Донецька область - одномандатний виборчий округ №41

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
141592 м.Донецьк – вул.Абрикосова, вул.Антрацитна, вул.Бальзака, вул.Генераторна, вул.Данилевського, вул.Дарницька, вул.Дегтярьова, вул.Елеваторна, вул.Загоскіна, вул.Зеленбудівська, вул.Корсунська, вул.Кубинська, вул.Кулібіна, вул.Лаврова, вул.Лузька, вул.Майора Міцули, вул.Міражна, вул.Мойсеєнка, вул.Нікітовська, вул.Оленчука, вул.Пасічна, вул.Пестеля, вул.Придніпровська, вул.Райніса, вул.Токмацька, вул.Тюменська, вул.40 років Жовтня вул.Дарницька, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83059 (школа №99, хол) Велика
141593 м.Донецьк – вул.Багратіона: 20–28; вул.Баженова, вул.Вікова, вул.Водіїв, вул.Горностаївська, вул.Завенягіна, вул.Кедріна: 11, 13; вул.Охотська, вул.Паустовського, вул.Полоцька: 1–4; вул.Силікатна, вул.Скочинського, вул.Шатурська, вул.Щепкіна вул.Багратіона, 16А, м.Донецьк, Донецька обл., 83047 (школа №120, зал 1) Велика
141594 м.Донецьк – вул.Багратіона: 29–35, 37, 47–54; вул.Кедріна: 12, 14–14А; вул.Багратіона, 16А, м.Донецьк, Донецька обл., 83047 (школа №120, зал 2) Велика
141595 м.Донецьк – вул.Багратіона: 1А–17; вул.Будинок електропідстанції: 35; вул.Вишнеградського, вул.Кедріна: 1–10Б; вул.Багратіона, 16А, м.Донецьк, Донецька обл., 83047 (школа №120, їдальня) Велика
141596 м.Донецьк – вул.Нижньокурганська: 5, 7, 9, 11, 13, 15; вул.230-ї Стрілецької дивізії: 2–5; вул.Полоцька, 7А, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа–інтернат №20, хол, І поверх) Велика
141597 м.Донецьк – вул.Багратіона: 36–36А, 38–46; вул.Полоцька: 5–8, 14–14В, 16, 18–20Г; вул.Багратіона, 9, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа №136, хол, І поверх) Велика
141598 м.Донецьк – вул.Антропова, вул.Полоцька: 9–13А, 15, 16Б; вул.230-ї Стрілецької дивізії: 6, 14; вул.Багратіона, 9, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа №136, хол, ІІ поверх) Велика
141599 м.Донецьк – вул.Нижньокурганська: 31, 33–37, 39–43; вул.230-ї Стрілецької дивізії: 7–8; вул.Полоцька, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа №147, актовий зал) Велика
141600 м.Донецьк – вул.Незалежності: 3, 8–12, 14, 16, 19; вул.Полоцька: 26–26Б; вул.Незалежності, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (Донецька профільна гімназія №122, зал 1) Велика
141601 м.Донецьк – вул.Незалежності: 17, 29–54А; вул.Полоцька: 36–40; вул.Незалежності, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (Донецька профільна гімназія №122, зал 2) Велика
141602 м.Донецьк – вул.Незалежності: 5–7, 13, 15, 22–26А; вул.Незалежності, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (Донецька профільна гімназія №122, зал 3) Велика
141603 м.Донецьк – вул.230-ї Стрілецької дивізії: 11–12, 28–30, 42, 44; вул.230-ї Стрілецької дивізії, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа №135, зал 1) Велика
141604 м.Донецьк – вул.230-ї Стрілецької дивізії: 15–26, 32; вул.230-ї Стрілецької дивізії, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа №135, їдальня) Велика
141605 м.Донецьк – вул.230-ї Стрілецької дивізії: 33–39А, 43; вул.230-ї Стрілецької дивізії, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа №135, зал 3) Велика
141606 м.Донецьк – вул.Нижньокурганська: 2–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–30, 32, 38, 45; вул.230-ї Стрілецької дивізії: 13; вул.Вишнеградського, 24, м.Донецьк, Донецька обл., 83047 (Палац культури шахти "Заперевальна", хол) Велика
141607 м.Донецьк – вул.Антропова-2, вул.Бабушкіна, вул.Баратинського, вул.Білогірська, вул.Благодатна, вул.Верхньокурганська, вул.Заовражна, вул.Заперевальна, вул.Іртиська, вул.Карла Лібкнехта, вул.Клайпеди, вул.Краснооктябрська: 191, 195, 199, 201, 203, 207, 209–266; вул.Кутаїська, вул.Панферова, вул.Паторжинського, вул.Святкова, вул.Симбірська, вул.Тбіліська, вул.Ямальська вул.Полоцька, 7А, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 (школа–інтернат №20, хол, ІІ поверх) Велика
141608 м.Донецьк – вул.Автомобілістів, вул.Асєєва, вул.Будівельників, вул.Будьонного: 49–77; вул.Владивостоцька, вул.Гранітна, вул.Жовтнева, вул.Знаменна, вул.Каракумська, вул.Кибальчича, вул.Кравченка, вул.Краснооктябрська: 103, 105, 107, 119, 121, 123, 125–127, 129, 131–133, 135, 139, 143–145, 147–149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 187, 189; вул.Лейтенантів, вул.Лінійна, вул.Магаданська, вул.Ноябрська, вул.Пермська, вул.Польова, вул.Проскурівська, вул.Рівенська, вул.Слов’янська, вул.Солікамська, вул.Тихвинська, вул.Тропініна, вул.Ферганська, вул.Череповецька, вул.Черкаська вул.Красноооктябрська, 111, м.Донецьк, Донецька обл., 83053 (АТ "Мушкетівська автобаза", зал) Велика
141609 м.Донецьк – вул.Будьонного: 20–48; вул.Булавіна, вул.Гжатська, вул.Гур’ївська, вул.Загорського, вул.Заслонова, вул.Мінська, вул.Мусоргського, вул.Нижньоновгородська, вул.Новикова-Прибоя, вул.Раєвського, вул.Теплична, вул.Якірна вул.Мінська, 6, м.Донецьк, Донецька обл., 83053 (школа №145, хол) Велика
141610 м.Донецьк – вул.Андрія Малишка, вул.Бобруйська: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46–60; вул.Будьонного: 2–18; вул.Георгія Димитрова: 3–23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–59, 61, 63, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79–79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Криворізька, вул.Паризької комуни, вул.Привільна: 34, 36, 38, 40, 53–73; вул.Танкерна вул.Будьонного, 11, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (школа №123, хол) Велика
141611 м.Донецьк – вул.Бобруйська: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45; вул.Георгія Димитрова: 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64–66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–113, 115, 117, 119, 121, 123–125, 129, 131, 133, 135, 137, 139–141, 143, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157А, 159–159А, 161–161А, 163, 165, 167, 169–171, 173, 175; вул.Глинки, вул.Довженка: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Майська: 78–78А, 80, 82, 84, 103–173А; вул.Октября: 2А–10А, 12; вул.Привільна: 1–33, 35, 37, 39, 41–51А; вул.Октября, 16, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (будинок Управління праці та соціального захисту населення, хол) Велика
141612 м.Донецьк – вул.Александрова, вул.Білецького, вул.Лучинського, вул.Октября: 11, 12А–20, 23А, 25, 27; вул.Пролетарська: 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Георгія Димитрова, 112, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (школа №119, зал 1) Велика
141613 м.Донецьк – вул.Довженка: 55–55А, 57–57Б, 59–59А; вул.Октября: 20А–22А, 24–24Б, 25А–25Б, 27А, 29А; вул.Георгія Димитрова, 112, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (школа №119, зал 2) Велика
141614 м.Донецьк – вул.Висотна, вул.Вологодська, вул.Георгія Димитрова: 114–114А, 116, 118, 120, 122, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176–186; вул.Глибока, вул.Гончарова, вул.Довженка: 61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–87, 89, 91–95, 97, 99, 101, 103–105, 107, 109, 111, 113, 115–115Б, 117, 119–119А, 121–166А; вул.Єгорова, вул.Зеленогорська, вул.Мелова, вул.Мосіна, вул.Октября: 26, 28–29, 30–65; вул.Павелецька, вул.Рогачівська, вул.Сестрорецька, вул.Сонячна: 27, 29, 33; вул.Таллінська, вул.Тамбовська, вул.ХІХ Партз’їзду, вул.2-А Мелова вул.Талліннська, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (ВАТ "Донецький електротехнічний завод", актовий зал) Велика
141615 смт Ларине – вул.Заломова, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Крутоярська, вул.Набережна, вул.Степна, вул.Червона, с.Павлоградське вул.Кірова, 88, смт Ларине, м.Донецьк, Донецька обл., 83491 (школа №148, актовий зал) Середня
141616 смт Ларине – вул.Бутлерова, вул.Вокзальна, вул.Воровського, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Комсомольська, вул.Котовського, вул.Шевченка вул.Горького, 58, смт Ларине, м.Донецьк, Донецька обл., 83491 (Ларинська селищна рада, зал засідань) мала
141617 смт Ларине – вул.Вишневського, вул.Заньковецької, вул.Землеробська, вул.Леніна, вул.Огнєва, вул.Підшефна, вул.Садова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 36А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 77А, 77Б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88; вул.Симонова, вул.Ясна вул.Землеробська, 18А, смт Ларине, м.Донецьк, Донецька обл., 83081 (клуб ТОВ "Тепличний", зал) Середня
141618 м.Донецьк – вул.Баумана, вул.Високогірна, вул.Вітчизни, вул.Динамічна, вул.Ежена Потьє, вул.Єнісейська, вул.Задонська, вул.Іскри, вул.Классона, вул.Нечаєва, вул.Ольшанського, вул.Оршанська, вул.Прокоф’єва, вул.Трудівників вул.Тамбовська, 50, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (АТП "Донбассводстрой", актовий зал) Середня
141619 м.Донецьк – вул.Засулич, вул.Зернорадгоспна, вул.Лодигіна, вул.Римського-Корсакова вул.Відважних, 6А, м.Донецьк, Донецька обл., 83085 (школа №118, хол, І поверх) Велика
141620 м.Донецьк – вул.Відважних вул.Відважних, 6А, м.Донецьк, Донецька обл., 83085 (школа №118, їдальня) Велика
141621 м.Донецьк – вул.Ангарська, вул.Барбюса, вул.Весніна, вул.Героїчна: 55, 57–57А, 59, 61, 63, 65, 67–90; вул.Даля, вул.Диктатури Пролетаріату, вул.Кріпильників: 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 118, 120, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 146А, 146Г, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 166А, 167, 168, 175, 177, 179; вул.Майкопська, вул.Немировича-Данченка, вул.Нижньоамурська, вул.Нікітіна, вул.Ракетників, вул.Робітнича, вул.Світлого Путі, вул.Ставропольська, вул.Талаліхіна: 99–117; вул.Ташкентська, вул.Тополєва: 92, 94, 96–122; пров.Ейзенштейна, пров.Перова вул.Відважних, 6А, м.Донецьк, Донецька обл., 83085 (школа №118, хол, І поверх) Велика
141622 м.Донецьк – вул.Більшовиків, вул.Вугільників, вул.Гірників, вул.Індустрії, вул.Кишинівська, вул.Кріпильників: 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 78А, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109; вул.Лівобережна: 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; вул.Малова, вул.Пашкової, вул.10-го Лютого вул.Індустрії, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83029 (школа №137, хол) Середня
141623 м.Донецьк – вул.Авангардна, вул.Бурова, вул.Волхівбуду, вул.Героїчна: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Майська: 1А–77, 79, 81–81А, 83, 85–101; вул.Пристанційна, вул.Рибінська, вул.Таганська, вул.Тополєва: 1–91, 93, 95; вул.Героїчна, 7, м.Донецьк, Донецька обл., 83028 (школа №132, хол) Середня
141624 м.Донецьк – вул.Арктики: 10–30, 32, 34; вул.Бессарабська, вул.Жебелєва: 24, 28, 30, 32–34, 44–46, 48, 50, 54–56, 58, 60, 62, 64–66, 70, 72–74, 76, 78–78А, 94, 127–143А; вул.Краснооктябрська: 87, 89, 91; вул.Оглобліна вул.Арктики, 45, м.Донецьк, Донецька обл., 83058 (будівля ФОП Ібрагімова О.М., хол) Велика
141625 м.Донецьк – вул.Августовська, вул.Бехтерева, вул.Красний комунар, вул.Краснооктябрська: 12, 14, 16, 18, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38А, 40–40А, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54–58, 60–86, 88, 90, 92–102, 104, 106, 108–118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136–138, 140–142, 146, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166А, 168, 170, 172, 174–176, 178, 180, 182, 186, 188, 190, 192–194, 196–198, 200, 202, 204–206, 208; вул.П’ятирічок, вул.Талаліхіна: 1–94; вул.Хасанівська, вул.Хібінська вул.Арктики, 5, м.Донецьк, Донецька обл., 83058 (будинок клубу ім.С.М.Кірова, хол) Велика
141626 м.Донецьк – вул.Арктики: 1–1А, 31, 33, 35–49; вул.Благоустрійна, вул.Будинок електропідстанції: 1; вул.Доненерго, вул.Електрична, вул.Камазівська, вул.Краснооктябрська: 1–11А, 13, 15–15А, 17, 19–21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 59–59А; вул.Кучумова, вул.Лівобережна: 82, 86, 88; вул.Суздальська, вул.Таганрозька вул.Благоустрійна, 17, м.Донецьк, Донецька обл., 83058 (школа №142, хол, І поверх) Велика
141627 м.Донецьк – вул.Академіка Губкіна, вул.Докучаєва, вул.Єфимова, вул.Жебелєва: 1–23, 25–27, 29, 31, 35–43, 47, 49, 51–53, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 75, 77, 79–93, 95–123Б; вул.Заповіти Ілліча, вул.Златоустівська, вул.Іркутська, вул.Карагандинська, вул.Кіровабадська, вул.Красноуфимська, вул.Міліцейська, вул.Новий Шахтар, вул.Південенергобуду, вул.Сталеварів, вул.Яновського, пров.Балашівський, пров.Ленца, пров.Полєнова вул.Благоустрійна, 17, м.Донецьк, Донецька обл., 83058 (школа №142, хол, ІІ поверх) Велика
141968 м.Донецьк – вул.Щетиніна: 1–3Б, 5–5Б; вул.Щетиніна, 46А, м.Донецьк, Донецька обл., 83119 (школа №124, хол 1, 1-й поверх) Велика
141969 м.Донецьк – вул.Щетиніна: 24–25, 40–46; вул.Щетиніна, 46А, м.Донецьк, Донецька обл., 83119 (школа №124, хол 2, 2-й поверх) Велика
141970 м.Донецьк – вул.Щетиніна: 4–4А, 6–12; вул.Щетиніна, 46А, м.Донецьк, Донецька обл., 83119 (школа №124, хол 1, 2-й поверх) Велика
141971 м.Донецьк – вул.Щетиніна: 33–39; вул.Щетиніна, 35, м.Донецьк, Донецька обл., 83119 (КУ "ЛПЗ Міська клінічна стоматологічна поліклініка №6 м.Донецька", хол, 1-й поверх) Велика
141972 м.Донецьк – вул.Щетиніна: 20–23, 26–32А; вул.Щетиніна, 21, м.Донецьк, Донецька обл., 83119 (КУ "Центральзов. бібліотеч. система для дорослих м.Донецька" Бібліотека-філіал №18, хол, 1-й поверх) Велика
141973 м.Донецьк – вул.Раздольна: 2–2Б, 4, 6, 16, 24, 26–28; вул.Раздольна, 10А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (школа №125, хол 1, 1-й поверх) Велика
141974 м.Донецьк – вул.Раздольна: 1, 3, 5, 7, 9–11, 14–14А, 29; вул.Раздольна, 10А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (школа №125, хол, 2-й поверх) Велика
141975 м.Донецьк – вул.Раздольна: 13, 15, 17, 19–19А, 30–34, 36–42; вул.Раздольна, 10А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (школа №125, хол 2, 1-й поверх) Велика
141976 м.Донецьк – вул.Раздольна: 6А, 8, 12–12А, 18, 21–23, 25, 35; вул.Раздольна, 6А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (Професійний ліцей автосервісу, хол, 1-й поверх) Середня
141977 м.Донецьк – вул.Прожекторна: 13–14; вул.Щетиніна: 14–18; вул.Прожекторна, 19А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (школа №126, хол, 1-й поверх) Велика
141978 м.Донецьк – вул.Прожекторна: 1, 7А–8, 10–12, 15, 17–19; вул.Прожекторна, 19А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (школа №126, хол, 1-й поверх) Велика
141979 м.Донецьк – вул.Прожекторна: 5, 7, 9, 16, 20–25; вул.Прожекторна, 19А, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (школа №126, хол, 1-й поверх) Велика
141980 м.Донецьк – вул.Прожекторна: 2–4, 5А–6А; вул.Прожекторна, 3, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (філія бібліотеки №4, читальна зала, 1-й поверх) Середня
141981 м.Донецьк – вул.Апрельська, вул.Артилерійська, вул.Баранникова, вул.Будьоннівських партизан: 1–22; вул.Землянська, вул.Іюньська, вул.Конармійська, вул.Ногіна, вул.Родинська, вул.Світло Жовтня, вул.Таврійська, вул.Цвіточна вул.Баранникова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83031 (Центральна збагачувальна фабрика "Чумаковська", хол, 1-й поверх) Середня
141982 м.Донецьк – вул.Арзамаська, вул.Балканська, вул.Будьоннівських партизан: 23–46; вул.Волгіна, вул.Комуни, вул.Косинського, вул.Красний Маяк, вул.Курська, вул.Льоні Голикова, вул.Макіївська, вул.Цехова, вул.Щукіна, вул.Янісольська вул.Макіївська, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83031 (школа №138, актова зала, 1-й поверх) Середня
141983 м.Донецьк – вул.Блюхера, вул.Завєтна, вул.Корнійчука, вул.Краснопролетарська, вул.Мценська, вул.Невського, вул.Омська, вул.Орлова Бориса, вул.Партизан Донбасу, вул.Пролетарська: 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 47А, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102; вул.Розкішна, вул.Тверська, вул.Червоних партизан вул.Макіївська, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83031 (школа №138, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
141984 м.Донецьк – вул.Балакліївська, вул.Бєлгородська, вул.Бонч-Бруєвича, вул.Борців революції, вул.Єліна, вул.Єльницька, вул.Єнакієвська, вул.Келлера, вул.Мануїльського, вул.Ольгінська, вул.Полікарпова, вул.Пролетарська: 12, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 66, 68; вул.Радянських танкістів, вул.Сєвєроморська, вул.Скоблова, вул.Сонячна: 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 42А, 48, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76А, 78, 80, 82, 84; вул.Сосюри, вул.Табунова вул.Пролетарська, школа №139, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 (школа №139, хол, 1-й поверх) Велика
141985 м.Донецьк – вул.Сентябрська, вул.Январська вул.Январська, станція "Чумакова", м.Донецьк, Донецька обл., 83031 (станція "Чумакова", хол, 1-й поверх) Середня
141986 м.Донецьк – вул.Армавірська: 1–8, 9, 11, 13–13А, 15А–16, 26; вул.Комуністична: 9–13, 15–22; вул.Комуністична, 7, м.Донецьк, Донецька обл., 83044 (школа №144, хол, 1-й поверх) Велика
141987 м.Донецьк – вул.Комуністична: 14–14Б, 24–28; вул.Раздольна: 20; вул.Раздольна, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83110 (Професійний шахтобудівний ліцей, хол, 1-й поверх) Середня
141988 м.Донецьк – вул.Армавірська: 14–14А, 17А–22, 25; вул.Вільнюська: 11–31А; вул.Волго-Донська: 1–7Б, 7Д–32; вул.Матьокіна: 1А, 7Д; вул.Армавірська, 23А, м.Донецьк, Донецька обл., 83044 (школа №150, хол, 1-й поверх) Велика
141989 м.Донецьк – вул.Армавірська: 8А, 10–10А, 12–12А, 15, 17, 23; вул.Волго-Донська: 7В–7Г; вул.Матьокіна: 5–7, 8–8А; вул.Армавірська, 23А, м.Донецьк, Донецька обл., 83044 (школа №150, хол, 1-й поверх) Велика
141990 м.Донецьк – вул.Велика Магістральна: 1–23; вул.Гастрономічна: 1–24; вул.Літке: 1–14; вул.Прохорівська, вул.Редькіної, вул.Робесп’єра, вул.Усольська вул.Велика Магістральна, 7, м.Донецьк, Донецька обл., 83044 (Ліцей торгівельного та ресторанного сервісу, хол, 1-й поверх) Велика
141991 м.Донецьк – вул.Велика Магістральна: 25–41; вул.Вільнюська: 1–3А; вул.Гастрономічна: 26–32; вул.Комуністична: 2, 6; вул.Комуністична, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83044 (школа №140, їдальня, 1-й поверх) Велика
141992 м.Донецьк – вул.Комуністична: 3–5; вул.Літке: 15–38Б; вул.Велика Магістральна, 29А, м.Донецьк, Донецька обл., 83044 (палац культури "Ювілейний", дискотечна зала, 1-й поверх) Велика
141993 м.Донецьк – вул.Будьоннівських партизан: 47–83; вул.Вільямса, вул.Звєрькова: 65–84; вул.Сєвєрокримська вул.Марселя Кашена, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83031 (Ліцей харчової та переробної промисловості, хол, 1-й поверх) Велика
141994 м.Донецьк – вул.Комуністична: 30–32; вул.Марселя Кашена, вул.Матьокіна: 1, 2–4А; вул.Пролетарська: 81, 83, 85, 87, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116; вул.Рокоссовського вул.Марселя Кашена, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83031 (Ліцей харчової та переробної промисловості, хол, 1-й поверх) Велика
141995 м.Донецьк – вул.Воронезька, вул.Голубицького, вул.Дня Шахтаря, вул.Житкова, вул.Звєрькова: 1–60; вул.Зодчих, вул.Кавалерійська, вул.Кавказька, вул.Карпатська, вул.Коновалова, вул.Наклонна, вул.Насонова, вул.Обухівська, вул.Петлякова, вул.Пісочна, вул.Плещеєва, вул.Рум’янцева, вул.Руська, вул.Смоленська, вул.Старокримська, вул.Старооскольська, вул.Холмиста, пров.9-го Січня вул.Верейського, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83032 (школа №141, фойє, 1-й поверх) Велика
141996 м.Донецьк – вул.В’яземська, вул.Гагринська, вул.Єйська, вул.Земнухова, вул.Косенка, вул.Металістів, вул.Молодих партизан, вул.Невєрова, вул.Новогродівська, вул.Подольська, вул.Трьохгірна, вул.Уфімська, вул.Чигоріна, вул.Шахтна: 1–87; вул.Юмашева: 26, 28, 30–62; вул.Шахтна, 83, м.Донецьк, Донецька обл., 83041 (КП "ЖЕК 7", хол, 1-й поверх) Велика
141997 м.Донецьк – вул.Верейського, вул.Гірничопромислова, вул.Дем’яна Бєдного, вул.Дудинська, вул.Краснодарська, вул.Тобольська, вул.Фонвізіна, вул.Чаадаєва вул.Верейського, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83032 (школа №141, актова зала (права частина), 1-й поверх) Велика
141998 м.Донецьк – вул.Барикадна, вул.Баркова, вул.Гірничорятувальна, вул.Ізвєстій, вул.Костромська, вул.Краєвєдська, вул.Нежданової, вул.Нестерова, вул.Нижньоярська, вул.Полинова, вул.Русакова, вул.Серпухівська, вул.Славна, вул.Степногірська, вул.Федосєєва вул.Верейського, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83032 (школа №141, актова зала (ліва частина), 1-й поверх) Велика
141999 м.Донецьк – вул.Амбулаторна, вул.Афіногенова, вул.Батайська, вул.Боклевського, вул.Вишнева, вул.Вольська, вул.Камишинська, вул.Качури, вул.Колесси, вул.Лихачева, вул.Лісоводська, вул.Можайського, вул.Новоракитна, вул.Прилуцька, вул.Рудокопів, вул.Савіної, вул.Сєвєроуральська, вул.Теодора Нетте, вул.Тореза, вул.Тульська, вул.Хмєльова, вул.Юмашева: 1–25, 27, 29, 64–90; вул.Ярослава Гашека вул.Батайська, 3, м.Донецьк, Донецька обл., 83041 (школа №133, хол, 1-й поверх) Велика
142000 м.Донецьк – вул.Альохіна, вул.Білоруська, вул.Воробйова, вул.Гомельська, вул.Дня Республіки, вул.Доблесна, вул.Ємельянова, вул.Женевська, вул.Збагачувальна, вул.Казанська, вул.Костичева, вул.Лисичанська, вул.Матроська, вул.Маяк революції, вул.Нижньогірська, вул.Новодружинська, вул.Новопсковська, вул.Опитна, вул.Орєхово-Зуєвська, вул.Полежаєва, вул.Прибалтійська, вул.Пролетарської перемоги, вул.Репіна, вул.Сейделя, вул.Туруханська, вул.Ухтомського, вул.Фабрична, вул.Червоної авіації, вул.Чинарна, вул.17 Партз’їзду, вул.20 Партз’їзду, вул.4-ої П’ятирічки вул.Альохіна, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83033 (школа №128, хол, 1-й поверх) Велика
142001 м.Донецьк – вул.Акопяна, вул.Алтайська, вул.Астраханська, вул.Беринга, вул.Борова, вул.Бредихіна, вул.Господарська, вул.Залісна, вул.Іноземцева, вул.Каширська, вул.Красноярська, вул.Легендарна, вул.Ленська, вул.Магнітогорська, вул.Нартова, вул.Охотницька, вул.Слободська, вул.Сурикова, вул.8-го Вересня вул.Філатова, 19А, м.Донецьк, Донецька обл., 83034 (палац культури XX-річчя Перемоги, хол, 1-й поверх) Велика
142002 м.Донецьк – вул.Антокольського, вул.Палладіна, вул.Приамурська, вул.Федька, вул.Шахтна: 91–111; вул.Палладіна, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83034 (школа №149, хол, 1-й поверх) Велика
142003 м.Донецьк – вул.Березанська, вул.Герасименка, вул.Липецька, вул.Міуська, вул.Орєхова, вул.Тиходонська, вул.Філатова, вул.Чаплигіна вул.Філатова, 51, м.Донецьк, Донецька обл., 83034 (школа №130, хол, 1-й поверх) Велика
142004 м.Донецьк – вул.Валі Котика, вул.Єрмакова, вул.Задунайська, вул.Низинна, вул.Ольмінського, вул.Павленка, вул.Рильського, вул.Станочна, вул.Швецова вул.Філатова, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83034 (станція юних техніків №2, хол, 1-й поверх) Середня
142005 м.Моспине – вул.Андрєєва, вул.Восточна, вул.Гірницька, вул.Дзержинського, вул.Жуковського, вул.Кримська, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Партизанська, вул.Пархоменка, вул.Травнева, вул.Чапаєва: 71А–124; вул.Шевченка вул.Одеська, 1, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83492 (школа №154, хол, 1-й поверх) Середня
142006 м.Моспине – вул.Вокзальна, вул.Зелена, вул.Мічуріна, вул.Октябрська, вул.Первомайська, вул.Пилягіна, вул.Садова, вул.Скорика, вул.Стаханова, вул.Урицького, вул.Фрунзе, вул.Хмельницького, вул.Чапаєва: 5–70А; вул.Щорса, вул.151-ї Стрілецької дивізії вул.Пилягіна, 2А, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83492 (школа №151, хол, 1-й поверх) Середня
142007 м.Моспине – вул.Будівельників, вул.Гірничорятувальна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Калініна, вул.Кооперативна, вул.Крупської, вул.Лермонтова, вул.Льотна, вул.Межева, вул.Пушкіна, вул.Свердлова, вул.Степна, вул.Тельмана, вул.Транспортна, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Чернишевського вул.Шкільна, 1А, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83492 (школа №152, хол, 1-й поверх) Середня
142008 м.Моспине – вул.Артема, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Депутатська, вул.Кірова, вул.Комуністична, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Московська, вул.Некрасова, вул.Ново-Моспине, вул.Панфілова, вул.Петровського, вул.Піонерська, вул.Спортивна, вул.Шкільна, вул.40 років Жовтня вул.Ново-Моспине, 27, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83492 (клуб "Юність", хол, 1-й поверх) Середня
142009 м.Моспине – вул.Гришина, вул.Короленка: 2–36, 38; вул.Куйбишева, вул.Чехова вул.Гришина, 1, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83493 (ВАТ "Моспинське вуглепереробне підприємство", хол, 1-й поверх) Велика
142010 смт Горбачево-Михайлівка – вул.Кам’яна, м.Моспине – вул.Грузька, вул.Комсомольська, вул.Короленка: 37, 39–57; вул.Котовського, вул.Красноармійська, вул.Лінійна, вул.Надрєчна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Пролетарська, вул.Руднична, вул.Совєтська, вул.Совхозна, вул.Териконна, вул.Цвітна, вул.Чкалова, вул.Шахтна вул.Руднична, 47, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83493 (ВАТ "Востоквуглемаш - ремонтно-механічний завод", хол, 1-й поверх) Середня
142011 смт Горбачево-Михайлівка – вул.Вільямса, вул.Докучаєва, вул.Кальміусівська, вул.Клубна, вул.Колгоспна, вул.Раздольна, вул.Сільськогосподарська, вул.Тимірязєва, вул.Тореза, с.Бирюки, с.Вербова Балка, с.Гришки, с.Михайлівка, с.Новодвірське, с.Октябрське, с.Темрюк, м.Моспине – вул.Агрономічна, вул.Будьонного, вул.Надгірна вул.Заоєва, сільський клуб, с.Бирюки, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83498 (сільський клуб, хол, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141628 Комунальний клінічний лікувально-профілактичний заклад "Донецький обласний протипухлинний центр" вул.Полоцька, 2А, м.Донецьк, Донецька обл., 83092 Середня
141629 Комунальний лікувально-профілактичний заклад Центральна міська клінічна лікарня №16 м.Донецька вул.Багратіона, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83047 Мала
141630 Комунальна установа "Лікувально-профілактичний заклад міська клінічна лікарня №2 "Енергетик" м.Донецька" вул.Доненерго, 23А, м.Донецьк, Донецька обл., 83058 Мала
141631 Обласний наркологічний диспансер вул.Лівобережна, 37, м.Донецьк, Донецька обл., 83058 Мала
142012 Комунальний лікувально-профілактичний заклад Міська лікарня №12 вул.Тельмана, 7, м.Моспине, м.Донецьк, Донецька обл., 83492 Мала
142013 Комунальна установа "Лікувально-профілактичний заклад Центральна міська клінічна лікарня №9 м.Донецька" вул.Єльницька, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83030 Мала
142014 Відділення №7 комунальної лікувально-профілактичної установи "Обласна клінічна туберкульозна лікарня" вул.Славна, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83032 Мала
142015 Комунальний лікувально-профілактичний заклад Міська лікарня №11 вул.Палладіна, 54, м.Донецьк, Донецька обл., 83034 Мала