Дніпропетровська область - одномандатний виборчий округ №40

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Криничанської РДА

30

Відділ ведення ДРВ апарату Солонянської РДА

40

Відділ ведення ДРВ апарату Томаківської РДА

19

Відділ ведення ДРВ Марганецької міської ради

25

Відділ ведення ДРВ Заводського району Кам'янської міської ради

15

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
120180 смт Кринички – вул.Будівельників, вул.Виконкомівська, вул.Грушевського Михайла, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Степова, вул.Сурська, пров.Грушевського Михайла, пров.Заводський, с.Червоний Яр – вул.Миру, пров.Миру вул.Центральна, 13, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (районний будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

120181 смт Кринички – вул.Абрикосова, вул.Героїв Чорнобиля, вул.І.Богатиря, вул.Й.Журавля, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, с.Суворовське, с.Чернече вул.Героїв Чорнобиля, 33, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (центр учнівської молоді, фоє, 1-й поверх) Велика

120182 смт Кринички – вул.Відпочинку, вул.Зарічна, вул.Зв’язківців, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Лісна, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Сковороди Григорія, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.8-го Березня, пров.Каштановий, пров.Лісний, пров.Сковороди Григорія, пров.Центральний вул.Центральна, 24, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120183 с.Гримуче, с.Одарівка вул.Шевченка Тараса, 48А, с.Одарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52306 (сільський клуб, хол) Середня

120184 с.Новопідгірне, с.Новопушкарівка, с.Червоний Яр – вул.Горянська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Петра Сагайдачного, с.Яблуневе вул.Широка, 19А, с.Новопушкарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 (бібліотека, читацька зала) Середня

120185 смт Аули – вул.Березова, вул.Василя Жуковського, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Героїв, вул.Горького, вул.Джерельна: 199–254; вул.Дмитра Вишневецького, вул.Зіркова, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Межева, вул.Меморіальна, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Пушкіна Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.станція Воскобійня, вул.Суворова, вул.Шевченко, пров.Пушкіна: 1–4; пров.Сквозний, пров.Сонячний, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 8, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (школа №1, спортивна зала, 2-й поверх) Середня

120186 смт Аули – вул.Героїв Крут, вул.Джерельна: 1–42; вул.Дніпрова, вул.Івана Франка, вул.Квітуча, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Патріотів, вул.Успішна, вул.Челюскіна, вул.Челюскіна Нова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Пушкіна: 5–20; вул.Шкільна, 31, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (виробничі класи Аульської школи, к.1, 1-й поверх) Середня

120187 смт Божедарівка вул.Поштова, 2А, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) Велика

120188 с.Веселе, с.Вільне, с.Людмилівка, с.Надія, с.Олексіївка, с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове вул.Лагерна, 14Б, смт Божедарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, фоє, 1-й поверх) Середня

120189 с.Адамівка, с.Зелена Долина вул.Центральна, 33А, с.Адамівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52334 (школа, актова зала) Середня

120190 с.Бикове, с.Василівка, с.Водяне вул.Шкільна, 60, с.Бикове, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52321 (школа, спортивна зала) мала

120191 с.Болтишка, с.Калинівка, с.Олександрівка вул.Ватутіна, 42А, с.Болтишка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52362 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120192 с.Гуляйполе, с.Березине, с.Благодатне, с.Бузулуки, с.Козаче, с.Первомайське, с.Смоленка, с.Удачне вул.Центральна, 39, с.Гуляйполе, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52370 (сільський клуб, фойє) Середня

120193 с.Високе, с.Малософіївка, с.Українське, с.Тарасівка вул.Центральна, 5, с.Малософіївка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52371 (Малософіївська школа, к.1) мала

120194 с.Дружба, с.Кам’янчани, с.Мирне, с.Первозванівка, с.Сухий Хутір, с.Улянівка, с.Малярщина, с.Червоний Став вул.Київська, 40, с.Дружба, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52331 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) Середня

120195 с.Саксаганське, с.Божедарівка, с.Теплівка вул.Шкільна, 1, с.Теплівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323 (школа, спортивна зала) Середня

120196 с.Затишне, с-ще Гранітне, с.Лугове вул.Центральна, 36, с.Затишне, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52363 (школа, актова зала) Середня

120197 с.Катеринопіль, с.Зоря, с.Нова Праця, с.Новогурівка, с.Павлівка, с.Привілля вул.Гагаріна, 16Б, с.Катеринопіль, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52320 (сільський клуб, хол) Середня

120198 с.Кудашівка, с.Андріївка, с.Благословенна, с.Катеринівка, с.Ковалівка, с.Новожитлівка, с.Поляна вул.Виконкомівська, 46, с.Кудашівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52350 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

120199 с.Маломихайлівка, с.Діброва, с.Новокалинівка, с.Шмакове вул.Центральна, 17, с.Маломихайлівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52342 (школа, коридор правого крила) Середня

120200 с.Новоселівка, с.Барвінок, с.Зелений Кут, с.Іллінка, с.Рогівське, с.Степанівка вул.Центральна, 8, с.Степанівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52314 (школа, вестибюль) Середня

120201 с.Покровка, с.Весела Долина, с.Грузинівка, с.Зелений Яр, с.Крута Балка, с-ще Милорадівка, с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка, с.Червоний Орлик вул.Центральна, 11, с.Покровка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52351 (Покровський будинок культури, фоє) Середня

120202 с.Преображенка, с.Черкаське, с.Лозуватка, с.Лозуватське, с.Червона Балка вул.Центральна, 36А, с.Преображенка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52360 (школа, спортивна зала) Середня

120203 с.Вітрівка, с.Михайлівка, с.Червоне вул.Нова, 2А, с.Вітрівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52361 (школа-дошкільний навчальний заклад, вестибюль) мала

120204 с.Світлогірське вул.Богатиря І., 11, с.Світлогірське, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52340 (школа, їдальня, 1-й поверх) Середня

120205 с.Семенівка, с.Весела Роща, с.Котлярівка, с.Любимівка, с.Любомирівка, с.Підгірне, с.Прапор вул.Миронівська, 21А, с.Семенівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52315 (будинок культури, фойє) Середня

120206 с.Українка, с.Вишневе вул.Шевченка, 59Б, с.Українка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52313 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120207 с.Червоноіванівка, с.Козодуб, с.Коробчине вул.Центральна, 7, с.Червоноіванівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52330 (сільський клуб, актова зала) Середня

120208 с.Промінь, с.Володимирівка, с.Грушівка, с.Єгорівка, с.Оленівка вул.Шкільна, 1А, с.Промінь, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52341 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

120523 с.Башмачка, с.Кам’яно-Зубилівка, с.Панькове вул.Горького, 9, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462 (школа, їдальня)
/
вул.Горького, 10, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462
Середня

120524 с.Любимівка, с.Любов, с.Перше Травня, с.Широкополе вул.Шевченко, 18А, с.Любимівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52463 (бібліотека, читальна зала) мала

120525 с.Березнуватівка, с.Грушівка, с.Костянтинівка, с.Межове вул.Адміністративна, 1А, с.Березнуватівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52412 (будинок культури, актова зала) Середня

120526 с.Василівка, с.Антонівка, с.Дороганівка вул.Стремського, 1, с.Василівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52460 (будинок культури, фойє) Середня

120527 с.Кам’яне, с.Новоселівка, с.Червонокам’яне вул.Шевченко, 86, с.Кам’яне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52461 (бібліотека, читальна зала) Середня

120528 с.Військове вул.Миронова, 9, с.Військове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52472 (сільська рада, актова зала, 2-й поверх) Середня

120529 с.Вовніги, с.Гроза, с.Калинівка, с.Петро-Свистунове вул.Компанійця, 70А, с.Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52473 (школа, вестибюль) Середня

120530 с.Іверське, с.Розтання, с.Ганно-Мусіївка вул.Шкільна, 1, с.Іверське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421 (школа, фойє) мала

120531 с.Мала Калинівка, с.Осипенко вул.Центральна, 1, с.Мала Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421 (школа, коридор) мала

120532 с.Кашкарівка, с.Миколо-Мусіївка, с.Миропіль, с.Олександрівка вул.Шкільна, 41, с.Миропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52422 (школа, фойє) мала

120533 с-ще Святовасилівка, с.Орлове, с.Рясне, с.Чорнопарівка, с.Шульгівка вул.Центральна, 8Б, с-ще Святовасилівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52433 (амбулаторія, хол) Середня

120534 с.Малозахарине, с.Сонячне вул.Нова, 1, с.Малозахарине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52451 (школа, коридор) мала

120535 с.Микільське-на-Дніпрі, с.Олексіївка вул.Центральна, 13, с.Микільське-на-Дніпрі, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470 (школа, фойє) Середня

120536 с.Звонецьке вул.Центральна, 1, с.Звонецьке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470 (контора СТОВ "Прогрес", актова зала) мала

120537 с.Оріхове вул.Нова, 13, с.Оріхове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471 (будинок культури, актова зала) мала

120538 с.Звонецький Хутір вул.Кооперативна, 2А, с.Звонецький Хутір, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52471 (школа, фойє) мала

120539 с.Багате, с.Водяне, с.Суданівка, с.Товариський Труд вул.Центральна, 1, с.Багате, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52450 (школа, коридор) Середня

120540 с.Григорівка, с.Тракторне вул.Центральна, 59А, с.Григорівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52452 (будинок культури, актова зала) мала

120541 с.Наталівка, с.Барвінок, с.Незабудине, с.Хижине вул.Центральна, 35А, с.Незабудине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52432 (школа, хол) Середня

120542 с.Новомар’ївка, с-ще Незабудине, с.Томаківка, с.Чернігівка вул.Молодіжна, 30Г, с.Новомар’ївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52420 (бібліотека, читальна зала) Середня

120543 смт Новопокровка вул.Молодіжна, 1, смт Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441 (школа, вестибюль) Середня

120544 с.Дружелюбівка, с.Котлярівка, с.Малинове вул.Малинова, 13, с.Котлярівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441 (школа, коридор) мала

120545 с.Олександропіль вул.Головка, 8А, с.Олександропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423 (будинок культури, актова зала) Середня

120546 с.Долинське, с.Петриківка, с-ще Тихе вул.Садова, 1, с.Петриківка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423 (контора ФГ "Сонячне", актова зала) Середня

120547 с.Бутовичівка, с.Вільне, с.Гаркушине, с.Кринички, с.Михайлівка, с.Новоандріївка вул.Зелена, 18А, с.Кринички, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52424 (школа, фойє) мала

120548 с.Павлівка, с.Квітуче, с.Мирне, с.Пропашне вул.Центральна, 42Б, с.Павлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52434 (будинок культури, кімната для голосування) Середня

120549 с.Письмечеве, с.Безбородькове, с.Круте, с.Пшеничне, с.Стародніпровське вул.Шкільна, 67, с.Письмечеве, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52440 (школа, фойє) Середня

120550 с.Привільне вул.Центральна, 21А, с.Привільне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413 (школа, їдальня) Середня

120551 с.Микільське, с.Новотернуватка вул.Центральна, 33А, с.Микільське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

120552 с.Малинівка, с.Петрівське, с.Трудолюбівка, с.Маяк, с.Гайдамацьке вул.Центральна, 2А, с.Маяк, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52414 (школа, їдальня) Середня

120553 с.Голубинівка, с.Дальнє, с.Карайкове, с.Матросове, с.Промінь, с.Якимівка вул.Артюха, 28Б, с.Промінь, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52431 (школа, коридор) Середня

120554 смт Солоне – вул.Миру, вул.Українська, вул.Шевченко: 3–45; с.Гончарка вул.Шевченко, 33, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (школа №1, вестибюль) Велика

120555 смт Солоне – вул.Братів Бєльченко, вул.Гагаріна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Терентьєва, вул.Усенко, вул.Чукмарьова, вул.Шевченко: 1–2; пров.Березовий, с.Сергіївка вул.Строменко, 4, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (Солонянський професійний аграрний ліцей, вестибюль, 1 поверх) Велика

120556 смт Солоне – вул.Голуба, вул.Задернюка, вул.Комарова, вул.Креміня, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Самойлова, вул.Строменко, пров.Спортивний вул.Строменко, 50, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400 (школа №2, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

120557 с.Аполлонівка – вул.Весняна, вул.Військове містечко: 10–36, 38, гуртожиток; вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Юбкіна, пров.Бригадний, пров.Красний, пров.Центральний, с.Дніпровське вул.Військове містечко, 29, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406 (дитячий садок, актова зала) Середня

120558 с-ще Надіївка вул.Шкільна, 2А, с-ще Надіївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52405 (школа, фойє) Середня

120559 с.Сурсько-Михайлівка, с.Богданівка, с.Новотарасівка вул.Миру, 1, с.Сурсько-Михайлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52410 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

120560 с.Широке вул.Сорокіна, 58, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445 (школа, спортивна зала)
/
вул.Сорокіна, 42, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445
мала

120561 с.Вишневе, с.Тритузне, с.Шестипілля вул.Центральна, 12, с.Тритузне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52446 (будинок культури, актова зала) мала

120594 смт Томаківка – вул.Амбулаторна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виконкомівська, вул.Зарічна, вул.Казкова, вул.Калинова, вул.Лесі Українки: 1–43; вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Миру, вул.Мокра, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Чарівна, вул.Челюскіна, вул.Шевченко: 1–42, 44–46, 52, 54, 56, 58, 60А, 62, 64, 66, 68; вул.8 Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вузький, пров.Гвардійський, пров.Горний, пров.Затишний, пров.Кам’яний, пров.Крайній, пров.Поштовий, пров.Привітний, пров.Степовий вул.Лесі Українки, 21, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500 (районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120595 смт Томаківка – вул.Берегового, вул.Березнювата, вул.Верхня, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Комунальна, вул.Крутенька, вул.Кузнечна, вул.Лесі Українки: 54–101; вул.Маяковського, вул.Підгорна, вул.Піщана, вул.Світла, вул.Середня, вул.Софії Русової, вул.Українська, вул.Франко, вул.Фронтова, вул.Шосейна, пров.Бригадний, пров.Виноградний, пров.Енергетиків, пров.Крутий, пров.Мисливський, пров.Мічурінський, пров.Нижній, пров.Соборний, пров.Танкістів вул.Шосейна, 10, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500 (аграрний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика

120596 смт Томаківка – вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Кар’єрна, вул.Кирпична, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Переяславська, вул.Поповича, вул.Прогресивна, вул.Пушкіна, вул.Січова, вул.Шевченко: 43, 47–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–130; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, вул.40 років Перемоги, пров.Глухий, пров.Пушкіна, пров.Робітничий, с.Катьощине вул.Ватутіна, 7, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

120597 с.Олександрівка, с.Петрівка, с.Семенівка, с.Сергіївка вул.Максименка, 27, с.Сергіївка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53505 (школа, фойє) мала

120598 с.Кисличувата вул.Ювілейна, 6, с.Кисличувата, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53530 (будинок культури, фойє) Середня

120599 с.Михайлівка, с.Гарбузівка, с.Новокатьощине, с.Чайки вул.Партизанська, 64, с.Михайлівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53531 (будинок культури, фойє) мала

120600 с.Високе, с.Ганнівка, с.Грушеве, с.Запорізька Балка, с.Запорізьке, с.Миролюбівка, с.Новомиколаївка, с.Новомихайлівка, с.Новоукраїнка, с.Садове, с.Степанівка, с.Урожайне вул.Бардукова, 44А, с.Високе, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53550 (будинок культури, фойє) Середня

120601 с.Китайгородка, с.Зелений Клин вул.Центральна, 2, с.Китайгородка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53512 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

120602 с.Чумаки, с.Крутеньке, с.Червоний Яр вул.Гагаріна, 1, с.Чумаки, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53510 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120603 с.Преображенка, с.Баркове вул.Центральна, 199, с.Преображенка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53520 (будинок культури, фойє) Середня

120604 с.Зелений Гай, с.Краснопіль, с.Новокраснопіль, с.Тарасівка, с.Веселий Яр вул.Центральна, 19А, с.Зелений Гай, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53521 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

120605 с-ще Мирове, с.Топила вул.Правобережна, 2, с.Топила, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53571 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

120606 с.Весела Федорівка, с.Настасівка вул.Гагаріна, 1А, с.Настасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53541 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

120607 с-ще Зоря, с-ще Маяк, с-ще Прогрес вул.Сільськогосподарська, 37, с-ще Зоря, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53542 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120608 с.Виводове, с.Глухе, с.Долинське, с.Жмерине, с.Новий Мир, с.Новопавлівка, с.Стрюківка вул.імені Надії Кулик, 28, с.Виводове, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53552 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120609 с.Вищетарасівка – вул.Артеменко, вул.Білянська, вул.Бригадна, вул.Васильєва, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Каховська, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності України, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Патріотична, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підстепна, вул.Рибацька, вул.Стара Пташня, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Учительська, вул.Центральна, вул.Шевченко: 1–13; вул.Ярославська, пров.Щедрий вул.Горького, 7, с.Вищетарасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53563 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

120610 с.Вищетарасівка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Франко, вул.Шевченко: 14–33; вул.Шкільна, пров.Кленовий, пров.Садовий вул.Центральна, 11, с.Вищетарасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53563 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

120611 с.Новокиївка, с.Вільне, с.Новокам’янка вул.Центральна, 1А, с.Новокиївка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53560 (будинок культури, фойє) мала

120612 с.Добра Надія, с.Іллінка вул.Шкільна, 1А, с.Добра Надія, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53562 (сільський клуб, фойє) Середня

120713 м.Марганець – вул.Болотнікова, вул.Острів, вул.Плавнева, вул.Приморська, вул.Разіна, вул.Ракшино, вул.Симона Петлюри, вул.Толбухіна, пров.Кар’єрний, пров.Мар’ївський вул.Плавнева, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (ФОП Немудрий, каб.1, 1-й поверх) мала

120714 м.Марганець – вул.Айвазовського, вул.Безим’янна, вул.Березнева, вул.Єдності: 3–7, 9, 11, 17; вул.Каховська, вул.Київська: 1–26; вул.Малинова, вул.Набережна: 1–101; вул.Одеська, вул.Сагайдачного, вул.Садова: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 14–77А; вул.Травнева, вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Лікарняний, пров.Фонтанний, пров.Черняховського вул.Садова, 18, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2, фойє, 1-й поверх) Середня

120715 м.Марганець – вул.Єдності: 31А, 64; вул.Звивиста, вул.Клубна, вул.Набережна: 103–153; вул.О.Кошового, вул.Садова: 3, 5, 7, 9, 11–13; вул.Спуск Набережної, пров.Банний, пров.Вузький, пров.Короткий, пров.Котельникова, пров.Кривий, пров.Янтарний, квартал Південний вул.Садова, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Комунальний заклад "Міський центр-комплекс позашкільної роботи", фойє) Середня

120716 м.Марганець – вул.Єдності: 72, 74А, 76; вул.Палацова, вул.Пушкіна: 1–4, 8–8А; вул.Соборна: 8, 10, 13–15; квартал Північний, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Марганецький центр первинної медико-санітарної допомоги, каб.1, 1-й поверх) Середня

120717 м.Марганець – вул.Гількевича, вул.Дніпровська, вул.Єдності: 2, 8, 10, 12–16, 18–30, 32–46; вул.ім.І.Молодця, вул.Київська: 28–68, 70, 72, 74, 76, 80, 80Б; вул.Кленова: 2–9, 11, 17, 19; вул.Крута, вул.Лесі Українки: 1–7, 9; вул.Соборна: 1–7, 9, 11; вул.Солов’їна, вул.8 Березня, пров.Вільний, пров.Донський, пров.Парковий, пров.Полтавський, пров.Робочий, пров.Упорний, пров.Червоний, тупик Парковий вул.О.Кошового, 4, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Комунальний заклад освіти "Міський центр трудової підготовки учнівської молоді", фойє) Середня

120718 м.Марганець – вул.Докучаєва, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Котляревського, вул.Капітана 1 рангу Білогуня: 34, 36, 40–105; вул.Кленова: 10, 12–16, 18, 20–25, 27–27А, 29–29А, 33–35; вул.Лесі Українки: 8, 9А–42; вул.Матросова, вул.Миру: 37, 39, 41–63, 66, 70, 72, 78, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–104; вул.Місячна, вул.Можайського, вул.Нахімова, вул.Пестеля, вул.Писанко, вул.Плеханова, вул.Приватна, вул.Прогресивна, вул.Пушкіна: 5–7, 9–53; вул.Святослава Хороброго, вул.Соборна: 16–28; вул.Спартака, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Чумацька, вул.Шахтна, вул.Щедріна, пров.Зелений, пров.Тихий, тупик Лесі Українки вул.Соборна, 14, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів №11, фойє, 1-й поверх) Велика

120719 м.Марганець – вул.Єдності: 47–55, 80, 82, 84, 88; вул.Капітана 1 рангу Білогуня: 1–33, 35, 37–39; пров.Космічний, тупик Миру, квартал Північний вул.Єдності, 41, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Марганецький професійний ліцей, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

120720 м.Марганець – вул.Гірників, вул.Єдності: 57–63, 65–71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 90, 92, 94–114; вул.заїзд Радіщева, вул.Кленова: 26, 28, 32, 36–65; вул.Кримська, вул.Ладигіна, вул.Лозова, вул.Маяковського, вул.Миру: 1–35, 38, 40; вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Набережна: 159–199; вул.Наукова, вул.Невського, вул.Нижня, вул.Перемоги, вул.Пушкіна: 55–81; вул.Радіщева: 1–9; вул.Севастопольська, вул.Універсальна, вул.Франка, пров.Гірників, пров.Сеченова вул.Єдності, 65А, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12, фойє, 1-й поверх) Велика

120721 м.Марганець – вул.Базарна, вул.Бережного, вул.Василя Жуковського, вул.Гагаріна: 2–58, 59, 61, 63, 65, 69, 73–75; вул.Гідності: 1–72; вул.Глінки, вул.Ентузіастів, вул.Єдності: 91, 93, 118–190; вул.Заводська, вул.Залізнична: 2–61; вул.Металургів, вул.Мусорського, вул.Першотравнева, вул.П.Люльки, вул.Радіщева: 10–52; вул.Райдужна, вул.Сурікова, вул.Трояндова, вул.Фруктова, вул.Ціолковського, пров.Нестерова, пров.Новий, пров.П.Люльки, пров.Середній, пров.Ціолковського, тупик Бережного, тупик Середній вул.Єдності, 160, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (ПАТ "Рудоремонтний завод", їдальня №3, 1-й поверх) Велика

120722 м.Марганець – вул.Бетховена, вул.Ватутіна, вул.Весняна: 1–39, 41–43, 45, 49, 51, 53; вул.Виїзна: 1–15, 17, 19–21А; вул.Гагаріна: 58А, 60–60А, 62, 64, 66–68, 70–72, 81–119; вул.Гагаріна заїзд 1, вул.Гідності: 73–121; вул.Гоголя, вул.Європейська: 1–37А; вул.Єрмака, вул.заїзд Гагаріна, вул.Залізнична: 63–143; вул.Кармелюка: 1–27; вул.Кленова: 66–133; вул.Луганська: 1–32; вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Прохолодна: 2–34, 38, 40, 42, 44–44А; вул.Пугачова, вул.Радісна, вул.Ростовська, вул.Старицького: 1–42, 44, 46–46А; вул.Степова, вул.Тургєнєва, вул.Хліборобів: 1–16, 18, 20; вул.Чіатурська, вул.9 Січня, пров.Переможців вул.Кленова, 127, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім", актовий зал, 1-й поверх) Середня

120723 м.Марганець – вул.Азовська, вул.Берегова, вул.Весняна: 40, 44, 46–48, 50–50А, 52, 54–89; вул.Виїзна: 16, 18, 22–101; вул.Волгоградська, вул.Героїв праці, вул.Донецька, вул.Європейська: 38–88; вул.Кармелюка: 29–55; вул.Козацька, вул.Підстепна, вул.Прохолодна: 35–37, 39–39А, 41–41А, 43–43А, 45–84; вул.Пшенична, вул.Слов’янська, вул.Старицького: 43, 45, 47–93; вул.Стрілецька, вул.Тюльпанова, вул.Хліборобів: 17, 19, 21–49; вул.Цимлянська, пров.Тінистий вул.Хліборобів, 32, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (адмінбудинок "Лісгоспу", зала засідань) Середня

120724 м.Марганець – вул.Акварельна, вул.Луганська: 34–36; вул.Рожева, вул.Фокіна, квартал Ювілейний: 1А–6, 8–15; квартал Ювілейний, 16, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, фойє, 1-й поверх) Велика

120725 м.Марганець – вул.Лермонтова: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 23–31; вул.Торгівельна, квартал Ювілейний: 1, 7; квартал 10-й вул.Лермонтова, 8, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Марганецький коледж НТУ "Дніпровська політехніка", фойє, 1-й поверх) Велика

120726 м.Марганець – вул.Дружби, вул.Квітникова, вул.Клочко, вул.Курчатова, вул.Лермонтова: 13 (багатоповерховий), 15 (багатоповерховий), 17 (багатоповерховий), 19 (багатоповерховий), 21 (багатоповерховий); вул.Миротворців, вул.Миру: 65, 67–69, 71–71А, 73–75, 79–81, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 106–128; вул.Оптимістична, вул.Тітова, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Юнацька, вул.Ясна, пров.Мальовничий, пров.Рідний вул.Лермонтова, 2, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, актова зала, 1-й поверх) Велика

120727 м.Марганець – вул.Київська: 159–161, 163, 165, 198–252; вул.Київська мала, вул.Перспективна: 2–4; вул.Підстанція Грушевська, квартал Сонячний: 5–12; Мікрорайон "Зоря" вул.Київська, 159, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (МНС "Гірничо-рятувальний загін", актова зала) Велика

120728 м.Марганець – вул.Барвиста, вул.Грибоєдова, вул.Джамбула, вул.заїзд Київський, вул.Зоря, вул.Київська: 80А, 80В, 82–84, 86, 88–88А, 90А, 92, 94, 96, 98, 102–104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–148, 150, 152, 154, 156–158А, 162, 164, 166–168, 172–196, 258; вул.Кольцова, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Кубанська, вул.Лазо проїзд 2, вул.Медова, вул.Молодіжна: 2, 4–8; вул.Рилєєва, вул.Чарівна, вул.Шишкіна, пров.Казковий, пров.Лебединий вул.Щербини, 26, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Марганецька гімназія, фойє, 1-й поверх) Велика

120729 м.Марганець – вул.Бульварна: 3; вул.Київська: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149; вул.Паркова: 18–22; вул.Проектна вул.Бульварна, 5, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Навчально-виховний комплекс "Ліцей - спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №10", фойє, 1-й поверх) Велика

120730 м.Марганець – вул.Київська: 151, 153, 155; вул.Перспективна: 1, 5; квартал Східний: 1–14, 17–18; вул.Перспективна, 3А, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Гуманітарна гімназія ім.Т.Шевченка, фойє, 1-й поверх) Велика

120731 м.Марганець – вул.Бульварна: 8–12; вул.Героїчна, вул.Герцена, вул.ім.П.Грекова, вул.Кедрова, вул.Київська: 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99–101, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123, 125–125А, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 170; вул.Лермонтова: 3–5, 9, 11, 13 (приватний), 15 (приватний), 17 (приватний), 19 (приватний)–19А (приватний), 21 (приватний); вул.Молодіжна: 1, 3; вул.О.Гончара, вул.Осипенко, вул.Паркова: 2–14; вул.Шахтарська, вул.Щербини вул.Київська, 174А, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Комунальний заклад "Міський центр-комплекс позашкільної роботи", фойє) Велика

120732 м.Марганець – вул.Паркова: 24; вул.Перспективна: 10–14; квартал Сонячний: 1–4, 14–20; квартал Східний: 16; вул.Перспективна, 3Б, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (КП "Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м.Марганця", фойє) Середня

120733 м.Марганець – вул.Запорізька, вул.Колективна, вул.Лісна, вул.Макаренко, вул.Максимова, вул.Мелітопольська, вул.Московська, вул.Тімірязєва, пров.Ковпака, пров.Маресьєва вул.Лісна, 39, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Червоногригорівське сільське споживче товариство, каб.1, 1-й поверх) мала

120734 м.Марганець – вул.Богуна, вул.заїзд Польовий, вул.Закам’янка, вул.Захара Донія, вул.Кутузова, вул.Новоселівка, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Польова заїзд 1, вул.Суворова, вул.Чкалова, пров.Вугловий, пров.Глухий, пров.Круговий, пров.Трудовий, пров.Чкалова вул.Фабрична, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Марганецький центр первинної медико-санітарної допомоги, хол, 1-й поверх) Середня

120735 м.Марганець – вул.Автомобільна, вул.Бабушкіна, вул.Будівельна, вул.Валентина Сєрова, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Гастело, вул.Гордієнко, вул.Добролюбова, вул.Долгова, вул.Журналістів, вул.заїзд Грейдерний, вул.Івана Сірка, вул.Комарова, вул.Кузнечна, вул.Лугова, вул.Мінська, вул.Нікопольська, вул.Панфілова, вул.Пожарського, вул.Попова, вул.Рекордна, вул.Свободи, вул.Соняшникова, вул.Таврійська, вул.Фабрична, вул.Чайковського, вул.Щаслива, пров.Добролюбова, пров.Кузнечний, пров.Нікопольський, пров.Панфілова, пров.Північний, пров.Харківський вул.Долгова, 1, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, їдальня, 1-й поверх) Велика

120736 м.Марганець – вул.Бестужева, вул.Брюлова, вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Жемчужна, вул.Заливна, вул.Ізмаїла Срезневського, вул.Історична, вул.Калинова, вул.Канєвська, вул.Композитора Лисенка, вул.Криворізька, вул.Лєванєвського, вул.Мистецька, вул.Пирогова, вул.Репіна, вул.Різдвяна, вул.Світла, вул.Селянська, вул.Сінна, вул.Староміська, вул.Трубна, вул.Українська, вул.Ушакова, вул.Хортицька, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Баха, пров.Бистрий, пров.Ванцетті, пров.Городищанський, пров.Затишний, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Обхідний, пров.Ревун, пров.Тавричний, пров.Ударний, пров.Шевченко вул.Історична, 22, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 (Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5", спортивна зала, 1-й поверх) Велика

121022 м.Кам’янське – вул.Дмитра Яворницького: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 15, 16, 18, 20, 22/2, 24/1, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 35, 37, 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 55А, 57, 59, 59А, 61, 61А, 62, 63, 65, 65А, 67, 67А, 69, 71, 71А, 73, 73А, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 83А, 85, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Звенигородська: 2/21–6Б, 11, 13–15, 19–21; вул.Миру: 42; вул.Ніжинська вул.Ніжинська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №7, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

121023 м.Кам’янське – вул.Айвазовського: 1–29; вул.Звенигородська: 1/11; вул.Костромська: 1–19; вул.Михайла Грушевського: 5, 7, 13, 17; вул.Ніжинська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №7, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121024 м.Кам’янське – вул.Вітебська, вул.Горького: 62, 63, 63А, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107Б, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 155А, 156, 157, 159, 161; вул.Дружня, вул.Курганська, вул.Маяковського: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120/1, 120/2, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 162, 164; вул.Михайла Грушевського: 11, 16А, 19, 32; вул.Ползунова, вул.Привітна: 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Сормовська, вул.Сурська: 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75А, 75Б, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/2, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Ялтинська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/29, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Привітна, 162, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №35, коридор, 1-й поверх) Велика

121025 м.Кам’янське – вул.Айвазовського: 33–45; вул.Костромська: 23–25; вул.Михайла Грушевського: 23–27, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67–69; вул.Ніколенка вул.Привітна, 162, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №35, коридор, 2-й поверх) Велика

121026 м.Кам’янське – вул.Донська, вул.Канівська, вул.Мечнікова, вул.Михайла Грушевського: 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70–213, 215–219; вул.Пестеля, вул.Покровська, вул.Попова, вул.Пржевальського, вул.Рилєєва, вул.Стасова: 72; вул.Ціолковського: 167, 169, 171, 175, 177, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 217, 221, 223, 225–225А, 227, 282–350; пров.Дніпровський, пров.Покровський, проїзд Залізничний вул.Покровська, 18, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51912 (Спеціальна школа "Мрія", вестибюль, 1-й поверх) Велика

121027 м.Кам’янське – вул.Глаголєва: 7, 9–11, 13, 15; вул.Онищенка, вул.Сергія Слісаренка: 11, 15, 17, 42; вул.Стасова: 80, 80А, 82, 82А, 83А, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 86А, 87, 87Б, 88, 88А, 89А, 89Б, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 101А, 103; вул.Ціолковського: 159, 161, 163, 165, 272–278; вул.Сергія Слісаренка, 5, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51935 (Дитячо-юнацька спортивна школа №4, вестибюль, 1-й поверх) Велика

121029 м.Кам’янське – вул.Болотнікова, вул.Брянська, вул.Данили Чуба, вул.Івана Франка, вул.Керченська, вул.Криворізька: 25, 27, 29, 32, 39, 40, 40А, 40Б, 40В, 41, 43, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 62, 64, 66, 67/16, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 80, 82, 84, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 104, 106; вул.Леонтовича, вул.Львівська, вул.Наливайка, вул.Орловська: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Осипенко, вул.Пугачова, вул.Романківська: 11, 15, 21, 21Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 27Б, 27В, 27Г, 27Д, 28А, 29, 29А, 31, 33, 33А, 37, 37А, 39, 39А, 39Б, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 45, 46, 47, 47А, 47Б, 49, 49А, 50, 50А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 59Б, 60, 61, 61А, 61/109, 61/121, 62, 64; вул.Станіславського, вул.Степана Разіна: 16, 18, 18А, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 24А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43Б, 44, 44А, 45, 45А, 48, 50, 50А, 50Б, 50/1, 52, 52А, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 65А, 66, 66А, 66Б, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 69Б, 70, 70А, 70Б, 72, 73, 74, 75, 75А, 75В, 76, 77, 77А, 77Б, 79, 81, 83, 83А, 83Б, 85, 85А, 85Б, 85В, 87, 87А, 89, 89А, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 95В, 97, 99, 101, 101Б; вул.Таращанська, вул.Чистої роси, пров.Грабовського, пров.Данили Чуба, пров.Можайського, пров.Осипенко, пров.Степана Разіна, пров.Таращанський, пров.1-й Криворізький, пров.2-й Криворізький, пров.3-й Криворізький вул.Криворізька, 41, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51914 (школа №28, вестибюль, 2-й поверх) Велика

121031 м.Кам’янське – вул.Звенигородська: 8–10, 12–12В, 18, 22–24, 30–32, 34, 38, 40, 47–49; вул.Михайла Грушевського: 6, 10; просп.Василя Стуса: 15Б; вул.Звенигородська, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (ліцей №13, коридор, 1-й поверх) Велика

121032 м.Кам’янське – вул.Бурхана, вул.Михайла Грушевського: 2, 4, 8, 12, 14, 16; просп.Василя Стуса: 1, 7, 9–11, 15А; вул.Звенигородська, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (ліцей №13, коридор, 2-й поверх) Велика

121033 м.Кам’янське – вул.Звенигородська: 25–27, 33, 37, 39, 41–45; вул.Михайла Грушевського: 2А, 4А, 6А, 8А, 12А, 14А, 18/23, 20–22; вул.Звенигородська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (школа №18, коридор, 1-й поверх) Велика

121034 м.Кам’янське – вул.Каштанів: 2/22–4, 6, 8–9; вул.Михайла Грушевського: 28; вул.Сергія Слісаренка: 2/34–10, 12–14, 16, 18А; вул.Звенигородська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (школа №18, коридор, 1-й поверх) Велика

121035 м.Кам’янське – вул.Глаголєва: 2/36–6, 8, 12, 14, 17; вул.Каштанів: 5, 7; вул.Сергія Слісаренка: 24/1–32; просп.Василя Стуса: 21, 23, 27–37/16; вул.Сергія Слісаренка, 30, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (Гімназія №12, коридор, 1-й поверх) Велика

121039 м.Кам’янське – вул.Виноградна, вул.Долинська, вул.Єнісейська, вул.Загородня, вул.Закарпатська, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Куп’янська, вул.Локомотивна, вул.Макаренка, вул.Павлоградська, вул.Пирогова, вул.Прикордонна, вул.Романківська: 63, 63/58, 65, 67, 69, 69А, 70, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93А, 95, 97, 99, 99А, 101, 101А, 103, 105, 107, 107А, 107Б, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 123, 123А, 125, 125А, 127, 129, 131; вул.Серпухівська, вул.Степана Разіна: 78, 78А, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 92, 92А, 94, 94Б, 96, 98, 100А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 106А, 107, 107Б, 108, 108А, 109, 109А, 109Б, 111, 111А, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 118Б, 119, 120, 120А, 120Б, 121, 122, 122А, 123, 123А, 123Г, 124, 125А, 126, 126А, 126Б, 127, 128, 129, 130, 131, 131А, 132, 132А, 133, 133А, 133Б, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 137А, 138, 139А, 140, 141, 142, 143, 143А, 143Б, 144, 144А, 145, 146, 146А, 146Б, 147, 147А, 148, 149; вул.Сумська, вул.Челюскіна, вул.Чугуївська, пров.Челюскіна, пров.1-й Чугуївський, пров.2-й Чугуївський, пров.3-й Чугуївський вул.Куп’янська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (адміністративна будівля, актова зала) Велика

121782 смт Аули – вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Олексієнка, вул.Героїв Переправи, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желєзнодорожна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Сірка, вул.Лєрмонтова, вул.Медицинська, вул.Мєчнікова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Якова Новицького, пров.Богдана Хмельницького І, пров.Богдана Хмельницького ІІ, пров.Богдана Хмельницького ІІІ, пров.Віктора Олексієнка, пров.Желєзнодорожний, пров.Космонавтів, пров.Медицинський, пров.Соборний вул.Івана Сірка, 43, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310 (селищний будинок культури, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
120562 Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)" вул.Військове містечко, 37, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406 Середня
121044 Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня №7" вул.Сергія Слісаренка, 3, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 Мала
121045 Державна установа "Кам’янська виправна колонія (№34)" вул.Михайла Грушевського, 214, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51912 Мала
121777 Комунальний заклад "Марганецька центральна міська лікарня Дніпропетровської обласної ради" вул.Паркова, 15, м.Марганець, Дніпропетровська обл., 53400 Мала