Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №34

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Дніпровської РДА

25

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Вільногірської міської ради

9

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Жовтоводської міської ради

23

Відділ ведення ДРВ апарату Кам’янської РДА

77

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120062 м.Верхньодніпровськ – вул.Дніпровська: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Зарічна, вул.Кувашева, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Папаніна, вул.Поля, вул.Радіщева, вул.Римська, вул.Тиха, вул.Шелепова, вул.Яблунева: 1–101А, 103–103А; вул.Дніпровська, 56, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок вчителя, актова зала) Велика

120063 м.Верхньодніпровськ – вул.Авраменка, вул.Сергія Яцковського, вул.Театральна, просп.Шевченка вул.Авраменка, 38, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (школа №1, актова зала) Велика

120064 м.Верхньодніпровськ – вул.Антонова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 1–79; вул.Конституційна, вул.Корольова, вул.Курчатова, вул.Маяковського, вул.Попова, вул.Січеславська, вул.Толстого, вул.Яворницького, пров.Верхній, пров.Злагоди, пров.Польовий, пров.Приморський, пров.Толстого, Санаторій ’Славутич’ пл.Олександра Поля, 1, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок культури, фойє) Велика

120065 м.Верхньодніпровськ – вул.Базарна, вул.Баранника, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Друга Базарна, вул.Друга Галатовка, вул.Коротка, вул.Мира, вул.Пальохи: 1–23А, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 39–39А, 41, 43–43А; вул.Перша Галатівка, вул.Пожежна: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Пушкіна, вул.Сапеляка Владики, вул.Сеня Олександра, вул.Софії Русової, вул.Титова: 2–192; вул.Чайковського, пл.Олександра Поля, пров.Андріївський, пров.Базарний, пров.Галатовський, пров.Другий Галатовський, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Пожарний пл.Олександра Поля, 3, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє) Велика

120066 м.Верхньодніпровськ – вул.Безіменна, вул.Дидишка, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Машинобудівників, вул.Севастопольська, вул.Федоровського, вул.Шевченка, пров.Подольський вул.Дидишка, 1, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (коледж, спортивна зала) Середня

120067 м.Верхньодніпровськ – вул.Бродського, вул.Гастело, вул.Горького, вул.Далека, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зої Космодем’янської-Гастело, вул.Київська, вул.Кирпична, вул.Косенко, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Нагая Макара, вул.Олега Кошевого, вул.Пальохи: 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–107; вул.Пожежна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–124; вул.Покровська, вул.Робоча, вул.Розсадна, вул.Семенова, вул.Старицького, вул.Степова, вул.Титова: 206; вул.Українська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Бродського, пров.Огородний, пров.Покровський вул.Київська, 28, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (школа №2, фойє) Велика

120068 м.Верхньодніпровськ – вул.Абрикосова, вул.Бутенка, вул.Дніпровська: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95–144А; вул.Запорізька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Матросова, вул.Харківська, вул.Чернігівська, вул.Чумацька, вул.Яблунева: 102, 104–198; пров.Котляревського, пров.Матросова, пров.Нагорний, пров.Чапаєва вул.Яблунева, 117Б, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (ДП "Верхньодніпровське лісове господарство", актова зала) Середня

120069 м.Верхньодніпровськ – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна: 81–162А; вул.Грушевського, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Квітів, вул.Козацька, вул.Литвинова, вул.Лісопильна, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Отамана Сірка, вул.Перемоги, вул.Правобережна, вул.Садова, вул.Сахарова, вул.Стрілецька, вул.Упорна, вул.Франка, вул.Ціолковського, пров.Весняний, пров.Другий Гагаріна, пров.Литвинова, пров.Перший Упорний, пров.П’ятий Гагаріна, пров.Сахарова, пров.Третій Гагаріна, пров.Упорний, пров.Четвертий Гагаріна, пров.Шостий Гагаріна вул.Упорна, 1А, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок-інтернат №2, зала лікувальної фізичної культури) Середня

120070 м.Верхівцеве – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Красна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічурина, вул.Нечуй-Левицького, вул.Нова: 82–134; вул.Озерна, вул.Привокзальна, вул.Радіщева, вул.Саксаганська, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 47–223; пров.1-й Горького, пров.1-й Український, пров.2-й Горького, пров.2-й Український, пров.3-й Український, пров.4-й Український, пров.5-й Український вул.Центральна, 46, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (будинок дітей та юнацтва, актова зала) Велика

120071 м.Верхівцеве – вул.Академіка Пріснякова, вул.Балтійська, вул.Вишнева, вул.В.Лобановського, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Княгині Ольги, вул.Кутузова, вул.Леоніда Бикова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Нестора Махно, вул.Осипенко, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Первомайська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Ряженцева, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Балтійський, пров.Зіміна, пров.Княгині Ольги, пров.Леоніда Бикова, пров.Сагайдачного, пров.С.Ряженцева, пров.1-й Кутузова, пров.2-й Кутузова вул.Садова, 14, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа №1, фойє) Велика

120072 м.Верхівцеве – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дніпровська, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Ісполкомівська, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Маяковського, вул.Нова: 2–80; вул.О.Довженка, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Соборна: 1–91; вул.Троїцька, вул.Центральна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; пров.Зелений, пров.Пушкіна, пров.Троїцький, пров.1-й Дніпровський, пров.1-й Соборний, пров.1-й Центральний, пров.2-й Дніпровський, пров.2-й Соборний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Дніпровський вул.Зелена, 3, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа №2, фойє) Велика

120073 м.Верхівцеве – вул.Аграрна, вул.Білоконя, вул.Ватутіна, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.О.Жабинця, вул.Покровська, вул.Попруги, вул.Соборна: 92–179; вул.Степна, вул.Толбухіна, вул.Харківська, вул.14 Гвардійської Дивізії, пров.Попруги, пров.3-й Соборний вул.Соборна, 174, м.Верхівцеве, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (будинок культури, мала зала) Середня

120074 с.Широке вул.Кооперативна, 2, с.Широке, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа, фойє) мала

120075 с-ще Соколівка вул.Гвоздовського, школа, с-ще Соколівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51663 (школа, спортивна зала) Середня

120076 смт Дніпровське – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Гришина, вул.ГРС, вул.Дніпровська, вул.Дорошенко, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Корбінський Кар’єр, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Ніколаєва, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Семенова, вул.Сонячна, вул.Сошиновська, вул.Тітова, вул.Франка І., вул.Центральна: 19, 23–29, 31–37; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, пров.Горького, пров.Дніпровський, пров.Ніколаєва, пров.1-й Гагаріна, пров.1-й Набережний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Гагаріна, пров.2-й Набережний, пров.2-й Садовий, пров.3-й Гагаріна вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, 13, смт Дніпровське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51650 (палац культури, досугова зала) Велика

120077 смт Дніпровське – вул.Набережна, вул.Олександра Островського, вул.Спортивна, вул.Центральна: 1–18, 20, 30; вул.Шкільна, пров.Спортивний, пров.Шкільний вул.Шкільна, 5, смт Дніпровське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51650 (школа, фойє) Велика

120078 смт Новомиколаївка – вул.Водяна, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Лісна, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Музична, вул.Ніколаєва, вул.Переможна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Толстого, вул.Фабрична, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1 Мая, пров.Братський, пров.Переможний, пров.Польовий вул.Шкільна, 6, смт Новомиколаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51653 (школа №1, актова зала) Велика

120079 смт Новомиколаївка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Козацької слави, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мкртумова, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Українська, вул.36 Гвардійської Дивізії, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Кленовий, пров.Миру, пров.Робітничий, пров.Святковий, пров.Шкільний, с.Братське, с.Воєводівка, с.Чепине, с.Чкаловка вул.Мкртумова, 8, смт Новомиколаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51653 (школа №2, спортивна зала) Середня

120080 с.Боровківка – вул.Зелена, вул.Медична, вул.Миру, вул.Нова, вул.Прибережна, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Молодіжний, с.Авксенівка, с.Матюченкове, с.Павло-Григорівка вул.Квака А.Ф., 2, с.Боровківка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51641 (будинок культури, диско-зала) Середня

120081 с.Вільні Хутори, с.Ярок вул.Крікента, 26, с.Вільні Хутори, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51642 (сільський клуб, актова зала) мала

120082 с.Правобережне вул.Г.Прокоф’євої, 2, с.Правобережне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51613 (школа, кабінет рідної мови) мала

120083 с.Бородаївка вул.Центральна, 8, с.Бородаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51611 (сільська рада, зала засідань) Середня

120084 с.Водяне(Верхньодніпровська міська територіальна громада), с.Діденкове, с.Зелене, с.Зуботрясівка, с.Кривоносове, с.Миколаївка(Верхньодніпровська міська територіальна громада), с.Солов’ївка, с.Томаківка вул.78 Гвардійської Дивізії, 4, с.Водяне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51633 (школа, актова зала) Середня

120085 с.Андріївка(Верхньодніпровська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 25, с.Андріївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51635 (школа, к.1) мала

120086 с.Ганнівка, с.Заполички, с.Клин, с.Мости, с.Новоселівка(Верхньодніпровська міська територіальна громада), с.Попівка вул.Янцева, 61А, с.Ганнівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51620 (сільський клуб, фойє) Середня

120088 с.Дніпровокам’янка, с.Івашкове, с.Калужине, с.Павлівка(Верхньодніпровська міська територіальна громада), с.Суслівка вул.Шкільна, 1, с.Дніпровокам’янка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51612 (фойє) Середня

120090 с.Дмитрівка(Вільногірська міська територіальна громада), с.Дідове, с.Доброгірське, с.Кушнарівка, с.Мар’янівка(Вільногірська міська територіальна громада), с.Мотронівка, с.Новоганнівка, с.Соколове вул.Вишнева, 9, с.Дмитрівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51643 (сільська рада, зала засідань) Середня

120091 с.Заріччя, с.Бородаївські Хутори – вул.Золота, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Підгірна: 2–26; вул.Центральна: 2–13; вул.Кленова, 3, с.Заріччя, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51630 (сільська рада, зала засідань) мала

120092 с.Бородаївські Хутори – вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Підгірна: 30–46; вул.Центральна: 15–85; с.Василівка(Верхньодніпровська міська територіальна громада), с.Корнило-Наталівка, с.Якимівка вул.Центральна, 4, с.Якимівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51632 (сільський клуб, актова зала) мала

120093 с.Домоткань вул.Шкільна, 2, с.Домоткань, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51631 (диспансер центральної районної лікарні, актова зала) мала

120094 с.Малоолександрівка, с.Адалимівка, с.Саксагань(Верхівцівська міська територіальна громада), с.Петрівка(Верхівцівська міська територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Малоолександрівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51670 (сільська рада, актова зала) мала

120095 с.Гранове, с.Дубове, с.Калинівка(Верхівцівська міська територіальна громада), с.Полівське вул.Сахалінська, 51, с.Полівське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51670 (сільський клуб, актова зала) мала

120096 с.Мишурин Ріг вул.Юдіна, 22, с.Мишурин Ріг, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51610 (школа, спортивна зала) Середня

120097 с.Підлужжя вул.Громова, 121А, с.Підлужжя, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (будинок культури, актова зала) мала

120098 с.Перше Травня – вул.Богодарівка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тополя, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Тарасівка(Верхньодніпровська міська територіальна громада) вул.Миру, 1, с.Перше Травня, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (школа, фойє) мала

120099 с.Перше Травня – вул.Петрівка, с.Новогригорівка, с.Самоткань вул.Перемоги, 38В, с.Новогригорівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (сільський клуб, актова зала) мала

120100 с.Пушкарівка – вул.Громова, вул.Дружби Народів, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Мостова, вул.Римська, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шкільний вул.Ілляшевської, 20, с.Пушкарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51606 (школа, спортивна зала) Середня

120101 с.Пушкарівка – вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Віри Листопад, вул.Волкова, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Ілляшевської, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Немо, вул.Нечуй-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Підгірна, вул.Тюленіна, вул.Українська, вул.Чонгарівка, вул.Щастя, пров.Підгірний, пров.Тихий вул.Ілляшевської, 33, с.Пушкарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51606 (будинок культури, фойє) Середня

120441 м.П’ятихатки – вул.Клименка, вул.Мамона, вул.Мірошниченка вул.Мірошниченка, 107, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (відділення поштового зв’язку, актова зала) Середня

120442 м.П’ятихатки – вул.Вергуна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Курчатова, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Саксаганська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Саксаганська, 90, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №2, фойє) Велика

120443 м.П’ятихатки – вул.Межова, вул.Механізаторів, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степна, вул.Удільна, вул.Урожайна, вул.Шкільна вул.Садова, 109, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (центр учнівської молоді, коридор) Велика

120444 м.П’ятихатки – вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Олександрійська, вул.Українська, вул.Ю.Голополосова вул.Олександрійська, 65, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (районний будинок культури, фойє) Велика

120445 м.П’ятихатки – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Л.Гречко, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Південна, вул.Прокопенка, вул.Сонячна, вул.Шатрова вул.Шатрова, 9, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №1, фойє) Велика

120446 м.П’ятихатки – вул.Братів Потабашних, вул.Гагаріна: 1–148, 150–150А, 156, 158, 160, 162А–166, 170–172, 174–176; вул.Калинова: 3–165, 167, 171, 185, 225–227; вул.Нечуя-Левицького, вул.Переїзна, вул.Північна: 2–139; вул.Польова: 1–160, 164–164Б, 166, 168, 170, 172–174; вул.Привокзальна: 2–150, 154–158, 160, 162, 164, 166–177; вул.Федющенка: 1–150А; вул.Переїзна, 142, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (дистанція сигналізації та зв’язку, зала) Велика

120447 м.П’ятихатки – вул.Гагаріна: 149, 151–155А, 157, 159, 161, 167–169, 173, 177–304А; вул.Калинова: 166–166А, 168–170, 172–184А, 186–224, 228–322; вул.Київська, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева, вул.Північна: 140–233; вул.Польова: 161–163, 165, 167, 169, 171, 175–314; вул.Привокзальна: 153, 159, 161, 163, 165, 178–350; вул.Федющенка: 151–282; вул.Шовковична вул.Привокзальна, 169, м.П’ятихатки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №3, фойє) Велика

120448 смт Вишневе, с.Кулябкине, с.Іванівка, с.Терно-Лозуватка – вул.Дачна, вул.Лісна, вул.Підгорна, вул.Терновата, вул.Тиха, с.Червоний Яр(Вишнівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 47, смт Вишневе, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52151 (будинок культури, актова зала) Велика

120449 смт Лихівка, с.Степове вул.Миру, 5, смт Лихівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52120 (сільський клуб, зала) Середня

120450 с.Райдужне вул.Шкільна, 1, с.Райдужне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52123 (школа, спортивна зала) мала

120451 с.Біленщина, с.Верхньокам’яниста, с.Катеринівка(Лихівська селищна територіальна громада), с.Липове, с.Михайлівка(Лихівська селищна територіальна громада), с.Олександро-Григорівка, с.Плоске вул.Жалдака, 22А, с.Біленщина, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52113 (будинок культури, фойє) мала

120452 с.Богдано-Надеждівка, с.Калинівка(П’ятихатська міська територіальна громада), с.Культура вул.Вишнева, 6А, с.Богдано-Надеждівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52160 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

120453 с.Миролюбівка, с.Полтавобоголюбівка вул.Б.Хмельницького, 111Б, с.Миролюбівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52149 (сільський клуб, глядацька зала) мала

120454 с-ще Мирне вул.Б.Хмельницького, 50, с-ще Мирне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52161 (школа , фойє) мала

120455 с.Виноградівка, с.Запоріжжя, с.Суханівка вул.Шкільна, 1, с.Виноградівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52141 (школа, клас біології) мала

120456 с.Чистопіль вул.Поштова, 15, с.Чистопіль, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52140 (школа, фойє) мала

120457 с.Грушуватка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Широкова, вул.Шмідта: 1–58; с.Цівки, с.Семенівка(Саксаганська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 36, с.Грушуватка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52118 (сільська рада, актова зала) Середня

120458 с.Грушуватка – вул.Шмідта: 60–119А; с.Красноіванівка – вул.Артилерійська, вул.Набережна: 3А–25; вул.Нагірна, вул.Нікіфорова, вул.Польова, вул.П’ятихатська, вул.Центральна, с.Нерудсталь вул.Учительська, 36, с.Нерудсталь, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52171 (школа, спортивна зала) Середня

120459 с.Жовте – вул.Вишнева: 1А–37; вул.Горького, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Незалежності: 1–20; вул.Осипенко, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Українська: 2–38А, 41–68; вул.Фермерська, вул.Чкалова, с-ще Зелене вул.Українська, 56А, с.Жовте, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52130 (сільська рада, актова зала) Середня

120460 с.Жовте – вул.Вишнева: 39–60; вул.Казарма 396 км, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 22–67; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Українська: 40; вул.Шевченка вул.Шевченка, 6, с.Жовте, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52130 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

120461 с-ще Зоря, с-ще Авангард, с.Зелений Луг, с.Касинівка, с.Осикувате, с.Петрівка(П’ятихатська міська територіальна громада) вул.Молодіжна, 2, с-ще Зоря, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52119 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

120462 с.Івашинівка, с-ще Вершинне, с.Красна Воля вул.Шкільна, 16А, с.Івашинівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52172 (школа, фойє) Середня

120463 с.Комісарівка вул.Миру, 12, с.Комісарівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52142 (школа, спортивна зала) Середня

120465 с.Лозуватка(Вишнівська селищна територіальна громада), с.Ликошине, с.Новоукраїнка, с.Терно-Лозуватка – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Робоча вул.Шкільна, 54, с.Лозуватка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52150 (школа, актова зала) Середня

120466 с.Мар’янівка(Жовтоводська міська територіальна громада), с.Волочаївка вул.Садова, 31А, с.Мар’янівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52180 (будинок культури, фойє) мала

120467 с.Пальмирівка, с.Красний Луг, с.Нововасилівка вул.Центральна, 47, с.Пальмирівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52131 (школа, світлиця) мала

120468 с.Веселий Поділ, с.Дмитрівка(П’ятихатська міська територіальна громада), с.Жовтоолександрівка, с.Новозалісся, с.Ровеньки, с.Трудолюбівка вул.Звягінцева, 3, с.Жовтоолександрівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52133 (школа, їдальня) Середня

120469 с.Савро, с.Новоіванівка, с.Червона Поляна вул.Молодіжна, 2А, с.Савро, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52181 (сільський клуб, глядацька зала) мала

120470 с.Балкове, с.Вільне(Саксаганська сільська територіальна громада), с.Галина Лозуватка, с.Демурино-Варварівка, с.Кам’яне, с.Чигринівка вул.Нова, 48, с.Вільне, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52185 (школа, фойє) Середня

120471 с.Саївка вул.Центральна, 23, с.Саївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52153 (школа, фойє) Середня

120472 с.Долинське, с.Тернувате вул.Центральна, 121, с.Долинське, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52154 (школа, фойє) Середня

120473 с.Саксагань(Саксаганська сільська територіальна громада) вул.Соловйова, 12, с.Саксагань, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52173 (школа, столова) Середня

120474 с.Чумаки вул.Шкільна, 1, с.Чумаки, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52174 (школа, актова зала) мала

120475 с.Троїцьке вул.Центральна, 48, с.Троїцьке, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52110 (школа, фойє) мала

120476 с.Миколаївка(Лихівська селищна територіальна громада) вул.Українська, 6А, с.Миколаївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52111 (будинок культури, фойє) мала

120477 с.Березняк, с.Золотницьке, с.Червона Деріївка вул.Нова, 30, с.Червона Деріївка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52112 (будинок культури, фойє) мала

120478 с.Байдаківка, с.Грамівка, с.Григорівка, с.Червона Гірка вул.Центральна, 28, с.Байдаківка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52124 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

120479 с.Володимирівка(Лихівська селищна територіальна громада), с.Миронівка, с.Цвіле, с.Яковлівка вул.Шкільна, 7А, с.Яковлівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52125 (сільський клуб, глядацька зала) мала

120613 смт Царичанка – вул.Базівська, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Нагорна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–40; вул.Театральна, вул.Транспортна, вул.Фонтанна, вул.Царичанська: 46–66; вул.Шевченка, вул.14-ї Гвардійської дивізії, пров.Залізничний, пров.Нагорний, пров.Першотравневий, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний, квартал Слави вул.Царичанська, 42Б, смт Царичанка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (районний Будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120614 смт Царичанка – вул.Б.Хмельницького, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Діброва, вул.Івана Мазепи, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Олійника, вул.Орлянська, вул.Селянська, вул.Соборна: 41–120; вул.Степова, вул.Українська, вул.Царичанська: 67–166А; вул.Янтарна, пров.Паланковий, пров.Протовчанський, пров.Селянський, пров.Степовий, пров.1-й Соборний, пров.2-й Соборний, пров.3-й Соборний, с.Селянівка вул.Соборна, 40А, смт Царичанка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (школа, спортзал, 1-й поверх) Велика

120615 смт Царичанка – вул.Замкова, вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Майська, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Під’їздна, вул.Подолянська, вул.Приорільська, вул.Річкова, вул.Робоча, вул.Сквозна, вул.Службова, вул.Соснова, вул.Урожайна, вул.Центральна: 71–142; пров.Кооперативний, пров.Приорільський, пров.Сосновий, пров.1-й Подолянський, пров.1-й Робочий, пров.2-й Подолянський, пров.2-й Робочий, пров.3-й Подолянський, пров.3-й Робочий, пров.4-й Робочий вул.Центральна, 109А, смт Царичанка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (адміністративний будинок райспоживспілки, зала засідань, 2-й поверх) Середня

120616 смт Царичанка – вул.Берегова, вул.Бутенка, вул.Дачна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Календюка, вул.Канавна, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Межова, вул.Підгірна, вул.Піски, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Сургутська, вул.Східна, вул.Тростяна, вул.Центральна: 1–70Б; вул.Яблунева, пров.Глинище, пров.Дачний, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Яблуневий вул.Бутенка, 2А, смт Царичанка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (школа, хол, 1-й поверх) Середня

120617 с.Драгівка, с.Калинівка(Царичанська селищна територіальна громада), с.Лисківка, с.Пилипівка вул.Центральна, 16, с.Лисківка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51006 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

120618 с.Дубове, с.Тарасівка, с.Турове вул.Чкалова, 12, с.Дубове, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51005 (сільський клуб, актова зала, 1-й поверх) мала

120619 с.Китайгород – вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Забрідчанська, вул.Заводська, вул.Загород, вул.Китайгородська: 1–50, 51–55; вул.Кошового, вул.Лагерна, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Макаренко, вул.Межова, вул.Миру, вул.Музейна, вул.Набережна, вул.Орільська, вул.Підгірна: 1–24, 33, 60; вул.Приорільська, вул.Садова, вул.Сотника Семенова, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Веселий, пров.Молодіжний вул.Шкільна, 1А, с.Китайгород, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51030 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120620 с.Китайгород – вул.Зелена, вул.Китайгородська: 50А, 56–208; вул.Ломоносова, вул.Орлівська, вул.Панаса Бутенка, вул.Підгірна: 25–32, 35–59, 61–66; вул.Піщана, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Черняховського, вул.Ювілейна вул.Шкільна, 1А, с.Китайгород, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51030 (школа, хол, 1-й поверх) мала

120621 с.Могилів – вул.Берегова: 1–20, 22, 24–25; вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Дубініна, вул.Кругла, вул.Лагерна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Орільська, вул.Панікахи, вул.Передова, вул.Польова, вул.Світла, вул.Староселівська, вул.Тополина, вул.Т.Шевченка, вул.Фермівська, вул.Центральна: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19–21А, 23, 25; вул.Челюскіна, вул.Черняховського, вул.Чиста, пров.Бойовий, пров.Веселий, пров.Зелений: 1, 1А, 2–2А, 3–4, 5–6; пров.Крайній, пров.Мирний, пров.Новий, пров.Озерний, пров.Орільський, пров.Птичий, пров.Сосновий, пров.Східний, пров.Тупік, пров.Український вул.Дніпровська, 1А, с.Могилів, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51040 (сільський Будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120622 с.Проточі, с.Могилів – вул.Берегова: 21–21Б, 23–23А, 26–178; вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Зоряна: 1–46, 48, 50, 52; вул.Зотова, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 2; вул.О.Зайвого: 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Патона, вул.Приорільська, вул.Пушкіна: 1–2, 3–5, 6–8, 9, 10, 11–12, 13–14, 15–36, 37–47; вул.Севастопольська, вул.Сєченова, вул.Сонця, вул.Степова: 34–59; вул.Тітова, вул.Туполєва, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Харківська: 41–50; вул.Центральна: 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 18, 22, 24, 26–113А; вул.Чайковського, вул.Чкалова: 1–12; вул.Шевченківська, вул.Шишкіна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Береговий, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Запорізький, пров.Зелений: 1, 1А–2, 3, 4, 6; пров.Київський, пров.Лесі Українки, пров.Приорільський, пров.Садовий, пров.Франко, пров.Шишкіна, пров.Шкільний вул.Центральна, 58А, с.Могилів, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51041 (бібліотека, читальна зала, 1-й поверх) Середня

120623 с.Новопідкряж, с.Супина вул.Комарова, 45, с.Новопідкряж, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51046 (сільський будинок культури, обрядова кімната, 1-й поверх) Середня

120624 с.Прядівка вул.Центральна, 42, с.Прядівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51022 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

120625 с.Юр’ївка, с.Ненадівка, с.Семенівка вул.Центральна, 38А, с.Юр’ївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51020 (адмінбудівля Юр’ївського старостинського округу, глядацька зала, 1-й поверх) мала

120626 с.Преображенка вул.Центральна, 45, с.Преображенка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51021 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

120627 с.Михайлівка(Царичанська селищна територіальна громада), с.Гнатівка, с.Заорілля, с.Червона Орілька вул.Вороного, 1, с.Михайлівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51011 (школа, спортзал, 1-й поверх) мала

120628 с.Бабайківка, с.Кущівка вул.Театральна, 1А, с.Бабайківка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51010 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

120629 с.Вербове, с.Івано-Яризівка, с.Новостроївка вул.Царичанська, 46, с.Новостроївка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51010 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) Середня

120630 с.Андріївка, с.Залелія, с.Лозуватка, с.Нетесівка, с.Помазанівка вул.Чкалова, 8А, с.Залелія, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51013 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

120631 с.Ляшківка вул.Центральна, 1, с.Ляшківка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51012 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

120632 с.Назаренки, с.Орлівка, с.Шарівка вул.Українська, 1, с.Шарівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51014 (сільський клуб, актова зала, 1-й поверх) мала

120633 с.Рудка, с.Кравцівка, с.Рибалки, с.Щербинівка вул.Шкільна, 1, с.Рудка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51031 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

120634 с.Цибульківка, с.Єгорине, с.Зубківка, с.Новоселівка(Могилівська сільська територіальна громада), с.Плавещина(Могилівська сільська територіальна громада), с.Салівка вул.Шкільна, 2А, с.Цибульківка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51032 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120635 с.Катеринівка, с-ще Молодіжне вул.Шкільна, 26, с-ще Молодіжне, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51033 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

120682 м.Вільногірськ – вул.Барвінкова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Гірників, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Домоткань, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.ім.В.В.Варена: 2–12, 14, 16–20, 22–26; вул.ім.Ю.М.Устенка: 6, 20–70; вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Конвалій, вул.Криничанська, вул.Молодіжна: 2–12; вул.Нова, вул.Олега Кошового, вул.Олійника, вул.Садова: 2/37–14, 16, 18, 20–32; вул.Святкова, вул.Слов’янська, вул.Смерекова, вул.Степова, вул.Тарасова, вул.Хмельницького, вул.Центральна: 1–19, 21, 23, 25; вул.Шевченка вул.ім.Ю.М.Устенка, 26, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (КЗ "Культурно-діловий центр", танцювальна зала) Велика

120683 м.Вільногірськ – вул.Гагаріна: 4А, 12А, 20–22; вул.ім.В.В.Варена: 13/7, 15А, 21А, 28–40; вул.ім.Ю.М.Устенка: 3–5, 11–15; вул.Молодіжна: 16А–22А; вул.Садова: 15, 17–17А, 19–19А; вул.Центральна: 20–20А, 22–22А, 24–24А, 27–36; вул.Центральна, 31, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (Центр профільного навчання, вестибюль, 1-й поверх) Велика

120684 м.Вільногірськ – вул.Гагаріна: 1–4, 5–12, 13–15; вул.ім.В.В.Варена: 21/8; вул.Молодіжна: 24/2–32А; вул.Центральна: 37А–45Б, 47А–47Б, 49В; вул.Садова, 34, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №2, хол 1-й поверх) Велика

120685 м.Вільногірськ – бульв.Миру: 2, 4, 6, 10; вул.Молодіжна: 34–38А; вул.Центральна: 47, 49–49Б, 53–55-57; вул.Центральна, 45А, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №3, вестибюль, 1-й поверх) Велика

120686 м.Вільногірськ – бульв.Миру: 1, 3, 5, 7–9, 11, 11Б, 15–15Б; вул.Молодіжна: 44; вул.Центральна, 51, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №4, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

120687 с.Кринички, м.Вільногірськ – бульв.Миру: 9А, 11А, 13; вул.Центральна: 61–71А, 77; вул.Центральна, 28, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (КЗ "Спортивний комплекс "Авангард", вестибюль, 1-й поверх) Велика

120688 м.Вільногірськ – вул.Молодіжна: 48–52А; вул.Центральна: 73–75Б, 77А–77В, 79Б; вул.Молодіжна, 46, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №5, бузкова зала, 1-й поверх) Велика

120689 с.Посуньки, м.Вільногірськ – вул.Молодіжна: 54–62Б; вул.Південна, вул.Привокзальна, вул.Українська, вул.Центральна: 79–79А, 81; вул.Центральна, 30, м.Вільногірськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51700 (Палац культури та спорту "Металург", фоє, 2-й поверх) Велика

120690 м.Жовті Води – вул.Баластна, вул.Б.Ступки, вул.Володимира Великого, вул.Залізнична, вул.Козакова, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Осіння, вул.Підгірна, вул.Севастопольська, вул.Степова, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, пров.Краснокутський, пров.Матросова, пров.Річковий, пров.Робітничий, пров.Тупиковий, Ветстанція вул.Лісова, 6А, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52205 (ЗЗСО № 4, велика зала 1-й поверх) Середня

120691 м.Жовті Води – вул.Базарна, вул.Будівельників: 1, 3, 5, 6А–51; вул.Вербова, вул.В.Жуковського, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Донбасівська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Виговського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського: 1–13, 16, 22, 26; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Південна, вул.Потапова, вул.Поштова, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Яворницького, вул.Ярова, пров.Веселий, пров.Водобудський, пров.Дачний, пров.Дубініна, пров.Жовтий, пров.Івана Мазепи, пров.Кар’єрний, пров.Козацький, пров.Купріна, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Мар’янівський, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Січовий, пров.Сонячний, пров.Тургенєва, пров.Тюленіна, пров.Червоний, пров.Шахтарський вул.Зелена, 30, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 (колишня школа №7, 1-й поверх, каб.104) Велика

120692 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 2–23; вул.Абрикосова, вул.Будівельників: 2, 4, 6; вул.Гвардійська, вул.Гімназійна, вул.І.Ульянова, вул.Кодацька, вул.Маяковського: 15, 17–21, 23–25Б, 27–62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.М.Пошедіна, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Першотравнева: 13, 15–17, 19, 21–25, 27, 29, 42–46; вул.Пожежна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Рудна, вул.Садова, вул.Саксаганська, вул.С.Шилова, вул.Червоного Хреста, вул.Шахтарської Слави, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Вишневий, пров.В.Стуса, пров.Гірницький, пров.Межевий, пров.Північний, пров.Рудничний, пров.Сніжний, пров.Удільний бульв.Свободи, 18, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 (гімназія, велика зала, 2-й поверх) Велика

120693 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 27–32; вул.Горького: 1–3; вул.Європейська: 1–6; вул.Першотравнева: 1–12, 14, 18, 20, 26, 28, 30–40; вул.Хмельницького: 1, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21–28, 30; вул.8-го Березня: 1–5; пл.Миру пл.Миру, 4, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 (Комунальний заклад "Палац культури", дзеркальна зала 2-й поверх) Велика

120694 м.Жовті Води – вул.Європейська: 7–15; вул.Маяковського: 74, 76, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90; вул.Паркова, вул.Франка: 1–6, 8, 10, 12, 14; вул.Хмельницького: 29, 31–44; вул.Шевченка: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–21; пров.Квартальний, пров.О.Довженка вул.Франка, 5, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 ("Жовтоводський педагогічний коледж" ДОР", спортивна зала, 1-й поверх) Велика

120695 м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 15, 17–23, 27, 29, 31–35; вул.Європейська: 17–25; вул.Маяковського: 94, 96, 98; вул.Франка: 7, 9, 11, 13, 16–24; вул.Шевченка: 2, 4, 8, 10, 12А, 14, 16, 18; вул.Шевченка, 12, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (НВК "Дивосвіт", спортивна зала, 1-й поверх) Велика

120696 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 34–40, 44, 46, 48, 50–52; вул.Ватутіна, вул.Гагаріна: 5–7, 11, 13; вул.Горького: 7–15, 17, 19, 21, 23, 25; вул.Хмельницького: 2, 6, 8, 10, 12–14, 18, 20; вул.Ціолковського, вул.8-го Березня: 6–19, 21, 23, 25, 27, 31, 33; бульв.Свободи, 42, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 (школа №5, рекреація,1-й поверх) Велика

120697 м.Жовті Води – вул.Волонтерська, вул.І.Богуна: 52–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–95, 97–137; вул.Кропоткіна: 51–85; вул.Маяковського: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 98А–118, 120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–174; вул.Немировича-Данченка, вул.Станіславського, вул.Старицького, вул.Франка: 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57–101; пров.Бестужева, пров.Виноградний, пров.Гастелло, пров.Дружби, пров.Зої Космодем’янської, пров.Мирний, пров.Мініна, пров.Молодіжний, пров.Московський, пров.Олега Кошового, пров.Осипенка, пров.О.Стовби, пров.Пожарського, пров.Радіщева, пров.Різдвяний, майдан Чайковського вул.Гагаріна, 36, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (Ліцей, актова зала 2-й поверх) Велика

120698 м.Жовті Води – вул.І.Богуна: 96; вул.Кропоткіна: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–36; вул.Маяковського: 119–119А, 121, 123, 125, 127, 131, 133; пров.Ентузіастів вул.Кропоткіна, 38, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (Комунальний заклад дошкільної освіти №34 "Золота Рибка", велика зала №14, 1-й поверх) Велика

120699 м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 26, 28, 30; вул.Козацької Слави: 1, 3–5, 7–9, 11, 17–19; вул.Кропоткіна: 37; вул.Франка: 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Козацької Слави, 4, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (МКЗК "Жовтоводська музична школа", фойє 1-й поверх) Велика

120700 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 45, 47, 49, 53; вул.І.Богуна: 40–48, 77, 79; вул.Козацької Слави: 10, 12–16, 20–22, 26; вул.Козацької Слави, 8, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (ЗЗСО № 12, фойє 1-й поверх) Велика

120701 м.Жовті Води – вул.І.Богуна: 81, 83; вул.Козацької Слави: 23, 27–31; вул.Кропоткіна: 39–47; вул.Франка: 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.І.Богуна, 50, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (КЗЗСО № 3, північна рекреація 1-й поверх) Велика

120702 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 33А, 43, 54–126; вул.Гагаріна: 14, 16; вул.І.Богуна: 73, 75; вул.Козацької Слави: 2, 6; вул.Кропоткіна: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.8-го Березня: 41–47, 51, 55–55А, 57, 59, 61–95; пров.Двірцевий, пров.Панфілова, пров.Пирогова, пров.Філатова: 1–34; бульв.Свободи, 35, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 (Жовтоводський промисловий фаховий коледж ДНУ ім. О.Гончара, рекреація, 1-й поверх) Велика

120703 м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 8–10, 12; вул.Горького: 16, 18, 20, 22, 24, 26–49; вул.Заводська: 1–7; вул.І.Богуна: 1, 3–27; вул.Кропоткіна: 17; вул.8-го Березня: 20, 22, 24–24А, 26, 28–30, 32, 34–40, 48–50, 52; пров.Вокзальний, пров.Єдності, пров.Західний, пров.Райдужний, пров.Східний, пров.Херсонеський вул.8-го Березня, 35, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52204 (ЗЗСО № 10, спортивна зала) Велика

120704 м.Жовті Води – вул.Заводська: 8–18; вул.І.Богуна: 2–2А; вул.Кропоткіна: 1, 3, 5, 7, 9–13; вул.8-го Березня, 35, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52204 (ЗЗСО № 10, їдальня 2-й поверх) Велика

120705 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 128–136; вул.Заводська: 19–21; вул.Кропоткіна: 2, 4, 6; вул.М.Грушевського: 2–14; вул.8-го Березня: 54, 56, 58, 60, 97–105; пров.Дніпровський, пров.Запорізький: 1–10; пров.Затишний, пров.Лермонтова, пров.Привокзальний: 2–8; пров.Філатова: 35–44; пров.Чехова пров.Запорізький, 12, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52204 (школа №8, рекреація 1-й поверх) Велика

120706 м.Жовті Води – вул.Кропоткіна: 8; вул.М.Грушевського: 16–20, 24; пров.Запорізький: 13–19; пров.Привокзальний: 10–12; пров.Запорізький, 12, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52204 (школа №8, рекреація 2-й поверх) Велика

120707 м.Жовті Води – вул.Кропоткіна: 14 к.1–14В к.3; вул.М.Грушевського: 22, 26–40; вул.Козацької Слави, 25А, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52201 (Спеціальна школа, актова зала 2-й поверх) Велика

120708 м.Жовті Води – вул.Ярослава Мудрого: 1–13; вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52204 (ЗЗСО "Перспектива", вестибюль) Велика

120709 м.Жовті Води – вул.М.Грушевського: 70–80; вул.Ярослава Мудрого: 15; вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52204 (ЗЗСО "Перспектива", вестибюль 1-й поверх) Велика

120710 с.Суха Балка вул.Перемоги, 2Д, с.Суха Балка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52291 (селищний клуб, вестибюль 1-й поверх) Середня

121778 смт Царичанка – вул.Кошового Гордієнка, вул.Мостова, вул.Мостового, вул.Сонячна, вул.Цвіточна вул.Мостова, 2Б, смт Царичанка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (адміністративний будинок філії "Царичанський райавтодор", актова зала, 1-й поверх) мала

121779 с.Могилів – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зоряна: 47–47А, 49, 51–52, 53–115; вул.Зорянська, вул.Костичева, вул.Кошового, вул.Луганська, вул.Молодіжна: 1–2, 3–22А; вул.О.Зайвого: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–37; вул.Пушкіна: 1, 3, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 37; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова: 1–33; вул.Усенка, вул.Харківська: 1–40; вул.Чкалова: 13–88; вул.Широка, вул.Шишканя, пров.Аптечний, пров.Вузький, пров.Кондитерський, пров.Осипенко, пров.Прямий, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Шовковичний, пров.Щастя вул.Костичева, 1А, с.Могилів, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51040 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

121789 с.Боровківка – вул.2-й км автошляху Верхівцеве-Боровківка-Томаківка вул.2-й км автошляху Верхівцеве-Боровківка-Томаківка, 1, с.Боровківка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51641 (Верхівцевський психоневрологічний інтернат, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120102 Комунальне підприємство "Верхньодніпровська центральна районна лікарня" Верхньодніпровської районної ради" вул.Гагаріна, 16, м.Верхньодніпровськ, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 Мала
120480 Державна установа "П’ятихатська виправна колонія (№122)" вул.Набережна, 3, с.Красноіванівка, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52170 Мала
120711 Комунальне некомерційне підприємство "Жовтоводська міська лікарня" Жовтоводської міської ради пров.Капітальний, 1, м.Жовті Води, Кам’янський р-н, Дніпропетровська обл., 52210 Мала