29; вул.Співдружності, вул.Спортивна, вул.8 Марта: 11, 13, 15, 17, 19, 28–30; вул.Сімейна, 1, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005 (дитсадок "Дивосвіт", дитяча група) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
121104 Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня №11" Дніпровської міської ради вул.Широка, 222, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49046 Мала