Донецька область - одномандатний виборчий округ №53

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140835 м.Єнакієве – вул.Азовська: 76–114; вул.Богдана Хмельницького, вул.Броненосця «Потьомкін»: 23–25, 26; вул.Будьонівська: 52–67; вул.Варшавська: 28–85; вул.Виноградна: 52–76; вул.Вознесенського, вул.Горіхова: 1А–45; вул.Горохівського, вул.Каширська, вул.Кірова: 9, 11–81; вул.Комунарів: 4–10, 12Б–12/27, 14–14А, 16–20/68; вул.Котовського: 58, 60, 62, 64–72; вул.Коцюбинського(Кр.Гор.), вул.Куйбишева: 20–26; вул.Малиновського, вул.Маміна-Сибіряка, вул.Мечникова: 56, 58–103А; вул.Олександра Матросова, вул.Орсівська: 22, 24, 26–30; вул.Павлика Морозова, вул.Пестеля, вул.Петра Мойсеєнка: 56–108; вул.Правди: 60–60А, 62, 64–117; вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Ревкомівська: 95–111; вул.Римського-Корсакова, вул.Свердлова: 1–61, 62(пр.сектор)–65, 66(пр.сектор)–67, 68(пр.сектор)–69, 70(пр.сектор), 71–77, 78(пр.сектор)–79, 80(пр.сектор), 83–85; вул.Східна, вул.Трудова: 81–83; вул.Фонвізіна, вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Чекістів, вул.Челюскіна: 20–20А, 43–45, 76–80А; вул.Червона Балка, вул.Якіра, вул.Ярова, пров.Відрадний, пров.Гастелло вул.Східна, 10, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (гуртожиток металургійного заводу, актова зала) Велика
140836 м.Єнакієве – вул.Азовська: 2А–74А; вул.Бакинська: 6, 10–10А, 14, 20, 22–26, 32, 36, 38, 40, 42, 44–56; вул.Блюменталь-Тамаріна, вул.Броненосця «Потьомкін»: 21А–21Г, 25(пр.сектор), 27–113; вул.Будьонівська: 1–51; вул.Виборзька, вул.Виноградна: 1–47А; вул.Горіхова: 50; вул.Донська, вул.Керченська: 1–48А, 50–50А; вул.Кірова: 2–8, 10; вул.Коперника, вул.Котовського: 2–57, 59, 61, 63; вул.Крейсера «Аврора»: 3А/1, 7–73; вул.Куйбишева: 1–16; вул.Лізи Чайкіної, вул.Маршака, вул.Мечникова: 3А–55, 57; вул.Мічуріна, вул.Новокерченська, вул.Новосевастопольська, вул.Петра Мойсеєнка: 1А–55А; вул.Правди: 2–59, 61, 63; вул.Пузанова, вул.Ревкомівська: 5–93А; вул.Ризька, вул.Свердлова: 62, 66, 68, 70, 70/30; вул.Севастопольська, вул.Стаханівська, вул.Трудова: 1–45; вул.Чаадаєва, вул.Червоні Зорі: 1А–40А; вул.Чорноморська: 1–39А; пров.Вишневий, пров.Канатний, пров.Літній, пров.Луганський, пров.Оглядовий, пров.Прорізний, пров.Транспортний вул.Броненосця "Потьомкін", 107, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №5, коридор, 1-й поверх) Велика
140837 м.Єнакієве – вул.Багратіона, вул.Бакинська: 3–5А, 7–9А, 11А, 15А–17А, 21, 27–31, 33–35, 37, 39, 41, 43; вул.Грабаря, вул.Дніпровська, вул.Зелінського, вул.Керченська: 49А, 51А–94; вул.Клубна, вул.Олега Кошового, вул.Подтьолкова, вул.Промислова, вул.Фадєєва, вул.Цимлянська, вул.Червоні Зорі: 41–59; вул.Чорноморська: 44–67; пров.Дніпровський, пров.Пожежний, пров.Промисловий, пров.Учительський, пров.Цегляний вул.Броненосця "Потьомкін", 107, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №5, актова зала) Середня
140838 м.Єнакієве – вул.Алмазна, вул.Аносова, вул.Бабушкіна, вул.Балашова, вул.Броненосця «Потьомкін»: 3А–18; вул.Варшавська: 13–26А; вул.Дзержинського, вул.Довженка, вул.Завенягіна, вул.Ізотова, вул.Калузька, вул.Комунарів: 11, 13–13А, 15–15А; вул.Крамського, вул.Крейсера «Аврора»: 3, 3А/2; вул.Літейна, вул.Лютневої революції, вул.Малишева, вул.Меркулова: 1–26, 28–56; вул.М’ясникова, вул.Новикова-Прибоя, вул.Орсівська: 1–21, 23, 25–25/4; вул.Пом’яловського, вул.Рилєєва, вул.Сахалінська, вул.Семенівська, вул.Сєченова, вул.Скворцова, вул.Смоленська, вул.Тельмана, вул.Треньова, вул.Уборевича, вул.Філатова, вул.Челюскіна: 5–19, 22–42, 47–74; вул.Шмідта, вул.1905 року, пров.Кутський, пров.Саранський, пров.Снятинський, пров.Тувінський, пров.Уфимський вул.Алмазна, 4, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №12, актова зала) Велика
140839 м.Єнакієве – вул.Вересаєва, вул.Войкова, вул.Волзька, вул.Геологів, вул.Городовикова, вул.Доменщиків, вул.Енергетична, вул.Єнісейська: 1А, 8–84А; вул.Жовтневої революції: 77–137; вул.Забайкальська, вул.Львівська, вул.Меркулова: 27; вул.Мордвінова, вул.Московська: 104–142; вул.Немировича-Данченка, вул.Оборонна, вул.Осипенко, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Пришвіна, вул.Пролетарська: 5–100; вул.Радгоспна, вул.Роздолівська: 5–5А, 7–7А, 9, 11–17, 19, 23А, 25, 29, 31, 33–35, 37; вул.Сергєєва-Ценського, вул.Толстого: 72–127; вул.Тупик Пришвіна, вул.Шота Руставелі, пров.Єнісейський, пров.Сергєєва-Ценського, пров.Сумський, с.Авіловка, с.Шапошникове вул.Жовтневої революції, 136, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адмінбудівля виробничого підприємства "Центральні електрічні мережі", приміщення їдальні) Середня
140840 м.Єнакієве – вул.Артемівська: 1А–98Б; вул.Блюхера: 1–62; вул.Вокзальна: 2–58; вул.Гавриленка: 1А–99, 101; вул.Енгельса: 20–57; вул.Жовтневої революції: 19–66; вул.Карла Маркса, вул.Крупської, вул.Курська, вул.Леніна: 2–45; вул.Мальванова, вул.Московська: 17–103; вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 3–3А, 5–5А, 9, 11А, 13–13/48, 15/2–15/55, 17–17А, 19, 21, 23, 27А–67А; вул.Постишева: 18–25, 26(пр.сектор)–27, 29–33; вул.Роздолівська: 2–4А, 6, 8–8А, 10, 18, 20–22, 24, 26–28, 30, 32, 36, 38–102А; вул.Тиха, вул.Тіунова: 1–7, 9, 11, 13–13А, 15, 19А; вул.Толстого: 5–63А; вул.Турутіна: 6–61; вул.Шевченка: 1–55/15А; вул.Щербакова: 2–19, 21–21Б, 23–27; вул.Щорса, вул.1 Садова: 1–57/45; вул.60 років СРСР: 9–18, 19(пр.сектор)–77/41; вул.60 років СРСР, 31, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №34, вестибюль) Велика
140841 м.Єнакієве – вул.Передовиків, вул.Першотравнева: 18, 20, 22, 24–26; вул.60 років СРСР: 19, 78–80; просп.Металургів: 29–41; вул.Турутіна, 113, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (гімназія, актова зала) Велика
140842 м.Єнакієве – вул.Першотравнева: 2, 4, 6–8А, 10, 12, 14, 16; просп.Леніна: 87–89; просп.Металургів: 25, 27; вул.Передовиків, 3, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №1, актова зала) Велика
140843 м.Єнакієве – вул.Артемівська: 105–117; вул.Блюхера: 105–111, 125, 127, 139–147; вул.Гавриленка: 100, 104–172; вул.Гоголя, вул.Калініна, вул.Колодязна, вул.Пролетарська: 101–126; вул.Роздолівська: 105–125; вул.Тупикова, вул.Ульянова, вул.Фурманова, вул.ХХІІ Партз’їзду: 48–57; вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Швигіна, вул.1 Садова: 60А–64; вул.60 років СРСР: 116; просп.Металургів: 42–47; просп.Шевченка, 84А, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №2, їдальня) Середня
140844 м.Єнакієве – вул.Блюхера: 124, 126, 128–138А; вул.Вокзальна: 83–154; вул.Петровського: 21–28; вул.Турутіна: 108–118, 125, 135, 139, 141, 159, 161, 163, 165; вул.ХХІІ Партз’їзду: 28–41; просп.Леніна: 1–4; просп.Металургів: 26; просп.Шевченка: 78–84, 129–131/17; пл.Леніна, 5, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (будинок культури імені 40-річчя Перемоги, фойє, 2-й поверх) Велика
140845 м.Єнакієве – просп.Леніна: 93, 95–99, 101–109; вул.Тіунова, 103, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (центральна бібліотека, к.1, 1-й поверх) Середня
140846 м.Єнакієве – вул.Достоєвського, вул.Партизанська: 98, 149, 151А–153, 157, 161, 163, 165, 167; вул.Петровського: 6–14; вул.Тіунова: 91–154, 158, 162; вул.ХХІІ Партз’їзду: 7–22А; вул.Щербакова: 100–150; вул.25 років Жовтня, просп.Леніна: 90, 94, 100, 110–132; просп.Шевченка: 86–118/25; вул.Партизанська, 125, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (Єнакієвський технікум економіки і менеджменту, хол, 1-й поверх) Середня
140847 м.Єнакієве – вул.Басалаєва, вул.Бесемерівська, вул.Добролюбова, вул.Енгельса: 7–13; вул.Жовтневої революції: 2А–13А; вул.Заводська, вул.Котельникова, вул.Літке, вул.Московська: 3–14А; вул.Партизанська: 3–9, 11–97Б, 109; вул.Постишева: 4–17, 26, 28, 34–38; вул.Прикордонна, вул.Садки, вул.Свердлова: 78, 80, 82, 86–139; вул.Сталеварів, вул.Таймирська, вул.Тіунова: 8А–8/16, 10, 12, 14, 16–16А, 20А–78; вул.Урицького, вул.Щербакова: 20–20А, 22, 28–76; просп.Леніна: 18–50; вул.Партизанська, 123, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (музей історії металургійного заводу, фойє) Велика
140848 м.Єнакієве – вул.Бородіна: 1–56; вул.Весняна, вул.Дружби: 1–51; вул.Зої Космодем’янської: 1–56; вул.Курака: 1–55А; вул.Менжинського: 42/79, 61–62, 63, 65, 67–69; вул.Нахімова: 1–48Б; вул.Панфілова: 1–25; вул.Попова: 1–56; вул.Старопетрівська: 1–50, 52–52Б; вул.Столєтова, вул.Ушакова: 1–26; вул.Шкірятова: 1–48, 50, 52, 54, 56–64; вул.Яблочкова: 1–53; пров.Акмолинський, пров.Астраханський, пров.Іжевський, пров.Кемеровський, пров.Ленський, пров.Чугуївський вул.ХХ Партз’їзду, 81, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №15, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140849 м.Єнакієве – вул.Бородіна: 57–68; вул.Дружби: 52–61; вул.Зої Космодем’янської: 57–64; вул.Курака: 58–68; вул.Лермонтова: 109–113, 115–117; вул.Менжинського: 90/2–116; вул.Нахімова: 56/48–67; вул.Нестерова: 4, 6–6А, 8, 14, 16, 18; вул.Панфілова: 57–67; вул.Попова: 57–67; вул.Старопетрівська: 51, 53–61; вул.Ушакова: 58–68; вул.ХХ Партз’їзду: 60–85; вул.Шкірятова: 49, 51, 53, 55; вул.Яблочкова: 57–68; пров.Інкубаторський, просп.Берегового: 1–20/73, 24, 26, 28; вул.ХХ Партз’їзду, 81, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №15, вестибюль, 2-й поверх) Велика
140850 м.Єнакієве – вул.Волочаєвська: 39, 41, 43, 49–49А, 53, 56–70; вул.Говорова: 1–56, 58, 60, 62, 64–66, 68–70, 72, 74–80; вул.Єсеніна: 49–51, 57–90; вул.Інтернаціональна: 41–84; вул.Корсунська: 86; вул.Кронштадтська: 52–77; вул.Лермонтова: 73А–105; вул.Маріупольська: 1/40, 3, 5, 7, 11, 13/50, 17–19, 21–21/1, 23, 25–25А, 27–27А, 29, 31–31/71, 33, 35, 37, 39, 41А–43, 45–47, 49–51А, 53–53А, 55, 57, 59–59А, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77–83А, 87–87А, 89–89А, 91–91А, 93–95, 97, 101–101А, 103–105А; вул.Менжинського: 35, 37, 39–39А, 41А, 43–45, 47А, 53–58, 62А, 64–64А, 66А, 70–72; вул.Можайського: 2–54, 57, 59, 61, 63–65, 67; вул.Нестерова: 3А–3Б, 5–5А, 7А, 9А–13А, 15А–15/81, 17, 19–21А, 25А, 27, 29, 31, 33, 35, 39–89; вул.Новаторів: 134–148; вул.Поливоди: 1–98, 100А, 102, 104, 106, 108, 110; вул.Рєпіна: 73; вул.Рози Люксембург: 1–108А, 110–110А, 114; вул.Сибірська: 76, 78, 80–81А, 88–88/66; вул.Станційна: 42–61; вул.Урожайна: 22–40А; вул.ХХ Партз’їзду: 27–58А; вул.Червонофлотська: 89Б–122; вул.Чубаря: 3–126А, 128, 130, 132, 134, 136–136А, 138А; вул.1 Лісна: 2А–93А, 97, 99А, 101, 105, 107–107А, 113, 115–115А, 119, 121, 123, 125, 127, 129–129А, 133–137; вул.2 Лісна: 2–45, 47; вул.2 Міська: 2–61А, 63, 67А; пров.Радянський вул.Поливоди, 37, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (інтернат №2, їдальня) Велика
140851 м.Єнакієве – вул.Бардіна, вул.Волочаєвська: 25–35, 40, 42, 44–48, 50, 54–54А; вул.Воронезька: 42–62А; вул.Єсеніна: 15А, 35–46А, 54–56; вул.Інтернаціональна: 5–37; вул.Казахстанська: 39–39А, 41–57А; вул.Карла Лібкнехта, вул.Кооперативна, вул.Корсунська: 46, 52, 56–56А, 60–85, 89; вул.Кронштадтська: 24–49; вул.Леванєвського: 35А–37А, 43А, 45–66А; вул.Леніна: 146–224, 227, 229, 231А, 233, 235, 237–239А, 243–243Б, 245, 247–253А; вул.Лермонтова: 35, 41–64; вул.Маріупольська: 2, 4, 6, 8–10, 12, 14–16, 20, 22, 24А–24Г, 26–26А, 28, 30–30А, 32, 34–34Б, 36, 38, 40, 44, 48, 52, 54, 56, 58, 60–60А, 62–62/90, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 84–86, 88, 90–90А, 92–92А, 96А, 98–100, 102–102А, 106–108, 110, 112–112А; вул.Менжинського: 3, 11–32, 36А, 38, 40, 46, 48–50А; вул.Новаторів: 87–116Б; вул.Рєпіна: 39–41А, 47–53; вул.Руднична: 1–40А, 42, 44, 46–46А, 48, 50, 52, 58, 60, 62–64А, 66; вул.Сибірська: 83–85, 91; вул.Станційна: 1–38; вул.Турутіна: 124, 130–134, 136–138А, 140, 144–158А, 160, 162, 164–164А, 166–229, 231, 233, 237, 239–241А, 243–243А, 245–293А; вул.Тухачевського: 1–102, 104; вул.Урожайна: 3А–18; вул.ХХ Партз’їзду: 6–22; вул.Червонофлотська: 57–88; вул.Шевченка: 120–209, 211, 213–215А, 217–227; вул.Щербакова: 165–232; вул.Ярославська: 29–31, 33А, 50–54; вул.1 Кооперативна вул.ХХ Партз’їзду, 18, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (Єнакієвський політехнічний технікум, актова зала) Велика
140852 м.Єнакієве – вул.Батракової, вул.Бетховена, вул.Братська, вул.Верхня, вул.Вугільна, вул.Гайдара, вул.Говорова: 57–57А, 59, 61, 63, 67, 71, 73, 82–118; вул.Докучаєва, вул.Залізнична, вул.Казахстанська: 40; вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Кринична, вул.Ладозька, вул.Леніна: 226/40, 228, 230, 232, 234, 236/15, 240, 244, 246, 261–291; вул.Лисенка, вул.Маріупольська: 109, 111, 113А–160; вул.Можайського: 56, 58, 60, 62, 66, 68–99; вул.Молодогвардійців, вул.Нестерова: 93–101; вул.Нижня, вул.Огарьова, вул.Окружна, вул.Онезька, вул.Піонерська, вул.Поливоди: 99–99А, 101, 103, 105, 107, 109, 111–162; вул.Рєпіна: 34–38, 42–46А, 61; вул.Рози Люксембург: 109, 111–113А, 115–152; вул.Руднична: 41–41А, 43А, 45–45А, 47, 49, 51–51А, 53–57, 59, 61, 65, 67–100А; вул.Салтикова-Щедріна, вул.Саратівська: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–68; вул.Середня, вул.Соціалістична, вул.Тіунова: 239, 241–241А, 245, 247, 249, 251–251А; вул.Тургенєва: 9–17Б; вул.Турутіна: 230–230Ж, 232–232А, 234–236А, 238, 242–242В, 244, 299–333; вул.Тухачевського: 103, 105–120; вул.Цусимська, вул.Чичеріна, вул.Чубаря: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139–184; вул.Шахтна, вул.Шевченка: 210, 212, 216, 240–250А; вул.Ярмаркова, вул.Ярослава Галана: 14, 16, 20А, 33–35; вул.1 Лісна: 96–96А, 98, 100–100А, 102–104, 106, 108–112, 114–114А, 116–118А, 120, 122, 124, 126, 128, 130–132, 137А–181; вул.2 Лісна: 46, 48–108; вул.2 Міська: 62, 64А–66А, 68–125; вул.Турутіна, 230А, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №31, актова зала) Велика
140853 м.Єнакієве – вул.Волгоградська: 52–60; вул.Воронезька: 8–37; вул.Казахстанська: 4–35; вул.Комсомольська: 28, 30, 32/28, 34, 36–36/20, 38–40, 44А–46, 49–83; вул.Корсунська: 28–30, 36, 38, 40, 51А, 53–55, 57–59А; вул.Партизанська: 154–156А, 158–160, 162–162А, 164, 166–166А, 168–170, 172–172А, 176–178, 180–182/25, 184А–184/22, 186А, 211–245; вул.Рєпіна: 3–33; вул.Тіунова: 207–213А, 215А, 217, 219, 221, 225–225/27, 227–238А, 240, 242–244, 246, 248А, 250А–250/38, 252А–268А; вул.Тургенєва: 1–3Б; вул.Ярослава Галана: 2А–11, 15, 17–19/186, 23–27; вул.Ярославська: 3–26, 32, 34–44А; просп.50 років Жовтня: 17/56, 19, 21–23, 25–30; просп.50 років Жовтня, 40, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (Єнакієвський металургійний технікум, фойє, новий корпус) Середня
140854 м.Єнакієве – вул.Волгоградська: 1–48; вул.Волочаєвська: 1–24; вул.Єсеніна: 1–15, 16–32; вул.Комсомольська: 3–26, 29, 31, 33, 35, 37, 41–43, 47; вул.Корсунська: 1–27/23, 31–35А, 37, 39, 43–45, 47–49; вул.Кронштадтська: 4/5–15А; вул.Леванєвського: 2–34, 40–42, 44; вул.Лермонтова: 1–34, 38–40; вул.Манагарова, вул.Менжинського: 6–8; вул.Новаторів: 3–84А; вул.Партизанська: 2А, 10, 104, 112–148, 150, 171, 173, 179А–179Б, 183, 185, 187–209; вул.Пушкінська, вул.Сибірська: 2–71, 77, 79; вул.Таганрозька, вул.Тіунова: 155–157, 159–161, 163–206А, 214А, 216, 218, 220, 222, 226; вул.Червонофлотська: 1–56А; пров.Степовий, просп.50 років Жовтня: 1–16, 18, 20, 24, 32; просп.50 років Жовтня, 26, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №3, їдальня) Середня
140855 м.Єнакієве – вул.Лермонтова: 114; вул.Нестерова: 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38; вул.Червонофлотська: 138–142; просп.Берегового: 32–44, 54–56; вул.Червонофлотська, 113, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №38, хол, 1-й поверх) Велика
140856 м.Єнакієве – вул.Єрмішина: 2–5; вул.Марченка, вул.Червонофлотська: 144; просп.Берегового: 21–23, 25, 27, 48–50; вул.Єрмішина, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №25, галерея, 2-й поверх) Велика
140857 м.Єнакієве – вул.Єрмішина: 6–10; вул.Комуністична: 6–14, 16, 18, 22–24, 28, 30–32, 34–40; просп.Берегового: 29; вул.Єрмішина, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №25, вестибюль) Велика
140858 м.Єнакієве – вул.Єрмішина: 22–38; вул.Комуністична: 15, 17, 19–21, 25, 33; вул.Комуністична, 23, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (дитячий садок №59, музична зала) Велика
140859 м.Єнакієве – вул.Комуністична: 47–49, 53–57; вул.Саратівська: 11, 13; вул.Комуністична, 47А, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (бібліотека імені Лесі Українки, читальна зала, 1-й поверх) Середня
140860 м.Єнакієве – вул.Айвазовського: 72–80А; вул.Вільямса, 50, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №8, коридор) Середня
140861 м.Єнакієве – вул.Аляб’єва, вул.Барикадна, вул.Барнаульська: 7, 9, 11–22; вул.Бєлінського, вул.Гагаріна: 12, 16, 18–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Зелений Гай, вул.Комінтерна, вул.Космонавтів: 11–37; вул.Луб’янська, вул.Майстрів вугілля, вул.Могилевська: 11–22; вул.Мозгового, вул.Мостова, вул.Орджонікідзе: 4, 5А–5(пр.сектор), 8, 10, 12, 14, 20, 22–39; вул.Орлівська, вул.Світло Шахтаря, вул.Сергія Лазо, вул.Ясинуватська, вул.9 Січня: 47; пров.Аптечний, пров.Залізний, пров.Патронний, пров.Рятівників, пров.Спортивний, пров.Штерівський, пров.Юний, просп.Гірників: 16–31, 33, 41, 43, 45–45А, 47; вул.Котовського, 43, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адмінбудівля виробничого об’єднання "Єнакієветепломережа", к.2) Середня
140862 м.Єнакієве – вул.Алчевська, вул.Богомольця, вул.Єнісейська: 2–4; вул.Локомотивна, вул.Луганське шосе: 1/15–5/2; вул.Луганське Шосе(пр.сектор), вул.Нежданової, вул.Орджонікідзе: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 17–19, 21; вул.Толбухіна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Трестівська, вул.Федоренка, вул.96 квартал, пров.Заозерний, пров.Кубанський, пров.Орджонікідзе, пров.Трестівський вул.Трестівська, 10, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адмінбудівля "Орджонікідзевугілля", хол) Середня
140863 м.Єнакієве – вул.Безіменна: 1–15, 19, 21, 23, 25, 27–37; вул.Брайляна: 7, 9, 11; вул.Бураківка: 1–51; вул.Вільна: 1–32, 33А–36, 37А–38, 40, 41А–42, 43А–44, 45А–46, 48, 50, 52, 54, 56–62; вул.Вільямса: 3–25, 27, 29, 31; вул.Гіляровського, вул.Гірнича: 1–18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60; вул.Дежньова, вул.Желанна: 1–55; вул.Жінрадівська, вул.Жлоби: 4, 6–8; вул.Курчатова, вул.Леонова: 1–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Макарова: 1–30, 31, 32А–33, 34А–35, 36А–37, 38А–43, 44/14–47, 49–49А, 79А; вул.Нагірна, вул.Новогірна, вул.Паторжинського, вул.Соколовського, вул.Толбухіна: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 24А–26А; вул.Фільтровальна, вул.Юнацтва, пров.Багрицького, пров.Башкирський: 4, 6–8, 10; пров.Невєрова вул.Брайляна, 41, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (дитячий садок №41, музична зала) Велика
140864 м.Єнакієве – вул.Біломорська, вул.Грибоєдова, вул.Декабристів, вул.Джамбула, вул.Джапаридзе, вул.Донбасенерго, вул.Кіма, вул.Кржижанівського, вул.Марата, вул.Маяковського, вул.Мінська, вул.Молодіжне містечко, вул.Ольги Форш, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Пархоменка, вул.Фіолетова, вул.Цементна, вул.Червоногвардійська, вул.Червоножовтнева, вул.Чехова, вул.Шверника, пров.Дорожній, пров.Кутузівський, просп.Забійників: 50; вул.Марата, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адміністративна будівля ПАТ "Єнакієвський коксохімпром", зала їдальні) мала
140865 м.Єнакієве – вул.Алтайська, вул.Балтійська, вул.Баха, вул.Віри Панової, вул.Водоканалбуд, вул.Воровського: 4, 6, 8–38; вул.Гаршина, вул.Доватора, вул.Карпинського, вул.Комунальна, вул.Коцюбинського(Кр.Окт.), вул.Красіна, вул.Кремлівська, вул.Купріна, вул.Лесі Українки, вул.Лєскова, вул.Лутугіна, вул.Нижньогірська: 20–23; вул.Панаса Мирного, вул.Писарева, вул.Приамурська, вул.Радищева, вул.Спартака, вул.Талаліхіна, вул.Тесленка, вул.Титова, вул.Українська, вул.Федосєєва, вул.Червонопостівська, вул.Щепкіна, пров.Гранітний вул.Радищева, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №20, хол, 1-й поверх) Середня
140866 м.Єнакієве – вул.Брайляна: 5–6, 8, 10, 12–36; вул.Вільямса, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №6, вестибюль, 2-й поверх) Велика
140867 м.Єнакієве – вул.Вільямса: 26, 28, 30, 32–44; вул.Межлаука: 17; вул.Вільямса, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №6, вестибюль, 1-й поверх) Середня
140868 м.Єнакієве – вул.Айвазовського: 46–66, 82–86; вул.Вільямса: 52–54, 58; вул.Межлаука: 27–29; вул.Вільямса, 50, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №8, вестибюль, 1-й поверх) Велика
140869 м.Єнакієве – вул.Барбюса, вул.Вахтангова, вул.Воровського: 5, 7; вул.Врубова, вул.Гірників, вул.Краснодонська, вул.Лебедєва-Кумача, вул.Ломоносова, вул.Нижньогірська: 2–19; вул.Паризька, вул.Патона, вул.Раднаркома, вул.Сочинська, вул.Станіславського, просп.Забійників: 1–10; просп.Гірників, 1А, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адміністративна будівля стадіону "Союз", спортивна зала, 1-й поверх) Середня
140870 м.Єнакієве – вул.Комуністична: 27, 29, 41–45, 51, 61; вул.Єрмішина, 4А, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адмінбудівля житлово-ремонтного управління №2, хол) Середня
140871 м.Єнакієве – вул.Комуністична: 65–67А; вул.Саратівська: 1, 3, 5, 7, 9; просп.Берегового: 52; вул.Червонофлотська, 113, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №38, хол, 2-й поверх) Велика
140872 м.Єнакієве – вул.Айвазовського: 3–17; вул.Аксакова, вул.Безіменна: 18А–18/13, 20/12, 22/13, 24, 26; вул.Будівельна, вул.Бураківка: 53–99; вул.Вільна: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47/9, 49–49А, 51А, 53–53А, 55, 64–110; вул.Вільямса: 56, 60; вул.Гагаріна: 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–72; вул.Гірнича: 19, 21–21/2, 23, 25/2–27/1, 29–29А, 31/19, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53/14, 55–57, 59, 62–116; вул.Григоровича, вул.Желанна: 63–85; вул.Жлоби: 3, 5; вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Краснодарська, вул.Леонова: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–57; вул.Лобачевського, вул.Макарова: 30А–30Б, 32, 34, 36, 38, 44, 48–48/13, 50–79, 81–101; вул.Північна, вул.Полянського, вул.Раскової, вул.Решетникова, вул.Рудокопів, вул.Сенявіна, вул.Солов’їний Гай, вул.Стасова, вул.Танкістів, вул.Толбухіна: 32–72; вул.Улюблена, вул.Хетагурова, пров.Авангардний, пров.Башкирський: 1–3, 5, 9–9/19, 11; пров.Безіменний, пров.Ігорський, пров.Красильний, пров.Ніколаєва, пров.Омський, пров.Паризький, пров.Севастопольський, пров.Томський, пров.Фестивальний, пров.Чистяківський, пров.Чукотський, просп.Гірників: 32, 34–40, 42, 44, 46, 50–78; вул.Айвазовського, 1, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №28, коридор) Велика
140873 м.Єнакієве – вул.Барнаульська: 1–6, 8, 10; вул.Гагаріна: 1–10/8, 13–15, 17; вул.Космонавтів: 3–10; вул.Могилевська: 3–10; вул.Фестивальна, вул.9 Січня: 10–26; пл.Бурмістрова, пров.Навчальний, просп.Гірників: 1–13/2; просп.50 років Жовтня: 31, 33–66; просп.50 років Жовтня, 68, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №7, хол, 2-й поверх) Велика
140874 м.Єнакієве – вул.Алабяна, вул.Бажана, вул.Грузинська, вул.Железняка, вул.Комсомольська(Нехотєєвка), вул.Луганське шосе: 36–38; вул.Матюшенка, вул.Ситника, вул.Соснова, вул.Хацапетівська, пров.Піонерський вул.Луганське шосе, 22, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (адмінбудівля регіонального управління "Компанія "Вода Донбасу", хол) мала
140875 м.Єнакієве – вул.Айвазовського: 68; вул.Межлаука: 18–21, 31–35; вул.Вільямса, 50, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 (школа №8, хол, 2-й поверх) Середня
140876 м.Юнокомунарівськ – вул.Армійська, вул.Бажова: 63–127; вул.Васнецова, вул.Гнєдича, вул.Дев’ятого Травня, вул.Донецька, вул.Дороніна, вул.Друга Поштова, вул.Заслонова, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Карпенка-Карого, вул.Кашена, вул.Кольцова, вул.Куликовська, вул.Ленінградська, вул.Малигіна, вул.Металургійна, вул.Осіння, вул.Переяславська, вул.Перова, вул.Перша Поштова, вул.Пирогова, вул.Плещеєва, вул.Скрябіна, вул.Собінова, вул.Тимірязєва, вул.Третя Поштова, вул.Фестивальна, вул.Черняховського, вул.Чигоріна, вул.Шаляпіна, вул.Ювілейна: 19; пров.Ангарський, пров.Прохідний, пров.Фестивальний вул.Ювілейна, 13, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86496 (школа №13, спортивна зала) Велика
140877 м.Юнокомунарівськ – вул.Ілліча: 25–39; вул.Рахманінова: 29–32; вул.Ювілейна: 1–9; вул.Ювілейна, 13, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86496 (школа №13, хол, 1-й поверх) Велика
140878 м.Юнокомунарівськ – вул.Бажова: 19, 21–62; вул.Бурденка, вул.Вітебська, вул.Вороніхіна, вул.Готвальда, вул.Желябова, вул.Ілліча: 1–24, 40; вул.Некрасова, вул.Полежаєва, вул.Рахманінова: 1–28; вул.Сінчугова, вул.Тюленіна, вул.Ювілейна: 11–17; пров.Бажова вул.Ілліча, 3, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86496 (школа №10, хол, 1-й поверх) Велика
140879 м.Юнокомунарівськ – вул.Бажова: 1–18, 20; вул.Верещагіна, вул.Гребінки, вул.Грекова, вул.Дежньова, вул.Ілліча: 41–45; вул.Казакова, вул.Короленка, вул.Кочубея, вул.Кропивницького, вул.Луначарського, вул.Лядова, вул.Мануїльського, вул.Маршала Рибалка, вул.Мосіна, вул.Нікуліна, вул.Подвойського, вул.Профспілкова, вул.Руднєва, вул.Сєдова, вул.Сунична, вул.Телешева, вул.Торгова, вул.Ціолковського, вул.Шевцової, пров.Бобруйський, пров.Запорізький, пров.Липецький вул.Профспілкова, 2, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86496 (професійно-гірничий ліцей, бібліотека, 1-й поверх) Середня
140880 м.Юнокомунарівськ – вул.Алішера Навої, вул.Байкова, вул.Балакірева: 16–21; вул.Баратинського, вул.Глазунова: 9–13; вул.Данилевського: 38–40; вул.Комяхова, вул.Платова, вул.Ревуцького, вул.Третьякова: 21, 23, 69–79; вул.Тюменська, вул.Ферсмана, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська: 53–65; вул.Шишкіна, пров.Болгарський вул.Тюменська, 2Б, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86494 (школа №11, вестибюль, 1-й поверх) Середня
140881 м.Юнокомунарівськ – вул.Балакірева: 2–14А; вул.Бурова, вул.Бутлерова, вул.Глазунова: 1–6; вул.Данилевського: 1–36; вул.Загорського, вул.Комарова, вул.Костичева, вул.Кузнецова, вул.Леваневського, вул.Макаренка, вул.Пастера, вул.Перемоги, вул.Петлякова, вул.Поповича, вул.П’ятницького, вул.Саврасова, вул.Сумарокова, вул.Терешкової, вул.Третьякова: 2–20, 22, 24–67; вул.Чаплигіна, вул.Шапошникова, вул.Шахтарська: 1–47; вул.Тюменська, 2Б, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86494 (школа №11, актова зала) Велика
140882 смт Дружне вул.Кірова, 72, смт Дружне, м.Юнокомунарівськ, м.Єнакієве, Донецька обл., 86498 (школа №21, вестибюль, 1-й поверх) мала
140883 м.Вуглегірськ – вул.Гірників: 18–20; вул.Глинки, вул.Донбасенерго, вул.Донецька, вул.Експериментальна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична: 22–58; вул.Зелена, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Крупської, вул.Ломоносова: 12–30; вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Некрасова: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19–23, 27, 29, 31, 33–33А, 37, 39; вул.Партизанська, вул.Пархоменка, вул.Переїзна, вул.Першотравнева: 130–197; вул.Постишева, вул.Радгоспна, вул.Смирнова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Тімірязєва, вул.Толстого, вул.Тракторна, вул.Ушакова, вул.Чайковського, вул.Червона, вул.Чехова, вул.Шахтна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Макаренка, пров.Пожежний, с-ще Каютине вул.Суворова, 14, м.Вуглегірськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86481 (школа №42, вестибюль) Велика
140884 м.Вуглегірськ – вул.Балочна, вул.Гірників: 1–16; вул.Глібова, вул.Доватора, вул.Дружби: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; вул.Залізнична: 2–9, 18–20; вул.Зої Космодем’янської, вул.Комсомольська, вул.Комунарів, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова: 2–9, 11, 18–28; вул.Лікарняна, вул.Лісова, вул.Ломоносова: 1–11; вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 10, 12, 14, 16, 18, 24–26, 28, 30, 32, 34–36, 38, 40; вул.Олега Кошового, вул.Паризької Комуни, вул.Першотравнева: 91–129; вул.Піонерська, вул.Рибкіна, вул.Харківська, вул.Чапаєва, вул.Чернишевського, вул.Щербакова, вул.8 Березня вул.Тракторна, 25, м.Вуглегірськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86481 (центр культури і дозвілля, фойє) Велика
140885 м.Вуглегірськ – вул.Артема, вул.Горького, вул.Дружби: 3(пр.сектор)–5(пр.сектор), 9(пр.сектор), 11(пр.сектор), 13(пр.сектор)–14, 15(пр.сектор)–16, 17(пр.сектор)–18, 19(пр.сектор), 21(пр.сектор)–36; вул.Жуковського, вул.Залізнична: 10–12Б; вул.Комарова, вул.Красношапки, вул.Куйбишева, вул.Кутузова: 10, 12–16; вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Молодогвардійців, вул.Некрасова: 51–243; вул.Островського, вул.Першотравнева: 1–90; вул.Попова, вул.Роздольна, вул.Рокосовського, вул.Садова, вул.Трамвайна, вул.Ціолковського, вул.Черемухова, вул.Чкалова, вул.1067 кілометр вул.Дружби, 20, м.Вуглегірськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86481 (школа №41, вестибюль) Середня
140886 с-ще Булавине, с-ще Грозне, с-ще Ступакове, с-ще Савелівка вул.Шкільна, 1, с-ще Савелівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86484 (школа №44, спортивна зала) Середня
140887 м.Вуглегірськ – вул.Станкевського вул.Дружби, 20, м.Вуглегірськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86481 (школа №41, коридор, 1-й поверх) Середня
140888 смт Карло-Марксове – вул.Горлівська: 2–4, 6–6/14, 8–14, 16, 18, 20; вул.Конституції, вул.Космонавтів, вул.Правди, вул.Промислова, вул.Фрунзе, вул.Ювілейна, с.Новоселівка вул.Правди, 12, смт Карло-Марксове, м.Єнакієве, Донецька обл., 86451 (школа №4, вестибюль) Велика
140889 смт Карло-Марксове – вул.Арктична, вул.Бебеля, вул.Буніна, вул.Гвардійська, вул.Горлівська: 5, 7, 15, 17, 19, 21–62; вул.Дружби Народів, вул.Зої Космодем’янської, вул.Ілліча, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Кочетова, вул.Крупської, вул.Левченка, вул.Лисичанська, вул.Нікітенка, вул.Олександра Матросова, вул.Олександра Невського, вул.Осипенко, вул.Павлова: 4, 6, 8, 15–43; вул.Панфілова, вул.Панфьорова, вул.Пригородна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Технологічна, вул.Чернишевського, вул.Щаслива, вул.Щорса, пров.Межевий, пров.Тихий, пров.Флотський вул.Правди, 12, смт Карло-Марксове, м.Єнакієве, Донецька обл., 86451 (школа №4, спортивна зала) Середня
140890 смт Карло-Марксове – вул.Берута, вул.Гончарова, вул.Дзержинського, вул.Єгорова, вул.Землячки, вул.Леніна, вул.Лесі Українки, вул.Магістральна: 1–47; вул.Маяковського, вул.Нілова, вул.Новоклубна, вул.Павлова: 3, 5, 7, 9А; вул.Підлісна, вул.Прикордонна, вул.Рубінштейна, вул.Тулупова, вул.Тупикова, вул.Федотова, вул.Федьковича, вул.Чапаєва, вул.Шкільна, вул.Шмідта, вул.Шосейна, пров.Артема, пров.Шмідта вул.Маяковського, 15, смт Карло-Марксове, м.Єнакієве, Донецька обл., 86450 (школа №22, вестибюль) Середня
140891 смт Карло-Марксове – вул.Верхня, вул.Воровського, вул.Дорожна, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Котовського, вул.Ленінградська, вул.Лісна, вул.Магістральна: 48–185; вул.Маковського, вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Низова, вул.Нова, вул.Тиха, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Лісний, пров.Шевченка вул.Московська, 2, смт Карло-Марксове, м.Єнакієве, Донецька обл., 86409 (клуб, фойє) Середня
140892 смт Карло-Марксове – вул.Артема, вул.Болгарова, вул.Володарського, вул.Горбатова, вул.Горьківська, вул.Динамівська, вул.Єфременка, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Лугова, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Трудова, с-ще Старопетрівське вул.Пролетарська, 63, смт Карло-Марксове, м.Єнакієве, Донецька обл., 86452 (клуб, кінозал) Середня
140893 смт Ольховатка – вул.XXVII Партз’їзду, вул.Жовтнева, вул.Зарічкова, вул.Калініна, вул.Леніна, вул.Лютнева, вул.Матросова: 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 58–60, 62, 64, 78, 84, 88, 103А–141; вул.Нагорна, вул.Низова, вул.Петровського, вул.Радянська, вул.Скельова, вул.Степна, вул.Червона Зірка, вул.Червоний Яр, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Дальній, пров.Козачий, пров.Криничний, пров.Лікарняний, пров.Річковий, пров.Хутірський, с-ще Іллінка вул.Матросова, 123, смт Ольховатка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86490 (клуб шахти "Ольховатська", фойє) Середня
140894 смт Ольховатка – вул.Динамітна, вул.Клубна, вул.Комсомольська, вул.Лісна, вул.Матросова: 4–41, 43, 45, 49, 51, 53, 55–57, 61, 63, 65–77, 81–83, 85, 89–103; вул.Піонерська, вул.Червоноармійська, с.Весела Долина(Ольховатська с/р) вул.Матросова, 1, смт Ольховатка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86490 (адмінбудівля шахти "Ольховатська", хол) Середня
140895 с-ще Данилове, с-ще Кам’янка, с-ще Рідкодуб вул.Гагаріна, 1, с-ще Кам’янка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86492 (школа №45, спортивна зала) мала
140896 смт Булавинське – вул.Водна, вул.Гірників, вул.Гірничорятувальна, вул.Ізотова, вул.Крайня, вул.Маяковського: 1–38; вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Осіння, вул.Південна, вул.Пожежна, вул.Польова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Чкалова, вул.Ярова, вул.1 квартал, вул.10 квартал, вул.4 квартал, вул.5 квартал, вул.7 квартал, вул.8 квартал, вул.9 квартал, пров.Забійників, пров.Південний, пров.Річний, пров.Степовий, пров.1 Чкалова, пров.2 Чкалова, смт Прибережне вул.Чкалова, 1, смт Булавинське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86487 (школа №29, вестибюль) Середня
140897 смт Булавинське – вул.Жовтнева, вул.Маяковського: 40–77; вул.1 Травня, пров.Маяковського, пров.Радянський, пров.Шахтарський, пров.1 Травня пров.Радянський, 8, смт Булавинське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86487 (клуб шахти "Булавинська", хол) Середня
140898 смт Олександрівське вул.Утіна, 30, смт Олександрівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86488 (школа №30, спортивна зала) Середня
140899 смт Оленівка – вул.Берегова, вул.Дарвіна, вул.Державіна, вул.Жовтенят, вул.Зв’язківців, вул.Лісна, вул.Лісопаркова, вул.Набережна, вул.Новобудова, вул.Новонабережна, вул.Новошкільна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Паші Ангеліної, вул.Саянова, вул.Софії Ковалевської, вул.Шевченка, вул.Юннатів, вул.Ялтинська: 1–1Б, 3–20; пров.Береговий, пров.Кольоровий, пров.Нікітіна вул.Лісна, 1, смт Оленівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86489 (школа №26, вестибюль) Середня
140900 смт Корсунь – вул.Бєлякова, вул.Больнична, вул.Водоп’янова, вул.Вокзальна, вул.Громова, вул.Інтернаціональна, вул.Комсомольська, вул.Миру, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Пшеничного, вул.Степова, вул.Трофімова, вул.Юмашева, вул.2 Партизанська, пров.Барикадний, пров.Герцена, пров.Леванєвського, пров.Першотравневий, пров.Привокзальний, пров.Червоноармійський, пров.Чкалова, пров.Шкільний, с.Петрівське, с.Путепровід, с.Шевченко вул.Інтернаціональна, 57, смт Корсунь, м.Єнакієве, Донецька обл., 86499 (будинок культури, хол) Велика
140901 смт Корсунь – вул.Садова, с.Верхня Кринка, с-ще Щебенка вул.Войкова, 47, с.Верхня Кринка, смт Корсунь, м.Єнакієве, Донецька обл., 86499 (школа №46, к.1) мала
141293 м.Торез – вул.Балтійська, вул.Братська, вул.Брянська, вул.Вугільна, вул.Гастелло, вул.Єнісейська, вул.Збагачувальна, вул.Каховська, вул.Корнілова, вул.Кронштадська, вул.Курчатова, вул.Лебедєва, вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 1–24; вул.Менделєєва, вул.Миргородська, вул.Нагорна, вул.Обручева, вул.Петровського, вул.Попова, вул.Постниковська, вул.П’ятницького, вул.Радищева, вул.Сиваченко: 2–17; вул.Сумська, вул.Філатова, вул.Херсонська, вул.Чернігівська, вул.Щорса, вул.9 Мая, пров.Енергетичний, пров.Іртишський: 48, 50, 55–65, 71; пров.Квітки-Основ’яненко, пров.Паладіна, пров.Степний, пров.Феоктистова: 84–110; вул.П’ятницького, клуб ім.Пушкіна, м.Торез, Донецька обл., 86605 (клуб ім.Пушкіна, фойє) Середня
141295 м.Торез – вул.Алмазна, вул.Вентиляційна, вул.Дачна, вул.Єрмолової, вул.Львівська, вул.М. Заньковецької, вул.Маяковського: 25–79; вул.Пензенська, вул.Саратовська, вул.Сиваченко: 18–76; вул.Фучика, вул.Чайкіної, вул.Шахтинська, вул.Шевцової, пров.Громової вул.Львівська, 7, м.Торез, Донецька обл., 86605 (школа №9, вестибюль, 1-й поверх) Середня
141296 м.Торез – вул.Волгоградська, вул.Деповська, вул.Западна: 60–62, 64–64А, 66, 68, 70, 74, 76–173А; вул.Зорге: 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–115; вул.Кримова, вул.Мелітопольська: 42, 44, 46, 48–198; вул.Поштова: 11, 16–106; вул.Спортивна, вул.Сурікова: 50–52, 54–161; вул.Харківська: 74–162; вул.9 Января: 70–165; пров.Амбулаторний, пров.Волгоградський, пров.Деповський, пров.Мебельний, пров.Мелітопольський, пров.Поштовий, пров.Спортивний, пров.Сурікова, пров.Феоктистова: 26, 28, 30, 32, 34–36, 40–42, 44–44А, 56, 58, 60–62, 66, 68, 72–78; пров.Шахтний, будинки Сільгосптехніки вул.Зорге, ДВАТ "Енергоуправління", м.Торез, Донецька обл., 86607 (ДВАТ "Енергоуправління", червоний куток) Середня
141297 м.Торез – вул.Башенна, вул.В. Терешкової, вул.Вокзальна, вул.Галлілея, вул.Геологорозвідувальна, вул.Гоголя, вул.Западна: 1–57, 63–63А, 65, 67, 69А, 71–73, 75; вул.Зорге: 3, 5, 11, 13, 15, 17А, 19, 23, 25–25А, 27, 29, 31–31А, 33; вул.Межова, вул.Мелітопольська: 1–41А, 43, 45, 47; вул.Механічна, вул.Ольховська, вул.Памірська, вул.Поштова: 3–10, 14; вул.Радянської Конституції, вул.Севастьянівка, вул.Сурікова: 2–49, 53; вул.Транспортна, вул.Харківська: 1–73; вул.9 Января: 1–69; пров.Ангарський, пров.Андріївський, пров.Водоканальний, пров.Іртишський: 6–47, 49, 50А–51, 67; пров.Кузнецький, пров.Феоктистова: 1–21, 27, 29, 31, 33, 39, 43, 51–55, 57, 59, 63–65А, 67, 69; просп.Гагаріна: 118, 120–142, 144, 146, 148, 150–158; просп.Гагаріна, 157, м.Торез, Донецька обл., 86607 (школа №6, актовий зал) Велика
141298 м.Торез – вул.Г. Успенського, вул.Герцена, вул.Городська, вул.Запрудна, вул.Каменська, вул.Колесникова, вул.Коперніка, вул.Нестерова, вул.Нечуй-Левицького, вул.Одеська, вул.Островського, вул.П. Мирного, вул.Толстого, вул.37 лєт Октября, пров.Белінського, пров.Г. Успенського: 3–44, 46, 48, 50, 52; пров.Городський, пров.Запорізький, пров.Колесникова, пров.Куйбишева, пров.М. Вовчка, пров.Неміровича-Данченко, пров.Одеський, пров.Островського, пров.Паровозний, пров.Салтикова-Щедрина, пров.Центральний: 9–108, 110, 112, 114–116, 118–120; пров.Школьний, просп.Гагаріна: 143, 145, 147, 149–149А, 159А–210; будинки Гірничорятувального загону просп.Гагаріна, 153, м.Торез, Донецька обл., 86607 (6-й Воєнізований гірничо-рятувальний загін, актовий зал) Велика
141299 м.Торез – вул.Барнаульська, вул.Бєлгородська, вул.Верещагіна: 9–26; вул.Весіння, вул.Войкова, вул.Волховська, вул.Д. Комсомольська, вул.Естонська, вул.Єгорова, вул.Жуковського, вул.Капустіна, вул.Коцюбинського: 74А, 83–94; вул.Литовська, вул.Мельнична: 70–70А, 72, 74–74А, 78, 84–111А; вул.Недобера, вул.Олімпійська, вул.Тульська, вул.Читинська, вул.Шахтарська, вул.50 лєт ВЛКСМ: 51А–79; вул.60 лєт СССР, пров.Барнаульський, пров.Войкова, пров.Волховський, пров.Д. Комсомольський, пров.Жуковського, пров.Капустіна, пров.Тихий, пров.1 Жуковського, пров.2 Жуковського, просп.Гагаріна: 99–101, 103, 105–105А, 107, 109–111, 113Б, 115–117, 119; вул.Жуковського, 30, м.Торез, Донецька обл., 86607 (школа №16, вестибюль, 1-й поверх) Велика
141300 м.Торез – вул.Верещагіна: 1–8; вул.Вольська: 1–31, 33, 35; вул.Горбачова, вул.Казахська, вул.Калініна, вул.Коцюбинського: 1–73, 75А–81; вул.Ленінградська: 1–38, 40, 42, 46, 48, 50, 52–52А; вул.Мельнична: 1–69, 71, 73, 75А–77, 79–83А; вул.Ніколаєва: 44–75; вул.Островок, вул.Псковська: 1–38, 39А–42, 44А; вул.50 лєт ВЛКСМ: 1–50; вул.50 лєт СССР: 22–107; пров.Г. Успенського: 45–45А, 47, 49, 51, 53–129; пров.Горбачова, пров.Заводський, пров.Калініна, пров.Коцюбинського, пров.Ладигіна, пров.Леонова, пров.Ліхачова, пров.Мельничний, пров.Польовий, пров.Центральний: 109, 111, 113, 117, 122–193; пров.Яблочкіна, просп.Гагаріна: 37–98, 102, 104, 106, 108, 112, 114; вул.50 лєт СССР, 5, м.Торез, Донецька обл., 86600 (Торезька школа мистецтв №1, фойє) Велика
141301 м.Торез – вул.Енгельса: 95, 97; вул.Піонерська: 1; вул.Поповича, вул.Стаханова: 1–5, 7, 9, 11, 17, 21; вул.50 лєт СССР: 7, 9–18; пров.Партизанський вул.Піонерська, 11, м.Торез, Донецька обл., 86600 (палац дитячої та юнацької творчості "Юність", вестибюль) Велика
141302 м.Торез – вул.Байкальська, вул.Гвардійська, вул.Овражна, вул.Осіння, вул.Пролетарська: 1–73, 75–77, 79, 81, 83А, 85, 87А, 89, 91, 93, 97; вул.Путилівська, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Руднічна, вул.Шевченко, вул.40 лєт Октября, пров.Байкальський, пров.Осінній, пров.Пролетарський: 71–77; пров.Річний, пров.Робочий, пров.Руднічний, пров.Шевченко, пров.40 лєт Октября вул.Піонерська, 19, м.Торез, Донецька обл., 86600 (Торезький коледж Донецького державного університету управління, фойє) Велика
141303 м.Торез – вул.Бурденко, вул.Вольська: 32, 34, 36–82; вул.Енгельса: 85, 96, 100–135; вул.Кооперативна, вул.Ленінградська: 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 53–88; вул.Матросова, вул.Піонерська: 5–17; вул.Псковська: 39, 44, 45–84; вул.Пушкіна: 1–18, 20, 22, 24, 26; вул.Стаханова: 6, 8, 10, 12–14, 20, 22–34; пров.Вольський, пров.Кооперативний, будинки товариство ’Мирний’ вул.Енгельса, 83, м.Торез, Донецька обл., 86600 (гімназія, вестибюль) Велика
141304 м.Торез – бульв.Ілліча: 18–22; вул.Воровського, вул.Глибока, вул.Дзержинського, вул.Енгельса: 1–79, 86–91; вул.Пригородня, вул.Пушкіна: 19, 21, 23, 25, 27–50; вул.Сизранцева, вул.Торезька, пров.Арсенальний, пров.Паризької Комуни, пров.Пушкіна, пров.Станційний, просп.Гагаріна: 2–6, 8–10; бульв.Ілліча, 3, м.Торез, Донецька обл., 86600 (школа №10, вестибюль) Велика
141305 м.Торез – бульв.Ілліча: 6–13; вул.Ніколаєва: 1–35; вул.Піонерська: 2; вул.Тітова, вул.50 лєт СССР: 1–6, 8; просп.Гагаріна: 7, 11–32; вул.Піонерська, 2А, м.Торез, Донецька обл., 86600 (палац культури ім.В.Маяковського, фойє, ліва сторона) Середня
141306 м.Торез – вул.Апрельська: 4–62; вул.В. Листопад, вул.Восточна, вул.Горняцька, вул.Леніна: 1–193А, 196–198, 200; вул.Лутугінська, вул.Новопідгірна: 1–63, 67, 69; вул.Пролетарська: 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–96, 98–197; вул.Совєтська, вул.Трудова: 6–49, 56–58, 62, 64; пров.Восточний, пров.Пролетарський: 1–66, 101–103; вул.Піонерська, 2А, м.Торез, Донецька обл., 86600 (палац культури ім.В.Маяковського, фойє, права сторона) Середня
141307 м.Торез – вул.Громова, вул.Челябінська, пров.Володарський, пров.Орлова, м-р 1, м-р 2: 12А–19, 21–22, 30–32; мікрорайон 2, школа №11, м.Торез, Донецька обл., 86615 (школа №11, коридор, 1-й поверх) Велика
141308 м.Торез – м-р 2: 20, 23–29, 33–44; мікрорайон 2, школа №11, м.Торез, Донецька обл., 86615 (школа №11, коридор, 2-й поверх) Велика
141309 м.Торез – м-р 4: 1–7, 11/Гурт.–17, 19–20, 33–35; мікрорайон 4, медичне училище ім.П.Губкіної, м.Торез, Донецька обл., 86617 (медичне училище ім.П.Губкіної, вестибюль) Велика
141310 м.Торез – м-р 4: 8–9, 18, 21–32; мікрорайон 4, дитячий садок №32, м.Торез, Донецька обл., 86617 (дитячий садок №32, музичний зал) Велика
141311 м.Торез – м-р 3 мікрорайон 3, дитячий садок №50, м.Торез, Донецька обл., 86617 (дитячий садок №50, музичний зал) Велика
141312 м.Торез – вул.Апрельська: 64–82А; вул.Боженко, вул.Вахтангова, вул.Верх. Набережна, вул.Дальня, вул.Добролюбова, вул.Донецька, вул.Достоєвського, вул.К. Цеткін, вул.Катанаєва, вул.Ключова, вул.Комунальна, вул.Комунарів, вул.Крупської, вул.Левченко, вул.Леніна: 195, 199, 201, 203, 205–207, 209–209Б, 211, 213, 217А–217Б, 219–221, 223, 225, 227–227А, 229, 231–233, 237, 239, 241, 243–249, 251–257, 259, 261–263А, 265–265А; вул.Лобачевського, вул.Набережна, вул.Новопідгірна: 64–66, 68, 70–98; вул.Панфілова, вул.Підгірна, вул.Профсоюзна, вул.Свободи, вул.Середньо-Набережна, вул.Тельмана, вул.Трудова: 53–55, 61, 63, 65–76; вул.Чернишевського, пров.Декабристів, пров.Дубовий, пров.К. Цеткін, пров.Кавказький, пров.Комунарів, пров.Крупської, пров.Лобачевського, пров.Профсоюзний, пров.Свободи, пров.Трудовий, будинки с-за Чистяковського вул.Катанаєва, 7, м.Торез, Донецька обл., 86604 (школа №7-дошкільний навчальний заклад, актовий зал) Велика
141313 м.Торез – вул.Азовська, вул.Айвазовського, вул.Весела, вул.Димитрова, вул.Загородня, вул.Земнухова, вул.Керченська, вул.Кірова: 2–2В, 4–4Б, 6–6А, 8, 10, 12, 14; вул.Комінтерна: 1, 3, 5–5А, 7–7А, 9, 11–11А, 13–13А, 15; вул.Кустанайська, вул.Майкопська, вул.Мінська, вул.Мостова: 2–2А, 4, 6, 8, 10А–12; вул.Н. Курченко, вул.Новочеркаська, вул.Патона, вул.Перекопська, вул.Ростовська, вул.Севастопольська, вул.Сєвєрна, вул.Сімферопольська, вул.Смоленська, вул.Степова, вул.Тернова, вул.Тургенєва, вул.Тюленіна, вул.Фадєєва, вул.Широка: 1–23 к.3; вул.Щепкина, вул.Щусєва, вул.Южна, вул.Ялтинська, пров.Веселий, пров.Загородній, пров.Комінтерна, пров.Ростовський, пров.Смоленський, пров.Спасський, пров.Терновий, пров.Фадєєва, будинки Промплощадки вул.Фадєєва, 2, м.Торез, Донецька обл., 86600 (школа №22, вестибюль) Велика
141314 м.Торез – вул.Губкіна: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–109; вул.Електротехнічна, вул.Інженерна, вул.Кисельова, вул.Кірова: 75–75А, 77, 79–81, 83, 85, 89–91, 95, 99, 101–224; вул.Комінтерна: 66, 68, 70–135; вул.Котовського: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 99–207; вул.Кругла, вул.Леніна: 234, 238, 240, 242, 250, 258, 260, 264, 266–299; вул.Макаренко, вул.Мініна, вул.Мусоргського, вул.Павлова, вул.Пожарського, вул.Разіна: 71–99; вул.Ремовська, вул.Чапаєва, пров.Губкіна, пров.Котовського, пров.Макаренко, пров.Максимова Балка, пров.Мусоргського вул.Леніна, 296, м.Торез, Донецька обл., 86600 (електротехнічний завод "ТЕТЗ-Інвест", їдальня) Велика
141315 м.Торез – вул.Армавірська, вул.Бакінська, вул.Бородіна, вул.Глінки, вул.Доватора, вул.Дружби, вул.Короленко, вул.Краснодарська, вул.Луганська, вул.Соснова, вул.Ставропольська, вул.Тевосяна, вул.Тираспільська, вул.Ціолковського, вул.Чайковського, пров.Доватора, будинки ст. Воскресенська вул.Леніна, 303, м.Торез, Донецька обл., 86600 (школа №4, вестибюль) Середня
141316 м.Торез – вул.Бабушкіна, вул.Гражданська, вул.Губкіна: 1–33А, 35А, 37–37А, 39–39А, 41А, 43–43А, 45–45А, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Кірова: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–74, 76, 78, 82, 84, 86–88, 92–94, 96, 100; вул.Комінтерна: 2–2А, 4–4А, 6–6А, 8, 10, 12, 14–14А, 16–65, 67, 69; вул.Котовського: 1–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Леніна: 202, 204, 208, 210, 212, 214, 218, 222, 224, 226, 228, 230; вул.Мостова: 3–3А, 5–5А, 7А, 9; вул.Некрасова, вул.Разіна: 1–69; вул.Станіславського, вул.Франко, пров.Авіаційний, пров.Айвазовського, пров.Волочаєвський, пров.Димитрова, пров.Круглий, пров.Лавочкіна, пров.Мостовий, пров.Разіна, пров.Репіна, пров.Ячменєва вул.Леніна, 246А, м.Торез, Донецька обл., 86600 (Вище професійно-технічне училище ім.О.Стаханова, коридор, 1-й поверх) Середня
141317 м.Торез – вул.Водоп’янова, вул.Гризодубової, вул.Залізнодорожня, вул.К. Дроново, вул.К. Зорька, вул.Котляревського: 33, 35, 37–112; вул.Можайського, вул.Осипенко, вул.Переїзна, вул.Раскової, вул.Сеченова, вул.Совнархозівська, вул.Чехова: 77–136; вул.Чорноморська, вул.Шишкіна, вул.10 лєт Октября, вул.20 лєт Октября: 68–70, 72–76, 78–78А, 80, 88–203; вул.7 Ноября, пров.Залізнодорожній, пров.Можайського, пров.Совнархозівський, пров.1 Можайського, пров.2 Можайського, пров.7 Ноября вул.Чехова, 102, м.Торез, Донецька обл., 86609 (школа №15, спортивна кімната, 1-й поверх) Середня
141318 м.Торез – вул.Аврорська, вул.Амурська, вул.Волзька, вул.Дніпровська, вул.Дунайська, вул.Заводська, вул.Кіма, вул.Кіровоградська, вул.Красноармійська, вул.Невська, вул.Ризька, вул.Уральська, вул.Фабрична, пров.Кіровоградський, пров.Пугачова, пров.Соколова вул.Ризька, 18, м.Торез, Донецька обл., 86609 (АПК ВП "Торезький ремонтно-механічний завод" ДП "Торезантрацит", вестибюль) Середня
141319 м.Торез – вул.Берегова, вул.Донська, вул.Ізмаїльська, вул.Комуністична, вул.Котляревського: 2–29А, 34, 36А; вул.Кринична, вул.Ленінабадська, вул.Могилевська, вул.Московська, вул.Новікова-Прибоя, вул.Огарьова, вул.Паркова, вул.Печорська, вул.Пугачова, вул.Р. Люксембург, вул.Соколова, вул.Строітєльна, вул.Таганрозька, вул.Тимірязєва, вул.Чехова: 2–74; вул.20 лєт Октября: 1А–67, 71, 77, 79, 81–85; вул.8 Марта вул.Заводська, 2, м.Торез, Донецька обл., 86609 ("Управління матеріально-технічного постачання" ДП "Торезантрацит", їдальня) Середня
141320 м.Торез – вул.Аграрна, вул.Бобруйська, вул.Вільямса, вул.Зелінського, вул.Кавказька, вул.Колумба, вул.Кольцова, вул.Корчагіна, вул.Косарєва, вул.Крилова, вул.Молдавська, вул.Нахімова, вул.П. Ангеліної, вул.Пирогова, вул.Совхозна, вул.Т. Бірлевої: 1–10, 12, 14, 16, 20, 22, 24; вул.Ушакова, вул.Шкирятова, пров.Пирогова, пров.Совхозний, пров.Ушакова, пров.Шкирятова вул.Колумба, 1, м.Торез, Донецька обл., 86609 (Шахтобудівельне підприємство, червоний куток) Середня
141321 м.Торез – вул.Горохової: 4А–29, 31–31Б, 33, 35; вул.Д. Богатирьової, вул.Жигулівська: 1–14; вул.Карпатська: 3–41; вул.Ленська: 3–17, 19, 21, 23; вул.Побєди: 1–40, 42, 44; вул.Рилєєва, вул.Т. Бірлевої: 11, 13, 15, 17–19, 21, 23–23А, 25–130; вул.Театральна, вул.Шестакової: 4–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40; пров.Мурманський, пров.Рилєєва вул.Т.Бірлевої, 51, м.Торез, Донецька обл., 86601 (Торезький професійний ліцей, вестибюль) Середня
141322 м.Торез – вул.Даргомижського, вул.Єрмака, вул.Жигулівська: 15–34; вул.Комарова, вул.М. Сиротіна, вул.Менжинського: 2–2А, 25, 27–27А, 33, 35, 38, 43; вул.Новгородська, вул.Орджонікідзе, вул.Пєшкова, вул.Підлісна, вул.Прорізна, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Свердлова, вул.Стадіонна, вул.Технікумівська: 3–30, 32, 34; вул.Ульянова, вул.Урицького, пров.Свердлова, пров.Стадіонний, пров.Театральний вул.Театральна, 4, м.Торез, Донецька обл., 86606 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Середня
141323 м.Торез – вул.Гайдара, вул.Галана, вул.Горохової: 30, 32, 34, 36–71; вул.Жигулівська: 35–84; вул.К. Лібкнехта, вул.К. Маркса, вул.Карпатська: 42–104А; вул.Київська, вул.Ленська: 18, 20, 22, 24–73; вул.Менжинського: 16–24, 26, 28–32, 34, 36, 40–42, 46–84; вул.Побєди: 41, 43, 45–105; вул.Технікумівська: 31, 33, 35–66; вул.Хабаровська, вул.Шестакової: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–37, 39, 41–60; пров.Ізюмський, пров.Ленський, пров.Новостройки, пров.Середній, пров.Технікумівський, будинки Лісгоспзага, квартал Г вул.Шестакової, 50, смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86606 (гірничий технікум ім.О.Ф.Засядька, вестибюль) Велика
141324 смт Пелагіївка – квартал Г, м-р 30 лєт Побєди: 6–7, 14–17, 25–29, 36–37, 48; мікрорайон 30 лєт Побєди, школа №18, смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86606 (школа №18, ленінський зал, 1-й поверх) Велика
141325 смт Пелагіївка – вул.Баумана, будинки 31 км, м-р 30 лєт Побєди: 1–3, 8–13, 18–24, 30–35, 38–47, 59; мікрорайон 30 лєт Побєди, клуб шахти "Прогрес", смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86606 (клуб шахти "Прогрес", фойє) Велика
141326 смт Пелагіївка – вул.Басейна, вул.Башкірська, вул.Ватутіна, вул.Іркутська, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кутузова, вул.Лазо, вул.Леваневського, вул.Миру: 1А–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Мічуріна, вул.Октябрська, вул.Пархоменко, вул.Первомайська, вул.Революції, вул.Садова, вул.Соцгородок, вул.Суворова, вул.Ташкентська, вул.Толбухіна, вул.Фурманова, вул.Шахтна, пров.Леваневського, пров.Мічуріна, пров.Революції, пров.Соцгородок, будинки ст. Пелагіївської вул.Ташкентська, 1, смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86602 (адміністративно-побутовий комбінат "Шахта 3-біс", фойє) Велика
141327 смт Пелагіївка – вул.Горнопромишлєна, вул.Горького, вул.Грибоєдова, вул.Державіна, вул.Єсеніна, вул.Зелена, вул.Інтернаціональна, вул.Карбишева, вул.Клубна, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Українська, вул.Ферганська, вул.Фестивальна, вул.Шаляпіна, вул.Юбілейна, пров.Горнопромишлєний, пров.Карбишева, пров.Молодіжний, пров.Октябрський, пров.Український, пров.Ферганський, пров.Фестивальний вул.Горького, клуб ім.Кірова, смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86602 (клуб ім.Кірова, танцювальний зал) Середня
141328 смт Пелагіївка – вул.Висоцького: 11, 15; вул.Восоєдінєнія, вул.Вьошенська: 48–82; вул.Дарвіна, вул.Донбаська, вул.Єреванська, вул.Індустріальна, вул.Комсомольська, вул.Кошевого: 1–18, 20, 22, 24–26, 28; вул.Левітана, вул.Миру: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–99; вул.Огородня, вул.Перова, вул.Придорожня, вул.Соціалістична, вул.Фрунзе, вул.Щербакова, вул.Щукіна, пров.Восоєдінєнія, пров.Дарвіна, пров.Донбаський, пров.Комсомольський, пров.Левітана вул.Соціалістична, 22, смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86608 (школа №13-дитячий садок, вестибюль, 1-й поверх) Середня
141329 смт Пелагіївка – вул.Артема, вул.Виборзька, вул.Висоцького: 1–10, 12–14, 16–32; вул.Вінницька, вул.Воронізька, вул.Вьошенська: 1–46; вул.Грабовського, вул.Зарічна, вул.Кошевого: 19, 21, 23, 27, 29–52; вул.Молодої Гвардії, вул.Народна, вул.Рассипнянська, вул.Федорова, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шатурська, вул.Шепетовська, вул.Ярославського, пров.Висоцького, пров.Кошевого вул.Шепетовська, шахта "Лісова", смт Пелагіївка, м.Торез, Донецька обл., 86608 (адміністративно-побутовий комбінат "Шахта Лісова", фойє) Середня
141330 смт Розсипне – вул.Бастіонна, вул.Бєлова, вул.Волинська, вул.Загорська, вул.Ів. Третяка: 1–12; вул.Міусинська, вул.Омська, вул.Переяславська, вул.Ужгородська, вул.Чекістів, вул.Черкаська, вул.Ямпільська, вул.127 Чистяківської Дивізії, пров.Середньо-Шляховий вул.Гончарова, 2А, смт Розсипне, м.Торез, Донецька обл., 86691 (школа №24, коридор, 1-й поверх) Велика
141331 смт Розсипне – вул.Б.Хмельницького, вул.Гончарова, вул.Ів. Третяка: 14–31; вул.Курська, вул.Пржевальського, вул.Руставелі, вул.Сухумська, вул.Тагільська, вул.Тобольська, вул.Уссурійська, пров.Руставелі, роз’їзд будинки Западного роз’їзду вул.Гончарова, 6, смт Розсипне, м.Торез, Донецька обл., 86691 (клуб "Комсомолець", зал для глядачів) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140902 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська лікарня №2 міста Єнакієве" вул.Фурманова, 4, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 Мала
140903 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська лікарня №5 м.Єнакієве" вул.Павлова, 1, смт Карло-Марксове, м.Єнакієве, Донецька обл., 86451 Мала
140904 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська лікарня №7" вул.60 лєт СССР, 37, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 Мала
140905 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міська психіатрична лікарня м.Єнакієве" вул.Гагаріна, 1В, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 Мала
140906 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міський протитуберкульозний диспансер м.Єнакієве" вул.Комуністична, 3, м.Єнакієве, Донецька обл., 86400 Мала
140907 Єнакієвська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№52) вул.Ялтинська, 2А, смт Оленівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 86489 Мала
141332 Торезька центральна міська лікарня вул.50 лєт СССР, 3, м.Торез, Донецька обл., 86600 Мала
141333 Торезька центральна міська лікарня мікрорайон 4, Торезька центральна міська лікарня, м.Торез, Донецька обл., 86617 Мала
141334 Торезька міська лікарня №2 вул.П.Ангеліної, 2, м.Торез, Донецька обл., 86609 Мала
141335 Торезька виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№28) вул.Широка, Торезька виправна колонія №28, м.Торез, Донецька обл., 86600 Середня
141336 Киселівський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№125) вул.Широка, 19, м.Торез, Донецька обл., 86600 Мала