Донецька область - одномандатний виборчий округ №50

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Покровської РДА

23

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Мирноградської міської ради

22

Відділ ведення ДРВ Добропільської міської ради

28

Відділ ведення ДРВ Покровської міської ради

37

Відділ ведення ДРВ апарату Краматорської РДА

2

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140220 смт Святогорівка пров.Поштовий, 12, смт Святогорівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85020 (будинок культури, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140221 с.Вірівка вул.Ошерова, 1, с.Вірівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85061 (будинок культури, каб. 1, фойє, 1-й поверх) мала

140222 с.Вікторівка, с.Копані, с.Нововікторівка, с.Новоукраїнка(Добропільська міська територіальна громада) вул.Українська, 5, с.Новоукраїнка, Покровський р-н, Донецька обл., 85026 (сільський клуб, глядацька зала, 1-й поверх) мала

140223 с-ще Світле, с-ще Красноярське вул.Перемоги, 26, с-ще Світле, Покровський р-н, Донецька обл., 85064 (будинок народних традицій, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140224 с-ще Шевченко вул.Чарушникова, 1Б, с-ще Шевченко, Покровський р-н, Донецька обл., 85065 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала

140225 с-ще Новий Донбас вул.Шкільна, 25, с-ще Новий Донбас, Покровський р-н, Донецька обл., 85063 (бібліотека сільського клубу, читацька зала, 1-й поверх) мала

140226 с.Криворіжжя, с.Зелене(Криворізька сільська територіальна громада), с.Новокриворіжжя, с.Новомар’ївка вул.Центральна, 73, с.Криворіжжя, Покровський р-н, Донецька обл., 85030 (школа, вестибюль) Середня

140227 с.Завидо-Борзенка, с.Завидо-Кудашеве вул.Донецька, 5В, с.Завидо-Кудашеве, Покровський р-н, Донецька обл., 85038 (сільський клуб, вестибюль) мала

140228 с.Надія, с.Новофедорівка, с.Ракша вул.Центральна, 8, с.Новофедорівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85031 (сільський клуб, глядацька зала) мала

140229 с.Золотий Колодязь, с.Кучерів Яр вул.Патріотична, 25В, с.Золотий Колодязь, Покровський р-н, Донецька обл., 85018 (будинок культури, фойє) Середня

140230 с.Веселе(Шахівська сільська територіальна громада), с.Грузьке вул.ім.Гутника, 10А, с.Грузьке, Покровський р-н, Донецька обл., 85035 (магазин ПП Тирінова Л.М., торгівельна зала) мала

140232 с.Лідине, с.Мар’ївка, с.Новотроїцьке(Шахівська сільська територіальна громада), с.Петрівка(Шахівська сільська територіальна громада) вул.ім.Потапенка, 2В, с.Новотроїцьке, Покровський р-н, Донецька обл., 85019 (Приміщення їдальні ТОВ "Агропромисловий комплекс "Бекон", зала) мала

140233 с.Добропілля, с.Красноподілля, с.Матяшеве, с.Новогришине вул.Шкільна, 30, с.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85032 (школа, коридор) Середня

140234 с.Ганнівка(Добропільська міська територіальна громада), с.Кутузовка, с.Рубіжне вул.Ходневича, 39Б, с.Ганнівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85022 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

140235 с.Бойківка, с.Новоторецьке(Шахівська сільська територіальна громада), с.Коптєве вул.Гагаріна, 15, с.Новоторецьке, Покровський р-н, Донецька обл., 85052 (адміністративна будівля Шахівської сільської ради, актова зала) мала

140236 с-ще Маяк, с.Володимирівка, с.Панківка вул.Центральна, 51, с.Володимирівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85051 (будинок культури, вестибюль) Середня

140237 с.Шахове вул.М.Ф.Чернявського, 16, с.Шахове, Покровський р-н, Донецька обл., 85050 (будинок культури, фойє) Середня

140238 с.Торецьке вул.О.Довженка, 79, с.Торецьке, Покровський р-н, Донецька обл., 85054 (сільський клуб, зала) мала

140239 с.Никанорівка, с.Вільне, с-ще Дорожнє, с.Іванівка(Шахівська сільська територіальна громада), с.Нове Шахове, с.Суворове вул.Нова, 2А, с.Никанорівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85086 (будинок культури, вестибюль) Середня

140240 с.Шилівка, с.Василівка(Криворізька сільська територіальна громада), с.Гуліве, с.Мирне(Криворізька сільська територіальна громада), с.Лиман, с.Новоолександрівка(Криворізька сільська територіальна громада), с.Петрівське, с.Юр’ївка(Криворізька сільська територіальна громада) вул.ім.Шевченко, 26, с.Шилівка, Покровський р-н, Донецька обл., 85033 (школа, актова зала) Середня

140243 с.Кам’янка вул.ім.Астахова, 2, с.Кам’янка, Покровський р-н, Донецька обл., 85067 (сільський клуб, глядацька зала) мала

140244 с.Нововодяне, с.Благодать, с.Весна вул.Донецька, 60, с.Нововодяне, Покровський р-н, Донецька обл., 85017 (Нововодянська сільська рада, зала) мала

140245 с.Веселе Поле, с.Первомайське(Білозерська міська територіальна громада) вул.Ватутіна, 11А, с.Первомайське, Покровський р-н, Донецька обл., 85023 (магазин ФОП Кравченко А.І., торгівельна зала) мала

140738 м.Мирноград – вул.Запорізька, вул.Красна, вул.Курченко, вул.Легендарна, вул.Луганська, вул.Новгородська, вул.Павлова, вул.Раздольна, вул.Родіна, вул.Серафимовича, вул.Сухомлинського, вул.Тімірязєва, вул.Тополина, вул.Урожайна, вул.Фізкультурна, вул.Філатова, вул.Челюскіна, вул.Чернишевського, вул.Черніцина, вул.Читинська, вул.Шевцової, вул.Шолохова, пров.Азовський, пров.Апрельський, пров.Атрохова, пров.Бердянський, пров.Добролюбова, пров.Матросова, пров.Омський, пров.Робочий, пров.Суховерхової, пров.Томський, пров.Уральський, пров.Харківський, пров.Херсонський, пров.Шахтний, пров.Шмідта вул.Центральна, 38, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (ВП "Автомобіліст", коридор, 1-й поверх) Велика

140739 м.Мирноград – вул.Дніпровська, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Кренкеля: 23–60; вул.Лиманська, вул.Мухамадєєва: 11–57; вул.Новаторська, вул.Плєханова: 45–87; вул.Революції Гідності, вул.Руднична, вул.Смоленська, вул.Тургенєва, вул.Челябінська, вул.Чубинського, вул.Ширшова, пров.Брудіна, пров.Заводський, пров.Львівський: 2, 4–6, 8, 10–14, 24–28; пров.Мостовий, пров.Патона, пров.Різдва Христова, пров.Руський, пров.Самарський, пров.Український пров.Різдва Христова, 3, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №8, коридор, 2-й поверх) Велика

140740 м.Мирноград – вул.Вишні, вул.Мухамадєєва: 1–10; вул.Панфілова, вул.Плєханова: 1–44; вул.Шептицького, пров.Архангельський, пров.Корольова, пров.Львівський: 1, 3, 7, 9, 15–23; пров.Рєпіна, пров.Тітова пров.Різдва Христова, 3, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №8, коридор, 1-й поверх) Велика

140741 м.Мирноград – вул.Віктора Власова, вул.Вороб’євського, вул.Дарко: 3–17, 19, 21; вул.Доценка: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 92–157; вул.Затишна, вул.Івасюка, вул.Козацька, вул.Кренкеля: 2–22; вул.Курська, вул.Мінська, вул.Полтавська, вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Толстого, вул.Тульська, вул.Успенська, вул.Уфимська, вул.Центральна: 5–17; вул.Чернігівська, вул.Шосейна: 39, 45, 47, 49–111; вул.Яснополянська: 78, 89–103; пров.Зубка, пров.Кузнецький, пров.Маріупольський, пров.Мінський, пров.Стандартний: 11–56; вул.Яснополянська, 92, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №4, коридор, 2-й поверх) Середня

140742 м.Мирноград – вул.Бєлінського: 1–96, 100, 102, 150; вул.Бєляєва, вул.Волкова, вул.Восточна, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Донська: 2–78; вул.Доценка: 3–66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–85, 87–91; вул.Дружби, вул.Дударенка, вул.Дунаєвського, вул.Кар’єрна, вул.Колодязна, вул.Лізи Чайкіної, вул.Мирноградська, вул.Миру, вул.Молокова, вул.Річна, вул.Торецька, вул.Травнева, вул.Фєвральська, вул.Хмельницького, вул.Чехова, вул.Шосейна: 6–38, 40–44А, 46, 48; вул.Ярослава Мудрого, вул.Яснополянська: 1–77, 79–81; пров.Демури, пров.Лисенка, пров.Малишка, пров.Прокоф’єва, пров.Стандартний: 5; вул.Лізи Чайкіної, 32, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (нежитлова будівля (колишня школа-інтернат), коридор, 1-й поверх) Велика

140743 м.Мирноград – вул.Автомобілістів, вул.Брянська, вул.Весела, вул.Воронова, вул.Дачна, вул.Западна, вул.Конторська, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Сікіріна, вул.Сільська, вул.Соборна: 6; вул.Таганрогська, вул.Центральна: 25–71; вул.Юридична, вул.Янтарна: 2, 4, 6, 8, 10, 12; пров.Больнічний: 4–37; пров.Герцена, пров.Економічний: 15–42; пров.Лісний, пров.Московський, пров.Переясловський, пров.Сорокіна, пров.Спартака: 20–39; вул.Соборна, 5, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (палац культури "Україна", фойє, 2-й поверх) Велика

140744 м.Мирноград – вул.Абрамця, вул.Вишнева, вул.Коршункова, вул.Кравченка, вул.Садова, вул.Соборна: 24, 32, 34, 36, 38; вул.Янтарна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13–89; пров.Больнічний: 3; пров.Економічний: 4–7; пров.Спартака: 2–14; кв-л 40: 1, 3–5, 11–12; вул.Карбишева, 2, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (Мирноградський ліцей "Гармонія", вестибюль, 1-й поверх) Середня

140745 м.Мирноград – вул.Бєлінського: 99, 101, 103–149, 151–246; вул.Говорова, вул.Гризодубової, вул.Дарко: 18, 20, 22–93; вул.Донська: 80–160; вул.Іскри Макаренко, вул.Капустіна, вул.Карбишева, вул.Коржова, вул.Невського, вул.Осипенка, вул.Соборна: 10–19, 29–31, 33, 35, 37, 39–49; вул.Торгова, вул.Франка, вул.Ципляка, пров.Київський, пров.Липовий вул.Карбишева, 2, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (Мирноградський ліцей " Гармонія", коридор, 1-й поверх) Велика

140746 м.Мирноград – м-н Молодіжний: 9–10, 38–55; м-н Молодіжний, 56, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №5, актова зала, 2-й поверх) Велика

140747 м.Мирноград – м-н Світлий: 3–20, 30–32; м-н Молодіжний, 56, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №5, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140748 м.Мирноград – м-н Молодіжний: 1–8, 11–18; м-н Світлий: 1–2, 21, 29; м-н Молодіжний, 27А, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №10, коридор, 1-й поверх) Велика

140749 м.Мирноград – м-н Молодіжний: 19–37Б; м-н Молодіжний, 27А, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №10, коридор, 2-й поверх) Велика

140750 м.Мирноград – м-н Світлий: 24–28, 36–39; м-н Східний: 15–23; м-н Східний, 24, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа 1 ступеня-гімназія, коридор, 2-й поверх) Велика

140751 м.Мирноград – м-н Східний: 1–14; м-н Східний, 24, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа 1 ступеня-гімназія", коридор, 1-й поверх) Велика

140752 м.Мирноград – вул.Бикова, вул.Вовчок, вул.Гастелло, вул.Довженка, вул.Молодої Гвардії, вул.Пугачова, вул.Свободи, вул.Соборна: 54–101; вул.Стуса, вул.Чайковського, вул.Чернишова, вул.Явірна, пров.Заньковецької, пров.Попова, пров.Сосюри, кв-л 40: 2, 6–10; м-н Західний, 79А, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №6, коридор, 1-й поверх) Велика

140753 м.Мирноград – вул.Забіли, вул.Тюлєніна, м-н Західний: 46–79; м-н Західний, 79А, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140754 м.Мирноград – м-н Західний: 3–5, 7–14, 22–40; м-н Західний, 4А, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №9, коридор, 2-й поверх) Велика

140755 м.Мирноград – вул.Ветеранів війни, вул.Гвардєйська, вул.Гоголя, вул.Кітченка, вул.Лєванєвського, вул.Нєкрасова, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Сенна, вул.Сєдова, вул.Сєрова, вул.Стрітенська, вул.8-го Марта, пров.Базарний, пров.Бахмутський: 27–31; пров.Вознесенський, пров.Глибокий, пров.Демократичний: 17–35; пров.Зелений, пров.Піщаний, пров.Сєвєрний, м-н Західний: 1–2, 6, 21; м-н Західний, 4А, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (школа №9, коридор, 1-й поверх) Велика

140756 м.Мирноград – вул.Березова, вул.Бридька: 19, 21–144; вул.Ветеранська, вул.Гагаріна: 23–111; вул.Гірнична: 28, 30, 32–43; вул.Гончара, вул.Горького: 2–79, 81–130; вул.Калинова, вул.Побєди, вул.Тихого, вул.Цвєточна, пров.Бахмутський: 50–63; пров.Демократичний: 56–68; пров.Желєзнодорожний, пров.Каштановий, пров.Копержинської, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Солов’яненка, пров.Сонячний, пров.Толбухіна, пров.Южний вул.Гірнична, 6, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (клуб імені Казарінова, вестибюль) Велика

140757 м.Мирноград – вул.Благовещенська, вул.Бридька: 5–18, 20; вул.Волгоградська, вул.Гагаріна: 2–5; вул.Гірнична: 1–27, 29, 31; вул.Горького: 80; вул.Єсєніна, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Одеська, вул.Севастопольська, вул.Степна, вул.Строітєлєй, вул.Суворова, вул.Ушакова, вул.Черняховського, вул.Шахтарська, пров.Богоявленський, пров.Божка, пров.Веселий, пров.Восточний, пров.Героїв Чорнобилю, пров.Клубний, пров.Маяковського, пров.Охотнічий, пров.Технічний, пров.Чкалова, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Гірнична, 6, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 (клуб імені Казарінова, дискозала) Велика

140760 м.Добропілля – вул.Восточна, вул.Говорова, вул.Грушевського Михайла, вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Крайня, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Нахімова, вул.Новошахтарська, вул.Прокоф’єва Сергія, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Севастопольська, вул.Софіївська, вул.Тіниста, вул.Толстого Льва, вул.Харківська, вул.Чернявського Миколи, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шахтарська, пров.Жуковського, пров.Кутузова, пров.Ломоносова, пров.Радіщева, пров.Робітничий, пров.Тополиний, пров.Широкий, пров.Шкільний вул.Чернявського Миколи, 2, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140761 м.Добропілля – вул.Лутугіна, вул.Миру, вул.Новозалізнича, вул.Проїзна, вул.Садова, вул.Хмельницького Богдана, вул.Чехова, пров.Геологічний, пров.Добрий, пров.Проїздний вул.Чехова, 1, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (ТОВ "Автотехнотранс", актова зала, 1-й поверх) Середня

140762 м.Добропілля – вул.Вільна, вул.Воронежська, вул.Залізнича, вул.Калинова: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–96; вул.Котляревського Івана, вул.Московська: 18–20, 22, 26–28, 30–46; вул.Нова, вул.Першотравнева: 117, 123–127; вул.Привокзальна, вул.Ткачука, пров.Вокзальний, пров.Затишний, пров.Перемоги, пров.Сєдова, просп.Перемоги: 38–40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–99; вул.Саратовська, 29, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №7, актова зала, 1-й поверх) Велика

140763 м.Добропілля – вул.Івана Франка: 9, 11–37; вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Першотравнева: 91–115, 119; вул.Саратовська: 14–45; просп.Перемоги: 26, 28–32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Першотравнева, 103, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (музична школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика

140764 м.Добропілля – вул.Банкова, вул.Волзька, вул.Гурова, вул.Івана Франка: 4–8, 10; вул.Калинова: 6–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Московська: 3–17, 21, 23–25, 29; вул.Незалежності, вул.Олеся Гончара, вул.Першотравнева: 79–85; вул.Саратовська: 3–10; вул.Театральна, вул.Ялтинська, пров.Європейський, просп.Перемоги: 4–10, 14, 16, 18, 20, 33, 35, 37, 41, 43, 45; вул.Фестивальна, 21, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (Центр культури та дозвілля м.Добропілля, фойє, 1-й поверх) Велика

140765 м.Добропілля – вул.Луганського: 15–21, 23–31; просп.Шевченка: 3, 7–11, 13; вул.Незалежності, 26, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140766 м.Добропілля – вул.Благодатна, вул.Луганського: 13; вул.Фестивальна, пров.Будівельний, пров.Гранітний, пров.Козацький, пров.Лісовий, пров.Луганський, пров.Український, пров.Фестивальний, просп.Перемоги: 13, 15, 17, 19, 21–25, 27; мікрорайон Молодіжний: 6–9, 14–18, 21–22, 39; вул.Незалежності, 30, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (ліцей, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140767 м.Добропілля – вул.Луганського: 22; вул.Першотравнева: 59–71; просп.Шевченка: 4–6, 12, 14–18; мікрорайон Молодіжний: 5, 13; вул.Першотравнева, 73, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №4, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

140768 м.Добропілля – вул.Ременного, мікрорайон Молодіжний: 20, 24–37; мікрорайон Молодіжний, 8А, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №19, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140769 м.Добропілля – вул.Ізотова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Стаханова, вул.Українська, пров.Сонячний, мікрорайон Сонячний: 10–32; мікрорайон Молодіжний, 22А, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (Центр дитячої та юнацької творчості, зала для масових заходів, 1-й поверх) Велика

140770 м.Добропілля – просп.Шевченка: 1; мікрорайон Молодіжний: 3; мікрорайон Сонячний: 7–8; мікрорайон Молодіжний, 6А, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (амбулаторія, вестибюль, 1-й поверх) Середня

140771 м.Добропілля – вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Завєтна, вул.Комарова, вул.Кронштадська, вул.Литвинової Каті, вул.Львівська, вул.Мечнікова, вул.Одеська, вул.Слов’янська, вул.Суворова, пров.Болотнікова, пров.Дачний, пров.Добропільський, пров.Зарічний, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Санаторний, пров.Світлий, пров.Тавричеський вул.Мечнікова, 12, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №1, вестибюль, 2-й поверх) Велика

140772 м.Добропілля – вул.Алмазна, вул.Гімназистів, вул.Гірників, вул.Гоголя, вул.Громова, вул.Зарічна, вул.Кленова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Нєкрасова, вул.Низова, вул.Новодобропільська, вул.Першотравнева: 13–57; вул.Пирогова, вул.Піонерська, вул.Полтавська, вул.Праці, вул.Сковороди Григорія, вул.Спартака, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Алмазний, пров.Громова, пров.Західний, пров.Зелений, пров.Кленовий, пров.Клубний, пров.Космодем’янської Зої, пров.Малиновий, пров.Молодіжний, пров.Народний, пров.Пирогова, пров.Північний, пров.Свободний, пров.Учительський, пров.8 Березня вул.Гімназистів, 15, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (гімназія, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

140773 м.Добропілля – вул.Бєлінського, вул.Вишнева, вул.Гастелло, вул.Глибока, вул.Глінкі, вул.Гордієнка Павла, вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Ентузіастів, вул.Кисловодська, вул.Короленка, вул.Лазурна, вул.Лобачевського, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мелітопольська, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Можайського, вул.Оболонська, вул.Печериці, вул.Покровська, вул.Раздольна, вул.Ростовська, вул.Рудникова, вул.Святогорівська, вул.Степова, вул.Тургенєва, вул.Ціолковського, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, пров.Бабусин, пров.Гордієнка Павла, пров.Запорізький, пров.Кисловодський, пров.Лазурний, пров.Маяковського, пров.Михайлівський, пров.Пугачева, пров.Степовий, пров.Щепкіна вул.Добролюбова, 136, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 (школа №3, актова зала, 1-й поверх) Велика

140774 м.Білицьке – вул.Білицька: 1–52; вул.Вознесенського: 1–22; вул.Горького: 4, 6, 12–14, 20–22; вул.Добропільська: 1–21; вул.Донецька: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23; вул.Жовтнева: 13–32; вул.Миру: 1–24; вул.Паркова: 1–20; вул.Старобазарна, вул.Шевченка: 1–52, 54, 56, 58, 60; пров.Верхньошевченківський, пров.Котляревського, пров.Мирний вул.Миру, 19, м.Білицьке, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85043 (школа №8, вестибюль, 2-й поверх) Середня

140775 м.Білицьке – вул.Білицька: 54–94; вул.Вознесенського: 23–31; вул.Горького: 3, 5, 11, 19; вул.Добропільська: 24–29; вул.Донецька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24–27, 29; вул.Жовтнева: 35–38; вул.Миру: 25–30; вул.Новобазарна, вул.Паркова: 21–33, 35, 37, 39; вул.Праці: 3, 5–5А, 7–9; вул.Шевченка: 53, 55, 57, 59, 61–103, 105, 107, 109, 111, 113–113А, 115, 117, 119, 121–129; вул.Миру, 34, м.Білицьке, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85043 (Палац культури ім.Т.Г.Шевченка, фойє, 2-й поверх) Середня

140776 м.Білицьке – вул.Будівельна, вул.Горького: 23–29; вул.Добропільська: 31–41; вул.Донецька: 28, 32–40; вул.Залізнична, вул.Матросова, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Польова, вул.Праці: 4, 6, 12–34; вул.Промплощадка, вул.Харківська: 4, 6, 8, 10–12; вул.Шахтарська, вул.Шахтобудівельна, пров.Московський вул.Праці, 14, м.Білицьке, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85043 (школа №9, спортивна зала, 2-й поверх) Середня

140777 м.Білицьке – вул.Праці: 38, 40, 42; вул.Харківська: 1–3, 5, 7, 9, 13–35; вул.Харківська, 22, м.Білицьке, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85043 (спортивний корпус Білицького професійного ліцею, фойє, 1-й поверх) Середня

140778 м.Білицьке – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Донецька: 42–48; вул.Затишна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Липова, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 34, 36, 38, 40–48; вул.Праці: 37, 39, 41, 44; вул.Святкова, вул.Сковороди, вул.Східна, вул.Швєцова, вул.Шевченка: 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 131–187; вул.Шкільна, пров.Квітковий, пров.Пугачева, пров.Пушкіна, пров.Разіна вул.Праці, 50, м.Білицьке, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85043 (школа №10, їдальня, 1-й поверх) Середня

140779 смт Водянське вул.Шкільна, 24, смт Водянське, Покровський р-н, Донецька обл., 85040 (клуб смт Водянське, фойє, 1-й поверх) Середня

140780 м.Білозерське – вул.Будівельна: 3–13, 15–18, 20; вул.Маяковського: 32, 34–42; вул.Східна: 2–12; вул.Шахтарської Слави: 1–7; вул.Фестивальна, 6, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (школа №18, фойє, 1-й поверх) Велика

140781 м.Білозерське – вул.Ватутіна: 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31–40; вул.Гірнича, вул.Горького: 72–109; вул.Дачна, вул.Железнодорожня, вул.імені Олександра Єрмакова: 27, 29–31, 33, 35–37; вул.Маяковського: 19–31, 33, 48–52; вул.Островського, вул.Піонерська, вул.Пушкіна: 21–52; вул.Спартака, вул.Фестивальна: 15–21; вул.Шкільна: 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 74–92; пров.Кожедуба, пров.Комунальний, пров.Перемоги, пров.Франка, с-ще Бокове вул.Гірнича, 15, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (Центр культури та дозвілля м.Білозерське, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140782 м.Білозерське – вул.Будівельна: 14; вул.Ватутіна: 1–10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Пушкіна: 3, 5, 7–20; вул.Шахтарської Слави: 9–25; пров.Малий, пров.Пушкіна вул.Шахтарської Слави, 17, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (Палац спорту м.Білозерське, фойє, 1-й поверх) Велика

140783 м.Білозерське – вул.Будівельна: 19, 21–33, 35; вул.імені Олександра Єрмакова: 3–11, 15, 17, 21, 23, 25; вул.Пушкіна: 6; вул.Східна: 14–16А; вул.Фестивальна: 2–7, 9; вул.імені Олександра Єрмакова, 4, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (школа №14, вестибюль, 1-й поверх) Велика

140784 м.Білозерське – вул.Південна: 1, 3; вул.Пушкіна: 2, 4; вул.Східна: 17–42; вул.Східна, 18, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (школа №15, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

140785 м.Білозерське – вул.Будівельна: 34, 37; вул.Південна: 2, 4–15; вул.Пушкіна: 1; вул.Ватутіна, 9, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (школа №13, їдальня, 1-й поверх) Середня

140786 м.Білозерське – вул.Гагаріна, вул.Горького: 1–71; вул.імені Олександра Єрмакова: 12–14, 16–16А, 18–20, 22, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Київська, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кошевого, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Маяковського: 5–18; вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Північна, вул.Сонячна, вул.Фестивальна: 8, 10–12, 27–31; вул.Харківська, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна: 9–46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 60, 62–70; пров.Виноградний, пров.Гастелло, пров.Проїзний, пров.Сумський, пров.Толстого, пров.Шкільний вул.Шкільна, 72, м.Білозерське, Покровський р-н, Донецька обл., 85013 (Білозерський освітньо-культурний центр, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

140787 смт Новодонецьке – вул.Благовісна, вул.Горняцька, вул.Затишна, вул.Історична, вул.Мальовнича, вул.Паркова, вул.Першобудівельників, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Смірнова, вул.Соборна: 4–6, 8, 18–51; вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова: 1–16, 22–26; вул.Шкільна: 23–46; вул.Пушкіна, 23, смт Новодонецьке, Краматорський р-н, Донецька обл., 85010 (Центр культури та дозвілля "Шахтар", фойє, 1-й поверх) Велика

140788 смт Новодонецьке – вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Соборна: 1–3, 7, 9–15; вул.Степова: 18–20; вул.Шкільна: 2–19; мікрорайон Молодіжний вул.Соборна, 5, смт Новодонецьке, Краматорський р-н, Донецька обл., 85010 (школа №17, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141059 м.Родинське – вул.Залізнична: 1–18; вул.Зарічна, вул.Кантемирова, вул.Котовського, вул.Краснолиманська: 1–26, 28; вул.Маяковського: 3–11, 13, 15, 17; вул.Миру: 1–19; вул.Нова, вул.Південна, вул.Солов’їна, вул.Театральна: 1–9; вул.Шахтарської слави: 2, 4, 6; пров.Осипенка, пров.Робітничий, пров.Український вул.Миру, 2, м.Родинське, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85310 (школа №36, вестибюль, 1-й поверх) Середня

141060 м.Родинське – вул.Аварійна, вул.Залізнична: 26, 28, 30–32, 34, 36; вул.Запорізька: 6–8, 10; вул.Лермонтова: 15, 17, 19, 21, 23–32, 34; вул.Маяковського: 12, 14, 16, 22–31; вул.Миру: 21, 23, 25, 27–31, 35; вул.Молодіжна: 14–29; вул.Покришкіна, вул.Пушкіна: 37, 39, 41, 43–46, 50; вул.Садова, вул.Театральна: 14–31; вул.Шахтарська: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26–28, 30, 32–36; вул.Шахтарської слави: 1, 3, 5, 7–46; вул.Маяковського, 29, м.Родинське, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85310 (професійно-технічний ліцей, актова зала, 1-й поверх) Велика

141061 м.Родинське – вул.Запорізька: 3, 9; вул.Калинова, вул.Краснолиманська: 27, 29–43, 49; вул.Лермонтова: 2–14, 16, 18, 20, 22; вул.Миру: 20, 22, 24, 26, 32–34, 36; вул.Молодіжна: 3–11; вул.Паркова, вул.Пушкіна: 16–16А, 18–36, 38, 40, 42; вул.Тиха вул.Краснолиманська, 30, м.Родинське, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85310 (палац культури "Шахтар", вестибюль, 1-й поверх) Середня

141062 м.Родинське – вул.Краснолиманська: 44–48, 50–62; вул.Перемоги, вул.Пушкіна: 1–15, 17; вул.Шахтарська, 19, м.Родинське, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85310 (школа №35, коридор, 1-й поверх) Велика

141063 м.Родинське – вул.Баумана, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Залізнична: 23–25, 27, 29, 33, 35, 37–104; вул.Козацька, вул.Кольцева, вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Лермонтова: 33, 37–60; вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Маяковського: 34–105; вул.Молодіжна: 32–53; вул.Островського, вул.Польова, вул.Пушкіна: 49, 51–61; вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська: 1–3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31, 37–53; пров.Одеський, пров.Поселковий, пров.Роздольний, пров.Успішний, пров.Ушакова, пров.Чехова, будинок ПТУ 2 вул.Шахтарська, 19, м.Родинське, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85310 (школа №35, їдальня, 1-й поверх) Середня

141064 смт Шевченко вул.Тарана, 5, смт Шевченко, Покровський р-н, Донецька обл., 85316 (Комунальний заклад "Будинок народних традицій смт Шевченко", фойє) Середня

141065 м.Покровськ – вул.Архітектурна, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Свободи, вул.Шахтарська вул.Свободи, 93, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85306 (Комунальний заклад "Клуб імені М.Ф.Щербака", глядацька зала) Середня

141066 м.Покровськ – вул.Богдана Ступки, вул.Кантемирова, вул.Локомотивна, вул.Михайла Петренка, вул.Мічуріна, вул.Петра Дорошенка, вул.Петра Калнишевського, вул.Попова, вул.Спортивна, вул.Трудова, вул.Філатова, вул.Харківська, вул.Чернишевського, пров.Попова вул.Шмідта, 194, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85306 (школа №14, їдальня, 1-й поверх) Середня

141067 м.Покровськ – вул.Василя Стуса, вул.Гастелло, вул.Дмитра Яворницького, вул.Марка Залізняка, вул.Михайла Драгоманова, вул.Тополина, вул.Шмідта: 131, 133, 135–172; вул.Шмідта, 139А, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85306 (локомотивне депо, приміщення колишньої їдальні, головна зала) Середня

141068 м.Покровськ – вул.Дачна, вул.Заводська: 3–4А, 7–10, 25; вул.Зелена, вул.Кутузова, вул.Леонтовича, вул.Металургів, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Олекси Береста, вул.Світла, вул.Сєвєрна: 2–6, 8–12, 14, 18–139; вул.Сонячна, вул.Тюленіна, вул.Чайковського, пров.Данила Галицького: 84–93; пров.Кармелюка, пров.Кременчуцький, пров.Полтавський: 46, 48–60А; пров.Примакова, пров.Якуба Коласа вул.Таманова, 16, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85301 (школа №4, спортивна зала) Велика

141069 м.Покровськ – вул.Весела, вул.Заводська: 1–2, 5–6, 12–20; вул.Задорожня, вул.Карпатська, вул.Народна, вул.Степана Бовкуна: 2–18; вул.Чехова, вул.Шмідта: 5, 7–16, 28–30, 32, 34, 36, 38; пров.Данила Галицького: 40–57; пров.Житомирський, пров.Полтавський: 1–35; пров.Транспортний вул.Таманова, 22А, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85301 (школа №6, спальний корпус, фойє філії музичної школи) Велика

141070 м.Покровськ – вул.Григорія Мовчана, вул.Грушевського, вул.Демури, вул.Ольшанського, вул.Остапа Вишні, вул.Шмідта: 17–27, 31, 33, 35–35А, 37, 39–130, 132, 134–134А; вул.8 Березня, пров.Данила Галицького: 5–33; пров.Мостовий вул.Шмідта, 155А, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85306 (Адміністративне приміщення вагонного депо, фойє) Середня

141071 м.Покровськ – вул.Вербицького, вул.Запорізька, вул.Раздольна, вул.Родинська, вул.Сєвєрна: 1, 7, 13, 15–17; вул.Степана Бовкуна: 1; вул.Таманова, вул.Шмідта: 2–4, 6; пров.Данила Галицького: 63–73; пров.Єжелєва, пров.Московський, пров.Полтавський: 39–41, 47; вул.Степана Бовкуна, 9/1, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85301 (спортивний коплекс "Металург", ліва частина спортивної зали) Велика

141072 м.Покровськ – вул.Авангардна, вул.Гайдамацька, вул.Дейнеги, вул.Добропільська, вул.Зіркова, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Осіння, вул.Сагайдачного, вул.Тіниста, вул.Урожайна, вул.Шосейна: 7–13, 23–35, 37, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57–59, 61, 63–69, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 87, 89–91, 93, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 125; пров.Добрової, пров.Скоропадського, пров.Сонячний, будинки КЖБ вул.Степана Бовкуна, 9/1, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85301 (спортивний комплекс "Металург", права частина спортивної зали) Середня

141073 м.Покровськ – вул.Гагаріна, вул.Денисова: 1–105, 107–109, 111, 113, 115; вул.Довженка: 3–11, 17–21, 33, 39–43, 45, 53, 59; вул.Залізнична: 1–37, 39–47, 49–55, 57–63, 65–67, 69, 71–77, 79–83, 87–91, 94–159, 391–394КМ; вул.Залізнична 391 км, вул.Залізнична 393 км, вул.Зеленокутська: 1–20, 22–24, 26–26А, 28; вул.Кальміуська: 1–112, 114, 118, 122; вул.Леоніда Бикова: 1–96, 98, 100; вул.Маршала Москаленка: 1–101, 103–105, 107, 109, 113; вул.Немировича-Данченка, вул.Новосільська, вул.Прокоф’єва: 1–61, 65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79–83, 85; вул.Пушкіна: 2–44; вул.Сави Божка, вул.Станіславського, вул.Титова, вул.Толбухіна, вул.Толстого, вул.Хутірська, вул.Центральна: 1–99, 101, 103, 105, 107, 109; вул.Шибанкова: 3–48; вул.Шосейна: 22, 36, 139, 141, 143, 145, 147, 151–165; вул.9 Січня, пров.Ветеринарний: 7–42; пров.Новий Світ, пров.Січовий: 3–8; пров.Хортицький вул.Прокоф’єва, 60, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (дитячо-юнацька спортивна школа, зал тенісу настільного) Велика

141074 м.Покровськ – вул.Волонтерська: 37–69, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88; вул.Денисова: 106, 110, 112, 114, 116–139; вул.Довженка: 14, 24–30, 36; вул.Європейська: 23–50, 56–58, 60, 62, 64, 68; вул.Зеленокутська: 21, 25, 27, 29–58; вул.Кальміуська: 113, 115–117, 119–121, 123–156; вул.Леоніда Бикова: 97, 99, 101–186, 188; вул.Мандрика: 5–30, 32; вул.Маршала Москаленка: 102, 106, 108, 110–112, 114–145, 148–191, 193, 195, 197, 199; вул.Павла Чубинського: 23–42; вул.Пирогова, вул.Прокоф’єва: 113; вул.Самарська: 13–46, 54, 56, 62; вул.Солов’яненка, вул.Тургенєва, вул.Центральна: 127; вул.Чкалова: 5; вул.Шевченка: 20–33, 35, 37, 43, 57; пров.Міліцейський, пров.Нижній, пров.Університетський, пров.Чумацький, просп.Миру вул.Маршала Москаленка, 149, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (Комунальний заклад "Покровський педагогічний коледж", вестибюль) Середня

141075 м.Покровськ – вул.Європейська: 2–14, 53; вул.Залізнична: 38, 48, 56, 64, 68, 70, 78–78А, 84–86, 92, 167–229; вул.Кальміуська: 161–200, 204, 206; вул.Маршала Москаленка: 146; вул.Миргородська: 3–15; вул.Павла Чубинського: 12; вул.Прокоф’єва: 62–64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 84, 86–112, 114–128А, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151–153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171; вул.Центральна: 100, 102, 104, 106, 108, 112–126, 128–133, 147–149, 158–181, 184, 186, 188, 190, 192; вул.Шевченка: 10–16; пров.Володимира Івасюка: 3–31; пров.Деповський: 3–31, 48; пров.Миколаївський: 4–27; пров.Миколи Бойка вул.Маршала Москаленка, 151, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (школа №12, актова зала) Середня

141076 м.Покровськ – вул.Європейська: 22; вул.Кальміуська: 201–203, 205, 207–240А; вул.Леоніда Бикова: 187, 189–231; вул.Мандрика: 31, 33–90; вул.Маршала Москаленка: 192, 194, 196, 198, 200–271; вул.Слобожанська, вул.Спартака, вул.Шевченка: 34, 36, 38–42, 44–54, 58–62, 64, 66–74; пров.Братів Клімових: 42, 44, 46–96; пров.Володимира Івасюка: 32–44; пров.Деповський: 36–47, 49–79; пров.Менделєєва: 38–80; пров.Миколаївський: 32–35; м-н Гірник вул.Європейська, 22, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (центральна міська бібліотека імені Т.Г.Шевченка, концертна зала) Середня

141077 м.Покровськ – вул.Джерельна, вул.Залізнична: 231–389КМ; вул.Залізнична 389 км, вул.Злагоди, вул.Ломоносова, вул.Менькіної, вул.Прокоф’єва: 130–132, 134, 136, 138, 140, 142–144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164–164А, 166, 168, 170, 172–251, 257, 259, 261, 263–267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289; вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Февральська, вул.Центральна: 183, 185, 187, 189, 191, 193–306, 308–312, 314, 316–338; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня: 3–108, 110, 112–116, 118, 120–122; пров.Братів Клімових: 3–41, 43, 45; пров.Калиновий, пров.Козацький, пров.Леваневського, пров.Менделєєва: 4–33; пров.Охотнічий вул.1 Травня, 63, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85303 (навчально-виховний комплекс №2, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

141079 м.Покровськ – вул.Айвазовського, вул.Волкова, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Дударенка, вул.Западна, вул.Захисників України: 6, 37, 39–51А, 53, 61, 63, 65, 110–120; вул.Зої Космодем’янської, вул.Квітуча, вул.Лізи Чайкіної, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Орлика, вул.Панфілова, вул.Перемоги, вул.Прокоф’єва: 252–256, 258, 260, 262, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290–337; вул.Прохладна, вул.Соборна, вул.Удачна, вул.Центральна: 307, 313, 315, 340–384; вул.Чернігівська, пров.Лісний, пров.Степовий вул.1 Травня, 63, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85303 (навчально-виховний комплекс №2, їдальня, 1-й поверх) Велика

141080 м.Покровськ – вул.Волонтерська: 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–87, 89–128; вул.Данила Шумука, вул.Одеська, вул.Партизанська, вул.Привольна, вул.Пугачова, вул.Раскової, вул.Севастопольська, вул.Сорокіна, вул.Табурна, вул.Торгівельна, вул.Шевченка: 63, 65, 76–102; вул.1 Травня: 109, 111, 117, 119, 123–142; пров.Осипенко вул.Шевченка, 90, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (Комунальне підприємство "Покровськводоканал", актова зала, 2-й поверх) Середня

141082 м.Покровськ – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Добролюбова, вул.Європейська: 59, 61, 63, 65–67, 69–118; вул.Захисників України: 7–11, 52, 54–60, 62, 64, 66–72; вул.Лихачева, вул.Миргородська: 31–62; вул.Поштова: 4–8, 10; вул.Франка, вул.Центральна: 144, 151; пл.Шибанкова, пров.Весняний, пров.Новодонбаський, просп.Шахтобудівельників: 1–13; пл.Шибанкова, 1, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (палац культури ПрАТ "Шахтоуправління "Покровське", фойє, 1-й поверх) Середня

141083 м.Покровськ – вул.Поштова: 28–34; вул.Руднєва: 80; пров.Колосова, просп.Шахтобудівельників: 14–42; вул.Поштова, 3, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (школа №3, їдальня, 1-й поверх) Середня

141084 м.Покровськ – вул.Довженка: 44, 46–52А, 54–58, 60–177; вул.Котляревського: 43, 45–60; вул.Лермонтова: 31, 33, 35–61; вул.Малевича: 65–67, 69, 71, 73, 75–100; вул.Маяковського, вул.Миколи Амосова: 17–34; вул.Поштова: 9, 11–24; вул.Пушкіна: 50, 52, 54, 60, 62, 66, 68, 70, 78, 80, 86, 88, 90–92, 96–96А, 98–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–118, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138–144; вул.Руднєва: 41–72; вул.Самарська: 51–53, 55, 57–61, 65–204; вул.Суворова: 23, 25, 27, 29–57; вул.Тимірязєва, вул.Чкалова: 8–127; пров.Новомосковський вул.Поштова, 3, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (школа №3, вестибюль, 1-й поверх) Середня

141085 м.Покровськ – вул.Геологічна, вул.Геофізична, вул.Гірника, вул.Гоголя, вул.Гончара, вул.Захисників України: 2–3, 20–32, 38; вул.Кільцева, вул.Кооперативна, вул.Котляревського: 1–42, 44; вул.Крушельницької, вул.Лермонтова: 1–30А, 32, 34; вул.Лесі Українки, вул.Малевича: 2–63, 68, 70, 72, 74; вул.Миколи Амосова: 1–16; вул.Пушкіна: 49, 51, 53, 59, 61, 63, 67, 69, 75, 79, 81–85, 87, 89, 95–95А, 97, 105, 107, 109, 111, 113, 115–115А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131Б, 133, 135, 137; вул.Руднєва: 1–40; вул.Суворова: 1–22, 24, 26, 28; вул.Сухомлинського, вул.Халтуріна, вул.Холодна балка, вул.Шибанкова: 54–146; вул.Шосейна: 42–44, 46, 50, 52, 54–54А, 56, 60, 62, 70, 72, 74–76, 78, 80–82, 84, 86, 88, 92, 94, 96–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–138, 140, 142, 144, 146, 148–150; вул.Янтарна, вул.9 Травня, пров.Ветеринарний: 43–75; пров.Восточний, пров.Гірника, пров.Каховський, пров.Криничний, пров.Новогородський, пров.Павлова, пров.Січовий: 13–58; пров.Ціолковського вул.Гоголя, 2А, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 (школа №15, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141086 м.Покровськ – м-н Южний: 15–31, 39–41; м-н Южний, 35, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

141087 м.Покровськ – м-н Южний: 1–14, 33; м-н Южний, 35, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (школа №2, їдальня, 1-й поверх) Велика

141088 м.Покровськ – м-н Шахтарський: 1–7, 16–24В, 33; м-н Шахтарський, 33Б, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (школа №9, рекреація старшого корпусу, 1-й поверх) Велика

141089 м.Покровськ – м-н Лазурний: 1–8, 43–46; м-н Шахтарський: 8–15; м-н Шахтарський, 33Б, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (школа №9, рекреація молодшого корпусу, 1-й поверх) Велика

141090 м.Покровськ – вул.Захисників України: 1; м-н Сонячний: 23, 24–32; м-н Шахтарський: 25–29Б; вул.Захисників України, 1, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (Покровський професійний ліцей, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141091 м.Покровськ – м-н Сонячний: 1–18, 23А, 33–36; вул.Захисників України, 1, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (Покровський професійний ліцей, коридор, 1-й поверх) Велика

141092 м.Покровськ – м-н Лазурний: 9–28, 31–37А, 58, 60–65, 67Б, 68А; м-н Лазурний, 80, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (Навчально-виховний комплекс №1, 3 блок, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141093 м.Покровськ – м-н Лазурний: 30–30А, 57, 59, 67, 68, 69–78Б; м-н Лазурний, 80, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (Навчально-виховний комплекс №1, 2 блок, вестибюль, 1-й поверх) Велика

141094 м.Покровськ – вул.Відродження, вул.Київська, вул.Павла Поповича, вул.Руська, вул.Солов’їна, вул.Українська, м-н Парковий вул.Київська, 123, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85307 (Комунальний заклад "Клуб імені В.М.Комарова", актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140758 Мирноградська центральна міська лікарня вул.Соборна, 20, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 Мала
140759 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська інфекційна лікарня м.Мирноград" пров.Толбухіна, 44, м.Мирноград, Покровський р-н, Донецька обл., 85320 Мала
140789 Комунальне некомерційне підприємство "Добропільська лікарня інтенсивного лікування" вул.Гагаріна, 3, м.Добропілля, Покровський р-н, Донецька обл., 85000 Мала
141095 Покровська центральна районна лікарня вул.Руднєва, 73, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85302 Мала
141096 Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Покровська міська лікарня" вул.Степана Бовкуна, 20, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85301 Мала
141097 Комунальна лікувально-профілактична установа "Родинська міська лікарня" вул.Запорізька, 5, м.Родинське, м.Покровськ, Покровський р-н, Донецька обл., 85311 Мала