Донецька область - одномандатний виборчий округ №48

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140970 м.Краматорськ – вул.Кришталева: 4–10; вул.Леоніда Бикова: 1, 5, 9–12; вул.Леоніда Бикова, 7, м.Краматорськ, Донецька обл., 84320 (школа №16, вестибюль, 2-й поверх) Велика
140971 м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 119, 123; вул.Леоніда Бикова: 13–15; вул.Леоніда Бикова, 7, м.Краматорськ, Донецька обл., 84320 (школа №16, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140972 м.Краматорськ – вул.Кришталева: 2; вул.Леоніда Бикова: 17–25; вул.Леоніда Бикова, 7, м.Краматорськ, Донецька обл., 84320 (школа №16, вестибюль, 3-й поверх) Велика
140973 м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 109–115; вул.Хабаровська: 32–38; вул.Хабаровська, 40, м.Краматорськ, Донецька обл., 84320 (школа №10, коридор, 1-й поверх) Велика
140974 м.Краматорськ – вул.Бєляєва: 117, 121, 127; вул.Хабаровська: 40; вул.Хабаровська, 40, м.Краматорськ, Донецька обл., 84320 (школа №10, актова зала, 2-поверх) Велика
140975 м.Краматорськ – вул.Леоніда Бикова: 2–4, 6; вул.Ульянівська вул.Хабаровська, 40, м.Краматорськ, Донецька обл., 84320 (школа №10, коридор, 2-й поверх) Велика
140976 м.Краматорськ – вул.Водобуд, вул.Дніпровська: 2–9, 15; вул.Коксобуд, вул.Прилуцька: 1–12; вул.Сахалінська вул.Дніпровська, 7, м.Краматорськ, Донецька обл., 84306 (Краматорське вище професійне металургійне училище, вестибюль) Велика
140977 м.Краматорськ – вул.Архангельська, вул.Дніпровська: 10–12; вул.Прилуцька: 16–18; вул.Архангельська, 11, м.Краматорськ, Донецька обл., 84306 (Краматорська українська гімназія, коридор, 2-й поверх) Велика
140978 смт Біленьке – вул.Байкальська, вул.Бєляєва: 1–45; вул.Василькова, вул.Волоколамська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Грушевського, вул.Джамбульська, вул.Дніпропетровська: 13–162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Єнісейська, вул.Заводська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–185; вул.Зарічна, вул.Земнухова, вул.Кокчетавська, вул.Кривоноса, вул.Кручковського: 1–44, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68; вул.Леонова, вул.Львівська, вул.Мостова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пензенська, вул.Прилуцька, вул.Саркіса, вул.Сахалінська, вул.Саянська, вул.Соборна, вул.Софіївська: 1–143, 145, 147, 155, 157, 159, 161, 163, 165; вул.Таджицька, вул.Чукотська, пров.Вологодський: 3–17; пров.Гродненський, пров.Екскавації: 1–24; пров.Ізюмський, пров.Курганський, пров.Нахічеванський, пров.Парниковий, пров.Цимлянський вул.Софіївська, 136, смт Біленьке, м.Краматорськ, Донецька обл., 84318 (школа №26, коридор, 1-й поверх) Велика
140979 смт Біленьке – вул.Архангельська: 2–238, 240; вул.Астраханська: 1–206, 208, 210; вул.Барнаульська, вул.Бєляєва: 79–105; вул.Бородіно: 1–177, 179; вул.Брянська: 1–194, 196, 198; вул.Заводська: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154–156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 188–190, 192; вул.Кобзаря, вул.Пугачова, вул.Софіївська: 144, 146, 148–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196; вул.Хабаровська, пров.Вологодський: 36; пров.Екскавації: 38–49; вул.Софіївська, 136, смт Біленьке, м.Краматорськ, Донецька обл., 84318 (школа №26, коридор, 1-й поверх) Велика
140980 смт Біленьке – вул.Абая, вул.Архангельська: 239, 241–310; вул.Астраханська: 207, 209, 211–278; вул.Бєляєва: 49; вул.Бородіно: 178, 180–271; вул.Брянська: 195, 197, 199–272; вул.Ванди, вул.Ветеранів, вул.Волоколамська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–50; вул.Галілея, вул.Дмитра Донського, вул.Дніпропетровська: 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195–290; вул.Доватора, вул.Заводська: 191, 193–285; вул.Іркутська, вул.Камська, вул.Кручковського: 47, 49–51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–116; вул.Новий Світ, вул.Пирогова, вул.Софіївська: 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–201; вул.Софіївська, 136, смт Біленьке, м.Краматорськ, Донецька обл., 84318 (школа №26, коридор, 2-й поверх) Велика
140981 смт Біленьке – вул.Адамова, вул.Аджарська, вул.Айвазовського, вул.Багряна, вул.Блока, вул.Грабовського, вул.Естонська, вул.Золотиста, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Лугова, вул.Новосибірська, вул.Підгірна, вул.Райкіна, вул.Ровенська, вул.Родникова, вул.Серафимовича, вул.Титова, вул.Тютчева, вул.Челябінська, вул.Читинська, вул.Шаляпіна, пров.Тайшетський, пров.Тополиний, с-ще Василівська Пустош вул.Софіївська, 136, смт Біленьке, м.Краматорськ, Донецька обл., 84318 (школа №26, мала спортивна зала) Велика
140982 смт Ясногірка – вул.Адлерська, вул.Волховська, вул.Горна, вул.Дружби, вул.Карельська, вул.Карпенка-Карого, вул.Купріна, вул.Литовська, вул.Лівобережна: 1–301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333–337, 339, 341, 343, 345, 347, 349–353, 355, 357–359; вул.Пермська, вул.Плотинна, вул.Рилєєва, вул.Уссурійська, пров.Волинський, пров.Криворізький, пров.Ладозький, пров.Мирний, пров.Ярославський вул.Волховська, 1, смт Ясногірка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84391 (школа №30, коридор, 3-й поверх) Велика
140983 смт Ясногірка – вул.Братська, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Маршала Рокосовського, вул.Миколаївська, вул.Петра Сенченка, вул.Петрівська вул.Волховська, 1, смт Ясногірка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84391 (школа №30, коридор, 2-поверх) Велика
140984 смт Ясногірка – вул.Алма-Атинська, вул.Багратіона, вул.Бєлова, вул.Брусиловича, вул.Буйка, вул.Вінницька, вул.Гайдара, вул.Казахська, вул.Кисловодська, вул.Краматорської правди, вул.Лівобережна: 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 354, 356, 360–699; вул.Любові Шевцової, вул.Магістральна, вул.Мальовнича, вул.Медова, вул.Роздольна, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Херсонська, вул.Юзівська, вул.Якіра, пров.Рязанський, пров.Тамбовський, пров.Томський вул.Лівобережна, 352, смт Ясногірка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84391 (школа №21, коридор, 2-й поверх) Велика
140985 смт Ясногірка – вул.Андрія Рубльова, вул.Баженова, вул.Вороніхіна, вул.Космонавтів, вул.Марка Бернеса, вул.Надії, вул.Оксани Петрусенко, вул.Парникова, вул.Теплична, пров.Тепличний вул.Ольги Кобилянської, 1, м.Краматорськ, Донецька обл., 84306 (школа №19, коридор, 2-поверх) Середня
140986 смт Шабельківка – вул.Виборзька, вул.Кедрова, вул.Котляревського, вул.Перспективна, вул.Франка, пров.Піщаний, смт Ясна Поляна вул.Волгодонська, 22, смт Шабельківка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84393 (школа №32, коридор, 1-й поверх) Велика
140987 смт Шабельківка – вул.Березова, вул.Биковського, вул.Вавілова, вул.Горгуля, вул.Клушина, вул.Козацька, вул.Псковська, вул.Шаталова, вул.Шевченка, пров.Красноводський, пров.Робочий, пров.Тихий, смт Олександрівка, смт Софіївка вул.Волгодонська, 22, смт Шабельківка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84393 (школа №32, коридор, 2-й поверх) Велика
140988 смт Шабельківка – вул.Абхазька, вул.Бібліотечна, вул.Вербна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільямса, вул.Волгодонська, вул.Гребенюка, вул.Докучаєва, вул.Ковпака, вул.Краснодарська, вул.Латвійська, вул.Мальцева, вул.Мариніна, вул.Мисливська, вул.Селянська, вул.Семеренка, вул.Сочинська, вул.Тичини, вул.Трактористів, вул.Фермерська, вул.Челюскінців, вул.Чернівецька, вул.Шабельківська, вул.Ярова, вул.40 років Перемоги, пров.Верхоянський, пров.Городній, пров.Металістів вул.Волгодонська, 22, смт Шабельківка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84393 (школа №32, коридор, 3-й поверх) Велика
140989 смт Комишуваха, смт Малотаранівка – вул.Бузкова, вул.Володимирська, вул.Гречка, вул.Гур’ївська, вул.з/д Казарма 1054 км., вул.Киргизька, вул.Комбайнерів, вул.Мельнична, вул.Нікопольська, вул.Республіканська, вул.Семипалатинська, вул.Станіславського, вул.Українська, вул.Учительська, вул.Чучупалова, вул.Юнацька, пров.Світлий, пров.Тюменський вул.Перепелиці, 39, смт Малотаранівка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84314 (школа №13, вестибюль, 2-й поверх) Середня
140990 смт Малотаранівка – вул.Абрикосова, вул.А.Молодана, вул.Балтійська, вул.Барвінківська, вул.Бірюзова, вул.В.Білого, вул.Глинки, вул.Дагестанська, вул.Довженка, вул.Жовтнева, вул.Кольцова, вул.Липецька, вул.Малиновського, вул.Маршака, вул.Місячна, вул.Перепелиці, вул.Першотравнева, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Сєрова, вул.Червона, вул.Чуваська, пров.Вишиваний, пров.Червоний вул.Перепелиці, 39, смт Малотаранівка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84314 (школа №13, коридор, 1-й поверх) Середня
140991 смт Красноторка, с.Привілля вул.Бєлгородська, 95, смт Красноторка, м.Краматорськ, Донецька обл., 84395 (школа №33, гардеробна) Велика
140992 м.Краматорськ – вул.Азовська, вул.Гарматна, вул.Горлача, вул.Дивногірська, вул.Добровольського, вул.Економічна, вул.Єлісєєва, вул.Заслонова, вул.Зелена, вул.Івана Гонти, вул.Квіткова, вул.Кемеровська, вул.Корольова, вул.Михайла Петренка: 124–124А, 126–200; вул.Ніжинська, вул.Озерна, вул.Пацаєва, вул.Саратовська, вул.Філатова, вул.Флотська, вул.Ширшова, вул.Шкуріна, вул.Юліуса Фучика, пров.Брюллова, пров.Прудний вул.Кемеровська, 31А, м.Краматорськ, Донецька обл., 84308 (бібліотека №13 імені Івана Франка, зала обслуговування) Середня
140993 м.Краматорськ – вул.Брестська, вул.Бугайова, вул.Верхня, вул.Гармонійна, вул.Гомельська: 1–13; вул.Катерини Білокур: 1–30, 32, 34–42, 44, 46–48, 52, 54–56А, 58, 60–78, 80–88; вул.Кленова, вул.Курортна, вул.Ляпідевського, вул.Манлива, вул.Михайла Петренка: 2–17, 20, 22–24, 30–32, 34, 36, 38; вул.Надії, вул.Нижня, вул.Оборонна, вул.Одеська, вул.Омська, вул.Перекопська, вул.Самарська, вул.Світла, вул.Сохрякова, вул.Степова, вул.Сумська: 1, 3, 5, 7, 11, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–41, 43–45, 47, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Тіниста, вул.Травнева, вул.Челюскінців, вул.Шарабана, пров.Барикадний, пров.Омський, пров.Онезький, пров.Роздільний, пров.Трудовий, пров.Шепетівський вул.Катерини Білокур, 14, м.Краматорськ, Донецька обл., 84308 (школа №31, спортивна зала, 1-й поверх) Середня
140994 м.Краматорськ – вул.Бобруйська, вул.Гастелло, вул.Гомельська: 14–66; вул.Дружби Народів, вул.Іванівська, вул.Іванівський хутір, вул.Каракумська, вул.Катерини Білокур: 31, 33, 43, 45, 51, 53, 57А, 59, 79, 94–138; вул.Костромська, вул.Крамського, вул.Люботинська, вул.Михайла Петренка: 19, 21, 25, 33, 35, 37, 41–122, 124Г; вул.Мусоргського, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Подільська, вул.Старобельська, вул.Сумська: 2, 4, 6, 8, 12–14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 46, 48–50, 52–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–86; вул.Тургенєва, вул.Урожайна, вул.8 Березня, пров.Закарпатський, пров.Молодогвардійський, пров.Робочий вул.Катерини Білокур, 14, м.Краматорськ, Донецька обл., 84308 (школа №31, коридор, 2-й поверх) Середня
140995 м.Краматорськ – вул.Акмолінська, вул.Балаклавська, вул.Бориса Мозолевського: 1–19; вул.Водобаки, вул.Володимира Івасюка: 81, 83, 85–87, 89, 91–93, 95, 99, 101, 103, 105–107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123; вул.Григорія Сковороди: 2–44, 49, 51; вул.Декабристів: 2–13; вул.Коротенька, вул.Краєвидна: 1–11, 19; вул.Крилова, вул.Курако, вул.Магаданська, вул.Миколи Древетняка: 69, 88–205; вул.Михайла Вербицького: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 87–89, 91, 93, 95, 97–106, 108, 110, 112, 116, 118, 120–122, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 146; вул.Орловська, вул.Польова, вул.Проїзна: 81, 83–151; вул.Сімферопольська, вул.Смарагдова: 1–35; вул.Тверська, вул.Трьохгірна, вул.Шиферна, вул.Шкільна: 59–61, 67, 71–73, 81–166; вул.Яблунева, вул.Ялтинська, вул.Ямська, вул.Ярославська, просп.Пржевальського вул.Михайла Горяйнова, 45, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (школа №23, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140996 м.Краматорськ – вул.Алтайська, вул.Байдарська, вул.Будівельна, вул.Володимира Івасюка: 1–80, 82, 84; вул.Дарвіна: 3–59, 61, 63, 65, 67, 69, 73–75, 79, 81, 85–89; вул.Конституції України: 1–21; вул.Людмили Хохленко: 64, 66–109; вул.Михайла Вербицького: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76–78, 80, 82, 84–86, 90, 92, 94, 96; вул.Михайла Горяйнова: 1–96, 98, 100, 102; вул.Олеся Гончара, вул.Охтирська: 3–97; вул.Педагогічна, вул.Проїзна: 82А; вул.Рєпіна, вул.Серпухівська, вул.Тарна, вул.Тульська, вул.Ціолковського, вул.Червона Рута, вул.Червона Скала, вул.Юрія Дрогобича: 6–91, 95, 97; вул.Ясна, пров.Прохідний, пров.Таймира вул.Михайла Горяйнова, 45, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (школа №23, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
140997 м.Краматорськ – вул.Блінова, вул.Дитяча: 4–20, 23; вул.Клубна, вул.Лассаля: 5–80; вул.Людмили Хохленко: 3–63, 65; вул.Старогородська: 1–11, 17; вул.Степана Коршуна, вул.Шкільна: 14–17, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 45, 47, 51–53А, 57; пров.Крутий вул.Шкільна, 9, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (міський палац культури імені Леніна, театральна частина) Велика
140998 м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 1–61; вул.Гвоздильна, вул.Годуванцева, вул.Голубіна, вул.Горлівська, вул.Дитяча: 22, 24–70; вул.Елеваторна, вул.Залізнична, вул.Кагатна, вул.Комарова, вул.Лассаля: 3; вул.Мала Садова, вул.Місцепрому, вул.Охрова, вул.Проїзна: 3–79; вул.Салтикова-Щедріна, вул.Сіверська: 3–32, 44, 50; вул.Сінна, вул.Тріумфальна, вул.Шкільна: 1–7; пров.Вітебський, пров.Вузький, пров.Горняцький, пров.Емалевий, пров.Затока, пров.Макіївський, пров.Сормовський, пров.Тихий вул.Тріумфальна, 9, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (школа №11, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140999 м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 73, 79–81Б, 83; вул.Ганни Тищенко: 13; вул.Миколи Древетняка: 3–6, 12, 14; вул.Перша Горна: 1–6, 8; вул.Пилипа Орлика: 1, 3–3А, 5, 7, 9; вул.Спортивна: 3, 9–14; вул.Старогородська: 16, 18, 20, 22; вул.Шкільна: 12, 18; просп.Металургів: 2–8, 10, 12; вул.Велика Садова, 75, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (школа №6, коридор, 2-й поверх) Середня
141000 м.Краматорськ – вул.Велика Садова: 62–70, 74–78А, 82; вул.Далекосхідна, вул.Історична, вул.Комерційна, вул.Ринкова, вул.Савелія Свідерського, вул.Сіверська: 41, 49, 51–88; вул.Шкільна: 10; вул.Шури Назаренка, вул.1 Травня вул.Велика Садова, 75, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (школа №6, спортивна зала, 2-й поверх) Середня
141001 м.Краматорськ – вул.Бориса Мозолевського: 20–53; вул.Будаєва: 21–45; вул.Володимира Івасюка: 88, 90, 94, 96–98, 100, 102, 104, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–216, 218, 220–222; вул.Ганни Тищенко: 19–59; вул.Григорія Сковороди: 48, 50, 52–109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–129, 131; вул.Дарвіна: 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 76–78, 80, 84, 97–135; вул.Декабристів: 14–39, 41, 43; вул.Дмитра Мазура: 57–59, 69, 75, 77, 81–88, 94, 104–110; вул.Доменщиків: 1–25, 27, 31, 33, 35–35А; вул.Конституції України: 22–59; вул.Кооперативна, вул.Краєвидна: 14–18, 20–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Металістів, вул.Миколи Древетняка: 9–11, 13, 15–68, 74; вул.Михайла Вербицького: 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 123–129, 131, 133–135, 137, 139, 141, 143–145, 149–236; вул.Михайла Горяйнова: 97, 99, 101, 103–205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223; вул.Охтирська: 98–225; вул.Перша Горна: 7, 9–40; вул.Петра Гайдамаки: 17–44; вул.Пилипа Орлика: 2, 4, 6, 8, 10–49; вул.Смарагдова: 37–54; вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна: 17–46; вул.Старогородська: 19, 21, 23–29, 31–33, 37, 39, 41–41А, 43–47, 49, 53–69, 71, 73, 75–77, 81–83, 95–195; вул.Тувінська, вул.Шкільна: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–38, 40–44, 46, 48–50, 54–56, 58, 64–66, 68, 74–78; вул.Юрія Дрогобича: 92–94, 96, 98–219, 221, 225–229, 231, 235, 237; вул.Райдужна, 13, м.Краматорськ, Донецька обл., 84303 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика
141002 м.Краматорськ – вул.Алейна: 3, 9–25; вул.Бориса Мозолевського: 54–113; вул.Будаєва: 12, 14, 16; вул.Водоп’янова, вул.Володимира Івасюка: 217, 219, 230–236; вул.Григорія Сковороди: 110, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 133–162; вул.Декабристів: 40, 42, 44–85; вул.Дмитра Мазура: 45, 47, 49–51, 53, 96–102, 114–156; вул.Доменщиків: 26, 28–30, 32, 34, 36–87; вул.Квітуча, вул.Краєвидна: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–125; вул.Леваневського, вул.Лікарняна: 54, 56, 58, 60–66; вул.Михайла Горяйнова: 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–253; вул.Охтирська: 228–247; вул.Райдужна: 1–9, 11; вул.Руденка, вул.Смарагдова: 55–86; вул.Старогородська: 34–36, 38, 40, 42, 48, 50, 70, 72, 74, 78–80, 88, 197–215; вул.Черняховського, вул.Юрія Дрогобича: 220, 222, 230, 232–234, 236, 238–267; пров.Дубравінський, пров.Лікарняний, пров.Луговий, пров.Муравйова, пров.Печерський вул.Велика Садова, 99, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (Краматорський машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії, 2-поверх, к.222) Велика
141003 м.Краматорськ – вул.Адміністративна, вул.Алейна: 4; вул.Будаєва: 3–10, 13, 15, 17; вул.Велика Садова: 84–116; вул.Ганни Тищенко: 3–8, 14–16; вул.Дмитра Мазура: 8–44, 46, 48, 52, 56, 62–68, 70–74, 76, 78–80, 90–92; вул.Лікарняна: 3–53, 55, 57, 59; вул.Пам’ятна гора, вул.Петра Гайдамаки: 3–14; вул.Покровська, вул.Райдужна: 10, 12–23; вул.Свободи, вул.Спартаківська, вул.Спортивна: 2, 4–6; вул.Старогородська: 30; вул.Студентська, просп.Металургів: 9, 11, 14–20; вул.Велика Садова, 99, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (Краматорський машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії, читальна зала) Середня
141004 м.Краматорськ – вул.Василівська, вул.Воронезька, вул.Дружківська, вул.Красіна, вул.Кримська, вул.Легендарна, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Остапенка, вул.Святогірська, вул.Уманська, пров.Луганський, с-ще Ашуркове, с.Семенівка вул.Молодіжна, 1, м.Краматорськ, Донецька обл., 84328 (клуб "Надія", фойє) Середня
141005 м.Краматорськ – вул.Аеродромна, вул.Антіна Головатого, вул.Астрономічна, вул.Барабінська, вул.Башкирська, вул.Громова, вул.Дністровська, вул.Єрмака, вул.Заломова, вул.Менделєєва, вул.Механізаторська, вул.Микити Ржавського, вул.Прогресивна, вул.Світанкова, вул.Слобожанська: 1–11, 13, 15, 17, 21; вул.Уфимська, вул.Харківська, вул.Часов’ярська: 48А, 72–76, 78–82, 84, 86–88, 101–151; вул.Шахтарська, вул.Шота Руставелі: 2–16, 22; вул.Олега Кошового, 18, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 (школа №18, актова зала, 1-й поверх) Середня
141006 м.Краматорськ – вул.Актюбінська: 16–18, 20–121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155–157; вул.Біломорська, вул.Бурштинова, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Двинська, вул.Дібровна, вул.Загірська: 1–49; вул.Іртишська: 1–45, 47; вул.Маріупольська, вул.Могилевська, вул.Некрасова, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Петра Сагайдачного, вул.Полтавська, вул.Сальська: 47, 49, 54–94; вул.Слобожанська: 12, 14, 16, 18, 22–89; вул.Стратосферна, вул.Східна, вул.Тимирязєва, вул.Ферганська, вул.Центральна: 137, 139, 143, 147, 149, 151–153, 155, 157, 160–242; вул.Чкалова, вул.Шота Руставелі: 21, 23–42А; вул.Олега Кошового, 18, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 (школа №18, коридор, 2-й поверх) Велика
141007 м.Краматорськ – вул.Зої Космодем’янської: 1–44; вул.Керченська, вул.Коротка, вул.Кременчуцька, вул.Кронштадська, вул.Куликовська, вул.Макарова: 9–81; вул.Марка Вовчка, вул.Миргородська: 2–39, 41, 43, 47, 49; вул.Можайського, вул.Мурманська, вул.Нахімова, вул.Невельського, вул.Нестерова, вул.Осипенка: 3–22; вул.Павла Чубинського: 1–34, 36, 38–42; вул.Плеханова: 1–114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; вул.П’ятигорська, вул.Софії Ковалевської: 3–124; вул.Танкістів: 3, 5, 7–9, 11–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41Б, 43, 45, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 107, 109–113, 115, 123, 125–127, 129, 131; вул.Тбіліська, вул.Ушакова: 2–19; вул.Черкаська, вул.Чорноморська, вул.3 Вересня, вул.9 Травня вул.Танкістів, 112, м.Краматорськ, Донецька обл., 84311 (школа №20, старий корпус, вестибюль, 1-й поверх) Велика
141008 м.Краматорськ – вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Борова: 1–26; вул.Депутатська: 2–4, 6–16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54–56, 60, 62, 68–142; вул.Дмитра Афанасьєва, вул.Київська, вул.Коперника, вул.Красногорська, вул.Миру, вул.Нова Зоря, вул.Петриківська, вул.Плеханова: 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–154; вул.Софії Ковалевської: 128–152; вул.Танкістів: 133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 149, 151, 153–169; вул.Ушакова: 20–68; пров.Водний, пров.Лиманський, пров.Машинобудівний вул.Танкістів, 112, м.Краматорськ, Донецька обл., 84311 (школа №20, новий корпус, їдальня) Велика
141009 м.Краматорськ – вул.Амурська, вул.Борова: 38; вул.Горіхова, вул.Депутатська: 1, 5, 17, 19, 21, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37–39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 61, 67; вул.Єсеніна, вул.Жигулівська: 9–34; вул.Житомирська, вул.Запорізька, вул.Зої Космодем’янської: 50–68; вул.Кишинівська, вул.Красноярська, вул.Кубанська, вул.Кутузова, вул.Макарова: 85; вул.Миргородська: 40, 42, 44–46, 48, 55–69; вул.Михайла Силаєва: 56–66; вул.Мордовська, вул.Невська, вул.Новоросійська, вул.Осипенка: 25–54; вул.Отаманська, вул.Павла Чубинського: 35, 37, 43–74; вул.Сєдова, вул.Смоленська, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Танкістів: 4, 6, 10, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–50, 52–54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100–106, 108, 114, 116–122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152; вул.Хасанівська, вул.Чернігівська, пров.Поліський вул.Танкістів, 112, м.Краматорськ, Донецька обл., 84311 (школа №20, новий корпус, коридор, 1-й поверх) Велика
141010 м.Краматорськ – вул.Авіаційна, вул.Актюбінська: 1–15, 19; вул.Бєлінського, вул.Вернадського, вул.Воїнів-визволителів, вул.Герцена, вул.Добролюбова, вул.Донецька: 2–35; вул.Дунаєвського, вул.Індустріальна, вул.Канівська, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Мартенівська, вул.Металургійна, вул.Механічна, вул.Мічуріна, вул.Олекси Тихого: 45–59, 61–87; вул.Пантелеймона Куліша: 1–40, 42, 44, 48; вул.Патріотична, вул.Промениста, вул.Радищева, вул.Рибінська: 1–21, 27, 29; вул.Ромена Роллана: 1–46, 48, 50; вул.Сальська: 4, 6, 12, 14, 20–22, 28, 30, 36–38, 48, 50; вул.Севастопольська: 1–56, 58, 60, 62; вул.Сервантеса: 1–34, 36, 38–40; вул.Толстого, вул.Центральна: 4, 6, 8–136, 138, 140–142, 144–146, 148, 150, 154, 156, 158; вул.Чайковського, вул.Часов’ярська: 1–35, 53–71, 77, 83, 85, 93–99А; вул.Шекспіра: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Шмідта: 1–57, 60, 62; вул.9 Січня, пров.Ангарський, пров.Дубовика, пров.Слюсарний: 12–14, 16–46; вул.Центральна, 5, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 (кінотеатр "Машинобудівник", фойє, 1-й поверх) Велика
141011 м.Краматорськ – вул.Аероклубна: 5–42; вул.Благодатна, вул.Богородична, вул.Ганни Подольської: 3–19; вул.Гоголівська: 1–28; вул.Лікарська, вул.Миколи Білоброва: 4–25; вул.Новгородська, вул.Остапа Вишні: 2–2А, 4–8, 14, 22, 38; вул.Правди, вул.Різдвяна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59–61, 63, 67, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 133; вул.Чернишевського, пров.Український вул.Благодатна, 76, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 (школа №17, актова зала, 2-й поверх) Велика
141012 м.Краматорськ – вул.Аероклубна: 49–100; вул.Актюбінська: 122, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 146, 148, 150, 152–154, 159–195; вул.Ганни Подольської: 24–60; вул.Гоголівська: 29–80; вул.Донецька: 36–148; вул.Загірська: 51–88; вул.Іртишська: 46, 48–81; вул.Кремінна, вул.Миколи Білоброва: 26–87; вул.Остапа Вишні: 50–72; вул.Пантелеймона Куліша: 41, 43, 45–47, 49–166; вул.Рибінська: 22–26, 28, 30–173; вул.Різдвяна: 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64–66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–132; вул.Ромена Роллана: 47, 49, 51–178; вул.Сальська: 3, 5, 11, 13, 17–19, 25–27, 29, 35, 45; вул.Севастопольська: 57, 59, 61, 63–180; вул.Сервантеса: 35, 37, 41–168; вул.Шекспіра: 3, 5, 7, 9, 11–125; вул.Шмідта: 59, 61, 63–198; вул.Благодатна, 76, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 (школа №17, коридор, 2-й поверх) Велика
141013 м.Краматорськ – вул.Білянська, вул.Карнаухова, вул.Конрада Гампера, вул.Максима Залізняка, вул.Московська, вул.Новикова-Прибоя, вул.Олекси Тихого: 4–35, 60, 88–152; вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Центральна: 1–3, 5, 7; пров.Річний, пров.Слов’янський, пров.Слюсарний: 1–9, 15; пров.Тупиковий вул.Конрада Гампера, 5, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 (КП "ДРУАС", актова зала, 1-й поверх) Середня
141014 м.Краматорськ – вул.Верещагіна, вул.Весняна, вул.Вишгородська, вул.Гаражна, вул.Дачна, вул.Достоєвського, вул.Єдності, вул.Жигулівська: 2–8А; вул.Краматорська, вул.Лисенка, вул.Майї Булгакової, вул.Матросова, вул.Михайла Силаєва: 6–50; вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Полярна, вул.Поштова, вул.Привокзальна, вул.Сільськогосподарська, вул.Солікамська, вул.Степана Таранова, вул.Тагільська, вул.Устима Кармелюка, вул.Фіолетова, вул.Фруктова, вул.Чайкіної, вул.Шишкіна, вул.Щукіна, вул.Якова Підопригори, пров.Берегового, пров.Західний, пров.Орський, пров.Сиваський вул.Тріумфальна, 9, м.Краматорськ, Донецька обл., 84302 (школа №11, спортивна зала, 3-й поверх) Середня
141015 м.Краматорськ – вул.Архипа Куїнджі, вул.Героїв Небесної Сотні: 2–7; вул.Кирилкіна, вул.Магнітогорська: 1–3, 7; вул.Маяковського: 8–15, 17; вул.Рум’янцева: 9–11; вул.Транспортна: 3–7; вул.Маяковського, 19, м.Краматорськ, Донецька обл., 84333 (школа №15, столова) Велика
141016 м.Краматорськ – вул.Академічна: 5–12, 14; вул.Дружби: 48; вул.Магнітогорська: 4–6, 8–10; вул.Маяковського: 19; вул.Рум’янцева: 12–13; вул.Маяковського, 19, м.Краматорськ, Донецька обл., 84333 (школа №15, їдальня) Середня
141017 м.Краматорськ – вул.Академічна: 13, 15–19Б; вул.Білоруська, вул.Василя Стуса: 2, 4, 9–14; вул.Героїв Небесної Сотні: 20; вул.Дружби: 3–5, 7, 11, 13–15, 17; вул.Маяковського: 16, 18, 22–29; вул.П’ятого липня, вул.Рум’янцева: 18–27; вул.Сакко і Ванцетті, вул.Транспортна: 16–26; вул.Маяковського, 19, м.Краматорськ, Донецька обл., 84333 (школа №15, вестибюль, 2-й поверх) Велика
141018 м.Краматорськ – вул.Валентина Шеймана: 5–7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21, 23–25, 27, 31, 33; вул.Василя Стуса: 1, 3, 5–7; вул.Героїв Небесної Сотні: 29–48; вул.Героїв України: 2–12; вул.Об’їзна: 4–14; вул.Рум’янцева: 30–33; вул.Уральська, вул.Ярослава Мудрого: 1–14; вул.Героїв України, 5, м.Краматорськ, Донецька обл., 84333 (Краматорське вище професійне училище №14, 1-й корпус, хол, 2-й поверх) Велика
141019 м.Краматорськ – вул.Валентина Шеймана: 1–4, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 26, 28–30, 32, 34; вул.Василя Стуса: 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 22–26; вул.Героїв України: 16–19; вул.Дружби: 19, 24–37; вул.Марата: 17; вул.Маяковського: 31–35; вул.Ярослава Мудрого: 19–27, 31, 33; пров.Науковий вул.Василя Стуса, 19, м.Краматорськ, Донецька обл., 84333 (школа №12, хол, 1-й поверх) Велика
141020 м.Краматорськ – вул.Дружби: 40–47, 49–55; вул.Об’їзна: 16–36; вул.Ювілейна: 2–16, 18, 20, 22, 24; вул.Ярослава Мудрого: 35, 37; вул.Ювілейна, 6, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (Краматорський професійний ліцей №42, коридор, 1-й поверх) Велика
141021 м.Краматорськ – вул.Двірцева: 27, 29, 31, 33, 35–37, 39–41, 43, 45, 47; вул.Ювілейна: 26; вул.Ярослава Мудрого: 28, 32; вул.Ювілейна, 6, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (Краматорський професійний ліцей №42, коридор, 2-й поверх) Велика
141022 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 5, 7, 11; вул.Двірцева: 54–56, 61–67; вул.Двірцева, 57А, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №8, молодший корпус, 1-й поверх) Велика
141023 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 1–3, 6, 8; вул.Дружби: 70; вул.Двірцева, 57А, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №8, молодший корпус, 2-й поверх) Велика
141024 м.Краматорськ – вул.Двірцева: 53, 57; вул.Марії Приймаченко: 1–11; вул.Двірцева, 57А, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №8, старший корпус, 2-й поверх) Велика
141025 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 13–15, 21; вул.Двірцева: 58; бульв.Краматорський, 17, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №9, рекреація, 2-й поверх) Велика
141026 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 19, в/ч А3546; вул.Паркова: 99–105; вул.Паркова, 62, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська, навчальний корпус, вестибюль) Велика
141027 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 27; вул.Миколи Рибалка, вул.Паркова: 54, 56–58, 60, 62, 107–152А; вул.Паркова, 62, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська, навчальний корпус, хол) Велика
141028 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 36, 38; вул.Наді Курченко: 10, 12, 14, 16–20, 22–24, 26, 29, 36–37; вул.Остапа Вишні: 21; вул.Остапа Вишні, 15, м.Краматорськ, Донецька обл., 84323 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Велика
141029 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 40–44; вул.Остапа Вишні: 1, 3, 11–13, 17–19, 25–33; вул.Ювілейна: 33; вул.Остапа Вишні, 15, м.Краматорськ, Донецька обл., 84323 (школа №2, вестибюль, 2-й поверх) Велика
141030 м.Краматорськ – вул.Наді Курченко: 9, 11, 21; вул.Паркова: 30–32, 36, 38, 40–44, 46, 85, 91; вул.Наді Курченко, 19, м.Краматорськ, Донецька обл., 84323 (школа №3, хол, 1-й поверх) Велика
141031 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 30–35, 37, 39; вул.Наді Курченко: 15, 25, 27, 31–35; вул.Паркова: 48, 50; вул.Наді Курченко, 19, м.Краматорськ, Донецька обл., 84323 (школа №3, хол, 2-й поверх) Велика
141032 м.Краматорськ – вул.Марії Приймаченко: 25, 29; вул.Паркова: 20, 22–24, 26, 28, 83; вул.Ювілейна: 17; вул.Ювілейна, 62, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (ДПТНЗ "Краматорський центр професійно - технічної освіти", хол, 1-й поверх) Велика
141033 м.Краматорськ – вул.Наді Курченко: 3–8, 13; вул.Ювілейна: 19, 21, 23, 25, 27–29, 35, 62; вул.Ювілейна, 62, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (ДПТНЗ "Краматорський центр професійно - технічної освіти", хол, 2-й поверх) Велика
141034 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 16–18, 24; вул.Паркова: 93–95; вул.Двірцева, 48, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №4, 2 поверх, коридор) Велика
141035 м.Краматорськ – бульв.Краматорський: 10, 12; вул.Двірцева: 44, 46, 48; вул.Двірцева, 48, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №4, коридор, 2-й поверх, хол) Велика
141036 м.Краматорськ – вул.Марії Приймаченко: 17–19, 27; вул.Паркова: 87–89; вул.Двірцева, 48, м.Краматорськ, Донецька обл., 84331 (школа №4, коридор, 1-й поверх) Велика
141037 м.Краматорськ – вул.Паркова: 16, 63–79; вул.Ювілейна: 52–56; вул.Ярослава Мудрого: 63; вул.Ювілейна, 46, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (школа №35, спортивна зала) Велика
141038 м.Краматорськ – вул.Двірцева: 42; вул.Ювілейна: 34, 36–50; вул.Ярослава Мудрого: 51, 53, 65; вул.Ювілейна, 44, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (школа мистецтв №1, вестибюль) Велика
141039 м.Краматорськ – вул.Паркова: 14, 59, 61; вул.Ярослава Мудрого: 57–59, 61, 64, 66–67, 72; вул.Ювілейна, 46, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (школа №35, мала спортивна зала, 1-й поверх) Середня
141040 м.Краматорськ – вул.Двірцева: 34, 38; вул.Ярослава Мудрого: 44–50, 52, 54–56А; вул.Ювілейна, 46, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (школа №35, велика спортивна зала, 1-й поверх) Велика
141041 м.Краматорськ – вул.Василя Стуса: 45, 51–53, 55, 57; вул.Двірцева: 4–8, 12, 16, 18, 20, 22–26, 28, 30, 32; вул.Богдана Хмельницького, 25, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (школа №25, коридор, 2-й поверх) Велика
141042 м.Краматорськ – вул.Василя Стуса: 67; вул.Паркова: 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51–53, 55; вул.Ярослава Мудрого: 60, 68–70; вул.Богдана Хмельницького, 25, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (школа №25, коридор, 1-й поверх) Середня
141043 м.Краматорськ – вул.Богдана Хмельницького: 34; вул.Василя Стуса: 61–66, 69–74; вул.Паркова: 25, 27, 29, 33; вул.Богдана Хмельницького, 28, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (школа №24, коридор, 1-й поверх) Велика
141044 м.Краматорськ – вул.Академічна: 56, 62–63, 65, 69–71, 75; вул.Богдана Хмельницького: 20–32; вул.Паркова: 9, 15, 17–19, 21; вул.Богдана Хмельницького, 28, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (школа №24, коридор, 2-й поверх) Середня
141045 м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 49–63; вул.Академічна: 88–121; вул.Південна бульв.Машинобудівників, 36, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (Краматорський технологічний технікум, читальна зала, 2-й поверх) Велика
141046 м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 39–47; вул.Академічна: 74, 76–84; вул.Паркова: 1–3, 8, 10; вул.Академічна, 72, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (Донбаська державна машинобудівна академія, 1-й корпус, хол) Середня
141047 м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 16–20, 24–35; вул.Академічна: 58, 64, 66–68; вул.Богдана Хмельницького: 2, 4, 10–12, 14, 16–18; вул.Паркова: 5–7; вул.Академічна, 72, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (Донбаська державна машинобудівна академія, 1-й корпус, рекреація) Середня
141048 м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 12, 14, 21–23; вул.Академічна: 48–50, 52, 57, 59; вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 7–9, 13, 15; вул.Василя Стуса: 54, 56; просп.Миру: 2, 6, 10; пл.Миру, 1, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (палац культури і техніки "НКМЗ", читальна зала, 2-й поверх) Середня
141049 м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 10, 13, 15; вул.Академічна: 34–42; вул.Катеринича: 1–8; просп.Миру: 1, 3–5А, 9; пл.Миру, 1, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (палац культури і техніки "НКМЗ", фойє, 2-й поверх) Середня
141050 м.Краматорськ – бульв.Машинобудівників: 2; вул.Академічна: 30; вул.Дружби: 6, 10; вул.Марата: 1–6; вул.Піщаного пл.Миру, 1, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 (палац культури і техніки "НКМЗ", вестибюль, 3-й поверх) Середня
141051 м.Краматорськ – вул.Василя Стуса: 35–37, 46–50; вул.Героїв України: 25–31; вул.Двірцева: 9–11, 13–15, 17, 19, 21; вул.Катеринича: 14, 18–22, 24, 28, 34–48; вул.Ярослава Мудрого: 34, 36, 40; вул.Двірцева, 3, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (школа №22, коридор, 1-й поверх) Велика
141052 м.Краматорськ – вул.Академічна: 47, 51; вул.Василя Стуса: 29–34; вул.Героїв України: 21–23; вул.Дружби: 12, 16, 18, 20–22; вул.Катеринича: 13, 15–17, 23, 25–27, 29; вул.Марата: 7–16; пров.Інтернату вул.Василя Стуса, 40, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 (школа №5, хол, 2-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141053 Комунальний заклад охорони здоров’я "Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер" вул.Архипа Куїнджі, 1А, м.Краматорськ, Донецька обл., 84333 Мала
141054 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психіатрична лікарня м.Краматорська" вул.Катерини Білокур, 1А, м.Краматорськ, Донецька обл., 84308 Мала
141055 Комунальна медична установа "Міська лікарня №2" вул.Дніпровська, 14, м.Краматорськ, Донецька обл., 84306 Мала
141056 Комунальна медична установа "Міська лікарня №3" вул.Героїв України, 17, м.Краматорськ, Донецька обл., 84301 Мала
141057 Комунальна медична установа "Міська лікарня №1" вул.Олекси Тихого, 17, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 Мала
141058 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міський онкологічний диспансер м.Краматорська" вул.Олекси Тихого, 31, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 Мала
142444 Комунальна медична установа "Пологовий будинок м.Краматорська" вул.Олекси Тихого, 17П, м.Краматорськ, Донецька обл., 84307 Мала