Донецька область - одномандатний виборчий округ №45

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140566 смт Верхньоторецьке – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Зарєчна, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Орєхова, вул.Первомайська, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Шкільна, с.Троїцьке вул.Відродження, 92, смт Верхньоторецьке, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86040 (школа, фойє) Велика
140567 смт Верхньоторецьке – вул.Красна, вул.Степна, вул.Фабрична, с.Василівка, с-ще Бетманове вул.Відродження, 81, смт Верхньоторецьке, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86040 (Молодіжний центр, малий зал) Середня
140568 смт Желанне, с-ще Восход вул.Центральна, 89, смт Желанне, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86023 (школа, фойє) Середня
140569 смт Очеретине – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Желєзнодоріжна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Лермонтова, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Пушкіна, вул.Світла, вул.Степова, вул.Строітелів, вул.Учительська, вул.Фестивальна, вул.Франко, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченко, МПС, 430 км, 432 км, смт Керамік вул.Заводська, 2, смт Очеретине, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86020 (палац культури, фойє) Середня
140570 смт Очеретине – вул.Виноградна, вул.Гідростроітелів, вул.Каштанова, вул.Комарова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселів, вул.Попова, вул.Романтиків, вул.Садова, м-н Гідростроітелів вул.Набережна, 12, смт Очеретине, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86020 (школа, фойє) Велика
140572 с.Красногорівка, с.Веселе(Красногорівська с/р), с-ще Кам’янка, с.Новоселівка Друга вул.Гагаріна, 11А, с.Красногорівка, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86042 (школа, фойє) Середня
140573 с.Новобахмутівка(Новобахмутівська с/р) вул.Шкільна, 1, с.Новобахмутівка, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86032 (школа, фойє) мала
140574 с.Новоселівка Перша, с.Межове, с.Новопокровське, с.Скучне вул.Первомайська, 13Б, с.Новоселівка Перша, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86024 (будинок культури, фойє) Середня
140575 с.Орлівка, с.Бердичі, с-ще Степове, с.Семенівка, с.Тоненьке, с.Уманське, с.Яснобродівка вул.Єлагіна, 29А, с.Орлівка, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86050 (будинок народних традицій, фойє) Середня
140576 с-ще Ласточкине вул.Центральна, 7А, с-ще Ласточкине, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86050 (адміністративна будівля Орлівської сільської ради, зала для засідань) мала
140577 с.Первомайське, с-ще Невельське вул.Шкільна, 30, с.Первомайське, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86051 (школа, фойє) Велика
140578 с.Нетайлове вул.Набережна, 3, с.Нетайлове, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86051 (школа, фойє) Середня
140579 с-ще Піски, с.Водяне, с-ще Лозове, с-ще Сєверне вул.Паркова, 2, с.Первомайське, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86051 (будинок дозвілля, фойє) Велика
140580 с.Олександропіль, с.Новоселівка, с.Пантелеймонівка вул.Свободи, 1, с.Новоселівка (Розівська сільська рада), Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86030 (школа, фойє) Середня
140582 с.Соловйове, с.Архангельське, с.Новобахмутівка(Соловйовська с/р), с.Новокалинове, с.Сокіл вул.Чкалова, 11Б, с.Соловйово, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86020 (клуб-бібліотека, фойє) Середня
140583 с.Спартак – вул.Аеродромна, вул.Дружби, вул.Київська, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новосельська, вул.Октябрська, вул.Побєди, вул.Садова, вул.Совєтська, вул.Солнєчна, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.60 лєт Октября вул.Центральна, школа, с.Спартак, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86042 (школа, фойє) Середня
140584 с.Веселе(Спартаківська с/р) вул.Колхозна, 69, с.Веселе (Спартаківська сільська рада), Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86080 (СВК "Спартак", фойє) Середня
140585 с-ще Опитне вул.Братів Паукових, 54, с.Орлівка, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86050 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
140586 с.Спартак – роз’їзд 7 км, роз’їзд 73 км, с-ще Каштанове, с-ще Крута Балка, с-ще Мінеральне, с.Яковлівка вул.Колхозна, 1, с.Яковлівка, Ясинуватський р-н, Донецька обл., 86080 (школа, фойє) Середня
140587 м.Авдіївка – вул.Донецька: 79, 81–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–200А; вул.Лесі Українки: 85, 87, 89–89А, 91, 93, 97, 99, 103А, 105, 107, 110–210А; вул.Незалежності: 72, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120–216; вул.Первомайська: 254, 256, 258–291; вул.Сапронова: 76, 78, 83–179; вул.Сільгосптехніки, вул.Тимірязєва, вул.Чистякова: 55, 57, 59–152; пров.Залізничний, пров.Коцюбинського, пров.Толстого, пров.50-ти річчя АКХЗ, квартал МПС: 56–60, 66–72, 74–74А, 76, 78–80, 82–90, 104; вул.Чистякова, 60А, м.Авдіївка, Донецька обл., 86060 (лінійна поліклініка, хол, 1-й поверх) Середня
140588 м.Авдіївка – вул.Виноградна, вул.Донецька: 5–5Б, 7, 9, 11, 13–78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Лесі Українки: 1–84, 86–86А, 88, 90–90А, 92, 94–96А, 98, 100–102, 104, 106–106А, 108; вул.Незалежності: 1–1В, 3, 5–9, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23А–71, 73–75А, 77, 79, 81, 83, 85–87А, 89, 91, 93, 95, 97–97А, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113, 115, 117, 119; вул.Первомайська: 112–112А, 114–118А, 121–253, 255, 257; вул.Сапронова: 1–75, 77, 79–81А; вул.Соборна: 2–46, 49; вул.Степова: 23–182; вул.Чистякова: 1–54, 56, 58; вул.Шестакова, пров.Аптекарський, пров.Кар’єрний, пров.Робочий, пров.Стадіонний, квартал МПС: 1, 2, 35, 37–54, 77, 81–81А; 437 км, 438 км, 442 км вул.Виноградна, 1, м.Авдіївка, Донецька обл., 86060 (школа №1, спортзал, 1-й поверх) Середня
140589 м.Авдіївка – вул.Донецька: 1–4, 6, 8, 10, 12; вул.Дружби, вул.Миру, вул.Первомайська: 48, 50, 52, 54, 58–60, 62–111, 113, 119; вул.Поштова, вул.Свободи, вул.Степова: 1–22; вул.Фестивальна, пров.Благодатний, пров.Гурова, пров.Стрілковий, пров.Театральний, пров.Тісний, квартал МПС: 1А, 2А–34, 36, 63, 73, 75, 93; вул.Поштова, 23, м.Авдіївка, Донецька обл., 86060 (ПТУ №43, спортивний зал, 1-й поверх) Середня
140590 м.Авдіївка – вул.Заводська, вул.Княгині Ольги, вул.Коксохіміків, вул.Котляревського, вул.Незалежності: 2, 4, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Первомайська: 3–47, 49, 51, 53, 55–57, 61; вул.Перемоги, вул.Соборна: 48, 52–127, 129, 133, 135–135А; пров.Світлий вул.Поштова, 23, м.Авдіївка, Донецька обл., 86060 (ПТУ №43, спортивний зал, 1-й поверх) Середня
140591 м.Авдіївка – вул.Абрикосова, вул.Єлагіна, вул.Каштанова, вул.Колосова, вул.Красна: 1–79, 81–83, 85, 87, 89–91, 95, 97, 99, 101–101А; вул.Металургів, вул.Нечаєва, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Чепижного, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Клубний, пров.Солов’яненко, 450 км вул.Єлагіна, 20, м.Авдіївка, Донецька обл., 86062 (школа №4, хол, 1-й поверх) Середня
140592 м.Авдіївка – вул.Белінського, вул.Весняна, вул.Добролюбова, вул.Зелена, вул.Красна: 80, 84, 86–86А, 88, 92, 96, 98, 100, 102–211; вул.Ломоносова, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 128, 130–132А, 134, 136–200; вул.Суворова, вул.Франка, вул.Чайковського, пров.Больничний, пров.Суворова вул.Єлагіна, 20, м.Авдіївка, Донецька обл., 86062 (школа №4, спортивний зал, 1-й поверх) Середня
140593 м.Авдіївка – вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Довіри, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Соборна: 201А–324; вул.Спортивна, вул.Тургенєва, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, пров.Лісний, пров.Нахімова, пров.Сєдова, пров.Шкільний, пров.Ясинуватський, 447 км, 448 км, 449 км вул.Єлагіна, 20, м.Авдіївка, Донецька обл., 86062 (школа №4, актовий зал, 1-й поверх) Середня
140594 м.Авдіївка – вул.Грушевського: 1А–79; вул.Маяковського, квартал Ювілейний: 3–10; бульв.Шевченка, 1, м.Авдіївка, Донецька обл., 86065 (школа №6, хол, 1-й поверх) Велика
140595 м.Авдіївка – бульв.Шевченка: 3, 5, 7, 9; вул.Воробйова: 15; вул.Гагаріна: 1, 5, 7–12А, 15; вул.Менделеєва: 1–2, 4; просп.Центральний: 7–11; вул.Менделеєва, 6, м.Авдіївка, Донецька обл., 86066 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика
140596 м.Авдіївка – бульв.Шевченка: 2, 4, 6, 8; вул.Гагаріна: 23–27; вул.Комунальна: 1–3, 5, 7, 9, 13–21; вул.Молодіжна: 9–12; просп.Центральний: 1, 5; Будинок бригадира путі, квартал Ювілейний: 1–2; бульв.Шевченка, 1, м.Авдіївка, Донецька обл., 86065 (школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140597 м.Авдіївка – вул.Гагаріна: 13–14, 16–19; вул.Грушевського: 81; вул.Молодіжна: 13; бульв.Шевченка, 1, м.Авдіївка, Донецька обл., 86065 (школа №6, 1-й поверх) Середня
140598 м.Авдіївка – вул.Воробйова: 1, 7–9; вул.Гагаріна: 2–4, 6; вул.Корольова: 1–9; просп.Центральний: 15–27; вул.Менделеєва, 6, м.Авдіївка, Донецька обл., 86066 (школа №5, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140599 м.Авдіївка – вул.Воробйова: 5; вул.Корольова: 11; вул.Менделеєва: 3, 5–9; вул.Молодіжна: 16–20; вул.Менделеєва, 6, м.Авдіївка, Донецька обл., 86066 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика
140600 м.Авдіївка – вул.Рубінова, просп.Центральний: 4; квартал 9: 1, 7–11А, 15–15А, 22; вул.Комунальна, 10, м.Авдіївка, Донецька обл., 86065 (школа №7, хол, 1-й поверх) Велика
140601 м.Авдіївка – вул.Комунальна: 4, 6, 8, 12, 23–31; просп.Центральний: 2А; квартал Будівельників вул.Комунальна, 10, м.Авдіївка, Донецька обл., 86065 (школа №7, хол, 1-й поверх) Велика
140602 м.Авдіївка – квартал 9: 2, 12–14А, 16–21, 23–27; просп.Центральний, 28, м.Авдіївка, Донецька обл., 86066 (палац культури, фойє, 1-й поверх) Велика
141433 м.Ясинувата – вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Воровського, вул.Гоголя, вул.Курортна, вул.Лісова Поляна, вул.Маяковського, вул.Орджонікідзе: 209–211; вул.Побєди, вул.Подлєсна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Франка, пров.Світлий, 454 км вул.Орджонікідзе, 215, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (Ясинуватський автодор, актова зала) Середня
141434 м.Ясинувата – вул.Бабушкіна, вул.Димитрова, вул.Енгельса, вул.Зої Космодем’янської, вул.Красний Октябрь, вул.Лесі Українки, вул.Орджонікідзе: 140–148, 150А, 177–203; вул.Орєхова, вул.Совєтська, вул.Спортивна, вул.Чкалова, пров.Іловайський вул.Орджонікідзе, 150А, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (дистанція електропостачання, актова зала, 2-й поверх) Середня
141435 м.Ясинувата – вул.Дзержинського, вул.Іловайська, вул.Лермонтова, вул.Орджонікідзе: 169–175А; вул.Транспортна, вул.Фестивальна, вул.Шкільна: 10–18А, 24–26А, 30; вул.Лермонтова, 20, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (професійний будівельний ліцей, вестибюль, 2-й поверх) Середня
141436 м.Ясинувата – вул.Дніпропетровська, вул.Донецька, вул.Єсеніна, вул.Железнодорожна, вул.Запорізька, вул.Калініна, вул.Комунальна: 6–90; вул.Крупської, вул.Куйбишева, вул.Ломоносова, вул.Павла Тичини, вул.Петровського, вул.Полтавська, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Тімірязева, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чехова, вул.Шкільна: 23; пров.Донецький, пров.Малий вул.Шкільна, 23, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (гуртожиток колійної машинної станції №7, актова зала) Середня
141437 м.Ясинувата – вул.Комунальна: 2А–2Б, 4А; вул.Шкільна: 19, 27, 32–38; кв-л 55: 5А; м-н № 3: 1; м-н Центральний: 6–8, 24; вул.Шкільна, 13, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (школа №2, їдальня) Велика
141438 м.Ясинувата – бульв.Леніна, вул.Некрасова: 1–17, 20; вул.Орджонікідзе: 116, 118, 120, 149–149А, 151–167; бульв.Леніна, 2, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (будинок науки і техніки, фойє) Велика
141439 м.Ясинувата – вул.Комунальна: 3А; вул.Некрасова: 18; кв-л Дубрава, кв-л 55: 1–5, 9; Лісництво, м-н Центральний: 10–15; вул.Комунальна, 3А, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (гуртожиток №4 Ясинуватського будівельного технікуму транспортного будівництва, кімната зимового саду) Велика
141440 м.Ясинувата – м-н № 3: 4–17; м-н Центральний: 16–23, 26; мікрорайон Центральний, 26, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (професійний ліцей залізничного транспорта, актова зала, 2-й поверх) Велика
141441 м.Ясинувата – вул.Октябрська: 53–55, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 73, 81–184; вул.Октябрська, проспект 1, вул.Октябрська, проспект 2, вул.Октябрська, проспект 3, вул.Октябрська, проспект 4, вул.Орджонікідзе: 128, 130, 132, 134, 136–138; вул.Свердлова, вул.Свердлова, проспект 1, вул.Скрипника: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 99; вул.Шкільна: 1–4; вул.Октябрьска, 168А, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (дистанція колії, актова зала, 2-й поверх) Середня
141442 м.Ясинувата – вул.Артема: 3–29; вул.Красноармійська, вул.Мічуріна, вул.Орджонікідзе: 1–115, 117, 119–119А, 121–127, 129, 131, 133, 135; вул.Скрипника: 1–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81–85; вул.Чернишевського, пров.Пирогова, пров.Толбухіна, пров.Фрунзе: 3–41; пров.Фурманова, пров.Ціолковського вул.Скрипника, 91, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (школа №1, вестибюль, 2-й поверх) Середня
141443 м.Ясинувата – вул.Артема: 42; вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Карла Маркса, вул.Щорса, кв-л 100, кв-л 102: 5–10, 13; вул.Машиностроїтелів, 32, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (школа №7, вестибюль) Велика
141444 м.Ясинувата – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Комарова, вул.Кубанська, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Плеханова, вул.Польова, вул.Полярна, вул.Сиренєва, вул.Степана Разіна, вул.8 Марта, пров.Тихий, пров.Фрунзе: 45–53; кв-л 102: 11–12, 13А; кв-л 103 кв-л 100, 4А, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (школа №6, актова зала, 2-й поверх) Велика
141445 м.Ясинувата – вул.Б. Хмельницького, вул.Ленінградська, вул.Машиностроїтелів, вул.Миру, вул.Молодіжна вул.Молодіжна, 1, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (будинок дитячої і юнацької творчості, вестибюль, 2-й поверх) Велика
141446 м.Ясинувата – кв-л Молодіжний, м-н Зорька: 1–7; вул.Артема, 29, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (професійно-технічне училище, вестибюль) Велика
141447 м.Ясинувата – вул.Артема: 31А; вул.Бєлінського, вул.Войкова, вул.Кармелюка, вул.Каховська, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Кримська, вул.Менделєєва, вул.Павлова, вул.Панфілова, вул.Пархоменка, вул.Сєвєрна, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Урицького, м-н Восточний, м-н Зорька: 8–20; вул.Бєлінського, 31, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (школа №3, вестибюль) Велика
141448 м.Ясинувата – вул.Весела Поляна, вул.Герцена, вул.Горького, вул.Енергетиків, вул.Карла Лібкнехта, вул.Леваневського, вул.Макіївська, вул.Нахімова, вул.Октябрська: 2–52, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 74–80; вул.Островського, вул.Первомайська, вул.Рози Люксембург, вул.Складська, вул.Флотська, вул.Чапаєва, 2 км, 50 км вул.Горького, 36, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (виробнича база комунального підприємства "Комбінат комунальних підприємств", актова зала, 2-й поверх) Середня
141449 м.Ясинувата – вул.Водна, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Суворова, вул.Шевченка, Будинок водопостачальників, 1119 км вул.Чайковського, 2, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (школа №5, актова зала) Середня
141450 м.Ясинувата – вул.Баєвича, вул.Добролюбова, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Лісна, вул.Піонерська, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Южна сторона вул.Лісна, 41, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 (будівельно-монтажне і експлуатаційне управління №9, зала їдальні) мала
141710 м.Донецьк – вул.Амосова, вул.Батули, вул.Бутакова, вул.Вагжанова, вул.Вєстова, вул.Воронихіна, вул.Гулака-Артемовського, вул.Давидова, вул.Єсеніна, вул.Кармалюка, вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Манюшка, вул.Марковникова, вул.Новочеркаська, вул.Панорамна, вул.Рубенса, вул.Сорочинська, вул.Чебишева, вул.Черепанових, вул.Шубіна, вул.Юр’єва, вул.Якутська, пров.Золотарьова, просп.Блажка, просп.Партизанський: 2–24, 28–28Б, 30, 32, 34–36, 38, 42, 104–129А; просп.Партизанський, 14А, м.Донецьк, Донецька обл., 83108 (школа №9 для глухих дітей, хол) Велика
141711 м.Донецьк – вул.Азізбекова, вул.Анадирська, вул.Аргунових, вул.Болгарська, вул.Вершигори, вул.Глієра, вул.Городовикова, вул.Джапарідзе, вул.Здоровцева, вул.Кассіна, вул.Курнакова, вул.Латиська, вул.Лебедєва, вул.Новикова, вул.Подбєльського, вул.Пришвіна, вул.Роз’їзд 2 км, вул.Рубіжна, вул.Світла, вул.Солнцева, вул.Студентська, вул.Фаворського, вул.Фіолетова, вул.Харківська, вул.Хруничева, вул.Цюрупи, вул.Яблочкова, пров.Богучарського, пров.Засядька, пров.Мясковського, просп.Київський: 36; просп.Партизанський: 44; пров.Засядька, 56, м.Донецьк, Донецька обл., 83009 (школа №43, актова зала) Велика
141712 м.Донецьк – вул.Берзаріна, вул.Бетховена, вул.Богословського, вул.Бориса Горбатова, вул.Бубнова: 7; вул.Ваніна, вул.Галілея, вул.Недєліна, вул.Новгородська, вул.Потаніна, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Чапаєва: 2, 4–10; вул.Шаумяна, вул.Шафранна, вул.Штрауса, просп.Партизанський: 33, 39, 46–52; просп.Партизанський, 1А, м.Донецьк, Донецька обл., 83108 (ТОВ "Донецьке АТП МОК", актова зала) Велика
141713 м.Донецьк – вул.Бубнова: 1–6, 10А; просп.Партизанський: 25–27, 29, 31–31А, 37–37Б, 41, 54–60, 66–84; просп.Партизанський, 35А, м.Донецьк, Донецька обл., 83009 (Коледж технологій та дизайну, хол) Велика
141714 м.Донецьк – вул.Буслаєва: 31, 35; вул.Листопрокатників: 13–15, 17–19; вул.Свєтлова: 1А; вул.Чапаєва: 1–1Б, 3–3А; просп.Партизанський: 45, 64; вул.Благовєщенська, 3, м.Донецьк, Донецька обл., 83009 (школа №117, хол) Велика
141715 м.Донецьк – вул.Благовєщенська: 4–8, 10–14, 16, 18–75; вул.Бутовська, вул.Депутатська, вул.Желябова, вул.Лєскова, вул.Листопрокатників: 1–3, 4–10, 16; вул.Лісна, вул.Лісна Поляна, вул.Маркова, вул.Менжинського, вул.Міцкевича, вул.Новоросійська, вул.Панаса Мирного, вул.Польська, вул.Прохладна, вул.Путилівська Роща, вул.Руданського, вул.Рудзутака, вул.Свєтлова: 8–24; вул.Сенявина, вул.Федорова, пров.Обський вул.Свєтлова, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83009 (Товариство з додатковою відповідальністю"Орендне підприємствро "Шахта Путилівська", хол) Велика
141716 м.Донецьк – вул.Артемівська: 1З, 19, 23, 24, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103Б, 105, 107, 107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 119А, 121, 123, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143А, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 181А, 181Б, 181В, 183, 185, 189, 191, 193, 195, 195А, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 213А, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 229, 231, 231А, 233; вул.Башкирська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78А, 79, 81А, 153; вул.П’ятницького: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 34А, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71А; вул.Артемівська, 103Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83018 (Донецька дистанція колії, актова зала) Середня
141717 м.Донецьк – вул.Венгерська, вул.Говорова, вул.Збєжнєва, вул.Зльотна, вул.Крупської, вул.Ніжинська, вул.Новоясинуватська, вул.Перша Піонерська, вул.Свободи, вул.Стратонавтів: 1, 1Д, 1Є, 1С, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 10, 11, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 33/3, 35, 35/12, 35/13, 36, 37, 39, 39/4, 40, 40/1, 42, 42А, 44, 45А, 45Б, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 47Г, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121Е, 122, 123, 123Б, 124, 125Б, 126, 128, 130, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 138Б, 139, 141, 142, 144, 146, 148, 148А; вул.Чеканна, вул.50-річчя України, пров.Амвросіївський, пров.Воскресенський, пров.Навої, пров.Софії Ковалевської, пров.Тарлє, пров.Тимура Фрунзе, пров.Тищенка, пров.Шоріна, просп.Манежний: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.Зльотна, 1Ю, м.Донецьк, Донецька обл., 83021 (Міжнародний аеропорт "Донецьк", хол, 1-й поверх) Велика
141718 м.Донецьк – вул.Ахромєєва, вул.Волчанська, вул.Дворжака, вул.Кисєльова, просп.Засядька просп.Засядька, 9А, м.Донецьк, Донецька обл., 83054 (Адміністративний комплекс "Шахта ім.О.Ф.Засядька", коридор) Середня
141719 м.Донецьк – вул.Аристова, вул.Благовєщенська: 1, 9, 15, 17; вул.Будапештська, вул.Листопрокатників: 3А–3Б; вул.Островського, вул.Собінова: 149, 151, 153, 155, 157, 159–187; просп.Партизанський, 68А, м.Донецьк, Донецька обл., 83009 (школа №58, коридор) Велика
141720 м.Донецьк – вул.Буслаєва: 2–30; вул.Єрьоменка, вул.Жмури, вул.Мічурінська, вул.Океанська, вул.Середня, вул.Тарханова, пров.Бахмутський, пров.Геодезичний, пров.Тольятті, просп.Київський: 67, 69–73А; вул.Океанська, 1, м.Донецьк, Донецька обл., 83007 (школа №59, хол) Велика
141721 м.Донецьк – вул.Буслаєва: 33; пров.Верстовського, пров.Обнорського, просп.Київський: 52–66, 68, 77–85; просп.Київський, 57, м.Донецьк, Донецька обл., 83054 (Донецьке вище професійне гірниче училище, хол) Велика
141722 м.Донецьк – вул.Миронова: 5–17А; вул.Політбійців: 3–3А, 18–20; просп.Київський: 36А–36Е, 38–38В, 40, 42, 44; просп.Київський, 7, м.Донецьк, Донецька обл., 83054 (спеціалізована гуманітарна школа №65, коридор, 1-й поверх) Велика
141723 м.Донецьк – вул.Волноваська, вул.Поліграфічна, вул.Політбійців: 1, 4–16; просп.Київський, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83054 (Поліграфіний дім "Донеччина", "дзеркальна зала") Велика
141724 м.Донецьк – вул.Молодих шахтарів: 58–60; вул.Неманська, вул.Обручева, вул.Собінова: 45, 47–144А, 150–150А, 152, 154–154Б, 156, 158; вул.Яснополянська, пров.Музичний вул.Яснополянська, 5, м.Донецьк, Донецька обл., 83054 (школа №57, хол) Велика
141725 м.Донецьк – вул.Брюсова, вул.Кузнецова, вул.Маршака, вул.Петрозаводська, вул.Совєтська: 50–59; вул.Трудової Алеї, вул.Цитрусова, вул.18 Партз’їзду, просп.Київський: 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33В, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–51; просп.Київський, 7 , м.Донецьк, Донецька обл., 83054 (спеціалізована гуманітарна школа №65, коридор) Велика
141726 м.Донецьк – вул.Собінова: 1–44, 46; вул.Челюскінців: 291Д; просп.Київський: 3А–3Б, 5–5Г, 7; вул.Собінова, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (школа №19, спортивна зала) Велика
141727 м.Донецьк – вул.Артема: 169Д, 169Є, 169Ш; просп.Київський: 1А–1Б, 3, 30, 32, 34; вул.Собінова, 4, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (школа №19, актова зала) Середня
141728 м.Донецьк – вул.Алексєєва, вул.Байрона, вул.Венедиктова, вул.Головка, вул.Кипарисова, вул.Коларова, вул.Курако, вул.Літературна, вул.Маметової, вул.Нижня, вул.Олімпійська, вул.Очаківська: 1–10, 12, 24; вул.Павла Поповича: 33–37Б; вул.Пєвцова, вул.Рубцовська, пров.Новомосковський, пров.Писемського вул.Павла Поповича, 87, м.Донецьк, Донецька обл., 83056 (Обласний будинок культури глухих, хол) Велика
141729 м.Донецьк – вул.Бахчисарайська, вул.Гамарника, вул.Жовті Води, вул.Зарудного, вул.Курашова, вул.Лавреньова, вул.Мартовича, вул.Молодих шахтарів: 1–54А, 72–88; вул.Озерна, вул.Очаківська: 11, 13–23А, 25А–30; вул.Павла Поповича: 1–29, 85–93; вул.Часов-Ярська, вул.Черняховського, пров.Уманський вул.Павла Поповича, 10, м.Донецьк, Донецька обл., 83056 (школа №53, коридор) Велика
141730 м.Донецьк – вул.Артема: 171, 171А, 171Г, 173, 173А, 175, 181Б; вул.Економічна, вул.Миронова: 1–3; вул.Намьоткіна, вул.Совєтська: 27А; просп.Київський: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Совєтська, 27, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (ДПП "Електромагніт", хол, 2-й поверх) Велика
141731 м.Донецьк – вул.Артема: 150, 150А, 152, 154, 154А, 154Б, 154В, 156, 158, 179, 179А, 181; вул.Батищева вул.Батищева, 2, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (ДП "Науково-дослідний інститут комплексної автоматизації", хол) Велика
141732 м.Донецьк – вул.Іоніна: 15–24; вул.Савченка: 6–19; вул.Звягильського, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83027 (школа №61, їдальня) Велика
141733 м.Донецьк – вул.Анджиєвського, вул.Васильєвих, вул.Дежнєва, вул.Звягильського: 1–54, 56; вул.Іоніна: 9; вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Листвена, вул.Райдужна, вул.Сєвєрська вул.Звягильського, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83027 (школа №61, хол, 1-й поверх) Велика
141734 м.Донецьк – вул.Звягильського: 55, 57–59; вул.Кутузова: 25; вул.Савченка: 1–5; вул.Звягильського, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83027 (школа мистецтв, коридор) Середня
141735 м.Донецьк – вул.Кутузова: 2–24, 26–31; вул.Савченка: 42; вул.Савченка, 42, м.Донецьк, Донецька обл., 83027 (Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю"Донбас", хол) Велика
141736 м.Донецьк – вул.Артема: 100, 102, 102А, 102Б, 104, 104А, 147А, 147Б, 147В, 147Г, 149, 151, 151А; вул.Байдукова: 3–79, 81–87; вул.Ванди Василевської, вул.Патріотична, просп.Зої Космодем’янської, просп.Титова: 7–10А; вул.Челюскінців, 189, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (Палац молоді "Юність", хол) Велика
141737 м.Донецьк – вул.Артема: 116, 116А, 118, 120, 159, 161, 163, 163А, 163Б; вул.Левицького, пров.Лепешинського: 1–7, 9–14; пров.Ніколенка, пров.Покришева вул.Артема, 157, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (Науково дослідний інститут гірничорятувальної справи та пожежної безпеки "Респіратор", хол) Велика
141738 м.Донецьк – вул.Ажурна, вул.Грабовського, вул.Дмитра Пожарського, вул.Кальмана, вул.Косіора, вул.Котельникова, вул.Коцюбинського: 1–54, 56, 58, 60–62А; вул.Кочубея, вул.Парківська, вул.Фелікса Кона, вул.Челюскінців: 223, 223А, 225, 227, 241, 241А, 243, 243А, 245, 245А, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 263, 265, 267/269; пров.Лепешинського: 7/2; просп.Ціолковського вул.Левицького, 31, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (Донецький завод гірничорятувальної апаратури, к.102) Велика
141739 м.Донецьк – вул.Артема: 155Д; вул.Байдукова: 80; вул.Коцюбинського: 55, 57–57А, 59, 63–98А; вул.Челюскінців: 191А, 191/2, 193, 195, 197, 197А, 199, 200, 201, 202, 202Б, 203, 204, 204А, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 212А, 213, 217, 219, 221; просп.Визволення Донбасу: 8, 10–10А, 12–16А; вул.Артема, 155, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (ліцей №54, коридор) Велика
141740 м.Донецьк – вул.Артема: 192А, 196А, 200, 204, 204А, 206, 208, 210, 210А, 210Б; вул.Благоєва, вул.Долинна, вул.Курганська вул.Артема, 184, м.Донецьк, Донецька обл., 83122 (Донецький інститут залізничного транспорту, хол, 1-й поверх) Велика
141741 м.Донецьк – вул.Велозаводська, вул.Дубровінського, вул.Каунаська, вул.Комінтерну, вул.Куїнджі, вул.Локомотивна, вул.Новосінна, вул.Панкратової, вул.Революційна, вул.Садово-Набережна, вул.Фабзавучна вул.Новосінна, 77, м.Донецьк, Донецька обл., 83018 (школа №56, спортивна зала) Велика
141742 м.Донецьк – вул.Артема: 270, 275, 277, 279, 281, 282, 283, 283Б, 284, 285, 286, 287, 288, 290; вул.Гірнича: 8; вул.Дебальцевська, вул.Путилівська, вул.Сіверська вул.Гірнича, 8, м.Донецьк, Донецька обл., 83122 (Донецький інститут залізничного транспорту, актова зала гуртожитку)
/
вул.Гірнича, 6, м.Донецьк, Донецька обл., 83122
Велика
141743 м.Донецьк – вул.Гірнича: 2, 11–62А; вул.Костюшка, вул.Куйбишева: 258, 260, 260А, 262, 264, 266; вул.Радянської Армії, вул.Сочинська, вул.Товарна, пров.Колхідський, пров.Осетинський вул.Костюшка, 20, м.Донецьк, Донецька обл., 83018 (школа №23, спортивна зала) Велика
141744 м.Донецьк – вул.Артема: 192Г, 198, 198А, 198Б, 198В, 202, 202А, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 243А, 245, 247, 249, 249А, 251, 253, 253А, 255, 257, 261, 261А, 263, 265, 265А, 267, 269, 269А; вул.Куйбишева: 238, 238А, 250, 252, 268; вул.Артема, 196Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83122 (школа №102, хол) Велика
141745 м.Донецьк – вул.Куйбишева: 240, 242, 242А, 244, 244А, 246, 246А, 246Б, 248, 254, 256; вул.Артема, 196Б, м.Донецьк, Донецька обл., 83122 (школа №102, хол) Велика
141746 м.Донецьк – вул.Артеківська, вул.Артема: 188, 194, 194А, 196, 197, 197А, 197Б, 197В, 197Г, 199, 201, 203, 203А, 205, 207, 209, 211, 211А, 213, 217, 219, 219А, 221, 223, 225, 227; вул.Батова, вул.Гранатна, вул.Зініна, вул.Крута, вул.Орбіти, вул.Сормовська, вул.Тиха вул.Артема, 184, м.Донецьк, Донецька обл., 83122 (Донецький інститут залізничного транспорту, хол, 2-й поверх) Велика
141747 м.Донецьк – вул.Артема: 171В, 171Д, 181А, 183, 183А, 185А, 187, 189, 191А, 193, 193А, 193Б, 193В, 195, 195А; вул.Благонравова вул.Артема, 185, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м.Донецька, хол, 2-й поверх) Велика
141748 м.Донецьк – вул.Артема: 108, 108А, 110, 112, 112А, 118А, 122; вул.Університетська: 83, 84, 85, 94А; вул.Щорса: 63, 65, 65А, 67, 69, 69А, 71; просп.Визволення Донбасу: 9, 11; просп.Панфілова: 1А, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13/95; вул.Університетська, 83А, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (ДП "Дондіпровуглемаш", хол) Велика
141749 м.Донецьк – вул.Університетська: 56А, 58, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76; вул.Щорса: 55, 57, 59, 61; просп.Визволення Донбасу: 2–6; просп.Миру: 2, 4, 6; просп.Титова: 4–6; вул.Університетська, 77, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (НАН України, Інститут економіки промисловості, хол) Велика
141750 м.Донецьк – вул.Університетська: 86, 88, 90, 93, 94, 95, 96А, 97, 97А, 98, 100, 100А, 100Б, 102; вул.Щорса: 73, 75, 77, 80, 80А, 82, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 90А, 92, 94, 94А; пров.Коломенський, пров.Россіні: 2, 4, 6, 8; вул.Університетська, 94, м.Донецьк, Донецька обл., 83114 (школа №10, хол) Велика
141751 м.Донецьк – вул.Рози Люксембург: 52, 54, 97, 99, 101, 101А, 103, 103А, 105, 107, 109, 109А, 111; вул.Щорса: 96, 98, 100, 104, 104А, 106; пров.Ісаковського, просп.Панфілова: 15І, 19, 21 к.1, 21 к.3, 21 к.4, 21 к.5, 21 к.6, 21 к.7; вул.Щорса, 96А, м.Донецьк, Донецька обл., 83114 (ліцей №48, велика спортивна зала) Велика
141752 м.Донецьк – вул.Артема: 132, 134, 165, 167, 169, 169А, 169Б, 169В; вул.Челюскінців: 271, 275, 279; вул.Артема, 140, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 (гімназія №70, коридор) Велика
141753 м.Донецьк – вул.Артема: 136, 138, 142, 144, 144А, 146, 148; вул.Дмитра Гулія, вул.Університетська: 98А, 99, 104, 105, 106, 106А, 108; вул.Щорса: 81, 81А, 83, 85, 116; вул.Університетська, 112, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (ДП "Донецький ПРОМБУДНДІПРОЕКТ", хол) Велика
141754 м.Донецьк – вул.Треньова, вул.Університетська: 101; пров.Россіні: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Університетська, 101, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (Коледж харчових технологій, хол) Велика
141755 м.Донецьк – вул.Університетська: 107, 109, 116, 118, 118А, 118Б, 120, 120А, 120Б, 120В, 132, 134, 136, 138; вул.Університетська, 103, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 (школа №47, коридор) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141451 Державний заклад "Дорожня лікарня станції Ясинувата" ДП "Донецька залізниця" вул.Шкільна, 7А, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 Мала
141452 Комунальна установа охорони здоров’я "Ясинуватська центральна районна лікарня" вул.8 Марта, 1А, м.Ясинувата, Донецька обл., 86000 Мала
141756 Донецьке казенне експерементальне протезно-ортопедичне підприємство просп.Визволення Донбасу, 11А, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 Мала
141757 Донецька обласна клінічна травматологічна лікарня вул.Артема, 106, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 Мала
141758 Донецька міська клінічна лікарня №1 вул.Рози Люксембург, 48, м.Донецьк, Донецька обл., 83048 Мала
141759 Державний заклад "Дорожня клінічна лікарня станції Донецьк державного підприємства "Донецька залізниця" вул.Університетська, 60, м.Донецьк, Донецька обл., 83114 Мала
141760 Донецький регіональний центр охорони материнства та дитинства просп.Панфілова, 3, м.Донецьк, Донецька обл., 83114 Мала
141761 Лікарня з поліклінікою м.Донецька Відділу медичного забезпечення Головного Управління МВС України в Донецькій області вул.Рози Люксембург, 111А, м.Донецьк, Донецька обл., 83114 Мала
141762 Міський комунальний лікувально-профілактичний заклад міська лікарня №20 м.Донецьк вул.Артема, 185, м.Донецьк, Донецька обл., 83004 Мала