Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №35

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Нікопольської РДА

31

Відділ ведення ДРВ Нікопольської міської ради

59

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Покровської міської ради

22

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120264 смт Червоногригорівка – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Княжа: 1–18, 20, 28, 30; вул.Новікова, вул.Партизанська, вул.Підстепна, вул.Руднична, вул.Соборна, вул.Упорна, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Зірковий, пров.І Соборний, пров.ІІ Соборний, пров.ІІІ Соборний, пров.імені Ю.Тертичного, пров.Підстепний, пров.Шевченка вул.Соборна, 105, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (сільське споживче товариство, к.4) Середня

120265 смт Червоногригорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.І.Сірка, вул.Каховська, вул.Княжа: 19, 21–27, 29, 31–144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Приморська, вул.Рибацька, вул.Чкалова, вул.Ярмарочна, пров.І Підгорний, пров.ІІ Підгорний, пров.Рибацький, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Ярмарочна, 43, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (школа, фойє) Середня

120266 смт Червоногригорівка – вул.Аграрна, вул.Берегова, вул.Вузлова, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Княжа: 145, 147, 149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161–244; вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Петра Троня, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Соколи, вул.Суворова, вул.Черешнева, вул.Чернишева, вул.Шаркуна, пров.Вокзальний, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Транспортний, пров.Центральний, пров.Чарівний, пров.Черняховського, пров.Ясний вул.Залізнична, 28, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283 (будинок культури, глядацька зала) Велика

120267 с.Привільне вул.Миронюка, 8А, с.Привільне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53262 (дитячий садок, к.1) мала

120268 с.Дмитрівка вул.Центральна, 94В, с.Дмитрівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53261 (будинок культури, фойє) Середня

120269 с.Борисівка вул.Шкільна, 1, с.Борисівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53263 (школа, фойє) мала

120270 с.Чистопіль, с.Високопіль, с.Бекетівка, с.Мар’ївка, с.Олександрівка, с.Підгірне, с.Таврійське вул.Соборна, 23, с.Чистопіль, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53253 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

120271 с.Криничувате, с.Голубівка, с.Довгівка, с.Дружба, с.Менделєєвка, с.Охотниче, с.Томаківське вул.Центральна, 8, с.Криничувате, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53244 (школа, фойє) Середня

120272 с.Веселе, с.Змагання, с.Лебединське, с.Лукіївка, с.Пахар вул.Центральна, 9А, с.Веселе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53245 (будинок культури, світлиця) Середня

120273 с.Лошкарівка, с.Головкове, с.Зелене, с.Межуївка, с.Сорочине, с.Христофорівка вул.Центральна, 13, с.Лошкарівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53240 (будинок культури, фойє) Середня

120274 с.Приміське, с.Старозаводське вул.Шкільна, 35, с.Приміське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53270 (будинок культури, глядацька зала) Велика

120275 с.Олексіївка – вул.Берегова, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Овочева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 р. Перемоги вул.Чкалова, 198А, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272 (будинок культури, глядацька зала) Середня

120276 с.Олексіївка – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Казарма, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Патона, вул.Першотравнева, вул.Сірка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.8-ого Березня вул.Мостова, 31, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272 (школа, фойє) Середня

120277 с.Новоіванівка вул.Шкільна, 3, с.Новоіванівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53260 (школа, спортивна зала) Середня

120278 с.Високе, с.Новоселівка вул.Центральна, 40Б, с.Високе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53257 (фельшерсько-акушерський пункт, к.3) мала

120279 с.Новософіївка, с.Степове, с.Путилівка, с.Хмельницьке вул.О.Копаниці, 4, с.Новософіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53252 (будинок культури, фойє) Середня

120280 с.Павлопілля, с.Водяне, с.Звізда, с.Іванівка, с.Маринопіль, с.Приют, с.Шишкине вул.Українська, 29, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250 (школа, їдальня)
/
вул.Центральна, 22Б, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250
Середня

120281 с.Першотравневе, с.Західне, с.Східне вул.Дідика, 13, с.Першотравневе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53264 (будинок культури, фойє) Середня

120282 с.Південне вул.Центральна, 12, с.Південне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53265 (школа, фойє) Середня

120283 с.Капулівка вул.Маяковського, 24А, с.Капулівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53275 (будинок культури, фойє) Середня

120284 с.Покровське – вул.Безіменна, вул.Гагаріна, вул.Галайди: 1–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; вул.Горького: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Господарська, вул.Громова, вул.Дружби, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Каховська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–50, 53, 55, 57, 59, 61–113; вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 4–18; вул.Покровська, вул.Приморська, вул.Рожкова: 2, 4, 6, 8, 16–70; вул.Степна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Новий, пров.Сонячний, пров.Тихий, с.Красне, с.Набережне вул.Шкільна, 16А, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273 (школа, їдальня) Середня

120285 с.Покровське – вул.Вишнева, вул.Галайди: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–198; вул.Горького: 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–123; вул.Калнишевського, вул.Каховська: 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52–52А, 54А, 56, 58, 60, 115–209; вул.Кооперативна, вул.Малухіна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 19–111; вул.Погрищука, вул.Рожкова: 1, 3, 5, 7, 10–14, 72–146; вул.Сагайдачного, вул.Січового, вул.Шевченка, вул.Шепотинника, вул.Шкільна, вул.8-Березня вул.Калнишевського, 18Д, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273 (будинок культури, фойє) Середня

120286 с.Катеринівка, с.Шахтар вул.Зонова, 17, с.Катеринівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53284 (сільський клуб, фойє) мала

120287 с.Придніпровське, с.Мусіївка вул.Дніпростроївська, 47А, с.Придніпровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53280 (школа, спортивна зала) Велика

120288 с-ще Кам’янське вул.Будівельників, 22, с-ще Кам’янське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53282 (школа, спортивна зала) Велика

120289 с.Чкалове вул.Центральна, 70А, с.Чкалове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53271 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120290 с.Крутий Берег, с.Максимівка, с.Олександропіль, с.Шевченкове вул.Шкільна, 9, с.Шевченкове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53242 (школа, спортивна зала) мала

120291 с.Шолохове – вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Зоряна: 1–91; вул.І. Сірко: 1–80; вул.Івана Котляревського, вул.Івана Франка, вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Максимчука, вул.Марії Тикви, вул.Молдавська, вул.М.Раскової, вул.Осипенко, вул.Папаніна, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкаря, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Таврійська, вул.Федорова, вул.Чуйкова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ярова, вул.40р. Перемоги, пров.Вільний, пров.Крутий, пров.Ломаний вул.Шкільна, 1, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254 (КЗ "Шолоховська СЗШ", хол, 1-й поверх) Середня

120292 с.Шолохове – вул.Зоряна: 92–194; вул.І. Сірко: 82–278А; вул.Кренкеля, пров.Прямий вул.Зоряна, 146, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254 (Будівля дитячого садку с.Шолохове, каб.1) мала

120293 с.Шолохове – вул.Висока, вул.Горна, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Світла вул.Козацька, 1А, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254 (Базавлуцький клуб, фойє) мала

120294 с.Миронівка, с.Улянівка вул.Шкільна, 1А, с.Миронівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53255 (Миронівський клуб, фойє) мала

120737 м.Нікополь – вул.Ващенка Григорія, вул.Воїнів-афганців, вул.Володимира Бахірєва, вул.Гарагулі Костянтина, вул.Добролюбова: 50–50А, 52–52/1, 54, 56, 58, 62–116; вул.Коломенська, вул.Кронштадтська, вул.Мартинова Миколи, вул.Павлоградська, вул.Петра Брачка, вул.Польова, вул.Путилівська, вул.Смоленська, вул.Успенського: 1–52А; вул.Учительська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22–26, 28–44; вул.Хилинського, вул.Хохлова Костянтина, вул.Чортомлицька, вул.Щуренка Романа, пров.Горобиновий, пров.Калиновий, пров.Кленовий, пров.Тополиний вул.Добролюбова, 47А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53225 (школа №22, хол) Велика

120738 м.Нікополь – вул.Добролюбова: 21–23/1, 25, 27; вул.Кольцова: 19, 21, 23; вул.Добролюбова, 47А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53225 (школа №22, хол) Середня

120739 м.Нікополь – вул.Азовського: 26–26А; вул.Вернадського, вул.Гоголя: 1–18; вул.Добролюбова: 1–20, 24–24/2, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48; вул.Княгині Ольги, вул.Кольцова: 1–17; вул.Красуцького: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Лапинська: 379–379А, 381, 451, 488–510; вул.Ломоносова: 1–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Матюка, вул.Мостова, вул.Пирогова: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Прибережна, вул.Промислова, вул.Псковська, вул.Різдвяна: 2; вул.Слави, вул.Сулицька: 1–26, 27А–28; вул.Херсонська: 505–537; вул.9 Січня: 1–16; пров.Упорний вул.Добролюбова, 47, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53225 (школа №19, хол) Велика

120740 м.Нікополь – вул.Бакінська, вул.Декабристів, вул.Криворізька, вул.Лапинська: 333–333Б, 335А, 337, 339, 341, 343–343Б, 345–345Д, 347–347А, 349–349Д, 351–351В, 353–353А, 355, 357, 428–450А, 452–486; вул.Скіфська, вул.Слов’янська: 220–220А, 222, 224–224В, 228, 230, 232, 234А–234Б, 244–244А, 246, 248, 250–315; вул.Троїцького повстання: 229–282; вул.Херсонська: 278А, 298–298/2, 300А–300В, 302–302А, 304, 306–306Д, 308А, 318, 320–320Б, 324, 326, 328, 330, 332, 334–336, 338–340А, 342, 348–348А, 350, 352–352А, 356–356А, 358, 360–360А, 362–362Б, 431–501; вул.9 Січня: 17–97А; пров.Бахчисарайський, просп.Трубників: 99–119; вул.Корбута, 1А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 (школа №23, хол) Велика

120741 м.Нікополь – вул.Гетьмана Сагайдачного: 229–229А, 231, 233, 235, 237–237А, 239, 241–241/2, 243, 245, 247–247А, 249, 251–251А, 253–253А, 255, 257, 259, 263–310А; вул.Згоди, вул.Іртиська: 114, 116–135; вул.Корбута, вул.Лапинська: 233, 235, 237, 239, 241, 243, 249, 251, 253, 255, 257–263, 265А–265Б, 267–267А, 269, 271, 273, 275–275А, 277, 279, 281–281А, 283, 285–285А, 287–287Б, 289–289А, 291–291Б, 293–293Г, 295–295А, 297, 299–299А, 301–301А, 303–303А, 305, 307–307А, 309, 311, 313–313Б, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327–332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358–362, 364–364А, 366–366А, 368–370, 372, 374, 376, 378, 380, 382–426; вул.Пестеля, вул.Рилєєва, вул.Слов’янська: 164–164А, 166, 168, 170–219Б, 221–221Б, 223–223А, 225–227, 229А, 231, 233, 235–243, 245, 247, 249; вул.Троїцького повстання: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–228Є; вул.Трубченка: 47–49, 51; вул.Херсонська: 284, 286–286Б, 288, 290–290А, 292–292А, 294–294А, 296, 322, 337, 341, 343–347, 349, 351, 353, 357–357А, 359, 361–361В, 363–429А; вул.Хліборобів, пров.Буксирний, пров.Донський, пров.Знам’янський, пров.Іжевський, пров.Квітневий, пров.Морський, пров.Рибальський, пров.Шкільний, просп.Трубників: 87–89; вул.Корбута, 1А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 (школа №23, хол) Велика

120742 м.Нікополь – вул.Барнаульська: 2, 4, 6, 8, 12, 14–18, 22, 24, 26–34; вул.Трубченка: 43, 50А–50Б; просп.Трубників: 81–85; просп.Трубників, 48, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 (спортивна школа "Трубник", спортивний зал) Велика

120743 м.Нікополь – вул.Барнаульська: 1, 3, 5, 7, 9–11, 13, 20, 23, 25; вул.Гагаріна: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100Б, 102, 104, 108, 110, 112, 114–114А, 116, 118–177; вул.Геннадія Жиздика, вул.Гетьмана Сагайдачного: 193–193Б, 195А, 197–197А, 201, 203–203А, 205–207А, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225–228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242А, 244, 246–246А, 248–248А, 250, 252–252А, 254, 256, 258, 260–262; вул.Глинки, вул.Гончара: 2–17; вул.Івана Мазепи: 32–36; вул.Іртиська: 86–113, 115; вул.Лисенка, вул.Малиновського: 6, 8, 10, 12, 14, 16–16А, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Михайла Грушевського: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136–136А, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152–152А, 154–223; вул.Надьожкіна: 3–20; вул.Плавнева: 1–21А, 23, 25–25Б, 27, 29, 31; вул.Слов’янська: 134, 136–138А, 140, 142–163, 165, 167, 169–169А; вул.Соборна, вул.Троїцького повстання: 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–183Б, 185, 187–187А, 189; вул.Трубченка: 10, 12–42, 44–46, 50; вул.Херсонська: 208–208А, 210, 212, 214, 216, 218–218В, 220, 222–222А, 224, 228, 230, 232, 234–236, 238–238Б, 240, 242, 244, 246–246А, 248–248Б, 250, 252, 254–254А, 256–256А, 258, 260, 262, 264, 266–268А, 270–270А, 272–272А, 274, 276, 278, 280, 282, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309–317А, 319, 321, 323А, 325, 327, 329, 331, 333–333А; вул.Чернишевського: 1–24, 26, 28; вул.Шмідта, пров.Базарний, просп.Трубників: 71–79; вул.Гагаріна, 161, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 (школа №21, хол) Велика

120744 м.Нікополь – вул.Авангардна, вул.Богомольця, вул.Бориса Мозолевського: 37, 39, 41, 45, 47, 49, 70–78; вул.Гастелло, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Мазепи: 1–16, 18–20, 22, 24, 26, 28; вул.Малиновського: 2–5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22/1–23А, 25, 27, 29, 31; вул.Надьожкіна: 1; вул.Трубченка: 5, 7, 9, 11–11А; вул.50 років НЗФ: 46, 48, 50, 52–58; просп.Трубників: 40, 42–69; просп.Трубників, 46, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 (школа №25, хол) Велика

120745 м.Нікополь – вул.Бориса Мозолевського: 25, 27–29, 31, 33, 48, 50–66; вул.Гагаріна: 74, 78, 80; вул.Героїв Чорнобиля: 25–27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49–53, 55, 57, 59–61, 116–144; вул.Гончара: 1; вул.Івана Мазепи: 17, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Класична: 13, 15, 19, 21–23; вул.Марганецька, вул.Михайличенка, вул.Олега Кошового, вул.Пилипа Орлика: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50; вул.Трубченка: 1–1/3, 3, 8; вул.Чайковського, вул.50 років НЗФ: 22, 24, 26–30, 32, 34, 36, 38, 40–45, 47, 49, 51; просп.Трубників: 32, 34, 36; вул.50 років НЗФ, 42, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200 (гімназія №7, хол) Середня

120746 м.Нікополь – вул.Гагаріна: 62, 64, 68, 71–73, 75–77, 79, 81, 83–83А, 85, 87, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–107, 109–109А, 111, 113, 115, 117–117А; вул.Героїв Чорнобиля: 63, 67–69, 71, 73–75, 77, 79, 144А; вул.Івана Мазепи: 31; вул.Кармелюка: 45; вул.Каштанова: 58–58А, 60; вул.Михайла Грушевського: 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–121, 123, 125–125А, 127, 129, 131, 133, 135–135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147–149, 151, 153; вул.Пилипа Орлика: 56–59В, 60–67; вул.Трубченка: 2, 4, 6; вул.Херсонська: 152, 154, 156–156А, 158, 160–160А, 162, 164–166, 168–170, 172, 174, 176, 178–178А, 180, 182, 184, 186–186А, 188–190, 192, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206; просп.Трубників: 33, 35, 37–39, 41; вул.Героїв Чорнобиля, 65, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210 (школа №13, хол) Велика

120747 м.Нікополь – вул.Бориса Мозолевського: 15, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34–36, 38, 40, 42–44Б, 46–46Б; вул.Волинська, вул.Героїв Чорнобиля: 23; вул.Каштанова: 15–42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56; вул.Класична: 1–12, 14, 16–18А, 20, 24–26; вул.Олександра Сухорукова, вул.Павла Загребельного, вул.Пилипа Орлика: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51–53, 59Г; вул.Світла: 1, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11, 13, 23; вул.50 років НЗФ: 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18–18А, 20, 31, 33–33А, 35, 37, 39; просп.Трубників: 26–31А; вул.Каштанова, 62, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222 (школа №26, хол) Велика

120748 м.Нікополь – вул.Гагаріна: 35, 37–41, 43–61, 63, 65–67, 69; вул.Каштанова: 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65–65Б; вул.Михайла Грушевського: 38, 40–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85, 87; вул.Станіславського: 40, 44, 46; вул.Херсонська: 114–114Б, 116, 118, 120–120А, 122, 124–124Б, 126, 128–128А, 130, 132, 134–134А, 136, 138, 140, 142А, 144–144Б, 146, 148, 150; просп.Трубників: 19–19Б, 21–21/1, 23; вул.Гагаріна, 54А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210 (школа №5, хол) Велика

120749 м.Нікополь – вул.Білоруська: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58–78; вул.Героїв Чорнобиля: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 146–160; вул.Гетьмана Виговського, вул.Гетьмана Сагайдачного: 135, 137, 139, 141, 143–143А, 145–147, 149, 151–151А, 153, 155, 157–192, 194, 196, 198–200, 202, 204, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220, 222–224; вул.Іртиська: 54, 56–85; вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Кобзарів, вул.Лапинська: 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179–179/2, 183А, 187–187А, 189, 191, 193, 195, 197–197/2, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209–209Б, 211, 213–213А, 215–217А, 219–219А, 221–232, 234, 236, 238, 240–240А, 242, 244–248, 250, 252–252/1, 254, 256, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284–284/1, 286, 288, 290–290/2, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304–304А, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324–324А, 326; вул.Малиновського: 40, 42–42/1, 44, 46, 48, 51–76; вул.Нова Абрикосова, вул.Одеська: 39А, 41–102; вул.Плавнева: 22, 24, 26, 28, 30, 32–89; вул.Приморська: 14–14А, 16, 18, 20, 22–65; вул.Серпанкова, вул.Січова, вул.Слов’янська: 84–84А, 86, 88, 90, 92–133, 135, 139, 141–141Б; вул.Троїцького повстання: 84–84А, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100–133, 135–135А, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Херсонська: 229–229А, 231, 233, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 269, 271, 273–273А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293; вул.Чернишевського: 25, 27–27А, 29–41; вул.Чехова: 41, 43, 45–65; пров.Амурський, пров.Кримський, пров.Кручений, пров.Млиновий, пров.Сінний, пров.Ударний, пров.Український, пров.Хасанівський вул.Лапинська, 254, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222 (школа №12, хол) Велика

120750 м.Нікополь – вул.Білоруська: 1–36А, 38, 40, 42–42/1, 44, 46, 48, 50–50Б, 52–56; вул.Воздвиженська, вул.Гетьмана Сагайдачного: 71–73, 75, 79, 81, 83–83А, 85, 87, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99–134А, 136–136А, 138, 140–140А, 142, 144, 148, 150, 152–152А, 154, 156; вул.Іртиська: 10–53, 55; вул.Кам’янська, вул.Каштанова: 62, 64, 66–91; вул.Козака Гонти, вул.Лапинська: 103, 105, 107–107А, 111, 113, 115, 117, 119–121, 123, 127, 129–131, 133, 135, 137–137В, 139, 141, 143, 145–160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180–182, 184–186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–204А, 206–206А, 208, 210–210А, 212, 214–214А, 218, 220; вул.Одеська: 7–37А, 40–40А; вул.Поромна, вул.Портова, вул.Приморська: 1–12А, 15–15А, 17, 19, 21–21А; вул.Слов’янська: 32–32Б, 34, 36, 38, 40–83, 85, 87, 89, 91; вул.Станіславського: 29, 41–43, 45, 46А–60; вул.Троїцького повстання: 29–29Б, 31, 33, 35–83, 85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 99; вул.Херсонська: 163, 167, 171, 173, 175, 177–177Б, 179, 181–181А, 183, 185, 187, 191А, 193, 195, 197, 199, 201–201А, 203–203А, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223/1, 225–227; вул.Чехова: 1–40, 42–42А, 44; вул.Щаслива, пров.Вільний, пров.Волзький, пров.Вузький, пров.Ковальський, пров.Ленський, пров.Очаківський, пров.Толстого, пров.Трубний, пров.Яблуневий вул.Козака Гонти, 4, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222 (автомобільна школа, хол) Велика

120751 м.Нікополь – вул.Бериславська, вул.Весела, вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–70, 74, 76–78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94/2, 96–96А, 98–98А; вул.Грушка, вул.Іртиська: 1–9; вул.Лапинська: 24, 26–26А, 28, 30, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44–102, 104, 106, 108–110, 112, 114, 116, 118, 122, 124–126, 128, 132–132А, 134–134А, 136–136А, 138, 140, 142, 144; вул.Мелітопольська, вул.Менделєєва, вул.Московська, вул.Одеська: 2А–6; вул.Прорізна, вул.Санаторна, вул.Слов’янська: 1–30Б, 33, 35–35А, 37, 39; вул.Суворова, вул.Троїцького повстання: 1–28, 30, 32, 34; вул.Фабрична, вул.Херсонська: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–93А, 95, 97, 99, 101, 103–105, 107, 109–109/1, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161–161Б; вул.Ялтинська, пров.Академіка Павлова, пров.Металістів, пров.Солдатський вул.Лапинська, 130, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222 (школа №11, хол) Велика

120752 м.Нікополь – вул.Гагаріна: 1–21, 23, 25, 29–29А, 31–33; вул.Кармелюка: 1–17; вул.Михайла Грушевського: 1–37, 39; вул.Новосільська, вул.Херсонська: 60, 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110; вул.Шульгіна, просп.Трубників: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Шульгіна, 2, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53213 (гімназія №15, хол) Середня

120753 м.Нікополь – вул.Гагаріна: 22–22В, 23В–24А, 28, 30, 36, 42; вул.Івана Богуна, вул.Станіславського: 18–28, 36–38; просп.Трубників: 13–17; вул.Станіславського, 7, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210 (педагогічний коледж, хол) Середня

120754 м.Нікополь – вул.Бориса Мозолевського: 2–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Василя Стуса, вул.Ізмаїльська, вул.Каштанова: 43, 45, 47; вул.Раїси Кириченко, вул.Сімферопольська, вул.Станіславського: 4–16; вул.50 років НЗФ: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 15, 17–17А, 19, 21–21/4, 23, 25–25А; просп.Трубників: 8, 10–12Б, 20–20А, 22, 24–24/1; просп.Трубників, 18, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210 (металургійна академія, хол) Велика

120755 м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 7–17/3, 50–53А, 58–58А; вул.50 років НЗФ: 1А–2/1; просп.Трубників: 2–2А, 4, 6; просп.Трубників, 16, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53213 (професійний ліцей, хол) Велика

120756 м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 19/1–19/4, 54–56Б, 58Б; вул.Шевченка: 187, 203–205, 207; вул.50 років НЗФ: 2/2–2/7; вул.Електрометалургів, 17А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210 (гуртожиток металургійного технікуму, хол) Велика

120757 м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 29, 31, 33–33А; вул.Каштанова: 1–14, 101; вул.Світла: 2–2Г, 4, 6, 8–8В, 10–10Б, 12, 14–22, 24–42; вул.Електрометалургів, 33А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219 (гуртожиток педагогічного коледжу, хол) Середня

120758 м.Нікополь – вул.Баха, вул.Героїв Чорнобиля: 7, 15–15А, 17–17А; вул.Губкіна, вул.Дружби: 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35–75; вул.Електрометалургів: 62, 64, 66, 68–68А, 70–70А, 74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 100–108, 110–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–132А, 134, 136–136А, 138, 140, 142, 144–148, 150–152, 154–214; вул.Княжа: 39, 41; вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Некрасова: 45; вул.Пугачова, вул.Радищева, вул.Тургенєва, пров.Залізничий, пров.Семафорний вул.Героїв Чорнобиля, 68, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219 (школа №2, хол) Середня

120759 м.Нікополь – вул.Архангельська, вул.Газопровідна: 102–132; вул.Гайдамацька: 1–52, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72–72А, 74, 76, 78–78А; вул.Глібова: 2–16; вул.Електрометалургів: 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–97, 109, 117–117/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 149–149Г, 153; вул.Журавлина: 1–100А; вул.Лугова: 1–78, 80, 82; вул.Мурманська, вул.Північна: 1–87; вул.Степова: 1–80, 82, 84, 86; вул.Череповецька, вул.Чумацька: 1–81, 83, 85–85А; вул.Електрометалургів, 55, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208 (школа №6, хол) Середня

120760 м.Нікополь – вул.Глібова: 1; вул.Кооперативна, вул.Передовиків: 1–80; вул.П.Мирного, вул.Полярна: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98–98А, 100, 102, 104, 106, 108–108А; вул.Святительська: 1–105; вул.Харківська: 1–48; вул.Чалого: 1–89, 91–91А, 93–93А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–113А, 115, 117, 119, 121–121А; вул.Гайдамацька, 33, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208 (школа №14, хол) Середня

120761 м.Нікополь – вул.Вольвача Олега, вул.Газопровідна: 2–100; вул.Гайдамацька: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–92; вул.Герцена, вул.Журавлина: 102–106/2; вул.Загородня, вул.Кустанайська, вул.Лугова: 79, 81, 83–192; вул.Магнітогорська, вул.Можайського, вул.Озерна, вул.Передовиків: 82–127; вул.Північна: 88–178; вул.Полярна: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–121; вул.Святительська: 109; вул.Степова: 81, 83, 85, 87–194; вул.Харківська: 50–72; вул.Чалого: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–183; вул.Чумацька: 82, 84, 86–185; пров.Спокійний, пров.Цілинний вул.Герцена, 31, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208 (культурний центр "Ровесник", хол) Велика

120763 м.Нікополь – вул.Алтайська, вул.Богунська, вул.Горіхівська, вул.Електрифікаторів, вул.Затишна, вул.Княжа: 48–78, 87, 89–91; вул.Полігонна, вул.Ризька, пров.Тяговий вул.Жигулівська, 63, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221 (агропромтехніка, хол) Середня

120764 м.Нікополь – вул.Борзенка, вул.Борзенка II, вул.Васнецова, вул.Жигулівська, вул.Завокзальна, вул.Ізюмська, вул.Княжа: 1–38, 40, 42–46А; вул.Робкоопівська, вул.Славгородська, вул.Сонячна, вул.Фермерська, вул.Ціолковського, вул.Чкалова, вул.Шишкіна, пров.Деповський, пров.Малий, пров.Резервний, пров.Юріївський: 35–39/4; вул.Завокзальна, 2А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221 (моторвагонне депо, хол) Середня

120765 м.Нікополь – вул.Героїв Чорнобиля: 5, 54А, 56–56А, 58, 64–66, 70, 72, 76, 78, 80–80Б, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 98–98А, 100; вул.Дружби: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28–30, 32, 34; вул.Електрометалургів: 218; вул.Шевченка: 241–243; вул.Героїв Чорнобиля, 68, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219 (школа№2, хол) Велика

120766 м.Нікополь – вул.Героїв Чорнобиля: 1–4, 6–6А, 8–14, 16–16А, 18–20, 24, 28, 30–30А, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46А, 48–48А; вул.Перспективна: 183, 185–193; вул.Шевченка: 206, 208, 210–210/2, 212/1–214, 216, 218, 231–239; вул.Перспективна, 180, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219 (Нікопольський міський водоканал, хол) Велика

120767 м.Нікополь – вул.Дружби: 2–8; вул.Шевченка: 200–202, 209, 211, 215, 217, 219–229; вул.Шевченка, 204, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219 (школа №20, хол) Велика

120768 м.Нікополь – вул.Ватутіна: 2–2Б, 4–4В, 6–45; вул.Казанцева, вул.Кранобудівна, вул.Некрасова: 13, 15–15А, 17, 19, 21–28, 30, 32, 34, 36–38, 40–44, 46–51Б; вул.Піддубного: 47–57, 59, 61–72; вул.Ушинського: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Черняхівського: 48–78; вул.Шевченка: 150, 184, 186, 188, 192, 194, 196, 198; пров.Липовий, пров.Робітничий вул.Некрасова, 43А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 (школа №10, хол) Велика

120769 м.Нікополь – вул.Першотравнева: 1; вул.Шевченка: 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189–191, 193, 195–195/1, 197, 199; вул.Шевченка, 180, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53213 (Нікопольська центральна бібліотека, читальна зала, 2-й поверх) Велика

120770 м.Нікополь – вул.Шевченка: 148–149А, 150/1–172, 174, 176, 178, 180, 182–182В; вул.Некрасова, 43А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 (школа №10, хол) Велика

120771 м.Нікополь – вул.Ватутіна: 1, 3, 5–5А; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Некрасова: 1–12, 14, 16, 18, 20, 29, 31–31Б, 33–33Г, 35, 39; вул.Патріотів України: 142А–144Б, 151А–151Б, 153А, 155, 157, 159–161А, 163–163Б; вул.Піддубного: 2–22, 58–58/3, 60–60А; вул.Черняхівського: 1–47; пров.Красний, пров.Ранковий вул.Першотравнева, 13, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 (школа №24, хол) Середня

120772 м.Нікополь – вул.Бородінська: 2, 4, 6–6А, 8–23; вул.Куликовська, вул.Мечникова, вул.Мініна, вул.Нахімова, вул.Олександра Невського, вул.Патріотів України: 146–148, 152–152Б, 154, 156, 158, 162, 164–188/2; вул.Пожарського, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Ушакова, вул.Ушинського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–60; вул.8 Лютого, пров.Будівельний, пров.Залізний, пров.Середній, пров.Тульський вул.Патріотів України, 167, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 (коледж аграрного університету, хол) Велика

120773 м.Нікополь – вул.В.Усова: 26, 28, 30, 34, 36, 40, 44; вул.Електрометалургів: 20–28, 30, 32–32А, 34, 38–40А; вул.Шевченка: 91–93; вул.Шевченка, 87, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53224 (школа №9, хол) Велика

120774 м.Нікополь – вул.В.Усова: 24–25, 27, 29, 31–33, 35, 37–39, 41–43, 45–53; вул.Електрометалургів: 1–2, 4; вул.Шевченка: 71–85; вул.Шевченка, 67, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (школа №3, хол) Велика

120775 м.Нікополь – вул.Гетьманська, вул.Запорізька: 4–9, 13–23; вул.І.Сірка, вул.Котельникова, вул.Лапинська: 1–23А, 25, 27, 29–29А, 31–33, 35, 37, 39, 41–41А, 43; вул.Микитинська: 2–21; вул.Музейна, вул.Поштова, вул.Староцерковна, вул.Херсонська: 2–59, 61–77; вул.Шевченка: 1–28; пров.Береговий, пров.Весняний, пров.Глухий, пров.Звивистий, пров.Короткий, пров.Кривий, пров.Крутий, пров.Пляжний, пров.Прямий, пров.Таврійський, пров.Телеграфний, пров.Тихий, пров.Царичанський, узвіз Микитинський, узвіз Херсонський вул.Херсонська, 5, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (Нікопольське медичне училище, хол) Велика

120776 м.Нікополь – вул.В.Усова: 22, 23; вул.Шевченка: 30–48, 52; вул.Запорізька, 31, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (Нікопольський економічний університет, фойє) Велика

120777 м.Нікополь – вул.В.Усова: 3, 5–7, 13, 15, 17–19, 21; вул.Довгалівська: 2–20, 22–24; вул.Запорізька: 35А–43; вул.Микитинська: 33–57/1, 68Б–74; вул.Шевченка: 88; вул.Довгалівська, 5, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (школа №8, хол) Велика

120778 м.Нікополь – вул.Братів Шиянів, вул.Електрометалургів: 35–36, 42–44Г; вул.Запорізька: 35; вул.Кар’єрна, вул.Патріотів України: 117–141; вул.Перспективна: 104А, 119–145, 184; вул.Преображенська, вул.Шевченка: 109, 111, 114А–129, 137–144; вул.Патріотів України, 111, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200 (школа №4, хол) Велика

120779 м.Нікополь – вул.В.Усова: 10, 20, 22/1; вул.Партизанська, вул.Перспективна: 117; вул.Шевченка: 95–108, 110, 112–114, 130–134; вул.Патріотів України, 94, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200 (культурно-дозвіллєвий центр, хол) Велика

120780 м.Нікополь – вул.В.Усова: 2, 4–4/2, 8, 12, 14, 16; вул.Кальсіна, вул.Патріотів України: 89–97, 101–109/2; вул.Патріотів України, 94, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200 (культурно-дозвіллєвий центр, танцювальний зал) Велика

120781 м.Нікополь – вул.Бородінська: 1, 3, 5–5А, 7; вул.Волошкова: 26–48; вул.Козацька: 48, 50, 52, 54–54Б, 56–56Б, 58; вул.Л.Українки: 10, 12, 14–14А, 16А, 20–28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45Д; вул.Маяковського: 72, 74, 76, 78, 80–95; вул.Новикова-Прибоя: 36–36Б, 38–54; вул.Першотравнева: 2, 4, 6, 8–8А, 10–14, 16, 18–28, 30–81/1; вул.Серафимовича: 22–22А, 24–41; вул.Староливарна, вул.Ст.Разіна: 61–65, 67; вул.Фестивальна: 2–2/2, 4–31А; вул.Хлястикова: 67, 72–80; вул.Володимира Ємця, 51, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 (управління міськгазу, хол) Велика

120782 м.Нікополь – вул.Бєлгородська, вул.Бузкова, вул.Гродненська, вул.Житомирська, вул.Інгулецька, вул.Каховська: 1–29; вул.Ковельська: 31–33, 35, 37–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–61, 63, 65–67А, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83; вул.Конотопська, вул.Курська: 59, 61–61А, 65–90; вул.Л.Українки: 28А–28Д, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–101, 105, 107, 109–109А, 163–165; вул.Межова: 54, 56–108; вул.Павла Богуша, вул.Перемоги: 18, 20, 22–59, 61; вул.Переяславська, вул.Першотравнева: 29, 84–130, 132–134, 136–140, 142–176; вул.Полоцька: 29–35А, 37, 39, 41–90; вул.Тіниста: 54–105; вул.Томаківська, вул.Фастівська, вул.Чернігівська, вул.8 Березня: 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 99–101А; вул.Перемоги, 39, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53204 (школа №18, хол) Середня

120783 м.Нікополь – вул.Багратіона, вул.Барвиста, вул.Вільних матросів, вул.Володимира Ємця, вул.Гомельська: 1–8А, 11–12; вул.Довгалівська: 21, 25–115А, 119, 121, 123–123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135–135/2, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161–161А, 163, 165–165А, 167, 169, 171–173/1, 175, 177, 179, 181, 183–183А, 185–185А, 187, 189, 191, 193; вул.Козацька: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–69; вул.Костромська, вул.Кутузова, вул.Леваневського, вул.Л.Українки: 1–9, 11, 13, 15, 17–19А; вул.Л.Чайкіної, вул.Миргородська, вул.Нова, вул.Патріотів України: 99; вул.Переможців, вул.Підгірна: 1–12А; вул.Пінська: 1–25, 27, 29; вул.Пушкіна, вул.С.Перовської, вул.Ст.Разіна: 1–60А, 66, 68–92; вул.Таганрозька, вул.Хлястикова: 1–66, 68; вул.Цегельна, пров.Круглий, пров.Медичний, пров.Фронтовий вул.Довгалівська, 5, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (школа №8, хол початкової школи) Велика

120784 м.Нікополь – вул.Айвазовського, вул.Базавлуцька, вул.Байкальська, вул.Вітебська, вул.Волошкова: 2–24; вул.Гомельська: 9, 14–66; вул.Довгалівська: 116–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166З, 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 197, 199, 201, 203–205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223А, 227, 229, 231, 235, 237–239, 241, 243–261/2, 263–295; вул.Єрмака, вул.Ковельська: 1–30, 34, 36, 40; вул.Курська: 1–57, 60, 62–64А; вул.Максима Залізняка, вул.Маяковського: 1–71, 73, 75, 77, 79; вул.Межова: 1–53, 55; вул.Мирна, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новикова-Прибоя: 1–35, 37; вул.Орловська: 10–32; вул.Перемоги: 2–17Б, 19–19В, 21А; вул.Підгірна: 14–39, 42–48А; вул.Пінська: 26–26А, 28–28А, 31–69; вул.Полоцька: 1–27А, 36–36Б, 38, 40; вул.Свято-Андріївська: 1–53; вул.Серафимовича: 1–21, 23; вул.Тіниста: 1–53; вул.Фестивальна: 1–1/1, 3; вул.8 Березня: 1–71, 73–73/2, 75, 77–77/1, 79, 81, 83, 85, 87–89; вул.Довгалівська, 279, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (школа №16, хол) Велика

120785 м.Нікополь – вул.Ажгабатська, вул.Барвінківська, вул.Бризова, вул.Дніпровська, вул.Довгалівська: 184–184/2, 186, 188, 190, 192, 194–196, 198, 200, 202, 206А, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220–220А, 222, 224–226, 228, 230, 232–234/2, 236, 240–240А, 242, 297–403; вул.Івана Підкови: 1–44; вул.Камська, вул.Короленка, вул.Кубанська, вул.Лермонтова, вул.Макаренка, вул.Мистецька: 1–40, 42; вул.Окська, вул.Рибна, вул.Рижикова: 2–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55–55А, 59–59А, 61, 63–63А, 65, 67; вул.Софіївська, вул.Сурикова, вул.Терська, вул.Тимірязєва, вул.Уральська, пров.Дальній, пров.Лоцманський, пров.Мисливський, пров.Трудовий вул.Довгалівська, 244, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53204 (школа №17, хол) Середня

120786 м.Нікополь – вул.Брестська, вул.Довгалівська: 262; вул.Залиманна, вул.Івана Підкови: 53–73; вул.Каспійська, вул.Каховська: 43–45; вул.Ковельська: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64–64А, 68–68А, 70, 72, 74, 76–76А, 80, 82, 84–90; вул.Котляревського, вул.Л.Українки: 102, 106, 108, 114, 167–171; вул.Мистецька: 41–41А, 43–64; вул.Мінська, вул.Нестерова, вул.Новгородська, вул.Новопавлівська, вул.Орловська: 34–60; вул.Перемоги: 60, 62–82; вул.Першотравнева: 131, 135, 141, 180–190; вул.Підгірна: 39А–39Є, 53–116Б; вул.Рижикова: 36, 38, 40–40Б, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60–60А, 62А, 64, 66, 68–277; вул.Свято-Андріївська: 54–148; вул.Тюменська, вул.Урожайна, вул.Цимлянська, вул.Читинська, вул.Чорноморська, пров.Грибоєдова, пров.Зелений, пров.Лошкарівський, пров.Східний, пров.Юріївський: 5; вул.Рижикова, 34, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53204 (реабілітаційний центр "НІКА", спортивний зал) Велика

120787 м.Нікополь – вул.Княжа: 95–112; вул.Княжа, 96, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221 (культурний центр "Славутич", хол) Велика

120788 м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 244А; вул.Княжа: 80–85/2, 88; вул.Княжа, 82, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221 (клуб "Темп", хол) Велика

120789 м.Нікополь – вул.Азовського: 2–25, 27–38; вул.Астраханська, вул.Гоголя: 20–53; вул.Добролюбова: 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49–49/3, 51, 53, 55, 57, 59–61; вул.Єнісейська, вул.Західна, вул.Кольцова: 18–18А, 19А–20, 22, 24–83; вул.Красуцького: 28–28В, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–115; вул.Лапинська: 363, 365, 367, 371–371А, 373, 375–375А, 377–377А, 512–532; вул.Ломоносова: 13–13А, 15–15А, 17–17А, 19, 21, 23, 25–42; вул.Пирогова: 2, 4, 6, 8, 10–14; вул.П.Осипенко, вул.Різдвяна: 3–72; вул.Сулицька: 27, 29–94; вул.Сумська, вул.Тютчева, вул.Успенського: 54–63А; вул.Учительська: 1–1А, 3–3А, 5–5А, 7–7Б, 9–9А, 11–11А, 13, 15, 19, 21, 27, 46–60; пров.Верхній, пров.Нижній, пров.Річковий, пров.Смоленський, пров.Спартаківський вул.Микитина, 3, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (культурний центр "Оберіг", хол) Велика

120790 м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 2А, 4А–6А; вул.Запорізька: 10–12, 25; вул.Микитинська: 29–31Б, 68А; вул.Отаманська, вул.Шевченка: 49–51А, 53–65; вул.Херсонська, 56/1, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211 (центр трудового навчання, хол) Велика

120791 м.Нікополь – вул.Першотравнева: 3, 5, 7–7Б, 9, 15–15Б, 17–17А; вул.Першотравнева, 13, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 (школа №24, хол) Середня

120831 м.Покров – вул.Калинова, вул.Лумумби Патріса, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1, 3, 5, 7А–36; вул.Павлова, вул.Першотравнева, вул.Суворова, вул.Чернишевського: 62–62Б, 64, 66, 68, 70, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102–103, 106–199; вул.Шевченка: 85–85А, 87–222; вул.Шляхова: 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–69А, 71–71А, 73–75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97–97/1, 99–99Б, 101, 103, 105, 107–111, 113, 115–278А; пров.Алтайський, пров.Будівельний, пров.Молодіжний, пров.Річковий, пров.Тихий вул.Калинова, 62, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "НВО" (позашкільне відділення), коридор, 1-й поверх) Середня

120832 м.Покров – вул.Балкова, вул.Виборзька, вул.Вишнева, вул.Гірницька, вул.Гоголя, вул.Громової Ульяни, вул.Київська, вул.Клубна, вул.Кобзарська, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Кримська, вул.Малки Івана, вул.Матросова, вул.Мелітопольська, вул.Набережна: 2, 4, 6–6А; вул.Нова, вул.Новосельська, вул.Олександрівська, вул.Паркова, вул.Петропавлівська, вул.Північна, вул.Підгорна, вул.Праці, вул.П’ятихатки, вул.Робітнича, вул.Симонова, вул.Сірка Івана, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Транспортна, вул.Тургенєва, вул.Фабрична, вул.Чайковського, вул.Чернишевського: 1–61, 63, 65, 67, 69, 71–77А, 79, 81, 83–83А, 85–85А, 87, 89А, 91, 93–95, 97, 99, 101, 105; вул.Чуйкова, вул.Шевченка: 1–84А, 86; вул.Шляхова: 2–48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92–96, 98, 100, 102, 104, 106, 112, 114; вул.Ясна, пров.Депутатський, пров.Довженка, пров.Зелений, пров.Знам’янський, пров.Ковпака, пров.Парковий, пров.Полтавський, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Універсальний вул.Малки Івана, 6, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "НВО", їдальня, 1-й поверх) Велика

120833 м.Покров – вул.Водопровідна, вул.Волгоградська, вул.Гастелла, вул.Грушевського, вул.Гудзя, вул.Дружби, вул.Іллюшина, вул.Каховська, вул.Кожедуба, вул.Кутузова, вул.Орлика Пилипа, вул.Панфілова, вул.Південна, вул.Пляжна, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Скіфська, вул.Трудова, вул.Червоного Хреста, вул.Чкалова, вул.Шахтна, вул.Шкільна, вул.Шмідта, вул.Юності, пров.Ушакова вул.Малки Івана, 6, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "НВО", хол, 1-й поверх) Велика

120834 м.Покров – вул.Аграрна, вул.Айвазовського, вул.Бородіно, вул.Вокзальна, вул.Гризодубової, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Зустрічна, вул.Історична, вул.Комарова, вул.Мирного Панаса, вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Мостова, вул.Нахімова, вул.Осипенко Поліни, вул.Перевальна, вул.Серьогіна, вул.Сєрова, вул.Станційна, вул.Теплична, вул.Українки Лесі, вул.Українська, вул.Чортомлицька, вул.8 Березня, пров.Серьогіна вул.Осипенко Поліни, 36, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (Будівля "Чортомлицької НСЗШ", хол, 1-й поверх) Середня

120835 м.Покров – вул.Абрикосова, вул.Грибоєдова, вул.Дідика, вул.Добролюбова, вул.Запорізька, вул.Кошового, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Перевізна, вул.Печерського, вул.Чумацька, вул.Чумацька., пров.Степовий вул.Перевізна, 48, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (клуб с.Первізькі Хутори, хол, 1-й поверх) мала

120836 м.Покров – вул.Благодатна, вул.Глінки, вул.Дніпровська, вул.Затишна: 1–8, 10; вул.Курчатова: 2, 4–10А; вул.Партизанська: 9–23; вул.Підстепна, вул.Середи Григорія: 1, 3, 5, 7; вул.Титова, вул.Торгова: 1–22; вул.Уральська, вул.Хмельницького Богдана, пров.Пушкіна: 1–8; пров.Титова вул.Уральська, 2, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "СЗШ №4", хол, 1-й поверх) Середня

120837 м.Покров – вул.Гагаріна: 3, 8; вул.Затишна: 9, 11–15; вул.Курчатова: 1А, 3, 14–26; вул.Медична: 1, 5; вул.Центральна: 1–16; вул.Чехова: 15–17; вул.Центральна, 5, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗПО "БТДЮ", танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

120838 м.Покров – вул.Гагаріна: 2, 4–6, 10–14; вул.Горького: 1–25; вул.Медична: 2–4, 6–10; вул.Партизанська: 25–47; вул.Пушкіна, вул.Середи Григорія: 2, 4, 6, 8–14; вул.Торгова: 23–32, 36–42, 44; вул.Центральна: 17–26; вул.Чехова: 1, 3, 5, 7, 11–13; пров.Пушкіна: 9–22; вул.Горького, 12, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КПНЗ "ДЮСШ ім. Д. Дідіка" спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120839 м.Покров – вул.Героїв України: 1–1А; вул.Героїв Чорнобиля: 1–5, 7; вул.Горького: 26–31; вул.Медична: 12–20; вул.Партизанська: 55–61; вул.Торгова: 33–35, 43, 45–49 к.11, 49 к.13–59, 61; вул.Центральна: 27–32; вул.Чехова: 2, 4, 6, 8–10; вул.Центральна, 31, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "Ліцей", хол, 1-й поверх) Велика

120840 м.Покров – вул.Героїв України: 3–7, 9; вул.Героїв Чорнобиля: 6, 8; вул.Медична: 11, 22–32; вул.Центральна: 33–40, 42, 44, 46; вул.Центральна, 35, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "НВК №1", хол, 1-й поверх) Середня

120841 м.Покров – вул.Бункерна, вул.Героїв України: 8, 10–13 к.3; вул.Тикви Григорія: 2А–4А; вул.Чіатурська: 1–5, 7–7А, 9; вул.Шатохіна: 13; вул.Чіатурська, 6, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "СЗШ №6", хол, 1-й поверх) Середня

120842 м.Покров – вул.Торгова: 49 к.12; вул.Центральна: 41, 43, 45, 47–54А; вул.Чіатурська: 6А, 8, 10; вул.Шатохіна: 15–23; вул.Центральна, 39, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КРЦ АТ "Покровський гірничо-збагачувальний комбінат", танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

120843 м.Покров – вул.Героїв України: 2–2А; вул.Партизанська: 65–77; вул.Торгова: 60; вул.Шатохіна: 1–9; вул.Шатохіна, 3, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗДО №16, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120844 м.Покров – вул.Соборна: 1–15А; вул.Тикви Григорія: 12–20; вул.Чайкіної Лізи: 2, 4–8; вул.Чайкіної Лізи, 10, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗДО №21, музична зала, 1-й поверх) Велика

120845 м.Покров – вул.Центральна: 57–61, 63–69, 73–79; вул.Чайкіної Лізи: 1, 3, 9–13; вул.Чайкіної Лізи, 15, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "НВК №2", хол початкових класів, 1-й поверх) Велика

120846 м.Покров – вул.Зонова: 1–14, 16–18; вул.Тикви Григорія: 22–34; вул.Центральна: 81–87; вул.Чайкіної Лізи, 15, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "НВК №2", центральний хол, 1-й поверх) Велика

120847 м.Покров – вул.Зонова: 30–34; вул.Соборна: 23–31; вул.Центральна: 62, 71; вул.Чайкіної Лізи: 16–21; вул.Чайкіної Лізи, 17, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (ДПТНЗ "Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів", хол, 1-й поверх) Велика

120848 м.Покров – вул.Незалежності, вул.Освіти, вул.Партизанська: 89–97; вул.Чайкіної Лізи: 22–25, 27, 33, 35–37, 39; вул.Чайкіної Лізи, 29А, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (КЗ "СЗШ №9", хол, 1-й поверх) Велика

120849 м.Покров – вул.Соборна: 33–47; вул.Чайкіної Лізи: 26, 28–32, 34, 38, 40; вул.Чайкіної Лізи, 31, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (Філія "Центр розвитку дитини" КЗПО "БТДЮ", спортивна зала) Велика

120850 м.Покров – вул.Армійська, вул.Ватутіна, вул.Карбишева, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нижня, вул.Привокзальна, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Фермерська, вул.Франка Івана, вул.Шахтарська вул.Шахтарська, 18, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 (клуб смт Гірницьке, актова зала, 1-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120792 Комунальне підприємство "Нікопольська міська лікарня №1" Дніпропетровської обласної ради просп.Трубників, 50, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 Мала
120793 Обласний комунальний заклад "Нікопольський протитуберкульозний диспансер" вул.Електрометалургів, 17А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219 Мала
120794 Комунальний заклад "Нікопольський пологовий будинок" Дніпропетровської обласної ради вул.Гагаріна, 49А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210 Мала
120795 Комунальне підприємство "Нікопольська міська лікарня №4" Дніпропетровської обласної ради просп.Трубників, 50, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201 Мала
120796 Комунальний заклад "Нікопольська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради вул.Першотравнева, 58, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207 Мала
120851 Комунальний заклад "Центральна міська лікарня м.Покров" Дніпропетровської обласної ради" вул.Медична, 19, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 Мала
120852 Державна установа "Покровський виправний центр (№79)" вул.Зонова, 15, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300 Мала