Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №37

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Апостолівської РДА

34

Відділ ведення ДРВ апарату Криворізької РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Софіївської РДА

31

Відділ ведення ДРВ апарату Широківської РДА

30

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Інгулецької районної у м.Кривому Розі ради

17

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Тернівської районної у м.Кривому Розі ради

1

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120001 м.Апостолове – вул.Аеродромна, вул.Бабаєва, вул.Будівельників, вул.Визволення: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–81; вул.Волошкова, вул.Гагаріна: 41, 43–117; вул.Гетьмана Сагайдачного: 43, 45, 47, 49, 51–98; вул.Комарова, вул.Лебедина, вул.Мисливська, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–13А, 15, 17–19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Нагірна, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Перемоги, вул.Прибрежна, вул.Робоча, вул.Степова, вул.територія комбінату промбудматеріалів, вул.територія Цегельного заводу, вул.Тімірязєва, вул.Трояндова, вул.Центральна: 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156–181; вул.Чернишевського, вул.Шевченко: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–81; вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Воронезький, пров.Квітневий вул.Мічуріна, 8, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, їдальня, 1-й поверх) Велика

120002 м.Апостолове – вул.Визволення: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47; вул.Голобородько, вул.Дмитра Яворницького, вул.Ентузіастів, вул.Єсеніна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Кошового, вул.Леоніда Глібова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Медична, вул.Музична: 29–134; вул.Набережна: 2; вул.Незалежності, вул.Персикова, вул.Свободи, вул.Тениста, вул.Фартушного, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 75, 77, 79–145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Чехова, вул.Шкільна: 4, 8, 10–94; вул.Яблунева, вул.Ярмаркова, пров.Армійський, пров.Березовий, пров.Валентини, пров.Верхній, пров.Весняний, пров.Мінський, пров.Північний, пров.Сонячний, пров.Ювілейний, пров.Ясний вул.Визволення, 30, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (школа №3, фойє, 1-й поверх) Велика

120003 м.Апостолове – вул.Ветеранів, вул.Визволення: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34А, 37, 38; вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Кашпурова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Криворізька, вул.Кухарєва, вул.Миру, вул.Музична: 1–28; вул.Набережна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58Б, 60–60Б, 62, 64, 66, 68–68А; вул.Нахімова: 2, 4, 5А–25; вул.Олеся Гончара: 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 32А–46Б; вул.Першотравнева, вул.Покровська: 1–111, 113, 115, 117, 119, 121; вул.Соснова, вул.Толстого, вул.Центральна: 6, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–74, 76, 78; вул.Шитова, вул.Шкільна: 1–3, 5–7, 9–9Б; вул.Шмідта, вул.Щаслива, пров.Васильковий, пров.Горіховий, пров.Дніпровський, пров.Крутий, пров.Олімпійський, пров.Осінній: 6–6Б, 8–14; пров.Сміливий, пров.Червоний, пров.Чумацький вул.Центральна, 74, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (будинок культури " Сучасник ", фоє, 1-й поверх) Велика

120004 м.Апостолове – вул.Авангардна, вул.Барвінкова, вул.Вокзальна: 1–28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92А, 98–104; вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Івана Франка, вул.Каманіна, вул.Кашпурова: 2, 4; вул.Квіткова, вул.Київська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–38; вул.Медова, вул.Набережна: 31–31Д, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–93; вул.Нахімова: 1, 3, 5; вул.Олеся Гончара: 1–12Б, 14, 16, 18, 20, 22А, 24А–24Б, 26–26Б, 28–30А; вул.Остапа Вишні, вул.Рекордна: 1–110, 112, 114, 116–136; вул.Садиба РОСТ, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Центральна: 2–5, 8–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Чкалова, вул.Шевченко: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; пров.Осінній: 1–5, 7; пров.Спортивний вул.Олеся Гончара, 13, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (школа №4, актова зала, 1-й поверх) Велика

120005 м.Апостолове – вул.Вокзальна: 29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–96, 106–126; вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Казарма, вул.Казарма 36 км., вул.Казарма 365 км., вул.Казарма 368 км, вул.Казарма 370 км, вул.Казарма 38 км, вул.Казарма 40 км, вул.Казарма 47 км, вул.Кашпурова: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51–69; вул.Козацька, вул.Локомотивна, вул.Лугова, вул.Нєкрасова, вул.Нова, вул.Олександра Довженка, вул.Пожарського, вул.Покровська: 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–136; вул.Рекордна: 111, 113, 115, 138–140; пров.Брянський, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Плодовий, пров.Тупий вул.Вокзальна, 51, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (будинок науки і техніки, фойє) Велика

120006 м.Апостолове – вул.Богдана Хмельницького, вул.Визволення: 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 83–95; вул.Гагаріна: 1–40, 42; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–42, 44, 46, 48, 50; вул.Енергетична, вул.Київська: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Пушкіна, вул.Ремзаводська, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Титова, вул.Тополина, вул.Шевченко: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–39, 40А–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; пров.Нижній вул.Богдана Хмельницького, 106, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

120007 с-ще Українка, с.Новомар’янівка вул.Східна, 1А, с-ще Українка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53805 (будинок культури, вестибюль) Середня

120008 м.Зеленодольськ – вул.Будівельна: 13–17; вул.Дубки, вул.Енергетична: 1, 7, 9–11, 16; вул.Наташи Малаєвої, вул.Петропавлівська, просп.Незалежності: 1–6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; с.Мала Костромка просп.Незалежності, 5, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (Зеленодольський професійний ліцей) Велика

120009 м.Зеленодольськ – вул.Будівельна: 1–7А; вул.Енергетична: 2–6, 8, 12; вул.Паркова, вул.Святкова: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; пров.Молодіжний вул.Спортивна, 3, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (школа №1, їдальня, 1-й поверх) Велика

120010 м.Зеленодольськ – вул.Рибалко: 1–9, 11; вул.Садова: 11–25; вул.Рибалко, 7, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (школа №2, спортзал, 1-й поверх) Велика

120011 м.Зеленодольськ – вул.Набережна, вул.Садова: 1–9В; вул.Святкова: 2–2 к.24, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; просп.Незалежності: 7, 9, 11–13А к.45, 15, 17–17А к.45, 19, 21–23; вул.Спортивна, 6, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (палац культури " Ювілейний", хол, 2-й поверх) Велика

120012 м.Зеленодольськ – вул.Енергетична: 14, 18–30; вул.Рибалко: 10, 12–16; вул.Енергетична, 10, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860 (центр позашкільної роботи, актова зала) Велика

120013 с.Володимирівка, с.Сергіївка, с.Шевченко вул.Шкільна, 200, с.Володимирівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (навчально-виховний комплекс, вестибюль, 1-й поверх) Середня

120014 с.Велика Костромка вул.Фартушного, 21, с.Велика Костромка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53861 (школа, хол) Велика

120015 с.Вільне, с.Веселі Чумаки, с.Єлизаветпілля, с.Новоукраїнське вул.Центральна, 36, с.Вільне, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53811 (школа, спортзал) Середня

120016 с.Кам’янка вул.Центральна, 17, с.Кам’янка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53830 (школа, хол, 1-й поверх) Середня

120017 с-ще Жовте, с.Червона Колона вул.Залізнична, 2, с-ще Жовте, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (школа, хол) Середня

120018 с.Новоіванівка, с.Слов’янка, с.Тарасо-Григорівка вул.Центральна, 37, с.Новоіванівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53831 (школа, актова зала) мала

120019 с.Грушівка – вул.Богдана Хмельницького: 1–111; вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Віталія Короля, вул.Зелена: 1–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Козацька: 1–22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34–48; вул.Кутянська, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113, 115; вул.Ніколенко, вул.Олега Литвина, вул.Олександра Довженка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–69; вул.Південна, вул.Придніпровська, вул.Приморська, вул.Садова, вул.Титова, вул.Українська, вул.Шосейна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–60; вул.Ювілейна, вул.Яблунева: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–51; вул.Садова, 22, с.Грушівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850 (школа, хол) Велика

120020 с.Грушівка – вул.Базарна, вул.Бахірєва, вул.Богдана Хмельницького: 112–185; вул.Грушівська, вул.Зелена: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–229; вул.Івана Сірка, вул.Козацька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 50–64; вул.Мирна, вул.Набережна: 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–114А, 116–153; вул.Олександра Довженка: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 143А; вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Шосейна: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 62–116; вул.Яблунева: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 53–78; пров.Макара Ткачова, пров.Петра Карамушка вул.Шкільна, 3, с.Грушівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850 (школа, хол) Середня

120021 с-ще Гранітне вул.Центральна, 15, с-ще Гранітне, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850 (сільський клуб) мала

120022 с.Усть-Кам’янка вул.Степова, 36, с.Усть-Кам’янка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53853 (школа-сад, спортзал) мала

120023 с.Мар’янське – вул.Анатолія Краснобаєва, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вузлова, вул.Глінки, вул.Дніпровська, вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Кам’яна, вул.Левадна, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олеся Гончара, вул.Петра Дорошенка, вул.Рибацька, вул.Терешкова, вул.Тернівка, вул.Трикутника, вул.Центральна, вул.Червона вул.Центральна, 20, с.Мар’янське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53842 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Середня

120024 с.Мар’янське – вул.Бережного, вул.Вишнева, вул.Всеволода Нестайка, вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Громова, вул.Дмитра Черевка, вул.Житселища, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Кооперативна, вул.Кошового, вул.Кузнечна, вул.Лесі Українки, вул.Леуса, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Першого Травня, вул.Петра Сагайдачного, вул.Прибалочна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.8 Березня вул.Шкільна, 5, с.Мар’янське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53842 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) Велика

120025 с.Михайлівка вул.Вишнева, 9, с.Михайлівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53820 (школа, їдальня) Середня

120026 с.Михайло-Заводське вул.Шкільна, 22, с.Михайло-Заводське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня

120027 с.Катеринівка, с.Широчани вул.Калинова, 21А, с.Широчани, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803 (школа, актова зала) мала

120028 с.Нива Трудова – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 1–7; вул.Шкільна: 1, 3, 5–42; с.Садове, с.Солдатське, с.Зоряне вул.Каштанова, 8, с.Нива Трудова, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53810 (будинок культури "Юність", танцювальний зал) Велика

120029 с.Нива Трудова – вул.Південна, вул.Шевченка: 8–42; вул.Шкільна: 2, 4; вул.Південна, 7, с.Нива Трудова, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53810 (школа, фойє, 1-ий поверх) Велика

120030 с.Перше Травня, с.Нова Січ, с.Новосеменівка вул.Центральна, 86, с.Перше Травня, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53840 (сільський клуб,танцювальний зал) Середня

120031 с.Запорізьке вул.Плющенка, 5, с.Запорізьке, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53841 (будинок культури, концертний зал) Середня

120032 с-ще Токівське вул.Світла, 59, с-ще Токівське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53853 (школа, хол, 1-й поверх) Середня

120033 с-ще Тік, с-ще Червоний Запорожець, с.Червоний Тік вул.Шкільна, 90, с.Червоний Тік, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53852 (школа, актова зала) Середня

120147 с.Софіївка, с.Іванівка(Софіївська с/р) вул.Центральна, 100, с.Софіївка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53050 (школа, фойє) Середня

120148 с.Вільне, с.Надія вул.Меліоративна, 2А, с.Вільне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53032 (Червоношахтарська школа, фойє) Велика

120149 с.Гейківка, с.Іванівка(Гейківська с/р), с.Кривбас, с.Новий Кременчук, с.Павлівка, с.Ранній Ранок вул.Шкільна, 10, с.Ранній Ранок, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054 (школа, фойє) Середня

120150 с.Грузьке, с.Анастасівка, с.Тернівка вул.Молодіжна, 2А, с.Грузьке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021 (адміністративно-торгівельний комплекс, спортивна зала) мала

120151 с.Новолозуватка вул.Центральна, 108, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Центральна, 108А, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021
мала

120152 с.Зелений Гай, с.Кудашівка, с-ще Мусіївка, с.Новий Мир, с-ще Червона Поляна вул.Ставкова, 54, с.Зелений Гай, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53061 (школа, фойє) Середня

120153 с.Данилівка, с.Зелений Луг вул.Шкільна, 5, с.Данилівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53060 (школа, фойє) Середня

120154 с.Лозуватка – вул.Богуна, вул.Гвардійська, вул.Казанська, вул.Козача, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Нова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18–29; вул.Новосільська, вул.посьолок Завода, вул.Свято-Миколаївська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Центральна: 30–93; вул.Широка, вул.8-го Березня, пров.Гвардійський, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Первомайський, пров.Свято-Миколаївський, пров.Степовий 1 квартал, пров.Толстого, пров.Український вул.Толстого, 52, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (школа №2, фойє) Середня

120155 с.Лозуватка – вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Дружби, вул.Калачевського, вул.Кривбасівська: 1–51; вул.Лікарняна, вул.Миру 4 квартал, вул.Приймака, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Центральна: 1–28; вул.Шевченка, вул.Юбілейна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Калачевського, пров.Лікарняний, пров.Марічка, пров.Миру, пров.Набережний 4 квартал, пров.Нижній, пров.Пушкіна, пров.Річковий, пров.Святковий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.2-й Зелений вул.Миру 4 квартал, 40, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Криворізька районна музична школа", к.3) Середня

120156 с.Лозуватка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вербна, вул.Глінки, вул.Енергетиків, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Кривбасівська: 52–95А; вул.Миру 3 квартал, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1А, 3А, 4А–5, 9–10; вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.станція Гряковата, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Тимофієва, вул.Трофіменка, вул.Троянд, вул.Центрально-Міська, вул.Чкалова 5 квартал, вул.Южна, пров.Вербний, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Театральний, пров.ІІ Шкільний, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Набережний 6 квартал, пров.Суворова, пров.Театральний, пров.Троянд, пров.Шкільний, с.Мар’янівка вул.Миру 3 квартал, 1Б, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (школа №1, фойє) Середня

120157 с.Лозуватка – вул.Виноградна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Набережна: 1, 2–3, 4, 7–8; вул.Нова: 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А; вул.Павла Проценка, вул.Чкалова 8 квартал, вул.Щастя, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.ІІ Матросова, пров.Кам’яний, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Набережний 8 квартал, пров.Нагорного, пров.Осипенко, пров.Садовий, пров.Світлова, пров.Степовий 8 квартал, пров.Чкалова, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Чкалова, с.Базарове, с.Новоганнівка, с.Раєво-Олександрівка вул.Чкалова 8 квартал, 31, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (будинок культури, фойє) Середня

120158 с.Чкаловка вул.Гагаріна, 12, с.Чкаловка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020 (сільська рада, фойє) мала

120159 с.Грузька Григорівка, с.Дружба, с.Інгулець, с.Радіонівка вул.Театральна, 1А, с.Радіонівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53031 (школа, фойє) Середня

120160 смт Радушне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська: 5–13; вул.Залізнична, вул.Марчука, вул.Матросова, вул.Нікопольська: 1, 7, 9, 11; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Транспортна: 34–82; вул.Нікопольська, 7, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081 (селищна рада, фойє) мала

120161 смт Радушне – вул.Антимонова, вул.Артеменка, вул.Барагаєва, вул.Будівельна, вул.Васильця, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вокзальна, вул.Газовиків, вул.Гожі, вул.Григорія Гайдара, вул.Дубкова, вул.Заводська: 1–4; вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Карпенка, вул.Квіткова, вул.Клубна, вул.Криворізька, вул.Лікарняна, вул.Лісна, вул.Медвицького, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нікопольська: 3–6А, 8, 10, 14–50; вул.Носкова, вул.Південна, вул.Підстепна, вул.Попова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Спічака, вул.Транспортна: 1–10; вул.Центральна, вул.Цика, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.40 років Перемоги вул.Шкільна, 15, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081 (школа, спортзал) Велика

120162 смт Христофорівка вул.Азарнова, 19, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052 (школа, фойє, 1-й поверх)
/
вул.Азарнова, 22, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052
Середня

120163 с.Веселе, с.Бурлацьке, с.Львів, с.Нова Зоря, с.Новий Шлях, с.Новомар’янівське вул.Центральна, 1Б, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 1А, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080
Середня

120164 с.Глеюватка, с.Веселий Кут, с.Красна Балка, с.Новоіванівка вул.Українська, 2Б, с.Глеюватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53001 (школа, фойє) Велика

120165 с.Златоустівка, с.Андрусівка, с.Кам’янське, с.Новогригорівка вул.Руденка, 76, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073 (будинок культури, фойє)
/
вул.Підстепна, 29А, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073
Середня

120166 с.Водяне, с-ще Нові Садки, с.Новожитомир, с.Трудове вул.Центральна, 65В, с.Новожитомир, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53072 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

120167 с.Красівське, с.Красне, с.Садове, с.Суворовка вул.Центральна, 59Д, с.Красівське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53071 (будинок культури, фойє) Велика

120168 с.Надеждівка, с.Братсько-Семенівка, с.Маяк, с-ще Пичугине вул.Садова, 24, с.Надеждівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53042 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

120169 с.Недайвода, с.Зоря, с.Тернуватка вул.Рората, 101, с.Недайвода, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53012 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

120170 с.Новопілля, с.Дніпровка, с-ще Лісопитомник, с.Червоні Поди вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 (сільська рада, обрядова зала) Велика

120171 с.Златопіль, с.Золота Поляна, с.Коломійцеве, с.Новомайське, с.Степове вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 (сільська рада, фойє) Середня

120172 с.Шевченківське, с.Кам’яне Поле вул.Березова, 8, с.Шевченківське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53040 (початкова школа-сад, музична зала) Середня

120173 с.Високе Поле, с.Зелене Поле, с.Лісове, с.Новопокровка вул.Південна, 44, с.Зелене Поле, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53041 (школа, фойє) Середня

120174 с.Червоне, с-ще Рудничне, с.Чабанове вул.Гагаріна, 11, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010 (Червонозабійницька школа, актова зала) Середня

120175 с.Гомельське, с.Калинівка вул.Гагаріна, 18, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010 (будинок культури, фойє) мала

120176 с.Запорожець вул.Овсяннікова, 21А, с.Запорожець, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 52181 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

120177 с.Широке, с.Вільний Посад, с.Вільний Табір, с.Новоселівка, с.Романівка, с.Шевченкове вул.Центральна, 1К, с.Широке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53070 (школа, фойє) Велика

120563 смт Софіївка – вул.Больнична, вул.Восточна, вул.Дружби, вул.Зайця, вул.Затишна, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Меліоративна, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Тракторна, вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.Южна, вул.236-ої Стрілецької дивізії, пров.Парковий, пров.Садовий вул.Незалежності, 91, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100 (КЗ "Софіївський будинок культури", фоє) Велика

120564 смт Софіївка – вул.Джерельна, вул.Карпенка, вул.Каштанова: 1–73, 75, 77, 79, 81–83; вул.Квітнева, вул.Мальовнича, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Поштова, вул.Сонячна, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–57, б/н; вул.Шкільна, пров.Больничний, пров.Джерельний, пров.Квітневий, пров.Незалежності, пров.Чкалова вул.Поштова, 10, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100 (Софіївський професійний ліцей, їдальня) Велика

120565 смт Софіївка – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Криворізька, вул.Набережна, вул.Охотнича, вул.Першотравнева, вул.Степова, вул.Українська, вул.Хліборобів, вул.Чухаленка, вул.8-го Березня вул.Степова, 13, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100 (ТОВ "Злагода", актовий зал) Середня

120566 смт Софіївка – вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Запорізька, вул.Кам’янка, вул.Лугова, вул.Межова, вул.Мостова, вул.Прогресівська, вул.Центральна, вул.Шовкова, вул.6-ої Орловської дивізії вул.Центральна, 50, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53101 (КЗ "Софіївський сільський клуб №1", зал) Середня

120567 смт Софіївка – вул.Каштанова: 74, 76, 78, 80, 83А–215; вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Харківська, вул.Шевченка: 58–107; вул.Каштанова, 118, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100 (КЗ "Софіївська ЗОШ №2", коридор) Середня

120568 с.Широке, с.Михайлівка, с.Петрове, с.Тарасівка вул.Центральна, 58, с.Петрове, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53107 (ДДНЗ "Сонечко", коридор) Середня

120569 с.Любимівка вул.Кооперативна, 16, с.Любимівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53141 (КЗ "Любимівський сільський клуб", фойє) мала

120570 с.Вакулове, с.Петропавлівка, с.Садове, с.Українка, с.Явдохівка вул.Каштанова, 31, с.Вакулове, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53172 (КЗ "Вакулівська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів", спортивний зал) Середня

120571 с.Калашники, с.Дачне, с.Мар’ївка(Вакулівська сільська громада), с.Павлівка вул.Шкільна, 20, с.Мар’ївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53111 (Мар'ївська філія КЗ "Вакулівська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.", фойє) мала

120572 с.Новоолексіївка вул.Лермонтова, 35, с.Новоолексіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53111 (КЗ "Новоолексіївський сільський клуб", хол) мала

120573 с.Миколаївка, с.Зелене, с.Катерино-Наталівка, с-ще Лошкарівка, с.Назарівка, с.Петрівка вул.Квітнева, 1, с.Миколаївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53180 (КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІст.", фойє) Середня

120574 с.Вільне Життя, с.Володимирівка(Софіївська селищна громада), с.Катеринівка, с.Непереможне, с.Олександро-Білівка вул.Миру, 5, с.Володимирівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53180 (КЗ "Володимирівська ЗОШ І-ІІІст.", кабінет фізики) мала

120575 с.Новоюлівка, с.Новопетрівка вул.Квітнева, 4, с.Новоюлівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53150 (КЗ "Новоюлівський будинок культури", фойє) мала

120576 с.Авдотівка, с.Степове, с.Трудолюбівка вул.Центральна, 23, с.Авдотівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53151 (КЗ "Авдотівський сільський клуб", фойє) мала

120577 с.Кам’янка, с.Ізлучисте вул.Клубна, 7, с.Кам’янка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53160 (КЗ "Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст.", фойє) Середня

120578 с.Вишневе, с.Новохортиця вул.Татарця, 75, с.Вишневе, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53161 (КЗ "Вишнева ЗОШ І-ІІІ ст.", фойє) Середня

120579 с.Олексіївка вул.Центральна, 22, с.Олексіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53161 (КЗ "Олексіївський сільський клуб", фойє) мала

120580 с.Нововасилівка, с.Базавлучок, с.Новоподільське, с.Тернуватка вул.Затишна, 97, с.Нововасилівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53170 (Сільська рада, зал засідань) мала

120581 с.Жовте, с.Нові Ковна, с.Нововітебське, с.Одрубок вул.Шкільна, 40, с.Жовте, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53171 (КЗ "Жовтянська ЗОШ", спортивний зал) мала

120582 с.Запорізьке, с.Братське вул.Постного, 60, с.Запорізьке, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53140 (КЗ "Запорізький сільський клуб", фойє) мала

120583 с.Мар’є-Дмитрівка, с.Довгівка, с.Ковалеве, с.Кринички, с.Спокойствіє, с.Червоне Поле, с.Червоний Яр вул.Молодіжна, 5, с.Мар’є-Дмитрівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53132 (КЗ "Мар’є-Дмитрівська загальноосвітня школа", фойє) мала

120584 с.Ордо-Василівка, с.Володимирівка(Ордо-Василівська с/р), с.Зав’ялівка, с.Мотина Балка, с.Новомихайлівка, с.Райполе вул.Весняна, 56, с.Ордо-Василівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53110 (КЗ "Ордо-Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. ", каб.1, фойє, спортивний зал) Середня

120585 с.Мар’є-Костянтинівка, с.Мар’ївка(Ордо-Василівська с/р) вул.Центральна, 1А, с.Мар’ївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53173 (КЗ "Мар'ївська ЗОШ І-ІІІ ст. ", фойє) Середня

120586 с.Кодак, с.Сергіївка вул.Шкільна, 7, с.Сергіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53112 (КЗ "Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст. ", актовий зал) Середня

120587 с-ще Девладове, с.Гончарове, с.Грушки, с.Зелений Гай вул.Привокзальна, 24, с-ще Девладове, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53132 (КЗ "Девладівський будинок культури", фойє) Середня

120588 с.Водяне, с.Веселе Поле вул.Гончарова, 42, с.Водяне, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53130 (КЗ "Водянський будинок культури", фойє) Середня

120589 с.Перше Травня, с.Вербове, с.Ганно-Миколаївка, с.Любе, с.Нова Зоря, с.Олександрівка, с-ще Потоцьке, с.Южне вул.30-річчя Перемоги, 70, с.Перше Травня, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53120 (КЗ "Першотравенський будинок культури", фойє) мала

120590 с.Андріївка, с.Криничувате вул.Молодіжна, 1Б, с.Криничувате, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53122 (КЗ "Криничуватський будинок культури", зал) мала

120591 с.Макорти – вул.Саксаганська, вул.Центральна: 1–2, 4–173; вул.Центральна, 22А, с.Макорти, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53121 (КЗ "Макортівський будинок культури", фойє) мала

120636 с.Радевичеве вул.Центральна, 18, с.Радевичеве, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53760 (сільський клуб, хол) мала

120637 с.Андріївка, с.Веселий Став, с.Городуватка, с.Могилівка вул.Державна, 26, с.Андріївка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53702 (школа, спортивна зала) Середня

120638 с.Зелена Балка, с.Курганка, с.Макарівка, с.Нове, с.Червоний Ранок, с.Шведове вул.Зарічна, 1А, с.Зелена Балка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53710 (школа, хол) Середня

120639 с.Інгулець вул.Чкалова, 58, с.Інгулець, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53714 (сільський клуб, хол) мала

120640 с.Новоселівка, с.Латівка, с.Новолатівка, с.Стародобровільське вул.Шкільна, 5, с.Новолатівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53772 (Новоселівська школа, спортивна зала) Середня

120642 с.Зелений Став, с.Казанківка, с.Малинівка, с.Новомалинівка вул.Центральна, 64А, с.Новомалинівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53721 (сільська рада, обрядова зала, 2-й поверх) мала

120643 с.Червоне, с.Дем’янівка, с.Полтавка, с.Широка Долина, с.Яблунівка вул.Мацюці, Школа, с.Червоне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53720 (школа, фойє) мала

120644 с.Олександрія, с.Плугатар вул.Молодіжна, Школа, с.Олександрія, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53723 (школа, спортивна зала) мала

120645 с.Мирне, с.Явдотівка вул.Шкільна, 1, с.Явдотівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53722 (школа, фойє) мала

120646 с.Олександрівка, с.Нове Життя вул.Шкільна, 20, с.Олександрівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53730 (школа, актова зала) Середня

120647 с.Миролюбівка, с.Свистунове вул.Шкільна, 28, с.Миролюбівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53731 (КЗ Миролюбівський загальноосвітній навчальний заклад, актова зала) Середня

120648 с.Гречані Поди, с.Калинівка, с.Красний Під, с.Трудолюбівка вул.Шкільна, 28, с.Гречані Поди, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53732 (Калинівська школа, спортивна зала) Середня

120649 с.Степове, с.Кравці вул.Молодіжна, 4, с.Степове, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53733 (школа, спортивна зала) Середня

120650 с.Водяне – вул.Воїнів-афганців, вул.Магістральна, вул.Молодіжна: 1–29; вул.Степова, пров.Молодіжний, пров.Молодіжний 1, пров.Молодіжний 2, пров.Молодіжний 3, пров.Молодіжний 4, пров.Молодіжний 5, пров.Польовий, пров.Поштовий, с.Кряжове, с.Озерне, с.Подове, с.Пологи вул.Степова, 15, с.Водяне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (школа, хол) Середня

120651 с.Григорівка, с.Надія, с.Новоукраїнка, с.Одрадне, с.Подидар, с.Благодатне вул.Центральна, 8, с.Благодатне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53751 (школа, фойє) Середня

120652 с.Запоріжжя, с.Весела Дача, с.Дачне, с.Кошове, с.Оленівка, с.Спаське вул.Шкільна, 31А, с.Запоріжжя, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53750 (школа, фойє) Середня

120653 с.Шестірня, с.Ганнівка вул.Центральна, 63, с.Шестірня, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53761 (школа, спортивна зала) Середня

120654 с.Новокурське вул.Кооперативна, 20, с.Новокурське, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53762 (школа, фойє) мала

120655 с.Миколаївка, с.Вишневе, с.Зелений Гай вул.Центральна, 25, с.Вишневе, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53703 (Український сільський клуб, актова зала) мала

120656 с.Карпівка, с.Цвіткове, с.Широка Дача вул.Молодіжна, 50, с.Карпівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53742 (будинок культури, актова зала) Середня

120657 с.Розівка, с.Тихий Став вул.Центральна, 10, с.Тихий Став, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53759 (будинок культури, фойє) Середня

120658 смт Широке – вул.Балківська, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.Овражна, вул.Піщана, вул.Руднична, вул.Соборна: 154Б, 156А–156Б, 158–162А, 164–167, 187–215; вул.Степова, вул.Челюскіна, вул.Шеменкова, вул.Шульгіна, пров.Балківський вул.Соборна, 189, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (філія "Широківський райавтодор", актова зала, 2-й поверх) Середня

120659 смт Широке – вул.Больнична, вул.Глінки, вул.Зарічна, вул.Злагоди, вул.Кам’яногірка, вул.Пугачова, вул.Світанкова, вул.Соборна: 124, 130, 132–154А, 154В, 157, 163, 169–185; вул.Соборна, 149, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, каб.11) Середня

120660 смт Широке – вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Карнаушенко, вул.Разіна, вул.Різдвяна, вул.Свободи, вул.Соборна: 89–123, 125–126, 131–131А; вул.Шкільна, пров.Веселковий, пров.Вільний, пров.Джерельний, пров.Затишний, пров.Мирний, пров.Тихий вул.Соборна, 104, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (районний будинок культури, танцювальна зала) Середня

120661 смт Широке – вул.Ведміцького, вул.Водяна, вул.Горіхова, вул.Далекосхідна, вул.Дружби, вул.Казбек, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Курила, вул.мікрорайон Східний, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Слов’янська, вул.50 років Визволення, пров.Колодязний, пров.Східний вул.Соборна, 111, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала) Велика

120662 смт Широке – вул.Молодіжна, вул.Покровська, пров.Каштановий, пров.Поштовий вул.Покровська, 20, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (комунальний заклад "Широківський районний Будинок дитячої творчості", актова зала) мала

120663 смт Широке – вул.Гоголя, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нагірна, вул.Озерна, вул.Пушкіна, вул.Реви, вул.Слобідська, вул.Соборна: 1–87; вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Хліборобів, вул.Чкалова, пров.Бузковий, пров.Вербовий, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Святковий, пров.Тополиний, пров.Урожайний, пров.Яблуневий вул.Соборна, 4, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (школа № 2, фойє) Велика

120664 смт Широке – вул.Антона Лисечка, вул.Благовіщенська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Захисників Вітчизни, вул.Західна, вул.Інгулецька, вул.Козацька, вул.Кренкеля, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Широківська вул.Набережна, 120, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 (школа №1, шкільна їдальня) Велика

121620 м.Кривий Ріг – вул.Багратіона, вул.Березнегувата, вул.Геодезична, вул.Гоголя, вул.Горлівська, вул.Киргизька, вул.Кочубея, вул.Льотна, вул.Наукова, вул.Ніколокозельська, вул.Нова, вул.Павла Чубинського, вул.Панфьорова, вул.Салютна, вул.Таджицька, вул.Уральська, вул.Флобера, вул.Хутірська, вул.Церетелі, вул.Чавдара, вул.Чайок, вул.Чапека, вул.Чернишевського, вул.Шаляпіна, вул.Шевцової, вул.Шувалова, пров.Єршова вул.Ніколокозельська, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (центр туризму, фойє, 1-й поверх) Середня

121621 м.Кривий Ріг – вул.Біла гірка, вул.Бузкова, вул.Гданська, вул.Героїзму, вул.Дубова Гора, вул.Жовтонога, вул.Листопадова, вул.Мордовська, вул.Надії, вул.Ненецька, вул.Половецька, вул.Прохідна, вул.Сім’ї Демиди, вул.Тиха, вул.Удегейська, вул.Фіалкова, вул.Філіппова, вул.Червоногірська, вул.Чуковського вул.Прохідна, 44А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50052 (амбулаторія загальної практики - сімейної медицини № 1, фойє, 1-й поверх) Середня

121622 м.Кривий Ріг – вул.Абрикосова, вул.Вереснева, вул.Весела, вул.Зеленівська, вул.Зимівникова, вул.Калинова, вул.Кампанелли, вул.Овочеводів, вул.Робітнича, вул.Родини Добровольських, вул.Спортивна, вул.Щедра, вул.Яновського, вул.Ясна вул.Абрикосова, 1А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50073 (школа №101, фойє) Середня

121623 м.Кривий Ріг – вул.Будівельна, вул.Бурщицька, вул.Бухарестська, вул.Веселкова, вул.Відводівська, вул.Гімалайська, вул.Гуренка, вул.Дворжака, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Каткова: 1–5; вул.Макіївська, вул.Нижня, вул.Новорічна, вул.Остапа Вишні, вул.Переможців, вул.Садова, вул.Староінгулецька, вул.Сухомлинського, вул.Юна, вул.Ялинкова вул.Остапа Вишні, 6А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (дільниця № 3 ТОВ"УЮТ-2011", актова зала, 1-й поверх) Середня

121624 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 7, 9–15, 25; вул.Рудна: 3–40; просп.Седнєва вул.Каткова, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №100, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121625 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 21–23; вул.Сонячна: 12, 14–24; просп.Перемоги: 1, 3, 5–7, 9, 13; просп.Перемоги, 2А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Палац культури "Інгулець", танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

121626 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 1/2–26; вул.Сонячна: 3–9, 13; вул.Сонячна, 10, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №102, їдальня, 2-й поверх) Велика

121627 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 28–34, 50–52; просп.Перемоги: 15, 19, 21, 23–27, 33–33А, 35; вул.Гірників, 30, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №59, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121628 м.Кривий Ріг – просп.Перемоги: 8, 10–12, 16–18, 20, 22, 30–30А, 34, 36; просп.Перемоги, 2А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Палац культури "Інгулець", дзеркальна зала, 2-й поверх) Велика

121629 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 31–55; просп.Перемоги: 2, 4; вул.Каткова, 35, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №114, фойє, 1-й поверх) Велика

121630 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 6, 8А, 57; вул.Левицького, вул.Мартовича, вул.Мирослава Андрущука, вул.Найденка, вул.Недєліна: 20–32, 51–53; вул.Панкова, вул.Плємяшова вул.Каткова, 8, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Інгулецький коледж КНУ, фойє, 1-й поверх) Велика

121631 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 44; вул.Каткова: 59–61; вул.Недєліна: 2–12, 55–59; просп.Перемоги: 38–38А; вул.Недєліна, 25, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Центр дитячо-юнацької творчості "Ріднокрай", к.8, 1-й поверх) Велика

121632 м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 48; просп.Перемоги: 37–37А, 39–41, 43, 45, 47; вул.Недєліна, 25, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (Центр дитячо-юнацької творчості "Ріднокрай", фойє, 2-й поверх) Велика

121633 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 63–65; вул.Недєліна: 37–49; просп.Перемоги: 42, 44, 46; вул.Недєліна, 41А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (школа №99, фойє, 1-й поверх) Велика

121634 м.Кривий Ріг – вул.Олександра Станкова: 9, 17–23; просп.Перемоги: 48–55; вул.Олександра Станкова, 7А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (гімназія №127, фойє, 1-й поверх) Велика

121635 м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 69–71; вул.Озерна, вул.Олега Купріянця, вул.Олега Ричкова, вул.Олександра Станкова: 1–7, 13–15; вул.Рудна: 49; вул.Сергія Заїки, вул.Федора Дацка, вул.Юрія Кажанова вул.Олександра Станкова, 7А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 (гімназія №127, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121729 м.Кривий Ріг – вул.Брестська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Луганська, вул.Мирівська, вул.Недайводська, вул.Океанська, вул.Острівна, вул.Пухова, вул.Ризька, вул.Таллінська, вул.Театральна, вул.Уманська вул.Брестська, 21, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50066 (школа №76, актова зала, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120034 Комунальний заклад "Апостолівська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради вул.Медична, 63, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802 Мала
120178 Комунальний заклад "Гейківська психоневрологічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Вишнева, 31А, с.Кривбас, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054 Мала
120179 Комунальний заклад "Криворізька центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Вишнева, 1А, с.Новомайське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003 Мала
120592 Комунальний заклад "Софіївська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради" вул.Карпенка, 1, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100 Мала
120593 Державна установа "Софіївська виправна колонія (№45)" вул.Центральна, 3, с.Макорти, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53121 Мала
120665 Комунальний заклад "Широківська центральна районна лікарня Дніпропетровської обласної ради" вул.Казбек, 17Б, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700 Мала
120666 Державна установа "Широківський виправний центр (№75)" вул.Молодіжна, 33, с.Водяне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53734 Мала
121637 Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №17" Криворізької міської ради вул.Каткова, 2, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102 Мала