Донецька область - одномандатний виборчий округ №49

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140246 с-ще Довга Балка, с-ще Розкішне вул.Центральна, 8Б, с-ще Довга Балка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85140 (районний будинок культури, фойє) Середня
140247 с.Степанівка вул.Квіткова, 13, с.Степанівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85141 (сільський клуб, фойє) мала
140248 с.Білокузьминівка вул.Шкільна, 8А, с.Білокузьминівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85130 (сільський центр культури та дозвілля, глядацька зала) мала
140249 с.Віролюбівка, с-ще Безім’яне, с.Клинове, с.Попасне вул.Шкільна, 60А, с.Віролюбівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85131 (школа, спортивна зала) мала
140250 с-ще Зоря вул.Дубрівного, 72, с-ще Зоря, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85184 (школа, фойє) Середня
140251 с.Іванопілля, с.Неліпівка вул.Садова, 36А, с.Іванопілля, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85160 (сільський будинок культури, фойє) Середня
140252 с.Біла Гора, с.Диліївка, с.Олександро-Шультине вул.Шкільна, 29, с.Олександро-Шультине, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85162 (навчально-виховний комплекс, актова зала) мала
140255 с.Іллінівка – вул.Агрономічна, вул.Адміністративна, вул.Ашхабадська, вул.Бородіна, вул.Весіння, вул.Донецька, вул.Дорожна, вул.Кирпична, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Новоселівська, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Теплична, вул.Трудова, вул.Центральна, вул.Черкаська вул.Героїв праці, 4, с.Іллінівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85143 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня
140256 с-ще Бересток вул.Восточна, 30, с-ще Бересток, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85107 (селищний клуб, глядацька зала) мала
140257 с.Іллінівка – вул.Зарічна, вул.Учбова, вул.Череповецька, вул.Чернишевського вул.Учбова, 1, с.Іллінівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85100 (Технікум Луганського національного аграрного університету, фойє) мала
140258 с.Катеринівка вул.Вишнева, 1, с.Катеринівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85150 (сільська рада, к.4) мала
140259 с-ще Клебан-Бик вул.Шкільна, 6А, с-ще Клебан-Бик, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85150 (сільський будинок культури, фойє) мала
140260 с.Плещіївка вул.Степова, 2А, с.Плещіївка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85160 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала
140261 с.Кіндратівка вул.Заборського, 134, с.Кіндратівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 84208 (сільський клуб, фойє) Середня
140262 с.Куртівка вул.Центральна, 54, с.Куртівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85119 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
140263 с.Осикове вул.Поповича, 5, с.Осикове, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85105 (адмінбудинок ТОВ "Урожай", к.1) мала
140264 с.Маркове, с.Майське, с.Новомаркове, с.Федорівка вул.Молодогвардійців, 93, с.Маркове, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85132 (школа, фойє) мала
140265 с.Миколайпілля вул.Гагаріна, 33, с.Миколайпілля, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85189 (сільський будинок культури, фойє) мала
140266 с.Миколаївка, с.Подільське вул.Чкалова, 32, с.Миколаївка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85134 (сільський клуб, глядацька зала) мала
140267 с.Софіївка вул.Дружби, 8, с.Софіївка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85171 (сільський будинок культури, фойє) мала
140268 с-ще Новодмитрівка, с.Іжевка, с-ще Молочарка, с-ще Стінки, с-ще Червоне вул.Севастопольська, 1, с-ще Новодмитрівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85135 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня
140271 с.Нова Полтавка вул.Молодіжна, 11, с.Нова Полтавка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85174 (дошкільний навчальний заклад, актова зала) мала
140272 с.Олександро-Калинове пл.Танкістів, 2, с.Олександро-Калинове, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85142 (сільський будинок культури, хол) Середня
140273 с.Яблунівка вул.Центральна, 231, с.Яблунівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85144 (адмінбудівля РайПо, к.1) Середня
140274 с.Стара Миколаївка, с.Гнатівка, с.Романівка вул.Садова, 43А, с.Стара Миколаївка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85183 (сільський будинок культури, фойє) мала
140275 с.Калинове вул.Садова, 42А, с.Стара Миколаївка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85183 (навчально-виховний комплекс, глядацька зала) мала
140276 с.Полтавка, с.Попів Яр, с.Русин Яр вул.Ювілейна, 39, с.Полтавка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85172 (Полтавський навчально-виховний комплекс, фойє) мала
140277 с.Предтечине, с.Ступочки вул.Гагаріна, 2Б, с.Предтечине, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85161 (сільський будинок культури, фойє) мала
140278 с.Тарасівка, с.Березівка, с.Водяне Друге, с.Зелене Поле, с.Олександропіль вул.Московська, 94, с.Тарасівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85180 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
140279 с.Новооленівка вул.Московська, 63, с.Тарасівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85180 (сільський будинок культури, фойє) мала
140280 с.Торське, с.Новопавлівка, с.Павлівка, с.Петрівка, с-ще Приют, с.Райське, с.Торецьке вул.Ювілейна, 27, с.Торське, Костянтинівський р-н, Донецька обл., 85170 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
140281 смт Гродівка, с.Журавка, с.Красний Яр, с.Крутий Яр, с.Миколаївка(Гродівська с/р), с.Московське, с.Промінь вул.Донецька, 106, смт Гродівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85345 (будинок народних традицій, хол) Велика
140283 смт Новоекономічне – вул.Єжова, вул.Зарічна, вул.Зелена: 37–39, 42–174; вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Торецька: 38, 42–274; вул.Чкалова: 121, 123, 125, 127, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147А, 149, 151, 153–334; пров.Бардусова, пров.Гладкий, пров.Калиновий, пров.Незалежності, пров.Світлий, пров.Український, пров.9 Мая, просп.Миру: 4, 6–20; с.Федорівка, с.Разіне вул.Богдана Хмельницького, 25, смт Новоекономічне, Покровський р-н, Донецька обл., 85340 (будинок культури та дозвілля, хол) Середня
140284 смт Новоекономічне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Зелена: 2–36, 40; вул.Садова, вул.Синянська, вул.Торецька: 2–37, 39–41; вул.Чкалова: 2–118А, 122, 124, 126, 128–130, 132–134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152; пров.Виноградний, пров.Козацький, пров.Октябрьський, пров.Суворова, пров.Талалихіна, пров.Франко, пров.Шкільний, пров.Южний, просп.Миру: 5; с.Балаган, с.Миколаївка(Новоекономічна с/р), с.Михайлівка(Новоекономічна с/р) вул.Гоголя, 25, смт Новоекономічне, Покровський р-н, Донецька обл., 85340 (школа, спортивна зала) Середня
140285 смт Удачне, с.Молодецьке, с.Муравка, с.Новомиколаївка, с.Новосергіївка вул.Севєрна, 1, смт Удачне, Покровський р-н, Донецька обл., 85334 (школа, актова зала) Велика
140287 с.Гришине пров.Гагаріна, 6, с.Гришине, Покровський р-н, Донецька обл., 85330 (центр культури та дозвілля, зал) Велика
140288 с.Іванівка, с.Веселе, с.Вовче, с.Євгенівка, с.Лисичне, с-ще Лозуватське, с.Новоторецьке, с.Прогрес, с.Свиридонівка, с.Сергіївка(Іванівська с/р) вул.Центральна, 76А, с.Іванівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85350 (сільський клуб, хол) Середня
140289 с.Сонцівка, с.Берестки, с.Зоря, с.Новодмитрівка вул.Центральна, 6Б, с.Сонцівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85374 (центр культури та дозвілля, хол) Середня
140290 с.Лисівка, с.Гнатівка, с.Даченське, с.Зелене, с.Новий Труд, с.Новопавлівка, с.Новоукраїнка, с.Ріг, с.Сухий Яр, с-ще Чунишине вул.Центральна, 234, с.Лисівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85362 (центр культури та дозвілля, зал) Велика
140291 с.Миколаївка(Миколаївська с/р), с.Завітне, с.Калинове, с.Маринівка, с.Новожеланне, с.Орлівка, с-ще Птиче вул.Центральна, 48Б, с.Миколаївка, Покровський р-н, Донецька обл., 85347 (школа, фойє 1) Середня
140293 с.Миролюбівка, с.Єлизаветівка вул.Молодіжна, 9А, с.Миролюбівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85344 (школа, хол) мала
140294 с.Михайлівка(Михайлівська с/р), с.Мемрик вул.Шкільна, 47А, с.Михайлівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85380 (школа, спортивна зала) Середня
140295 с.Новоєлизаветівка, с-ще Котлярівка, с-ще Надеждинка, с-ще Пушкіне вул.Широка, 36Б, с.Новоєлизаветівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85372 (сільський клуб, хол) Середня
140296 с.Новоолександрівка(Новоолександрівська с/р), с.Баранівка, с.Воздвиженка, с.Тимофіївка вул.Гагаріна, 47, с.Новоолександрівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85352 (школа, хол) Середня
140297 с.Новотроїцьке, с.Жовте, с.Нововасилівка, с.Новоолександрівка(Новотроїцька с/р), с.Новооленівка, с-ще Новопустинка, с.Успенівка вул.Центральна, Центр культури та дозвіля, с.Новотроїцьке, Покровський р-н, Донецька обл., 85370 (центр культури та дозвілля, зал) Середня
140298 с-ще Перше Травня, с-ще Котлине, с.Троянда вул.Зотова, 8, с-ще Перше Травня, Покровський р-н, Донецька обл., 85305 (Будівля Першотравневої сільської ради, зал засідань) Середня
140299 с.Петрівка, с.Юр’ївка, с.Григорівка, с.Новоолексіївка, с.Пустинка вул.Центральна, 1, с.Петрівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85364 (школа, хол) мала
140300 с.Піщане, с.Вовкове, с.Звірове, с.Солоне вул.Сазонова, 95, с.Звірове, Покровський р-н, Донецька обл., 85305 (сільський клуб, зал) Середня
140301 с.Рівне, с.Красний Лиман, с.Сухецьке вул.Центральна, 14, с.Рівне, Покровський р-н, Донецька обл., 85325 (дошкільний навчальний заклад "Сонечко", хол) Середня
140303 с.Сергіївка(Сергіївська с/р), с.Калинівка вул.Поштова, 35, с.Сергіївка, Покровський р-н, Донецька обл., 85333 (центр культури та дозвілля, хол) Середня
140304 с.Срібне, с.Богданівка, с.Запоріжжя, с.Новоандріївка, с.Горіхове, с.Преображенка, с.Троїцьке, с.Українка, с.Ясенове вул.Шкільна, 2А, с.Срібне, Покровський р-н, Донецька обл., 85373 (школа, спортивна зала) Середня
140305 с.Малинівка, с.Мирне, с.Шевченко Перше вул.Молодіжна, 23, с.Малинівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85343 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, Центр культури та дозвіля, с.Малинівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85343
мала
140804 м.Дружківка – вул.В. Кайди, вул.Вільямса, вул.Гріна О., вул.Дніпровська, вул.Колективна, вул.Коростоянової Лілі, вул.Красна, вул.Кутузова, вул.Л. Костіна, вул.О. Тихого: 1–183; вул.Проточна, вул.Сагайдачного, вул.Самарська, вул.Сільська, вул.Сметаніна Н., вул.Трояндова, вул.Трудова, вул.Франка, вул.Цегляна вул.Трояндова, 77, м.Дружківка, Донецька обл., 84202 (школа №4, коридор, 2-й поверх) Велика
140805 м.Дружківка – вул.Вереснева, вул.Вознесенська, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Добролюбова, вул.Зубарева, вул.І. Белякова: 1–89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105, 107; вул.Інтернаціональна, вул.Козака Дружка: 1–103А, 105, 109; вул.Котляревського: 1–137; вул.О. Вишні, вул.О. Гончара: 1–93; вул.О. Тихого: 185–239; вул.Пасічна, вул.Пушкіна, вул.Степова: 1–100, 103, 105, 107, 109–111; вул.Східна: 1–84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Толстого: 1–72, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89–91, 93, 97, 99, 101, 103; вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 1–87, 89; вул.Щаслива, вул.Яківлівська: 1–107; вул.О. Тихого, 228, м.Дружківка, Донецька обл., 84201 (комплекс "МАН", хол) Велика
140806 м.Дружківка – вул.Бахмутська, вул.Блока О., вул.Братська: 1–26; вул.Дубініна, вул.Зоряна, вул.І. Белякова: 109, 111–113, 115, 117, 119, 121, 125, 127; вул.І. Кожедуба, вул.І. Піддубного, вул.Каховська, вул.Кринична, вул.Кустанайська: 1–24, 26, 28–36, 40–40А; вул.Л. Бикова, вул.Лібкнехта К., вул.Люксембург Р., вул.О. Гончара: 94–159; вул.Першогвардійців, вул.Поштова, вул.Саратівська, вул.Слобожанська, вул.Степова: 102, 104, 106, 108, 112–199; вул.Стефаника, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Урожайна, вул.Хабаровська: 1–40, 42, 44–46, 48, 50; вул.Цілинна, вул.Шевченка: 88, 90–119, 121, 123; вул.Яківлівська: 110–117, 119, 121; вул.О. Гончара, 111, м.Дружківка, Донецька обл., 84201 (школа №1, коридор) Середня
140807 м.Дружківка – вул.А. Коваленка, вул.Ангеліної П., вул.Ахматової, вул.Братська: 27–42; вул.Громова, вул.Зіркова, вул.І. Белякова: 90–90А, 92, 94–94Б, 96, 98, 100–102, 104, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120, 122–124, 126, 128–177; вул.І. Руссіянова, вул.Козака Дружка: 104, 106, 110–209; вул.Котляревського: 138А–189; вул.Кустанайська: 25, 27, 37–39, 41–62; вул.О. Тихого: 240–273; вул.Подольська, вул.Привокзальна, вул.Сахненка, вул.Східна: 85, 87, 89–91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–196; вул.Толстого: 74, 76, 78, 80–82, 84, 86, 88, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104–179; вул.Хабаровська: 41, 43, 47, 49, 51–76; вул.Шевченка: 120–120А, 122, 124–187; вул.Шосейна, вул.Яківлівська: 118, 120, 122–213; вул.О. Гончара, 111, м.Дружківка, Донецька обл., 84201 (школа №1, спортивна зала) Середня
140808 м.Дружківка – вул.Армійська, вул.Артилерійська, вул.Гастелло, вул.Гвардійська, вул.Героїв підпільників, вул.Гребенюка П., вул.Запорізька, вул.Козацька: 1–39, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Комарова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Некрасова, вул.Новосадова, вул.Новосибірська: 3–33; вул.Павлова, вул.Переяславська, вул.Пірогова, вул.Репіна, вул.Робітнича, вул.Саксаганського, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Свободи, вул.Святогірська, вул.Стаханівська, вул.Сумська, вул.Театральна, вул.Тельмана, вул.Фестивальна, вул.Ціолковського, вул.Чайкіної Л., вул.Челюскінців, пров.Азовський, пров.Лиманський вул.Гвардійська, 44, м.Дружківка, Донецька обл., 84206 (КП "Компанія" "Вода Донбасу", актова зала) Велика
140809 м.Дружківка – вул.Бєлінського, вул.Вавілова, вул.Вітчизняна, вул.Волгоградська, вул.Герцена, вул.Городня, вул.Горького, вул.Дарвіна: 12–30; вул.Донська, вул.Зелена, вул.Зрошувальна, вул.Клубна: 11, 15, 17–48; вул.Ковальська: 8, 10–12, 14, 16, 18, 21–53; вул.Коненкова, вул.Краснодонців: 27–57; вул.Лебедина, вул.м. Дружківка 1057 км., вул.Макаренка, вул.Махонька С., вул.Машинобудівників: 1–20, 22, 24–26; вул.Менделєєва, вул.Миру: 35, 37–62; вул.Н. Откаленко: 34, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–75; вул.Нова, вул.Обухової, вул.Одеська: 34–154; вул.Олімпійська, вул.П. Орлика: 11–11А, 13–15, 18–44; вул.Паризької Комуни: 1, 3, 5–7, 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39А; вул.Паторжинського, вул.Перемоги, вул.Перетрухіна О.І.: 9, 11, 13–33; вул.Північна, вул.Польова, вул.Попова, вул.Правди, вул.Промислова: 5–15; вул.Пугачова, вул.Реміснича: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13–30; вул.Ростовська, вул.С. Сєрова: 1–29, 31, 33, 35, 37, 41; вул.Семашка, вул.Стадіонна, вул.Твардовського, вул.Толбухіна, вул.Філатова, вул.Хмельницького Б., пров.Виноградний, пров.Новий, пров.Полтавський вул.Хмельницького Б., 28, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (школа №8, спортивна зала) Велика
140810 м.Дружківка – вул.Дарвіна: 1–11А; вул.Залізнична, вул.Келдиша академіка, вул.Кисловодська, вул.Клубна: 1–10, 12–14, 16; вул.Ковальська: 1–7, 9, 13, 15, 17, 19; вул.Краснодонців: 1–26; вул.Купріянова, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Машинобудівників: 21–21А, 23, 27–32; вул.Миру: 1–34, 36; вул.Н. Откаленко: 1–33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51; вул.Нелідова, вул.Одеська: 1–33; вул.П. Орлика: 1–10, 12–12А, 16–16А; вул.Паризької Комуни: 43, 45–47, 49–55, 57–71; вул.Перетрухіна О.І.: 1–7, 10, 12; вул.Промислова: 2–4; вул.Реміснича: 2, 4, 6, 8, 10, 12; вул.Рибіна В.І., вул.Слов’янська, вул.Соборна: 10, 12, 14, 20, 28–31; вул.Суворова, вул.Тверська, вул.Харківська, вул.Чайковського вул.Соборна, 8, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (Дружківський професійний ліцей, спортивна зала) Велика
140811 м.Дружківка – вул.Базарна, вул.Благоєва, вул.Брянська, вул.Дружби: 1–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 74; вул.Енгельса Ф.: 2–44; вул.Жертв революції, вул.Лермонтова, вул.Маріупольська, вул.Маяковського, вул.Паризької Комуни: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44, 48; вул.Покровська: 42–44, 46, 48, 50, 52, 54–109; вул.Потьомкіна, вул.П’ятигорська, вул.С. Сєрова: 30, 32–32А, 34, 36, 38–40, 42–111; вул.8-го Березня, пров.Західний, пров.Парковий, пров.Перекопський, пров.Ялтинський вул.Соборна, 32, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (Дружківський технікум ДДМА, спортивна зала) Середня
140812 м.Дружківка – вул.Амурська, вул.Бурденка: 1–10; вул.Г. Прощаєва, вул.Гаврилівська: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 51–89; вул.Енгельса Ф.: 46, 48, 50, 52, 54; вул.Житомирська, вул.Квіткова, вул.Київська: 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42–44, 46, 50А, 52–54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Короленка, вул.Косарева: 31–33, 35, 37, 39, 41, 45, 48–66; вул.Крилова, вул.Кримська: 1–10, 14; вул.Маркса К.: 40, 51–55; вул.Молокова, вул.Новоцегляна, вул.Плеханова, вул.Разіна: 1–19А; вул.Соборна: 33–44; вул.Солідарності: 1–19, 21, 23, 25; вул.Сонячна, вул.Станіславського, вул.Сурікова: 1–8, 10; вул.Ушакова, вул.Чехова, вул.Шахтарська вул.Соборна, 25, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (Кінодосуговий центр "Космос", хол) Середня
140813 м.Дружківка – вул.Косарева: 4–6; вул.Маркса К.: 5; вул.Петліна, вул.Соборна: 11, 13, 15–19, 21–26; вул.Ломоносова, 1, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (Дружківський житлово-комунальний коледж, хол, 2-й поверх) Середня
140814 м.Дружківка – вул.Паризької Комуни: 56, 73–81; вул.Ломоносова, 1, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (Дружківський житлово-комунальний коледж, хол, 3-й поверх) Середня
140815 м.Дружківка – вул.Авіаційна: 1–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 32; вул.Гаврилівська: 2–21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35–49; вул.Енгельса Ф.: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–67, 69; вул.Індустріальна, вул.Київська: 1–25, 27, 29; вул.Косарева: 1–3, 9–30, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46; вул.Кошового О.: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–24; вул.Маркса К.: 11–38, 49; вул.Машинобудівників: 34–52; вул.Покровська: 8–41, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Севастопольська, вул.Чернігівська: 1–26, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43А, 45, 47, 49; вул.Чкалова: 2–34, 36; вул.Я. Мудрого: 1–28, 30–34; вул.Косарева, 7, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (школа №6, коридор, 1-й поверх) Велика
140816 м.Дружківка – вул.Космонавтів: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 30; вул.Машинобудівників: 58–60; вул.Космонавтів, 16, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (гімназія "Інтелект", коридор, 1-й поверх) Велика
140817 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 77, 79–81; вул.Космодем’янської, вул.Космонавтів: 24, 26, 28, 32, 34–36; вул.Кошового О.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; вул.Матросова, вул.Новгородська, вул.Я. Мудрого: 29, 36–38; вул.Космонавтів, 16, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (гімназія "Інтелект", коридор, 2-й поверх) Середня
140818 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 85–87; вул.Космонавтів: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Машинобудівників: 62; вул.Новосибірська: 2; вул.Космонавтів, 37, м.Дружківка, Донецька обл., 84206 (школа №7, коридор, 1-й поверх) Велика
140819 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 89, 91; вул.Козацька: 40–42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58–60, 62; вул.Космонавтів: 41, 43, 47, 49; вул.Космонавтів, 37, м.Дружківка, Донецька обл., 84206 (школа №7, коридор, 2-й поверх) Велика
140820 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 98, 102–108, 120; вул.Козацька: 74–82А; вул.Космонавтів: 57, 61, 63, 65; вул.Козацька, 86, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (школа №17, актова зала) Велика
140821 м.Дружківка – вул.Дружби: 81–91; вул.Козацька: 64, 66, 68, 88–100; вул.Космонавтів: 83; вул.Козацька, 86, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (школа №17, вестибюль) Велика
140822 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 100, 110–112А; вул.Козацька: 70, 72 к.1–72А; вул.Космонавтів: 51, 53, 55, 59, 69–71; вул.Козацька, 86, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (школа №17, коридор, 2-й поверх) Велика
140823 м.Дружківка – вул.Енгельса Ф.: 70–74, 78, 82А–84, 88, 90, 92; вул.Космонавтів: 42, 44–46, 48, 52; вул.Кошового О.: 25, 33, 35, 37; вул.Солідарності: 61; вул.Космонавтів, 40, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (ДЮСШ, баскетбольна зала) Велика
140824 м.Дружківка – вул.Дружби: 79; вул.Космонавтів: 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Смоленська: 2–4, 6, 8, 10; вул.Солідарності: 55–57; вул.Кошового О., 31, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (школа №12, коридор, 2-й поверх) Велика
140825 м.Дружківка – вул.Авіаційна: 17, 19, 21, 23, 25, 27–31, 33–138; вул.Бурденка: 11–16А; вул.Воронезька, вул.Дружби: 45, 47–47А, 49, 51–51А, 53, 55, 57–59, 61, 63, 65, 67, 69–73, 75–78, 80; вул.Енгельса Ф.: 56, 58, 60–60А, 62, 64, 68; вул.Київська: 31, 33, 35–35А, 37, 39–39А, 41, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65–97; вул.Кошового О.: 28–32, 34, 36, 38–102; вул.Кримська: 13, 15–22; вул.Курська, вул.Орловська, вул.Разіна: 25–27; вул.Смоленська: 1, 5, 7, 9, 11–23; вул.Солідарності: 20, 22, 24, 26–53; вул.Сурікова: 9, 12–16; вул.Тамбовська, вул.Танкістів, вул.Чернігівська: 28, 30, 32, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–141; вул.Чкалова: 35, 37–139; вул.Кошового О., 31, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 (школа №12, коридор, 1-й поверх) Велика
140826 м.Дружківка – вул.Декабристів, вул.Депутатська, вул.Зарічна, вул.І. Богуна, вул.Кузнецова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мінська, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Педагогічна, вул.Південна, вул.Світла, вул.Соціалістична, вул.Тополина, вул.Торецька, вул.Шефська, пров.Травневий вул.Мінська, 12, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 (школа №10, спортивна зала) Середня
140827 смт Райське, смт Новогригорівка, смт Новомиколаївка, с.Красний Кут, с-ще Старорайське вул.Дорошенка П.Я., Героя Радянського Союзу, 1, смт Райське, м.Дружківка, Донецька обл., 84291 (селищний клуб, фойє) Середня
140828 смт Олексієво-Дружківка – вул.Бабушкіна М.С.: 5–16; вул.Волкова космонавта, вул.Залізничний будинок, вул.Зелена 1, вул.Лукашева, вул.О. Тихого: 1–122, 124, 126, 128, 132, 138, 140–142, 146, 148, 150; вул.Папаніна, вул.Путєва казарма 1065 км, вул.Руставелі Шота, вул.Садова, вул.Седова, вул.Сухомлинського В.О., вул.Тореза Мориса вул.Тореза Мориса, 39, смт Олексієво-Дружківка, м.Дружківка, Донецька обл., 84293 (школа №14, фойє) Середня
140829 смт Олексієво-Дружківка – вул.Бабушкіна М.С.: 2–4, 17–19; вул.Бібліотечна: 1А–4, 6, 8, 10, 12, 14–14А; вул.Вахтангова, вул.Г. Сковороди, вул.Довженка О., вул.Екологічна, вул.І. Каліберди, вул.Каштанова, вул.Кожушка, вул.Космонавта Гречка, вул.Лівобережна, вул.Нежданової Н., вул.О. Тихого: 123, 125, 127, 129–131, 133–137, 139, 143–145, 147, 149, 151–232; вул.П. Сахна, вул.Партизанська, вул.Рокосовського, вул.С. Наливайка, вул.Тольятті Пальміро: 1–2; вул.Юності, вул.Ясна вул.Каштанова, 10, смт Олексієво-Дружківка, м.Дружківка, Донецька обл., 84293 (ПАТ "Кіндратівський вогнетривкий завод", фойє) Велика
140830 смт Олексієво-Дружківка – вул.Бібліотечна: 5, 7, 9, 11, 13, 15–36; вул.Гайдара А., вул.Квітуча, вул.Ковпака С.А., вул.М. Янка, вул.Муси Джаліля, вул.Неруди Пабло, вул.Носулі, вул.Первомайська, вул.Славна, вул.Спортивна, вул.Тольятті Пальміро: 4–15; вул.Ушинського, вул.Фабрична, вул.Фучика Ю., вул.Центральна, вул.Шварова, пров.З’єднуючий, пров.Крайній, пров.Сквозний, пров.Стадіонний вул.Первомайська, 83, смт Олексієво-Дружківка, м.Дружківка, Донецька обл., 84294 (школа №14, спортивна зала) Велика
140831 м.Дружківка – вул.Благовіщенська, вул.Героїв Малоземельців, вул.Горбатова, вул.Грибоєдова, вул.Демченко М., вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Костянтинівська, вул.Кошелева, вул.Криворізька, вул.Лісневського, вул.Львівська, вул.Мальцева, вул.Мелітопольська, вул.Механізаторів, вул.Миргородська, вул.Новосільська, вул.Обручева, вул.Привітна, вул.Річкова, вул.Тульська, вул.Туполєва академіка, вул.Ювілейна вул.Туполєва академіка, 4, м.Дружківка, Донецька обл., 84204 (школа №9, коридор, 2-й поверх) Середня
140930 м.Костянтинівка – вул.Батумська, вул.Бердянська, вул.Бійська: 85–103; вул.Бобильова, вул.Ватутіна, вул.Джерельна, вул.Дружківська, вул.Запорізька: 24, 26–116; вул.Зелена, вул.Ізюмська: 62, 64–78; вул.Кар’єрна: 63–101; вул.Комарова: 36–117; вул.Мєндєлєєва, вул.Олекси Тихого: 436–516; вул.Партизанська: 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Паші Ангеліної, вул.Подгорна: 63, 74; вул.Преображенська: 50, 52–52А, 54, 56, 58–143; вул.Райдужна, вул.Софіївська, вул.Тимірязєва, вул.Тітова, вул.Толбухіна, вул.Черняховського, пров.Краматорський вул.Преображенська, 60, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85106 (школа №16, хол 1, 1-й поверх) Середня
140931 м.Костянтинівка – вул.Алтайська, вул.Барнаульська, вул.Бєлогорська, вул.Бійська: 1–67; вул.Горлівська, вул.Запорізька: 1–23, 25; вул.Ізюмська: 1–61, 63; вул.Іпподромна, вул.Кар’єрна: 1–59; вул.Комарова: 1–35; вул.Краматорська, вул.Кринична, вул.Носулі: 3–5А, 7, 9–97; вул.Олекси Тихого: 404–434; вул.Олеся Гончара, вул.Партизанська: 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–98; вул.Пірогова, вул.Подгорна: 1–62, 64–72А; вул.Преображенська: 1–49, 51, 53, 55, 57; вул.Прогонна, вул.Сілікатна, вул.Степна, вул.Хімічна вул.Преображенська, 60, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85106 (школа №16, хол 2, 1-й поверх) Середня
140932 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 359–369; вул.Бахмутська: 307, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341–341А, 343–343А, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 362–450; вул.Бєлоусова: 1–3, 5, 13, 15–45, 50–68; вул.Бутилочна, вул.Гетьманська, вул.Інтернаціональна: 455–463, 465, 467, 469, 471, 473, 475–566; вул.Мінська: 367, 369–457; вул.Незалежності: 330–332, 334–408; вул.Новосадова: 285–394; вул.Носулі: 6, 8; вул.Олекси Тихого: 310–400; вул.О.Островського: 347–373, 403–425, 427–439, 441, 443, 445–538; вул.Пушкінська: 341, 343–351А, 353–458; вул.Тбіліська: 367–431; вул.Театральна: 33, 39–41, 53, 55, 57, 59–59А, 61–65, 67, 287; вул.Торецька: 299–305, 307, 309, 311, 313–313А, 315, 317, 319, 321, 323–418А; вул.Трудова: 444, 446, 448, 450–464, 466–468, 470–559; вул.Українська: 224, 226, 228, 230, 232, 234–314; вул.Футбольна, вул.Чорноморська, вул.Шевченко: 269, 271, 273, 275–338; Грузський Масив вул.Трудова, 479, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 (школа-інтернат, кінозала, 1-й поверх) Велика
140933 м.Костянтинівка – вул.Бєлоусова: 4, 6–12, 14; вул.Злагоди: 3–7, 13–17, 20–29; вул.Кузнечна, вул.Незалежності: 288, 325, 333; вул.Олекси Тихого: 272–276; вул.Пушкінська: 339; вул.Торецька: 287–289, 318, 320, 322; вул.Трудова: 430, 469; вул.Трудова, 479, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 (школа-інтернат, спортзала, 1-й поверх) Велика
140935 м.Костянтинівка – вул.Гоголя, вул.Злагоди: 10–12, 18; вул.Інтернаціональна: 439–445, 464, 466, 468, 470, 472, 474; вул.Незалежності: 278, 280, 282, 284, 299–301; вул.Новосадова: 259, 278; вул.Олекси Тихого: 264–266; вул.О.Островського: 381, 440, 442, 444; вул.Пушкінська: 313; вул.Театральна: 9–13; вул.Торецька: 247, 275–283, 306, 308, 310, 312, 314–314А, 316; вул.Трудова: 398, 400, 445, 447, 449, 465; вул.Шмідта: 4–6; вул.Пушкінська, 352, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 (гуртожиток КП "Служба єдиного замовника", спортзала 2) Велика
140936 м.Костянтинівка – вул.Бахмутська: 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305; вул.Бєлоусова: 46; вул.Злагоди: 41–43; вул.Інтернаціональна: 428–438, 446–452; вул.Московська: 8–20; вул.Незалежності: 260, 262, 266, 268, 272–277, 279, 281, 283, 285, 289–295; вул.Новосадова: 235, 237, 250–252, 260–262; вул.Олекси Тихого: 240–254; вул.О.Островського: 426; вул.Первомайська: 284, 286, 288–336; вул.Поштова: 20; вул.Пугачова: 29; вул.Пушкінська: 277, 279, 283, 285, 287, 289–293, 295, 297, 352; вул.Театральна: 16–28; вул.Толстого, вул.Торецька: 284, 292–294; вул.Трудова: 362, 366, 368, 370, 374, 376, 378, 380, 382, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 413–429, 433–441; вул.Шевченко: 233, 256–268, 270, 272, 274; вул.Торецька, 302, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 (КП "Об’єднання парків та кінотеатрів Костянтинівської міської ради", хол, 1-й поверх) Велика
140937 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192–192А, 196А, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252–355; вул.Бахмутська: 191, 193–193А, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233–233А, 235, 237, 239, 241–241А, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 270А, 272, 274–274А, 276–278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360; вул.Гагаріна, вул.Демещенко: 173–275; вул.Злагоди: 46–61; вул.Лермонтова: 44–96; вул.Мінська: 241, 243, 245, 247, 249, 251–366, 368–368А; вул.Московська: 37–61А; вул.Первомайська: 204, 206, 208, 210, 212–283, 285, 287; вул.Поштова: 19, 21–69; вул.Пугачова: 33–37А, 41–86; вул.Пушкінська: 272, 274, 276–276А, 278, 280–282, 284, 286, 288, 294, 296, 298–312, 314–338, 340, 342; вул.Ситалова: 43, 61, 65, 71, 73, 77; вул.Тбіліська: 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245–245А, 247, 249, 251–366; вул.Театральна: 38, 42–50, 54, 56, 58, 60, 66, 68–72; вул.Українська: 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–128А, 130А–223, 225, 227, 229, 231, 233; вул.Чехова: 43–84; вул.Шевченко: 179, 181–232, 234–248; вул.Пушкінська, 306, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика
140938 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–170А, 172, 174, 176, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235–237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251; вул.Бахмутська: 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161, 163–165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244–246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268–268А; вул.Булгакова, вул.Демещенко: 137–171; вул.Інтернаціональна: 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 347, 349–426; вул.Лермонтова: 13–41; вул.Мінська: 197, 199, 201–240, 242, 244, 246, 248, 250; вул.Незалежності: 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–259, 261, 263–265, 267, 269–271; вул.Новосадова: 201–203А, 205, 207, 209–234, 236, 238–248; вул.Номікосових: 11, 23–25, 33–43, 45, 53, 55–59, 61, 67, 69–71; вул.Олекси Тихого: 180–234; вул.О.Островського: 316–324; вул.Первомайська: 168–168А, 170–176, 178, 180–203, 205, 207, 209, 211; вул.Пугачова: 30–32, 38; вул.Пушкінська: 229–231, 233, 235, 237, 239–271, 273, 275; вул.Ситалова: 12–38, 44–56, 62–64, 70, 72, 74, 80–82; вул.Тбіліська: 197, 199, 201–201А, 203, 205, 207, 209–232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250; вул.Торецька: 131, 133, 135, 137, 147, 176–246, 248–256; вул.Трудова: 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318–320, 322–326, 328, 330, 332, 334, 336, 338–361, 363–365, 367, 369, 371–373, 375, 377, 379, 381, 383, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 403–411; вул.Українська: 80, 82, 84, 86, 88, 90–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129; вул.Чехова: 20–38; вул.Шевченко: 144, 146, 148, 150–178, 180; вул.Пушкінська, 306, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 (школа №5, хол, 1-й поверх) Велика
140939 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 64–66, 68, 70–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–118, 120–122, 124–126, 128, 130, 132, 134, 136–136А, 138–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211; вул.Бахмутська: 111, 113, 115, 117, 119–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–149А, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228, 230; вул.Волгоградська: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Демещенко: 60, 62, 64, 66–135; вул.Інженерна: 15, 17, 19, 25–27, 29, 31–35, 37, 41–43, 45, 57, 61, 63–75; вул.Інтернаціональна: 303, 305, 307–326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348; вул.Квартальна, вул.Костюшка: 162–181; вул.Лесі Українки: 6–66, 72–74, 76, 78–80, 90; вул.Мінська: 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–196А, 198, 200; вул.Незалежності: 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182–182А, 184, 186, 188, 190, 192–200, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219; вул.Новосадова: 177–200, 204, 206, 208; вул.Номікосових: 22, 32, 44, 52, 54, 60, 64–66, 68, 72–82; вул.Олекси Тихого: 168–178; вул.О.Островського: 287, 294–312; вул.Первомайська: 138–138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–167, 169, 177, 179; вул.Пушкінська: 209, 211, 213, 215, 219, 221, 223, 225, 227, 232, 234, 236, 238; вул.Тбіліська: 129, 131, 133, 135–196, 198, 200, 202, 204, 206, 208; вул.Торецька: 121, 123, 125, 127, 129, 146, 148–174; вул.Трудова: 280, 282, 284, 286–286А, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 327, 329, 331, 333, 335, 337; вул.Тульська, вул.Українська: 1–79, 81, 83, 85, 87, 89; вул.Фізкультурна, вул.Целіноградська: 1–103; вул.Шанхайська: 58, 60, 62, 64, 66, 68–93; вул.Незалежності, 166, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85103 (школа №2, актова зала, 1-й поверх) Велика
140940 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137; вул.Бєлінського, вул.Волгоградська: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–122; вул.Демещенко: 1–59, 61, 63, 65; вул.Дніпровська: 99–115; вул.Інженерна: 30, 36, 38, 44, 46–54, 58–60, 62–62А, 76–111; вул.Костюшка: 71, 73–160; вул.Криворізька: 13, 19, 21, 27, 29–95; вул.Лесі Українки: 67–69, 75, 77, 83–87, 93–124; вул.Мартенівська, вул.Мінська: 70А, 72, 74–131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; вул.Паркова: 1–12, 14–123; вул.Радіщева, вул.Сєчкіна: 81, 84–147; вул.Спортивна: 5, 7, 13–94; вул.Сталеплавильна, вул.Тбіліська: 69, 71, 73–128, 130, 132, 134; вул.Целіноградська: 106–149; вул.Шанхайська: 1–57, 59, 61, 63, 65, 67; пров.Дніпровський: 79–115; вул.Незалежності, 166, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85103 (школа №2, спортзала, 1-й поверх) Велика
140941 м.Костянтинівка – вул.Бахмутська: 65, 67, 69–110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166; вул.Брестська: 72, 74, 76–137; вул.Дніпровська: 3–5, 7, 9, 11–19А, 21, 29, 31, 41, 43, 45–49, 53, 55–59, 61, 63, 65–67, 69, 71–75, 77, 79, 81, 83–97; вул.Інженерна: 4–14, 16, 18, 20–24, 28; вул.Інтернаціональна: 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238–302, 304, 306; вул.Калужська, вул.Криворізька: 1–12, 14–18, 20, 22, 28; вул.Незалежності: 105, 107–107А, 109–165, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191; вул.Новосадова: 125–174; вул.Олекси Тихого: 126–166; вул.О.Островського: 235, 237, 239, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255–286, 288–292; вул.Паркова: 13; вул.Первомайська: 75, 77–137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; вул.Пушкінська: 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175–208, 210, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; вул.Сєчкіна: 1–80, 82; вул.Спортивна: 4, 6, 12; вул.Торецька: 82–120, 122–122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138–144; вул.Трудова: 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222–224, 226, 228, 230–230А, 232, 234–279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–293А, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315, 317, 321; вул.Шевченко: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98–143, 145, 147, 149; пров.Дніпровський: 3–17, 29–31, 49; пров.Лісичанський, пров.Лозовський, пров.Старобєльський вул.Торецька, 142, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85103 (Костянтинівське вище професійне училище, каб.19, 2-й поверх) Велика
140942 м.Костянтинівка – вул.Братів Котельникових: 4–11А, 16; вул.Дніпровська: 6А, 8А, 10, 20; вул.Інтернаціональна: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237–237А; вул.Краснодарська: 2–17; вул.Курська: 1–11; вул.Незалежності: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–93А, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Олекси Тихого: 100–124; вул.О.Островського: 211–234, 236, 238, 240, 242, 244–246, 248, 250, 252, 254; вул.Соборності: 5–15; вул.Торецька: 37–81; вул.Трудова: 134, 136, 138, 140, 142–142А, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180–199, 201–203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233; вул.Соборності, 9, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85103 (школа №15, хол, 1-й поверх) Середня
140943 м.Костянтинівка – вул.Армійська: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–57, 59, 61, 63, 67, 69; вул.Бахмутська: 1–64, 66, 68; вул.Братів Котельникових: 15, 17–92; вул.Брестська: 1–71, 73, 75; вул.Дніпровська: 24, 30, 36, 42, 44, 50–52, 54, 60, 62, 64, 68, 70, 76, 78, 80, 82; вул.Інтернаціональна: 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150–150А, 152, 154–156, 158, 160–167А, 169, 171, 173, 175, 177–177А, 179, 181, 183, 185, 187; вул.Київська: 5–5А, 7, 13, 19, 21, 27, 29, 33, 35, 41, 43; вул.Костюшка: 1–70, 72; вул.Краснодарська: 23–90; вул.Курська: 20–91; вул.Макіївська, вул.Мінська: 1–70, 71, 73; вул.Незалежності: 1–32, 34, 36, 38–38Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108; вул.Новосадова: 18, 20–124; вул.Одеська: 3–46; вул.Олекси Тихого: 80–98; вул.О.Островського: 176–209А; вул.Первомайська: 1–74, 76; вул.Пушкінська: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.П’ятигорська, вул.Соборності: 16–41, 45, 49–59; вул.Тбіліська: 1–68, 70, 72; вул.Торецька: 1–34; вул.Трудова: 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 147, 149, 151, 153–155, 157, 159, 161, 163, 165–165А, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; вул.Шевченко: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93, 95, 97; пров.Дніпровський: 24, 36–48, 62–78; вул.Соборності, 9, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85103 (школа №15, хол, 1-й поверх) Велика
140944 м.Костянтинівка – вул.Акмолинська, вул.Актюбинська, вул.Арзамаська, вул.Бухарська, вул.Вишнева, вул.Водобаки, вул.Вокзальна: 22–148; вул.Волховська: 65–115; вул.Київська: 49–154; вул.Кустанайська, вул.Магістральна: 45–47, 52–108; вул.Одеська: 52–54; вул.Павлодарська, вул.Пушкінська: 22, 24–30, 32–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; вул.Самаркандська: 61–63, 66–118; вул.Соборності: 42–44, 46; вул.Строітельна, вул.Транспортна, вул.Шевченко: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; вул.Трудова, 66, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85109 (школа №4, каб.1, 1-й поверх) Велика
140945 м.Костянтинівка – вул.Адлерська, вул.Архангельська, вул.Вокзальна: 1–21; вул.Вологодська, вул.Володимирська, вул.Волховська: 27–64; вул.Гомельська, вул.Донецька, вул.Желєзнодорожна, вул.Інтернаціональна: 1–135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 157, 159; вул.Каменовата, вул.Київська: 6, 12, 14–18, 20, 22–26, 28, 30–32, 34, 36–38, 42–42А, 46–48; вул.Костромська, вул.Магістральна: 8–44, 50; вул.Маяковського, вул.Нахімова, вул.Новосадова: 1–17, 19; вул.Олекси Тихого: 1–75; вул.О.Островського: 1–175; вул.Переїздна, вул.Пушкінська: 6–19, 23, 31–31А, 41, 43, 45; вул.Рибна, вул.Самаркандська: 7–59, 64; вул.Ташкентська, вул.Трамвайна, вул.Трудова: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; вул.Шахтарська, вул.Ярославська, вул.1080 Км вул.Трудова, 66, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85109 (школа №4, спортзала, 2-й поверх) Велика
140946 м.Костянтинівка – вул.Бульварна: 1–22; вул.Вінницька: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82; вул.Героїв праці: 1–50А, 54–56, 58; вул.Глєбова, вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Житомирська, вул.Каспійська, вул.Керамічна: 1–36, 38; вул.Кишинівська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кременчузька, вул.Кримська: 2–26; вул.Лисенко, вул.Лівобережна: 1А–52; вул.Металургійна, вул.Миргородська: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Мірошниченко: 9А–55, 57, 59; вул.Набережна, вул.Осипенко: 1–18, 20; вул.Пригородна: 2–23; вул.Промислова, вул.Річкова, вул.Ростовська: 1–46, 48, 50, 52, 54; вул.Слобожанська, вул.Слов’янська, вул.Тепловозна, вул.Харківська: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Херсонська: 1–44, 46, 48; вул.Центральна, вул.Цинкова: 1, 3, 5, 7–47; вул.Череповецька, вул.Черкаська, вул.Чернишевського, вул.Ясна вул.Вінницька, 44, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85107 (школа №17, хол, 1-й поверх) Велика
140947 м.Костянтинівка – вул.Бєлоруська, вул.Бориславська, вул.Бульварна: 28–101; вул.Вінницька: 1, 3, 5, 7, 9, 11–13, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27–29, 31, 33, 35–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–115; вул.Героїв праці: 53, 57, 59–76, 78; вул.Дрогобичська, вул.Ізмаїльська, вул.Керамічна: 37, 39–101; вул.Ковельська, вул.Кримська: 27–78; вул.Львівська, вул.Мелітопольська, вул.Миргородська: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–96; вул.Мірошниченко: 56, 58, 60–126; вул.Нікопольська, вул.Осипенко: 19, 21–102; вул.Полтавська, вул.Пригородна: 26–91; вул.Прилуцька, вул.Ростовська: 47, 49, 51, 53, 55–114; вул.Станіславського, вул.Сумська, вул.Тернопільська, вул.Харківська: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–115; вул.Херсонська: 45, 47, 50–70, 74, 76; вул.Цинкова: 2, 4–4А, 6–6Б, 49–89; вул.Чернігівська, просп.Ломоносова: 1–92, 94–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; вул.Вінницька, 44, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85107 (школа №17, хол, 1-й поверх) Велика
140948 м.Костянтинівка – вул.Астраханська, вул.Ашхабадська, вул.Вітебська, вул.Героїв праці: 77, 79–155; вул.Грозненська, вул.Єреванська, вул.Іркутська, вул.Калмикова: 23–29; вул.Карагандинська, вул.Кемеровська, вул.Франко, вул.Хабаровська: 1–11, 13–39; вул.Херсонська: 71–73, 75, 77–150; вул.Героїв праці, 82, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (палац культури "Берестовой", каб.3, 1-й поверх) Середня
140949 м.Костянтинівка – вул.Громова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 16; вул.Калмикова: 17–21, 31; вул.Хабаровська: 12; вул.6-го Сентября, 79, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №6, актова зала, 1-й поверх) Середня
140950 м.Костянтинівка – вул.Громова: 7, 9, 9А, 11, 11А, 13, 15; вул.Європейська: 17А–17Б, 65, 78; вул.Калмикова: 1–11; вул.Європейська, 78, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (професійний будівельний ліцей, 2-й навчальний корпус, каб.9, 1-й поверх) Середня
140951 м.Костянтинівка – вул.Громова: 23, 25, 27; вул.Європейська: 56, 60, 62, 64; вул.Європейська, 58, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №1, актова зала, 2-й поверх) Середня
140952 м.Костянтинівка – вул.Громова: 21, 29, 31, 45, 47, 49, 51; вул.Європейська, 58, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №1, мала спортзала, 1-й поверх) Середня
140953 м.Костянтинівка – вул.Воїнів Інтернаціоналістів: 13–47; вул.Громова: 8, 10, 12; вул.Європейська: 29–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53–55, 57–59, 61, 63, 71; вул.Ініціативна: 11, 13–48; вул.Лісна: 1; вул.Народна: 21–37; вул.6-го Сентября: 30–36, 38–71; вул.6-го Сентября, 79, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №6, хол, 1-й поверх) Велика
140954 м.Костянтинівка – вул.Громова: 32, 34; вул.Європейська: 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 52; вул.Ціолковського: 5, 5А, 15; вул.Ціолковського, 13, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №3, актова зала, 1-й поверх) Велика
140955 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 5, 7, 9, 11, 15; вул.Громова: 36, 38; вул.Ціолковського: 17; вул.Ціолковського, 13, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №3, спортзала, 1-й поверх) Велика
140956 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 18–26; вул.Громова: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62; вул.Леваневського: 45, 47; бульв.Космонавтів, 12, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 (школа №13, актова зала, 1-й поверх) Велика
140957 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 2–4, 6, 8, 10, 12–14, 16; вул.Леваневського: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Ціолковського: 33; пл.Побєди, 6, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 (школа мистецтв, каб.85, 2-й поверх) Середня
140958 м.Костянтинівка – бульв.Космонавтів: 1; вул.Ціолковського: 19, 21, 23, 27, 36–42; пл.Побєди: 11, 13, 17, 19–21; просп.Ломоносова: 113, 115, 117; просп.Ломоносова, 119, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 (міський комунальний заклад культури "Палац культури та дозвілля", фойє, 2-й поверх) Велика
140959 м.Костянтинівка – вул.Європейська: 24, 26; вул.Ціолковського: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34; просп.Ломоносова: 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Ціолковського, 13, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №3, хол, 1-й поверх) Велика
140960 м.Костянтинівка – вул.Безнощенко, вул.Воїнів Інтернаціоналістів: 1–12; вул.Європейська: 17, 19, 21–23, 25, 27; вул.Ініціативна: 1–10, 12; вул.Лісна: 2; вул.Народна: 4; вул.6-го Сентября: 24, 26, 28, 37; вул.6-го Сентября, 79, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85113 (школа №6, хол, 2-й поверх) Велика
140961 м.Костянтинівка – вул.Бородіна, вул.Європейська: 11, 15А; вул.Кутузова, вул.Лівобережна: 53–60; вул.Мусоргського, вул.Ползунова, вул.Суворова: 1–18, 20, 22; вул.Чайковського, вул.Школьна: 10–17; вул.6-го Сентября: 3–23, 25, 27, 29; просп.Ломоносова: 93В, 101А, 122, 124–126, 128, 130, 132–132А, 134А; вул.Суворова, 15, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85102 (медичне училище, хол, 1-й поверх) Середня
140962 м.Костянтинівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Європейська: 5–10, 12–14, 18, 20; вул.Лівобережна: 61–63; вул.Молодіжна, вул.Суворова: 19, 21, 23–34; вул.Школьна: 8; просп.Ломоносова: 136, 138, 142; просп.Ломоносова, 146, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85102 (школа №11, спортзала, 1-й поверх) Середня
140963 м.Костянтинівка – вул.Бурденко, вул.Глінки, вул.Леваневського: 1–21; вул.Лівобережна: 74–87; вул.Олександра Невського: 16, 18, 22–24; вул.Павлова, пл.Побєди: 1–10, 12, 16, 18; просп.Ломоносова: 121, 123, 127, 129, 152–154А, 158, 160–166; вул.Шмідта, 24, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 (гімназія, актова зала, 1-й поверх) Велика
140964 м.Костянтинівка – вул.Абрамова, вул.Берестова, вул.Громова: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10.–10А, 11., 11Д., 12., 13.–14В, 15., 16.–20, 21.–22, 23.–24, 25.–26., 27.–28., 29.–30, 31., 32.–33., 34.–35., 36.–37, 39–43., 45., 47., 49., 51., 53, 55, 57, 59.; вул.Знамя Індустрії, вул.Колоколова, вул.Коренькова, вул.Леваневського: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–168; вул.Молокова, вул.Нова, вул.Олександра Невського: 3–15, 17, 19, 28–40; вул.Польова, вул.Сєрова, вул.Ушакова, вул.Ціолковського: 3–4, 5., 6–11, 13, 15., 17., 25, 27А, 29, 31, 33А; вул.Челюскінцев, вул.Чкалова, вул.Шмідта: 28–30, 32, 34–147; просп.Ломоносова: 131, 133, 135, 137, 139–141, 143–149, 155, 159; вул.Абрамова, 2, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 (Дитячо-юнацька спортивна школа, спортзала, 2-й поверх) Велика
140965 м.Костянтинівка – вул.Азовська, вул.Больнична, вул.Верхня, вул.Високовольтна, вул.Ємєльянова, вул.Заводська, вул.Іртишська, вул.Кристальна, вул.Куплевацького, вул.Литейна, вул.Маріупільська, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Новоселівська, вул.Пісчана, вул.Плотина, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Северна, вул.Староторцева, вул.Стекольна, вул.Шмідта: 31, 33; просп.Ломоносова: 167–342; вул.Шмідта, 24, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 (гімназія, спортзала, 1-й поверх) Середня
140966 м.Костянтинівка – вул.Братська: 18, 22, 24, 29А–43; вул.Верхоянська, вул.Володимира Великого, вул.Гастелло: 1–48, 50, 52–54; вул.Грушевського, вул.Єлецька: 1–52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Коломенська, вул.Можайського, вул.Новосибірська, вул.Олександра Матросова: 1–86, 88; вул.Орловська: 2–25; вул.Подольська, вул.Ржевська, вул.Рижська, вул.Соколова: 2–61, 63, 65; вул.Сочінська, вул.Тагільська, вул.Таллінська, вул.Тихвінська, вул.Томська: 7–13, 17, 21, 23, 29–31, 35, 37, 39, 41, 45А–88; вул.Чебоксарська, вул.Шатурська, вул.Якутська, вул.13-ти Розстріляних: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67–67А, 71, 73, 75; вул.Братська, 14, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85105 (школа №9, актова зала, 1-й поверх) Середня
140967 м.Костянтинівка – вул.Армавірська, вул.Братська: 3–17, 19, 23, 25; вул.Гастелло: 49, 51, 55–96; вул.Єлецька: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–124; вул.Єнісейська, вул.Іжевська, вул.Керченська, вул.Магнітогорська, вул.Олега Кошевого, вул.Олександра Матросова: 87–87А, 89–326; вул.Олени Рожкової, вул.Орловська: 26–110; вул.Панфілова, вул.Псковська, вул.Смоленська, вул.Соколова: 62–62А, 64, 66–88; вул.Танкістів, вул.Томська: 4–6, 14, 20, 22, 28, 32–34, 36, 38, 40, 42; вул.Шахтинська, вул.13-ти Розстріляних: 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 70, 72, 74, 76–348А; пров.Ленський вул.Братська, 14, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85105 (школа №9, спортзала, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140832 Комунальний лікувальний заклад "Центральна міська клінічна лікарня м.Дружківка" вул.Короленка, 12, м.Дружківка, Донецька обл., 84207 Мала
140833 Комунальна лікувально-профілактична установа "Дружківська міська клінічна лікарня №1" вул.Котляревського, 151, м.Дружківка, Донецька обл., 84201 Мала
140834 Комунальна лікувально-профілактична установа "Дружківська міська лікарня №2" вул.Машинобудівників, 56, м.Дружківка, Донецька обл., 84205 Мала
140968 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" просп.Ломоносова, 161, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85105 Мала
140969 Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" просп.Ломоносова, 101, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85110 Мала