Донецька область - одномандатний виборчий округ №43

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
141805 м.Донецьк – вул.Уютна, вул.Шутова вул.Шутова, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83064 (школа №69, хол, ліва сторона) Велика
141806 м.Донецьк – вул.Генерала Максима Козиря: 11–29; вул.Шутова, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83064 (школа №69, хол, ліва сторона) Велика
141807 м.Донецьк – вул.Генерала Максима Козиря: 31–49; вул.Шутова, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83064 (школа №69, хол, права сторона) Велика
141808 м.Донецьк – вул.Вані Дреля, вул.Туполєва: 13–15, 20, 26–31; просп.Ленінський: 71, 73А, 75, 75Ж, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 129, 131А; вул.Туполєва, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83112 (школа №115, вестибюль, права сторона) Велика
141809 м.Донецьк – вул.Туполєва: 1–11, 18, 21; вул.Туполєва, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83112 (школа №115, вестибюль, ліва сторона) Велика
141810 м.Донецьк – вул.Кольцова: 1–3, 5, 7, 9–11, 13, 15; вул.Скляренка: 1, 3–3А, 5, 7; вул.Кольцова, 25Г, м.Донецьк, Донецька обл., 83112 (школа №90, хол, права сторона) Велика
141811 м.Донецьк – вул.Адонісова: 102–108; вул.Боровиченська, вул.Казбецька, вул.Кашкарова, вул.Кольцова: 4, 6, 8, 12, 14, 16–23; вул.Краснохолмська, вул.Купріна: 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 178, 180; вул.Логинова, вул.Максимова, вул.Обоянська, вул.Прямолінійна: 2–8; вул.Самойлова: 1–11; вул.Скляренка: 48–50, 52–54; вул.Старицького: 1–13; просп.Ленінський: 57, 63; вул.Кольцова, 25Г, м.Донецьк, Донецька обл., 83112 (школа №90, хол, ліва сторона) Велика
141827 м.Донецьк – вул.Декабрська, вул.Куйбишева: 211, 213, 215, 217, 221, 223/225, 227, 229; вул.Полярна, вул.Словацька: 51–55; вул.Куйбишева, 209А, м.Донецьк, Донецька обл., 83012 (школа №51, вестибюль) Велика
141828 м.Донецьк – вул.Анадольська, вул.Бродського, вул.Горнова, вул.Каспійська, вул.Кистяковського, вул.Кристальна, вул.Куйбишева: 195, 197, 206, 209, 210; вул.Любави, вул.Овражна, вул.Славградська, вул.Соколина, вул.Териконна, вул.Терпигорева, вул.Туранська, вул.Чорноморська вул.Куйбишева, 167, м.Донецьк, Донецька обл., 83012 (школа №62, 1-й корпус, їдальня) Велика
141829 м.Донецьк – вул.Аграрна, вул.Вугільного Путі, вул.Куйбишева: 179, 181, 199, 201, 201А, 203; вул.Словацька: 57–61; вул.Куйбишева, 209А, м.Донецьк, Донецька обл., 83012 (школа №51, вестибюль) Велика
141830 м.Донецьк – вул.Дмитра Ульянова, вул.Курнатовського, вул.Мельникова, вул.Попова, вул.Словацька: 1–25А; вул.Стандартна вул.Словацька, м.Донецьк, Донецька обл., 83012 (ДП "Донецьквантажтранс", вестибюль) Велика
141831 м.Донецьк – вул.Агротехнічна, вул.Великоруська, вул.Вознесенського, вул.Жовтневої революції, вул.Космонавтів, вул.Красносулинська, вул.Куйбишева: 202, 212, 214; вул.Ладозька, вул.Празька, вул.Сергія Лазо, вул.Середземна, вул.Сніжна, вул.Степана Разіна, вул.Юрія Смирнова, вул.Янтарна, пров.Пірамідальний, просп.Черепніна вул.Соколина, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83012 (ПАТ "Топаз", к.48) Велика
141832 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 155, 155Б, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 169А, 169Б, 171, 173, 175, 177, 191, 193, 216, 218; вул.Куйбишева, 167, м.Донецьк, Донецька обл., 83012 (школа №62, 2-й корпус, вестибюль) Велика
141834 м.Донецьк – вул.Амурська, вул.Великолуцька, вул.Григоровича, вул.Ентузіастів, вул.Калініна: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121–121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147–147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161, 163–163А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 190–280; вул.Кисловодська, вул.Лучезарна, вул.Новоодеська: 75–91; вул.Порт-Артурна: 155, 157–192; вул.Ростовська: 9, 11–11А, 13–54; вул.Толбухіна: 10А, 12, 14–61; вул.Успенського, вул.Хороводна, вул.Чкалова, вул.Шахтарів Донбасу: 1–34, 38–38А, 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 56–86; просп.Білокамінний, просп.Гвардійський: 1–30, 32, 36; просп.Офіцерський: 1–65Б, 67, 69Г; просп.Пржевальського вул.Свідерського, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83060 (школа №68, вестибюль, 1-й поверх) Велика
141835 м.Донецьк – вул.Клари Цеткін, вул.Краківська: 24–43; вул.Куйбишева: 174, 176, 178, 180, 186, 188, 189, 190, 190А, 192; вул.Порт-Артурна: 193–238; вул.Свідерського, вул.Тесленка, вул.Фрунзе: 157, 159, 161, 163–163А, 165–165А, 167, 169, 171, 173, 175–228; вул.Хлібодарна: 100, 102–104, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–128, 130–132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–154А; вул.Цимлянська вул.Свідерського, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83060 (школа №68, вестибюль, 2-й поверх) Велика
141843 м.Донецьк – вул.Ванникова: 1, 3, 5, 6А–7, 9–50; вул.Віті Коробкова, вул.Воїнська, вул.Декабристів: 2, 4–23; вул.Дмитра Козака: 26–99, 101, 103, 107, 109, 111, 113, 117–119, 121, 123, 125–125А; вул.Єрмолая Жукова: 53–55, 57–72; вул.Ізотова: 85–133А, 135–135А, 137, 139, 141–141А; вул.Корнієнка: 97–114; вул.Куйбишева: 68, 68Ж, 70, 72, 74, 76, 85, 87, 101, 101А, 103, 105; вул.Лебединського: 7, 9–32; вул.Ленінградська, вул.Олексія Толстого: 108–108А, 110–112А, 114, 116, 118, 120–120А, 122–124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158–158А, 160, 162, 166, 168; вул.Олімпієва: 111, 113, 115, 117, 121, 123, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168; вул.Уржумська: 88–141, 143, 145, 147; вул.Швейна вул.Куйбишева, 89, м.Донецьк, Донецька обл., 83087 (школа №60, вестибюль) Велика
141844 м.Донецьк – вул.Великоновосілківська: 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–192; вул.Дмитра Козака: 100, 102, 104, 108, 110, 112–112А, 114–116, 120, 122, 124, 126–181; вул.Зоринська, вул.Ізотова: 134А, 136, 138, 140–140А, 142–207; вул.Моспинська, вул.Одинцова, вул.Олексія Толстого: 165, 167–167А, 169–215; вул.Олімпієва: 125, 127, 129, 131, 133, 133А, 135, 137, 139, 141, 170, 172, 174, 176, 178, 178А, 180, 182, 184, 186, 186А, 188, 190, 190А, 192, 194, 196, 196А, 198, 198А, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220; вул.Правди: 131–133, 137, 139, 141, 143–143А, 147, 149, 151–210; вул.Уржумська: 142, 144, 146–146А, 148–193; вул.Югославська вул.Югославська, 36, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 (ККП Донецької міської ради "Донелектроавтотранс", їдальня) Середня
141845 м.Донецьк – вул.Ванникова: 2, 4, 6, 8; вул.Декабристів: 1, 3, 32–43; вул.Єрмолая Жукова: 1–52, 56–56А; вул.Корнієнка: 1–96; вул.Кортунова, вул.Куйбишева: 56, 75, 75А, 75Б; вул.Лебединського: 1–6, 8; вул.Олексія Толстого: 1–64; вул.Олімпієва: 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 85А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108А, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 124, 126, 128, 130, 130А, 132, 132А; вул.Професорів Богославських: 6, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.10-а Олександрівка: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 20А, 22, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.11-а Олександрівка, вул.8-а Олександрівка: 107, 109, 111, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 121А, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 127А, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138; вул.9-а Олександрівка: 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 143А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157; вул.Дмитра Козака, 16, м.Донецьк, Донецька обл., 83049 (школа №66, вестибюль 1) Велика
141846 м.Донецьк – вул.Байкова, вул.Великоновосілківська: 1–96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114А, 116, 118; вул.Гродненська, вул.Дмитра Козака: 1–25; вул.Ізотова: 1–84А; вул.Кінцева, вул.Мироненка, вул.Олексія Толстого: 66–107А, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133–133Б, 137–139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–153А, 155, 157, 159, 161, 163; вул.Планова, вул.Правди: 1–130, 134–136, 138–138Б, 140–140А, 142, 144–146, 148, 150; вул.Тельмана, вул.Уржумська: 1–87; вул.Фасадна, пров.Ліста, просп.Ленінський: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 135А; вул.Дмитра Козака, 16, м.Донецьк, Донецька обл., 83049 (школа №66, вестибюль 2) Велика
141847 м.Донецьк – вул.Аврори, вул.Аерофлотська, вул.Азотна, вул.Білопольського, вул.Гарібальді, вул.Добронравова, вул.Електронна: 1–20; вул.Іванова, вул.Красовського, вул.Островського: 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 48; вул.Реактивна, вул.Українська, вул.Умова, вул.Цілиноградська, вул.60-річчя СРСР: 1–9, 18, 20–26, 28, 30; вул.Лермонтова, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 (Донецький професійний ліцей будівництва, вестибюль) Велика
141848 м.Донецьк – вул.Валерія Арсьонова, вул.Електронна: 24–28; вул.Курганова, вул.60-річчя СРСР: 10–17, 19; вул.Курганова, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 (Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №29, їдальня) Велика
141849 м.Донецьк – вул.Алданська, вул.Бутурлінівська, вул.Горійська, вул.Коробчанського, вул.Краснолиманська, вул.Лермонтова, вул.Островського: 2–31, 33, 35, 39, 41, 43–43Б, 45–47, 55; вул.Саянська, вул.Семенова-Тянь-Шаньського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Смольна, вул.Федоренка, вул.Читинська вул.Валерія Арсьонова, 5, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 (школа №46, спортивна зала) Велика
141850 м.Донецьк – вул.Альпіністів, вул.Арбатська, вул.Величкіної, вул.Весела, вул.Віктора Ісакова, вул.Гірничозаводська, вул.Грибоєдова, вул.Грозненська, вул.Гудкова, вул.Дальня, вул.Драйзера, вул.Дружби, вул.Екваторна, вул.Желтовського, вул.Зілова, вул.Камська, вул.Ключова, вул.Кузнечна, вул.Матюшенка, вул.Мідногорська, вул.Місцевих рад, вул.Нагірна, вул.Олека Дундича, вул.Переяславська, вул.Пирогова, вул.Рентгенівська, вул.Старомонтажна, вул.Тимірязєва, вул.Хіміків, вул.Чукотська, вул.Южина, пров.Капітальний, пров.Новий вул.Вугільна, 33, м.Донецьк, Донецька обл., 83057 (школа №67, фойє) Велика
141851 м.Донецьк – вул.Врубова, вул.Вугільна, вул.Долинська, вул.Електрозварників, вул.Естонська, вул.Забійників, вул.Зугреська, вул.Корейська, вул.Красна Гірка, вул.Краснолісна, вул.Курганна, вул.Латвійська, вул.Лісгоспна, вул.Нижньоангарська, вул.Педагогічна, вул.П’ятигірська, вул.Сєвєродвінська, вул.Славіна, вул.Слєпньова: 82, 83; вул.Юнокомунарська, вул.Ялтинська, вул.1139 кілометр вул.Вугільна, 30А, м.Донецьк, Донецька обл., 83057 (палац культури "Гірник", вестибюль) Велика
141852 м.Донецьк – вул.Електронна: 22/14; вул.Сомова: 4–12, 25–76; вул.Сушкіна вул.Сомова, 16, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 (школа №52, спортивна зала) Велика
141853 м.Донецьк – вул.Гаршина, вул.Героїв Шипки, вул.Звьоздна, вул.Кільцева, вул.Ломова, вул.Нікополь-Маріупольська, вул.Писарева, вул.Семенова-Тянь-Шаньського: 2/25, 4, 6, 8, 10, 12, 14–116; вул.Сомова: 22–24; вул.Ушакова, вул.Чижевського, вул.60-річчя СРСР: 27, 29, 31–39; пров.Кварцитний, пров.Тихорєцький, Блок-Пост вул.60-річчя СРСР, ліцей №52 "Меркурій", м.Донецьк, Донецька обл., 83008 (школа №52, вестибюль) Велика
141854 м.Донецьк – вул.Туманяна: 15, 17–43; вул.Шахтарської слави вул.Туманяна, 3А, м.Донецьк, Донецька обл., 83077 (спортивний комплекс "Олімп", боксерська кімната) Велика
141855 м.Донецьк – вул.Софійська, вул.Степова, вул.Туманяна: 1–14, 16; вул.Туманяна, 3А, м.Донецьк, Донецька обл., 83077 (спортивний комплекс "Олімп", спортивна зала) Велика
141856 м.Донецьк – вул.Зуївська: 11–19А; вул.Ленкоранська вул.Нарвська, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83077 (школа №71 імені П.Ф.Батули, спортивна зала) Велика
141857 м.Донецьк – вул.Героїв труда, вул.Даугавська, вул.Зуївська: 6, 20–28; вул.Колесникової, вул.Нарвська вул.Нарвська, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83077 (ліцей №71 імені П.Ф.Батули, вестибюль) Велика
141858 м.Донецьк – вул.Альпійська, вул.Артемівська: 330, 330А, 332, 334, 336, 338, 340, 340А, 342, 342А, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 364А, 366, 366А, 368, 370, 372, 372А, 374, 374А, 378, 378А; вул.Білостоцька, вул.Бородіна, вул.Викладачів, вул.Волховська, вул.Геохімічна, вул.Денисенка, вул.Дмитра Медведєва, вул.Євсєєва, вул.Железнякова, вул.Заварзіна, вул.Ігнатових, вул.Кропивницького, вул.Микитенка, вул.Новошахтинська, вул.Паскаля, вул.Поштова, вул.Старопартизанська, вул.Стартова, просп.Веселий, просп.Шведова вул.Дмитра Медведєва, 14, м.Донецьк, Донецька обл., 83077 (Донецький інститут межрегіональної академії управління персоналом, 2-й корпус, вестибюль) Велика
141859 м.Донецьк – вул.Арсенальна, вул.Артемівська: 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328; вул.Енгельса: 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Етюдна, вул.Рибалка, вул.Румунська, вул.Руставелі, вул.Спартака, вул.Степаненка, вул.Ударна, вул.Уткіна, вул.Ушинського, вул.Чернова, вул.Чуваська, вул.Щедріна вул.Степаненка, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 (палац культури імені Т.Г.Шевченка, фойє, 2-й поверх) Велика
141860 м.Донецьк – вул.Артемівська: 102, 104, 106, 106А, 108, 108А, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168/170, 170, 172, 174, 176, 178, 178А, 180, 181Б, 182, 182А, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202А, 204, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 234А, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 266А, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 302А; вул.Грекова, вул.Енгельса: 25–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 113, 115, 117, 119; вул.Красна, вул.Краснознаменна, вул.Миргородська, вул.Шверника: 34–34А, 38–115А; вул.Краснознаменна, 86, м.Донецьк, Донецька обл., 83018 (школа №21, танцювальна зала) Велика
141861 м.Донецьк – вул.Вахрушева: 42–95; вул.Енгельса: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–96А, 98, 102, 104, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118; вул.Правова, вул.Тимура: 31–94; вул.Вахрушева, 46, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 (ТОВ шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка", актова зала) Велика
141862 м.Донецьк – вул.Васильченка: 1–47; вул.Вахрушева: 1–9А; вул.Енгельса: 1–24, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Ковалька: 88, 96, 100–100А; вул.Лузіна: 14–16; вул.Макаренка: 1–22, 24, 26; вул.Містобудівельників: 53, 57–59А, 61–61А, 63, 65, 67–102; вул.Тимура: 1–29; вул.Шверника: 1–33, 35–37А; пров.Вільний: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28; просп.Колгоспний, просп.Курчатова: 1–35; просп.Колгоспний, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 (школа №41, вестибюль, 2-й поверх) Велика
141863 м.Донецьк – вул.Васильченка: 48–95; вул.Корабельна, вул.Лузіна: 1–12; вул.Макаренка: 23–23А, 25, 27–75; просп.Кремлівський: 1–3А, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27; просп.Кремлівський, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 (школа №50, вестибюль) Велика
141864 м.Донецьк – вул.Автострадна, вул.Маршала Жукова: 13–15; вул.Сигнальна, вул.Шахтопрохідників, просп.Кремлівський: 4, 6–8, 10, 12–12А, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–139; вул.Маршала Жукова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 (палац культури та техніки, фойє) Велика
141865 м.Донецьк – вул.Гаджибекова, вул.Двінська, вул.Єршова: 74, 76, 78, 80–108; вул.Зоологічна: 66–98; вул.Ковалька: 70, 72, 74–87, 89–95, 97–99, 101–115; вул.Краснокутська, вул.Кренкеля, вул.Лузіна: 34–130; вул.Маршала Жукова: 17; вул.Морозова: 46–70; вул.Огінського, вул.П’ятницького: 120, 122, 124, 126, 134, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 167, 169, 171; вул.Радянська, вул.Рахманінова, вул.Сергія Тюленіна, вул.Стратонавтів: 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 248А, 250, 252, 254, 256, 258, 260; вул.Сулеймана Стальського, вул.Ургальська: 21, 23, 25, 31, 33, 35–50; вул.Червонопартизанська, вул.Чехословацька, пров.Вільний: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–74; пров.Григорія Капустіна, просп.Курчатова: 43–126; просп.Юних ленінців просп.Колгоспний, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 (школа №41, вестибюль, 1-й поверх) Велика
141866 м.Донецьк – вул.Абросимова, вул.Айвазовського, вул.Башкирська: 81, 81А, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 141, 143, 144, 145, 145А, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 155, 158, 160, 162, 164; вул.Богатирська, вул.Єршова: 1–73, 75, 77, 79; вул.Зоологічна: 1–65; вул.Ковалька: 1–67, 71, 73; вул.Корсакова, вул.Кузьми Мініна, вул.Лугова, вул.Містобудівельників: 1–52, 54–56, 60, 62, 64, 66; вул.Морозова: 1–45; вул.Преси, вул.Пугачова, вул.П’ятницького: 60, 62, 66, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 118, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; вул.Рабфаківська, вул.Світлична, вул.Ургальська: 1–20, 22, 24, 26–28, 32, 34–34А; пров.Хрустальний, просп.Манежний: 2, 4, 6, 8, 10А, 12, 16, 16А, 18, 18А, 20, 24, 26, 28, 30А, 32А, 34А, 38, 40, 42, 50, 50А, 52; вул.Богатирська, 34, м.Донецьк, Донецька обл., 83018 (школа №74, вестибюль, 2-й поверх) Велика
141875 м.Донецьк – вул.Стадіонна, просп.Ленінський: 1; вул.Стадіонна, 22, м.Донецьк, Донецька обл., 83102 (ПАТ "Вінтер", їдальня) Середня
141876 м.Донецьк – просп.Ленінський: 1А, 3, 5, 7, 7А, 9, 9А, 11, 17; просп.Ленінський, 37Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83102 (школа №32, хол) Середня
141877 м.Донецьк – просп.Ленінський: 25, 27, 29, 35, 37, 37А; просп.Ленінський, 37Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83102 (школа №32, фойє) Середня
141878 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 32, 32А, 34, 36, 38, 40; просп.Ленінський: 11А, 13, 13А, 14; вул.Куйбишева, 42, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (гуманітарна гімназія №33, їдальня) Середня
141879 м.Донецьк – просп.Ленінський: 15А, 21, 23, 31, 33, 39; вул.Куйбишева, 42, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (гуманітарна гімназія №33, спортивна зала) Середня
141880 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 28, 30; вул.10-а Олександрівка: 1, 19, 19А, 25, 27, 29, 29А, 31, 35; вул.7-а Олександрівка: 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14–16, 20, 22–24-26, 26–26А, 28–28А, 32–32А, 34; вул.8-а Олександрівка: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44; вул.9-а Олександрівка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22-24, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; просп.Ленінський: 8, 10, 12; вул.Куйбишева, 67, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (Центр слов’янської культури, фойє) Середня
141881 м.Донецьк – вул.Івана Ткаченка: 1–45, 47, 49; вул.1-а Олександрівка, вул.2-а Олександрівка, вул.3-а Олександрівка, вул.5-а Олександрівка, вул.6-а Олександрівка, вул.7-а Олександрівка: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 19А, 21, 25А, 27, 29–31, 33–33А; просп.Ленінський: 2, 4, 6; вул.Тушинська, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (школа №29, фойє) Середня
141882 м.Донецьк – вул.Батумська, вул.Івана Ткаченка: 46, 48, 50–119; вул.Іонова: 2–8, 12, 14; вул.Кірова: 3; вул.Колективна, вул.Куйбишева: 22, 24, 26; вул.Мукомельна, вул.Муравйова, вул.Саратовська, вул.Снєгірьовська, вул.Торгова, вул.Транспортна, вул.Чикирисова, пров.Ампера, пров.Мартенівський, пров.Тракторний вул.Івана Ткаченка, 92, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (художнє училище, ауд.201) Велика
141883 м.Донецьк – вул.Антоновича, вул.Івана Ткаченка: 121–127, 131, 133, 135, 137, 143; вул.Куйбишева: 2, 4, 6, 6А, 8, 10; вул.Прокатників, вул.Тушинська вул.Івана Ткаченка, 104, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (Донецький електро-металургійний технікум, хол) Велика
141884 м.Донецьк – вул.Азовська, вул.Апшеронська, вул.Городня, вул.Івана Ткаченка: 128–130, 132, 134–134Б, 136, 147; вул.Клінічна, вул.Покровського, вул.Потійська, вул.Санаторна, вул.Цвітна, пров.Житомирський вул.Івана Ткаченка, 122, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (будинок техніки Донецького металургійного заводу, фойє, 2-й поверх) Середня
141885 м.Донецьк – вул.Івана Ткаченка: 157; вул.Ізюмівська: 1–2, 4–124Б; вул.Куйбишева: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 15, 15А, 17, 17А, 19, 21, 21А, 23; вул.Спортивна вул.Ізюмівська, 36, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (гуртожиток Донецького електро-металургійного технікуму, хол) Велика
141886 м.Донецьк – вул.Аксакова, вул.Берві, вул.Верхньоудинська, вул.Дніпропетровська, вул.Івана Ткаченка: 140–142, 144–146, 148–156, 158–187; вул.Книжна, вул.Кримська, вул.Орловська, вул.Піонерська: 1–29, 31; вул.Трипільська, вул.Углова, вул.Універсальна: 1–21, 23, 25, 27; вул.Фізкультурна, вул.Язикова, вул.15-річчя ЛКСМУ, пров.Караванний вул.15-річчя ЛКСМУ, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (школа №25, актова зала) Середня
141887 м.Донецьк – вул.Іонова: 11, 13, 15–35; вул.Куйбишева: 31, 31В; вул.Пілотна, вул.Рослого: 1–65, 68, 70; вул.Стратонавта Українського: 1–23А; вул.Куйбишева, 31А, м.Донецьк, Донецька обл., 83101 (Інститут післядипломної освіти, хол) Середня
141888 м.Донецьк – вул.Глазкова, вул.Запорізька, вул.Ізюмівська: 3; вул.Каменоломна, вул.Новогірницька, вул.Перевальна, вул.Піонерська: 30, 32–111, 113, 117–125; вул.Промислова, вул.Універсальна: 22, 24, 26, 28–123; вул.Футбольна, вул.Шиллера вул.Куйбишева, 25А, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 (стадіон "Металург", спортивна зала) Середня
141889 м.Донецьк – бульв.Франка: 2–36; вул.Ачинська, вул.Борисоглєбська, вул.Єлецька, вул.Краснолуцька, вул.Наукова, вул.Новосибірська, вул.Піонерська: 127–173; вул.Стрілецька, вул.Щербакова вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецька обл., 83016 (школа №44, хол, 1-й поверх) Середня
141890 м.Донецьк – бульв.Франка: 44–46; вул.Бердянська, вул.Іонова: 36–74; вул.Кірова: 38, 40, 42, 43, 44, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56; вул.Продольна, вул.Стратонавта Українського: 24–67, 71, 75–75А; вул.Травнева, вул.Урюпінська, вул.Черкашиної, пров.Барабінський, пров.Відвідний вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецька обл., 83016 (школа №44, фойє, 2-й поверх) Велика
141891 м.Донецьк – вул.Аравійська: 1, 3, 5, 7–11; вул.Кірова: 34, 34А, 36, 36А; вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецька обл., 83016 (школа №44, спортивна зала) Велика
141892 м.Донецьк – вул.Аравійська: 12; вул.Арктична, вул.Ветеринарна, вул.Казанової, вул.Камчатська, вул.Магістральна, вул.Макара Мазая, вул.Макарова, вул.Олімпієва: 3А; вул.Орська, вул.Савельєва, вул.Сивашська, вул.Суханова, вул.Тютчева, пров.Остапа Вишні, просп.Ленінський: 113; вул.Арктична, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (хореографічна школа, спортивна зала) Середня
141893 м.Донецьк – вул.Бардіна, вул.Воровського: 1–8, 12–46; вул.Нарпітівська, вул.Професорів Богославських: 2, 2А, 2Б; вул.Широка, просп.Ленінський: 18, 20, 22, 24, 26; просп.Ленінський, 16, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (школа №45, спортивна зала) Середня
141894 м.Донецьк – вул.Воровського: 9–9А; вул.Луговцова, вул.Стендаля вул.Луговцова, 2А, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (спортивне училище, актова зала) Середня
141895 м.Донецьк – вул.Аравійська: 2, 4–4Б, 6–6В; вул.Кірова: 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 37, 41; пров.Маріупольський вул.Кірова, 39, м.Донецьк, Донецька обл., 83016 (школа №44, хол, 2-й поверх) Середня
141896 м.Донецьк – вул.Авіаційна, вул.Алейна, вул.Кірова: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Олега Кошового, вул.Піонерська: 112, 114; вул.Рослого: 67, 69А, 73–78, 80–82; вул.Станюковича, пров.Громадянський вул.Кірова, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83016 (районна санітарно-епідеміологічна станція, актова зала, 2-й поверх) Середня
141897 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Оборонна вул.Куйбишева, 47, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (гуртожиток Донецького металургійного заводу, фойє) Середня
141898 м.Донецьк – вул.Кірова: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 22; вул.Куйбишева: 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 65, 69; вул.Полководницька, вул.Рослого: 79, 84–86; просп.Ленінський: 41, 43, 43А, 45; вул.Куйбишева, 67, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 (Центр слов’янської культури, фойє) Середня
141899 м.Донецьк – вул.Дніпродзержинська: 9, 11, 14, 16, 18–19; вул.Стратонавта Українського: 68, 72–74, 76–88; вул.Циклонна, пров.Алма-Атинський, пров.Толмачова, пров.Щаденка вул.Стратонавта Українського, 79А, м.Донецьк, Донецька обл., 83101 (школа №28, фойє) Велика
141900 м.Донецьк – вул.Дніпродзержинська: 1–8, 10, 12, 15, 17, 21–23; вул.Народна, вул.Передова, просп.Ленінський: 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 88А, 90А; вул.Стратонавта Українського, 79А, м.Донецьк, Донецька обл., 83101 (школа №28, спортивна зала) Велика
141901 м.Донецьк – вул.Актюбінська: 1–23; вул.Архангельська, вул.Бадаєва, вул.Волгоградська, вул.Горловська, вул.Городецька, вул.Єленівська, вул.Камишева, вул.Купріна: 13, 15, 24, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 89, 97, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 160; вул.Кучука, вул.Мєчникова: 68–102; вул.Пригородна, вул.Севастопольська, вул.Сєдова, вул.Турбінна: 59, 61–63, 65–65А, 67, 69–94; пров.Златопразький, просп.Жуковського: 1–22, 24; вул.Льва Толстого, 32, м.Донецьк, Донецька обл., 83080 (школа №42, спортивна зала) Середня
141902 м.Донецьк – просп.Ленінський: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; просп.Ленінський, 88, м.Донецьк, Донецька обл., 83112 (ДП "Донецький дослідний завод Еталон", фойє) Велика
141903 м.Донецьк – просп.Ленінський: 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; просп.Ленінський, 116, м.Донецьк, Донецька обл., 83080 (територіальний центр соціального обслуговування, актова зала) Середня
141904 м.Донецьк – просп.Ленінський: 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146; просп.Ленінський, 148, м.Донецьк, Донецька обл., 83080 (дошкільний навчальний заклад №398, музична зала) Середня
141905 м.Донецьк – вул.Аветисяна, вул.Ангеліної, вул.Араратська, вул.Бажова, вул.Бархатна, вул.Верховинська, вул.Дністровська, вул.Душиста, вул.Квірінга, вул.Лучиста, вул.Масловського, вул.Нова Совєтська, вул.Паркова, вул.Плющиха, вул.Приморська, вул.Солов’їна, вул.Сосновського, вул.Тагільська, вул.Тіниста, вул.Челпанова, вул.Школьна, вул.Щаслива вул.Квірінга, 39, м.Донецьк, Донецька обл., 83072 (школа №39, фойє, 1-й поверх) Велика
141906 м.Донецьк – вул.Актюбінська: 33–75; вул.Батенка: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173–248; вул.Дачна: 197–281; вул.Льва Толстого: 63–97; вул.Одеська: 265, 267, 269, 271, 275, 279–364; вул.Плеханова, вул.Поетична, вул.Садівницька: 67, 69, 71, 75–75Д, 77, 79, 81, 83, 89, 91–91А, 95, 97, 99, 101, 103, 105–154; вул.Столбуна, вул.Шелгунова: 107, 109, 111, 115, 117–192; вул.Ясногорська: 181, 183, 187–189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205–205А, 207, 209–296; пров.Алимова, пров.Піщаний, пров.Ползунова, пров.Челябінський, просп.Жуковського: 23, 25–80; вул.Льва Толстого, 32, м.Донецьк, Донецька обл., 83080 (школа №42, їдальня, 2-й поверх) Середня
141907 м.Донецьк – вул.Батенка: 61, 63, 65, 67, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99–99А, 107, 109, 111, 113, 115–126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–172; вул.Боженка, вул.Гонімова: 23, 25–27, 31–78; вул.Дачна: 85–195; вул.Льва Толстого: 1–61; вул.Малахова: 9, 11–11А, 15, 17–17А, 19, 21, 29, 31, 33, 35–62; вул.Одеська: 121, 123, 125, 127–264, 266, 268, 270, 272–274, 276–278; вул.Радистів, вул.Садівницька: 31–31Б, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88, 90, 92–94, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Сахалінська: 29, 31, 33, 35, 37–56; вул.Шелгунова: 56, 58–106, 108, 110, 114, 116; вул.Ясногорська: 53–57, 61, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78–180, 182, 184, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204-206, 206, 208; вул.Героїв-панфіловців, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (школа №26, спортивна зала) Середня
141908 м.Донецьк – вул.Батенка: 1–60, 62, 64, 66, 68–70, 72–76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–96, 98, 100–106, 108, 110, 112, 114; вул.Діккенса, вул.Куусінена, вул.Малахова: 1–1А; вул.Молодіжна, вул.Одеська: 62, 66–120, 122, 124, 126; вул.Садівницька: 1–29В, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48–48А, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66; вул.Світлоградська, вул.Шелгунова: 1–55, 57; вул.Ясногорська: 11, 13, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–52, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; пров.Малий Садовий вул.Героїв-панфіловців, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (школа №26, актова зала) Велика
141909 м.Донецьк – вул.Бакинська, вул.Буковинська: 32, 35–81; вул.Гонімова: 1–22, 24, 28–30; вул.Купріна: 58, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 120, 122, 126, 132; вул.Малахова: 5–5А, 7–7Б; вул.Мєчникова: 27, 29А, 31, 33, 35, 39–66; вул.Сахалінська: 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Танкістів: 1–4; вул.Турбінна: 1–58, 60, 64, 66, 68; вул.Павлодарська, 14А, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (Донецький професійний ліцей автомобільного транспорту, 1-й поверх, хол) Велика
141910 м.Донецьк – вул.Буковинська: 1–31, 33; вул.Героїв-панфіловців, вул.Купріна: 40, 42, 44, 44А, 46, 48, 48А, 50, 52, 52А, 54, 56; вул.Малахова: 2–4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22–28, 30, 32, 34; вул.Мєчникова: 1–26, 28, 30–30А, 32, 34, 36–38; вул.Обільна: 1–2; вул.Сахалінська: 1–21, 23–25, 27; вул.Буковинська, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (Комунальний дошкільний навчальний заклад №367, 1-й поверх, музична зала) Велика
141911 м.Донецьк – вул.Блока, вул.Іванівська, вул.Карельська, вул.Катеринича, вул.Купріна: 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Луначарського, вул.Павлодарська, вул.Пейзажна, вул.Перспективна, вул.Саксаганського, вул.Стара Дачна, вул.Стачок, вул.Танкістів: 6–8; пров.Дубненський вул.Купріна, 17, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (будинок торгівлі "Донецькгірмаш", їдальня) Середня
141912 м.Донецьк – вул.Пухова: 27–41, 45; вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, фойє, 1-й поверх) Велика
141913 м.Донецьк – вул.Новокримська, вул.Одеська: 1–61, 63А–65; вул.Південна, вул.Пухова: 60–155; вул.Рєчна: 46Г–50; вул.Урицького, вул.Ясногорська: 2–10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 26, 28; вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, спортивна зала) Середня
141914 м.Донецьк – вул.Армійська, вул.Обільна: 3–61; вул.Пухова: 43; вул.Рєчна: 24, 26–36А; пров.Южноуральський вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, актова зала, 2-й поверх) Велика
141915 м.Донецьк – вул.Пухова: 16–18; вул.Рєчна: 2–22, 24А; вул.Пухова, 23, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (навчально-виховний комплекс "Гармонія", фойє) Велика
141916 м.Донецьк – вул.Кіпренського, вул.Металургів, вул.Новозаводська, вул.Старобешівська, вул.Тетяни Соломахи, вул.хутір Рудчанськ вул.Кленова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83069 (школа №40, спортивна зала) Середня
141917 м.Донецьк – вул.Бучми, вул.Кленова, вул.Комсомольців-підпільників, вул.Мельнична, вул.Просвіти, вул.Садова, вул.Скліфосовського вул.Кленова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83069 (школа №40, фойє, 1-й поверх) Середня
141918 м.Донецьк – вул.Рєчна: 42–46В, 50А–58А; вул.Рєчна, 40, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (ліцей №37, актова зала, 1-й поверх) Велика
141919 м.Донецьк – вул.Купріна: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 38; вул.Пухова: 1–13; вул.Купріна, 42А, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (Комунальний дошкільний навчальний заклад №254, 2-й поверх, музична зала) Велика
141920 м.Донецьк – вул.Акмолинська, вул.Варшавська, вул.В’єтнамська, вул.Внуковська, вул.Гризодубової, вул.Зубкова, вул.Ізмаїльська, вул.Каменярів, вул.Кемеровська, вул.Краматорська, вул.Красноуральська, вул.Кріпильників: 1А, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 15Б, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; вул.Купріна: 10А, 14; вул.Лівобережна: 23, 35, 59, 62, 64, 64А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Новоазовська, вул.Паганіні, вул.Переїзна, вул.Радіо, вул.Раскової, вул.Тургенєва, вул.Чемпіонна, вул.Чистякової, вул.Шлакова, вул.Шуберта, пров.Брестський, пров.Брянський, пров.Кондрашова, пров.Придорожній вул.Зубкова, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (АТП "Геркулес", хол) Велика
141921 м.Донецьк – вул.Купріна: 1, 1Г, 3Г; вул.Солнєчногорська вул.Купріна, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 (військовий ліцей, актова зала) мала
142441 м.Донецьк – вул.Військове містечко № 16, вул.Вольтера, вул.Заводська, вул.Столєтова вул.Столєтова,14, м.Донецьк, Донецька обл., 83069 (Дитячий дошкільний заклад №211, 1 поверх, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141867 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міський онкологічний диспансер м.Донецька" вул.Калініна, 107В, м.Донецьк, Донецька обл., 83087 Мала
141868 Комунальний клінічний лікувально-профілактичний заклад охорони здоров’я "Обласний шкірно-венерологічний диспансер" вул.Калініна, 107Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83087 Мала
141869 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Центральна міська лікарня №17 м.Донецька" просп.Панфілова, 87, м.Донецьк, Донецька обл., 83087 Мала
141870 Комунальна лікувально-профілактична установа "Обласна клінічна психіатрична лікарня м.Донецька" вул.Одинцова, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 Мала
141871 Комунальна установа лікувально-профілактичний заклад "Міська клінічна лікарня №23 м.Донецька" вул.Целіноградська, 46, м.Донецьк, Донецька обл., 83008 Мала
141873 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська клінічна лікарня №21 м.Донецька" просп.Кремлівський, 12А, м.Донецьк, Донецька обл., 83071 Мала
141874 Обласна клінічна психоневрологічна лікарня-медико-психологічний центр м.Донецька вул.Великоновоселківська, 200, м.Донецьк, Донецька обл., 83049 Мала
141922 Центральна міська клінічна лікарня №6 м.Донецька вул.Клінічна, 11, м.Донецьк, Донецька обл., 83062 Мала
141923 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Центральна міська клінічна лікарня №6 м.Донецька" вул.Молодіжна, 9, м.Донецьк, Донецька обл., 83005 Мала
141924 Державна установа "Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В.К.Гусака Академії медичних наук України" просп.Ленінський, 47, м.Донецьк, Донецька обл., 83045 Середня
141925 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психоневрологічна лікарня №2 м.Донецька" вул.хутір Рудчанськ, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83069 Мала