Донецька область - одномандатний виборчий округ №55

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
140908 м.Жданівка – вул.Андрєєва, вул.Енгельса, вул.Первомайська, вул.21-го Партз’їзду, тупик Первомайський, квартал 1: 1–10; вул.Шкільна, 1А, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Середня
140909 м.Жданівка – квартал 1: 11–12; квартал 26/34: 1А–14; вул.Шкільна, 1А, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 (школа №1, коридор, 2-й поверх) Середня
140910 м.Жданівка – вул.Шкільна: 16–26; квартал 26/34: 15–18; квартал 28/33 вул.Шкільна, 8А, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 (Центр культури і дозвілля, каб.39) Велика
140911 м.Жданівка – вул.Шкільна: 1–14; квартал 11/15 вул.Кавченка, 8, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 (школа мистецтв, концертна зала) мала
140912 м.Жданівка – вул.Больнична, вул.Кавченка, вул.Леніна: 1–5, 6, 8, 10, 12, 14–48; вул.Паркова, вул.Толбухіна, вул.Шевченка, квартал 2, квартал 23 вул.Больнична, 8, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
140913 м.Жданівка – вул.Берегового, вул.Восточна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Западна, вул.Комсомольська, вул.Леніна: 5А, 7, 9, 11–11А, 13; вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Октябрська, вул.Островського, вул.Пархоменка, вул.Садова, вул.Українська, вул.Фрунзе, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.Шахтарська, вул.Щорса, вул.60-річчя Жовтня, квартал 22 вул.Больнична, 8, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 (школа №2, велика спортивна зала) Велика
140914 м.Жданівка – с.Аварійне, смт Вільхівка – вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Островського, вул.Побєди, вул.Поповича, вул.Потьомкіна, вул.Садова, вул.Сєвєрна, вул.Степна, вул.Тельмана, вул.Фрунзе, вул.Шахтарська, вул.Шахтна, с-ще Молодий Шахтар вул.Леніна, 28А, смт Вільхівка, м.Жданівка, Донецька обл., 86397 (школа, каб.3) мала
140917 м.Кіровське – вул.Артема, вул.Асфальтна: 3–3А, 5А; вул.Горького, вул.Дзержинського: 1А–5; вул.Кірова, вул.Маяковського, вул.Москальова, вул.Свердлова, вул.Чапаєва, пров.Космічний вул.Леніна, 22, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (музична школа, концертна зала, 1-й поверх) Середня
140918 м.Кіровське – вул.Ватутіна: 2, 4, 6; вул.Гагаріна, вул.Івана Франка, вул.Кошового, вул.Леніна: 4–4А, 6, 8–10, 16–54; вул.Матросова, вул.Першотравнева: 3–17; вул.Східна: 10–24; вул.Шевченка: 6, 8, 10–12, 14, 16–17, 19–35; вул.40 років Жовтня: 4–16; пров.Грибоєдова, пров.Коцюбинського, пров.Некрасова, пров.Сергія Лазо вул.Піонерська, 1, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (школа №3, їдальня, 1-й поверх) Середня
140919 м.Кіровське – вул.Піонерська, вул.Пушкіна, вул.Східна: 25–58, 60, 62, 64–66; вул.Театральна: 2–6; вул.Шахтарська: 25, 27–29; пров.Карла Маркса, пров.Орджонікідзе, пров.Щорса, 30 квартал вул.Піонерська, 5, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (будинок дитячої творчості, актова зала, 1-й поверх) Велика
140920 м.Кіровське – вул.Дачна, вул.Лазаренка, вул.Ломоносова, вул.Пархоменка, вул.Першотравнева: 19–89; вул.Північна, вул.Роздольна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Східна: 59, 61, 63, 67–69, 71–73; вул.Шахтарська: 3–21; вул.40 років Жовтня: 18–66; пров.Гоголя, пров.Радянський, пров.Ровенський, 43 квартал вул.Першотравнева, 8, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (профілакторій "Донбас", мала зала, 1-й поверх) Середня
140921 м.Кіровське – вул.Асфальтна: 4, 6; вул.Ватутіна: 1, 3, 5, 7; вул.Димитрова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Леніна: 1–3А, 5–5А, 7, 11–15; вул.Панфіловців: 1–31; вул.Садова, вул.Цілинна, вул.Шевченка: 3–5, 7, 9, 13, 15, 18; пров.Зої Космодем’янської, пров.Київський, пров.Новий, пров.Травневий, 76 квартал пл.ім.С.М.Кірова, 1, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) Середня
140922 м.Кіровське – вул.Асфальтна: 5, 7–25, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Гастелло: 1–26; вул.Донецька, вул.Залізнична: 1–16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Комсомольська, вул.Миколаївська, вул.Островського: 1–26; вул.Панфіловців: 32, 34, 36–38; вул.Шахтобудівельників: 1–26; пл.ім.С.М.Кірова, 1, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня
140923 м.Кіровське – вул.Асфальтна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Вокзальна: 2–26; вул.Гастелло: 27–52; вул.Залізнична: 17, 19, 21, 23, 25, 27–42А, 44, 46, 48, 50; вул.Островського: 27–51; вул.Театральна: 8–22; вул.Шахтарська: 37–53; вул.Шахтобудівельників: 27–51; пров.Південний, мікрорайон Молодіжний: 21–23; вул.Шахтарська, 22, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
140924 м.Кіровське – вул.Асфальтна: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67, 69, 71–76, 78, 80, 82, 84–84А, 88, 90–90А, 92, 94; вул.Вокзальна: 27–64; вул.Гастелло: 53–88; вул.Залізнична: 43, 45, 47, 49, 51–80, 82, 84; вул.Західна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–46; вул.Островського: 52–81, 83; вул.Панфіловців: 33, 35; вул.Шахтарська: 24, 26, 31–35; вул.Шахтобудівельників: 53–84; мікрорайон Молодіжний: 7–8, 15; вул.Шахтарська, 22, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
140925 м.Кіровське – мікрорайон Гірняцький: 5–10, 12А–12Б, 17; мікрорайон Молодіжний, 3, м.Кіровське, Донецька обл., 86302 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика
140926 м.Кіровське – мікрорайон Гірняцький: 1–4, 11, 13–16; мікрорайон Молодіжний: 18–20; мікрорайон Молодіжний, 3, м.Кіровське, Донецька обл., 86302 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика
140927 м.Кіровське – вул.Асфальтна: 77, 79, 81, 83, 85–87, 89, 91, 93, 95–142; вул.Вокзальна: 65–112; вул.Гастелло: 89–126; вул.Залізнична: 81, 83, 85–120; вул.Західна: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 48–70; вул.Островського: 82, 84–124; вул.Шахтобудівельників: 89–126; пров.Зелений, мікрорайон Молодіжний: 1/2–6, 9А–13А; мікрорайон Молодіжний, 1/2, м.Кіровське, Донецька обл., 86302 (гуртожиток 1/2, банкетна зала, 1-й поверх) Велика
140928 м.Кіровське – вул.Східна: 70; вул.Східна, 70, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 (будинок-інтернат, вестибюль) мала
142016 м.Макіївка – вул.Лебедєва: 11А, 45–47, 61–73А; Зелений мікрорайон: 71; Мирний мікрорайон: 1–3, 10; Мирний мікрорайон, 15, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №49 "Надія", хол, праве крило) Середня
142017 м.Макіївка – вул.Азарова, вул.Академічна: 6–73, 75–119; вул.Академічна 2-й проїзд, вул.Скрипника 1-й проїзд, Мирний мікрорайон: 4–9; Мирний мікрорайон, 15, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №49 "Надія", хол, ліве крило) Середня
142018 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 65–67, 72–74; вул.Лебедєва, 72А, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (госпблок КП "Макіївтепломережа", актова зала) Велика
142019 м.Макіївка – вул.Академічна: 75; Зелений мікрорайон: 11А, 28–30, 62–63А, 68; Зелений мікрорайон, 74А, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (дитячий садок №80, музична зала) Велика
142020 м.Макіївка – вул.Педагогічна: 31; Зелений мікрорайон: 70; квартал 945 Зелений мікрорайон, 31А, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (терцентр, актова зала) Середня
142021 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 54–59, 64, 76; Зелений мікрорайон, 80, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №34, коридор, 1-й поверх, ліва сторона) Велика
142022 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 47–53, 61; Зелений мікрорайон, 80, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №34, вестибюль) Велика
142023 м.Макіївка – вул.Уварової, Зелений мікрорайон: 38–46; Зелений мікрорайон, 45Б, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (госпблок КП "Житловик-3", актова зала) Велика
142024 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 31–36, 60; Зелений мікрорайон, 80, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №34, коридор, 1-й поверх, права сторона) Велика
142025 м.Макіївка – вул.Лебедєва: 1, 2, 3, 6, 7–8, 13–15; вул.Сусаніна, 15А, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 (Палац культури ім.В.Кірсанової, хол, 2-й поверх, праве крило) Середня
142026 м.Макіївка – вул.Академічна: 3; вул.Ботанічна, вул.Карагандинська, вул.Колосниковська, вул.Котова 1-й проїзд, вул.Кулакова, вул.Літке, вул.Ногінського, вул.Пожарського, вул.Роздольна, вул.Чегоріна, вул.1-й проїзд, просп.Данилова генерала: 57/2–71/1; вул.Сусаніна, 15А, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 (Палац культури ім.В.Кірсанової, хол, 2-й поверх, ліве крило) Середня
142027 м.Макіївка – вул.Комарова: 1–2, 3, 4, 5, 6, 26–28/23; вул.Лебедєва: 22/12–33/31, 53–57; вул.Молдавська: 2А, 4–4/1, 6–6/1, 8–8/1, 10–10/1, 12А, 14/27–16А, 18–18А, 20А–20/24; вул.Молодогвардійська: 85–85/1; вул.Педагогічна: 7/2–26; вул.Сусаніна, вул.Холмогорівська, пров.Сусаніна вул.Сусаніна, 15А, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 (Палац культури ім.В.Кірсанової, хол, 1-й поверх) Середня
142028 м.Макіївка – вул.Акумуляторна, вул.Болотова, вул.Гурова, вул.Лазарева, вул.Міжнародна: 26/29, 28, 30–89; вул.Молдавська: 27/14–27/31, 29, 31–90; вул.Молодогвардійська: 1–63; вул.Оборонна: 1–12, 14/5, 16/4, 107–125; вул.Серноводська, вул.Тульська, вул.Чернишова: 3, 13, 15, 17, 19, 21, 35–37/60; вул.40 років Радянської України: 2–58; просп.Данилова генерала: 5–5А, 7А, 11, 13–13А, 15–15А, 17–17А; Леніна А селище, Леніна Б селище просп.Данилова генерала, 6А, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 (автобаза "Макіїввугілля", актова зала) Середня
142029 м.Макіївка – вул.Боткіна, вул.Комарова: 2.–2Б, 3., 4/22, 5., 6.–18/7; вул.Лебедєва: 17–21/1; вул.Міжнародна: 2/23–25, 27, 29; вул.Молдавська: 1/25, 3, 5, 7/18, 9/13, 11, 13, 17, 19, 21–26, 28, 30/30; вул.Молодогвардійська: 67–82; вул.Оборонна: 13, 15–15/7, 20–25А; вул.Педагогічна: 2; вул.Радіонова, вул.Чернишова: 10–12, 14, 16, 18, 20–20/1, 22–32; вул.40 років Радянської України: 62–72; пров.Шоріна, просп.Данилова генерала: 6, 8А–10А, 12–12А, 14, 16, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–51; Леніна В селище, Леніна Г селище просп.Данилова генерала, 43, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 (школа №86, хол) Велика
142030 м.Макіївка – вул.Братська, вул.Лебедєва: 1.–1А, 2., 3.–5Б, 6., 8.–10, 12, 16; вул.Нарвська, вул.Ніжинська, пров.Автобусний, пров.Фруктовий, просп.Данилова генерала: 18–22/5, 24–24/14, 26, 28–28/4, 30–30/1, 32, 34, 36; Цегляне селище пров.Автобусний, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 (ВАТ "Полюс", актова зала) Середня
142031 м.Макіївка – вул.Акопяна, Зелений мікрорайон: 1–5; Зелений мікрорайон, 83, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №50, хол, 1-й поверх, праве крило) Велика
142032 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 6–7, 10; Зелений мікрорайон, 22А, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (дитячий садок №193, музична зала) Середня
142033 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 8, 12, 23А; Зелений мікрорайон, 83, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №50, хол, 1-й поверх, ліве крило) Середня
142034 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 11, 13–15; Зелений мікрорайон, 83, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №50, к.112) Середня
142035 м.Макіївка – Зелений мікрорайон: 16–23, 37; Зелений мікрорайон, 83, м.Макіївка, Донецька обл., 86156 (школа №50, вестибюль, 1-й поверх) Велика
142036 м.Макіївка – вул.Аральська, вул.Городецька: 36–94/1; вул.Данилова генерала, вул.Камська: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21–70; вул.Липовецька: 7–13; вул.Писарева: 8, 10–12, 14, 16, 20–61; вул.Підйомна: 3, 5, 7, 9, 11–21; вул.Протитанкова, вул.Сергєєва, вул.Солікамська: 17–57; вул.Удмуртська, вул.Чаадаєва: 37–43; вул.Чуваська: 1, 3, 5–7, 9, 11–29; вул.Шахтобудівельників, вул.4-й проїзд, вул.5-й проїзд вул.Городецька, 91, м.Макіївка, Донецька обл., 86111 (ВАТ "Донбасшахтобуд", актова зала) Середня
142037 м.Макіївка – вул.Висотна, вул.Липовецька: 4, 18/37; вул.Підйомна: 1/1–2/1, 4–4/1, 6–6/1, 8, 10/4; вул.Чаадаєва: 27–35; вул.Черкаська вул.Черкаська, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86111 (дитячий садок №95, музична зала) Середня
142038 м.Макіївка – вул.Адміністративна, вул.Волоколамська, вул.Глухівська, вул.Городецька: 2–35; вул.Зерноградська, вул.Камська: 2–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; вул.Писарева: 1–7, 9, 13, 15, 17–19; вул.Прогресивна, вул.Рогачова, вул.Солікамська: 1–15; вул.Стародубівська, вул.Чуваська: 2–2А, 4, 8, 10; вул.Янки Купали вул.Городецька, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86111 (школа №95, хол) Середня
142039 м.Макіївка – вул.Арсенальна: 29, 31, 33–113; вул.Берегова, вул.Богомольця, вул.Булавіна, вул.Гвардійська, вул.Горбатова, вул.Заозерна, вул.Інтернаціональна, вул.Книжна, вул.Кузнечна, вул.Матюшка, вул.Наклонна, вул.Нікітіна: 33–127; вул.Проектна: 82–182; вул.Свободи, вул.Слюсарна, вул.Фрезерна, вул.Хвойна, вул.Хімічна, вул.Червонопрапорна, вул.Щепкіна, вул.26 Бакинських Комісарів, вул.26 Бакинських Комісарів 1-й проїзд, пров.Канатний вул.Янки Купали, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86111 (ВАТ ""Центральна збагачувальна фабрика "Пролетарська", актова зала) Велика
142040 м.Макіївка – вул.Адоньєва: 69–115; вул.Арсенальна: 1–27Б, 30, 32; вул.Ашхабадська: 61, 63, 65–114; вул.Воронихіна, вул.Геодезична, вул.Грибоєдова, вул.Єланська, вул.Купріна: 62–76; вул.Миру, вул.Нікітіна: 1–32; вул.Павлова, вул.Проектна: 1А–44, 64–79; вул.Прокатна: 71–91; вул.Університетська, вул.Уфімська: 1–8, 14, 16, 18–31; пров.Будівельний, пров.Західний, пров.Семенівський: 1–2, 3–4, 5–6, 7–8, 9–10, 11–12, 13–22; вул.26 Бакинських Комісарів, 43, м.Макіївка, Донецька обл., 86134 (школа №39, хол, 1-й поверх, праве крило) Середня
142041 м.Макіївка – вул.Адоньєва: 2–61; вул.Ашхабадська: 1–60, 62, 64; вул.Захарова, вул.Західний вентилятор, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Купріна: 2–52; вул.Проектна: 46–62; вул.Прокатна: 1–54; вул.Сочінська, вул.Станційна, вул.Уфімська: 9–13, 15, 17; вул.Херсонська, вул.Ягідна, пров.Семенівський: 2А, 4А, 6А, 8А, 10А, 12А; Світле селище вул.26 Бакинських Комісарів, 43, м.Макіївка, Донецька обл., 86134 (школа №39, хол, 1-й поверх, ліве крило) Середня
142042 м.Макіївка – вул.Абакумова, вул.Байкова: 2, 17, 18, 18А, 64, 75; вул.ВГРЗ, вул.ВГРЗ (ІТР), вул.Донецьке шосе: 3/39, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17А, 19, 19А, 21А; вул.Качалова, вул.Клубна, вул.Кобилянської, вул.Мінська: 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Панченка: 1, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; вул.Патона: 15, 32, 34, 36, 38; вул.Писемського, вул.Скрябіна, вул.Успенського: 4, 7А, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34/35, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 59, 63А, 74, 75, 77, 79, 79А, 80, 83, 85, 85А; пров.Берестовський, пров.Геологічний, пров.Гірничорятувальний, пров.Котельний, пров.Фосфоритний, пров.Шлаковий вул.Панченка, 33, м.Макіївка, Донецька обл., 86104 (ПП "Аустер-Дон", актова зала) Велика
142043 м.Макіївка – вул.Авіаційна, вул.Ангеліної Паши, вул.Архангельська, вул.Болотникова, вул.Возз’єднання, вул.Дежнева: 30, 32., 34., 36, 38, 40, 42, 44, 46–125; вул.Дежнева 2-й проїзд, вул.Енергетична, вул.Кіпренського: 7, 9., 11–12, 13.–14, 15.–25; вул.Лисенка, вул.Лисенка 3-й проїзд, вул.Межова, вул.Мехліса, вул.Овражна, вул.Огородня, вул.Пирогова, вул.Пирогова 2-й проїзд, вул.Щукіна, пров.Кіпренського, пров.Комуністичної праці, пров.Макіївський вул.Кіпренського, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86115 (школа №57, спортивна зала) Велика
142044 м.Макіївка – вул.Вертикальна, вул.В’яземського, вул.Дежнева: 1/2–29, 31–32, 33–34, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45А; вул.Донецьке шосе: 47, 47А, 49, 51, 55, 57, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 87, 87/2, 89, 91, 93, 95/3, 97/4; вул.Кіпренського: 4, 8–9, 9/7, 13, 15; вул.Мініна, вул.Ніколаєва: 1/30–23/13; вул.Прохоренка, вул.Прохоренка 1-й проїзд, вул.Прохоренка 3-й проїзд, пров.Ніколаєва вул.Кіпренського, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86115 (школа №57, хол, 1-й поверх, праве крило) Велика
142045 м.Макіївка – вул.Аксакова, вул.Донецьке шосе: 99, 101/3, 103/4, 105, 107/3, 109, 109А, 117/3, 119/4, 121, 123, 125, 127, 129; вул.Кладовище, вул.Ніколаєва: 28–34; квартал 21, квартал 663 вул.Кіпренського, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86115 (школа №57, хол, 1-й поверх, ліве крило) Велика
142046 м.Макіївка – вул.Батова: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 12, 14, 15/59, 16, 17, 22, 61/20, 62; вул.Блюхера: 48, 50/115, 54/26, 60, 62, 65, 67, 72, 73/28, 74, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 90, 94, 95, 96, 97, 100, 103, 105, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 134, 134А, 135, 137, 139, 140, 143, 146, 148, 157, 159, 160, 160А, 168, 177, 179, 181, 187, 201, 205, 205А, 207, 209, 218, 219, 226, 229, 366, 411, 415, 446; вул.Горбачова, вул.Крупської: 1, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17; вул.Лихачова: 10, 11, 14, 15, 17, 24, 26, 29, 30, 32/52, 34, 39/2, 40, 41, 41/1, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50/23, 54, 54/32, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 64/109, 65, 66, 69, 73, 79, 81, 85, 90, 91, 95, 101; вул.Московська: 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Нова Сергія, вул.Рабфаківська: 18, 20, 51; вул.Риклюса, вул.Рябцева: 37, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 66А, 70, 74, 74А, 311, 327, 355; вул.Серго: 7, 9, 11, 13, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 38, 39, 44/63, 46, 50, 392, 508; вул.Сєдова: 5, 24, 32, 34, 36, 38; МакНДІ селище вул.Лихачова, 60, м.Макіївка, Донецька обл., 86108 (Науково-дослідницький інститут, хол) Середня
142047 м.Макіївка – вул.Вавилова: 1, 2, 2/25, 4, 4А, 6/43, 7, 8, 9, 10, 11; вул.Депутатська: 1, 2; вул.Донецька: 3, 8/33, 10, 12, 18, 19, 20; вул.Карбідна, вул.Леніна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/10, 24/47, 26, 28, 28А, 32/52, 33, 34, 46, 48; вул.Лікарняна, вул.Петровського: 48, 50; вул.Свердлова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 49, 50, 70, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 101А, 103, 105, 107, 113; вул.Сєдова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Староцентральна, вул.Тельмана, вул.Толстого, пров.Морозова Павлика, Котовського селище, Куйбишева селище, Леніна селище, Трубне селище вул.Свердлова, 20, м.Макіївка, Донецька обл., 86108 (школа №29, спортивна зала) Велика
142048 с-ще Новомосковське, м.Макіївка – вул.Балканська: 76, 82, 84, 88, 90, 92, 94–94А, 100–100А, 102, 104–164; вул.Горлівська, вул.Державіна, вул.Забойщика, вул.Збагачувальна, вул.Каховська, вул.Красноярська, вул.Луганська, вул.Нікольського, вул.Славського: 123, 125, 129, 131, 133, 139, 141–143, 147–227; вул.Сумська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19–21, 23, 25, 27–120; вул.Тваринницька, вул.Териконна, вул.Шахтаря, пров.Вишневий, пров.Горіхівський, пров.Жигулівський: 10, 12, 14, 16/2; пров.Крайній, пров.Липецький, пров.Лозовий, пров.Нагорний, пров.Саянський, пров.Середній, пров.Сонячний, пров.Сухумський, пров.Торговий вул.Хлібозаводська, 5, м.Макіївка, Донецька обл., 86128 (адмінбудинок Ремонтно-механічного заводу, хол) Середня
142049 м.Макіївка – вул.Балканська: 2–75, 79–81, 83, 85–87, 89, 91, 93, 95–98, 101, 103; вул.Барнаульська, вул.Виконкомівська, вул.Виноградна, вул.Достоєвського, вул.Естафетна, вул.Жовтнева, вул.Златоустівська, вул.Красна, вул.Нахімова, вул.Новопролетарська, вул.Славського: 57–122, 124, 126–128, 130, 132, 134–138, 140, 146; вул.Сумська: 2, 4, 6–6А, 8–8А, 10, 12, 14, 16–18, 22, 24, 26; вул.Технічна: 26–50; вул.Тюленіна, вул.Углекопна, вул.Фрунзе, вул.Хлібозаводська, пров.Виконкомівський, пров.Врубовий, пров.Жигулівський: 3–9, 11, 13, 15, 23/11–29; пров.Тюленіна пров.Жигулівський, 31, м.Макіївка, Донецька обл., 86128 (адмінбудинок "Укрвуглегеологія", хол) Середня
142050 м.Макіївка – вул.Березнева, вул.Водна, вул.Гончарова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Зарічна 1-й проїзд, вул.Лобачевського, вул.Магістральна, вул.Міжквартальна, вул.Міжквартальна 1-й проїзд, вул.Міжквартальна 2-й проїзд, вул.Новоселівська, вул.Павлодарська, вул.Перемоги, вул.Радищева, вул.Садибна, вул.Святогірська, вул.Славського: 4–54; вул.Славського 1-й проїзд, вул.Слов’янська, вул.Смоленська: 26/24, 28, 30–34, 36, 45–59/29; вул.Таманська, вул.Технічна: 5–20; вул.Травнева, вул.Учнівська, вул.Цимлянська, вул.Чайкіної Лізи, вул.Шахтарська, пров.Висотний, пров.Заводський, пров.Кінцевий, пров.Паризький вул.Магістральна, 92, м.Макіївка, Донецька обл., 86128 (школа №20, спортивна зала) Велика
142051 м.Макіївка – вул.Автотранспортна: 44–48, 50, 52; вул.Алтайська, вул.Балочна, вул.Братська, вул.Дорожна, вул.Загорська: 1–15, 19–43; вул.Крамського, вул.Лісопаркова, вул.Новожилова, вул.Паркова, вул.Породна, вул.Продольна, вул.Рєпіна: 1., 2., 3., 4, 5.–19, 20., 21., 22.–77, 79, 87–89, 91–91А, 95, 97–99, 101–107, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141; вул.Робоча, вул.Смоленська: 1–25, 27, 29, 35, 37–43; вул.Українська: 1, 2, 3–4А, 5–46; вул.Філатова, вул.Черняховського, пров.Лютневий, пров.Медичний вул.Рєпіна, 149А, м.Макіївка, Донецька обл., 86155 (Палац культури ім.ХХ партз’їзду, хол, 2-й поверх, праве крило) Середня
142052 м.Макіївка – вул.Автотранспортна: 49, 51, 53–73; вул.Волочаєвська, вул.Демократична, вул.Корчагіна, вул.Кубанська, вул.Панферова, вул.Полтавська, вул.Полтавська 1-й проїзд, вул.Полтавська 2-й проїзд, вул.Полтавська 3-й проїзд, вул.Пугачова, вул.Пугачова 1-й проїзд, вул.Пугачова 2-й проїзд, вул.Пугачова 3-й проїзд, вул.Рєпіна: 1, 2, 3, 4, 5, 20, 21, 22; Жовтневий мікрорайон: 1–2; вул.Рєпіна, 149А, м.Макіївка, Донецька обл., 86155 (Палац культури ім.ХХ партз’їзду, хол, 2-й поверх, ліве крило) Велика
142053 м.Макіївка – Жовтневий мікрорайон: 3–19; Жовтневий мікрорайон, 17А, м.Макіївка, Донецька обл., 86155 (дитячий садок №184 "Журавушка", музична зала) Середня
142054 м.Макіївка – вул.Автотранспортна: 3–39; вул.Айвазовського, вул.Бєлінського, вул.Білозерська, вул.Водоп’янова, вул.Герцена, вул.Дніпровська: 7–9, 11, 13А, 15–19А; вул.Загорська: 16–18; вул.Макаренка, вул.Невського: 2–17; вул.Невського 1-й проїзд, вул.Некрасова, вул.Печорська: 2–14, 18, 20, 22; вул.Поперечна, вул.Рєпіна: 78, 84, 90, 94, 96, 100, 110, 112, 114–116, 118, 120, 122, 124–126, 128, 130/21; вул.Слободенюка, вул.Тихорецька, вул.Тімірязєва, вул.Червоногвардійська, пров.Березовський, пров.Гірницький, пров.Низинний, пров.Фестивальний, пров.Ярославський вул.Бєлінського, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86155 (школа №24, вестибюль) Середня
142055 м.Макіївка – вул.Керченська, вул.Краснодарська, вул.Рєпіна: 161, 163; вул.Українська: 3, 5; вул.Рєпіна, 159Б, м.Макіївка, Донецька обл., 86155 (школа №62, вестибюль) Середня
142056 м.Макіївка – вул.Бойка: 6–12; вул.Невського: 34–37, 41; вул.Пушкіна, вул.Рєпіна: 167–169, 171, 173, 175, 177; вул.Українська: 1, 2; вул.Фадєєва вул.Рєпіна, 159Б, м.Макіївка, Донецька обл., 86155 (школа №62, кінозала) Середня
142057 м.Макіївка – вул.Балтійська, вул.Бойка: 14–22; вул.Бойка 1-й проїзд, вул.Бойка 2-й проїзд, вул.Будівельника, вул.Будівельника 1-й проїзд, вул.Будівельника 2-й проїзд, вул.Будівельника 3-й проїзд, вул.Верхоянська, вул.Верхоянська 1-й проїзд, вул.Верхоянська 2-й проїзд, вул.Весніна, вул.Гайдара, вул.Гайдара 1-й проїзд, вул.Далекосхідна, вул.Дніпровська: 2–6, 10, 12/1, 14, 22–50; вул.Дніпровська 1-й проїзд, вул.Дніпровська 2-й проїзд, вул.Дніпровська 3-й проїзд, вул.Дніпровська 4-й проїзд, вул.Кустанайська, вул.Лавренова, вул.Невського: 38/1–40, 42–44; вул.Нікопольська, вул.Печорська: 15, 19/13, 21, 23–25; вул.Підстанція ’Холодна Балка’, вул.Попова, вул.П’ятницького, вул.Рєпіна: 132, 134, 136, 138, 140, 142–160, 162, 170, 172, 174, 176, 179–232; вул.Рєпіна 1-й проїзд, вул.Рєпіна 2-й проїзд, вул.Ровенська, вул.Сахалінська, вул.Ушакова, вул.Щербакова вул.Рєпіна, 223-2, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (адмінбудинок ШБУ №5, актова зала) Велика
142058 м.Макіївка – вул.Берегового, вул.Бестужева, вул.Дніпропетровська, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Кірова: 1., 2, 3.; вул.Купріна, вул.Маяковського, вул.Менделєєва, вул.Одеська, вул.Пожарського, вул.Пожарського 1-й проїзд, вул.Потьомкіна, вул.Приярська, вул.Приярська 1-й проїзд, вул.Руднична, вул.Сєрова, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Антрацитний, пров.Брикетний, пров.Вятський, пров.Фабричний, пров.Цегляний, пров.Черкаський вул.Рєпіна, 223-2, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (адмінбудинок ШБУ №5, робочий кабінет) Середня
142059 м.Макіївка – вул.Павлова: 15; вул.Цілинна: 1/17–15, 17–19, 21; вул.Чапаєва вул.Цілинна, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (госпблок асоціації власників житлових будинків "Холодна Балка", актова зала) Середня
142060 м.Макіївка – бульв.Гірників, вул.Абакумова, вул.Енгельса: 34–54; вул.Кірова: 1, 3, 5, 7; вул.Кошового, вул.Павлова: 1/22–13/26, 20–25; вул.Фрунзе, вул.Цілинна: 16, 20, 22–26; вул.Шишкіна, вул.Шишкіна 1-й провулок, вул.Шишкіна 2-й провулок, вул.Шишкіна 3-й провулок, пров.Крупської вул.Котовського, 8, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (Центр дитячої та юнацької творчості, актова зала) Середня
142061 м.Макіївка – вул.Жуковського, вул.Західна, вул.Клубна, вул.Клубна 1-й провулок, вул.Клубна 2-й провулок, вул.Леваневського, вул.Матросова, вул.Мурманська, вул.Оборонна, вул.Овражна, вул.Огородня, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Петровського, вул.Планова, вул.Раскової, вул.Раскової 1-й провулок, вул.Раскової 2-й провулок, вул.Раскової 3-й провулок, вул.Раскової 4-й провулок, вул.Сінна, пров.Авіаційний, пров.Іртиський, пров.Ракетний, пров.Червоноармійський вул.Клубна, 2А, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (Палац культури "Холодна Балка", хол, 2-й поверх, праве крило) Середня
142062 м.Макіївка – вул.Енгельса: 1–26/10; вул.Кірова: 14, 16, 18, 21, 23–24, 25/12, 29А, 32, 34–38; вул.Ушинського, пров.Східний вул.Клубна, 2А, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (Палац культури "Холодна Балка", хол, 2-й поверх, ліве крило) Середня
142063 м.Макіївка – вул.Артема, вул.Волхівська, вул.Волхівська провулок Північний, вул.Волхівська 1-й провулок, вул.Волхівська 2-й провулок, вул.Волхівська 3-й провулок, вул.Волхівська 4-й провулок, вул.Волхівська 5-й провулок, вул.Гоголя, вул.Горна, вул.Донецька, вул.Єсеніна, вул.Єсеніна 1-й проїзд, вул.Котовського, вул.Котовського 1-й провулок, вул.Куйбишева, вул.Народна, вул.Одностороння, вул.Перова, вул.Псарьова, вул.Садова, вул.Садова 2-й проїзд, вул.Садова 3-й проїзд, вул.Садова 4-й проїзд, вул.8 Березня, пров.Інтернаціональний вул.Кірова, 2, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 (школа №103, вестибюль) Середня
142064 м.Макіївка – вул.Агрономічна, вул.Гастелло, вул.Грибоєдова, вул.Кірова: 1, 2, 3, 4–5, 7, 9–13, 15, 17, 19, 21–23, 25, 27–29, 31, 33; вул.Короленка, вул.Космічна, вул.Кренкеля, вул.Крилова, вул.Курганська, вул.Курортна, вул.Лермонтова, вул.Лєскова, вул.Лугова, вул.Луначарського, вул.Нікітіна, вул.Новоросійська, вул.Новостроївська, вул.Олімпійська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Пушкіна 3-й проїзд, вул.Ростовська, вул.Санаторна, вул.Спартаківська, вул.Халтуріна, вул.Чехова, пров.Інтернатівський, пров.Сталеварний, пров.Студентський, 16 км пров.Інтернатівський, 1А, м.Макіївка, Донецька обл., 86122 (ТОВ "Мега Імпекс", хол) Середня
142065 смт Маяк вул.Гризодубової, 1, смт Маяк, м.Макіївка, Донецька обл., 86153 (контора КСП "Грузький", актова зала) Середня
142066 смт Межове, с-ще Холмисте вул.Радянська, 1А, смт Межове, м.Макіївка, Донецька обл., 86196 (школа №60, спортивна зала) Середня
142067 смт Грузько-Зорянське вул.Першотравнева, 14А, смт Грузько-Зорянське, м.Макіївка, Донецька обл., 86195 (клуб, актова зала) Середня
142068 смт Високе вул.Леніна, кімната школяра, смт Високе, Донецька обл., м.Макіївка, 86196 (кімната школяра, к.2) мала
142069 смт Грузько-Ломівка вул.Леніна, приміщення КСОН, смт Грузько-Ломівка, м.Макіївка, Донецька обл., 86197 (приміщення комітету самоорганізації населення смт Грузько-Ломівка, к.1) мала
142070 смт Пролетарське – вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Красна Горка, вул.Нижня, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Пономаренка: 1, 13; вул.Пролетарська, вул.Радянська: 1.–2, 3., 4.–12; вул.Садова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тараса Бульби, вул.Хмельницького Богдана, вул.Центральна: 1–19; вул.Шахтарська, вул.Шахтна, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Свободи вул.Шкільна, 12А, смт Пролетарське, м.Макіївка, Донецька обл., 86192 (основне приміщення школи №12, хол) Середня
142071 смт Пролетарське – вул.Гоголя, вул.Кірова, вул.Комсомольска, вул.Леніна, вул.Лермонтова, вул.Пономаренка: 1.–11, 13А–45; вул.Пушкіна, вул.Радянська: 1, 3, 4, 16–37; вул.Театральна, вул.Центральна: 22–32; вул.Шкільна вул.Центральна, 27, смт Пролетарське, м.Макіївка, Донецька обл., 86192 (філія школи №12, ігрова кімната) Середня
142072 смт Гусельське, с.Молочарка, с.Шевченко вул.Шкільна, клуб, смт Гусельське, м.Макіївка, Донецька обл., 86192 (клуб, вестибюль) мала
142073 смт Вугляр вул.Центральна, 17, смт Вугляр, м.Макіївка, Донецька обл., 86194 (дитячий садок №175, музична зала) Середня
142074 смт Колосникове, смт Свердлове вул.Горького, 1, смт Свердлове, м.Макіївка, Донецька обл., 86193 (школа №101, спортивна зала) Середня
142108 м.Макіївка – Другий мікрорайон вул.Гаврилова, 5, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (ПК ім.Воровського, циркова зала) Середня
142109 м.Макіївка – вул.Гаврилова: 14–101; вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Місячна, вул.Нова І, вул.Нова ІІ, вул.Нова ІІІ, вул.Південна 1, вул.Південна 2, вул.Північна, вул.Плеханова, вул.Пугачова, вул.Степова: 1–16; вул.Східна І, вул.Східна ІІ, вул.Тургенєва, вул.Українська: 11–12, 13, 14, 15–16, 17–18, 19, 20–21, 23, 25, 28, 29–32, 33, 34–35, 36–37, 38–50; вул.Чкалова, вул.Янтарна, пров.Балтійський, Нове селище вул.Гаврилова, 20, м.Макіївка, Донецька обл., 86145 (КУ "ЦДЮТ", хол) Велика
142110 м.Макіївка – вул.Глинки, вул.Донбасівська, вул.Донського Дмитра, вул.Кірова: 52–56; вул.Литвинова, вул.Ціолковського, вул.Червоноармійська, Першотравневий мікрорайон: 2, 7–27; вул.Гаврилова, 20, м.Макіївка, Донецька обл., 86145 (КУ "ЦДЮТ", глядацька зала) Середня
142111 м.Макіївка – вул.Автомобільна, вул.Кулабухова, вул.Середи, Єкатерининська підстанція, Лікарняне містечко, Пожежне містечко вул.Кірова, 1А, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (Макіївське вище профучилище, хол) Велика
142112 м.Макіївка – вул.Бєлінського, вул.Ватутіна, вул.Димитрова, вул.Доватора, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Ізотова, вул.Красноярська, вул.Лазурна, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Паризької Комуни, вул.Партизанська, вул.Свердлова, вул.Скнарьова, вул.Червоногвардійська, вул.Черняховського, вул.Янки Купали, пров.Бєлінського, пров.Книжний, пров.Мирний, пров.Полярний, пров.Слюсарний, пров.Тульський, пров.Черняховського вул.Скнарьова, 31, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (школа №80, спортивна зала) Велика
142113 м.Макіївка – вул.Бабушкіна, вул.Вокзальна, вул.Гаврилова: 5–10; вул.Грибоєдова, вул.Кірова: 1–21; вул.Некрасова, вул.Островського, пл.Трестівська, пров.Лікарняний, пров.Толстого: 6–7; пров.Шосейний пл.Трестівська, 5, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (школа №16, коридор) Середня
142114 м.Макіївка – Магістральний мікрорайон: 1–2, 5–7, 12; ТОВ "Макіївпромтранс", м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (ТОВ "Макіївпромтранс", актова зала) Середня
142115 м.Макіївка – вул.Баумана, вул.ВГРЧ, вул.Герцена, вул.Жуковського, вул.Кірова: 58–113; вул.Коксова, вул.Ленінградська, вул.Старий клуб, вул.Транспортна, вул.Ушинського, Магістральний мікрорайон: 3–4, 8–11; Радіорелейна станція вул.Гаврилова, 20А, м.Макіївка, Донецька обл., 86145 (школа №72, коридор, центральний вхід) Велика
142116 м.Макіївка – Першотравневий мікрорайон: 1, 3–6; вул.Гаврилова, 20А, м.Макіївка, Донецька обл., 86145 (школа №72, коридор, праве крило) Велика
142117 м.Макіївка – вул.Вишинського, вул.Гірничорятувальна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Корчагіна, вул.Котовського, вул.Лазо, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Пирогова 1, вул.Пирогова 2, вул.Пирогова 3, вул.Пушкіна, вул.Радянська: 1–25; вул.Рєпіна, вул.Робоча, вул.Смирнова, вул.Соціалістична, вул.Стаханова, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Хлібозаводська, вул.Чехова: 1–24; вул.Чкалова, вул.Щорса, пров.Комсомольський, пров.Північний, пров.Центральний вул.Вишинського, 33, м.Макіївка, Донецька обл., 86140 (школа №19, спортивна зала) Велика
142118 м.Макіївка – вул.Артема, вул.Весела, вул.Миру, вул.Миру, проїзд 1, вул.Морозова, вул.Одеська, вул.Орджонікідзе, вул.Пархоменка, вул.Радищева, вул.Радянська: 26–115, Будинок ІТР; вул.Стандартна, вул.Тельмана, вул.Тельмана 2-й проїзд, вул.Тельмана 3-й проїзд, вул.Урицького, вул.Хмельницького Богдана, вул.Чехова: 27–43; вул.Шевченка, вул.Шмідта, вул.42 Колонія вул.Шмідта, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86140 (КП "Перспектива", спортивна зала) Середня
142119 м.Макіївка – вул.Володарського, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Львівська, вул.Маркса Карла, вул.Пржевальського, вул.Свободи, вул.Станція Центральна, вул.Театральна, вул.Чернишевського вул.Театральна, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86137 (школа №91, спортивна зала) Середня
142120 смт Кринична – вул.Вокзальна, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Іська, вул.Крилова, вул.Малинова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Фурманова, вул.Чкалова, вул.60 років Жовтня, пров.Котовського, пров.Свердлова, Донецька залізниця, 1108 км станція Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже вул.Жовтнева, 10А, смт Кринична, м.Макіївка, Донецька обл., 86183 (ПК "Юність", хол) Середня
142121 смт Кринична – вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Дергачова, вул.Дзержинського, вул.Донецька, вул.Індустріальна, вул.Калініна, вул.Красна, вул.Лісова, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Чапаєва, вул.Шкільна, вул.Шляхопровід, Станція Шляхопровід вул.Шкільна, 1, смт Кринична, м.Макіївка, Донецька обл., 86183 (НВК "Світанок" №35, спортивна зала) Велика
142122 смт Кринична – вул.Вавиліна, вул.Шевченка, Донецька залізниця, 1102 км станція Кринична, Донецька залізниця, 1106 км станція Кринична вул.Вавиліна, 18, смт Кринична, м.Макіївка, Донецька обл., 86183 (ВАТ "Будмаш", красний куточок) Середня
142123 м.Макіївка – вул.Гірницька, вул.Комуністична, вул.Космічна, вул.Лісова, вул.Першотравнева, вул.Челюскінців, вул.Шахтобудівельна, квартал 2 вул.40 років Жовтня, 10А, м.Макіївка, Донецька обл., 86144 (школа №83, спортивна зала) Велика
142124 м.Макіївка – вул.Автобазівська, вул.Добролюбова, вул.Достоєвського, вул.Енгельса, вул.Кавказька, вул.Комінтерну, вул.Кутузова, вул.Македонського, вул.Молдавська, вул.Ракетна, вул.Суворова, вул.Ушакова, вул.Цілинна, вул.Чернишевського, вул.40 років Жовтня, квартал 5, квартал 5А, квартал 5Б вул.40 років Жовтня, 10А, м.Макіївка, Донецька обл., 86144 (школа №83, коридор) Велика
142125 м.Макіївка – вул.Горна, вул.Донецька, вул.Комсомольська, вул.Комуністична, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кошового, вул.Крупської, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Рубіжна, вул.Спортивна, вул.Технічна, вул.Франка Івана, вул.Чапаєва, пров.Молодіжний, пров.Піонерський, пров.Шкільний, пров.Шкільний, Будинки ВТУ пров.Шкільний, 17, м.Макіївка, Донецька обл., 86142 (школа №17, коридор) Середня
142126 м.Макіївка – вул.Бакинська, вул.Гагаріна, вул.Кемеровська, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Східна, вул.Уральська, вул.Уральська 1-й проїзд, вул.Уральська 2-й проїзд, вул.ХІІІ з’їзду ВЛКСМ, квартал 2 вул.Гагаріна, ПК ім.Маяковського, м.Макіївка, Донецька обл., 86143 (ПК ім.Маяковського, хол) Середня
142127 м.Макіївка – вул.Держсектор, вул.Смоленська, квартал 8, Путьові будинки квартал 8, 12, м.Макіївка, Донецька обл., 86143 (школа №1, актова зала) Середня
142128 м.Макіївка – вул.Артема, вул.Білоруська, вул.Воровського: 47–47А, 49–76; вул.Вуглерозвідки, вул.Говорова, вул.Донецька, вул.Інтернаціональна: 22–25, 27, 29, 32–42; вул.Красіна: 52, 54, 56–127; вул.Краснодарська, вул.Менжинського: 62–93; вул.Нахімова, вул.Новофурманова, вул.Новочеркаська, вул.Попова: 46–101; вул.Ростовська, вул.Сінна, вул.Соціалістична, вул.Старофурманова, вул.Степова: 21–27; вул.Українська: 1–11, 12, 13, 14, 16–17, 18–19, 20, 21 Фурманова–22, 23 Фурманова–24, 25 Фурманова–27, 28 Фурманова, 32 Фурманова, 33 Фурманова, 35 Фурманова, 37 Фурманова–37А Фурманова; вул.Фрунзе: 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 84–88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 110–146; вул.Щорса, пров.Дніпровський, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Кременчуцький, пров.Полтавський, пров.Пролетарський, пров.Таганрозький, Донецька залізниця, 1145 км, 551 км вул.Новочеркаська, 25, м.Макіївка, Донецька обл., 86145 (ВАТ "Укрвуглепостачання", актова зала) Середня
142129 м.Макіївка – вул.Балочна, вул.Бєдного Дем’яна, вул.Бульварна, вул.Вахрушева, вул.Гурова, вул.Калініна, вул.Ковалевської, вул.Колекторна, вул.Можайського, вул.Овражна, вул.Театральна, вул.Фестивальна, вул.Шевченка, вул.Ярославська, пров.Великий, пров.Вузький, пров.Пушкіна, пров.Семашка, пров.Шевченка вул.Калініна, 100, м.Макіївка, Донецька обл., 86135 (школа №45, коридор) Середня
142130 м.Макіївка – вул.Дорожна, вул.Південна, вул.Щербакова: 3–4; Житловий масив 4-13, квартал 40, квартал 41, квартал 44, квартал 45, квартал 46, квартал 48, квартал 49, квартал 72 квартал 49, 11, м.Макіївка, Донецька обл., 86116 (палац культури ім.40-річчя ЛКСМУ, хол, праве крило) Велика
142131 м.Макіївка – вул.Луговцова, вул.Люберецька, вул.Щербакова: 1–2, 6; квартал 47, квартал 57, квартал 59, квартал 60, квартал 61, квартал 63, квартал 64, школа - інтернат №3 квартал 49, 11, м.Макіївка, Донецька обл., 86116 (палац культури ім.40-річчя ЛКСМУ, хол, ліве крило) Велика
142132 м.Макіївка – вул.Воровського: 1–46А, 48А; вул.Горького, вул.Дзержинського, вул.Інтернаціональна: 2–19, 26, 28, 30–31А; вул.Красіна: 1–51, 53, 55–55А; вул.Куйбишева, вул.Лермонтова, вул.Менжинського: 1–59; вул.Попова: 1–41; вул.Фрунзе: 3–67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 89, 91, 93, 95А, 97, 101–103, 105–105А, 109; вул.Цеткін Клари, вул.8 Березня, пров.Толстого: 1–5, 8–27; Залізничні будинки вул.Маркса Карла, 1Б, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (школа №41, коридор, 1-й поверх) Середня
142133 м.Макіївка – вул.Березнева, вул.Гайдара, вул.Гончарова, вул.Громової, вул.Декабристів, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Заслонова, вул.Калініна, вул.Калініна, вул.Київська, вул.Лібкнехта Карла, вул.Марка Вовчка, вул.Маркса Карла, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Невського, вул.Нікітіна, вул.Осипенка, вул.Панфілова, вул.Перемоги, вул.Сибірська, вул.Степова, вул.Тюленіна, вул.Ульянова, вул.ХХ партз’їзду, вул.Шевцової, вул.Шевченка, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.9 Січня, пров.Жовтневий, пров.Східний, Підсобне господарство вул.Маркса Карла, 1Б, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 (школа №41, коридор, 2-й поверх) Велика
142134 смт Нижня Кринка – квартал А, квартал Б, квартал 1, с.Оріхове вул.Молодої Гвардії, 1, смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86185 (школа №102, спортивна зала) Велика
142135 смт Нижня Кринка – вул.Волгоградська, вул.Зелена, вул.Ленінградська, вул.Мічуріна, вул.Московська, вул.Польова: 1, 2–25; вул.Севастопольська, вул.Старо-Ясинівська, вул.Центральна: 3, 4–7, 14–15, 16–47; вул.Волгоградська, школа №99, смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86185 (школа №99, спортивна зала) Середня
142136 смт Нижня Кринка – бульв.Скрипкіна, вул.Ватутіна, вул.Горєликова, вул.Донська, вул.Жлоби, вул.Молодої Гвардії, вул.Одеська, вул.Піонерська, вул.Полупанова, вул.Смирнова, квартал 25, квартал 26 вул.Центральна, палац культури ім.50-річчя Радянської влади, смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86185 (палац культури ім.50-річчя Радянської влади, хол) Середня
142137 с.Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с.Красна Зоря, с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с.Новоселівка вул.Радянська, 1Б, с.Верхня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86190 (школа №104, клубна кімната) Середня
142138 смт Нижня Кринка – вул.Гоголя: 2, 3–5, 6, 8, 9, 10–11, 12–18, 20, 21–23, 25; вул.Кірова: 3, 4, 5, 5А–6, 7, 8, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19–20, 21–22, 23, 24–25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А–31, 32, 32А–33, 34, 35, 36, 37–38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 54; вул.Колгоспна, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Маркса Карла, вул.Маяковського, вул.Некрасова, вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Тургенєва: 1А–2, 4, 6–11, 12–13; вул.Чапаєва, пров.Колгоспний вул.Театральна, спорткомплекс шахти "Ясинівська-Глибока", смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86184 (спорткомплекс шахти "Ясинівська-Глибока", спортивна зала, центральний вхід) Середня
142139 смт Велике Оріхове, смт Красний Октябр, смт Лісне, с.Липове ПК "Спартак", смт Красний Октябр, м.Макіївка, Донецька обл., 86189 (ПК "Спартак", хол) Середня
142140 смт Нижня Кринка – вул.Антонова, вул.Верхня Набережна, вул.Горького: 2–4, 5, 7, 8–27; вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Леніна: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12–14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22–23, 24, 25–25А, 27–28, 30, 31, 34, 35, 37, 38–40, 41, 43–44, 45, 47–48, 49–51, 54–137; вул.Лермонтова, вул.Миколаївська, вул.Молодіжна, вул.Нижня Набережна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 3, 5, 6–7, 8, 10, 10А, 12–13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22А–23, 26, 27, 28, 30–32, 35, 35А–37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53; вул.Північна, вул.Потьомкіна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Театральна, вул.Центральна: 1, 3 приватний, 9–13, 15 приватний; вул.Челюскінців: 16–17, 18А–23; вул.Червоноармійська, вул.Шевченка: 1, 2, 3–4, 5, 7, 8–9, 10–11, 12–13, 14–15, 17, 18, 19, 20–21, 23, 24, 25–25А, 26–27, 28–31А; вул.118 Полеглих Комунарів, пров.Калініна, пров.Леніна, пров.Партизанський, пров.Поштовий вул.Театральна, спорткомплекс шахти "Ясинівська-Глибока", смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86184 (спорткомплекс шахти "Ясинівська-Глибока", спортивна зала, праве крило) Середня
142141 смт Нижня Кринка – вул.Базарна, вул.Кірова: 1–2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8–12, 13, 14–14А, 15, 16, 17, 18–19, 20–21, 22, 23–24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32–32А, 33, 34–34А, 35, 37, 38, 39, 40–41, 42–43, 44–45, 46–47, 48–53, 54–142; вул.Красна, вул.Леніна: 1, 2, 3, 4–4А, 5, 6А, 7, 8–9, 9А–9Б, 10–10А, 11, 14, 15, 16–16А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24–25, 26–27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52; вул.Марцишина, вул.Першотравнева: 1–2, 3–4, 5, 7–7А, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24–25, 26, 27, 28–29, 32–34, 35, 37, 40, 41–42, 43, 45А, 46, 47–48, 50, 51–52, 53–82; вул.Польова: 1; вул.Челюскінців: 7–10, 17; вул.Шахтна, вул.Шевченка: 1, 2–3, 4, 5–6, 7–8, 9–10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 21–23, 24, 25, 26, 27–28, 36; вул.Тургенєва, школа №98, смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86186 (школа №98, коридор, ліве крило) Середня
142142 смт Нижня Кринка – вул.Артема, вул.Верхня Нагорна, вул.Гоголя: 1–2, 3, 5, 6–7, 8, 10, 11–12, 18–20, 20А, 24–24А, 26; вул.Горького: 4, 6, 8; вул.Жданова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Комунальна, вул.Нагорна, вул.Островського, вул.Пархоменка, вул.Пісочна, вул.Тургенєва: 1, 3, 5, 11, 13–48; вул.Франка, пров.Франка, пров.Харчовий, просп.Ілліча, просп.Комсомольський вул.Тургенєва, школа №98, смт Нижня Кринка, м.Макіївка, Донецька обл., 86186 (школа №98, коридор, праве крило) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
140915 Комунальний клінічний лікувально-профілактичний заклад "Обласна психіатрична лікарня м.Жданівка" вул.Больнична, 1, м.Жданівка, Донецька обл., 86391 Мала
140916 Жданівська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№3) смт Вільхівка, м.Жданівка, Донецька обл., 86397 Мала
140929 Кіровська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№33) вул.Дзержинського, 1, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 Середня
142075 Комунальна медична установа "Міська лікарня №7" вул.Лебедєва, 3, м.Макіївка, Донецька обл., 86126 Мала
142076 Комунальна медична установа "Клінічна Руднічна лікарня" вул.Лікарняна, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86108 Середня
142077 Комунальна медична установа "Міська лікарня №4" вул.Енгельса, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86154 Мала
142143 Комунальна медична установа "Міська лікарня №6" пл.Трестівська, 1, м.Макіївка, Донецька обл., 86141 Мала
142442 Кіровська центральна міська лікарня вул.Шахтарська, 46, м.Кіровське, Донецька обл., 86300 Мала