Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №34

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120062 м.Верхньодніпровськ – вул.Дніпровська: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Зарічна, вул.Кувашева, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Папаніна, вул.Поля, вул.Радіщева, вул.Римська, вул.Тиха, вул.Шелепова, вул.Яблунева: 1–101А, 103–103А; вул.Дніпровська, 56, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок вчителя, актова зала) Велика
120063 м.Верхньодніпровськ – вул.Авраменка, вул.Сергія Яцковського, вул.Театральна, просп.Шевченка вул.Авраменка, 38, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (школа №1, актова зала) Велика
120064 м.Верхньодніпровськ – вул.Антонова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 1–79; вул.Конституційна, вул.Корольова, вул.Курчатова, вул.Маяковського, вул.Попова, вул.Січеславська, вул.Толстого, вул.Яворницького, пров.Верхній, пров.Злагоди, пров.Польовий, пров.Приморський, пров.Толстого, Санаторій ’Славутич’ пл.Олександра Поля, 1, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок культури, фойє) Велика
120065 м.Верхньодніпровськ – вул.Базарна, вул.Баранника, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Друга Базарна, вул.Друга Галатовка, вул.Коротка, вул.Мира, вул.Пальохи: 1–23А, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 39–39А, 41, 43–43А; вул.Перша Галатівка, вул.Пожежна: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Пушкіна, вул.Сапеляка Владики, вул.Сеня Олександра, вул.Софії Русової, вул.Титова: 2–192; вул.Чайковського, пл.Олександра Поля, пров.Андріївський, пров.Базарний, пров.Галатовський, пров.Другий Галатовський, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Пожарний пл.Олександра Поля, 3, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє) Велика
120066 м.Верхньодніпровськ – вул.Безіменна, вул.Дидишка, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Машинобудівників, вул.Севастопольська, вул.Федоровського, вул.Шевченка, пров.Подольський вул.Дидишка, 1, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (коледж, спортивна зала) Середня
120067 м.Верхньодніпровськ – вул.Бродського, вул.Гастело, вул.Горького, вул.Далека, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зої Космодем’янської-Гастело, вул.Київська, вул.Кирпична, вул.Косенко, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Нагая Макара, вул.Олега Кошевого, вул.Пальохи: 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–107; вул.Пожежна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–124; вул.Покровська, вул.Робоча, вул.Розсадна, вул.Семенова, вул.Старицького, вул.Степова, вул.Титова: 206; вул.Українська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Бродського, пров.Огородний, пров.Покровський вул.Київська, 28, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (школа №2, фойє) Велика
120068 м.Верхньодніпровськ – вул.Абрикосова, вул.Бутенка, вул.Дніпровська: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95–144А; вул.Запорізька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Матросова, вул.Харківська, вул.Чернігівська, вул.Чумацька, вул.Яблунева: 102, 104–198; пров.Котляревського, пров.Матросова, пров.Нагорний, пров.Чапаєва вул.Яблунева, 117Б, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (ДП "Верхньодніпровське лісове господарство", актова зала) Середня
120069 м.Верхньодніпровськ – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна: 81–162А; вул.Грушевського, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Квітів, вул.Козацька, вул.Литвинова, вул.Лісопильна, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Отамана Сірка, вул.Перемоги, вул.Правобережна, вул.Садова, вул.Сахарова, вул.Стрілецька, вул.Упорна, вул.Франка, вул.Ціолковського, пров.Весняний, пров.Другий Гагаріна, пров.Литвинова, пров.Перший Упорний, пров.П’ятий Гагаріна, пров.Сахарова, пров.Третій Гагаріна, пров.Упорний, пров.Четвертий Гагаріна, пров.Шостий Гагаріна вул.Упорна, 1А, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 (будинок-інтернат №2, зала лікувальної фізичної культури) Середня
120070 м.Верхівцеве – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Красна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Мічурина, вул.Нечуй-Левицького, вул.Нова: 82–134; вул.Озерна, вул.Привокзальна, вул.Радіщева, вул.Саксаганська, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 47–223; пров.1-й Горького, пров.1-й Український, пров.2-й Горького, пров.2-й Український, пров.3-й Український, пров.4-й Український, пров.5-й Український вул.Центральна, 46, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (будинок дітей та юнацтва, актова зала) Велика
120071 м.Верхівцеве – вул.Академіка Пріснякова, вул.Балтійська, вул.Вишнева, вул.В.Лобановського, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Княгині Ольги, вул.Кутузова, вул.Леоніда Бикова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Нестора Махно, вул.Осипенко, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Первомайська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Ряженцева, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Балтійський, пров.Зіміна, пров.Княгині Ольги, пров.Леоніда Бикова, пров.Сагайдачного, пров.С.Ряженцева, пров.1-й Кутузова, пров.2-й Кутузова вул.Садова, 14, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа №1, фойє) Велика
120072 м.Верхівцеве – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дніпровська, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.Ісполкомівська, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Маяковського, вул.Нова: 2–80; вул.О.Довженка, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Соборна: 1–91; вул.Троїцька, вул.Центральна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; пров.Зелений, пров.Пушкіна, пров.Троїцький, пров.1-й Дніпровський, пров.1-й Соборний, пров.1-й Центральний, пров.2-й Дніпровський, пров.2-й Соборний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Дніпровський вул.Зелена, 3, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа №2, фойє) Велика
120073 м.Верхівцеве – вул.Аграрна, вул.Білоконя, вул.Ватутіна, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.О.Жабинця, вул.Покровська, вул.Попруги, вул.Соборна: 92–179; вул.Степна, вул.Толбухіна, вул.Харківська, вул.14 Гвардійської Дивізії, пров.Попруги, пров.3-й Соборний вул.Соборна, 174, м.Верхівцеве, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (будинок культури, мала зала) Середня
120074 с.Широке вул.Кооперативна, 2, с.Широке, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51660 (школа, фойє) мала
120075 с-ще Соколівка вул.Гвоздовського, школа, с-ще Соколівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51663 (школа, спортивна зала) Середня
120076 смт Дніпровське – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Гришина, вул.ГРС, вул.Дніпровська, вул.Дорошенко, вул.Запорізька, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Корбінський Кар’єр, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Ніколаєва, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Семенова, вул.Сонячна, вул.Сошиновська, вул.Тітова, вул.Франка І., вул.Центральна: 19, 23–29, 31–37; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, пров.Горького, пров.Дніпровський, пров.Ніколаєва, пров.1-й Гагаріна, пров.1-й Набережний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Гагаріна, пров.2-й Набережний, пров.2-й Садовий, пров.3-й Гагаріна вул.36 Гвардійської Стрілецької Дивізії, 13, смт Дніпровське, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51650 (палац культури, досугова зала) Велика
120077 смт Дніпровське – вул.Набережна, вул.Олександра Островського, вул.Спортивна, вул.Центральна: 1–18, 20, 30; вул.Шкільна, пров.Спортивний, пров.Шкільний вул.Шкільна, 5, смт Дніпровське, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51650 (школа, фойє) Велика
120078 смт Новомиколаївка – вул.Водяна, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Лісна, вул.Маліновського, вул.Молодіжна, вул.Музична, вул.Ніколаєва, вул.Переможна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Толстого, вул.Фабрична, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1 Мая, пров.Братський, пров.Переможний, пров.Польовий вул.Шкільна, 6, смт Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51653 (школа №1, актова зала) Велика
120079 смт Новомиколаївка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Желєзнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Козацької слави, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мкртумова, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Українська, вул.36 Гвардійської Дивізії, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Кленовий, пров.Миру, пров.Робітничий, пров.Святковий, пров.Шкільний, с.Братське, с.Воєводівка, с.Чепине, с.Чкаловка вул.Мкртумова, 8, смт Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51653 (школа №2, спортивна зала) Середня
120080 с.Боровківка – вул.Зелена, вул.Медична, вул.Миру, вул.Нова, вул.Прибережна, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Молодіжний, с.Авксенівка, с.Матюченкове, с.Павло-Григорівка вул.Квака А.Ф., 2, с.Боровківка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51641 (будинок культури, диско-зала) Середня
120081 с.Вільні Хутори, с.Ярок вул.Крікента, 26, с.Вільні Хутори, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51642 (сільський клуб, актова зала) мала
120082 с.Правобережне вул.Г.Прокоф’євої, 2, с.Правобережне, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51613 (школа, кабінет рідної мови) мала
120083 с.Бородаївка вул.Центральна, 8, с.Бородаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51611 (сільська рада, зала засідань) Середня
120084 с.Водяне, с.Діденкове, с.Зелене, с.Зуботрясівка, с.Кривоносове, с.Миколаївка, с.Солов’ївка, с.Томаківка вул.78 Гвардійської Дивізії, 4, с.Водяне, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51633 (школа, актова зала) Середня
120085 с.Андріївка вул.Шкільна, 25, с.Андріївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51635 (школа, к.1) мала
120086 с.Ганнівка, с.Мости вул.Янцева, 61А, с.Ганнівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51620 (сільський клуб, фойє) мала
120087 с.Заполички, с.Клин, с.Новоселівка, с.Попівка вул.Центральна, 9, с.Заполички, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51621 (школа, фойє) мала
120088 с.Дніпровокам’янка, с.Івашкове, с.Калужине, с.Павлівка, с.Суслівка вул.Шкільна, 1, с.Дніпровокам’янка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51612 (фойє) Середня
120089 с.Кринички, с.Посуньки бульв.Миру, 12, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (відділення поштового зв’язку, сортувальна дільниця) Середня
120090 с.Дмитрівка, с.Дідове, с.Доброгірське, с.Кушнарівка, с.Мар’янівка, с.Мотронівка, с.Новоганнівка, с.Соколове вул.Вишнева, 9, с.Дмитрівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51643 (сільська рада, зала засідань) Середня
120091 с.Заріччя, с.Бородаївські Хутори – вул.Золота, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Підгірна: 2–26; вул.Центральна: 2–13; вул.Кленова, 3, с.Заріччя, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51630 (сільська рада, зала засідань) мала
120092 с.Бородаївські Хутори – вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Підгірна: 30–46; вул.Центральна: 15–85; с.Василівка, с.Корнило-Наталівка, с.Якимівка вул.Центральна, 4, с.Якимівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51632 (сільський клуб, актова зала) мала
120093 с.Домоткань вул.Шкільна, 2, с.Домоткань, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51631 (диспансер центральної районної лікарні, актова зала) мала
120094 с.Малоолександрівка, с.Адалимівка, с.Саксагань, с.Петрівка вул.Центральна, 45, с.Малоолександрівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51670 (сільська рада, актова зала) мала
120095 с.Гранове, с.Дубове, с.Калинівка, с.Полівське вул.Сахалінська, 51, с.Полівське, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51670 (сільський клуб, актова зала) мала
120096 с.Мишурин Ріг вул.Юдіна, 22, с.Мишурин Ріг, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51610 (школа, спортивна зала) Середня
120097 с.Підлужжя вул.Громова, 121А, с.Підлужжя, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (будинок культури, актова зала) мала
120098 с.Перше Травня – вул.Богодарівка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тополя, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Тарасівка вул.Миру, 1, с.Перше Травня, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (школа, фойє) мала
120099 с.Перше Травня – вул.Петрівка, с.Новогригорівка, с.Самоткань вул.Перемоги, 38В, с.Новогригорівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51640 (сільський клуб, актова зала) мала
120100 с.Пушкарівка – вул.Громова, вул.Дружби Народів, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Мостова, вул.Римська, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шкільний вул.Ілляшевської, 20, с.Пушкарівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51606 (школа, спортивна зала) Середня
120101 с.Пушкарівка – вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Віри Листопад, вул.Волкова, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Ілляшевської, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Немо, вул.Нечуй-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Підгірна, вул.Тюленіна, вул.Українська, вул.Чонгарівка, вул.Щастя, пров.Підгірний, пров.Тихий вул.Ілляшевської, 33, с.Пушкарівка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51606 (будинок культури, фойє) Середня
120441 м.П’ятихатки – вул.Клименка, вул.Мамона, вул.Мірошниченка вул.Мірошниченка, 107, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (відділення поштового зв’язку, актова зала) Середня
120442 м.П’ятихатки – вул.Вергуна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Курчатова, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Саксаганська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна вул.Саксаганська, 90, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №2, фойє) Велика
120443 м.П’ятихатки – вул.Межова, вул.Механізаторів, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Степна, вул.Удільна, вул.Урожайна, вул.Шкільна вул.Садова, 109, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (центр учнівської молоді, коридор) Велика
120444 м.П’ятихатки – вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Олександрійська, вул.Українська, вул.Ю.Голополосова вул.Олександрійська, 65, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (районний будинок культури, фойє) Велика
120445 м.П’ятихатки – вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Л.Гречко, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Південна, вул.Прокопенка, вул.Сонячна, вул.Шатрова вул.Шатрова, 9, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №1, фойє) Велика
120446 м.П’ятихатки – вул.Братів Потабашних, вул.Гагаріна: 1–148, 150–150А, 156, 158, 160, 162А–166, 170–172, 174–176; вул.Калинова: 3–165, 167, 171, 185, 225–227; вул.Нечуя-Левицького, вул.Переїзна, вул.Північна: 2–139; вул.Польова: 1–160, 164А–164Б, 166, 168, 170, 172–174; вул.Привокзальна: 2–150, 154–158, 160, 162, 164, 166–177; вул.Федющенка: 1–150А; вул.Переїзна, 142, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (дистанція сигналізації та зв’язку, зала) Велика
120447 м.П’ятихатки – вул.Гагаріна: 149, 151–155А, 157, 159, 161, 167–169, 173, 177–304А; вул.Калинова: 166–166А, 168–170, 172–184А, 186–224, 228–322; вул.Київська, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева, вул.Північна: 140–233; вул.Польова: 161–163, 165, 167, 169, 171, 175–314; вул.Привокзальна: 153, 159, 161, 163, 165, 178–350; вул.Федющенка: 151–282; вул.Шовковична вул.Привокзальна, 169, м.П’ятихатки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52100 (школа №3, фойє) Велика
120448 смт Вишневе, с.Кулябкине вул.Центральна, 47, смт Вишневе, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52151 (будинок культури, актова зала) Велика
120449 смт Лихівка, с.Степове вул.Миру, 5, смт Лихівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52120 (сільський клуб, зала) Середня
120450 с.Райдужне вул.Шкільна, 1, с.Райдужне, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52123 (школа, спортивна зала) мала
120451 с.Біленщина, с.Верхньокам’яниста, с.Катеринівка, с.Липове, с.Михайлівка, с.Олександро-Григорівка, с.Плоске вул.Жалдака, 22А, с.Біленщина, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52113 (будинок культури, фойє) мала
120452 с.Богдано-Надеждівка, с.Калинівка, с.Культура вул.Вишнева, 6А, с.Богдано-Надеждівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52160 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
120453 с.Миролюбівка, с.Полтавобоголюбівка вул.Б.Хмельницького, 111Б, с.Миролюбівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52149 (сільський клуб, глядацька зала) мала
120454 с-ще Мирне вул.Б.Хмельницького, 50, с-ще Мирне, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52161 (школа , фойє) мала
120455 с.Виноградівка, с.Запоріжжя, с.Суханівка вул.Шкільна, 1, с.Виноградівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52141 (школа, клас біології) мала
120456 с.Чистопіль вул.Поштова, 15, с.Чистопіль, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52140 (школа, фойє) мала
120457 с.Грушуватка – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Широкова, вул.Шмідта: 1–58; с.Цівки, с.Семенівка вул.Шевченка, 36, с.Грушуватка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52118 (сільська рада, актова зала) Середня
120458 с.Грушуватка – вул.Шмідта: 60–119А; с.Красноіванівка – вул.Артилерійська, вул.Набережна: 3А–25; вул.Нагірна, вул.Нікіфорова, вул.Польова, вул.П’ятихатська, вул.Центральна, с.Нерудсталь вул.Учительська, 36, с.Нерудсталь, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52171 (школа, спортивна зала) Середня
120459 с.Жовте – вул.Вишнева: 1А–37; вул.Горького, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Незалежності: 1–20; вул.Осипенко, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Українська: 2–38А, 41–68; вул.Фермерська, вул.Чкалова, с-ще Зелене вул.Українська, 56А, с.Жовте, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52130 (сільська рада, актова зала) Середня
120460 с.Жовте – вул.Вишнева: 39–59; вул.Казарма 396 км, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 22–67; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Українська: 40; вул.Шевченка вул.Шевченка, 6, с.Жовте, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52130 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
120461 с-ще Зоря, с-ще Авангард, с.Зелений Луг, с.Касинівка, с.Осикувате, с.Петрівка вул.Молодіжна, 2, с-ще Зоря, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52119 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
120462 с.Івашинівка, с-ще Вершинне, с.Красна Воля вул.Шкільна, 16А, с.Івашинівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52172 (школа, фойє) Середня
120463 с.Комісарівка вул.Миру, 12, с.Комісарівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52142 (школа, спортивна зала) Середня
120464 с.Іванівка, с.Терно-Лозуватка – вул.Дачна, вул.Лісна, вул.Підгорна, вул.Терновата, вул.Тиха, с.Червоний Яр вул.Тиха, 8, с.Терно-Лозуватка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52178 (тракторна контора, відділення 2) мала
120465 с.Лозуватка, с.Ликошине, с.Новоукраїнка, с.Терно-Лозуватка – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Робоча вул.Шкільна, 54, с.Лозуватка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52150 (школа, актова зала) Середня
120466 с.Мар’янівка, с.Волочаївка вул.Садова, 31А, с.Мар’янівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52180 (будинок культури, фойє) Середня
120467 с.Пальмирівка, с.Красний Луг, с.Нововасилівка вул.Центральна, 47, с.Пальмирівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52131 (школа, світлиця) мала
120468 с.Веселий Поділ, с.Дмитрівка, с.Жовтоолександрівка, с.Новозалісся, с.Ровеньки, с.Трудолюбівка вул.Звягінцева, 3, с.Жовтоолександрівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52133 (школа, їдальня) Середня
120469 с.Савро, с.Новоіванівка, с.Червона Поляна вул.Молодіжна, 2А, с.Савро, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52181 (сільський клуб, глядацька зала) мала
120470 с.Балкове, с.Вільне, с.Галина Лозуватка, с.Демурино-Варварівка, с.Кам’яне, с.Чигринівка вул.Нова, 48, с.Вільне, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52185 (школа, фойє) Середня
120471 с.Саївка вул.Центральна, 23, с.Саївка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52153 (школа, фойє) Середня
120472 с.Долинське, с.Тернувате вул.Центральна, 121, с.Долинське, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52154 (школа, фойє) Середня
120473 с.Саксагань вул.Соловйова, 12, с.Саксагань, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52173 (школа, столова) Середня
120474 с.Чумаки вул.Шкільна, 1, с.Чумаки, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52174 (школа, актова зала) мала
120475 с.Троїцьке вул.Центральна, 48, с.Троїцьке, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52110 (школа, фойє) мала
120476 с.Миколаївка вул.Шкільна, 27, с.Миколаївка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52111 (школа, фойє) мала
120477 с.Березняк, с.Золотницьке, с.Червона Деріївка вул.Нова, 30, с.Червона Деріївка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52112 (будинок культури, фойє) мала
120478 с.Байдаківка, с.Грамівка, с.Григорівка, с.Червона Гірка вул.Б.Хмельницького, 40, с.Байдаківка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52124 (школа, кабінет фізики, кабінет початкових класів) мала
120479 с.Володимирівка, с.Миронівка, с.Цвіле, с.Яковлівка вул.Шкільна, 12, с.Яковлівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52125 (школа, актова зала) мала
120613 смт Царичанка – вул.Базівська, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Нагорна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–40; вул.Театральна, вул.Транспортна, вул.Фонтанна, вул.Царичанська: 46–66; вул.Шевченка, вул.14-ї Гвардійської дивізії, пров.Залізничний, пров.Нагорний, пров.Першотравневий, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний, квартал Слави вул.Царичанська, 42Б, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (районний Будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
120614 смт Царичанка – вул.Б.Хмельницького, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Діброва, вул.Івана Мазепи, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Олійника, вул.Орлянська, вул.Селянська, вул.Соборна: 41–120; вул.Степова, вул.Українська, вул.Царичанська: 67–166А; вул.Янтарна, пров.Паланковий, пров.Протовчанський, пров.Селянський, пров.Степовий, пров.1-й Соборний, пров.2-й Соборний, пров.3-й Соборний, с.Селянівка вул.Соборна, 40А, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (школа, спортзал, 1-й поверх) Велика
120615 смт Царичанка – вул.Замкова, вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Майська, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Під’їздна, вул.Подолянська, вул.Приорільська, вул.Річкова, вул.Робоча, вул.Сквозна, вул.Службова, вул.Соснова, вул.Урожайна, вул.Центральна: 71–142; пров.Кооперативний, пров.Приорільський, пров.Сосновий, пров.1-й Подолянський, пров.1-й Робочий, пров.2-й Подолянський, пров.2-й Робочий, пров.3-й Подолянський, пров.3-й Робочий, пров.4-й Робочий вул.Центральна, 109А, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (адміністративний будинок райспоживспілки, зала засідань, 2-й поверх) Середня
120616 смт Царичанка – вул.Берегова, вул.Бутенка, вул.Дачна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Календюка, вул.Канавна, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Межова, вул.Підгірна, вул.Піски, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Сургутська, вул.Східна, вул.Тростяна, вул.Центральна: 1–70Б; вул.Яблунева, пров.Глинище, пров.Дачний, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Яблуневий вул.Бутенка, 2А, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (школа, хол, 1-й поверх) Середня
120617 с.Драгівка, с.Калинівка, с.Лисківка, с.Пилипівка вул.Центральна, 16, с.Лисківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51006 (школа, спортзал) Середня
120618 с.Дубове, с.Тарасівка, с.Турове вул.Чкалова, 12, с.Дубове, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51005 (сільський клуб, актова зала) мала
120619 с.Китайгород – вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Забрідчанська, вул.Заводська, вул.Загород, вул.Китайгородська: 1–50, 51–55; вул.Кошового, вул.Лагерна, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Макаренко, вул.Межова, вул.Миру, вул.Музейна, вул.Набережна, вул.Орільська, вул.Підгірна: 1–24, 33, 60; вул.Приорільська, вул.Садова, вул.Сотника Семенова, вул.Суворова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Веселий, пров.Молодіжний вул.Шкільна, 1А, с.Китайгород, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51030 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
120620 с.Китайгород – вул.Зелена, вул.Китайгородська: 50А, 56–208; вул.Ломоносова, вул.Орлівська, вул.Панаса Бутенка, вул.Підгірна: 25–32, 35–59, 61–66; вул.Піщана, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Черняховського, вул.Ювілейна вул.Шкільна, 1А, с.Китайгород, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51030 (школа, хол, 1-й поверх) мала
120621 с.Могилів – вул.Берегова: 1–20, 22, 24–25; вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Дубініна, вул.Кругла, вул.Лагерна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Орільська, вул.Панікахи, вул.Передова, вул.Польова, вул.Світла, вул.Староселівська, вул.Тополина, вул.Т.Шевченка, вул.Фермівська, вул.Центральна: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19–21А, 23, 25; вул.Челюскіна, вул.Черняховського, вул.Чиста, пров.Бойовий, пров.Веселий, пров.Зелений: 1, 1А, 2–2А, 3–4, 5–6; пров.Крайній, пров.Мирний, пров.Новий, пров.Озерний, пров.Орільський, пров.Птичий, пров.Сосновий, пров.Східний, пров.Тупік, пров.Український вул.Дніпровська, 1А, с.Могилів, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51040 (сільський Будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
120622 с.Проточі, с.Могилів – вул.Берегова: 21–21Б, 23–23А, 26–178; вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Зоряна: 1–46, 48, 50, 52; вул.Зотова, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна: 2; вул.О.Зайвого: 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Патона, вул.Приорільська, вул.Пушкіна: 1–2, 3–5, 6–8, 9, 10, 11–12, 13–14, 15–36, 37–47; вул.Севастопольська, вул.Сєченова, вул.Сонця, вул.Степова: 34–59; вул.Тітова, вул.Туполєва, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Харківська: 41–50; вул.Центральна: 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 18, 22, 24, 26–113А; вул.Чайковського, вул.Чкалова: 1–12; вул.Шевченківська, вул.Шишкіна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Береговий, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Запорізький, пров.Зелений: 1, 1А–2, 3, 4, 6; пров.Київський, пров.Лесі Українки, пров.Приорільський, пров.Садовий, пров.Франко, пров.Шишкіна, пров.Шкільний вул.Центральна, 58А, с.Могилів, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51041 (бібліотека, читальна зала, 1-й поверх) Середня
120623 с.Новопідкряж, с.Супина вул.Комарова, 45, с.Новопідкряж, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51046 (сільський будинок культури, обрядова кімната) Середня
120624 с.Прядівка вул.Центральна, 42, с.Прядівка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51022 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
120625 с.Юр’ївка, с.Ненадівка, с.Семенівка вул.Центральна, 38А, с.Юр’ївка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51020 (сільська рада, обрядова кімната, 1-й поверх) Середня
120626 с.Преображенка вул.Центральна, 45, с.Преображенка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51021 (школа, спортзал) Середня
120627 с.Михайлівка, с.Гнатівка, с.Заорілля, с.Червона Орілька вул.Вороного, 1, с.Михайлівка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51011 (школа, спортзал, 1 поверх) мала
120628 с.Бабайківка, с.Кущівка вул.Театральна, 1А, с.Бабайківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51010 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
120629 с.Вербове, с.Івано-Яризівка, с.Новостроївка вул.Царичанська, 46, с.Новостроївка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51010 (сільський клуб, фойє) Середня
120630 с.Андріївка, с.Залелія, с.Лозуватка, с.Нетесівка, с.Помазанівка вул.Чкалова, 8А, с.Залелія, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51013 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня
120631 с.Ляшківка вул.Центральна, 1, с.Ляшківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51012 (Будинок культури, танцювальна зала) Середня
120632 с.Назаренки, с.Орлівка, с.Шарівка вул.Українська, 1, с.Шарівка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51014 (сільський клуб, актова зала) мала
120633 с.Рудка, с.Кравцівка, с.Рибалки, с.Щербинівка вул.Шкільна, 1, с.Рудка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51031 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня
120634 с.Цибульківка, с.Єгорине, с.Зубківка, с.Новоселівка, с.Плавещина, с.Салівка вул.Шкільна, 2А, с.Цибульківка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51032 (школа, спортивна зала) Середня
120635 с.Катеринівка, с-ще Молодіжне вул.Шкільна, 26, с-ще Молодіжне, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51033 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня
120682 м.Вільногірськ – вул.Барвінкова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Гірників, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Домоткань, вул.Ентузіастів, вул.Зелена, вул.ім.В.В.Варена: 2–12, 14, 16–20, 22–26; вул.ім.Ю.М.Устенка: 6, 20–70; вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Конвалій, вул.Криничанська, вул.Молодіжна: 2–12; вул.Нова, вул.Олега Кошового, вул.Олійника, вул.Садова: 2/37–14, 16, 18, 20–32; вул.Святкова, вул.Слов’янська, вул.Смерекова, вул.Степова, вул.Тарасова, вул.Хмельницького, вул.Центральна: 1–19, 21, 23, 25; вул.Шевченко вул.ім.Ю.М.Устенка, 26, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (КЗ "Культурно-діловий центр", зала) Велика
120683 м.Вільногірськ – вул.Гагаріна: 4А, 12А, 20–22; вул.ім.В.В.Варена: 13/7, 15А, 21А, 28–40; вул.ім.Ю.М.Устенка: 3–5, 11–15; вул.Молодіжна: 16А–22А; вул.Садова: 15, 17–17А, 19–19А; вул.Центральна: 20–20А, 22–22А, 24–24А, 27–36; вул.Центральна, 31, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (Центр профільного навчання, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120684 м.Вільногірськ – вул.Гагаріна: 1–4, 5–12, 13–15; вул.ім.В.В.Варена: 21/8; вул.Молодіжна: 24/2–32А; вул.Центральна: 37А–45Б, 47А–47Б, 49В; вул.Садова, 34, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120685 м.Вільногірськ – бульв.Миру: 2, 4, 6, 10; вул.Молодіжна: 34–38А; вул.Центральна: 47, 49–49Б, 53–55-57; вул.Центральна, 45А, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №3, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120686 м.Вільногірськ – бульв.Миру: 1, 3, 5, 7–9, 11, 11Б, 15–15Б; вул.Молодіжна: 44; вул.Центральна, 51, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №4, спортивний зал, 1-й поверх) Велика
120687 м.Вільногірськ – бульв.Миру: 9А, 11А, 13; вул.Центральна: 61–71А, 77; вул.Центральна, 28, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (КЗ "Спортивний комплекс "Авангард", вестибюль, 1-й поверх) Велика
120688 м.Вільногірськ – вул.Молодіжна: 48–52А; вул.Центральна: 73–75Б, 77А–77В, 79Б; вул.Молодіжна, 46, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (школа №5, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120689 м.Вільногірськ – вул.Молодіжна: 54–62Б; вул.Південна, вул.Привокзальна, вул.Українська, вул.Центральна: 79–79А, 81; вул.Центральна, 30, м.Вільногірськ, Дніпропетровська обл., 51700 (палац культури і спорту "Металург", урочиста зала, 2-й поверх) Велика
120690 м.Жовті Води – вул.Баластна, вул.Б.Ступки, вул.Володимира Великого, вул.Залізнична, вул.Козакова, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Осіння, вул.Підгірна, вул.Севастопольська, вул.Степова, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, пров.Краснокутський, пров.Матросова, пров.Річковий, пров.Робітничий, пров.Тупиковий, Ветстанція вул.Лісова, 6А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52205 (КЗО НВК "Родина", актова зала, 1-й поверх) Середня
120691 м.Жовті Води – вул.Базарна, вул.Будівельників: 1, 3, 5, 6А–49; вул.Вербова, вул.В.Жуковського, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Донбасівська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Виговського, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського: 1–13, 16, 22, 26; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Південна, вул.Потапова, вул.Поштова, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Яворницького, вул.Ярова, пров.Веселий, пров.Водобудський, пров.Дачний, пров.Дубініна, пров.Жовтий, пров.Івана Мазепи, пров.Кар’єрний, пров.Козацький, пров.Купріна, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Мар’янівський, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Січовий, пров.Сонячний, пров.Тургенєва, пров.Тюленіна, пров.Червоний, пров.Шахтарський вул.Зелена, 30, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 (колишня школа №7, рекреація 1-й поверх) Велика
120692 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 2–23; вул.Абрикосова, вул.Будівельників: 2, 4, 6; вул.Гвардійська, вул.Гімназійна, вул.І.Ульянова, вул.Кодацька, вул.Маяковського: 15, 17–21, 23–25Б, 27–62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.М.Пошедіна, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Першотравнева: 13, 15–17, 19, 21–25, 27, 29, 42–46; вул.Пожежна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Рудна, вул.Садова, вул.Саксаганська, вул.С.Шилова, вул.Червоного Хреста, вул.Шахтарської Слави, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Вишневий, пров.В.Стуса, пров.Гірницький, пров.Межевий, пров.Північний, пров.Рудничний, пров.Сніжний, пров.Удільний бульв.Свободи, 18, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 (гімназія, велика зала, 2-й поверх) Велика
120693 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 27–32; вул.Горького: 1–3; вул.Європейська: 1–6; вул.Першотравнева: 1–12, 14, 18, 20, 26, 28, 30–40; вул.Хмельницького: 1, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21–28, 30; вул.8-го Березня: 1–5; пл.Миру пл.Миру, 4, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 (палац культури, дзеркальна зала) Велика
120694 м.Жовті Води – вул.Європейська: 7–15; вул.Маяковського: 74, 76, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90; вул.Паркова, вул.Франка: 1–6, 8, 10, 12, 14; вул.Хмельницького: 29, 31–44; вул.Шевченка: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–21; пров.Квартальний, пров.О.Довженка вул.Франка, 5, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 (педучилище, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
120695 м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 15, 17–23, 27, 29, 31–35; вул.Європейська: 17–25; вул.Маяковського: 94, 96, 98; вул.Франка: 7, 9, 11, 13, 16–24; вул.Шевченка: 2, 4, 8, 10, 12А, 14, 16, 18; вул.Шевченка, 12, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (НВК "Дивосвіт", спортивна зала, 1-й поверх) Велика
120696 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 34–40, 44, 46, 48, 50–52; вул.Ватутіна, вул.Гагаріна: 5–7, 11, 13; вул.Горького: 7–15, 17, 19, 21, 23, 25; вул.Хмельницького: 2, 6, 8, 10, 12–14, 18, 20; вул.Ціолковського, вул.8-го Березня: 6–19, 21, 23, 25, 27, 31, 33; бульв.Свободи, 42, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 (школа №5, фойє 1-й поверх) Велика
120697 м.Жовті Води – вул.Волонтерська, вул.І.Богуна: 52–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–95, 97–137; вул.Кропоткіна: 51–85; вул.Маяковського: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 98А–118, 120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–174; вул.Немировича-Данченка, вул.Станіславського, вул.Старицького, вул.Франка: 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57–101; пров.Бестужева, пров.Виноградний, пров.Гастелло, пров.Дружби, пров.Зої Космодем’янської, пров.Мирний, пров.Мініна, пров.Молодіжний, пров.Московський, пров.Олега Кошового, пров.Осипенка, пров.О.Стовби, пров.Пожарського, пров.Радіщева, пров.Різдвяний, майдан Чайковського вул.Гагаріна, 36, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (ліцей, актова зала 2-й поверх) Велика
120698 м.Жовті Води – вул.І.Богуна: 96; вул.Кропоткіна: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–36; вул.Маяковського: 119–119А, 121, 123, 125, 127, 131, 133; пров.Ентузіастів вул.Кропоткіна, 38, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (Комунальний заклад дошкільної освіти №34 "Золота Рибка", велика зала №14, 1-й поверх) Велика
120699 м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 26, 28, 30; вул.Козацької Слави: 1, 3–5, 7–9, 11, 17–19; вул.Кропоткіна: 37; вул.Франка: 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Козацької Слави, 4, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (музична школа, фойє 1-й поверх) Велика
120700 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 45, 47, 49, 53; вул.І.Богуна: 40–48, 77, 79; вул.Козацької Слави: 10, 12–16, 20–22, 26; вул.Козацької Слави, 8, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (школа №12, фойє 1-й поверх) Велика
120701 м.Жовті Води – вул.І.Богуна: 81, 83; вул.Козацької Слави: 23, 27–31; вул.Кропоткіна: 39–47; вул.Франка: 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.І.Богуна, 50, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (школа №3, північна рекреація 1-й поверх) Велика
120702 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 33А, 43, 54–126; вул.Гагаріна: 14, 16; вул.І.Богуна: 73, 75; вул.Козацької Слави: 2, 6; вул.Кропоткіна: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.8-го Березня: 41–47, 51, 55–55А, 57, 59, 61–95; пров.Двірцевий, пров.Панфілова, пров.Пирогова, пров.Філатова: 1–34; бульв.Свободи, 35, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 (технікум, західна рекреація 1-й поверх) Велика
120703 м.Жовті Води – вул.Гагаріна: 8–10, 12; вул.Горького: 16, 18, 20, 22, 24, 26–49; вул.Заводська: 1–7; вул.І.Богуна: 1, 3–27; вул.Кропоткіна: 17; вул.8-го Березня: 20, 22, 24–24А, 26, 28–30, 32, 34–40, 48–50, 52; пров.Вокзальний, пров.Єдності, пров.Західний, пров.Райдужний, пров.Східний, пров.Херсонеський вул.8-го Березня, 35, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204 (школа №10, рекреація 1-й поверх) Велика
120704 м.Жовті Води – вул.Заводська: 8–18; вул.І.Богуна: 2–2А; вул.Кропоткіна: 1, 3, 5, 7, 9–13; вул.8-го Березня, 35, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204 (школа №10, їдальня 2-й поверх) Велика
120705 м.Жовті Води – бульв.Свободи: 128–136; вул.Заводська: 19–21; вул.Кропоткіна: 2, 4, 6; вул.М.Грушевського: 2–14; вул.8-го Березня: 54, 56, 58, 60, 97–105; пров.Дніпровський, пров.Запорізький: 1–10; пров.Затишний, пров.Лермонтова, пров.Привокзальний: 2–8; пров.Філатова: 35–44; пров.Чехова пров.Запорізький, 12, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204 (школа №8, рекреація 1-й поверх) Велика
120706 м.Жовті Води – вул.Кропоткіна: 8; вул.М.Грушевського: 16–20, 24; пров.Запорізький: 13–19; пров.Привокзальний: 10–12; пров.Запорізький, 12, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204 (школа №8, рекреація 2-й поверх) Велика
120707 м.Жовті Води – вул.Кропоткіна: 14 к.1–14В к.3; вул.М.Грушевського: 22, 26–40; вул.Козацької Слави, 25А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 (допоміжна школа, актова зала 2-й поверх) Велика
120708 м.Жовті Води – вул.Ярослава Мудрого: 1–13; вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204 (КЗО НВК №6 "Перспектива", вестибюль) Велика
120709 м.Жовті Води – вул.М.Грушевського: 70–80; вул.Ярослава Мудрого: 15; вул.Ярослава Мудрого, 11А, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52204 (КЗО НВК №6, вестибюль 1-й поверх) Велика
120710 с.Суха Балка вул.Перемоги, 2Д, с.Суха Балка, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52291 (селищний клуб, вестибюль 1-й поверх) Середня
121778 смт Царичанка – вул.Кошового Гордієнка, вул.Мостова, вул.Мостового, вул.Сонячна, вул.Цвіточна вул.Мостова, 2Б, смт Царичанка, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51000 (адміністративний будинок філії "Царичанський райавтодор", актова зала, 1 поверх) мала
121779 с.Могилів – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зоряна: 47–47А, 49, 51–52, 53–115; вул.Зорянська, вул.Костичева, вул.Кошового, вул.Луганська, вул.Молодіжна: 1–2, 3–22А; вул.О.Зайвого: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–37; вул.Пушкіна: 1, 3, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 37; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова: 1–33; вул.Усенка, вул.Харківська: 1–40; вул.Чкалова: 13–88; вул.Широка, вул.Шишканя, пров.Аптечний, пров.Вузький, пров.Кондитерський, пров.Осипенко, пров.Прямий, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Шовковичний, пров.Щастя вул.Костичева, 1А, с.Могилів, Царичанський р-н, Дніпропетровська обл., 51040 (школа, спортивна зала, 1 поверх) Середня
121789 с.Боровківка – вул.2-й км вул.2-й км, 1, с.Боровківка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51641 (Верхівцевський психоневрологічний інтернат, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120102 Комунальний заклад "Верхньодніпровська центральна районна лікарня"Дніпропетровської облради" вул.Гагаріна, 16, м.Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51600 Мала
120480 Державна установа "П’ятихатська виправна колонія (№122)" вул.Набережна, 3, с.Красноіванівка, П’ятихатський р-н, Дніпропетровська обл., 52170 Мала
120711 Комунальне некомерційне підприємство "Жовтоводська міська лікарня" Жовтоводської міської ради пров.Капітальний, 1, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52210 Мала
120712 Державна установа "Жовтоводська виправна колонія (№26)" пров.Дальній, 11, м.Жовті Води, Дніпропетровська обл., 52201 Середня