Донецька область - одномандатний виборчий округ №44

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
141763 м.Донецьк – вул.Алуштинська, вул.Бібліотечна, вул.Борзова, вул.Волго-Уральська, вул.Державна, вул.Желєзногорська, вул.Жердєва: 1–84; вул.Зоря комунізму: 1–78, 80, 82–82А; вул.Ковтюха: 1–82, 84, 86–88; вул.Коллонтай: 1–90, 92, 106, 108, 110, 112, 114, 139; вул.Красна Зоря: 1–43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Луганська, вул.Петровського: 1, 5, 7–73; вул.Південногірницька: 1–34, 39, 41; вул.Приозерна, вул.Рибакова, вул.Рязанська, вул.Салавата Юлаєва, вул.Старошахтна, вул.Суворова: 2–82, 86, 88, 90, 102; вул.Тухачевського, вул.Фучика, вул.Холмогірська: 1–33; пров.Шевченківський вул.Петровського, 51, м.Донецьк, Донецька обл., 83025 (школа №76, хол) Велика
141764 м.Донецьк – вул.Азовстальська, вул.Айлантова, вул.Астрономічна, вул.Біловезька, вул.Жердєва: 85–204; вул.Зоря комунізму: 79, 81, 83–157; вул.Ковтюха: 83, 85, 90–169; вул.Коллонтай: 91, 93–105, 107, 109, 111, 113, 115–138, 140–218; вул.Красна Зоря: 44, 46, 48–48А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 71–155; вул.Петровського: 76–91; вул.Південногірницька: 36–38А, 40, 42–147; вул.Солідарності, вул.Суворова: 83–85, 87, 89, 91–101, 103–173; вул.Трубопрокатна, вул.Холмогірська: 35–127; вул.Чернівецька, вул.Юридична, просп.Іваницького вул.Петровського, 66, м.Донецьк, Донецька обл., 83025 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, хол, 2-й поверх) Велика
141765 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 7; вул.Петровського: 93, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Пінтера: 2–10; вул.Пінтера, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (гімназія №92, хол, ліва сторона) Велика
141766 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 1, 3, 5, 15–17А; вул.Миколи Островського: 6–9; вул.Пінтера, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (гімназія №92, хол, права сторона) Велика
141767 м.Донецьк – вул.Миколи Островського: 11, 19, 23; вул.Петровського: 105; вул.Пінтера: 15–28А; вул.Пінтера, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (гімназія №92, фойє, ліва сторона) Велика
141768 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–43; вул.Валентини Терешкової, 47, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (школа №30, хол, права сторона) Велика
141769 м.Донецьк – вул.Миколи Островського: 12–18, 20, 24–30А; вул.Валентини Терешкової, 47, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (школа №30, хол, ліва сторона) Велика
141770 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 25; вул.Миколи Островського: 10; вул.Пінтера: 36–40, 52–58; вул.Валентини Терешкової, 47, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (школа №30, хол, центр) Середня
141771 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 10–13; вул.Петровського: 111–111В; вул.Миколи Островського, 29, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №88, хол, центральна частина) Велика
141772 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 2, 4, 6, 9, 18–24; вул.Висоцького: 1–2; вул.Миколи Островського, 29, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №88, хол, права сторона) Велика
141773 м.Донецьк – вул.Висоцького: 3–12, 14–15; вул.Миколи Островського, 29, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №88, хол, ліва сторона) Велика
141774 м.Донецьк – вул.Жарикова вул.Висоцького, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №112, хол, права сторона) Велика
141775 м.Донецьк – вул.Валентини Терешкової: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Ляшенка: 7–9; вул.Висоцького, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №112, хол, 2-й поверх) Велика
141776 м.Донецьк – вул.Висоцького: 13, 16–20; вул.Миколи Островського: 41; вул.Петровського: 99А; вул.Пінтера: 42–50, 60; вул.Висоцького, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №112, хол, ліва сторона) Велика
141777 м.Донецьк – вул.Бахметьєва, вул.Миколи Островського: 31–32; вул.Новобудови, вул.Петровського: 107–107Б, 109; вул.Поченкова вул.Висоцького, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (фізично-оздоровчий комплекс, спортзал, права сторона) Велика
141778 м.Донецьк – вул.Ляшенка: 6; вул.Миколи Островського: 33–37, 49–55; вул.Петровського: 113–113В; вул.Висоцького, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (фізично-оздоровчий комплекс, спортзал, ліва сторона) Велика
141779 м.Донецьк – вул.Ляшенка: 2–4А; вул.Миколи Островського: 39, 43–47; вул.Петровського: 123А–123Б, 129А; вул.Петровського, 117, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (центр реабілітації "Радуга", хол) Велика
141780 м.Донецьк – вул.Петровського: 126Г–126Д, 130–136А; вул.Текстильників: 16; вул.Текстильників, 15Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (школа №97, хол) Велика
141781 м.Донецьк – вул.Петровського: 117Б–117В, 119–119Б, 125–125А, 127–129, 129Б; вул.Текстильників: 6; вул.Текстильників, 6, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (Донецький професійний ліцей сфери послуг, вестибюль) Велика
141782 м.Донецьк – вул.Безіменна, вул.Білібіна, вул.Верещагіна, вул.Гаргаєва, вул.Заломова, вул.Капітанська, вул.Кропоткінська, вул.Левітана, вул.Петровського: 126–126В; вул.Сєвєродонецька, вул.Смирнова, вул.Співдружності, пров.Преси, пров.Стасової вул.Флотська, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (Донецький ліцей професійно-технічної освіти, фойє) Велика
141783 м.Донецьк – вул.Петровського: 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–116, 118, 120–122, 124–124Б; вул.Серьогіна вул.Флотська, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83120 (Донецький ліцей професійно-технічної освіти, фойє, 2-й поверх) Велика
141784 м.Донецьк – вул.Баталова, вул.Беранже, вул.Верхоянська, вул.Возз’єднання, вул.Вузлова: 2–31А; вул.Геленджицька, вул.Дніпровська, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Ливанова, вул.Миклухо-Маклая, вул.Натуралістів, вул.Нижньотагільська: 1–52; вул.Новокомсомольська, вул.Павла Корчагіна, вул.Першовідкривачів, вул.Рибальська, вул.Спеціалістів, вул.Шилова, вул.Юності, вул.Ярославського, вул.Ярцевська вул.Шилова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83095 (школа №86, коридор, 1-й поверх) Велика
141785 м.Донецьк – вул.Афанасьєва, вул.Дунайська, вул.Невинномиська, вул.Онезька, вул.Текстильників: 5А–5Б, 7–15; вул.Флотська вул.Текстильників, 5, м.Донецьк, Донецька обл., 83117 (Донецький індустріально-педагогічний технікум, вестибюль) Велика
141786 м.Донецьк – вул.Бежецька, вул.Вузлова: 32–161; вул.Десняка, вул.Комунарів: 52, 54–54А; вул.Нижньотагільська: 53–115; вул.Перекопська, вул.Південнослов’янська, вул.Прикордонна, вул.Саврасова: 70, 72, 74, 76–76А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 141–193; вул.Станційна, вул.Фруктова, просп.Семашка: 37–40; просп.Семашка, 34А, м.Донецьк, Донецька обл., 83095 (НВК №78, спортзал) Велика
141787 м.Донецьк – вул.Володимирська, вул.Комунарів: 29, 31–45, 46А–47, 49–51, 53, 55–89; вул.Савицького, вул.Сальська, вул.Слов’яногірська, пров.Боброва, пров.Землячки, просп.Семашка: 5, 7–17А, 19–20А, 23–25; просп.Семашка, 34А, м.Донецьк, Донецька обл., 83095 (НВК №78, актовий зал) Велика
141788 м.Донецьк – вул.Комунарів: 46, 48; просп.Семашка: 18, 22, 26–36, 41; просп.Семашка, 34А, м.Донецьк, Донецька обл., 83095 (НВК №78, хол) Велика
141789 м.Донецьк – вул.Буревісника, вул.Інститутська: 1–9; вул.Кірова: 180, 182, 184, 184 к.3, 186, 188, 190, 192, 205, 207, 209, 211, 213; вул.Комунарів: 10–27А; вул.Кронштадтська: 77–78, 80–133; вул.Мартовська, вул.Некрасова, вул.Профінтерну, вул.Саврасова: 7, 12–25, 27–27А; вул.Уральська: 1–19; вул.Фрунзенська, вул.Яковлєва вул.Кірова, 178, м.Донецьк, Донецька обл., 83011 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє, права сторона) Велика
141790 м.Донецьк – вул.Бериславська, вул.Донська, вул.Дороніна: 9–15; вул.Електромеханічна, вул.Зорєва, вул.Іловайська, вул.Керамічна: 11, 15–16, 40–42; вул.Кірова: 172, 174, 176, 193, 195, 199, 201, 203; вул.Коломенська, вул.Комунарів: 28, 30; вул.Лідіївська, вул.Нафтова, вул.Нізами: 7–22; вул.Пам’ятна, вул.Рівна, вул.Саврасова: 26–26В, 29–69А, 71, 73–73А, 75–75А, 77–79, 81, 83–83А, 85, 87, 89, 91, 93А, 95, 97, 99–101, 103, 105, 107–109, 111, 113, 115–139; вул.Уральська: 20–35; пров.Леніногорський, пров.Мудрова, пров.Червоноградський, пров.Шмідта, просп.Семашка: 1–4, 6; вул.Кірова, 178, м.Донецьк, Донецька обл., 83011 (палац дитячої та юнацької творчості, фойє, 2-й поверх) Велика
141791 м.Донецьк – вул.Аросєва, вул.Баштанська, вул.Бєлградська, вул.Біломорська, вул.Бодайбинська, вул.Великотокмацька, вул.Гамалія, вул.Гаріна, вул.Гете, вул.Дороніна: 2–8; вул.Дослідницька, вул.Дубова, вул.Заполярна, вул.Інститутська: 10–13; вул.Касаткіна, вул.Керамічна: 1–10, 12, 17–39; вул.Кірова: 196, 198, 200, 204, 206, 206А, 206Г, 208, 210, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 243, 245, 247, 249, 255, 257, 259, 261, 262, 263, 265, 267А, 271, 273, 275, 277, 279, 283, 285, 287, 291, 293, 293А, 295, 297; вул.Клавдії Назарової, вул.Кузьміна, вул.Мала Будівельна, вул.Малиновського, вул.Мещерського, вул.Нізами: 1–6А; вул.Ніколаївська, вул.Новорічна, вул.Південно-Східна, вул.Райська, вул.Ревпуті, вул.Рождественського, вул.Світлоярська, вул.Слєпньова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58А, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 71А, 74, 76, 77, 78, 79, 79Б, 80; вул.Удмуртська, вул.Шумана, пров.Сизранський, просп.Леніна вул.Уральська, 18, м.Донецьк, Донецька обл., 83011 (школа №82, хол) Велика
141792 м.Донецьк – вул.Воздушна, вул.Дмитра Донського: 1–11, 60–66; вул.Куценка, вул.Павла Колодіна, вул.Фета вул.Павла Колодіна, 1Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83036 (палац культури, фойє, 2-й поверх) Велика
141793 м.Донецьк – вул.Ашхабадська, вул.Бастіонна, вул.Вакуленчука, вул.Велика Північна, вул.Весняна, вул.Вітебська, вул.Дмитра Донського: 12–58; вул.Івана Сусаніна, вул.Каменська, вул.Краснополянська, вул.Логановського, вул.Монченка, вул.Отрадна, вул.Підлісна, вул.Світлолуцька, вул.Чичеріна, вул.Ярова вул.Дмитра Донського, 59, м.Донецьк, Донецька обл., 83036 (школа №80, коридор, 2-й поверх) Велика
141794 м.Донецьк – вул.Авдєєва, вул.Аральська, вул.Баренцева, вул.Вуглеградська, вул.Делегатська, вул.Живописна, вул.Красноводська, вул.Лобачевського, вул.Любарського, вул.Патріса Лумумби, вул.Піддубного, вул.Сухумська вул.Конєва, 28, м.Донецьк, Донецька обл., 83036 (школа №94, хол, права сторона) Велика
141795 м.Донецьк – вул.Алмазна, вул.Велика Шахтна, вул.Волинська, вул.Володі Горячева, вул.Кірова: 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254А, 256, 258, 260, 260А, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 280, 282, 284, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 331А, 333, 335, 337, 339, 339А, 341А, 341Б, 343А, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 361А; вул.Конєва, вул.Курсантів, вул.Лісогорська, вул.Лучева, вул.Пензенська, вул.Південнодонецька, вул.Пулківська, вул.Путьова Казарма, вул.Рубльова, вул.Топчиєва, вул.Чорноусова, вул.Шишкіна, вул.Юрія Долгорукого, вул.Якуба Коласа, пров.Газетний, просп.Примакова вул.Конєва, 28, м.Донецьк, Донецька обл., 83036 (школа №94, хол, ліва сторона) Середня
141796 м.Донецьк – вул.Залізнична, вул.Лозова, вул.Любимого, вул.Малишкіна, вул.Новозалізнична, вул.Новолозова, вул.Письменників, вул.Токарева, вул.Хлопіна, вул.Юшкова, пров.Стефана Цвейга вул.Токарева, 88А, м.Донецьк, Донецька обл., 83095 (колишня школа №79, хол) Велика
141797 м.Донецьк – вул.Авіценни, вул.Алексинська: 2–49; вул.Арсеньєва: 1–6, 7, 8, 8А–9, 10–11, 12, 13–50; вул.Бірюзова: 8–18, 38; вул.Восходу, вул.Кірова: 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395; вул.Малигіна, вул.Могилевська, вул.Нижньокринська, вул.Третьякова, вул.Уляни Громової, вул.Цандера вул.Бірюзова, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83084 (школа №98, коридор) Велика
141798 м.Донецьк – вул.Бірюзова: 1–7, 19–28, 36–37, 40, 43; вул.Бірюзова, 1А, м.Донецк, Донецька обл., 83084 (школа №98, фойє) Велика
141799 м.Донецьк – вул.Бірюзова: 29–35А, 53, 57–60, 62; вул.Бірюзова, 44А, м.Донецьк, Донецька обл., 83084 (НВК №91, хол, права сторона) Велика
141800 м.Донецьк – вул.Бірюзова: 41–42, 44–50, 54–56, 61; вул.Бірюзова, 44А, м.Донецьк, Донецька обл., 83084 (НВК №91, їдальня) Велика
141801 м.Донецьк – вул.Бойченка, вул.Голубина, вул.Грибна, вул.Дагестанська: 21–47А, 49, 51, 53А–119А; вул.Казкова, вул.Кірова: 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447; вул.Костянтинівська: 1, 3, 5; вул.Кружевна, вул.Лебедина, вул.Новокаховська, вул.Пісенна, вул.Сільська, пров.Персиковий вул.Кірова, 429, м.Донецьк, Донецька обл., 83020 (школа №77, вестибюль) Велика
141802 м.Донецьк – вул.Абакумова: 1–10А; вул.Бахрушина, вул.Березіна, вул.Братська, вул.Верхньоактюбинська, вул.Верхня, вул.Вуглекам’яна, вул.Дагестанська: 1–20; вул.Єлизарової, вул.Кірова: 286, 288В, 294, 399, 399А, 401, 401А, 401Б, 403, 405, 407А, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 425, 427, 431, 433; вул.Корнилова, вул.Костянтинівська: 2, 4; вул.Ленінабадська, вул.Малоозерна, вул.Марата, вул.Махарадзе, вул.Михайлівська: 6–44; вул.Начальна, вул.Новопівнічна, вул.Світлогорська, вул.Соболєвського: 3–15, 21, 23–31; вул.Чайковського: 1–24, 26, 28, 30, 36А; вул.Абакумова, 80, м.Донецьк, Донецька обл., 83020 (філія школи №77, хол, ліва сторона) Велика
141803 м.Донецьк – вул.Абакумова: 30, 34, 36, 38–84, 86, 88, 90, 96–154; вул.Ахматової, вул.Джанкойська: 1, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19, 23, 25; вул.Достоєвського, вул.Кірова: 298, 300, 302, 304, 308, 310, 312, 316, 318, 322, 324, 328, 330, 330А; вул.Костянтинівська: 9–17; вул.Кубанська, вул.Леонтовича, вул.Михайлівська: 49–88; вул.Печерська, вул.Соболєвського: 20, 22, 37–47; вул.Чайковського: 25, 27, 29, 31–35, 37–128; вул.Шопена вул.Кірова, 320, м.Донецьк, Донецька обл., 83020 (палац культури, фойє) Велика
141804 м.Донецьк – вул.Абакумова: 29, 31–33, 35, 37, 85, 87, 89, 91–93; вул.Дагестанська: 48, 50, 52; вул.Джанкойська: 2–6, 8, 10, 12, 16, 18, 20–22, 24, 26–56; вул.Кірова: 449, 451, 453, 455, 457; вул.Прудова вул.Кірова, 334, м.Донецьк, Донецька обл., 83020 (школа №85, коридор, 1-й поверх) Велика
141812 м.Донецьк – вул.Адигейська, вул.Жилуновича, вул.Ільїнська: 13–19; вул.Красочна, вул.Купріна: 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 182, 184, 186, 190, 192, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 208, 209, 210, 212, 212А; вул.Мирна: 16, 18–31; вул.Новолуганська, вул.Російська, вул.Самойлова: 12–38; вул.Скляренка: 2, 4, 6, 8–10, 12, 14, 16; вул.Старицького: 16–47; вул.Туполєва: 22; вул.Усть-Каменогірська, вул.Якіра вул.Кольцова, 25Г, м.Донецьк, Донецька обл., 83112 (школа №90, хол цокольного поверху) Велика
141813 м.Донецьк – вул.Адонісова: 29–100, 129; вул.Азіна, вул.Аристотеля, вул.Арсеньєва: 6, 7, 8, 9А, 11–11А, 12А; вул.Баканова, вул.Вінтера, вул.Волзька, вул.Гірничорудна, вул.Ільїнська: 2–12; вул.Ішимська, вул.Камо, вул.Карпова, вул.Кірова: 71, 74, 75, 81, 82, 96, 98, 100, 102; вул.Коненкова, вул.Коротка, вул.Краснопольська, вул.Краснопресненська, вул.Купріна: 260, 260А, 260Б, 260В; вул.Лернера, вул.Мацегори, вул.Мирна: 2–15, 17; вул.Прямолінійна: 29–33; вул.Радісна, вул.Скляренка: 11, 13, 15, 19–47, 51, 58; вул.Слави, вул.Тинянова, вул.Торпедна, вул.Хліборобна, вул.Циклічна, вул.Чорноземна, вул.Шишкова, вул.Шулейкіна, вул.Шушенська, вул.Юона, вул.Ясна вул.Кірова, 90, м.Донецьк, Донецька обл., 83042 (будинок "Ринок "Дружба", хол) Велика
141814 м.Донецьк – вул.Бессемера, вул.Вербоноля, вул.Виноградна, вул.Газети ’Комсомолець Донбасу’: 35А; вул.Житлкоопівська, вул.Загородна, вул.Кірова: 91, 93, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 112; вул.Короленка, вул.Купріна: 123, 127, 129, 131, 133, 135, 135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 197, 199, 205, 207, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 261, 267, 269, 270, 271, 273, 277, 281; вул.Лізи Чайкіної, вул.Полтавська, вул.Ясинуватська вул.Кірова, 99, м.Донецьк, Донецька обл., 83037 (школа №89, актовий зал) Велика
141815 м.Донецьк – вул.Академічна, вул.Балхаська, вул.Воронова, вул.Жигулівська: 3–9А; вул.Кірова: 142А, 146, 147, 147А, 149, 151, 153, 155, 159; вул.Ревкомівська, вул.Халтуріна, вул.Центральнозаводська, пров.Журавського вул.Карла Маркса, 10, м.Донецьк, Донецька обл., 83037 (школа №93, актовий зал) Середня
141816 м.Донецьк – вул.Асаф’єва, вул.Газети ’Комсомолець Донбасу’: 1–9, 11, 17–18; вул.Карла Маркса, вул.Кірова: 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143; вул.Карла Маркса, 10, м.Донецьк, Донецька обл., 83037 (школа №93, коридор) Середня
141817 м.Донецьк – вул.Джамбула, вул.Єрмолової, вул.Коксохімічна, вул.Марка Вовчка, вул.Россошанська вул.Россошанська, 5, м.Донецьк, Донецька обл., 83042 (клуб ВАТ "Донецьккокс", фойє) Середня
141818 м.Донецьк – вул.Дар’яльська, вул.Корольової, вул.Крамського, вул.Купріна: 288, 339, 341, 343, 343А, 345, 347, 351, 352, 353, 354; вул.Лазурна, вул.Ломоносова, вул.Погодіна, вул.Сергіївська, вул.Хабаровська, вул.Чекаліна вул.Купріна, 298, м.Донецьк, Донецька обл., 83042 (розважальний центр "Енергетик", фойє) Середня
141819 м.Донецьк – вул.Балтійська, вул.Газети ’Комсомолець Донбасу’: 10, 12–16, 18А–34/2, 37–51/2; вул.Глібова, вул.Грузинська, вул.Дворцова, вул.Жигулівська: 10–12; вул.Заозерна, вул.Кіма, вул.Кірова: 147Б; вул.Лермонтова, вул.Нижньодворцова, вул.Петровського: 4, 6; вул.Спортсменів, вул.Фелікса, вул.Чистопільська, вул.Янки Купали, вул.Яноніса вул.Петровського, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83037 (Донецький гірничий технікум імені Є.Т.Абакумова, вестибюль) Велика
141820 м.Донецьк – вул.Авєріна, вул.Венеціанова, вул.Волоколамська, вул.Даурська, вул.Добролюбова, вул.Інженера Сукача, вул.Керченська, вул.Кірова: 150, 151А, 151Б, 151В, 152, 154, 156, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189, 191; вул.Комунарів: 2–8; вул.Коротченка, вул.Котляревського, вул.Кронштадтська: 1А–76, 79; вул.Морська, вул.Норильська, вул.Овсянникова, вул.Пашенної, вул.Посєлкова, вул.Саврасова: 1–6, 8–10; вул.Синцова, вул.Уссурійська вул.Кірова, 179, м.Донецьк, Донецька обл., 83089 (Донецьке гірниче професійно-технічне училище, вестибюль) Велика
141821 м.Донецьк – вул.Болотникова, вул.Високовольтна, вул.Гріга, вул.Замоскворічна, вул.Коперника, вул.Лазника, вул.Маршальська, вул.Міллерівська, вул.Надєждинська, вул.Острогорського, вул.Павлоградська, вул.Памірська, вул.Пеєвої, вул.Радченка, вул.Трубна, пров.Лікарняний вул.Радченка, 11, м.Донецьк, Донецька обл., 83042 (школа №83, вестибюль) Велика
141822 м.Донецьк – вул.Алексинська: 55А; вул.Алексинська, 55А, м.Донецьк, Донецька обл., 83113 (Донецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, бібліотека) мала
141926 м.Донецьк – вул.Батурина, вул.Вешенська, вул.Грановського, вул.Домбровського, вул.Желєзноводська, вул.Заболотного, вул.Закарпатська, вул.Запотоцького, вул.Івова, вул.Клочкова, вул.Культурна, вул.Лауреатів, вул.Літня: 36–61; вул.Луніна, вул.Львівська, вул.Мала, вул.Петровського: 187, 227–229Б; вул.Салтикова-Щедріна: 1–7; вул.Татищєва, вул.Ясенева, пров.Військово-Морський вул.Петровського, 231, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (школа мистецтв №2, актова зала, 2-й поверх) Велика
141927 м.Донецьк – вул.Аносова, вул.Байкальська, вул.Берегова, вул.Білоозерська, вул.Віктора Гюго, вул.Звенигородська, вул.Карбишева, вул.Кременчуцька, вул.Ласточкіна, вул.Ленінопольська, вул.Лутугіна, вул.Любовича, вул.Маміна-Сибіряка, вул.Нарофоминська, вул.Паралельна: 20А–50, 54–74, 76–97; вул.Першотравнева, вул.Роборовського, вул.Сабурова, вул.Саранська, вул.Серафимовича: 11; вул.Червона Зірка, вул.Черемухова, вул.Чугаєва, вул.Ямська вул.Петровського, 255, м.Донецьк, Донецька обл., 83039 (школа №106, фойє, 1-й поверх) Середня
141928 м.Донецьк – вул.Добровольського вул.Архітекторів, 21, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (гімназія ім.В.Стуса, вестибюль майстерень) Велика
141929 м.Донецьк – вул.Петровського: 254–256, 258–260, 262, 264, 266; вул.Шуйська: 7, 9; вул.Петровського, 258А, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (приватне підприємство "Петровський будинок Моди", хол) Середня
141930 м.Донецьк – вул.Карамзіна, вул.Первоуральська, вул.Родіонова, вул.Салтикова-Щедріна: 21–24, 28–68; вул.Федьковича: 1–46, 48; вул.Карамзіна, 18, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (школа №101, вестибюль, 1-й поверх) Середня
141931 м.Донецьк – вул.Аляб’єва, вул.Ветеранів, вул.Захарова, вул.Перемоги, вул.Сиромятнікова, вул.Таймирська, вул.Федьковича: 47, 49–91; пров.Звеньєвий вул.Петровського, 231, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (центр дитячої творчості, танцювальна зала) Середня
141932 м.Донецьк – вул.Архітектора Ємельянова, вул.Брикетна, вул.Великоанадольська, вул.Ісакова, вул.Кизильська, вул.Новосадова, вул.Обольська, вул.Петровського: 233, 256В–256Г, 260Б–260Г, 262Б, 264А–264Б, 266А–272; вул.Постройкомівська, вул.Стрельченка, вул.Тевосяна, вул.40-річчя Радянської України, пров.Феодосійський вул.Брикетна, 19, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (приміщення Петровського територіального центру, їдальня) Середня
141933 м.Донецьк – вул.Стаханова: 1, 6–18, 22–24; вул.Стаханова, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (Донецький навчально-виховний комплекс №114, вестибюль) Середня
141934 м.Донецьк – вул.Нижньовартівська, вул.Стаханова: 20; вул.Степана Щипачова: 2–10; вул.Стаханова, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (Донецький навчально-виховний комплекс №114, їдальня) Середня
141935 м.Донецьк – вул.Степана Щипачова: 35–39; вул.Шуйська: 2–6, 8, 10; вул.Степана Щипачова, 41А, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (ясла - садок №386 "Антошка", музичний зал) Середня
141936 м.Донецьк – вул.Архітекторів: 8, 10, 12, 15–21; вул.Петровського: 189–191Г, 233Г; вул.Степана Щипачова: 33; вул.Архітекторів, 21, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (гімназія ім.В.Стуса, вестибюль основної будівлі) Середня
141937 м.Донецьк – вул.Стаханова: 2–4, 26; вул.Степана Щипачова: 12–16; вул.Шуйська: 12; вул.Стаханова, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 (Донецький навчально-виховний комплекс №114, зал сухого плавання) Середня
141938 м.Донецьк – вул.Архітекторів: 1–7, 9, 11, 13; вул.Волочаївська, вул.Іюльська, пл.ім.Петровського вул.Карамзіна, 18, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (школа №101, велика спортивна зала) Середня
141939 м.Донецьк – вул.Крамарчука: 3–10; вул.Літня: 1–18, 21–25, 27–27Б, 29–35; пл.Перемоги: 23, 25–27, 29; вул.Петровського, 238, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 ("Шахта 4-21" "ДП" Донецька вугільна енергетична кампанія", актова зала) Середня
141940 м.Донецьк – пл.Перемоги: 1–22, 24–24А; пл.Перемоги, 21, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (школа №100, коридор 1-й поверх) Велика
141941 м.Донецьк – вул.Андрусова, вул.Банківська, вул.Джаліля, вул.Енергетична, вул.Калінінградська, вул.Карнавальна, вул.Лейтенанта Ніколенка, вул.Лук’яненка, вул.Максимильянівська, вул.Павловська, вул.Паралельна: 10, 52, 75; вул.Петровського: 235–241, 243, 245, 247–253, 262А, 263, 265, 274–282, 290, 292, 294–294А, 296, 298–298А, 300, 302–302А, 306, 310, 312, 314, 316, 328, 330; вул.Серафимовича: 1–10, 12–76; вул.Федеративна, вул.5-го Грудня, пров.Кантемирівський вул.Петровського, 255, м.Донецьк, Донецька обл., 83039 (школа №106, спортивна зала) Середня
141942 м.Донецьк – вул.Гнилицької, вул.Доренського, вул.Дорожна, вул.Зональна, вул.Крамарчука: 12–18; вул.Лациса, вул.Литейна, вул.Новолісна, вул.Петровського: 218–224, 242, 244, 246; вул.Путь Соціалізму, вул.Твардовського, вул.Тельнова, вул.Уборевича вул.Твардовського, 10А, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (ТОВ "Петровчанка", зал) Середня
141943 м.Донецьк – вул.Багрицького, вул.Василькова, вул.Донвугільська, вул.Казанцева, вул.Козлова, вул.Красносільська, вул.Люберецька, вул.Магдебурзька, вул.Петровського: 196–216; вул.Піхотна, вул.Прогресивна, вул.Спаська, вул.Тріумфальна, вул.Чугуївська, вул.Шпагіна, вул.Юпітерська вул.Тріумфальна, 13, м.Донецьк, Донецька обл., 83038 (спортивна дитяча школа олімпійського резерву з велоспорту №4, актова зала) Середня
141944 м.Донецьк – вул.Водолікувальна, вул.Менделєєва, вул.Окраїнна, вул.Олександра Ульянова, вул.Рубена Ібаррурі: 5–28, 30, 40, 42–72, 96; вул.Чусовська просп.Центральний, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83038 (школа №104, рекреація 2-й поверх) Середня
141945 м.Донецьк – вул.Безлісна, вул.Бєлорєченська, вул.Бокія, вул.Валдайська, вул.Ганді, вул.Горянська, вул.Далекосхідна, вул.Дружня, вул.Інгулецька, вул.Кремньова, вул.Мехліса, вул.Мухіної, вул.Полбіна, вул.Романовського, вул.Самарська, вул.Семипалатинська, вул.Соціалістична, вул.Узорна, пров.Виборзький, пров.Радищева вул.Самарська, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83039 (школа №116, спортивна зала) Велика
141946 м.Донецьк – вул.Гаврилюка, вул.Галицька, вул.Доброславіна, вул.Електродна, вул.Зелений Гай, вул.Ірини Левченко, вул.Льотчиків, вул.Марка Озерного, вул.Метеоритна, вул.Павлуновського, вул.Петровського: 285–289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303–305, 307–309, 311, 313, 315, 317–327, 329, 331–352; вул.Ринкова, вул.Селидівська, вул.Томська, вул.Урожайна, вул.Фінальна, вул.Чехова, вул.Шестакова, пров.Істоміна, пров.Ліліної, пров.Урбанського, пров.Червоноармійський вул.Шестакова, 16, м.Донецьк, Донецька обл., 83039 (КП "Керуюча компанія Петровського району м.Донецька", актова зала) Велика
141947 м.Донецьк – вул.Дунаєвського: 12–26; вул.Кастуся Калиновського, вул.Петрова, вул.Раціоналізаторів, вул.Соколовського, вул.Соцгородок, пров.Станіславського вул.Дунаєвського, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83061 (школа №103, коридор 1-й поверх) Середня
141948 м.Донецьк – вул.Аксайська: 16, 18–21, 24, 26–69; вул.Вучетича, вул.Дубовського, вул.Дунаєвського: 1–10; вул.Зелінського, вул.Ізумрудна, вул.Ільменська, вул.Каховська, вул.Косарева, вул.Ромоданівська, вул.Софії Перовської, вул.Удачна вул.Удачна, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83061 (палац культури ВП "Шахта "Трудівська" ДП ДВЕК, хол) Велика
141949 м.Донецьк – вул.Вагнера, вул.Красногорівська, вул.Полухіна вул.Дунаєвського, 7, м.Донецьк, Донецька обл., 83061 (Донецький професійний гірничий ліцей, хол) Середня
141950 м.Донецьк – вул.Літня: 19, 26, 28; пл.Перемоги: 28, 30–37; вул.Закарпатська, 3, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (школа №111, спортивний зал) Середня
141951 м.Донецьк – вул.Аксайська: 17, 22–23, 25; вул.Алеутська, вул.Амудар’їнська, вул.Ананченка, вул.Билинна, вул.Гастелло, вул.Кастальського, вул.Кирпичнозаводська, вул.Климашкіна, вул.Клубна, вул.Кобринської, вул.Луговського, вул.Медична, вул.Республіканська, вул.Сафонова, вул.Чорногірська пров.Кантемирівський, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83039 (філія школи №106, спортивна зала) Середня
141952 м.Донецьк – вул.Вельямінова, вул.Косьминського, вул.Мамаєва кургану, вул.Павла Безпощадного, вул.Растреллі, вул.Рощинська, вул.Удальцова, вул.Федоровського, пров.Акулова, просп.Журналістів, просп.Центральний просп.Центральний, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83038 (школа №104, рекреація) Середня
141953 м.Донецьк – вул.Бійцева, вул.Гімалайська, вул.Іжевська, вул.Планерська, вул.Рубена Ібаррурі: 29, 35–39, 41, 78–94А, 98–100; вул.Рубінштейна, вул.Свірського, пров.Анохіна, пров.Данте вул.Рубена Ібаррурі, 102, м.Донецьк, Донецька обл., 83038 (школа №108, спортивна кімната) Середня
141954 м.Донецьк – вул.Вересаєва, вул.Електровозна, вул.Знаменська, вул.Катовицька, вул.Криленка, вул.Родникова вул.Електровозна, 25, м.Донецьк, Донецька обл., 83038 (Донецький завод "Продмаш", зал засідань) Середня
141955 м.Донецьк – вул.Архипова, вул.Балакірева, вул.Карлівська, вул.Одоєвського, вул.Петровського: 127–139, 141, 143–143А, 145–145А, 151А, 153, 155–155А, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175–175А; вул.Популярна, вул.Ревякіна, вул.Супутників, вул.Туркменська вул.Ревякіна, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83024 (школа №87, актова зала) Велика
141956 м.Донецьк – вул.Борисових, вул.Бруснична, вул.Гайдара, вул.Глазунова, вул.Гоголя, вул.Готвальда, вул.Даргомижського, вул.Динамо, вул.Забудського, вул.Комсомолу України, вул.Корганова, вул.Молодогвардійців, вул.Переможців, вул.Петровського: 140–140Б, 142, 144, 146–150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 178–186Б; вул.Свободна, вул.Точиського, вул.Ульянових вул.Лохтіна, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83024 (школа №84, спортивна зала) Середня
141957 м.Донецьк – вул.Брюханова, вул.Вахтангова, вул.Виборна, вул.Вятська, вул.Естафетна, вул.Заборовського, вул.Космічна, вул.Лесі Українки, вул.Лохтіна, вул.Осоавіахіму, вул.Павлова, вул.Парашутна, вул.Пастера, вул.Херсонська, вул.Чибісова, вул.Юннатів, вул.23-го Партз’їзду, пров.Боткіна пров.Боткіна, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83024 (ясла - садок №74 "Маяк", музичнна зала) Велика
141958 м.Донецьк – вул.Березівська, вул.Богданова, вул.Бринька, вул.Героїв Міуса, вул.Камвольна, вул.Катасанова: 2–30, 34–40А; вул.Красикова, вул.Леонідова, вул.Озеленювачів, вул.Приазовська, вул.Проїжджа, вул.Турунська, пров.Тихоокеанський, просп.Кобзаря вул.Бринька, 23, м.Донецьк, Донецька обл., 83078 (школа №113, коридор основної будівлі) Середня
141959 м.Донецьк – вул.Автобазівська, вул.Амиряна, вул.Дорохова, вул.Житня, вул.Катасанова: 32; вул.Козятинська, вул.Кокшарова, вул.Композиторів, вул.Коршунова, вул.Мурманська, вул.Нахімовська: 1–42, 46–60; вул.Панфіловців, вул.Салтикова-Щедріна: 8–20, 26; вул.Старченка, вул.Товариська, вул.Фінська вул.Карамзіна, 18, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (школа №101, мала спортивна зала) Середня
141960 м.Донецьк – вул.Гейне, вул.Гмирьова, вул.Григор’євська, вул.Житлова, вул.Магнітна, вул.Нахімовська: 44; вул.Петровське Лісництво, вул.Проходська, вул.Туманського, вул.Учнівська, вул.Шухова вул.Магнітна, 25, м.Донецьк, Донецька обл., 83010 (Донецький професійний гірничий ліцей, каб.вчительської, каб.педагогічний) Середня
141961 м.Донецьк – вул.Академіка Ферсмана, вул.Брюллова, вул.Вавилова, вул.Вільгельма Піка, вул.Далекоуральська, вул.Зв’язківців, вул.Новотроїцька, вул.Полупанова, вул.Ризька, вул.Софії Ковалевської, пл.Правди пл.Правди, 5, м.Донецьк, Донецька обл., 83022 (палац культури ВП "Шахта "Трудівська" ДП ДВЕК, хол) Середня
141962 м.Донецьк – вул.Автодорожна, вул.Войнова, вул.Гладківська, вул.Дибенка, вул.Зорге, вул.Комітетська, вул.Курортна, вул.Малишева, вул.Мольєра, вул.Невельська, вул.Новаторів Донбасу, вул.Ольховська, вул.Південношахтарська, вул.Революції, вул.Старогірницька, вул.Тагора, пров.Валуйський, пров.Гірницький, пров.Доватора, пров.Івана Богуна, пров.Крилова, пров.Чубаря, пров.Шахтарський, пров.Ширшова вул.Вуглегорська, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83022 (школа №110, вестибюль) Середня
141963 м.Донецьк – вул.Вернадського: 39–68; вул.Войкова: 35, 37, 39, 41, 43, 45–100; вул.Вуглегорська: 1–63; вул.Желанна: 46, 57–102; вул.Замойського, вул.Кисельовська: 44, 46–88; вул.Кіровоградська: 34–100Г; вул.Крюкова: 106, 108–184; вул.Леваневського: 39–103; вул.Маркіна, вул.Марсельєзи, вул.Мелітопольська: 43, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67–120; вул.Орджонікідзе, вул.Чекістів, вул.Шепетівська вул.Маркіна, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83022 (КП "Керуюча компанія Петровського району м.Донецька", актова зала) Середня
141964 м.Донецьк – вул.Вернадського: 1А–38; вул.Відродження, вул.Войкова: 2–34, 36, 38, 40, 42, 44; вул.Вуглегорська: 65–75; вул.Желанна: 1–43, 51–55; вул.Кисельовська: 1–43, 45; вул.Кіровоградська: 1–33; вул.Крюкова: 1–105, 107; вул.Леваневського: 1–38; вул.Марксистська, вул.Мелітопольська: 1–42, 44–44А, 48–50, 52, 54, 56–56А, 58–60, 62, 64, 66–66А; вул.Москвіна, пров.Чернишевського вул.Войкова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83022 (школа №105, каб.4, 5) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141823 Комунальний лікувально-профілактичний заклад міська лікарня №25 м.Донецька вул.Кірова, 314, м.Донецьк, Донецька обл., 83020 Мала
141824 Комунальна установа "Лікувально-профілактичний заклад центральна міська клінічна лікарня №24 м.Донецька" просп.Семашка, 3А, м.Донецьк, Донецька обл., 83089 Мала
141825 Терапевтичне та хірургічне відділення комунальної установи "Лікувально-профілактичний заклад центральна міська клінічна лікарня № 24 м.Донецька" вул.Радченка, 13, м.Донецьк, Донецька обл., 83042 Мала
141826 Донецька виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№124) вул.Івана Сусаніна, 35, м.Донецьк, Донецька обл., 83036 Середня
141965 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Донецька обласна лікарня відновного лікування" вул.Родникова, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83038 Мала
141966 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психіатрична лікарня №1 м.Донецька " вул.Петровського, 268А, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 Мала
141967 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Центральна міська лікарня №14 м.Донецька" вул.Петровського, 197, м.Донецьк, Донецька обл., 83111 Мала