Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №39

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Дніпровської РДА

1

Відділ ведення ДРВ апарату Павлоградської РДА

1

Відділ ведення ДРВ апарату Синельниківської РДА

135

Відділ ведення ДРВ Синельниківської міської ради

18

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120035 смт Васильківка – вул.Абрикосова: 3–116, 123; вул.Бабича: 1–93, 95, 97, 99, 101; вул.Березнева, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Космічна, вул.Кринична, вул.Курганна, вул.Нагорна, вул.Партизанська: 1А–113; вул.Першотравнева: 1–115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133–133А, 135, 137–149; вул.Сагайдачного, вул.Северна, вул.Хмельницького Б., вул.Шевченка, вул.Юрія Гагаріна, пров.Вокзальний, пров.Горіховий, пров.Дорожній, пров.Парниковий, пров.Річний, пров.Тихий, с.Петриківка, с-ще Правда вул.Партизанська, 97, смт Васильківка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600 (Адміністративне приміщення райавтодор, актова зала, 1-й поверх) Велика

120036 смт Васильківка – вул.Абрикосова: 118–122, 124–279, 281; вул.Бабича: 94, 96–96А, 98, 100, 102–189; вул.Геся: 1–30, 41–43, 47; вул.Історична, вул.Михайлівська: 1–48, 50; вул.Набережна, вул.Партизанська: 116–220; вул.Першотравнева: 116, 118, 120, 122, 124–126, 128, 130, 132, 134, 136, 150–237, 239, 243, 247, 249, 251, 253, 259, 261, 263, 265, 267–269, 271, 273, 277, 279, 283–283А, 285А, 287–291; вул.Польова: 1В–34; вул.Привокзальна: 1–52, 56, 58; вул.Спортивна: 2–31; пров.Партизанський, пров.Першотравневий, пров.Тупіковий вул.Першотравнева, 197, смт Васильківка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600 (районний будинок культури, фойє) Велика

120037 смт Васильківка – вул.Больнична, вул.Бондаренка, вул.Восточна, вул.Геся: 40, 46, 48–103А; вул.Дружби, вул.Залізна, вул.Зелена, вул.Л. Українки: 1–55, 61, 63, 65–77; вул.Миру, вул.Михайлівська: 49, 51–78; вул.Мічуріна: 1–66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 84–88, 90, 94, 96; вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–21; вул.Осіння, вул.Польова: 40–80; вул.Привокзальна: 55, 57, 63–120; вул.Різдвяна: 1–27, 29, 31–33, 35–35А, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Святовознесенська: 1–89; вул.Соборна: 1–140, 144, 146, 148А; вул.Спортивна: 32–54; вул.Цвіточна, вул.Чкалова, пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Польовий, пров.Сонячний вул.Соборна, 25, смт Васильківка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600 (Васильківський навчально-виховний комплекс №1, фойє, 1-й поверх) Велика

120038 смт Васильківка – вул.Абрикосова: 280, 282–316; вул.Будівельників: 1–12; вул.Кирпична, вул.Колота: 2, 4, 6–46; вул.Литвина: 1–9, 11, 13, 15–17, 21А–33; вул.Лугова, вул.Мічуріна: 67, 69, 71, 73, 75–79А, 81–81А, 83, 89, 91–93, 95, 97–267; вул.Народна: 6, 8, 10–39; вул.Незалежності: 24–139; вул.Озерна, вул.Партизанська: 221–287; вул.Першотравнева: 238, 240–242, 244–246, 248, 250, 252, 254–256, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274–276, 278, 280–282, 284, 286, 295–311; вул.Пісчана, вул.Робітнича, вул.Садова: 16, 19–51; вул.Святовознесенська: 90–248; вул.Соборна: 141–143, 145, 147, 149–393; вул.Українська: 7–20; пров.Южний, с.Вовчанське вул.Соборна, 250, смт Васильківка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600 (Васильківський селищний будинок культури, фойє) Велика

120039 смт Васильківка – вул.Будівельників: 13–139; вул.Весела, вул.Гаркуші, вул.Колота: 1, 2А, 5; вул.Л. Українки: 58–60, 62–62А, 64, 81–91; вул.Левенця Ю., вул.Литвина: 10, 12, 14, 18–20, 34; вул.Мостова, вул.Народна: 1–5, 7, 9; вул.Нова, вул.Патріотів, вул.Різдвяна: 28, 30, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48–103; вул.Садова: 1–15, 17; вул.Степова, вул.Українська: 25–38; пров.Лісний, пров.Щастя, с.Бондареве вул.Будівельників, 58, смт Васильківка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600 (ВАТ "Райагробуд", зала засідань) Середня

120040 с.Зоря, с.Іванівка(Васильківська селищна територіальна громада), с.Красне(Васильківська селищна територіальна громада), с.Манвелівка, с.Улянівка вул.Центральна, 38, с.Манвелівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52605 (Манвелівська середня загальноосвітня школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

120041 смт Письменне, с.Возвратне, с.Воронізьке, с.Дібрівка, с.Зелений Гай(Васильківська селищна територіальна громада), с.Іванівське, с.Луб’янці, с.Новоіванівка, с.Солонці, с.Шевченківське(Васильківська селищна територіальна громада) вул.Нова, 2, смт Письменне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52630 (Письменська середня загальноосвітня школа, фойє, 1-й поверх) Середня

120042 с.Вербівське, с.Тихе(Васильківська селищна територіальна громада), с.Рубанівське вул.Шкільна, 2, с.Вербівське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52632 (Авангардська середня загальноосвітня школа, фойє) Середня

120043 смт Чаплине – вул.Братська, вул.Весняна, вул.Вокзальна, вул.Дарвіна, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Задорожнього, вул.М.Горького, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Середня, вул.Славна, вул.Сонячна, вул.Стовпова, вул.Східна, вул.Футбольна, пров.Братський, пров.Миру, пров.Окопний, пров.Славний, пров.Футбольний вул.Заводська, 2, смт Чаплине, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663 (пункт технічного огляду вагонів ст.Чаплине, кімната для занять) Середня

120044 смт Чаплине – вул.Вишнева, вул.Зоряна, вул.Межова, вул.Надії, вул.Південна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шмідта вул.Шевченка, 7, смт Чаплине, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663 (локомотивне депо ст.Чаплине, червоний куток) Середня

120045 смт Чаплине – вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Крамнична, вул.Культурна, вул.Лікарняна, вул.Л.Українки, вул.Осіння, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Упорна, вул.Центральна, вул.1-го Травня, вул.9-го Січня, пров.Залізничний, пров.Західний, пров.Зоряний, пров.Культурний, пров.Партизанський, пров.Північний вул.Залізнична, 9, смт Чаплине, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663 (Будинок науки та техніки ст.Чаплине, фойє) Середня

120046 с.Журавлинка, с.Касаєве, с.Петрикове, с.Рівне вул.Калинова, 42, с.Журавлинка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663 (сільський клуб, глядацька зала) мала

120047 с.Богданівка(Васильківська селищна територіальна громада), с.Колоно-Миколаївка, с.Нововасильківка вул.Шевченка, 16, с.Богданівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52612 (Богданівська філія опорного закладу Васильківського НВК №1, спортивна зала) мала

120048 с.Катеринівка(Васильківська селищна територіальна громада), с.Бабакове вул.Сонячна, 2А, с.Катеринівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52613 (сільський клуб, фойє) мала

120049 с.Великоолександрівка, с.Первомайське, с.Преображенське вул.Центральна, 28, с.Великоолександрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52610 (будинок культури, фойє) Середня

120050 с.Воскресенівка, с.Нововоскресенівка вул.Центральна, 8Г, с.Воскресенівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52611 (сільський клуб, фойє) мала

120051 с.Григорівка вул.Миру, 5А, с.Григорівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52660 (Григорівський навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

120052 с.Дебальцеве, с.Веселий Кут, с.Лугове(Васильківська селищна територіальна громада), с.Новотерсянське, с.Охотниче, с.Перевальське, с.Пришиб вул.Центральна, 41, с.Дебальцеве, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52661 (будинок культури, фойє) Середня

120053 с.Добровілля, с.Лиса Балка, с.Очеретувате(Дубовиківська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 44, с.Добровілля, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52620 (Добровільський навчально-виховний комплекс, вестибюль) мала

120054 с.Бровки, с.Гришаї вул.Квіткова, 3, с.Гришаї, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52621 (дитячий садок, вестибюль) мала

120055 с.Зелений Гай(Дубовиківська сільська територіальна громада), с.Довге(Дубовиківська сільська територіальна громада), с.Копані, с.Крутеньке, с.Новоандріївка, с.Таранове, с.Хвилі вул.Шкільна, 4, с.Зелений Гай, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52652 (Зеленогайська середня загальноосвітня школа, фойє) Середня

120056 с.Миколаївка(Дубовиківська сільська територіальна громада), с.Дачне(Дубовиківська сільська територіальна громада), с.Зелена Роща вул.Центральна, 5, с.Миколаївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52622 (будинок культури, фойє) мала

120057 с.Артемівка, с.Дубовики, с.Медичне вул.Центральна, 49, с.Дубовики, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52623 (Дубовиківська середня загальноосвітня школа, вестибюль) Середня

120058 с.Павлівка(Васильківська селищна територіальна громада), с.Аврамівка, с.Довге(Васильківська селищна територіальна громада), с.Кобзар, с-ще Крутоярка, с.Перепеляче, с.Самарське(Васильківська селищна територіальна громада), с.Червона Долина, с.Шевченко, с.Шев’якине, с.Широке вул.Центральна, 100, с.Павлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52640 (будинок культури, зала) Середня

120059 с.Каплистівка, с.Криворізьке, с.Новогригорівка(Васильківська селищна територіальна громада), с.Морозівське(Васильківська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 28, с.Новогригорівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52643 (сільський клуб, фойє) мала

120060 с.Шевченкове, с.Краснощокове, с.Свиридове вул.Голондія, 53, с.Шевченкове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52650 (сільський будинок культури, фойє) мала

120061 с.Хуторо-Чаплине вул.Молодіжна, 7, с.Хуторо-Чаплине, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52651 (сільський клуб, фойє) мала

120243 с.Веселе(Межівська селищна територіальна громада), с.Степове(Межівська селищна територіальна громада), с.Новолозуватівка, с.Славне, с.Українка вул.Осіння, 35, с.Українка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52905 (школа, хол) мала

120244 смт Межова – вул.Будівельників, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Водоп’янова, вул.Джерельна, вул.Кленова, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Малиновського, вул.Мальовнича, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Новослав’янська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Соборна: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–68; вул.Стрельнікова, вул.Учительська, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, пров.Полярний, пров.Слов’янський, с.Вознесенське, с.Жукове, с.Запорізьке(Межівська селищна територіальна громада) вул.Учительська, 7, смт Межова, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52900 (школа №1, хол) Велика

120245 смт Межова – вул.Гагаріна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Молодіжна, вул.Осипенко, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Центральна: 1–12А; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ясна вул.Сонячна, 8, смт Межова, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52900 (аграрний ліцей-інтернат, хол) Середня

120246 смт Межова – вул.Весняна, вул.Волошкова, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Елеваторна, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.ім.Грушевського, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Маяк, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Московська, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Ушакова, вул.Центральна: 14–56; просп.Незалежності просп.Незалежності, 8, смт Межова, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52900 (будинок культури, хол) Середня

120247 смт Межова – вул.Дніпровська, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кам’янська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Надточого, вул.Озерна, вул.Павлівська, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Транспортна, вул.Тягова підстанція, вул.Франка, вул.Широка, вул.Ярмоша, вул.40 років Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Новопавлівський, Блок-пост № 16 вул.Спортивна, 33, смт Межова, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52900 (школа №2, хол) Велика

120248 с.Зоряне, с.Маліївське вул.Шкільна, 18, с.Зоряне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52910 (школа, коридор) Середня

120249 с.Крутоярівка, с.Мала Покровка, с.Малієве, с.Миронове, с.Зелене(Слов’янська сільська територіальна громада), с.Полтавське пров.Шкільний, 1, с.Миронове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52910 (навчально-виробничий комбінат, ігрова кімната) мала

120250 с.Слов’янка, с.Андронівка, с.Наталівка вул.Шевченка, 3, с.Слов’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52911 (будинок культури, фоє) Велика

120251 с.Новогригорівка(Межівська селищна територіальна громада), с.Водолазьке, с.Красногорівка, с.Юр’ївка вул.Центральна, 109, с.Новогригорівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52912 (школа, хол) мала

120252 смт Демурине вул.Центральна, 16, смт Демурине, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52921 (селищна рада, актова зала) Середня

120253 с.Василівка(Межівська селищна територіальна громада), с.Володимирівка вул.Центральна, 22, с.Володимирівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52924 (школа, спортивна зала) Середня

120254 с.Богданівка(Новопавлівська сільська територіальна громада), с.Миколаївка(Новопавлівська сільська територіальна громада), с.Солоне(Новопавлівська сільська територіальна громада), с.Тарасівка, с.Чаус вул.Центральна, 3, с.Богданівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52931 (будинок культури, фоє) мала

120255 с.Антонівське, с.Федорівське вул.Шкільна, 1, с.Антонівське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52932 (школа, хол) мала

120256 с.Веселе(Межівська селищна територіальна громада), с.Олександрівка(Межівська селищна територіальна громада), с.Попутне вул.Капустіна, 6, с.Веселе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52930 (школа, хол) Середня

120258 с.Іванівка(Межівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 49А, с.Іванівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52952 (будинок культури, хол) Середня

120259 с.Новопавлівка – вул.Берегова, вул.Вузька, вул.Західна, вул.Карпінського, вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Надточого, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Сташкова, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Грушевський, пров.Дніпровський, пров.Дубівський, пров.Запорізький, пров.Косий, пров.Крайній, пров.Мирний, пров.Партизанський, пров.Пушкінський, пров.Славний, пров.Токмаківський, пров.Український, пров.Фермівський, пров.Чехова, пров.Яблуневий, с.Дачне(Новопавлівська сільська територіальна громада), с.Філія вул.Карпінського, 24, с.Новопавлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52950 (будинок культури, коридор) Середня

120260 с.Новопавлівка – вул.Бригадна, вул.Весела, вул.Винахідна, вул.Вільна, вул.Гірка, вул.Гірська, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Кам’яна, вул.Малий Кут, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Осипенко, вул.Осіння, вул.Підгірна, вул.Піщана, вул.Покришкіна, вул.Розхідна, вул.Селянська, вул.Соборна, вул.Солона, вул.Центральна, вул.Щастя, пров.Вузький, пров.Гірський, пров.Лиманний, пров.Малий, пров.Новий, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Червоний, пров.Чкалова, пров.Чугуївський, пров.Шкільний, с.Чугуєве вул.Центральна, 44, с.Новопавлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52951 (школа №2, актова зала) Середня

120261 с.Преображенка, с.Всесвятське, с.Новотроїцьке вул.Центральна, 8, с.Преображенка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52920 (будинок культури: кімната № 9, ) мала

120262 с.Райполе, с.Колона-Межова, с.Сухарева Балка вул.Приозерна, 36, с.Райполе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52940 (будинок культури, актова зала) Середня

120263 с.Біляківка, с.Мар’ївка(Межівська селищна територіальна громада), с.Новоолександрівка(Межівська селищна територіальна громада), с.Новопідгородне вул.Центральна, 25, с.Новопідгородне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52941 (школа, актова зала) Середня

120392 смт Петропавлівка – вул.Берегова, вул.Благодатна: 1–91, 95А, 97, 99; вул.Героїв України: 1–68, 74, 78, 80; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Калинова: 1В–116, 118, 120–122, 124–124А, 126, 128; вул.Лермонтова, вул.Лугова: 1–11, 13, 15; вул.Миру: 2–71, 75, 77, 79; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–62; вул.Набережна 2-а, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Самарська, вул.Свободи: 1–66А, 68; вул.Соборна: 4–66, 68, 70; вул.Сонячна: 1–57; вул.Урожайна: 1–54, 56, 58–60, 62; вул.Червона: 1–100, 102; вул.Щаслива: 1–17; вул.8 Березня, пров.Світлий, пров.Тихий, пров.8 Березня вул.Героїв України, 70, смт Петропавлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52700 (будинок культури, фойє) Велика

120393 смт Петропавлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Енергетична, вул.Калинова: 117, 119, 123, 125, 127–127А, 129–264; вул.Козацька, вул.Озерна, вул.Польова: 2–121; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свободи: 67, 69–97, 99–99А, 101, 103; вул.Соборна: 67, 69, 71–212; вул.Сонячна: 60–128; вул.Урожайна: 55, 57–57А, 61–61А, 63–142, 144, 146; вул.Центральна, вул.Шахтарська, вул.Шевченка: 37А, 39–103; вул.Шкільна: 33–33А, 35–37, 41, 43–47, 49–51, 53, 55–55А, 57А, 59, 63, 65, 67, 69, 71–71А, 73, 75А–77, 79–138; вул.Щаслива: 18–95; пров.Дружби, пров.Сонячний, пров.Степовий вул.Садова, 79, смт Петропавлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52700 (Відділення Державного ПТУ "Межівське професійно-технічне училище", їдальня) Велика

120394 смт Петропавлівка – вул.Благодатна: 94, 96–96А, 98, 100–169; вул.Героїв України: 69–73, 75–77, 79, 81–116; вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Лугова: 12, 14–14А, 18–194; вул.Миру: 74, 76, 78, 80–257; вул.Набережна: 62А–91; вул.Польова: 123–175; вул.Свободи: 98, 100, 102, 104–206; вул.Східна, вул.Травнева, вул.Трудова, вул.Урожайна: 143, 145, 149–171; вул.Червона: 101, 103–226; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–36, 38–38А; вул.Широка, вул.Шкільна: 1–32, 34, 38, 42, 48, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–78А; вул.Шкільна, 11, смт Петропавлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52700 (школа № 1, їдальня) Велика

120395 смт Залізничне вул.Польова, 25, смт Залізничне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52730 (школа, коридор) мала

120396 с.Богинівка, с.Богдано-Вербки, с.Зелений Гай(Брагинівська сільська територіальна громада), с.Нововербське, с.Олександрівка(Брагинівська сільська територіальна громада), с.Сонцеве, с.Шевченка вул.Шкільна, 1, с.Богинівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52705 (школа, актовий зал) Середня

120397 с-ще Васильківське, с.Запоріжжя, с.Кунінова, с.Русакове, с.Сидоренко вул.Центральна, 1А, с-ще Васильківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52751 (будинок культури, актовий зал) Середня

120398 с.Відродження, с.Кардаші, с.Чумаки вул.Центральна, 48Б, с.Чумаки, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52743 (будинок культури, актова зала) мала

120399 с.Дмитрівка – вул.ак.Сайгака, вул.Базарна, вул.Барвінкова, вул.Весняна, вул.Вигінна, вул.Гагаріна: 77, 79–148; вул.Героїв Космосу, вул.Козацька: 13, 15, 17–51; вул.Комарова, вул.Левадна, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Прилужна, вул.Пушкіна, вул.Світанкова, вул.Станційна, вул.Степова, вул.Тимошівського, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шкільна, пров.Пушкінський вул.Шкільна, 30, с.Дмитрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52740 (середня школа, фойє) Велика

120400 с.Дмитрівка – вул.Аграрна, вул.Берестяна, вул.Вільна, вул.Гагаріна: 2–76, 78; вул.З. Космодем’янської, вул.Козацька: 1–12, 14, 16; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Осипенко, вул.Піщана, вул.Польська, вул.С.Булави, вул.Слобідська, вул.Соснова, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, пров.Довгий, пров.Короткий вул.Гагаріна, 29А, с.Дмитрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52740 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

120401 с.Бажани, с.Олефірівка вул.Шевченка, 1, с.Олефірівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52742 (школа, їдальня) Середня

120402 с.Лозове, с.Роздори, с.Росішки вул.Центральна, 70, с.Лозове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52750 (школа, каб.зарубіжної літератури) мала

120403 с.Миколаївка(Миколаївська сільська територіальна громада) – вул.Весела, вул.Водяна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Зеленогайська, вул.Калинова, вул.Кооперативна: 46, 48, 50–52, 54, 56–66; вул.Кримська, вул.Крутоярська, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Осіння, вул.Охотнича, вул.Очеретяна, вул.Першотравнева: 178, 180, 184, 186, 188–188А, 190, 192–225; вул.Піщана, вул.Польова: 184–198; вул.Садова, вул.Свободна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–27, 31, 33, 35, 46–160; вул.Снайперська, вул.Центральна: 1, 3, 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29Б, 31–31А, 33–33А, 35, 37–53; вул.Чаплинка, вул.Шахтарська: 33–33Б, 35–35Б, 37, 39, 42–76А; вул.Шевченка: 37–57; вул.Шкільна: 13–13А, 15, 17–17А, 19–46; пров.Очеретяний вул.Свободна, 1А, с.Миколаївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52744 (школа, спортивна зала) Середня

120404 с.Миколаївка(Миколаївська сільська територіальна громада) – вул.Вокзальна: 103–103А, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 119, 123–125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 169, 188–258; вул.Кооперативна: 1–43, 47, 49, 53–53А, 55; вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Остапенківська, вул.Першотравнева: 106, 108–110, 112, 114–177, 179, 181–183, 185, 187, 189, 191; вул.Польова: 35, 39, 43, 57, 67, 69, 73, 75, 77, 81, 102–176; вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Роздольна, вул.Самарна, вул.Свободна: 2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14А, 16–18, 20, 22, 24, 28–30, 32, 34, 36–42; вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна: 2А–2Л, 4, 6–8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30–30А, 32–32А, 34, 36; вул.Шахтарська: 1–32, 34, 36, 38, 40; вул.Шевченка: 1–36А; вул.Широка: 1–5А, 7, 9–9А, 11, 13–13Б, 15–15А, 17–23; вул.Шкільна: 1–12А, 14–14А, 16, 18–18А; пров.Весняний, пров.Кузнечний вул.Першотравнева, 174, с.Миколаївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52744 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

120405 с.Миколаївка(Миколаївська сільська територіальна громада) – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 1–102, 104, 106, 108, 110–110А, 112, 116, 118, 120–122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–148, 150, 152, 154–168, 170–186; вул.Першотравнева: 1–105, 107, 111, 113; вул.Польова: 1–34, 36–38, 40–42, 44–56, 58–66, 68, 70–72, 74, 76, 78–80, 82–100Б; вул.Трудова, вул.Широка: 6, 8, 10, 12, 14, 16; пров.Водний, пров.Польовий пров.Водний, 2, с.Миколаївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52744 (фельдшерський пункт, фойє) Середня

120406 с.Олександропіль(Брагинівська сільська територіальна громада), с.Новодмитрівка, с.Озерне, с.Товсте, с.Успенівка вул.Центральна, 3, с.Олександропіль, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52713 (будинок культури, фойє) Середня

120407 с.Осадче, с.Водяне(Брагинівська сільська територіальна громада), с.Добринька пров.Центральний, 1, с.Осадче, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52711 (будинок культури, фойє) мала

120408 с.Маломиколаївка, с.Новопричепилівка вул.Вишнева, 29А, с.Маломиколаївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52733 (будинок культури, глядацька зала) мала

120409 с.Петрівка вул.Центральна, 25, с.Петрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52732 (будинок культури, глядацька зала) мала

120410 с.Катеринівка(Миколаївська сільська територіальна громада), с.Мар’їна Роща вул.Лісова, 35А, с.Мар’їна Роща, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52732 (будинок культури, глядацька зала) Середня

120411 с.Самарське(Петропавлівська селищна територіальна громада), с.Васюківка, с.Лугове(Петропавлівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 2А, с.Самарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52722 (сільська рада, зал засідань) Середня

120412 с.Троїцьке(Українська сільська територіальна громада) – вул.Весела: 1–53; вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Лиманна, вул.Лугова, вул.Майстерська, вул.Мєрєс’єва, вул.Миру: 1–42, 44; вул.Молочна, вул.Польова: 1–25; вул.Пуста, вул.Соборна: 1–23, 25, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–25; вул.Широка: 1–25, 27, 29, 31, 33–35, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Шкільна: 1–37; пров.Короткий, пров.Криничний, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Шкільний вул.Соборна, 14, с.Троїцьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52723 (сільська рада, актовий зал) Середня

120413 с.Троїцьке(Українська сільська територіальна громада) – вул.Весела: 55–59; вул.Героїв, вул.Городня, вул.Матросова, вул.Миру: 43, 45–67; вул.Набережна, вул.Польова: 26–46; вул.Соборна: 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56–81; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Франка, вул.Шевченка: 26–35; вул.Широка: 26, 28, 30, 32, 36–38, 40–42, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 55–113; вул.Шкільна: 37А–39; вул.Широка, 103, с.Троїцьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52723 (офіс ТОВ "Гарант-Агро4",актовий зал) мала

120414 с-ще Українське, с.Зелений Гай(Українська сільська територіальна громада), с.Новоселівка(Українська сільська територіальна громада), с.Новохорошевське вул.Центральна, 1, с-ще Українське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52720 (будинок культури, зал для дискотеки) Середня

120415 с.Василівка(Українська сільська територіальна громада), с.Вереміївка, с.Мар’янка вул.Гагаріна, 31А, с.Мар’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52720 (контора СВК "Мрія", їдальня) мала

120416 с.Хороше(Брагинівська сільська територіальна громада), с.Старий Колодязь вул.Центральна, 17, с.Хороше, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52710 (будинок культури, фойє) Середня

120417 с.Коханівка вул.Першотравнева, 1, с.Коханівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52712 (школа, спортивна зала) мала

120418 с.Андріївка(Покровська селищна територіальна громада), с.Братське, с.Вільне(Покровська селищна територіальна громада), с.Герасимівка, с.Христофорівка, с.Нечаївка, с.Остапівське, с.Піщане, с.Радісне вул.Центральна, 1А, с.Андріївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53640 (нежитлова будівля, тренажерний зал, 1-й поверх) Середня

120419 с.Березове, с.Запорізьке(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Калинівське(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Новогеоргіївка, с.Новомиколаївка(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Тернове(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Степове(Великомихайлівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 2, с.Березове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53624 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

120420 с.Великомихайлівка(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Лісне, с.Орестопіль вул.Шевченка, 5, с.Великомихайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53621 (школа, хол, 1-й поверх) Велика

120421 с.Вишневе, с.Вербове(Покровська селищна територіальна громада), с.Кирпичне, с.Новоолександрівка(Покровська селищна територіальна громада), с.Привілля вул.Дніпровська, 10, с.Вишневе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53642 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

120422 с.Водяне(Покровська селищна територіальна громада), с.Отрішки, с.Петриків, с.Скотувате вул.Центральна, 31, с.Водяне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53606 (школа, коридор, 1-й поверх) мала

120423 с.Гаврилівка, с.Підгаврилівка вул.Чкалова, 10, с.Гаврилівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53614 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

120424 с.Данилівка, с.Єгорівка, с.Першотравневе вул.Центральна, 75, с.Данилівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53633 (будинок культури, хол, 1-й поверх) мала

120425 с.Катеринівка(Покровська селищна територіальна громада), с.Зарічне, с.Дрозди вул.Центральна, 3, с.Катеринівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53607 (школа, хол, 1-й поверх) Середня

120426 с.Вовче, с.Коломійці, с.Олексіївка, с.Тихе(Покровська селищна територіальна громада) вул.Набережна, 31, с.Коломійці, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53631 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

120427 с.Маломихайлівка, с.Яблунівка вул.Центральна, 28, с.Маломихайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53612 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

120428 с.Вороне, с.Маліївка, с.Новоселівка(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Соснівка, с.Хороше(Великомихайлівська сільська територіальна громада), с.Январське вул.Шкільна, 10, с.Новоселівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53623 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх) мала

120429 с.Олександрівка(Покровська селищна територіальна громада), с.Богодарівка, с.Відрадне, с.Гай, с.Новоскелювате, с.Писанці, с.Добропасове вул.Транспортна, 2Б, с.Олександрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (будинок культури, хол, 1-й поверх) Велика

120430 с.Орли, с.Діброва, с.Киричкове, с.Кривобокове, с.Малинівка, с.Маяк, с.Мечетне, с.Солоне(Покровська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 38Б, с.Орли, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53620 (будинок культури, обрядовий зал, 1-й поверх) Середня

120431 смт Покровське – вул.Громова: 1–35; вул.Дмитра Яворницького: 125–185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200–200Б, 202–202А, 204–206, 208, 210, 212, 214А, 216–218, 220, 222, 224–230, 232, 234, 236, 238–240, 242; вул.Енергетиків, вул.Івана Богуна, вул.Київська, вул.Набережна: 105, 107–109, 111, 113–117, 119–174, 176, 178–178А, 180, 182, 184, 186А, 188–190, 192, 194, 196–196А, 198–200А, 202–202А, 204, 206–206А, 208, 210–210А, 212, 216–216А, 218–218А, 220–220В, 222А, 224–224А, 226, 228, 230, 232–232А; вул.Патріотів України: 128, 132, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 200, 202, 204–204А, 206, 208, 212, 214–216А, 218; вул.Соборна: 120А–179, 181, 183, 185, 187–188, 189, 191, 193, 197–199, 201, 205, 207, 209, 211; вул.Центральна: 4–10; вул.Чайковського: 1–23А; вул.Ярослава Мудрого: 1–30, 34–36, 40, 42, 44–46; пров.Тихий: 1–22; пров.Український, пров.Центральний вул.Дмитра Яворницького, 128, смт Покровське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (комунальний заклад культури"Покровський центр дозвілля", хол, 1-й поверх) Середня

120432 смт Покровське – вул.Гагаріна, вул.Григорія Бондаря: 41, 43, 45, 47, 49–53, 55, 57–57А, 59, 61, 63–69, 75–121А; вул.Грушева: 46–89; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.ім. Кісенка І.Г.: 62–137; вул.Клубна: 52, 54, 56–107; вул.Конституції, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Падалки: 1–69; вул.Пилипа Орлика: 34, 36, 38, 40–75; вул.Піщана, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна: 33–35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 53–53Б, 55, 57, 59, 61, 63–158; вул.Софіївська, вул.ст.Мечетна, вул.1 Травня, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Зоряний, пров.Польовий, пров.Ювілейний вул.Клубна, 62, смт Покровське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (селищний будинок культури №1, хол, 1-й поверх) Середня

120433 смт Покровське – вул.Власенка, вул.Горького: 1–50, 52; вул.Григорія Бондаря: 6–8, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 30, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 62, 72–74; вул.Дмитра Яворницького: 61–120; вул.Дубова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 40–104, 106, 110, 112–112А, 118; вул.Незалежності, вул.Падалки: 70–117; вул.Патріотів України: 53–122; вул.Свободи, вул.Соборна: 47–49, 51А–70, 72–109; вул.Центральна: 25–27; вул.Чкалова, пров.Запорізький, пров.Мостовий, пров.Олександра Островського, пров.Поштовий вул.Дмитра Яворницького, 100, смт Покровське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (ДЮСШ, хол, 1-й поверх) Середня

120434 смт Покровське – вул.Горького: 51, 55–116; вул.Громова: 36–60А; вул.Ковриги, вул.Мічуріна, вул.Патріотів України: 125–127, 129–131, 133, 135, 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–187, 189–191, 193, 195–199, 201, 203, 205А, 207, 209–211, 213, 217, 219, 221, 225; вул.Садова: 1–66, 68, 70, 72, 74, 78; вул.Славна, вул.Хлібодарна, вул.Центральна: 34–66; вул.Чайковського: 25–35; вул.Шаповалова: 1; вул.Ярослава Мудрого: 33–33А, 37, 41, 43, 48А–70; пров.Спортивний, пров.Тихий: 24–31; пров.Шкільний вул.Горького, 77, смт Покровське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (навчально-виховний комплекс школа №1- ліцей, хол, 1-й поверх) Середня

120435 смт Покровське – вул.Ветеринарна, вул.Вчительська, вул.Дмитра Яворницького: 185А–185Б, 187–187А, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 207, 209–209А, 211А, 213–213А, 215–215А, 219, 221, 223, 231, 233, 235, 237, 241, 243–314; вул.Закарпатська, вул.Княгині Ольги, вул.Мужності, вул.Набережна: 175–175В, 177–177Б, 179–179Б, 181, 183А, 185–185А, 187, 191–191Г, 193–193А, 195, 197, 201, 203А, 205, 207А, 209, 211, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225–225А, 227, 229, 231, 233–344; вул.Патріотів України: 220, 222А–224А, 225А–311; вул.Садова: 67–67Д, 69, 71, 73, 77, 79–183; вул.Садова-Нова, вул.Сахаліна, вул.Соборна: 180–180Б, 182–182А, 184, 186, 188А, 190, 192, 194–196, 200, 202–204, 206, 208, 210, 212–313; вул.Харківська, вул.Шаповалова: 10; вул.Шевченка, пров.Донецький, пров.Січовий, пров.Степовий, пров.Юності вул.Патріотів України, 259, смт Покровське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (неповна середня школа №2, хол, 1-й поверх) Середня

120436 смт Покровське – вул.Богдана Хмельницького, вул.В.Білозуба, вул.Великого Кобзаря, вул.Гоголя, вул.Григорія Бондаря: 3–5, 9–11А, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29, 31–35, 37; вул.Грушева: 1–42А; вул.Дмитра Яворницького: 1–60; вул.Івана Сірка, вул.ім. Кісенка І.Г.: 1–61; вул.Клубна: 1–51, 53, 55; вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1–39; вул.Патріотів України: 1–49; вул.Пилипа Орлика: 1–33, 35, 37–37А, 39; вул.П.Поповича, вул.Пушкіна: 1–32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54, 56, 58А, 60А, 62; вул.Соборна: 1–46, 50, 71; пров.Виноградний, пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Новий, пров.Прибережний, пров.Січеславський, пров.Сонячний, пров.Урожайний вул.Патріотів України, 11, смт Покровське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (школа №2, коридор, 1-й поверх) Велика

120437 смт Просяна – вул.Будівельна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Космосу, вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Каолінова, вул.Кап.Яценка, вул.Миру, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Свободи, вул.Софіївська, вул.Центральна: 1–22; вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Янтарна, пров.Зоряний, пров.Малий, пров.Шкільний вул.Центральна, 32, смт Просяна, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53610 (палац культури, хол, 1-й поверх) Велика

120438 смт Просяна – вул.А.З.Ворвуля, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Г.В.Бондаря, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Квітнева, вул.Кобзаря, вул.Кутузова, вул.М.Горького, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Патріотична, вул.Первомайська, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Центральна: 29–67; вул.Шевченко, вул.10 вересня, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Г.В.Бондаря, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Тихий вул.Миру, 1, смт Просяна, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53610 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

120439 с.Романки вул.Центральна, 41, с.Романки, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53605 (школа, хореографічна кімната, 1-й поверх) Середня

120440 с.Зелена Долина, с.Старокасянівське, с.Левадне, с.Чорненкове вул.Миру, 3, с.Левадне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 53600 (філія Покровської ДЮСШ, хол, 1-й поверх) Середня

120481 смт Іларіонове – вул.Благовіщенська, вул.Бузкова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зіркова, вул.Іларіонівська, вул.Казкова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Приваблива, вул.Радісна, вул.Ранкова, вул.Робоча, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Солов’їна, вул.Туполева, вул.Франка, вул.Центральна, пров.Мічуріна, пров.Центральний вул.Робоча, 19, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (селищна рада, зала засідань) Середня

120482 смт Іларіонове – вул.Абрикосова, вул.Армійська, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Вокзальна: 4–4А; вул.Волошкова, вул.Гастелло, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Запорізька, вул.Західна, вул.Київська, вул.Космічна, вул.Кошового, вул.Л.Українки, вул.Придніпровська, вул.Самарська, вул.Світанкова, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Янтарна, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Шевченка вул.Придніпровська, 10, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (червоний куток КМС №6, фойє) Велика

120483 смт Іларіонове – вул.Барвиста, вул.Весела, вул.Горіхова, вул.Європейська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Медиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Осипенко, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перспективна, вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Толстого, вул.Травнева, вул.Чарівна, вул.Шмідта, вул.Щастя, вул.Яблунева, вул.8-го Березня, пров.Квітковий вул.Європейська, 3, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (школа, фойє, 1-й поверх) Велика

120484 смт Іларіонове – вул.Аграрна, вул.Бердянська, вул.Березова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 2–2А, 6–100А; вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Липнева, вул.Некрасова, вул.Осіння, вул.Павлоградська, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Тупікова, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Юності, пров.Павлоградський, пров.Чкалова, с.Іванівка(Іларіонівська селищна територіальна громада) вул.Вереснева, 9, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (школа, їдальня, 1-й поверх) Велика

120485 смт Сад вул.Маяковського, 100Б, смт Сад, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

120486 с.Знаменівське, с.Лозуватка, с.Старолозуватка вул.Центральна, 19, с.Старолозуватка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52522 (фельдшерський пункт, фізіотерапевтичний кабінет) мала

120487 смт Роздори, с.Гострий Камінь вул.Центральна, 21, смт Роздори, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532 (будинок культури, вестибюль) Середня

120488 с.Нововознесенка, с.Роздолля вул.Урожайна, 2А, с.Роздолля, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532 (сільський клуб, зала) мала

120489 смт Славгород – вул.Адаменко, вул.Весела, вул.Відродження, вул.Героїв, вул.Заводська, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Ральченко, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, пров.Заводський, пров.Запорізький, пров.Славгородський, пров.Театральний, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Заводська, 65, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580 (Славгородська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню, спортивна зала) Середня

120490 смт Славгород – вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Майська, вул.Маяковського, вул.Транспортна, вул.Чкалова, пров.Транспортний вул.Транспортна, 12, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580 (відділення залізниці ПЧ-5, вестибюль) мала

120491 с.Новоолександрівське, с.Новоолександропіль, с.Польове, с.Тургенєвка вул.Гагаріна, 1, с.Тургенєвка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52582 (школа, вестибюль) мала

120492 с.Бегма, с.Першозванівка вул.Ральченко, 110, с.Бегма, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580 (ТОВ "Агросвіт", фойє) мала

120493 с.Варварівка, с.Грякувате, с.Дубо-Осокорівка, с.Зелене(Славгородська селищна територіальна громада), с.Мар’ївське, с.Попове вул.Ювілейна, 12А, с.Варварівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

120494 с.Андріївка(Славгородська селищна територіальна громада), с.Обоянівське, с.Олександропіль(Славгородська селищна територіальна громада), с.Осокорівка вул.Придніпровська, 1А, с.Андріївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550 (їдальня ТОВ "Нива", вестибюль) мала

120495 с.Воронове, с.Василівка-на-Дніпрі, с.Мар’ївка(Раївська сільська територіальна громада), с.Ненаситець вул.Яворницького, 44, с.Василівка-на-Дніпрі, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551 (будинок культури, вестибюль) Середня

120496 с.Великомихайлівка(Раївська сільська територіальна громада), с.Заяче, с.Київське, с.Кодацьке, с.Носачі вул.Центральна, 54, с.Великомихайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52571 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх) мала

120497 с.Вільне(Раївська сільська територіальна громада), с.Новоолексіївка вул.Центральна, 134, с.Вільне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52513 (сільський клуб, актова зала) Середня

120498 с.Бурханівка, с.Володимирівське, с.Гірки, с.Запорізьке(Славгородська селищна територіальна громада), с.Надеждине, с.Третяківка, с.Троїцьке(Славгородська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 9, с.Гірки, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52562 (сільський клуб, вестибюль) Середня

120499 с.Дерезувате, с.Дороге, с.Лугове(Іларіонівська селищна територіальна громада), с-ще Степове, с.Широкосмоленка вул.Ходарєва, 2В, с.Дерезувате, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52510 (будинок культури, вестибюль) Середня

120500 с.Веселе(Любимівська сільська територіальна громада), с.Воронівка, с.Діброва вул.Шкільна, 1, с.Діброва, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52542 (будинок культури, вестибюль) мала

120501 с.Зайцеве, с.Калинівка вул.Центральна, 39, с.Зайцеве, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514 (будинок культури, актова зала) Середня

120502 с.Красне(Зайцівська сільська територіальна громада), с.Очеретувате(Зайцівська сільська територіальна громада), с.Тернове(Зайцівська сільська територіальна громада) вул.Ювілейна, 2, с.Красне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514 (будівля ТОВ "Дніпроагротрейд", вестибюль) мала

120503 с.Кислянка, с.Кам’януватка, с.Надеждівка, с.Хорошеве вул.Виконкомівська, 8, с.Кислянка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52512 (будинок культури, вестибюль) Середня

120504 с.Луб’янка, с.Березнуватка, с.Калинівське(Раївська сільська територіальна громада), с.Садове, с.Токове, с.Циганівка, с.Ясне вул.Центральна, 3, с.Луб’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

120505 с.Майське, с.Козачий Гай, с.Нове, с.Новомиколаївка(Зайцівська сільська територіальна громада), с.Максимівка, с.Романівка вул.Шевченко, 2А, с.Майське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52511 (будинок культури, вестибюль) Середня

120506 с.Мар’ївка(Іларіонівська селищна територіальна громада), с.Мар’їнка, с.Ракове вул.Українська, 59, с.Мар’ївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52540 (сільська рада, зала засідань) мала

120507 с-ще Первомайське, с-ще Хорошеве вул.Центральна, 18, с-ще Первомайське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52541 (навчально-виховний комплекс, актова зала, 1-й поверх) Середня

120508 с-ще Шахтарське – вул.Миру: 1–7, 8–18; вул.Миру, 10А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120509 с.Миролюбівка, с.Андріївка(Раївська сільська територіальна громада), с.Новий Посьолок, с.Новочернігівське, с.Партизани, с.Терса вул.Миру, 24, с.Миролюбівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52570 (школа, вестибюль, 1-й поверх) Середня

120510 с.Василівка(Раївська сільська територіальна громада), с.Михайлівка, с.Павлівка(Раївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 40, с.Михайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52552 (сільський клуб, каб.2, вестибюль) Середня

120511 с.Новогніде, с.Іванівка(Раївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 15, с.Новогніде, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52524 (сільський клуб, актова зала) Середня

120512 с.Вербове(Раївська сільська територіальна громада), с.Дубове вул.Центральна, 2Б, с.Вербове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543 (сільський клуб, актова зала) мала

120513 с.Грушувато-Криничне, с.Запорожець, с.Суха Калина вул.Котляревського, 1, с.Грушувато-Криничне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551 (сільський клуб, актова зала) мала

120514 с.Новоолександрівка(Раївська сільська територіальна громада), с.Панасівка, с.Вербки-Осокорівка вул.Центральна, 4А, с.Новоолександрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52561 (будинок культури, фойє) Середня

120515 с.Писарівка, с.Зелений Гай, с.Мар’ївка(Троїцька сільська територіальна громада), с.Новоіларіонівське, с.Пристень вул.Некрасова, 43А, с.Писарівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 52534 (будинок культури, вестибюль) Середня

120516 с.Раївка, с.Богуславка, с.Георгіївка, с.Морозівське(Раївська сільська територіальна громада) вул.Бугаєнка, 3, с.Раївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52523 (сільський клуб, актова зала) Середня

120517 с.Веселе(Раївська сільська територіальна громада) вул.Гагаріна, 4, с.Веселе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52502 (бібліотека, вестибюль) Середня

120518 с.Старовишневецьке, с.Катражка, с.Парне, с-ще Вишневецьке вул.Шевченко, 36В, с.Старовишневецьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530 (будинок культури, вестибюль) Середня

120519 с.Водяне(Роздорська селищна територіальна громада), с.Новопавлоградське вул.Центральна, 48А, с.Водяне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530 (сільський клуб, вестибюль) мала

120521 с.Дніпровське, с.Котлярівське, с.Мажари, с.Рудево-Миколаївка, с.Шевченківське(Раївська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 45А, с.Шевченківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52572 (Шевченківський сільський клуб, фойє) мала

120917 м.Синельникове – вул.БМП 317, вул.Південна промзона, вул.Центральна: 130–130Б, 183–185А; вул.Центральна, 185, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (Синельниківський професійний ліцей, вестибюль) Середня

120918 м.Синельникове – вул.Бараболкіна Дмитра: 78А–78З, 80, 82, 84–86, 88, 90, 94–143; вул.Воїнів-афганців, вул.Глінки: 19–56; вул.Довженко: 101–102; вул.Західна: 15, 17, 19, 21–92; вул.Квітнева: 97, 99–146; вул.Комарова: 18–59; вул.Никоненка Якова: 87А–87К, 89–126; вул.Новомосковська, вул.Перемоги: 2, 6, 8–10, 16А, 22, 30, 36А–40; вул.Покровська: 90, 92–161; вул.Свободи: 87–138; вул.Харківська: 130–179; вул.Центральна: 120, 124, 126, 128, 133–181; вул.Чайкіної Лізи: 80, 82–128А; вул.Чехова, вул.Щабельського: 80, 82–84А, 86, 88–133; вул.25 Дивізії, вул.8 Березня, пров.Абрикосовий, пров.Вишневий, пров.Жилкопівський, пров.Покровський, пров.Прохолодний, пров.Сонячний вул.Воїнів-афганців, 5, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (Загальноосвітня школа-дошкільний виховний заклад, вестибюль) Велика

120919 м.Синельникове – вул.Бараболкіна Дмитра: 52–78, 79–79Б, 81, 83, 87, 89, 91А–93; вул.Виконкомівська: 60–62, 64А–102Д; вул.Глінки: 1–16; вул.Довженко: 77, 79–97А; вул.Західна: 2–14, 16, 18, 20; вул.Квітнева: 60–96, 98; вул.Комарова: 3–14; вул.Музична: 78–78А; вул.Никоненка Якова: 55–87, 88; вул.Паркова, вул.Перемоги: 3–5, 7, 11–15, 17А, 27–29, 31–35, 45–83; вул.Південна: 2, 4, 6–8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 62–62А, 64, 66, 74, 76, 78, 80, 82, 84–86, 92; вул.Покровська: 47–51, 53–89, 91; вул.Садова, вул.Свободи: 55–86; вул.Харківська: 104–129; вул.Центральна: 96–119, 121–123, 125, 127, 129; вул.Чайкіної Лізи: 51–79, 81; вул.Щабельського: 52–79, 81, 85, 87; пров.Гагаріна: 3–5, 28; пров.Зелений, пров.Садовий, пров.Ювілейний вул.Перемоги, 1, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа № 4, вестибюль) Середня

120920 м.Синельникове – вул.Богми: 6; вул.Виконкомівська: 33–57, 63; вул.Гурджуанська: 6, 8; вул.Довженко: 41–72, 78; вул.Затишна: 1–65; вул.Каштанова: 2–22, 24–30, 32, 34, 36, 40–42А; вул.Кримська: 1–58; вул.Музична: 31–77; вул.Нововокзальна, вул.Південна: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23–23А, 27–27А, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А; вул.Севастопольська: 1–55А; вул.Тичини Павла: 1–64, 66, 68; вул.Харківська: 51–99; вул.Центральна: 51–95; вул.Чайкіної Лізи: 4, 6, 12, 18, 28–30А, 32, 36–36А, 48; вул.Шевченка: 1–54, 56, 58–58А, 60, 62–62А, 66–68, 70–76; вул.Щабельського: 3–47А; вул.Ягідна: 1–61А, 63, 65–65А; вул.Музична, 27, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа №1, фойє) Середня

120921 м.Синельникове – вул.Барачна, вул.Богми: 7–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57; вул.Величая Михайла: 3–86; вул.Виконкомівська: 2–28; вул.Вуглова, вул.Георгієвського: 1–86, 88, 90; вул.Гончара Олеся, вул.Гурджуанська: 1–3, 7, 9–18; вул.Довженко: 3–28; вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Залізнична: 2–38; вул.Молодої Гвардії, вул.Музична: 1–14; вул.Уютна, вул.Харківська: 3–42; вул.Центральна: 1–45; вул.Ярова: 3–83, 85, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101–101А; пров.Уютний, ЖДБ 238 км, Платформа 1029 км, Сінний склад вул.Богми, 8, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (центр дитячої творчості відділу освіти Синельниківської міської ради, фойє) Середня

120922 м.Синельникове – вул.Байдукова: 1–28; вул.Бараболкіна Дмитра: 3–49; вул.Богми: 44–44А, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–121; вул.Вагонна, вул.Величая Михайла: 87–134; вул.Гагаріна: 45, 47, 64–68; вул.Георгієвського: 87, 89, 91–130, 134–140А, 142–148; вул.Енергетиків, вул.Залізнична: 40–80; вул.Запорізька, вул.Каштанова: 23–23А, 31, 33, 35, 37–39, 46–78; вул.Квітнева: 2–57; вул.Київська, вул.Молодіжна, вул.Никоненка Якова: 1–50; вул.Осипенка, вул.Покровська: 1–46, 52–52А; вул.Полтавська, вул.Свободи: 1–54А; вул.Стадіонна, вул.Ступки Богдана, вул.Франка Івана, вул.Чайкіної Лізи: 3, 5, 11, 17, 19–25, 31–31А, 35–35А, 45; вул.Шевченка: 55, 57, 59, 61, 63–65, 69, 78–86А; вул.Ягідна: 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81–83, 85, 87, 91–91А, 93–99А, 105, 107; вул.Ярова: 84, 86–88, 90, 92, 94, 96, 100, 102–157; вул.333 Дивізії: 4, 6, 8–8А, 12–12А, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 28, 30–30А, 32, 40, 42, 44, 46–46А, 50, 61–83; вул.Каштанова, 27, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа №3, вестибюль) Велика

120924 м.Синельникове – вул.Байдукова: 33А–63; вул.Ватутіна: 8–22А; вул.Гагаріна: 1–44, 46, 48–50, 52–60; вул.Георгієвського: 131–132, 141, 152А–162А; вул.Залізнична: 82–122; вул.Космодем’янської Зої, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Толстого, вул.Чкалова, вул.Ярова: 163–169А; вул.Ярослава Мудрого, вул.333 Дивізії: 3, 5–5А, 7–7А, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29, 31, 33–39А, 41, 43–43А, 45, 47–49, 51–59; вул.Гагаріна, 3, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги міської ради, фойє) Середня

120925 м.Синельникове – вул.Ватутіна: 38–44; вул.Гвардійська, вул.Говорова, вул.Індустріальна, вул.Кирпична, вул.Ковпака, вул.Маріупольська вул.Ватутіна, 28, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (дитячий садок №11, спортивний зал) Середня

120926 м.Синельникове – вул.Армійська: 1–92; вул.Васильківського, вул.Весела: 1–77Б, 80; вул.Весняна, вул.Колійна, вул.Коцюбинського Михайла: 1–59, 61–63, 67–71, 73–75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Московська: 1–89; вул.Музейна, вул.Новоукраїнська: 2–54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78–78-80, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–92А; вул.Переїздна, вул.Ремонтна, вул.Ростовська, вул.Сковороди Григорія: 3, 7, 9, 13А, 15, 25; вул.95 Прикордонного загону, пров.Новоукраїнський, пров.Ремонтний вул.Музейна, 29А, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа №5, спортивний гімнастичний зал) Середня

120927 м.Синельникове – вул.Армійська: 93–177; вул.Белгородська, вул.Весела: 79, 81–207; вул.Зоряна, вул.Коцюбинського Михайла: 60, 64–66, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86–196; вул.Мала, вул.Московська: 91–141; вул.Новоукраїнська: 55, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 77, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 93–226; вул.Обласна, вул.Сковороди Григорія: 4, 8, 12–12А, 14, 16–18А; пров.Павлоградський вул.Музейна, 29А, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа №5, спортивний зал) Середня

120928 м.Синельникове – вул.Білютіна, вул.Гайова, вул.Гостинна: 78, 80, 82–84А, 86–121; вул.Деповська, вул.Дружби: 74, 76, 78–137; вул.Курганна: 3, 9, 11, 13, 15–17, 19; вул.Кутузова, вул.Локомотивна: 84–84А, 86–143; вул.Мальовнича: 73–73Б, 75, 77, 81, 83–83А, 85–128; вул.Матросова, вул.Поворотна: 2А–13А, 17; вул.Сірка Івана: 102, 104, 106–135; вул.Суворова, вул.Тиха: 75–75А, 77–81, 83, 85, 87–124; вул.Юнацька, вул.Яблунева вул.Гоголя, 39, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (пасажирське вагонне депо, фойє) Середня

120929 м.Синельникове – вул.Гоголя, вул.Гостинна: 14, 16, 18, 20–20А, 22–77А, 79, 81, 85; вул.Дружби: 1, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 17, 19–73, 75, 77; вул.Зелена, вул.Козацька: 3–45А; вул.Корольова, вул.Курганна: 2А, 8, 10, 12, 14, 18, 20–31; вул.Лісова: 3–15, 25, 33; вул.Локомотивна: 1–83, 85; вул.Ломана, вул.Мальовнича: 21–71, 74, 76, 78–80, 82, 84; вул.Медова: 3–23, 25; вул.Одеська, вул.Північна, вул.Поворотна: 16, 26; вул.Проліскова: 8–41А; вул.Пушкіна, вул.Різдвяна: 7–13, 19; вул.Середня, вул.Сірка Івана: 13, 17–19, 23–25, 27, 29–31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67Б, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Тиха: 11, 13–74, 76, 82, 84, 86; вул.Тітова: 2–14, 18, 20, 22–22А, 24, 30А–32, 36–54, 58–58А; вул.Трушева Івана, вул.Тупа, пров.Дачний, пров.Дружби, пров.Калантаївський, пров.Ломаний, пров.Транспортний вул.Гоголя, 27, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (будинок залізничників, вестибюль) Велика

120930 м.Синельникове – вул.Бердянська, вул.Горького, вул.Гостинна: 1–13, 15, 17А, 19, 21–21А; вул.Грушевського, вул.Докучаєва, вул.Дружби: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 16, 18; вул.Калинова, вул.Клочка Якова, вул.Козацька: 53А–99; вул.Лісова: 20–24А, 30–32, 34–68; вул.Мальовнича: 1–20; вул.Маяковського, вул.Медова: 24, 29А–41; вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Поворотна: 32–34; вул.Польова, вул.Проліскова: 42–90; вул.Різдвяна: 16–18, 24–37; вул.Светлова, вул.Сірка Івана: 1–12А, 14–16, 20–22, 26, 28, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46–48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Східна, вул.Тиха: 1–10, 12; вул.Тітова: 17, 19–19А, 21, 23, 25–25А, 33, 55; вул.Тюленіна Сергія, вул.Хмельницького Богдана, вул.Широка, пров.Шкільний, Казарма 1030 км, Казарма 239 км, Казарма 240 км вул.Козацька, 44, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа №6, вестибюль) Велика

120931 м.Синельникове – вул.Миру: 1–4, 24, 54–62; вул.Перемоги: 85–89; вул.Робоча вул.Миру, 64, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (Синельниківське газове господарство, актовий зал) Середня

120932 м.Синельникове – вул.Миру: 6–12А; вул.Миру, 13, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа № 2, спортивний зал) Велика

120933 м.Синельникове – вул.Гагаріна: 51, 80; вул.Затишна: 67–121; вул.Кримська: 59–95; вул.Миру: 26–28, 30–35; вул.Південна: 57, 59–61, 63, 65, 67–73, 75, 77А, 79, 81А, 83, 87; вул.Севастопольська: 56–90; вул.Тичини Павла: 65, 67, 69–169А; вул.Ягідна: 62–62А, 64–64А, 66, 68, 70А, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 84, 86, 88–90А, 92, 100–104, 106, 108–156; пров.Гагаріна: 2, 7–11Б; вул.Миру, 27А, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (дитячий садок № 10, коридор) Велика

120934 м.Синельникове – вул.Миру: 18–19, 25, 29, 36–45; вул.Миру, 13, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 (школа №2, фойе) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120522 Державна установа "Синельниківська виправна колонія (№ 94)" вул.Миру, 7А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543 Середня
120935 Комунальне некомерційне підприємство "Синельниківська центральна міська лікарня" Синельниківської міської ради вул.Миру, 52, м.Синельникове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52500 Мала