Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №36

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120351 с.Богданівка – вул.Багата: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Річна: 1–102; вул.Світла, вул.Соснова, вул.Українська: 1–132; вул.Чкалова: 1–99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117–117А; вул.Шевченка: 1–90, 92, 94, 96–96А, 98–98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110–110А; пров.Горького, пров.Лісний, пров.Парковий, пров.Піщаний, пров.Поштовий, пров.Тихий, пров.Центральний, пров.Шевченка вул.Шевченка, 32Г, с.Богданівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464 (школа, фойє) Велика
120352 с.Богданівка – вул.Багата: 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–263; вул.Кузнечна, вул.Маяковського, вул.Нова Степова, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Річна: 103–155; вул.Романькова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Українська: 133–222; вул.Чкалова: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–233; вул.Шевченка: 91–91Б, 93, 95–95А, 97, 99, 101–101А, 103–103А, 105, 107–107А, 109, 111–158; вул.Шкільна, пров.Західний, пров.Маяковського, пров.Річний, пров.Садовий, пров.Самарський, пров.Степовий, пров.Чкалова вул.Шкільна, 15, с.Богданівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464 (неповна школа, фойє) Велика
120353 с.Мерцалівка, с.Шахтарське вул.Садова, 46А, с.Шахтарське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464 (фельдшерський пункт, приймальна) мала
120354 с.Самарське вул.Центральна, 27, с.Самарське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464 (магазин, фойє) мала
120355 с.Богуслав – вул.Вишнева, вул.Затишна: 1–4, 6, 8, 10; вул.Калинова: 1–39, 42, 44–44Г; вул.Каштанова, вул.Лінейна, вул.Набережна, вул.Першотравнева: 1–147, 149, 151, 153, 155–155В, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191А, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209, 211–211А, 213–213А, 215, 217–219, 221, 223, 225–227, 229, 231, 233, 235–235А, 237, 241, 245, 247–251, 253–257, 259–259А, 261А, 263, 265–265А, 267–267А, 269–269А, 271–271А, 273, 275, 277, 279, 281–281А; вул.Соборна: 1–22, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37–37А, 39–39А, 41–41А, 43–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–59А, 116, 118, 122, 124, 128, 136, 138, 144, 146, 154, 160, 162, 164, 168, 174; вул.Степова: 1–41, 43, 47–65, 67, 69–69А, 73–81, 83–95, 97–113А, 115–117, 121–137, 139–191; вул.Центральна: 1–27, 28, 30, 32, 34, 36–36А; пров.Кленовий, пров.Підлісний, пров.Піщаний, пров.Поповича, пров.Самарський, пров.Слобожанський, пров.Сосновий вул.Першотравнева, 130, с.Богуслав, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51486 (дитячий садок "Малятко", спортивний зал) Середня
120356 с.Богуслав – вул.Генерала Гладкого, вул.Залізничників, вул.Затишна: 5, 7, 9–9А, 10А–88А; вул.Калинова: 41–41А, 43, 44Д–95; вул.Нова, вул.Першотравнева: 148–148А, 150–150А, 152–152А, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–176, 178–178А, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–198А, 200–200А, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 220, 222–222А, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242–244, 246, 252, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282–499; вул.Соборна: 22А, 24–24А, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 48–48А, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60–115, 117, 119–121, 123, 125–127, 129–135, 137, 139–143, 145, 147–151, 155–159А, 161, 163, 165–167, 169–173, 177А–187; вул.Степова: 42, 44–46, 66, 68, 70–72, 82, 96, 114, 120, 138, 193–291; вул.Центральна: 27А, 29, 31–31А, 33, 35, 39–104; пров.Зарічний, пров.Озерний, пров.Партизанський, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Спартака, пров.Шевченка вул.Центральна, 64, с.Богуслав, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51486 (будинок культури, вестибюль) Велика
120357 с.Булахівка, с.Червона Долина вул.Центральна, 25В, с.Булахівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51470 (школа, їдальня) Велика
120358 с.Вербки – вул.Вишнева: 1–82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Горького: 3–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77А; вул.Зарічна, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги: 7–66, 68, 70, 72, 74; вул.Самарська, вул.Сонцева, вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Шевченко: 21–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129; вул.Матросова, 13, с.Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453 (школа, фойє) Середня
120359 с.Вербки – вул.Вишнева: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–105Б, 107, 109, 111, 113, 115–202; вул.Гоголя, вул.Горького: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–93; вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Ковпака, вул.Коротка, вул.Кутова, вул.Лісова, вул.Надії Безрук, вул.Перемоги: 67, 69, 71, 73, 75–106; вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.СШБ, вул.Хутірська, вул.Шевченко: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130–157; вул.40 років Перемоги, пров.Дружби, пров.Затишний, пров.Піщаний вул.Миру, 73, с.Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453 (центр позашкільної освіти, зала) Велика
120360 с.Нові Вербки вул.Самарська, 18, с.Нові Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453 (фельдшерський пункт, приймальна) мала
120361 с.Морозівське вул.Степова, 3, с.Морозівське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49422 (фельдшерський пункт, приймальна) мала
120362 с.В’язівок – вул.Бригадна, вул.Вербова, вул.Горького, вул.Кузнечна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Перша Набережна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Сонячна: 3–37, 39, 41–43, 47, 49, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67–187; вул.Українська, вул.Центральна: 1–38, 40, 46–46А, 50; пров.Лиманський, пров.Шкільний, с.Веселе вул.Центральна, 28, с.В’язівок, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51452 (школа, фойє) Середня
120363 с.В’язівок – вул.Вишнева, вул.Друга Набережна, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Осіння, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Сонячна: 38, 40, 44–46, 48–48А, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 189–231; вул.Степова, вул.Філатова, вул.Центральна: 39, 41–45, 47–49, 52–114; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Бригадний, пров.Вербовий, пров.Веселий, пров.Зарічний, пров.Кривий, пров.Лісний вул.Центральна, 67, с.В’язівок, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51452 (будинок культури, зала) Середня
120364 с.Карабинівка, с-ще Мінеральні Води вул.Миру, 17А, с.Карабинівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51471 (школа, фойє) Середня
120365 с.Лиманське, с.Новоолександрівське вул.Молодіжна, 28, с.Лиманське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51471 (сільський клуб, зала) мала
120366 с.Кочережки – вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Нагорна, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 103–232; вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Озерний, пров.П’ятихатки, пров.Степовий, пров.Титова, с.Жолобок пров.П’ятихатки, 1А, с.Кочережки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51450 (Народний дім, фойє) Середня
120367 с.Кочережки – вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Кузнечна, вул.Лісна, вул.Межова, вул.Миколи Лисенка, вул.Мостова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–102; с.Підлісне вул.Зарічна, 13, с.Кочережки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51450 (адмінприміщення, коридор) мала
120368 с.Межиріч – вул.Західна, вул.Космічна, вул.Молодіжна: 1–21, 23; вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Бровченка і Черевика, пров.Дружби, пров.Затишний, пров.Крайній, пров.Межовий: 2; пров.Озерний, пров.Робочий, пров.Тихий, пров.Чумака, пров.Шкільний, с.Червона Нива вул.Соборна, 104, с.Межиріч, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51473 (будинок культури, фойє) Велика
120369 с.Межиріч – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Мавринська, вул.Молодіжна: 22, 24–133; вул.Набережна, вул.Нечуй-Левицького, вул.Осипенко, вул.Спортивна, вул.Широка, вул.Яцуненка, пров.Гоголя, пров.Козацький, пров.Котляревського, пров.Межовий: 1, 3–5; пров.Миру, пров.Осипенківський, пров.Пляжний, с-ще Новоселівське вул.Зелена, 72, с.Межиріч, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51473 (школа №2, коридор) Середня
120370 с.Домаха, с.Дачне, с.Оженківка вул.Центральна, 24, с.Оженківка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49418 (фельдшерський пункт, приймальна) мала
120371 с.Нова Дача, с.Кохівка вул.Молодіжна, 5, с.Нова Дача, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417 (будинок культури, фойє) Середня
120372 с.Нова Русь, с.Зелене, с.Мар’ївка вул.Горького, 17, с.Нова Русь, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417 (школа, фойє) Середня
120373 с.Поперечне, с.Новомиколаївське, с.Свідівок, с.Степ вул.Гагаріна, 9, с.Поперечне, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417 (будинок культури, фойє)
/
вул.Гагаріна, 7, с.Поперечне, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417
мала
120374 с.Привовчанське вул.Перемоги, 11, с.Привовчанське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49418 (школа, коридор) Середня
120375 с.Малоолександрівка вул.Вишнева, 46А, с.Малоолександрівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49418 (сільський клуб, глядацька зала) мала
120376 с.Троїцьке, с.Левадки вул.Центральна, 105Г, с.Троїцьке, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51491 (будинок культури, актова зала) Середня
120377 с.Вербове вул.Шкільна, 2А, с.Вербове, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51491 (сільський клуб, актова зала) мала
120853 м.Павлоград – вул.Героїв України: 2–25; вул.Зарічна, вул.Кабака, вул.Сташкова: 22, 27; пров.Зарічний, пров.Мостовий вул.Героїв України, 8Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №6, ліве крило, фойє) Велика
120854 м.Павлоград – вул.Сташкова: 1–1А, 3–21, 23–25; вул.Червона: 51–53; вул.Героїв України, 8Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №6, праве крило, фойє) Велика
120855 м.Павлоград – вул.Заводська: 23–36, 39; вул.Підсобне ПХЗ, вул.Сташкова: 2; вул.Кільцева, 8А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №11, праве крило, фойє) Середня
120856 м.Павлоград – вул.Братська, вул.Весела, вул.Грибоєдова, вул.Деповська, вул.Жовтоблакитна, вул.Заводська: 1–19; вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кільцева: 4–7; вул.Клубна, вул.Лінійна, вул.Польова, вул.Самарська, вул.Сінна, вул.Спартака, вул.Хмельницького Богдана, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шосейна, пров.Добрий, пров.Залізничний, пров.Чкалова вул.Кільцева, 8А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №11, ліве крило, фойє) Велика
120857 м.Павлоград – вул.Героїв України: 1; вул.Заводська: 37, 41–55; вул.Кільцева: 1–3; вул.Кільцева, 8А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №11, центр, фойє) Середня
120858 м.Павлоград – вул.Бахчисарайська, вул.Ватутіна, вул.Вереснева, вул.Гастелло, вул.Гоголя, вул.Дачна два, вул.Жуковського Василя, вул.Конжукова Доментія, вул.Короленка, вул.Кутузова Михайла, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Толстого Льва, вул.Травнева, вул.Харківська: 15А–24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64–70, 72, 74–74А, 76А; вул.Харківська, 15, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (ПРАТ "Завод Павлоградхіммаш", прохідна) Велика
120859 м.Павлоград – вул.Алєксєєва: 1–69; вул.Березова, вул.Будинського, вул.Вернадського Володимира, вул.Глінки, вул.Захави Бориса: 1А–50, 52, 54, 56–56А; вул.Західна: 1–11, 13–15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29; вул.Космонавтів: 1–50, 52–56, 58, 60–60А, 62, 64, 66, 68; вул.Перемоги, вул.Світличної Ганни: 105–137; вул.Степового Фронту: 17–17А, 19, 21–47, 49, 51–224; вул.Суворова, вул.Центральна: 14–18, 20, 22, 28А; вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Ясенева, проїзд Горобиновий, проїзд Івовий, проїзд Малиновий вул.Озерна, 87, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №9, ліве крило, фойє) Велика
120860 м.Павлоград – вул.Громадянська: 96–122; вул.Озерна: 84–88, 96–115; вул.Полтавська: 1–72, 74, 76–78/2, 80; вул.Робоча: 114–281; вул.Центральна: 36–40, 42, 44А–44/50, 46, 56, 58, 62, 64, 70; вул.Озерна, 87, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №9, праве крило, спортивна зала) Велика
120861 м.Павлоград – вул.Громадянська: 1–51А; вул.Озерна: 1–45; вул.Робоча: 1–81А; вул.Степового Фронту: 4–16, 18, 20, 48, 50; вул.Харківська: 76Б; вул.Центральна: 1; вул.Озерна, 59, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №1, ліве крило, фойє) Велика
120862 м.Павлоград – вул.Озерна: 92–94; вул.Харківська: 80, 84, 86, 90, 106, 114; вул.Центральна: 19, 21, 23–25, 29–35; вул.Озерна, 59, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №1, праве крило, фойє) Велика
120863 м.Павлоград – вул.Миру: 1–102; вул.Світличної Ганни: 1–48, 57–59, 61; вул.Успенська: 1–69, 73, 75, 77, 79, 81–81/2, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Харківська: 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 71, 73, 75, 77–79, 83–83А, 85, 87–89, 91–105, 107–113, 115–152; вул.Центральна: 41, 43, 45, 51; вул.Світличної Ганни, 63, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (Павлоградський коледж Національного технічного університету, фойє) Велика
120864 м.Павлоград – вул.Авіаційна, вул.Весняна: 15–25; вул.Вільхова, вул.Дорожня, вул.Київська, вул.Коротка: 1–43, 45, 47, 51, 53, 55–59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Маяковського, вул.Осьмухіна, вул.Партизанська, вул.Пасвольського Лео, вул.Світличної Ганни: 52, 60, 62; вул.Соборна, вул.Східна, вул.Талаліхіна, вул.Фабрична, вул.Центральна: 47; вул.Чайкіної Лізи, пров.Запорізький вул.Центральна, 49, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (КБУ "МКДЦ", приміщення, глядацька зала) Велика
120865 м.Павлоград – вул.Михайленка Андрія, вул.Прибера, вул.Свободи, вул.Тичини Павла, вул.Шевченка: 1–54, 56–60, 62–72, 76–88; вул.Широка, вул.Шутя, пров.Благодатний, пров.Ветеринарний, пров.Піщаний, пров.Повстання, пров.Садовий, пров.Спаський, пров.Східний, пров.Хорошева вул.Соборна, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №3, спортивна зала) Середня
120866 м.Павлоград – вул.Ветеринарна, вул.Грушевського Михайла, вул.Донецька, вул.Караванченка, вул.Космічна, вул.Куликової, вул.Лютікова, вул.Павлоградська, вул.Повстання, вул.Сковороди Григорія вул.Соборна, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №3, каб.3) Середня
120867 м.Павлоград – вул.Алєксєєва: 71–97; вул.Берегова, вул.Захави Бориса: 51, 53, 55, 57А–121; вул.Західна: 12–12А, 16–16А, 18–18А, 22, 24, 26, 28, 31–61; вул.Ковната, вул.Космонавтів: 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–126; вул.Миру: 104–301; вул.Мічуріна, вул.Озерна: 120–247А; вул.Полтавська: 73, 75, 79, 81, 83–94, 98–100, 102–106А, 108, 110–116, 132–138; вул.Пчілки Олени, вул.Сметаніна, вул.Хижняка, вул.Цілинна, пров.Кривий, пров.Московський вул.Полтавська, 96, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (КБУ "МКДЦ", приміщення, танцювальна зала) Велика
120868 м.Павлоград – вул.Горького: 151, 153, 161–181; вул.Дніпровська: 100–102, 104–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 138, 140, 142, 144–144А, 146, 148–150, 152; вул.Добролюбова: 13–75; вул.Захави Бориса: 123–133; вул.Крилова, вул.Некрасова: 10–51; вул.Південна, вул.Полтавська: 81А, 95, 101, 107, 109, 117–129, 140–160; вул.Світличної Ганни: 65–87; пров.Комунальний, пров.Першотравневий, пров.Полтавський вул.Полтавська, 148, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №2, спортивна зала) Велика
120869 м.Павлоград – вул.Володимирська: 1–21, 23–33/4; вул.Герцена, вул.Горького: 21–150, 152, 154–154Б; вул.Ковальська, вул.Коротка: 44А, 46, 48–50, 52, 54, 60, 62, 64–64Б, 66, 68, 70–99; вул.Рєпіна: 1–71, 73–95; вул.Сєрова Валентина, вул.Спортивна, вул.Успенська: 70А–72А, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106–149; вул.Центральна: 57, 59, 63, 65–67, 77–90; вул.Шевченка: 55, 61, 73, 89–152; пров.Музейний вул.Центральна, 61, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (КБУ "МКДЦ", приміщення, фойє) Велика
120870 м.Павлоград – вул.Володимирська: 22; вул.Дніпровська: 117, 119, 121, 123/1–123/2, 125/1–125/2, 126А–127, 129, 131, 133; вул.Добролюбова: 2–11; вул.Довженка Олександра, вул.Мазепи Івана: 66–134А; вул.Некрасова: 2–3; вул.Рєпіна: 72; вул.Центральна: 69, 71–75, 96/1–96/3; пров.Бешти, пров.Троїцький вул.Центральна, 71А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №17, фойє) Велика
120871 м.Павлоград – вул.Аеродромна, вул.Бабенка, вул.Барвиста, вул.Берестова, вул.Гончара Олеся, вул.Дніпровська: 30–30А, 32, 36, 38, 40, 44, 48–48А, 50–54А, 56, 58–60, 62, 64, 66–66А, 68, 74, 76–99, 103; вул.Коцюбинського Михайла, вул.Ломоносова, вул.Менделеєва, вул.Можайського: 1–3А, 5–5А, 7, 9, 11–11А, 13–31; вул.Пушкіна, вул.Селянська, вул.Синельникова Кирила, вул.Франка, пров.Берестовий, пров.Вербовий, пров.Задорожній, пров.Здоров’я, пров.Луганський, пров.Миру, пров.Покровський, пров.Пушкіна, пров.Радищева, пров.Синельниківський, пров.Спортивний вул.Синельникова Кирила, 2Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №16, фойє, 1-й поверх) Велика
120872 м.Павлоград – вул.Луганська, вул.Можайського: 4, 6, 8–8А, 10, 12; вул.Челюскінців: 6–15/2; вул.35-ї Дивізії вул.Синельникова Кирила, 2Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №16, фойє, 2-й поверх) Велика
120873 м.Павлоград – вул.Підгірна, пров.Кирпичний, пров.Набережний, пров.Підгірний, пров.1-Ушинського, пров.2-Ушинського, пров.3-Челюскінців вул.Синельникова Кирила, 2А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №15, ліве крило, фойє) Велика
120874 м.Павлоград – вул.Дніпровська: 2–29, 31, 33–35, 37, 39, 41, 47, 49, 55, 57, 61, 63–63А, 65, 67, 69–71А, 75; вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Осіння, вул.Світла, вул.Ушинського, вул.Челюскінців: 16–31; вул.Червона: 1–43; вул.Шахтарська, просп.Шахтобудівників вул.Синельникова Кирила, 2А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №15, праве крило, фойє) Велика
120875 м.Павлоград – вул.Богуна Івана, вул.Визволення, вул.Ковпака, вул.Кодацька, вул.Лисенка Миколи, вул.Молодіжна, вул.Надрічна, вул.8 Березня, пров.Петропавлівський вул.Богуна Івана, 39, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №13, ліве крило, каб.3) Велика
120876 м.Павлоград – вул.Національна, вул.Парманіна Олександра, вул.Підлісся, вул.Плеханова, вул.Садова, вул.Сонячна, пров.Вишневий, пров.Вовчка Марка, пров.Надрічний, пров.Полуничний, пров.Черніхова Якова вул.Богуна Івана, 39, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №13, праве крило, каб.4) Середня
120877 м.Павлоград – вул.Гірницька, вул.Дніпровська: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151–151А, 153–280, 284–286, 294, 296, 298, 300, 302, 304–306, 308–310, 312, 316, 320, 322, 324, 326; вул.Сірка Івана: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–149А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–173, 175–177, 179, 181–183, 187, 189, 191, 193–408; вул.Щастя, вул.Яворницького Дмитра: 98, 100, 102, 106, 110, 112–112А, 114–116А, 118, 120, 122–124, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136–138, 142, 144–144А, 146–146А, 148, 150–150А, 152, 154–154А, 156–156А, 158–365; вул.Дніпровська, 243, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №12, праве крило, фойє) Середня
120878 м.Павлоград – вул.Виговського Івана, вул.Лікарняна, вул.Мазепи Івана: 1–65А; вул.Макаренка, вул.Сергеєва Ценського, вул.Шахтарської слави, вул.Шияна Григорія, пров.Бірюзовий, пров.Будівельний, пров.Виговського Івана, пров.Декабристів, пров.Крутий, пров.Лікарняний, пров.Макаренка, пров.Сурікова, пров.Удачі, пров.Урожайний, пров.Хороброго Святослава, пров.Хутірський, пров.Шкільний, пров.Щасливий вул.Дніпровська, 243, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №12, ліве крило, фойє) Велика
120879 м.Павлоград – вул.Артільна, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Павлова, вул.Попова, вул.Сірка Івана: 1–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168–168А, 174, 178, 180, 184–185, 188, 190, 192; вул.Тимірязєва, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Яворницького Дмитра: 1–97, 99–99А, 101, 103–105, 107–109, 111, 113, 117А, 119–119А, 121, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135–135А, 139–141, 143–143А, 145А, 147, 149, 151, 153, 155А, 157; пров.Бригадний, пров.Дальній, пров.Донський, пров.Каштановий, пров.Клиновий, пров.Котляревського, пров.Попова, пров.Річковий вул.Сірка Івана, 35, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №14, фойє) Велика
120880 м.Павлоград – вул.Дніпровська: 281–283, 287–293, 295, 297, 299, 301, 303, 307, 311, 313–315, 317–319, 321, 323, 325, 327–401; вул.Дружби вул.Дніпровська, 400А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №20, праве крило, фойє) Велика
120881 м.Павлоград – вул.Квіткова, вул.Котіна, вул.Лиманська, вул.Літня, вул.Мікрорайонна, вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Сагайдачного Петра, вул.Свєтлова, вул.Севастопольська, вул.Слов’янська, вул.Тепла, вул.Тиха, пров.Геологів, пров.Разіна вул.Дніпровська, 400А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №20, ліве крило, фойє) Середня
120882 м.Павлоград – вул.Балашовська: 2, 4, 6, 8, 12, 14; вул.Войнової: 2–6; вул.Дніпровська: 405–499; вул.Індюкова, вул.Милосердова Володимира, вул.Новоселицька, пров.Машинобудівників вул.Малиновського, 2, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №19, ліве крило, фойє) Велика
120883 м.Павлоград – вул.Балашовська: 9–11, 13; вул.Войнової: 8–20; вул.Малиновського, 2, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №19, праве крило, фойє) Середня
120884 м.Павлоград – вул.Балашовська: 1, 3, 5, 7; вул.Гагаріна: 4–10, 28–34, 38; вул.Малиновського вул.Малиновського, 2, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №19, центр, фойє) Велика
120885 м.Павлоград – вул.Промислова: 9/1–36/1; вул.Промислова, 11, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (Західно-Донбаський професійний ліцей, їдальня) Велика
120886 м.Павлоград – вул.Гагаріна: 19–21, 36; вул.Кравченка: 1, 3, 5, 6А–12А; вул.Промислова: 2–8; вул.Верстатобудівників, 5В, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №5, ліве крило, фойє) Велика
120887 м.Павлоград – вул.Верстатобудівників: 1–2, 3, 5, 7–7А, 9, 13–13А, 15; вул.Водопровідна, вул.Гагаріна: 11–17, 22–26; вул.Верстатобудівників, 5В, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №5, центр, фойє) Велика
120888 м.Павлоград – вул.Верстатобудівників: 2А, 4, 6, 8, 10–12, 14, 20; вул.Кравченка: 2–2Б, 4, 6; вул.Нова: 30; вул.Верстатобудівників, 5В, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №5, праве крило, фойє) Велика
120889 м.Павлоград – вул.Нова: 1–14, 18–28; вул.Корольова Сергія, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (загальноосвітня школа №4, ліве крило, 1-й поверх) Велика
120890 м.Павлоград – вул.Достоєвського, вул.Корольова Сергія: 1, 6/2–8; вул.Нова: 16; вул.Поштова, вул.Станційна, вул.Терьошкіна вул.Корольова Сергія, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (загальноосвітня школа №4, праве крило, 2-й поверх) Велика
120891 м.Павлоград – вул.Ватоліної: 1А; вул.Дніпровська: 571–595; вул.Корольова Сергія: 2; вул.Преображенська: 1–5, 7–24; вул.Преображенська, 4А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №18, праве крило, фойє, 2-й поверх) Велика
120892 м.Павлоград – вул.Ватоліної: 1, 4–19; вул.Весняна: 1–9; вул.Карбишева, вул.Комарова: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Корольова Сергія: 2/1–4/1; вул.Ливарна, вул.Паркова, вул.Преображенська: 6; вул.Преображенська, 4А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №18, праве крило, фойє, 1-й поверх) Велика
120893 м.Павлоград – вул.Будівельна: 1–10, 26, 32; вул.Комарова: 3–3А, 5, 7, 11–13А; вул.Будівельна, 1, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (гуртожиток шахти Героїв космосу, актова зала) Велика
120894 м.Павлоград – вул.Будівельна: 22–24, 28–30; вул.Західнодонбаська: 20, 22, 30–32, 43–47; вул.Комарова: 1; вул.Західнодонбаська, 8, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №8, праве крило, каб.3) Велика
120895 м.Павлоград – вул.Західнодонбаська: 10, 12–14, 16, 18, 21, 23–26, 28; вул.Комарова: 9, 15, 17–21; вул.Західнодонбаська, 8, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №8, ліве крило, спортивна зала) Велика
120896 м.Павлоград – вул.Дніпровська: 543–569; вул.Західнодонбаська: 3–7А; вул.Комарова: 14, 16; вул.Комарова, 7А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (школа №7, спортивна зала) Велика
120897 м.Павлоград – вул.Західнодонбаська: 11/1–11/2, 15, 17, 19, 27, 29, 35–39; вул.Новоросійська, вул.Федорової Тетяни, пров.Дніпровський вул.Західнодонбаська, 29А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 (Павлоградський міський ліцей, спортивна зала) Велика
120905 м.Першотравенськ – вул.Верхня, вул.Кобзаря: 2, 4, 6, 12–12А; вул.Молодіжна: 1–10; вул.Підстанція №110, вул.Театральна, вул.Шахтарської Слави: 30–34; вул.Кобзаря, 8, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (будинок культури "Україна", танцювальна зала, 1-й поверх) Велика
120906 м.Першотравенськ – вул.Кобзаря: 1–1А, 3–3А, 5–5А, 9–11, 13; вул.Чайковського: 1–1Б, 3–5А; вул.Шахтарської Слави: 24; вул.Шахтарської Слави, 28, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №4, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120907 м.Першотравенськ – вул.Героїв космосу, вул.Гірників, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Мечникова, вул.Миру, вул.Сташкова, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Чайковського: 2, 7, 12, 14; вул.Шахтарська, вул.Шахтарської Слави: 5, 18; вул.Шкільна: 23; пров.Квітковий вул.Шахтарської Слави, 16, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (гірничий ліцей, актовий зал, 1-й поверх) Середня
120908 м.Першотравенськ – вул.Паркова, вул.Чайковського: 9–11, 13; вул.Шахтарської Слави: 9, 11, 13, 15; вул.Шкільна: 2, 6, 25–31; вул.Шахтарської Слави, 7, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика
120909 м.Першотравенськ – вул.Затишна, вул.Кобзаря: 7, 14–24; вул.Кутузова, вул.Молодіжна: 11–53; вул.Пушкіна: 1–6; вул.Суворова, вул.Таїсії Бровко, вул.Шахтарської Слави: 2–4, 6–8, 10, 12, 14, 16–17, 19–23, 25–27; вул.Шевченка, вул.Шкільна: 8, 10, 12, 14, 16, 33, 45–49; вул.Шкільна, 12, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа-інтернат, фойє, 1-й поверх) Велика
120910 м.Першотравенськ – вул.Горького: 2–4; вул.Пушкіна: 7–16; вул.Чайковського: 15, 17, 19, 23–23А; вул.Ювілейна: 8–10, 14, 16; вул.Ювілейна, 12, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
120911 м.Першотравенськ – вул.Горького: 1, 5–8, 10; вул.Шкільна: 37–41; вул.Ювілейна: 13–13А, 15, 17–30; вул.Ювілейна, 12, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №2, актовий зал, 1-й поверх) Велика
120912 м.Першотравенськ – вул.Горького: 9, 11–12, 13–14; вул.Чайковського: 16, 18, 25, 27–27А, 29, 31, 33; вул.Шкільна: 1, 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–21А, 23А; вул.Ювілейна: 11; вул.Горького, 15, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №3, фойє, 1-й поверх) Велика
120913 м.Першотравенськ – вул.Будівельна, вул.Гагаріна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Горького: 12А, 16–25, 27; вул.Крилова, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чайковського: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–60; пров.Виноградний, пров.Грушевий, пров.Тополиний вул.Горького, 15, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №3, актовий зал, 1-й поверх) Велика
120914 м.Першотравенськ – вул.Гагаріна: 6, 14, 16, 17А–33, 35А–37; вул.Горького: 26–26А, 28; вул.Гагаріна, 39, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №5, фойє №1, 1-й поверх) Велика
120915 м.Першотравенськ – вул.Гагаріна: 2, 4, 8, 10, 12–12А, 16А, 35; вул.Молодіжна: 55А–71; вул.Гагаріна, 39, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 (школа №5, фойє №2, 1-й поверх) Велика
120936 м.Тернівка – вул.Благодатна, вул.Будівельна, вул.Дніпровська: 11–17; вул.Західно-Донбаська, вул.Золотиста, вул.Київська, вул.Курська: 22–32; вул.Лермонтова: 4–16, 17–18, 19–20; вул.Мічурінська, вул.Новоселівська, вул.Осіння, вул.Північна, вул.Пушкіна: 1, 3–3А, 5, 7; вул.Радужна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Спаська, вул.Сташкова, вул.Степова, вул.Тернівська, вул.Українська, пров.Благодатний, пров.Будівельний, пров.Сонячний вул.Лермонтова, 19А, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (гуртожиток №12, хол, 1-й поверх) Велика
120937 м.Тернівка – вул.Перемоги: 13–33; вул.Перемоги, 17А, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №7, коридор, 1-й поверх) Велика
120938 м.Тернівка – вул.Перемоги: 1–11А; вул.Шахтарська вул.Перемоги, 17А, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120939 м.Тернівка – вул.Курська: 2А–2Б; вул.Миру вул.Миру, 19, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Велика
120940 м.Тернівка – бульв.Героїв Космосу, вул.Харківська: 7–23; вул.Миру, 19, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №6, коридор, 1-й поверх) Велика
120941 м.Тернівка – бульв.Шахтарської слави: 6–6А; вул.Володі Дубініна, вул.Лермонтова: 30; вул.Маяковського: 15, 17, 19, 21–27; вул.Молодіжна, вул.Преображенська, вул.Робоча, вул.Сергія Маркова: 2–6; вул.Сергія Маркова, 8, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (ЦДТ, хол, 1-й поверх) Велика
120942 м.Тернівка – бульв.Шахтарської слави: 1, 3, 5; вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Дніпровська: 6А; вул.Квіткова, вул.Лермонтова: 16А, 18А, 20А–28; вул.Літня, вул.Новорічна, вул.Пісочна, вул.Сергія Єсеніна, вул.Сергія Маркова: 10–20; вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Травнева, вул.Фабрична, пров.Преображенський вул.Сергія Маркова, 9, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №4, актова зала, 1-й поверх) Велика
120943 м.Тернівка – вул.Дніпровська: 1, 3–6, 7–9; вул.Ігоря Петрова, вул.Курська: 2, 4–20; вул.Маяковського: 1–11; вул.Некрасова, вул.Нікітіна, вул.Нова, вул.Пушкіна: 2, 4, 6А, 8А–12А; вул.Самарська, пров.Нікітіна, пров.Парковий, пров.Самарський вул.Маяковського, 14, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №5, актова зала, 1-й поверх) Велика
120944 м.Тернівка – бульв.Шахтарської слави: 2–2А, 4–4А; вул.Дніпровська: 2; вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського: 16, 18, 20; вул.Павла Тичини, вул.Сергія Маркова: 1–1А; вул.Спортивна, пров.Івана Франка, пров.Лесі Українки вул.Маяковського, 14, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №5, коридор, 1-й поверх) Велика
120945 м.Тернівка – вул.Вознесенська: 142–284; вул.Волкова, вул.Зіркова, вул.Івана Богуна, вул.Космонавтів, вул.Кренкеля, вул.Льоні Голікова, вул.Набережна, вул.Приточилівка, вул.Троїцька: 118–212; вул.Харківська: 25–79; вул.Чкалова, вул.Шахтобудівників, пров.Вознесенський, пров.Дружби, пров.Івана Богуна, пров.Кренкеля, пров.Шахтобудівників вул.Чкалова, 103, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) Середня
120946 м.Тернівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вознесенська: 1–141; вул.Гагаріна, вул.Глиняна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Кузнєчна, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Олега Кошового, вул.Полтавська, вул.Престольна, вул.Річна, вул.Титова, вул.Троїцька: 1–117; вул.Чайковського, вул.Шевченка, пров.Троїцький, с.Зелена Долина вул.Вознесенська, 50, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 (клуб Сергія Маркова, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120899 Комунальний заклад "Дніпропетровське обласне кліничне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради" вул.Зелена, 10, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 Мала
120900 Комунальний заклад "Павлоградська міська лікарня № 1" Дніпропетровської обласної ради вул.Шевченка, 63, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 Мала
120901 Комунальний заклад "Павлоградська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради вул.Плеханова, 9, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 Мала
120903 Комунальний заклад "Павлоградська міська лікарня №4" Дніпропетровської обласної ради вул.Дніпровська, 541, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 Мала
120916 Комунальний заклад "Першотравенська центральна міська лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Шахтарської Слави, 1, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800 Мала
120947 Комунальний заклад "Тернівська центральна міська лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Маяковського, 22, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500 Мала
121783 Комунальний заклад "Павлоградський пологовий будинок" Павлоградської міської ради вул.Шевченка, 102, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 Мала