Донецька область - одномандатний виборчий округ №54

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140538 с.Велика Шишівка, с.Шапошникове вул.60 років ВЛКСМ, 2А, с.Велика Шишівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86253 (будинок культури, фойє) Середня
140539 с.Тернове вул.Колхозна, 25А, с.Тернове, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, фойє) мала
140540 с.Грабове вул.Совєтська, 32, с.Грабове, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86234 (будинок культури, фойє) Середня
140541 с-ще Балочне, с.Рівне вул.Октябрська, 25А, с.Рівне, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, фойє) мала
140542 с.Дмитрівка – вул.Велико-Руська, вул.Гагаріна, вул.Герасимівська, вул.Закутня, вул.Зарічна, вул.Кочебіна, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Мельнична, вул.Мирошніченка, вул.Набережна, вул.Нагольна, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 1–77, 84, 92; вул.Чехова, вул.Чумаченка, вул.Шевченка, вул.202 артполку, вул.40 гвардійської дивізії, вул.87 стрілкової дивізії, вул.95 Погранотряду, пров.Восточний, пров.Межевий, пров.Рафієва, пров.Річний, пров.Южний, с.Верхній Кут, с.Зрубне, с.Передерієве, с.Розсипне(Дмитрівська с/р), с.Чугуно-Крепинка вул.Центральна, 35, с.Дмитрівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86262 (школа, фойє) Середня
140543 с.Дмитрівка – вул.Бородіна, вул.Куйбишева, вул.Маяковського, вул.Міуська, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Новостройка, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна: 83, 85–91, 93–380; с-ще Кожевня вул.Центральна, 122, с.Дмитрівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86262 (ТОВ ім.Челюскінців, актова зала) Середня
140544 с.Латишеве вул.Соловйова, 49А, с.Латишеве, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (магазин, торговельна зала)
/
вул.Соловйова, 49, с.Латишеве, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200
мала
140545 с.Дібрівка вул.Центральна, 16, с.Дібрівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, фойє) мала
140546 с.Золотарівка, с.Дубівка вул.Ломоносова, 8, с.Золотарівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86252 (школа, фойє) Середня
140547 с.Новомиколаївка, с.Новопелагіївка вул.Куйбишева, 1А, с.Новопелагіївка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86252 (сільський клуб, фойє) мала
140548 с.Малоорлівка, с.Новоорлівка, с-ще Славне, с.Шевченко(Малоорлівська с/р) вул.Северна, 18, с.Малоорлівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86222 (школа, фойє) Середня
140549 с.Комишатка вул.Утіна, 42, с.Комишатка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86223 (школа, спортивна зала) мала
140550 с.Мануйлівка вул.Горького, 3А, с.Мануйлівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86261 (школа, фойє) мала
140551 с.Петрівське вул.К.Маркса, 43А, с.Петрівське, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86230 (сільський клуб, актова зала) мала
140552 с.Нікішине, с.Веселе, с.Круглик, с-ще Рідкодуб вул.Леніна, 70А, с.Нікішине, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86220 (будинок культури, обрядова кімната) Середня
140553 с-ще Кумшацьке вул.Железнодорожна, 1А, с-ще Кумшацьке, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86220 (залізничний вокзал, зала очікування) мала
140554 с.Орлово-Іванівка вул.Центральна, 43, с.Орлово-Іванівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86231 (школа, фойє) Середня
140555 с.Михайлівка, с-ще Степне вул.Побєди, 59А, с.Михайлівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (будинок культури, глядацька зала) мала
140556 с.Петропавлівка, с.Красний Луч, с-ще Польове, с.Стіжкове вул.Українського, 44А, с.Петропавлівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86230 (школа, фойє) Середня
140557 с.Розівка вул.Щорса, 7, с.Розівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86221 (школа, актова зала) Середня
140558 с.Шевченко(Розівська с/р) вул.Шевченка, 6А, с.Шевченко, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (сільський клуб, глядацька зала) мала
140559 с.Розсипне(Розсипненська с/р), с.Димитрова, с.Стрюкове, с.Тимофіївка вул.Леніна, 21, с.Розсипне, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86263 (будинок культури, фойє) мала
140560 с-ще Садове вул.Первомайська, 7А, с-ще Садове, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86251 (будинок культури, фойє) Середня
140561 с-ще Молодецьке вул.40 лет Побєди, 2А, с-ще Молодецьке, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86211 (фельдшерський пункт, приймальний кабінет) Середня
140562 с-ще Зарощенське, с-ще Захарченко вул.Весела, 2, с-ще Зарощенське, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86206 (фельдшерський пункт, приймальний кабінет) мала
140563 с-ще Зачатівка вул.Миру, 57, с-ще Зачатівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86251 (магазин, торговельна зала) мала
140564 с.Степанівка, с.Саурівка, с.Тарани вул.Єжкова, 93, с.Степанівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86260 (будинок культури, фойє) Середня
140565 с.Маринівка, с.Червона Зоря вул.Селіверстова, 15, с.Маринівка, Шахтарський р-н, Донецька обл., 86200 (школа, спортивна зала) мала
141337 м.Харцизьк – вул.Бардіна, вул.Доватора, вул.Дружби, вул.Космодем’янської: 1–24; вул.Мечникова, вул.Миру: 16–97; вул.Набережна, вул.Остапа Вишні: 1–9, 11, 15, 17, 21, 23, 29, 31; вул.Полєжаєва, вул.Фучика, вул.Чекаліна, вул.Чкалова, пров.Ворошилова, пров.Інтернаціональний, пров.Козакова, пров.Левітана, пров.Лисенка, пров.Молодіжний, пров.Робочий, пров.Толбухіна, пров.Федорова, пров.Фестивальний вул.Чекаліна, будинок культури ВАТ "ХТЗ", м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (будинок культури ВАТ "ХТЗ", фойє) Середня
141338 м.Харцизьк – вул.Братів Осташків, вул.Колхозна: 1А–77; вул.Красна: 1–39; вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Миру: 1–15; вул.Огарьова: 2–29, 31, 33, 35–35А, 37–39, 41, 43, 45, 49; вул.Пугачова, вул.Родникова, вул.Харцизька, вул.Цвєточна, вул.Щербакова, пров.Вишинського, пров.Докучаєва, пров.Дундича, пров.Красногвардійський, пров.Куйбишева, пров.Леваневського, пров.Литейний, пров.Матросова, пров.Петровського, пров.Соціалістичний, пров.Товстухи, пров.Тракторний, пров.Транспортний, пров.Тупиковий, сел. Енергетик вул.Огарьова, 2А, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №6, спортивна зала) Велика
141339 м.Харцизьк – вул.Кондратьєва, вул.Невського, вул.Патона: 1–28А; вул.Кондрат’єва, 2, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (палац спорту "Трубник", спортивна зала) Середня
141340 м.Харцизьк – вул.Глінки, вул.Зарічна, вул.Космодем’янської: 25–57; вул.Лихолєтова, вул.Металургів, вул.Недосєкіна, вул.Остапа Вишні: 10, 12–14, 16, 18–20, 22, 24–28, 30, 32–67; вул.Патона: 29–71; вул.Серафимовича, вул.Строітельна, вул.Титова, вул.Щорса, пров.Водний, пров.Репіна вул.Патона, 30, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (гуртожиток, фойє) Велика
141341 м.Харцизьк – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Колхозна: 79–101; вул.Красна: 40–154; вул.Міцкевича, вул.Огарьова: 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46–48, 50–77; вул.Паризької Комуни, вул.Тимирязєва, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Енергетичний, пров.Лазарева, пров.Лесі Українки, пров.Павлика Морозова, пров.Павлова, пров.Садовий, пров.Терешкової, пров.Технічний вул.Огарьова, 67, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (клуб заводу "Армліт-Донбас", актова зала) Середня
141342 м.Харцизьк – вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Зубкова, вул.Зугресівська: 2–11, 13, 15, 17–19А, 21, 25А, 27, 29, 31–37, 39, 41А, 45–51А; вул.Кірова, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Купріна, вул.Курчатова, вул.Островського, вул.Польова, вул.Совєтська: 1–3, 5; вул.Спортивна, пров.Виноградний, пров.Луговий вул.Зугресівська, 3, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (Харцизький автодор, актова зала) Середня
141343 м.Харцизьк – вул.Артема: 1–24А; вул.Баумана: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Блюхера, вул.Ватутіна: 1–22; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Воровського, вул.Герцена, вул.Дзержинського, вул.Добролюбова, вул.Донецька: 1–24; вул.Енгельса, вул.Калиновського: 1–22А, 24, 26; вул.Київська, вул.Комсомольська, вул.Короленка, вул.Котовського, вул.Кутузова: 1–22; вул.Ломоносова, вул.Луганська, вул.Пригородна, вул.Сєвєрна: 2–24; вул.Толстого, вул.Фурманова, вул.Чернишевського, вул.Шахтарська, вул.Ювілейна, с-ще Ведмеже вул.Даргомижського, 17, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (адмінбудинок КП Компанія "ДЕФА", фойє) Велика
141344 м.Харцизьк – вул.Відродження, вул.Вокзальна: 1А–29А, 30А–31А; вул.Героїв Сталінграда: 2, 4–7, 28–74А; вул.Зугресівська: 12, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42–44, 53–75; вул.Корчагіна, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Постишева: 1–10, 18, 20, 22, 24, 28, 30; вул.Сибірська, вул.Совєтська: 7–23; вул.Трудова, вул.Чапаєва, вул.Шаумяна, вул.8 Березня, пров.Алехновича, пров.Болотова, пров.Гоголя, пров.Красноармійський, пров.Кузнєцова, пров.Панфілова, пров.Пушкіна, пров.Ткачука, пров.Тургенєва вул.Шаумяна, 25, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №4, фойє) Велика
141345 м.Харцизьк – вул.Вокзальна: 34–50; вул.Героїв Сталінграда: 3, 9; вул.Краснознаменська: 1–32, 34, 38–38А, 40–56А, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88–90, 92–94; вул.Октябрська: 5–7; вул.Пролетарська, вул.Свободи: 6–63; вул.Сергія Лазо: 1–5, 13; вул.Совєтська: 4, 6, 41–50; вул.Шалімова, пров.Ніколенка: 2–2А, 4; пров.Піонерський вул.Кононенка, 2, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (їдальня ТОВ "Машзавод", зала) Велика
141346 м.Харцизьк – вул.Адамця: 1–111; вул.Артема: 25А–93; вул.Баумана: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 25–51; вул.Ватутіна: 23–92; вул.Ветеранів, вул.Донецька: 25–47, 49, 51, 53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67–67А; вул.Калиновського: 23, 25, 27–41; вул.Калініна, вул.Кутузова: 25–94; вул.Олега Кошевого: 20–30; вул.Постишева: 11–17, 19, 21, 23, 25–27, 29, 32–156; вул.Сергія Лазо: 26–26А, 29–31; вул.Сєвєрна: 25–52; вул.Тухачевського, вул.Чайковського, пров.Вознесенського: 1А–6, 8–12, 16–20; пров.Єгорова, пров.Шишкова вул.Адамця, 44, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №5, спортивна зала) Велика
141347 м.Харцизьк – вул.Артема: 94–122; вул.Будьонного, вул.Ватутіна: 93–122; вул.Декабристів, вул.Донецька: 48–48Д, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 69–117А; вул.Загородня, вул.Карбишева, вул.Качалова, вул.Лісова, вул.Мічурінська, вул.Огінського, вул.Сєрова, п. Липово вул.Олега Кошевого, 36, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (КП "Міськсвітло", фойє) Середня
141348 м.Харцизьк – бульв.Шевченка, вул.Вокзальна: 60–70; вул.Октябрська: 9–39; пров.Ніколенка: 3, 5; пров.Спартаківський: 1–2; вул.Вокзальна, 57, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (міська школа мистецтв, актова зала) Велика
141349 м.Харцизьк – вул.Вокзальна: 30, 32–33; вул.Краснознаменська: 59, 63; вул.Октябрська: 70; вул.Сергія Лазо: 15–17; пров.Ніколенка: 11; пров.Спартаківський: 5; вул.Октябрська, 64, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №1, спортивна зала) Велика
141350 м.Харцизьк – вул.Краснознаменська: 81, 83, 85; вул.Октябрська: 41–43, 78–90; вул.Первомайська: 1–8; вул.Свободи: 79–79А, 88–90; пров.Мануїльського, пров.Склярова: 2, 4, 6–6А; пл.Леніна, 1, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (палац культури, фойє) Велика
141351 м.Харцизьк – бульв.Полупанова: 2, 4, 6–8, 10, 18; вул.Вокзальна: 72А–76; вул.Краснознаменська: 91; вул.Октябрська: 47–53, 92–94; вул.Свободи: 85–87, 94–99; пров.Максименка, пров.Склярова: 1, 3, 5, 7–11; вул.Октябрська, 45, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (різнопрофільний ліцей №1, фойє) Велика
141352 м.Харцизьк – вул.Гагаріна, вул.Краснознаменська: 33–33А, 35, 39, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 100–164Ч; вул.Олега Кошевого: 1А–18; вул.Первомайська: 10–54; вул.Сергія Лазо: 8–12, 14, 19–25А, 27; пров.Вознесенського: 7, 13–15; пров.Спартаківський: 10–12; вул.Краснознаменська, 87, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №2, спортивна зала) Велика
141353 м.Харцизьк – бульв.Полупанова: 20, 22, 24–26; вул.Адамця: 117–125; вул.Краснознаменська: 166–180; вул.Постишева: 157–226; вул.Семашка, пров.Медицинський, пров.Сєчєнова вул.Постишева, 228, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (дитячо-юнацька спортивна школа, фойє) Велика
141354 м.Харцизьк – бульв.Полупанова: 1, 3, 5, 9, 13–17А, 19, 21, 23; вул.Вокзальна: 77–112; вул.Гайдара: 3–32, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Гастелла: 1–65; вул.Карла Маркса: 1–30; вул.Крупської: 1–58; вул.Лермонтова: 1–32; вул.Маяковського: 1–57; вул.Нахімова: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65–65А; вул.Некрасова: 2–30, 32, 34, 36; вул.Орджонікідзе: 1–58; вул.Свердлова: 1–58; вул.Суворова, вул.Фрунзе: 1–29; вул.Челюскінців: 2–58; пров.Бірюзова, пров.Паторжинського вул.Нахімова, 1, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (Харцизьке управління газового господарства, актова зала) Велика
141355 м.Харцизьк – вул.Гайдара: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–96, 98, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–126, 130; вул.Гастелла: 68–121; вул.Карла Маркса: 31–70; вул.Крупської: 59–78; вул.Лермонтова: 33–92; вул.Маяковського: 58–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Нахімова: 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–70, 71, 73, 75–119; вул.Некрасова: 31, 33, 35, 37–90, 92, 94, 96; вул.Орджонікідзе: 59–139; вул.Свердлова: 59–138; вул.Фрунзе: 31–70, 72, 74, 76, 78–88; вул.Челюскінців: 59–78; вул.Чумака: 1–19; пров.Шмідта вул.Нахімова, 32А, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (Харцизький технікум Дон НТУ, актова зала) Середня
141356 м.Харцизьк – вул.Березова, вул.Гайдара: 97, 99–101, 103, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 132–210Б; вул.Гастелла: 122–155; вул.Карла Маркса: 71–76; вул.Лермонтова: 93–120; вул.Нахімова: 70А, 72–72А, 74, 121–135; вул.Некрасова: 91–91А, 93, 95, 97–124; вул.Орджонікідзе: 140–207; вул.Свердлова: 139–169; вул.Фрунзе: 71, 73, 75, 77, 90–114; пров.Березовий Другий, пров.Березовий Перший, пров.Березовий Четвертий, пров.Жуковського: 2; пров.Зелений, пров.Канатний Другий, пров.Канатний Перший, пров.Канатний Третій, пров.Сосюри, пров.Тепличний, 1148 км вул.Нахімова, 72, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (приміщення комунальної власності, фойє) Велика
141357 м.Харцизьк – вул.Крупської: 139А–146; вул.Маяковського: 139–171; вул.Челюскінців: 139–204; вул.Чумака: 49, 52–118; вул.40 років визволення України: 53; пров.Жуковського: 1А–1Б, 43; м-н Ювілейний: 22–24А, 29; мікрорайон Ювілейний, різнопрофільний ліцей №2, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (різнопрофільний ліцей №2, фойє) Велика
141358 м.Харцизьк – вул.Чумака: 44–48, 50–50А; вул.40 років визволення України: 25–35; м-н Ювілейний: 28; мікрорайон Ювілейний, різнопрофільний ліцей №2, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (різнопрофільний ліцей №2, актова зала) Велика
141359 м.Харцизьк – вул.Крупської: 79–138; вул.Маяковського: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 76, 78–138; вул.Челюскінців: 79–138; м-н Металургів: 18–19; м-н Ювілейний: 1–10; вул.Чумака, 38, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (ТОВ "ІБК Лєолтон-М", фойє) Велика
141360 м.Харцизьк – вул.Клари Цеткін, вул.40 років визволення України: 17–21; м-н Металургів: 50; м-н Ювілейний: 37–38; вул.Клари Цеткін, 31, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (центр фізичного здоров’я населення, фойє) Велика
141361 м.Харцизьк – м-н Металургів: 40–48, 51А–53; вул.Любавіна, 1, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (автопастранс ВАТ"Сурмс", актова зала) Велика
141362 м.Харцизьк – м-н Металургів: 3–6, 10–17, 20–23, 49; мікрорайон Металургів, школа №25, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №25, фойє) Велика
141363 м.Харцизьк – м-н Металургів: 1, 7–9, 38–39; мікрорайон Металургів, школа №25, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 (школа №25, фойє) Середня
141364 смт Гірне – вул.Восточна, вул.Кірова: 11, 24; вул.Коцюбинського: 37, 39, 41–43, 45, 47–84; вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Цвєточна смт.Гірне, вул.Чкалова смт.Гірне: 33, 35–62; вул.Шахтарська смт.Гірне: 17–19, 21, 23, 25, 34–62; вул.Шевченка: 1–3, 5, 7, 9, 24; вул.Шкільна, пров.Желєзнодорожний вул.Шкільна, 36, смт Гірне, м.Харцизьк, Донецька обл., 86782 (школа №19, актова зала) Середня
141365 смт Гірне – вул.Кірова: 12–22, 26; вул.Клубна, вул.Коцюбинського: 1–36, 38, 40, 44, 46; вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Чкалова смт.Гірне: 1–32, 34; вул.Шахтарська смт.Гірне: 1–16, 20, 22, 24, 26–33; вул.Шевченка: 4, 6, 8, 10; вул.Кірова, 24А, смт Гірне, м.Харцизьк, Донецька обл., 86782 (приміщення КП "Міськводоканал", фойє) Середня
141366 смт Гірне – вул.Зелена, вул.Квартальна, вул.Колективна, вул.Цеемівська, вул.Южна, Третя ділянка, Третя ділянка Четвертий квартал Третя ділянка, обчислювальний центр, смт Гірне, м.Харцизьк, Донецька обл., 86782 (обчислювальний центр, фойє) мала
141367 м.Зугрес – вул.Болгарська, вул.Гвардєйська, вул.Енергетична, вул.Зелена, вул.Красіна, вул.Крилова, вул.Леніна: 11–128; вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Разіна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Трудова, вул.Фрунзе, вул.Щорса, тупик Зуївський, Підстанція вул.Леніна, 16, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (клуб "Зуївський енергомеханічний завод", фойє) Середня
141368 м.Зугрес – вул.Леніна: 7, 9, 10; вул.Піонерська, вул.Совєтська, вул.Станційна вул.Станційна, 1, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (Зугреський технікум, актова зала) Велика
141369 м.Зугрес – вул.Желєзнодорожна, вул.Калініна: 1–1А, 3–3А, 5, 7–17; вул.Кутузова, вул.Леніна: 9А; вул.Степна, вул.Чапаєва, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Щебзаводська, Казарма 67км, Орлова Слобода вул.Комсомольська, 1, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (школа №10, актова зала) Велика
141370 м.Зугрес – вул.Калініна: 2–2А, 4, 6; вул.Леніна: 1–6, 8; вул.Маяковського: 1–12; вул.Пушкіна: 7–12, 14; смт Миколаївка, с-ще Водобуд вул.Леніна, 8А, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (палац культури, фойє) Середня
141371 м.Зугрес – вул.Корнієнка, вул.Ленінградська: 1–6А; вул.Пушкіна: 1–6; вул.Корнієнка, 1, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (профільний ліцей, спортивна зала) Велика
141372 м.Зугрес – вул.Ватутіна, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Калініна: 20–24; вул.Карла Маркса: 11–20; вул.Київська, вул.Космодем’янської, вул.Кошового: 2–18; вул.Маяковського: 20; вул.Октябрьська, вул.Пархоменка, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ярошенка вул.Маяковського, 24, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (школа №9, спортивна зала) Середня
141373 м.Зугрес – вул.Алехновича, вул.Вишнева, вул.Дзержинського, вул.Димитрова, вул.Калошина, вул.Карла Маркса: 1–9, 28; вул.Ленінградська: 7–43; вул.Літейна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Московська, вул.Первомайська, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна: 13, 15–36; вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Цвіточна, вул.Шахтарська вул.Маяковського, 6, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (школа-інтернат №31, актова зала) Велика
141374 м.Зугрес – вул.Виноградна, вул.Ентузіастів, вул.Кошового: 19–80; вул.Паркова, вул.60 років Жовтня: 1–7, 8–9Б, 54–65; пров.Спортивний, с.Цупки вул.60 років Жовтня, 8, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (гуртожиток №8 "Зуївська ТЕС", фойє) Середня
141375 м.Зугрес – вул.Весіння, вул.60 років Жовтня: 12, 23–45; вул.60 років Жовтня, 38, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (культурний центр "Луч", фойє) Середня
141376 м.Зугрес – вул.60 років Жовтня: 7А, 10–11, 13–22; вул.60 років Жовтня, різнопрофільний ліцей №3, м.Зугрес, м.Харцизьк, Донецька обл., 86783 (різнопрофільний ліцей №3, спортивна зала) Середня
141377 м.Іловайськ – вул.Войкова: 1–85, 87–89, 91, 93, 97, 99, 101; вул.Вокзальна: 1–11; вул.Зелена, вул.Комова: 2–85; вул.Комуністична: 1–82, 84, 86, 88–92, 94, 96, 98; вул.Леніна: 1–81, 83, 85; вул.Октябрська: 1–92; вул.Первомайська: 1–77, 79, 81, 83, 85–87; вул.Шевченка: 1–33, 35–37, 39, 43, 47А, 49–73, 77; пров.Ватутіна, пров.Володарського, пров.Комінтерна, пров.Островського: 5, 7–9, 13, 15, 17А–19, 21–21Б, 23, 25; пров.Пушкіна, пров.Чехова вул.Шевченка, 18, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (школа №13, спортивна зала) Середня
141378 м.Іловайськ – вул.Войкова: 86, 90, 92, 94–96А, 98, 100–100А, 105–161, 165, 167, 169, 171, 175–175А, 177, 181, 183, 187, 191, 193; вул.Гвардійська: 2–24, 90; вул.Донецька: 1–6, 12, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Кірова: 1–25, 27, 29; вул.Комова: 86–120, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151А, 155–155А; вул.Комуністична: 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99–148, 150–152, 154, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172; вул.Леніна: 82, 84, 86–123, 129, 131, 137, 139, 141–143А, 145–147, 149, 157, 159–161, 163–167А, 169А; вул.ЛЕП, вул.Октябрська: 94–152, 156–160; вул.Первомайська: 78, 80, 82, 84, 88–119А; вул.Толбухіна: 1–22; вул.Фрунзе: 1–29; вул.Шевченка: 34, 38, 42, 44–46, 48, 76, 81–85, 131–135; пров.Горького, пров.Кімова, пров.Лермонтова: 1, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; пров.Мічуріна, пров.Островського: 2, 6, 10–12, 14, 16, 20, 22, 24, 28–32; пров.Тупиковий, пров.Центральний, пров.Чапаєва, пров.Челюскіна, пров.Щорса вул.Шевченка, 78, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (станція юних техніків, фойє) Велика
141379 м.Іловайськ – вул.Войкова: 162–162А, 166, 168, 170, 174, 176, 180, 182, 184, 188–190, 192, 194–217, 223–225, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243; вул.Вокзальна: 33–41; вул.Гвардійська: 26–64, 66; вул.Донецька: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62–64; вул.Іловайська, вул.Кірова: 26, 28, 30–81; вул.Комова: 124–132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 157, 165, 169, 171, 173, 175, 177–179, 181, 183, 185, 187, 189–191; вул.Комуністична: 149, 153, 155, 157–159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–204, 206, 210, 214, 216, 218–232; вул.Леніна: 124–128, 130, 132–136, 138, 140, 144, 148, 150–156, 158, 162, 171, 173, 175–179, 183, 187, 189, 193–195, 199, 203, 205–207, 209, 211, 213–231; вул.Мартинова: 1–3, 7–7А, 9, 11, 15А–34; вул.Октябрська: 153–155, 161–205, 207, 209–209А, 211; вул.Первомайська: 125–162, 166–168; вул.Суворова: 1–19; вул.Толбухіна: 24–74, 78; вул.Фрунзе: 31–80А, 82; вул.Шевченка: 80, 90–102, 141–173; пров.Воровського, пров.Гагаріна, пров.Желізнодорожний: 1–1Б, 3, 5; пров.Котовського, пров.Лермонтова: 2–8, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 26; вул.Вокзальна, 34, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (пункт технічного огляду вагонів, актова зала) Середня
141380 м.Іловайськ – вул.Аудиторська, вул.Войкова: 220А–222, 226, 228, 230, 232, 234, 236–238, 240–242, 244–297; вул.Вокзальна: 47–63; вул.Гвардійська: 65, 68–89, 94–96; вул.Донецька: 31, 33, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–61, 66–92; вул.Кірова: 82–114; вул.Комова: 154, 158–164, 166–168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 193–235; вул.Комуністична: 205, 207–209, 211–213А, 215, 217, 234–250; вул.Леніна: 168–168А, 170, 172, 174, 180–182, 184–186, 188, 192, 196–198, 200А–202, 204, 208, 210, 212, 233–275; вул.Мартинова: 4, 8–8А, 10, 12–14; вул.Октябрська: 206, 208, 210, 212–237; вул.Первомайська: 165–165А, 169–262; вул.Покровського, вул.Садова, вул.Суворова: 20–47; вул.Толбухіна: 75–77, 82–98; вул.Фрунзе: 81, 83–121; вул.Циалковського, вул.Шевченка: 106–126, 183–217; пров.Желізнодорожний: 2, 4, 6–12; пров.Побєди, пров.Театральний, пров.Шкільний вул.Первомайська, будинок науки та техніки локомотивного депо, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (будинок науки та техніки локомотивного депо, фойє) Велика
141381 м.Іловайськ – вул.Гвардійська: 98–112; вул.Левіна, вул.Фрунзе: 123–125; вул.Ярославського, с-ще Виноградне, с.Третяки вул.Ярославського, 5А, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (навчально-виховний комплекс №1, спортивна зала) Велика
141382 м.Іловайськ – вул.Артема: 1–139; вул.Волошина Власа, вул.Дзержинського, вул.Комсомольська: 1, 3, 5, 7–9, 11, 15, 17, 19–21А, 23, 25–25А, 29, 31, 33, 35–37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 65А, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81, 83–87, 89, 93, 95, 97, 99–101, 107, 109, 111, 113, 115, 121, 125–127, 129; вул.Лєонова, вул.Пролетарська: 1–136; вул.Свободи: 1–100; вул.Титова: 1–14, 16, 18; пров.Гоголя: 1–7; пров.Заводський, пров.Ізотова: 1–9; пров.Красіна: 1–5, 8, 10; пров.Красноармійський: 1–7; пров.Маяковського: 1–11А; пров.Петровського, пров.Совєтський: 2, 4, 6–6А, 10; пров.Стєпний: 1–22; пров.Строітельний: 2–38; пров.Чкалова, Казарма 1163 км. вул.Пролетарська, 33, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (локомотивне депо, актова зала) Середня
141383 м.Іловайськ – вул.Виноградна, вул.Калініна: 1–130, 134, 136, 138–140, 146; вул.Комсомольська: 2–2А, 4–4А, 6, 10, 14, 16, 18, 22А, 24–24А, 26–27, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 62–64, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 92, 94, 96, 98, 102–106, 108, 110, 112, 114, 116–120, 122–124, 128; вул.Краснознаменська: 1–125, 128, 130, 132, 134А–136, 138, 140, 142, 144–144А; вул.Ломоносова: 1–145, 147–149А; пров.Гоголя: 8–16; пров.Ізотова: 10–45Б; пров.Красіна: 7, 9, 12–18; пров.Красноармійський: 9–18; пров.Маяковського: 13–17; пров.Совєтський: 12, 14, 16, 18; пров.Стєпний: 25–42А; пров.Строітельний: 40–56; вул.Ломоносова, 54, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (школа №14, актова зала) Середня
141384 м.Іловайськ – вул.Ангеліной Паши, вул.Артема: 140–186; вул.Калініна: 131–133, 135А, 137, 143–145, 147–190; вул.Комсомольська: 131–199; вул.Краснознаменська: 127, 129, 131–131А, 133, 137, 139, 141, 143, 145–226; вул.Ломоносова: 146, 150–187; вул.Ново-Деповська, вул.Пролетарська: 140–208; вул.Свободи: 101–127; вул.Титова: 15, 17, 19–72А; вул.Хмельницького Богдана, пров.Волочаївський, пров.Мопровський, пров.Осовіахімовський, пров.Партизанський, пров.Совєтський: 1–1А, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19–21; пров.Транспортний, Казарма 57 км. вул.Ломоносова, 169, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 (колійно-машинна станція №191, фойє) Середня
141385 смт Шахтне, с.Півче вул.Комсомольська, будинок медпункту смт Шахтне, смт Шахтне, смт Троїцько-Харцизьк, м.Харцизьк, Донецька обл., 86791 (будинок медпункту смт Шахтне, фойє) Середня
141386 смт Троїцько-Харцизьк, смт Покровка вул.Совєтська, 3, смт Троїцько-Харцизьк, м.Харцизьк, Донецька обл., 86790 (школа №18, фойє)
/
вул.Совєтьска, 3, смт Троїцько-Харцизьк, м.Харцизьк, Донецька обл., 86790
Середня
141387 смт Войкове, смт Широке вул.Вокзальна, 2В, смт Широке, смт Троїцько-Харцизьк, м.Харцизьк, Донецька обл., 86792 (будинок профспілки шахти Іловайська, зала) Середня
141388 смт Зуївка – вул.Артема, вул.Бабушкіна, вул.Блюхера, вул.Ватутіна, вул.Добровольського, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Матросова, вул.Межева, вул.Октябрьська, вул.Побєди, вул.Садова, вул.Шевченко, вул.Щорса, пров.Красний, пров.Октябрьський, пров.Шахтний, Гідроплотіна вул.Леніна, 4А, смт Зуївка, м.Харцизьк, Донецька обл., 86781 (школа №11, спортивна зала) Середня
141389 смт Зуївка – вул.Берегового, вул.Вознесенського, вул.Гагаріна, вул.Енергетиків, вул.Калініна, вул.Келемця, вул.Колхозна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Первомайська, вул.Петровського, вул.Полєтаєва, вул.Полупанова, вул.Прокопенка, вул.Стадіонна, пров.Агрономічний, пров.Партизанський, пров.Піонерський, пров.Поссоветський, пров.Поштовий, пров.Річний вул.Леніна, 4Б, смт Зуївка, м.Харцизьк, Донецька обл., 86781 (будинок культури, зал) Середня
141393 м.Шахтарськ – мікрорайон 7: 4–15, 18–19; мікрорайон 7, Шахтарський профліцей, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (Шахтарський профліцей, актова зала) Велика
141394 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 2А, 6, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20; мікрорайон 7: 1–3, 16; вул.Крупської, 22, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (спортивний комплекс "Олімп", хол, 1-й поверх) Велика
141395 м.Шахтарськ – мікрорайон Журавлівка: 45–47, 54; мікрорайон 7: 23–25, 31–40; мікрорайон 7, 21, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №19, хол, 1-й поверх) Велика
141396 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 22, 24; мікрорайон 7: 28–30, 41; мікрорайон 7, 27, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (дошкільний навчальний заклад "Ёлочка", музична зала) Середня
141397 м.Шахтарськ – мікрорайон Журавлівка: 12, 15–16Б, 19–37А; мікрорайон Журавлівка, 36, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (гімназія, хол, 1-й поверх) Велика
141398 м.Шахтарськ – мікрорайон Журавлівка: 1–11, 13–14, 17–18, 52–53; мікрорайон Журавлівка, 2, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (центральна міська бібліотека, читальна зала) Велика
141399 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 3–5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–27; вул.Суворова: 4, 6, 8–12, 14, 16, 18, 22; вул.Крупської, 20, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (ДП "Шахтарськантрацит", хол, 1-й поверх) Велика
141400 м.Шахтарськ – вул.Крупської: 12–19, 48; вул.Леніна: 1А–2; вул.Суворова: 1–3, 5, 7, 13, 15, 17, 19–21, 23–25, 27, 29, 31, 37; вул.Театральна: 21А–23, 24, 25–28, 30, 32; вул.50 років СРСР: 4–10, 12, 14; вул.Суворова, 11, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №18, актова зала, 1-й поверх) Середня
141401 м.Шахтарськ – вул.Берегового, вул.Ватутіна, вул.Дзержинського: 1–16; вул.Заслонова: 1–14; вул.Ломоносова: 1–11, 14; вул.Павлова, вул.Попова: 5–44, 46; вул.Суворова: 26, 28, 30, 32–34, 38–45, 47–49, 51, 53, 55; вул.Щербакова: 1–16; вул.50 років СРСР: 11, 13, 15–32; пров.Попова вул.Суворова, 46, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (Шахтарський кінотехнікум, кінозала) Середня
141402 м.Шахтарськ – вул.Леніна: 33, 35–47, 49, 51, 53, 55, 57–61; вул.Суворова: 46, 50, 52, 54, 56–59А; вул.Суворова, 48, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (КП "Комунальник", актова зала) Середня
141403 м.Шахтарськ – вул.Дзержинського: 18–59; вул.Заслонова: 15–42; вул.З.Космодем’янської, вул.Леніна: 34, 48, 50, 52, 54, 56, 63–83; вул.Ломоносова: 13, 15–36; вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Попова: 45, 47–89; вул.Постишева, вул.Суворова: 61–80; вул.Щербакова: 17–43; вул.50 років СРСР: 33–68; пров.Горняк, пров.Пирогова, пров.Трудовий, пров.Шкільний, мікрорайон Восточний, мікрорайон Журавлівка: 50–51А; вул.50 років СРСР, 61, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №2, актова зала) Велика
141404 м.Шахтарськ – вул.Абрикосова, вул.Енгельса, вул.Ключева, вул.Комунарів, вул.Крупської: 1–9, 34–38, 65; вул.Мічуріна, вул.Попова: 1–4А; вул.Театральна: 1–21, 23А, 24А, 29, 31, 32А–35; вул.Хмельницького, вул.50 років СРСР: 3; пл.Театральна, пров.Донбаський, пров.Комунарів вул.50 років СРСР, 5, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (технікум ім.Туган-Барановського, хол, 1-й поверх) Середня
141405 м.Шахтарськ – вул.Водопровідна, вул.Гагаріна: 1–30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60, 62, 64–64А, 66, 68; вул.Горноспасатєльна, вул.Дем’яна Бідного, вул.Зорге, вул.Кірова: 16, 18, 20, 22–43А; вул.Маяковського: 1–49, 51, 53, 55, 57, 59А, 61, 63–63А, 65, 67, 69; вул.Московська: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; вул.Осипенка, вул.Поштова, вул.Тимірязєва, вул.1-й Горноспасатєльний взвод, пров.Гагаріна: 1–1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; пров.Дем’яна Бідного, пров.Маяковського, пров.Урицького: 1–6; пров.Фурманова: 1–4; вул.Кірова, 28, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (навчально-виховний комплекс №2, хол, 1-й поверх) Середня
141406 м.Шахтарськ – вул.Барнаульська, вул.Болотнікова, вул.Маяковського: 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66–66А, 68, 70–109, 111, 113, 115–115А, 117–117Б, 119, 121, 123; вул.Московська: 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Невського, вул.Норильська, вул.Одеська, вул.Пожарського, вул.Родникова, вул.Соснова, вул.Стаханова, вул.Сусаніна, вул.Урицького, вул.Фурманова, вул.Черняховського, пров.Водопровідний: 3, 10–42; пров.Гагаріна: 2–2А, 4–4В, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 48; пров.Донецький, пров.Московський: 16–21; пров.Профсоюзний, пров.Середній, пров.Урицького: 8–47; пров.Фурманова: 5–42; пров.Центральний: 12–49; вул.Бєлінського, 25, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №11, хол) Велика
141407 м.Шахтарськ – вул.Айвазовського, вул.Багратіона: 34, 36, 38–136; вул.Бєлінського, вул.Блюхера, вул.Гагаріна: 97, 99, 101, 103, 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–125А, 127, 129, 131–184; вул.Маяковського: 110, 112, 114, 116–116А, 118, 120, 122, 124–177; вул.Московська: 48–48Ж, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–173; вул.Сєдова: 29, 31, 33, 35, 37–127; вул.Соціалістична, пров.Багратіона, пров.Деповський, пров.Сєдова, пров.Степний вул.Космонавтів, 1А, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (ВП "Управління допоміжного виробництва" ДП "Шахтарськантрацит", актова зала) Середня
141408 м.Шахтарськ – вул.Багратіона: 1–33, 35, 37–37А; вул.Базарна, вул.Гагаріна: 31–31А, 33–33Б, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67, 69–96, 98, 100–100А, 102, 104–104А, 106–106А, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130; вул.Грибоєдова: 1–107; вул.Желєзнодорожна: 1–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А; вул.Кірова: 1–15, 17, 19, 21; вул.Красна порода, вул.Овощна, вул.Овощна база, вул.Побєди, вул.Сєдова: 2–28А, 30, 32, 34, 36; вул.Тельмана, вул.Тітова: 1–80; пров.Водопровідний: 2, 4–9; пров.Московський: 1–13, 38–71А; пров.Побєди, пров.Пожарний, пров.Ударний, пров.Центральний: 2–11; вул.Кірова, 6, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (центральна збагачувальна фабрика "Шахтарська", актова зала) Середня
141409 м.Шахтарськ – вул.Голубєва: 1–26; вул.Готвальда, вул.Інтернаціональна, вул.Канатна, вул.Капустіна: 1–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Карбишева, вул.Котовського, вул.Крилова, вул.Макаренка, вул.Тургенєва: 120–148; вул.Ушакова, вул.Шахтарська, вул.60 років Октября, пров.Інтернаціональний, пров.Рудничний: 20–49; пров.Садовий, пров.Южний вул.Ушакова, 23, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (КП "Промінь", хол, 1-й поверх) Середня
141410 м.Шахтарськ – вул.Антонова, вул.Восточна, вул.Голубєва: 27–71; вул.Капустіна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–179; вул.Красногвардійська, вул.Мініна, вул.Мінська, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Орджонікідзе, пров.Восточний, пров.Короткий, пров.Рудничний: 3–17А; пров.1-й Постниковський, пров.2-й Постниковський вул.Мінська, 32, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (ДП "Регіональні електричні мережі", актова зала) Середня
141411 м.Шахтарськ – вул.Іркутська, вул.Кутузова, вул.Матросова, вул.Мира, вул.Некрасова, вул.Пархоменка, вул.Разіна, вул.Севастопольська, вул.С.Лазо, вул.Тургенєва: 1–118; вул.Щорса, вул.40 років Октября, пров.Л.Українки, пров.Матросова, пров.Мирний, пров.Тургенєва вул.Матросова, 53, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради, їдальня) Середня
141412 м.Шахтарськ – вул.Глінки, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Ковпака, вул.Мечнікова, вул.П.Морозова, вул.Пугачова, вул.Сеченова, вул.Совєтська, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.8 Марта, пров.Глінки, пров.Заводський, пров.Пугачова, пров.Совєтський вул.Шкільна, 8, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №4, актова зала) Середня
141413 м.Шахтарськ – вул.Баумана, вул.Бєлгородська, вул.Брюллова, вул.Гастелло: 1–28; вул.Грабовського, вул.Жуковського, вул.Клінова, вул.Курчатова, вул.Плєханова: 1–30; вул.Ростовська, вул.Толстого, вул.Фрунзе, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Чехова: 5–50; вул.Чкалова: 5–45, 47, 49, 51; вул.Шевченка вул.Філатова, 1, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (Шахтарська центральна районна лікарня, кабінет техніки безпеки) Середня
141414 м.Шахтарськ – вул.Амбулаторна, вул.Амурська, вул.Брестська, вул.Гайдара, вул.Гастелло: 29–79; вул.Герцена, вул.Димитрова, вул.Єрмака, вул.Житомирська, вул.Западна, вул.Плєханова: 31–78; вул.Полтавська, вул.Раскової, вул.Р.Люксембург, вул.Свердлова, вул.Строітельна, вул.Сумська, вул.Філатова, вул.Чернігівська, вул.Чехова: 52–92; вул.Чкалова: 46, 48, 50, 52–98; вул.Шаумяна, вул.Шахтостроітелів, пров.Амбулаторний, пров.Антрацитний, пров.Герцена, пров.Єрмака, пров.Калиновий, пров.Мирний(шахта 30), пров.Плєханова, пров.Ростовський, пров.Свердлова, пров.Технічний, пров.Філатова, пров.Шаумяна вул.Раскової, 10, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (навчально-виховний комплекс №1, хол) Середня
141415 м.Шахтарськ – вул.Братська, вул.Вишневського, вул.Грибоєдова: 109–183; вул.Декабристів, вул.Желєзнодорожна: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35–35А, 37–114; вул.Желєзняка, вул.Комарова, вул.Комуністична, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Озерна, вул.Репіна, вул.Свободи, вул.Сурікова, вул.Тітова: 81–146; вул.Цветочна, вул.26 Бакінських комісарів, пров.Братський, пров.Грибоєдова, пров.Ключевий, пров.Космонавтів, пров.Мостовий, пров.Низовий, пров.Свободи, пров.Чапаєва вул.Кірова, 1А, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (вантажно-транспортне управління "Шахтарськвантажтранс", актова зала) Середня
141416 м.Шахтарськ – вул.Азовська, вул.Верхня, вул.Дачна, вул.Донецька, вул.Київська, вул.Косіора, вул.К.Цеткін, вул.Октябрьська: 92–273; вул.П.Ангеліної, вул.Панфіловців, вул.Пєшкова, вул.Підгорна, вул.Пролетарська, вул.Робоча, вул.Свирського, вул.Степна, вул.Тищенко, вул.Трудова, вул.Харківська, вул.Чайковського, вул.Шиллєра, пров.Гірників, пров.К.Цеткін, пров.Рудничний(Олексієво-Орлівка), пров.Шевченка вул.Косіора, 9, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №14, спортивна зала) Велика
141417 м.Шахтарськ – вул.Горна, вул.Кар’єрна, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Луначарського, вул.Маліновського, вул.Малоколхозна, вул.Молокова, вул.Октябрьська: 1–91; вул.Партизанська, вул.Річна, вул.Садова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Семашка, вул.Старостіна, вул.Ушинського, пров.Ілліча, пров.Кар’єрний, пров.Ольховий, пров.Річний, пров.Сердитенський, пров.1 Мая вул.Партизанська, 5, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (громадський комітет "Олексієво-Орловка", хол) Середня
141418 м.Шахтарськ – вул.Артема, вул.Єсеніна, вул.Куйбишева, вул.Кутузова(Давидівка), вул.Ленінградська, вул.Межева, вул.Обручева, вул.Подвойського, вул.Сіренівська, вул.Складська, вул.Столєтова, вул.Ташкентська, вул.Тухачевського, вул.Ш.Руставелі, вул.Юбілейна, вул.50 років Октября, пров.Куйбишева, пров.Матросова(Давидівка), пров.Московський(Давидівка), пров.Столєтова, пров.Шахтарський, с-ще Зарічне вул.Ленінградська, клуб ім.Горького, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (клуб ім.Горького, хол) Середня
141419 м.Шахтарськ – вул.Айвазовського(Давидівка), вул.Баранова: 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160–160А, 162–162А, 164–164А, 166, 168, 170, 172, 174–277; вул.Вавілова, вул.Войкова, вул.Гладкова, вул.Говорова, вул.Низова, вул.Риночна, вул.Руднична, вул.Тольятті, вул.Фабриціуса, пров.Красний, пров.Суворова вул.Руднична, 1А, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №21, хол) Середня
141420 м.Шахтарськ – вул.Асфальтна, вул.Баранова: 1–101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155–157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; вул.Вентиляційна, вул.Воровського, вул.Голосного, вул.Красноярська, вул.Мельнична, вул.Нафтопровід, вул.Челюскіна, пров.Асфальтний, пров.Воровського, пров.Горняцький, пров.Калініна, пров.Мельничний, пров.Рівний, с-ще Кищенко вул.Голосного, 21, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №22, хол) Велика
141421 м.Шахтарськ – вул.Бабушкіна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Ізотова, вул.Кармелюка, вул.К.Маркса, вул.Краснофлотська, вул.Легендарна, вул.Шосейна, пров.Радищева вул.Шосейна, клуб ім.Пушкіна, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (клуб ім.Пушкіна, хол, 1-й поверх) Середня
141422 с-ще Вікторія, с-ще Дорофієнко вул.Радищева, 7, с-ще Вікторія, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86203 (шахтоуправління ім.17 Партз’їзду, хол адміністративної будівлі) мала
141423 м.Шахтарськ – вул.Виїзна, вул.Громової, вул.Колхозна, вул.Мостова, вул.Ольмінського, вул.Польова, вул.С.Тюленіна, вул.Чичеріна, вул.Южна, пров.Партизанський, пров.Учбовий вул.Петровського, 55А, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (будівля ПП Лагоди І.К., господарське приміщення) Середня
141424 м.Шахтарськ – вул.Львівська, вул.М.Тореза, вул.Петровського, вул.Піонерська, вул.Сєверна, вул.Степна(Вільхівчик), вул.Терешкової, вул.Чайкіної, вул.Шахтна, вул.Шевцової, вул.Шишкіна, пров.Бригадний, пров.Кіровський, пров.Криничний, пров.Кузнєчний, пров.Первомайський, пров.Піонерський, пров.Поссоветовський, пров.Прохідний, пров.Рилєєва, пров.Строітельний, пров.Широкий вул.Львівська, 8, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 (школа №8, спортивна зала) Середня
141425 с-ще Гірне вул.Полетаєва, 9, с-ще Гірне, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86208 (будівля ПП Передерєєвої Н.І., хол) Середня
141426 смт Контарне вул.Театральна, 1, смт Контарне, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86241 (Контарнівська селищна рада, хол) Середня
141427 смт Московське вул.Шкільна, 1, смт Московське, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86241 (навчально-виховний комплекс №3, хол) мала
141428 смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка пров.Шкільний, 2, смт Сердите, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86250 (школа №13, хол) Середня
141429 смт Стіжківське – вул.Армійська, вул.Кірова, вул.Комуністична, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Октябрьська: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48–68; вул.Пархоменка: 1А, 9; вул.Побєди, вул.Севастопольська, вул.Совєтська, вул.Стіжківська, вул.Театральна, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Маяковського вул.40 лєт Октября, 5, смт Стіжківське, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86233 (центр первинної медіко-санітарної допомоги, амбулаторія №5, хол) Велика
141430 смт Стіжківське – вул.Артема, вул.Дзержинського, вул.Золота гора, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Ломоносова, вул.Мира, вул.Молодіжна, вул.Октябрьська: 39, 41, 43, 45, 47; вул.Пархоменка: 1, 2; вул.Первомайська, вул.Полтавська, вул.Пушкіна, вул.Степна, вул.Строітельна, вул.Чкалова, вул.Щорса, вул.40 лєт Октября, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки вул.40 лєт Октября, 3, смт Стіжківське, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86233 (школа №9, хол) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
141390 Лікувальний заклад Комунальна установа "Центральна міська лікарня" м.Харцизьк вул.Краснознаменська, 164, м.Харцизьк, Донецька обл., 86700 Мала
141392 Державний заклад "Вузлова лікарня станції Іловайськ" державного підприємства "Донецька залізниця" пров.Побєди, 8, м.Іловайськ, м.Харцизьк, Донецька обл., 86793 Мала
141431 Шахтарська центральна міська лікарня вул.Кірова, 37, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 Мала
141432 Комунальна лікувально-профілактична установа "Міський протитуберкульозний диспансер м.Шахтарська" вул.Плеханова, 2, м.Шахтарськ, Донецька обл., 86200 Мала