Донецька область - одномандатний виборчий округ №47

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140393 смт Олександрівка – вул.Абрикосова, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Набережна, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Сонячна, вул.Стадіонна, вул.Тараса Шевченка, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.50 років Перемоги, пл.Олександра Невського, пров.Єсеніна, пров.Садовий, пров.Стаханова, пров.Степовий вул.Травнева, 21, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84000 (школа, спортивна зала) Середня
140394 смт Олександрівка – вул.Будівельників, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кирпична, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Навчальна, вул.Паркова, вул.Ювілейна, вул.9 Травня вул.Івана Франка, 3, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84000 (аграрний ліцей, спортивна зала) Середня
140395 с.Варварівка, с.Дмитро-Дар’ївка, с.Надеждівка вул.Паши Ангеліної, 10, с.Варварівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84005 (бібліотека-клуб, фойє) мала
140396 с.Левадне, с.Новополтавка, с.Петрівка Перша, с.Софіївка вул.Центральна, 83, с.Новополтавка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84000 (бібліотека, читальна зала) Середня
140397 с.Високопілля, с.Запаро-Мар’ївка вул.Центральна, 2, с.Високопілля, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84020 (школа, їдальня) Середня
140398 с.Беззаботівка, с.Дмитроколине, с.Новоандріївка, с.Новостепанівка, с.Роздолля, с.Софіїно-Лиман вул.Молодіжна, 14, с.Новостепанівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84040 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
140399 с.Золоті Пруди вул.Центральна, 78, с.Золоті Пруди, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84023 (школа, спортивна зала) мала
140400 с.Іверське, с.Новосамарське, с.Шостаківка вул.Центральна, 10, с.Іверське, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84050 (будинок дозвілля, фойє) Середня
140401 с.Криниці, с.Куроїдівка, с.Федорівка вул.Шкільна, 53, с.Криниці, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84041 (адміністративний будинок ТОВ "Олександрівка -Агро", актова зала) мала
140402 с.Михайлівка, с.Львівка, с.Шаврове вул.Шкільна, 1, с.Михайлівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84030 (школа, спортивна зала) Середня
140403 с.Микільське, с.Зелений Брід, с.Знаменівка, с.Пасічне, с.Петрівка Друга вул.Молодіжна, 1А, с.Петрівка Друга, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84012 (будинок дозвілля, фойє) Середня
140404 с.Мирна Долина, с.Бузинівка, с.Мар’ївка, с.Новознаменівка вул.Шкільна, 3, с.Мирна Долина, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84051 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) мала
140405 с.Некременне вул.Дівиченка, 1А, с.Некременне, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84021 (школа, спортивна зала) мала
140406 с.Новоолександрівка, с.Єлизаветівка, с.Зелене, с.Карпівка, с.Новий Кавказ, с.Новобахметьєве, с.Новопригоже вул.Миру, 38, с.Новоолександрівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84010 (будинок дозвілля, фойє) Середня
140407 с.Очеретине, с.Голубівка, с.Громова Балка вул.Центральна, 1, с.Очеретине, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84022 (школа, спортивна зала) Середня
140408 с-ще Самарське, с.Весела Гора, с-ще Новоявленка вул.Центральна, 67, с.Весела Гора, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84042 (школа, спортивна зала) Середня
140409 с.Степанівка, с.Новоіверське, с.Новопавлівка, с.Самійлівка вул.Степова, 3, с.Степанівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84043 (школа, спортивна зала) Середня
140410 с.Староварварівка, с.Яковлівка вул.Велика Садова, 13, с.Староварварівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84031 (школа, актова зала) Середня
140411 с.Спасько-Михайлівка, с.Катеринівка, с.Курицине, с.Новопетрівка, с.Новосергіївка, с.Шевченко вул.Центральна, 111, с.Спасько-Михайлівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84052 (школа, спортивна зала) Середня
140433 с.Привілля вул.Центральна, 23А, с.Привілля, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84160 (школа, коридор) Середня
140434 с.Прелесне вул.Шкільна, 1, с.Прелесне, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84161 (школа, актова зала) мала
140435 с.Майдан вул.Миру, 31А, с.Майдан, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84196 (дошкільний навчальний заклад, ігрова кімната) Середня
140436 смт Черкаське – вул.Дружби, вул.Леоніда Бикова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Шевченко, вул.Шидловська, вул.Шкільна, вул.Ясна, пров.Перевалочний, пров.Підгірний, пров.Річний, пров.Свободи, пров.Шевченка, пров.Ясний, тупик Железнодорожний вул.Дружби, 1А, смт Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84162 (школа №1, фойє) Велика
140437 смт Черкаське – вул.Березова, вул.Железнодорожна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Знаменська, вул.Знаменський Тупік, вул.Кутузова, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Робоча, вул.Свободи, вул.Транспортна, вул.Труда, пров.Парковий, пров.Труда вул.Паркова, 6, смт Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84162 (школа №2, спортивний зал) Середня
140438 с.Іванівка, с.Новомиколаївка, с.Шнурки вул.Центральна, 17/1, с.Новомиколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84167 (сільський клуб, методичний кабінет) Середня
140439 с.Новоселівка вул.Центральна, 142, с.Новоселівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84174 (сільський клуб, фойє) Середня
140440 с.Олександрівка, с.Маячка, с.Троїцьке вул.Шкільна, 10, с.Олександрівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84168 (сільський центр розвитку молодіжних платформ, фойє) Середня
140441 смт Билбасівка – в’їзд Підгірний, вул.Благодатна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Герцена, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167; вул.Зоряна, вул.Кремінна, вул.Кривоноса, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Партизан, вул.Приозерна, вул.Рибгоспна, вул.Річна, вул.Сєвєрна, вул.Центральна: 1–120, 122, 124, 126, 128; вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Благодатний, пров.Вчительський, пров.Залізничний, пров.Луговий, пров.Мостовий, пров.Підгірний, пров.Сінний, пров.Франко, тупик Новий, тупик Партизан, с.Торець вул.Центральна, 168, смт Билбасівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84170 (центр культури та дозвілля, фойє) Велика
140442 смт Билбасівка – в’їзд Садовий, вул.Відродження, вул.Вільна, вул.Гагаріна, вул.Залізнична: 167А, 169, 171–171А, 173–199; вул.Затишна, вул.Квіткова, вул.Леваневського, вул.Л.Українки, вул.Мирна, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Сєдова, вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Урожайна, вул.Федорова, вул.Центральна: 121–121А, 123–123А, 125, 127, 129–256; вул.Ширшова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Юстиції, вул.Ясенова: 45, 47–79; пров.Космонавтів, пров.Мирний, пров.Федорова, пров.Шкільний, тупик Ширшова вул.Шкільна, 14, смт Билбасівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84171 (школа, спортивний зал) Середня
140443 смт Билбасівка – вул.Абрикосова, вул.Березова, вул.Виноградна, вул.В.Яковенка, вул.Дружби, вул.Жукова, вул.Залізнична: 96–96В, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 201–319; вул.Калинова, вул.Мічуріна, вул.Переїздна, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Ясенова: 3–44, 46; вул.Ясна, пров.Березовий, пров.В.Яковенка, пров.Дружби, пров.Калиновий, пров.Ясеновий вул.Сонячна, 24, смт Билбасівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84171 (школа, фойє) Середня
140444 с-ще Мирне вул.Бориса Ніколюка, 27, с-ще Мирне, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84173 (будинок культури, фойє) Середня
140445 смт Андріївка вул.Зарєчная, 45, смт Андріївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84175 (селищний клуб, актова зала) Середня
140446 с.Малинівка, с.Васютинське, с.Першомар’ївка, с.Тихонівка вул.Центральна, 2, с.Малинівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84187 (сільський клуб, актова зала) мала
140447 с.Никонорівка, с.Оріхуватка, с.Юрківка вул.Підгірна, 7, с.Никонорівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84149 (сільський клуб, актова зала) мала
140448 с.Рай-Олександрівка, с.Пискунівка, с.Стародубівка вул.Шкільна, 67, с.Рай-Олександрівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84186 (школа, коридор) Середня
140449 смт Райгородок – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Кооперативна, вул.Лиманська, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Партизан, вул.Революції, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Східна, вул.Торецька, вул.Шевченко, вул.Ширшова, вул.Шосейна, вул.Ювілейна, пров.Абрикосовий, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Партизан, пров.Свободи, пров.Соборний, пров.Східний, пров.Шевченко, пров.Ювілейний вул.Східна, 4А, смт Райгородок, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84150 (будинок природи та дозвілля, актова зала) Велика
140450 смт Райгородок – вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Кавказька, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Флотська, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Донецький, пров.І Центральний, пров.ІІ Центральний, пров.ІІІ Центральний, пров.Кавказький, пров.Комарова, пров.Нагорний, пров.Флотський вул.Молодіжна, 5А, смт Райгородок, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84150 (школа, спортивний зал) Середня
140451 смт Донецьке вул.Садова, 5, смт Донецьке, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84151 (будинок культури, актова зала) мала
140452 с.Карпівка, с.Селезнівка вул.Центральна, 41А, с.Карпівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84144 (сільський будинок культури, актова зала) мала
140453 с.Маяки вул.Шкільна, 18, с.Маяки, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84137 (школа, коридор) Середня
140454 с.Пришиб, с.Сидорове вул.Садова, 1, с.Сидорове, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84141 (школа, коридор) мала
140455 с.Тетянівка вул.Центральна, 37, с.Тетянівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84197 (бібліотека, читальна зала) мала
140456 с.Долина, с.Краснопілля, с.Мазанівка вул.Шкільна, 1, с.Долина, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84140 (школа, фойє) Середня
140457 с.Богородичне вул.Шкільна, 1, с.Богородичне, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84136 (школа, фойє) Середня
140458 с.Хрестище, с.Глибока Макатиха пров.Шкільний, 8, с.Хрестище, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84138 (школа, коридор) Середня
140459 с.Адамівка, с.Микільське вул.Миру, 93, с.Микільське, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84152 (сільський клуб, актова зала) мала
140460 с.Андріївка, с.Варварівка, с.Новоандріївка вул.Миру, 7В, с.Андріївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84192 (центр культури та дозвілля, фойє) Середня
140461 с.Дмитрівка вул.Пушкіна, 28, с.Дмитрівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84190 (будинок культури, фойє) Середня
140462 с.Сергіївка, с.Роганське вул.Нова, 1, с.Сергіївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84191 (школа, спортивний зал) Середня
141184 м.Слов’янськ – в’їзд Деповський, вул.Гагаріна, вул.Добролюбова, вул.Електровозна, вул.Кривоноса: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33–33А, 37, 39, 41, 43–43А, 45, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75–79; вул.Мостова: 31, 33, 35, 43, 47, 51–70А; вул.Паровозників, вул.Південна, вул.Прилужна, вул.Садова м-н Залізничний №1, вул.Серафимовича: 49–104; вул.Соколовського, вул.Чехова, пров.Амурський, пров.Дачний, пров.Деповський, пров.Електровозний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Краснодонський, пров.Крейдяний, пров.Львівський, пров.Новослов’янський, пров.Паровозників, пров.Рубіновий, пров.Садовий м-н Залізничний №1, пров.Салтикова-Щедріна, пров.Серафимовича, пров.Чернишевського, пров.Чехова, пров.12 Квітня, тупик Чехова вул.Гагаріна, 5, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109 (Слов’янський професійний ліцей залізничного транспорту, хол) Середня
141185 м.Слов’янськ – в’їзд Мостовий, вул.Армійська: 3–9, 11, 13, 15, 17, 19–23; вул.Вавилова, вул.Голубівська: 2–119, 121, 123, 125; вул.Горова: 187–189, 191, 193; вул.Дніпровська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Котельникова: 97, 99, 101, 107–112; вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22–22А, 24, 26–30А, 32, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Лазурна, вул.Леваневського, вул.Леоніда Бикова, вул.Лугова, вул.Мостова: 1–30, 32, 34–34А, 36–38А, 44, 48; вул.Річкова, вул.Робітничо-Селянська, вул.Серафимовича: 3–44; вул.Сєрова: 102, 104–108, 110–130А; вул.Ударна, вул.Чкалова, пров.Армійський, пров.Дніпровський, пров.Зої Космодем’янської, пров.Івана Франка, пров.Котельникова: 3–20; пров.Луговий, пров.Мостовий, пров.Річковий, пров.Ударний, пров.Чкалова: 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27; вул.Гагаріна, 7, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109 (Слов’янський технікум залізничного транспорту, актова зала) Велика
141186 м.Слов’янськ – в’їзд Барвінківський, вул.Армійська: 10, 12, 14, 16, 18; вул.Барвінківська: 157, 159, 161, 163–165, 167, 169, 171, 173, 175, 183, 185, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229–229/1, 232–332; вул.Горова: 159, 161, 163А, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181; вул.Ком’яхова: 1–41, 43, 45, 47, 49–51, 65; вул.Лозівська, вул.Локомотивна, вул.Маломіська: 9А, 75, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 101, 103–103А, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 124–140; вул.Марапульця: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–65А; вул.Маяковського: 1–40; вул.Підгірна: 189, 191, 193–197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221–223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241–279; вул.Святогірська: 3–27, 29, 31, 33, 37–37А, 39, 41–43, 49–51, 53–55, 57, 59, 61; вул.9 Травня: 53, 55–59, 61, 65; пл.Привокзальна, пров.Вокзальний: 13, 17, 21, 25, 27–29, 31; пров.Горовий: 1А–22; пров.Західний, пров.Ком’яхова, пров.Маломіський: 3–5/40, 7–9А, 11; пров.Маяковського: 3–13; вул.Вокзальна, 77, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109 (КЗ "Центр культури і довкілля", танцювальна зала) Велика
141187 м.Слов’янськ – в’їзд Армійський, в’їзд Маяковського, в’їзд Польовий, вул.Армійська: 24–84; вул.Басейна, вул.Горіхова: 1–44, 50; вул.Горова: 88, 90, 93–156, 160, 162–162А, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176, 178, 180, 182–186, 190, 192, 194–216; вул.Зіркова, вул.Котельникова: 4–95, 98, 100, 102–104; вул.Лиманська: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–57, 59, 63, 65, 67; вул.Підгірна: 173, 175, 177, 179, 181–188, 190, 192, 198, 200–202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238А–240; вул.Польова м-н Залізничний, вул.Святогірська: 40, 44–48, 52, 56, 58, 60, 62–147, 149–151, 157–163; вул.Сєрова: 3–100, 103, 109; пров.Горовий: 24–97; пров.Зірковий: 2–80, 82, 88, 90, 92; пров.Котельникова: 21–71; пров.Локомотивний, пров.Маяковського: 18–75, 77–82; пров.Підгірний: 5–9, 11, 13, 15, 21–89, 91–93; пров.Польовий: 1А–41; пров.Рєпіна, пров.Святогірський, пров.Сєрова: 3–4; пров.Чкалова: 4, 6, 8, 10–14, 16, 18, 20, 22, 26, 30–70; вул.Підгірна, 242, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84111 (школа №18, фойє) Велика
141188 м.Слов’янськ – в’їзд Горіховий, вул.Армійська: 85–126; вул.Бірюзова, вул.Василевського: 28; вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Голубівська: 120, 122, 124, 126–139; вул.Горіхова: 49, 52–70; вул.Декабристів, вул.Івана Франка, вул.Інтернатна, вул.Колективна, вул.Лиманська: 58, 60–62, 64, 66, 73; вул.Лісозахисна, вул.Рибгоспна, вул.Святогірська: 148–148/19, 152, 165–179; вул.Сеченова, вул.Сумська, пров.Верхній, пров.Горовий: 98–107; пров.Зірковий: 81, 85–87, 89, 91, 93–114; пров.Лісозахисний, пров.Маяковського: 76, 84–104; пров.Підгірний: 90, 97–101; пров.Польовий: 48–80; пров.Сєрова: 9–11; вул.Інтернатна, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84111 (допоміжна школа-інтернат №2, хол) Середня
141189 м.Слов’янськ – в’їзд Гречка, вул.Анатолія Комара: 1–34; вул.Богуна Миколи: 2А–40, 42, 44; вул.Вокзальна: 53–139; вул.Гречка, вул.Григорія Данилевського: 2–108; вул.Ком’яхова: 42, 44, 46, 48, 52–60, 66–181; вул.Марапульця: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А; пров.Вокзальний: 1, 7, 9; пров.Гречка, пров.Маломіський: 2–2/67, 6, 10, 12–20; вул.Вокзальна, 77, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109 (КЗ "Центр культури і довкілля", фойє) Велика
141190 м.Слов’янськ – в’їзд Богуна Миколи, вул.Анатолія Комара: 35–100; вул.Богуна Миколи: 41, 43, 45–92, 94, 96, 98–100, 102; вул.Вокзальна: 24–24/1, 26, 28, 30, 34, 36, 38–51; вул.Волзька: 3–91; вул.Маломіська: 8–9, 10–72, 76–80, 82, 84, 86–88, 90–92, 94, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110–112, 114, 116–116А, 118–122; вул.Олександра Невського, вул.Полярна: 1–23, 85, 87, 91–93; вул.Святогірська: 28, 30, 32, 34–36, 38; вул.Сорочинська: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А; вул.9 Травня: 2–52, 54, 60, 62–64, 66–78; пров.Анатолія Комара, пров.Богуна Миколи: 1–61, 63, 65, 67, 69, 71; пров.Вокзальний: 2–6, 8, 10–12, 14А–16, 18–20А, 24, 26, 30–30А, 34–42; пров.Затишний, пров.Конституції, пров.Олега Кошового, пров.Олександра Невського, пров.Перекопський, пров.Полярний вул.Вокзальна, 32, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109 (школа №19, спортивна зала) Велика
141191 м.Слов’янськ – в’їзд Можайського, в’їзд Підгірний, в’їзд Харитонова, вул.Барвінківська: 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67–156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174–174А, 176–182, 184, 186–188, 190–190А, 192, 194–196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210–212, 216–216А, 218, 220, 222–222Б, 224, 226, 228–228А, 230; вул.Богомольця: 1–8; вул.Волзька: 94–162; вул.Горова: 2–87, 89, 91; вул.Довженка, вул.Лиманська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Лідіце, вул.Миколи Гайворонського: 1–21, 29, 31; вул.Можайського, вул.Підгірна: 43, 45–172, 174, 176–176Б, 178, 180; вул.Полярна: 99, 101, 103–105, 107, 109, 111, 113–113А, 115, 117–119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135–137, 139, 141, 143, 147; вул.Рєпіна, вул.Руданського, вул.Ярослава Мудрого: 150, 152, 154, 158, 160, 162, 187–221; пров.Богомольця: 2А–73; пров.Богуна Миколи: 62, 64, 66, 68, 70, 76–105; пров.Вокзальний: 44–80; пров.Волзький, пров.Волочаєвський, пров.Довженка: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–77; пров.Лазурний, пров.Малояровий, пров.Миколи Гайворонського: 27–45; пров.Можайського, пров.Підгірний: 4, 10, 12, 14, 16; пров.Піщаний вул.Вокзальна, 22, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109 (школа №11, спортивна зала) Велика
141192 м.Слов’янськ – в’їзд Каховський, в’їзд Керамічний, вул.Барвінківська: 1–16, 18, 20, 22–22Б, 24–24Б, 26, 28–30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46–46/1, 48–52А, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66; вул.Богомольця: 9–22; вул.Богуна Миколи: 93–93А, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117А, 119–119Б, 121, 123, 125, 127–129; вул.Вокзальна: 1–23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37; вул.Ізоляторна, вул.Каховська, вул.Керамічна, вул.Лермонтова, вул.Маломіська: 3–7; вул.Миколи Гайворонського: 22–24, 30, 32; вул.Підгірна: 3–40, 44; вул.Полярна: 26–84, 86, 88, 96–98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126–128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144–146, 148; вул.Солоділова: 3–8А, 10–10А, 12, 14–16, 18, 20–22, 24, 26; вул.Урожайна, вул.Ярослава Мудрого: 77, 79, 81, 83–148, 151, 153, 155–157, 159, 161, 163–181; пров.Довженка: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24–26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; пров.Ізоляторний, пров.Каховський, пров.Лермонтова, пров.Миколи Гайворонського: 3–23; пров.Солоділова, пров.Ярослава Мудрого вул.Вокзальна, 1А, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84105 (ЗАТ "Кераммаш", хол) Велика
141193 м.Слов’янськ – в’їзд Київський, вул.Богуна Миколи: 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114–116, 118, 120, 122, 124–124А, 126; вул.Вернадського: 21–52; вул.Відродження, вул.Григорія Данилевського: 109–258; вул.Індустріальна, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Краматорська: 39, 41, 43, 45, 47, 51А–75; вул.Новий Побут, вул.Острозька, вул.Полтавська, вул.Промислова: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22–24, 26, 28–30, 36, 38, 40; вул.Райдужна: 108, 110, 112, 116–118, 120, 122–130; вул.Ростроповича Мстислава, вул.Силікатна, вул.Слобідська, вул.Солоділова: 9, 11–11А, 13, 17, 19, 23, 25, 36–74; вул.Сорочинська: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24–30; вул.Транспортна, вул.Шишкова, вул.5 Липня, пров.Данилевського Григорія, пров.Індустріальний, пров.Київський, пров.Ростроповича Мстислава, пров.Транспортний вул.Солоділова, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84105 (будинок культури і техніки ЗАТ"Бетонмаш", вестибюль) Велика
141194 м.Слов’янськ – в’їзд Героїв Пілотів, вул.Володимира Чернявського, вул.Героїв Пілотів: 4–44; вул.Глинки, вул.Гранична: 2–35, 36–40; вул.Грибоєдова: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 14–22; вул.Карбишева, вул.Коккінакі, вул.Командирська: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–76; вул.Кубанська, вул.Ломоносова, вул.Машчорметівська: 1–24, 28; вул.Медична: 1, 3, 7, 9–9А, 11–11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23–39; вул.Мічуріна: 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29–31; вул.Надії, вул.Райдужна: 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77, 79, 81, 87, 89, 91, 93, 95, 97–97А, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 115–115А, 119, 121; вул.Солідарна: 38, 42, 48–50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94–103, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–129А, 131, 133, 135; вул.Шкільна, пров.Батайський, пров.Граничний, пров.Карбишева, пров.Коккінакі, пров.Медичний, пров.Мистецтва: 2–12; пров.Надії, пров.Солідарний: 3А, 28, 30, 32, 35–51; пров.Челюскінців: 6, 8, 10, 12, 14, 18–20, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32А–34, 36; вул.Свободи, 23, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Слов’янський технікум Луганського НАУ, хол) Середня
141195 м.Слов’янськ – в’їзд З’їздівський, в’їзд Торговий, вул.Василівська: 1–7, 9; вул.Вернадського: 1–18; вул.Короленка, вул.Краматорська: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48–50; вул.Кримська: 82, 84, 86, 88, 90–115; вул.Міська, вул.Промислова: 1–3, 5, 7–9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 33–35, 37, 39, 79; вул.Професійна: 4, 6, 8, 10–14, 20–71; вул.Райдужна: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 78, 80, 82–86А, 88, 90, 92–92А, 94, 96, 98–98А, 100, 102, 104, 106; вул.Робоча, вул.Торгова: 22, 28, 44, 59–95; вул.Українська, вул.Центральна: 53; вул.Шовковична: 29–39; пров.Вернадського, пров.Краматорський, пров.Райдужний, пров.Робочий, пров.Силікатний вул.Центральна, 39, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (центр дитячої та юнацької творчості, актова зала) Велика
141196 м.Слов’янськ – в’їзд Гудованцева, в’їзд Солідарний, в’їзд Челюскінців, вул.Варшавська, вул.Грибоєдова: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Гудованцева, вул.Командирська: 3–33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45; вул.Кримська: 2–53, 57, 59, 61, 63; вул.Райдужна: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33; вул.Свободи: 32, 34, 38, 40, 70–84, 92–108; вул.Солідарна: 1–37, 41, 43–47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81–81А, 83–85/1, 87, 89, 91, 93; вул.Суворова, вул.Торецько-Набережна: 1–10; вул.Чайковського, вул.Челюскінців, пров.Варшавський, пров.Глинки, пров.Матросова, пров.Муравйова, пров.Свободи, пров.Солідарний: 1–3, 4–27, 29, 31, 33; пров.Суворова, пров.Челюскінців: 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37–39; вул.Свободи, 28, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №1, спортивна зала) Велика
141197 м.Слов’янськ – вул.Василівська: 8–8А, 10–10А, 12–14, 16–18, 20, 22, 24, 28; вул.Вчительська: 2–19; вул.Кримська: 54–54А, 58, 60, 62, 64–81, 83, 85, 87–87А, 89; вул.Перемоги, вул.Поштова: 4–28, 32; вул.Професійна: 1–3, 5, 7, 9–9А, 15–19; вул.Райдужна: 8, 10, 12–12А, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24–28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Свободи: 3–18; вул.Таврійська, вул.Торгова: 4–21, 23–27, 29–41, 45–53; вул.Ярмаркова: 17; пров.Кримський, пров.Перемоги вул.Торгова, 8, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №15, хол) Велика
141198 м.Слов’янськ – вул.Василівська: 35–40; вул.Добровольського, вул.Університетська: 37, 39, 43–53, 59; вул.Центральна: 20–38; вул.Поштова, 13, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (КПСМНЗ "Школа мистецтв м.Слов’янська", хол) Велика
141199 м.Слов’янськ – вул.Василівська: 11, 15, 19, 21, 23, 25–27; вул.Л.Толстого, вул.Центральна: 41–44; вул.Шовковична: 2–27; вул.Ярмаркова: 23–27; вул.Центральна, 41, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Слов’янський хіміко-механічний технікум, вестибюль) Середня
141200 м.Слов’янськ – вул.Банківська: 73, 75, 77, 79, 81–89; вул.Василівська: 47–51А, 53–55, 57, 59, 83; вул.Лозановича, вул.Тараса Шевченка: 3–5А; вул.Університетська: 56–58; вул.Ярослава Мудрого: 15; бульв.Пушкіна, 4, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №12, хол) Велика
141201 м.Слов’янськ – бульв.Пушкіна, вул.Банківська: 72, 74, 76, 78, 80; вул.Білоруська, вул.Ботанічна, вул.Василівська: 52, 56, 58, 60–62; вул.Вільямса, вул.Науки: 1–1А, 3–23; вул.Одеська, вул.Тараса Шевченка: 9, 11, 15, 17, 19–23, 25, 33, 35–35Б, 37–39; вул.Ярослава Мудрого: 3–10, 23–75, 78, 80, 82; пров.Одеський, пров.Трунова вул.Ярослава Мудрого, 4, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №5, вестибюль) Велика
141202 м.Слов’янськ – в’їзд Говорова, вул.Александрова Ігоря, вул.Бродського, вул.Гвардійська, вул.Губкіна: 25–82; вул.Дехтярьова, вул.Дмитрія Донського, вул.Достоєвського, вул.Красногірська: 2–57, 61–63, 67, 71, 75, 77, 79; вул.Літературна: 1–33, 37–39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Миру: 1–37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 71; вул.Молодіжна, вул.Науки: 2; вул.П.Глазового, вул.Пилипа Орлика, вул.Північна: 21–75; вул.Сімейка, вул.Станіславського, вул.Тараса Шевченка: 42–106; вул.Тимошенка, вул.6-го вересня, пров.Александрова Ігоря, пров.Бродського, пров.Дехтярьова, пров.Достоєвського: 13–18; пров.Літературний, пров.Тараса Шевченка, пров.6 Вересня вул.Науки, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Слов’янський професійний аграрний ліцей, вестибюль) Велика
141203 м.Слов’янськ – в’їзд Цимлянський, вул.Банківська: 2А–4, 6, 10, 14, 16, 18–18А, 24–34, 36–40, 42, 44–44А; вул.Вчительська: 68, 70–97; вул.Далекосхідна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Колонтаївська, вул.Ланова, вул.Левадна, вул.Маяковського: 59; вул.Музейна, вул.Поштова: 72–104; вул.Реконструкції, вул.Січових стрільців, вул.Цимлянська, вул.Шмідта, вул.Шнурківська, пров.Журналістів, пров.Козацький, пров.Красногірський, пров.Кустарний, пров.Лановий, пров.Музейний, пров.Ординаторський, пров.Поштовий, пров.Слуцького Бориса, пров.Шмідта, пров.Шнурківський вул.Університетська, 12, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Слов’янський державний педагогічний університет, корпус 1, кабінет хореографії) Середня
141204 м.Слов’янськ – в’їзд Привільний, в’їзд Толбухіна, вул.Бєлінського, вул.Богатикова Юрія, вул.Гончарова, вул.Калузька, вул.Ковалевської, вул.Кольцова, вул.Котляревського, вул.Літературна: 54–141А; вул.Менделєєва, вул.Миру: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68–70, 72–109; вул.Нахімова, вул.Новоселівська, вул.Панфілова, вул.Північна: 1–20; вул.Привільна, вул.Радищева, вул.Рибалка, вул.Свєтлова, вул.Тениста, вул.Толбухіна, вул.Тургенєва, вул.Янтарна, пров.Бєлінського, пров.Достоєвського: 19–100; пров.Менделєєва, пров.Новоселівський, пров.Панфілова, пров.Привільний, пров.Толбухіна, пров.Тургенєва, пров.Ягідний вул.Літературна, 109, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84107 (КП "АТП №052814", актова зала) Велика
141205 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 2–16, 18–20; вул.Паркова, вул.Сонячна (м-н Сонячний), пров.Парковий: 4, 8–10; вул.Батюка, 22, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84121 (Науково-дослідний інститут високих напруг, хол) Велика
141206 м.Слов’янськ – пров.Батюка: 2, 6, 8–10; пров.Виноградний: 3–7; пров.Парковий: 1–3, 5–7, 11–13; вул.Батюка, 20, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84121 (школа-інтернат №1, їдальня) Велика
141207 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 24–24А, 26; вул.Вільна: 2, 4, 6, 8; пров.Батюка: 3–5, 7, 12–33; пров.Виноградний: 9; пров.Парковий: 15–43; вул.Батюка, 24Б, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84121 (міський відділ РАЦС, кафе) Велика
141208 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 17, 21/83; пров.Богомольця: 75–81; вул.Батюка, 17, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (Слов’янський державний педагогічний університет, гуртожиток 3, актова зала) Середня
141209 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 25; вул.Василевського: 2–14; вул.Батюка, 19, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (Державний педагогічний університет, головний учбовий корпус, вестибюль) Середня
141210 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 31–33, 35; вул.Василевського: 22А; вул.Олімпійська: 1–5, 7–13; вул.Олімпійська, 4, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (школа №17, вестибюль) Велика
141211 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 30, 34, 40, 44–46; вул.Бульварна: 2–7; вул.Вільна: 1, 3, 5, 7; вул.Олімпійська: 6; вул.Ясна: 5; вул.Бульварна, 6, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (школа №10, спортивна зала) Велика
141212 м.Слов’янськ – вул.Батюка: 42, 48–64; вул.Бульварна: 9, 11, 13; вул.Ясна: 15–25; вул.Ясна, 19, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (школа №13, хол) Велика
141213 м.Слов’янськ – вул.Арматурна, вул.Брянська, вул.Бульварна: 8–8А, 10, 12, 14–90; вул.Виноградна, вул.Вільна: 9–76; вул.Зелена, вул.Курська, вул.Офіцерська, вул.Руська, вул.Смоленська, вул.Сніжна, вул.Солдатська, вул.Тиха, вул.Фізкультурників, вул.Чернігівська, вул.Ярославська, пров.Арматурний, пров.Тихий, тупик Арматурний вул.Ясна, 34, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (КП "Слов’янське тролейбусне управління", технічний клас, 1-й поверх) Велика
141214 м.Слов’янськ – в’їзд 8 Березня, вул.Анатолія Свиридюка, вул.Ватутіна, вул.Вітебська, вул.Воронезька, вул.Гастелло, вул.Гірська: 3А–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48Б; вул.Губкіна: 3–22; вул.Демократична: 39–62; вул.Зоряна, вул.Ізюмська, вул.Керченська, вул.Красногірська: 60, 64–66, 70, 74, 76, 78, 80–111; вул.Лебедєва-Кумача, вул.Липецька, вул.Лісна, вул.Літературна: 34–36, 40, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Луганська, вул.Л.Українки, вул.Маяцька, вул.Осипенко, вул.Рокоссовського, вул.Рязанська, вул.Самбірська, вул.Степана Разіна, вул.Тамбовська, вул.Філатова, вул.Цілинна, вул.Ціолковського, вул.Чаплигіна, вул.Юмашева, вул.8 Березня, пров.Вітебський, пров.Воронезький, пров.Гірський, пров.Зоряний, пров.Ізюмський, пров.Керченський, пров.Союзний, пров.Степана Разіна, пров.Ушакова, пров.Цілинний, пров.Ціолковського вул.8 Березня, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84107 (школа №16, хол) Велика
141215 м.Слов’янськ – в’їзд Багратіона, в’їзд Яковлєва Олексія, вул.Геологічна, вул.Гірська: 37–37/2, 39, 41–41А, 43, 45–45А, 47, 50А–72; вул.Демократична: 1–36; вул.Санаторна, вул.Сользаводська, вул.Фортечна, вул.Яковлєва Олексія, пров.Багратіона, пров.Високий, пров.Демократичний, пров.Івана Кавалерідзе, пров.Раскової, пров.Солеварів, пров.Хрестини Алчевської, пров.Яковлєва Олексія, проїзд Фурманова вул.Сользаводська, 6, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116 (КП "Водозниження", актова зала) мала
141216 м.Слов’янськ – вул.Банківська: 54–71; вул.Гоголя, вул.Корольова, вул.Поштова: 49–53, 55, 62–71; вул.Тараса Шевченка: 10, 12, 16, 18, 24, 26–32, 34, 36; вул.Університетська: 28–36, 38, 42; пров.Андріївський, пров.Макаренка вул.Університетська, 12, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Слов’янський державний педагогічний університет, корпус 1, ауд.5, 1-й поверх) Велика
141217 м.Слов’янськ – вул.Валківська: 2–2А, 4, 6–6А, 8, 10–10А, 12–14, 16, 18–18А, 22, 24, 26, 32–32А, 34–34А, 36, 38–38А, 40, 42, 44–44А, 46; вул.Куп’янська: 3–44, 48, 50, 54–56, 58–58А, 60, 62, 64, 66; вул.Нова, вул.Праці: 1–11; вул.Світлодарська: 9–12; вул.Торська: 1–16, 23, 25, 27, 29–31, 33–33Б, 37, 41–43, 47–49, 53–53А; вул.Університетська: 1–9; пров.Глєкова, пров.Університетський: 4, 6–8, 10, 12–16; вул.Торська, 35, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Сіверське-Донецьке басейне управління водних ресурсів, хол) Велика
141218 м.Слов’янськ – вул.Банківська: 35, 41, 43, 47–53; вул.Вчительська: 20–67, 69; вул.Поштова: 29–31, 34–48, 54, 56–60А; вул.Світлодарська: 1, 3, 5, 7; вул.Сінна, вул.Торська: 18–22, 24–24А, 26, 28; вул.Університетська: 11–26; вул.Центральна: 1–4; пров.Вчительський, пров.Гоголя, пров.Світлодарський, пров.Університетський: 3, 5, 9А, 11; вул.Вчительська, 40, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Слов’янський енергобудівельний технікум, спортивна зала) Велика
141219 м.Слов’янськ – вул.Бажана Миколи: 1–5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31А, 33А, 35, 37–48; вул.Банківська: 5, 9, 11, 15, 17–17А, 19; вул.Валківська: 1, 3, 5–5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19–21, 23–23А, 25, 27–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–121; вул.Глекова, вул.Куп’янська: 45–47А, 49, 51–53, 57, 59–59А, 61, 63–63/2, 65, 67–91А; вул.Мартиненка, вул.Мержанова, вул.Праці: 15–48; вул.Прокоф’єва Сергія, вул.Рилєєва, вул.Світлодарська: 13–61; вул.Спортивна, вул.Торецько-Набережна: 11–110; пров.Валківський, пров.Інтернаціональний, пров.Слюсарний, пров.Соляний, пров.Спартака, пров.Спортивний, пров.Торський: 18–43; вул.Світлодарська, 28Б, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (Управління газопостачання і газифікації, хол) Велика
141220 м.Слов’янськ – в’їзд Свободи, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Мінська, вул.Світлодарська: 2А, 4–4А, 6; вул.Свободи: 23–31, 33, 37, 39, 41–47, 87; пров.Героїв Чорнобиля, пров.Мінський вул.Торгова, 8, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №15, хол початкової школи) Середня
141221 м.Слов’янськ – вул.Бажана Миколи: 6, 8–10, 12, 14, 16–18, 20–20А, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Світлодарська: 8–8А; вул.Торська: 32, 34–36, 40, 46–46А, 50–52, 57–65Г; пров.Торський: 3–13; вул.Торська, 55, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №8, хол) Велика
141222 м.Слов’янськ – в’їзд Карпінського, вул.Героїв Пілотів: 50–62; вул.Гранична: 35А, 43–49; вул.Дарвіна, вул.Заводська, вул.Карпінського, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Машчорметівська: 27, 29–35; вул.Медична: 2, 4–6, 8, 10–10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Микитенка, вул.Мічуріна: 4, 6–6А, 8, 10–12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; вул.Поповича, вул.Симеренка, вул.Солідарна: 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–165; вул.Танкістів, пров.Городний, пров.Карпінського, пров.Мистецтва: 15–64; вул.Дарвіна, 21, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84102 (школа №20, хол) Середня
141223 м.Слов’янськ – вул.Аграрна, вул.Відрадна, вул.Горлівська, вул.Крайня, вул.Криворізька, вул.Межева, вул.Мелітопольська, вул.Металістів, вул.Оскольська, вул.Садова м-н Черевківка, вул.Теплична, вул.Теплічна, вул.Торецька, вул.Тюленіна, вул.Чугуївська, пров.Горлівський, пров.Криворізький, пров.Оскольський, пров.Садовий м-н Черевківка, пров.Тепличний, пров.Торецький, пров.Тюленіна, пров.Фестивальний вул.Данила Галицького, 17, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108 (школа №4, спортивна зала) Велика
141224 м.Слов’янськ – в’їзд Челябінський, вул.Богдана Ступки, вул.Житомирська, вул.Кармелюка, вул.Каспійська, вул.Конєва, вул.Кронштадтська: 3, 5, 7, 9; вул.Леонтовича, вул.Набережна, вул.Радісна, вул.Свободи: 110–168; вул.Сучасна, вул.Челябінська, вул.Яблочкіна, пров.Данила Галицького, пров.Житомирський, пров.Каспійський, пров.Леонтовича, пров.Миколи Хвильового: 2–4, 6; пров.Набережний, пров.Радісний, пров.Сучасний, пров.Челябінський вул.Торська, 55, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 (школа №8, хол) Середня
141225 м.Слов’янськ – вул.Аеродромна: 1–52; вул.Героїв України: 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 66; вул.Гладиша, вул.Данила Галицького: 2–35, 37; вул.Костянтинівська, вул.Курчатова, вул.Престижна, вул.Путилівська, вул.Тихого Олекси, вул.Уральська, вул.Харківська, пров.Героїв України, пров.Гладиша: 3–9А; пров.Курчатова, пров.Престижний, пров.Путилівський, пров.Тихого Олекси: 2–13; пров.Харківський: 4А–20; вул.Тихого Олекси, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108 (філія школи №4, хол) Велика
141226 м.Слов’янськ – в’їзд Сковороди Григорія, вул.Аеродромна: 101А–145; вул.Бакайська, вул.Бахмутська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Данила Галицького: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 71, 73–75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–179; вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Кавказька, вул.Комунальна, вул.Кронштадтська: 4, 6, 8, 10–147; вул.Медична: 47–59; вул.Молочарська, вул.Остапа Вишні, вул.Польова м-н Черевківка, вул.Республіканська, вул.Сковороди Григорія, вул.Сонячна, вул.Українських воїнів, пров.Воїнів-Інтернаціоналістів, пров.Дружби, пров.Запорізький, пров.Кавказький, пров.Кронштадтський, пров.Миколи Хвильового: 5–5А, 7; пров.Остапа Вишні, пров.Республіканський, пров.Сковороди Григорія, пров.Слов’янський, Хутір Сулиміський вул.Данила Галицького, 17, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108 (школа №4, вестибюль) Велика
141227 м.Слов’янськ – вул.Донбасенерго, вул.Донська, вул.Кутузова, вул.Новосодівська: 2–12, 14, 16–16Б, 18–50; вул.Новосодова, пров.Канівський, пров.Курганський, пров.Тюменський вул.Кутузова, 5, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84101 (школа №9, спортивна зала) Середня
141228 м.Слов’янськ – вул.Водоп’янова, вул.Новосодівська: 13, 15, 17; вул.Хользунова, пров.Донський вул.Донська, 5, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84101 (амбулаторія №7, актова зала) Велика
141229 м.Слов’янськ – в’їзд Сосновий бір, вул.Героїв Труда, вул.Герцена, вул.Золочевського, вул.Костюріна, вул.Коха, вул.Лизенко, вул.Матвєєва, вул.Некрасова, вул.Приозерна, вул.Приозерна 80, вул.Пушкінська, вул.Рапно-Набережна, вул.Рахманівська, вул.Сергіївська, вул.Степова м-н Славкурорт, пров.Матвєєва, пров.Озерний, пров.Приозерний, пров.Рапний, пров.Рапно-Набережний, пров.Сергіївський, пров.Степана Васильченка вул.Пушкінська, 5А, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84110 (кафе "Александрія", банкетна зала) Середня
141230 м.Слов’янськ – вул.Бесcарабська, вул.Біломорська, вул.Бориса Грінченка, вул.Геннадія Тимофєєва, вул.Донецька, вул.Енергетиків, вул.Крилова, вул.Курортна, вул.Лівобережна, вул.Майкопська, вул.Макіївська, вул.Малиновського, вул.Молдавська, вул.Подільська, вул.Райгородоцька, вул.Селянська, вул.Солов’яненка Анатолія, вул.Черняховського, вул.Широка, вул.Штеменка, пров.Біломорський, пров.Донецький, пров.Крилова, пров.Лівобережний, пров.Л.Чайкіної, пров.Райгородоцький, пров.Селянський, пров.Солов’яненка Анатолія, пров.Тимофєєва Геннадія, пров.Широкий, пров.Штеменка вул.Енергетиків, 24, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84110 (школа №7, спортивна зала) Середня
141231 м.Слов’янськ – в’їзд Доватора, в’їзд Криничний, вул.Ангарська, вул.Весняна, вул.Гресівська, вул.Доватора, вул.Карпатська, вул.Кринична, вул.Лисичанська, вул.Миронівська, вул.Нарвська, вул.Орденоносців, вул.Парникова, вул.Пирогова, вул.Попова, вул.Ростовська, вул.Степова м-н Семенівка, вул.Таганрозька, вул.Талаліхіна, вул.Турецька, вул.Черкаська, вул.Шахтарська, пров.Доватора, пров.Карпатський, пров.Криничний, пров.Лисичанський, пров.Миронівський, пров.Орденоносців, пров.Пирогова, пров.Попова, пров.Турецький, пров.Шахтарський вул.Лисичанська, 105, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84115 (Слов’янський навчально-виховний комплекс №1, спортивна зала) Середня
141232 м.Слов’янськ – в’їзд Героїв України, вул.Аеродромна: 53–101; вул.Володимира Івасюка, вул.Героїв України: 3, 5–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–65, 67–121; вул.Григорія Сковороди, вул.Громадянська, вул.Данила Галицького: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62–66, 68–70, 72, 76, 78–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Зв’язку, вул.Краснодарська, вул.Мілютенка, вул.Новаторів, вул.Ставропольська, вул.Херсонська, вул.Чорноморська, пров.Аеродромний, пров.Болгарський, пров.Відкісний, пров.Володимира Івасюка, пров.Гладиша: 16–36Б; пров.Грабовського, пров.Громадянський, пров.Дальній, пров.Новосодівський, пров.Новосодовий, пров.Перспективний, пров.Ставропольський, пров.Східний, пров.Тихого Олекси: 18–43; пров.Харківський: 22–52; пров.Херсонський, пров.Чорноморський вул.Престижна, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108 (бібліотека-філія №5, хол) Велика
141233 м.Миколаївка – вул.Біляївська, вул.Будівельників, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 6–8; вул.Вокзальна, вул.Дмитра Багалія, вул.Енергетиків, вул.Європейська: 1–12, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–116; вул.Коцюбинського, вул.Кошуби: 4; вул.Мічуріна, вул.Молчанова, вул.Музична: 7; вул.Новоселівська, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Святомиколаївська, вул.Січових стрільців: 1–7, 11, 13, 15; вул.Українська, пров.Будівельників, пров.Водопровідний: 9–11; пров.Дмитра Багалія, пров.Енергетиків, пров.Механізаторів вул.Січових стрільців, 4, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84180 (Миколаївська державна гімназія, фойє, 1-й поверх) Велика
141234 м.Миколаївка – вул.Грунських, вул.Європейська: 13–15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Колодія, вул.Кошуби: 6–77; вул.Миколаївська, вул.Михайла Петренка, вул.Музична: 4, 10, 24, 26–26/2, 30; вул.О.Островського: 3, 5, 11, 15, 17; вул.Свободи, вул.Синецького: 6–14, 16, 20–24, 26; вул.Січових стрільців: 10, 12, 14, 16–33, 39–41/9; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.50-річчя Слов’янської ТЕС: 3–5; пров.Абрикосовий, пров.Андріївський, пров.Біляївський, пров.Водопровідний: 1–3; пров.Грунських, пров.Донецький, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Кар’єрний, пров.Київський, пров.Криничний, пров.Матросова, пров.Миколаївський, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Прохідний, пров.Слов’янський, пров.Чкалова, пров.8 березня, тупик Чкалова вул.50-річчя Слов’янської ТЕС, 11, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182 (Миколаївська школа №2, фойє, 2-й поверх) Велика
141235 м.Миколаївка – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 22–32; вул.Миру: 1, 3, 5, 7–9, 11–11/1, 20–22; вул.Музична: 13–23, 25, 27–29, 31–54; вул.Перемоги, вул.Ювілейна: 4; пров.Геологів вул.Музична, 11, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84180 (Миколаївська школа №1, фойє, 2-й поверх) Велика
141236 м.Миколаївка – вул.Європейська: 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Лесі Українки, вул.О.Островського: 4, 6, 12–14, 16, 18; вул.Синецького: 15, 17, 25, 30–34; вул.Січових стрільців: 34–38, 43–47; вул.50-річчя Слов’янської ТЕС: 8–51; пл.Енергетиків, пл.Миру, пров.Незалежності, пров.Шкільний вул.50-річчя Слов’янської ТЕС, 16, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182 (Палац культури, мала зала) Велика
141237 м.Миколаївка – вул.Миру: 2–2А, 4, 6, 10, 12–18; вул.Паркова, вул.Південна, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Ювілейна: 6–10; пров.Парковий вул.Миру, 8, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182 (Миколаївська школа №3, фойє, 1-й поверх) Велика
141238 м.Святогірськ – в’їзд Незалежності, в’їзд 8 Березня, вул.Баннівська, вул.Володимира Сосюри, вул.Генерала Батюка, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Камишева, вул.Кооперативна, вул.Курортна, вул.Леваневського, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 38–103; вул.Святогірська, вул.Сібільова, вул.Січових стрільців, вул.Сковороди, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Лісовий, пров.Незалежності, пров.Підлісний, пров.Приозерний, пров.Січових стрільців, пров.Шукліна, пров.8 Березня вул.Шкільна, 57, м.Святогірськ, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84130 (Святогірська школа, їдальня) Середня
141239 м.Святогірськ – вул.Івана Мазепи, вул.Кільцева, вул.Незалежності: 3–37; вул.Санаторій ’Шахтар’, пров.Парковий вул.Івана Мазепи, 54, м.Святогірськ, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84130 (ПАТ "Укртелеком" Донецька філія цех №21, телеграфна зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141240 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська лікарня №1", неврологічне відділення вул.Василівська, 31, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 Мала
141241 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська лікарня №1", терапевтичне відділення №2 вул.Медична, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 Мала
141243 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Пологовий будинок" вул.Університетська, 15, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 Мала
141244 Комунальна лікувально-профілактична установа "Обласна психіатрична лікарня м.Слов’янська" вул.Кільцева, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84102 Мала
141245 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Слов’янська центральна районна лікарня" вул.Миру, 13, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182 Мала
141246 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Слов’янський міський протитуберкульозний диспансер" вул.Ярослава Мудрого, 24, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 Мала
141247 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська клінічна лікарня м.Слов’янська" вул.Тараса Шевченка, 40, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 Мала
141248 Комунальна лікувально-профілактична установа "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська" вул.Молодіжна, 66, м.Святогірськ, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84130 Мала