Донецька область - одномандатний виборчий округ №46

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140041 м.Сіверськ – вул.Вишнева, вул.Дачна, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.ім.З.Космодем’янської, вул.ім.Л.Толстого, вул.ім.М.Колесникова, вул.ім.М.Коцюбинського, вул.Партизанська, вул.Прибережна, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Шосейна, пров.Безіменний, пров.Забахмутський вул.Зарічна, 24А, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84522 (школа №4, фойє) Середня
140042 м.Сіверськ – вул.Бахмутська, вул.Залізнична, вул.ім.Д.Мєндєлєєва, вул.ім.М.Лермонтова, вул.ім.М.Ломоносова, вул.ім.О.Нахімова, вул.ім.П.Чайковського, вул.Лугова, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Павлова, вул.Покровська, вул.Поштова, вул.Радивонівська, вул.Радивонівських патріотів, вул.Річна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Ямська, пров.ім.В.Ватутіна, пров.ім.В.Маяковського, пров.ім.І.Черняховського, пров.ім.К.Тимирязєва, пров.ім.Ф.Чернишевського, пров.Пасічний, тупик Дачний вул.Залізнична, 76, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84522 (школа №1, фойє) Середня
140043 м.Сіверськ – вул.Енергетиків: 23–34; вул.Молодіжна, вул.Садова: 30, 32, 34, 38, 40, 53–55, 59; вул.Енергетиків, 25, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (школа №3, фойє) Середня
140044 м.Сіверськ – вул.Журби, вул.Західна, вул.ім.В.Сосюри, вул.ім.О.Кошового, вул.ім.О.Суворова: 2–30, 34, 36, 38; вул.ім.С.Кисіленка, вул.Лікарняна, вул.Північна, вул.Садова: 57; вул.Східна, вул.Теплична, вул.Ювілейна: 4–6; вул.40-років Перемоги, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.ім.І.Мічуріна, пров.Приозерний вул.ім.О.Суворова, 32, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (професійний ліцей, фойє) Середня
140045 м.Сіверськ – вул.Абрикосова, вул.Доломітників, вул.Енергетиків: 1–21; вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.ім.А.Чехова, вул.ім.Б.Хмельницького, вул.ім.В.Чкалова, вул.ім.І.Тургєнєва, вул.ім.М.Кутузова, вул.ім.О.Матросова, вул.ім.О.Суворова: 31–33, 35, 37, 39–93; вул.ім.П.Новодрана, вул.ім.Т.Шевченко, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Закаряна, вул.Польова, вул.Праці, вул.Садова: 1–29, 31, 33, 35–37, 39, 41–49; вул.Степова, вул.Ювілейна: 1, 8–38; пров.Нагірний вул.Енергетиків, 25, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (школа №3, спортивна зала) Середня
140046 м.Сіверськ – вул.Верхня, вул.Виноградна, вул.Джерельна, вул.ім.Е.Циолковського, вул.ім.К.Білостоцького, вул.ім.М.Гоголя, вул.ім.О.Пушкіна, вул.ім.Ю.Гагаріна, вул.Кленова, вул.Клубна, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Новоселецька, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Підгірна, вул.Робітнича, вул.Руднічна, вул.Сільськогосподарська, вул.Хуторська, вул.Широка, пров.ім.М.Некрасова, просп.Миру просп.Миру, 1, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523 (центр культури, фойє) Середня
140047 смт Луганське – вул.Аптечна, вул.Больнична, вул.Кар’єрна, вул.Леваневського, вул.Миру: 2–57, 59; вул.Партизанська, вул.Річна, вул.Садова, вул.Сєвєрна, вул.Ситника, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна вул.Шкільна, 59, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580 (школа, фойє) Середня
140048 смт Луганське – вул.Аеродромна, вул.Верхня, вул.Гоголя, вул.Западна, вул.Матросова, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Хліборобів, пров.Зелений, пров.Красношапки, с.Лозове вул.Шкільна, 59, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580 (Луганська школа, спортивна зала) Середня
140049 смт Луганське – вул.Миру: 58, 60–195; вул.Скелєва, с.Розсадки вул.Миру, 1, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580 (яслі-садок "Зірочка", к.1) мала
140050 с.Воздвиженка, с.Криничне, с.Миронівка, с-ще Роти вул.Залізнична, 4А, с.Воздвиженка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84581 (Приватний будинок, к.1) мала
140051 с.Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне вул.Садова, 40, с.Берестове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84541 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 2, с.Берестове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84541
Середня
140052 с.Бахмутське, с-ще Підгородне пл.Перемоги, 3, с.Бахмутське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84592 (школа, фойє) Середня
140053 с.Васюківка, с.Бондарне, с.Пазено, с.Сакко І Ванцетті, с.Хромівка вул.Миру, 48, с.Васюківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84530 (будинок культури, фойє) мала
140054 с.Федорівка вул.Зарічна, 45, с.Федорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84530 (будинок культури, фойє) мала
140055 с.Верхньокам’янське, с.Івано-Дар’ївка, с.Новоселівка пров.Шкільний, школа, с.Верхньокам’янське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84525 (школа, спортивна зала)
/
вул.Землянова, 120А, с.Верхньокам’янське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84525
Середня
140056 с.Володимирівка, с.Пилипчатине, с.Стряпівка, с.Трипілля вул.Гагаріна, 87, с.Володимирівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84560 (будинок культури, фойє) Середня
140057 с.Дронівка, с.Платонівка вул.Шкільна, 6, с.Дронівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84521 (школа, фойє) мала
140058 с.Зайцеве, с.Вершина, с.Весела Долина(Зайцівська с/р) вул.Кооперативна, 14А, с.Зайцеве, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84570 (будинок культури, зал урочистостей) Середня
140059 с.Званівка просп.Перемоги, 2, с.Званівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84528 (школа, фойє) Середня
140060 с.Кузьминівка, с.Переїзне вул.Центральна, 196, с.Переїзне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84529 (школа, фойє) Середня
140061 с-ще Калинівка, с.Богданівка, с.Григорівка(Калинівська с/р) вул.Лісова, 29, с-ще Калинівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84550 (школа, спортивна зала) Середня
140062 с.Клинове вул.Козаченка, 1, с.Клинове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84562 (адмінбудинок ТОВ "Агроінвест", фойє) Середня
140063 с.Відродження, с.Мідна Руда вул.Клубна, 29, с.Відродження, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84562 (фельдшерський пункт, фойє) мала
140064 с.Кодема, с.Дача, с.Миколаївка(Кодемська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Одрадівка вул.Центральна, 65, с.Кодема, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84572 (будинок культури, фойє) мала
140065 с.Дебальцівське, с.Калинівка, с.Логвинове вул.Центральна, 1, с.Дебальцівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84583 (будинок культури, фойє) мала
140066 с-ще Хромове – вул.Булавіна, вул.Віл’ямса, вул.Докучаєва, вул.Донецька, вул.Є.Мартинова, вул.Київська, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Румянцева, вул.Сосюри, вул.Сумська, вул.Толбухіна, вул.Трудова, вул.Чайковського, пров.Докучаєва, пров.Лісний вул.Віл’ямса, 1А, с-ще Хромове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84591 (адмінбудинок СТОВ "Ілюс", фойє) Середня
140067 с-ще Хромове – вул.Весела, вул.Мічуріна, вул.Недогибченко, вул.Радужна, вул.Сільська, вул.Трудові резерви, вул.Центральна, с.Берхівка вул.Освітня, 10, с.Іванівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84557 (Іванівська школа, фойє) мала
140068 с.Іванівське вул.Зарічна, 4, с.Іванівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84557 (будинок культури, фойє) Середня
140069 с.Андріївка, с.Кліщіївка вул.Шкільна, 103А, с.Кліщіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84558 (соціальний центр, фойє) мала
140070 с.Міньківка, с.Голубівка, с.Дубово-Василівка, с.Оріхово-Василівка, с.Привілля вул.Залісна, 126, с.Міньківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84532 (центр культури, фойє) Середня
140071 с.Никифорівка, с.Діброва, с.Липівка, с.Федорівка Друга вул.Тімірязєва, 43А, с.Никифорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84531 (школа, фойє) мала
140072 с.Новогригорівка, с.Нижнє Лозове, с.Санжарівка вул.Восточна, 2А, с.Новогригорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84582 (школа, учбове приміщення)
/
вул.Октябрьська, 40, с.Новогригорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84582
мала
140073 с-ще Новолуганське – вул.кв-л Дружба, вул.кв-л Молодіжний, вул.кв-л Радужний, с-ще Доломітне, с.Семигір’я, с-ще Травневе вул.Первомайська, 40, с-ще Новолуганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84573 (центр дозвілля "Юність", фойє 1) Велика
140074 с-ще Новолуганське – вул.Бахмутська, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Інженерна, вул.кв-л Сонячний, вул.Космонавтів, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Олімпійська, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Сергієнко, вул.Спортивна, вул.Цвіточна, вул.Шкільна, вул.Щастя, вул.8 Марта, пров.Мирний, пров.Некрасова, пров.Пушкіна вул.Первомайська, 40, с-ще Новолуганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84573 (центр дозвілля "Юність", фойє 2) Середня
140075 с-ще Опитне, с.Іванград вул.Київська, 2, с-ще Опитне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84571 (Комунальний заклад "Бахмутський районний будинок культури", фойє) Середня
140076 с-ще Зеленопілля вул.Ювілейна, 23, с-ще Зеленопілля, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84593 (будинок культури, фойє) мала
140077 с-ще Ягідне вул.Садова, 73, с-ще Ягідне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84505 (станція питомниководства, їдальня) мала
140078 с.Покровське – вул.Гагаріна, вул.Механізаторів, вул.Миру: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Садова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Центральна: 1–30, 32–36, 38, 42–46; вул.Шосейна вул.Механізаторів, 12, с.Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84561 (Адміністративна будівля СФГ "Артеміда", фойє) мала
140079 с.Покровське – вул.Васі Носакова, вул.Гафура Гуляма, вул.Горянка, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Литовченка, вул.Миру: 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24–77; вул.Міліцейська, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Трудова, вул.Центральна: 31, 37, 39–41, 47–100; вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Парковий, пров.Шевченка, с.Нова Кам’янка вул.40 років Перемоги, 11, с.Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84561 (будинок культури, фойє) мала
140080 с.Парасковіївка – вул.Л.Зайченко, вул.Нижня, вул.Побєди, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Сіверська, вул.Центральна: 1–106, 108, 110; пров.Новий, пров.Парковий, пров.Річний, с.Благодатне, с.Залізнянське вул.Л.Зайченко, 2, с.Парасковіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536 (будинок культури, фойє) Середня
140081 с.Парасковіївка – вул.Верхня, вул.Гірників, вул.Железнодорожна, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Льотчиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Світла, вул.Соляників, вул.Центральна: 107, 109, 111–160; вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.8-Марта, пров.Кирпичний, пров.Короленко, пров.Красногорський, пров.Лермонтова, пров.Л.Толстого, пров.Чехова, пров.Южний вул.Шкільна, 2, с.Парасковіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536 (школа, фойє) Середня
140082 с.Різниківка вул.Центральна, 129, с.Різниківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84526 (будинок культури, фойє) мала
140083 с.Свято-Покровське вул.Шкільна, 5, с.Свято-Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84527 (школа, фойє) мала
140084 с.Роздолівка, с.Краснополівка, с.Миколаївка(Соледарська міська громада) просп.Незалежності, Будинок культури, с.Роздолівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84540 (Будинок культури, фойє 1) мала
140085 с.Серебрянка, с.Григорівка(Сіверська міська громада) вул.Центральна, школа, с.Серебрянка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84520 (школа, спортивна зала) мала
140086 с.Яковлівка, с.Білогорівка, с.Василівка, с.Веселе, с.Липове вул.Донецька, 3, с.Яковлівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84542 (будинок культури, фойє) Середня
140603 м.Бахмут – вул.Гоголя: 74, 76, 78–78А, 79А–80А, 81А–116А; вул.Дослідна, вул.Миру: 144, 146, 148–150А, 152–152А, 154, 156, 158, 160–206Б; вул.Незалежності: 170–245; вул.Садова: 308–308А, 310, 312, 314, 327–337; вул.Суворова, вул.2-га Набережна, пров.Великий Троїцький, пров.Малий Троїцький, пров.2-й Гоголя, пров.2-й Цегельний, пров.3-й Гоголя вул.Незалежності, 218, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (ТОВ "УМВЕЛЬТ Бахмут") Середня
140604 м.Бахмут – вул.Базарна, вул.Бориса Грінченка: 63–96; вул.Ентузіастів, вул.Кооперативна: 56, 58, 60–155Б; вул.Маріупольська: 1–24; вул.Минаєвська, вул.Миру: 74–143, 145–145А, 147–147А, 151–151А, 153, 155–155А, 157, 159–159А; вул.Набережна, вул.Незалежності: 69–169А; вул.Омеляна Бірюкова, вул.Партизанська: 40–42, 44–44А, 46, 48, 59–71А; вул.Піщана, вул.Профсоюзна, вул.Ростовська: 4, 8, 24, 30, 38, 40, 42, 44–44А, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–62, 64–68; вул.Степова, вул.Червона: 53–92; вул.Щедра: 57–99; пров.Індустріальний, пров.Кооперативний, пров.Набережний, пров.Ростовський, пров.Степовий, пров.Цегляний, пров.Червоний, пров.1-й Бірюковський: 1–15; вул.Маріупольська, 2, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (школа №5, фойє) Середня
140605 м.Бахмут – вул.Бахмутська: 2–31, 33–33А; вул.Благовіщенська: 4–6, 13, 19, 21; вул.Гоголя: 2–73, 74А–74Б, 77, 79, 81; вул.Лікарняна: 3, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27–27А, 29, 31, 33–33А, 37, 39, 41–41А, 43–43А, 45–45А, 47; вул.Маріупольська: 25–76; вул.Миру: 60–71; вул.Н.Маріупольська: 1–10; вул.О.Сибірцева: 27, 29, 31, 33, 37, 61, 216–218; вул.Садова: 187–189, 191–193А, 195, 197–197А, 203–267А, 269, 271, 273–273А, 277, 279, 281–281А, 283, 285, 287–287А, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309–309А, 311, 313–313А, 315–325; пров.Бахмутський, пров.Філатова, пров.1-й Бірюковський: 19–46, 48–52, 54; пров.1-й Благовіщенський, пров.1-й Гоголя, пров.2-й Бірюковський, пров.2-й Благовіщенський, пров.4-й Гоголя, тупик Лікарняний вул.Миру, 58, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (міський Центр дітей та юнацтва, актова зала) Велика
140606 м.Бахмут – вул.Арона Китаєва, вул.Бахмутського козацтва, вул.Лікарняна: 4–8Б, 10–10А, 12–12А, 14, 16–18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48–87; вул.Маріупольська: 84А–136А; вул.Медова, вул.Н.Маріупольська: 11–132; вул.Південна, вул.Садова: 268, 270, 272, 274–276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302–302А, 304–304А, 306; вул.Тургенєва, пров.Медовий, пров.Південний, пров.1-й Бірюковський: 47, 53, 55–74А; пров.1-й Китаєвський, пров.1-й Козацький, пров.2-й Козацький, пров.3-й Козацький вул.Тургенєва, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (школа №1, фойє) Середня
140607 м.Бахмут – вул.Бахмутська: 48, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66, 68, 89–101; вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Ковальська: 75, 77, 79, 146–174; вул.Колодязна, вул.Павлова, вул.Слобідська, вул.Смирнова, вул.Тімірязєва, вул.Широка, пров.Джерельний, пров.Кутузова, пров.Михайла Любова, врб. Казарма 485 км вул.Ковальська, 121, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (школа №7, фойє) Середня
140608 м.Бахмут – вул.Бахмутська: 32, 34–47, 49–53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69–87А; вул.Благовіщенська: 25, 27, 29А, 31–45; вул.Броварська, вул.Василя Першина: 32, 34А–34Б, 36, 37А–42А; вул.Ковальська: 110–144; вул.Різдвяна: 18–20, 22–24, 26–65; вул.Садова: 164, 166–166А, 170, 174А, 176–176А, 178–178А, 180–186А, 190, 194, 196, 198; вул.Севастопольська, вул.Спартаківська, вул.Тітова, пров.Садовий, пров.Севастопольський вул.Благовіщенська, 43, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (педагогічний коледж, фойє) Середня
140609 м.Бахмут – вул.Василя Першина: 1–4; вул.Гагаріна, вул.Лермонтова: 7–11; вул.Миру: 50–52; вул.Незалежності: 55, 57, 63, 65; вул.Торгова пл.Свободи, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (центр культури і дозвілля, зала клубу ветеранів) Середня
140610 м.Бахмут – вул.Благовіщенська: 10–12, 14–16, 20, 22–24, 26, 28, 30; вул.Василя Першина: 5–31, 33, 35, 37; вул.О.Сибірцева: 196–214; вул.Різдвяна: 4–15, 21, 25; вул.Садова: 130, 138–150, 152–163А, 165, 169, 173, 175, 177, 179; вул.Ковальська, 121, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (школа №7, к.2) Середня
140611 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 1–16; вул.Ковальська: 42–42А, 44–74А, 76, 78, 80–108; вул.Козаченка, вул.Космонавтів, вул.1-ша Вокзальна, вул.9 Травня, пров.Всіхсвятський, пров.Вчительський, пров.Кузнечний, пров.1-й Вокзальний, пров.2-й Вокзальний вул.Космонавтів, 4, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (СП "ДГМТС" філії "Донзалізниця", к.1) Середня
140612 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 20–36; вул.Ковальська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 39, 41, 43; вул.Лермонтова: 25–39А; вул.Садова: 78–78А, 80, 90–90А, 94, 96–96А, 98, 102, 104–110, 112, 114–118, 120, 126, 128, 133–135А, 151; вул.Свободи: 11–24; вул.Миру, 22, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (школа №11, фойє) Середня
140613 м.Бахмут – вул.Лермонтова: 20; вул.Миру: 40–42, 47–49, 53; вул.Незалежності: 50–52, 56, 58–62, 64; вул.О.Сибірцева: 5–9, 11, 13, 19, 21, 25, 186–190; вул.Свободи: 7; вул.О.Сибірцева, 15, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (КНП "Центр первинної медичної допомоги", фойє) Середня
140614 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 54–56, 64–64А, 66А, 68, 70, 76–76А, 78; вул.Лермонтова: 1–6А; вул.Магістратська: 20В–64; вул.Незалежності: 25, 29, 35, 37–37А, 39–39А, 41, 43, 45, 47; вул.Нижня, вул.Соборна: 25–67; пров.Магістратський, пров.Соборний, пров.Тихий вул.Лермонтова, 12, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (коледж мистецтв, фойє) Середня
140615 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 63, 65, 67, 69, 71–75, 77, 79–89; вул.Магістратська: 2А–18А; вул.Соборна: 11–20А; вул.Ціолковського: 39–49; тупик Магістратський вул.Б.Горбатова, 69, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (кімната школярів "Бригантина", актова зала) Середня
140616 м.Бахмут – вул.Ковальська: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30–32, 34, 36–38, 40; вул.Леваневського: 1А, 2А, 3А–3Б, 4А–5А, 6А–7А, 8А, 9А–13А, 14А, 16А; вул.М.Лєскова, вул.О.Сибірцева: 10, 12, 14–18А, 20А, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 40–60, 62–142; вул.Привокзальна: 6; вул.Садова: 1–77А, 79, 81–89А, 91–93А, 95, 97, 99, 103, 111, 113, 119, 121–125А, 127; вул.Ціолковського: 1–3А, 4А–7, 17–19, 23–25; пров.Солов’їний, пров.Ціолковського, пров.1-й Садовий, пров.2-й Садовий, пров.3-й Садовий, пров.4-й Садовий, пров.5-й Садовий, пров.6-й Садовий, пров.7-й Садовий, тупик Сибірцева, окр.буд. З.Д.Пітомник, окр.буд. ПЧ(Залізна дорога) вул.Ціолковського, 6, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (Спортивний клуб "Атлет", спортивна зала) Велика
140617 м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 39–53, 59–61Б; вул.Миру: 11–39, 43–45; вул.Незалежності: 3–24, 26–28, 30–34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48; вул.О.Сибірцева: 146–182; вул.Привокзальна: 1–5, 9; вул.Трудова, вул.Ціолковського: 8, 22, 27–37; врп.ст.Артемівськ-1 вул.Миру, 5, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 (Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА, каб. 109) Велика
140618 м.Бахмут – вул.І.Івкіна: 24, 26, 28, 30, 32; вул.Корсунського: 59, 61, 67, 69, 88–96; вул.Чайковського: 93–107; пров.Новий вул.Корсунського, 65, м.Бахмут, Донецька обл., 84509 (школа №2, фойє) Велика
140619 м.Бахмут – вул.Вербна: 1–32; вул.Геологів: 22–71; вул.Григорія Сковороди: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 47; вул.І.Івкіна: 16, 18, 20–23, 25, 27, 29, 31, 33–53; вул.Комунальна, вул.Корсунського: 1А–57, 60, 64–66, 68, 70–84; вул.Народна, вул.Полярна, вул.Робоча, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Центральна: 2–32; пров.Геологічний, пров.Жуковського, пров.Корсунського, пров.Нахімова, пров.Недєліна, пров.Полярний, пров.Центральний, пров.2-й Корсунського вул.Корсунського, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84509 (КП "Бахмут-Вода", к.2) Середня
140620 м.Бахмут – вул.Вербна: 33–46; вул.В.Кібенка, вул.Геологів: 3–21; вул.Григорія Сковороди: 34, 36, 38, 40, 42, 44–46, 48–52; вул.І.Івкіна: 5–15А, 17, 19–19А; вул.Костянтинівська, вул.Крилова, вул.Студентська, вул.Центральна: 33–48А; вул.Чайковського: 34, 51–92; вул.Ювілейна: 2–4; вул.1-ша Лісна, вул.2-га Лісна, пров.Григорія Сковороди, пров.Лісний вул.Чайковського, 63, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (Індустріальний технікум ДонНТУ, фойє) Середня
140621 м.Бахмут – вул.Носакова, вул.Павла Новгородцева: 1–44, 46, 48; вул.Польова: 6–45А; вул.Чайковського: 21, 23, 25, 27, 29–33, 35–37; вул.1-ша Залізнична: 1–10, 12, 14; вул.Носакова, 3, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (Артемівське УГГ) Середня
140622 м.Бахмут – вул.Донецька, вул.Павла Новгородцева: 45, 47, 49–82; вул.Польова: 46–78; вул.Пушкіна: 1–39, 41–59А; вул.Чайковського: 15, 17–19; вул.1-ша Залізнична: 11, 13, 15–43, 49; пров.1-й Пушкіна, пров.2-й Пушкіна, пров.4-й Пушкіна вул.Польова, 63, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (адмінбудинок ВАТ АТП-11406, зала) Середня
140623 м.Бахмут – вул.Захисників України: 1, 3, 5, 9; вул.Леваневського: 93, 97, 99; вул.Чайковського: 2, 6, 8, 10А, 12, 22, 24, 26, 28; вул.Носакова, 9, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (медичний коледж, фойє) Велика
140624 м.Бахмут – вул.Захисників України: 15; вул.Леваневського: 103, 105, 107, 113, 115, 117, 150–168; вул.Леваневського, 111, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (школа №12, спортивна зала) Велика
140625 м.Бахмут – вул.Чайковського: 14, 16; вул.Ювілейна: 6–24, 53–57, 61, 67, 71, 73; вул.Леваневського, 111, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (школа №12, фойє) Велика
140626 м.Бахмут – вул.Ювілейна: 69, 75–85, 99–113; вул.Ювілейна, 115, м.Бахмут, Донецька обл., 84510 (Приватне підприємство "ВІЛС") Велика
140627 м.Бахмут – вул.Ювілейна: 28–50, 89–97А; вул.Ювілейна, 91, м.Бахмут, Донецька обл., 84510 (кімната школярів "Мрія", тренажерна зала) Велика
140628 м.Бахмут – вул.Декабристів: 25, 27, 29, 31–37, 39, 41, 43–45, 49; вул.Захисників України: 17, 21, 23–27, 29, 33; вул.Ювілейна, 34, м.Бахмут, Донецька обл., 84510 (школа №18, фойє) Велика
140629 м.Бахмут – вул.Весела: 1–19, 21, 23; вул.Колпакової: 1–29; вул.Крайня: 2–10А, 12, 14, 16–16А, 18, 20; вул.Павла Новгородцева: 86; вул.Пушкіна: 40; вул.Чайковського: 1–1А к.28, 3–5, 7, 9, 11; вул.Червоносільська, вул.1-ша Залізнична: 47; пров.Чайковського, пров.1-й Залізничний, пров.2-й Залізничний вул.Чайковського, 1А, м.Бахмут, Донецька обл., 84506 (гуртожиток, фойє) Середня
140630 м.Бахмут – вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Гвардійська: 19–86; вул.Декабристів: 38, 40, 42, 46–48, 50–84; вул.Захисників України: 28, 30, 34–92; вул.Зелена: 38–39; вул.І.Левченко: 18, 20–111; вул.Лариси Шепітько, вул.Л.Українки: 29–86; вул.Матросова: 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 67, 69, 71; вул.Медведєва, вул.Перемоги: 83–220; вул.П.Осипенко: 28–86; вул.Рум’янцева, вул.Толбухіна: 78–167; вул.Черняховського: 89–131; вул.Ювілейна: 60, 62–66, 68, 70, 72, 74; пров.Декабристів, пров.Перемоги, пров.Черняховського вул.Ювілейна, 34, м.Бахмут, Донецька обл., 84510 (школа №18, спортивна зала) Велика
140631 м.Бахмут – вул.Весела: 46–55; вул.Гвардійська: 3–18; вул.Гліба Слободіна: 61, 63–63А, 65–90; вул.Декабристів: 2–24, 26, 28, 30; вул.Захисників України: 2, 4, 6–8, 10–14, 16, 18–20, 22; вул.З.Космодем’янської, вул.І.Левченко: 1–17, 19; вул.Крайня: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 42–46; вул.Леваневського: 48–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–92, 94–96, 98, 100–102, 104, 106, 108–112, 114, 116, 118–146; вул.Л.Українки: 1–28; вул.Матросова: 3–20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52–54, 56, 58–60, 62–66, 68, 70, 72–74; вул.Оборони: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–149; вул.О.Кошового, вул.Перемоги: 37–80; вул.П.Осипенко: 1–24; вул.Сєрова, вул.Толбухіна: 59–77; вул.Черняховського: 57–75; пров.З.Космодем’янської, пров.Леваневського, пров.Оборони вул.Зелена, 41, м.Бахмут, Донецька обл., 84502 (ТОВ "Бахмут-Енергія", конференцзал) Велика
140632 м.Бахмут – бульв.Металургів, вул.Зелена: 27–35; вул.Леваневського: 18, 36; вул.Оборони: 21, 25–55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Перемоги: 23–36; пров.3-й Червоносільський: 50; вул.Перемоги, 23А, м.Бахмут, Донецька обл., 84502 (міський народний Дім, к.8) Велика
140633 м.Бахмут – вул.Весела: 20, 22, 24–45; вул.Виноградна: 1–78; вул.Гліба Слободіна: 1–60А, 62, 64; вул.Дачна, вул.Дорожна, вул.Колпакової: 31–107А; вул.Крайня: 24–34; вул.Леваневського: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, 15, 17, 19, 21–35, 37–43, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Чапліна: 1–24А, 28–30, 32, 34–46; вул.Чкалова, пров.Виноградний, пров.Дачний, пров.Сергія Кримського, пров.1-й Червоносільський, пров.2-й Червоносільський, пров.3-й Червоносільський: 1–36; вул.Чапліна, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84502 (школа №3, фойє) Середня
140634 м.Бахмут – вул.Виноградна: 84–88; вул.Зелена: 16–25; вул.Колпакової: 109–117; вул.Леваневського: 16, 20; вул.Оборони: 1–20, 22–24; вул.Перемоги: 1–21; вул.Чапліна: 25, 31, 33; вул.Оборони, 18, м.Бахмут, Донецька обл., 84502 (центр професійно-технічної освіти, к.2) Середня
140635 м.Бахмут – вул.Абрикосова, вул.Бориса Грінченка: 1–62А; вул.Василя Гайворонського: 1, 3, 5–7, 9, 11–13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59–71; вул.Ватутіна, вул.Горького: 2, 4А, 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30–30А, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 48–48А, 50, 52–52А, 54–54Б, 56–56А, 58–58А; вул.Кооперативна: 1–55, 57, 59; вул.Некрасова: 3–33, 35–37, 39–41; вул.Партизанська: 1–37, 43, 45, 47, 49–55А; вул.Першотравнева, вул.Ростовська: 1Б, 5, 15, 29, 31–37, 39, 41–41А, 43, 45–47А, 49–49А, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 63, 69; вул.Червона: 1–51Д; вул.Щедра: 2–55; пров.Ватутіна: 1–16, 18; пров.Озерний, пров.Першотравневий: 1–58; пров.Східний: 2–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; пров.Щедрий: 2–58; пров.1-й Партизанський, пров.2-й Партизанський вул.Некрасова, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84507 (університет економіки та права, фойє) Середня
140636 м.Бахмут – вул.Василя Гайворонського: 2, 4, 8, 10, 14–16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54, 56, 58; вул.Гаршина: 1–51; вул.Добролюбова, вул.Коцюбинського, вул.Ростовська: 74–158; вул.Толстого, вул.Федора Максименко, вул.Франко, вул.Чернишевського, пров.Ватутіна: 17, 19–96; пров.Першотравневий: 59–163; пров.Східний: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–129; пров.Щедрий: 60–150; окр.буд. Учбове господарство ПТУ-147 вул.Гаршина, 50, м.Бахмут, Донецька обл., 84501 (школа №10, перше фойє) Велика
140637 м.Бахмут – вул.Гаршина: 52–78А; вул.Горького: 51, 53, 55–55А, 57, 59–89; вул.Некрасова: 34, 38, 42–46; вул.П.Лумумби: 78–78А, 101–113; вул.Гаршина, 50, м.Бахмут, Донецька обл., 84501 (школа №10, друге фойє) Велика
140638 м.Бахмут – вул.Горького: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 25–29А, 31, 33–33А, 35–35А, 39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Колгоспна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Північна, вул.П.Лумумби: 2–77А, 79–83; вул.Чехова, вул.Шевченка: 1А–49, 51, 53, 55, 57–57А; пров.Вузький, пров.Горького, пров.Шкільний, пров.1-й Ломоносівський, пров.2-й Ломоносівський, пров.3-й Ломоносівський, тупик Ломоносова вул.Чехова, 4, м.Бахмут, Донецька обл., 84507 (автошкола ТСОУ, фойє) Велика
140639 м.Бахмут – вул.Алебастрова, вул.Глиняна, вул.Деконівська, вул.Євгена Онопрієнко, вул.Загородня, вул.Зарічна, вул.Михайлівська, вул.Підгірна, вул.Рабкоровська, вул.Силікатна, вул.Сількорівська, вул.Трояндова, вул.Шевченка: 50, 52–52А, 54–54А, 56, 58–227; вул.8-го Березня, пров.Глиняний, пров.Михайлівський, пров.Силікатний, пров.1-й Алебастровий, пров.1-й Трояндовий, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Алебастровий, пров.2-й Трояндовий, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Шевченка вул.Загородня, 22, м.Бахмут, Донецька обл., 84507 (школа № 4, фойє) Велика
140641 м.Бахмут – вул.Ангеліної, вул.Берегова, вул.Глінки, вул.Дружби, вул.Івана Паторжинського, вул.Льотчиків, вул.Макарова, вул.Миколаєва, вул.Можайського, вул.Морська, вул.Нестерова, вул.Пирогова, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Раскової, вул.Річна, вул.Свято-Георгіївська, вул.Сонячна, вул.Танкістів, вул.Ушакова, вул.Харківська, вул.Хмельницького, вул.Шаляпіна, пров.Береговий, пров.Дружби, пров.Можайського, пров.Свято-Георгіївський, пров.Харківський, пров.Хмельницького, пров.1-й Переїзний, пров.1-й Річний, пров.1-й Танкістів, пров.1-й Ушакова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Переїзний, пров.2-й Річний, пров.2-й Танкістів, пров.2-й Ушакова, пров.3-й Танкістів, врб. З.Д.Будка(Ступки), ДРП-5 вул.Дружби, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84505 (школа №9, фойє) Велика
140642 смт Красна Гора вул.Миру, 2Б, смт Красна Гора, м.Бахмут, Донецька обл., 84536 (гуртожиток, актова зала) мала
140643 м.Соледар – вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Медова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Перемоги, вул.Річна, вул.Стадіонна, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Щедра, пров.Весняний, пров.Миру, пров.Мічуріна, Казарми 467 км, окр.буд. Дома Мпс, ст.Сіль буд.ВЧД-1, ст.Сіль буд.ВЧД-2, ст.Сіль буд.ВЧД-3, ст.Сіль буд.ВЧД-4, ст.Сіль 468км вул.Франка, 2, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (заклад дошкільної освіти №11 "Дзвіночок", зала) Середня
140644 м.Соледар – вул.Бездворного, вул.Загиблих героїв, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Паризької Комуни, вул.Піонерська, вул.Полковникова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Соляників, вул.Суворова, вул.Чапліна, вул.Шахтарська, пров.Льотчиків, пров.Поштовий, пров.Танкистів, пров.Шосейний, перегон Попасна-Артемівськ 53км 776м, ст.Сіль путьовий будинок 470км вул.Паризької Комуни, 21А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (філія "Соледарського ЦКНТ", к.2) Середня
140645 м.Соледар – вул.Носова, вул.Преображенська: 1, 3, 7; вул.Садова, вул.Соледарська: 1–5; вул.Преображенська, 10, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (школа №13, фойє) Велика
140646 м.Соледар – вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Ісидора Зеленого, вул.Карпинського: 6–13; вул.Паркова: 1А; вул.Преображенська: 2, 4, 18–26; вул.Чкалова, пров.Гоголя вул.Паркова, 3А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 ("Соледарський ЦКНТ", к.2) Велика
140647 м.Соледар – вул.Злагоди, вул.Карпинського: 1–5; вул.Конституції, вул.Кринична, вул.Ликова, вул.Льва Толстого, вул.Майстрова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Паркова: 1, 2–23; вул.Привокзальна, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Соледарська: 11–51, 53, 55–57, 59, 61, 63, 67, 69, 73, 77; вул.Сонячна, вул.Тіниста, вул.Цілинників, вул.Червоногвардійська, вул.Чернишевського, вул.Юрія Гагаріна, вул.8-го Березня, пров.Соледарський, пров.Тінистий, пров.Червонофлотський, пров.8-го Березня, окр.буд. Дома Мтс вул.Соледарська, 14, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (адмінбудинок рудника №1,3, к.2) Велика
140648 м.Соледар – вул.Булавіна, вул.Вокзальна: 38, 42, 44, 46–48, 52, 54, 60, 62, 64–75; вул.Залевського, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Металургів, вул.Молодіжна, вул.Пархоменка, вул.Соледарська: 52, 54, 58, 60–60А, 62, 64–66Б, 68, 70, 74–76, 78–151; вул.Степова, вул.Театральна, вул.Тельмана, вул.Червонофлотська, пров.Карла Лібкнехта вул.Червонофлотська, 6, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (школа №14, к.2) Середня
140649 м.Соледар – вул.Вокзальна: 1–37, 39–41, 43, 45, 49–51, 53–53А, 55–59, 61, 63, 77–87; вул.Володарського, вул.Горького, вул.Короленка, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Павла Тичини, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Чапаєва вул.Горького, 2А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545 (будинок сімейного дозвілля, к.2) Середня
140650 м.Часів Яр – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Героїчна, вул.Дачна, вул.Декабристів, вул.Добролюбова, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Крилова, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Менделєєва, вул.Мироненко, вул.Первомайська, вул.Профсоюзна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.Юності, пров.Добролюбова, пров.Лермонтова, ВРП, Газорозподільна станція вул.Трудова, 12, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (клуб цеху №4 ВАТ "ЧВК", к.2) Середня
140651 м.Часів Яр – вул.Б.Хмельницького, вул.Гірників, вул.Громової, вул.Дніпровська: 35, 40–72; вул.Журавлина, вул.Західна, вул.Кобзаря, вул.Кутузова, вул.Народна, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Полярна, вул.Привокзальна, вул.Рабкорівська, вул.Спартака, вул.Формовочна, вул.Челюскіна, вул.Чехова вул.Привокзальна, 2, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (червоний куток ВО "ЧасівЯртепломережа", зала) Середня
140652 м.Часів Яр – вул.Вербна, вул.Горького: 12, 14–34; вул.Миру, вул.Міліцейська вул.Центральна, 3, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (будинок культури ВАТ "ЧВК", к.2) Середня
140653 м.Часів Яр – вул.Василя Олійника, вул.Георгія Дубровського, вул.Горького: 1–11, 13; вул.Дмитра Скрипниченка: 1–24; вул.Недогибченко: 1–23; вул.Паркова, вул.Садова, вул.Центральна, пров.Жуковського, пров.Маяковського, пров.Яблуневий, пров.8 Березня вул.Горького, 4, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (червоний куток гуртожитку №2 ВАТ "ЧВК", зала) Середня
140654 м.Часів Яр – вул.Дніпровська: 2–34, 36; вул.Заводська, вул.Михайла Ковалевського, вул.Пирогова, вул.Шкільна вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа №15, актова зала) Середня
140655 м.Часів Яр – вул.Високовольтна, вул.Злагоди, вул.Кам’янка, вул.Комарова, вул.Костянтинівська, вул.Малинова, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Преображенська, вул.Пушкіна, вул.Солідарності, вул.Українська, вул.2-га Матросова, пров.Костянтинівський, пров.Матросова, пров.Пушкіна вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа №15, фойє) Середня
140656 м.Часів Яр – вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Жемчужна, вул.Калинова, вул.Коцюбинського, вул.Південна, вул.Плещеєвська, вул.Робоча, вул.Суворова, вул.Франко, вул.Холода, вул.Ціолковського, пров.Ціолковського, пров.1-й Дружби, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Суворова, Підстанція 110 вул.Ціолковського, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (клуб цеху №2 ВАТ "ЧВК", к.2) Середня
140657 м.Часів Яр – вул.Виноградна, вул.Відродження, вул.Гвардійська, вул.Джерельна, вул.Дмитра Скрипниченка: 25–118; вул.Донецька, вул.Загородня, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.Маріупольська, вул.Недогибченко: 24–148; вул.Осипенко, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Райдужна, вул.Рокоссовського, вул.Свободи, вул.Сєрова, вул.Толбухіна, вул.Тургенєва, вул.Фільтрувальна, вул.Харківська, вул.Чайковського, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, вул.Щастя, вул.Ювілейна, пров.Гоголя, пров.Індустріальний, пров.Красносільський, пров.Ломоносова, пров.Мічуріна, пров.Тімірязєва, пров.Тургенєва, пров.Харківський вул.Дмитра Скрипниченка, 49, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (школа №17, к.2) Велика
140658 м.Часів Яр – вул.О.Кошового: 4, 8, 18–22, 26–38; вул.О.Кошового, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (ТОВ ВФ "Гідрозалізобетон", к.2) Середня
140659 м.Часів Яр – вул.Борисоглібська: 1, 3–11; вул.Зелена вул.Зелена, 6, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (адмінкорпус Часовоярського ПТУ, к.2) Середня
140660 м.Часів Яр – вул.Борисоглібська: 2, 12; вул.Вишнева, вул.Горбатова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Образцова, вул.О.Кошового: 1–3, 6, 9–17, 25, 40–58; ПС Кринички, ПС Середні Ступки вул.Зої Космодем’янської, 3, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551 (червоний куток РВУ "Компанія "Вода Донбасу", зала) Середня
141098 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 29, 31–35, 37–44; вул.Деповська, вул.Нова, вул.Правди, вул.Привокзальна: 31–33, 35–38; вул.Студентська, пров.Желанний, пров.Робочий вул.Студентська, 4А, м.Лиман, Донецька обл., 84404 (професійно-технічне училище, спортивна зала) Велика
141099 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 17–25, 27–28, 30; вул.Лейко Івана: 10–17, 20–25; вул.Привокзальна: 29; пров.Бригадний вул.Привокзальна, 27А, м.Лиман, Донецька обл., 84404 (будинок науки і техніки "Локомотив", лекційна зала) Велика
141100 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 6, 8–16, 26, 36А; вул.Лейко Івана: 1А–8, 18; вул.Привокзальна: 21–24; вул.Слов’янська вул.Гасієва К., 23А, м.Лиман, Донецька обл., 84404 (футбольно-спортнивний клуб "Локомотив", ігрова зала) Середня
141101 м.Лиман – вул.Гасієва К.: 2Б, 5–5А, 7; вул.Матросова, вул.Привокзальна: 1–20, 34; пров.Гасієва К., пров.Матросова: 4, 6–14; пров.Привокзальний, пров.Телеграфний, просп.Гагаріна, просп.Щасливий пров.Привокзальний, 7А, м.Лиман, Донецька обл., 84404 (школа №4, фойє) Середня
141102 м.Лиман – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Гасієва К.: 1–2А, 3–4; вул.Казарма 3 км, вул.Казарма 427 км, вул.Краснолиманське лісництво, вул.Лиманська, вул.Лісна, вул.Лісників, вул.Локомотивна, вул.Переїздна, пров.Лісний, пров.Матросова: 1–3, 5; вул.Гасієва К., 4А, м.Лиман, Донецька обл., 84404 (ліцей, фойє) Середня
141103 м.Лиман – вул.Вишнева, вул.Партизанська, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Медовий, пров.Польовий вул.Вишнева, будинок культури, м.Лиман, Донецька обл., 84401 (будинок культури, фойє) мала
141104 м.Лиман – вул.Бикова Леоніда, вул.Восточна, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Казарма 424 км, вул.Комунальна, вул.Красна Зоря, вул.Мічуріна, вул.Новий Бит, вул.Покальчука, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Хвойна, вул.Ціолковського, пров.Грушевського, пров.Рокочого Олексія вул.Пушкіна, 13А, м.Лиман, Донецька обл., 84401 (школа №2, їдальня) Середня
141105 м.Лиман – вул.Грушевського, вул.Гутченка, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Восточний, пров.Гутченка, пров.Лесі Українки, пров.Шевченка вул.Пушкіна, 13А, м.Лиман, Донецька обл., 84401 (школа №2, фойє) Середня
141106 м.Лиман – вул.Бахмутська, вул.Желєзнодорожна, вул.Комарова, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Підлісна, вул.Потьомкіна, вул.Поштова, вул.Свободи, вул.Сердюка, вул.Слави, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Базарний, пров.Бахмутський, пров.Поштовий, пров.Тихого Олекси, пров.Юності вул.Незалежності, 44, м.Лиман, Донецька обл., 84406 (гімназія, фойє) Середня
141107 м.Лиман – вул.Ватутіна, вул.Леваневського, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Симеренка Л., вул.Слобожанська: 86, 87А–180; вул.Українська, вул.Франка Івана, вул.Хмельницького Б., пров.Садовий, пров.Слобожанський: 60–125; вул.Незалежності, 17, м.Лиман, Донецька обл., 84406 (центр культури і дозвілля ім.Горького, танцювальна зала) Середня
141108 м.Лиман – вул.Бєлгородська, вул.Волгодонська: 43, 45, 47, 49, 51, 53–118; вул.Дубоноса, вул.Паркова, вул.Пасічна, вул.Ринкова: 3–70, 72–72А, 74; вул.Сумська, вул.Тертичного, вул.Челюскіна: 1–47, 49, 51–51А, 53; вул.1-го Травня, пров.Зелений, пров.Короткий, пров.Пасічний, пров.Промисловий, пров.Ринковий, пров.Сумський вул.Свободи, 104, м.Лиман, Донецька обл., 84406 (притулок, спортивна зала) Середня
141109 м.Лиман – вул.Дружби, вул.Кар’єрна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Торгова, вул.Челюскіна: 48–48А, 50, 52, 54–139; вул.Шмідта, пров.Дружби, пров.Луговий, пров.Пісчаний, пров.Торговий, пров.Шмідта вул.Челюскіна, 66, м.Лиман, Донецька обл., 84406 (ТОВ "Енергія", кабінет директора) Середня
141110 м.Лиман – вул.Героїв десантників: 1–91, 93, 95; вул.Запорізька, вул.Козацька: 1–120; вул.Кринична, вул.Левадна, вул.Мірошниченка, вул.Петропавлівська: 1–144, 146, 148; вул.Підстепна: 1–25, 27–133; вул.Севастопільська, вул.Слобожанська: 1–85А, 87; вул.Софіївська, пров.Героїв десантників, пров.Запорізький, пров.Козацький, пров.Підстепний, пров.Софіївський вул.Петропавлівська, 72, м.Лиман, Донецька обл., 84403 (школа №3, фойє) Велика
141111 м.Лиман – вул.будинок Звірогосподарства, вул.Будівельна, вул.Волгодонська: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52–52А; вул.Героїв десантників: 92, 94, 96–221; вул.Козацька: 121–212; вул.Лермонтова, вул.Одеська, вул.Островського, вул.Підстепна: 26, 135–175; вул.Ринкова: 71, 73, 75–146; вул.Солов’яненка Анатолія, вул.Суворова, вул.Цимлянська, вул.Широка, вул.Ювілейна, пров.Островського, пров.Слобожанський: 1–59; пров.Цимлянський вул.Слобожанська, 85, м.Лиман, Донецька обл., 84403 (дитячий садок №6, музична зала) Середня
141112 м.Лиман – вул.Гоголя, вул.Зелений Гай, вул.Кизима, вул.Корольова, вул.Краматорська, вул.Курортна: 1–36, 38; вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Оборони: 1, 2, 3, 5(приватний)–6, 6А(приватний), 7(приватний), 9, 10–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147; вул.Петропавлівська: 145, 147, 149–200; вул.Північна, вул.Покровська: 79, 81, 83, 85, 87, 89–175А; вул.Різдвяна, вул.Сонячна, вул.Трудова, вул.Чернишевського, вул.60 років України, пров.Гоголя, пров.Оборони, пров.Петропавлівський пров.Петропавлівський, 30, м.Лиман, Донецька обл., 84403 (Краснолиманський автодор, актова зала) Середня
141113 м.Лиман – вул.Головна, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Казкова, вул.Київська, вул.Космодем’янської З., вул.Курортна: 37–37А, 39–94; вул.Оборони: 1А, 2А, 3А–5А, 6А, 7–7А, 8–8А, 9А, 122, 124, 126, 128–128А, 130, 132–132А, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144А, 146, 148–227; вул.Покровська: 1–78, 80, 82, 84, 86, 88; вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Чкалова, пров.Курортний, пров.Полтавський, Садівницьке товариство «Стрункий кипарис», Садове товариство Васильок, Садове товариство "Зелений сад", Садове товариство Ромашка вул.Театральна, 3А, м.Лиман, Донецька обл., 84402 (будинок культури, диско зал) Велика
141114 с.Щурове вул.Соборна, 1, с.Щурове, м.Лиман, Донецька обл., 84453 (санаторій "Щуровський", клуб) мала
141115 с.Брусівка, с.Старий Караван вул.Нахімова, 7Л, с.Старий Караван, м.Лиман, Донецька обл., 84122 (Дитяча установа оздоровлення та відпочінку "Ласточка", піонерська кімната) мала
141116 с-ще Ставки вул.Шевченка, 12А, с-ще Ставки, м.Лиман, Донецька обл., 84452 (школа № 1, фойє) мала
141117 с.Крива Лука, с.Каленики вул.Центральна, 33А, с.Крива Лука, м.Лиман, Донецька обл., 84464 (будинок культури, фойє) мала
141118 с.Озерне вул.Лугова, 18А, с.Озерне, м.Лиман, Донецька обл., 84464 (бібліотека, читацька зала) мала
141119 с.Діброва вул.Головна, 1Д, с.Діброва, м.Лиман, Донецька обл., 84122 (будинок культури, глядацька зала) мала
141120 смт Ямпіль – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Казарма 434км, вул.Казарма 436 км, вул.Казарма 441 км, вул.Леваневського, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Урожайна: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Хвойна, вул.Ямпільське лісництво, вул.1-гоТравня, пров.Короткий, пров.Леваневського, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Підлісний, пров.Садовий, пров.Урожайний, пров.1-го Травня вул.Миру, 10, смт Ямпіль, м.Лиман, Донецька обл., 84461 (школа, фойє) Середня
141121 смт Ямпіль – вул.Вагіна, вул.Гагаріна, вул.Грушева, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Лісна, вул.Площа Слави, вул.Полунична, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Урожайна: 19, 21, 23, 25, 27–90; вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Щастя, пров.Донецький, пров.Тихий, пров.Чкалова, пров.Шевченко вул.Донецька, 14, смт Ямпіль, м.Лиман, Донецька обл., 84461 (амбулаторія, фойє) Середня
141122 с.Закітне вул.Набережна, 7, с.Закітне, м.Лиман, Донецька обл., 84463 (школа, фойє) мала
141123 смт Зарічне – вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Клеверна, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Новосадова, вул.Партизанська, вул.Підлісна, вул.Підлужна, вул.Піщана, вул.Побєди, вул.Поштова, вул.Спартака, вул.Центральна: 1–46; вул.Челюскінців, пров.Клеверний, майдан Гагаріна Ю. майдан Гагаріна Ю., 3, смт Зарічне, м.Лиман, Донецька обл., 84442 (школа, фойє) Середня
141124 смт Зарічне – вул.Василькова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Залевадна, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Первомайська, вул.Підстепна, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна: 59–111; вул.Чехова, вул.Шаблін Яр, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Ярівська, вул.8 Марта, пров.Довгий, пров.Озерний, пров.Чехова майдан Гагаріна Ю., 1А, смт Зарічне, м.Лиман, Донецька обл., 84442 (адміністративна будівля, зал засідань) Середня
141125 с.Торське вул.Роднікова, 17А, с.Торське, м.Лиман, Донецька обл., 84444 (школа, фойє) Середня
141126 с.Терни, с-ще Мирне, с.Новосадове, с.Ямполівка вул.Землянського, 2, с.Терни, м.Лиман, Донецька обл., 84440 (школа, фойє) Середня
141127 с.Іванівка, с.Колодязі вул.Шевченко, 60, с.Колодязі, м.Лиман, Донецька обл., 84122 (будинок культури, фойє) мала
141128 смт Дробишеве – вул.Вишнева, вул.Гусака, вул.Державна: 1–29; вул.Казарма 412 км, вул.Квіткова, вул.Лісна, вул.Магістральна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Морозова, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Полухіна, вул.Пушкіна: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–193; вул.Садова, вул.Сомова, вул.Східна, вул.Театральна, вул.Українська: 54, 56, 58, 60–165; вул.Університетська, вул.Форпостна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Ювілейна вул.Театральна, 1А, смт Дробишеве, м.Лиман, Донецька обл., 84450 (будинок культури, фойє) Середня
141129 смт Дробишеве – вул.будинок РРПС, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Державна: 30–189; вул.Зарічна, вул.ім.М.П.Бастицького, вул.Калініна, вул.Кооперативна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Підлісна, вул.Пушкіна: 1–87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109–109А; вул.Сибірська, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська: 1–53, 55, 57–57А, 59–59А; вул.Чкалова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Горького, пров.Державний №1, пров.Державний №2, пров.Кооперативний, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.Слобожанський, пров.Степовий, с.Дерилове вул.Слобожанська, 44А, смт Дробишеве, м.Лиман, Донецька обл., 84450 (будинок культури, фойє) Середня
141130 с-ще Соснове вул.Привокзальна, 1, ст.Святогірськ, с-ще Соснове, м.Лиман, Донецька обл., 84432 (станція Святогірськ, червоний куток) мала
141131 смт Ярова – вул.Гутянська, вул.Донецька: 1–91; вул.Івана Труша, вул.Йолочна, вул.Казарма 404 км, вул.Лісна, вул.Підлісна, вул.Садова, пров.Калиновий, пров.Святогірський вул.Кооперативна, 7А, смт Ярова, м.Лиман, Донецька обл., 84432 (будинок культури, фойє) Середня
141132 смт Ярова – вул.Донецька: 92–200; вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мира, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Підлужна, вул.Слобідська, вул.Соснова, вул.1-го Мая, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Петра Дячкіна вул.Кооперативна, 2А, смт Ярова, м.Лиман, Донецька обл., 84432 (школа, актова зала) Середня
141133 с.Олександрівка вул.Шевченко, 10Д, с.Олександрівка, м.Лиман, Донецька обл., 84433 (школа, фойє) мала
141134 смт Новоселівка вул.Школьна, школа, смт Новоселівка, м.Лиман, Донецька обл., 84431 (школа, фойє) Середня
141135 с.Шандриголове, с.Зелена Долина, с.Середнє вул.Гутченка, 161, с.Шандриголове, м.Лиман, Донецька обл., 84430 (адміністративна будівля, актова зала) Середня
141136 с.Карпівка вул.Зарічна, 69, с.Карпівка, м.Лиман, Донецька обл., 84122 (школа, фойє) мала
141137 с.Рідкодуб, с.Новомихайлівка вул.Центральна, 77, с.Рідкодуб, м.Лиман, Донецька обл., 84422 (школа, актова зала) мала
141138 с.Катеринівка, с.Липове, с-ще Нове вул.Молодіжна, 2, с-ще Нове, м.Лиман, Донецька обл., 84422 (школа в с-щі Нове, фойє) Середня
141139 с.Рубці вул.Центральна, 18, с.Рубці, м.Лиман, Донецька обл., 84411 (адміністративна будівля, зал засідань) Середня
141140 с.Вовчий Яр, с.Лозове вул.Шкільна, 1, с.Лозове, м.Лиман, Донецька обл., 84412 (Лозівська школа, спортивна зала) мала
141141 с.Коровій Яр вул.Спортивна, 22, с.Коровій Яр, м.Лиман, Донецька обл., 84413 (школа, фойє) мала
141142 с.Яцьківка, с.Кримки адміністративна будівля, с.Яцьківка, м.Лиман, Донецька обл., 84410 (адміністративна будівля, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140661 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут" вул.Миру, 10, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 Мала
141143 Лиманська центральна районна лікарня вул.Незалежності, 64, м.Лиман, Донецька обл., 84406 Мала
141144 Південне відділення КЛП закладу "Лиманська центральна районна лікарня" вул.Гасієва К., 36, м.Лиман, Донецька обл., 84404 Мала
142443 Державна установа "Бахмутська установа виконання покарань (№6)" вул.Ціолковського, 4, м.Бахмут, Донецька обл., 84511 Мала