Донецька область - одномандатний виборчий округ №52

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140669 м.Дебальцеве – вул.Каштанова, вул.Кірова: 97–99, 101, 103, 105, 107–177; вул.Мельникова: 53–55А, 57, 63, 65, 67А–69, 74–88А; вул.Пархоменка: 105, 107, 111, 113, 115–117, 119, 123–125, 127, 129, 131, 133, 135, 139–141, 143–186; вул.Польова: 89, 91, 93, 95, 97, 99–174; вул.Пролетарська: 113–115, 117, 119–198; вул.Сосюри: 23–23Б, 27–29, 35–35А, 56–70; вул.Станкевського: 165–165Б, 167–167Б, 169, 171–173, 175, 179, 181–183, 185, 187, 189, 191–193, 195, 197, 201; вул.Трудова: 87А–91А; вул.Щербини: 51А–53А, 55, 57–63, 65, 71; вул.60 років Октября: 30Б, 48, 54, 75–95А; вул.60 років Октября, 30, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №4, їдальня) Середня
140670 м.Дебальцеве – вул.Артема, вул.Воровського: 116–116А, 120–122, 124, 126–128, 130, 132–179; вул.Громова, вул.Калініна: 124–126, 128–134, 136–173; вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Крупської: 160, 162, 164, 166, 168, 170–199; вул.Курчатова: 2–8, 10, 12–50; вул.Леніна: 21, 36–99; вул.Ленінградська: 14–73; вул.Мельникова: 3–50, 56, 58–60, 64, 66, 70–72; вул.Постишева: 122–122А, 124, 126–130А, 134–169; вул.Радянська: 64–86А, 88, 90–147; вул.Сосюри: 5–9, 11, 13, 15–19; вул.Соціальна: 122А–159; вул.Станкевського: 174, 176–178, 180, 184, 186–186А, 188, 190, 194, 196, 198–200, 202–204; вул.Трудова: 1–84; вул.Ульянова, вул.Центральна, вул.60 років Октября: 1–30, 31–47, 49–53, 55–73; вул.8 Марта вул.Сосюри, 24, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №5, спортзал) Велика
140671 м.Дебальцеве – вул.Воровського: 80, 82, 84–86А, 88, 90, 92–96, 98–100А, 102–115, 117–119, 123, 125, 129, 131; вул.Ємченка, вул.Калініна: 100–122, 127, 135; вул.Кірова: 73, 75, 79–96, 100, 102, 104, 106; вул.Комуністична: 3–5, 13–15, 21, 25, 27–43А, 47–47А, 51–53, 57А–61, 65; вул.Крупської: 118, 120, 122–122А, 126, 128–159, 161, 163, 165, 167, 169; вул.Леніна: 13–15, 17, 19; вул.Ленінградська: 1–8А; вул.Пархоменка: 81–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 99, 101–103, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 142; вул.Польова: 63, 65, 67, 69, 71–87, 90, 92, 94, 96, 98; вул.Постишева: 92А–121, 123, 125, 131–133; вул.Пролетарська: 87, 89, 93–112, 116, 118; вул.Радянська: 42, 48–52А, 87, 89; вул.Сосюри: 10–10А, 12, 14, 20–22, 26, 30, 36–44А; вул.Соціальна: 97–115; вул.Станкевського: 129, 131–164, 166, 168, 170; вул.Шкільна, вул.Щербини: 9–48А, 54–54А, 56А, 64А, 68, 74–78А; вул.20 років Перемоги вул.Сосюри, 24, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №5, рекреація) Велика
140672 м.Дебальцеве – вул.Воровського: 66, 68, 70, 81, 83–83А, 87, 89, 91, 97, 101; вул.Джуліна, вул.Калініна: 87–88; вул.Кірова: 49, 51, 53, 55–72, 74, 76–78; вул.Комуністична: 2, 6, 20, 22–24, 26, 44, 48, 56, 62–64; вул.Крупської: 92, 94, 96, 102–117, 119, 121, 123–125, 127; вул.Леніна: 10–11, 16, 18А, 20–20А, 22–34В; вул.Мокроусова: 60–82; вул.Пархоменка: 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75, 77–79, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108–110, 112, 114, 118; вул.Польова: 45, 47, 49–62, 64, 66, 68, 70; вул.Постишева: 70–87; вул.Пролетарська: 59, 61, 63, 65–65А, 67, 70–86, 88–88А, 90–92; вул.Пушкіна, вул.Радянська: 34А–36, 61; вул.Соціальна: 75–77; вул.Станкевського: 103–128А, 130; вул.346 Дебальцівської стрілкової дивізії: 5, 23, 29, 39–43А, 45–47, 49–53А, 55А, 61А; роз’їзд Абрикосовий вул.Леніна, 12, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (Дебальцівська дирекція залізничних перевезень, хол) Велика
140673 м.Дебальцеве – вул.Ватутіна, вул.Воровського: 1–65, 67, 69, 71–79; вул.Дальнєвосточна, вул.Калініна: 1–69; вул.Київська, вул.Кірова: 1–48, 50, 52, 54; вул.Красноармійська, вул.Крупської: 1–91, 93, 95, 97–99; вул.Миру, вул.Мокроусова: 2–55; вул.Пархоменка: 1–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 74–74А, 76, 80, 84, 86, 88, 90; вул.Петровського, вул.Польова: 2–44, 46, 48; вул.Пономаренка, вул.Постишева: 3–67; вул.Пролетарська: 1–58, 60–60А, 62, 64, 66, 68; вул.Радянська: 8–33, 47, 53–57; вул.Севастопольська, вул.Соціальна: 2–69; вул.Станкевського: 1–100; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.20 років Октября, вул.346 Дебальцівської стрілкової дивізії: 20, 26, 32–36, 44, 48, 54, 56–58А, 64–70; вул.35 років Октября, ДРП-7, Залізничний будинок вул.Пархоменка, 35, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №3, хол) Велика
140674 м.Дебальцеве – вул.Братська: 3–18; вул.Денисенка, вул.Заводська: 4, 6, 10, 14, 16; вул.Карла Маркса: 3–6; вул.Кооперативна, вул.Мокієвської, вул.Октябрьська, вул.Первомайська, вул.Рязанцева: 5–9, 22–26А; вул.Сквозна, вул.Скворцова-Степанова, вул.Фрунзе: 2–27; Заводське селище вул.Заводська, 3, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (міський центр культури і дозвілля, фойє) Велика
140675 м.Дебальцеве – вул.Баумана, вул.Біологічна, вул.Братська: 20–49; вул.Дзержинського, вул.Донецька, вул.Енгельса, вул.Заводська: 3, 5, 7–9, 11–13, 15, 17–58; вул.Ільїна, вул.Карла Маркса: 11–47; вул.Коняєва, вул.Красна, вул.Крута, вул.Куйбишева, вул.Луганська, вул.Менделєєва, вул.Металістів, вул.Молокова, вул.Переїзна, вул.Потьомкіна, вул.Рози Люксембург, вул.Ростовська, вул.Рязанцева: 15–21, 27–54; вул.Садова, вул.Степна, вул.Толстого, вул.Фрунзе: 33–78; вул.Челюскінців, вул.Южна, вул.20 Партз’їзду, пров.Енгельса вул.Денисенка, 87, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №2, вестибюль) Велика
140676 м.Дебальцеве – вул.Бакинська: 1–45, 48, 52, 54, 56, 60; вул.Залізнична: 3–14, 20А; вул.Леваневського: 13–53; вул.Ломоносова: 20–49, 51, 53, 55; вул.Маяковського, вул.Орджонікідзе, вул.Рилєєва: 6–14, 26, 30; вул.Свердлова, вул.Черняховського, вул.Чехова: 16–54; вул.Шмідта, м-н Восточний, Путєва будка мікрорайон Восточний, школа №1, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №1, їдальня) Велика
140677 м.Дебальцеве – вул.Бакинська: 47, 49–51, 53, 55, 59, 62–138; вул.Бестужева, вул.Залізнична: 19, 23–116; вул.Леваневського: 55–141; вул.Ломоносова: 50, 52, 54, 56–145; вул.Осипенка, вул.Пожежна, вул.Рилєєва: 19–25, 27–29, 31; вул.Узлова: 1А–38, 44, 46–48, 50, 52–60; вул.Цвєточна, вул.Чехова: 127–149; вул.Щербакова вул.Космонавтів, 13, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №6, спортзал) Велика
140678 м.Дебальцеве – вул.Вишнева, вул.Деповська, вул.Западна, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Лутугіна, вул.Піонерська, вул.Посадочна, вул.Путєва: 1–11; вул.Серго Лазо, вул.Сєвєрна, вул.Тепловозна, вул.Узлова: 41–43, 45, 49, 51, 61–65; вул.Харківська, вул.40 років Октября вул.Космонавтів, 13, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №6, їдальня) Велика
140679 м.Дебальцеве – вул.Восточна, вул.Герцена, вул.Горького, вул.Димитрова, вул.Курчатова: 9, 11, 78–90; вул.Лихачова, вул.Метеорологічна, вул.Островського, вул.Полтавська, вул.Пугачова, вул.Тургенєва, вул.Фадєєва, вул.Фурманова, вул.Ціолковського, вул.Чапаєва, вул.50 років Октября, пров.Суворова, Залізничний будинок ВЧД-сорт., Метеостанція вул.50 років Октября, 46, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (школа №7, спортзал) Велика
140680 м.Дебальцеве – вул.Бабушкіна, вул.Вечкутова, вул.Ворошиловградська, вул.Гастелло, вул.Достоєвського, вул.Космодем’янської З., вул.Кошового, вул.Красногвардійська, вул.Лермонтова, вул.Локомотивна, вул.Матросова, вул.Менжинського, вул.Некрасова, вул.Путєва: 12–26; вул.Серго, вул.Тельмана, вул.Фільтровальна, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, пров.Тельмана, пров.Український, Колійна будка 4км (казарма), Колійна будка 5км Депрерадівка вул.Путєва, 18, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 (їдальня локомотивного депо-сортувальне, зала) Середня
140681 смт Миронівський – вул.Будівельників: 1; вул.Донецька: 15, 17, 21, 23; вул.Заводська: 5–14А, 16, 22, 24; вул.Мира: 7–16; вул.О.Кошового, вул.Центральна: 4, 6; вул.Шевченка, вул.1 Мая вул.Мира, 11, смт Миронівський, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84791 (школа №2, коридор 2-го поверху) Велика
140682 смт Миронівський – вул.Будівельників: 5–34; вул.Донецька: 5, 7; вул.Заводська: 15, 17–21, 23, 25–31; вул.Квартальна, вул.Мира: 17–36; вул.Молодіжна: 3–6; вул.Рєчна, вул.Садова, вул.Хмельницького: 8–24; вул.Центральна: 3, 5; вул.Шкільна: 14; пров.Водний, пров.Зелений, пров.Лєсной, пров.Сєвєрний, пров.Солнєчний вул.Мира, 18, смт Миронівський, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84791 (будинок культури, хол 2 поверху) Велика
140683 смт Миронівський – вул.Ватутіна, вул.Донецька: 1–4, 6, 8–14, 16, 18–20, 22, 24–64; вул.Енергетиків, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Молодіжна: 9–23; вул.Набережна, вул.Скельова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Театральна, вул.Хмельницького: 5–7; вул.Шкільна: 1–10, 15–21; вул.Молодіжна, 10, смт Миронівський, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84791 (школа №1, хол 2 поверху) Велика
140684 м.Світлодарськ – вул.б/н: 1–20; просп.Миру, 3, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792 (палац культури, фойє) Велика
140685 м.Світлодарськ – вул.Будівельна, вул.Мисливська, вул.Роздольна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Сєверна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.б/н: 25–33, 80–93А; ПДУ 24А, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792 (Навчально-виховний комплекс, рекреація) Велика
140686 м.Світлодарськ – вул.б/н: 21–24, 45–58; бульв.Молодіжний, 47Г, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792 (центр дитячої і юнацької творчості, фойє) Велика
140687 м.Світлодарськ – вул.б/н: 42–44, 59–69, 130; 66А, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792 (Загальноосвітня школа, рекреація) Велика
140691 м.Торецьк – вул.Героїв Чернобиля: 48–83, 85; вул.Гірняцька: 2–9; вул.Григорія Сковороди: 99–101, 105–107, 111, 115, 119, 121, 125, 127, 131, 133, 135, 137–139, 141, 147–149; вул.Грушевського: 1–3А, 5–7, 11, 13; вул.Донецька: 1–9; вул.Дружби: 1–12, 24А–26А; вул.Леваневського: 67–71, 73–75, 79, 81, 83–83А, 91–93, 95, 97–99, 101, 103, 109; вул.Маяковського: 24; вул.Нестеренка: 76, 80, 82, 86, 88, 93–119, 123–125, 127, 129, 131, 135, 141; вул.Різдвяна: 74, 76, 80, 82–84, 86, 88, 90, 96, 100, 102–106, 108, 110, 112, 116, 118–124, 126–128; вул.Родинна, вул.Світла: 24–42; вул.Соборна: 1–8; вул.Толбухіна: 3–10; пров.2-й Гірний, пров.3-й Гірний, пров.4-й Гірний, пров.5-й Гірний вул.Грушевського, 4, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (палац культури "Україна", фойє) Середня
140692 м.Торецьк – вул.Дружби: 30–34; вул.51-ї Армії вул.Дружби, 25, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Центр дитячої та юнацької творчості, вестибюль) Середня
140693 м.Торецьк – вул.Івана Карабіца, вул.Маяковського: 23, 25; вул.Центральна: 1–7; вул.Євгена Седнєва, 3А, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Донбаський державний коледж технологій та управління, фойє) Середня
140694 м.Торецьк – вул.Акмолинська, вул.Ангарська, вул.Гаврилова, вул.Гомельська, вул.Євгена Седнєва, вул.Козача, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Маріупольська, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Парова, вул.Ростовська, вул.Смоленська, вул.Харківська, вул.Херсонська: 2–24; вул.Євгена Седнєва, 3, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (школа), фойє 1 поверх) Середня
140695 м.Торецьк – вул.Больнична, вул.Гамаюна, вул.Героїв праці, вул.Героїчна, вул.Догаєва: 4–54; вул.Донбаська, вул.Кемеровська, вул.Красна, вул.Польова, вул.Пушкаренка, вул.Степова, вул.Центральна: 8–43; пров.Красний, пров.Новий, пров.Попова пров.Новий, 2, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів "Художньо-естетична гімназія", фойє) Середня
140696 м.Торецьк – вул.Лісна: 1, 13, 20–26; вул.Терешкової: 11–13; вул.91-ї Дивізії вул.Донбаська, 55, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Торецьке відділення Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації, зала) Середня
140697 м.Торецьк – вул.Віктора Сорочука, вул.Лісна: 8–12; вул.Центральна, 61, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 (школа), східна сторона, фойє) Велика
140698 м.Торецьк – вул.Лісна: 2–6; вул.Терешкової: 3–4, 7–10; вул.Центральна: 50–83; вул.Центральна, 61, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №9 (школа), західна сторона, каб. 1, 4) Велика
140699 м.Торецьк – вул.Догаєва: 56; вул.Лісна: 14–19; вул.Терешкової: 1, 5; вул.Центральна, 55Г, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" міста Торецька, хол) Середня
140700 м.Торецьк – вул.Б. Хмельницького, вул.Віктора Якушина, вул.Вугільників, вул.Грибоєдова, вул.Грушевського: 4, 12, 14, 28–120; вул.Добролюбова, вул.Довженко, вул.Донецька: 24–24А, 26, 28, 30, 32; вул.Індивідуальна, вул.Качалова, вул.Котляревського, вул.Кременчузька, вул.Лугова, вул.Незалежності, вул.Новоросійська, вул.Папаніна, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Пузанова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Саратовська, вул.Українська, вул.Філатова, вул.1-й Проспект, вул.3-й Проспект, пров.Бєлякова, пров.Громова, пров.Нахімова, пров.Пирогова, пров.Саратовський, с-ще Кримське вул.Грушевського, 20, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Палац культури шахти "Торецька", ліва сторона, хол) Середня
140701 м.Торецьк – вул.Волинська, вул.Героїв Чернобиля: 84, 86–139; вул.Гірняцька: 10–50; вул.Григорія Сковороди: 88, 90, 98, 104, 108, 114, 116–118, 120, 124, 126, 128–130, 132, 134, 136, 140, 142–146, 150–211А; вул.Грушевського: 8–10, 17–21; вул.Даргомизького, вул.Донецька: 10–23, 25, 27, 29, 31, 33–35; вул.І. Франка, вул.Леваневського: 72, 78, 80, 82, 84–90, 94, 96, 100, 102, 104–108, 110–112, 114–172; вул.Миколаївська, вул.Нестеренка: 72, 74, 120, 126, 128, 130, 132–134, 136–140, 142–199; вул.Різдвяна: 78, 125, 129–197; вул.Світла: 43–76; вул.Сеченова, вул.Сєрова, вул.Соборна: 9–29; вул.Толбухіна: 11–38; вул.Чайковського, вул.Ярославська, пров.2-й Проспект вул.Грушевського, 20, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Палац культури шахти "Торецька", права сторона, хол) Середня
140702 м.Торецьк – вул.Героїв Чернобиля: 15–46; вул.Дружби: 16; вул.Леваневського: 18–20, 22, 24, 26–28, 30–45, 47–49, 51, 53, 55, 61, 65; вул.Маяковського: 1–4, 7–12; вул.Нестеренка: 42–44, 46–48, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68–70; вул.Світла: 4, 6, 10–12, 14–16, 18–20, 22; пров.1-й Гірний вул.Дружби, 22, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ВНЗ КФВ "Торецький музичний коледж", фойє) Велика
140703 м.Торецьк – вул.Маяковського: 5, 17–21, 26–42; вул.Рябошапки, вул.Стаханова вул.Маяковського, 15, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6", коридор 1 поверх) Середня
140704 м.Торецьк – вул.Визволителів Донбасу, вул.Григорія Сковороди: 36–87, 89, 91–93; вул.Гужви, вул.Історична: 76–86, 90, 92–92А; вул.Кожедуба, вул.Красноярська, вул.Леваневського: 46, 50, 52, 54, 56–60, 62; вул.Молодої Гвардії, вул.Московська, вул.Нестеренка: 31–31А, 33, 35–37, 39–41, 45, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 91; вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Різдвяна: 14–16, 18–72, 75, 81, 85, 87, 89, 91–95, 97–99, 101, 107, 109, 111, 113–115, 117; вул.Трудова, вул.Хижняка: 24–121; вул.Чубенка, пров.Кубанський, пров.1-й Травневий, пров.2-й Травневий, пров.3-й Травневий пров.3-й Травневий, 54, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №5 (школа), фойє ІІ поверх) Середня
140705 м.Торецьк – вул.Весняна, вул.Володимирська, вул.Дарвіна, вул.Кобзаря, вул.Костромська, вул.Лермонтова, вул.Львівська, вул.Набережна: 7, 15, 17, 29, 39, 87А; вул.Псковська, вул.Пугачова, вул.Раєвського, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Торгова, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Шахтна, пров.Лермонтова, пров.Орловський, пров.Раєвського, пров.Рязанський вул.Володимирська, 31, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (музична школа імені Івана Карабиця м.Торецька, зала) Середня
140706 м.Торецьк – вул.Айвазовського, вул.Братська, вул.Декабристів, вул.Доватора, вул.Залізнична: 1–3, 5, 7–7А, 9, 13–57; вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Історична: 132–132А, 135–169; вул.Каштанова: 2, 4, 6, 8–8А, 10–10А, 12–55; вул.Керамічна, вул.Короленка, вул.Краснодарська, вул.Молодіжна, вул.Мурманська, вул.Наборського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Пилипенка, вул.Свободи, вул.Студентська, вул.Тимірязєва, вул.Фестивальна, вул.Цвіточна, вул.Яблочкова, вул.4-й км, пров.Запорізький, пров.Кутузова, пров.Таврійський, пров.Цвіточний вул.Соцгородок, 1А, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (адміністративний корпус ремонтно-механічного заводу, актова зала) Середня
140707 м.Торецьк – вул.Вологодська, вул.Володіна, вул.Воронезька, вул.Героїв Чернобиля: 3–9; вул.Григорія Сковороди: 1–29; вул.Заводська, вул.Залізнична: 4, 6, 8, 12; вул.Історична: 2–75, 87–89, 91, 93–131, 133; вул.Казанська, вул.Калузька, вул.Каштанова: 3, 5, 7, 9, 11; вул.Київська, вул.Коксова, вул.Леваневського: 1–15, 21, 23, 25, 29, 113; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Нестеренка: 1–30, 32, 34, 38; вул.Ринкова, вул.Різдвяна: 1–9, 17; вул.Світла: 1–3, 5, 7–9, 13, 17, 21; вул.Севастопольська, вул.Фабрична, вул.Хижняка: 2–19; вул.Хімічна, вул.Щербинівська, пров.Гірняцький, пров.Демократичний, пров.Донецький, пров.Дорожний, пров.Житомирський, пров.Залізничний, пров.Івановський, пров.Коксовий, пров.Павлова, пров.Шевченка вул.Маяковського, 15, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6", спортивна зала) Середня
140708 м.Торецьк – вул.Астраханська, вул.Білгородська, вул.Благодатна, вул.Будівельників, вул.ІТР, вул.Набережна: 4, 8, 16, 28, 32, 44–86, 90; вул.О. Кошевого, вул.Променева, вул.Софійська, вул.Спортивна, вул.Шахтарів: 26; просп.Шахтарів, 49, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (станція юних техніків ВЦА м.Торецьк, музей) мала
140709 м.Торецьк – вул.Бєлінського, вул.Бородіна, вул.Васнєцова, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Глінки, вул.Іркутська, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Краснодонська, вул.Луганська, вул.Народна, вул.Незалежна, вул.Онезька, вул.Оренбурзька, вул.Перемоги, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.С. Уханьова, вул.Скачкова, вул.Сормовська, вул.Шахтарів: 1–25, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 48; вул.Шахтобудівельників, вул.Шкільна, вул.Юності, вул.8-го Березня, пров.Ризький вул.Глінки, 1В, м.Торецьк, Донецька обл., 85207 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8 (школа), їдальня) Велика
140710 м.Торецьк – вул.Білоруська: 1–21; вул.Гайдара: 3–13; вул.Герцена: 2–16; вул.Горіхова, вул.Ползунова, вул.Р.- Корсакова: 3–7, 9, 11; вул.Суворова, вул.Тоболенка, вул.Толстого, вул.Тульська, вул.Чкалова, вул.Шахтарів: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49–55; вул.Щербакової, пров.Л. Чайкіної, пров.Магнітогорський, пров.Покришкіна, пров.Ярослава Мудрого вул.Шахтарів, 47, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (навчально-виробничий комбінат, вестибюль) Велика
140711 м.Торецьк – вул.Білоруська: 22–46; вул.Відродження, вул.Гайдара: 15–25; вул.Гастелло, вул.Герцена: 17–42; вул.Гоголя, вул.Грузинська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Панфілова, вул.Полежаєва, вул.Р.- Корсакова: 8–8Б, 10, 12–19; вул.Разіна, вул.Тамбовська, вул.Шмідта, пров.Дружби, пров.З. Космодем’янської, пров.К.- Фінський, пров.Кримський, пров.Сєдова, пров.Смирнова вул.Гоголя, 2, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (школа), фойє) Велика
140712 м.Залізне – вул.Абрикосова, вул.Амосова, вул.Болгарська, вул.Гірняцька, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Дубового, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Маріупольська, вул.Матросова, вул.Мирна, вул.Мінська, вул.Перемоги, вул.Підстанція 330, вул.Рєпіна, вул.Різдвяна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Сумська, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Челюскінців, вул.Шахтна, вул.Шевченка, просп.Піонерів: 29–57; просп.Піонерів, 23, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291 (Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 3, актова зала, ІІ-й поверх) Середня
140713 м.Залізне – вул.Армійська, вул.Варшавська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дегтярьова, вул.Донська, вул.Житомирська, вул.Калініна, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Кутузова, вул.Ломоносова: 1–23; вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.Нижня, вул.Нова, вул.Пантелеймонівська, вул.Петровського, вул.Північна, вул.Пісочна, вул.Пушкіна, вул.Травнева, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Шахтарська, пров.Кримський, пров.Луганський, просп.Піонерів: 1–10А, 12–12Б; вул.Травнева, 11А, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13 (школа), фойє І поверх, права сторона) Середня
140714 м.Залізне – вул.Бєлінського, вул.Дружби, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова: 25–58; вул.Маяковського, вул.О. Кошевого, вул.Папаніна, вул.Тимірязєва, вул.Торгова, вул.Хмельницька, вул.Чернигівська, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Шосейна, пров.Стахановський, просп.Піонерів: 11, 13–25; просп.Піонерів, 2, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291 (професійний гірничий ліцей, актова зала) Середня
140717 смт Південне вул.Травнева, 11А, м.Залізне, м.Торецьк, Донецька обл., 85291 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13 (школа), фойє І поверх, ліва сторона) Середня
140718 смт Північне – вул.Гоголя, вул.Горняцька, вул.Зелена, вул.Індивідуальна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Кочегарка, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Любима, вул.Магдалинівська, вул.Майська, вул.Миролюбівська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Нахімова, вул.Одеська, вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Продольна, вул.Пушкіна, вул.Родникова, вул.Саманна, вул.Славна, вул.Тиха, вул.Фінські будинки, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.8 Березня, пров.Кутузова, пров.Любимий, пров.Нахімова, пров.О. Кошового, пров.Чайковського, с-ще Шуми вул.Центральна, 1, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280 (Адміністративна будівля ш."Північна", фойє, ІІ- поверх) Велика
140719 смт Північне – вул.Базарна, вул.Бетховена, вул.Вереснева, вул.Верхня, вул.Гірська, вул.Гризодубової, вул.Дарвіна, вул.Донбаська, вул.Ізотова, вул.Короленка, вул.Кренкеля, вул.Кримська, вул.Літня, вул.Миргородська, вул.Молодіжна, вул.Національна, вул.Нєкрасова, вул.Осипенка, вул.Північна, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Руднична, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Спокійна, вул.Тургєнєва, вул.Федорова, вул.Чехова, вул.Шахтарська, вул.Шахтна, вул.Шевченко, вул.Ширшова, вул.Шосейна, вул.Щербинівська, пров.Базарний, пров.Достоєвського, пров.Дунаєвського, пров.Маріупільський, пров.Нижній, пров.Райдужний, пров.Толстого вул.Центральна, 5, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280 (Палац культури ш."Північна", фойє, 1-й поверх) Середня
140720 смт Північне – вул.Народна, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Сонячна, вул.Соціальне містечко, вул.Фестивальна, вул.Цвіточна, вул.Юності: 9–14, 20А; вул.Нова, 4, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 (школа), спортивна зала) Велика
140721 смт Північне – вул.Юності: 1–8, 15–20, 21–23; вул.Центральна, 5, смт Північне, м.Торецьк, Донецька обл., 85280 (Палац культури ш."Північна", фойє, І-й поверх) Велика
140722 с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба вул.Зарічна, 1, с-ще Дружба, м.Торецьк, Донецька обл., 85286 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 (школа), фойє) Середня
140723 смт Курдюмівка, с-ще Озарянівка вул.Філатова, 7, смт Курдюмівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85285 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №12 (школа), вестибюль) Середня
140724 смт Новгородське – вул.Декабристів, вул.Єсеніна: 3–11; вул.Заводська, вул.О. Островського, вул.Поштова, вул.Толстого, пров.Другий Поштовий, пров.Перший Поштовий пров.Перший Поштовий, 14, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85297 (палац культури ФОП Шапочкіна, зала) Середня
140725 смт Новгородське – вул.Воїнів - Інтернаціоналістів, вул.Гобрусєва, вул.Єсеніна: 1; вул.Машинобудівельників вул.Єсеніна, 2, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85297 (ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 (школа), їдальня) Середня
140726 смт Новгородське – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Комарова, вул.Нью-Йоркська, вул.Садова, пров.Горний, пров.Гужви, кв-л Криничний, кв-л Нагорний, кв-л Цілинний, с.Леонідівка пров.Гужви, 24, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85297 (Новгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 38 Донецької обласної ради, спортзал) Середня
140727 смт Новгородське – вул.Горлівська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Керамічна, вул.Київська, вул.Миронівська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Степова, вул.Фестивальна, пров.Волі, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Перемоги, кв-л Керамік вул.Зарічна, 1, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85295 (Будинок громадських організацій, зал засідань) Середня
140728 смт Новгородське – вул.Армійська, вул.Восьмого Березня, вул.Дружби, вул.Желізна: 3–5, 7, 13, 15; вул.Межева, вул.Молодіжна, вул.Озерського, вул.Ракетна, вул.Слов’янська, вул.Спортивна, вул.Шкільна, пров.Профспілковий, пров.Шкільний вул.Озерського, 5А, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85295 (Клуб Фенольного заводу, вестибюль) Велика
140729 смт Неліпівка вул.Клубна, 1, смт Неліпівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85298 (Будинок культури, вестибюль) Середня
140730 смт Новгородське – вул.Берегова, вул.Желізна: 2, 6, 8–12, 14, 16–75, 85, 89; вул.Козацька: 1–104, 106, 110, 116, 118–120, 122–126, 128–130, 132–136, 148–148А, 150, 154–156, 158, 160–164, 168–170, 172–176, 180, 184, 188, 190–192, 194–196, 198, 202–204, 208, 210, 212, 216, 218; вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Озерна, вул.Робітнича, вул.Франка: 2–120, 124, 130–132; пров.Другий Театральний, пров.Перший Театральний, с.Юр’ївка вул.Желізна, 1, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85296 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 (школа), їдальня) Середня
140731 смт Новгородське – вул.Желізна: 82, 88, 90–195; вул.Козацька: 105, 107–109, 111–113, 117–117А, 121, 127, 131, 137–145, 149, 151, 157, 159, 167, 171, 177, 183, 185–187, 189, 193, 197, 201, 205–207, 209, 211–211А, 213–215, 217, 221–404; вул.Лугова, вул.Франка: 121, 127, 136А–214; пров.Вишневий, пров.Донецький, пров.Низовий вул.Желізна, 1, смт Новгородське, м.Торецьк, Донецька обл., 85296 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №18 (школа), коридор) мала
140732 с-ще Валентинівка, с-ще Суха Балка вул.Миру, 1, с-ще Суха Балка, м.Торецьк, Донецька обл., 85299 (ДП ДГ "Донецьке", службова кімната) мала
140733 смт Щербинівка – вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Паркова: 1–110; вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, будинок Путеобхідника, 13 км, станція Крига вул.Вишнева, 33А, смт Щербинівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85287 (будинок народних традицій, танцювальна зала) Середня
140734 смт Щербинівка – вул.Васильченка, вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Кленова, вул.Молодіжна, вул.Паркова: 116–172; вул.Пилипенка, вул.Центральна вул.Центральна, 9, смт Щербинівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85287 (ЗЗСО І-ІІ ступенів №21 (школа), їдальня) Середня
140735 смт Петрівка вул.Сонячна, 41, смт Петрівка, м.Торецьк, Донецька обл., 85288 (Заклад дошкільної освіти № 4 "Дзвіночок", приміщення для дитячої групи) Середня
141453 м.Горлівка – вул.Акмолинська, вул.Бараха, вул.Бєлецького, вул.Білопольського, вул.Гуртянська, вул.Демянова, вул.Коршикова, вул.Красноярська, вул.Малишка, вул.Механізаторів, вул.Паустовського, вул.Ровінського, вул.Рождественська, вул.Саврасова, вул.Тваринників, вул.Харчевникова, пров.Рибний, пров.Центральний вул.Гуртянська, 18, м.Горлівка, Донецька обл., 84640 (школа №33, спортзал) Середня
141456 м.Горлівка – вул.Артузова, вул.Астахова, вул.Барабінська, вул.Гринкевича, вул.Гудкова, вул.Дегтярьова, вул.Дунаєвського, вул.Железняка, вул.Ковалевської, вул.Маркіна, вул.Межлаука, вул.Монюшка, вул.Ожешко, вул.Орська, вул.Павловського, вул.Пархоменка, вул.Пахтусова, вул.Полярна, вул.Рубінштейна, вул.Севергіна, вул.Сіверськодонецька, вул.Славгородська, вул.Сосюри, вул.Тайшетська, вул.Успенського, вул.Утьосова, вул.9 Січня, пров.Кривий вул.Сіверськодонецька, 46, м.Горлівка, Донецька обл., 84628 (школа №28, коридор) Середня
141457 м.Горлівка – вул.Аерофлоту, вул.Азіна, вул.Броненосця ’’Потьомкіна’’, вул.Брянська, вул.Букова, вул.Джанкойська, вул.Жебелєва, вул.Західна, вул.Зеленоградська, вул.Карамзіна, вул.Карпова, вул.Кільцевий квартал, вул.Кіровобадська, вул.Коротченка, вул.Красноводська, вул.Курчатова, вул.Мамедова, вул.Нєдєліна, вул.Попова, вул.Раєвського, вул.Ріхмана, вул.Семенова, вул.Талалихіна, вул.Тобольська, вул.Флерова, вул.Шауляйська, вул.Шевцової, пров.Марсовий, пров.Осташківський, пров.Трубецького вул.Празька, 101, м.Горлівка, Донецька обл., 84612 (шахта імені М.І.Калініна, хол АБК) Середня
141458 м.Горлівка – вул.Білоруська, вул.Бонч-Бруєвича, вул.Весніна, вул.Грибоєдова, вул.Гудименко, вул.Камо, вул.Коларова, вул.Кураховська, вул.Лебедєва, вул.Ляпідевського, вул.Маміна-Сибіряка, вул.Новоселів, вул.Подвойського, вул.Празька: 27, 29–29А, 31, 33, 35–37, 39, 47–49А, 51, 58–100; вул.Пржевальського, вул.Прянишникова, вул.Радищева, вул.Саянова, вул.Флотська, вул.Чаадаєва, пров.Бабушкіна, пров.Старий вул.Празька, 25, м.Горлівка, Донецька обл., 84612 (музична школа №2, фойє) Середня
141459 м.Горлівка – вул.Альохіна, вул.Водонапірна, вул.Гоголя, вул.Єрмака, вул.Зорге, вул.Косіора, вул.Красносільська, вул.Лібкнєхта, вул.Нерчинська, вул.Павелецька, вул.Пуйманової, вул.Ракетна, вул.Рульова, вул.Спартака, вул.Тюренкова, вул.Фарадея, вул.Філатова, вул.Черникова: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42, 44; вул.Яготинська вул.Красносільська, 6, м.Горлівка, Донецька обл., 84612 (школа №62, хол) Середня
141460 м.Горлівка – вул.Бавики, вул.Бажана, вул.Бірюзова, вул.Державіна, вул.Дитяча, вул.Курнатовського, вул.Медицинська: 1–12, 14; вул.Оршинська, вул.Празька: 1–26, 28, 30, 32, 34, 38, 40–46, 50, 52–56; вул.Старицького: 1–9; вул.Струве, вул.Тернопільська, вул.Черникова: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45–58; вул.Яблочкіна, пров.Тихий вул.Черникова, 26, м.Горлівка, Донецька обл., 84618 (КП "Кінотеатр "Спартак", фойє) Велика
141461 м.Горлівка – вул.Вільямса, вул.Гнилицької, вул.Кореневського: 2–23; вул.Медицинська: 13, 15–24, 26, 28, 30, 32–40; вул.Немировича-Данченка: 1–5; вул.Соколовського: 1–8, 10, 12, 14; вул.Старицького: 10–23; вул.Шапошнікова: 2–15; вул.Вільямса, 7, м.Горлівка, Донецька обл., 84618 (філія будинку дитячої творчості, вестибюль) Велика
141462 м.Горлівка – вул.Армійська, вул.Немировича-Данченка: 10–16; вул.Соколовського: 13, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 33–41; вул.Шапошнікова: 17–31; вул.Немировича-Данченка, 7, м.Горлівка, Донецька обл., 84647 (школа №49, кабінет музики) Велика
141463 м.Горлівка – вул.Бузька, вул.Вільгельма Піка, вул.Герасименка, вул.Кедрова, вул.Корчагіна: 2–32; вул.Литке, вул.Лузіна, вул.Медицинська: 25, 27, 29, 31, 42–46; вул.Омська, вул.Пожарського, вул.Рошаля, вул.Соколовського: 21, 25, 27; вул.Столбуна, вул.Сумгаїтська, вул.Твардовського, вул.Томська, вул.Хлопіна, вул.Чайкіної, вул.Чекістів: 6–18; вул.9 Травня вул.Соколовського, 15, м.Горлівка, Донецька обл., 84618 (школа №50, хол) Велика
141464 м.Горлівка – вул.Корчагіна: 40–44А; вул.Соколовського: 9, 11, 17, 19, 29; вул.40 років України: 13, 15, 19–21, 23, 56, 68; вул.Немировича-Данченка, 8, м.Горлівка, Донецька обл., 84647 (школа-інтернат №4, хол) Велика
141465 м.Горлівка – вул.Кореневського: 40–61; вул.Липецька, вул.Соколовського: 32; вул.Уборевича, вул.Ухтомського, вул.Ушинського, вул.Чернігівська, вул.Шапошнікова: 35; вул.40 років України: 1–12, 14, 16, 22, 28–44, 50–54А, 58–60А; вул.40 років України, 66, м.Горлівка, Донецька обл., 84647 (школа №22, коридор 2) Велика
141466 м.Горлівка – вул.Корчагіна: 34–36, 46–48; вул.Міллерівська, вул.Фаворського, вул.40 років України: 48, 72–76; вул.40 років України, 66, м.Горлівка, Донецька обл., 84647 (школа №22, коридор 1) Велика
141467 м.Горлівка – вул.Активна, вул.Бєляєва, вул.Бондаря, вул.Вороніхіна, вул.Калашникова: 71, 73–75, 89–136; вул.Кибальчича, вул.Малихіна: 77, 81, 83, 87, 89, 91–93, 99, 101–103, 106–188; вул.Парфентьєва, вул.Прилуцького, вул.Прометея, вул.Рівна, вул.Саратовська, вул.Туровця, вул.Урожайна, вул.Чичкана, пров.Зоряний, пров.Орбітний, пров.Проміжний, пров.Тираспільський вул.Енергетична, 1, м.Горлівка, Донецька обл., 84604 (шахта імені Румянцева, хол) Середня
141468 м.Горлівка – вул.Абраімова, вул.Андрєєва, вул.Бардакова, вул.Верхоянська, вул.Давидова, вул.Енергетична, вул.Знатна, вул.Казакова, вул.Калашникова: 1–68, 72, 76–88; вул.Кузьменка, вул.Макухи, вул.Малихіна: 4–76, 80, 82, 84–86, 88, 90, 94–98, 100, 104; вул.Муси Джаліля, вул.Невська, вул.Таврічна, вул.Швидкого, вул.Якутська, вул.Янко, пров.Ключовий вул.Швидкого, 20, м.Горлівка, Донецька обл., 84604 (школа №86, вестибюль) Велика
141469 м.Горлівка – вул.Богуна: 1–32, 34; вул.Шевченка: 4–23; вул.Шепелєва: 23–25; вул.Шепелєва, 23, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (рада ветеранів війни та праці, зал) Середня
141470 м.Горлівка – вул.Безсонова: 38–40; вул.Елеваторна, вул.Мазикових: 16, 27, 29, 31–38; вул.Матроса Кошки, вул.Пересипкіна: 18–20; вул.Рогозіна: 5, 7–11, 13–17; вул.Соболина, вул.Столяревського, вул.Шевченка: 27; пров.Горячкіна, пров.Променевий вул.Мазикових, 32, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (будинок дитячої творчості, спортзал) Велика
141471 м.Горлівка – вул.Безсонова: 16, 18, 22, 24–26, 30, 36; вул.Залізнична, вул.Мазикових: 19, 21–26, 28, 30; вул.Рогозіна: 12; вул.Шевченка: 25, 29; вул.Шепелєва: 6–21; вул.Мазикових, 25, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (КП "Міський палац молоді", фойє) Велика
141472 м.Горлівка – вул.Безсонова: 46–48; вул.Пересипкіна: 10–16; вул.Рогозіна: 2–4, 6; вул.Рогозіна, 10, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (школа №53, хол 1-й поверх) Велика
141473 м.Горлівка – вул.Безсонова: 33, 37, 42; вул.Рогозіна, 10, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (школа №53, хол 2-й поверх) Велика
141474 м.Горлівка – вул.Безсонова: 17, 21, 23, 27; вул.Малинича: 36–38; вул.Малинича, 34, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (гімназія "Інтелект", хол 1) Велика
141475 м.Горлівка – вул.Богуна: 51–57, 59; вул.Волкова: 1–3, 5–15; вул.Мазикових: 20–20А; вул.Малинича, 34, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (гімназія "Інтелект", хол 2) Велика
141476 м.Горлівка – вул.Безсонова: 11–15, 44; вул.Богуна: 41–49, 58, 60–68; вул.Малинича: 14–30; вул.Шепелєва: 27–33; вул.Малинича, 32, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (школа №41, їдальня) Велика
141477 м.Горлівка – вул.Безсонова: 29, 35; вул.Малинича: 41–43, 45–47; вул.Безсонова, 31, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (будинок дитячої творчості, зал) Велика
141478 м.Горлівка – вул.Гречнєва: 6, 10–14А, 18–20; вул.Дніпровська, вул.Магістральна: 9; вул.Малинича: 35; вул.Пролетарська, пров.Дніпровський вул.Гречнєва, 4, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (школа №52, вестибюль 1) Велика
141479 м.Горлівка – вул.Гречнєва: 8, 16; вул.Магістральна: 7, 11–15; вул.Гречнєва, 4, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (школа №52, вестибюль 2) Велика
141480 м.Горлівка – вул.Богуна: 33, 35–39; вул.Волкова: 4; вул.Гречнєва: 2; вул.Магістральна: 1; вул.Мазикових: 17–18; вул.Малинича: 44; вул.Малинича, 32, м.Горлівка, Донецька обл., 84624 (школа №41, спортзал) Велика
141481 м.Горлівка – вул.Васнецова, вул.Дніпропетровська, вул.Ельтонська, вул.Ємельянова, вул.Заремби, вул.Зарічна, вул.Кудряшова, вул.Макова, вул.Одноповерхова, вул.Північно-Буковинська, вул.Рибинська, вул.Свирська, вул.Солідарності, вул.Соц. Донбасу, вул.Суха, вул.Тракторна, вул.Трудових резервів, вул.Тувинська, вул.Уфімська, вул.Фібролітова, вул.Хіміків, вул.Червоної Зірки, вул.Череповецька, вул.Чичеріна, вул.Щусєва, вул.7 Листопада, пров.Іванівський, пров.Кам’яний, пров.Короткий, пров.Нагорний, пров.Раскової вул.Горлівської дивізії, 14, м.Горлівка, Донецька обл., 84634 (школа №60, спортзал) Середня
141482 м.Горлівка – вул.Антокольського, вул.Барикадна, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Горлівської дивізії: 13–85; вул.Єршова, вул.Івана Фіолетова, вул.Істоміна, вул.Нарвська, вул.Озерна, вул.Оренбурзька: 2, 6–28; вул.Пастуша, вул.Полікарпова, вул.Прасолова, вул.Руставська, вул.Серпухівська, вул.Сиваська, вул.Суздальська, вул.Трамвайна, вул.Фіолетова, вул.Холода, вул.Шпагіна, пров.Батумський, пров.Запорізький, пров.Очаківський, пров.Сухумський, пров.Херсонський вул.30 років ВЛКСМ, 5, м.Горлівка, Донецька обл., 84609 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, вестибюль) Велика
141483 м.Горлівка – вул.Блока, вул.Буреніна, вул.Волочаївська, вул.Гірницька: 1–26; вул.Каблукова, вул.Капустіна, вул.Красноуфимська, вул.Латвійська, вул.Нахімова, вул.Новогородська, вул.Павленка, вул.Перспективна, вул.Синопська, вул.Старова, вул.Умова, вул.Федоренка, вул.Халтуріна, вул.Холмська, вул.30 років ВЛКСМ: 4–33; пров.Герцена, пров.Кутовий вул.Умова, 49, м.Горлівка, Донецька обл., 84609 (школа №5, спортзал) Середня
141484 м.Горлівка – вул.Баженова, вул.Байкальська, вул.Батенкова, вул.Бобринського, вул.Гірницька: 27–29; вул.Довгалевського, вул.Кемеровська, вул.Лабузова, вул.Перовської, вул.Політехнічна, вул.Радіус, вул.Симонова, вул.Танєєва, вул.Танкістів, вул.Чеботарьова, вул.Ярославського, вул.30 років ВЛКСМ: 2; вул.Умова, 49, м.Горлівка, Донецька обл., 84609 (школа №5, фойє) Середня
141485 м.Горлівка – вул.Аксакова, вул.Аргунова, вул.Армавірська, вул.Бажова, вул.Батенка, вул.Гастелло, вул.Гільмутдінова, вул.Гмирі, вул.Достоєвського, вул.Комуністична, вул.Косарева, вул.Костянтинівська, вул.Котляревського, вул.Кулагіна, вул.Куріна, вул.Лавочкіна, вул.Мещерякова, вул.Нижньотагільська, вул.Нікуліної, вул.Ногіна, вул.Пудовкіна, вул.Самойлової, вул.Сахалінська, вул.Сенявіна, вул.Соболевського, вул.Сумарокова, вул.Шахтарська, вул.Шиллера, вул.Шумського вул.Шахтарська, 2А, м.Горлівка, Донецька обл., 84622 (Палац культури імені Гайового Горлівської міської ради, кімната для репетицій) Велика
141486 м.Горлівка – вул.Андерсена, вул.Байкова, вул.Бакуліна, вул.Баришева, вул.Бахуріна, вул.Вавілова, вул.Вілюйська, вул.Волховська, вул.Голикова, вул.Громової, вул.Дежнєва, вул.Іркутська, вул.Камова, вул.Карельська, вул.Касаткіна, вул.Ковтюха, вул.Котова, вул.Красикова, вул.Криленка, вул.Кронштадська, вул.Леніногорська, вул.Леонтовича, вул.Лобачевського, вул.Малигіна, вул.Малоросійська, вул.Мінусінська, вул.Нечуй-Левицького, вул.Пахомова, вул.Педагогічна, вул.Поленова, вул.Посьєтська, вул.Пущина, вул.Свободна, вул.Симферопольська, вул.Таджицька, вул.Шелгунова, вул.Щукіна вул.Педагогічна, 7, м.Горлівка, Донецька обл., 84613 (школа №21, коридор) Велика
141487 м.Горлівка – вул.Асмаловської, вул.Брускіна, вул.Возняка, вул.Волейбольна, вул.В’ятська, вул.Дубова, вул.Севанська, вул.Уржумська, вул.Хасанівська вул.Возняка, 2, м.Горлівка, Донецька обл., 84610 (Спорткомплекс ПАТ "Концерн Стирол", фойє) Середня
141488 м.Горлівка – вул.Авдєєва, вул.Азотна, вул.Брюсова, вул.Вагнера, вул.Веселий дуб, вул.Говорова, вул.Горлівської дивізії: 3, 92–124; вул.Доватора, вул.Жолтовського, вул.Зелений дуб, вул.Казанська, вул.Красіна, вул.Крута, вул.Ліванова, вул.Малишева, вул.Межова, вул.Пирогова, вул.Приміська, вул.Прокоф’єва, вул.Ржевська, вул.Ризька, вул.Россоховатська, вул.Руставелі, вул.Саксаганського, вул.Слуцького, вул.Треньова, вул.Шатурська, вул.Шебелинська, вул.Щербакова, вул.Ярова вул.Щербакова, 4, м.Горлівка, Донецька обл., 84610 (школа №13, їдальня) Велика
141489 м.Горлівка – вул.Бердянська, вул.Вершигори, вул.Вуглегірське шосе: 3–154, 158, 160, 162; вул.Дадашева, вул.Десняка, вул.Заперевальна, вул.Каменського, вул.Переїзна, вул.Петрашевського, вул.Радіонова, вул.Серафимовича, вул.Сусаніна, вул.Тесленка вул.Вуглегірське шосе, 1, м.Горлівка, Донецька обл., 84647 (шахта "Олександр-Захід", фойє) Середня
141490 м.Горлівка – вул.Анадирська, вул.Баталова, вул.Берестовська, вул.Блочна, вул.Вагова, вул.Вертолітна, вул.Володимирська, вул.Вуглегірське шосе: 157, 159, 161–161А, 163–358; вул.Гашека, вул.Грайворонська, вул.Графітна, вул.Грекова, вул.Декоративна, вул.Джапарідзе, вул.Дивізійна, вул.Електронна, вул.Ентузіастів, вул.Іловайська, вул.Керамікова, вул.Кропивницького, вул.Крушельницького, вул.Малахітова, вул.Метеоритна, вул.Морозна, вул.Панельна, вул.Пулківська, вул.Роторна, вул.Севська, вул.Сибірська, вул.Стасової, вул.Струнна, вул.Фіалкова, вул.Шепетівська вул.Фіалкова, 23, м.Горлівка, Донецька обл., 84611 (спеціальна школа-інтернат №24 облради, коридор) Середня
141491 м.Горлівка – вул.Агрономічна, вул.Аджарська, вул.Акимова, вул.Бітумна, вул.Богомольца, вул.Валуйська, вул.Веденєєва, вул.Вересаєва, вул.Вільна, вул.Грабовського, вул.Карнавальна, вул.Кремлівська, вул.Лісництво, вул.Наклонна, вул.Неглинна, вул.Санаторна: 1–3; вул.Ферганська, вул.Чайна вул.Бітумна, 6, м.Горлівка, Донецька обл., 84611 (школа №23, хол, 1-й поверх) Велика
141492 м.Горлівка – вул.Адигейська, вул.Адміралтейська, вул.Вакулинчука, вул.Галактична, вул.Дністровська, вул.Казкова, вул.Нафтопровідна, вул.Небесна, вул.Нікітіна, пров.Адигейський, пров.Глуховський вул.Бітумна, 8, м.Горлівка, Донецька обл., 84611 (КП "Палац культури "Кіндратівський", балетний клас) Середня
141493 м.Горлівка – вул.Автогенна, вул.Брюлова, вул.Буковинська, вул.Волочаївська, вул.В’яземського, вул.Грейдерна, вул.Громадська, вул.Дронівська, вул.Індустріальна, вул.Коврова, вул.Кодемська, вул.Козацька, вул.Костромська, вул.Кукурудзяна, вул.Лебедина, вул.Листопадна, вул.Магаданська, вул.Майкопська, вул.Малахівська, вул.Мерецкова, вул.Оренбурзька: 3; вул.Підгірна, вул.Пом’яловського, вул.Решетилівська, вул.Роздільна, вул.Соколина, вул.Табірна, вул.Ташкентська, вул.Утіна, вул.Фруктова, вул.Хвойна, вул.Чекістів: 1–4; вул.Черемховська, вул.Чуваська, вул.Чукотська, пров.Парафіновий вул.Майкопська, 43, м.Горлівка, Донецька обл., 84611 (школа №29, актова зала) Середня
141494 м.Горлівка – вул.Санаторна: 5; вул.Санаторна, 5, м.Горлівка, Донецька обл., 84611 (будинок-інтернат для громадян похилого віку, хол, 1-й поверх) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140688 Центральна міська лікарня м.Дебальцеве вул.Луганська, 1А, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 Мала
140689 Державний заклад "Відділкова лікарня станції Дебальцеве державного підприємства "Донецька залізниця" вул.Трудова, 86, м.Дебальцеве, Донецька обл., 84700 Мала
140690 Комунальний заклад "Світлодарська міська лікарня" просп.Перемоги, 1, м.Світлодарськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84792 Мала
140736 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька вул.Центральна, 55, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 Мала
140737 Державна установа "Торецька виправна колонія (№2)" вул.Херсонська, 32, м.Торецьк, Донецька обл., 85200 Середня
141495 Міська лікарня №3 м.Горлівки Донецької області вул.Політехнічна, 39, м.Горлівка, Донецька обл., 84609 Мала
141496 Калінінська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№27) вул.Немировича-Данченка, 9, м.Горлівка, Донецька обл., 84647 Середня